Prodej vánočních stromků pro nový rok - podnikání, které se připravuje v létě

Schematicky obchodní fir obchod se skládá z následujících kroků: určení místa pro vánoční trhy, nákupní místa zařízení dle požadavků správ, nákup produktů.

O vánočních bazářích

Prodej vánočních stromků v roce 2015 začne tři až čtyři týdny před novým rokem (poznámka: Factory Moneymakers: stejně jako v roce 2014, totéž bude v roce 2016). Poptávka po smrku a borovicích trvá jen pár dní, ale i v tomto krátkém časovém období můžete vydělat peníze za prodej živých stromů. Samozřejmě, tento sezónní druh podnikání nezůstává bez pozornosti městské správy, proto bude nutné pracovat tvrdě na tom, aby získal příznivé místo. Podnikatelé předregistrují dokumenty pro prodej stromů, hledají lesní plochy a připravují se na nákup stromů. Zde, stejně jako u květin 8. března, je důležité, aby se nám nepodařilo vynechat okamžik. Dále bude materiál popsán na příkladu města Soči, ale podobné požadavky se provádějí ve všech regionech (i když je třeba poznamenat, že mohou existovat regionální rozdíly).

Dokumenty

Jak otevřít trh s vánočními stromy je otázka, kterou je třeba se obrátit v létě. Aby mohl podnikatel požádat o zdobení trhu s vánočními stromy, musí mít určitý druh činnosti od ruského klasifikátoru OKVED číslo 52.63 - Ostatní maloobchodní prodejny.

Důležité: Dříve existoval speciální kód pro obchodování s jedlemi, ale již několik let, jak se nepoužívá.

V městské správě předem schválit seznam míst pro organizaci trhu s vánočními stromy. Často se jedná o malé oblasti s živou pěší nebo automobilovou dopravou. Vzácně, když pokrývají oblasti spaní, i když pro některé by bylo výhodné koupit borovici přímo u domu. Informace o již schválených místech lze nalézt na webových stránkách správy města v sekci "Rozlišení a dokumenty".

Podnikatel může nezávisle nabídnout místo, kde bude mít trh s vánočními stromy. Ale stojí za to pochopit, že za prvé bude pořadí zvážení žádosti trvat měsíc. Zadruhé není skutečností, že žádost bude schválena. Chcete-li nabídnout svou verzi umístění pro trh s vánočními stromy, kontaktujte Městské oddělení maloobchodu a oddělení architektury a městského rozvoje. První bude pomáhat při dokončení aplikace, a to bude okamžitě rozhodnuto. Pokud území, na kterém podnikatel předstírá, je v majetku někoho jiného, ​​povolení nebude uděleno.

Pokud dva nebo více podnikatelů požaduje jedno místo, místo je pronajato aukcí. Obvykle se cena odhaduje podle oblasti. Pro malý trh s vánočními stromy bude 20 metrů čtverečních. m, na rušné místo bude vyžadovat plochu asi 60 metrů čtverečních. m.

Například v září tohoto roku oznámilo oddělení pro hospodářskou soutěž v Moskvě 51 aukcí k umístění vánočních bazarů v různých administrativních obvodech Moskvy. Počáteční náklady na pronájem pozemku o rozloze 12 metrů čtverečních. m. je 48 tisíc rublů. Pro pozemek o rozloze 60m2. m. Počáteční cena je na úrovni 300 tisíc rublů. Právo využívat stránky organizace je přijímáno po dobu 5 let, ale pouze 11 dní v roce: od 20. prosince do 31. prosince.

Po obdržení povolení je nutné jít do UTII, pokud to povolí místní úřad. V takovém případě bude daň určena na základě plochy trhu s vánočními stromy a počtu dní jeho práce. V lednu příštího roku bude nutné nezapomenout podat žádost o odstoupení od tohoto režimu a podat zprávu o daňovém roce před 20. stoletím.

V případě, že nelze použít UTII, budete muset použít zjednodušený daňový systém a vybavit svůj trh s vánočními stromy pokladnou.

Některé obecní správy nabízejí alternativní způsob řešení tohoto problému. Podnikatel platí určitý poplatek při žádosti o povolení k obchodu, výměnou za to, že správní orgán vydá povolení k užívání určitého pozemku pro obchod. Zde přichází obchodování na náměstí na Silvestra, vánoční trhy a tak dále. Více než jakékoliv požadavky obce na podnikatele nejsou učiněny. Před odesláním žádosti stojí za to objasnit, jaké možnosti může vaše administrativa nabídnout.

Po obdržení povolení je nutné spustit zařízení na trhu s vánočními stromy.

Co musí být na trhu s vánočními stromy

Podnikatel musí mít prodávající vánoční stromek: vývěsní štítek, knihu stížností a podnětů, měřicí pravítko, hasicí přístroj a režii pro představené jedle a borovice. Některé městské správy nabízejí možnosti pro zdobení všech vánočních stromků ve stejném stylu. To zvyšuje důvěru zákazníků na oficiální prodejny.

Hlavní dokument: nákladní listy zboží!

Zde je příklad rozhodnutí o požadavcích na bazary vánočních stromů ve městě Soči.

Existuje další způsob, jak uspořádat trh s vánočními stromy. V takovém případě bude obchod prováděn z automobilu. Obvykle se jedná o nákladní automobil, u kterého je vystaveno několik jedle a borovice. V tomto případě jsou požadavky na plot a přítomnost známek nejsou vyrobeny, ale stále zůstává potřeba parkování a registrace obchodních míst v centru administratsii.V pokud kamion jede rychlostí ulicemi města, které nabízejí ke koupi smrk, aniž by došlo k odchýlení se od domu, to je téměř vždy nezákonný obchod.

Sankce za nelegální prodej vánočních stromků

Tam je dvojí situace. Na jedné straně jsou zaměstnavatelé povinni podat formální žádost u žádostí o přidělení pozemků pro organizaci vánočního bazaru, zaregistrovat u daní a dát určité procento ze svých zisků. Na druhé straně správní pokuta za nezákonné podnikání se pohybuje od 500 do 2000 rublů. To vše přispívá k vzniku nelegálních vánočních bazarů, kde se podnikatelé chtějí s inspektory na místě dohodnout a tiše pracovat.

Velké pokuty jsou poskytovány za nezákonné kácení smrku a borovic. To je trestní zákoník, a to je až 500 tisíc rublů. Také pachatel může čelit nápravné práci po dobu až dvou let. Ale jak se často stává, porušovatelé jednoduše nespadají do rukou spravedlnosti.

Pro boj proti nelegálním odřezáváním dřeva použijte speciální směs šetrných k životnímu prostředí. Natáhne paže borovic a dává jim špatný vzhled. Barva vychází několik týdnů po Novém roce, ale stromy jsou během masového výsevu bezpečné.

Zajímavý fakt: Strom nového roku nebyl vždy k dispozici ruským občanům. Po říjnové revoluci byla provedena celá propagandistická práce proti novoroční lesní kráse. Spolu s zrušením Vánoc se strom nazýval také "kněžským zvykem" a na Silvestra se procházely speciálními detaily, které procházely ulicemi do oken. Hledali ty, kteří mají v domě vánoční stromek. Proto se už několik let tajně rozhodlo zavírat okny přikrývkami, takže outsider nemohl vidět, co se děje v domě. Konec exil stromu Stalin dal, že v prosinci 1935 bylo oznámeno, že vánoční strom marně odsoudil jako buržoazní nápad. Bezprostředně po několika dnech byly jedle přineseny jedle a oslavy byly uspořádány. Několik let byly zveřejněny speciální sbírky článků věnovaných správné dekoraci stromu nového roku.

Nákup vánočních stromků

Hlavní otázka, kterou čelí podnikatel: kde koupit vánoční strom na prodej. Musíte hledat nejbližší lesnictví a uzavřít s ním dohodu. Podnikatel oficiálně zaregistrovaný bude potřebovat TIN, OGRNIP, cestovní pas a razítko. U LLC obsahuje seznam dokumentů plné moci pro příjemce a kopii listiny. Společně se zakoupenými stromy poskytne oddělení lesního hospodářství nákladní list, fakturu, doklad o nákupech a karanténní certifikát. Bez těchto dokladů bude prodej vánočních stromků nezákonný. Některé lesní čtvrti poskytují služby pro balení smrku a borovic, stejně jako dodávky dopravnímu podniku. Zabalené v ochranném okénku zabírají méně prostoru a umožňují nakládat více smrků do jednoho stroje.

Minimální objednávka obvykle začíná na 100 kusů a doba dodání je vyjednána jednotlivě.

Náklady na vánoční stromky se liší v závislosti na zemi, ve které se nakupují stromy.

V Rusku jsou ceny borovic na úrovni 100-150 rublů za kus. Jíl opustí trochu dražší.

Stromy pěstované v zahraničí jsou mnohem dražší. Vzhledem k směnnému kurzu eura v roce 2015 jejich nákup nemusí být pro další prodej výhodný, ale stát se dobrým darem je docela. Například pro obyčejný smrk o něco více než jeden metr vysoký, vypěstovaný v Dánsku, budete muset zaplatit od 35 eur. Kanadský smrk, jen 20-40 cm vysoký, stojí od 5 do 30 eur za kus a borovice z Německa, 15 cm vysoká, bude stát 8 eur. Všechny stromy jsou dodávány ve speciálním dekorativním obalu a mohou se v něm rozrůstat po dlouhou dobu. Minimální hodnota objednávky je obvykle několik set eur.

Pokročilé

Někteří podnikatelé paralelně s prodejem vánočních stromků organizují prodej stánků pro ně, vánoční hračky, zářící girlandy a další související produkty. Toto všechno zvyšuje průměrný příjem několikrát.

Kromě toho se cena vánočních stromků liší podle určitého pravidla. Čím blíž nový rok - cena se postupně zvyšuje. Ale 31. prosince se všechno změní. Čím blíže večer, tím nižší ceny klesají. Pro podnikatele již není důležitá skutečnost zisku, ale prodej všech produktů bez ztráty pro sebe.

Na práci vánočních stromků, potřebné dokumenty a možné důsledky nelegálního obchodu - viz video

Kde dáte neprodané vánoční stromky?

Ještě neexistuje jasný systém. Někteří podnikatelé poskytují zdarma vánoční stromky kostelům a chrámům. Tam jsou zvyklí na oslavu Vánoc. Ve velkých městech někdy zoo odnesou neprodané vánoční stromky, kam jdou krmít zvířata. V Evropě po oslavě Nového roku se stromy používají k výrobě hnojiv. Inovativní je způsob výroby kosmetiky založené na smrkových jehlách.

Přesto tisíce neprodaných stromů zůstávají na ulici 31. prosince a několik dní po prázdninách jsou stovky tisíc lesních krás posílány na nejbližší polygon pevného domácího odpadu.

Na závěr

 1. Pro prodej vánočních stromků musíte být registrovaným podnikatelem nebo máte platnou právnickou osobu.
 2. Činnost by měla být maloobchodní
 3. V říjnu až listopadu je třeba rezervovat místo na specializovaných místech pro obchod
 4. Vybavte své prodejní místo podle požadavků
 5. K nákupu produktů (nezapomeňte vydávat dokumenty pro vánoční stromky a borovice).

Prodej vánočních stromků pro Nový rok jako podnikání je pro krátké období dobrou cestou k získání dobrých peněz.

Prodej vánočních stromků - myšlenka vydělávat v zimě

V předvečer Nového roku, kdy se většina našich spoluobčanů snadno podílí s penězi, pro energické a podnikavé lidi je čas zvýšit jejich příjmy dobře. Pokud jste společenskí a náklady na sezónní podnikání vás nevyděsit, pak prodej stromů může být pro vás vynikající příjmy v zimě a důvodem vynikající nálady na Silvestra. Přípravu by měla začít nejpozději v listopadu.

Atraktivita obchodu s vánočními stromy

Zvláštní přitažlivost podnikání "vánočního stromku" spočívá v tom, že za pouhé dva týdny s dobrou organizací vám umožní získat alespoň 100-150 tisíc rublů, ale je to i jeho složitost. Tradičně v Rusku prodej vánočních stromků začíná 15. prosince a končí 31. října ve 17-19 hodin a otevřít obchod mezi prvními, již v listopadu musíte najít dodavatele zboží a uzavřít dohodu s nimi. Velké dodavatele stromů a borovic lze nalézt bez problémů na internetu.

Dodavateli mohou být:

[seznam styl = "list2" barva = "šedá")

 • Předměstské okresy lesů
 • školky
 • leshozes
 • zemědělské lesnictví
[/ list]

Uvedené podniky předem oznamují prodej kožešin v elektronických a tištěných médiích. Můžete je také nalézt v telefonních adresářích města.


Povaha vztahu mezi velkoobchodním kupujícím zboží, tedy vy, a komunálními lesnickými podniky nebo farmami, se buduje jinak. V lesnictví velkoobchodní vánoční stromky mohou být pouze v množství ne menším než 100 akcií za cenu 100-120 rublů na vánoční stromeček, což bude vyžadovat další platby a přibližně 30 až 50% nákladů na stranu, ale bude poskytovat potřebné podklady. Farmy prodávat vánoční stromky za 50-60 rublů, podle počtu stromů v dávkách podmínky nejsou uvedeny, ale průvodní dokumentace neposkytuje. To znamená, že pokud policie zastaví vaše auto naložené s lesními krásami, pak bez nákladního listu můžete vzít za pytláka a zabavit nákladu.

Jak si vybrat místo k prodeji a začít

Po uzavření smlouvy s dodavateli je nutné se postarat o prodejní místa kožešin. Obdržení potřebných dokumentů trvá přibližně dva týdny. Nejlepší je zaměřit se na oblasti na spaní: můžete si místo vybavit v blízkosti místního trhu nebo supermarketu a vedle obytných budov. Pro zaručený úspěch vaše vánoční příjmy v zimě, můžete si pro tento účel předem vytvořit web a prodat načechraný symbol nového roku nejen na trhu, ale také na internetu s doručením. Takovou službu aktivně využívají firmy, různé kluby, dětské instituce. Pro organizaci bodu jakéhokoli typu je nutné ukládat následující dokumenty:

[seznam styl = "list2" barva = "šedá")

 • certifikát o IP;
 • nákladní list pro dávku vánočních stromků s uvedením jejich počtu a počtu vozu;
 • daňová faktura;
 • povolení obchodovat;
 • stigma leshoz nebo mateřské školky, připevněné k řezu každého stromu.
[/ list]

Prostor pro prodej vánočních stromků by měl být chráněn u vchodu do vašeho mini trhu atraktivní znamení a starat se o osvětlení: protože musíte obchodovat až pozdě v noci. Ujistěte se, že máte zásobu hasicího přístroje a páskového měřidla nebo sklopného měřícího přístroje, který měří výšku vánočních stromků.

Kolik můžete vydělat

Základem vánočních příjmů v zimě jsou samozřejmě vánoční stromky: jsou cennější a rychlejší. Malé stromy až 1 metr „odletí“ pro 130-150 rublů, 1 až 1,5 metrů - 200-250 rublů, a na načechrané a středních lesních krás můžete dát cena od 500 do 1000 rublů, a v některých případech i více. Prasata mohou být prodána za cenu 250-300 rublů na strom s výškou 2 metry.

Spuštění nákupních nákladů strana ve 300 vánočních stromů a potřebné vybavení pro uspořádání trhu nepřesáhne 40-45 tisíc rublů a příjem závisí na tom, kolik a za jaké ceny budete mít čas prodat za dva týdny.

Otevřeme firmu na novoročních stromech - krok za krokem algoritmus

Už jsme diskutovali různé možnosti výdělku před novým rokem, a v tomto článku budeme hovořit o tom, jak vydělat peníze tím, že prodává vánoční stromky. Zahájení takového podnikání má vlastní specifika, které je třeba vzít v úvahu před zahájením obchodu.

Kde prodávat?

Chcete-li najít správné místo pro obchodování s vánočními stromy, musíte nejprve prověřit soutěž. Zvláště ziskovými místy prodeje budou trhy ve spacích oblastech města nebo prostě procházející místa.

Pokud plánujete pronajmout si místo na trhu, budete muset zaplatit pouze nájemné. Ale s pouličním obchodováním budete potřebovat povolení k obchodu s městskou správou.

A co konkurence? Nemůžete se bát, existuje mnoho zákazníků pro tento produkt a každý z podnikatelů najde svého kupce. Někdy jsou od prodejců vánočních stromků postaveny celé nákupní řády, ale všechny úspěšně prodávají zboží a mají dobrý zisk.

Sortiment a dodavatelé

Existují dva typy vánočních stromů: umělé a skutečné "živé" stromy. Poptávka je pro to a pro jiný typ výrobku. K nákupu umělých vánočních stromků budete muset jít na velkoobchodní trh. Pro představitelný vzhled budou muset být vyrovnány nebo dokonce fermentovány, protože jsou obvykle velmi těsně balené.

K obchodování „živých“ vánočních stromků, budete muset koupit ve speciálních školkách, zatímco poptávka ze strany dodavatele všechny potřebné dokumenty k nim. V opačném případě budete čelit pokutě a konfiskaci zboží. Buďte opatrní na tuto otázku.

Třetím druhem slavnostních novoročních stromů jsou borovice, které jsou také často zakoupeny, protože mají krásný tvar a delší jehlice.

Dalším sortimentem mohou být novoroční ozdoby, girlandy a různé atributy nového roku.

Dodání zboží do obchodního místa budete potřebovat nákladní dopravu.

Kolik peněz potřebujete začít?

Prodej vánočních stromů pro nový rok, protože podnikání nevyžaduje obrovské investice kapitálu a je docela cenově dostupné pro začínajícího podnikatele.

Uvádíme přibližné náklady na provozování této firmy.

 • Pronájem obchodního místa - 100 USD - 150 USD
 • Daně - 150 dolarů
 • Plat za prodávajícího - 200 USD
 • Počáteční nákup zboží - 2500 USD - 3500 USD
 • Náklady na dopravu - 50 USD

Kolik na to můžete vydělat?

Business for novoročních furtrees - ziskový výklenek, protože nemusíte trávit na reklamu, prostor a další výdaje. Vypočítat, kolik můžete vydělat tím, že prodává vánoční stromky v novém roce jsme se označují průměrné marže na zboží, která je rovna - 50% - 70%.

Pokud prodáváte jednotlivé větve stromů nebo borovic, zvýšíte cenu tohoto produktu o 100%.

Na základě těchto údajů můžete odhadnout, kolik tržeb potřebujete k tomu, abyste získali zisk.

Závěry. Obchodování s vánočními stromy je skvělým sezónním příjmem pro začínající podnikatele.

Je třeba něco přidat k tomuto materiálu? Budeme vás pozorně poslouchat v komentářích.

Prodej vánočních stromků na ulici

Novoroční svátky jsou téměř výnosné období pro podnikatele působící v různých oborech. Docela logické, že mnozí z nich přinejmenším jednou přemýšleli o implementaci vánočních stromků na ulici, protože toto, i když sezónní, slibuje, že bude víc než solidní. Navíc takový obchod nevyžaduje přijetí řady povolení, licencí, jako například v případě alkoholu nebo pyrotechniky. Jen pár dní podnikatel může dostat až 3 tisíce dolarů, což je nepochybně velmi dobré příjmy.

Potřebné vybavení

Chcete-li prodat takový výrobek, nebudete muset nakupovat speciální zařízení. Takové podnikání však vždy přitahuje pozornost kontrolních orgánů, zejména Státní lesnictví a Gospozhnadzor. Chcete-li bez problémů absolvovat test, ujistěte se, že jste si koupili a ukládali na svém místě následující nástroje:

 • Pila;
 • Ruleta;
 • Sekeru;
 • Hasicí přístroj;
 • Balicí materiál (obvykle lano).

Není nutné chránit obchod, ale je lepší objasnit tuto problematiku u místní správy. Někteří lidé důrazně doporučují podnikatelům, aby jezdili na stoly a obalovali je kolem obvodu obchodního prostoru lano, čímž vytvářejí viditelné hranice.

Kde organizovat prodej vánočních stromků?

Samozřejmě, téměř hlavní zárukou vašeho úspěchu bude správná volba umístění vašeho bodu. Neúspěšná volba, naopak, zaručuje, že způsobí ztrátu peněz, protože neprodané zboží nemůže být realizováno. Nejziskovější tradicí jsou místa na trzích a v blízkosti hlavních nákupních center. Je velice pravděpodobné, že jsou již zaměstnáni podnikateli, kteří se již několik let podíleli na tomto podnikání, ale měli byste si pamatovat, že nejprve potřebujete průchod a může se nacházet ve velkých obytných oblastech. Nejsou příliš zapojeni do tohoto obchodu, i když jsou více než nadějná.

Kde koupit smrk?

Pokud plánujete prodávat stromy, borovice a jedle na ulici, určitě budete muset najít spolehlivého partnera, ze kterého si můžete koupit zboží za rozumnou cenu. Uzavření smluv by mělo být řešeno bezprostředně po obdržení povolení, zatímco hledání potenciálních prodejců musí začít před vypracováním dokumentace.

Nejčastěji podnikatelé zvolí jednu ze tří možností:

 1. Lesnichestvo. V lesnictví se nejčastěji nakupují stromy. Dnes je možné je nalézt v téměř každém regionu, ale i když vaše byla výjimka, můžete objednat zásilku zboží v sousední oblasti. Doprava zpravidla nezpůsobuje žádné problémy. Pokud nevíte, kde najít takové podniky, při sestavování dokumentů věnujte pozornost seznamu školka s rostlinami, které jsou nakupovány přesně v lesnictví. Pamatujte, že čím dál od města, tím lépe produkt a nižší cena. Mělo by se však rovněž vzít v úvahu, že velikost minimální šarže prodávané v lesních oblastech je 100 stromů. Podpisem smlouvy podnikatel platí polovinu částky a druhá polovina musí být zaplacena přímo v době odeslání. Datum objednávky také záleží - čím dříve uzavřete smlouvu, tím lépe pro vás, protože konkurence v tomto oboru je dost těžká.
 2. Farmy. Pokud se takové farmy nacházejí poblíž města, tam budete moci zakoupit malá množství zboží (není třeba počítat s velkými dodávkami z těchto podniků).
 3. Velkoobchodníci. Zprostředkovatelé umožňují podnikateli zbavit se všech obav spojených s nalezením dodavatelů a přepravou stromů, ale kupováním velkého množství zboží hromadně, vaše podvádění bude velmi malé. To vás zbaví většiny možných zisků, to znamená, že pokud máte takovou příležitost, stojí za to koupit smrk od ostatních partnerů. Kromě toho vám dodavatelé mohou nabídnout dovozní strom, ale jeho cena bude desetkrát vyšší než trh a je nepravděpodobné, že byste mohli okamžitě vstoupit bez vážných investic do počtu bodů, které se zaměřují na bohaté kupce.

Ziskovost a ziskovost podnikání vánočních stromků

Aktivní podnikatel může vydělat až 3 tisíce dolarů za 8 dní dovolených vzrušení. Nicméně to nebude tak snadné.

Podle nejnovějších statistik v tomto období lesnictví získává na vánočních stromcích 10 až 20 tisíc dolarů. Celkový objem trhu se odhaduje na 0,5 až 0,7 milionů dolarů. Následně takový obchod nemůže být nazýván velkým obchodem, ale spíše zdrojem dodatečných, poměrně velkých a rychlých příjmů. Dětské školky zpravidla prodávají stromy za cenu od 50 středisek až po jeden a půl dolarů za běžný metr. Maloobchodní cena je o 30-40% vyšší než velkoobchodní cena. Váš výdělek tedy bude záviset přímo na počáteční ceně a velikosti zásilky. Obvykle na trhu s vánočními stromy vydělávají až 500 dolarů za den a ziskovost podniku jako celku činí 15 až 25%.

Tuto částku lze výrazně zvýšit otevřením celé sítě podobných bodů. Tuto myšlenku však mohou uplatnit zkušení podnikatelé, kteří mají dostatečně velké investice.

Požadované dokumenty

Prodej vánočních stromků v ulicích je regulován státními organizacemi, což znamená, že vaše místo musí splňovat všechny stávající požadavky a ty musí mít po ruce všechny dokumenty, které potvrzují zákonnost činnosti. Kromě toho musíte být registrováni jako samostatný podnikatel (registrace právnické osoby je také povolena, avšak zpravidla to jednoduše není nutné pro malé firmy).

Nejprve je třeba určit umístění vašeho bodu. Jestli to bude na obecní trhu, je třeba ho kontaktovat předem žádat o povolení k obchodování (mnoho zkušených podnikatelů na vědomí, že tato volba umožňuje nejen snadněji a rychleji spustit dokumentů, ale obvykle přináší větší zisk pro majitele). Pronájem náměstí, můžete začít obchodovat.

Chcete-li prodávat vánoční stromky v rezidenční čtvrti, podnikatel se bude muset obrátit na oblastní správu (je lepší volat a pak jít) a vyplnit žádost. Musíte také vědět, v jaké podobě by měl být prezentován plán místa, kde má být předložen váš bod.

Je tedy přijato povolení k obchodování. Jaké další dokumenty podnikatel potřebuje, aby byla činnost zcela legální?

Při nákupu zásilky zboží musíte získat smlouvu o lesním hospodářství a akt přijetí a převodu (se všemi dokumenty musíte mít informace o přesném počtu zakoupených stromů). Všechny tyto dokumenty, pokud je to nutné, budou muset být předloženy zástupcům orgánů dohledu.

V případě ověření musíte tedy pro kontrolu provést následující dokumenty:

 1. Osvědčení o registraci IP;
 2. Povolení obchodovat od správy nebo trhu;
 3. Zboží a přepravní nákladní list;
 4. Daňový nákladní list.

Navíc na vašem místě by měl být umístěn vývěsní štítek, který informuje o jeho profilu (zeptejte se správce). Také musí být písemné ceny (ne nutně přesné). Každý list s informacemi, například číslo IP a telefonní číslo, musíte podepsat.

Pokud najmete realizátora, ujistěte se, že vypracujete akt převzetí - to zabrání krádeži.

Obchodní fórum

Podnikání na prodej vánočních stromků

Msdone 12 října 2012

Msdone 14 října 2012

zodchyi 15 října 2012

gamer45 20.10.2012

Msdone 22. října 2012

Na fóru se stáváme stále více aktivní! Minulý rok to zkusili, ukázalo se to špatně, měli nějaké zkušenosti. Máme v úmyslu obsadit velký podíl na trhu, hromadně, je nepravděpodobné, že se nám to podaří řešit, les je rozdělen, bylo zjištěno na oddělení přírodního managementu. Možná jsou nějaké nápady, některé otázky, někdo, kdo neví, kde začít, někdo chce sdílet své zkušenosti? Jsem rád, že o tom mluvím zde nebo v PM. Díky předem!


A proč jste špatně vyškoleni, můžete poukázat na vaše chyby?

Igor161 22 října 2012

gamer45 22 říj 2012

A proč jste špatně vyškoleni, můžete poukázat na vaše chyby?

Neměli jsme stacionární body, pracovali jsme pouze na doručení. Prodal pouze 20 kusů, a pak se seznámili, se ukázalo na konci většinu z nákladů na vánoční stromeček se všemi náklady, ale tysche rublů získané s doprovodem, který byl velmi rád =) Takže co nejdříve poradenství, zapojit co nejvíce lidí ze všech míst, z Internetu, stavět stacionární body, na dodávku jako práci.

Podolchanin80 22 října 2012

volkodavur 24 října 2012

gamer45 24 října 2012

Neměli byste jít do odvětví lesního hospodářství, ale v přírodě by vyrazili. Obrovské plochy zemědělské půdy jsou zarostlé vánočními stromy. Dále vám poděkujeme za rekultivaci. Hlavní náklady jsou zde doprava a těžba dřeva.

Ve skutečnosti je to velmi cool nápad, považujeme to jen v našem městě, nazvaném dnes dodavateli, ceny nejsou příliš atraktivní.

jamnightx 25 říj 2012

RaDes 27 Říj 2012

Nevím o živých stromech, ale umělé stromy jsou docela výnosné podnikání, jen ty musíš vědět, kde koupit levnější 8) V letošním roce je už pozdě, musíš si v létě koupit vánoční stromky. Takže vánoční stromky jsou už od poloviny listopadu k dispozici v moskevské TC a my jsme jedním z nich. Máte-li jakékoli dotazy, zeptejte se.


A mohu zjistit, "kde koupit levnější"? V PM nejsem s tebou konkurovat teritoriálně. Krasnodar kr.

Novoroční podnikání na vánočních stromech (algoritmus krok za krokem)

Brzy - Nový rok. Zatímco pro některé to může být více, a nebude brzy, ale pro ty, kteří se rozhodli do prdele vaše gesheft, zatímco zbytek toužebně přemýšlet o nadcházejícím rutina - jíst salát u televize - je čas přemýšlet o tom, jak vydělávat.

Přejděte k firmě. První krok. Souhlasíme s příslušnou mateřskou školou v lesnictví. Druhý krok vyberte místo prodeje.

Lesnictví obvykle vyžaduje 50% předplacení a nákup hromadně ze strany 100 kusů. Pěstování začíná téměř v polovině prosince 10-15.

Přibližné nákupní ceny. Máme zájem o stromy (nejdražší) a borovice (levnější). Vánoční strom s výškou 1 metr se prodává za nákupní cenu 100-130 rublů; dvoumetrový vánoční strom za cenu 250-300 rublů. A borovice jsou 1,5krát levnější.

Nesmíme zapomínat, že doprava vánočních stromků v autě je sledována policií na dálnici, aby vás pokutovala za pytláctví. Takové zasedání je doprovázeno úplným stažením zboží. Abyste zabránili tomu, abyste se mýlí s pytláky, musíte mít nákladní list, který musí obsahovat (1) čísla vašeho auta a (2) počet kožešin na palubě.

Kde hledat lesníky?

Je to docela jednoduché, protože to není nutné jít do lesa. Když vstoupíte do frází vyhledávače "Prodej vánočních stromků, internet okamžitě rozdá desítky kořenů lesníků, kteří jsou připraveni uzavřít s vámi smlouvu. Google, aby vám pomohl!

Pokud nechcete kontaktovat velkoobchod, pak vám farmy pomohou. Oni, spolu s leshozes, se zabývají rostoucí stromy, ale strany mohou nabídnout jen malé.

Požadované doklady pro prodej vánočních stromků:

Nákladní list
daňová faktura
faktury (pokud existuje nekompenzace)
razítkem na okraji stromu

Výhody a nevýhody nákupu smrky od zemědělců

Firové stromy z farem vám budou prodány dvakrát až třikrát levněji. Proč? Protože dokumenty pro vánoční stromek nebudou dány. Řešení problémů budete na vlastní náklady.

Dokumenty požadované pro přímý obchod

Osvědčení individuálního podnikatele
Koordinace umístění obchodního místa

Co by mělo být vybaveno prodejním místem pro prodej vánočních stromků

vývěsní štít
zábradlí
čisticí nástroje
hasicí přístroj
skládací metr pro měření délky stromu
kabel pro osvětlení
žárovky

Co potěšit kromě jedle, ale s jedlemi?

V lesnictví budete mít volné větve s kužely. Vezměte to, ale je to krásné. Budete je také prodávat.

Také prodáváte dřevěné křížové podpěry pro živý vánoční stromek. Musí být vytvořeny nezávisle, ale trochu - netrvají moc. Proveďte křížení z výpočtu 10 křížek na 100 stromů.

Technologie výroby kříže pro vánoční stromek

Vyrábí paprsek - "čtyřicet" s délkou 1,5 metrů. Z tohoto množství materiálu se vytvoří jeden kříž. Musíte to opravit čtyřmi šrouby. Díra pod stromem se děje na místě nebo ne. Vrtání a tryska na něm jako "korunka" (průměr 40-45 cm) pomůže vytvořit drážku pod kmenem na svém místě.

Kde položit nelikvidní pozůstatky?

Možnost jedna: recyklovat (brousit) a prodávat zemědělcům hnojivo-kompost
Druhá možnost: prodávat na spontánním trhu na hřbitově těm, kteří dělají živé věnce borových jehel.

Prodej vánočních stromků začíná 15. prosince a končí 31. prosince kolem 17:00. A musíte začít myslet právě teď!

* * *Článek více než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Vánoční podnikání zevnitř nebo jak vyrobit milion na vánoční stromky

Novoroční shonu je již za sebou a já konečně mohu odhalit všechny důvěrné informace Vánoční strom, popište to zevnitř a poskytněte podnikatelům doporučení pro příští rok. Ujišťuji vás, je to velmi zábavné vyprávění, protože obsahuje nejcennější osobní zkušenost, nejčerstvější, jako právě chycené a stále vlající ryby. (Leden 2014)

Vánoční stromky

V novém roce mnoho podnikatelů přichází s nápadem udělat něco nového roku a chytit kus slavnostní šílenství. Zamyslete se nad podnikateli takto: "V novém roce se lidé vymykají z policejních obchodů, je vše čisté, takže někam potřebuji někam dát něco a já budu mít 100% návratnost!" A z nějakého důvodu podnikání na prodej vánočních stromků přichází na mysli takové podnikatele mnohem častěji než prodávat cokoli jiného. Je pochopitelné: pyrotechnika potřebuje povolení, alkohol obecně spotřební zboží, kaviár se rychle zhoršuje a prodej vánočních ozdob je nezajímavý a nerentabilní. To je spěch na nešťastný strom.

Živé vánoční stromky jsou zapojeny do obyčejného chlapce do 25 let, a kteří nemají žádnou obchodní zkušenosti a kagorta kavkazských podnikatelé a lidé v letech s hlavní činnosti úplně jiného průmyslu. Přišla jsem na hlavu centra péče o auta, která na vlastní gazelle přinesla velkou párty vánočních stromků. Uspěl by, kdyby stromy nebyly tak mizerné a procházely by stromovým plotem jako vánoční stromek a ne jako smetanové sazenice.

Přítomnost jakéhokoli zdroje dává těmto lidem důvod domnívat se, že jejich podnikání se ukáže dobře.

- Máme řidiče se svou gazela! Tak můžeme prodávat vánoční stromky ve velkém!
- Máme stovky čtverečních metrů pozemků na ulici, na kterých můžete vložit vánoční stromky! Otevřete vánoční bazar!
- Máme navštívené stránky, můžeme o ně požádat inzerci a prodávat vánoční stromky s dodávkou domů!
Nepotřebuji vysvětlovat, že všechny tyto zdroje jsou fiktivní, protože jako gazela s ovladač není zaručeno, že najít velkoobchodní kupující, pozemek v neprůchodné místo nepřináší jediného zákazníka, a navštívili web neposkytuje potřebný a dostatečný objem zakázek na dodávky. Vánoční stromky jsou příliš neobvyklé zboží a jejich nákup je impulsivnější než dobře promyšlené, takže internetový marketing zde funguje špatně.

Jádra na čtvercích

Velké pouliční stromy stoupají od 6 metrů a další - to je nejzajímavější a nejvýhodnější část podnikání vánočních stromků, ale vyžaduje předčasnou přípravu a účast v nabídkách. Nabídky na nákup těchto vánočních stromků se konají v září. Spravováno městskou správou, okresními správami, řetězci supermarketů a dalšími velkými organizacemi.

Vyhraje, jak byste si mohli myslet, nejlepší cenu a největší zpětný odchod. Můžete soutěžit, ale musíte mít zkušenosti s nabídkami. Potenciální příjmy mohou činit více než jeden milion rublů: nákup takových vánočních stromků bude stát 10 000 až 20 000 rublů. za kus a na faktuře za přepravu už půjdou na 100 000 na jednotku. Stačí stačit, aby loď přinesla nejméně tucet, aby získala milion, a zavřela otázku obchodu s vánočními stromy po celý rok.
Nastává, objednávají se velké vánoční stromky a bez nabídky. Objednat nákupní komplexy, sportovní komplexy, organizace, školy, mateřské školy a další instituce, které mají vnitřní prostor, kde si můžete dát a obléknout velký vánoční stromek. S nimi můžete pracovat až do 25. prosince a mají čas skočit do posledního vozu odjíždějícího vlaku. Po 25. dni bude velmi obtížné realizovat velký vánoční stromek.

Vánoční stromky velkoobchod

Od 15. prosince se velkoobchodníci stali aktivními. Vzhledem k tomu, že nikdo nechce převzít zodpovědnost, každý chce nejprve prodávat pár stromů a teprve pak je koupit. Jak to je? Je to velmi jednoduché: hlavní dodavatelé živých stromů jsou v Permu. Koupě je 150 rublů. na jednotku, na velkých zásilkách klesá na 100 a nižší, podmínky přepravy - záloha 50%. Podnikatelé pořadí 1,000 100 rublů (předplacené 50,000), pak se prodávají 200 akcií za 250 rublů., Příjem do úplného zaplacení 50.000 Zálohy dodavatelům a kalení, dokud stromy jít z Perm (2-3 dnů), se dohodly na provádění jiných stran za podobné ceny, přičemž druhou platbu získá dodavatel. Pokud kvalifikovaně vybudovat okruh, je možno vstoupit na trh bez peněz vůbec, a vydělávat 150.000 jedním porodu, ale stále tu bude rozpočet ve výši 50,000-100,000 navíc: můžete nejprve koupit vánoční stromeček, a nemám odrazit jejich práce bude.
V době neurčitosti na trhu (20. - 25. prosince), kdy se velkoobchod postupně dostává do maloobchodu, místní ceny procházejí ve velmi širokém rozmezí: strana 100 kožešin může jít až 150 rublů za jednotku (velkoobchodníci, vycházející z dohody. Je výhodné koupit, pokud si je neobjednáte dávku Perm) a 350 rublů za jednotku (nákup četné prodejny, chaotický otevřel všude a špatně informovaní velkoobchodní ceny).
Po 25 prosinci velkoobchodní cena prudce klesá až na cenu a dokonce ještě nižší: prodejní body jsou již nasycené, všichni velkoobchodníci začnou okamžitě prodávat zůstatky. Nabízejí bezplatnou dodávku do jakéhokoli okresu města, spoustu 10 kusů a ceny asi 100 rublů. (nákup) a někdy i najednou najednou. V těchto dnech už není užitečné dělat velkoobchod, nicméně, maloobchodníci nejsou také vždy hladký.

Jaké dokumenty jsou potřebné pro prodej vánočních stromků

 • nákladní list (standardní TTN)
 • karanténní certifikát (viz příklad)
 • fytopagoskop s holografickou nálepkou (viz příklad)

Vánoční stromky v maloobchodě

Maloobchodní prodej vánočních stromků - je to samostatná píseň a mohu o tomhle druhu podnikání říci hodně.

Vánoční trh

Maloobchod začíná 20. prosince, kdy se na ulicích objevují první vánoční trhy - na stanovených místech KUGI v průchodech před metrem a na křižovatkách. Obvykle jsou tato místa většinou přidělena nájemníkům, stejně jako místa pro prodej melounů v létě, místa pro pivní stany atd. Ke všem je lítost, všechny tyto body obvykle drží lidé z blízké ciziny - Arméni, Ázerbájdžánci a jiní horští. Boj s nimi na těžké místo je obtížné a nebezpečné - můžete skončit špatně. Je možné vyřadit z KUGI nové místo, ale vzhledem k silné inhibici tohoto systému je lepší začít někde za půl roku, ne-li dříve. Další možností - pronájem prostoru z existujícího obchodu, nákupního komplexu, pavilonu. To nevyžaduje dohodu s KUGI a řídí se obvyklou nájemní smlouvou. Vzhledem k tomu, že oblast bude potřeba jen 10 dní, můžete získat zajímavé podmínky. Na druhou stranu může předemanálový rozruch mozku zatěžovat majiteli domu a pro tyhle bídné týdny a půl těla vás zničit. Slyšela jsem, že na některých místech za pronájem části parkoviště před TC, chlapci vyslali 200.000 za půl měsíce. Dokázal jsem se dohodnout na 30 000 rublech. k pronájmu pavilonu o ploše téměř 100 m2 po dobu dvou týdnů. Cenovka je poměrně loajální, vzhledem k tomu, že jsme mohli pověsit reklamy na pavilonu, dát stromy na ulici před ním a spustit promotor k hlavnímu vchodu do TC, kde hlavní proud prochází. Buďte velmi opatrní s těmito druhy investic: nemohou se ospravedlnit a výrazně snížit návratnost celého procesu. Například moji přátelé kvůli pronájmu uzavřeného pro tento nový rok s mínus 80000r., Také jsem se podařilo získat malý plus právě kvůli dobrým podmínkám pronájmu.

Poptávka na vánoční stromky v maloobchodě

Poptávka po vánočních bazářích je poměrně slabá. Existuje několik důvodů:

1. Existuje spousta bazarů. Lidé, kteří hledají nejlepší ceny, jsou navštěvováni v několika zemích a nakupují tam, kde nabízejí minimální cenu
2. Vánoční stromky lze zakoupit ve velkých sítích - pásky, v pořádku atd.
3. Fur-stromy lze objednat s dodávkou (to je popsáno níže)
4. Mnoho umístit umělý vánoční strom doma - to nakonec jde levnější, nejsou tam žádné jehly, obvykle trvá méně prostoru a zdá se být šetrnější k životnímu prostředí (kontroverzně, ale myslíte na spotřebitele?)
5. Někteří si nedělají na svátek na Nový rok strom nebo dokonce skládku do zahraničí.
Výsledkem je, že z hustého toku tisíce lidí se jen několik desítek zajímá o jedle, maximálně desítky, a jen 50% zájemců o nákup. Tok dosáhne maxima poslední neděli před novým rokem a do 31. prosince téměř vyčerpá. Prodávat něco v předvečer nového roku může být jen za směšné ceny.

Kožešiny s dodávkou

Samostatné téma - doručení živých vánočních stromků na dům. Internet zákazníci jsou většinou zkušení a dostatečně zřejmé: znají cenu pouličních tržištích, přezkoumala návrh na internetu. Proto je vhodné, nebo cena dumping (vánoční strom s dodávkou 1000 rublů. Před 25. prosince, a 500-800 rublů. Až 30 čísel), nebo nestandardní nabídka (stromy nad 2,5 m, borovice, jedle a další rarity), nebo obojí obojí najednou. Na nestandardní klauzuli nebude mnoho kupujících nikdy, ale moudře investují do marketingu a vytvořit správnou cenovou politiku, a to i v malém množství objednávek můžete získat. Cena dumping, naopak, to vyžaduje brát hlasitost. Váš návrh by měl být nejzajímavější, a to kdykoliv, takže je třeba sledovat trh každou hodinu.

Organizace dodávky stromu předpokládá následující náklady:

Marketing

 • vývoj webových stránek (nejlépe 1 měsíc před začátkem prodeje) + přímé (nepovinné)
 • zahájení skupiny vkontakte a její propagace (10. - 15. prosince)
 • spam vkontakte (denně od 15. prosince do 30. prosince, velké svazky)
 • Odesílání SMS do místních databází (v prosinci 2013 byla cena poštovních zásilek na úrovni 25-30 kopecks na 1СМС pro objemy od 10 000)
 • reklamy na avito, z ruky na ruku a na jiných webových stránkách reklam (denně pro 5-10 reklam)
 • nabídky v kuponových službách (grupon, kupon, kupikupon atd.)

Provozní

 • skladu
 • řidič se svou gazela (od 1000rub / den)
 • benzín (120 rublů na 100 km tratě)
 • operátor při přijímání objednávek (tuto práci může provést iniciátor podnikového procesu)

Ziskovost podnikání vánoc

Vánoční obchod - velmi rychlé a nepředvídatelné. V tom můžete vyhrát i prohrát. To může sloužit jako dobré školy pro ty, kteří se rozhodli hrát v podnikání a chce „cut přítomné ve spěchu“, protože jasně ukazují, čeho jste schopni.
Dokonce i se zdroji a výcvikem je možné zůstat bez zisku a téměř téměř nulové, dokončit práci několik hodin před novým rokem. Pokud pracujete pouze na velkoobchodě, nemůžeme ani vypočítat a zůstat na nový rok s celým vozem z čerstvě nasekaných vánočních stromků, které nikdo nepotřebuje. Jedinou možností, jejíž ziskovost je nepochybná, je nabídka velkých vánočních stromků, ale prakticky nemáme co dělat bez zkušeností s prací. Mohu jen doporučit, aby se počátkem prosince individuální zakázky shromažďovaly pro různé instituce a organizace v regionálním měřítku, které byly zavedeny do 15. prosince a tiše zůstaly na odpočinek. To je nejlepší strategie, kterou si můžete vybrat.

Pokud jste se i přes varování rozhodli pro tento rok vánoční obchod, můžete mě kontaktovat za placenou konzultaci v otázkách týkajících se podnikání na prodej vánočních stromků.

Náklady na poradenství v oblasti obchodu je 2500 rublů. po dobu 1 hodiny. Platba se provádí na webu Webmoney, Yandex.by penězi nebo přes terminál Svyaznoy

Prodej vánočních stromků a povolení obchodovat s vánočními stromy

Otázka od Sharipova Rustama:

Dobrý den, Můj kamarád a já jsme chtěli udělat maloobchodní prodej vánočních stromků. Ale tam musíte mít povolení, a tak nevíme, kde se o toto oprávnění ucházet. Mám PI a prodávám další typ činnosti v stanech a na trhu.

Odpověď od Schmidta Nicholase (Autor blogu Jak vydělat peníze):

Je mi líto, že jsem odpověděl na otázku po dlouhou dobu, právě jsem se dozvěděl všechny informace z první ruky, a to od mého přítele, který prodával vánoční stromky. Řeknu nejenom o povolení obchodovat s kožešinami, ale také o dalších jemnostech tohoto podnikání. Takže začneme v pořádku!

Určete místo obchodu

Odkud budete obchodovat, závisí na tom, s kým půjdete na svolení. Pokud budete prodávat vánoční stromky na trhu, pak jděte na tržní správu a dohodněte se na povolení s nimi. Pokud je to jen v nějaké části města, pak jděte do okresní správy.

Rada mého přítele je rada, je lepší obchodovat na centrálním trhu, kde měli největší výnos. Můžete také prodávat v samostatné části města, ale vedle velkého počtu obytných budov.

Získání povolení

Jak jsem již napsal výše, hledám, kde budete obchodovat, jděte tam a požádejte o povolení obchodovat s vánočními stromy.

Pokud se jedná o obecní trh, přejděte na administraci trhu a požádejte o povolení. Doporučuje se vyjednávat o jednom druhu monopolního obchodu na trhu, to znamená, že jste tam byl jediný prodejce. Můžete jednat, je kontrolován! Uzavřete leasing na správném místě pro vás nebo na ten, který trh přidělí, dostanete povolení a můžete pokračovat.

Pokud se jedná o libovolné místo v jednom z okresů města, pak jděte na správní úřad kraje (předvolání) a vyplňte žádost o povolení obchodovat s vánočními stromy. Zjistěte také, jakým způsobem připevněte plán (na označené kartě), kde přesně bude vaší zásuvkou. To může být trochu chaotivnější než s administrací trhu, ale není kritické. Získejte povolení a jděte!

Kde koupit stromy, borovice, jedle

To vše je zakoupeno v lesích. Můžete zavolat na správu lesních lesů a zjistit, jaké jsou ceny, v nichž se leshozes a jít tam, kde je cena pohodlnější. Je lepší jít dál od města, protože tam jsou více kvalitních vánočních stromků a ceny jsou levnější. Můj přítel cestoval 400 km. z města.

Z dokladů, které potřebujete získat z leshoz: smlouva a akt přijetí a převod zboží. Všude by měl být předepsán přesný počet stromů.

Koupit jedle, borovice a jedle! Fir-stromy mají větší rozpětí a jsou dobře zakoupeny kvůli vůni. Navíc mohou být dalším dobrým způsobem, jak získat, řeknu ti to později!

Obchodní místo a příprava na inspekce

Když stromy, které jste koupili a přinesli, můžete prodat. Existuje však také poptávka po obchodním místě.

 1. Vy nebo prodejce musíte mít s sebou všechny dokumenty. Jedná se o povolení k obchodování, dohodu s leshoz, akceptaci a převod, obecně vše, všechno, všechno. Jste-li prodejcem místo vás, Xerokopie bude stačit, ale podpisem a razítkem.
 2. Musí to být označení s nápisem "Vánoční strom" nebo něco takového (zeptejte se správce).
 3. Ujistěte se, že máte označení na vývěsní tabuli, které říká vaše jméno (PI) a telefonní číslo.
 4. Ceny musí být zapsány. Můžete psát ceny za OT, ale neurčte přesné. Ale musí být napsáno nutně! Každý list A4 s informacemi musí být potvrzen pečetí a podpisem. (listy A4 v souboru a upevněte pomocí sešívačky tak, aby se soubor nehubil). Je žádoucí mít více kopií, pokud se náhle stane poškozen nebo roztrhaný, takže je okamžitě vyměněn.
 5. Můžete krásně vyzdobit své obchodní místo. Můj přítel na překližkových deskách kreslil sněhuláky, Santa Clause atd. Přitahuje pozornost zvenčí.
 6. Musí mít tyto nástroje a příslušenství: Pila, sekera, pásky, hasicí přístroj (hasiči přijdou zkontrolovat), obalový materiál (lano oblek, které budou muset být mnohem sooooo pro důlní stromů v prodeji). Zdá se, že jsem na nic nezapomněla.

Není nutné pokrýt obchodní místo, ale je nutné s administrací objasnit. Někteří jsou požádáni, aby jezdili po sloupcích a zametali husté lano na hranici místa.

Důležitá jemnost obchodu

Pokud najmete prodejce, pak se ujistěte, že pro tento výrobek vydáte potvrzení o přijetí. Protože prodejci často oklamávají a ukrádají. Kolik stromů bylo obdrženo, pro tolik zpráv a zpráv.

Pokud ponecháte zboží v noci na trhu, pak je vložte do hromady a doplňte ho o "pavučinu" s tenkým závitovým obalem. Ráno přijdeš a uvidíš, jestli jsi něco odcizil od tebe nebo ne. Pokud je závada poškozená, je vhodně odcizena a můžete si stěžovat na bezpečnostní strážce trhu.

Když vyložíte stromy, nemusíte je umísťovat najednou. Nechte většinu z toho ležet, protože horní stromy rychle spadnou a zbarví ze slunce žluté a dolní části budou moci po dlouhou dobu zůstat zelené a načechrané.

Do stromů můžete přidat podložky. Jsou také dobře koupeny.

Jak jinak získat na firmě

Pokud prodáváte také jedle, pak ji můžete získat samostatně. Během zpracování stromů neházejte dolní větve. Z nich můžete vyrábět košťata a prodávat samostatně. Jsou dobře zakoupeny pro vany a pro dekoraci. Tam jsou někteří lidé, kteří se zabývají pouze jedle, jmenovitě košťata a vydělat si dobré peníze.

Košťata dobře nakupují restaurace a kavárny, aby zdobily sály a pro ně příjemnou vůni. Některé dárkové obchody. Například v novoročních koši na dárky přidejte větvičku jedle. Můžete si vyzkoušet zábavné zařízení a zeptat se, zda potřebují košťata nebo větvičky, nebo ne. No, prostě prodávejte jedle z koště na výpusti.

No, to je asi všechno!

Pokud máte další otázky, napište do komentářů! Zvláštní poděkování mému příteli Sergeymu za pomoc při zodpovězení této otázky!

Obchodní myšlenka prodeje vánočních stromků

Vítězná obchodní myšlenka může být považována za organizaci vašeho nového roku podnikání pro prodej borovic a smrky.

 • Kolik peněz potřebuje k zahájení podnikání prodávajícího stromy a borovice?
 • Kolik můžete vydělat za prodej stromů a borovic
 • Podrobný plán pro zahájení podnikání pro prodej novoročních stromů
 • Kolik můžete vydělat
 • Jaké vybavení si vybrat
 • Které OKVED je nutné specifikovat pro registraci podniku na prodej novoročních stromů
 • Jaké dokumenty jsou potřeba
 • Jaký daňový systém si vyberete
 • Potřebuji povolení
 • Technologie podnikání
 • Podrobný plán pro zahájení podnikání pro prodej novoročních stromů
 • Kolik můžete vydělat
 • Jaké vybavení si vybrat
 • Které OKVED je nutné specifikovat pro registraci podniku na prodej novoročních stromů
 • Jaké dokumenty jsou potřeba
 • Jaký daňový systém si vyberete
 • Potřebuji povolení
 • Technologie podnikání
 • Začátečník v prodeji novoročních borovic a smrku

Tyto stromy jsou považovány za integrální atribut dovolené. Kupují je téměř všechny rodiny.

Výhodou takového závazku je, že není zapotřebí pevného startovacího kapitálu.

Kolik peněz potřebuje k zahájení podnikání prodávajícího stromy a borovice?

Otevřít prodejní místo borovice a smrku může být se skromnou investicí 50 tisíc rublů.

Tyto prostředky budou stačit k pronájmu obchodu, nákupu dávky stromů (ve výši 300 kusů) a také k úhradě nákladů na dopravu.

Můžete si koupit smrk a borovice ve státním lesním hospodářství nebo školkách.

Tam je vhodné jít s lesníkem, který rychle najde místa, kde rostou stromy s požadovanou délkou.

Výhodou nákupu jedlů a borovic ve státní správě lesního hospodářství je, že poskytují doprovodné doklady pro prodávané stromy (komoditní a daňové faktury).

To znamená, že při přepravě a prodeji produktů podnikatel nebude mít problémy s vymáháním práva.

Náklady na jednoho smrku na metr vysokou budou v tomto případě 100 rublů.

Stromy můžete zakoupit v jeslích, jejichž adresy jsou umístěny na internetu.

Výhodou této možnosti je, že stromy lze zakoupit za nižší kupní cenu.

Kolik můžete vydělat za prodej stromů a borovic

Nejvýhodnější způsob nákupu smreku je považován za nákup na farmách.

Mnoho soukromých obchodníků souhlasí s tím, že jim za cenu 60 rublů za kus.

Získáním stromů na farmách je však podnikatel vystaven velkému riziku, protože je propuštěn bez faktury.

Je žádoucí prodávat smrt a borovice na místním trhu. V tomto případě je pravděpodobnost rychlého prodeje celého zásoby komodit vysoká.

Chcete-li jít do zisku, musí podnikatel prodávat alespoň 80% nakupovaných stromů.

Chcete-li zvýšit ziskovost podniku, můžete se zabývat nejen prodejem smrku a borovic, ale také podporujete pro ně.

Dřevěné stánky stojí 60 rublů za kus. Každý, kdo má zkušenosti s obráběním dřeva, je může udělat.

Dodatečný zisk lze přinést i prodejem samořezných věneček z jedle.

Kdo má kreativní myšlení, může to udělat.

Dobrý zisk lze získat z prodeje novoročních hraček a dalších rekreačních atributů.

Pokud podnikatel uspěje v prodeji celé kupované dávky jedle a borovic, může jeho zisk dosáhnout 100 tisíc rublů.

Podrobný plán pro zahájení podnikání pro prodej novoročních stromů

Uvedená firma začíná registrací jako samostatný podnikatel nebo právnická osoba. Poté bude požadováno:

 • uzavřít smlouvu o dodávkách s mateřskou školou;
 • pronájem obchodu.

Kolik můžete vydělat

Tento druh podnikání je sezónní. Výše příjmů bude přímo záviset na zvoleném místě a počtu zákazníků. V průměru je značení na jeden strom 50 až 70%. Na základě toho můžete zjistit výši výdělku na daném produktu.

Jaké vybavení si vybrat

Žádné speciální vybavení pro prodej vánočních stromků není nutné. Obchodní místo však musí být vybaveno:

 • vývěsní štít a plot;
 • inventář pro čištění odtoku a hasicí přístroj;
 • pila a sekera;
 • měřítko pro měření délky vánočního stromku a lampy pro osvětlení;
 • kabel.

Které OKVED je nutné specifikovat pro registraci podniku na prodej novoročních stromů

Při předání registrace jako subjektu ekonomické aktivity je třeba zadat OKVED. V tomto případě uveďte kód 52.48, tedy jiný maloobchod se specializovanými obchody.

Jaké dokumenty jsou potřeba

Pro prodej vánočních stromků v prodejně musí prodávající mít k dispozici následující dokumenty:

 • ТТН (nákladní list pro přepravu zboží);
 • faktura, v případě, že byl vánoční strom zakoupen bankou bankovním převodem;
 • daňová faktura;
 • na řezu stromu musí být stigma.

Jaký daňový systém si vyberete

Ze stávajících daňových systémů bude nejjednodušší verze nejjednodušší. S ní se podnikatel sám rozhodne zaplatit mu 6% ze zisku nebo 15% rozdílu mezi výnosy a náklady.

Potřebuji povolení

Chcete-li realizovat novoroční stromky, musíte získat povolení od příslušného orgánu. V případě prodeje zboží na obecním trhu budete potřebovat příslušný doklad v oblasti správy trhu. V případě prodeje v libovolném místě bude nutné získat příslušné povolení v okresní správě.

Technologie podnikání

Technologie tohoto obchodního směru nezpůsobuje žádné obtíže a spočívá v:

 • v pronájmu prostoru;
 • registrace IP, LLC;
 • získání povolení od příslušného orgánu.

Při prodeji vánočních stromků není třeba provádět reklamní kampaň, protože před novým rokem je poptávka po ní poměrně vysoká.

Podrobný plán pro zahájení podnikání pro prodej novoročních stromů

Uvedená firma začíná registrací jako samostatný podnikatel nebo právnická osoba. Poté bude požadováno:

 • uzavřít smlouvu o dodávkách s mateřskou školou;
 • pronájem obchodu.

Kolik můžete vydělat

Tento druh podnikání je sezónní. Výše příjmů bude přímo záviset na zvoleném místě a počtu zákazníků. V průměru je značení na jeden strom 50 až 70%. Na základě toho můžete zjistit výši výdělku na daném produktu.

Jaké vybavení si vybrat

Žádné speciální vybavení pro prodej vánočních stromků není nutné. Obchodní místo však musí být vybaveno:

 • vývěsní štít a plot;
 • inventář pro čištění odtoku a hasicí přístroj;
 • pila a sekera;
 • měřítko pro měření délky vánočního stromku a lampy pro osvětlení;
 • kabel.

Které OKVED je nutné specifikovat pro registraci podniku na prodej novoročních stromů

Při předání registrace jako subjektu ekonomické aktivity je třeba zadat OKVED. V tomto případě uveďte kód 52.48, tedy jiný maloobchod se specializovanými obchody.

Jaké dokumenty jsou potřeba

Pro prodej vánočních stromků v prodejně musí prodávající mít k dispozici následující dokumenty:

 • ТТН (nákladní list pro přepravu zboží);
 • faktura, v případě, že byl vánoční strom zakoupen bankou bankovním převodem;
 • daňová faktura;
 • na řezu stromu musí být stigma.

Jaký daňový systém si vyberete

Ze stávajících daňových systémů bude nejjednodušší verze nejjednodušší. S ní se podnikatel sám rozhodne zaplatit mu 6% ze zisku nebo 15% rozdílu mezi výnosy a náklady.

Potřebuji povolení

Chcete-li realizovat novoroční stromky, musíte získat povolení od příslušného orgánu. V případě prodeje zboží na obecním trhu budete potřebovat příslušný doklad v oblasti správy trhu. V případě prodeje v libovolném místě bude nutné získat příslušné povolení v okresní správě.

Technologie podnikání

Technologie tohoto obchodního směru nezpůsobuje žádné obtíže a spočívá v:

 • v pronájmu prostoru;
 • registrace IP, LLC;
 • získání povolení od příslušného orgánu.

Při prodeji vánočních stromků není třeba provádět reklamní kampaň, protože před novým rokem je poptávka po ní poměrně vysoká.

Začátečník v prodeji novoročních borovic a smrku

Nejbližší webové semináře

Přihlaste se k webinaru

Nejlepší obchodní nápady z roku 2018

Jak vydělat peníze na Avito - tipy a typy příjmů pro začátečníky

Jak vydělat peníze na aukcích bankrotů bez opuštění vašeho domova

Jaké podnikání je třeba udělat v roce 2018 - tipy pro začátečníky