Zářivé chodníkové dlaždice: nový ziskový podnik

Mnoho majitelů venkovských nemovitostí je zmateno terénním územím sousedícím s domem - chodníky, terasy, umělé rybníky, fontány. Ale vzhledem k tomu, že standardní konstrukční řešení jsou již "nudná", mají kupující zájem o originální dokončovací materiály. A na takový spotřebitelský požadavek můžete vydělat peníze. A dokáže zvládnout výrobu světelných dlaždic a začít s vlastními výnosnými obchody? Ve dne světelné dlaždice vypadají jako normální obkladový materiál. Ale doslova pohlcuje denní sluneční světlo, v noci začíná svítit, mění vše kolem. A tento jedinečný produkt jistě zaujme mnoho zákazníků.

Naše ocenění:

Zahájení investic - z 90000 rub.

Saturace na trhu je nízká.

Složitost zahájení podnikání je 4/10.

Business funkce nejen širokou škálu spotřebitelů, ale také skutečnost, že světelné dlaždice s rukama mohou být provedeny na základě jeho vlastní garáží, nebo dokonce v městském bytě. Takže investováním minimálních prostředků získáte obrovský zisk. Co je pro to nutné?

Co podnikne podnikání?

Produkce světelných dlaždic není vůbec těžká - ani z hlediska technologie, ani z hlediska vybavení. Hlavním prvkem je polymerní prášek, který má vlastnost zářící ve tmě. A její prodej na území Ruska zahrnoval jen několik prodejců.

A jak vytvořit zářivou dlaždicovou dlažbu s vlastními rukama?

Technologie je následující:

 • Příprava pracovní směsi.
 • Nalijte hmotu v předem namazaných formách.
 • Zhutnění hmotnosti.
 • Tuhnutí hmoty.
 • Zakrytí hotových výrobků.

A že technologie výroby světelných dlažebních desek získala, nebudete potřebovat drahé vybavení a inventář.

To je vše, co potřebujete:

 • nádoby pro směšování směsi,
 • formy,
 • lopatka.

V budoucnu můžete přemýšlet o modernizaci domácí výroby a automatizovat ji. To bude vyžadovat betonový mixér se směšovačem a vibračním stolem. A toto zařízení je poměrně levné - koupit levné modely nebudou mít více než 150 000 rublů.

Výroba zářivek v tmavých dlažebních deskách vychází z použití formulářů. A to je od jejich počtu bude záviset na sortimentu výrobků. Cena formuláře je 100 rublů na jednotku. Pro nedostatek dalších finančních prostředků nemůžete okamžitě zakoupit velké množství zásob - je snadnější pracovat podle objednávky, tj. Koupit formuláře podle potřeby, nabízet zákazníkům ne připravené pracovní vzorky, ale katalogy.

Doporučujeme tyto články:

Jak si vyrobit lum beton s vlastními rukama a vydělat?

Rozvoj podnikání a možné příjmy

Zářivek v tmavých dlažebních dlaždicích začne přinášet příjmy, když podnikatel rozvíjí své podnikání a propaguje původní produkty na místním trhu.

Každému, kdo si mohl koupit světelnou dlaždicovou desku, můžete využít následující možnosti podpory podnikání:

 • Billboardy a billboardy u vchodů do elitních chatových vesnic v oblasti.
 • Plakáty ve výstavbě chatových osad a mikrodistrů.
 • Články a reklama v místních časopisech věnovaných krajinnému designu.
 • Propagační vzorky v obchodě s budovami.
 • Účast na stavebních výstavách.

Na reklamu byste neměli ušetřit - to přímo závisí na příjmu. Proto je lepší okamžitě přidělit prostředky na propagaci zboží na místním a regionálním trhu. Invest bude mít nejméně 20 000 rublů. No, v budoucnu se klientská základna rozšiřuje o kvalitu nabízených produktů.

Investice do podnikání jsou malé. Chcete-li od franchisora ​​zakoupit vyvinutou technologii, několik vzorků forem a surového mixu bude vyžadovat 70000-100000 rublů. A toto číslo se může snadno vyplatit během několika měsíců.

Specifické údaje o ziskovosti budou záviset na "rozsahu" činnosti. Ale co je dobré o tomto výklenku, je, že cena světelných dlažebních desek může být nastavena nezávisle, protože na trhu neexistuje žádná konkurence. Například výrobky od inovátorů v této oblasti, světelný chodník dlaždice Moon cesta, nyní stojí 2000-2500 rublů / m2. A výrobní náklady jsou mnohem nižší - 500-1000 rublů / m 2.

Nové podnikání ve stavebnictví: dlaždice "LUNA" svítí ve tmě

S rostoucí popularitou stavby chalup a uspořádání soukromých oblastí se prvky krajinné výzdoby staly populárními: stopy, sochy, lucerny, fontány atd. Dekorační dlažební desky nejsou nové v krajinném designu, zatímco nové technologie ve své výrobě mohou přitahovat zájemce.

Dlaždice chodníku, která svítí ve tmě. Jak to funguje?

Za denního světla dlaždice to vypadá jako obyčejný pouliční dráhy, a ve večerních hodinách se začne vyzařovat světlo nahromaděné během dne. Dlaždice mohou být použity v klasickém provedení jako přímé dráhy z je možné šířit různé vzory nebo kombinovat s jinými materiály cesty (dlažby, štěrku).

Světlá deska z lisovaných polymerových třísek se vyrábí bez použití cementu a písku. Proto samotný proces netrvá dlouho, nevyžaduje další vybavení a zvláštní místnost. Je tak možné uspořádat domácí výrobu světelných dlaždic.

Co bude nutné k organizaci tohoto podnikání?

Chcete-li to udělat, musíte si koupit technologii pro výrobu takového dlaždice od developerské společnosti. Existuje taková technologie od 60 tisíc rublů a zahrnuje:

 1. Školení filmu;
 2. Fotografické pokyny pro výrobní technologie;
 3. Schopnost získat s minimálními náklady, Hlavní složka pro výrobu „Moon“ obklady - polymerní drti, svítí ve tmě (350rub / kg.);
 4. Formy polymerů;
 5. Komponenty pro testování technologií a vlastní výroby, propagační vzorky;
 6. Normativní dokumentace;
 7. Reklamní materiály;
 8. Informační a poradenská podpora od developera.

Máte-li připravenou světelnou dlažbu, můžete ji prodávat přímo zákazníkům nebo spolupracovat s krajinnými návrháři a stavebními společnostmi.

Jednoduchost vytváření dlažbových desek, zářících ve tmě, dělá z podnikání dobrý nápad od začátku: celý proces výroby lze provést sami.

Chcete-li získat technologii výroby dlaždice Luna, která svítí ve tmě, kontaktujte OSCAR. Můžete nám také položit jakékoli otázky týkající se tohoto produktu prostřednictvím formuláře na webových stránkách.

Myšlenka na podnikání: výroba dlažební dlaždice "LUNA" zářící ve tmě

Už dlouho to není tajemství nové technologie ve stavebnictví pomůže přinést design krajiny na novou úroveň. Krásné osvětlení domů, umělých nádrží, vodotrysků nezanechá žádného pasažéra lhostejného. Pro mě se objevila další novinka v oblasti krajinného designu, která mě vedla k myšlence nového podnikatelského nápadu.

Krásná nová dlažba, která projíždí po malé sousedské zahradě, jsem si všimla ráno. Nebyl zvláštní, dobře se vyrovnal životnímu prostředí. Ale nejzajímavější začalo večer. Začátek začíná tmavit a v okně jsem si všiml lehké světle zelené záře. Když jsem se dívala venku, viděl jsem úžasný pohled: cesta v podobě hada osvětlovala sousední zahradu.

Ukázalo se, že udělal tuto krásu s vlastníma rukama, aniž by se uchýlil k pomoci odborníků: získal světelný polymerní drtě, speciální formy pro výrobu obkladů a dlažby, jsem udělal všechno, co v souladu s kroky - a máte hotovo. Všechno je jednoduché a výsledkem je neobvyklý design zeleně a další přírodní osvětlení, které spotřebovává elektřinu.

Jeho domácí výroba se stal skvělým nápadem pro nový obchod - prodej záře v tmavých dlaždicích. Koneckonců, na základě jednoduchosti výroby dlaždic, nedostatek potřeby zvláštní místnosti nebo vybavení, náklady na jeho výrobu by neměly činit velké množství, v průměru to je 60-70 tisíc rublů. A protože výroba světelných desek je nový typ podnikání, pak může být cenová politika pro poskytované služby stanovena samostatně a získána přiměřený zisk.

Oscar

Franšíza pro výrobu světelných dlažebních desek a dokončovacích materiálů

30 000 rublů - 150 000 rublů

80 000

250 000 Р

ne

Popis franšízy

O franchisoru

Práce na franšíze je jedním z klíčových směrů evropských strategií rozvoje podnikání. Nabízíme nové nápady pro rozvoj vašeho podnikání, pomůžeme vstoupit na nový trh a rozšířit naše publikum. Naše technologie se mohou stát trumfem vašeho obchodu, zásuvky nebo výroby.

Naše společnost "Oscar" je to, co je nezbytné pro váš rozvoj, protože deset let práce se nám podařilo rozšířit nabídky a učinit je atraktivnějšími. Mnoho z nápadů, které předkládáme, je patentováno a je považováno za autorský vývoj, díky kterému můžete ve svém regionu zaujmout volné místo. V několika směrech pomůžeme všem nalézt možnost zvládnutí obchodního území.

Koncept franchisového podniku

Franchise pro výrobu světelných dlaždic „Oscar“ nabízí podnikat na dlažby a povrchových materiálů a upomínkových předmětů, které mají schopnost ve tmě. Start výroby může být od 80 000 rublů, v závislosti na druhu koncese.

Nabízíme několik franchisových formátů:

 • Výroba dlažebních desek "LUNA". Cena franšízy: ze 70 000 rublů.
 • Podnikatelský projekt související s výrobou dárků a suvenýrů je "PHOTO-KASHPO". Cena franšízy: od 30 000 rublů.
 • Luxor obchodní projekt - hotové světelné dlaždice a mozaika pro výzdobu. Cena franšízy: od 60 000 rublů.
 • Výroba dlažebních desek "LUNNYA DOROŽHKA". Cena franšízy: od 80 000 rublů.

Dlaždice chodníku "Měsíc" - nové slovo v designu krajiny.

Tento návrh je vhodný pro osoby zabývající se výrobou dlažebních desek různých formátů. Díky zavedené franšíze můžete spolu s klasickými možnostmi tvaru a barvy nabídnout jedinečné řešení - výrobu světelných dlaždic. Technologie výroby je založena na použití dlaždicových polymerových třísek, které vyrábí naše společnost.

Výhody povolení na dlaždici "Luna":

 • Přijatelná cenová politika je od 70 do 80 000 rublů.
 • Konzultace ve všech fázích výroby.
 • Možnost výhodného nákupu spotřebního materiálu a forem.
 • Schopnost vyrábět výrobky různých tvarů a velikostí.
 • Není nutné mít zavedenou výrobu, protože technicky lze tento proces organizovat v dachu a dokonce i v bytě.

Navíc stojí za to vypracovat reklamní strategii pro propagaci vaší značky, účast na výstavách a naše rady a vzdělávací filmy v tom pomohou.

Podnikání je vhodné jak pro aktivní podnikatele, tak pro začátečníky.

Pomůžeme nám zvládnout výrobu, tak řečeno, od začátku.

Formát licence "Photo-pot"

Chcete překvapit své zákazníky v oblasti suvenýrů, událostí a zábavy? Koupit zářící fotografie květináčů, které lze použít na obrázek. Tento obchodní návrh bude vyhovovat jak majitelům fotografických salonů, tak i zábavním střediskům a designovým studiu, stejně jako pro začátečníky, kteří hledají sebe sama v podnikání.

Nákup od nás franšízy, dostanete:

 • Loajální cenová politika - 30 000 rublů.
 • Popis technologie a veškerý potřebný spotřební materiál.
 • Normativní dokumenty.
 • Pomoc při organizaci reklamní strategie.
 • Konzultace.

Budete schopni vytvořit rychlou výrobu, protože doba výroby 1 rostlinného hrnce je pouhých 10 minut a její cena vám umožní rychle splatit projekt.

Tato licence je vhodná také pro začínající a začínající podnikatele.

Napište franchisorovi a dozvíte se více o podnikání.

Luxor dokončovací dlažba Luxor

Pokud chcete přinést více světla do výzdoby interiéru a exteriéru vašich zákazníků - nabízíme povolení pro realizaci dokončených dekorativních obkladů, které září ve tmě. Výhodou takového podnikání je široká klientská základna, od soukromých klientů, kteří chtějí zdobit byt, dacha, venkovský dům a končící hotely, restauracemi, bary, které chtějí svým zákazníkům překvapit zákazníky.

Schopnost realizovat různé materiály velikosti a tvaru a barvy a luminiscence, variace jejich kombinace v jednom stylu, otevírají více perspektiv pro další rozvoj vašeho podnikání. Vše, co potřebujete, je stát se oficiální osobou značky Luxor a nabídnout dokončovací materiály pro komerční a obytné nemovitosti.

 • Velkým přínosem při realizaci čtvercových dlaždic a mozaiky je, že nemůžete přeplnit okno vašeho obchodu - se zákazníky můžete pracovat v katalozích.
 • Připojte se a stávejte se výhradním zástupcem v jakémkoli regionu země.
 • Cena franšízy činí 60 000 rublů.

Formát franšízy "Moon Track"

A pokud chcete vyrobit levnou, ale krásnou dlaždicovou desku s jedinečnou záři ve tmě - "Moonlit Track" je speciálně navržena pro vás. Světelná cesta je vhodná pro všechny, kteří mají svůj vlastní dům, chalupu, stejně jako majitele hotelů, restaurací, venkovských komplexů. Dobře vyškolená a osvědčená praxe naší společnosti nám umožňuje vyrábět výrobky různých tvarů a konfigurací, které klientovi nabízíme. Dlaždice na technologii "Moon track" budou vynikajícím doplněním k existující produkci dlaždic nebo skvělému startu pro podnikání od začátku.

Zakoupením licence od nás nemusíte mít specializovaný dílnu pro školení - můžete dokonce zahájit výrobu v garáži.

Náklady na povolení z 80 000 rublů na 150 000 rublů, včetně:

 • Zaručte, že technologie bude prodána pouze v 1 kopii pro 1 město.
 • Konzultace ve všech fázích.
 • Možnost získání spotřebních materiálů a forem za výhodnou cenu.
 • Doporučení v další organizaci a realizaci reklamní společnosti.

Výhody franšízy

Vzhledem k tomu, že společnost Oscar vyvíjí a implementuje řešení pro tvorbu obsahu v různých věcech - perspektiva spolupráce s tím je k dispozici jak obchodním žralokům, kteří hledají nové směry, tak novým příchozím. Chápeme hodnotu času a děláme vše, abychom v budoucnu mohli překvapit své zákazníky a nastavit prodej.

Hlavní výhody franšízy:

 • Malý počáteční kapitál (od 80 000 rublů v závislosti na formátu).
 • Rychlá návratnost (od 2 měsíců v závislosti na formátu).
 • Zahájení výroby od začátku za pouhý měsíc.
 • Upravená výrobní technologie.
 • personál: od 1 osoby.

Výroba světelných dlažebních desek

Výroba dlažebních desek. Je velmi snadné vyrábět dlažby. Lidé se s těmito schopnostmi nenarodí a dědictví podnikání není často vydáváno. Od 90. let každý hledal žádost a způsob, jak vydělat peníze. Tolik organizovalo výrobu dlažebních desek. Rozvoj tohoto podnikání v naší zemi se až do současnosti nezastaví. Malá výroba se zde a tam otevře, počínaje minimální investicí. A vytvářejí se úspěšné podniky pro výrobu dlažeb, obrubníků apod. Díky Bohu, je vždy poptávka.

Pro výrobu nevyžaduje velkou plochu 20-50 m2. Dostane se garáž nebo stará dílna. Přítomnost světla a vody je povinná. Uspořádejte normální vlhkost a teplotu je vždy možné.

• Míchačka betonu - 20 0000-60 000 rub.

• Vibrační stůl - 20 000 - 100 000 rub.

Zaměstnanci vašich zaměstnanců jsou 3-4 lidé. Průměrné PP - 25 tisíc rublů. Náklady na suroviny není velká, pokud budete počítat: 3 tisíc rublů. pro 1 metr krychlový. Řešení je dostačující pro 14-15 m2 dlaždic. Tedy asi 150 rublů. na čtvereční metr hotových dlaždic.

Existují různé způsoby vytváření dlaždic. Použití různých technologií způsobuje rozdíl v ceně, kvalitě dlaždice a jejích externích datech. Jednou z novinek dnes je světelná chodníková dlažba "Moon Track", její cena je od 450 rublů na metr čtvereční. Trvanlivost se neliší od běžných dlažebních desek. Více o tomto >>>

Podnikatelský plán pro výrobu světelných dlažebních desek

Při sestavování podnikatelského plánu pro výrobu světelných dlaždic potřebujete vědět: Co je třeba zahrnout a jak rychle získat investice? V článku naleznete podrobné odpovědi na přípravu takového podnikatelského plánu.

Za prvé, podívejme se, co chodí ve tmě chodník chodníku. Společnost Oscar vyvinula dvě technologie pro výrobu takových dlažeb:

Technologie dlaždice "LUNA" je výroba bez cementu a písku - záře dlažby na celém povrchu. Záře dráhy je způsobena použitím speciálních polymerních světelných strouhátek vlastní výroby.

Technologie dlaždice "LUNNY ROAD" - složení dlaždic známých z písku a cementu. Ale krásná záře dráhy je způsobena kameny, které jsou během výroby vystaveny ve formě. Průměrná délka zářezu obou stop je 1 x 10 m. je asi 6-8 hodin. To je poměrně dlouhá doba, pokud vezmete v úvahu, že východ slunce v různých oblastech začíná ve dnech 3-4 ráno.

Podívejme se tedy na obchodní plán pro výrobu dlaždic ve tmě. Přejete si rychlé dobývání trhu dekorů a stavebních materiálů? - Nabídněte svým zákazníkům něco exkluzivního, ale za přijatelnou cenu a užijte si, jak vaše zisky rostou a obchod se rozvíjí. Toto je výroba světelných dlažebních desek, protože je moderní, stylový a samotná výroba je bezpečná, rychlá a nevyžaduje obrovské finanční injekce.

Představte si, jak vypadají vaši zákazníci, kdo to jsou? - Správně, je spousta a jsou jiná. Unikátní předměty vnější styling může být proprietární element chaty, chata, parkoviště, letní terasa kavárny a restaurace, hotely a rekreační střediska. Vyjmenovat nich může být dlouhý, ale hlavní věc - že rozšířené používání směru vám stálý příjem a umožňuje rychlý vývoj na trhu, díky unikátnímu rozsahu a co nejširšího možného využití dlaždic.

Jste na pokraji vašeho podnikání a je načase sestavit podnikatelský plán s nejdůležitějšími ukazateli, abyste mohli vypočítat, kdy jste porazili investice a kolik z nich půjde do zisku.

Vysoký index ziskovosti

Kde mohu najít podnikatelský plán pro výrobu světelných dlaždic? Mnoho lidí hledá na internetu připravený obchodní plán pro tuto výrobu. Podnikatelský plán je vždy individuální záležitostí. Zde zohledňujeme dostupnost prostor nebo jeho nájemné, dostupnost konstruované výroby nebo začátek od začátku. Také prodej hotových výrobků se uskutečňuje za ceny regionu, ve kterém se zboží vyrábí.

Proto, univerzální obchodní plán, v dobrém případě, není vypracován. Podnikatelský plán pro výrobu dlaždic Měsíc nebo Měsíc je velmi individuální věc. Ale pokusíme se vám pomoci.

Jak udělat podnikatelský plán pro výrobu světelných dlaždic? Jelikož dlažba, která svítí ve tmě, je z estetického hlediska zcela atypická a zároveň plní svou přímou funkci - vytvoření zahradních nebo krajinářských cest, ziskovost výroby je zpočátku vysoká.

Nákupní technologie, spotřební materiál a nástroje pro výrobu, průměrné náklady na 1 m2 metr bude 2000 rublů a tržní cena od 3,5 do 4,5 tisíc rublů. Tímto způsobem:

✓ Výnosnost dlažby je poměrně vysoká.

✓ Cena za dlaždice bude od 100%

✓ Náklady na dlaždice budou od 2000 rublů. na m2.

✓ Cena pro zákazníky - 3500-4500 rub. m2.

S každým 10 m2 prodaných dlaždic získáte až 25 000 rublů.

Samozřejmě musíte platit zaměstnance a pronajmout pokoj, kde budou vyráběny dlaždice. Tato možnost vlastního podnikání je vhodná pro ty, kteří se rozhodli samostatně vyrábět a prodávat, protože můžete ušetřit na pronájmu prostorů, protože technologie vám umožňuje snížit podnikatelský plán tyto náklady, které v rámci minipočítače přiděly předpoklad v letním sídle nebo v garáži.

Vlastnosti světelných dlažebních desek

Výrazné vlastnosti dekorativních fragmentů Nabízíme hotové výrobky různých tvarů a velikostí, v závislosti na typu použitého vzoru. Za druhé, ve srovnání s klasickým obložením chodníku je tento materiál stabilnější a nerozpadá ani při vystavení vlhkosti (dešti, sněhu, námrazě) a při poklesu teploty. Oděr je 0,02-0,03 g / cm3 a je možné provozovat dlaždici Luna po dobu nejméně 10 let a během této doby se změní trendy ve exteriéru a možná vývojáři přijdou s něčím novým.

Efektivita podnikatelského plánu pro výrobu dlažebních desek Luna

Vzhledem k tomu, že zboží s jejich specifikou vyžaduje nákup minimálně 10 metrů čtverečních. metrů (samozřejmě, nikdo kupuje kus dlaždice pro tvorbu tratí nebo oblastí), průměrná kontrola - 45 tisíc rublů, náklady na jeho výrobu je polovina, že. I při zohlednění umístění reklam v novinách, ve veřejné dopravě nebo v síti bude pronájem prodejního místa k prodeji asi 18 až 20 tisíc rublů. Jedná se pouze o jednu kontrolu, ale včas se jejich počet zvýší spolu s konečnou částkou. Jako kategorii úspor nabízíme hotové výrobky pro prodej v supermarketu, prodejně nebo obchodním domě města.

Pro podrobnější výpočet je také nutné vzít v úvahu daně - 10 tisíc rublů měsíčně, v případě potřeby půjčit pokoj a platit práci pracovníkům, stejně jako manažerům za propagaci. Počátečním kapitálem pro zahájení výroby je 400 000 rublů na nákup franšízy a získání spotřebního materiálu.

Vaše výdaje mohou být menší, pokud si v případě potřeby zakoupíte materiál na výrobu a máte již vlastní vybavení. Bude trvat:

- vibrační stůl s nízkým výkonem.

Podnikatelský plán pro výrobu světelných dlaždic na prstech:

Podnikatelský plán pro výrobu světelných dlažebních desek

Ready-made podnikání: výroba světelných dlaždic a dokončovacích materiálů pro franchise "Oscar"

Franchise "Oscar" navrhuje provozovat na dlážděných deskách a dokončovacích materiálech, které mají schopnost zářit ve tmě. Můžete začít výrobu z 60 tisíc rublů.

Touha vytvářet útulný rodinný dům, který by měl vše, co potřebuje pro život, dnes sdružuje mnoho lidí. Chuť a vnímání krásy a pohodlí jsou pro každého zcela odlišné. Současně, moderní kupující potřebuje něco jedinečného a nového, který nikdo jiný nemá. Proto poptávka po krajinářských službách, nestandardní dekoraci, zahradní nábytek a dekorace, individuální krby a grilování, originální dlažba a dekorativní kámen, designové koupele a bazény...

A teď si představte, jaká bude poptávka po všech těchto a dalších zbožích, pokud mají kouzelnou a jedinečnou schopnost zářit v temnotě. Představte si, že procházíte noční zahrádkou, procházíte po cestách tisíců světla, sedíte ve společnosti na pohádkové zelené krb ve večerních hodinách nebo se koupat v neonovém bazénu... Zázrak! Pohádka! Není to tak? Ale tohle je skutečné.

Společnost "Oscar" navrhuje vybudovat krásný a výnosný podnik v oblasti výroby dokončovacích materiálů a dlažebních desek, které mohou zářit ve tmě. Můžete si nastavit vlastní produkci i z nejmenších měřítek a malou plochu 20 metrů čtverečních. metrů. Veškeré potřebné suroviny pro partnery dodá společnost "ZPI" Oscar ", která v roce 2012 vyvinula technologii výroby světelných dokončovacích materiálů. Během dne vyrábí společnost Oscar produkty světlo a ve tmě vzdává nahromaděné ve formě krásné bílozelené záře.

Výrobky Oscar se používají jak v exteriérech, tak v interiérech. Technologie společnosti našla uplatnění v mnoha způsoby, včetně vytvoření záře ve tmě dlažba, mozaiky, kamenné obklady a dlažby Nast. Díky tomu společnost vyvinula několik podnikatelských projektů, jako například při výrobě chodníků a dlažebních kostek s bodovým světelným vzorem „Moonlight“, jejichž výroba chodníkové desky s záře po celé ploše „Luna“, výroba světelných dlaždic fragmentů LuminoSkol, obklady a dlažby a mozaiky pro koupelny, Luxor bazény, kamenná fasáda „Lyumobeton“, stejně jako výroba umělého mramoru zářící.

Výroba dlažebních dlažeb a dokončovacích materiálů je obchodní přeplněná konkurencí, kde dnes existují a prospívají společnosti, které nabízejí dokonce stejný rozsah. Výrobky, které mohou v temnotě, bez nadsázky, svítit nesmírně vyhlížejí v nepřítomnosti konkurentů. S největší pravděpodobností ve vašem městě zářící dokončovací materiály nejsou prodávány v žádném obchodě. Technologie společnosti "Oscar" je 100% exkluzivní a příležitost okamžitě vyniknout na trhu, vydělávat bez ohledu na sezónu. Kupující produktů mohou být naprosto vše: jako majitelé soukromých domů a chalup, zástupci podnikatelů, majitelé rekreačních středisek a chatových osad, manažerů restaurací a kaváren atd.

Od roku 2016 je možné zahájit podnikání na výrobu světelných dlaždic a stavebních materiálů pomocí technologie Oscar franchisingem. Metodami společnosti je možné vyrábět jakýkoliv druh výrobku i samostatně a bez zaměstnance. Díky připraveným pokynům zahájit výrobu od začátku v reálném životě za jeden měsíc. Chcete-li začít, budete potřebovat malý počáteční kapitál ve výši 60 tisíc rublů, který lze vrátit za 2 měsíce. Roční zisk franchisanta bude od 1,5 milionu rublů.

Spolu s franšízové ​​partnery balíček dostane exkluzivní právo na prodej zboží v regionu, příznivé podmínky a ceny komodit, stejně jako vybavení nezbytné pro výrobu. to bude také být poskytnuty informace a poradenské správce služby, pomoc při řešení problémů s primárním dokumentace a balení propagačních materiálů, včetně brožur, vizitek, fotografií pro reklamy a tak dále.

V našem městě otvíráme zářivý obchod

Dnes budeme mluvit o neobvyklém podnikání. Podnikání na světelné barvě. Ačkoli se tato barva objevila před několika lety na trhu zemí SNS, získává skutečnou popularitu a uznání až nyní. Zářivá firma aktivně získává impuls a nabízí spotřebitelům stále více světelných novinek - spárovací spáry, dlaždice a dlažby, podložky pod myš, suvenýry a mnoho dalšího.

Jak můžete vidět, existují možnosti uplatnění a růstu. Chcete-li však úspěšně začít pracovat v tomto výklenku, musíte jít přímo na výrobce tohoto produktu. Co je ekonomicky správné, pokud vezmeme v úvahu úroveň prodejních cen výrobců.

Našli jsme jednoho výrobce. Tato společnost je Akmileit z Ukrajiny, působí na trhu světelných laků a dokončených světelných produktů od roku 2006. Společnost vyrábí více než 10 druhů nátěrů pro různé povrchy a velké množství již světelných produktů.

Po analýze všech dostupných informací jsme dospěli k závěru, že obchodování s těmito produkty lze organizovat dvěma způsoby. První - prodává je konečnému uživateli (obchody, čerpací stanice, zákazníci). Druhý - s jeho pomocí organizovat výrobu svého zářícího produktu nebo poskytovat služby potenciálním zákazníkům. Například světelné vánoční hračky, suvenýry nebo kroužky na klíče. Níže popisujeme nejslibnější, podle našeho názoru, barvy s použitím materiálů výše uvedeného výrobce.

Světelná barva na kov - hlavní aplikace automatického ladění. Světelné airbrushing, světelné disky kol, světelné firemní loga na zadní straně těla, tyto služby jsou nejvíce poptávka na trhu.

Níže je video znázorněno procesem vytváření světelných disků. Jak vidíte, v tom není nic komplikovaného.

Máte-li auto (přátelé, známí), vytvořte světelné disky především pro sebe. Budou přitahovat pozornost ostatních uživatelů silnic a budou sloužit jako reklama.

Světelná barva na plastu - používané pro lakování plastových výrobků. Úspěšně testováno při výrobě světelných hračky, pera, spínače a jiné plastové výrobky. Jak jste již pochopili, hlavními zákazníky budou výrobci plastových výrobků (suvenýrů), reklamní agentury, mistři pro ruční službu.

Fasádní barva svítí - aplikováno na tapety, omítky, sádrokarton. Můžete to udělat - zářivé obrazy na zdi (byt, restaurace, bowling, noční klub), světlé firemní logo na zeď budovy, vytvářejí efekt hvězdného nebe na stropě. Při absenci výtvarné výchovy je lepší spolupracovat s designérem nebo umělcem.

Několik výhod této činnosti. Vysoká doba návratnosti vložených peněz je až 3 měsíce. Zisk za zboží - od 25% a není omezen na výrobce, může dosáhnout úrovně 50% nebo vyšší. Velkoobchodní (prodejní) ceny výrobků přímo od výrobce, s výjimkou zprostředkovatelů. Široce využívána v různých oblastech, kde se peníze stále rotují - výstavba, design, výroba, reklama.

Jak začít? Podepsat smlouvu s prodejcem společnosti OOO Akmilayt, výrobce světelných laků. Každému prodejci je přiděleno určité území pro podnikání (město, region, oblast). Plus velkoobchodní ceny od výrobce, jak jsme uvedli výše. Navíc společnost hledá partnera nejen na Ukrajině, ale také v zemích blízké a daleké zahraničí.

Samozřejmě, že v organizaci takového podnikání existuje mnoho nuance, ale není možné vše pokrýt v jednom materiálu. Nechte své otázky a připomínky níže a my se pokusíme rychle pomoci.

Kontaktní údaje Acmelight pro zainteresované strany:

Technologie výroby světelných dlažebních desek

Terénní úpravy příměstských příměstských oblastí nebo místní oblast je nejen krásné voňavé záhony a dobře udržovaná zahrada, ale také z důvodu čistých tratí, na jejichž výrobě lze použít svítící dlažební kostky.

Nezapomeňte, že když sedíte na břehu řeky nebo moře večer a uvidíte jiskra měsíčního světla, pak jste to určitě chtěli projít. Sny jsou někdy předurčeny k tomu, aby se splnily. Pokud ne na moři, pak ve vaší zahradě na cestě mohou být položeny světelné dlažby desky, vytvářet iluzi kouzla.

Dlaždice zářící ve tmě vytváří největší efekt v první hodině po západu slunce. Nemusíte se však obávat, že výroba světelných dlažebních desek zahrnuje použití speciální luminiscenční látky, která může začít svítit i po zapnutí běžného svítilny na několik okamžiků.

Co je nezbytné pro výrobu světelných dlaždic?

Výroba dlažebních desek není složitým procesem a je zcela možné, že je vyrobíte sami. Abyste mohli vyrobit samotný světelný výrobek, musíte mít nějaké vybavení.

Samozřejmě, že budete potřebovat cement mixer, zvláštní formy, vibrační stůl, velký 10 litrový kbelík, lopata, ochranné rukavice a police, na kterých budete ukládat dlaždice provedené vámi. Kromě toho budete muset koupit surovinu pro výrobu dlaždic cementu, změkčovadla, fluorescenční složení, materiál pro mazání forem a žulových projekcí.

Jak udělat

Nejjednodušší věc, kterou je třeba udělat před výrobou dlaždic, je namáčení formy speciálními roztoky. Obsahuje 50 gramů oleje na 1,5 litru vody. Nalijte olej do vody a dobře promíchejte a roztok se musí protřepat. Mazání je velmi důležité v procesu decking, a také zachrání váš formulář pro budoucí použití, protože můžete snadno umýt po dokončení práce.

Dále připravte betonový mixér. Chcete-li to provést, opláchněte je pomocí kbelíku s vodou. Po opláchnutí odeberte potřebné množství změkčovadla a luminiscenční látky. Poměr plastifikátoru k celkové hmotnosti suché směsi musí být 0,5%, a pro luminiscenční látku je takový index 2%. Nepoužívejte suché změkčovadlo. Před použitím je prášek míchán horkou vodou, dokud se zcela nerozpustí. V plastové vodě by měl být plastifikátor postupně rozmělňován v malých částech. K tomu je třeba přidat jeden litr kapaliny, jejíž teplota je 70-80 stupňů Celsia, přidat 200 gramů prášku změkčovadla.

Technologie přípravy luminiscenční látky je stejná. 800 gramů prášku se rozpustí ve 3 litrech vody při teplotě 70-80 stupňů Celsia.

Abychom snížili výrobní náklady v domě světelných dlažebních desek, doporučujeme vám požádat dvouvrstvá metoda odlévání. V tomto případě bude spodní vrstva sestávat ze směsi písku a betonu a horní vrstva bude mít ve svém složení světelný prášek.

Díky použití luminiscenční látky dojde k dostatečně hluboké impregnaci dekorativní vrstvy, která je na vrcholu dlaždice. V takovém případě si můžete být jisti, že žádné dny a sněhové bouře nebudou mít vliv na zářivost vašeho produktu.

Trvanlivost luminiscenční látky nebo fosfor má asi dvě stě let. Spíše se dlažba časem zbaví, než ztratí své světelné vlastnosti.

Po přípravné fázi zahajte hnětení betonu. K tomu, aby hotový produkt byl silný, je nutné dodržovat určité technologie. Jak udělat dobrý beton? Aby byla získána kvalita směsi, 100% cementu by se mělo považovat za 70% vody. Pokud byste mohli vysvětlit například tři kbelíky cementu, je třeba nalít se dvěma kbelíky vody. Specifikujeme, že ve vodě by již měla existovat směs změkčovadla a fosforu.

Dále spusťte betonový mixér a nejprve nalijte do vody a poté postupně přidávejte cement. Když zjistíte, že kapalná směs se otáčí ve stroji, můžete přidávat projekční plátno a současně je míchat. Po získání homogenní hmoty do něj nalijte změkčovadlo a luminiscenční látku a promíchejte jej až do úplné připravenosti.

Poté připravte mazané formy a naplňte je betonem. Pak je vše položte na vibrační stůl. Držte třepačku pět minut a krátce jej vypněte. Pokračujte v této operaci, dokud se bílá pěna neobjeví na vrcholu betonu. To se stane znamením, že všechen vzduch opustil řešení. Při vystavení betonu vibracím na vibračním stole se jeho množství sníží odebráním vzduchové hmoty. Měl by být přidán do forem řešení a pokračovat ve spálení.

Jakmile dokončíte zpracování na vibračním stole, umístěte formy na místo, kde nedosáhnou sluneční paprsky. Druhý den produkt vysuší a vy můžete začít dekontaminaci. Když vytáhnete dlaždice z forem, umyjte je roztokem soli. Připraveni položit dlaždice na police a nechat to stát další týden. Pak můžete vzít svůj hotový produkt, vyrobit si fotografii, dát jej na internet a předvést svým přátelům.

Navigace podle záznamů

Technologie výroby světelných dlažebních desek: 18 komentářů

Krásná, souhlasím. Ale my, abychom snížili náklady na drahý fosfor, jsme šli trochu jiným způsobem: "zvýrazněte" pouze vzorek dlaždice, tj. zakryjte vrstvou fosforové drážky (samozřejmě pokud ano). Vypadá docela dobře.

Chci dělat takovou věc Řekni mi, prosím, kde si něco vzít! Budu vám velmi vděčný!

Betonový mixér v obchodě nebo bu. Písek, štěrk od lidí, kteří se zabývají dodávkou. Vibrační stůl můžete sestavit sám, ale můžete si ho koupit. Na vyžádání "koupit vibrační stůl" ve vyhledávači získá mnoho možností. Formuláře je třeba hledat stejným způsobem (existují dodavatelé, kteří realizují prodej v regionech). Nemyslím, že musím objednávat z dálky. Plastifikátor a barviva obvykle také prodávají.

Dobrý den, Můžete si objednat tvary a světelné kameny nebo barvy v Krasnojarsku v naší produkci! Chtěl bych najít účetního?

Bohužel, ne. A nemáme takové informace.

Pokud pokryjete pouze obrázek, kolik to bude trvat? Barva není vymazána?

řekni mi přesně, jak to děláš

A jak to vlastně děláte? Je to možné podrobněji.

Jaký druh fosforu je přidán a kde ho mohu koupit?

Které přesně používám, nemohu poradit. Ale můžete si je koupit na jakémkoli staveništi, jako je Tiu. Existuje mnoho různých prodejců.

Jak vytvořit pouze fluorescenční vzor, ​​jako na poslední fotografii? Samostatně malovat každý vzor? Nebo existuje způsob, jak to udělat při nalévání?

ale mám otázku, kolik let je tato záře s mechanickým poškozením, takže dáte lidem dlaždici, jaká je záruční doba pro něj

Jaké časové období bude mít záře, trvání?

Řekněte mi náklady na 1 metr čtvereční fosforové dlaždice

Dobrý den! A kde koupit takovou hotovou dlaždicovou desku? Můžete mi říct, kde se prodávají?

Alexey zářivé dlaždice stále zájem? Mám zásuvku pro výrobu. Řekněte mi, jaký objem je třeba a jaký druh dlaždic "alespoň zhruba" pak můžu s orientovat za cenu. od té doby objem přímo ovlivňuje cenu. Dej v osobní [email protected]

pro dvouvrstvou šachtu 1 je nutno provést hnětení s pískem + cement + barva + změkčovadlo. a 2 hnětení jen lití betonu s pískem? správně jsem pochopil?

V obou případech je nutný plastifikátor. Rozdíl v přítomnosti barvy.

Světelné dlažby

Na trhu stavebních materiálů se poměrně nedávno objevila světelná dlažba. Pozoruhodná pozice, i přes to, že jeho rozsah působnosti je omezený a měl by být považován za módní prvek designu krajiny. Let a opravdu zajímavý prvek.

Světelné dlažební desky nemají nic společného s pokusy o uspořádání nočních světel, které byly provedeny v minulosti. Vzpomínáte si na polokruhovou svítidla, která byla namontována na náměstí, v parcích av předměstských oblastech? Byly instalovány v krytu nebo v zemi, kloubová dóza byla přišroubována tak, aby poskytovala přístup ke světelnému zdroji. Památky takové lampy spoře osvětlené dost bez výrazu měsíčku pohledy byly podivné, stejně jako v horní části tenkého „létajícího talíře“ v komiksu, a lidé báli náhodně šlapat na ně a tlačenice. Neměli úspěch a z ticha zmizeli z trhu. A tady je nový světelný produkt. Je zajímavé pochopit, co je a čeho je schopná.

Zjišťování vzorků

Znalost vzorků ukázaly, že na trhu dnes jsou dva hlavní typy: dlažební desky, který zahrnuje luminiscenční látku - fosforu, a který je impregnován na horní části materiálu, a dlažební desky s vestavěným LED ní. Tento typ je dále rozdělen na produkty s LED diodami na solárních bateriích a LED, které potřebují externí zdroj napětí 12V nebo 24V. Pokud o tom přemýšlíte, slunce je také externím zdrojem... Je pravda, že je silnější.

Tam je také tajemný materiál "Měsíc", který je vyroben z lisovaných polymerových třísek. Společnost nesděluje tajemství svého složení, ale prodává svým partnerům partnerům hotovou polymerní drť na organizaci výroby na místě. Webová stránka společnosti říká, že je jediným výrobcem drobků v Rusku a ve světě. Z nedostatku informací na místě je jasné, že dítě během dne nahromadí světlo a večer i v noci "dává" to v podobě bílo-zelené záře. Písek a cement se pro výrobu nevyžadují. V tomto případě lze říci, že je navrženo vyrobit luminiscenční přípravky ve formě dlaždice z polymerových čipů, které zřejmě zahrnují jeden z fosforů.

Výroba dlaždic s fosforem

Vzhledem k tomu, že se rozhovor týkal dlaždice "Měsíce" zářícího ve tmě, začneme s materiálem, který obsahuje luminiscenční látku - fosfor. Existují anorganické fosfory (hlavně se odkazují na fosfory krystalů) a organické. První z nich se používají v zářivkových a katodových trubicích, které se používají při výrobě jasných fluorescenčních inkoustů. Existuje několik druhů fosforu, včetně fotoluminiscence. Takže mají schopnost zachovat nahromaděnou energii a dávají ji v následné záři v dosahu, který je viditelný pro naše oko.

To uzavírá exkurzi do povahy fosforů a budeme hovořit o výrobě světelných dlažebních desek. To je způsobeno vibracemi. Technologie se prakticky neliší od běžné technologie výroby. Jediným rozdílem je přidání změkčovadla a luminiscenční látky ve formě roztoku do betonové směsi. Roztok se připraví na základě 800 g látky na 3 litry horké vody. Směs v míchači betonu se smíchá, dokud se nerozsvítí a nepřesáhne formy. Aby se ušetřila poměrně drahá luminiscenční látka, doporučuje se, aby polovina formy byla naplněna běžnou betonovou směsí a druhá polovina byla smíchána s fosforem. Stejně, kromě žraloků a červů, tato zářící krása zespoda, nikdo nebude ocenit.

Během míchání v betonovém mixéru luminiscenční látka úplně napustí celou směs. Atmosférické srážení není schopno vypláchnout fosfor z výrobku a neztratí schopnost vydat světlo po velmi dlouhou dobu. Nebojí se a oděrují.

Po ztuhnutí se svítící deska s luminiscenčním materiálem liší od obvyklého. Při denním světle je záře téměř neviditelná a po západu slunce se stává viditelným. Ve tmě trvá maximální jas luminiscence asi hodinu, pak se její intenzita postupně snižuje. Celková záře s různou intenzitou trvá přibližně 8 hodin. Je zvědavé, že statická elektřina, která se hromadí v atmosféře, může prodloužit dobu nepřetržité emise fosforu.

Výrobci tvrdí, že fosfor si uchovává své vlastnosti po dobu až 200 let. Takže (teoreticky, nikdo ve skutečnosti testován v praxi), dlaždice osvětlují cestu i pro naše pra-vnoučata.

Pokládání se provádí na pískovém polštáři s gumovou kyankou. Fosfor impregnoval celou horní vrstvu, takže kiyankoy může jednat odvážně. Vibrační deska není nutná - množství práce je malé. Za prvé, dlaždice je rozložena v souladu s projekčním projektem, ve tmě zkontrolujte správnost rozvržení, v případě potřeby zvýrazněte a teprve pak jej nakonec.

Tloušťka materiálu je od 40 do 80 mm. Základní barva je zelená. Dostupné dlaždice s červenou, oranžovou, žlutou, růžovou a modrou záři. Intenzita a trvání záře pro každou barvu je odlišná, záleží na vlastnostech fosforu. Různé vyrobené barvy umožňují vytvořit originální design světla.

LED dlaždice

Světelné dlažební kostky a žhnoucí kameny jsou světelné diody LED ve formě stavebního materiálu. Jsou vyrobeny z nárazuvzdorného skla nebo kompozitních materiálů (pryskyřice), mají zvýšenou pevnost, blíží se pevnosti betonu M700. Uvnitř svítidel je instalována LED deska. Barva pouzdra je průhledná nebo matná. Některé varianty svítidel mohou pracovat v teplotním rozsahu od -25 ° C do + 75 ° C. Počet LED diod může být různý - od jednoho do čtyř. Rozdíl mezi těmito dvěma typy LED svítidel je zdrojem energie. Jeden je vyráběn na solárních bateriích, druhý - s externím zdrojem energie DC 12 nebo 24 V. Svítidla jsou vyráběna převážně o rozměrech 5x5 cm a 10x10 cm.

Některé typy dlaždic jsou vyrobeny z jednotlivých žhavých kamenů různých barev. V zářivých kamenech "Chameleon" vestavěná deska s LED diodami RGB, intenzita záře, která může být měněna pomocí regulátoru. Řadič je schopen změnit odstín LED a vytvořit různé světelné efekty.

Dlaždice má drsný povrch, dobře odolává kontaminaci a agresivním látkám, snadno se čistí čistícím prostředkem. Při denním světle je obtížné odlišit od obvyklého.

Solární panely zajišťují nabíjení vestavěné baterie z jakéhokoli zdroje světla. Výhodou těchto světelných dlaždic je, že není nutné položit vodiče a instalovat zdroj energie a regulátor na chráněném místě. Relativní nevýhody zahrnují nižší výkon.

Dlaždice na světelných diodách jsou na pískovém polštáři obvyklé. Aby se zajistila možnost výměny v budoucnu, by se neměly pokrýt mezery po pokládce, a proto by se neměly vztahovat.

Světelné dlažební desky slouží pro nižší osvětlení rostlin a prvky krajinného designu, zvýraznění chodníků, ploch, parkovacích míst. Pomocí LED dlaždic můžete vytvořit originální světelný design a různé světelné efekty. Můžete dokonce zopakovat zkušenost z Dubaj a umístit na trávníku "mapu světa". Pouze Arabové postavili sypké ostrovy a označili kontinenty jako LED dlaždice.