Obchodní myšlenka: prodej domácích koláčů

Rusko je známé svým kulinářským úspěchem. Bohatost různých gastronomických jídel je úžasná. Z výživných polévek až po úžasné dezerty - ruská kuchyně uspokojí nejvíce náladový chut. Zvláštním místem v srdcích Rusů je však domácí pečivo. A to není překvapující.

Dorty, které se od dětství zamilovaly, zůstaly v srdcích tisíců lidí. Mnoho lidí se snaží naučit, jak je vařit, ale ne každý je schopen zvládnout umění pečení koláčů.

Obvykle jsou všechny recepty předávány z generace na generaci, což znamená, že se zachovaly všechny tradice vaření. Nenásytnost těsta a hojnost plnění přimějí lidi, aby se vrátili k jejich dětským vzpomínkám.

Pro lidi s podnikatelskými dovednostmi může být schopnost vařit různé druhy pečiva s vlastními rukama. Pro ty, kteří chtějí otevřít své vlastní podnikání, pokud mají kulinářský talent, můžete nabídnout k vaření domácí koláče k prodeji.

Takže obchodní myšlenka pro prodej domácích koláčů zaujímá své oprávněné místo mezi oblíbenými druhy podnikání. Jakékoliv podnikání před zahájením práce vyžaduje pečlivé výpočty a to lze provést pouze načrtnutím podnikatelského plánu. Jak si můžete samostatně připravit obchodní plán, můžete si přečíst zde: podnikatelský plán sami.

Jak začít podnikat na domácích koláčích

Bez ohledu na to, jak rouhavé to může znít ve vztahu k koláče babičky, ale mnozí z toho již dlouho zvykli na toto pole. Za prvé, je to kvůli skutečnosti, že velké peníze nejsou nutné. Za druhé, taková pekařství je velmi oblíbená.

V tomto století různých pesticidů a jiných škodlivých látek, domácí pečivo jsou rájem pro ty, kteří chtějí jíst normálně.

Takže kolik peněz potřebujete k otevření domácí pečení? Za prvé je třeba se o certifikaci výroby postarat. K tomu je nutné získat zvláštní certifikát pro výrobu některých výrobků a pro specializované vybavení.

Po obdržení všech dokladů si můžete uvažovat o sortimentu. Je lepší, pokud existuje několik různých druhů pečení: koláče s několika druhy pokrmu, košíčky, perníky a cokoli jiného.

Kde prodávat domácí koláče

Musíte se postarat o místo prodeje. Jedním z nejdůležitějších faktorů je počasí. Pokud například nebude existovat pevný prodejní místo, budete muset prodávat své výrobky na svých nohou a v deštivý den to není úplně výhodné.

Dalším důležitým faktorem je rozsah. Chcete-li mít dostatečný počet zákazníků, musíte nabídnout různé druhy pečení, aby každý mohl najít něco, co jim vyhovuje. Ale nepoužívejte stovky druhů rolí a koláčů. 4-5 druhů bude stačit. Jako volbu můžete každý den změnit sortiment, ale závisí na představivosti.

Pro prodej domácího pečení je nejoptimálnějším způsobem distribuce produktů mobilní prodejní místo. To je malý karavan na kolech. To pomůže najít zákazníky kdekoli v lokalitě. A na různých festivalech, kde se shromažďuje mnoho lidí, můžete umístit několik takových bodů.

Jak prodávat domácí koláče

Mnohé se obávají nákladů na veškerou výrobu. Ve skutečnosti při zahájení takového podnikání nejsou nutné velké investice. Samozřejmě, že s růstem nákladů na podnikání bude větší, ale do té doby budou příjmy mnohem víc než náklady.

Průměrná návratnost jednoho prodejního místa nastane v prvním měsíci. Podle názoru zkušených podnikání doma pečení prodeje, Příjem je od 500 do 1000 dolarů měsíčně.

Jako další příjem můžete prodat různé nápoje: čaj, kávu, džusy, vodu. Různé propagační akce pomohou přilákat další zákazníky. Jako takový materiál si můžete dát lahev vody zdarma, pokud si koupíte 1 koláč. Ale tady vše závisí na tom, kolik imaginace je vyvíjeno.

Mimochodem, o faktorech, které ovlivňují prodej. Odborníci provedli řadu průzkumů a zjistili, že v různých dnech si lidé kupují různé pečivo. Ačkoli to je zcela zřejmé, experti musí také vykonávat svou práci.

Obecně platí, že ráno si lidé raději koupí sladké pečivo, na oběd - něco víc uspokojujícího a ve večerních hodinách - všechny druhy koláčů se slanými výplněmi.

Všechny domácí koláče na prodej by měly být připraveny ráno. Ano, bude muset vstát brzy, ale stojí za to. Navíc můžete v průběhu času nasbírat specializovaný tým kuchařů, aby pracovali několik směn lidí.

Pokud se po nějaké době kuchyně z domu přesune do jiné místnosti, bude nutné dodržet normy SES a získat souběžné povolení.

Ve skutečnosti, aby se zapojili do takového podnikání, není nutná žádná velká mysl. Možnost vaření je pravděpodobně nejdůležitější věcí v tomto oboru. Nicméně, pokud není ve vaření žádný talent, můžete dělat organizační záležitosti, například hledání místa pro prodej, reklamu a počítání příjmů.

Recepty dobrých starých babiček nakonec začaly vytvářet příjmy. Díky moderním technologiím je možné zachovat kulinářské tradice a přivést je k masám. Přínosy jsou dvojí: oba lidé jsou ztuhliví a příjem je přijat. Můžete také zajímat o prodej hotových psů.

Další obchodní myšlenky našeho webu: základem jsou obchodní myšlenky. Přihlašujeme se k naší sociální skupině VC, abychom získali nápady pro naše podnikání z první ruky: sociální skupina.

Vlastní podnikání: horké koláče k jídlu

Existuje několik důvodů pro otevření vlastní firmy pro výrobu a doručování koláčů. Za prvé, konkurence v tomto segmentu v regionech je stále malá. Hlavní obyvatelé se již naučili veškeré kouzlo koláčů dodaných do domu a provincie právě začíná poskytovat takovou službu. Za druhé, popularita produktu mezi obyvatelstvem. Jen pár milenců najde čas a energii k pečení dortu, obzvláště z kvasnicového těsta, a téměř nikdo nebude jíst koláč. Horký koláč se objednává na rodinné slavnosti, na večírek, na firemní dovolenou a jednoduše na běžné denní jídlo. Za třetí, dodávka potravin, odborníci předpokládají, že v blízké budoucnosti bude stále více a více populární službu, protože moderní městské obyvatele brzy nebude mít dostatek času nejen na vaření, ale také ho koupit v obchodě. Jak ztratit několik hodin na silnici, jak sedí v dopravních zácpách, fronty v obchodech, je to jednodušší, aby se volby na místě nebo brožury, volání a čekat na objednávku.

Prvním krokem k organizaci obchodu s dorty je otevření vaší pekárny. Místnost by měla být umístěna na takovém místě, aby bylo pohodlné se dostat kdekoliv ve městě. Pokud si pronajmete předpoklady v centru, pak na jedné straně bude nájemné více, na druhou stranu přijdou lidé za koláče, což je škoda, že vynaložíte peníze na doručení. Parkovací prostory by měly být umístěny vedle budovy, aby nedošlo k přetahování krabic s koláčem na dlouhé vzdálenosti. Prostory pekárny by neměly být umístěny v suterénu. Je žádoucí otevřít výrobu v nebytové budově. Velká plocha pekárny není potřeba, stačí 30 metrů čtverečních. Na jihu Ruska a ve středním pruhu nájemné bude od 500 do 1000 rublů na metr čtvereční.

Chcete-li otevřít výrobu potravin, musíte získat povolení od společnosti Rospotrebnadzor, která je poskytována na základě projektových prostor. Pro vytvoření projektu ve výrobní místnosti se projekční organizace ptají průměrně asi 2 tis. Rublů na metr čtvereční. Služby právnické společnosti, která pomáhá vydávat povolení, bude stát 10-15 tisíc rublů. CPS musí předložit objemný balík dokumentů, včetně nájemní smlouva, technologický projekt k objektu nebo kopii projektu závěru Rospotrebnadzor, osvědčení o státní registraci, osvědčení o registraci daňového, výpis z Jednotného rejstříku právnických osob, informačního dopisu o statistických kódů kopii plánu BTI s výkladem, sortiment výrobků, re-plánování projektu prostor, souhlasila s Rospotrebnadzor (je-li ereplanirovka provedena), plánu, programu řízení výroby kopie dezinsekce smluv a deratizace, kopii smlouvy o odstraňování pevného odpadu, kopii smlouvy s lékařského centra na lékařské prohlídky zaměstnanců, osobní lékařské záznamy zaměstnanců, cestovních pasů pro ventilační a klimatizační systém, kopie čisticích smluv a dezinfekce ventilačních a klimatizačních systémů, seznam dezinfekčních prostředků.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Pekárna by měla mít teplou a studenou vodu, kanalizaci, větrání, sklad surovin, toaletu. Doporučuje se pokrýt stěny dlažbou.

Elektrická trouba, která je umístěna 6-8 koláčů, stojí od 40 tisíc rublů. Malý hnětací stroj s kapacitou 20 litrů bude stát 20 tisíc rublů. Trouba na pečení plnění - to stojí 5-10 tisíc rublů. Lednice - od 30 tisíc rublů. Váhy - od 7 tisíc rublů.

Nábytek pro pekárnu bude stát dalších 30-40 tisíc rublů. Nezasahujte do instalace počitadla, neboť je vhodnější pro někoho z klientů, aby nevynaložil peníze na doručení, ale zvedl objednávku sami.

Jako transport je lepší používat stroj s minimální spotřebou paliva. Kurýr musí být opatřen dvojicí termosenzorů s cenou 800 rublů.

Zákazníci potřebují provést šek. Za prvé, je to legální. Za druhé, prodej potravinářských výrobků bez dokladů způsobuje, že kupující nedůvěřuje, protože pokud se jídlo ukáže jako nekvalitní, kupující nebude moci uplatnit nárok. Nákup a registrace pokladny bude stát 10 tisíc rublů. Pokuta za jediné selhání poskytnutí pokladní šeku - 4 tisíc rublů.

Po stanovení seznamu produktů se musíte postarat o vytvoření vhodného místa pro zákazníky. Kvalitní web fotografiemi dortů by měl být umístěn, informace o složky, hmotnost, velikost, cena, náklady na dopravu (150-200 rublů), minimální částka, za kterou jsou produkty dodávány zdarma (600-800 rublů), dodací lhůty. Objednávka je obvykle doručena telefonicky, ale můžete dát zákazníkům příležitost provést objednávku přes web, pak musí někdo neustále sledovat dostupnost objednávek. Vytváření webových stránek může být přiděleno webovnímu studiu (30-40 tisíc rublů) nebo externímu programátorovi (20-30 tisíc rublů).

Pro práci v mini-pekárně v počáteční fázi jsou dostačující dva kuchaři. Pokud pekařství také prodává produkty prostřednictvím přepážky (což je žádoucí, protože může výrazně zvýšit výnos), pak je prodávající potřebný. Mzdy šéfkuchaře v regionech činí 15 až 20 tisíc rublů. Plat prodávajícího je 12-15 tisíc.

Pokud se podnik otevře ve městě, kde není podobná služba poskytována, je to jistě přínos, protože neexistuje žádná konkurence. Na druhou stranu, lidé tam jsou zvyklí na objednávku pizzy a prostě nevím, že doručování horkých koláčů do domu je skvělou alternativou k nudné pizze.

Aby přilákali zákazníky, je třeba odpovědět na jednoduchou otázku: Proč by měl člověk vybrat pizzu a koupit od vás, a ne v nějakém jiném místě? Možnosti odpověď nastaveno, můžete nastavit jejich propagačních materiálů: dort - tradiční ruské misky, naše koláče pečou podle starých ruských receptů, naše koláče užitečné, naše dorty dieta, naše koláče reálném šťavnaté bobule v našich kánoí tolik chutné maso, naše koláče levnější a chutnější než pizza, naše koláče budou zdobit dovolenou atd. Kupující musí být přesvědčen, že tím, že nařídí vaši dodávku dort, on je stále hodně a dostane velmi chutné, vydatné, zdravý produkt. Stejně jako v Rusku je stále více vegetariánů, můžete do sortimentu zahrnout vegetariánský koláč. V příspěvku bude objednáno poměrně často.

Nepřipojujte se okamžitě k inzerci vaší společnosti všemi možnými způsoby. Je lepší vyzkoušet jednu a pak sledovat její efektivitu a zeptat zákazníky, kde se dozvěděli o pekárně. Například zaregistrovat účet v sociálních sítích a přidat k přátelům obyvatel vašeho města. Na stránce můžete posílat fotografie produktů, informace o propagačních akcích a slevách, nabídnout některé recepty z pečeného těsta. Tradiční způsob - distribuovat letáky na veřejných místech nebo provádět poštovní schránky vícepodlažních domů. Tisk barevných letáků nebude drahý. 500 výtisků - 5000 rublů, 1000 výtisků - 6000 rublů. Design letáků - 1,5-2 tisíc rublů. Plus tímto způsobem reklamy je, že osoba doma bude mít seznam nabízených produktů a telefonu. Další zajímavá idea reklamy - reklamy ve výtazích obchodních center. Pracovníci kanceláře často objednávají jídlo pro tým v době oběda nebo na večírku po práci.

Prodej koláčů jako vaše podnikání

Tradiční ruské patties. Zelí a brambory, třešně nebo jablka. Každý, kdo zná tuto lahůdku, se může stát základem pro své podnikání. Prodej koláčů jako podnikání je známý od starověku, horký a chutný, nejenže uspokojuje hlad, ale také dělá podnikatele spokojen s dobrým příjmem.

Volba strategie

Pyrozhkov podnikání bude výborným výchozím bodem pro ty, kteří si myslí o vytvoření vlastního podnikání v gastronomii. Absolventi kuchařských kurzů a škol, zkušené i začínající kuchař a jednoduchých milovníky vaření mohou úspěšně živí potřebným chutné. Existují tři rozvojové strategie, které přinesou úspěch.

 • Mini pekárna.
 • Kiosk s koláčky.
 • Pirozhkovaya doma.

Při vytváření pekárny budete potřebovat značné výdaje, ale návratnost bude vysoká. Domácí pekárna bude velmi levná, ale když se otevře, mohou to být určité potíže. Zejména budeme muset vyřešit problém s prodejem.

Registrace a dokumenty

V každém případě, pirozhka jako podnik musí být registrovány a registrovány u státní daňové inspekce. Pro malého podnikatele existují dvě možnosti registrace - jako společnost s ručením omezeným (LLC) nebo individuální podnik (IP).

Výhoda společnosti LLC je považována za vyšší úroveň při práci s velkými klienty a za zajištění závazků vůči věřitelům pouze s povoleným základním kapitálem. IP v případě úpadku splňuje veškeré vlastnosti zakladatele a paradoxem je, že banky s velkými obtížemi půjčují soukromým obchodníkům. Současně zaplatí individuální podnikatel odpočty do penzijního fondu i v případě nečinnosti.

PI však pracují podle ulehčeného režimu, pokud jde o podávání zpráv, podnikatel sám může provádět vedení účetnictví. Úspory účetního vedou k tomu, že většina mikroorganizací s počtem zaměstnanců maximálně 5 lidí se raději zaregistruje jako individuální podnikatel. V tomto případě poplatky a poplatky za zpracování dokladů nepřesahují 5000 rublů.

Hygienické požadavky

Před otevřením koláče od nuly se musíte seznámit s požadavky SES na takové zařízení. Zabývají se takovými otázkami, jako jsou:

 • skladování produktů;
 • pravidla a podmínky provádění;
 • vedení speciálního časopisu pro vaření;
 • mikroklima a osvětlení;
 • požadavek povinné dostupnosti lékařské knihy pro zaměstnance.

Například podniky veřejného stravování se sedadly musí být nutně vybaveny toaletami a Většina produktů je zakázáno obchodovat "take-away". Naštěstí jsou některé druhy pekařských výrobků výjimkou, jsou povoleny koláče k obchodování "take-away".

Chcete-li legálně obchodovat s koláčky, budete muset provést hygienický a epidemiologický průzkum prostor. Povolení bude možné získat pouze v případě, že nedošlo k porušení.

Kde se dá jíst

To je nejjednodušší otázka, odpověď leží v nejbližším obchodě. Samozřejmě, pokud není ziskové. Ve skutečnosti každá hosteska ví, kde získat levné mouku, cukr, zeleninu a ryby.

Ale u hromadné výroby existuje příležitost k závěru s velkoobchodními dodavateli. Najděte je prostě, stačí studovat podmínky velkoobchodních společností v regionu. V průběhu času se seznam dodavatelů změní, nebudou to považovat za něco zásadního.

Na trh přicházejí noví hráči s novými podmínkami, výběr těch nejlepších nabídek může nakonec vytvořit skupinu nejziskovějších dodavatelů se zaměřením na:

 • ceny;
 • dostupnost doručení;
 • kvalita výrobků;
 • dodací lhůta;
 • poskytnutí platby ve splátkách.

Dodavatel musí mít certifikáty a hygienické certifikáty, aby se předešlo problémům s hygienickými lékaři.

Pečivo - pekařství

Nejslibnější typ podnikání, kdy se výroba a prodej soustředí na jednom místě. Podnikatelský plán koláčů s výpočty bere v úvahu celý cyklus.

Místnost

Pro pekárnu a obchodní halu je vyžadováno minimálně 50 metrů čtverečních. Pronájem prostoru bude stát nejméně 25 000 rublů za měsíc, jeho renovaci a nákup nábytku, který potřebujete strávit asi 100 000 rublů.

Před podepsáním nájemní smlouvy budete muset požádat lékaře SES, aby zhodnotil možnost umístění zařízení veřejného stravování v konkrétní budově.

Vybavení a nádobí

Pro normální fungování kuchyně budete potřebovat koupit speciální troubu, prostornou ledničku, vybavit regály. Kromě toho budete potřebovat:

Stále budou potřeba válečky, nože, lžíce a další drobnosti. Kuchaři a všichni ostatní zaměstnanci mají povinnost oblékat se podle hygienických pravidel. Pro obchodní místnost bude vyžadovat nákup výloh, stolu, polic a mikrovlnné trouby. Celkově bude uspořádání vyžadovat 100 000 rublů.

Zaměstnanci

Do pekárny nebylo nečinné a mohlo by se živit všichni příchozí, aniž by se vytvářely fronty, budete muset najmout zaměstnance:

 • kuchaři - 2 osoby;
 • pomocní pracovníci v kuchyni - 2 osoby;
 • prodejce - 2 osoby.

Kromě toho potřebujete administrátora, který bude sledovat dodávky výrobků, vyřešit problémy s domácností. Obecně platí, že mzda zaměstnanců bude 120 000 rublů měsíčně.

Výpočet zisku a ziskovosti

Počáteční náklady by měly rovněž zohlednit počáteční zásoby produktů a nepředvídané výdaje. Celkově lze případ začít s rezervou 400 000 rublů. Měsíčně, aby se zajistila práce pekařství bude muset strávit asi 200.000 rublů. Tato částka zahrnuje daně, které je podnikatel povinen zaplatit na konci čtvrtletí.

Pokud vezmeme v úvahu, že zisky z jednoho Patty je 10 rublů, měsíc, je společnost prodat 20.000 koláče nebo koláče 670 za den, které jsou předmětem 16-hodinový pracovní den. V průměru jeden kupující vezme 3 patty, tj. 200 až 300 kusů denně.

Navíc, můžete prodat další produkty, jako jsou nealkoholické nápoje, káva, žvýkačky. Na této extra práci můžete získat měsíčně až 50 000 rublů.

Než začnete připravovat obchodní plán, je třeba posoudit vlastní finanční možnosti. V extrémních případech můžete požádat o banku a získat půjčku. Dnes úvěrová míra pro malé podniky se pohybuje v rozmezí 20-25% ročně. Použití vypůjčených prostředků po dobu dvou měsíců tak zvýší dobu návratnosti.

Je třeba mít na paměti, že nedostatek finančních prostředků může zničit nejdůležitější myšlenku. Úspory na ubrouscích nebo jednorázových nádobách vyděsí kupující. Nejlepší reklama společnosti zajišťující stravování je spokojená zákazníci.

Kiosk s koláčky

Bude vyžadovat mnohem nižší výdaje, nájem nepřesáhne 10 000 rublů. A personál bude muset najmout méně, pouze dva prodejci. Nebude však mít významnou nevýhodu, neboť bude nutné vařit na jednom místě, ale prodávat produkty v jiném. Účinek horkého, horkého koláče se ztratí.

V kiosku bude obtížné prodat více než 300 předmětů denně, zatímco podnikatel bude muset opustit kamna sám. Nebo najmete kuchaře, který doma připraví kuchyň. Ve druhém případě bude zisk z jednoho produktu snížen na 5 rublů.

Zisk z kiosku

300 koláče za den, osobně pečené, přinese 3000 rublů zisku nebo 90 000 rublů měsíčně. Nájemné a mzdy by měly být přidělovány 40 000. Vzhledem k tomu, že počáteční náklady na stánku zařízení a kuchyně vyrobené 200 000 rublů, bude společnost platit za sebe do šesti měsíců s přihlédnutím k placení daní. A poté přinese 50 000 měsíčně, s každodenní prací.

Pokud jde o zisky, každý podnikatel rozhodne sám o sobě, malý podnik "domácí koláče" s realizací prostřednictvím svého vlastního kiosk bude vyžadovat velmi velké úsilí. Pokud se uchýlíte k pomoci najatého šéfkuchaře a kupujete od něj hotové výrobky, zisk z jednoho kusu bude asi 5 rublů nebo 45 000 za měsíc. Od této částky odečteme nájemné a mzdy, daně a další výdaje. Zbývá nic. Ano, to je pravda, není nic, podnik pracuje se ztrátou.

Jsme - my se prodáváme

Chcete-li otevřít podnikání v domácnostech, nejsou potřebná žádná povolení. Přesněji řečeno, jsou bezpochyby potřebné, ale nikdo je nedá, protože SES nesouhlasí s takovou produkcí. Mnoho podnikatelů však začíná podobné podnikání, aniž by věnovalo pozornost papírování.

Problém v tomto případě je omezen na prodej. Pokud se vám podaří najít zákazníky a prodávat alespoň 100 výrobků každý den, pak měsíční výdělky dosahují 20-30 000 rublů, počáteční investice se vyplácejí v prvních týdnech práce. Ano, v některých oblastech země se zdá, že takové příjmy pro takovou tvrdou práci jsou směšné, ale obyvatelům provinčních měst taková částka umožní udržet si rodinu.

Vlastní podnikání v kuchyni: jak pečeme koláče na prodej

Pokud hosté pravidelně jedí vaše jídlo pro obě tváře, pak stojí za to přemýšlet a nabídnout svému kulinářskému talentu svět. Jednoho dne si tato realizace změnila život Julii Kubraku. Dívka se v blázinci otočila do lahůdky. Tím se narodil projekt ««Lidé štěstí Tarts". Dnes v rubrice ««Vlastní podnikání" Julia vám řekne, kde začala, a možná, že její příběh vás bude inspirovat;).

Ve věku 20 let to vše v mé srdce a hlava se stává nestabilní, člověk zažije žízeň a ne vždy vědí, co a jak ji uspokojit, tak to bylo se mnou. Jejich myšlenky a sny před deseti lety jsem si nepamatuji, mohu jen předpokládat, že jste v příjemném zmatku o počtu otevřených příležitostí a rozvoje cest. V té době jsem už opustil univerzitu tělesné výchovy, s pocitem, že to není moje poslání, a se zapsal do Institutu umění studovat povolání reklamní designér, který, mimochodem, také klesly, ale z jiného důvodu - už ve druhém roce začal pracovat v profesi, vyhrál soutěž pro vývoj štítku návrháře pánského oděvu Gapchuk.

O MYSLF

Líbí se mi, jak řekl Richard Bach v jedné ze svých skvělých knih: "Inspirace přináší víla spánek, víla procházka, pohádka pod sprchou. Vždycky jsem se jich zeptal: "Prosím, dej mi nápady, které by nebyly v rozporu s mou intuicí." " A to je absolutní pravda - inspirace je v každodenních činnostech, pochází odkudkoli a je zrozena z důvěry v sebe, od intuice. Důležité je pouze být v dynamice, nikoli sedět u okna v očekávání, podporovat hlavu, ale pokusit se to udělat.

Rodný, soukromý život a vnitřní harmonie jsou v mém životě prioritou, a proto jim nejprve přidělí čas. Když je vše v pořádku s těmito aspekty života, nyní a tam se účinně rozvíjí.

Obchodní fórum

"Pirozhkovaya" není cesta zpátky.

Hrubé 19.12.2016

Dobrý stav sutok.Tak moje bývalá firma je postupně ohnutý, jsem se rozhodl pro návrat do společného stravování (když je to velmi dávno, co jsem měl na pizzu).Ale teď, protože fondy jsou bolestně chybí, se rozhodl zkusit pracovat za levnější segmente.Arendu není považován tam je hořké opyt.Postavil usilovat o koupi prostor v majetku také by neměl být dražší než 1 milion rubley.Zemlya být sobstvennosti.Estestvenno věděl jsem, že ve městě nemám koupit za peníze z místnosti, takže se zaměřil na regionálních center a odlehlých měst na silnici kafe.Iskal dlouho, téměř 2 goda.Snachala v okruhu 300 km od místa bydliště, pak 500 km.tut byla velmi dobrá volba, ale já jsem si půjčil peníze, kupili.Potom rozhodla fuk, kolik kilometrů stále pohybovat a málem jsem odešel 4000 km Sibir.No zázrak v sousední oblasti, jsem si koupil 120 metrů čtverečních prostor v centru obce na 1 milion rubley.Osnovnye svých prostředků, ale část zaemnyh.Eto byl v lednu tohoto goda.S tento moment, druhá fáze. Prodej domu, kde jsme bydleli, a prodej zbytkového zařízení z bývalé deyatelnosti.Oborudovanie jsem prodal Rychle, ale tam byly peníze kolem 200 tysyach.A domu zavis.Nachal jsem to prodat za 2,1 milionu, av důsledku toho prodali před měsícem na 1,6, protože jsem doufal, že to dluhů a pohybují dalshe.Kupili chata v obci na základě povolení k pobytu a nájemních bytech ve druhém etap.Etap poselke.Eto to bylo velmi těžké a psychicky i fyzicky, protože měl ještě dostat do dluhů začít se pohybovat v čase a před mrazem opravovat hlavní.

Za 3 měsíce jsem ztratil 10 kg, což je samozřejmě rad. Pokud odhodím dalších 10, změním svou přezdívku.

Rozhodl jsem se otevřít obchod s kulinářské směru kafeteriem.Osnovnoe vypechka.Polny hot vaření cyklu bude meste.Fakticheski pirozhkovaya.Nikakih zámoří nazvaniy.Eto malé okresní město, téměř vesnice.

Teď jsme dokončili opravu a došlo k problému nákupu zařízení. Zde jsem začal tupit.Tak jako zkušenost v pečení.

Plánovaný objem 300-500 koláčů za den Nemohu pochopit, který z nich bych měl koupit hnětač a nemůžu se rozhodnout pro kamna.

Nechápu, jestli potřebuji konvektomat nebo můžu s konvekčními troubami nebo troubami?

Zatím jsem nenašel technologa a nemám s ním nikdo, s nímž by se měl poradit. Budu rád, že slyším veškeré informace o tomto tématu.

Já sama budu pravidelně popisovat, co se děje, a podrobněji popsat, jaké obtíže jsem se již setkal.

Hrubé 19.12.2016

Začnu asi trudnosti.Oni obvykle kde zhdesh.Ya neočekává problémy s elektřinou, ale 15 kW dal žádné problémy a náklady spolu s zpětný nákup 10 tisíc rubley.Konechno není dost energie, ale na začátek hvatit.Etim byl jsem příjemně překvapen.

Můj pokoj měl problém s podezdom.Tak jak přilehlé správa pozemků prodal, stále mám přístup pouze k zadní části obchodu prostřednictvím soukromého sektor.No obyvatele okolních domů mi řekl, že nesmí řídit až kolem domu, s odkazem na nebezpečí stroje a nepříjemný faktorom.Dovody o obecné oblasti a využít své právo používat to, aby nesl ovoce, a to přišlo až na bandu zhalob.Priehala potasovki.Oni písemného provize ze správy, všem, kteří ctí mogli.Ya zákony, no, myslím, že dnes bude vycházet z právních předpisů a svých práv. Ale v podání důrazně žádal, aby obtěžují lidi, i když uznal mou pravotu.Poobeschali pomoc vydávat povolení k přesídlení vchodu do centrální ulitsy.No příslib neznamená zhenitsya.Ya celé léto běží po kanceláři a napsal dopis hledá razresheniya.No mě ignoroval. chtít peníze, a možná dokonce i chego.No jsem přešel a začal se oklamat hloupé psát formální požadavky a dopisy do správy, byl jsem poslán do arhitekturu.Oni Gai.V Gai bylo mi řečeno, že bychom neměli jednat s nimi eto.No zeptal jsem se ho písemný pohled.a lo v září, jsem dal svolení k přesídlení vchodu do centrální ulitsy.Ya rychle stáhl obrubníky a začal dumping grunta.Pogoda nedal dokončit ukládání sněhu a morozov.Oktyabr bylo deštivé a vytáhnout špínu na hlavní ulici, jsem potěšen nelzya.No takže všechny škodlivé vyshlo.Spasibo sousedy, které mají urychlených tuto protsess.Da a tak jsem přišel požádat o povolení k podávání a jako bych nechtěl, a pokud lidé jsou pobouřeni, pak musí být řešena tak něco.

IS251 19. 12. 2016

Nějak moc se všechno nepřemýšlí. Místnost byla zakoupena a zařízení si ani nedokáže představit, co to znamená. Najednou se vám to nevrátí ani kvůli nízké poptávce po koláčech a kvůli vysokým provozním nákladům (poruchám)?

Kolik zisků budete mít z koláčů s malou vesnicí? Možná si myslíte, že se jedná o základní komoditu a všichni snoudí, že si koupí šampaňské pětkrát denně.

Proč jste se rozhodli, že prodáte 500 kusů denně?

Hrubé 19.12.2016

Plyn v tomto roce jsem se rozhodla, že nebude podklyuchat.Tak jak to začalo požadovat změnu počítadla, projít bezpečnostní školení, podepsat smlouvu na plynové a ropné zařízení službu, která obdržela certifikaci dymohodov.A protože potřebuji jiný typ kotle a je třeba přenést na jiné místo, a tato změna je všechno proekta.A dengi.Ya snížit plynový kotel a dočasně instalován namísto drovyanoy.Seychas topit dřevem, denní teploty + 8 v noci klesne + 4.No oprava může to dělat a mám ještě dost.

Pokud jde o prodej, mám údaje z podobné obce a podobné instituce, ale tam majitel platí další 25 tisíc nájemného.

Kolik zisků budete mít z koláčů s malou vesnicí? Možná si myslíte, že se jedná o základní komoditu a všichni snoudí, že si koupí šampaňské pětkrát denně.

Proč jste se rozhodli, že prodáte 500 kusů denně?

To je prakticky první základní zboží, jelikož se jedná o levný segment. Moji zákazníci jsou lidé, kteří mají v kapse 50-100 rublů.

Školní děti, řidiči, řidiči taxi, zaměstnanci sousedních institucí, nebudou v kapse chodit do kavárny se 100 rublemi, ale mohou jít ke mně.

Dlouho jsem pozoroval obdobnou instituci v podobné vesnici, kde jsem žil, úspěšně pracoval a pracoval, znám jejich pokladny a přibližný zisk, ale nedokázal jsem se dostat do kuchyně.

Existuje jiná instituce, na které jsem vedena, je nejhorší cheburechnaya, v železném pavilonu, s úplnou anti-hygienou, ale to funguje.

Sanchous1978 19. prosince 2016

Zemědělci 19. prosince 2016

Jako by všechno bylo hloupé, límec je v zadní části. TC dělá pirozhkovoy, ale okamžitě říká, že nerozumí nic v pečení a neví, jaký druh hnětení.

Jaký majetek je lepší než pronájem? Pronajal jsem si dílnu již 19 let a můj známý koupil asi stejnou místnost. teď má ve srovnání se mnou své potíže a zpronevěru, strašný, je v dluzích. A všichni ho kontrolují s hadem, ale prorok mě varuje.

Jak se mohu přestěhovat do jiné vesnice a vůbec si neumím představit, co jsou lidské chutě pro koláče? Ano, a nikdo neví. Nebylo snadnější přinést tam koláče a prodat je na ulici?

Prodáváme dům a žít, kde ďábel ví kde - je to trochu divné. Nemůžeš prodat koláče tam, kde žiješ? Kolik je nutné prodávat tyto koláče, aby se vrátily ke ztrátě komfortu, který byl ve vašem domě? Kolik času musím na to vynaložit? No, koupit dům, který byl. Na patách?

Odřízli jste kořeny, které symbolizují váš dům. Teď to bude těžké pro vás. Počkejte. Hlavní věc se nedoporučuje, co se děje. Čekáme na váš úspěch.

Nemůžu sovětům dát, zkušenost je negativní. Koupil jsem svého mladšího syna jako chebureku, kávu tam, cola, brazier. Některé ztráty, cheburecké odpadky. Pak si pronajal toto cheburechny a pak se prodával za ztrátou. Vzal peníze pro sebe, zůstal jsem v blázeně. Tak tady.

PS. Před mnoha lety jsme si mysleli, že se přesuneme do Ruska. Byly odhadnuty:

- dům může být prodáván pouze za ztrátu, levnější než cena.

- Koupit dům v Rusku, se stejnou úrovní pohodlí a velikosti, to není možné - doma v Rusku je mnohem dražší.

- musíme nejméně 5-10 let pracovat, abychom žili, když žijeme na starém místě a pak jsme byli asi 45 odpalů. Ve skutečnosti stráví 10 let života.

- zde je třeba všeho hodit, roztrhat všechny vazby nebo přetáhnout příbuzné, což vyžaduje ještě více času, úsilí a prostředků.

- výlety na staré místo u hostů budou mít spoustu času a peněz.

- není známo, jak to bude na novém místě atd. atd. atd.

Rozhodli jsme se, že nikam nepůjdeme, nemáme kam jít, rozvíjíme se zde. Situace je samozřejmě kurva, ale nic.

TC Nedoporučuji provádět ostré pohyby, jako přehrávání.

Jak vydělat peníze na vaření a prodej domácích koláčů?

Mnoho žen si myslí, že se stát obchodní dámou může být pouze tím, že má velký počáteční kapitál, vlivné známosti a vážné zkušenosti v podnikání. To však vůbec není. Můžete vydělat peníze na všechno: vaření, pletení, výšivky atd. Obzvlášť populární je obchod s koláčky doma. Tato myšlenka bude vždy relevantní, protože čerstvé pečivo snadno zakoupí lidé všech věkových kategorií.

Kde začít?

Takže, kde začít s "sladkým" obchodem pro prodej koláčů? S největší pravděpodobností, pokud uvažujete o takové myšlence, znamená to, že jste obeznámeni s přípravou sladkostí ne slyšitelnými. Nicméně, i když jste si jisti, že jste profesionál ve vaření, vidět pár mistrovských kurzů nebo si přečíst nové recepty na internetu, nikdo nebude zasahovat. Mimochodem je třeba poznamenat, že koláče jsou pečené a smažené. Co si vyberete a nejlépe experimentovat a uvidíte, jaký druh zboží budou lidé rychleji nakupovat.

Pokud je prodej dostatečně rychlý, můžete dokonce koupit speciální stroj na pečení. Kromě toho mohou být koláče také velmi různorodé. Nejoblíbenější jsou pekařské výrobky s třešněmi, jablky, rýží, masem, zelím a bramborami. To je ten produkt, který děláte v největších množstvích. Samozřejmě, nepřipomínejte, že všechny výrobky by měly být vyrobeny z čerstvých produktů, vypadat chutně a být různorodý.

Chcete-li otevřít vlastní výrobu koláčů, budete potřebovat samostatnou dílnu, zaměstnance a registraci právních činností. Náklady na takové podnikání budou mnohem větší, ale zisk je několikanásobně vyšší.

Můžete se seznámit s bezplatnými kurzy o nemovitostech a výdělcích. Budete moci najít nápady, které vám pomohou seberealizovat v podnikání.

Prodej produktů

Mnoho žen, které se rozhodnou podnikat na vaření koláčů, se zajímají o to, jaké dokumenty jsou pro takové činnosti potřebné. Pokud chcete obchodovat na ulici, musíte alespoň zaregistrovat IP pro váš klid. Kromě toho musí prodávající mít lékařskou knihu. Je to jiná věc, pokud máte v plánu pronajmout pokoj pro obchodování. V tomto případě bude nutné získat povolení od SES a Gospozhnadzor.

Jedním z hlavních kritérií úspěšného podnikání je správná volba místa prodeje. Poslechněte si naši radu a snadno budete prodávat všechny patty až do posledního:

 • Nejlepší je pro prodej vybrat si místa s velkým počtem lidí. Mohou to být místa blízko zastávek veřejné dopravy, škol, vyšších vzdělávacích institucí. Přechody jsou také velmi populární.
 • Dobrá místa pro prodejní místa - nádraží a autobusové nádraží.
 • Dobrým obchodním nápadem je dodávat koláče do pracovních úřadů, ale je žádoucí mít vlastní dopravu pro jeho realizaci.
 • Pokud nemáte v úmyslu pronajmout si prodávající nebo prodávat sami, můžete své výrobky dodat do obchodů s potravinami, kaváren a stánků. Samozřejmě, pro to musíte dát část příjmu vlastníkům institucí.

Chcete více peněz? Koláče jako podnikání není jediná myšlenka spojená s vařením! Kromě toho můžete vydělat z prodeje koláčů, chebureků nebo domácích večeří.

Říkali jsme vám o podnikání koláčů doma. Možná to není způsob, jak vydělat peníze, na které můžete získat miliony. Tato myšlenka je však k dispozici každé ženě a její provedení nevyžaduje velké náklady.

Pokud je čas a příležitost, pokuste se vydělat na internetu. Není žádným tajemstvím, že internet poskytuje obrovské možnosti vydělávat, a stále více se stává. Přečtěte si asi 50 způsobů, jak vydělat na internetu. Mezi nimi určitě najdete něco pro sebe.

Bude zajímavé číst:

 • Jak získat ženu v důchodu
 • Podnikání na kuřecích vejcích doma
 • Zisk na kytice sladkostí

Obchodní myšlenka mini-pekařské dodávky koláče

Mnoho analytiků tvrdí, že dodávka hotových jídel bude stále populárnější.

 • Jak začít podnikat s výrobou a dodáváním koláčů
 • Kolik peněz potřebuje k otevření mini-pekařského koláče s dodávkou?
 • Kolik můžete vydělat na mini pekárnu s dodávkou?
 • Jak vybrat zařízení pro organizaci případu
 • Které OKVED pro výrobu pekařských výrobků
 • Jaké dokumenty jsou potřebné k zahájení podnikání
 • Jaký je daňový systém malé pekárny
 • Potřebujete povolení k otevření mini-pekárny
 • Technologie výroby pekařských výrobků
 • Začátečník v oboru doručování koláčů

Mnoho lidí nemá dostatek času na vaření, ani na nákup v obchodě.

Jsou snadnější udělat si jídlo na domácím místě, využívat služby specializovaných firem a je to docela populární obchodní myšlenka.

Obvykle jsou nejčastějšími pokrmy, které doručují zákazníkům doma, pizza a sushi.

Takové výrobky se však již začínají zakrývat mnoha spotřebiteli.

Skvělou alternativou jsou koláče. Při jejich pečení a doručení je možné na začátku zorganizovat ziskový podnik s nízkými investicemi.

Jak začít podnikat s výrobou a dodáváním koláčů

Podnikatel, který se rozhodne otevřít vlastní pekárnu na pečení, je nutné zaregistrovat vaši firmu.

Poté musíte najít pokoj o rozloze 30 metrů čtverečních.

Preferuje se upřednostňovat centrální okresy města, v tomto případě může být snížena doba dodávky koláčů.

K nákupu vybavení a nábytku podnikatel potřebuje zhruba 150 tisíc rublů.

Tyto prostředky budou stačit k nákupu elektrické pece, ve které bude moci současně pečeme 6-8 koláčů, ledniček, řezných stolů a dalšího kuchyňského vybavení.

Kolik peněz potřebuje k otevření mini-pekařského koláče s dodávkou?

Mini-pekárna musí mít své vlastní místo, kde bude představen sortiment koláčů, které mají být prodávány.

Vývoj kvalitního internetového zdroje může být svěřen webovému studiu.

V tomto případě vytvoření služby bude stát podnikatel 30-40 tisíc rublů.

Chcete-li snížit náklady, můžete svěřit vývoji stránek externímu programátorovi.

Podnikatel potřebuje vědět, že bude nutné dodat objednávky společně s šekem, jinak by spotřebitel mohl mít nedůvěru k mini-pekárně.

Navíc nedodržení tohoto pravidla je potrestáno pokutou ve výši 4 tisíc rublů.

To je důvod, proč musí rozpočet projektu zahrnovat náklady na nákup pokladny (v hodnotě asi 10 tisíc rublů).

Celkové náklady na otevření mini-pekárna bude asi 250 tisíc rublů.

Podnikatel bude muset zaměstnat dva kuchaře, kurýry a prodávajícího. Zadávání objednávek bude vyžadovat speciální termosety (cena 800 rublů).

Kolik můžete vydělat na mini pekárnu s dodávkou?

Dodatečný poplatek za prodané výrobky lze nastavit na 40-60% jeho nákladů.

Čistý zisk z prodeje jednoho koláče bude asi 100 rublů.

Jak ukazuje praxe, příjmy z mini-pekárny často dosahují 5-6 tisíc rublů denně.

Jak vybrat zařízení pro organizaci případu

Na základě procesu pečení pekařských výrobků budete potřebovat:

 1. Jednotka na testování těsta;
 2. Stroje na výrobu těsta;
 3. Stoly pro řezání těsta, nádobí na pečení.
 4. Skříně na kontrolu a chlazení;
 5. Elektrická trouba;
 6. Mukopreyivatel;
 7. Vozíky pro pečení, regály;
 8. Mísy z nerezové oceli (mobilní);
 9. Váhy a balicí stroje;

Které OKVED pro výrobu pekařských výrobků

Výroba dortů a jiných pekařských výrobků - je oblast výroby potravin, což odpovídá kódu 10. Konkrétně, 10,71 - zahrnuje výrobu chleba, sušenky, koláče a cukrářské bolestí a dalších produktů krátkodobé skladování.

Jaké dokumenty jsou potřebné k zahájení podnikání

K organizaci práce mini-pekárny stačí zaregistrovat individuální podnikání (IP). K tomu budete potřebovat: pas, žádost o státní registraci, doklad potvrzující platbu státního poplatku, kopii certifikátu TIN.

Jaký je daňový systém malé pekárny

Zjednodušený systém placení daní (zjednodušený) - je vhodný pro takové podnikání. Daň z přidané hodnoty je stanovena na 6%, pokud je vybírána ze zisku, nebo 15% z hrubého příjmu.

Potřebujete povolení k otevření mini-pekárny

Výroba chleba, sušenek a jiných výrobků z mouky není licencována. Ale určitě budete potřebovat certifikáty pro výrobky a závěry sanitární a epidemiologické inspekce, požární a ekologické inspekce.

Technologie výroby pekařských výrobků

Etapy výroby pekárenských výrobků - jedná se o přímé přípravu těsta, řezání zkušební hmoty a následné otestování přířezů budoucích výrobků z těsta a výrobků na pečení. Proces připravování těsta je jeho hnětení a zrání. V závislosti na formulaci se používají různé dezintegrační látky a kvasnice. Díky tomu těsto získává objem a nádheru.

Když těsto dozrává, je nakrájeno na polotovary. V budoucnu si pečivo nebo koláče dáte tuto nebo tu nádivku. Pak se polotovar s náplní rozbije, získá požadovaný objem nebo tvar, může být posypán něčím, zdobeným. A konečně, posláno k pečení. Po pečení se produkty mírně ochlazují a přepravují k zákazníkovi k prodeji.

Začátečník v oboru doručování koláčů

Nejbližší webové semináře

Přihlaste se k webinaru

Nejlepší obchodní nápady z roku 2018

Jaké podnikání je třeba udělat v roce 2018 - tipy pro začátečníky

Jak vydělat peníze na aukcích bankrotů bez opuštění vašeho domova

Jak vydělat peníze na Avito - tipy a typy příjmů pro začátečníky

Idea pro firmu číslo 125: Je těžké otevřít pirozhku od začátku?

Trh s gastronomií neztratil svou významnost již dlouho, protože je nyní plný konkurentů. Jsou však velmi oddaní začátečníkům. Patří sem obchodní koláče. Jak otevřít koláč od začátku a kde začít podnikat?

Zvážíme nejziskovější řešení pro podniky v různých otázkách a radách zkušených podnikatelů o některých potížích, vyhodnotíme možné pracovní strategie a vypracujeme podnikatelský plán pro projekt s výpočty jeho ziskovosti.

Analyzujte firmu a vyberte formát

Chcete-li otevřít podnik v určité oblasti, je důležité pochopit, co to je, jaké cíle se snaží a jaké jsou jeho vlastnosti. V našem případě je pirozhka jako podnikatelský projekt opravdu dobrý pro začátečníky z důvodu jednoduchosti jeho objevení a údržby.

Dané podnikání nepřinese obzvlášť velké příjmy, ale stane se vynikající stabilní variantou pro základní výdělky. Navíc, ačkoli je na tomto trhu spousta podnikatelů, neexistuje žádná zvláštní konkurence: stále je snadné najít místo pro ziskovou lokalitu a výrobek je neustále požadován.

Důležité je jen to, aby se stalo vysoce kvalitní zboží, aby se shromáždilo stálé publikum. Mimo jiné podnikání pirozhki umožňuje vybrat formát vhodný pro finanční možnosti podnikatele. Následující instituce, které implementují tento produkt, jsou standardně otevřeny:

 1. Malé pekárny.
 2. Kiosky s koláčem, včetně kol.
 3. Dort-dělat podnikání doma.
 4. Cafe-pirozhkovye.

Pro začátečníky je libovolná možnost, kromě kavárny. Takové instituce využívají mnoho počátečních investic a čas na podporu projektu, a v případě selhání existuje riziko, že se hodně ztratí.

Stáhnout zdarma jako příklad podnikatelský plán pro pirozhka.

Projekt zaregistrujeme a vypracujeme dokumenty

Nezávisle na tom, jaký formát je vybrán, musíte oficiálně zaregistrovat svou vlastní firmu na patty. První věc provádí LLC nebo IP. Individuální podnikatel se klidně přizpůsobí pro každý formát, včetně kiosků a mini-pekárny.

Umožňuje spustit malý projekt v rámci lehkého schématu, který umožní vlastníkovi firmy vyplnit nezávisle účetní výkazy a nesmí být vynaloženy na účetního. Výpočet výdajů a příjmů v tomto případě je jednodušší.

LLC je také nutná v případě, že se rozhodnete otevřít svůj velký projekt ze sítě bodů nebo chcete využít významný personál. Kromě toho společnost LLC umožňuje, aby nedošlo k odpočtu penzijního fondu v případě, že by organizace přestala pracovat.

Hygienické požadavky na prostory

Bez ohledu na oblast organizace projektu, kterou si vyberete, je nutné dodržovat některé důležité požadavky z různých služeb, jako je Sanepidemstantsiya a požár. Často se tyto požadavky týkají:

 • technologie skladování hotových výrobků a surovin;
 • podmínky skladování a realizace připravovaných jídel;
 • podávání zpráv o výrobě výrobků;
 • podmínky zkoušky a ostatní suroviny;
 • vybavení celé místnosti osvětlením, větráním a dalšími komunikací;
 • dostupnost lékařských knih pro všechny zaměstnance.

Některé požadavky se mimo jiné liší u různých formátů institucí. Například v kavárně musíte mít alespoň jedno toaletu a některé položky výrobků nelze prodat. Nepochybně je pečení zahrnuto do seznamu povolených produktů, takže hlavní příliv peněz zde majitel neztratí.

Vyberte správné místo

Pokračujeme v podnikatelském záměru a začneme hledat místo, kde může být pirožka umístěna nejvýhodněji. Je důležité pochopit, že místo závisí přímo na formátu instituce. Základním pravidlem je jedna - platforma by měla být umístěna tam, kde je stále mnoho lidí, zbytek závisí na formátu.

Potenciální publikum si váží svého času, protože apeluje na rychlé občerstvení, takže úspora času je dobrá. Musíte se usadit, aby kupující mohl pohodlně přijít k vám a rychle objednat oblíbené jídlo.

Kiosk je snadnější se usadit na těch nejschopnějších místech - v blízkosti metra, v blízkosti středních škol a škol, v blízkosti obchodních center a kanceláří, stejně jako na oblíbené turistické cestě.

Ještě snadnější, pokud jste si koupili kioskové auto na kolečkách. Takové mobilní instituce mohou být uspořádány na různých místech, aby analyzovaly ziskovost určitého bodu. Je však důležité si uvědomit, že byste se neměli příliš často pohybovat - kupující by si měl pamatovat, kde jste.

Obchodní myšlenka o kavárnách trpí nejvíce, protože budete muset hledat místo, kde není k dispozici konkurence ve formě jiných zařízení rychlého občerstvení. Často ve městech jsou takové plochy již obsazeny a volné prostory mají velký nájem. Nejjednodušší způsob, jak najít místo, je pro malé pekárny.

Nakupujeme suroviny pro výrobu

Nepochybně, produkce paštiky - docela snadno řešit a přehled potřebný pro přípravu složek potravin pro každého, není zvláštní tajemství, to je mnohem důležitější vědět, kde nakoupit potřebné suroviny. Hromadná výroba v každém případě spočívá v komunikaci a spolupráci s velkoobchodními dodavateli, a tudíž zde nastává otázka zisku a důvěry.

Snažím se najít dobrého dodavatele, ujistěte se, že si přečtete zpětnou vazbu ostatních o jeho službách. Samozřejmě, v některých případech je lepší vybrat nabídku málo známého podniku, ale s příjemnými a příznivými podmínkami. Obecně platí, že pro všechny výrobce existuje malý seznam nejzajímavějších informací o dodavateli a jeho produktu:

 1. Ceny produktů.
 2. Možnost bezplatného doručení.
 3. Kvalita výrobku.
 4. Podmínky, za kterých bude zboží dodáno.
 5. Podmínky skladování zboží.
 6. Možnost poskytnutí splátek.

Nezapomeňte, že je na vás, abyste pečlivě pečili a prodávali z této suroviny nádobí, takže bude nadbytečné kontrolovat dostupnost a pravost dokumentů pro tento zakoupený výrobek od dodavatele pokaždé. Také nedržte jednu osobu, neustále otevřete nové podniky s výhodnějšími podmínkami a nabídkami.

Koupit správné vybavení

Standardní příprava omáček a doprovodné pečení doma nevyžaduje tolik speciálních zařízení a zařízení. Průmyslová výroba bude vyžadovat mnohem více specializované techniky, jejichž soubor mimochodem závisí také na formátu instituce. Pro kiosky to budou malé přístroje, které jsou pro nás známé, pro pekárny a kuchyně v kavárnách - jsou to také, ale v mnohem větším měřítku. Obecně platí, že vše se snižuje na následující seznam:

 • lednice nebo chladnička;
 • průmyslová pec na pečení nebo troubu;
 • stroj na míchání těsta nebo směšovač;
 • fritézy;
 • Důkazní skříň;
 • kuchyňský robot;
 • zařízení pro krájení masa.

Kromě toho se v instituci nebudou prodávat pouze koláče, a proto jako běžný obchodní projekt v této oblasti pirozhka bude vyžadovat nákup kávovaru a konvice pro přípravu teplých nápojů. U hotových nápojů v lahvích a sklenicích by měly být instalovány samostatné chladničky.

Video: obchodní plán pro výrobu koláčů.

Vypočítáme ziskovost projektu

Chcete-li otevřít koláč od nuly, samozřejmě budete potřebovat nějaké peníze. Ale jsou to náklady? Chcete-li pochopit, jak výhodná je myšlenka obchodování s koláčem, je třeba zvážit jeho náklady a výnosy. Jako příklad si vezměte malou kavárnu pro 40 metrů čtverečních, prodávat koláče s náplní v rozsahu jízdy: