Obchod bez příloh nebo od nuly: 100 nejlepších nápadů

V souvislosti s finanční krizí, kdy počet pracovních míst klesá, ale spotřebitelské a služby zůstávají v poptávce, myšlenka na zahájení vlastního podnikání bez velkých investic nebo dokonce podnikání od začátku zaujímá mysl obyčejných občanů.

Touha hledat příležitosti pro další příjmy je důležitým důvodem pro nalezení aktivit bez kapitálových investic. Přínos takového podnikání lze považovat za minimální počet rizik a pokud se osoba domnívá, že je v určité oblasti silná, bude to sloužit jako dodatečná záruka úspěchu nového podniku.

Podnikání z celé nuly - je to tak?

Ne, tato činnost se nestane. V každém případě budete muset investovat:

 1. Vzdělávání.
 2. Pokud není vzdělání - čas.
 3. A v každém případě - velké nadšení.

Existuje názor, že všechny navrhované nápady pro začátečníky nejsou obchodní, nýbrž řemeslné. Neexistují však žádné další možnosti při nulovém startu. Nemáte-li žádné finanční prostředky na zaměstnance, musíte být samostatně výdělečně činný. A pouze díky růstu podnikání, vlastním dovednostem, dovednostem a příjmům bude možné delegovat některé funkce na někoho jiného. Navíc velmi často "dospělí" podnikatelé malé sféry jsou nuceni vytvářet léta přiměřenou náhradu za sebe. To je specifičnost malých podniků. Malé podnikání je způsob života. Sen, že za pár let se ozubená kola budou otáčet bez vaší účasti - alespoň naivní.

V tomto materiálu jsou shromažďovány osvědčené nápady, ve kterých můžete stále najít své místo. Přemýšlejte o tom, jaká je vaše chuť mezi masami stejného a dopředu. Každá z těchto myšlenek dokonale zapadá do požadavků "nízkého startu".

Typy podnikání, které můžete začít bez velkých investic

Uvedeme alespoň 100 nápadů, které nám umožní organizovat malý podnik bez zbytečných investic. Neexistuje jasné rozdělení na jednotlivé skupiny, ale pro lepší pochopení oblasti, ve které se můžeme pohybovat, přijmeme podmíněnou klasifikaci podle typů:

 1. Služby. Tato odrůda zahrnuje poskytování pomoci a služeb v jakékoli oblasti a může být spojena se základním vzděláním, které má člověk nebo je v zcela odlišné sféře;
 2. Práce na internetu. Síťové podniky se velmi rychle rozvíjejí a jsou rozšířené kvůli neustálému rozvoji technologií a pronikání síťových služeb do všech sfér lidské činnosti;
 3. Výroba zboží. Tato skupina zahrnuje samoobslužné možnosti podnikání s přitažlivostí počátečního kapitálu, který bude zapotřebí k nákupu potřebného vybavení a nástroje pro výrobu vybraného zboží;
 4. Ručně vyrobené. Další oblast, která se stává stále oblíbenějším, jelikož zboží vyráběné ručně je v neustálé poptávce široké škály spotřebitelů;
 5. Autoservis. Průmysl, který rovněž neztrácí svou poptávku, protože počet osobní silniční dopravy roste každým rokem a vyžaduje pravidelnou údržbu automobilů;
 6. Obchod. Rozmanitost, která neztratí svou relevanci, protože pokud budou ve společnosti existovat komoditní a peněžní vztahy, dojde k obchodu. Jediným rysem tohoto druhu činnosti je neschopnost bez počátečního kapitálu;
 7. Hra na burze. V síti se nabízí velké množství výměnných míst, které se účastní tvorby peněz na rozdíl v kurzech akcií, komodit nebo měn. Úspěšné vedení takového podnikání vyžaduje nejen povrchní pochopení procesu, ale hlubší znalost ekonomiky, která se stane skutečným obchodníkem. Nejčastěji jsou tyto druhy obchodů nabízeny uživatelům s minimálním počátečním kapitálem, který se snaží přilákat potenciální hráče.

Služby

 1. Doučování nebo placené konzultace. Požadavek: dostupnost vzdělání a příslušné literatury, nákup, který bude potřebovat asi 10 tisíc rublů.
 2. Kosmetický salon pro zvířata. Mnoho lidí je ochotno zaplatit spoustu peněz za vzhled svých psů nebo koček. Přílohy zakoupí stříhací stroj, jehož cena začíná od jednoho a půl tisíce rublů.
 3. Opravy počítačů. Pro rozvoj podnikání vyžaduje znalost PC a sadu šroubováků.
 4. Fotografické služby. Každá svatba nebo oslava vyžaduje přítomnost fotografa. Nákup drahého zařízení (cena od 35 000) a dostupnost barevné fototiskárny (cena od 2500) to umožní. Znalost "Photoshopu" je vítána;
 5. Pěší chůze. Další věc, která nevyžaduje žádnou investici, jsou služby pro chůzi domácích mazlíčků, jmenovitě psů. Ne každý člověk, který má zvíře, má dostatek volného času na plnou procházku.
 6. Služba "manžela za hodinu". Díky velkému zaměstnávání mnoha mužů v práci nemají dostatek času na to, aby si dělali domácí úkoly. S dostatečnými dovednostmi v elektrickém, tesařské, truhlářské, mohou být nabízeny na základě takových případech v domácnosti, které budou potěšeni u dveří opraveného nebo opraveného klempířské;
 7. Opravy domácích spotřebičů. Chcete-li uspořádat takový případ, potřebujete znalost základů elektrotechniky a strojírenství, stejně jako schopnost číst schematické diagramy;
 8. Soukromá sauna. Tato možnost je vhodná pro ty, kteří žijí v soukromém sektoru. Zůstává jen vybavit si vlastní lázně a zajistit, aby byl vhodný pro návštěvníky. Dále zůstává pouze rozvíjet koncepci reklamy;
 9. Masáž. Bývalí absolventi lékařských univerzit mohou být doporučeni, aby se zapojili do tohoto typu služeb, jako je masáž. Náklady na kurzy se pohybují od 8 do 9 tisíc rublů a jejich doba trvání bude 2-3 měsíce;
 10. Čištění koberců doma. Pro realizaci je nutné získat kvalitní prací vysavač (15000 rublů) a parník (od 5000 rublů).

Automobilové podnikatelské nápady

Mezi nejlepší nápady v automobilovém průmyslu patří následující položky:

 1. Montáž. Můžete otevřít svůj vlastní bod montáží. Minimální požadavky - přítomnost vlastní garáže, sada nástrojů (cena 30 tisíc rublů).
 2. Mytí aut. Další věc, kterou lze také uspořádat v garáži. V počáteční fázi budete potřebovat mini-mytí a v budoucnu, když se rozšiřujete, můžete přemýšlet o nákupu profesionálnějšího vybavení pro mytí auta. Náklady na prodej činí 15 000.
 3. Malířské a narovnávací služby. Nehoda není neobvyklá a ve většině případů je nutné provést s vozem vhodné kosmetické činnosti včetně zpracování místa nárazu a malby. Náklady na barvu od 400 rublů na litr, brusky od 1500 rublů.
 4. Ladění. Mnoho lidí, kteří chtějí, aby své auto neobvyklé, ale ne všichni mají tuto schopnost. Za přítomnosti těch, kteří jsou schopni opravit auto, můžete otevřít vlastní tuningové studio.
 5. Šití obalů. Služba, která nevyžaduje významné investice, ale může přinést dobrý zisk. K organizaci tohoto druhu činnosti budete potřebovat šicí stroj (cena od 8000) a určitý materiál (od 450 rublů na metr).
 6. Obnova pneumatik. Další koule, která se může také stát populární, je obnovení běhounu pneumatiky a odstranění drsnosti. Chcete-li začít, bude trvat asi 10-15 tisíc na nákup zařízení.
 7. Pronájem garáže nebo auto k pronájmu.
 8. Taxi. S vlastním automobilem můžete provádět soukromou dopravu, stačí se zaregistrovat do aplikace Uber a začít vydělávat.
 9. Demontáž náhradních dílů. Ne každý motorista si může koupit nový náhradní díl. Právě na tom je postavena koncepce této myšlenky. Nákup zlomených nebo starých strojů pro jejich následnou demontáž může v budoucnu přinést dobrý zisk.
 10. Autoservis. Tato myšlenka předpokládá poskytování tradičních oprav. V závislosti na vlastní kvalifikaci můžete organizovat složitější typy oprav.

Zisk na internetu

 1. Psaní textů. Copywriting nebo přepis může být vynikajícím zdrojem dodatečných příjmů. Tato firma nevyžaduje investice, vyžaduje se pouze přístup na internet a počítač.
 2. Vytváření vlastních stránek. K organizaci těchto aktivit je zapotřebí znalosti v oblasti programování a budování stránek.
 3. Psací software pro počítače nebo telefony. Další verze, která je spojena s psaním počítačových programů nebo softwaru pro telefon. Bude to trvat nejméně rok.
 4. Prodej věcí na Avito. V tomto případě se budete muset zaregistrovat na webu. Můžete začít s prodejem vlastních věcí, v budoucnu s dostupností kapitálu, můžete koupit věci a prodat je trochu dražší.
 5. Aktivní propagační systém. Tato možnost znamená výnosy z kliknutí, ale okamžitě by se mělo říci, že tento druh činnosti nepřináší hmatatelný příjem.
 6. Propagace služeb přes internet. Prostřednictvím globální sítě můžete úspěšně prodávat nejen vaše texty, ale také grafické práce, překlady, designové projekty.
 7. Infobusiness. Druh nápadu, který spočívá v prodeji informací prostřednictvím internetu. Informace jsou stránky, audio-video nahrávky, e-knihy, software.
 8. Na volné noze. Vzdálená práce je další oblíbená forma získávání na internetu. V takovém případě můžete zajistit telefonní operátor, manažera prodeje a dokonce i účetního.
 9. Průběh ankety. V síti je velký počet služeb, které nabízejí malou odměnu za provádění hlasování v síti.
 10. Zisk na fórech. Mnoho fór získává lidi, kteří vedou určitou větev a podporují "živost" zdroje. Pro tyto služby mají nárok na odměny.

Pro ženy

 1. Organizace svátků. Jedna z odrůd vlastního podnikání, která se může stát dobrým zdrojem příjmu. Nejdůležitější je správně a správně mluvit a psát dobré skripty;
 2. Hlídání dětí. Obvykle podnikatelský nápad žen, který nevyžaduje investice. Hlavním požadavkem je schopnost léčit děti;
 3. Služby v oblasti krásy. Tato oblast zahrnuje manikúru, pedikúru, make-up nebo kadeřnictví. Ve formě počáteční investice můžete určit nákup potřebného inventáře, jehož náklady budou činit až 15 tisíc rublů;
 4. Soukromá mateřská škola. Další služba, která koreluje s prací chůvy. Chcete-li otevřít vlastní školku, budete potřebovat apartmán;
 5. Sklizeň okurky a džemů na prodej. Vaření je výsadou ženy, takže sklizeň zeleniny a bobulí na zimu může být skvělou volbou pro získání dodatečných příjmů. Cena plechovek je v rozmezí 15 až 20 rublů za plechovku, víko stojí 1 rubl;
 6. Služby v oblasti údržby dokumentace. Ženy jsou úzkostlivější a pozornější než muži. Proto se dokumentační služby pro společnost mohou stát způsobem, jak generovat další příjmy;
 7. Šití oděvů. Pokud máte schopnosti šití a vhodného vybavení, můžete uspořádat vlastní malý ateliér. Současně nemusíte nakupovat tkaniny, protože můžete šit z materiálu zákazníka;
 8. Šití ložního prádla a záclon. Další možností, která je spojena se šitím, je pouze v tomto případě, že budete muset investovat, abyste koupili materiál (od 500 rublů na metr);
 9. Vedení mistrovských tříd. Schopnost dělat něco s vlastními rukama se může stát zdrojem příjmů nejen z prodeje zboží, ale také z prodeje vlastních dovedností vyučováním ostatních;
 10. Síťový marketing. Taková oblast činnosti zahrnuje účast na přidruženém programu jednoho z výrobců organizujících distribuci prostřednictvím síťových marketingových služeb. Nejčastěji se jedná o výrobce kosmetiky. Bude to pro ženy snadnější prodávat kosmetiku než pro muže.

Prohlížení videa

Materiál od společnosti To Biz se zabývá nejnovějšími myšlenkami roku 2017 a autoři tvrdí, že tyto myšlenky jsou opravdu slibné, pracují, ale ještě se nestaly příliš konkurenceschopnými.

Výroba

Výrobní sféra obsahuje velké množství různých myšlenek, ale stojí za to být připraveno, aby bylo zapotřebí určité množství základního kapitálu.

 1. Obnova nábytku. Počáteční investice budou spočívat pouze v nákupu nástroje (1500 rublů) a materiálu, například laku a prvního nátěru (ze 120 rublů kg).
 2. Soustružnické práce. Někdy mohou farmy potřebovat kovové součásti pro určité velikosti, které nemohou být zakoupeny v obchodě. V tomto případě bude výstupem jejich výroba na požádání. Přítomnost soustruhu a schopnost pracovat na něm může být výchozím bodem této práce.
 3. Výroba proutěného nábytku. V tomto případě budete potřebovat schopnost tkát z vinné révy. Tento nábytek je ve vysoké poptávce, což vám umožní rychle získat investice.
 4. Výroba barevných štěrků. V tomto případě stačí koupit jednoduchý drcený kámen (od 800 rublů tunu) a barvu (od 300 rublů). Sutra je dále jednoduše překreslena a zabalena do pytlů (cena pytle 4,5 rublů za kus).
 5. Výroba kombinézy. Investice se uskutečňují při nákupu šicího vybavení (od 12 tisíc rublů), speciálních tkanin (od 300 metrů rulů) a dalšího příslušenství (šavrony stojí od 5 rublů za kus).
 6. Výroba dřevěných hraček. Poptávka po tomto produktu je diktována jeho šetrností k životnímu prostředí. Za prvé, budete muset zakoupit software, materiál a příslušný nástroj.
 7. Poskytování kovářských služeb. Kované předměty jsou vždy v ceně, zejména ty, kteří žijí ve svém vlastním domě. Investice budou spočívat v nákupu kovadliny (ze 40 tisíc rublů) a kovového šrotu pro přetavování. Horn může být vyroben samostatně.
 8. Řezání skla. Často existuje potřeba řezání skla podle jednotlivých rozměrů. V takovém případě je třeba otevřít podnik, potřebujete pokoj, skleněnou řezačku a "rovné" ruce.
 9. Výroba vyřezávaných předmětů. Řezání dřeva přitahuje pozornost a je v zájmu potenciálních kupujících těchto výrobků. K realizaci této myšlenky je zapotřebí pouze dostupnost dovedností a malé množství materiálu.
 10. Výroba kožených bot. Valenki - nejlepší boty pro drsnou zimu. Chcete-li otevřít svou vlastní výrobu, potřebujete znalost technologie plstění a dostupnost materiálu.

Kreativní nápady

Některé obchodní myšlenky mohou být zpočátku zaměřeny na dosažení výsledku, protože se vyznačují tvořivostí a neobvyklostí.

 1. Výroba koláčů. Nemáme na mysli jednoduše pečení jednoduchých cukrářských výrobků, ale dorty na individuální objednávku pro konkrétní případ. Pro otevření výroby vyžaduje dovednost a nákup složek (náklady na dort začíná na 350 rublů).
 2. Cvičení fotografování a natáčení videa z ptačí perspektivy. Taková služba není široce využívaná, ačkoli druhy, které jsou získány z drones jsou zachyceny svou krásou. Za prvé, budete muset koupit skutečné quadrocopter a videokameru (na čínském obchodování podlaží cena začíná od 15 tisíc rublů), a také se naučit, jak to spravovat.
 3. Kosení trávníku. Musíme okamžitě říci, že tato práce má sezónní charakter. Jako start-up investice byste si měli koupit kosačku na trávu nebo motorku (od 6000 rublů).
 4. Hotel pro zvířata. V případě odjezdu před každým majitelem psa nebo kočky vzniká otázka jejich umístění. V takových případech je užitečný speciální hotel. Na pronájem budov a nákupních buněk a "zvířecího doprovodu" bude zapotřebí startovací kapitál.
 5. Chov raků. Varené langusty jsou nejlepší svačinkem pro pivo. Stačí je vařit živý, což je nemožné při nákupu rakoviny v obchodě, kde se prodává zmrazené. Chov raků bude vyžadovat investice do nákupu žen (cena od 8 rublů za kus) a pronájem příslušného bazénu.
 6. Organizace společných her. Existuje mnoho společných her, například mafie, které mají velké množství fanoušků. Na tom můžete uspořádat malý podnik, který bude organizovat a provádět podobné hry.
 7. Šití oblečení pro domácí zvířata. Další neobvyklý nápad, který může najít jeho realizaci v moderní realitě. Za prvé budete potřebovat dostupnost šicích zařízení a schopnost šití.
 8. Organizace party v autobusu. Vytvořte malý autobus z pravidelného autobusu - je to velmi zajímavé a neobvyklé. Současně budou náklady na pronájem vozidla (od 1000 rublů za noc) a nákup příslušných potřeb.
 9. Ekologická zahrada na parapetu. Mnoho lidí monitoruje kvalitu výrobků a upřednostňuje organické a čisté zboží. Můžete začít s rostoucí cibulí, petrželkou nebo koprem na vlastním okenním parapetu s následným prodejem. Investice budou spočívat pouze v nákupu osiva (z 50 rublů sáčku semen).
 10. Razítko pamětní a upomínkové mince. Pro provádění různých akcí a soutěží je zapotřebí, aby mince nebo medaile se staly variantou daru. Náklady na stroj pro výrobu těchto výrobků je od 7 tisíc rublů, a se správnou reklamou od zákazníků nebude uvolnění.

Domácí podnikání

Sedět doma také najít způsoby, jak vydělat peníze. Většina domácích nápadů je spojena s ručně vyráběným průmyslem.

 1. Fusing. Různé techniky pro výrobu suvenýrů ze skla. Technika připomíná vitráže. Chcete-li vytvořit produkty v technice fusing, budete potřebovat dovednosti a touhu učit se.
 2. Jedlý suvenýr. Můžete si vyrobit sladké suvenýry, které mohou být darem pro nezapomenutelný den nebo narozeniny. K výrobě budete potřebovat nákup forem a zásoby čokolády (1500 rublů na kilogram).
 3. Ruční mýdlo. V tomto případě nepotřebujete zvláštní dovednosti a sada na výrobu domácího mýdla se prodává v běžných obchodních hračkách (ze 150 rublů).
 4. Svíčky. Kromě mýdla doma můžete vyrábět svíčky. Pro tyto účely, vhodné pro obyčejné penny svíčky, které stačí tát.
 5. Měkké panenky. Jedná se o výrobu panenky-tildes, které získaly v poslední době popularitu. Investice budou zahrnovat nákup sinteponu na balení (100 rublů na metr) a každý majitel odřízne úseky tkanin v domácích koši.
 6. Chov domácích zvířat. Páni, kteří chovají zvířata a jsou jim schopni pečovat, mohou chovným kočkám nebo psům přinést zdroj příjmu (náklady na krmivo pro jedno zvíře budou od 2500 za měsíc).
 7. Květinové květiny. Pokud jde o chov, zvířata mohou být nahrazena květinami v květináčích. Počáteční investicí bude nákup malých květin (150 rublů za kus), které budou muset v budoucnu růst do dospělých kopií vhodných k prodeji.
 8. Digitalizace videa. Mají starý videorekordér doma, počítač se sadou speciálních programů a video dovedností, můžete digitalizovat záznamy z videokazet, které jsou jistě v mnoha domácnostech. Pro možnost zachování nezapomenutelného natáčení budou lidé připraveni platit peníze.
 9. Masky pro spaní. Další odvětví domácího obchodu, jehož výsledky jsou populární, ale samotný nápad nebyl příliš rozšířen. Investice jsou minimální a spadají do nákupu textilií.
 10. Grumming. Péče o domácí mazlíčky se může stát výnosným podnikem, který nevyžaduje žádné náklady, protože každé plemeno psa nebo kočky vyžaduje dodržování exteriéru, ale nikoli všichni pronajímatelé dokážou sami.

Nápady pro rok 2017

Každý rok se objevují nové typy obchodů, jejichž cílem je přinést malý, ale příjemný a schopný uspokojit potřeby společnosti.

Chov kalifornských červů. Takové podnikání, které nevyžaduje značné výdaje (cena jedné rodiny za rozvod bude 2500 rublů), vám umožní získat dvojí zisk - na prodej červů a pozemků.

 • Outsourcing. Outsourcingové služby se každým rokem stále více a více poptávají, protože firmy, zejména malé, raději ušetří počet zaměstnanců a přitahují odborníky zvenčí, aby vykonávali určité činnosti.
 • Keramická květinářství. Nový druh ručně vyrobeného umění, který spočívá v vytváření jedinečných a krásných kytic z hlíny a slídy. To se můžete dozvědět pomocí hlavních tříd, které jsou umístěny na webu.
 • Vločkování. Navíjení je jedinečná technika pro vytvoření sametového povrchu. Současně tato technologie může příjemně dotek připomínat vzhled nějakého objektu, od krytu po telefon a končící podlahou.
 • Vytvořte foton. Podstatou této myšlenky je uspořádání tematického fotozóna s příslušným doprovodem pro fotografickou schůzku nebo individuální fotografování lidí.
 • Halochamber. Nedávno se ekologická situace zhoršuje a objevuje se velké množství lidí s plicními nemocemi. Halo komora, kde osoba dýchá terapeutické soli, je metoda prevence respiračních onemocnění. Cena soli bude od 1000 rublů za tunu.
 • Prodej dárkových karet. Pro organizaci aktivit bude nutné uzavřít dohodu s velkými obchodními sítěmi a začít vyrábět plastové dárkové certifikáty pod svou značkou.
 • Pátrání po městě. Různé masové hry, které se za poslední rok staly velmi populárními. Pro organizaci tohoto by měla být kreativní a počáteční kapitál pro pronájem místnosti (od 1500 rublů za noc) a nákup doprovod (od 5000 rublů).
 • Účast v partnerských programech. Nejvýhodnější z hlediska zpeněžení je účast na partnerství YouTube, která vám umožňuje vydělávat peníze umístěním reklam.
 • Prodej domén. Podnik, který může přinést miliony. Spodní řádek si rezervuje název domény, který je podobný nebo podobný psaní s populárními názvy zdrojů. Chyba uživatele při zadávání bude mít za následek zásah na webu, což je přínosem pro potenciálního inzerenta.
 • Nápady v krizi

  V důsledku krize byste měli vybírat nápady pro podnikání v oblastech, které zůstávají v poptávce i s nedostatkem potenciálních zákazníků.

  Pronájem banketové haly. Dokonce i když je všechno špatné, lidé nepřestávají slavit výročí a oslavovat svatby, což vyžaduje přítomnost malé banketní haly. Pronajmeme si pokoj a pořádáte slavnosti až o víkendech získáte peníze.

 • Neil bar. Otevřete si svůj vlastní kosmetický salon je drahý a umístěte malý bod, kde každá žena může velmi snadno dostat služby manikérky. Umístění takového stojanu do obchodního centra zvýší obrat zákazníků.
 • Mobilní hot dogy. Tam je člověk nikdy nezastaví a vytvoření mobilního jídelního bodu, jehož specializací bude výroba hot dogů, může přinést dobré zisky.
 • Péče o starší lidi. Ne každý má příležitost starat se o starší rodiče nebo příbuzné, a dát je do sociálního přístřeší bude také zločin. V takovém případě může být poskytnutí pomoci v takové situaci zdrojem podnikání.
 • Udržujte svůj vlastní blog. Podnikatelský nápad, který nevyžaduje žádné náklady. Chcete-li jej implementovat, musíte vytvořit kanál na YouTube a mít znalosti v určité oblasti, které budete muset sdílet s odběrateli.
 • Výroba klíče. Jednoduché podnikání, které se stane zdrojem cesty malého, ale stabilního příjmu. Investice budou přibližně 5-10 tisíc rublů.
 • Opravy obuvi. Nejčastěji se opravy obuvi spojují s výrobou klíčů, což zvyšuje ziskovost podniku.
 • Úklidové služby. Čistič je potřeba všude. Mnozí bohatí lidé pronajmou soukromí čističe, aby se vyhnuli placení za služby agentury.
 • Oprava mobilních telefonů. Teď i děti mají mobilní telefony, které se pravidelně rozpadají. Chcete-li otevřít bod, musíte si pronajmout malý pokoj, koupit sadu nástrojů a mít znalosti v oblasti elektroniky.
 • Doručení domácích večeří. Myšlenka poskytnout každému, kdo chce jíst lahodnou, uspokojivou, ale nenákladnou, může s dobrou realizací přinést dobrý příjem.
 • Myšlenky na podnikání v Moskvě

  Těžko překvapit metropolitní veřejnost a trh je tak otrávený, že jsou potřebné nějaké myšlenky, které ještě nejsou příliš rozvinuté nebo mají konkurenční výhody.

  1. Servis dopravní zácpy. Mnoho kilometrů dopravních zácp, ve kterých lidé stojí hodiny, se mohou stát zdrojem příjmů. Pro realizaci této myšlenky bude vyžadovat koloběžku (z 12 000 rublů) s lednicí pro malé automobily (1500 rublů). Lidem, kteří jsou v dopravní zácpě, lze nabídnout občerstvení, rychlé občerstvení a občerstvení.
  2. Kurýrní služba. Obyvatelé kapitálu jsou líní a neradi jdou nezávisle na parcelách nebo nakupování, a očekávají, že vše, co si objednali, bude přineseno, takže kurýrní služby jsou velmi žádané v hlavním městě.
  3. Vending masáž. Prodejní automat pro umístění káv a sladkostí nepřekvapí někoho. A umístění masážního křesla (cena 35 tisíc rublů) v nákupním centru, kde si každý může užít relaxační procedury, se může stát zdrojem příjmu.
  4. Chov akvarijních ryb a krevet. Aquaristika vstoupila do světa velkých kanceláří, kde se stala normou přítomnost exotického akvária. Můžete začít chovat ryby nebo krevety a hledat způsoby, jak je realizovat.
  5. Expresní termíny. Život v metropoli nepředpokládá dostupnost času pro úplné datum a budování dlouhých vztahů. Podstata metody spočívá v pronájmu malého pokoje, kde budou uspořádány expresní návštěvy pro 10 párů. Během večera budou lidé mít příležitost komunikovat a poznat se blíž.
  6. Reklama na opěrkách hlavy. Přítomnost velkého počtu dopravních cest a malých dopravců umožní získání reklamních jízdenek na opěrkách hlavy. Za prvé, budete muset vyhledat inzerenty, uzavřít smlouvu s dopravcem a tištěnými reklamními materiály.
  7. Sušičky na zemi nebo samoobslužné prádelny. Taková služba bude populární v oblastech, kde je mnoho ubytoven, malých vesnic nebo jen ve spánku. Za prvé, můžete si koupit pouze jedno auto (z 12 tisíc rublů) a zaplatit za pronájem pokoje.
  8. Čerstvě vymačkané šťávy. Na vlně nadšení pro zdravou výživu může být prodej čerstvě vymačkaných šťáv zdrojem stabilního příjmu. Jediná věc, která by zlepšila ziskovost, je nejlépe otevřít několik bodů najednou. Náklady na box pomeranče začíná od 300 rublů, a odšťavňovač bude stát 6-8 tisíc.
  9. Coworking. Myšlenka shromažďovat lidi z různých profesí na jednom místě za účelem uspořádání obecného brainstormingu je zcela nová. V hlavním městě jsou jen tři centra spolupráce. K organizaci aktivit bude nutné pronajmout pokoj a jeho vybavení pro potřeby lidí, kteří se shromažďují.
  10. Automatické čištění bot (cena od 15 tisíc). Další typ podnikání, který se může stát zdrojem stabilních příjmů. Ne každý člověk vyčistí boty ráno před odjezdem, ale na cestě k práci stráví několik minut, aby boty nebo boty leskly čisté a lakované.

  Několik příkladů investic a podmínek návratnosti podnikání

  Hlavní věc, která se bude týkat každého, kdo se rozhodne otevřít vlastní podnik, je částka investice a doba návratnosti projektu.

  Nápady na penny: TOP 20 podnikatelských nápadů bez zvláštních investic

  Jak vydělat peníze a investovat méně než tisíc rublů

  Dnes desítky tisíc lidí hledá na internetu podnikatelské nápady bez investic. Ale pokud se nerozdělíte, pak je nemožné začít bez investování. Snažili jsme se vybrat deset zajímavých obchodních myšlenek, které vyžadují zanedbatelné finanční prostředky pro většinu našich spoluobčanů (i pro studenty a alkoholiků). V zahraničí byla přijata. tisíc rublů! Je pravda, že mnoho z těchto podniků bude vyžadovat značnou práci. No, dostupnost některých výrobních prostředků.

  №1. Ateliér doma nebo motýlky na zakázku

  Máte-li šicí stroj, ruce rostou z místa blíže k hlavě než k nohám a vyšívají se nejen křížem, tento nápad vám vyhovuje. A dokonce i v tisících rublů na nákup materiálů (látky a nitě) bude moci splnit. Máte stroj, že? No, s reklamou budeme řídit módní dnešní cestu - vytvoření skupiny, veřejnosti v sociálních sítích vkontakte, facebook (méně konkurence), stejně jako na tématických místech věnovaných módě. Nemůžete jen namontovat šaty nebo šití závěsy, ale také docela módní teď šit motýly, kravaty a kapesníky. Můžete mít vlastní 10-30 tisíc rublů čistého příjmu za měsíc. To není špatné pro studenty.

  Náklady na práci - přibližně 4-8 hodin denně, v závislosti na počtu objednávek a úspěšnosti propagace.
  Výhody - Stabilita příjmů, rychlý start.
  Nevýhody - Vysoká hustota konkurence.

  №2. Administrátor pole počítače

  Můžete přeinstalovat systém Windows? Víte, jak nainstalovat antivirový program za deset minut a co je bezpečný režim? Dokážete si představit, jak připojit myš k počítači? Ne, ještě nejste správcem, ale můžete se stát jedním. Je žádoucí mít notebook a po ruce. Stejně jako možnost hostit desítky reklam na webových stránkách od agregátorů, jako je Avito, až po sociální sítě. Ano, zákazníci najdou rychle. Náklady na jeden výstup, v závislosti na pracovní náklady - 1 - 5 tisíc rublů (možná více). Tok zákazníků šel - nikoho nepopíráte, spojte se s přáteli, kteří jsou v tomto tématu také zběhlí. Měsíční příjem může být 30-60 tisíc rublů.

  Náklady na práci - přibližně 3-9 hodin denně, v závislosti na počtu objednávek a úspěšnosti propagace.
  Výhody - nulové investice, velký počet potenciálních zákazníků.
  Nevýhody - Vysoká hustota konkurence, je třeba skutečně pochopit "v předmětu".

  №3. Dodávka jídel do kanceláří

  Zde budou vaše kulinářské dovednosti užitečné. V případě startovního kapitálu (1 000 rublů) je možné zakoupit přísady pro komplexní večeři pro 8 až 10 lidí - stačí krmit standardní kancelář. Ve výši 150-180 rublů na porci. Ano. Obědy s doručením nejsou tak obchodem s vysokou marží. Ale na 25 až 40 tisíc rublů za měsíc se můžete docela počítat. A pokud spojujete jiné "kulinářské".

  Náklady na práci - přibližně 4 hodiny denně, v závislosti na počtu objednávek.
  Výhody - zákazníci budou v pořádku.
  Nevýhody - je třeba provést reálnou reklamní kampaň, která přiláká zákazníky do kancelářských center.

  №4. Fotograf na cokoli

  Existuje dobrá kamera a touha fotografovat? A vaše fotky nevyvolávají zvrácenou reakci mezi přáteli? Můžete se stát fotografem! Photosessions, photosets, erotická fotografie, milostný příběh, svatební fotograf a mnohem víc: vše je ve vašich rukou. Vlastní Photoshop - velmi žádoucí! Ale tato práce je zcela svobodná a mnohostranná. S médii je lepší spolupracovat - trochu upřímně platit. Měsíční výdělky se pohybují od 30 do 150 tisíc rublů. Musíte udělat hodně sebe-propagace.

  Náklady na práci - od 1 do 12 hodin denně. Vše závisí na toku zákazníků!
  Výhoda - nulové investice.
  Nevýhody - musíte být v tomto oboru opravdovým profesionálem, jinak nespokojeni zákazníci a konkurenti udělají pro vás něco, co není dobré.

  5. Manžel / manželka za hodinu

  Více než 28% rodin v Rusku je neúplné. A pokud ženy potřebují silné mužské rameno, pak muži nemají ve svých domovech útulnost (a čistotu). Tento druh podnikání není prostituce vůbec (nebo to, o čem jste o tom přemýšleli). Ale pomáhat ženám, aby shromáždili tento podivný šatník ne od Ikea, opravte postel, kohoutek, nahraďte tapetu. Nebo vyčistěte byt jednoho muže. Ano, existuje skutečně poptávka po takových službách. Průměrná kontrola je 1000-1500 rublů. Měsíční příjem může dosáhnout 60-70 tisíc rublů.

  Náklady na práci - 2-3 hodiny denně.
  Výhody - podnikání bez příloh.
  Nevýhody - musíte opravdu něco udělat s vašimi rukama.

  №6. Vkontakte Group

  Myslíte si, že jste reklamní guru, vaši přátelé a cizí lidé se těší vašim příspěvkům a snaží se vyhnout se toku novinek z vaší kazety, vaše známí se od vás odhlásí? Pak byste se možná měli vyzkoušet v roli cool smm-boxu. Váš příjem (uvidíme skutečně) se může pohybovat od 10 do 200 tisíc rublů měsíčně, v závislosti na aktivitě publika a počtu účastníků ve skupině.

  Náklady na práci - 1-10 hodin denně.
  Výhody - úplný nedostatek investic, flexibilní harmonogram.
  Nevýhody - musíte být opravdu cool smm-box.

  №7. realitní kancelář ve vlastní osobě.

  Reklamy ve vyhledávání na městských památek a veřejných prostranství reklamy Sea „pozitivní“ ze strany zákazníků, je třeba klepat slevy, preference a věčné hledání kupující nebo prodávající - to vše a mnohem více můžete získat pracovní realitní kanceláře. Jo, desítky hovorů na vás čekají. Připravte se na to, co vám bude zasláno. Získáte však obrovské zkušenosti z přímého prodeje a práce s námitkami

  Náklady na práci - od 5 do 12 hodin denně.
  Výhody - budete určitě držet v rámci tisíce rublů a naučíte se prodat. Příjem za měsíc může být asi 30 - 80 tisíc rublů.

  8: Manikúra doma

  Jste-li děvče a máte rádi manikúru (nebo nepravé nehty), provádíte experimenty se svými přítelkyněmi, pak vám může být doporučeno otevřít salon krásy doma. Za tisíc rublů stačí koupit drahé laky z Tiffany a nebo nepravé nehty. Cítíte se kosmetikou!

  Náklady na práci - od 3 do 8 hodin denně
  Výhody - vysoký příjem. Od 20 do 100 tisíc rublů měsíčně. Vše závisí na vašich schopnostech a pracovní době.

  № 9 Nakladače na volání

  Silní kluci potřebují všichni a vždy. A opravdu všechno - od soukromých zákazníků, kteří jen chtějí dopravit klavír, do malých, středních a velkých společností, které pravidelně nebo jednorázově potřebují něco, aby se zvedly, přesunuly a tak dále.

  Druhým důležitým bodem je, že nemusíte být sám nakladačem. Proto je tento nápad dvakrát atraktivnější.

  Za prvé, hledáte lidi, kteří by mohli tyto povinnosti plnit. Je dobré, že nikdo nebude požadovat zvláštní vzdělání nebo licenci pro tuto práci. S těmito lidmi, jejichž neformální základna můžete neustále měnit a doplňovat, souhlasíte s variantou platební platby.

  V minimální verzi je podnik připraven po tom. Prostě hledáte příkazy a implementujete je. Tato metoda však bude nadbytečná a nebude přinášet dobré příjmy.

  Bylo by lepší otevřít PI a zahájit zúčtovací účet. Koneckonců, pokud máte v plánu spolupracovat s organizacemi, účet vám pomůže předejít potížím. Peněžní společnosti nemají moc rád, a tak se vrátí k vám.

  Nyní trochu o tom, jak hledat objednávky. Koneckonců, bez příkazů nemá smysl pro veškerou činnost. Standardní a nejjednodušší možnosti jsou:

  1. Pojedeme do celosvětové sítě a hledáme jakoukoli organizaci v našem městě. A pak už jen předvoláme nabídku našich služeb právě teď a do budoucna. Nezapomeňte ponechat kontakty. Okamžitě varujeme, výfuk z chladného vyzvánění bude malý. Ale to bude. V průměru vám 100-200 volání poskytne jednu objednávku. A pak - na zvýšení. Někdo si na vás bude v případě potřeby pamatovat.
  2. Nejjednodušší reklamy na deskách a v sociálních sítích. Bez ní, nikde. Nechte kontakty společnosti vidět. Obvykle lidé neváhejí zavolat na co nejmenší potřebu, alespoň kvůli znalosti ceny.

  Nezapomeňte přemýšlet nad cenou. A před tím, promíchejte aktuální ceny ve vašem městě.

  Náklady na práci - přibližně 4-8 hodin denně, v závislosti na počtu objednávek a úspěšnosti propagace.
  Výhody - Objednávky jsou vždycky
  Nevýhody - Nízké ceny

  Č. 10 SMS informující rodiče o školní docházce dětí

  Jak se říká, myšlenka je milion, ale s jeho složitostí. A bezpečnost dětí je téma, které nepřestává být relevantní.

  Cílem je instalovat speciální automaty ve školách a poskytnout dětem karty. Když dítě přijde do školy a opustí, použije svou kartu na stroj. Ihned rodiče obdrží oznámení v telefonu.

  Výnosy jsou založeny na poplatku za využívání služby. Služba sama o sobě je zcela dobrovolná a nesouvisí se systémem pravidelného přístupu ve školách.

  Vyvstává otázka - jak jednat s rodiči as samotnou vzdělávací institucí. Ve skutečnosti je to trochu komplikované. Vedení školy bude mít zájem o instalaci, pokud budou splněny obě podmínky. Za prvé, vybavení pro školu bude zdarma. Za druhé - alespoň část rodičů tuto myšlenku podpoří.

  S rodiči bude možné souhlasit, pokud okamžitě vysvětlíme, že případ je dobrovolný. A že žádný z nich nebude nadbytečný. Zaplatit pouze SMS zprávy samy. V takovém případě se mnozí shodnou na tom, že si uvědomíte pohyby svého dítěte za malý poplatek - myšlenka je dobrá.

  Samozřejmě, podnikání bude vyžadovat investice, ale to je velmi dobré - malé a rychle se vrátí. Takže vybavení pro jeden bod bude stát asi 20 tisíc. Jedna karta bude stát 30 rublů. Rodiče mohou vydávat karty na kauci. Například 100 rublů. Ale to je slib, ne nákup.

  Dále je měsíční předplatné. Například stejné 100 rublů. To nebude dostupné, bez ohledu na úroveň příjmů rodiny. Nyní balení cigaret stojí stejně. Pouze kuřáci utrácejí na 100 rublů denně, ne měsíc. Jedna SMS bude stát pár centů.

  Podle statistik 30 procent rodičů vnímá tento nápad velmi dobře. Ale největší obtíž je dostat je, aby zaplatili včas a nezapomněli na to.

  Po uvedení do provozu bude nutné upravit svou práci tak, aby včas reagovala na změnu čísla mobilních telefonů rodičů, jimž budou zasílány oznámení. A také rychle a bez dalších nákladů na změnu ztracených a zlomených karet dětí.

  Po startu na jedné škole bude instalace zařízení v ostatních jednodušší, protože tam bude dobrý pracovní příklad. Chcete-li pochopit, jak rychle můžete tento typ investice vrátit, zvete na výpočet 1000 dětí na jednu školu. To poskytne přibližnou představu o úrovni výdělku.
  Výhody - Urgentní téma
  Nevýhody - Je těžké souhlasit

  № 11Prodej mléka

  Mléko je jedním z těchto produktů, jehož poptávka nikdy nespadá. Dokonce i v době nestabilní ekonomické situace, kdy ceny stoupají, přičemž důchod obyvatelstva zůstává daleko za sebou. Proto, vytvořit podnik pro potřeby kupujících, zjednodušení případu konkurenčního produktu - to není příliš složité. Mléko, například z barelu, může být skutečně prodáno levnější než láhev v každém hypermarketu.

  Pro začátek si můžete koupit barel, například v 500 litrech. A to bude jediná významná cena. Pokud se snažíte šetřit peníze, je výhodnější zvážit prodeje sudů z vašich rukou, spíše než od výrobce. V tomto případě můžete držet v rozmezí 50 až 70 tisíc rublů.

  Suda se tak tiše drží na vozidle a tiše se přenáší z místa na místo. V případě, že nemáte vůz, můžete vytvořit schéma toho, kdo jej může dopravit, pokud se dohodne na jakékoliv pevně stanovené výši letu.

  Dalším hlavním krokem je nalezení dodavatele. Může to být jakýkoliv farmář, který není umístěn příliš daleko. Schéma práce s ním je jednoduché - každé ráno mu vezmete mléko a provedete výpočet na místě.

  Zde je však důležité si uvědomit, že mléko byste měli vzít do laboratoře k analýze, abyste získali certifikát. A když je vše hotovo, mléko a certifikát "na ruce", musíte přijít na určitý bod a obchodovat (bude lepší pronajmout prodávajícího).

  Pokud jde o cenu, je docela možné zakoupit mléko na farmách za cenu 15-20 rublů na litr. Samozřejmě, ve zvláštních případech bude vše záviset na objemu zboží. Musíte prodat trochu levnější než obchod, ale ne moc. Jinak to bude nerentabilní. Například 30 rublů.

  Co je zapotřebí z dokumentace:

  • Registrace IP
  • Pracovní smlouva s prodávajícím
  • Hygienická kniha pro prodejce
  • Článek o pronájmu místa obchodu
  • Certifikát produktu

  Pronajměte si lepší místo v blízkosti trhu nebo získáte povolení od městské správy pro určitý bod.

  Náklady na práci - asi 8 hodin denně

  Výhody - poptávka po trvalém produktu

  Nevýhody - Potřebuje mnoho povolení

  №12 Pronájem čtyřkolových jízdních kol

  Čtyřkolové jízdní kola, nebo jak se nazývají - velomobily - vynikající druh rodinného odpočinku ve všech parkových oblastech vybavených normálními cestami. Samozřejmě takové jednotky nebudou speciálně zakoupeny. Ale tady si najmete, jak ukazuje praxe - myšlenka je populární. Kromě toho se na jednom velomobilu může hodit až 6 osob. Zábava je tedy zajímavá jak pro rodinu několika lidí, tak pro skupinu přátel.

  Pro podnikání, parkové zóny, nábřeží ve městech, místa odpočinku se mohou přiblížit. Pokud jde o cenu, v průměru pro velomobile čínské výroby bude požádáno asi 50 tisíc rublů. Existuje však také levnější cesta - najít si mistra, který by si objednal kolová kola. V tomhle není nic komplikovaného. Ale podívat se, samozřejmě, je to nutné.

  Pro ty, kteří jsou zcela omezeni penězi, může jít s možností splácení nebo úvěru.

  Po tom, co jste se rozhodli, musíte pochopit, kdo je jeho pánem. Pokud nepatří k konkrétní firmě nebo jednotlivci, budete potřebovat povolení od městské správy.

  Nájemní cena by měla být založena na vašich nákladech, ale v tomto případě nemůžete jít příliš daleko, jinak zákazníci jednoduše nereagují, i když chtějí. Například 100 rublů půlhodinové jízdy - docela dostačující cena pro více či méně velké město.

  V organizaci nezapomeňte, že od klienta je nutná nejen platba, ale také slib. Obvykle je to dokument, který dokazuje totožnost. V opačném případě rychle ztratíte "parkoviště". Pokud se chcete ochránit před krádeží, vložte speciální zařízení - sledovač, který zobrazí souřadnice každého velomobilu.

  Pokud je nájem dostatečně velký, bude výhodnější najmout si další personál, který bude pracovat na směnách.

  Náklady na práci - asi 4-6 hodin denně

  Výhody - Široké publikum
  Nevýhody - Ve velkých městech již existuje vysoká soutěž + sezónnost

  # 13 Nákladní přeprava bez nákladů

  Myšlenka je založena na skutečnosti, že nepotřebujete vlastní nákladní dopravu. Protože budete pracovat s najatými řidiči, kteří mají vlastní nákladní automobily.

  Ve skutečnosti existuje řada řidičů, kteří by na vaše žádosti mohli odpovědět. To je způsobeno skutečností, že hledání zákazníků není příjemným zážitkem a mnoho z nich se omezuje na jednoduché oznámení o možnosti pronájmu s vaší přepravou. Ne každý se v reklamní džungli vynoří.

  Jak pracovat s ovladači, o kterých se rozhodnete. Hlavní věc - souhlaste s předstihem. Někteří dávají přednost plné platbě v závislosti na počtu hodin zaměstnání. Ostatní počítají počet kilometrů. Může být snadnější vytvořit "vlastní zájem". To znamená, že najdete zákazníka a předat ho konkrétnímu řidiči, který po dokončení práce a obdržení peněz vám dává dohodnutou část.

  Zákazníci nevypadají tak obtížně, jak se zdá. Existuje několik běžných možností:

  • Volání organizací ve vašem městě
  • Papírové reklamy na město
  • Specializované weby na internetu

  Když mluvíte s klientem, ujistěte se, že budete hlasovat. A pokud zákazník dává svůj souhlas, okamžitě projděte všechny podrobnosti - místo, čas, náklad samotný, další podmínky a přání, telefonní čísla a odpovědné osoby.

  Dokonce i v případě, že je zákazník "jednorázový", udržujte jeho kontakty, abyste dosáhli toho, že budete mít vlastní zákaznickou základnu, která v budoucnu bude moci znovu nabízet vlastní služby a podat zprávu o akcích.

  Náklady na práci - na telefonu

  Výhody - Konstantní příkazy
  Nevýhody - Vysoká hustota konkurence.

  № 14 Prodej bobulí a ovoce z Thajska

  Na první pohled se tato myšlenka může zdát divná. Koneckonců po dlouhou dobu už nechodíme za železnou oponou. A výlety do exotických míst, kde můžete jíst takhle, nejsou tak překvapivě nedosažitelné. V době hospodářské krize, jak ukazují statistiky, mnozí raději odkládají odpočinek do budoucna. Ve skutečnosti velmi velké procento obyvatel neopustí naši zemi.

  Proto je docela možné uspořádat podnikání na prodej "specifických produktů" z horkých zemí. Hlavní věcí je najít dodavatele. Problémem je, že ti, kteří neustále pracují s dodávkou zboží z jiných zemí a mohou pomoci při navrhování všech dokumentů, které se zabývají nákladu, nejsou v malých objemech. A přijmout malé strany nebude. Tedy strávit čas a úsilí při hledání bude muset.

  Další možností je najít osobu, která si koupí produkt v konkrétní zemi a pošle jej letecky. Platba samozřejmě bude sjednána.

  Cena, za kterou budete prodávat výrobky v Rusku, musí být složena z několika faktorů. Mohou to ovlivnit například celní náklady, náklady, platba kupujícího, poštovní úroky. Ale co je nejdůležitější - doba, za kterou je výrobek poškozen. Čím menší je, tím větší je procento prémie na ceně, kterou budete potřebovat k vycpávání. Protože ztráta části zboží v takovém podnikání je nevyhnutelným osudem.

  Sortiment může být docela rozmanitý, na rozdíl od obchodu, kde často nenajdete nic kromě několika titulů. Takže můžete začít s prodejem takových pokrmů:

  • Durian
  • Pomelo
  • Kokosový ořech
  • Banán
  • Rambutan
  • Ananas
  • Dagoninfruit
  • Mango
  • Guava
  • Lychee
  • Mangosteen
  • Jackfruit
  • Longkong
  • Mučenky
  • Chempedak
  • Tamarind
  • Salak
  • Tangerin
  • Sapodilla
  • Papája

  A to není úplný seznam možných. Samozřejmě s časem budete schopni optimalizovat sortiment v závislosti na výsledcích.
  Výhody - Neobvyklé, možnost zaměřit se na publikum s vysokým příjmem.
  Nevýhody - Možné obtíže s celními orgány

  Č. 15 Prodej odpadu z výroby a výrobků s vypršanou trvanlivostí

  Zvláštní myšlenka na výdělky má naprosto funkční schéma. Skutečnost spočívá v tom, že mnoho potravinářských produktů, které vyčerpaly skladovatelnost, jsou jednoduše recyklovány. Je samozřejmé, že továrny a firmy, které musí vyřadit produkt, který neprošel fází prodeje, utratí v těchto procesech nějaké peníze. Je třeba platit za dopravu, samotné využití, práci lidí, kteří se zabývají touto činností. Samozřejmě by bylo pro ně výhodnější zbavit se těchto odpadů, pokud by někdo tyto výrobky koupil nebo koupil.

  Otázkou je, co? Je to jednoduché. Pokud používáte například chléb, který je již recyklovatelný, musíte mít na paměti, že je stále vhodný. Jako možnost - pro krmení skotu na mnoha farmách. Situace je stejná s výrobou cukrovinek.

  Proto je vaším úkolem nalézt "dodavatele" těchto produktů. Pokud jdete do závodu, můžete narazit na selhání. Protože, bohužel, někteří výrobci používají expirovaný výrobek a rozbíjejí ho do složek, které jsou později smíchány s čerstvou čerstvou šarží stejného výrobku.

  Ale samozřejmě to není každý. Proto mezi několika závody a továrnami bude určitě moci najít dodavatele.

  Je lepší začít řešit s účetnictvím. Právě tam jsou ceny schváleny. Je také možné dohodnout se na zaplacení symbolické ceny z vaší strany. Až 1 rubl na kilogram produktu. Ale cena bude určitě.

  Po nalezení dodavatele nenajde kupující práci. Pomůže vám to za nízkou cenu za váš produkt. Začněte s reklamami na profilových portálech. Můžete také navštívit farmy osobně, abyste dosáhli dohody. Postupně se na tomto programu podílejí stálí kupci.

  Náklady na práci - asi 8 hodin denně

  Výhody - Nízké náklady na zboží
  Nevýhody - Hustota grafu

  № 16 Kosmetická oprava vstupů bytových domů

  Schéma tohoto druhu podnikání je založeno na smlouvách se správcovskými společnostmi a ubytovacími kancelářemi. Faktem je, že samotná oddělení často nemají své vlastní brigády pracovníků, kteří budou provádět vybavení. A s ohledem na to, kolik dokonce i v malých městech byste chtěli následovat, práce je konstantní. Komise pro bydlení a veřejné služby s největší pravděpodobností odkazuje na najaté brigády. Zde je najatá brigáda, která je připravena přijmout objednávky a vybírat je. A to bude první krok.

  Najděte osobu, která může provádět tyto nebo jiné stavební a opravné práce, nebude fungovat. Pokud nemáte takové mezi přáteli, podívejte se na reklamy, existuje spousta z nich. Pro začátek bude docela malý personál - 2-3 osoby.

  Druhým krokem je stanovení ceny díla. Je lepší, pokud váš tým má stavitele nebo opraváře, který již zná cenu jeho zaměstnání. Takže pokud budete komunikovat s potenciálním zákazníkem, budete moci okamžitě sdělovat cenové značky. Je důležité, aby klient "neletal". Pokud to způsobuje potíže, obraťte se na stavební firmy. Obvykle poskytují poradenství zdarma.

  Poté zůstává najít kancelář bydlení, která vyžaduje tým a diskutovat o podmínkách s ním. Je důležité uzavřít smlouvu po odsouhlasení podmínek, abyste mohli dostat zaplaceno. Část finančních prostředků půjde do platu vaší brigády a část pro vás.

  Jako doplněk k této obchodní činnosti nebo její expanzi můžete vydělávat při přepravě a dodávkách stavebních materiálů.

  Náklady na práci - Neustálou komunikaci naživo a po telefonu
  Výhody - Konstantní příkazy
  Nevýhody - Hospodářská soutěž a byrokracie

  Č. 17 Suchá mlha jako prostředek proti pachům

  Suchá mlha je pojmenována tak, protože přístroj, který se používá k odstranění pachů, rozlévá samo o sobě speciální anténní závěs, který vypadá jako mlha. Ve skutečnosti má směs zvláštní složení, která je nastříkána ve formě mikroskopických krystalů. Jsou schopny proniknout i nejmenšími otvory a mezerami, současně pohlcují jakékoliv pachy.

  Zařízení pro stříkání suché mlhy není v žádném případě objemné. Jako vysavač může být v jedné ruce tažen. Náklady na takový agregát se pohybují mezi 20 až 30 tisíc rublů.

  Kromě samotného přístroje bude muset spotřební zařízení získat vlastní kapalinu, ze které "zázračný stroj" vytvoří mlhu. Cena jedné láhve je asi 100 rublů. To stačí pro přibližně 1 auto, pokud je třeba vůni vyjmout z auta.

  Postup odstraňování zápachu trvá asi čtyřicet minut. V zkušených rukou - a ještě méně. Suchá mlha se dokáže vypořádat s mnoha zápachy. Například, tiše odstraňuje starý zápach tabáku v kabině. Podle statistik, vzhled této vůně nemůže přemýšlet po postupu po dobu nejméně jednoho měsíce

  Při budování podniku nemusíte tento postup přebírat, takže získáte více zákazníků. 500 rublů najednou bude stačit. Hlavní věc, kterou si pamatujete, je, abyste dosáhli efektu, musíte nejprve odstranit předmět - zdroj zápachu. Pokud se jedná o poškozený produkt, musíte ho nejprve odstranit a poté pokračovat v čištění.

  Další důležitý detail - zkratka. Může se tvořit, když se mlha usadí. Měli byste tedy pamatovat na bezpečnost a uzavírat důležité prvky filmem.

  Cena za služby je obvykle tvořena oblastí. Čím větší je místnost, kde chcete odstranit vůni, tím větší je cenovka.


  Výhody - Nízká konkurence
  Nevýhody - Komplexní vyhledávání zákazníků

  Č. 18 Prodej odpadů z chovů hospodářských zvířat

  Již jsme projednali možnost vydělat zemědělcům za prodané produkty z výroby potravin. Ale tito stejní zemědělci mohou také zboží najít pro další prodej jinému kupujícímu.

  Jedná se o odpadní produkty živobytí zvířat z hospodářství. Obvykle jsou uloženy v blízkosti farmy samotné. Samozřejmě, existují ti, kteří se zabývají vývozem a prodejem, ale ne všichni mohou dát čas.

  Aby bylo možné odpad od dodavatele odvézt od zákazníka, první věc, kterou potřebujete, je vhodný vůz. Existuje několik možností. Za prvé, vhodná vozidla se nachází v obci vedle farmy. A spolu s řidičem. A vzhledem k tomu, že ve venkovských oblastech je úroveň příjmů nižší než ve městě, lze snadno vyjednat o platbě.

  Zadruhé si můžete koupit auto sami. A nejlépe podporované. Protože budete nosit hnůj a protože je nesmyslné trávit velké částky na novém vozidle od samého začátku podnikání.

  Po vyřešení problému s vozidlem bude nutné souhlasit přímo s farmářem, který má vždy zboží na skladě. A jelikož bez takových návrhů musí sám zemědělec odpad vytáhnout, pak nebude s ním těžké s ním souhlasit.

  Další fáze přizpůsobení podnikání souvisí s pracovníky, kteří v automobilu nacisují "materiál". Opět se lidé najali, ať žijí v nedaleké vesnici, nebo samotní zemědělci.

  Posledním krokem je najít kupce. Takový odpad jde dobře jako hnojivo pro rostliny. Hlavním publikem, které by mělo být orientováno, jsou tedy majitelé rostlinných farem a letní obyvatelé. Ve druhém případě můžete v pravých dnech nastoupit auto s hnojem přímo u vchodu do rekreační společnosti. Pak se o vás budou zajímat náklady na prodej hnoje. Nebo můžete použít standardní metody - slepování reklam a internet.

  Podle statistik se náklady na jeden hnůj stroj liší v rámci 2000 rublů. V úspěšných případech můžete prodávat více než jeden strojový hnůj.

  Náklady na práci - práce na plný úvazek

  Výhody - Existují vždy dodavatelé
  Nevýhody - "Dirty" práce

  № 19 Datování v procesu procházení questů

  Tento nápad kombinuje dvě oblíbené služby pro lidi. Pokoje Quest jsou oblíbenou zábavní a datací službou, která podle soudobých dating stránek nikdy neztratí popularitu.

  Prostředí hry a nové pocity vždy mají pro užší spolupráci i zcela neznámé lidi. Nápad tedy zasluhuje pozornost. Samozřejmě, hledání potenciálních zákazníků se v tomto případě provádí především prostřednictvím internetu. A i když během přechodu hry v reálném čase lidé neměli příležitost najít pár, dobře strávený čas jim nezanechá špatnou náladu. Zákazníci budou nadále spokojeni.

  Výhody - Kombinace dvou populárních nápadů
  Nevýhody - Soutěž

  № 20 Reklama na vlastní okna

  Dlouho jsme si zvykli vidět reklamu všude - od novinových reklam až po pouliční reklamy na bannery a dokonce i jednoduché tyče. Dnešní reklama - motor jakéhokoli podnikání a inzerentů neustále hledá nové účinné stránky. Takže nalezení klienta mezi těmi, kteří potřebují umístit své reklamy, je otázkou času a touhy.

  Nedávno se začala rozvíjet myšlenka nabízet reklamní prostor na vlastní okna a balkóny bytových domů. Pokud jste člověk, který je ochoten obětovat své "sklo" nebo místo na průčelí kvůli vydělávání, pak stojí za to přemýšlet o této metodě.

  Popište, jak najít klienta nemá smysl, v první řadě musíte být schopni nabídnout a nebojte se komunikovat. Ale pro ty, kteří jsou zbaveni takových dovedností, je snazší způsob, jak nenápadně prodat své místo. Můžete uspořádat malý billboard, kde se před nápisem od konkrétní firmy nebo osoby objeví váš nápis o prodeji tohoto místa pro reklamu.

  Vše závisí na vaší kreativitě. Případně můžete napsat populární slova: "zde může být vaše reklama." A je přirozené přidávat telefon pro komunikaci pod tímto sloganem. V tomto případě je pravděpodobnější, že vás klient najde. Zvláště pokud je místo, které nabízíte, opravdu vhodné, to je vidět ze strany a bude viditelné pro velké množství lidí.

  Náklady na práci - Téměř tam

  Výhody - Pasivní příjem
  Nevýhody - Musíte obětovat okna nebo průčelí