Sítotisk na tričkách a jiném oblečení

Nedávno se značně zvýšilo množství lidí, kteří se chtějí pokusit o vlastní práci. Start-up firem, samozřejmě, v první řadě věnovat pozornost nejčastějších činností, které si myslí, že může přinést dobrý příjem. Neměli bychom zapomínat, že většina obchodních ploch a výklenky již nasycen, a aby měl úspěch, spolu s dlouhotrvající právnické i fyzické osoby je třeba, aby se dostatečné úsilí a tráví značné množství peněz.

Na druhou stranu méně známá a rozvinutá odvětví mohou mít také právo na úspěch. Jednou z takových aktivit, která rychle získává popularitu a rychlost, je tisk na trička a jiné druhy oděvů pomocí sítotisku.

Naše ocenění:

Zahájení investic - 100 000 rublů.

Saturace trhu je průměrná.

Složitost zahájení podnikání je 5/10.

Proč se sítotiskem?

Při výběru jakéhokoli druhu podnikání za účelem získání dobrého příjmu je nutné si uvědomit, jaké pozitivní aspekty má. V podnikatelských aktivitách souvisejících s tiskem sítotiskového tisku jsou zřejmé výhody:

 1. Konečné výrobky získané po tisku jsou v současné době velkou poptávkou mezi kupujícími.
 2. Sítotisk na tričkách poskytuje dobrou kvalitu použitého výkresu a také jeho trvanlivost ve srovnání s jinými druhy a způsoby tisku.
 3. Technologie sítotisku je poměrně jednoduchá a umožňuje kreslení výkresu i doma, což v důsledku toho odstraňuje tak významnou nákladovou položku, jako je pronájem místnosti;
 4. Tento způsob tisku umožňuje nasadit obrázky na různé tkaniny tak, aby se řada výrobků vyráběných výrobcem mohla neustále rozšiřovat a měnit, přičemž se zaměřuje na poptávku spotřebitelů a módní trendy.
 5. Možnost aplikovat na tričko nebo jinou látku obraz složený z několika barev.
 6. Vysoce kvalitní tisk. Oblečení, kresba nebo obraz, na kterém je aplikován, jsou mezi zákazníky oblíbenější, protože i po velkém množství mytí je tisk stále stejný barevný a jasný.
 7. V procesu rozvoje podnikání je možné vyrábět výrobky v množství, které si myslíte, že je nezbytné přilákat zákazníky zpočátku. V budoucnu je podle zkušeností již fungujících obchodů výhodnější použít na zakázku výrobu silikonových výrobků - tato metoda téměř zcela eliminuje nadměrné náklady na suroviny a výpadky hotových výrobků.
 8. S dostatečným množstvím finančních prostředků si můžete zakoupit zařízení pro sítotisk v jakékoli specializované společnosti, která je nyní dostatečným počtem. Současně, na samém počátku práce, která nemá tak velké množství peněz, je zcela možné, aby si stroj sám učinil doma.
 9. Náklady na sítotisk jsou o něco vyšší v porovnání s jinými druhy tisku, ale zároveň vysoká kvalita výrobků zajišťuje stále rostoucí poptávku po těchto produktech.
 10. Nízká cena spotřebního materiálu, stejně jako dostupnost k nákupu téměř kdekoli v Ruské federaci.
 11. Poměrně nízká úroveň hospodářské soutěže - tento typ podnikání získává pouze dynamiku a s dostatečným úsilím je možné dosáhnout dobré úrovně příjmů a konkurovat již existujícím firmám a organizacím.
 12. Metoda sítotisku umožňuje kreslit kresbu na různých materiálech. V souvislosti s touto skutečností v budoucnu, pokud chcete rozšířit vaši produkci, můžete vyrábět další produkty, jako například:
 • Reklamní produkty komerčního typu (vizitky, obálky, hlavičkové papíry);
 • Samolepky, které jsou vytištěny na samolepicí fólii nebo papíru (s následnou možností jejich použití na tvrdé povrchy různých materiálů);
 • U malých suvenýrních výrobků (zapalovače, kouzla atd.);
 • Balení z kartonového materiálu;
 • Balíky z polyethylenu.

Tento faktor může být ještě jistou výhodou v případě, že se rozhodnete úplně opustit tisk na tričkách a oděvu a přesměrovat na výrobu těchto výrobků.

Negativní aspekty podnikání v sítotisku

Existují nějaké nevýhody tohoto typu podnikání? Stejně jako jakýkoli druh podnikatelské činnosti má sítotisk také negativní aspekty:

 • Toto nebezpečí nemůže vydržet konkurenci. Ačkoli tento druh podnikání není dostatečně rozvinutý, ale za přítomnosti velkého počtu podobných obchodů ve vaší lokalitě existuje určité riziko stagnace vyráběných výrobků v důsledku přetížení trhu. Abychom tomuto problému zabránili, před otevřením PI nebo LLC stojí za to pečlivě prozkoumat dostupných konkurentů, jejich objem výroby a objemu prodeje, druhy vyráběných výrobků, ceny;
 • Vytváření formulářů pro tisk se vyplatí pouze tehdy, když je používáte vícekrát - například obrazovka pro sítotiskový tisk má smysl pouze tehdy, pokud plánujete vytisknout určitý tisk s ní alespoň 50krát. Samozřejmě, že tato skutečnost není významný na stupňující se rychlost, protože mít pracoval určitý počet zákazníků, je již možné používat šablony a pro jednotlivé objednávky, několik zvýšení ceny originálních výrobků.

Princip technologie sítotisku

Aplikace sítotisku je způsob tisku inkoustem, který zůstává na povrchu (tkaniny, plastu, kartonu, atd.), Děrováním pomocí speciální šablony síťoviny, který má velký počet malých buněk. V tomto případě je jediným požadavkem kladeným na povrch, na němž bude tisk v budoucnu, jeho maximální tloušťka - až 50 mikronů.

Silk-screening na oděvu se provádí s důslednou realizací těchto operací (v průmyslovém měřítku):

 • Vytváření rozvržení;
 • Oddělení barev;
 • Výstup filmů - tímto způsobem vytvářejí samostatné uspořádání pro aplikaci každé jednotlivé barvy;
 • Vytváření šablon, které a budou vytištěny na tkanině, instalace na tiskový stroj (pro každou jednotlivou barvu bude samostatný formulář);
 • Přímý proces kreslení;
 • Sušení je meziprodukt, který připravuje tkaninu pro závěrečnou fázi;
 • Konečné sušení, které dehydratuje a fixuje vrstvu barvy, po níž lze použít tričko nebo jiné oblečení k určenému účelu - nosit, umýt, žehlit atd.

Samostatně stojí za zmínku, že stejně jako většina textilních výrobků a zejména kreslení vzoru jsou připravené trička podřízeny určitým požadavkům, jejichž dodržování zajišťuje trvanlivost tištěného těsnění. O takových prvcích je třeba přímo upozornit zákazníky, aby nesprávné vykořisťování následně vedlo ke stížnostem ohledně špatné kvality:

 • Mytí se nejlépe provádí ručně. Pokud se taková akce provádí s pračkou, pak jen v jemném režimu;
 • Použijte oblečení nebo je umyjte ihned poté, co se proces tisku nedoporučuje - nejlepším řešením bude počkat na den, kdy je barva již natrvalo upevněna na látce a hrozí nebezpečí poškození;
 • Žehlení těchto výrobků se nejlépe provádí v prostředním režimu, protože kontakt s příliš horkým povrchem může poněkud poškozovat vytištěný obraz.

Tisk doma

Jak uspořádat sítotisk s vlastními rukama, v případě, že chcete nejprve otevřít malou produkci? Pro takovou firmu doma stačí mít malý pokoj o velikosti 15 metrů čtverečních a několik speciálních zařízení a pomocných zařízení.

Abychom pochopili, jak si doma vytisknout sítotisk, stojí za to podrobně zvážit celý proces přípravy potřebných materiálů a procesu tisku:

 1. Vyberte obrázek, který bude použit na tričko nebo jiný druh oblečení. Při absenci zkušeností je lepší používat velké části s ostrými hranami.
 2. Vyrežte potřebnou šablonu na list neprůsvitného papíru, lepší než černá nebo jiná tmavá barva (několik vrstev lze použít ke snížení propustnosti).
 3. Získání připraveného rámu pro sítotisk s polyesterovou sítí napnutou (velikost 110). Jako alternativu lze mřížku zakoupit samostatně a rám je vyrobena z improvizovaných materiálů (dřevo, bývalé rámy, nábytkové kousky atd.). Síť pro prošívání hedvábí by měla být dostatečně pevná, aby se nezbavila, ale nehrozí. Nejlepší způsob, jak to opravit, budou obvyklé stavební sponky.
 4. Odstranění přebytečných okrajů tkaniny.
 5. Lepení okrajů rámu pomocí pásku (můžete použít klasickou izolační pásku nebo zakoupit speciální lepicí fólii v umělecké dílně).
 6. Natírání formy šablony speciální kapalnou emulzí je speciální sloučenina, která reaguje na světlo. V tomto ohledu by se tato operace měla provádět výhradně v ztemnělé místnosti a nechat ji úplně, bez přístupu k světlu, dokud roztok úplně nevyschne. Doma, nejlepší volbou pro tento postup je koupelna, kůlna bez oken nebo tmavá šatní skříň. Aplikace fotografické emulze se provádí pomocí gumové škrabky, která může být následně znovu použita k provádění těchto akcí.
 7. Průchod sušicího procesu aplikované emulze. V průměru stačí tři až čtyři hodiny k vyloučení škodlivých účinků světla. Důležitým bodem je horizontální poloha rámu.
 8. Příprava zdroje světla - nejlepší možností je použít 150-žárovou žárovku a dome reflektor (jako u speciálních zařízení pro vyvíjení fotografií).
 9. Příprava černého stojanu (přednostně matné struktury) pod obrazovkou;
 10. Umístěte rám na suchý roztok na matný povrch.
 11. Umístění budoucího obrazu, vyřízeného z papíru, na mřížce. Všimněte si, že je umístěn v opačném směru, jak bude zobrazen na tričku.
 12. Stiskněte obrázek na mřížce se sklem.
 13. Zahrnutí světelného zdroje ve vzdálenosti 45 centimetrů od rámu. Přibližná doba trvání je asi 35 minut (je velmi důležité, aby se čas nezvýšil nebo nezvýšil o více než dvě minuty, protože to může vést k vytvoření rozbité šablony).
 14. Po uplynutí požadovaného času vypněte světlo a vyjměte sklo.
 15. Umytí rámu pod silným tlakem teplé vody - po takovém postupu se obraz předtím střiženého tvaru zřetelně projeví.
 16. Další operace metodou hedvábí zahrnuje již přímo tisk na produkt, v našem případě tričko. K tomu je umístěn pod vyrobenou šablonou a oko samotné lékařské nože by se mělo pevně dotýkat trička.
 17. Inkoust pro sítotisk je umístěn na šabloně gumovou škrabkou - čím těžší je stisknout, tím jasnější bude obraz na oblečení.
 18. Tričko s vytištěným vzorem je vysušené a může se již prodávat.
 19. Rámec s šablonou se omyje teplou vodou a může být použit k aplikaci podobného tvaru dojmu.

Je třeba si uvědomit, že domácí sítotisk lze provádět nezávisle, ale jen zřídka přináší velké zisky. V tomto ohledu, pokud máte určité množství peněz, zkuste si koupit hedvábný stroj - speciální zařízení, které vám umožní vyrábět kvalitní výrobky v krátké době.

Zařízení pro tisk sítotiskem mechanickým způsobem

V případě, že máte v plánu okamžitě dát do provozu obchod pro výrobu významných objemů hotových výrobků, měli byste věnovat pozornost mechanizovaným zařízením pro realizaci takového procesu.

Z vybavení, které potřebujete, stojí za zmínku následující:

 1. Splachovací kabina.
 2. Expoziční jednotka se světelným zdrojem.
 3. Sušička.
 4. Tiskárna pro sítotisk. Na takovém zařízení je nutné zastavit samostatně, protože určuje rychlost výroby hotových výrobků a kvalitu použitého tisku. V současné době se na trhu zařízení pro podnikatele, kteří poskytují služby hedvábného screeningu, vyskytují takové typy textilních tiskáren:
 • Ruka. Praktické využití je možné doma a náklady začínají od 35 tisíc rublů. Jak již bylo uvedeno výše, takové zařízení může být zcela vyrobeno samo od sebe a může být použito pouze pro výrobu triček a jiných oděvů v malých objemech;
 • Poloautomatické. Taková zařízení umožňují vyrábět více produktů s potiskem sítotisku a v mezistupně mezi aplikací barev a sušením výrobku ve speciálně navržené sušičce. Náklady na taková zařízení budou již mírně vyšší a začnou s velikostí 70 tisíc rublů;
 • Automatické. Tento typ zařízení je plně vybaven všemi nezbytnými prvky, což prakticky eliminuje ruční zásah - před zahájením samotného procesu bude nutné pouze zadat zadané parametry. Cena zařízení v porovnání s manuálními a poloautomatickými zařízeními je mnohem vyšší - v rozmezí od 150 do 300 tisíc rublů, v závislosti na výrobci, ale tyto náklady se následně velmi rychle splacují. Sítotisk na textilie, které byly způsobem různé nejvyšší úrovně kvality a iznostostoykosti jako přesně zadané hodnoty poskytují dodržování všech procesních parametrů (čas, rychlost, teplota), které dávají nejlepší výsledek ve vlastnostech konečného tisku. Nejoblíbenějším z těchto typů zařízení jsou stroje typu karuselového typu, které díky své konstrukci umožňují současně zpracovávat několik oděvů (nebo jiných typů výrobků) bez nutnosti výměny čepelí.

Vedle hlavního zařízení si sítotisk vyžaduje použití takových spotřebních materiálů, které budou potřebné k zakoupení začínajícího podnikatele:

 • Sítotisková barva pro výrobu substrátů;
 • Chemikálie dodatečně používané pro formy;
 • Rámy pro šablony;
 • Držáky rakiet a hotové stěrky;
 • Speciální lepidla pro upevnění oblečení na stoly.

Zajímavé články:

Pracovníci pro organizaci výroby

Chcete-li uspořádat firmu pro tisk na trička a jiné druhy oděvů pomocí sítotiskového tisku, bude nutné najmout takový personál:

 • Provozovatel údržby zařízení. Při nákupu automatických zařízení stačí mít dva pracovníky pro jeden tiskový stroj;
 • Pomocný pracovník - pro vykládku surovin, distribuci do skladu, výrobu, balení hotových výrobků a jejich odeslání do skladu nebo nakládku;
 • Prodejní manažer. Není vhodné, zvláště zpočátku, spoléhat na zákazníky, aby přišli k vám - vyvíjení zákaznické základny a podpora jejich výrobků je poměrně náročná práce. Povinnosti správce bude muset zahrnovat přímé vyhledávání pro klienty, obchodní nabídky, reklamní plochy na sociálních sítích, média, transparenty, organizování různých druhů akcií;
 • Programátor, jehož hlavními funkcemi bude zpracování obrazu, které musí být aplikováno na objednané typy oděvů. Kromě toho může částečně souvisí s reklamou a vytvoření webové stránky vaší firmy a vyvěšením na jeho podrobnější informace o jaký druh tisku cena obrazovky, základní podmínky spolupráce, možných variant hotových výrobků. Není nadbytečné vytvářet zpětnou vazbu, aby potenciální klienti mohli dostávat včasné odpovědi na své otázky;
 • Vedoucí výroby, účetní.

Možné ziskové marže

Očekávaná velikost zisku bude záviset na mnoha faktorech, včetně přítomnosti konkurentů, hospodářského rozvoje regionu, investované částky, profesionality zaměstnanců.

Celkově lze říci, že statistiky ukazují, že doba návratnosti tohoto typu podnikání jsou na úrovni jednoho až dvou let, a její rychlost bude záviset na koordinované práci týmu vašeho obchodu.

Silkscreening - jak začít

Idea: Andrey Barkov
E-mail: [email protected]
Webová stránka: nachnidelo.narod.ru

Nyní je v naší společnosti 20 lidí. Zabýváme se tiskem, zejména sítotiskem.

Všechno začalo jako domácí obchod s čistou vodou. Když jsem pracovala na různých místech svého strýce, chtěla jsem nezávislost a svobodu.

Rozhodli se, že vynaloží úsilí na sítotisk. Ohromila její příležitosti, schopnost tisknout na jakýchkoliv materiálech a površích, jednoduchost technologie a nízké náklady na vybavení a spotřební materiál.

Zvedli jsme si sítotisk spolu s mým bratrem. Začali jsme od začátku. Kousek po kousku informace rybářské ven z náhodných zdrojů, pak šel do jiného soutěžitele ve městě tam byly kousky 10. Podivné, ale z nějakého důvodu nechtěli být rozdělena technologie :). Musel jsem špehovat, posílat své přátele, předstírat, že jsou zvědaví zákazníci :). Dokonce jsem se podařilo fotografovat tiskový stroj. Fotografie se ukázaly být rozmazané a ne jasné, bylo těžké něco vymyslet. Vynalezli zařízení sami.

V továrnách v našem městě nejsou žádné problémy, proto podle výkresů, které jsme vykreslila, jsme vyrobili naši vyhledávanou tiskovou jednotku během týdne. Následně nám zaplatil téměř za nic, soused pracoval u továrny.

Vzpomínám si na začátek. Vytiskli jsme naše první objednávky na kuchyňský stůl, přeměněné na samolepící tiskový stroj. Objednávky se stále zvyšovaly. Vytištěno v obyčejném bytě. Ano, nebylo to pohodlné.

Překvapuje mě, že je to všechno komplikované, mnoho potíží. Nesmysl, v tom případě ne? Musí být vyřešeny. A ovčí kůže stojí za svíčkou. Ziskovost sítotisku v naší zemi se pohybuje od 500 do 5000%. Různé objednávky mají jiné procento zisků.

Zpočátku jsme měli nápad vyrábět reprezentativní tiskové produkty, drahé vizitky, firemní složky, hlavičkové papíry, obálky. Likvidovala márnost, jako jsme studiové studio, děláme jen elitní objednávky. Ale trh diktuje své vlastní. 80% zisků přináší konstantní oběhové objednávky a speciální tisk

Je velmi výhodné, aby tisknout vizitky (některé samozřejmě, a budou pracovat :) a speciální příkazy, příkazy, které nemohou být vytištěny jiným způsobem. To je v první řadě tisk Celoplošný etikety, upomínkové předměty, hrnky, pera, zapalovače, klíčenek, odznaky, vlaječky, odznaky, uniforma, přístrojová deska,
lékařské lahve, tisk na skleněné lahve, nyní zvládneme objednávku pro tisk na keramické dlaždice.

Například náš zákazník - závod "Electrotechnik" vyrábí kuchyňské plynové sporáky. Dělá je 100 kusů za měsíc. Tiskáme na přední panely, cena tisku je 3 dolary za kus. A cena je 5 rublů. Trvá to jen 2 dny.

Objednávky z oběhu jsou obaly, krabice, obaly, etikety, obaly.

Neustále tiskněte na kovové kryty (skleněné nádoby s majonézou a rajčatovou pastou), na ně samotné máme měsíční zisk více než 800 USD. Mnoho zisků pochází z nálepky, zejména z velkých formátů, které používají různí výrobci k propagaci svých výrobků v maloobchodních prodejnách. Všichni pravděpodobně viděli různé nálepky pro obchody "snickers", "marsas", pro pivo, pro zmrzlinu. Mnoho z nich tiskne silkscreen.

Můžete začít podnikat od 200 do 300 dolarů. Domnívám se, že neexistuje takřka žádný podnik, který by přinesl takový zisk a nevyžaduje velké počáteční investice (obchodování s drogami a prostituce budou vyloučeny :).

Takže pokud se rozhodnete projít hedvábným průzkumem, trh je obrovský a je nevyplněný, hlavní věcí je najít si výklenky. Pokud jsou ve vašem městě konkurenti, prostě nemohou obsadit všechny výklenky. A tyhle výklenky, věřte mi, mnoho lidí. No a pokud ve vašem městě nikdo není zapojen do silkscreening, mluvíme o superprofits. A ať je to triviální, všechno v tomto životě závisí jen na vás

Nové obchodní nápady

Jedním ze základních pravidel vytváření vlastního podnikání - vybrali činnost by měla přijít na jejich chuti. Jaký lepší způsob získání morální a materiální spokojenosti z vašeho podnikání. Pokud máte pocit v sobě nevyčerpané tvořivost, snaha o samostatnosti a důvěra ve vlastní schopnosti a schopnosti, takže máte čas začít svůj vlastní podnik. Prostě ji spustit sami, nezapomeňte, jedna hlava je dobrá, ale dva je lepší, a pokud vezmeme v úvahu, že nedávné studie ukázaly, že se jedná o skupinu tří až čtyř lidí vyrovnat se s úkoly mnohem lépe než jedna osoba nebo skupina dvou lidí, pak určitě potřebovat, aby se partneři.

Takže, co chci nabídnout jako nápad pro podnikání. Kreslení obrazu na jakémkoli povrchu.

A jaký má smysl? ptáte se. Zapněte fantazii! Zamyslete se nad vyhlídkami. Použití plnobarevných obrázků na každém povrchu na papíru, kartonu, plastu, textilu, dřeva, skla, kovu, keramiky, kamene, atd, pokud je tloušťka tiskového materiálu není větší než 50 mm. Můžete vyrábět:
1. reprezentativní a reklamní produkty (vizitky, obálky, hlavičkové papíry, pozvánky, pohlednice, letáky, složky atd.);
2. samolepky / štítky na samolepicí fólii nebo papíru;
3. materiály pro reklamu na prodejních místech (wobblery, shelftokery, letáky);
4. kartonové obaly;
5. plastové tašky;
6. desky plošných spojů, typové štítky, štítky, přístrojové desky apod.;
7. malé suvenýry s plochým povrchem (zapalovače, klíčenky atd.);
8. Různé ploché hotové výrobky (notebooky, deníky, vizitky atd.);
9. Obtisky pro výrobu keramiky nebo přímý tisk na dlaždice;
10. převody na tepelný přenos textilií;
11. Trička, bundy, svetry, polokošile, mikiny, některé druhy tašek a jiné hotové výrobky z různých druhů tkanin.

To vše a mnohem víc se tiskne metodou hedvábí.

Silkscreen (sítotisk) - to je speciální typ tisku, ve kterém je obraz získáván tím, že se inkoust vynucuje přes šablonu.

Mnoho lidí ví, co je sítotiskem, ale myslím, že si všichni nepřemýšleli o tom, jaké vyhlídky má tento typ tisku. Nové technologie v sítotisku vám umožňují dělat to, co nelze dosáhnout jiným druhem tisku, to jsou volumetrické obrazy a selektivní lakování, které dodávají speciální druhy tištěných výrobků a zlatý a stříbrný tisk a mnoho dalšího.

Co je potřeba pro tisk sítotiskového tisku? Místnost, vybavení, zásoby, personál a znalosti. A můžete si objednat od organizací třetích stran, najdete objednávky a pak je můžete odeslat do tiskáren nebo reklamních agentur, které tisknou sítotisk. Ale v tomto článku bych chtěl hovořit konkrétně o organizaci stránky sítotisku, tedy o uspořádání vlastní výroby.

Silk-sítotisk je jeden z nejvíce rentabilní v oblasti tisku. S poměrně malým počátečním kapitálem a malým množstvím času je možné organizovat výrobu, která přinese dobrý, neustále rostoucí zisk. Nechci vědomě říci výrobu, chcete-li snížit počáteční náklady, musí být zařízení zakoupeno ručně, kromě toho nebudete potřebovat produktivitu automatického zařízení v počáteční fázi výroby. Ruční zařízení pro sítotisk je poměrně nenákladné. Je pravda, že pro úplný cyklus obrazovky, nebudete stačit koupit jeden stroj, musíte si koupit sadu vybavení.

Sítotisk je systém technologií. Nejde jen o tisk, je to technologie vytváření šablony šablony a technologie výběru spotřebního materiálu a ve skutečnosti technologie samotného tisku. To znamená, že zařízení pro sítotisk je nejen tiskařské stroje, ale také zařízení pro vytváření šablonových desek (laboratorní), sušicí zařízení a další pomocná zařízení. Zařízení však můžete zakoupit pouze pro tisk a sušení výtisků a sítotiskové desky by měly být objednány na straně. A můžete také zakoupit vybavení pro vytváření šablony tištěných formulářů a téměř nezávisí na organizacích třetích stran.

Nyní trochu o cenách. Cena ruční zařízení pro potisk netkaných materiálů (tabulka 1), závisí především na velikosti písma, než větší předměty budete zapečetit pomocí sítotisku, tím dražší bude stát vybavení. Hovoříme-li o zařízení pro tisk na tkaninách (tabulka 2), pak je cena závisí na počtu barev, které lze vytisknout a od výkonu stroje, tedy kolik produkt může být uzavřen v jednom stroji, obvykle soustruhů označují jako 4 * 4, jej to znamená, že stroj má 4 rámy (určuje počet barev) a tabulku 4 (určuje výkon), to znamená, že při tisku na tomto soustruhu bez odebrání položky z tabulky, můžete tisknout 4 výrobků ve 4 barevných provedení.

Sada zařízení pro tisk na netkaných textiliích
1. Tiskové lisy formát lisu do 300 * 350mm - cena 19800 rbl.
2. Policový sušič - cena je 17950 rublů. (přednostně 2)
3. Instalace exponentů - cena 28400 rublů.
4. Proplachovací kabina - cena je 28000 rub.
CELKEM (včetně 2 sušiček) - 112 100 rublů.

Sada zařízení pro tisk na tkanině
1. Karusel 4 * 4 - 59000 rub.
2. Meziprodejní sušička - 19800 rub.
3. Výstavní instalace - 28400 rublů.
4. Proplachovací kabina - 28000 rub.
CELKEM - 135,200 rublů.
* Ceny jsou za ruční zařízení v Petrohradě

Co se týče spotřebního materiálu, v závislosti na tom, jaké akce budete provádět sami a na koho si objednáte na boku, budete potřebovat jiný spotřební materiál. Pokud se rozhodnete, že stačí jen vytisknout, pak budete potřebovat barvy, ředidla, stěrky, rakelederzhatel atd.. A pokud jste se zabývají nejen tisk, ale také výroba formy sítotisku, budete potřebovat širokou škálu spotřebního materiálu (emulze, pomocné chemie, rámy, síto, lepidlo, barvy, stěrka atd.). Náklady: Chcete-li zahájit výrobu, potřebujete 3000 až 10 000 rublů. na spotřebních materiálech; měsíčně, v závislosti na objemu výroby, zhruba v průměru utratíte 3000 rublů. Mluvit o nákladech poměrně snadné, protože sítotisk hodně jemností k vytvoření různých efektů, pro tisk na různých materiálů, musíte být odlišné náklady na spotřební materiál, takže se zeptat o všech otázek od dodavatelů.

Mnoho společností výrobu nebo prodej zařízení a spotřebních materiálů pro sítotisk na ruském trhu poskytuje vzdělávací služby pro tiskových technologií sítotisku, to znamená, že za poplatek (10000 str.) Obdržíte teoretické a praktické znalosti o sítotisku.

Hodně štěstí v novém podnikání!

Otázky, chybové zprávy nebo typografické chyby v tomto článku, prosím, zanechte komentář.

Vlastní podnikání: sítotisk

 • Registrace - 20 tisíc rublů.
 • Reklamní kampaň - 50 tisíc rublů.
 • Pronájem prostor - 150 tisíc rublů.
 • Mzdy - 80 tisíc rublů.
 • Kancelářské zařízení - 100 tisíc rublů.
 • Zařízení a zásoby - 250 tisíc rublů.

Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Zpět na výpočty

Vlastní podnik: knihtisk

Jak uspořádat centrum pro provozní tisk

Jak otevřít obchod pro výrobu plachtoviny

Otevření vlastní produkce bude vyžadovat velkou investici, ale částka může být odlišná, protože vše závisí na očekávaném objemu výstupu, nomenklatuře a mnoha dalších.

Kalorie: 16 nejoblíbenějších obchodních nápadů pro prodej sladkostí

Jeho podnikání spojené s cukrovinkami je sen mnoha začínajících podnikatelů. V tomto vysoce kalorickém výběru najdete 20 obchodních nápadů pro sladký zub a průvodce pro zahájení těchto podniků.

Vaše podnikání: podnikání v garáži

Výstavba vlastního garážového komplexu může být dobrým obchodním záměrem, zatímco tento podnik má několik možností pro rozvoj a může začít i s různými financemi.

Zemědělské podnikání: pěstování ovoce

Chcete-li se zapojit do ovocných stromů, musíte být trpěliví, protože jen pár let svého života začnou přinášet ovoce. Takže očekávejte, že dosáhnete zisku ihned.

Vlastní podnikání: výroba a prodej školních uniform

Chcete-li uspořádat vlastní školní uniformu, můžete se zaregistrovat jako samostatný podnikatel nebo vytvořit právnickou osobu. Poslední možnost trvá déle (až do.

Vaše firma: jak otevřít novinový stánk

Otevírání novinového stánku je pouze začátkem dlouhé cesty, abyste získali dobré peníze, musíte mít značný počet odbytišť. Novinový kiosk se může stát jeho vývojem již.

Jak zvýšit prodeje cestovní kanceláři prostřednictvím e-mailu?

Účinně prodávat pomocí dopisů lze provádět téměř v jakékoli obchodní činnosti. Zvažte případ jednoho kola. středních agentur, abyste pochopili, jak můžete efektivně prodávat prostřednictvím e-mailu.

Obchodní plán komplexu lázně

Otevření komplexu lázně bude vyžadovat 3 454 000 rublů. Doba návratnosti komplexu lázně bude 14 měsíců a diskontní doba návratnosti je 16 měsíců.

Vlastní podnikání: výroba dlaždic z gumových drobků

Výnosnost podnikání při výrobě obkladů z pryžových čipů činí 40%.

Výroba a prodej dětských hřišť: kde začít podnikat

K úspěšnému zahájení podnikání při výrobě dětských hřišť nebudete potřebovat méně než 5 milionů rublů. Doba návratnosti tohoto podnikání je asi dva roky, výnos je 30-40% ročně.

Vlastní podnikání: airsoft

Množství zahajovacích investic jako celku se může podstatně lišit, protože pokud se má koupit prostory a pozemky, pak je třeba počítat s několika miliony rublů,

Údržba a opravy počítačů

Chcete-li otevřít podnikání pro údržbu počítače a opravy bude vyžadovat asi 230 tisíc rublů, měsíční platby - 60 tisíc rublů.

Zisk z domova

Práce na internetu a doma

Tiskový sítotisk je nejvýnosnějším obchodem

Dobrý den, drahá čtenáři! Nedávno jsme hovořili o takové technologii kopírování snímků jako graverton. Obecně platí, že takové technologie jsou četné a jeden z nejpopulárnějších je sítotisk. Při tomto druhu tisku se barva nanáší na různé materiály tak, že se tlačí přes speciální síťku s velmi mělkou síťovinou. Hlavními výhodami sítotisku je barevný obraz, schopnost tisknout malé vydání, nízké náklady a snadné tiskové práce.

Technologie silkscreen tisk umožňuje tisknout celou řadu produktů: všechny druhy formulářů, vizitky, štítky pro zápalky; vkládat nápisy na pevné obaly, zapalovače, rukojeti, oblečení, různé dárkové a suvenýrové výrobky.

Silk-sítotisk liší poměrně dobrou ziskovost. Například trávíte méně než 70 kopek, abyste vyrobili stovky dvoubarevných vizitek, zatímco jejich prodejní cena je téměř 3 rubla.

Organizovat výrobu tisk po sítotisku potřebujete:

- pokoj (20-30 m2) s přívodem 220 V a vodou;
- počítač, na kterém je nainstalován Corel Draw;
- černobílá laserová tiskárna;
- hedvábnou obrazovku (můžete si vytvořit 3-5 tisíc rublů);
- vystavující kameru (potřebujete 2000 rublů);
- řezačka a příslušenství (barvy, kyvety, rámy, stěrky, síťoviny, sušičky apod.)

Pokud správně organizujete prodej, a to i při výrobě jedné vizitky, všechny náklady budou splaceny za měsíc. Po zvládnutí veškerých moudrostí marketingu a získávání pravidelných zákazníků získáte během několika měsíců 100 tisíc rublů měsíčně a ještě více.

Nové směry v tisk po sítotisku dát příležitost dělat to, co není k dispozici pro jiné typy tisku. Jedná se o selektivní lakování, trojrozměrné obrázky, stříbrný a pozlacený tisk a mnoho dalšího.

Pro silkscreening není třeba kupovat drahé vybavení a mít velký počáteční kapitál. Tisk sítotiskem s vlastními rukama je velmi výnosný obchod doma, který je vhodný i pro malé městečko.

Závěrem bych chtěl uvést pouze část možností prohledávání hedvábí, abyste viděli ziskovost tohoto podnikání.

 • tisknout libovolnou barvu na lepenky a všechny druhy papíru;
 • plakáty, brožury, vizitky, dopisy, hlavičkové papíry a obálky, letáky, letáky, plakáty, pozvánky, certifikáty, kalendáře;
 • etikety pro různé výrobky;
 • návrh obalů pro knihy a časopisy;
 • tisk instantních loterií s vymazatelnou vrstvou a internetovými kartami;
 • tisk různých samolepek;
 • tisk na polyethylenové reklamní a firemní obaly, obaly;
 • na kovové zátky a kryty;
 • na přívěsech, odznaky, pera, zapalovače, suvenýrové předměty;
 • na plastových plechovkách a nádobách;
 • tisk na vlajky, čepice, pruhy, látky, trička, vlajky;
 • na dřevo, kov, sklo, plast, nábytek;
 • na mikroobvody, přístrojové desky a číselníky;
 • na deštníky a balónky;
 • znamení, silniční značky, rozcestníky, sklo do auta.

Jak můžete vidět, silkscreen tisk poskytuje každou příležitost k tomu, aby vaše podnikání bylo ziskové. Hodně štěstí a dobré příjmy!

Man-Organizer

Firemní myšlenka - Silkscreen doma

Myšlenka podnikového sítotiskového tisku doma na svém balkónu je vhodná pro téměř každou osobu a nevyžaduje velké náklady v počáteční fázi. Můžete se setkat s 5000rubou.

Silk-sítotisk je metoda tepelného tisku, vynucením inkoustu přes šablonu a hedvábnou síť z mělké sítě. Pomocí metody sítotisku můžete vytisknout libovolný obrázek, ze kterého vytvoříte šablonu.

Jako domácí podnikání je silkscreenový tisk skvělý, protože nevyžaduje velké prostory a v počáteční fázi drahého zařízení. Průměrný vzorek hedvábí je 30x50 cm, takže nepotřebujete velké plochy. Hlavní věc je, že pokoj je dobře větraný, takže váš balkon je dokonalý.

Můžete tisknout na libovolném materiálu, který se vám líbí, od tkaniny po železo.

Chcete-li začít podnikat na sítotisk, budete potřebovat investice 5000 rublů. Za tyto peníze byste měli koupit:

1) Barva může být osnove.2 voda) hedvábné tkaniny, ze kterých si snížit správnou velikost, a pokud budete potřebovat namontované na ramku.3) pro tisk vzorníku papír, pauzovací papír, můžete, můžete použít voskový papír, v některých případech. 4) guma tvrdé pryže, se kterou se vztahují barvy, 5) zářivku, stejně jako v reklamě schitah.6) rozpouštědla, lepidla, atd.

Metoda hedvábného síta se nejčastěji používá k vytvoření jedinečných triček nebo triček. Tyto výrobky jsou jedinečné svým vlastním způsobem. Na internetu najdete weby, kde prodejci již prodávají hotové trička a stránky, které se specializují na objednávání hedvábných výkresů pro vaše náčrtky.

Konečná cena produktu s vytištěným vzorem bude záviset na počtu použitých barev, oblasti obrazu a objednané veličině.

Doma, je lepší vyrobit reklamní a suvenýrové výrobky.

Chcete-li takové podnikání uspořádat, potřebujete tři komponenty: 1) Touha prodávat, 2) Schopnost vyrábět reklamní produkty (z jakýchkoli materiálů), 3) Vytvářet reklamu pomocí metody hedvábí. Použití sítotisku v této podobě můžete získat mnohem více.

V průběhu času, pokud máte zájem o sítotisk a začnete si ji získat, můžete akumulovat počáteční kapitál a přesunout se z vašeho balkonu na novou úroveň nákupem profesionálního vybavení pro sítotisk. Profesionální instalace stojí asi 150 000 rublů.

Podnikatelský plán pro tisk na tričkách - "Thirst"

Všichni chtějí vystoupit z davu. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je používat světlé oblečení. Jasné košile a švýcarské záběry jsou zárukou, že přitahují pozornost davu. Noví podnikatelé ho mohou tlačit, aby otevřeli svůj ziskový obchod. Podnikatelský plán pro tisk na tričkách s výpočty, který je uveden níže, nevyžaduje zvláštní znalosti a obrovské výdaje a poměrně rychle se vyplácí.

Organizační struktura

Legrační a jednoduchá myšlenka vyžaduje velmi vážný přístup. Chcete-li vytvořit kompetentní obchodní plán pro tisk na tričkách, musíte se rozhodnout o organizační struktuře a dalších administrativních otázkách.

 • Plocha: 30 metrů čtverečních. metrů (výrobní hala a sklad).
 • Pokoj: pronájem.
 • Množství pracovišť: 2.
 • Pracovní doba: od 10:00 do 19:00.
 • Vzor vlastnictví: IP.

Pro tuto firmu není třeba zaregistrovat společnost s ručením omezeným. V tomto případě je IP lepší. Je to jednodušší, levnější a racionálnější. Kromě toho je hlavním publikem spotřeby výrobků soukromé osoby, které zásadně nepatří k majetku prodávajícího. Před vstupem do velkoobchodních dodavatelů a výnosy z více milionů dolarů postačí pracovat jako IP s několika zaměstnanci. Činnost nepodléhá povinnému udělování licencí.

Účtování bude udržováno jednotlivým podnikatelem prostřednictvím služby online.

Před otevřením výroby pro tisk na tričkách je třeba provést následující organizační kroky:

* Cena pronájmu je uvedena za prvních 6 měsíců, pak se nájem považuje za měsíční.

Chcete-li zaregistrovat firmu, budete potřebovat 196 050. Kromě organizačních nákladů je pravděpodobné, že budete muset aktualizovat vzhled pronajatých prostor a provádět některé kosmetické opravy. To bude stát asi 30 000 rublů. Celkem za všechny počáteční náklady bude muset vynaložit 226 050 rublů.

Online obchod

Tento bod vyžaduje zvláštní pozornost. Podnikatelský plán předpokládá, že hlavní objem prodeje bude přes internetový obchod. Náklady na vytvoření a údržbu služby budou proto přezkoumány odděleně.

Technické vybavení

Vždy máte možnost ušetřit až 20-30%, pokud si koupíte zařízení na sekundárním trhu.

Spotřební materiál

Tato činnost vyžaduje určité měsíční náklady na materiál. Někdy mohou zákazníci přinést své tričko nebo mikinu k tomu, aby nakreslili obrázek, ale nechodí na ně, protože kvalita tisku bude záviset na materiálu. Je lepší vytisknout na osvědčených tkaninách a neohrožovat si vlastní pověst. Nákup bude vypadat takto:

V budoucnu se struktura zakoupeného spotřebního materiálu může lišit v závislosti na poptávce na trhu.

Pro normální fungování výroby a obchodu bude stačit pro dvě osoby. To je však možné, pokud se vlastník podniku sám zabývá účtováním a poskytne zaměstnancům dodávky. Chcete-li si nechat plnohodnotný čistič, můžete podepsat smlouvu s čistící společností. Za měsíc stojí asi 10 tisíc rublů. Navíc pro lepší implementaci můžete na dálku najmout návrháře. Umí kreslit unikátní loga a obrazy. V závislosti na množství práce může jeho plat dosahovat až 20 000 rublů.

Měsíční mzda bude činit 134 160 rublů.

Marketing

K prodeji se vydal na vrchol, musíte se rozhodnout pro cílové publikum. Svitshoty a trička s potiskem jsou oblíbené u lidí od 16 do 30 let. Průměrný počet triček v šatníku dívky této věkové kategorie je 12, mladý člověk má 15. S jedním zákazníkem si můžete objednat až 5 triček nebo teplé bundy. V takovém případě můžete odmítnout propagaci na plný úvazek prostřednictvím distribuce letáků a letáků. Můžete inzerovat prostřednictvím elektronických kanálů a rádia. Vypočítat, kolik stojí základní reklamní aktivity.

Kromě navržených opatření můžete akcie zřídit i v prvním týdnu po otevření. Příkladem je 30% sleva na druhý produkt. Dále se budou konstantní náklady na reklamu snižovat.

Objem počátečních investic

Rozvrh práce na zahájení výroby pro tisk na tričkách

Všimněte si, že trička s výtisky bude na jaře a na podzim velmi žádaná, takže je lepší začít v lednu otevřít výrobu a otevřít obchod na konci dubna, na vrcholu sezónnosti. Po dobu 4 měsíců je možné dosáhnout navržené kapacity.

Finanční ukazatele

Před výpočtem výnosu zvažte všechny položky výdajů:

 • Platba za pronájem a služby a komunikační služby - 25 000 rublů.
 • Platy (spolu se srážkami) - 134 160 rublů.
 • Spotřební materiál a zásoby - 200 050 rublů.
 • Marketing - 60 000 rublů.
 • Daně - asi 7 500 rublů.
 • Nepředvídané výdaje - 10 000 rublů.

Celkové měsíční náklady činí 436,710 rublů.

Největší podíl na struktuře výdajů zaujímají produkční rezervy (46%), mzdy (31%) a reklama (14%).

Výnosy budou tvořeny prodejem triček a potních výstřelů bez ohledu na jejich velikost. Průměrná tržní hodnota trička s tištěným vzorem je 1 000 rublů, náklady na swish kartu jsou 1 800 rublů. Trvá to 10 až 25 minut, než si uděláte 1 košili. Za jeden den můžete vyrobit 20 triček a 4 tepláky. V měsíci - 420 triček a 84 sladkostí. S přihlédnutím k tříprocentnímu manželství, kterému se nedá vyhnout ve výrobě, dostaneme 407 triček a 81 pocitů. Měsíční výnos bude 552 800 rublů a zisk - 116 090 rublů. Při dosažení projektové kapacity dosahuje ziskovost 21%. K dosažení plné kapacity je však nutné mít zavedenou nepřerušovanou výrobu. Rozsah se navíc bude měnit od měsíce k měsíci. V létě si zákazníci objednají více košil a triček a v chladné sezoně budou dominovat teplé svetry. Avšak s průměrnou strukturou bude počáteční investice splacena za 14 měsíců.

 • Začátek spuštění projektu: leden 2018.
 • Zahájení výroby: duben 2018.
 • Výjezd do provozní zóny: červen 2018.
 • Výnos z předpokládaného příjmu: srpen 2018.
 • Doba návratnosti výroby: říjen 2019.

Nakonec,

Produkce tisku obrázků na tkanině je vynikající obchodní myšlenkou pro mladé a ambiciózní lidi. Navzdory dostatečnému množství dodávek na trhu je stále možné zaujmout volné místo. Navíc existuje obrovské pole pro rozvoj. Můžete si zakoupit několik multiformátových strojů a zvýšit produkci. V budoucnu má smysl kupovat zařízení pro tisk na hrnce a magnety a také otevřít místo pro prodej ve velkém nákupním centru.

tisk na tričkách. Potřebné vybavení pro tisk na tričkách :: BusinessMan.ru

Uvažovat o tom, jak začít podnikat bez nutnosti investovat v počáteční fázi velké sumy, přemýšlet o organizaci skromného podniku na výrobu originálních suvenýrů.

Jedná se o aplikaci kreseb na oblečení, hrnky a textilní tašky. Pokud se vám tento nápad líbí, pak přemýšlejte o podnikatelském plánu. Tisk na tričkách je jen začátek silnice, v budoucnu můžete plně zvýšit výrobní kapacitu.

Jaký je přínos?

Navzdory všem zdánlivou lehkost přináší tento obchod dobrý příjem. Mnoho mladých lidí, jako jsou trička a mikiny se zábavnými nápisy, stylovými kresbami. To vám umožní ukázat individualitu a vyniknout z davu. A doma, aby podobnou věc, je nemožné. Takže musíme hledat malé dílny, které vám pomohou přenést obrázek, který se vám líbí, na látku.

Tisk na tričkách a hrncích je navíc mezi turisty poptávaný. Chtějí vzít s sebou suvenýr z vašich míst.

A obecně jsou takové věci považovány za dobré dary. Milovníci si objednají trička se svými společnými fotografiemi, trička s tematickými kresbami a vtipné výroky jsou prezentovány k narozeninám, pečujícím matkám a otcům, novomanželům. Takže bez zákazníků nezůstanete.

Registrace vašeho případu

Takže jste se rozhodli spustit řadu suvenýrů a sestavit podnikatelský plán. Tisk na tričkách musí být dokončen registrací jako individuální podnikatel. Organizace společnosti s ručením omezeným vás bude stát mnohem víc. A v prvních fázích takového přístupu je iracionální.

Současně navštívit daňovou kontrolu a zaregistrovat se tam. Požádejte odborníka o výběr vhodného daňového systému.

Vybírat místo

Chcete-li, aby se podnik začal vyplácet, musíte najít správné místo vaší společnosti. Je jasné, že čím víc je toto místo přeplněné, tím lépe. Pokud se nacházíte v oblíbeném nákupním centru, rychle se o sobě dozvíte i bez další propagace. Dobré výsledky dávají blízkost hotelů, oblíbené turistické místa.

Nepotřebujete velký pokoj. Vyberte roh pro tisk zařízení na tričkách. Dejte stůl. Uspořádejte prostor pro příjem návštěvníků. Takže vám bude snadněji přijímat rozkazy. Uchovávejte potřebnou zásobu materiálu po ruce. Zbytek surovin může být doma. V budoucnu, s růstem podniku, už budete přemýšlet o přidělení prostor pro skladování a zvýšení technického vybavení.

Technologie tisku na tričkách

Nepochybně budete potřebovat určité znalosti a dovednosti. Musíte pochopit typy tisku. To vám pomůže vytvořit seznam potřebných zařízení. A budete se vyvarovat mnoha chyb. Koneckonců, nepotřebujete manželství ve své práci?

Na tričkách je tedy přímé těsnění. Tato metoda je široce používána pro replikaci. Ale musíte si zakoupit speciální šablonu. Princip je, že pevné tričko je konzistentní, vrstva po vrstvě je aplikována na obrázek.

Vzhledem k tomu, že při výrobě se používají speciální barvy, na výstupu se získávají výrobky s oděruvzdorným vzorem. Taková aplikace barev umožňuje pracovat s výkresy jakékoliv složitosti. A další efekty, například použití světelných barev, kovových barev, pěnivých druhů, přitahují věci k atraktivitě.

Další metoda se nazývá "tepelný přenos". Předpokládá, že obraz je nejprve vytištěn na speciálním médiu. Poté se používá termotransfer. Je to ten, kdo překládá obrázek na látku.

Přenos z tiskárny je nejoblíbenější technologií. Je cenově dostupný, úsporný a umožňuje pracovat s fotografiemi a přenášet je na trička bez ztráty kvality obrazu.

Při tepelném přenosu působí jako zdroj přenosu speciální papír nebo film. Při práci s druhou potřebujete plotr.

Použití ve výrobním procesu sublimačních barev umožňuje vytvořit těsnění, které se nebojí mytí, vystavení slunečnímu záření a oděru. Sublimační tisk na tričkách má určité omezení. Používá se pouze tehdy, když je vzor přenesen do syntetické lehké tkaniny. Obsah syntetických vláken by měl být alespoň 60%.

Vykupujeme vybavení

Náklady na technické vybavení podniku jsou největší. Zařízení pro tisk na tričkách zahrnuje:

 • počítač;
 • inkoustová nebo laserová tiskárna;
 • výměnné kazety;
 • termotlač.

Tento seznam obsahuje pouze minimální počet zařízení. Vše závisí na tom, která technologie tisku a na jaký rozsah práce se zaměřujete.

Pokud je váš problém - a to nejen rychlé uvolnění a válcovaných výrobků, ale také replikaci vysoce kvalitních produktů s exkluzivní multi-barevný tisk, budete muset nainstalovat další jednotku.

Již zmíněná zmínka je přímý tisk na trička vyroben na speciálním zařízení typu karuselu. Významem je to, že triko je připevněno k stolu bez pohybu a pak pomocí rotujících forem jsou na předmět aplikovány vrstvy inkoustu.

Hlavní věc je správně je kombinovat. Tato metoda umožňuje spustit replikaci produktu. Na výstupu získáte od 50 do 100 000 položek. Cena tisku není vysoká, ale kvalita je dokonalá.

Při tisku na hrnky nebude konvenční termotlač fungovat. Potřebujeme takzvaný elektrický gril. Pomocí tiskárny je obraz vytištěn na médiu. Šálek se umístí do misky elektrického grilu a pak se pomocí vysoké teploty odtahuje z nosiče na povrch nádobí.

Při výběru zařízení pečlivě prostudujte návrhy dodavatelů. Lepší, samozřejmě, že tráví na profesionálních zařízeních od výrobců. Takže jste pojištěni proti možným prostojům, ke kterým může dojít při neočekávaném rozpadu jednotek.

Potisk triček jako firmu, která vyžaduje bezproblémové fungování zařízení netrpí časové prodlevy. Zákazník, který vám nařízeno trička s firemním logem nebude čekat na vás najít opravář tepelných lisů, objednávat náhradní díl a opraví.

Najde jen další tiskárnu. Ale ztratíte peníze a ztratíte pověst spolehlivého partnera. Proto pečlivě prostudujte položku o servisním a záručním servisu zařízení, která jste zakoupili.

A nezapomeňte získat komfortní kancelářský nábytek. Stůl, židle, police pro materiály. Návrhář koupit grafický editor.

Spotřební materiál

Vložte článek o spotřebním materiálu do svého podnikatelského plánu. Tisk na tričkách je nemožný bez nákupu stejných triček. Velkoobchodní ceny jednoduchých základních modelů jsou malé. A je lepší okamžitě zastavit spolehlivého dodavatele, který zaručuje kvalitní produkt, levný a včasný.

Kromě toho bude třeba pravidelně zakoupit nátěry (kazety). A také nosiče pro tepelný přenos: papír nebo film se spotřebuje poměrně rychle.

Zaměstnanci

V počáteční fázi se s podnikem budou vyrovnávat dva lidé. Pokud však nebudete chtít zastavit na skromném místě tisku, ale zvětšit se dále, budete muset vzít pracovníky manažera, který bude přijímat rozkazy a koordinovat jejich popravu. Navíc budete muset najmout designéra, který bude vyvíjet exkluzivní kresby a nápisy. A počet technických pracovníků se zvýší s růstem výroby.

Metody implementace

Pokud otevřete místo pro rychlý tisk objednávek, je to jedno. Ale pokud máte v úmyslu učinit velký zisk prodejem hotových výrobků, pak přemýšlejte o způsobech prodeje produktu. Popis by měl obsahovat váš obchodní plán. Tisk na tričkách v průmyslovém měřítku bude vyžadovat prodej vyráběných výrobků buď prostřednictvím internetového obchodu nebo prostřednictvím dodávek zboží do existujících prodejen prodávajících oblečení pro mládež. Kromě toho si můžete sami otevřít obchod se suvenýry nebo butik, který se začne prodávat trička, mikiny a trička s originálními potisky.

Podnikatelský plán pro tisk na trička

Obsah článku:

Volba organizační a právní formy podniku

Prakticky pro všechny malé firmy s minimálními investicemi se registrace sníží na objev IP. Důvodem je především nejnižší daňová sazba, která je pro začínající podnikatele velmi důležitá.

Pro mini-společnost je založení společnosti s ručením omezeným nepřijatelným rozhodnutím. Tato možnost je vhodná pro střední a velké podniky. LLC má složitou registraci a velké daně. Pokud jste zvolili směr tisku na tričkách jako rozšíření starého projektu, například do tiskárny, je společnost zaregistrována.

Zařízení pro tisk na tričkách

K dispozici jsou 2 hlavní technologie tisku:

• Inkoustová tiskárna • Metoda přímého přenosu obrazu. Obraz je vytištěn na speciálním papíru. Potom se termotlač přenáší na tkaninu pod vlivem vysoké teploty.

Specifikace tiskárny:

Kompletní sada vybavení:

• tiskárna • termotlač • řezací plotr • počítač • vyměnitelné kazety • grafické aplikace.

Technologie čerpání výkresu tiskárnou

1. Příprava tkaniny. Tkanina je vyhlazena, aby odstranila vrásky, poté zpracovala s podkladním materiálem a umístěna na tabletu - speciální stojan pro pracovní plochu. Plocha je umístěna ve výchozím bodě.

2. Použití bílého substrátu. Při tisku podkladu se tabulka znovu umístí do výchozího bodu. Použité inkoustové tiskárny DTG. Jsou bez zápachu a nejsou škodlivé pro zdraví.

3. Vytiskněte obrázek. S pomocí vícebarevného inkoustu na bílém substrátu je použit požadovaný vzor.

4. Stohování hotového výrobku v termoprůmyslu. Triko je fixováno po dobu 40 sekund - 2 min. Produkt se zpracovává při teplotě 160-170 stupňů. Čas závisí na kvalitě materiálu a tloušťce vrstvy inkoustu.

Důležité! Pokud se technologie používá bez použití bílého inkoustu, tkanina nevyžaduje předběžnou úpravu základním nátěrem.

Foto zařízení pro tisk na tričkách:

Hledáme místo k otevření prodejny

Potřebujeme pokoj od 8 do 10 m². Požadavky na něj nejsou vysoké. Oprava není povinná. Hlavní věcí je koupit potřebné vybavení a najít způsoby, jak přilákat zákazníky.

Co potřebujete vědět při hledání a zdobení místnosti?

1. Umístění - centrum města nebo jiné průjezdné oblasti. U velkých měst je dobré otevřít obchod v blízkosti metra. Skvělá volba - pronájem pokoje ve velkém nákupním centru.

2. Nedostatek konkurence. Vaše podnikání by mělo být jedinečné a mít konkurenční výhody přinejmenším v určité oblasti města.

3. Jasný vývěsní štít. Lidé o vás potřebují vědět. Můžete také navíc položit několik figurín.

Jaký personál potřebujete?

V úvodní fázi je klientovi podnikatel sám. Pokud existují další důležité věci, můžete najmout jednoho zaměstnance. Základní požadavky na pracovníky: komunikační dovednosti, počítačové dovednosti a schopnost pracovat v grafických programech.

Pokud máte v plánu rozšířit firmu tím, že vytvoříte trička, budete potřebovat vážná technologická zařízení. Poté je třeba najmout 3-4 zaměstnance a organizovat školení. Jak to udělat?

1. Zorganizujte školení zaměstnanců.

2. Absolvovat školení o školení pracovníků.

Prahová hodnota vstupu do podnikání a návratnost investic

Zahájení podnikání vyžaduje kompetentní obchodní plán, zejména pokud se plánuje přilákat zahraniční investice.

Budeme počítat investice pro zahájení podnikání

Hlavním výdajem je nákup speciálního vybavení. Tiskárna Azon Tex Pro A2 stojí 580 000 rublů, náklady na model MR I-Dot jsou 1 900 000 rublů. Jak vidíte, všechno závisí na použitých technologiích. Rozložení cen je vysoké. Také v položce výdajů přidáme náklady na pronájem místnosti, propagační aktivity a náklady na nákup triček.

Minimální prah vstupu do podnikání je 400 000 rublů, maximální limit je 2 000 000 rublů. a další. Pokud zvolíte druhou možnost, musíte se vážně zabývat otázkou financování projektů.

Jaký zisk můžete očekávat?

Vaše hlavní služby:

• kreslení obrázků na produktech odběratelů - 200-500 rublů • tričko s ready-made postavou ekonomické třídy - 700-800 rublů • Exkluzivní věci stojí 1500 až 3000 rublů.

Skutečný podvod při kreslení obrázku je více než 500%. Vyrábíme 10 triček denně = 300 za měsíc při průměrné ceně 800 rublů na jednotku. Tržby za měsíc - 240 000 rublů. Snižujeme náklady na pronájem místnosti a spotřebního materiálu ve výši 80 000 rublů. Čistý zisk činí 160 000 rublů. Návratnost investice - 6 měsíců. Při správném přístupu po půl roce práce se zisk zvýší alespoň o 30 procent.

Účinná reklama se pohybuje

Chcete-li provést efektivní reklamní akce, musíte kontaktovat reklamní agenturu. Odborníci vědí, na co se má zaměřit a jak přitahovat zákazníky. Reklamní tabule v centru města jsou efektivní. Co mohu udělat sám?

1. Zajistěte reklamu na internetu. Chcete-li to provést, obraťte se na vlastníky informačních stránek. Vytvoří banner s informacemi o umístění vaší společnosti.

2. Vytvořte vizitky. Distribuujte mladým lidem v obchodních centrech. Také zajistěte informace v obchodech s oblečením a suvenýry.

3. Zaměřte se na nízké ceny a kvalitu. Chcete-li použít snímek, použijte vysoce kvalitní inkoust, který se nepoužívá pro 2 promývání. Spokojení zákazníci - nejlepší způsob, jak inzerovat, protože to funguje ústně.

Jaké další trička můžete zákazníkům překvapit?

„8-Bit Dynamic Life Shirt» - tech inovací je integrována do nenáročný s elektronickým zařízením, je schopen překvapit netrénované spotřebitele. Na hrudi je šest srdcí, ale vrcholem je, že to není jen kreslení a LED běží z bloku tří baterií „AAA“, které jsou umístěny ve speciální kapse. Také je zapotřebí energie pro integrovaný RFID modul.

Charakteristickým znakem výrobku je druh radaru. Pokud během 5 metrů od radaru detekuje jiný uživatel košile „8-Bit Dynamic Life Shirt», pak na výrobek začne svítit několik srdce (abychom byli přesní, dva a půl roku). S přiblížením těchto lidí k vzdálenosti blízkého okolí se rozsvítí všech šest srdcí. V tomto případě se srdce nesvítí současně, ale střídavě, což zase vypadá působivější.

Výrobci "8-Bit Dynamic Life Shirt" nabízejí jako další příslušenství samostatný vysílač, který lze nainstalovat na vaši oblíbenou věc: notebook, ledničku, televizi, mobilní telefon a další položky. Jak se přiblížíte k vaší oblíbené věci, všech šest srdcí se na ni třpytí. Cena takového originálního trička se pohybuje od $ 18 do $ 27.

"8-Bit Dynamic Life Shirt" jsou nejpopulárnější v předvečer svátek Valentýna, protože v první řadě je zboží určeno pro dvě zamilované osoby.

Můžete otevřít internetový obchod a najmout návrháře, který vyvíjí nové trendy a kreativní projekty pro návrh produktu. A v nabízeném sortimentu mohou být i jiné součásti oblečení: čelenky, spodní prádlo, obuv, doplňky atd. Pokud je místo pravidelně doplňováno novými výrobky a některé nové a originální výkresy a nápisy se používají pro výzdobu, pak vysoký prodej nebude trvat dlouho. Například, v USA, podobné výrobky rychle jdou pod kladivo, jako horké koláče, až 50 dolarů.

Další moderní linie tisku

1. Tisk na keramiku. Vytvoření jedinečné keramické dlažby tím, že na ni je kresba zákazníka, je výhodným směrem. Hlavními zákazníky budou lidé, kteří provádějí opravy v domě. Proto se můžeme dohodnout na reklamě se společnostmi zabývajícími se opravami a návrhy prostor.

2. Tisk na nehty. Dívky milují neobvyklé služby a užívají si je. Vydělávat na kráse je jednoduché. Koupit speciální tiskárnu a otevřít studio pro manikúru. Obraz se aplikuje během několika minut a nevyžaduje se žádný master. Pro správu zařízení nepotřebujete zvláštní dovednosti.

Video, které demonstruje práci tiskáren pro tisk na oblečení

Tisk na bílé tričce

Tiskárna pro použití bílého inkoustu na tmavých tkaninách

Jak se obraz přenáší na tkaninu termotlakem?

Sítotiskový obchod

Sítotisk, který se často označuje jako "sítotisk" nebo "sítotisk", je jedním z nejstarších způsobů tisku. Její historie je stovky let, ale vzhledem k jedinečné flexibilitě a jednoduchosti technologie, metoda sítotisku nejen neztrácí význam, nýbrž najde nové a nové sféry použití. Metoda šablony se nyní zabývá širokou škálou odvětví - od tiskařského, textilního, porcelánového a keramického průmyslu až po výrobu potravin. A v mnoha případech je schopna řešit úkoly pouze technologie šablony.

To je důvod, proč je to jeden z důvodů pro záviděníhodnou ziskovost a poptávku po sítotisku. Jako obchodní myšlenka je otevírání malého sítotisku velmi výhodné a není nákladné.

Vlastnosti projektu

V rámci tohoto projektu se plánuje uspořádání malého podniku na používání sítotisku pro dvě skupiny výrobků:

Textilní sítotisk:

Přímý tisk na detailech řezu s následným šitím výrobků

Tisk na konfekční oblečení - trička, spodní prádlo, módní oděvy, svrchní oděvy (bundy, pláštěnky, kabáty)

Tašky, kufry, deštníky atd.

Přenosy pro aplikace na konfekční oděvy (móda, sport, práce), tašky, deštníky atd.

Sítotisk na papírové výrobky, plastové tašky a obaly.

Technicky, sítotisk je následující: prostřednictvím předem připravené šablony na tkanině střídavě tlačil barvu několik barev, a pak barva je sušena ve zvláštní komoře. Přestože proces vyžaduje přesnost a skládá se z několika operací, může to udělat i jedna osoba.

Na dnešním trhu existuje mnoho různých modelů silkscreen zařízení, počínaje jednoduchými ručními stroji, a končí s komplexní automatické linky, charakterizované vážným výkonem. Ruční stroje se zpravidla provádějí podle schématu 4 plus 4, tj. Stroje mají 4 stoly pro tisk a 4 rámečky pro různé barvy. Kombinace čtyř primárních barev získáte. Na tomto stroji je tedy možné vyrábět 4 výrobky současně. Bez ohledu na typ stroje se tisk provádí podle podobného principu, takže můžete snadno zvolit jednoduchý, nenáročný model.

Investice do podnikání

Chcete-li uspořádat malý podnik pro sítotisk na výrobky, bude nutné investovat nejméně 200 tisíc rublů, které budou pokrývat následující neopakující se náklady:

Pronájem prostor, 20-30 m². (pokud není vlastníkem) - asi 20 tisíc rublů. - záloha 2 měsíce předem.

Získání vybavení pro práci (počítačové, černobílé laserové tiskárny, ruční šablony stroj, expozice kamery, mycí komora, police sušárna, řezačka) - asi 100 tisíc rublů.

Získání komponent a činidel (stěrka, kyveta, oka, rámy, sušičky, barvy a další chemikálie) - asi 50 tisíc rublů.

Reklama a propagace produktů - 30 tisíc rublů.

Automatické stroje a zařízení pro kruhový sítotisk (kolotočové stroje) jsou mnohem dražší - od 500 do 1000 tisíc rublů.

Potřebný počet zaměstnanců - 2 osoby (návrhář, sítotisk).

Požadovaná pokojová plocha: 20-30 m2 (220V elektřina a voda jsou potřeba).

Cenová cena vyrobených produktů bude zahrnovat především spotřební materiál, barvu, chemii, papír, elektřinu, daně, platy zaměstnanců. Náklady na služby skenování hedvábí závisí na třech faktorech - velikosti tisku, formátu a počtu použitých barev.

Příjem tohoto druhu podnikání závisí na objemu poskytovaných služeb. Podle hráčů na trhu může být při tisku na tričkách, tkaninách a suvenýrech zisk 2000 až 5000%.

KLÍČOVÉ UKAZATELE:

Počáteční investice, rubla

Požadovaný prostor, m2

Počet zaměstnanců, lidí

Čistý zisk za měsíc, rublů

Doba návratnosti, měsíce

Tržby za měsíc na konci roku 1, rublů

Obchodní myšlenka: kreslení obrázku pomocí metody hedvábného obrazu

Spolu s dalšími běžnými technologiemi tisku je vysoký požadavek na sítotisk. Aplikace je odlišná, ale používá se hlavně pro aplikaci všech druhů obrázků na suvenýry a propagační produkty.

Výhodou sítotisku je, že obrazy získané tímto způsobem jsou často nemožné získat jiným způsobem a kvalita je vždy velmi vysoká. Pravděpodobně je to jeden z důvodů pro záviděníhodnou ziskovost a požadavek na takovou pečeť. Jako obchodní myšlenka je otevírání sítotiskového centra velmi výhodné a nákladné.

Technicky vypadá tisk takhle: přes předem připravenou šablonu na tkanině se střídavě zatlačují barvy několika barev a barva se vysuší pod UV lampou. Přestože proces vyžaduje přesnost a skládá se z několika operací, může to udělat i jedna osoba.

Ze zařízení budete potřebovat počítač, vytvářet vlastní obrazy, stroj na šablony, tisk a UV sušení. Na trhu je mnoho modelů, od jednoduchých ručních strojů až po sofistikované automatické linky, které se vyznačují velkým výkonem. Ruční stroje se zpravidla provádějí podle schématu 4 plus 4, tj. Stroje mají 4 stoly pro tisk a 4 rámečky pro různé barvy. Kombinace čtyř primárních barev získáte. Na tomto stroji můžete současně vyrábět 4 výrobky. Bez ohledu na typ stroje se tisk provádí podle podobného principu, takže můžete snadno zvolit jednoduchý, nenáročný model.

Druhy sítotisku jsou rozděleny na plnoformátový tisk, malý a sítotisk. Můžete vytisknout jak na látce, tak na papíře, kartonu. Tato technologie umožňuje použití metalizovaných, fluorescenčních, objemových barev.

Silkscreen používá různé materiály a měli byste předem vyhledat spolehlivého dodavatele. Typicky, pro tisk dostatek speciálních nátěrů, rozpouštědla, a také potřebují lékařské čepele. Nemůžete bez prostorového pokoje, kde můžete pohodlně pracovat a přidávat materiály. Dávejte pozor na větrání a dostatečné osvětlení.

Pokud plánujete najmout zaměstnance, podívejte se na lidi, kteří se liší přesností a vytrvalostí. Práce na hedvábné obrazovce vyžaduje péči a zodpovědnost. To není vyloučeno a možnost zprostředkování, když právě hledáte zákazníky, a výroba se zabývá jinými.

Byl to jedinečný a oblíbený typ tisku, sítotisk se stane výnosným podnikem s minimálními investicemi a dobrými vyhlídkami na vývoj. Líbí se vám obchodní myšlenka? Nenechte si ujít stejnou obchodní myšlenku o anti-penalizaci a zjistěte, zda jsou bezplatné hovory skutečné?

Obchodní myšlenka pro tisk snímků na tričkách

Dokonce i nejjednodušší tričko může být jedinečné díky použití různých výkresů a fotografií pomocí tisku.

 • Typy výkresových snímků na tričkách
 • Kolik peněz můžu vydělat tím, že otevíráte tiskovou firmu na tričkách?
 • Sublimační tisk na tričkách
 • Tisk se provádí na speciálně připravených tričkách
 • Podrobný plán otevření firemního tisku obrázků na tričkách
 • Kolik můžete získat za aktivity
 • Kolik peněz potřebujete začít
 • Jak vybrat zařízení pro podnikání
 • Které OKVED zadáte při registraci
 • Jaké dokumenty jsou potřebné pro podnikání
 • Jaký daňový systém by měl být specifikován
 • Potřebuji pracovní povolení?
 • Technologie tisku snímků na tričkách
 • Začátečník v oblasti tisku snímků na tričkách

To je jen malá část využívání tištěných služeb na tričkách a poskytování takových služeb je dobrým obchodním nápadem pro úspěšné podnikání.

V dnešní době se tisk na věci stal integrální službou trhu.

Sportovní soutěže, charitativní maratony, formulář pro zaměstnance podniků atd.

Pro konkrétní událost, jejich požadavky na barvu, design, tvar a velikost. Předvolby a přání jsou velmi široké.

Oblast koučování na tričkách se rozvíjí díky marketingovým službám.

Ty zase organizují různé události na konkrétní téma. V této věci hrají roli trička.

Typy výkresových snímků na tričkách

Existuje několik typů výkresů na tričkách a jiných površích. Metoda sublimace je však spolehlivá, kvalitativní a nejméně časově náročná.

Takové pečeť lze praktikovat doma nebo v jiné malé místnosti.

Také můžete nezávisle prodávat produkty na internetu, jak organizovat prodej prostřednictvím internetu, můžete vidět tisk na tričkách link.

Po prodeji v síti jsou nejběžnější, drahé a šetří osobní čas.

Kolik peněz můžu vydělat tím, že otevíráte tiskovou firmu na tričkách?

T-shirt, na kterém je obraz aplikován, musí být pokryt polyesterem. Kupní cena speciálního trička je až 150 rublů. Hotový výrobek s těsněním je již vyšší - 390 rublů. Čistý zisk dosahuje nejméně 240 rublů. z jedné kopie.

Sublimační tisk na tričkách

Sublimační tisk je nejjednodušší a nejpohodlnější mezi stávajícími způsoby kvůli nízkým nákladům při nákupu zařízení a materiálů.

Tento typ použití se může provádět na jiných tkáních s různou tloušťkou a hustotou.

Hlavní věc je, že tištěný povrch je opatřen speciální vrstvou.

Bez ohledu na tisk se cena výrobku nezmění.

Kvalita aplikovaných fotografií metodou sublimace bude mnohem vyšší než ostatní. A obraz, který je uprostřed tkaniny, se nedá rychle opotřebovat a vyblednout.

Chcete-li provozovat vlastní tiskárnu na tričkách, musíte koupit termopřísku.

Existuje několik typů. Pohodlná je takzvaná tableta.

Dále potřebujete inkoustovou tiskárnu s nepřetržitým inkoustem. Nebo univerzální víceúčelové kazety doplní.

Také sublimační inkoust a papír (povrch pro počáteční tisk).

Pomocí editoru fotografií se použitý objekt zobrazí v zrcadlovém obrazu. Po tisku. Je vyroben pro standardní kancelářský papír.

Ale pro nejlepší efekt v budoucnu je žádoucí tisknout na speciální termotransferový papír pro sublimační tisk.

Inkoust pro kreslení obrazu na látce je vhodný pro téměř všechny inkoustové tiskárny Epson. Tato společnost používá piezoelektrické hlavy.

Jiní výrobci se zaměřují na termoelektrické tiskové hlavy. V této situaci je používání těchto látek zakázáno. Inkoust, vyhřívaný na vysokou teplotu, upchává trysku tiskové hlavy.

Výsledkem je nekvalitní a vybledlý tisk. Mnozí preferují inkoust italského výrobce Manouikan-Argon.

Ačkoli jiné značky jsou také v poptávce. Počáteční tisk je vytvořen na speciálním přenosovém papíru formátu A4, v extrémních případech se používá kancelářský papír.

Po tisku na papír se inkoust nechá vysušit po dobu 20 minut. Pak je obraz vyříznut podél obrysu, aniž byste se dotýkali prsty, abyste se vyhnuli výtiskům.

Tisk se provádí na speciálně připravených tričkách

Horní vrstva je pokrytá polyesterem a vnitřní vrstva je pokrytá bavlnou.

Polyester dobře pohlcuje barvu bez ztráty barev a odstínů. A bavlna uvnitř trička poskytuje pohodlné nošení.

Tisk se provádí následovně. Na košili je přenosný list, který zobrazuje tkaninu.

Horní část je pokryta průhledným papírem. Zabraňuje žloutnutí materiálu při vystavení vysokým teplotám.

Přenos vzorku z přenosového archu se provádí termotlačou při teplotě 200 stupňů po dobu 1 až 1,5 minuty.

Pokud nedojde k přesnosti času a teploty, aplikace bude vybledlá (krátkodobě nebo při nízkých teplotách) nebo rozmazaná s místy (v případě více než 1,5 minuty).

Poté je tričko odstraněno z termotlače již s aplikovaným obrázkem.

Zbývá pouze odstranit ochranný průhledný papír a seznam přenosů.

Jsou chvíle, kdy se inkoust na tričku musí po tepelném vytlačení ochladit. Po sublimaci pokračuje 0,30 minuty. po vyjmutí z přístroje. Pokud tomu tak není, inkoust bude vystupovat mimo obrys.

Sublimační technologie spočívá v přeměně inkoustu na plynnou kapalinu pod vlivem vysoké teploty.

Kapalina proniká hluboko do polyesterové vrstvy a zajišťuje vysoce kvalitní a stabilní aplikaci.

Může odolat velkému počtu výplachů. Při ohřátí vůbec necítí. Nepokouší se.

Podrobný plán otevření firemního tisku obrázků na tričkách

Moderní obchodní linky umožňují vytvářet jedinečné věci. Jeden z nich tiskne obrázky na tričkách. Chcete-li zahájit výrobu, budete potřebovat:

 • Vytvořte obchodní plán a analyzujte prodejní trh.
 • Koupit vybavení, trička;
 • Pronájem pokoje až do 10 metrů čtverečních. m;
 • Legalizovat aktivity;
 • Zaměstnávat pracovníky.

Kolik můžete získat za aktivity

Očekávaná ziskovost podniku je více než 300%. Doba návratnosti je 6-9 měsíců. Například při kreslení obrázku na zákaznický produkt, náklady na službu je od 250 rublů, tričko s připraveným obrazem bude stát 800 rublů, provedení exkluzivních objednávek - od 2 tisíc rublů. Při provádění 10 výkresů za den, čistý zisk přesáhne 150 tisíc rublů.

Kolik peněz potřebujete začít

Počáteční investice se vypočítají v závislosti na zvolené technologii kreslení obrazu. Hlavní nákladovou položkou je nákup zařízení. To může být od 600 tisíc rublů. až 2 miliony rublů. Kromě toho budou muset prostředky na registraci podniku - asi 5 tisíc rublů, pronájem - 10 tisíc rublů, koupit trička - 20 tisíc rublů., Vedení reklamní kampaně - 20 tisíc rublů.

Jak vybrat zařízení pro podnikání

Existují dva typy tisku: pomocí inkoustové tiskárny a přímého přenosu výkresu. Pro aktivity, které budete potřebovat k nákupu:

 • Počítač a tiskárna;
 • Termopress;
 • Grafické obrazy;
 • Kazety.

Které OKVED zadáte při registraci

 • 84 - ostatní služby;
 • 81 - činnosti v oblasti fotografie;
 • 6 - maloobchod;
 • 63 - ostatní maloobchod, který se provádí mimo prodejny;
 • 22 - ostatní tiskové činnosti.

Jaké dokumenty jsou potřebné pro podnikání

Činnost nevyžaduje zvláštní povolení. Vše, co je nezbytné, je poskytnout fotokopii pasu, napsat žádost a zaplatit státní poplatek za registraci IP.

Jaký daňový systém by měl být specifikován

Chcete-li organizovat malý podnik, stačí zaregistrovat IP, což znamená UTII. Při otevření mini-společnosti je vhodné zaregistrovat LLC. Jako daňový systém zvolte USN.

Potřebuji pracovní povolení?

Licencování nelze vytisknout na tričkách.

Technologie tisku snímků na tričkách

Kvalita výkresu je přímo závislá na výrobní technologii. Pro úspěšné zobrazení snímků potřebujete:

 • Připravte si tkáň - odstraňte vrásky, ošetřete základním nátěrem a položte na stůl. Mělo by se také vzít na vědomí výchozí bod;
 • Použijte bílý substrát k provedení základního tisku;
 • Vytiskněte obrázek;
 • Upevnění obrazu v tepelném lisu.

Stojí za zmínku, že pokud nepoužíváte bílou základnu pod obrázkem, nemůžete použít primer.