Podnikání na výrobu ekologických pytlů

Taška se stala nenahraditelným atributem moderního člověka. Obzvláště má ráda ženy, a můžete vydělat peníze na to, vytvořit vlastní podnik. Faktem je, že toto příslušenství nikdy neztrácí jejich význam. Šití drahých pytlů z pravé kůže vyžaduje spoustu počátečního kapitálu, takže můžete věnovat pozornost šití tzv. "Eko-sáčků". Eko-tašky - v obyčejném "tašce". Zajímavé návrhové řešení z hlediska šití tašek pro domácnost.

Nedávno se výroba plastových sáčků aktivně rozvíjí a na chvíli lidé zapomněli na nákupní tašky. Ale polyethylen má velkou nevýhodu - to není šetrné k životnímu prostředí! Znečištění životního prostředí je nepřijatelné, a proto zve diváky, tašky, vyrobené z jasných a krásných přírodních materiálů, budete schopni poskytnout sami s pravidelným příjmem.

 • Dlouhá doba provozu (nevypařuje se na slunci, netýká se, dlouho si zachovává výrazný vzhled)
 • Snadno se používá při nakupování, díky tužkám
 • 100% ekologická kompatibilita, neškodí lidskému zdraví a životnímu prostředí.

Cílovou skupinou v tomto případě -molodye a aktivní lidi, jak přesvědčit starší generaci, změna tašky na nákupní tašky jsou téměř nemožné. Balíčky jsou někdy levnější, musí být rozpoznány. Ale mladí lidé chtějí vyniknout ve všem a všude, více tohoto druhu střední Asie je velice citlivý!

Jak bylo uvedeno výše, jsou hlavními kupci ekologických tašek ve prospěch mládeže, v této souvislosti hlavní kanál pro prodej výrobků je Internet: sociální sítě, specializovaná fóra, on-line aukce, internetové obchody.

Druhým nejdůležitějším způsobem, jak propagovat produkty, je "slovo z úst" a prodává se přátelům, příbuzným a kolegům v práci.

Technologie přizpůsobení produktu

Technologie výroby ekologických sáčků není obtížná.

 • Tkanina je roztírána na řezacím stole.
 • Řezání detailů probíhá podle vzoru.
 • Poslední etapy jsou montáž a zpracování výrobku.

Jak můžete vidět všechno velmi, velmi jednoduchá: z kusu tkaniny je vyříznut obdélníkový nebo čtvercový základní tašku, látkové zbytky, aby rukojeť, a pak přidali upevňovacích prvků nebo v případě nutnosti dalšího příslušenství. To vše je rychle spojeno se šicími stroji, okraj výrobku je zpracován a taška je připravena.

Ceny

Náklady na výrobek přímo závisí na materiálu, z něhož jsou vyrobeny, takže 100% bavlna taška bude stát od 1 700 rublů. a vyšší. Taška z přírodního lnu bude stát asi 1500 rublů. A při nákupu ekologických pytlů vyrobených z polyesteru můžete snadno udržet 500 rublů.

Výdaje na zařízení a materiály

Chcete-li otevřít domácí dílnu pro šití mini, budete potřebovat následující vybavení: Základní vybavení

Historie reálného podnikání na přizpůsobení exkluzivních kožených výrobků

Jak se připojit k pytel podnikání, vytvořit úspěšnou společnost v takovém segmentu trhu, ve kterém je dostatek nabídek pro každý vkus, a úspěšně vyhraje jeho výklenek v této oblasti?

Odpovědi na tyto otázky jsou známé Elena Protsko - žena, která se nebojí "obchodních žraloků" a rozhodla se vstoupit na trh s taškami s jejími jedinečnými kreativními nápady.

Co dělá Elena

Hlavním směrem práce Eleny je výroba tašek na objednávku. I když se snaží odmítat klienty a je vždy rád, aby pokračoval v produkci jako tašky a peněženky, kosmetické tašky, opasky, různých brašen a případy, které nelze nalézt v obchodě.

Všechny nestandardní, originální a v praxi jedinečné. Namísto levných koženky materiálů - kůže, kožešiny a jejich původních odrůd - pštrosí kůže, krokodýlí či hadí váhy, místo znuděných trendy, ale ne zajímavé modely, ochota naslouchat a slyšet zákazníka, vše ztělesňující nejdivočejší sny a fantazie.

Elena se před mnoha lety vydala k podnikání. V pozdních 90. letech - počátkem roku 2000 Helen pomohla svému bratrovi a pracovala v dílně, která se specializovala na šití kožených výrobků. Všechny atributy motorkářského hnutí - kalhoty a vesty, bundy a rukavice - musely být vytvořeny od začátku, se zájmem přicházejícím na potřeby každého klienta.

Právě v této dílně získala Elena první dovednosti při práci s kůží. Pak začala vyrábět pytle - první pytle vycházely pod jehlou šicího stroje a šly k zákazníkům spolu s bundami a kalhotami.

Po nějaké době byla Elena zaznamenána a pozvána na práci pro firmu, která se zabývá individuálním přizpůsobením pytlů. Elena byla svěřena práci s individuálními objednávkami klientů, stejně jako práce na návrhu pytlů. V této chvíli si Elena uvědomila, že taška je univerzální doplněk, který může zdůraznit individualitu a krásu každé ženy.

Před dvěma lety, v roce 2012, Elena rozhodla vstoupit na trh "single" hráčů a opustila společnost. Klienti se přestěhovali po mistrovi, takže nebylo potřeba podrobně studovat trh, vyzvednout nové zákazníky a zavolat jim společnost, kterou Elena neměla. Všichni vývojáři, téměř deset let a půl práce v oblasti šití příslušenství, nesla Elena v hlavě a v rukou.

Helen říká: „Udělal jsem to, co jsem se ptal na duši, a také na základě zkušeností z jejich dosavadní práce, jsem si uvědomil, že existuje určitá vrstva mužů a žen, kteří nejsou spokojeni s rozsahem a kvalitou, která je přítomna na trhu.“ Právě tyto faktory přiměly podnikatele k otevření vlastního podnikání.

O startovacích nákladech při zahájení podnikání

Nejprve byla Elena zaregistrována jako samostatný podnikatel. Dalším krokem bylo najít prostor pro práci, pronájem a rekonstrukci šicí dílny (nákup potřebného vybavení, nákup materiálu a ručního nářadí, opravy a vybavení prostor). Náklady na tuto fázi práce činily přibližně 2000-2500 dolarů.

Ze státu mohla Elena dostat bezplatnou dotaci ve výši 1.000 dolarů, aby mohla otevřít vlastní firmu. K obdržení těchto dodatečných finančních prostředků od státu předložila Elena podnikatelský plán a studii proveditelnosti projektu. Doklady podnikatelka si vytvořily vlastní, protože podle vzdělání Elena je inženýr-ekonom BSUIR.

Po asi jednom roce začal tento podnik přinášet nejen radost z práce, ale i příjmy.

O tom, jak to funguje

Se všemi jeho touhy, nápady a úspěchy, klient přichází přímo k pánovi. Majitel naslouchá klientovi, diskutuje s ním o barvě a tvaru, struktuře a funkčnosti věci, klient může říci mistrovi o nejvíce neobvyklém nebo originálním nápadu. Majitel nemůže 100% slíbit, že bude opakovat představu klienta, ale může vždy nabídnout několik možností pro přizpůsobení tašky a implementaci myšlenky zákazníka.

Ti, kteří s Elenou pracují již několik let, proto důvěřujte veliteli, že si mohou objednávat přímo na telefonu.
Elena využívá kůži převážně od domácích (běloruských) dodavatelů a přináší ji z Turecka a Číny, zejména z originálních nebo exotických materiálů, které kupuje v Moskvě a Číně.

S průměrnou složitostí objednávky stráví Elena 2-3 dny na jednoho klienta. Samozřejmě vše závisí na složitosti vzoru výrobku a na počtu originálních šperků a návrhových nápadů. Nejběžnější spojka může být provedena za 12-14 hodin, ale na tašce s velkým množstvím kapes a detailů můžete strávit 4 dny.

Vzhledem k tomu, že toto podnikání je hlavní výdělek pro Elena, musíte pracovat 8-12 hodin denně. Samozřejmě, že mistr není pevně svázán s pracovním plánem a může si udělat týden volno, ale ve většině případů Elena pracuje v neděli.

Přirozeně patří mezi obdivovatele Eleny talentu muži i ženy. Muži nezastaví na taškách a pytlích a požádá mistra o pouzdra na zbraně, na sportovní vybavení, tvoří obaly na deníky atd. Elena poznamenává, že někdy muži přicházejí mnohem zajímavější nápady než ženy.

Průměrná cena za tašku od Eleny Protsko činí 150 až 250 dolarů. V této ceně se stanoví zisk (na úrovni 15-25%) a suroviny, materiály, pojištění, daně, nájemné a mzdy.

O obtížích v práci Elena říká: "Problémy jsou vzácné. V určitém okamžiku nemusí být vhodná kůže nebo příslušenství. Někdy se zákazník nemůže dlouho rozhodnout o tvaru nebo řezu. Ale všechny tyto otázky jsou dočasné. Pokud je potřeba čekat na potřebný materiál, pak klienti vždy porozumí. "

O práci s klienty

Elena je přesvědčena, že zůstává nad vodou, protože svým klientům nabízí exkluzivní a zajímavý produkt, který nelze nikde získat. Velké množství modelů, exkluzivita a touha slyšet klienta - to jsou faktory, které dělají Elenu oblíbenou zákazníkovi.

Většina firem, které se zabývají "individuálním" přizpůsobením, může své zákazníky potěšit pouze několika základními modely, ve kterých se změní barva, hardware atd. Elena také pozorně věnuje klientům a poslouchá všechny, kteří chtějí udělat zajímavý projekt.

Přečtěte si také náš rozhovor s Nikitou Trofimovovou, která také pracuje s kůží a vytváří široké pásky pro hodinky a mnoho dalších jedinečných kožených výrobků.

S cílem přilákat a udržet v blízkosti zákazníka, s výsledkem spokojeni, Elena Protko poskytuje nejen oficiální záruku na naše výrobky po dobu 30 dní, ale je připraven k nápravě poruchy došlo kdykoliv.

Nyní se Elena nezabývá reklamou - hlavním způsobem, jak získat nové tváře u zákazníků, je "slovo z úst". Namísto investování do kontextové a bannerové reklamy využívá Elena svůj profil v sociálních sítích, kde vytyčuje nové práce. Když se díváte na dílo, okamžitě zachycuje oko na nuanci, kterou Elena vybírá na každou věc nebo dokonce skládá několik řádků. Elena se pravidelně účastní módních trhů, vystavuje své výrobky v showroomech v Minsku a Moskvě.

Elena říká, že mnoho lidí, kteří viděli její práci v autosalonech, ale nebyli připraveni okamžitě koupit exkluzivní věc, po chvíli se objeví na prahu podnikatele a požádat je, aby šít tašku, kabelku nebo spojku.

Elena si nestěžuje na počet klientů - nyní má frontu klientů a musí čekat na splnění objednávky po dobu 2-3 týdnů.

Co bude dál?

Elena, ačkoli pracuje sama, ale stěžuje si, že její produktivita nepřesahuje 15 sáčků za měsíc. Je samozřejmé, že chce zvýšit objem výroby a tím rozšířit personál. Požadavky na učeň Elena vykazuje vážné a dosud hodné lidi za tuto práci, kterou nepřišla, mistr podezřívá, že časem bude muset "vyrůst" vlastní kolegyni.

V blízké budoucnosti budou jak Protsko, tak její kolegové pracující s přírodní kůží ve všech druzích technik a směrů chtít vytvořit společný internetový zdroj, kde budou shromažďovány práce nejlepších běloruských mistrů. Pokud vezmeme v úvahu dlouhodobou perspektivu, pak Elena sní o vytvoření offline obchodu.

Elena snuje, že se v budoucnu bude nutně věnovat školení v módním domě Hermes a bude se snažit spolupracovat s mistry světové úrovně.

Jak začít s vlastním podnikáním: krok za krokem algoritmus pro přizpůsobení tašek na objednávku!

Obsah článku:

Pokud jde o to, jak začít podnikat, jsou kreativní jednotlivci trochu překvapeni tím, že se mohou stát obchodníky. A proč ne? Po šití jsou poptávka na trhu služeb. Koneckonců, ženy chtějí vyniknout a zdůraznit individualitu bude originální taška, vyrobená speciálně pro ni. Jak začít podnikat, organizovat kabelky a vybudovat systém prodeje, aby získal slušný příjem?

Jaký počáteční kapitál je zapotřebí?

Počáteční kapitál závisí na rozsahu výroby, návrhu podniku, hledání kanálů pro prodej produktů. Uvažujme o dvou často se vyskytujících variantách, jak uspořádat šití tašek:

Jak začít podnikat doma?

Tento druh organizace šicích pytlíků si vybírají ti, kteří nemají prostředky k pronájmu místnosti a dalšímu personálu. Je zde možnost zakoupit pouze potřebné vybavení: profesionální šicí stroj, žehlicí systém, overlock, děrovací nůž a nástroje pro šití, jako jsou nitě, jehly, nože, vzory apod.
Obvykle jsou jehlovci, kteří chtějí organizovat šicí tašky, nakupují zařízení postupně a pečlivě prozkoumají výrobní technologii, a tím ihned nezajímají svůj rozpočet.

Jaké vybavení koupit!

Pokud najednou nebudete mít žádné vybavení, potřebujete asi 80 500 rublů na nákup potřebného vybavení. Odhadovaný odhad je následující:
1. Zařízení -65500
Šicí stroj - 30 000
Overlock - 27 000
Žehlící systém (žehlička a deska) -5000
Punch pro kleště, knoflíky-1500
Řezací stůl -2000

Při šití z kůže budou zapotřebí následující stroje, jako je ořezávač, kalibrační stroj, nástroj pro vytváření perforací, ražení, vyhoření.

 1. Materiály a armatury -10 000
  Chcete-li vytvořit katalog výrobků, stačí šit kolekci 5-10 modelů. Náklady závisí na nákladech na materiál.
  Pokud šit z látek jako polyester (ze 100r na 1m), lnu (od 300r), bavlny (od 500r), pak můžete získat 9000r.
  Při šití z nákladů na kůži se zvyšuje.
  Také potřebujete nábytek, jako jsou nýty, knoflíky, holliteny, kroužky, které se prodávají ve velkém balení, asi 1000 rub.
  3. Nástroje - asi 5000r
  Spotřební materiály jako papír, lepidlo, nitě atd.
  Potřebné nástroje, jako jsou nůžky, nůž na kůži, šablony atd.

Šicí tašky: vytvoření dílny!

Jak začít s vlastním podnikáním, pokud chcete mít větší produkci než doma?
Počátečním kapitálem studia budou náklady na vybavení + pronájem prostor + platba zaměstnanců + oficiální státní registrace u daňových úřadů.
Přibližné číslo je těžké říct, protože vše závisí na regionu výroby, stejně jako umístění vybraného pronájmu, kolik budete platit zaměstnancům.

Při výběru obchodu je třeba přemýšlet o neustálém toku objednávek, kde si je můžete vzít, pro koho a jakou specifičnost se bude vyrábět, takže obchod nebude stát nečinný.

A co oficiální registrace?

Registrace u daňových orgánů bude vyžadována, pokud se rozhodnou uspořádat krejčovskou společnost. Je jednodušší zvolit si individuální podnikání se zjednodušeným daňovým systémem. Také je třeba shromažďovat reference od SES a požárních útvarů.

Pokud se rozhodnete vyrábět dům sami a prodávat přes internet, pak návrh není nutný. Tento druh činnosti je velmi častý, když prostřednictvím internetu, jehlice prodávají své výtvory.

Jak vytvořit tým profesionálů?

Navzdory tomu, že pracujete doma nebo v dílně šití, potřebují specialisty, kteří vám pomohou podpořit podnikání.

Předpokládejme, že i když jste mistrem a vy nezávisle vynaleznete a vyrábíte tašky, pak propagujte zboží, potřebujete obchodního manažera, který by vedl internetový obchod, skupinu v sociální síti. sítě. Koneckonců, jeden nemůže uspět v jednom.

V ateliéru potřebujete několik švadlenic, návrháře a návrháře.
S našimi zaměstnanci můžete ušetřit trochu. Nepřijímá se například jako švadlena, ale použijte služby domácí švadleny. Objednávat pravidelně náčrty sáčků a vzorů od návrháře na volné noze. Je nutná pouze povinná kontrola kvality výrobků.

Kanály pro prodej zboží!

Jak již bylo uvedeno, pro domácí výrobu bez registrace bude nejlepším kanálem internet. Příjem objednávek bude možný pouze od fyzických osob.

Oficiální registrace poskytuje více příležitostí:
1. Můžete uzavřít smlouvy o dodávkách s obchody, butiky;
2. prodávat hromadně;
3. Můžete volně přijímat příkazy od Jurassic. a nat. osoby;
4. S velkou produkcí otevřete vlastní prodejní místo;
5. Vydávat certifikát kvality pro vaše výrobky. To okamžitě zvýší vaši důvěryhodnost v očích kupujících.

Jak otevřít vlastní výrobu designových pytlů

Sen každého podnikatele je přeměnit své koníčky na zdroj trvalého (a nejlépe vysokého) příjmu. Bohužel, není to každý, kdo uspěl v uskutečnění tohoto snu. A přesto, pokud se chystáte otevřít vaši firmu, při výběru směru byste neměli zohledňovat pouze takové ukazatele jako ziskovost, úroveň konkurence a poptávky, ale také především, vezměte v úvahu vaše sklony a talenty.

Jedna z podniků, která "vyrástla" z obvyklého koníčku, je spojena s výrobou pytlů. Elegantní kabelka - neměnný atribut jakékoliv ženy. Toto příslušenství je velice žádané a nikdy neztratí jejich význam. Nicméně organizovat výrobu drahých sáčků z přírodní nebo umělé kůže vyžaduje značný počáteční kapitál. Pokud nemáte prostředky k tomu, můžete začít malý. V poslední době získávají popularitu tzv. "Eko-tašky". Ve skutečnosti jsou to nejběžnější nákupní tašky a nákupní tašky, které jsou pro mnohé z nás známé od dětství. Díky šíření plastových sáčků se textilní nákupní tašky potopily do zapomnění, ale ne dlouho. Polyetylén je snadno použitelný, levný a silný, ale nemůže být nazýván šetrným k životnímu prostředí. Proto by v blízké budoucnosti měli lidé, kteří jsou vědomi čistoty životního prostředí, nabízeni vrátit se do nákupních tašek na textil. Nicméně, nyní tyto tašky začaly šit z krásné kvalitativní látky světlé barvy. Textilní taška může být kompaktně složená a nebude to trvat daleko. Je odolný a spolehlivý, vypadá přitažlivě a hlavně neškodí přírodě.

Výroba takových tašek (které jsou nyní označovány jako neekonomické, ale šetrné k životnímu prostředí) může být vynikajícím obchodním nápadem. Jeho implementace nevyžaduje velké finanční prostředky a s kompetentním marketingem se všechny výdaje rychle vyplatí.

Průměrná velkoobchodní hodnota eko-sáčků dobré kvality je 200-250 rublů. Levné pytle malých podniků vytvářejí neziskové. Vysoké náklady na své výrobky ospravedlňují náklady konstruktérů a pozice eko-tašky jako módní a stylové příslušenství.

Tak, jak stavět podnikání na šití textilních tašek? Obecně platí, že lidé, kteří milují a jsou schopni šit - návrháři, švadleři, návrháři... se zabývají výrobou šicích výrobků... V optimálním případě by měl být návrhářem vy. Lidé starší generace si stále pamatují sovětské nákupní tašky a tašky na kabelky, a tak je přesvědčí, aby opustily plastové tašky ve prospěch sáčku ekologických materiálů, nebude snadné.

Na první pohled má ekozabíječek jednoduchý tvar - čtvercový nebo obdélníkový s dlouhou rukojetí, která vám umožňuje nosit přes rameno. S pomocí uzávěru se prázdný vak přemění na malou kompaktní "obálku", kterou lze v případě potřeby otevřít jedním pohybem rukou. Ve skutečnosti existuje široká škála textilních "balíčků" pro nákupy. Jedná se o různé modely, tvar, barvy, velikosti.

K dispozici jsou tašky pro děti, ženy a dokonce i muže (ty je používají méně snadno). Aby vaše výrobky byly ve vysoké poptávce, budete potřebovat pomoc profesionálního a zkušeného návrháře. Služby takového specialisty stojí hodně a malá společnost je nepravděpodobné, že by si mohla dovolit takové výdaje na začátku práce.

Chcete-li uspořádat malou šicí dílnu, bude trvat nejméně 150-250 tisíc rublů. Současně může jeho výrobní kapacita dosahovat až 100 výrobků denně. Můžete však začít s menšími investicemi, ale doba návratnosti bude v tomto případě více.

Zařízení je jednou z největších položek výdajů. Chcete-li otevřít mini-workshop, který bude probíhat až do deseti zaměstnanci, potřebujeme sedm až osm universální šicí stroje (poznámka: je lepší zvolit spíše než průmyslové šicí stroje), dvě Všívání stroje (overlock), napařovací žehlička. Napařovací žehlička je instalace žehličky, generátoru páry a stolu s vakuovým odsáváním. Polské železo lze zakoupit za 30 až 40 tisíc rublů. Ačkoli v první fázi je to docela možné udělat s pravidelným žehlicím prknem a jednoduchým železem. Navíc můžete také potřebovat stroje pro instalaci plastových a kovových tlačítek.

Zařízení lze použít. Šicí stroje z druhé ruky jsou mnohem levnější než nové (rozdíly mohou být dva nebo třikrát). Současně jsou dostatečně odolné a pracují. Zvláště pokud máte v úmyslu šit na nich jednoduché na konstrukci výrobku. Budete také muset zakoupit řezací stůl a pomocné nástroje (nůžky, pravítka, kolíky, jehly apod.).

Také bude nutné zakoupit tkaniny a doplňky. Pokud s příslušenstvím nedochází k žádnému problému (na eko-taškách jsou instalovány v podstatě pouze tlačítka, které tašku připevňují ve složeném stavu), potom bude třeba tkaniny objednat ze zahraničí. Pro šití domácích šicích se nejčastěji používají syntetické tkaniny. Nevyhazují na slunci, netahují se, jsou dostatečně silné, snadno se vymývají a rychle se vysychají, když jsou mokré. Je však žádoucí, aby ve vašem sortimentu byly také tašky z přírodních tkanin (hustá bavlna). Jsou lépe ve tvaru a mladí lidé je používají nejen při nakupování, ale místo obvyklých pytlů.

Pro šicí tašky nevyžadují velké plochy. Pokud nemáte své vlastní prostory, můžete dokonce bez nich. Mnoho podniků pracuje doma. Instalují potřebné vybavení doma pro švadlena (ale v případě tašek mohou také používat běžné šicí stroje pro domácnost), distribuují je řezané modely a pak sbírají hotové výrobky. Na jedné straně vám to umožňuje ušetřit na nájemném a platy zaměstnancům (s domácí volbou, kterou zaplatí, v závislosti na množství práce) a na druhé straně zvýšit náklady na dopravu. Pokud se stále rozhodnete pronajmout pokoj, vyberte si jeden, který nevyžaduje větší opravy. Nejvhodnější možností, podle odborníků, je pronajmout si pokoj v oděvní továrně. Je pravda, že je to výhodné pouze pro velké objemy výroby.

Nezapomeňte se zaregistrovat jako soukromý podnikatel (IP) nebo právnická osoba (společnost s ručením omezeným). Druhá možnost je vhodnější, pokud hodláte pracovat primárně s jinými společnostmi než s koncovými uživateli. Na druhou stranu forma IP umožňuje zjednodušit vedení daňového a účetního účetnictví. Když se zaregistrujete, budete muset vybrat kódu NACE: 19.20 Výroba kufrů, tašek a podobných výrobků z kůže a jiných materiálů; výroba sedlářských a sedlářských a jiných kožených výrobků, 18.24 Výroba ostatních. oblečení a doplňky. Za to, že budete muset zaregistrovat u penzijního fondu a získání povolení od Rospotrebnadzor (podle spolkového zákona ze dne 30.03.99 N 52-FZ „O blaho sanepidemiologicheskom obyvatelstva“) a legálně pracovat v pronajatých prostorách.

Šicí tašky se provádějí na běžné technologii výroby oděvů, ale ve zjednodušené podobě. Na přípravné dílně dílny se měří tkanina podle stanovených norem, na ní jsou přidělena vadná místa. Jsou zapojeny do všech těchto řezaček sami. Poté se tkaná tkanina rozprostírá na řezacím stole, kde jsou vzory řezané části. Pak jsou díly očíslovány a přeneseny na místo šití. U šicích pytlů jsou postačující konvenční univerzální stroje. Dokonce i začínající švadlena se s tímto úkolem budou vyrovnávat, takže nebude mít problémy s hledáním pracovníků. Na rozdíl od vyhledávání prodejních kanálů.

Při organizaci plnohodnotné šicí dílny s velkou produktivitou je třeba hledat velké velkoodběratele. Někteří výrobci sáčků hledají zákazníky v Evropě (kde se hodně pozornosti věnuje problematice ochrany životního prostředí spíše než v naší zemi). V tomto případě provádějí šití výrobků z materiálů a podle šablon zákazníka. Výhody takové možnosti jsou zřejmé: stálý zisk a nedostatek prodejních problémů. Tento systém však má nevýhody. Za prvé, budete muset jednat s celními úřady, což zvýší náklady na vaše tašky a přinese problémy, a za druhé, kvalita vašich produktů by měla být bezchybná. Ceny za vaše výrobky budou pravděpodobně vyšší než náklady na podobné výrobky z čínské výroby. Jediný způsob, jak soutěžit s čínskými továrnami, je proto zajistit vysokou kvalitu. A konečně tato možnost je vhodná pouze pro velkou produkci, která je schopna šit nejméně 1000 pytlů denně (to bude vyžadovat asi 100 švadlenek). Takový podnik může také zbavit pytle pro supermarkety a hypermarkety.

Většina z nich stále používá plastové tašky, ale brzy se tato situace změní. V některých zemích již byla zavedena daň na používání plastových pytlů a již nyní některé ruské řetězce nabízejí svým zákazníkům balení zboží do ekologických pytlů.

Je-li objem vaší produkce mnohem skromnější, musíte se dohodnout na zavedení ekologických pytlů s jednotlivými obchody a malými maloobchodními řetězci ve vaší oblasti. Pokuste se rozšířit rozsah. Kromě eko-tašek můžete také vyrábět plážové a termo-tašky, dětské kabelky a batohy z odpadu, různé kryty (pro rybářské pruty, lovecké pušky).

Doba návratnosti závisí na velkém počtu faktorů a pohybuje se v rozmezí od 8 měsíců do jednoho a půl roku.

Sysoeva Lily
(c) www.openbusiness.ru - portál obchodních plánů a průvodců

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Podnikání na míru dámské tašky, turistické batohy - jak uspořádat, kde koupit látku a příslušenství

Výroba pytlů je slibným a výnosným obchodem. Tašky jsou vždy potřeba.

Designové, elegantní tašky budou vždy najít svého majitele. Přísné tašky ocení muži a velké a prostorné budou vyhovovat cestujícím a milovníkům praktičnosti ve všem.

Malá náležitě navržená reklama a tašky naleznou své kupce.

A znovu, všudypřítomná Čína

Na moderním trhu existuje spousta různých čínských výrobků. Čínské tašky přitahují nízké ceny a obrovský sortiment, světlé barvy. Mimochodem, mnozí zklamáni tím, že se pokoušejí překonat "Čínu" za cenu - se stanou dodavateli čínského zboží.

Konkurenceschopnost se bude týkat pouze kvality a originality výrobků. Soupeř s čínskými za cenu není smysl, kvalita bude na úrovni spotřebního zboží s Ali.

Nicméně, po použití malých čínských produktů, mnoho kupujících v budoucnosti obchází čínské výrobky. Důvodem tohoto jevu je nízká kvalita zboží: špatná kvalita materiálu v kombinaci se slabým fitinkem představuje odmítnutí spotřebitele.

Vysoká kvalita zboží se proto stane hlavním důvodem, který bude věnovat pozornost spotřebnímu zboží, a široká škála motivuje k hledání jedinečných produktů.

Mnoho lidí preferuje kožené tašky. To je nepochybně drahá produkce. Můžete však snížit náklady na proces. Stačí stahovat malou dílnu, kde můžete položit několik šicích strojů.

Jednoduché šicí stroje spousta míst neberou, takže můžete ušetřit na nájemném, a ušetřené peníze můžete koupit věci, ale stojí za to s ohledem na skutečnost, že tyto stroje na šití na kožené zboží bude problematické vzhledem k drsnosti materiálu.

Ekologičnost je trend

Zvláštní popularita nedávno začala používat obyčejné textilní tašky. Jsou snadno ovladatelné, snadno se nosí, nezabývají, nemrznou v chladu a jsou dostatečně prostorné. Jedním ze způsobů, jak zvýšit obchod a ušetřit peníze, může být výroba takových pytlů.

Tkanina pro takové tašky může být velmi odlišná: od polyesteru po džíny. Šité tašky jednodušeji než kůže. K tomuto minimu jsou zapotřebí armatury.

Textilní tašky nemusí mít zámek, dekorace mohou být také jednoduché textilní luky nebo šité pomocí ručních knoflíků. Hlavní věcí je zdobit tašku krásně a určitě najde kupujícího.

Originálnost

Dobrý hardware - je drahý, což ovlivňuje náklady na produkt.

Mnoho kupujících hledá něco, co jiní ne. Exkluzivní je vždy v módě. Pro tyto odběratele je možné vytvořit speciální kolekci kabelů se speciálním ozdobným systémem, ručně vyšívané výkresy. Návrh takových sáčků by měl být jedinečný a taška v ručním stylu bude vždy jedinečná. Každá taška z takové sbírky musí být jedinečná. Poptávka po takových věcech zvyšuje cenu a podle toho vytváří potřebu právě tohoto druhu produktu, který přitahuje více kupujících.

Pokud je obchodní strategie již definována, je možné podnikat s vaší společností. Firma můžete formalizovat jako IP. Jednoduché podnikání je jednodušší než nastavení LLC. Vyžaduje méně investic a vyžaduje menší balíček dokumentů. Kromě toho bude nutné vyřešit všechny problémy týkající se požární bezpečnosti, zdanění a SES. Aby podnik mohl jít na své kopce, je možné vydat certifikát kvality.

To bude vyžadovat další investice, takže v počáteční fázi je lepší propagovat váš produkt hezky, s přihlédnutím ke všem charakteristickým rysům jeho výroby, což ukazuje v reklamě přesně poměr ceny a kvality.

Jednou z nezbytných podmínek pro výrobu sáčků bude výběr speciálního vybavení a potřebného příslušenství: šicí stroje, jehly, náprstky, nůžky, příslušenství. Získání potřebného vybavení pomůže rychlému a kvalitnímu procesu.

Jakmile podnik začne vytvářet zisk, měli byste uvažovat o rozšíření, které bude muset být odstraněno z větších prostor a zakoupeno více zařízení. Zvláštní pozornost by měla být věnována výběru šicích strojů. Musí být průmyslové, protože domácí stroje nemohou blikat suroviny.

Důležitou etapou bude vývoj samotného technologického procesu. Za prvé, budete muset vyvíjet náčrty pro budoucí pytle. Potom následuje vytvoření vzoru, který bude použit pro řezání produktu. Další je proces šití výrobku a šití podšívky.

Cestovní tašky a batohy - složitá, ale zisková výklenka. Oceňují kvalitu a jsou ochotni platit více.

Poté zůstává instalace hardwaru. Poté, co je výrobek připraven, měl by provést určitou kontrolu kvality, aby se ujistil o kvalitě výrobku a jeho významu a dalším prodeji.

Tip: Určete cílové publikum. Komunikujte se svými zástupci, zjistěte, co jim chybí z produktů přítomných na trhu, co chtějí. Nakreslete na základě této analýzy USP.

Instance jsou vytvořeny takto:

 1. najdeme analogy v západních značkách, vybíráme ty, které máme rádi, snažíme se přijmout nějaké žetony a pak šit s náčrtem / obrázky šití, bez vzorů. Pak tento prototyp
 2. testováno v terénu (sám jsem si s taškou a peněženkou). Během této doby jsou odhaleny hlavní údolí, velikosti a podobně.
 3. po opravě hlavních stropů začíná druhá etapa již se vzory. Po druhé etapě se již objevily malé defekty a třetí konečné vzory byly vyříznuty. Na dopravníku už můžete začít.

Je důležité vybrat správný tým pro práci. Je nutné zaměstnat absolventy, šikovné specialisty, je také lepší najmout návrháře, pomůže zdobit zboží podle moderní módy. Odborníci by měli znát celou technologii procesu, být schopni improvizovat a vyvíjet nové modely sáčků.

Pro růst a rozvoj podniku se musíte rozhodnout o prodeji zboží. V moderním světě to není těžké. Ve skutečnosti existují dva hlavní způsoby: on-line nakupování a affiliate programy nebo prodej zboží prostřednictvím prodejen třetích stran, které budou muset zaplatit dobré procento za prodej.

Nejvýnosnější, ale i nákladnější bude možnost samoobslužného prodeje prostřednictvím internetu a prostřednictvím pronajatých prodejen.

Zkušenosti čtenářů a členů podnikatelské komunity při výrobě tašek a batohů

Jaké otázky jsou pro začínající podnikatele často zajímavé (děkuji za informaci!):

 1. Hledání materiálů malých objemů (Tkaniny, armatury)
 2. Realizace v místních obchodech a jemnost papírů. A má smysl registrovat IP?
 3. Náklady na práci. Hledáš podmiňovanou tetu Luce v ateliéru nebo koupit si auto?

Odpovědi čtenáře, se zkušenostmi o šití tašek:

Objednáváme v Evropě nebo společně nakupujeme. Materiál je obvykle Oxford 600, Cordura, buď s PU nebo impregnací PVC, pokud chcete utěsnit normální design, pak PVC zmizí. Pro tvrdost udělejte duplikaci pěny nebo jiného materiálu.

Hardware - se jedná o problém, dobrý trh je zde málo, tam je smysl prosherstit žádný Protos, Vellteks a Shveymarkety, ale pokud chcete něco zajímavého, budete vypadat dlouhý a s největší pravděpodobností marně.

Implementace je nejdůležitějším a nejsložitějším bodem, dokud nezjistíte, jakým způsobem a komu budete prodávat, nemá smysl začít. V obchodech s vámi budou mluvit pouze pokud máte:

 1. Sortiment nejméně 15-20 položek
 2. IP nebo LLC, a mnoho z vás potřebuje být plátcem DPH, což znamená, že budete sedět na OSHO, ne na ypreschenka.
 3. Certifikát - je to snadné, ale stojí 10 000 - 20 000 rublů.
 4. Stabilní dodávky, tj. Pokud nejde o sklad hotových výrobků, pak alespoň ladění výroby.
 5. Ceny. Pokud je v obchodě prodán batoh za 3000 rublů, pak obchod bude chtít koupit to ne více než 1500 rublů. můžete držet krok s těmito čísly - otázkou.

Vycházíte z toho, že můžete buď obchodovat prostřednictvím sociální sítě, nebo jít na trh a předat zboží k prodeji, proto to nemusíte dělat nic. Prostřednictvím sociální sítě se tašky značně liší.

Ateliér - drahé. šicí dílna - jsou potřeba velké objednávky. Je snadnější začít s vlastním strojem nebo domácími pracovníky, ale tam - ovládat.

Pokud jde o studiové studio, tak i nesmysl, ateliér je velmi drahý a velmi pomalý, tam bude nějaká teta Lusya, která po dva týdny šit jeden batoh a vezme za práci tisíc dva až tři. Musíte jít do obchodu se šicími, ale jsou pod vodou:

 1. Ne všichni šicí obchody mohou šit tašky a batohy, ale je zde potřeba specializace.
 2. Ti, kteří jsou schopni sotva podstoupit večírek na 20 kusů, minimálně 100-200 a pak s nuly.
 3. Pokud nechápete nic ve výrobě, pak bez technologa dostanete peníze, protože je obtížné řídit proces, když nevíte, co požadovat a co hledat.
 1. Turistické vybavení se těžko vyrábí. Sektor trhu je malý a vysoce specializovaný. Mnozí výrobci, kteří již trh rozdělili.
 2. Stejně jako obvyklé městské batohy tašky.
 3. Nejprodávanější modely používají na trhu konkurenti. Změníme barvu, design, opravíme zárubně, kde je to možné.
 4. Šijeme.
 5. Prodáváme.

Stanovisko je nejtěžší v počáteční fázi - to je samozřejmě nákup velkoobchodního materiálu od distributorů. Že ceny nejsou přiměřené, pak materiál, pak musíte počkat - často selhávají. To mimochodem je příležitostí k zamyšlení, aby vstoupilo na tento trh z druhé strany.

Bez Číny - nikde - tyto štítky jsou 4 rublů za kus, levnější - je těžké najít. To je v případě, že chcete vytvořit svou značku.

Příslušenství Due Emme jsou vysoce kvalitní výrobky vyrobené z polyamidu 6.6, které je obzvláště silné. Předtím se věřilo, že nejspolehlivější jsou kovové kování, ale nyní plastové přezky jsou schopné odolat ne méně zátěží, přičemž výrazně snižují hmotnost výrobku.

Nálepky si objednáte zde: https://al.aliexpress.com/store/1255210

Více, nalezeno ve fóru:

 • Nejprve studoval asi padesát zahraničních firem: od velkých značek po malé dílny. Mám nápady, design.
 • Zadruhé spolupracuji s mým přítelem, který se o tento případ zajímal. To je dobré, protože měl zkušenosti s vlastním krejčovským šitím. Pokud jde o technologa, mluví. Rozhodla se tiše hledat průmyslové automobily a pronajmout si pokoj, který kombinuje výrobu svých výrobků s malými objednávkami ze strany na zajištění.
 • Bylo nalezeno mnoho materiálů: Cordura i Oxford. Nyní máte problémy s příslušenstvím. Například plastový duraflex by pomohl hodně, ale já nechci mít slitinu z ceny koní a nejasného sortimentu. A tak otázka: jak vstoupit do továren a obecně mají zájem o prodej malého velkoobchodu?

Během přípravy tohoto materiálu mě překvapilo, že jsem zjistil, že na ruském trhu - společnosti, které šijí něco, co není v sovětském formátu, jako je Ivanovo, ale jejich vlastní s novými látkami, design - časté problémy s dodavateli - nemůže zaručit objemy a termíny.

Výsledkem je, že malá šicí firma nemůže plánovat práci, poskytovat včasné zásuvky atd. To je problém v tomto odvětví.

Tkaniny na tašky

Cordura®

Tkanina Cordura® byla vyvinutá firmou Dupont v americké armádní objednávce.

Silný nylon se speciální prokládanou strukturou nití různých tloušťek, s vodoodpudivou impregnácí a polyuretanovým povrchem. Zpracování tkanin se provádí v několika průchodech, takže povlak je velmi kvalitní a trvá dlouhou dobu. Tkanina je fuzzy, což zvyšuje odolnost materiálu proti oděru a zlepšuje vzhled.

Voda z povrchu rotuje míčky, v mrazu tkaniny "skvrny", dobrá odolnost proti oděru, okraje se nerozdělí, nebojí se řezů a punkce, drahé a těžké.

Letectví

Tkanina ruské výroby byla vyvinuta pro armádu - pro padáky na padáky, kryty strojů apod., Pro výměnu plachtoviny. Tlustý nylon s velmi těsnou vazbou nití.

Vynikající pevnost v tahu, uspokojivá hmotnost, vynikající odolnost proti mrazu, umožňuje průchod vody (pokud se používá bez impregnace), ostří (okraj musí být okamžitě roztaven v blízkosti vytvořeného otvoru, jinak se bude plazit dále).

Oxford

To je také nylon s vnitřním polyuretanovým povrchem, ale na rozdíl od kordury je tkanina mnohem tenčí, hladká a lesklá.

Levnější alternativa k Cordura, měkčí Cordura materiál, horší zachovává tvar výrobku, síla mezi Avisent a Cordura.

Ziskové podnikání: výroba sáčků. Podnikatelský plán pro výrobu pytlů: technologie a potřebné vybavení pro spouštění

Je skvělé, když člověk dělá nejen svou oblíbenou práci, ale zároveň se mu podaří vydělat peníze. Takový slibný obchod může být pro vás výroba sáčků.

Toto příslušenství je oblíbené nejen pro ženy: muži ocení také zvukové portfolia nebo tašky pro notebooky. A děti mají zářivé originální batohy. Takže klienti s řádnou propagací jsou vám k dispozici.

Jak porazit závodníky

Můžete tvrdit, že trh je přeplněn levným zbožím z Číny. Je obtížné s ním soutěžit, protože je téměř nemožné přerušit zpočátku nízkou cenu.

Nicméně, nemusíte honit francouzskou levost. Ve své síle přilákat lidi s kvalitou. Je to nedostatek této vlastnosti v čínských produktech, které mnohým odvráti od myšlení o koupi. Můžete nabídnout výrobek mnohem nákladněji, ale s dokonalým provedením.

Prodej kožených kabelů

Ve většině případů podnikatelé zřizují linku pro šití kožených tašek. Přírodní a umělá kůže se nejčastěji používá při výrobě tohoto příslušenství.

Spotřebitelé pravděpodobně kupují výrobky vyrobené z těchto materiálů.

Chcete-li snížit cenu zboží, je nejlepší si pronajmout pokoj (můžete dokonce i v bývalém oděvní továrně), dát několik šicích strojů, žehlicího lisu, příslušenství pro montáž armatur.

Výroba pytlů je rozdělena na technologické etapy, z nichž každá je důsledně prováděna zaměstnanci. Na výstupu získáte řadu nových produktů, které budou prodávány buď ve firemním obchodě, nebo prostřednictvím jiných prodejen.

Nový trend - eko-tašky

Pokud nejste ještě schopni spustit rozsáhlý podnik pro výrobu pytlů, zkuste si ruku v současném módním ekologickém trendu. Jedná se o textilní "struny". Obaly z polyethylenu silně znečišťují planetu. Mohou ležet v zemi, aniž by se po staletí rozpadly.

Proto se stala populární v Evropě, Americe a v Rusku v Rusku, aby nosila plátěné tašky. Snadno se skládají, nezabírají příliš mnoho místa. Nebudou se zlomit. A jsou pohodlné na rameni díky dlouhým úchytům.

Tkanina pro šicí tašky se nakupuje ve velkém. Obvykle je to polyester, hustá bavlna, džíny, manšestr. To znamená, že materiál by měl být odolný, zatímco je snadno opotřebovaný.

Technologie výroby takovýchto výrobků je jednoduchá, z příslušenství na nich jenom tlačítko. Proto je možné použít práci na domácí šití. Je vaší odpovědností řezat a rozdělovat přílohy mezi řemeslníky. Pak musíte jít vyzvednout hotové pytlíky a provést je.

Mimochodem, mnoho velkých maloobchodních řetězců začalo nabízet svým zákazníkům jednorázové polyethylenové sáčky, ale tašky na textil. Proto jste docela schopni získat trvalého zákazníka, který si od vás pravidelně zakoupí velkoobchodní zásilky.

Designer kabelky

Tento segment obvykle zaměstnává mistry, kteří vyrábějí exkluzivní, drahé modely pro jednotlivé zakázky. Obvykle se jedná o šité tašky doma. Zde úspěch závisí na schopnosti přijít s něčím opravdu originálním. Avšak ne každý klient může sestavit ucelenou částku za manuální návrhářskou práci. Proto se mnoho designérů zabývá vytvářením náčrtek a vzorů pro sériovou výrobu.

Registrační formulář

Pokud jste se rozhodli, jakou výbavu při výrobě oblíbeného příslušenství získáte, začněte proces registrace vaší firmy.

Můžete si vybrat stav individuálního podnikatele. Nebo se jedná o organizaci společnosti s ručením omezeným. Druhý je mnohem komplikovanější a bude vyžadovat více času na design.

Vedle výběru způsobu řízení musíte rozhodnout o daňovém systému. Obvykle je to zjednodušený systém, který nevyžaduje, abyste si najali celý tým účetních.

Pokud hodláte pronajmout prostor pro výrobu sáčků, budete potřebovat povolení od požární kontroly a SES.

Pokud chcete, můžete vydat certifikáty kvality pro vaše produkty. Tento požadavek není nutný, ale výrazně zvyšuje vaši důvěryhodnost v očích potenciálních kupujících. Abyste získali certifikát, je nutné poskytnout vzorek vašich produktů, technickou dokumentaci, vyšetřovací proceduru a získat dlouho očekávané potvrzení kvality ve specializovaném centru.

Zařízení

Chcete-li zahájit výrobu od začátku, musíte si zakoupit a nainstalovat potřebné minimální vybavení. To zahrnuje:

 • Šicí stroj na tašky;
 • žehlicí lis (nebo přinejmenším žehlička a žehlicí prkno);
 • řezací stůl;
 • tlačítko pro penetraci tlačítka.

Je zřejmé, že řemeslníci nemohou bez nůžek, jehel, ručního punče.

Pokud mluvíme o výrobě kožených výrobků, pak nebudete lpět na nákup lepidla a pasty, zařízení pro řezání hran, razicího zařízení. S růstem vaší společnosti můžete rozšířit seznam zařízení a zvýšit míru automatizace procesů. To výrazně sníží náklady na vaše produkty.

Šicí stroj pro tašky musí být průmyslového typu. Modely domácnosti nevydrží zatížení a špatně se vyrovnávají s kůží nebo jinými hustými materiály. V počáteční fázi můžete vyzdvihnout použité výrobní stroje. Jsou mnohem levnější.

Je důležité okamžitě jednat s dodavateli o službě. Pak, v případě poruchy, nebudete hledat součásti vhodné pro váš model a nebudete muset pozvat mistry zvenčí.

Technologické procesy

Technologie krejčovských tašek je pro kožené modely a textilní. Vy, zodpovědný za výrobu, musíte pochopit, z jakých etap se skládá.

 • Prvním krokem je vytvoření náčrtu budoucího produktu.
 • Druhým je vytvoření vzoru. Jak přesně bude každá část vypočítána, konečný výsledek záleží. Často k testování nového modelu je provedena zkušební verze. Můžete vizuálně posoudit případné chyby, opravit je a přepracovat, s přihlédnutím k odhaleným chybným výpočtům, vzorům. Je lepší strávit trochu času na fit, než k rozbití celé šarže.
 • Potom se řezy dělí řezáním. Při práci s přirozenou pokožkou musíte být velmi pozorní a vynalézaví. Je nezbytné ekonomicky umístit součásti na materiál, obcházet oblasti s vadami.
 • Poté jsou podrobnosti spolu šité.
 • Souběžně se také sestaví ostění výrobku. Pak jsou instalovány potřebné kování a dekorativní obložení.

Na výstupu by bylo hezké uspořádat nějakou kontrolu kvality. Tím ušetříte pověst. Prostě nedovolujte prodej vadného produktu.

Sestavte tým

Pouze majster, který si na vyžádání vytvoří výhradní příslušenství, dokáže zvládnout sám. Ale plnohodnotná výroba pytlů nemůže dělat bez najatých pracovníků.

Počet švadlek je určen měřítkem podniku a objemy, na které cílíte. Pracovníci mohou být umístěni v dílně nebo mohou používat domácí pracovníky. Druhá možnost je samozřejmě levnější.

Potom musíte přemýšlet o tom, kdo vám vytvoří náčrty. Profesionální návrhářské služby jsou drahé. Ale můžete vždy využít služeb nezávislých. Je třeba pouze být přesvědčeni o jejich schopnostech a uměleckém vkusu. To pomůže prozkoumat prezentované portfolio.

Je skvělé, pokud návrhář má dovednosti návrhu. Protože na základě náčrtu by měl někdo kreslit vzorek.

S rozšířením podniku, který vstupuje na trh, možná budete potřebovat správce prodeje hotových výrobků.

Prodej zboží

Vytváření pytlů není cílem samo o sobě. Vaším cílem je úspěšně prodat váš produkt. Podnikatelský plán pro výrobu pytlů nutně obsahuje informace o způsobech prodeje hotových výrobků.

Existují dva způsoby.

V první variantě zahájíte internetový obchod a otevřete prodejnu ve velkém nákupním centru. Ale pak potřebujete obchodníka. I v případě internetového obchodu musí člověk zpracovat a odeslat objednávky na web.

Druhou cestou je prodej prostřednictvím prodejen třetích stran. Nabízíme Vám velkoobchodní prodej velkých a malých obchodů nebo butiků. V takovém případě jste ušetřeni potřebou zaměstnávat další zaměstnance, pronajmout si místo nebo platit za služby vytváření stránek.

Nové obchodní nápady

Základní pravidlo jakéhokoli módy - tašky málo se nestane. Z malé spojky do nákupní tašky. Mělo by být spousta věcí. Ta taška - pod barvou bot, pod šaty, pod kabát, která 10 kusů za událost pod cokoli jiného - ještě nevstoupila. Obecně platí, že pokud dívka potřebuje šatník, pak druhá - pod tašky. Vždy bude poptávka po módních taškách. A kde je poptávka, je to podnikání. Ziskové podnikání ve výrobě sáčků. A nejen ženy.

Víte, kolik druhů pytlů lidstva používá? Zastavte. Předtím, než se dozvíme, že pouze ženy - více než 20 základních typů, je třeba znát hlavní výhody pytlů jako obchodního předmětu výroby.

Výroba sáčků má následující výhody:

 1. Produkt nemá datum vypršení platnosti a nezhoršuje se.
 2. Tašky mají širokou geografii poptávky, tedy jazyk filistina, kdekoli na světě kupují tašky.
 3. Oni se nosí kdykoliv v roce, bez ohledu na sezónu.
 4. Jsou vyrobeny z různých materiálů - od tkaniny až po kůži. Proto i malá výroba, omezená v prostředcích, může rychle nastavit výrobu módních pytlů cenově dostupného materiálu.
 5. Přítomnost stálého toku klientů. Produkt je požadován nejen mezi ženami; Používá ji silná polovina lidstva pro laptop; a mládí - jako batoh.

A jak se naučíte níže, výroba pytlů nevyžaduje velké investice. Každé šicí a kožešinové sdružení snadno zvládne výrobu všech typů pytlů - od žen až po muže.

Nejoblíbenější typy dámských tašek pro ziskovou výrobu

Samozřejmě, existuje mnoho pánských pytlů, ale buďme upřímní, ženy jsou hlavním cílovým publikem tohoto produktu. A každý podnik, který chce být ziskový, se nejprve naučí produkce těchto typů. A teprve potom rozšiřuje rozsah.

Pokud poprvé uvidíte název některých typů pytlů, přejděte ke kterékoli dívce a požádejte ji o ni. K dispozici máte hodiny přednášky o typu, jeho výhodách, nevýhodách, rozdílech a použitelnosti. Bude to zajímavé.

 1. Klasická spojka (dámská kabelka, náramek);
 2. Dámský batoh (batoh) - jedno z nejmódnějších ženských doplňků;
 3. Dome bag (domácí) - taška, jako bujný bílý chléb se zaoblenou špičkou. Pevný rám poskytuje vysokou spolehlivost sáčku;
 4. Taška-obálka (obálka) - jeden z typů velkých spojů, podobný obálce pro písmena;
 5. Sling - dámský batoh s jedním širokým popruhem;
 6. Minodier (Minaudiere) - spojka s pevným tělem pravidelného tvaru, zdobená flitry, zlatými výšivkami nebo kamenem;
 7. Pásové sáčky (Fanny pack);
 8. Taška na láhev (vědro);
 9. Taška Messenger;
 10. Kulatá ženské taška (kruh);
 11. Cestovní pouzdro (pouzdro na vlak) - i přes název se používá jako kosmetická taška;
 12. Taška na nákupy - jedna z nejprostornějších a nejkomfortnějších dámských tašek;
 13. Sklopná spojka - plochá spojka, složená do poloviny;
 14. Taška na dortu (ozdoba) - plátno, zřídka kůže, taška, vytažená z vrcholu hrotu. Velmi výhodné pro návštěvu tělocvičny. Hlavní výhodou je levné a praktické.
 15. Pevná taška (strukturovaná) - obchodní dámská taška, v profilu představuje tvar trojúhelníku;
 16. Řetězový popruh - namísto popruhu se používá stylový řetěz;
 17. "Bageta" (bageta) - Malá taška se protáhla podél délky;
 18. Tabletka (medicína) - tašku, zavěšená kolem krku. Klíče, peníze, léky nebo telefon jsou vloženy;
 19. Crescent Bag - pytlový vak v podobě půlměsíce;
 20. Hobo - pytel s velkou beztvarou taškou. Různé nakupující;

Je charakteristické, že jeden podnik může zvládnout výrobu všech typů sáčků. Dobře zavedený prodej mu umožní rychle prodat hotové zboží.

Kromě různých typů, jak už víte, se výrobní materiál liší. Při výběru tohoto materiálu můžete ovládat různé směry výroby.

Kožené tašky: nejoblíbenější zboží v kteroukoli roční dobu

Podle statistik jsou tašky z kůže nejčastěji prodávány. A na tom nezáleží: umělá nebo přirozená kůže.

Chcete-li snížit náklady, je žádoucí pronajmout malou místnost, najmout osoby, dát potřebné vybavení. A hotové množství kabelky si můžete uvědomit v jakýchkoli prodejních místech, které jste předem dohodli s vedením.

Ekologické sáčky: nový trend obchodu a módy

Pravděpodobně mnozí už slyšeli o ekologických pytlích. Jak víte, polyethylen nerozkládá životní prostředí. Proto se staly trendem v evropských a amerických zemích. Ruský obchod se také postupně stal módním.

Jedná se o tkaniny z plastu vyrobené z materiálu obsahujícího polyester. Jedná se o takové silné "tašky na řetězy", které lze opět umýt a opotřebit. Neotvírají se a dlouhé rukojeti jsou na ramenech. Není to jen módní, ale také levné.

Je jen nutné najít podobný materiál, najmout švadle a vytisknout tašky. Ano, a provádění těchto pytlů - velmi výnosné podnikání. Vzhledem k tomu, že v některých obchodech místo balíčku celofánu začaly nabízet eko-tašky. Musíme najít takové obchody, vyjednávat s vedením a prodávat stranu pro stranu průběžně.

Exkluzivní: tašky jsou vždy v ceně

Pokud to finanční možnosti dovolují, někteří lidé potřebují rozlišovat podle jedinečnosti příslušenství. To platí pro tašky. To znamená, že znalci kvality a módy chtějí nosit něco exkluzivního, originálního. Chcete-li vytvořit skutečně elegantní sáčky, musíte mít zkušené řemeslníky, kteří se zabývají šitím návrhářů. Postup však nebude tak levné.

Individuální přizpůsobení konkrétní osobě vyžaduje určité dovednosti. Ale přesto je v této oblasti spousta zákazníků. Jsou připraveni koupit zboží za vysokou cenu. Tento segment je zcela zaměřen na kvalitu šití. Ale s ohledem na přání zákazníků, můžete vytvářet podobné tašky pro větší masovou realizaci, pokud to rozpočet dovolí.

Pokud je zboží poptávané, pak jsou konkurenti!

V každé firmě existují konkurenti. Všichni však vědí, že většinou lákají zákazníky na levné produkty. Zejména se jedná o dodávky z Číny. Ale zpravidla je cena nízká a kvalita - odpovídá ceně.

To je známo mnoho kupujících, ale jsou nuceni koupit čínský zboží, protože exkluzivní - jsou někdy dražší. Ceny za ně doslova "skus". Existuje však varianta "zlatého prostředku". Zákazníci by si rádi koupili domácí zboží za průměrnou cenovou úroveň, i když ne tak levné, ale spolehlivější a kvalitnější. To se týká všeho; a kvalitní společnost sáčků; a kvalitu použitých tvarovek.

Technika: minimální soubor potřebných zařízení pro výrobu

Před zahájením procesu se musíte postarat o dostupnost zařízení. Obsahuje následující podrobnosti:

 • šicí stroj;
 • Žehlící prkno (deska, žehlení);
 • řezací stůl;
 • zařízení pro vkládání příslušenství do sáčků.

A samozřejmě i nůžky, jehly, údery. Navíc můžete také potřebovat zařízení navržená pro vyražení, vkládání zařízení, zařízení pro řezání a zpracování okrajů. Chcete-li snížit náklady, můžete později automatizovat výrobu.

Je zřejmé, že stroje pro domácí použití by neměly být dokonce zakoupeny. Při takovém zatížení lze vypořádat pouze s továrním zařízením. Aby nedošlo k žádnému problému, jak opravit poruchu, doporučujeme okamžitě vyjednat s dodavatelem stroje údržbu. Pro snížení nákladů stojí za to věnovat pozornost použitým vozům.

Stupně technologie výroby pytlů

Navzdory rozmanitosti typů kabelů a pytlů se výrobní proces liší. Proto může být vyjádřena svými generalizovanými fázemi výroby:

 1. Kresba předběžných návrhů, návrh kabelky;
 2. Výroba vzorů s maximální přesností. Zvláštní pozornost by měla být věnována tomuto bodu;
 3. Vytvořte řez materiálu v vzorech;
 4. Šité nebo spojit jednotlivé komponenty;
 5. Šit obal tašky, pokud je k dispozici;
 6. Vkládání příslušenství - knoflíky, zámky a další potřebné příslušenství;
 7. Kontrola kvality hotových výrobků, prosévání manželství.
Je to všechno o zaměstnancích: dobří zaměstnanci jsou dobré tašky

Samozřejmě, že všechny výše uvedené stupně výroby nemohou být splněny jednou švadle. Musíte najmout několik zaměstnanců. Počet lidí závisí na objemu koncipovaného podnikatelského nápadu. Můžete udělat i samostatnou práci a provádět několik etap. Takže to bude mnohem výhodnější. Poté, s růstem výroby, rekrutovat mistrů, rozšířit sortiment a otevřít prodejní oddělení výrobků.

Kdo prodává hotové zboží?

Zde je nejdůležitější otázka, na kterou potřebujete najít odpověď před zahájením výroby. Šití krásných kabelů není hlavním úkolem. Je důležité je realizovat, aby se dosáhlo zisku. K provedení konečného produktu existuje 2 možnosti.

1. Prostřednictvím internetových stránek a plus otevřít bod v každém nákupním centru. V tomto případě je třeba najmout dva další zaměstnance. Jeden se bude zabývat podporou on-line prostřednictvím internetu, a druhý - prodávající. Vhodné pro malé průmyslové odvětví, které splňují poptávku v rámci jednoho regionu.

2. Najděte zákazníky, kteří pomohou prodat produkt. Obvykle se jedná o tašky obchodů, butiky. A zde není třeba najmout další zaměstnance. Stačí, abychom včas rozšířili výrobu. Vhodné pro továrny, které jsou připraveny splnit poptávku v celé zemi.

Jak lze vidět z článku, výroba pytlů je zcela výnosný typ podnikání, který nevyžaduje velké investice. Existuje mnoho druhů pytlů, z nichž každý má svou vlastní poptávku. A takové podniky, kromě pytlů, mohou vždy zvládnout výrobu podobného sortimentu - peněženky, pásy, kufry, kryty a podobně. Chcete-li to udělat, nemusíte ani měnit vybavení, stačí změnit vzorek.

Další podobné obchodní nápady:

Speciálně pro hobiz.ru

Otázky, chybové zprávy nebo typografické chyby v tomto článku, prosím, zanechte komentář.