Podnikatelský plán pro italskou restauraci

Stále více lidí raději jíst mimo domov. Zpravidla si vybírají jednu ze specializovaných restaurací pro elitní jídlo. Navrhujeme investovat své peníze do podnikání při otevření italské restaurace.

Italská kuchyně je dnes jedním z nejoblíbenějších. Zahrnuje řadu jemných pokrmů a vín. Mezi pokrmy rozmanitého sortimentu jsou velmi žádané různé pizzy a těstoviny. Nikdo nemůže zůstat lhostejný a značkoval italské omáčky: Caruso, Marsalo, Carbonaro.

Jedním slovem je, že návštěvníci, kteří ve vaší provozovně vyzkoušeli kvalitní italské jídlo, ji nikdy nebudou obchodovat za nic jiného.

Pokud mluvíte o bodech, s nimiž se setkáte v organizaci takové činnosti, pak samozřejmě nemůžeme bez obtíží. Za prvé, základ vaší restaurace je dobrým italským šéfkuchařem, který zase vaří jen na nákladné kvalitní výbavě. Nemůžete ušetřit práci pracovníků, na kterých bude záviset značná část Vašeho úspěchu. Za druhé, elitní restaurace v italském stylu navrhuje vhodný design. To by se mělo týkat skutečných profesionálů, protože vaše instituce by se měla lišit od mnoha jiných, které vás činí větší konkurencí. Zatřetí, správně složené menu a seznam pokrmů zařazených do seznamu určují segment hlavních spotřebitelů. Proto ji berte vážně.

Tento obchod vyžaduje značné investice, takže si je vážně vzít a reklamní politiku vaší restaurace. Podle statistik období návratnosti nedotčené restaurace dosahuje až jednoho roku.

Chcete-li, aby se vaše restaurace stala známou a mohla by vám přinést vysoký příjem, proveďte předem efektivní obchodní plán. Příklady naleznete níže.

Organizační etapy podnikání - obchodní plán italské restaurace "Truffaldino" je představen. Obsahuje charakteristiku činnosti, rozsah nabízených pokrmů. Byla provedena analýza hlavních technických a ekonomických ukazatelů podnikatelské činnosti, mezi něž patří výnosy z prodeje, produktivita práce, primární náklady a ziskovost výrobků. Přehled hlavních obchodních procesů v restauraci. Byla vypracována čtvrtletní analýza obratu restaurace za několik let. Dále analýza účinnosti využívání dlouhodobého majetku.

Výrobní etapy procesu vaření - vypracoval podnikatelský plán pro pořádání restaurací prvotřídní italské kuchyně pro 64 míst. Charakteristickým rysem plánované restaurace "Benátky" je vyrobeno. V tomto projektu je věnována velká pozornost nejvíce technologickému procesu vaření. Vypočítají se různé technické indexy práce obchodů. Byl vyvinut podrobný výrobní program podniku. Konečné plánové menu restaurace bylo sestaveno. Byla opodstatněná proveditelnost založení podniku na organizaci italské restaurace.

Analýza rizikových faktorů - analýza restaurací italské kuchyně "Pinocchio", "Vivache", "Mama Roma" a další. V strategické analýze podniku jsou prezentovány předměty a předměty řízení restaurací. Analýza portfolia byla provedena pomocí matrice McKinsey. Předkládá se úplná konkurenční analýza konkurenčních podniků. SWAT analýza sledovaných restaurací byla provedena s identifikací slabých a silných míst. Posuzují se všechna možná rizika, která mají přímý dopad na fungování podniků.

Technická a ekonomická analýza - obsahuje obchodní plán pro italskou restauraci s úplným popisem etap organizace. Velká pozornost je věnována marketingovému plánu a reklamní strategii společnosti. Tabulka uvádí typy propagačních aktivit s uvedením načasování realizace a nákladů na ně. Byly vypočítány různé finanční ukazatele efektivity projektu, včetně nákladů na pracovní sílu, ziskovosti projektu. Finanční výkaznictví podniku je uvedeno. Uvádí se seznam různých rizikových faktorů, analýza citlivosti a rovnoměrnosti projektu.

Prospektivní směry rozvoje restauračních podniků - rozvíjí se obchodní plán restaurace evropské kuchyně, mezi které patří velmi oblíbené italské pokrmy. Analýza prodejního trhu a potenciálních zákazníků se provádí. Objevují se charakteristiky výrobního procesu restaurace jako celku. Zvláštní pozornost je věnována kvalitě služeb a služeb zákazníkům. Byl identifikován a analyzován možný dodavatel surovin a materiálů. Vyvíjí se systém přípravy komplexních a speciálních jídel dle objednávky. Byly vyvinuty perspektivní směry rozvoje podnikání.

Podnikatelský plán pro italskou restauraci

Podnikatelský plán pro italskou restauraci

Italská kuchyně je považována nejen za jednu z nejlepších a nejjemnějších kuchyní na světě, ale také za jednu z nejmódnějších. Není to náhoda, italská kuchyně se vyznačuje řadou výrobků, obrovským výběrem vín, ohromujícími dezerty, lahodnou pizzou a samozřejmě slavnými těstovinami. Proto není zájem o italskou kuchyni uhasen.

Tento obchodní plán poskytuje informace o tom, jak otevřít vaše podnikání a současně se ponořit do luxusu italské kuchyně. Vaše pozornost je věnována detailnímu popisu struktury italské restaurace.

Podnikatelský záměr je vytvořen v souladu se západními standardy restaurace, a proto budou informace užitečné zejména pro ty podnikatele, kteří chtějí splnit vysoké obchodní standardy.

Z podnikatelského plánu se seznámíte s hlavními trendy světových kuchyní, tajemství budování podnikání v restauraci.

Jedinečnost restaurace italské kuchyně je její univerzálnost a dostupnost. Podnikatelský plán podrobně popisuje, v jakých podmínkách a na jakém území by měla otevřít podobnou instituci, jak zdobit interiér a poskytnout informace o nezbytných investicích, jakož i na jaké publikum je tento typ instituce zaměřen.

Zvláštností tohoto zařízení budou italské pokrmy založené na domácím receptu. Skvěle připravené menu nabídne příležitost vyzkoušet více než 30 druhů těstovin, 15 druhů různých masových pokrmů, mnoho salátů s neomezeným množstvím dresingu, dezerty, širokou škálu vín a koktejlů.

Navíc podnikatelský plán poskytuje samostatné menu s menšími kalorií, nízkým obsahem tuku a cholesterolem. Dále detailně popisuje, jak vytvořit menu pro děti do 12 let.

Podle podnikatelského plánu plánuje restaurace italské kuchyně kromě hlavních italských pokrmů nové varianty, které přesto zachovávají autentickou italskou chuť a vynikající chuťové vlastnosti.

Hlavním bodem pro otevření takové instituce by mělo být dodání produktů pouze na nejvyšší úrovni. Přitažlivost zákazníků bude postavena na lahodných zdravých pokrmech a vynikajícím servisu. V této instituci by se měl každý návštěvník cítit pohodlně a pohodlně.

Také podnikatelský plán obsahuje podrobné informace o peněžních tocích, prognózách prodeje a očekávaných ziscích a ztrátách.

Tento podnikatelský plán obsahuje řadu tabulek včetně seznamu potřebného vybavení a potřebného personálu s plným výplatním pásem.

A konečně z podnikatelského plánu se naučíte, jak vytvořit své webové stránky, jak informovat své hosty o novém sortimentu pokrmů a jak vypočítat bonusový systém pro své zákazníky.

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Man-Organizer

Obchodní plán pro otevření italské restaurace s výpočty

Popularita italské kuchyně není předmětem trendů gastronomické módy a dočasných krizových faktorů. Podnikatelé dnes mají všechny podmínky pro rozvoj tohoto úspěšného formátu v oblasti HoReCa.

Jak začít s restaurací?

Otevření italské restaurace začíná kompetentním obchodním plánem. Podnikové plánování je nepostradatelnou podmínkou pro zahájení nového cateringu.

Pokud chcete otevřít restauraci a dosáhnout zisku:

 • formulovat podnikatelský plán jasně a stručně;
 • zvážit každou otázku ve fázích.

Chcete-li investovat finance do slibného podnikání, v budoucnu získávat příjmy, nikoli ztráty. Proto je ve fázi plánování důležité určit, kolik jste ochotni investovat do restaurace, kdy se podnik vyplatí a jaký je předpovídaný zisk.

Rozvoj podnikatelského plánu restaurace je komplexní proces. Pokud se sami rozhodnete pro případ, měli byste být dobře obeznámeni s tématem restaurace a zohledňovat úskalí. Pochopte problematiku licencování, místní konkurence na trhu, vlastnosti daní, automatizaci a certifikaci restaurace.

Doporučujeme, abyste svěřili odborné plánování. S pomocí profesionálů bude vývoj dokumentu probíhat v co nejkratším čase. Odborníci se již setkali s podobnými problémy, vyvinuli a realizovali stovky nápadů. Znávají algoritmus akcí a způsob úspěšného dosažení cíle. Projekt využívá zkušené inženýry, konstruktéry a návrháře, kteří jsou schopni kriticky zhodnotit situaci a najít kreativní řešení.

Etapy podnikového plánování

Číslo etapy 1. Analýza trhu a výběr konceptu

Je nutné analyzovat vybraný segment. Zjistěte strategii a práci konkurentů - jejich nabídky, propagace a slevy. Určete publikum a preference potenciálních zákazníků. Koncept instituce je pilířem, na kterém se budete spoléhat v rozhodování. Na základě plánované výše investice je rozpočet vypočítán pro otevření restaurace. Každá potravinářská firma má svůj vlastní "čip". Některé přitahují cenu, jiné - výhodné umístění, třetí - původní menu a čtvrtý - extravagantní interiérový design. Co si vybereš? Upřednostněte autentičnost kuchyně - vaření pouze z italských výrobků. Nebo váš poník bude při objednávání rodinné večeře zdarma.

Číslo etapy 2. Výběr umístění a polohy

Úspěch budoucího projektu restaurace závisí na příslušném výběru místa. Neúspěšné umístění vyžaduje spoustu peněz na podporu založení. Optimální koupit nebo pronajmout prostor pro restauraci v místech s velkým provozem potenciálních hostů (nákupní centra, dopravní uzly, historická část města). Po odborných znalostech areálu se odhaduje na stavební a opravárenské práce a vyvíjí se interiérový design. Definujte plán a etapy doručení objektu.

Číslo etapy 3. Příprava balíčku dokumentů a řešení organizačních a technických problémů

Nezávislá komunikace s různými úřady bude vyžadovat spoustu času a úsilí. Profil společnosti v co nejkratším čase vydá balíček dokumentů:

 • normativních aktů v souladu se stanovenými požadavky SanPin a SNIP;
 • závěr Rospotrebnadzor a Gospozhnadzor;
 • povolení pro přestavbu prostor, personálu a vybavení;
 • doprovodné doklady pro produkty, licence na prodej alkoholu;
 • poskytne plán uspořádání restaurace s umístěním míst;
 • připravit návrh náčrtu designu exteriéru a interiéru restaurace;
 • vyzdvihnout vybavení, nádobí, inventář a nábytek, vytvořit plán pro uspořádání;
 • rozvíjí nabídku, cenovou politiku a personální obsazení.

Pro realizaci této části podnikatelského záměru potřebujete znát všechny nuance restaurace v restauraci, algoritmus pro přípravu povolení.

Přečtěte si také: obchodní plán pro kavárny.

Číslo etapy 4. Vývoj menu

Italská kuchyně je bohatší a zajímavější než většina Rusů. Nejsou to jen těstoviny, pizza, ale také slavná vína a sýr. Každý region Itálie je známý svými tradičními pokrmy.

V nabídce italské restaurace je pět sekcí:

 1. občerstvení (antipasti) - čerstvá zelenina, maso, sýr a ryby, bruschettes;
 2. první jídla (primi) - minestrone, risotto, těstoviny, tortellini;
 3. druhá (secondi) - pokrmy z masa, drůbeže a ryb;
 4. zdobení (kontorni) - saláty, brambory, zelenina a různá zelenina;
 5. dezerty (dolci) - Makedonie (ovocný salát), zmrzlina, tiramisu, panna cotta.

Nabídka pizzy je hostům nabídnuta zvlášť. Vinařská karta si zaslouží zvláštní pozornost. Víno by mělo být v ideálním případě kombinováno s pokrmy. Chcete-li zajímat zákazníky a dostat se kolem konkurentů, kláste důraz například na sicilskou kuchyni. To rozlišuje vaši restauraci od stovek podobných italských cateringových zařízení.

Číslo etapy 5. Výběr vybavení, nádob a vybavení

Podnikatelský plán restaurace italské kuchyně zahrnuje výrobní část. Odděleně se zabývá seznamem zařízení, nádob a vybavení. K vybavení kuchyně a baru si kupte standardní vybavení pro vaření a pití: kachle, trouby, konvektory, ledničky, stoly, míchačky, kávovary, kuchyně, bar a cukrovinky. Italská restaurace vyžaduje instalaci specializovaného vybavení a příslušenství pro pizzu: pizzerie, stoly, lisy atd. Získejte stylové pokrmy z pokrmu, velké nádobí nebo desky, kvalitní sklo.

Číslo etapy 6. Výběr zaměstnanců restaurace

Postarejte se o vysokou úroveň služeb. Zvolte si personál restaurace. Číšníci s příjemným vzhledem, zdvořilý a zdvořilý. Chcete-li pracovat v kuchyni, špičkové restaurace pozvat italského šéfkuchaře, je to prestižní, ale poměrně drahé. Pokud si vyberete kuchařského mistra z Ruska, musí znát tradiční italskou kuchyni, styl vaření a servírování jídel a mít v arzenálu několik autorových kulinářských tajemství.

Financování a návratnost

Částka investice pro otevření restaurace od začátku bude asi 5-12 milionů rublů. Částka závisí na rozsahu podniku, vybrané koncepci a vývojovém modelu.

Počáteční investice se vypočítá poměrem 1 m2 - tisíc dolarů. Zahájení a propagace restaurace trvá šest měsíců nebo rok. S úspěšným rozvojem podnikání je první zisk 1,5-2 let.

Odborníci odhadují, že v elitních restauracích s průměrnou přírůstek 300%, příjem je 1,5-2,5 milionů rublů měsíčně. Zisk bez daní - 300-900 tisíc rublů. V demokratických gastronomických zařízeních s průměrnými cenami dosahuje prah návratnosti obrat 3 miliony rublů. Je-li příjem je 5 milionů rublů, zisk je v průměru 650 tisíc rublů.

Ve finanční části podnikatelského plánu odhadněte odhadované náklady a očekávané příjmy. Kromě toho:

 • připravit finanční bilanci restaurace
 • Vypočítat náklady na specializované zařízení
 • provádět analýzu soběstačnosti
 • naznačují možná finanční rizika
 • vypracovat plán na ukončení krizových situací

K dosažení pozitivních výsledků je možné s kompetentním obchodním plánováním a přísným dodržováním zvoleného konceptu.

Podnikatelský plán pro italskou restauraci

Zpětná vazba na obchodní plán "Restaurace italské kuchyně"

Úspěšná spolupráce při vývoji podnikatelského záměru vedla k získání financování projektu na 45 milionů rublů. Hluboký přístup k analýze trhu, kompetentní a podrobné výpočty - to vše na nejvyšší úrovni.

majitel řetězce restaurací, Petrohrad

Zpětná vazba na obchodní plán Fast Food Restaurant

Kvalitativní práce, pozornost na detail a ospravedlnění každé pozice podnikatelského záměru: vše umožnilo získat půjčku na celou požadovanou částku (50 milionů rublů).

Zpětná vazba na obchodní plán "Sport-bar"

Kompetentně vypracovaný podnikatelský plán, komplexní analýza trhu, SWOT analýza, výpočet investičních ukazatelů - získal ještě více než se očekávalo. V důsledku toho byly schváleny investice v hodnotě 20 milionů rublů.

vedoucí účetní společnosti Restail LLC

Obsah italského obchodního plánu:

 1. Shrnutí projektu.
 2. Popis konceptu italské restaurace.
 3. Marketingový výzkum životního prostředí.
 4. Plánuje přilákat investice do projektu.
 5. Plán vývoje investic.
 6. Organizační a právní plán.
 7. Popis personální politiky.
 8. Prodejní plán a stanovení výnosů.
 9. Plán výdajů a rozbití analýzy projektu.
 10. Analýza citlivosti projektu.
 11. Výpočet konečných ukazatelů, závěry o účinnosti projektu.

Proč potřebujete obchodní plán pro italskou restauraci?

 1. Podnikatelský plán je jasným pokynem pro realizaci plánu.
 2. Podnikatelský plán - popis projektu a posouzení jeho účinnosti, nastíněné ve formátu, který od vás požaduje jakákoli banka nebo investiční společnost.
 3. Podnikatelský plán - popis politik a plánů podniku po zahájení projektu.
Příklad obchodního plánu pro italskou restauraci

Vyberte příslušnou možnost

Rozšířeno o finanční výpočty s finančním modulem Excel

Pokročilé úpravy

Standardní obchodní plán

Pokročilý obchodní plán pro italskou restauraci s kompletní obchodní analýzou a finančním plánem na 5 let

Pokročilý obchodní plán pro italskou restauraci s kompletní obchodní analýzou a finančním plánem na 5 let

Podrobný finanční model italské restaurace

Podrobný finanční model italské restaurace

 • Analýza zisku a ziskovosti podle jednotlivých obchodních linek a produktů
 • Analýza rizik a bezpečnostní marže podniku z hlediska prodeje, nákladů a úvěrového zatížení
 • Čtvrtletní prodejní předpověď na 5 let
 • Čtvrtletní předpověď na 5 let
 • Výpočet podmínek pro získání a splacení úvěru
 • Výpočet bodu zlomu
 • Zpráva o čtvrtletních peněžních tocích po dobu 5 let
 • Analýza finančních a investičních ukazatelů
 • Analýza zisku a ziskovosti podle jednotlivých obchodních linek a produktů
 • Analýza rizik a bezpečnostní marže podniku z hlediska prodeje, nákladů a úvěrového zatížení
 • Čtvrtletní prodejní předpověď na 5 let
 • Čtvrtletní předpověď na 5 let
 • Výpočet podmínek pro získání a splacení úvěru
 • Výpočet bodu zlomu
 • Zpráva o čtvrtletních peněžních tocích po dobu 5 let
 • Analýza finančních a investičních ukazatelů

Přizpůsobení obchodního plánu vašim osobnostem silami našich analytiků do 5 pracovních dnů

Tento balíček je ideální pro ty, kteří potřebují podnikatelský plán k získání půjčky nebo přilákání investic.

PopisKontaktyTables a graphicsPayment and Delivery Popis

Rozsáhlý obchodní plán obsahuje finanční model italské restaurace ve formátu Excel.

Podnikatelský plán je vypracován s přihlédnutím k praxi hodnocení projektů v ruských bankách, jakož i při zohlednění požadavků investorů a fondů na podporu podnikání v Ruské federaci. Umožní to podřídit rozhodnutí vedení, pokud jde o investování do vytváření a rozvoje italské restaurace, předpovídat její finanční výsledky a posoudit rizika.

Kompletní popis podnikatelského plánu lze stáhnout z odkazu:

Popis italského obchodního plánu restaurace.pdf

Chcete-li číst obsah, stáhněte soubor:

Popis italského obchodního plánu restaurace.pdf

Tabulky a grafy

Chcete-li se seznámit se seznamem tabulek, grafů a diagramů, podívejte se na soubor:

Popis italského obchodního plánu restaurace.pdf

Platba a doručení

Můžete platit následujícími způsoby:

 • Bankovní karty (Rusko)
 • Elektronické peníze
 • Terminály a komunikační salony
 • Převody peněz
 • Bankovní karty (mezinárodní)

Odeslání obchodního plánu a finančního modelu:

Odeslání probíhá do 24 hodin po zaplacení na vaši e-mailovou adresu.

Organizace obchodu

Pizza, těstoviny, salát „Caesar“ omáčka „Bolognese“ a „Carbonaro“ nádherně lahodné sýry a vína - italská jídla dárky, které jsou milováni mnoho a mnoho obyvatel Ruska. Tvorba poptávky po italské kuchyni, její význam má za následek, že myšlenka na otevření takovéto profilové instituce je velmi důležitá. Abyste uspěli v tomto obtížném podnikání, připravte si přemýšlivý obchodní plán pro italskou restauraci.

Jaké kroky je třeba podniknout k zahájení projektu?

 1. Proveďte analýzu trhu.
 2. Určete vlastní koncept restaurace.
 3. Najděte pokoj pro restauraci.
 4. Provádí dokončovací práce, opravy, stylovou výzdobu prostor.
 5. Vyžádejte kvalifikované specialisty k práci.
 6. Rozvíjejte nabídku a seznámíte všechny zaměstnance s politikou restaurace.
 7. Spusťte reklamní kampaň s cílem přilákat zákazníky.
 8. Otevřete dveře restaurace prvnímu zákazníkovi.

Aby byla instituce úspěšná, musíte přemýšlet o všech podrobnostech. Jedním z klíčových okamžiků je profesionální kuchař italské kuchyně. Mnozí spotřebitelé jsou již dobře seznámeni s pokrmy této kuchyně, takže zákazníkům je musíte překvapit nejvyšší kvalitou a chutí potravin připravených s italskou chutí. Dalším důležitým bodem je stylový design restaurace. Pokud máte v plánu otevřít restauraci na vysoké úrovni, nezapomeňte pozvat profesionálního designéra a věnovat pozornost tomuto aspektu.

Analýza trhu a popis italského restauračního projektu

Italská kuchyně se v ruské restauraci tak pevně usadila, že tento segment již nepodléhá módním trendům a krátkodobým gastronomickým koníčkům. Nicméně hospodářská krize ovlivnila celé odvětví a projevila se snížením objemu prodeje a určitým poklesem ziskovosti. Odborníci se domnívají, že tyto trendy jsou dočasné a do roku 2019-2020 trh znovu čeká na rychlý růst a rozvoj.

Jídla italské kuchyně, nápoje, vlastní jídlo, cateringové služby, bankety.

Výpočty pro otevření restaurace italské kuchyně jsou uvedeny níže v příkladu obchodního plánu. Projekční kapacita objektu je 80 míst (plocha objektu je 230 m2).

Finanční část italského restauračního podnikatelského plánu

Investice:

Registrace organizace, provádění dokumentů

Nabytí prostor pro italskou restauraci

Provádění komunikace (elektrická energie, zásobování vodou atd.)

Provádění dokončovacích prací podle projektového projektu

Nákup nábytku, prvky stylového designu a vybavení kuchyně

Získání potřebných povolení

Organizace hromadné reklamní kampaně pro otevření italské restaurace

Podle výpočtů podnikatelského plánu pro otevření italské restaurace, investice v případě bude asi 60 milionů rublů (s výhradou pořízení areálu).

Příjem:

Objem prodeje za rok (průměrně)

Výše příjmů, tisíc rublů ročně

Prodej jídel a nápojů v italské restauraci

Prodej jídel na recepci a na zakázku

Cateringové služby a hostiny v restauraci

Roční příjmy budou asi 35 - 48 milionů rublů.

Výdaje:

Částka za rok, tisíc rublů

Oběžná aktiva (náklady na nákup potravin a nápojů)

Odměňování zaměstnanců, soc. příspěvků

Reklamní náklady

Úvěrová služba (úroky)

Roční náklady jsou v průměru 30 milionů rublů.

Zisk, návratnost a ziskovost podniku:

Zisk, tisíce rublů

Doba návratnosti projektu je asi 4 až 5 let, zisk je v průměru 10-16 milionů rublů ročně a ziskovost je 31%.

Závěry:

Pokud se rozhodnete začít podnikat v oblasti stravování, věnujte pozornost italské kuchyni. Poptávka mezi obyvatelstvem, poměrně vysoká ziskovost - předpoklady pro rozvoj úspěšného podnikání. Chcete-li začít, připravte si obchodní plán. Vypracování podnikatelského plánu je obtížné a zdlouhavé a při objednávání od odborníků je také nákladné. Řešení uvedených problémů umožňuje šablonu dokumentu.

Stáhněte si šablonu podnikatelského plánu a můžete snadno:

 • Nezávisle dokončit dokument a určit hlavní ukazatele projektu pomocí pracovního finančního modelu šablony.
 • Zhodnoťte, zda stojí za to začít projekt v zásadě, nebo je třeba provést nějaké změny, abyste zvýšili jeho efektivitu.
 • Seznámit se s dokumentem potenciálních investorů a věřitelů a dát jim příležitost vyvodit příslušné závěry a rozhodnout se ve prospěch vašeho projektu.
 • Použijte podnikatelský plán pro účely pokračující práce, motivujte a motivujte zaměstnance i sebe.

Pokud jste se již rozhodli otevřít italskou restauraci, nestrácejte čas, určit s počty a spěchejte jednat. A pokud právě přemýšlíte o tomto nápadu, pak ani vy nebudete moci vypočítat hlavní ukazatele projektu a přijmout konečné rozhodnutí v této věci.

Stáhněte si obchodní plán pro italskou restauraci s finančním modelem

Další připravené obchodní plány:

Italská restaurace podnikatelský plán »Obchodní nápady

Stále více lidí raději jíst mimo domov. Zpravidla si vybírají jednu ze specializovaných restaurací pro elitní jídlo. Navrhujeme investovat své peníze do podnikání při otevření italské restaurace.

Italská kuchyně je dnes jedním z nejoblíbenějších. Zahrnuje řadu jemných pokrmů a vín. Mezi pokrmy rozmanitého sortimentu jsou velmi žádané různé pizzy a těstoviny. Nikdo nemůže zůstat lhostejný a značkoval italské omáčky: Caruso, Marsalo, Carbonaro.

Jedním slovem je, že návštěvníci, kteří ve vaší provozovně vyzkoušeli kvalitní italské jídlo, ji nikdy nebudou obchodovat za nic jiného.

Pokud mluvíte o bodech, s nimiž se setkáte v organizaci takové činnosti, pak samozřejmě nemůžeme bez obtíží. Za prvé, základ vaší restaurace je dobrým italským šéfkuchařem, který zase vaří jen na nákladné kvalitní výbavě. Nemůžete ušetřit práci pracovníků, na kterých bude záviset značná část Vašeho úspěchu. Za druhé, elitní restaurace v italském stylu navrhuje vhodný design. To by se mělo týkat skutečných profesionálů, protože vaše instituce by se měla lišit od mnoha jiných, které vás činí větší konkurencí. Zatřetí, správně složené menu a seznam pokrmů zařazených do seznamu určují segment hlavních spotřebitelů. Proto ji berte vážně.

Tento obchod vyžaduje značné investice, takže si je vážně vzít a reklamní politiku vaší restaurace. Podle statistik období návratnosti nedotčené restaurace dosahuje až jednoho roku.

Chcete-li, aby se vaše restaurace stala známou a mohla by vám přinést vysoký příjem, proveďte předem efektivní obchodní plán. Příklady naleznete níže.

Organizační etapy podnikání - obchodní plán italské restaurace "Truffaldino" je představen. Obsahuje charakteristiku činnosti, rozsah nabízených pokrmů. Byla provedena analýza hlavních technických a ekonomických ukazatelů podnikatelské činnosti, mezi něž patří výnosy z prodeje, produktivita práce, primární náklady a ziskovost výrobků. Přehled hlavních obchodních procesů v restauraci. Byla vypracována čtvrtletní analýza obratu restaurace za několik let. Dále analýza účinnosti využívání dlouhodobého majetku.

Výrobní etapy procesu vaření - vypracoval podnikatelský plán pro pořádání restaurací prvotřídní italské kuchyně pro 64 míst. Charakteristickým rysem plánované restaurace "Benátky" je vyrobeno. V tomto projektu je věnována velká pozornost nejvíce technologickému procesu vaření. Vypočítají se různé technické indexy práce obchodů. Byl vyvinut podrobný výrobní program podniku. Konečné plánové menu restaurace bylo sestaveno. Byla opodstatněná proveditelnost založení podniku na organizaci italské restaurace.

Analýza rizikových faktorů - analýza restaurací italské kuchyně "Pinocchio", "Vivache", "Mama Roma" a další. V strategické analýze podniku jsou prezentovány předměty a předměty řízení restaurací. Analýza portfolia byla provedena pomocí matrice McKinsey. Předkládá se úplná konkurenční analýza konkurenčních podniků. SWAT analýza sledovaných restaurací byla provedena s identifikací slabých a silných míst. Posuzují se všechna možná rizika, která mají přímý dopad na fungování podniků.

Technická a ekonomická analýza - obsahuje obchodní plán pro italskou restauraci s úplným popisem etap organizace. Velká pozornost je věnována marketingovému plánu a reklamní strategii společnosti. Tabulka uvádí typy propagačních aktivit s uvedením načasování realizace a nákladů na ně. Byly vypočítány různé finanční ukazatele efektivity projektu, včetně nákladů na pracovní sílu, ziskovosti projektu. Finanční výkaznictví podniku je uvedeno. Uvádí se seznam různých rizikových faktorů, analýza citlivosti a rovnoměrnosti projektu.

Prospektivní směry rozvoje restauračních podniků - rozvíjí se obchodní plán restaurace evropské kuchyně, mezi které patří velmi oblíbené italské pokrmy. Analýza prodejního trhu a potenciálních zákazníků se provádí. Objevují se charakteristiky výrobního procesu restaurace jako celku. Zvláštní pozornost je věnována kvalitě služeb a služeb zákazníkům. Byl identifikován a analyzován možný dodavatel surovin a materiálů. Vyvíjí se systém přípravy komplexních a speciálních jídel dle objednávky. Byly vyvinuty perspektivní směry rozvoje podnikání.

Obchodní plán pro otevření italské restaurace

Popularita italské kuchyně není předmětem trendů gastronomické módy a dočasných krizových faktorů. Podnikatelé dnes mají všechny podmínky pro rozvoj tohoto úspěšného formátu v oblasti HoReCa.

Jak začít s restaurací?

Otevření italské restaurace začíná kompetentním obchodním plánem. Podnikové plánování je nepostradatelnou podmínkou pro zahájení nového cateringu.

Pokud chcete otevřít restauraci a dosáhnout zisku:

 • formulovat podnikatelský plán jasně a stručně;
 • zvážit každou otázku ve fázích.

Chcete-li investovat finance do slibného podnikání, v budoucnu získávat příjmy, nikoli ztráty. Proto je ve fázi plánování důležité určit, kolik jste ochotni investovat do restaurace, kdy se podnik vyplatí a jaký je předpovídaný zisk.

Rozvoj podnikatelského plánu restaurace je komplexní proces. Pokud se sami rozhodnete pro případ, měli byste být dobře obeznámeni s tématem restaurace a zohledňovat úskalí. Pochopte problematiku licencování, místní konkurence na trhu, vlastnosti daní, automatizaci a certifikaci restaurace.

Doporučujeme, abyste svěřili odborné plánování. S pomocí profesionálů bude vývoj dokumentu probíhat v co nejkratším čase. Odborníci se již setkali s podobnými problémy, vyvinuli a realizovali stovky nápadů. Znávají algoritmus akcí a způsob úspěšného dosažení cíle. Projekt využívá zkušené inženýry, konstruktéry a návrháře, kteří jsou schopni kriticky zhodnotit situaci a najít kreativní řešení.

Etapy podnikového plánování

Číslo etapy 1. Analýza trhu a výběr konceptu

Je nutné analyzovat vybraný segment. Zjistěte strategii a práci konkurentů - jejich nabídky, propagace a slevy. Určete publikum a preference potenciálních zákazníků. Koncept instituce je pilířem, na kterém se budete spoléhat v rozhodování. Na základě plánované výše investice je rozpočet vypočítán pro otevření restaurace. Každá potravinářská firma má svůj vlastní "čip". Některé přitahují cenu, jiné - výhodné umístění, třetí - původní menu a čtvrtý - extravagantní interiérový design. Co si vybereš? Upřednostněte autentičnost kuchyně - vaření pouze z italských výrobků. Nebo váš poník bude při objednávání rodinné večeře zdarma.

Číslo etapy 2. Výběr umístění a polohy

Úspěch budoucího projektu restaurace závisí na příslušném výběru místa. Neúspěšné umístění vyžaduje spoustu peněz na podporu založení. Optimální koupit nebo pronajmout prostor pro restauraci v místech s velkým provozem potenciálních hostů (nákupní centra, dopravní uzly, historická část města). Po odborných znalostech areálu se odhaduje na stavební a opravárenské práce a vyvíjí se interiérový design. Definujte plán a etapy doručení objektu.

Číslo etapy 3. Příprava balíčku dokumentů a řešení organizačních a technických problémů

Nezávislá komunikace s různými úřady bude vyžadovat spoustu času a úsilí. Profil společnosti v co nejkratším čase vydá balíček dokumentů:

 • normativních aktů v souladu se stanovenými požadavky SanPin a SNIP;
 • závěr Rospotrebnadzor a Gospozhnadzor;
 • povolení pro přestavbu prostor, personálu a vybavení;
 • doprovodné doklady pro produkty, licence na prodej alkoholu;
 • poskytne plán uspořádání restaurace s umístěním míst;
 • připravit návrh náčrtu designu exteriéru a interiéru restaurace;
 • vyzdvihnout vybavení, nádobí, inventář a nábytek, vytvořit plán pro uspořádání;
 • rozvíjí nabídku, cenovou politiku a personální obsazení.

Pro realizaci této části podnikatelského záměru potřebujete znát všechny nuance restaurace v restauraci, algoritmus pro přípravu povolení.

Přečtěte si také: obchodní plán pro kavárny.

Číslo etapy 4. Vývoj menu

Italská kuchyně je bohatší a zajímavější než většina Rusů. Nejsou to jen těstoviny, pizza, ale také slavná vína a sýr. Každý region Itálie je známý svými tradičními pokrmy.

V nabídce italské restaurace je pět sekcí:

 • občerstvení (antipasti) - čerstvá zelenina, maso, sýr a ryby, bruschettes;
 • první jídla (primi) - minestrone, risotto, těstoviny, tortellini;
 • druhá (secondi) - pokrmy z masa, drůbeže a ryb;
 • zdobení (kontorni) - saláty, brambory, zelenina a různá zelenina;
 • dezerty (dolci) - Makedonie (ovocný salát), zmrzlina, tiramisu, panna cotta.

Nabídka pizzy je hostům nabídnuta zvlášť. Vinařská karta si zaslouží zvláštní pozornost. Víno by mělo být v ideálním případě kombinováno s pokrmy. Chcete-li zajímat zákazníky a dostat se kolem konkurentů, kláste důraz například na sicilskou kuchyni. To rozlišuje vaši restauraci od stovek podobných italských cateringových zařízení.

Číslo etapy 5. Výběr vybavení, nádob a vybavení

Podnikatelský plán restaurace italské kuchyně zahrnuje výrobní část. Odděleně se zabývá seznamem zařízení, nádob a vybavení. K vybavení kuchyně a baru si kupte standardní vybavení pro vaření a pití: kachle, trouby, konvektory, ledničky, stoly, míchačky, kávovary, kuchyně, bar a cukrovinky. Italská restaurace vyžaduje instalaci specializovaného vybavení a příslušenství pro pizzu: pizzerie, stoly, lisy atd. Získejte stylové pokrmy z pokrmu, velké nádobí nebo desky, kvalitní sklo.

Číslo etapy 6. Výběr zaměstnanců restaurace

Postarejte se o vysokou úroveň služeb. Zvolte si personál restaurace. Číšníci s příjemným vzhledem, zdvořilý a zdvořilý. Chcete-li pracovat v kuchyni, špičkové restaurace pozvat italského šéfkuchaře, je to prestižní, ale poměrně drahé. Pokud si vyberete kuchařského mistra z Ruska, musí znát tradiční italskou kuchyni, styl vaření a servírování jídel a mít v arzenálu několik autorových kulinářských tajemství.

Financování a návratnost

Chcete být vyučováni zdarma z 200 000 rublů / měsíc, prodávat zboží z Číny? Bojíte se, že se nic nestane, o tom nic nerozumíte? Naše školení webináře je zdarma - v žádném případě nic neztratíte. Čas strávený? Pouze 3 hodiny. Každý den trávíte více na zbytečnou strusku z internetu. Vaše výhody jsou zřejmé, nemůže existovat žádná výmluva. Čekáme na vás: odkaz

Částka investice pro otevření restaurace od začátku bude asi 5-12 milionů rublů. Částka závisí na rozsahu podniku, vybrané koncepci a vývojovém modelu.

Počáteční investice se vypočítá poměrem 1 m2 - tisíc dolarů. Zahájení a propagace restaurace trvá šest měsíců nebo rok. S úspěšným rozvojem podnikání je první zisk 1,5-2 let.

Odborníci odhadují, že v elitních restauracích s průměrnou přírůstek 300%, příjem je 1,5-2,5 milionů rublů měsíčně. Zisk bez daní - 300-900 tisíc rublů. V demokratických gastronomických zařízeních s průměrnými cenami dosahuje prah návratnosti obrat 3 miliony rublů. Je-li příjem je 5 milionů rublů, zisk je v průměru 650 tisíc rublů.

Ve finanční části podnikatelského plánu odhadněte odhadované náklady a očekávané příjmy. Kromě toho:

 • připravit finanční bilanci restaurace
 • Vypočítat náklady na specializované zařízení
 • provádět analýzu soběstačnosti
 • naznačují možná finanční rizika
 • vypracovat plán na ukončení krizových situací

K dosažení pozitivních výsledků je možné s kompetentním obchodním plánováním a přísným dodržováním zvoleného konceptu.

Tagy: deli, design, zelenina, brambory, káva, nábytek, zmrzlina, maso, zelenina, těstoviny, pizza, firmy, restaurace, rybí, saláty, závod, sklo

Články se stejnými štítky:

Diplomy - Obchodní plán pro otevření italské restaurace

Kvalitativní a kvantitativní charakteristiky investic určují růst produkčního potenciálu země a podniků, efektivitu jeho fungování. Nakonec to určuje odvětvovou a reprodukční strukturu sociální produkce, pomáhá řešit problémy zaměstnanosti obyvatelstva, pracovní podmínky, růst životní úrovně. Navzdory tomu, že existuje určitý nástroj pro posouzení efektivnosti investic a provádění činností plánu technického rozvoje, podniky stále čelí obtížím, a to jak ekonomickým, tak finančním a organizačním.

Jak poukázal pan J. Goldstein, jakýkoli systém plánování a řízení výzkumu by měla být dostatečně flexibilní a dynamická situace vyžaduje větší pozornost řízení než v jakékoliv jiné oblasti činnosti.

Téměř každý podnik, který vypracuje plán technického rozvoje, má ve svém investičním portfoliu řadu investičních oblastí nebo projektů.

Hlavním úkolem vedení společnosti v tomto případě je spíše seriózní analýza účinnosti těchto směrů, protože v dnešních podmínkách pro většinu středních a malých podniků jsou možnosti financování velmi omezené. Současně je nutné vyřešit úkol řídit provádění těchto oblastí, získání návratnosti investic.

Každý projekt technického vývoje je jedinečný, pokud jde o jedinečnosti společnosti a její výkon, jeho cílů, fázích životního cyklu, historii a charakteristikách výrobní základny, zaměstnanců a managementu, přítomnost tržní síly a povaha konkurenční prostředí, ve kterém účetní jednotka působí. Cíle technického rozvoje by měly být určovány poptávkou na trhu pro výrobky vyráběné podnikem a určené k výrobě.

Cílem práce je vypracovat obchodní plán pro otevření italské restaurace.

1. Stručný popis organizace.

Umístění: Moskva - B. Dmitrovka - 1. patro 4-podlažního obchodního centra.

Koncept je italská restaurace.

- Plocha 483 m KV - hala 363 a technologická místnost 120;

- přistávací plochy -100;

- Doba výstavby 3 měsíce.

Pronájem 463 USD za m kV za rok (18635 dolarů za měsíc)

Předpověď prodeje jídel za měsíc (výnos) 130000-150000 dolarů, za týden v průměru 35000.

Rozpočet výstavby - 400000 dolarů.

V něm přísnost klasické restaurace odráží bezprostřednost kavárny-pizzerie. Je to malý ostrov italského života. Ostrov je protichůdný, ale harmonický a nekonečně elegantní život s vlastní tváří. Interiér restaurace vytvoří italská designérka Rosanita Marcenaro. Tento neobvyklý ženský filozof dokázal kombinovat romantiku s vážností a klidem s lehkostí.

Odměňování práce (měsíčně) v dolarech

Italské podnikání v podmínkách Ruska

Chcete-li otevřít vlastní restauraci, je to dnes sen mnoha podnikatelů. Tato činnost je považována za docela rentabilní a popularita restaurací, navzdory vysoké konkurenci v této oblasti, roste, takže každý rok jsou nové a nové restaurace. Nicméně restaurace v restauraci je poměrně riskantní, zejména pro začátečníky v této oblasti. Existují levnější a méně riskantní možnosti pro restaurace, například otevření vlastní pizzerie.

Pizzerie dnes - výnosný obchod, ale tyto otázky je třeba přistupovat ve stejné řadě, a než budete spěchat střemhlav do víru, je třeba, aby se jasně podnikatelský plán pizzerii svých snů, kde musíte počítat veškeré náklady, výdaje, atd.

Vaříme lahodnou pizzu a vaše pizzerie bude vždy oblíbená

Přehled trhu

Vyhlídky na trh "pizza"

Tento sektor trhu se vyznačuje poměrně vysokou konkurencí. Podnikatelé musí brát v úvahu přítomnost jiných pizzerií ​​a restaurací, které nabízejí ubytování bod, který bude mít kategorii nabídce podobný cenový (McDonald, Subway, atd.)

V průměru vzrůstá trh s pizzami (s odkazem na pizzu vařenou v restauraci, spíše než na polotovary) o přibližně 25 procent ročně. Podle odhadů odborníků dosáhla v roce 2007 objemu 160-175 milionů dolarů a v následujících letech došlo pouze k nárůstu těchto čísel.

Dnes si můžete objednat pizzu ve velkých restauracích a ve speciálně vybavených pizzeriích. Jen v Moskvě počet stacionárních pizzerií ​​přesahuje 300-350. Žádná z velkých společností však nezabývá více než 5% trhu, takže trh s "pizzeriemi" je stále velmi slibný a umožňuje novým hráčům odejít. Podle odborníků bude obzvláště aktivní segment pizzerií, jako jsou rychlé občerstvení a doručovací služby.

Jak vytvořit obchodní plán pro otevření restaurace v tomto článku.

Saturace trhu

V Moskvě je více než 350 stacionárních pizzerií. Asi 100 společností poskytuje služby doručování pizzy. V Petrohradě je více než 250-300 stacionárních pizzerií. Asi 50 společností poskytuje služby doručování pizzy.

Podle obecných odhadů odborníků v Moskvě a Petrohradě dnes je tento trh méně než 50% obsazen a v regionech méně než 30%.

To dává příležitost úspěšně se připojit k tomuto podnikání k novým hráčům, což činí tuto řadu podnikání velmi slibnou.

Základní formáty pizzy

Pizza - pokrm, který je v poptávce mezi nejrůznějšími kontingenty, je populární v řetězcích rychlého občerstvení a v elitních restauracích. Dodávka pizzy je také jednou ze slibných oblastí tohoto podnikání. Kolik finančních investic bude zapotřebí, jak rychle se vaše podnikání vyplatí, do značné míry závisí na typu vybrané pizzerie. Chystáte se k otázce "Jak otevřít pizzerii?" Nejprve je třeba si vybrat, která z možností se vám nejvíce hodí.

Aby vaše podnikání vzkvétalo, najděte si dobrou pizzu

Italská restaurace

Nejdražší možnost, ale také nejvýnosnější ve stejnou dobu. Hlavní náklady v tomto případě půjdou do areálu (pronájem nebo výstavba samostatné budovy). Doba návratnosti - méně než rok. Sortiment jídel předpokládá široký výběr různých pokrmů, včetně nejrůznějších typů pizz. Konkurence na tomto trhu není tak vysoká, že klasická pizzerie je poptávka a rychle tvoří kruh pravidelných návštěvníků.

Podnikatelský plán pro italskou restauraci

Zpětná vazba na obchodní plán
"Restaurace italské kuchyně"

Úspěšná spolupráce při vývoji podnikatelského záměru vedla k financování projektu na 45 milionů rublů. Hluboký přístup k analýze trhu, kompetentní a podrobné výpočty - to vše na nejvyšší úrovni.

majitel řetězce restaurací,
Petrohrad

Zpětná vazba na obchodní plán
"Fast food restaurant"

Kvalitativní práce, pozornost na detail a zdůvodnění každé pozice podnikatelského plánu: to vše je povoleno získat půjčku za celou požadovanou částku (50 milionů rublů).

Zpětná vazba na obchodní plán
Sportovní bar

Kompetentně vypracovaný podnikatelský plán, komplexní analýza trhu, SWOT analýza, výpočet investičních ukazatelů - získal ještě více než se očekávalo. V důsledku toho byly schváleny investice v hodnotě 20 milionů rublů.

vedoucí účetní společnosti Restail LLC

Obsah italského obchodního plánu:

 1. Shrnutí projektu.
 2. Popis konceptu italské restaurace.
 3. Marketingový výzkum životního prostředí.
 4. Plánuje přilákat investice do projektu.
 5. Plán vývoje investic.
 6. Organizační a právní plán.
 7. Popis personální politiky.
 8. Prodejní plán a stanovení výnosů.
 9. Plán výdajů a rozbití analýzy projektu.
 10. Analýza citlivosti projektu.
 11. Výpočet konečných ukazatelů, závěry o účinnosti projektu.

Proč potřebujete obchodní plán pro italskou restauraci?

 1. Podnikatelský plán je jasným pokynem pro realizaci plánu.
 2. Podnikatelský plán - popis projektu a posouzení jeho účinnosti, nastíněné ve formátu, který od vás požaduje jakákoli banka nebo investiční společnost.
 3. Podnikatelský plán - popis politik a plánů podniku po zahájení projektu.

Příklad obchodního plánu pro italskou restauraci

Vyberte prosím
vhodnou volbou

Pokročilé
s finančními výpočty
s finančním modelem Excel

Pokročilé
s úpravami

Standardní obchodní plán

Pokročilý obchodní plán pro italskou restauraci s kompletní obchodní analýzou a finančním plánem na 5 let

Pokročilý obchodní plán pro italskou restauraci s kompletní obchodní analýzou a finančním plánem na 5 let

Podrobný finanční model italské restaurace

Podrobný finanční model italské restaurace

 • Analýza zisku a ziskovosti podle jednotlivých obchodních linek a produktů
 • Analýza rizik a bezpečnostní marže podniku z hlediska prodeje, nákladů a úvěrového zatížení
 • Čtvrtletní prodejní předpověď na 5 let
 • Čtvrtletní předpověď na 5 let
 • Výpočet podmínek pro získání a splacení úvěru
 • Výpočet bodu zlomu
 • Zpráva o čtvrtletních peněžních tocích po dobu 5 let
 • Analýza finančních a investičních ukazatelů
 • Analýza zisku a ziskovosti podle jednotlivých obchodních linek a produktů
 • Analýza rizik a bezpečnostní marže podniku z hlediska prodeje, nákladů a úvěrového zatížení
 • Čtvrtletní prodejní předpověď na 5 let
 • Čtvrtletní předpověď na 5 let
 • Výpočet podmínek pro získání a splacení úvěru
 • Výpočet bodu zlomu
 • Zpráva o čtvrtletních peněžních tocích po dobu 5 let
 • Analýza finančních a investičních ukazatelů

Přizpůsobení obchodního plánu vašim osobnostem silami našich analytiků do 5 pracovních dnů

Rozsáhlý obchodní plán obsahuje finanční model italské restaurace ve formátu Excel.

Podnikatelský plán je vypracován s přihlédnutím k praxi hodnocení projektů v ruských bankách, jakož i při zohlednění požadavků investorů a fondů na podporu podnikání v Ruské federaci. Umožní to podřídit rozhodnutí vedení, pokud jde o investování do vytváření a rozvoje italské restaurace, předpovídat její finanční výsledky a posoudit rizika.

Kompletní popis podnikatelského plánu lze stáhnout z odkazu:

Chcete-li číst obsah, stáhněte soubor:

Tabulky a grafy

Chcete-li se seznámit se seznamem tabulek, grafů a diagramů, podívejte se na soubor:

Platba a doručení

Můžete platit následujícími způsoby:

 • Bankovní karty (Rusko)
 • Elektronické peníze
 • Terminály a komunikační salony
 • Převody peněz
 • Bankovní karty (mezinárodní)

Odeslání obchodního plánu a finančního modelu:

Odeslání probíhá do 24 hodin po zaplacení na vaši e-mailovou adresu.

Organizace obchodu

Pizza, těstoviny, salát „Caesar“ omáčka „Bolognese“ a „Carbonaro“ nádherně lahodné sýry a vína - italská jídla dárky, které jsou milováni mnoho a mnoho obyvatel Ruska. Tvorba poptávky po italské kuchyni, její význam má za následek, že myšlenka na otevření takovéto profilové instituce je velmi důležitá. Abyste uspěli v tomto obtížném podnikání, připravte si přemýšlivý obchodní plán pro italskou restauraci.

Jaké kroky je třeba podniknout k zahájení projektu?

 1. Proveďte analýzu trhu.
 2. Určete vlastní koncept restaurace.
 3. Najděte pokoj pro restauraci.
 4. Provádí dokončovací práce, opravy, stylovou výzdobu prostor.
 5. Vyžádejte kvalifikované specialisty k práci.
 6. Rozvíjejte nabídku a seznámíte všechny zaměstnance s politikou restaurace.
 7. Spusťte reklamní kampaň s cílem přilákat zákazníky.
 8. Otevřete dveře restaurace prvnímu zákazníkovi.

Aby byla instituce úspěšná, musíte přemýšlet o všech podrobnostech. Jedním z klíčových okamžiků je profesionální kuchař italské kuchyně. Mnozí spotřebitelé jsou již dobře seznámeni s pokrmy této kuchyně, takže zákazníkům je musíte překvapit nejvyšší kvalitou a chutí potravin připravených s italskou chutí. Dalším důležitým bodem je stylový design restaurace. Pokud máte v plánu otevřít restauraci na vysoké úrovni, nezapomeňte pozvat profesionálního designéra a věnovat pozornost tomuto aspektu.

Analýza trhu a popis italského restauračního projektu

Italská kuchyně se v ruské restauraci tak pevně usadila, že tento segment již nepodléhá módním trendům a krátkodobým gastronomickým koníčkům. Nicméně hospodářská krize ovlivnila celé odvětví a projevila se snížením objemu prodeje a určitým poklesem ziskovosti. Odborníci se domnívají, že tyto trendy jsou dočasné a do roku 2019-2020 trh znovu čeká na rychlý růst a rozvoj.

Vyráběné zboží / služby

Jídla italské kuchyně, nápoje, vlastní jídlo, cateringové služby, bankety.

Jednotlivci.

Výpočty pro otevření restaurace italské kuchyně jsou uvedeny níže v příkladu obchodního plánu. Projekční kapacita objektu je 80 míst (plocha objektu je 230 m2).