Jak otevřít návrh zásob piva

Pivo, a to zejména čepované pivo - užívá se neustálého a dokonce rostoucí poptávky. Proto má myšlenka rozvíjet podnik založený na popularitě tohoto nápoje mnoho šancí na úspěch. Hlavním úkolem je pečlivě přistupovat k procesu vytváření a uspořádání vašeho podnikání - zásoby čepovaného piva.

Statistiky ukazují, že růst spotřeby piva ročně v evropské části země roste o 10-13%. V běžném roce, a to navzdory hospodářské krizi, trvalý růst cen základních komodit a potravinářských výrobků (které se pěstují, podle různých odhadů, 6-40%), pivní ruské výroby - jediný produkt, který vykázala pokles průměrných cen na 4-6%.

Registrace podnikání a příprava potřebné dokumentace

Začněte své podnikání od začátku, musíte určit jeho organizační a právní formu. Obchod s tavícím pivem je možný jak ve stavu jednotlivého podnikatele, tak ve stavu LLC (zpravidla malé podniky velmi zřídka využívají formu akciové společnosti).

Registrace jako IP je poměrně snadná a levná, nicméně poslední změny v legislativě upravující obchod s alkoholem znesnadňují podnikatelům vést evidenci prodeje a Vyhlášeno.

Mnoho z nich si proto zvolí formu společnosti s ručením omezeným pro provoz malého podniku, ke kterému náleží prodejce točeného piva. LLC v každém případě a vedení a prohlášení a účetnictví implementace, ale nejčastěji uplatňují USN (zjednodušený daňový systém), úsporu daní z majetku a zisků a bez DPH.

Aktivity pro obchod s pivem není licencována (podle pravidel spolkového zákona № 171-FZ, 1995 „O státní regulace výroby a obratu lihu, alkoholu a výrobků obsahujících alkohol a omezení spotřeby alkoholických nápojů (pitná)“), nýbrž čtvrtletně musí být předložena prohlášení o maloobchodních tržbách pivo.

Navíc, před samotným zahájením obchodních činností, upozornit na místní oddělení Rospotrebnadzor (usnesení vlády Ruské federace z roku 2009). Pro nedodržení tohoto požadavku je správní odpovědnost stanovena formou pokuty.

Chcete-li otevřít obchod, musíte vyplnit řadu akcí:

 • zaregistrovat jako LLC nebo IP;
 • vyzvednout (koupit nebo pronajmout) místnost pro obchod;
 • zaregistrovat pokladnu;
 • získat povolení k obchodování v místní správě, oznámit zahájení činnosti;
 • přijímat závěry auditních organizací (především SES, Gospozhnadzor);
 • zvedněte personál, vydávejte mu lékařské knihy.

Souběžně s prováděním popsaných postupů je možné hledat dodavatele výrobků, uzavřít smlouvy bez odkladu k zahájení obchodních činností.

Je pravda, že nezapomeňte, že si můžete založit svou vlastní firmu tím, že zakoupíte franšízu (právo obchodovat pod jednou z nejznámějších značek). V takovém případě bude kupujícímu franšízy poskytnut hotový obchodní plán, školení zaměstnanců, rozvinutá dodavatelská základna.

Jedna z variant franšízy takového prodejního místa je navržena v následujícím videu:

Výběr, zakoupení franchisingu nebo organizování obchodu s lahvovým pivem od samého začátku zůstává pro podnikatele sám.

Požadavky a doporučení pro místnost a její umístění

Při otevírání obchodu je třeba poznamenat, že prostor v místnosti by neměl být menší než 40-50 metrů čtverečních. metrů, protože by měla zahrnovat oblast služeb zákazníkům a umístění baru (s lahví). Vyžaduje se přítomnost toalety, náhradní východ, místo pro vykládku zboží a parkování auta.

Dobrá volba pro návrh pivního skladu je považován za jednu ze dvou možností:

 1. Prostory k pronájmu (část náměstí) v nákupním centru nebo ve velkém supermarketu, kde návštěvníci nejen ocení a ochutná pivo, ale také si odvezou nákup.
 2. Vlastní pokoj nebo budova (zde je důležité vybrat správné místo pro obchod).

Vážně, člověk by měl přistupovat výběr místa S potravinami: v rezidenční čtvrti pracovat tiše a místní obyvatelé budou dělat trvalé klientské vlákno, zatímco v přeplněných místech zisk podstatně vyšší, ale měla by být připraveni na velké a nerovnoměrné časem a příliv zákazníků k častým konfliktům nebo šeků.

Současně je třeba mít na paměti, že podle zákona o regulaci obchodu s alkoholem, je povoleno:

 • v stacionárních předmětech (nikoli v stáncích a kioscích);
 • ve vzdálenosti od zdravotnických a vzdělávacích zařízení (určitá vzdálenost je stanovena místní správou);
 • nikoliv na území stanic a míst přetížení;
 • v určitém časovém období (u piva - od 8 do 23 hodin).

Nákup zařízení a inventáře

V případě nákupu povolení k nákupu vybavení a vybavení, stejně jako uspořádání místnosti nemusíte mít strach: majitel franšízy to vše sám.

Pokud se zásoba čepovaného piva otevírá od začátku a nezávisle, podnikatel má na výběr:

 • Konečně smlouvu s dodavatelem piva (může to být místní výrobce nebo výrobce sítě). Solidní dodavatelé nabízejí vedle správného piva také bezplatné vybavení (nebo vybavení k pronájmu za rozumnou cenu);
 • Nákup novou sadu zařízení (nejlépe při instalaci a následné údržbě);
 • Leasing zařízení.

Co přesně zvolit, každá řeší nezávisle, počítá výdaje a porovnává se s dobou návratnosti.

Dodavatelé piva a sortiment skladu

Tavné pivo na litr je poněkud dražší než obyčejné lahvové pivo, ale vždy má své věrné spotřebitele. To je považováno (a často je) živým, přirozenějším produktem. A doba trvanlivosti je krátká.

Proto, nemůžete dělat velké zásoby výrobek, aby nedošlo k jeho znehodnocení a aby ho nevyhazoval. Proto by sortiment neměl být příliš velký, ale spíše široký.

Doporučeno spolu s dobře známými značkami piva, aby udrželi značky malých, možná místních výrobců. Pak bude mít kupující možnost zakoupit si výrobek, který každý ví po mnoho let a vyzkoušet něco nového.

Dalším kritériem, podle kterého je sortiment skladu sestaven, je plocha haly: 5-6 metrů čtverečních ubytovat 5-6 jeřábů. Pokud je obchodní plocha 15 metrů, není vhodné držet více než 15-18 druhů nápojů.

Neopovrhujte dostupnost občerstvení na pivo a množství baleného a konzervovaného piva kromě plnění do lahví.

Důležité aspekty návrhu

Důležitou etapou podpory pivovaru, která by se neměla zanedbávat, je reklamy a designu.

Interiér skladujte nevyžaduje speciální vylepšení, takže stačí provést kosmetické opravy a vyzvednout pohodlný a odolný nábytek. Je-li to možné, můžete pozvat návrháře k vytvoření vlastního stylu, ale nejprve to můžete udělat bez něj.

Bez ohledu na to, jak nádherný design a interiér nebyly vytvořeny, je to nutné udržovat čistotu a pořádek uvnitř obchodu a na sousedním území, aby se nestal nepřátelským číslem 1 pro okolní domy a obyvatele mikrodistriku. Návštěvníci by měli mít vždy přístup na toaletu a tam jsou také místa pro kouření (možná ne v samotné místnosti).

S ohledem na reklamy, praxe ukazuje, že následující typy piva jsou nejúčinnější pro točené pivo:

 • vnější (sloupy, znaky, bannery umístěné v prodejně);
 • hlasová oznámení v nedalekých významných obchodech a nákupních centrech;
 • letáky a reklamy;
 • slevové karty pro běžné zákazníky.

Nezapomeňte na reklamu, která může poskytnout velké distributory piva (popelníky, stojany a hrnky, značky, deštníky atd.). Takové produkty jsou často poskytovány zdarma nebo za velkou slevu.

Nábor zaměstnanců

Výběr pracovníků je důležitou etapou propagace vašeho obchodu. Práce v pivovaru vyžaduje určitou dovednost. Pokud jste si zakoupili franšízu, bude personál školen na kurzy zdarma, s ohledem na specifika majitele značky.

Pokud se obchod otevře od začátku - majitel je lepší najmout kandidáty s málo zkušeností, projevující zájem o spolupráci. V takovém případě nebudou pracovníci příliš obeznámeni s předchozími zkušenostmi a bude snazší přijmout nové pokyny vedení.

Minimální stav úložiště by mělo obsahovat:

 • barmani (alespoň dva, protože se musí navzájem změnit);
 • číšníci (v případě potřeby);
 • čistič.

Správa a nákup zboží zpravidla zpravidla provádí sám majitel a pro účetnictví můžete pozvat odborníka na outsourcing (nebo na částečný úvazek).

Stručný obchodní plán

V průměru je podpora obchodu ve středně velkém městě (300 až 700 tisíc lidí) bude vyžadovat:

 1. Pronájem prostor od 1,5 tis. Rublů. na čtvereční metr;
 2. Vybavení k pronájmu od 20 tisíc rublů měsíčně (v některých případech zdarma od hlavních dodavatelů);
 3. Náklady na kosmetické opravy ze 100 tisíc rublů;
 4. Pokladna z 20 tisíc rublů;
 5. Nábytek pro hala od 80 tisíc rublů.

Kromě toho je nutné platit platy zaměstnanců, inzerovat a samozřejmě koupit pivo (od 50 tisíc na šarži).

Přinejmenším, je nutné investovat z 300 tisíc rublů, v závislosti na nákladech na pronájem v konkrétním městě, řada dalších faktorů. Samozřejmě, ve velkém městě bude nárůst nákladů mnohem vyšší.

K minimalizaci rizik se mnoho lidí obrací střediska podpory podnikání, prakticky v každém regionu a poskytovat pomoc při rozvoji malých podniků. Získáte tak grant, který vám pomůže rozvíjet vaši obchodní, právní a účetní podporu. K získání podpory je zpravidla třeba vypracovat obchodní plán a prezentovat myšlenku podnikání jako slibnou.

Příklad otevření takové instituce je popsán v následujícím videu:

Úskalí vlastnictví takového obchodu

Uspořádání obchodu nevyžaduje velký kapitál a brzy se vyplácí. Ale přes nepopiratelné výhody tohoto podnikatelského nápadu existuje několik úskalí, které je třeba při jeho implementaci vzít v úvahu.

Vlastnosti Obchod s tímto produktem:

 1. Pivo pro lahvování - sezónní zboží. Výnosy v teplé sezoně o polovinu stejně jako průměrný roční. V mimosezónním prodeji klesají, ačkoli pravidelný spotřebitel stále zůstává věrný jeho nápoji. Existují případy, kdy v zimě bude nutné pracovat pouze na běžné výdaje.
 2. Požadováno trpělivost trpělivosti, vydávat potřebná povolení a dodržovat právní předpisy (obchod s alkoholem, dokonce i nízkým stupněm, je přísně regulován a kontrolován);
 3. Pokud se ukáže, že se místnost nachází neúspěšného místa (vedle instituce pro děti, například) se bude muset pohybovat.

Mohou existovat další překážky a potíže, ale zisk nezíská ti, kteří nic neudělají. Pokud se přiblížíte organizaci pivního skladu inteligentně a obezřetně, investice budou splaceny do šesti měsíců. Nicméně je žádoucí otevřít v teplé sezóně, kdy prodej nápoje je trvale vysoký.

Obchodní fórum

Stojí to za nákup hotových obchodů?

Guest_denisq7_ * 27. října 2015

Lidé píšou, prosím, zda si koupit hotový obchod s pivu? Možná už někdo koupil?

1. Co bych měl zkontrolovat, abyste si ověřili tento bod?

2. Jaké problémy mohou v tomto oboru existovat od roku 2016? Četl jsem, že změny zákona budou na alkoholu!

3. A psát, prosím, kdo má tento obchod, kolik tržeb je ztraceno v mimo sezónu?

První vprant se prodá za 200000, říká čistý zisk 50000r!

Další je možnost pro 600000r, říká čistý zisk 100000r!

Děkuji předem!

KITcmn 27. října 2015

Koupit disk pro 3500, v síti někde pro tuto firmu. Okamžitě se stane "mistrem guru".

Nyní, vážně,

Opravdu si myslíte, že teď v zimě je platný bod, který trval 2 až 4 měsíce. letní čas, neexistují pravidelní zákazníci, a navíc se snaží vparit v 1200% investice?

Všechna zařízení vám poskytnou společnosti piva, od vás pouze zařídit prostory a najít prodejce.

proč bych měl za to zabít 200-600 tyrů? Nechápu.

amd19 27. října 2015

Souhlasím s výše uvedeným. nah takový hotový obchod v zimě za peníze. Dodavatel piva vám poskytne vybavení. Od vás pár výkladních sklepů a voblo + pronájem za 2 měsíce. Poprvé stojíte u stroje a tam se už rozhodnete.

BaRaLGiN777 27. října 2015

99% hotových obchodů je nerentabilní, stane se, že po pěti rukou dostane bod předtím, než vůbec opustí místo.


Příspěvek upravil BaRaLGiN777 dne: 27. října 2015 - 13:25

Alexlu 27. října 2015

A co přesně "prodává" 200 a 600 tisíc rublů? Podle mého názoru v pivu bodů je ta nejdůležitější otázka, protože pochopit, s největší pravděpodobností dojít k závěru, že kvůli penězům budete seznámeni s manažery prostory a majitelů výrobců piva (nebo -lya). Vzhledem k tomu, že mnoho výrobců samo o sobě poskytuje jeřáby a další potřebné příslušenství k použití, může se ukázat, že za tyto peníze budete kupovat jen pult a několik reklamních bannerů.

Podle mého názoru ziskovost místa piva přímo závisí na průchodnosti místa, kde se nachází.

U druhé otázky je lepší požádat o právní poradenství - na 500-700 rublů. získat maximálně detailní a co je nejdůležitější, ne zastaralé odpovědi na všechny vaše otázky.

VEDMA 28. října 2015

na rozložení otvoru, pokud nechcete otevřít snack bar.

1. Pokoj není menší než 40kv s velkými okny + komora

2. reklama - asi 50tys (je to motor obchodu)

3. rybářská vitrína 40-50tys

4. stojan + falešná zeď-30tys

5. stoly stojící (bez židlí) 3ks-7 tis

Allexdubois 05 listopad 2015

Než si koupíte nějaký obchod, obzvláště obchod nebo pivo, musíte banálně polonit pár dní pro tento objekt. Na průchodnosti, při nákupu a dalších věcech se podívejte na přehled, jak je napsáno v jiném tématu, zjistěte, kolik balonů týdně používáte atd.

Jak otevřít návrh pivovaru: jemnosti a nejdůležitější body organizace piva

V Rusku se více než 11% piva prodává za plnění v obchodech, malých prodejnách. Původ a rozsáhlý vývoj tohoto podnikání spadá do období 2008-2009, kdy v cyklu hospodářské krize se houby po dešti začaly objevovat obchody s relativně malým sortimentem. Pivo pro stáčení neprochází fází pasterizace, je charakterizováno živějšími a bohatšími aromatickými vlastnostmi než lahvové pivo. Proto každoročně vyhledává stále více obdivovatelů a také úspěšně činí mnoho podnikatelů, kteří v této oblasti budují podnikání.

Pivovarský průmysl se odvíjí od rychle se rozvíjejícího iv krizi - za posledních 20 let se tento segment rozrostl asi 6krát. Tento vývoj byl částečně usnadněn státem, což motivovalo ke snížení spotřeby silných alkoholických nápojů - koňaku, vodky apod. V důsledku toho ¾ alkoholu připisuje pivo. Také existuje tendence růstu bodů piva - to jsou samostatně stojící budovy a oddělení v nákupních a zábavních centrech.

Co potřebujete k otevření obchodu s pivy?

Před otevřením jakýkoliv směr v podnikání (například výrobu pěnových bloků doma), musíte počítat všechny základní a doplňkové náklady, analyzovat spotřebitelský trh, k posouzení úrovně hospodářské soutěže, kolik je otevřít obchod točeného piva, stejně jako rizika a nevýhody podnikání.

Algoritmus pro otevření skladovacího piva:

 • finanční výpočty, vypracování podnikatelského plánu;
 • otevírání a budování strategie rozvoje;
 • výběr formátu skladu pro otevření;
 • registrace souboru dokumentů o povolení;
 • hledání místa, uzavření nájemní smlouvy;
 • nákup vybavení;
 • výběr dodavatele a uzavření smlouvy o pravidelných dodávkách;
 • vyhledávání pracovníků, uzavírání pracovních smluv;
 • reklama;
 • otevření skladovacího piva.

Tip: prodej čepovaného piva - sezónní podnikání. Příjem v létě překračuje tento počet v zimě o 4-5 krát.

Vzhledem k tomu, že doba skladování živého pěnivého nápoje nepřesahuje 7 dní, je nutno během tohoto období zajistit prodej, takže produkt nemusí být zlikvidován a trpět ztrátami.

Doporučuje se začít s malými objemy - stačí 18-25 stupňů. Celý sortiment by měl být rozdělen na 4 sektory, z nichž každá by měla obsahovat 3-5 navržených variant opojného nápoje. Pro některé odběratele je důležité, kolik piva stojí, jiní jsou ochotni platit hodně, ale pouze za oblíbenou značku. Pečlivě analyzovat poptávku spotřebitelů, po 4-6 měsících může být rozsah upraven. O rok později má majitel jasný obrázek o tom, které odrůdy se prodávají lépe.

K dispozici je také napěněného nápoje by měly být nabízeny občerstvení. - Sušené ryby a chobotnice, suluguni sýr, uzené vepřové uši, chipsy, sušenky, ořechy, atd. To umožňuje zvýšit kontrolu dvakrát. Tam je výbornou alternativou pro začátečníky - otevřít pivní obchod povolení. V tomto případě bude součástí organizačních záležitostí hradí partnera, a budete mít možnost pracovat s známou značku a získat ověřený podnikových procesů diagram.

Otevřít návrh pivovaru: kde začít?

Doporučuje se začít organizaci podnikání při hledání místa. Umístění obchodu je klíčovým faktorem, který ukáže, zda máte zákazníky nebo ne.

Hlavní věc - otevřít místo s vysokou mírou průchodnosti. Obchody točeného piva jsou bodové - jsou na křižovatce rušných silnic, v blízkosti vchodů do supermarketů, supermarketů, stanic metra, to je místo s velkým množstvím lidí. Vzhledem k malé ploše, protože penový nápoj se prodává za účelem odjezdu, můžete rychle vrátit i ty nejdražší nájemné a dosáhnout stabilního příjmu již v tomto roce roku 2016.

Také existují body s malým počtem míst na principu hospody. Jsou umístěny na větší ploše a vyžadují instalaci baru a židlí.

Podle odborníků z pivovaru je poloměr pokrytí jednoho bodu přibližně 350-400 metrů. Je důležité, aby toto místo mělo vysoký stupeň průchodnosti. Pro výpočet je nutné vzít v úvahu obyvatele této oblasti i lidi, kteří procházejí.

Po výběru místa se musíte postarat o vzhled obchodu - objednat si jasný vývěsní štítek, umístit ukazatele. Neumísťujte obchod blízko konkurentů - jedná se o stejné body piva, univerzální kiosky, bary.

Vzhledem k tomu, že v každém městě je centrum přeplněné podobnými institucemi, spací plochy zůstávají vynikající možností ubytování. Jedná se o minimální počet soutěžících, relativně nízké nájemné a stabilní tok po celý den. Podle odborníků se studentská ubytovna, která se nachází poblíž, může zvýšit tržby o 30%.

Ale nezapomeňte na zakázané zóny, které zahrnují vzdělávací, zdravotnické a sportovní instituce.

Je nevýhodné otevřít obchod od začátku v blízkosti obchodních center a obchodních čtvrtí. Je nepravděpodobné, že někdo bude chtít koupit nápoj během pracovního dne, většina návštěvníků se objeví teprve po skončení pracovního dne. Prodejní automaty jsou v této oblasti relevantnější.

Supermarket se stane velkým soutěžícím, protože je snazší pro mnoho lidí nakupovat ve fľazích pivo při nákupu, než jít na jiné místo pro plnění do lahví. Kromě toho se na výstupu často nacházejí plnicí body. Pokud prodej v nich není uskutečňován vy, pak různorodost návštěvníků pomůže pouze odrůda odrůd.

Vybavení pro prodej pivovaru

Zařízení lze zakoupit samostatně nebo pronajmout - závisí na dostupnosti počátečního kapitálu a prognózování strategie.

Můžete uzavřít dlouhodobou smlouvu s konkrétním dodavatelem. Obecně platí, že většina distributorů dodává své vybavení, někdy se dokonce stará o reklamu a školení personálu.

Chcete-li otevřít sklad piva piva od začátku, musíte si zakoupit vybavení:

 • chladič - zařízení pro udržení stabilní úrovně teploty kapaliny (přibližně + 5 °);
 • Stojan na umístění litících jeřábů;
 • barový pult nebo čítač;
 • kontejnery pro přepravu a skladování - sudy;
 • sloupec - mechanismus pro lahvování nápoje;
 • odkapávací zásobník;
 • odpěňovače;
 • hadice;
 • Válce s plynem pro vytlačování tekutiny ze sudu;
 • tlakový reduktor pro tlakovou podporu;
 • chladicí komory;
 • vitríny pro prodej souvisejících výrobků - občerstvení, sušené ryby atd.

Registrace pivovaru

Seznam povolených dokumentů závisí na místě, kde se obchod uskuteční. Bez úplného balíku dokumentů nestojí za to, že by to mohlo být otevřeno, protože inspekční orgány je mohou rychle uzavřít, aby objasnily okolnosti, což vyvolá podezření mezi obyvateli okresu. Proto v den zahájení musí být veškerá dokumentace připravena - od zdravotní knihy prodávajícího až po přísné formuláře hlášení pro období šetření.

Hlavní seznam pro návrh obchodu:

 • povolení obchodovat s místní správou (pokud chcete otevřít bod na ulici);
 • povolení k prodeji (pokud plánujete otevřít místo v nákupním nebo zábavním centru);
 • závěry orgánů SES;
 • uzavření požární kontroly;
 • smlouva o pronájmu;
 • pracovní smlouva se zaměstnanci;
 • hygienická kniha pracovníků.

Majitelé většiny bodů tohoto formátu jsou registrováni jako jednotliví podnikatelé - registrační postup nebude trvat déle než 5 pracovních dnů a seznam dokumentů pro otevření PI je minimální.

Abyste získali povolení od hygienické a epidemiologické stanice, musíte použít zdobení netoxických nátěrů nebo dlaždic. Osvětlení by mělo být přirozené i umělé, podlahy - vodotěsné. Zásobník čepovaného piva by měl mít dobré větrání. Denně je nutné provádět mokré čištění, čistota je hlavním kritériem při analýze úřadů SES a při otevření kadeřnictví od začátku.

K získání povolení z požární kontroly musí být splněny následující požadavky:

 1. Přítomnost evakuačního východu, jehož dveře musí být otevřeny zvnějšku;
 2. dostupnost pokynů pro opatření protipožární bezpečnosti;
 3. uspořádat jednorázovou instrukci o opatřeních protipožární bezpečnosti pro všechny pracovníky;
 4. přítomnost evakuačního plánu a desek s číslem požární služby;
 5. přítomnosti detektorů požáru.

Také je důležité zaregistrovat pokladnu pro IP.

Jak udržet záznam v obchodě s pivu?

"Lidé nezkazují pivo... zničí účetnictví a prodeje lidí" - žertoval zkušené hráče na trhu s pivem.

Zásobník čepovaného piva je od začátku zcela novým objevem v oblasti prodeje. Pro usnadnění účetnictví se doporučuje vybrat automatizované počítačové systémy. Většina bodů od otevření automatizovaného obchodního vybavení, někteří kupují po vrácení startovacích nákladů.

Vlastník obchodu si musí vybrat program, který bude zaznamenávat provedené operace, zohledňovat příjmy a výdaje a vytvářet věrnostní program pro klienta.

Technologie prodávajícího:

 • přijetí objednávky od kupujícího;
 • plnění piva;
 • vyhledání objednané odrůdy z navrhovaného seznamu ve zvláštním programu;
 • Tiskové štítky;
 • přilepení štítku na láhev;
 • skenování čárového kódu;
 • vypořádání s kupujícím;
 • Zkontrolujte tisk.

Společnosti, které tyto procesy optimalizují a mohou být použity při otevírání a provozování zásoby čepovaného piva od začátku:

Návrh pivovaru

Vytvoření výčtu piva je důležitým bodem. Jen opravy a uspořádání nábytku není volba. Musíme vytvořit odpovídající atmosféru, která bude odpovídat koncipovaným subjektům a poskytne komfort návštěvníkům.

Mezi velkým počtem bodů piva ve vývoji designu je úkol - vyniknout z konkurence. Toho lze dosáhnout originálním a jedinečným interiérem, designem místnosti, celkovou stylistikou, dokončovacími materiály a příslušenstvím.

Chcete-li odpovídat specifikám obchodu, můžete zdobit pokoj v tmavých pastelových barvách, na stěnách použít dřevěný nábytek, umělou omítku. Důležitým prvkem návrhu je atribut. Mohou to být dřevěné sudy, tmavé dřevo, tematické obrazy, ozdoby na chmelení atd. Objasnění v takových místech je tlumené. Spravidla jsou paprsky odesílány do produktu a jiné rohy, interiér zůstává tmavý.

Také dnes se mnoho návrhových pivních prodejen ve vývoji designu odklonilo od hlavního tématu a otevřelo světlé prostorné pokoje s přídavkem červené, oranžové nebo modré barvy. V důsledku toho se místnost zdá vizuálně velká, je zde pocit čistoty a pohodlí. Velké okna, standardizovaný interiér a obrovské množství svítidel činí z prodeje točeného piva jasné, světlé a nezapomenutelné.

Velkou roli při vývoji návrhu nespočívá pouze v interiéru, ale také na vývěsní tabuli. Mělo by být lakonické, jasné a nezapomenutelné. V obchode můžete uspořádat originální nebo standardní ukazovátka, která bude lidem vést a povzbuzovat je k nákupu.

Jak podpořit návrh piva?

Při výběru reklamních a marketingových pohybů stojí za to, že vycházíme ze specifik podnikání. To, co je pro většinu oblastí relevantní, nemusí mít výsledky v oblasti piva. Například reklama v televizi, rozhlasu, umísťování reklam do tiskových médií bude drahá, ale očekávaný efekt nebude dán.

Vedle vývěsní štítky, designu interiéru a tematického designu může být venkovní reklama dobrým marketingovým pohybem - transparenty v oblasti ubytování.

Tip: je těžké uvěřit - ale i název prodejny piva ovlivňuje prodej. Je důležité přijít s krátkým, stručným a originálním názvem, který se rychle zapamatuje.

Zkušení hráči v obchodě s pivem skutečně volají zvukovou reklamu. Jakákoli akce nebo výhodná nabídka je oznámena cestujícím megafonem. Hlavním úkolem je provádět takové činnosti pravidelně, jinak by vás obyvatelé sousedních domů nenáviděli.

Všichni přistupují k problematice slev různými způsoby. Někteří odborníci nedoporučují distribuci diskontních karet "vpravo a vlevo", protože v zimě může obchod očekávat ztráty. Jiné populární body směle představují slevy a akumulační karty, které přitahují kupce.

Také marketingový problém lze řešit u dodavatele piva. Mnohé z nich nabízejí reklamní atributy s logem zdarma - mohou to být popelníky, pod sklenicemi apod.

Kolik stojí za otevření prodejního pivovaru?

Prahová hodnota výskytu bodu piva začíná od 300 tis. Rbl. Zahájení investic závisí na oblasti umístění, formátu obchodu, odrůdách dodávaného piva.

Zvažte přibližný obchodní plán pro otevření zásoby čepovaného piva od začátku:

 • registrace IP, registrace povolení - 10 tisíc rublů;
 • leasingové splátky - 40 tisíc rublů. za měsíc;
 • provádění oprav a dokončovacích prací - 80 tisíc rublů;
 • nákup vybavení piva - 180 tisíc rublů;
 • nákup první dávky zboží (pivo plus občerstvení) - 100 tisíc rublů;
 • reklama - 10 tisíc rublů;
 • Plat mzdy (2 prodejci) - 40 tisíc rublů.

Na základě výpočtů, aby se otevřel obchod s pivu od začátku, musíte strávit 460 tisíc rublů. Každý měsíc budou náklady činit asi 250 tisíc rublů.

To naznačuje, že příjmy za den by neměly být nižší než 9 tisíc rublů. Pokud je průměrná šeka 300 rublů, což je dost pro 30 zákazníků. Není to tak moc.

Je výhodné otevřít obchod s pivu?

Čerstvé pivo je oblíbeným produktem. Chcete-li otevřít obchod pro prodej od základů, je to skvělý nápad pro podnikání v malém městě a metropoli. Úroveň zvýšení se pohybuje mezi 50-100%.

Vzhledem k tomu, že podnikání je sezónní, můžete počáteční investice získat pouze za teplého počasí. Odborníci doporučují otevřít bod od začátku na jaře, takže na začátku léta byl obchod "na sluch". Počáteční náklady lze vrátit v první letní měsíci. V zimě je mnoho bodů jednoduše uzavřeno, protože případ se stává nerentabilním. V tomto případě je důležité si ponechat právo pronajmout prostory. Někdy je výhodnější zaplatit nájemné během pracovních měsíců, než začít vše od začátku a utrácet peníze na reklamu na novém místě.

Výpočet návratnosti projektu:

 • průměrná cena za litr piva je 60 rublů;
 • průměrný denní obrat (v létě) je 250-300 litrů;
 • průměrný měsíční obrat bude 450-540 tisíc rublů.

Jak je zřejmé z výpočtů, doba návratnosti projektu bude 1-1,5 letních měsíců.

Továrna na pivo jako podnik: recenze

Začátečníci a zkušení podnikatelé, kteří se podařilo otevřít obchod s pivovarnictvím od začátku, říkají kladné recenze. Většina z nich doslova "žila" své podnikání a vyzdvihla celou kulturu spotřeby živého točeného piva.

Doporučuje se, abyste se nebáli konkurence, která je nyní v každém městě dostačující. Pokud funguje tak velký počet bodů, je zde požadavek na produkt a nová místa můžete nalézt stisknutím tlačítka (na první pohled se zdá, že takové prostory neexistují) nebo nabídnout širší rozsah. "Bude to pivo - tam budou kupci," říká Sergej Rozhkov, majitel pivovaru v Jekatěrinburgu.

Je také pozoruhodné, že se mnoho podařilo otevřít podnikání bez vlastních investic. Pokud vytvoříte kompetentní obchodní plán a budete věřit v ziskovost projektu, můžete získat úvěr a rychle vrátit úvěr.

Zápornou zpětnou vazbu k této firmě lze získat pouze v zimě. Pokud se od listopadu do února (nejvíce krizového času) bod "jde na nulu" - zisk se splácí měsíční výdaje, je lepší neuzavřít místo. Pokud obchod funguje se ztrátou, může být činnost zastavena v krizovém období.

Uložte článek za 2 kliknutí:

Otevřete obchod s pivy - rentabilní podnik, pokud zodpovědně přistupujete ke všem organizačním problémům. Ziskovost projektu závisí převážně na volbě místa. Navzdory skutečnosti, že podnikání je v kategorii sezónní, vysoká poptávka v teplé sezóně může rychle zotavit počáteční investice a zajistit práci v zimních měsících. Je také důležité, aby organizace navrhla pokoj, obecný styl, přípravu a shromažďování povolení a hledání spolehlivého dodavatele.

Otevření bodu piva

Pivo je jedním z deseti nejčastěji konzumovaných nápojů na světě, takže organizování prodeje tohoto nápoje může být vynikajícím řešením. Dnes mnoho podnikatelů, kteří nemají hodně kapitálu, začnou organizovat "pivo". Ale když otevřete bod piva, musíte zvážit některé nuance a nástrahy.

Vyberte místo

Pivo pro lahvování jako podnik závisí převážně na místě. Máte dvě možnosti - umístění bodu ve spaní a orientaci jeho obyvatel (přibližné pokrytí 400 metrů na jeden bod) nebo místa s vysokou dopravní kapacitou lidí. Vezměte prosím na vědomí, že tam jsou zakázané oblasti, kde nemůžete mít místo pro prodej alkoholických nápojů a propagovat je. Patří mezi ně sportovní nebo vzdělávací instituce, stravovací zařízení.

Výběr místnosti

Zpravidla se v počáteční fázi doporučuje pronajmout pokoj. To poskytne příležitost analyzovat průchodnost a ziskovost, postavit další faktory. Optimální velikost pivního domu pro 15 až 20 stupňů piva činí 20-30 m². Chcete-li prodávat výrobky a související produkty - suchary, fish and chips - pro prostorách předložila dodatečné požadavky, které obsahují hygienická pravidla a předpisy pro obchodní organizace potravin.

Nejvhodnější režim provozu je od 11:00 do 23:00.

Pivo v láhví: registrace

Pro organizaci prodeje čepovaného piva jsou nejoptimálnějšími organizačními formami IP bez založení právnické osoby nebo LLC.

Registrací právnické osoby musíte jako zakladatel přispívat do majetku organizace. Od okamžiku registrace bude vlastnictví právnické osoby účtováno odděleně od majetku zakladatele. Z právnické osoby může zakladatel získat finanční prostředky, ale pouze jako dividendy (příjem organizace).

Pro PI existuje zjednodušený systém vykazování a zdanění. Nevýhody této formy - odpovědnost osobního majetku za dluhy společnosti. To znamená, že v případě selhání nemáte jen odpovědnost za peníze investované před věřitelem, ale také za osobní majetek.

Pro organizaci pivního místa je třeba poskytnout tyto dokumenty:

 • uzavření SES;
 • povolení státního dozoru;
 • certifikáty kvality pro obaly a výrobky;
 • povolení územního řídícího orgánu k instalaci odbytu.

Termín registrace v daňové službě je dny. Po dokončení registračních dokumentů můžete začít pracovat.

Reklama na obchodování s naléváním piva

Podnikatelský plán piva pro plnění musí nutně zohlednit vývoj koncepce propagace. Nezapomeňte, že ukládání reklam, můžete ztratit až 50% zákazníků. Proto by se mělo jednat především o vývoj stylu a názvu společnosti, stejně jako o mechanismus přilákání zákazníků. Hodně záleží na názvu. Mělo by být nezapomenutelné a živé, spojené s vybraným bodovým formátem, lišit se od konkurenčních bodů a zobrazovat profil aktivity.

Pokud nemáte peníze na organizování standardních reklamních šablon (umístění bannerů, plakátů), můžete vždy používat jedinečné metody PR v podnikání. Chcete-li pochopit, o čem to jde, podívejte se na příklad reklamy na sportovní bar - pak se kreativy pokoušely rozveselit!

Cenová politika a výběr sortimentu

Dnes na trhu s pivem patří 68% celkové produkce do nižších a středních cen. Domácí obyvatelstvo zpravidla nepovažuje pivo za rafinovaný a drahý nápoj, takže většina z nich není připravena k nákupu prémiového piva.

Sortiment je lépe distribuován takto:

 • 10% - prémiové pivo (cena - nad 160 rublů na litr).
 • 30% - pivo středního cenového segmentu + (cena 100-160 rublů na litr).
 • 30% - pivo střední třídy (cena 60-100 rublů na litr).
 • 30% - ekonomika piva (cena - pod 60 rublů na litr).

Vyhledávání zaměstnanců

Stejně jako v jiných oblastech obchodu, plnění piva jako podnik bude do značné míry závislé na lidském faktoru. Pokud hodláte otevřít jeden bod, bude pro vás snadné spravovat správu a účetnictví. Potřeba pronájmu 2 prodejce hotovosti. Je důležité, aby každá z nich měla zdravotní knihu.

Pečlivě si vyberte dodavatele produktů. Profesionální a spolehlivé společnosti, které dodávají pivo, obsluhují samy pivní body. Jedná se o údržbu, dezinfekci, čisticí zařízení.

Nákup zařízení

Pro realizaci tohoto podnikatelského projektu musíte koupit následující zařízení:

 • speciální plynové lahve pro napájení nápoje;
 • sací hlava;
 • reduktor plynu;
 • pivní hadice;
 • sudy;
 • chladič pro chlazení nápoje;
 • armatury;
 • odkapávací misky.

Zpravidla bude v zahajovací fázi výhodnější vzít výše uvedená zařízení k pronájmu od dodavatele piva.

Také ze zařízení, které budete potřebovat:

 • studená vitrína pro předkrmy (pokud prodáváte související produkty);
 • lednice;
 • pokladna;
 • váhy.

Chcete-li uspořádat prodej, postarat se o další materiál - je to láhev piva pro různé objemy, korku, obalový materiál.

Finanční aspekty

Náklady na vstup do této firmy závisí na regionu, výběru místa, rozsahu projektu. Tato částka je od 150 tisíc rublů za jeden bod na 1 milion.

Odhadované náklady jsou následující:

 • pronájem prostor - 300-600 rub. pro m²;
 • opravy - 50-100 tisíc rublů.
 • výroba vývěsní tabule, design výkladní skříně - 15-25 tis. rbl.
 • výroba stojanu - 15-20 tisíc rublů.
 • nákupní pokladna s pasem - 15-20 tisíc rublů.
 • platy pro prodejce - 15 tisíc rublů.
 • nákup první dávky zboží - 50-70 tisíc rublů.

Jak již bylo uvedeno, zařízení by mělo být pronajato od dodavatele.

Ziskovost této činnosti závisí na správné organizaci prodeje, výběru místa a sortimentu. Zpravidla lze počáteční náklady nahradit za 6-18 měsíců.

Možné příležitosti a rizika

Stejně jako ostatní možnosti má organizace piva své riziko. Mezi ně patří nízká úroveň poptávky, kontrola SES, sezónnost (pokles tržeb v zimě), krádež zaměstnanců, potřeba neustálých investic do reklamy.

Tento typ podnikání má však mnoho výhod, které dávají příležitost rozvíjet a získávat vysoké příjmy. Patří mezi ně nízká vstupní prahová hodnota, nepřítomnost obrů (pivní sítě), schopnost přenášet část nákladů (zařízení) na dodavatele výrobků.

Jak správně nakupovat návrh piva

Období masivního nárůstu počtu pivních pavilonů v každém rohu již dlouho prošlo. Pokles aktivity v této oblasti je spojen s mnoha faktory, včetně legislativních. Obchod s pivem je však stále velmi oblíben u malých podnikatelů. Současně ne každý má touhu nezávisle otevřít novou prodejnu, mnozí se rozhodnou koupit hotový obchod s tavícím pivem a doufají, že se tak vyhnou největším obtížím, s nimiž se objevitel musí setkat. V tomto článku budeme hovořit o vhodnosti takových řešení, o tom, jak zabránit možným "nástrahám" při nákupu a na co by se měla věnovat zvláštní pozornost.

Před rozhodnutím o koupi určitého maloobchodního zařízení musíte to pochopit Nikdo nebude nikdy levný nabídnout vám ziskové podnikání, přináší pravidelný zisk vlastníkovi. To se týká nejen pivovarnictví, ale i všech ostatních částí podnikání. Pokud vezmeme v úvahu sféru čepovaného piva, pak k mému poľutování většina transakcí na nákup hotových obchodů skončí špatně pro krátkozraké kupce.

V každém případě musíte dát přísný popis toho, co chcete dosáhnout tím, že získáte takový podnik k dispozici. Pokud uvažujete o nákupu pivovaru jako hlavního zdroje příjmu - měli byste pečlivě zvážit proces nákupu. Pokud máte zájem o další malé výdělky, pak rozsah vhodných nabídek může být mnohem širší.

Vezměme za základ standardu této obchodní situace, když jeden podnikatel ohlásí prodej sítě hotových obchodních návrhů piva a další - zájem o koupi - to najde. Obvykle první naznačuje obrovské množství výhod svého obchodu, aniž by se zmínily o nedostatcích, které jsou téměř jisté. Aby si měl být vědom možných problémů, měl by kupující provádět nějakou analýzu, v níž by měla věnovat zvláštní pozornost následujícím skutečnostem:

 1. Jak dlouho tento obchod funguje, a to i pod vedením přímého prodejce;
 2. Doba, kterou prodávající již strávil snahou prodat své podnikání;
 3. Motivy, které způsobily prodej;
 4. Náklady na pronájem prostor, ve kterém je obchod umístěn;
 5. Množství a kvalita prodeje;
 6. Částka denních, týdenních a měsíčních příjmů;
 7. Vybavení, které je vlastněno;

Každý okamžik by měl být analyzován samostatně, aby se vytvořil nejobjektivnější obraz věcí.

V období vzrušení, kdy se nově otevřely nové obchody s pivy každý den, rozkvétalo podnikání v Krasnojarsku, jehož zásadou bylo otevření prodejny piva a jeho další prodej. Cílem takových manipulací bylo samozřejmě získat co nejvíce zisku.

Skutečností je, že většina dodavatelů a výrobců piva poskytne zařízení zcela zdarma, v některých případech dokonce dodavatelé dokončí instalaci chladicí komory na vlastní pěst. Samozřejmě, že to neudělají od altruistických motivů. Často je taková spolupráce velmi prospěšná pro dodavatele, který se zavazuje, aby nalil pouze pivo prostřednictvím instalovaných jeřábů pro maloobchodníka, který nepotřebuje kupovat drahé zařízení sám.

To znamená, že důvtipný podnikatelé uzavřela nájemní smlouvy s majitelem nebytových prostor, instalované reklamní vývěsní štít, stát, falshstenu, chladicích vitrín a váhy, a pak vyzve dodavatele, které činí instalaci odpěňovače. Poté se uskutečnil přímý nákup piva a občerstvení. Poté byl obchod uveden do prodeje jako vysoce výkonný majetek, nicméně uvedená hodnota byla výrazně vyšší než počáteční náklady na stavbu.

Samozřejmě, takové obchody se nemohou pochlubit žádnou reputací, věrnými zákazníky a stabilními příjmy. Kupující této firmy získali skutečnou "kočku v hrabání". Téměř všechny tyto prodejny se nakonec uzavřely nebo se vydaly na další prodej, přinášet svým novým majitelům solidní ztráty.

Obchod s pivními prodejnami není nyní tak populární jako předtím, ale dnes je stále spousta nabídek. Takže nebuďte líní a věřte, že prodávající na podlaze. Ujistěte se, že jste si přečetli pronajmout prostor, promluvili si s jeho majitelem, pak budete moci přesně představit dobu, po kterou byl obchod pod vedením této osoby.

Dalším důležitým bodem je termín pro oznámení prodeje obchodu. Samozřejmě, není možné vytvořit přímou souvislost mezi úspěchem podniku a načasováním pokusů o jeho zbavení se. Je pravděpodobné, že prodávající ji aktivně neposkytl ani neposkytl původně nafouknutou cenu. Přesto stojí za to, že se na informace dostanete a upozorníte, jestli je prodejna prodaná po dlouhou dobu a nemůžete nijak najít svého nového vlastníka. S největší pravděpodobností se v tomto intervalu mnoho potenciálních kupců již odmítlo. Navíc, to přímo naznačuje nízkou likviditu nabídky a říká, že takový obchod nebudete moci prodávat.

Obecně platí, že jako ospravedlnění prodeje cenově výhodných možností pro pivo je jeho majitel naznačen nedostatkem času, změnou typu činnosti, přesunem do jiného města a mnoha jinými důvody. Mohu vás však ujistit, že nikdo nikdy vám nenabízí levné "kuře s zlatými vejci". Podnik, který přináší příjmy určité velikosti, má smysl prodávat pouze tehdy, když potřebujete peníze na nákup něčeho mnohem cennějšího.

V takovém případě, pokud je obchod, který máte v úmyslu koupit Není to poprvé, vy, pak jste pravděpodobně již vědomi všech možných odstínů je pravděpodobné, že rozumět jim není menší než autor tohoto článku. Pokud jste se rozhodli jednat tímto způsobem s debutem, měli byste okamžitě zjistit, na co chcete ze svého nového podnikání - ať už bude příjem bude od obchodu k primární nebo chcete mít jako pomůcka k základním zisku.

Jako hlavní rozdíl mezi hlavními a dalšími příjmy považuji povinnou stabilitu prvního. Koneckonců, v případě pádu nebo nepřítomnosti může být vaše životní úroveň výrazně ovlivněna.

Touha získat základní příjem z činností obchodu říká, že:

 • nebo v současné době nemáte žádný příjem;
 • nebo je pro vás nedostatečné;
 • jakýkoli způsob jeho získání není zcela vhodný;

Jistě, každý návštěvník tohoto webu má představu o tom, jak by měl být jeho měsíční příjem. Předpokládejme, že díky svému obchodu získáte 30 tisíc rublů měsíčně, což zhruba odpovídá průměrnému platu v Krasnojarsku. Souhlasíte, bude nevýslovné štěstí, pokud najednou najdete možnost do 100 tisíc rublů, která vám přinese tyto peníze.

Prodávat obchod, který nepřetržitě přináší 30 tisíc rublů měsíční příjem za 100 tisíc - přinejmenším to není rozumné. Koneckonců, ve skutečnosti je to 30% měsíčně, z částky požadované prodávajícím, je obtížné najít nejlepší nabídku pro sebe, pokud nebudete riskovat a neposkytnete celou částku dalšímu Mavrodi. Proto musíte pečlivě porovnat to, co prodávající uvedl s částkou přímého prodeje. S největší pravděpodobností podnik, který jste koupili za 100 tisíc rublů, vám nepřinese ani 10 tisíc rublů měsíčně.

Samozřejmě existuje další možnost zvýšit svůj vlastní příjem z takového podnikání - to je odmítnutí prodejců na plný úvazek s dalším přijetím pracovních povinností na jejich prsou. Díky tomuto manévru můžete zvýšit odměnu nejméně o 15 tisíc rublů měsíčně. Kromě toho se s největší pravděpodobností bude prodej ve vašem obchodě po tomto mírně zvýšit. Ale jste připraveni na takové oběti?

Mohu vás ujistit téměř o 100% obchod, přinášet majiteli 50 tisíc rublů měsíčně, nikdy nebude prodávat méně než 1 milion rublů. Současně si bude dlouho přemýšlet o účelnosti takových akcí, zvážit všechny výhody a nevýhody. Kromě toho vám bez problémů ukáže všechny své dokumenty. Z tohoto výkazu lze vyvodit poměr a nezávisle vypočítat, jak adekvátní je tato nebo ta nabídka pro prodej zásoby piva. Problém je v tom poměrně často existují případy realizace takového podnikání, které místo příjmů přináší jednu výdaj, a kupující tak dává za to od 300 tisíc rublů a více.

Proto, aby se zabránilo pádu do koše, měli byste si pečlivě přečíst podmínky pronájmu prostor. Obrovský podíl zisků může jít na měsíční platby vlastníkovi nemovitosti, takže otázka nákladů na pronájem by měla být vaší první prioritou před nákupem. Chcete-li to udělat, měli byste se osobně setkat s majitelem a diskutovat, alespoň ústně, o možných nuancech. Existují situace, kdy stávající majitel obchodu vděčí pronajímateli poplatek za několik měsíců. Zjistěte, že tento stav není obtížný, a zároveň vám ušetří případnou chybu nebo poskytne další preference v vyjednávání.

V některých případech náklady na pronájem místnosti pro prodej piva v Krasnojarsku dosahují 50 000 rublů měsíčně. A ne vždy podnikatel má dostatek zisků na splacení měsíčních závazků vůči majiteli. V takových situacích musí podnikatelé najít chybějící částky různými způsoby, které téměř vždy nepříznivě ovlivňují výkonnost svého pivovaru. To se však týká nejen nákupu hotového obchodu, ale také samotného otevření obchodu s pivem.

Je tedy třeba si uvědomit, že podvádění piva ve většině obchodů činí 30 až 40%. V současné době průměrná cena jednoho litru piva ve většině obchodů nepřesahuje 80 rublů. Jednoduchými výpočty lze tedy konstatovat, že zisk z prodeje jednoho litru piva v ideálním stavu bude asi 25 rublů. Samozřejmě existují různé občerstvení pro pivo, jakékoliv další zboží a dokonce i PET lahve se prodávají s obalem. Ale ignorujeme tyto faktory kvůli jednoduchosti jednání (tím spíše je nutné zaplatit něco prodávajícím a neostávat bez zisku). Ukazuje se, že pouze na pokrytí takového pronájmu budete muset prodávat 2000 litrů piva za měsíc s obalem 40% nebo vyšším.

Otevírací doba pivních prodejen zpravidla začíná v 12.00 a končí v 23.00 (v některých případech obchody pracují déle). Proto každou hodinu potřebujete prodávat nejméně 6 litrů piva, aby se obchod mohl vrátit na nulu. Myslím si, že pro vás, pokud jde o potenciálního kupce, nebude těžké strávit pár dní, aby nezávisle určil činnost zákazníků tohoto prodejního místa. Množství balení konkrétního produktu můžete snadno vypočítat na fakturách v případě, že se prodávající pokusí oklamat.

Nezapomeňte věnovat pozornost kvalitě každého prodeje. Pokud většina nakupujících nakupuje pouze pivo a nedbá to na občerstvení - to není dobré znamení. Ignorování kupujících příbuzných výrobků naznačuje nízkou loajalitu, což může být způsobeno řadou faktorů. Kromě toho existuje určitá pravděpodobnost, že chcete být zaváděni organizací falešných aktivit. Analýza takové analýzy je žádoucí před sezonou, aby bylo možné objektivně sledovat prodej mimo sezónu.

Musíte komunikovat s těmi distributory, kteří pracují s touto zásuvkou. Ve většině případů se s vámi setkají a sdílejí pro vás cenné informace. Pokud plánujete začít podnikat v Krasnojarsku, můžete najít dodavatele kontaktů, a to následujícím způsobem: https://kraspivo.ru/postavshhiki-i-proizvoditeli/

V případě, že se rozhodně rozhodnete koupit tento sklad piva, bezpodmínečně požádejte prodejce o vypracování akceptace a převodu zařízení, které se dostane do vašeho objektu. Velmi často prodejce mlčí o tom, že zařízení nepatří k němu, protože ho někteří dodavatelé instalovali na základě konkrétní smlouvy. Vzhledem k tomu, že smlouva byla uzavřena s touto osobou - od distributora, při převodu podniku k vám, existují všechny důvody k odběru vlastního zařízení. A ujišťuji vás, mnozí z nich nebudou moci tuto výhodu využít, pokud by výstupek z jejich pohledu nebyl ziskový. Takže riskujete, že jste "v rozbitém korytě".

Při nákupu pivovaru se ujistěte, že zařízení patří přímo prodejci. Pokud se nejedná o jeho majetek, zeptejte se sami sebe na otázku, proč mu zaplatíte vůbec žádné peníze! Koneckonců, cena použitého chlazeného vitríny, falešné stěny, stojanu a reklamního štítku nepřesahuje 40 000 rublů. Pokud majitel prodávajícího má vybavenou chladicí komoru - přidat k tomu dalších 35 tisíc rublů.

Kupci pivovarů mají zpravidla největší zájem na začátku sezóny, která se obvykle vyskytuje na konci března nebo na začátku dubna. To je způsobeno skutečností, že většina ruských milovníků piva přišla v teplých dnech jako signál k akci, čímž se zvýšily celkové údaje o prodeji penivého nápoje. V tomto případě například v zimě poptávka po pivu je mnohem nižší. Z toho však lze snadno vyvodit závěr provést objektivní posouzení ziskovosti obchodování s pivem v chladnější sezóně snadnější, a přemýšlejte o těchto činnostech lépe předem.

Hlavní závěry tohoto článku budou proto následující:

 • Nejsou žádné levné obchody s pivy, které přinášejí obrovské zisky!
 • Pokud se rozhodnete koupit návrh pivovaru, měli byste vzít v úvahu všechna slova prodávajícího a důkladně ověřit každé tvrzení!
 • Konzultace s pronajímatelem a dodavateli mohou v budoucnu zabránit celé hromadě problémů!

Pokud by vám tento článek byl užitečný, Budu spokojen s vaší připomínkou! Také vyjádřete svůj názor v případě, že s něčím nesouhlasíte!