Nové obchodní nápady


V moderní společnosti se považuje za normu nejen pracovat v kanceláři "Na strýce někoho jiného", ale také vytvořit vlastní podnik. Časem se vaše podnikání rozrůstá do hlavní zaměstnání. Obchod můžete otevřít téměř v jakémkoli oboru, například v oblasti fotografie. Jednou z nejoblíbenějších oblastí je dnes aquapark na objednávku. Samozřejmě vzniká otázka, jak začít podnikat na aquapress? V tomto článku vám řekneme podrobně o všechno v pořadí:


Naše krok-za-krokem instrukce vám řekne, kde začít podnikání, které, ačkoli získává impuls, stále zůstává divit na našem trhu. Existuje několik variant pro vydělávání na filmu pro aqua tisk:


Kapacita pro aquatisk

Aquaprint s vlastními rukama jako obchod

Existuje mnoho ziskových podnikatelských nápadů, které potřebují implementaci. Každý podnikatel hledá práci, která bude nejen svým zájmem, ale přinese také dobrý a stabilní příjem. V dnešním článku budeme hovořit o nové a nadějné oblasti výdělku - aquaprint s vlastními rukama. Jak začít podnikat, kolik to stojí a jaká je ziskovost tohoto nápadu?

Aquaprint nebo jiným způsobem, vodotěsný tisk je kresba na tvrdém povrchu, který provádí lidé vyškolení v této dovednosti pomocí vhodného vybavení.

Existuje mnoho verzí vývoje tohoto průmyslu, podle jednoho z nich byl první aquaport vytvořen Japoncem, který nahradil skutečný strom kresbou, která vypadala přesně jako strom. Od té doby technologie aquaprint prošla mnoha změnami, moderní řemeslné zpracování aquatisků překvapí svou originalitou a velkým sortimentem.

Aquaprint jako podnik: výhody a nevýhody

 • Nová a nízká konkurenceschopnost. Dnes je obtížné najít ziskovou obchodní oblast s malou konkurencí. A ještě obtížnější je najít nápad, který zaručuje rychlý a stabilní příjem. Aquapark jako podnik je průmyslem, které se v naší zemi stále ještě příliš nerozšiřuje, proto má smysl zaujímat prázdné místo.
 • Malé finanční investice. Získání podnikání je poměrně nízkou cenou oblasti činnosti, takže začněte vydělávat v tomto odvětví, je to opravdu začátečník podnikatel, za předpokladu, že máte dovednosti vytvořit aquaprint.
 • Velký požadavek na službu. Hlavní výhodou podnikání na akvaparku je velká poptávka po této službě v moderním světě. Lidé si vždycky snili o tom, že od nepaměti stojí, jde o oblečení, životní styl a samozřejmě o osobní věci. Chcete-li dát originál automobilu, motocyklu, notebooku nebo telefonu, aby se něco stalo unikátním, jedinečným svým druhem, bude moci aplikovat aquaprint.
 • Vysoké náklady na službu. Aplikace vodního tisku na povrch jakékoli věci není levná. Cena bude záviset na dovednosti velitele a složitosti výkresu. Ale průměrná cena za 1 čtvereční. m., asi $ 100, za cenu $ 15. To znamená, že hlavní částka je zaplacena za práci velitele. Dá se tedy dospět k závěru, že podnikání je ziskové a ziskové ve společnosti aquaprint.
 • Jedinou nevýhodou podnikání na akvaparku je hledání inteligentního a zkušeného odborníka, který může svou práci vykonávat kvalitativně. Velký plus, pokud máte dovednost vytvářet aqua tisk s vlastními rukama.

Aquaprint: obchodní plán

Varianty obchodní organizace na aquaprint

Existuje několik způsobů, jak začít podnikat v oblasti aquaprint. Podívejme se na ně podrobněji.

 1. Výroba aquaprint vlastním rukama. Dostatečně výdělečným způsobem výdělku je produkce aqua-tisk sám u sebe. Samozřejmě nemůžete vyrábět aquapakes doma v bytě, ale pro tyto účely je docela možné vybavit garáž. V budoucnu s úspěchem případu můžete rozšířit výrobu vodního tisku. Musíte si zakoupit vybavení pro aquaprint, najmout personál vyškolený v dovednostech vytvářet aqua tisk. Je třeba poznamenat, že tato varianta výdělku je poměrně výnosná a rychle platit za hromadnou výrobu, ale vyžaduje velkou počáteční investici. Proto nováčci, kteří sní o zahájení podnikání od začátku, tento způsob výdělku nebude fungovat.
 2. Zprostředkování mezi výrobci aquaprint vlastními rukama a zákazníky. Tento způsob výdělku je levnější než ten předchozí. Samozřejmě, že zisk bude v tomto případě menší, ale pro nováčky taková obchodní volba je více než zisková. Jediné, co je od vás požadováno, je najít výrobce aquaprint a uzavřít s ním smlouvu. Proto se zavazujete hledat klienty, ale poskytuje služby, zisk se vypočítá podle dohody.

Prostory k pronájmu

Umístění místnosti není důležité. Můžete otevřít dílnu pro výrobu a aplikaci aquaprint i ve vlastní garáži. Vše, co je zapotřebí, je vybavit kvalitní digestoř, aby se zabránilo akumulaci výparů škodlivých látek v místnosti. Potřebná plocha pro pohodlnou práci je asi 150-200 metrů čtverečních. m. Ale v počáteční fázi budete mít 50 metrů čtverečních. metrů.

Zaměstnanci

V závislosti na zvoleném směru budete potřebovat velitele výroby aquaprint, zaměstnance, kteří mají zvládnutí akvarelu.

Náklady a zisky z podnikání

 • Prostory k pronájmu. Pokud nemovitost nemá vhodný prostor, například prázdnou garáž, pak by měla být pronajata. Cena pronájmu závisí na oblasti a lokalitě. Vzhledem k tomu, že v našem případě umístění rolí nehraje, je možné pronajmout pokoj i na okraji města za penny. Tak, pronájem garáže za měsíc vás bude stát 2-5 tisíc rublů;
 • Koupelna pro aquaprint s TEN, snímačem teploty a cirkulací vody - cena 70 tis. Rublů;
 • Film, kompresor, kůže, barvy a další drobné předměty, asi 30 000 rublů.

Zisk

Způsoby, jak přilákat zákazníky

Rádio Sarafannoe je bezplatnou volbou pro přilákání potenciálních zákazníků. Vše, co potřebujete, je, abyste svou práci vykonali kvalitativně a v krátké době budete mít nejen své stálé zákazníky, ale i lidi, kteří o vaší práci slyšeli od známých.

Reklama na internetu. Velmi účinnou možností je propagovat vaše služby na aktuálních internetových portálech a sociálních sítích. Moderní lidé tráví spoustu času ve virtuálním světě, takže inzerce na internetu je levný a efektivní způsob, jak přilákat zákazníky.

Výroba aquaprint s vlastními rukama jako podnikání doma je slibná zaměstnání, která vám může poskytnout stabilní příjem a vysoký zisk. Vzhledem k nízké konkurenci v této oblasti se všechny náklady na realizaci nápadu vyplatí v krátké době.

Přeji Vám hodně štěstí v obchodním a tvůrčím úspěchu při vytváření mistrovských děl v oboru aquaprint.

Vaše podnikání: jak vydělat peníze na aquaprint (potápěčský tisk)

Minimální počáteční kapitál

Příjem za objednávku

Imerzní tisk nebo aquaprint jsou oblíbenou službou pro zdobení interiérů automobilů, zdobení motocyklů a gadgetů. Chcete-li začít v podnikání, stačí 208 tisíc rublů, garáž a minimální dovednosti.

3D-dekorace je velmi populární na trhu. Motorem poptávky je touha vyniknout a udělat to exkluzivní. Technologie imerzního tisku (aquaprint) tak rychle zakotvila na domácím trhu. Imerzní tisk lze aplikovat na širokou škálu povrchů, díky nimž jsou možnosti v podnikání téměř neomezené. Aquaprint se používá při zdobení automobilů, motocyklů a přileb, gadgetů atd. Ale častěji se potápěčské tiskové služby využívají majitelé automobilů, kteří chtějí zdobit své auto. Jedinečná technologie, která nám přišla z Japonska, vám umožňuje vytvořit originální a nejdůležitější praktický nátěr interiéru vozu. Je snadnější použít panel s ponorným potiskem "pod stromem", spíše než skutečný strom, který vyžaduje zvláštní péči.

Pro podnikatele je také přínosem pro potápění. Za prvé, můžete tento podnik snadno začít sami, s malými počátečními investicemi a minimálními dovednostmi. Za druhé, myšlenka vám umožňuje otevřít obchod v garáži. Za třetí, počáteční investice mohou být splaceny již za 3 měsíce po zahájení. Za čtvrté, je to skvělá volba pro začínající podnikatele.

Chcete-li zjistit, zda stojí za to zahájit podnikání v oblasti služeb potiskování, stačí vážit všechny výhody a nevýhody.

Drahá služba. Současně je cenový rozsah poměrně široký a závisí na složitosti tisku a úrovni velitele. Současně jsou náklady na tisk nízké a hlavní částka je platba za práci velitele. Poměr je přibližně 1/5.

Podnikání vyžaduje určité dovednosti. Pokud tedy nejste připraveni naučit se tuto technologii, budete muset najmout mistra. A tím se sníží očekávaný příjem

Vysoká poptávka. Moderní kupci jsou ochotni platit za jedinečnost. Těsnění ponoření, které dodává originalitě i nejobvyklejším věcem, vám umožní vyniknout.

Nestabilní v krizi. Dekorace auta není první věc. Proto, pokud se příjmy obyvatelstva sníží, pak tržby výrazně poklesnou

Nízká konkurence. Myšlenka je relativně nová, a proto se ještě nerozšířila. Nízká konkurence ve výklenku vám umožní rychle začít podnikat.

Minimální počáteční investice a dovednosti. S malým počátečním kapitálem a schopnostmi potápěčského tisku můžete rychle otevřít svou firmu výdajem peněz pouze na zařízení

Podnikání na potápěčský tisk lze organizovat dvěma způsoby: přilákat odborníka nebo samostatně ovládat technologii aquaprint, aby pracoval samostatně. V prvním případě bude vaší povinností najít zákazníky, zakoupit potřebné materiály a vyřešit další organizační záležitosti a celá kreativní část bude záviset na velitele. Současně by jeho služby měly být odpovídajícím způsobem vypláceny, neboť z jeho práce závisí úspěch podnikání. Ve druhém případě musíte ovládat firmu od začátku. V této situaci můžete získat slušný příjem s dovedností práce. Můžete začít podnikat jako další podnik, postupně jej rozšiřovat: zpočátku pracovat nezávisle, a když půjdete na trvalé objednávky k pronájmu asistentky.

V obou případech bude pro začátek dostatek 200 tisíc rublů, malá místnost - například garáž a speciální vybavení.

Jakou místnost potřebujete pro podnikání na aquaprint

K zahájení podnikání bude k dispozici dostatek prostoru 30 m². Ale v průběhu doby je žádoucí rozšířit na 70-100 m2. Ponorný tisk je vynikajícím formátem pro podnikání v garáži. Nezáleží na tom, kde přesně bude tato garáž umístěna. Místo nehraje zvláštní roli. Požadavky na pokoj jsou také minimální - jasné osvětlení a dobré větrání, nebo dokonce lepší - kapuce, protože musíte pracovat s korozními kapalinami.

Jaké vybavení potřebujete pro firmu aquaprint?

Chcete-li poskytnout služby potápěčského tisku, musíte si zakoupit speciální a dodatečné vybavení. Speciální vybavení zahrnuje:

Samostatná vana pro aquatisk s minimem 500 litrů vody. K vanu je třeba připojit přívod vody a odtok. Chcete-li ovládat teplotu, která je v technologii tisku povinná, budete potřebovat teploměr a ohřívač. K ohřevu vody se používá ohřívač nebo kotel, v němž se voda zahřeje před vstupem do lázně. Dalším důležitým detailem je filtr, kterým voda projde před vstupem do lázně. Podle technologie by měla být voda čistá a bez cizích látek. Také filtr neumožňuje průtoky;

speciální dekorativní fólie. Použije se na kresbu, kterou si zákazník zvolí. Při výběru filmu je důležité dbát na to, aby na něm nebyly žádné záhyby, škrábance nebo jiná poškození. Protože vady filmu ovlivní kvalitu výkresu;

stříkací pistole pro nanášení substrátu na fólii a pro dekorativní vzorek. Stříkací pistole jsou zakoupeny v různých průměrech, budou používat různé činidla, takže pro každou fázi práce potřebujete samostatný nástroj;

aktivátor pro kreslení výkresů a jejich připevnění k požadované části;

Bruska a lak pro zpracování hotového povrchu;

samostatné umyvadlo pro ošetřený povrch.

Jaká je podstata technologie aquaprint?

Můžete se naučit potápěčskou grafiku buď zdarma, nebo za poplatek. Většina, samozřejmě, bude mít zájem o volnou volbu. Uložte na výcvik pomůže internetu: na YouTube můžete snadno najít mnoho výcvikových videí, které podrobně popisují celou technologii aquaprint. Můžete si koupit zkušební sadu, kterou chcete udělat sami aquaprint - to je dobrá volba, jak zdokonalit své dovednosti. 3000 rublů dostanete několik druhů filmů, aktivační-sprejem a nátěr v tlakových lahvích, stroje na vzorky, maskovací pásky, odmašťování, rohože smirkovým papírem, teploměrem a rukavice. Díky této sadě můžete procvičovat schopnosti aquaprint bez dalšího vybavení.

Pokud máte závažnější přístup k věci, můžete projít speciálními kurzy. Často je to možné provést ve stejných společnostech, ze kterých si objednáváte zařízení. Náklady se liší podle druhu vzdělávacích materiálů a množství informací, které jsou součástí kurzu. Některé společnosti nabízejí nejen výuku technologie aplikace aquaprint, ale také o specifikaci podniku: organizaci výroby, výběr materiálů, výpočet nákladů na objednávku, analýzu poptávky a prodejní organizace, cenovou politiku atd.

Proces aquaprint se skládá z následujících etap:

Leštění povrchu součásti. Zpočátku je povrch výrobku ošetřen brusnými materiály, aby byl hladký.

Základní nátěr. Po leštění musí být povrch odmaštěn a pokryt tenkou vrstvou půdy.

Aplikace základní barvy. Grafická vrstva se nalézá na tenké vrstvě půdy.

Řezání filmu správné velikosti

Upevnění fólie ve vodě. Vyřízněte film, měl by být umístěn na hladině vody.

Aplikace aktivátoru. Po několika minutách držení filmu ve vodě je nutné aplikovat aktivátor. Zjemňuje film, takže se rozpouští ve vodě. Důležité! Aktivátor je docela škodlivý, proto by měl být aplikován s opatrností.

Podívejte se na detaily. Výrobek je ponořen do vody vertikálně. Film se plynule hodí na část.

Proplachování částí. Po tisku na povrchu výrobku je nutné ho opláchnout, aby se celá lesklá lepivá vrstva vyprázdnila. Pro tento účel můžete použít sprchovou hlavici se slabým tlakem vody.

Sušení, lakování a leštění výrobku. Nyní je nutné opatrně vysušit lakovanou část a nanášet 3-5 vrstvy ochranného laku. Posledním krokem je mletí produktu.

Proces imerzního tisku není komplikovaný, ale vyžaduje přísné dodržování technologie a přesnosti. Je důležité dodržovat teplotní režim a sled činností.

Kolik stojí za zahájení podnikání při potápěčském tisku

Za náklady na zahájení podnikání považujeme náklady na potisk. Podle výpočtů v tabulce 2 to bude trvat asi 200 tisíc rublů.

Náklady na zahájení podnikání poskytující služby v oblasti ponoření

Podnikání na aquaprint

Aquaprint je jedním z těch podniků, které můžete začít samostatně, s minimálními dovednostmi a malými počátečními investicemi. Tímto typem služeb se rozumí vodní imerzní tisk, který kreslí kresbu na pevný povrch pomocí speciálních zařízení.

Výhody a nevýhody podnikání

Jako každá jiná podnikatelská činnost má společnost aquaprint své výhody a nevýhody. Mezi hlavní výhody patří:

 • Služba je drahá a cena se značně liší v závislosti na složitosti tisku a úrovní dovednosti velitele, protože většina peněz platí za to. Takže za cenu 15 metrů čtverečních stojí cena služby na trhu od 100 dolarů za metr čtvereční.
 • Vysoká poptávka. S nárůstem kupní síly existuje rostoucí touha vyniknout mimo jiné. Nejčastěji se lidé pokoušejí mít nějaké jedinečné věci. Aquaprint vám umožňuje dát originálnost i nejobvyklejším věcem.
 • Minimální počáteční investice. Máte-li dokonce malé dovednosti takového tisku, můžete začít vydělávat tím, že vynakládáte peníze pouze na vybavení a zásoby.
 • Nízká konkurenční výklenek. Myšlenka je poměrně nová, takže ještě nebyla široce rozšířena. Soutěž je malá, takže existuje možnost rychle vytvořit trvalý příjem.

Pokud takové dovednosti nemáte, musíte najít odborníka, který je dnes obtížné. Ale to je jediné mínus podnikání.

Obchodní příležitosti

Vycházíme z výše uvedeného, ​​podnikání může být uspořádáno dvěma způsoby: ponorným potiskem s vlastními rukama a za účasti specialisty.

 1. Potápěčský tisk je obchodní plán pro výrobu vlastních rukou. Tato oblast činnosti bude vyžadovat zvláštní místnost. Je to docela vhodná garáž, která si můžete pronajmout nebo organizovat práci ve svém pokoji. V takovém případě můžete získat slušný příjem pouze tehdy, pokud již máte pracovní dovednosti. Pokud zvládnete firmu od začátku, může být v počátečních fázích prováděno jako další podnikání a postupně se rozšiřuje. Během doby, kdy dosáhnete určité úrovně dovedností, můžete absolvovat školení osoby, která vám bude i nadále pomáhat ve vaší práci. Takže můžete rozšířit výrobu nebo přejít na jinou formu obchodní organizace.
 2. Výroba potápěčského obchodního plánu za účasti specialisty. V tomto případě můžete podnikat bez tiskových dovedností. Vaše povinnosti budou zahrnovat hledání klientů, jiné organizační záležitosti a celý tvůrčí prvek bude vykonávat velitel, s nímž můžete podepsat smlouvu. Je zřejmé, že jeho služby by měly být hrazeny dobře, protože je velmi obtížné najít svého řemesla.

Místnost

Jak již bylo řečeno, může být akvaprint dokončen i v garáži. V počátečním stádiu stačí 50 metrů čtverečních. m, ale v průběhu času je žádoucí rozšířit na 150 m2. m. Umístění stupně přitažlivosti vašich služeb nebude mít vliv. Je důležité, aby v místnosti byla dobrá kapuce, protože budete muset pracovat s korozivními kapalinami a dostatečně jasným osvětlením.

Zařízení

Nabídnout aquaprint. Budete muset zakoupit speciální a dodatečné vybavení. Speciální vybavení, které budete potřebovat:

 1. Samostatná koupelna pro aqua tisk minimálně 500 litrů vody, ke které je připojen přívod a odvod vody. Teplota vody v ní by měla být udržována na stejné úrovni, takže potřebujete teploměr a ohřívač vody. Aby voda byla čistá, musíte si koupit filtr.
 2. Speciální dekorativní fólie (nikoli stavební). Budu muset najít spolehlivého dodavatele čistého transparentního filmu. Mějte na paměti, že by na něm neměly být žádné škrábance a modřiny. Použije se na kresbu, kterou si zákazník zvolí.

Mezi další vybavení, které budete potřebovat:

 1. Stříkací pistole pro nanášení základní barvy na film a oddělené - pro dekorativní vzorek. Jsou zakoupeny v různých průměrech, budou používat různé činidla, takže pro tyto dvě fáze práce potřebujete samostatný nástroj.
 2. Aktivátor pro kreslení výkresů a jejich připevnění k požadované části.
 3. Bruska a lak pro zpracování hotového povrchu.
 4. Samostatné umyvadlo pro ošetřený povrch.

Náklady a zisky

Pokud nemáte své vlastní prostory, pak značná část nákladů půjde na zaplacení za pronájem garáže. Její cena závisí na oblasti podnikání, oblasti areálu. Výhodou podnikání je, že si můžete pronajmout pokoj v průmyslové oblasti nebo na okraji města za nejnižší cenu. V průměru lze pronajmout až 5 tisíc rublů. za měsíc.

Další významnou položkou výdajů je vybavení. Vana se snímačem teploty a TEN bude stát nejméně 70 tisíc rublů a spotřebního materiálu - asi 30 tisíc rublů. Ale zisk bude záviset na tom, jak úspěšně budete schopni inzerovat vaši společnost a její služby.

Pokud jde o návratnost podnikání, pak, jak ukazují statistiky, finanční prostředky se vrátí po 8-12 úspěšných velkých objednávkách. Velkou objednávkou je aquaprint automobilu, motocyklu, nábytku a tak dále.

Způsoby, jak najít zákazníky

Aby Váš aquaprint vzkvétal jako podnikání, musíte být schopni poskytnout informace o vašich službách potenciálním zákazníkům. Můžete to udělat několika základními způsoby:

 • Informace o městě. Mohou to být letáky, vložené reklamy na místech, kde se nejčastěji nacházejí potenciální zákazníci.
 • Informace na internetu. Reklamy můžete nechat na bezplatných deskách, tematických fórech, sociálních sítích a také za bannerovou nebo kontextovou reklamu. Bylo by hezké vytvořit si vlastní stránky, ale pro to musíte mít určitou sadu prací, která mohou být zařazena do portfolia.
 • Oblékl se rádio. Pouze po úspěšném použití předchozích dvou kanálů budete moci tuto možnost aktivně používat. Budete potřebovat pouze kvalitní práci a dobrou komunikaci s klientem.

Obchodní myšlenka výroby akvaparku

Použitím technologie použití vodotěsného tisku můžete změnit vzhled různých povrchů, které nejsou uznávány.

 • Kolik peněz potřebujete, abyste mohli začít vyrábět aquaprint?
 • Technologie pro vytváření aquaprintů
 • Kolik můžete získat při tvorbě aquaprint?
 • Podrobný plán otevírání
 • Jaké vybavení si vybrat
 • Který OKVED by měl být specifikován pro výrobní činnost společnosti aquaprint
 • Jaké dokumenty jsou potřebné pro otevření
 • Jaký daňový systém si můžete zvolit pro podnikání s akvaprintem?
 • Potřebuji povolení k otevření
 • Začátečník v oblasti tvorby aquaprint

Tato metoda může být použita pro zpracování detailů interiérů automobilů, stejně jako pro zdobení panelů telefonů, tablet, notebooků atd., Což je docela zajímavý obchodní nápad pro zahájení podnikání.

Nejoblíbenějšími možnostmi návrhu jsou textury pro dřevo, obrazy vodních kapiček atd.

Kolik peněz potřebujete, abyste mohli začít vyrábět aquaprint?

Otevření mikro podnikání v tomto směru bude vyžadovat malé počáteční kapitál asi 100 tisíc rublů.

V počáteční fázi plnit objednávky, stačí pronajmout garáž nebo malou krabici. To bude muset strávit asi 2-3 tisíc rublů měsíčně.

Kromě toho bude podnikatel potřebovat koupel s TEN, snímačem teploty vody. Jeho cena začíná od 70 tisíc rublů.

Co se týče spotřebního materiálu, podnikatel bude muset zakoupit speciální filmy, které vytvoří různé avfuky, kompresor, kůže. To by mělo být přiděleno nejméně 20 tisíc rublů.

Technologie pro vytváření aquaprintů

Technologie vytváření aquaprintů není obzvláště komplikovaná.

V počátečním stádiu je povrch očistěn od prachu a odmaštěn. Pak je pískován speciálními nástroji.

Pak se na ni aplikuje základní barva. Poté master pracuje s filmem. Pod ním by neměly existovat vzduchové bubliny, jinak by kvalita objednávky značně utrpěla.

Naučit se technologie vytváření aquaprint na různých površích není obtížné.

Doporučuje se, abyste v místním tuningovém studiu absolvovali několik mistrovských kurzů. Podnikatel může pomoci také video lekce zveřejněné na internetu.

První objednávky by měly být propagační, aby přitáhly pozornost k nové službě.

Můžete například bezplatně vyzdobit zadní panely telefonů vašich přátel.

Pokud kvalitativně plníte objednávky, budou se zákazníci v budoucnosti obrátit na služby velitele.

Klienti tohoto podnikání může být nejen majitelé automobilů, motocyklů a majitelé trendy gadgets, ale také obchodníci, kteří pracují v automobilovém průmyslu.

Jsou zpravidla ochotni výrazně investovat do zlepšování vzhledu prodané dopravy, aby zvýšily své konečné náklady.

Kolik můžete získat při tvorbě aquaprint?

Jaký zisk přinese podnikání k vytvoření akvaparku:

Závisí na počtu objednávek a jejich složitosti.

Například kreslení aquaimmersion těsnění na malé části cizího auta může stát 5-10 tisíc rublů, zatímco náklady na takový tisk nepřesáhne 1 tisíc rublů.

Průměrný měsíční zisk v tomto podnikání je asi 50 tisíc rublů.

Podrobný plán otevírání

Podnikatel by se měl zaměřit na následující postup:

 1. Najděte oblast pro implementaci technologického procesu.
 1. Pro výrobu imerzního tisku nelze mít teoretickou a praktickou kvalifikaci. Stačí stačit zaměstnat osobu, která má takové dovednosti.
 1. Registrujte se na IP ve všech fondech a službách.
 1. Koupit zařízení ze seznamu níže a požadované materiály.
 1. Propagovat v médiích, mezi přáteli, v sociálních sítích, distribuovat letáky pro vyhledávání prvních zákazníků.

Jaké vybavení si vybrat

Seznam zařízení je malý:

 • 500-litrová koupelna nebo jiná nádrž, vybavená odtokem, topením a filtrem;
 • stříkací pistole pro tisk hlavního a dekorativního obrazu;
 • brusky;
 • štětce pro lakování;
 • aktivátor kreslení obrázků;
 • nádrž s umyvadlem pro hotové vzory;
 • dekorativní fólie, na kterých budou použity výkresy zákazníka.

Který OKVED by měl být specifikován pro výrobní činnost společnosti aquaprint

V přihlášce se označí kód 18.12 "Ostatní druhy tiskových činností".

Jaké dokumenty jsou potřebné pro otevření

Při registraci jako IP (a to je nejjednodušší a poměrně levnější volba pro podnikání) obdržíme registrační certifikát po ruce, stejně jako dokumentaci o vybrané formě daně. Poté je nutné předložit kopie dokladů Penzijnímu fondu a mimorozpočtovým fondům. Místo nákupu pokladny můžete použít přísné formuláře pro podávání zpráv, které jsou prodávány v daňových nebo klerikálních odděleních obchodů.

Jaký daňový systém si můžete zvolit pro podnikání s akvaprintem?

Pokud se minipodnik zabývá aktivitami v oblasti vodního tisku, můžete zvolit zjednodušený daňový systém (USN). Nebo jako volba může být jediná daň z rozumného příjmu (UTII). Zákon osvobozuje od nákupu pokladny (CAC), protože činnost akvaprint nevyžaduje povinné předání balíčku dokumentů a certifikátů výrobků zákazníkovi.

Potřebuji povolení k otevření

Místnost, ve které se provádí činnost aquaprint, musí splňovat požární bezpečnostní požadavky. Pokud je od pronajímatele odstraněn, je nutné okamžitě požádat o přijetí hasičů, aby se předešlo problémům při inspekcích. Žádné další licence nebo zvláštní povolení nejsou vyžadovány.

Začátečník v oblasti tvorby aquaprint

Nejbližší webové semináře

Přihlaste se k webinaru

Nejlepší obchodní nápady z roku 2018

Jaké podnikání je třeba udělat v roce 2018 - tipy pro začátečníky

Jak vydělat peníze na Avito - tipy a typy příjmů pro začátečníky

Jak vydělat peníze na aukcích bankrotů bez opuštění vašeho domova

Aquaprint jako podnik pro tvůrčí podnikatele

Zavádění nových podnikatelských nápadů a rozvoj nově vznikajících oblastí je riskantní podnikání, ale ve většině případů vede k úspěchu v podnikání. Vliv novosti a nízké konkurence vám umožní získat krátkou dobu zisků.

Takže v mnoha oblastech naší země začíná akvaprint nebo ponorná tisk začínat získávat popularitu. Proto podnikatel, který si jako podnik zvolil akvaprint, má všechny šance na dosažení dobrých výsledků.

Obecný pohled

Technologie zdobení různých povrchů různými strukturami ponořením do vody a aplikací speciálního filmu se nazývala aquaprint.

Zpočátku byla hydrografie použita pro zpracování částí automobilů. V současné době jsou majitelé automobilů stále jedním z hlavních zákazníků takové služby, ale pronikají imerzním potiskem v jiných oblastech. Například aquaprint lze nalézt v designu prostor, na krytech moderních smartphonů apod.

Stačí si uvědomit, že technologie tohoto způsobu dekorace, i když umožňuje použití speciálního filmu, není jen vlepováním povrchu. Film pro imerzní tisk je vyroben z želékové báze, která je rozpuštěna pod vlivem vody a speciálního chemického činidla.

Proces kreslení snímku je poměrně jednoduchý, takže aquaprint s vlastními rukama doma se může stát skutečným základem pro malý podnik.

Vybavení a materiály pro aquaprint

Chcete-li aplikovat aquaprint, potřebujete minimální sadu vybavení:

 • kontejner s vodou;
 • časovač;
 • malý kompresor se stříkací pistolí.

Pro výzdobu můžete použít jak obyčejné předměty pro domácnost, tak i speciální, přizpůsobené pro tento druh práce. Cena hotových zařízení se pohybuje od několika desítek tisíc až po několik milionů rublů. Ale začít podnikat můžete s improvizovanými prostředky.

Pro zdobení povrchu výrobku je třeba také:

 • aktivátor - speciální složení pro změkčení filmu, přibližná spotřeba 1 litr na 20-25 m2. m;
 • Film - vyrobený speciální technologií je hlavním materiálem v ponorném tisku.

Požadovaný film pro aplikaci aquaprint s vlastními rukama se prodává v metrech, šířka běžného metru je 50-100 cm, náklady se pohybují od 200 do 800 rublů.

Rovněž pro dekoraci dílů může být pro další potahování vyžadováno rozpouštědlo pro povrchové odmašťování a základní nátěr. Pokud plánujete použít průhledný film, budete potřebovat barvu, která bude sloužit jako hlavní pozadí. K těmto účelům se bude provádět obvyklá lakovna a lakování. Ten je používán, včetně pokrytí připraveného obrazu, aby byl lesk a chránil před vnějším poškozením.

Aquaprint jako obchodní cesty k organizaci

Uspořádejte podnikání na aquatisk bez ohledu na výši počátečního kapitálu. Vezměme v úvahu tři dostupné možnosti pro vytvoření vlastního podniku tímto směrem.

Zprostředkovatelská schéma - Příjem objednávek pro výzdobu dílů a jejich předání do dílny. Tento formát vyžaduje minimální investici, stačí organizovat inzerci a vytvořit systém přijímání objednávek. V rámci tohoto programu můžete vydělat až 10% nákladů na službu. Hlavním rizikem tohoto podnikání je neschopnost řídit proces plnění objednávky, a proto by případné chyby v práci musely být zodpovězeny nezávisle.

Minimalizace - provádění malých objednávek pomocí hotových sestav. Tento formát lze implementovat jako domácí podnikání. Na trhu je mnoho hotových sestav aquaprint, abyste mohli začít využívat jednu z těchto nabídek. Cena sady se pohybuje od 1 500 do 2 500 rublů.

Otevření dílny pro aquapark - celoplošná výroba imerzního tisku na všech površích. Organizovat workshop bude vyžadovat pokojovou plochu 20-50 m2. m, speciální nákladné vybavení, správný obchodní plán a balíček dokumentů, z nichž hlavní bude certifikát státní registrace vašeho podniku.

Pro organizaci podnikání budou tyto dva systémy vyžadovat určité dovednosti pro uplatňování hydrografie. Malý trénink však umožňuje rychle prozkoumat celý technologický proces. Jak označí odborníci, standardní připravená sada pro aquaprint pomůže plně rozvíjet potřebné dovednosti.

Pozor prosím! Pokud nemáte dostatek zkušeností s akvaplaní, pak otevřete dílnu, je vhodné pozvat odborníka. Po dvou nebo třech měsících práce připraví zaměstnance, který může dále pracovat samostatně. Další možností je procvičovat dovednosti sami, začínajícími malými a jednoduchými prvky.

Vedle těchto forem realizace činností jsou moderním podnikatelům k dispozici ještě jedna možnost - franšízová činnost. Práh vstupu je v tomto případě asi 100 000 rublů, investice bude vynaloženo na drahé profesionální zařízení, technické podpory je vytvoření vlastní webové stránky, spotřebního materiálu a tak dále. D.

Obchodní vyhlídky

Aquaprint jako podnik je právě získaný popularitou, proto mají podnikatelé v této oblasti dobré vyhlídky na úspěšný rozvoj.

K dnešnímu dni se náklady na služby pro aplikaci aquaprint pohybují od 3 do 8 rublů na 1 km čtvereční. viz

Při standardní šířce rolí 100 cm je plocha 1 běžného metru dekorativního filmu 10 000 metrů čtverečních. viz

Vzhledem k tomu, že zhruba třicet procent materiálu jde do odpadu, je 7 000 metrů čtverečních. cm hotového nátěru, pro který můžete získat od 21 000 do 56 000 rublů. Náklady v tomto případě budou záviset na ceně filmu 500 až 2 000 rublů.

Odborníci na designovém trhu poznamenávají, že technologie aquaprint bude nakonec rozšířenější. Některé dílny již nabízejí dekoraci těchto technologických prvků nábytku, domácích spotřebičů. Proto jsou vyhlídky na tuto firmu dostatečně široké, je jen nezbytné ukázat určitou kreativitu, aby tento směr dal nový impuls, který nebude zpomalovat, aby ovlivnil dobrý požadavek.

AquaPrint: jak a kolik můžete vydělat?

Otázka ziskovosti je zásadní pro každou firmu. V tomto materiálu vás seznámíme s ekonomickými ukazateli standardního designového studia Aqua Seal. Pokud znáte náklady na pronájem, vybavení a materiály, můžete rychle vypočítat svůj čas zisků a návratů.

Zaměstnanci a způsob práce

 • Počet zaměstnanců: 1-2
 • Doba pracovní směny (hodiny): 8
 • Počet směn za měsíc: 25

V počáteční fázi a nakládací zakázky až 50% produkce bude moci sloužit pouze jedné osobě. Jak se vaše firma rozvíjí a počet objednávek se zvyšuje, budete potřebovat dalšího zaměstnance.

Přílohy

Hlavní věc, která je pro otevření výroby nezbytná, je zařízení a spotřební materiál. Velikost příloh závisí na modelu zařízení. Dražší modely vám umožňují přijímat objednávky na dekoraci velkých předmětů a přitahovat více zákazníků. Minimální výše investic začíná od 45 tisíc rublů. Kromě vybavení a materiálů je zapotřebí kompresor (10 až 20 tisíc rublů) a 2-3 postřikovače barvy (5-8 tisíc rublů). Podle statistik zahájit plnohodnotnou práci je docela dost množství od 65 do 120 tisíc rublů.

Místnost

Pro otevření miniprodukce je nutné mít vytápěnou místnost 25 m2, napojenou na vodovod a kanalizaci. Zařízení pracuje na 220 voltové síti. Podle našich údajů náklady na pronájem 1m2 výrobního prostoru v průměru v Rusku je od 250 do 750 rublů.

Počítáme ceny a čas

V této tabulce jsme shromáždili informace o cenách nejoblíbenějších typů objednávek a době jejich provedení.

Nové obchodní nápady

Akupunktura - technologie, vynalezená v Japonsku, správně dobývá světovou slávu kvůli jeho univerzálnosti, dostupnosti a neomezenému použití. Pomocí tohoto tisku můžete ozdobit povrch jakéhokoliv trojrozměrného objektu a dosáhnout dobrého zisku. Hlavní věc je vědět, co je aquapark a technologie aplikace.

Tato technologie má celou řadu jmen - od akvapechati a akvaprinta k ponoření nebo voda mokrý tisku nebo exotičtější - ČOV, přenos vody tisk, hydrographics, 3D tisk vody. Tradičně, mluví o této technologii, je třeba zmínit, že těsnění voda byla vyvinuta v Japonsku, kde místní technologie nezbytné k nahrazení cenné přírodní dřevo používané pro dekoraci v interiéru vozidla, konvenční levný plast. Tím ušetříme ani jeden milion jenů. A aby plast vypadal jako "strom", naučili se, jak aplikovat 3D strukturu přesně pomocí technologie ponoření. Všichni byli spokojeni. Později vývoji této technologie jsme tak daleko, že uplatnění textur akvapechatyu stal jednoduché a cenově dostupné akce, které lze provést, aniž by opustil domov... nebo garáže je pryč. Takže aquaprint šel k lidem a stal se skutečnou představou o podnikání.

Technika kreslení kresby s aquapress

Předtím, než technologie dosáhla domácí spotřeby, používala ji téměř výhradně výrobci automobilů jako jsou Nissan, Toyota a Mitsubishi, to bylo ještě v 80. letech 20. století. Nyní, se širokou a obecnou dostupností materiálu, se začalo používat všude.

Před popisem technologie vodotěsného tisku stojí za zmínku výkonnostní charakteristiky. Povlak vyrobený společností Aquaprint nehoří na slunci, nebojí se vysokých a nízkých teplot, neodolává se za mechanických vlivů a odolává vlhkému prostředí.

Vlhkým tisku na povrchu výrobku se aplikuje na tzv texturou vzor - dřeva, vody, ledu, skále, zvířecí vzory simulující barva Jaguar hadovité váhy, pruhy tygr technologické obrazy - podobně jako uhlík, kov, chrom, sklo a jiné Obrázky, které jsou v duši a chuti klienta.

Podstata aplikace je jednoduchá. Hlavním rysem technologie je dostupnost kapacity, požadovaný objem a rozměry. Nádoba se naplní vodou při teplotě 28 až 32 ° C. Na povrchu teplé vody je položen stejný film s potřebným vzorem. Imerzní film je vyroben na želatinové bázi, takže po jedné minutě je fermentován ve vodě, báze se rozpustí a vzor zůstává na povrchu vody. Speciální aktivátor se rozprašuje přes rozpuštěný film, aby se zvýšilo povrchové napětí. Nyní je to nejdůležitější věc. Část je opatrně spuštěna do lázně, kresba se usazuje na povrchu výrobku. Z úhlu vstupu, rychlosti a polohy části závisí na tvaru a umístění vzorku. Vyzdobený výrobek se omyje tekoucí vodou a vysuší. Poslední stupeň - ochranná vrstva laku je aplikována na hotový povrch, aby se získaly konečné vlastnosti a vlastnosti výrobku.

Vzhledem k tomu, že struktura je vzhledem ke specifikaci aplikačního procesu průsvitná, produkt musí být předem připraven a malován v hlavní barvě, která bude budoucím základem výkresu.

Video: aplikace aquaprint na produkt
Podnikání na potápěčském tisku

Když jste se zabývali technologií tisku, můžete si uvědomit o podnikání v aquaprint. Koneckonců, technologie vám umožňuje aplikovat krásné textury a obrázky prakticky na jakýkoli produkt. Jediným omezením je objem a rozměry lázně, ve které má být obrobek ponořen. Praxe ukazuje, že pro začátek podnikání a zpracování většiny objednávek je standardní ocelový lázeň o délce 1,5 metru ideální. Přirozeně s malými úpravami.

Film, vyráběný převážně v Číně, Japonsku nebo USA, je koupen hotový. Stejně jako aktivátor. Na tyto součásti byste neměli ukládat. Konečný výsledek závisí na nich, na kterém závisí úspěch vašeho podnikání.

Je uznáváno rozlišování tří typů podnikání v oblasti vodotěsného tisku.

1. Obchod pro služby aquaprint. Nejlevnější typ podnikání. Potřebujete vytvořit vlastní studio pro aquatisk. Zakoupení spotřebního materiálu a potřebného vybavení. Malování a konečné lakování výrobků lze provádět ve specializovaných kamerách, které je možno lépe pronajmout na začátku vašeho podnikání, než samostatně vytvářet. Když zjistíte průměrné ceny za svůj region, můžete je také nainstalovat pro vaši práci vynalézáním původních marketingových kroků. Poptávka po aqua-dekoraci je poměrně stabilní a díky rostoucí popularitě technologie se zvyšuje.

2. Obchod pro prodej zařízení a potřeb pro aquatisk. Podnik, který vyžaduje vážnější investice než v prvním případě, ale umožňuje tuto škálu širší pokrytí. Spočívá v dalším prodeji zařízení a spotřebního materiálu. K tomu je třeba uzavřít dohody s prodejci výrobců ponořovacích fólií a vybavení a koupit velkoobchodní pozemky. A prodávat koupil všem, kteří se chystají, a nezapomínat na jejich zisky.

3. Pomozte při otevření studišť Aquaprint. Obchodní franšíza. Symbióza prvních dvou myšlenek podnikání. Výhodami tohoto přístupu jsou vyšší příjmy. Vzhledem k tomu, že za peníze můžete nejen prodat spotřební materiál, poskytovat služby pro aquaprint, ale také učit nově příchozí na podnikání. Přeměňte je na své běžné zákazníky. Vytváří tak úspěšnou prodejní síť. Přineste vlastní značku na úroveň uznání.

Obvykle se jako další podnikání založené na existujícím studiu otevře atelier pro impregnační tisk. Mohla by to být například reklamní a produkční společnost, auto servis, který poskytuje tuningové služby, nebo studio, jehož specializace je založena na výrobě exkluzivních interiérových předmětů, např. Výroba nábytku.

V každém případě je tato technologie na začátku své popularity na území Ruska. Stále více lidí se o tom učí. Stále více spotřebitelů chce vytvořit kapky exkluzivních látek v jejich oblíbených obrazech.

Ještě více podobných obchodních nápadů:

Speciálně pro hobiz.ru

Otázky, chybové zprávy nebo typografické chyby v tomto článku, prosím, zanechte komentář.

Tréninkové ponorné tisky

Objevte s námi obchod s akvakulturou

Jednou z hlavních aktivit naší společnosti je výuka technologie aquaprint, japonské metody zdobení jakýchkoli tvrdých povrchů, které jim dávají druh přírodního materiálu (dřevo, kov, kámen).

Naši odborníci jsou připraveni pomoci začínajícím podnikatelům a všem, kteří se chtějí naučit se ponořit do tisku, realizovat tento projekt a začít podnikat. Za tímto účelem byl vyvinut speciální integrovaný "obchodní projekt", který se skládá ze základních aspektů:

Ponorná tiskárna - trénink

Aquapark - poměrně složitý technologický proces sestávající z několika etap, z nichž každá vyžaduje přísné dodržování technologií k získání kvalitního finálního produktu. Naše společnost provádí odborné výuky aquaparku - teoretický kurz a praxi v naší vlastní moderní výrobě. Během dvou dnů se s vámi spojí naši odborníci, kteří Vás podrobně seznámí s technologií: potřebným vybavením, nastavením jeho práce, malířskou součástí a živou praxí a vše ostatní, co je nezbytné pro organizaci tohoto druhu činnosti. Můžete si s sebou vzít jednu z vašich malých detailů, jeden prvek a zpracovat je přímo v procesu učení. Budete se zabývat: technologem, imerzionistou, malířem a obchodníkem. Všichni ti pomohou dobře zvládnout technologii a dále realizovat aquaprint jako podnik, který vytváří příjem.

Dnes na internetu najdete firmy, které prodávají ponorné zařízení s průměrným tréninkem, v garážových podmínkách nebo dokonce bez nich. Buď mluví o technologii, bez marketingových a marketingových kanálů, reklamních materiálů. Ale je to jen polovina záležitosti a funguje efektivně pouze s úplnou realizací celého podnikatelského projektu. Proto doporučujeme, abyste si okamžitě vybrali vážného a spolehlivého partnera.

Fusion Technology je dnes největší ruská aquapark, která již úspěšně dokončila více než 500 děl s různou složitostí. Naším přímým zaměřením je profesionální aquaplaning, kompletní nabídka služeb v této oblasti. Vybavení a spotřební materiál, školení v oblasti technologií, prodej filmů a aktivátorů, dekorace.

Výroba zařízení

Společnost «Fusion Technologies» se zabývá výrobou technologických vacích pro aqua potisk po dobu 7 let. Technologické vlastnosti zařízení zpravidla závisí na konkrétních potřebách konkrétní firmy, osoby, a proto lze určit velikost a vybavení zařízení přímo z tréninku. V našem skladu máme vždy standardní vybavení: vany "Economy", "Start", "Střední variant", "Optimální variantu". Zařízení lze prohlížet na stránce Zařízení. Výroba těchto. Vany se objevují v továrně, každý vzorek je testován před odesláním. Při zakoupení zákazníka dostane speciální balíček služeb: bezplatná dodávka zařízení, záruka na něj a školení technologie.

Poskytování spotřebního materiálu

Katalog spotřebního materiálu naší společnosti je největší nejen v Moskvě, ale po celém Rusku. Jsme rádi, že vám poskytneme více než 300 druhů filmů podle dostupnosti z pěti největších továren v Tchaj-wanu a v Asii. K našim klientům nabízíme univerzální aktivátor a film, pomocí něhož používáte profesionální aquaprint. Výběr filmu pro budoucí práci bude k dispozici v našem kancelářském adresáři nebo přímo na stránkách přes pohodlný internetový obchod.

Poskytování školicích materiálů

Většina našich klientů je pro tuto oblast nová, protože často neví, kde začít a jak to udělat správně. Speciální výcvikové pomůcky umožňují detailní studium všech vlastností technologického procesu akvarijního tisku. Poskytuje video kurz na jednotce flash s kapacitou 5 GB. Poté můžete v jakémkoli vhodném čase osvěžit své znalosti a přezkoumat zaznamenaný materiál, pamatovat si a specifikovat vše, co potřebujete.

Probuďte se jako podnikání

Likvidita a vysoká ziskovost tohoto druhu činnosti jsou způsobeny nízkými náklady na zařízení a spotřební materiál. V prvních měsících provozu je tedy společnost schopna plně uhradit náklady a vrátit projekt zpět. Náklady na spotřební materiál jsou pouze 15-20%. A například salon standardního zahraničního automobilu sedanu není více než 1500-2000 rublů spotřebního materiálu. Zatímco taková práce je prodána klientovi od 9000 do 15000 rublů, v závislosti na množství práce. Připomínáme, že podmínky spolupráce s naší organizací znamenají bezplatné školení, doporučení pro tvorbu cenové politiky a vytvoření prodejních kanálů pro hotové výrobky.

Chcete-li otevřít firmu pro služby potápěčského tisku, budete potřebovat vytápěnou místnost o rozloze 20 metrů čtverečních s přívodem elektrické energie a vody. A dostupnost vody není zásadní, protože existují balíky zařízení pracující na uzavřeném vodním cyklu. Je také možné vybavit výrobní místo v rámci stávající lakovny nebo autoservisu. Jak správně vybavit prostory, které vám budou řečeno ve třídách marketingové a výrobní organizace.

Aquapark - instrukce a konzultace v režimu online

Jednou z výhod spolupráce s naší společností je neustálá podpora zákazníkům jakýmkoli způsobem: telefonem, Skype nebo e-mailem - po celou dobu spolupráce. Můžete se vždy obrátit na nově vznikající problémy, potíže nebo jen radu. Profesionální technici, imersionisté a obchodníci přijdou na záchranu, poskytnou doporučení a podporu ve správný čas. Podpora je otevřena 7 dní v týdnu!

Náhrada nákladů.

Připravíme potřebnou dokumentaci pro budoucí náhradu výdajů na zahájení vlastního podnikání. V rámci státního programu na podporu začínajících podnikatelů prostřednictvím Centra zaměstnanosti vašeho města. Od 60 000 do 100 000 rublů, v závislosti na regionu.

Organizace učebního procesu.

Jsme připraveni vám pomoci při příjezdu do našeho města a po příjezdu zorganizovat transfer (vyzvednout) z letiště, železnice nebo autobusové nádraží a vzít jej zpět na konci tréninku. Rezervace hotelů, cateringové služby, pomoc v souvisejících záležitostech.