Nové obchodní nápady

Výroba ručně vyráběných polymerních jílových šperků je slibným směrem, který je charakterizován absencí velkých částek počátečního kapitálu. Vše, co potřebujete, je důvěra a představivost, stejně jako upřímná touha najít své cílové publikum a kompetentně jim nabídnout produkty.

Ručně vyrobená bižuterie je v poslední době velmi důležitá, takže výroba bižuterie z polymerové hlíny je docela slibná a nákladově efektivní.

Polymerní jíl (plast) je materiál, který je svým vlastnostem podobný plazlininu, ale když je vystaven vzduchu nebo vysokým teplotám, zmrzne a stává se silným.

Existuje několik druhů polymerové hlíny, které se vyznačují svou plastičností a dalšími účinky. Trh má širokou paletu barev.

Produkty lze dále zpracovávat jinými způsoby a materiály (lak, barva apod.).

Když se, že práce s tímto materiálem vyžaduje vytrvalost a tvrdé, to neznamená, že investice do začátku spoustu peněz, a na trhu je velmi velký (v režimu offline a online verze), takže můžete volat na podnikání v oblasti výroby šperků z jílu polymeru je docela slibně.

Kanály pro marketing jsou následující:

 • Online obchody
 • Trhy
 • Veletrhy
 • Skupiny v sociálních sítích
 • Realizace v offline obchodech

Nejčastěji se vyrábějí hliněné šperky a drobné suvenýry z polymerové hlíny.

Cílové publikum - to jsou tradičně ženy. Věkové omezení neexistují, protože dekorace mohou být prováděny různými technikami, proto se nabídka může zajímat o zástupce různých sociálních slov a věkových skupin.

Kroky jsou jednoduché: nápad - realizace myšlenky - prodej. Samotná výroba šperků v technologickém plánu není obtížná, protože nevyžaduje žádné zvláštní podmínky.

Výrobní technologie jsou poměrně jednoduché:

 1. Přitahování produktu - tím, že jíl má tvar
 2. Vypalování / sušení
 3. Montáž

Ceny lze stanovit podle následujícího vzorce: částka vynaložená na materiály násobená 2.

Obchodní myšlenka: výroba výrobků z polymerové hlíny

Výrobky vyrobené z polymerové hlíny se staly jednoduše nejoblíbenější mezi tzv. "Domácími podnikateli", tj. Lidmi, jejichž práce se neuskutečňuje v ucpaných a stísněných kancelářských budovách nebo horším, ale v klidné a útulné domácí atmosféře.

Vaše podnikání ve skutečnosti spočívá v tom, že z hromady špinavé a bezcenné směsi vytvoříte různé falešné předměty, které jsou tak nakupovány po celém světě, včetně Ruska.

Za to stojí za zmínku obchodní myšlenka výroby výrobků z polymerové hlíny v posledních letech získáváte sílu, a pokud jste kreativní osoba, je docela možné - vyřezávat výrobky z polymerové hlíny jen na vašeho koně.

Podnikání na výrobu výrobků z polymerové hlíny

A tak předtím, než začneme, pochopíme, jaký zázrak je to nejvíce polymerní hlína.

Dříve v umělecké části jsme hovořili jen o dětských hračkách. Je čas doplnit zásoby podnikatelských nápadů v této oblasti.

Jak nám to říká velká a mocná polymerní hlinka na internetu, jde o směs založenou na PVC a jako přísady se používají některé typy tekutých plastifikátorů.

Jinými slovy, výše uvedená věc se při teplotě 100-120 ° C změní na kapalinu a může získat jakýkoli tvar, který by ji pracovník požádal.

Dalším nevýznamným plusem polymerové hlíny je především to, že když se ochlazuje při určitém teplotním prahu, stává se to jako plastelína a je možné z něj vynechat nějaký padělek. Zde, jak vaše srdce touží.

Jeho podnikání ve výrobě výrobků z polymerové hlíny

Poté, co strávil nějaký čas na internetových stránkách, kde se myšlenky projednávány zhruba srovnatelné s našimi, lidé často kladené otázky je jednoduchá a přímočará v zásadě „A jak začít s těmito stejnými polymery...?“ Nebo „Co by mělo podnítit lidi ke koupi své postavy?“.

Zvláštní odpověď na tyto otázky byla velmi krátká a důmyslná. Jediná věc, která může nějakým způsobem ovlivnit vaše podnikání při výrobě výrobků z polymerové hlíny, je sama, nebo spíše vaše přesnost a pečlivá práce.

Je to jako ukládání krásných graffiti na stěnách. Koneckonců, je třeba vyrobit takový drobný kousek z velkého plastu nepochopitelného obsahu, který lidé s rukama budou připraveni chytit.

Věř mi, že je to těžké. Pokud nevěříte, pak si zapamatujte hodiny práce na základní škole, když si vezmete plastelínu do své ruky.

Bez správného talentu to nemůžete udělat. Lidé jsou však jiní a možná máte talent v modelování, pak jen vpřed.

Koneckonců soudím sám a osobně, abych udělal něco užitečného z plastelíny, je to prostě strašný test, takže se podívejte na sebe. Níže se však pokusíme nabídnout seznam zařízení pro nejlepší start.

Aby byl podnik profitabilní, připravte si obchodní plán.

Začněte podnikat s polymerem

Myslím, že neotevřu Ameriku, když říkám, že pro úspěšný start potřebujete hlínu.

Moji přátelé, aby si koupili první sadu, žádám vás o vážení svých schopností a pochopit sami, co budete dělat.

Pro začátek vám doporučuji, abyste se vyzbrojili internetem a hledali všechny možné nabídky prodeje polymerní hlíny.

Za tímto účelem doporučuji, abyste prošel alespoň desátou stránkou navržených stránek vyhledávače.

Právě na prvních místech, které mi Google poskytl, jsem našel ty nejdražší nabídky pro prodej kitu. Pokud chcete mluvit obecně, pak koupit 600 g hlíny necháte 800-1500 rublů.

Všude, kdy se ceny liší a vy můžete mluvit pouze o cenovém rozpětí, opět vše závisí na tom, kde koupit.

Z důvodu nákupu mohu stále říci, že na trhu nejsou jen bezbarvé polymerové jíly, ale i vícebarevné a v poslední době dokonce i zářící ve tmě byly v prodeji.

Takže ta fantazie bude mít spoustu legrace. Věnujte prosím pozornost také tomuto. Pokud všem těmto pozorováním pozorujete vy a lidé jako vaše stvoření, pak doporučuji osobě, aby nedokázala nadhodnotit cenu a učinit ji o 5-10% nižší než cena konkurence.

Stále nebudete shromažďovat všechny peníze a další zákazník na silnici se neleží. Na tom s nákupem sady všechno. Nejdůležitější věc, kterou jste si koupili, můžete začít nakupovat díly pro vaše podnikání.

Seznam nákupů může obsahovat různé druhy fréz a forem pro nejvíce umělecké modelování. Ale zde vám mohu poradit, abyste nebyli obzvlášť horliví, protože se v tomto procesu naučíte všechno a nakupovat součásti je také v procesu práce.

Navíc, nikdo neví, možná za týden najdete dobrou práci a polymerovou hlínu, kterou nepotřebujete. Obecně platí, že nákup nástrojů se může pohybovat od 1000-5000 rublů.

Vyrábíme výrobky z polymerové hlíny

První období práce vás přiměje přemýšlet o tom, co je skutečně slepé.

Žádám vás, abyste se neobtěžovali a věnujte pozornost prázdninovým trinketům.

Například brzy den všech milovníků. Můžete oslnit srdce a napsat na ně něco super, které vás přiměje k nákupu zboží.

Chcete-li, aby se vaše výrobky prodávaly rychleji, budete potřebovat nejen talent, ale i jedinečnost.

Snažte se hrát vaši fantazii a vytvářet takové kousky, které ostatní lidé jednoduše nemají. Jsem si jistý, že zákazníci se zde budou davit.

Dalším zajímavým a populárním tématem byl vždy nový rok. Nemůžete si ani představit, kolik před dovolenou strávíte na novoročních hračkách.

Tady vaše představivost může být neomezená. V můžete udělat a dekorace pro vánoční strom a suvenýry pro nejbližší. To vše bude velmi populární, hlavním úkolem je poskytnout vašemu dítěti vysokou kvalitu.

A zda bude kupující příjemné, budou v kurzu vyřešeny. Znovu opakuji, buďte originální a jděte svou cestou.

Musíte být originální k jádru a ne opakovat lidi. Přeji vám to štěstí.

Další podnikatelské nápady, které se každoročně stanou relevantní, naleznete na našich internetových obchodních nápadech: nejnovější obchodní nápady. Samozřejmě, připojte se k naší skupině, abyste neztratili nové obchodní myšlenky v otevřených prostorách Ruské federace, nové obchodní nápady.

Podnikání na polymerové hlíně

K dnešnímu dni je jedním z nejoblíbenějších materiálů pro použití v uměleckých řemeslech polymerní hlína. To je také nazýváno plast, protože je to velmi měkký plastový materiál, který má vlastnost vytvrzování při určité teplotě (obvykle od 100 do 130 stupňů, v závislosti na výrobci, ze kterého byla vyrobena polymerová hlína).

Hlavní vlastnosti polymerní hlinky

Polymerní hlína má charakteristický vzhled a určitý zápach. Vypadá velmi podobně jako obyčejná hlína. K polymerové hlíně je plast, ve svém složení představují speciální látky - plastifikátory. Díky změkčovadlům se polymerní hlína stává odolnější vůči mrazu, lépe toleruje expozici světlu a teplu. Když se polymerní jíl zahřeje na určitou teplotu, změkčovadla se odpařují, jíl zmrzne.

Polymerní hlína byla vhodnější pro použití v umění, řemeslech a strojích, její výrobci okamžitě vyrábějí různé barvy.

Vedle polymerinové hlíny "plasticine" je také průhledná tekutá polymerní hlína. Externě vypadá jako gel, který má také vlastnosti při zahřátí mrazu. Takový kapalný plast se používá k spojování různých částí vyrobených z běžné polymerní hliny jako lepidla.

Standart polymerní jílové kompozice - polyvinylchloridovou bázi, jedním nebo více změkčovadly a potřebným pigmentem (poskytující požadovanou barvu polymerní hlině). Jako další komponenty lze přidat bílý porcelán, kaolin, slídu.

Polymerní hlína s vlastními rukama

Pokud chcete začít podnikat při výrobě polymerové hlíny, ale nejste si jisti, zda byste možná měli začít s domácí produkcí tohoto materiálu. Než začnete provádět vážné podnikání - organizovat širokou výrobu polymerové hlíny s ohledem na všechny nezbytné chemické procesy - nejdříve musíte pochopit, zda je tento materiál v poptávce jako produkt ve vašem městě nebo regionu.

Jakýkoliv velký obchod začíná malým, proto se pokuste začít vyrábět polymerní hlinku doma (je to docela snadné) a prodávejte jej v malých partiích.

Jak vyrobit polymerní hlínu

Samozřejmě, pro domácí výrobu se používá několik dalších materiálů než pro profesionály. Vzhledem k tomu, že všechny ingredience jsou snadno dostupné, každý se může pokusit vyrábět polymerní hlinku.

K výrobě polymerového jílu doma budete potřebovat: bílé PVA lepidlo, kukuřičný škrob, petrolátum, krém s nízkým obsahem tuku, citrónovou šťávu. Budete také potřebovat nádobí a vybavení: misku ze skla (nezbytně protipožární), plastovou stěrku, velkou lžíci pro míchání, plastovou fólii.

Postupné pokyny pro výrobu polymerového jílu doma:

1. Bílý PVA lepidlo (250 g), kukuřičný škrob (250 g) a vazelínu (1 polévková lžíce) vložte do skleněné misky. Mícháme dobře, přidejte 2 lžíce citronové šťávy a znovu promíchejte. Měla by být získána homogenní hmota.

2. Umístěte misku s výslednou hmotností do mikrovlnné trouby a nastavte maximální teplotu. Po 30 sekundách důkladně promíchejte obsah misky. Potom opět vložte misku do mikrovlnné trouby ještě dalších 30 sekund.

3. Když vyjmete misku z mikrovlnné trouby, uvidíte kůru vytvořenou na povrchu misky. Opatrně jej odstraňte, nebudete ji potřebovat.

4. Potom položte na povrch (například stůl) získanou polymerní hmotu, poté, co jste tuto plochu namazali krémem s nízkým obsahem tuku. Použijte krém bez silikonu.

5. Směs hmoty polymeru promíchejte, jak byste smíchali obvyklé těsto. Ujistěte se, že to děláte na povrchu mazaném krémem. Hmota by měla být prudce a prudce pohybována asi pět minut. Pomocí plastové stěrky odstraňte zbytky hmoty, které se drží na stranách nádoby. V důsledku tohoto míchání byste měli dostat plastový a elastický materiál.

6. Vytvořte hmotu, podepřete ji podélný tvar a položte ji na látku, která absorbuje zbytky vlhkosti.

7. Počkejte, až se polymerační hlína úplně ochladí, a pak ji zabalte polyethylenovým filmem.

8. Polymerní hlína je zcela připravená k použití.

Vzhledem k určenému množství ingrediencí obdržíte přibližně 350 gramů hotové polymerové hlíny.

V budoucnu uchovávejte polymerovou hlínu v chladničce a umístěte ji do plastové nádoby s pevným víkem. Chcete-li získat polymerní jílu barvu, můžete použít jakékoliv barvy na bázi oleje nebo potravinářské barvy. Pro dosažení rovnoměrného rozložení nátěrové hmoty v celém kusu plastového nátěru postupně přidávejte nátěr malými částmi a důkladně promíchejte.

Co když polymerní hlína po určité době ztratila svou flexibilitu a je s ním obtížné pracovat? Můžete použít jednu z metod: přidání malého množství vazelíny nebo krému do polymerní hmoty nebo jej míchat s částí měkčí polymerní hlíny. Pokud jste původně dostali příliš tekutou a viskózní polymerovou hlínu, můžete ji vyrobit elastickou, míchat s částí sušší a tvrdší hlíny. Takže bude s ní mnohem jednodušší pracovat.

Také míchání dvou částí polymerové hlíny v různých barvách získáte krásné přechody barev, které se často používají při výrobě dekorativních ozdob. Chcete-li diverzifikovat paletu svých výrobků, můžete přidávat do polymerové hlíny různé další látky: třpytky, jiskry, fluorescenční látky.

Prodej hotových výrobků

V našem případě bude hotový výrobek polymerní hlína, která je zcela připravená pro použití v umění a řemeslech. Výrobek můžete prodat jehlářům, kteří vyrábějí šperky, řemesla a různé jiné plastové předměty. Nejprve se pokuste implementovat svůj produkt prostřednictvím sociálních sítí a městských fór. Na internetu bylo založeno mnoho komunit, v nichž komunikují amatéri a profesionálové tohoto umění a nabízejí tam svůj produkt.

Další možností - můžete se pokusit vyjednávat o vzájemně výhodných podmínkách s obchodem zboží pro kreativitu, abyste mohli implementovat svůj produkt.

Pokud se vám toto podnikání líbí a bude se vám dařit, pak budete mít v budoucnu možnost vytvořit mini závod na výrobu polymerové hlíny, kde budete používat již profesionální chemické komponenty. V současné době jsou nejoblíbenějšími a nejoblíbenějšími výrobci polymerové hlíny takové společnosti jako Cernit, Fimo, Premo Sculpey, Bebik a mnoho dalších.

Tvůrčí činnost: výroba výrobků z polymerové hlíny

Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Co lze udělat z polymerové hlíny: příklady

Co lze provést z polymerové hlíny: hledání materiálů + výhody polymerní hlinky + získání nástrojů pro práci + technik implementace + pravidla pro míchání barev + příklady prací z polymerové hlíny.

Prakticky každá dívka nebo žena má nějaký koníček, pomocí něhož je na chvíli zapomenutý poctivý sex o nahromaděných domácích problémech a potížích v práci.

Některé pletené, druhé vyšívání, třetí remíza. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, věnujte pozornost formování polymerové hlíny.

V tomto článku pomůžeme porozumět tomuto směru tvořivosti, co může být vyrobeno z polymerové hlíny, a také vás seznámíme se všemi detaily modelového procesu.

Vyhledejte polymerovou hlínu pro výrobu výrobků

Výběr materiálu je založen na technice, která bude použita při tvorbě produktu.

Pokud jde o způsoby popravy, mluvíme o něco později a nyní určíme místa nákupu polymerové hlíny.

Při výběru termoplastu je orientační bod stanoven podle následujících kritérií: ceny, jakosti, vlastností (s ohledem na označení budoucího produktu), územní přístupnosti obchodu.

Potřebný materiál můžete koupit třemi způsoby:

 • ve speciálních pavilónech pro tvořivost nebo vyšívání;
 • v salonech uměleckého směru;
 • v online obchodu.

Pokud město nemá obchody tohoto typu, pak je zřejmou volbou objednat potřebný termoplast přes internetový obchod.

V Rusku jsou takové body velmi populární:

 • https://rukodelnikov.ru
 • http://www.igla.ru
 • http://www.ozon.ru (zde je i zboží pro šití).

Ale kromě těch, které jsou uvedeny výše, existuje další způsob, jak získat materiál - vyrobit polymerní hlínu vlastním rukama.

Vytvořte polymerovou hlínu vlastními rukama

Není-li možnost a prostředky k nákupu potřebné směsi pro modelování, může to být provedeno nezávisle. Doporučujeme tuto možnost nepoužívat, pokud vyrábíte výrobky k prodeji.

Vlastní hlína se bude lišit od tovární verze, protože obsahuje jiné součásti.

Samozřejmě to neovlivňuje proces vytváření produktu. Ale zde může být narušena životnost výrobku, kvalita vzhledu a další parametry.

Dokonce i když získáte ideální hlínu, budete souhlasit, čas je velmi dobrý.

Přísady uvedené v receptu stačí k vytvoření 700 g umělé hlíny:

 • 200 ml PVA;
 • 2 polévková lžíce. polévkové lžíce vazelíny;
 • 60 ml citronové šťávy;
 • 2 šálky kukuřičného škrobu;
 • 6 čajových lžiček krému na ruce nebo na obličej;
 • kontejner pro smíchání složek (s výhodou sklo);
 • polyethylenový film.

Po nákupu všech ingrediencí postupujte přímo do procesu tvorby, který se skládá ze tří fází:

V nádrži smíchejte všechny vařené položky, kromě krému.

Po míchání pošleme hmotu do mikrovlnné trouby půl minuty a nastavíme maximální teplotu v mikrovlnné troubě.

Povrch, ze kterého bude výsledný materiál smíchán, se maže s nízkotučným krémem.

Tím zabráníte přilepení hmoty.

Výslednou směs umístili na pracovní plochu po smíchání po tepelné úpravě.

Dále po dobu 5 až 10 minut promícháme výslednou směs jako jednoduché těsto.

Výsledkem celého procesu je výroba stejné hlíny, stejně jako v obchodě, pouze s jinými komponentami. Směs však ještě není připravena k použití.

Mělo by být podáno podlouhlý tvar a zabalené v plátně. Tím se z hmoty odstraní přebytečná vlhkost.
Po ochlazení je připravená látka připravena k použití.

Výhody polymerní hliny

Pokud si jehličí ženy hledají odpověď na otázku, co lze udělat z polymerové hlíny, pak je odpověď téměř vše.

To je hlavní výhoda tohoto materiálu. Z hlíny je možné vyrobit ozdoby, figurky, dekorace.

K dispozici je základní technika výroby produktu a získání materiálu je snadné.

Co je vyrobeno z termoplastu, je velmi odlišné od prací z jiných materiálů. Hotový výrobek má hladkou strukturu, jasnou a bohatou barvu a také si zachovává vzhled po dlouhou dobu "s jehlou".

Samozřejmě, pokud správně provádíte všechny fáze vytváření děl z polymerové hlíny.

Co mám zakoupit pro proces vytváření jedinečné práce?

Vedle hlavního materiálu by měl řemeslník nakupovat související materiály, které zjednoduší proces výroby koncipované věci.

Některá zařízení ze seznamu níže mohou být dokonce v obvyklém balení jehlice.

Chcete-li vyrobit výrobky z hlíny, ve většině případů budete potřebovat následující seznam nástrojů:

 • povrch pro míchání "těsta";
 • nůž nebo čepel;
 • předměty válcového tvaru nebo válcovací kolík pro válcování hlíny;
 • šípky, jehly (v případě potřeby vytvořit malý otvor);
 • víčka nebo formy různých průměrů pro řezání postavy z hlíny;
 • lékařské rukavice, které zabrání situaci, když nezajímavé otisky prstů zůstanou v práci.

Nejprve byste neměli koupit obrovský set, který stojí spoustu peněz. Každopádně na začátku cesty nebudete mít představu, co s těmito nástroji dělat.

Udělat krásný kus hlíny začátečník kvalifikovaných pracovníků a improvizované prostředky. A teprve potom, po získání zkušeností, můžete zakoupit profesionální sety.

Techniky vytváření unikátního produktu z jílu

Technik, který je zvyklý vyrábět výrobky z polymerové hlíny, je obrovské množství. Některé jsou snadno ovládané začátečníky, jiné jsou k dispozici pouze odborníkům.

Zvažte nejběžnější z nich.

1) Kaleidoskop

Takový vzorec můžete provést tím, že materiál přemístíte do "klobásy" a potom - dáte mu správný tvar. Proces je poměrně jednoduchý, ale výsledek vypadá velmi působivě.

2) Hladký barevný gradient

Získává se mícháním jílu v různých množstvích různých barev. Dokonce i toto dítě bude schopno tuto techniku ​​implementovat.

3) filigránka

Stávající obrobek je pokryt jemně nasekanou hlinkou. Výsledkem je jedinečný vzor, ​​který lze provést přiláčením členů domácnosti.

4) Rostlina

Je založen na válcování kusů hlíny, které v následném složení vrstev v podobě rutlet. Na řezu vidíte jedinečný vzor.

5) Technika "soli"

Je nutné vyrobit kuličku z polymerové hlíny, která se rolí ve slané vodě, a pak ji poslat do pece pro pečení.

Po určité době se materiál vyjme, promyje se vodou a získá se originální reliéfní přípravek.

Pokud nastavíte cíl, pak na internetu najdete ještě další techniky. Byly popsány pouze ty nejjednodušší a nejběžnější, pro jejichž rekonstrukci nejsou potřeba žádné speciální nástroje.

Axiom smíchání barev polymerové hlíny

Se všemi množstvím barev a barev si chci vybrat svou jedinečnou řadu pro svou práci. Promíchejte barvy dětí, které se na zahradě učí, ale až do okamžiku dospělosti můžete hodně zapomenout, že?

Takže byste měla opakovat tuto abecedu:

 • pro interakci barev je potřeba 4-6 minut;
 • Před smícháním různých barev je nutné to provést na sondách;
 • Tmavá barva vždy dominuje světelnému tónu;
 • pokud chcete vyrobit tyrkysově modré šperky a v materiálu není k dispozici žádná taková barva, můžete se obrátit na tabulku barevných interakcí:

Tato kritéria interakce barev budou stačit pro práci s paletou a odstíny pro začátečníka.

Pečení polymerní hlíny

Termoplast je vypalován ve fajance nebo keramické keramice.

Aby bylo zajištěno, že všechny konvexnosti v díle prošly rovnoměrnou teplotní úpravou, je třeba používat železné kolíky a na ně rostlit artefakty. Pak je práce zabalena do fólie a posílána do trouby.

Rozumět specifikám tohoto procesu bez pomoci odborníků bude docela obtížné. Pokud však ve vašem prostředí nejsou takoví lidé, můžete vidět různé kurzy tohoto typu řemesel.

Ve skutečnosti proces hoření nevyžaduje velké dovednosti.

Hlavním úkolem je stanovit potřebný teplotní režim a dobu trvání v peci, které jsou předepsány na obalu polymerní hlíny.

Otevření práce lakem.

Při práci s polymerovou hlínou začátečníci dělají spoustu chyb. Jednou z těchto chyb jsou otisky prstů na produktu.

Aby bylo méně znatelné, termoplast je lakovaný.

Za prvé, bude eliminovat vadu stopy při práci, za druhé, že je výrobek atraktivnější, ve třetím, dává květiny větší hloubku.

Následující laky lze použít k zakrytí díla:

Můžete koupit lak od výrobců termoplastů nebo ve specializovaném pavilonu pro jehlice.

Otevření práce lakem je snadné. Hlavním úkolem je předem připravit roztok mýdla a dezinfikovat jeho povrch, aby se dosáhlo důvěrnějšího kontaktu laku s povlakem.

Také pro dezinfekci lze použít alkohol.

Jaké nástroje jsou potřebné pro tvarování z polymerové hlíny?

Které jsou volitelné nebo zaměnitelné?

Užitečné znalosti sdílí zkušená jehlářka:

3 zajímavé možnosti, které lze vyrobit z polymerové hlíny

Tento materiál je snadno použitelný a vhodný pro různé techniky modelování. Navíc má silnou strukturu a krásný vzhled po otevření lakem.

Zvažte hlavní typy věcí, které lze vyrobit z polymerové hlíny.

a) Květiny.

Z hlíny vytvářejí krásné květiny, které vytvářejí přívěsky, brože a jednoduše krásný dekor.

Zvažte například proces vytváření růží:

 1. Pro jádro vytváříme jádro ve formě kapičky polymerové hlíny.
 2. Dále musíte udělat plátky. Chcete-li to provést, přetočte malou kouli barvy růže a vyrovnejte ji, aby tvaroval okvětní lístek.
 3. Po výsledných okvětních plátnech je jádro přilepeno.

b) Bižuterie.

Každá módní žena sní o krásných a originálních špercích. Beginning needlewoman může dělat jednoduché a krásné kroužky, náramky, přívěsky pomocí elementárních technik.

Pro první práci je ideální volbou vytvořit korálky:

 1. Je nutné vyrobit "klobásu" z jílů a nakrájet je na malé kousky stejné velikosti.
 2. Dále přetočte každý kus do míče a dělejte otvory v nich pomocí šroubu.
 3. Pošleme téměř hotovou práci pro pečení v peci.
 4. Po tepelné úpravě se perličky nechávají vychladnout a otevírají je lakem.

c) Položky dekoru.

Pomocí polymerové hlíny můžete vyrábět magnety na ledničku, podnosy, kazety, různé dekorační prvky.

Hlavní věc - všechny tyto produkty budou jedinečné, naprosto jedinečné. Taková tvořivost hlíny bude vrcholem vašeho bytu.

Například, jak krásné hodinky byly vyrobeny z polymerové hlíny:

Chci věřit, že čtenář našel odpověď na otázku, co může být vyrobeno z polymerové hlíny. Tento proces netoleruje hněv, takže před vytvořením mistrovského díla by se člověk měl zbavit všech světských záležitostí a ponořit se do umění s hlavou.

Tvorba šperků z polymerové hlíny

Mnoho z nás vidělo různé autorské ozdoby, klíčenky, přívěsky a další výrobky v internetových obchodech. Je třeba poznamenat, že takové dekorace byly v poslední době velmi žádané. Výklenek je velmi široký a plodný. To je skvělá volba pro domácí podnikání pro ženy.

Obsah článku:

V podstatě jsou tyto ozdoby vyrobeny z polymerové hlíny. Polymerní hlinka (plast) - plastový materiál, vnějšími znaky a hmatovými vjemy připomíná plastilin. Obsahuje speciální změkčovadlo, odpařuje se na otevřeném vzduchu nebo v troubě. Jedná se o dva druhy - samo-vytvrzování a pečení. Z plastelínu se tento materiál vyznačuje stabilnější polymerací. Vlastní vytvrzení konečného výsledku se stává podobným dřevu nebo omítce. Pečený materiál má silnější sílu, připomínající plast.

Hotové výrobky mohou být lepeny spolu s jinými materiály nebo navzájem, natřeny akrylovými barvami.

Výběr a nákup jílu

Pečený plast je k dispozici v široké škále barev: běžné barvy, fluorescenční, průsvitné a jiskřivé. Samo vytvrzující polymerní hlína je prezentována v chudší barevné paletě - šedé, bílé a terakotové. Vytvoření šperků umožní vydělávat obrovské částky na internetu.

Polymerní jíl od různých výrobců se navzájem liší, a to jak v průběhu modelování, tak v konečném výsledku. Při lisování může být po vytvrzení měkčí nebo tvrdší, výsledný produkt může být lesklý nebo matný a jiné rozdíly. V průběhu času se každý, kdo má zájem o modelování, najde vhodný materiál pro sebe nebo dostane nový materiál tím, že mísí plasty od různých výrobců (na výstupu výrobku vyrobeného z takového materiálu se získávají zajímavé a ne obyčejné efekty).

Získejte polymerovou hlínu a pokračujte v kreativním procesu je velmi jednoduché. Na internetu najdete mnoho informací s recepty a podrobné pokyny pro tvorbu různých plastových výrobků.

Hledání pokojů

Vše závisí na rozsahu výroby. Ve většině případů se budou hodit jakékoliv obytné nebo nebytové prostory, můžete začít vyrábět doma, což je to, co dělá mnoho lidí, zejména žen. Ve skutečnosti existuje mnoho variant výrobní činnosti a výroba šperků je jen jedním z nich. Více informací o produkci doma najdete zde.

Kolik můžete vydělat?

Můžete si velmi dobře vydělat na prodej hotových řemesel. Náklady na jednu výzdobu autorských práv se pohybují od 20 do 50 dolarů. Za měsíc je docela možné vyrábět 15 až 50 kusů náramků, náušnic, přívěsků, klíčenky a dalších ozdob.

Výhody výroby výrobků z polymerové hlíny

Jedná se o obchodní myšlenku s minimálními investicemi, takže materiály a vybavení jsou levné. Za prvé, můžete si koupit jíl několika barev, a po chvíli můžete získat další nástroje.

Pro modelování není potřeba speciálně vybavit pracovní prostředí. K tomu je vhodná libovolná tabulka. Materiály skladujte v jakékoli skříňce nebo skříni. Nemusíte odstraňovat skladiště, protože hotový výrobek nevyžaduje mnoho místa.

Je to ideální podnik pro ženy, zejména pokud jsou malé děti. Téměř všichni úspěšní podnikatelé jsou matky, kteří začali vyrábět výrobky, když byli na mateřské dovolené. Zpočátku to může být koníček, a pak se změní v dobrou variantu výdělku.

Všechny materiály se prodávají na internetu, není třeba jít do specializovaných prodejen. Navíc v síti najdete hodně výukových lekcí, které vám umožní v nejkratším čase naučit tuto dovednost.

Další možností pro podnikání může být držení mistrovských tříd. Jen vy musíte být skutečně mistrem a ne kopírovat práci jiných lidí, ale vytvořit si vlastní.

Nevýhody podnikání

Nečekejte na okamžitou návratnost. Budete trávit spoustu energie, než budete mít někdo koupit šperky.

Toto je kreativní dílo, takže musíte alespoň vytvořit. Čas potřebný na výcvik (video lekce). Zpočátku nic nemůže fungovat, ale nezlobte se, prostě se učíte. První dílo je distribuováno přátelům, které budou sloužit jako dobrá reklama. Musíte provádět propagační akce, protože je to efektivní způsob, jak přilákat zákazníky.

Nebudete muset pouze vytvářet, ale také fotografovat práci, komunikovat ve fórech, vyjednávat, jít na poštu k odeslání zboží. Z toho možná vyplývá nedostatek. Hlavním úkolem je vytvořit a věřit v sebe, a jistě uspějete.

Výrobky z polymerové hlíny jako vlastní obchodní ruce

Výrobek vyrobený z polymerové hlíny je skutečné řemeslo, které se zajímají mnozí lidé, kteří pro své potěšení vytvářejí různé dekorace, figurky atd. Ale tyto produkty mohou být nejen skryty ve skříni nebo skříni. V souvislosti se skutečností, že tyto řemesla jsou v dobré poptávce, mohou stavět vlastní domácí podnikání. A jak to dělat, dozvíte se právě teď.

Jak vytvořit řemesla z polymerové hlíny

Abyste zahájili výrobu, musíte si koupit speciální hlínu. Prodává se v krabicích, jako obyčejná plastelína, v několika různých barvách. Polymerní jíl se liší ve svých vlastnostech (měkkost, pružnost, plasticita, teplota při hoření). Mezi nejoblíbenější firmy v Rusku patří: Fimo, Tsernit a Tsvetik. Zvláštní pozornost by měla být věnována barvě vašeho budoucího produktu. Díky novým technologiím mohou být barvy zcela odlišné: od průsvitné barvy až po světelnou hlínu ve tmě. Když jste připravili materiál samotný, musíte se připravit na pracoviště, pro to budete potřebovat:

 • Pracovní stůl s vrcholem org skla.
 • Nůž, různé formy, párátka a tak dále.
 • Kapacita pro výrobu.
 • Lak na zakrytí produktu.
 • Řetízky, pásky a další příslušenství.

Poté, co jste pro sebe vybavili pracoviště, můžete začít vyrábět výrobky. Výrobky z hlíny tvarované z malých kusů a pak vloží do trouby, zahřátý na 100-130 stupňů. Podrobnější postup takového pražení je popsán na obalu polymerní hliny. Pokud nesplníte tyto požadavky, můžete získat nekvalitní produkty (manželství). Kromě toho existují některé odrůdy hlíny, které lze vařit ve vroucí vodě místo spalování. Ale současně byste měli přísně dodržovat pokyny a nepoužívat jídlo, ve kterém byla jíl, pro potravinářské účely. Po vypálení by měl výrobek dobře vychladnout a poté ho lakovat a připojit k němu s určitým příslušenstvím (je-li třeba).

Také, aby vaše produkt originality, může být pokryta flitry nebo akrylové barvy.

Vytváření podnikání na polymerních jílových produktech

Chcete-li budovat svou firmu na výrobu hliněných výrobků, budete potřebovat vytvořit vlastní sortiment výrobků. Chcete-li to provést, musíte provést malou analýzu této specializované firmy ve vašem městě. Zjistíte, jaký je požadavek na tento produkt, hustotu konkurence a jaké hlíny jsou nejoblíbenější. Také určit výběr sortimentu vám pomůže tematické internetové fóra a blogy autorů, kde mnoho mistrů ochotně sdílí své zkušenosti s začátečníky. Když se rozhodnete pro sortiment, budete muset vytvořit dostatečné produkty, pořídit si fotografie a shromáždit fotografie v katalogu, který bude sloužit jako atribut vaše reklama.

Vzhledem k reklamě: můžete využít veškeré dostupné marketingové nástroje, žádná zmínka o vašem produktu nebude nikdy nadbytečná. Ale nejlepší věcí v tomto oboru je internetový marketing a staré dobré slovo z úst.

V průměru každý kus polymerové hlíny stojí asi 300-400 rublů. Takové zaměstnání se tedy může stát zcela vaším dodatečným příjmem a hlavním zdrojem příjmu. Jako perspektiva vývoje můžete zvážit vytvoření vlastních školení o práci s polymerovou hlínou.

Konečně

Nezapomeňte, že hotový gizmos z hlíny vyžaduje velmi pečlivé ošetření pro sebe. Změny teploty, vystavení vagusu, lepidlu nebo chemikáliím (např. Parfému) mohou trvale zničit vaše vytvoření. Chcete-li se zapojit do takové věci, místo velkého množství peněz, musíte mít velkou touhu a trochu přirozený talent. Pokud máte takové kvality, pak můžete velmi dobře očekávat úspěch. Možná ano zajímavé:

Podnikatelský nápad: Keramická floristika (tvorba barev z polymerové hlíny sama)

Tento druh domácího podnikání může přinést spoustu příjmů, a co je nejdůležitější - můžete začít okamžitě, aniž byste měli velké množství peněz ve vašich rukou. Tento druh dívky může dělat jak matky na mateřské dovolené, tak i důchodce, stejně jako ti, kteří mají rádi takové umění - to je modelování polymerové hlíny a studeného porcelánu. Budete potřebovat vzdělávací knihy o keramické floristii, stejně jako speciální nástroje. Základy ovládání lze sledovat ve video lekcích, které nabízí majster nebo navštívit několik placených mistrovských kurzů od uznávaných mistrů keramické floristiky.

A ve vhodném okamžiku si můžete vytvořit svůj vlastní video kurz keramické floristiky, v němž řeknete nováčkům, jak správně používat materiál a vytvářet jednoduché kompozice - to bude dobrá reklama vašich výrobků.

Nicméně, vše v pořádku.

K nákupu materiálu budete potřebovat částku dva až čtyři tisíce rublů.

Náklady na hotovou skladbu se mohou pohybovat od padesáti do dvaceti tisíc rublů. Cena hotového díla je určena množstvím spotřebního materiálu a složitostí výkonu. Po čase, kdy se výrobky, které prodáváte, stane více populární, můžete bezpečně otevřít svůj vlastní internetový obchod s keramickou florií. Mělo by se také vzít na vědomí, že možnosti polymerní hlíny a studeného porcelánu nejsou omezeny na výrobu květin. Můžete také vyrobit různé druhy šperků a jedinečné šperky: náušnice, náramky, korálky a prsteny.

Na videu: krátká lekce výroby barev z polymerové hlíny

Kde začít:

 • Hledání krásných písní, které můžete opakovat a ztělesňovat. Je snadnější začít růží.
 • Naučte se základy modelování způsoby, které jsme uvedli výše - tedy sledování videí na trubici a návštěva mistrovských kurzů. Můžete se pokoušet koupit knihy o tvarování porcelánu.

Ostatní výrobky z polymerové hlíny

Materiály a nástroje:

 • Polymerní samozhášivá hlína bílé barvy,
 • Stack (hůl) pro vyjíždění jílu,
 • Vodiče různých průměrů,
 • Lepidlo PVA,
 • Pásková páska je květinová,
 • Kartáče,
 • Olejové barvy a rozpouštědla pro ně (pro začátečníky bude fungovat jednoduchá základní sada),
 • Další materiály: formy pro řezání lístků různých průměrů,
 • Textury pro tisk.

Na videu: jak změnit zálibu v podnikání a začít vydělávat peníze z polymerové hlíny

Existuje mnoho druhů polymerové hlíny a nabízíme nejoptimálnější značky pro modelování barev:

 • - polymerová hlína vyráběná v Japonsku dekoklou (jílový řemeslník dekorem)
 • - studený porcelán vyrobený na Taiwanu (thaiclay, thai clay, moderní hlína)
 • Nejlepší je koupit bílou hlínu - barva se přidává již v procesu

Výše uvedené materiály a nástroje můžete zakoupit v internetových obchodech, v tzv. Uměleckých obchodech nebo kancelářských prodejnách.

Výhodou jílu je, že nezůstává na rukou a je zcela netoxický. Pracovní proces může trvat asi hodinu.

DengiLedi.ru

Domácí výdělek - výrobky z polymerové hlíny

Výrobky z polymerové hlíny

Nevím, jak vy, ale já jsem byl veden k radosti výrobku jílu polymeru, rádi považují v oknech myší, panenky, psy a jiné krásy z ní. Také v chladničce se snažím přinést z výletů magnety s trojrozměrnými obrazy místních atrakcí. Ale mou zvláštní láskou je polymerová jílova náušnice. A kdo zůstane lhostejný o drobné koláče, hrnky, luky, růže a včely! Takže dnes chci mluvit o vydělávání doma na základě této myšlenky a okamžitě nabídnout školení (zde odkaz), pro ty, kteří chtějí tuto techniku ​​rychle zvládnout.

Polymerní hlíny a výrobky z nich

Tento zajímavý materiál - polymerová hlína, byl vynalezen před méně než sto lety. Zpočátku to bylo používáno pouze pro výrobu loutkových hlav, ale s časem, kdy se výroba průmyslovým způsobem, postupně rozšířila rozsah jeho využití a nyní mají pouze články z polymerní hlíny nečiní, zájem o něj stále roste, takže tento článek v sekci "Práce doma" na stránkách DengiLady bude věnován.

Co je polymerová hlína? Jedná se o plastickou hmotu, vypadá a cítí se jako plastelína a má charakteristický bylinný zápach. Aby se dosáhlo plasticity, používají se plastifikátory, které jsou při zahřátí na 100-130 ° C zcela absorbovány do základního materiálu. V důsledku zahřívání ztrácí jílu svou plasticitu a artefakty si uchovají požadovaný tvar. Vytvrzený výrobek lze zbarvit a lepit spolu s jinými materiály.

Dekorace z polymerové hlíny

Polymerní hlína je vyráběna jak bezbarvá, tak předbarvená. Kromě toho existují hlinky se speciálními účinky: kovové, průsvitné, lesklé, barva kamene a dokonce i záře ve tmě. Navíc je kapalný polymerní jílový materiál ve formě průhledného gelu, který se rovněž tvrdí při vysoké teplotě. Tekutá hlína se používá místo lepidla, smaltu, zasklení a maskování. Může také zkopírovat obrázek tištěný na papíře. O tajemstvích práce s jakýmikoli druhy tohoto materiálu se lze naučit ze speciálního samozřejmě.

Co lze provést z polymerové hlíny? Jedná se především o suvenýry a šperky. Pak různé předměty života a samozřejmě květiny. Obecně platí, že květy z polymerové hlíny jsou celý směr, můžete říci speciální umění a zvláštní podnikání. Proto bude k tomuto tématu věnován zvláštní článek.

Vzhledem k tomu, pracovat s jílu polymeru vyžaduje, aby pacient a vytrvalost, a nevyžaduje velké náklady na materiál v počáteční fázi najednou, lze ji doporučit jako perspektivní podnikání bez nutnosti investovat pro ženy. Kromě toho takový podnik v provincii je stejně snadné začít jako velké metropole (informace o prvních krocích zde). Všechny potřebné materiály jsou vhodné koupit přes internet, a dát své výrobky na prodej a může být na internetu. O tom, jak inzerovat své podnikání na internetu zdarma, si přečtěte zde.

Technika práce s polymerem je velmi jednoduchá. Produkt se lisuje, pak se suší v peci, je-li to nutné, natřeme a lakujeme. Části řemesel mohou být přilepené spolu s jinými materiály. Všechny podrobnosti a triky, pokud máte v úmyslu stát se profesionálem v této věci, nejjednodušší způsob, jak se učit, je získáním Podrobný kurz s pokyny krok za krokem.

Řada řemesel a suvenýrů z polymerové hlíny

Jaké řemesla polymerní hlíny jsou na trhu poptávka?

Co je vyrobeno z polymerové hlíny? Opravdu co dělat, že na vašich produktech vždy existovala poptávka? Zatímco jste dosud nenašli své místo, můžete se pokusit procházet svátky. Koneckonců poptávka po suvenýrech a špercích obvykle vzrůstá těsně před svatbami. Představte si, co lidé kupují, například:

Nový rok - Santa Claus a Snow Maiden, oba velmi miniaturní a dostatečně velké, aby byly pod stromem. Náušnice a kroužky z polymerové hlíny ve formě sněhuláků, vánočních stromků, zajíčků, vánočních hraček atd. Krabičky ve tvaru sáně nebo pytle Santa Clause, figurky zvířete, jehož rok ve východním kalendáři by se měl vyskytnout atd. V kurzu, o kterém jsem psal výše, existuje speciální bonus - 5 mistrovských kurzů na vytvoření exkluzivních dárků pro Nový rok (odkaz).

Vánoce - andělé, hvězdy, rozsáhlé obrazy s biblickými příběhy...

Den svatého Valentýna - kazety, přívěsky na telefonu, přívěsky, prsteny, korálky a náušnice ve formě srdce. Suvenýry ze dvou polovin skládajících se v srdci - od coulombů po magnety na ledničce.

8. března - Krabice, panenky a domečků pro panenky plně zařízen nábytkem, nádobím a všechny ostatní upomínkové předměty, které mohou být vhodné pro dárek ženy nebo dívky. Znovu, náušnice a kroužky z polymerové hlíny, ale nyní v podobě jarních květů, kytic, srdcí, luků atd. Všechny tyto krásné malé věci se dělají snadno, nejprve následují odborné poradenství, a pak, když si vycpal ruku, a nezávisle.

Helowin - Dovolená stále více slaví mladí lidé. Kostry a kostry, duchy a zombie, náušnice a prstence z polymerové hlíny ve formě kostí, lebek a dalších hrůz...

Pokud žijete blízko k některým památkám, můžete vyřezávat řemesla spojená s nimi a nabízet k prodeji v nedalekých stáncích se suvenýry.

Pokud máte zájem o tuto práci doma, ale děsivé začít samostatně, můžete si je koupit levné kurz s lekcemi na tahu, kde se budete dozvědět podrobně nejen o tom, jak vyrábět výrobky z polymerové hlíny, ale také o tom, co potřebujete k práci, kde je kupovat a co je nejdůležitější - jak si je vydělávat.

Jak můžete vidět pole působnosti je velmi široká, a představivost je tam, kde pitky, takže pokud hledáte pro podnikání začít, nebo si jen potřebujete dodatečný příjem, tak proč ne se snažit, aby šperky a figurky vyrobené z jílu polymeru a potom prodávají tyto produkty prostřednictvím internetu. A konečně, video o tom, jak ji mladá žena začala podnikání v provincii, díky polymerové hlíně.