Jak se podnikat s Čínou od nuly a téměř bez investic?

Pozdravy! Čínské zboží (levné a ne příliš) zaplavilo ruský trh. V Číně, dělat všechno quadrocopter, pomůcky, zařízení, oděvy a obuv, zelený čaj a produkty pro čištění těla, hračky a psací potřeby. Proč neudělat dobré peníze na tuto myšlenku "hojnosti"?

Dnes vám chci povědět o podnikání s Čínou. Kde začít, jaké jsou formáty, co hledat, jak a kde hledat dodavatele.

Klasický plán práce s Čínou

Schéma podnikání v oblasti prodeje čínského zboží se sníží na tři etapy:

 1. Najděte zboží v Číně za nejnižší možnou cenu.
 2. Doručte to do Ruska.
 3. Prodáváme s podvádějícími ruskými odběrateli.

Proč funguje tento okruh? Koneckonců teoreticky může každý obyvatel Ruska nařídit cokoliv, přímo přes internet a nepřeplňovat poplatky za služby zprostředkovatele.

Ale vy, stejně jako domácí prodejce, budete mít tři "trumfové karty" najednou:

 1. Velkoobchodní kupní cena od čínského dodavatele je vždy nižší než maloobchodní cena. Dokonce i se svým wrap vysavač, kávové zařízení nebo Smartphone Case rossiyaninu stálo levnější než jejich pořadí v místě Alibaba. Navíc ne tolik dodavatelů v Číně v zásadě pracuje s maloobchodníky.
 2. Objednané zboží je již na území Ruska (výjimka - obchodování na modelu dropshipping). Dodání zboží trvá několik dní nebo hodin, nikoliv pár měsíců.
 3. Koupit zboží od krajana pro 90% Rusů je jednodušší, než hledat a objednat jej na cizí zdroje. Takže je to pohodlnější, známější a neexistuje žádná jazyková bariéra. A je snadnější vrátit zboží od dodavatele z Ruska.

Prosí čínského obchodu

 1. Levnost zboží. Zboží z Číny pro Rusy prodávají domácí podnikatelé s obalem od 50% do 1000%. Pro srovnání: práce s ruskými dodavateli přináší "prodejce" pouze 10-30%.
 2. Neomezený rozsah. V Číně můžete bez nadsázky najít vše od exkluzivity a exotiky po jednorázové spotřební zboží.
 3. Vysoká zákaznická orientace čínských zprostředkovatelů a výrobců. Konkurence v Číně je zběsile a cenové války bojují nepřetržitě. Chcete-li přežít, jsou firmy nuceny jít vstříc každému klientovi: dělat slevy, připojit volbu „finanční ochrany“, aby se dohodly na prodeji malých stran nabídnout pohodlnější platby a dodání, a mnoho dalšího.

Ke komu podniká? Musíte:

 • Za prvé, teplo souvisí s obsazením formátu "koupeno-prodané". Ne každý chce a může získat banální prodej s výhodami pro sebe.
 • Za druhé, je snadné a rychlé najít zboží, které je v poptávce (navíc v Rusku a v Číně).
 • Za třetí, buďte připraveni na neustále vyvíjejí: rozšiřovat svou nabídku, točení skupin v sociálních sítích, rozmístit své videa na YouTube se může vyvinout trénovat.

Pokud jsou všechny tři položky v pořádku - pokračujte. Jak vytvořit podnik? Začněte - rozhodněte se o jeho formátu.

Vyberte formát podnikání

Dropshipping

Podnikání na modelu dropshipping lze otevřít s malou nebo žádnou investicí. Jak organizovat? Řekněme, že jste v Rusku objednali sluchátka a platili za ně. Aplikaci předáte dodavateli v Číně, který odesílá sluchátka kupujícímu. Nemusíte utrácet peníze a čas na nákup zboží, logistiku a skladování.

Vaším úkolem je přilákat kupujícího a "přesvědčit" ho, aby koupil zboží přesně od vás. Nikdo neví, že jste zprostředkovatelem a nikoli konečným dodavatelem. V zájmu přitažlivosti zákazníků platí dodavatel provizní poplatek (od 30% do 500%).

Společné nákupy

Podstata: několik lidí se spojuje ve skupině (například na tematickém fóru) a nakupuje zboží od dodavatele v malém nebo velkém velkoobchodu. Společné nákupy vám umožní vážně ušetřit na zboží z Číny. Za prvé za velkoobchodní cenu a za druhé za dodávku. Není žádným tajemstvím, že doprava z Číny je často dražší než zboží samotné.

Společné nákupy umožňují prodávat zboží v Rusku s dobrým záběrem: prostřednictvím sociálních sítí, webových stránek nebo internetových obchodů.

Velkoobchod

Zde také vy vystupujete jako zprostředkovatel mezi velkým čínským dodavatelem a konečným kupujícím v Rusku. Ale jako konečný kupující není samostatný Vasya nebo Petya, ale podnikatel. A bude kupovat od vás zboží, které není v maloobchodě, ale ve velkém.

Typicky tento režim zaměstnává začínající podnikatele v provincii. Pro ně je jednodušší koupit si zboží z ruského zprostředkovatele (přirozeně za dobrou cenu) než hledat a objednávat to samé v Číně.

Online obchod

Tato možnost je určena pro zkušené podnikatele. Vzhledem k tomu, že začátek od nuly v tomto formátu bude drahý a obtížný. Vytvoření slušného online obchodu vyžaduje vážnou počáteční investici. Ale potenciální ziskovost takového projektu je vyšší než potenciál těchto tří modelů, které jsem popsal výše.

Propagace MI obvykle začíná skupinou v sociální síti a vytvářením stránky profesionálního přistání ("landing").

Internetový obchod - téma, které můžete věnovat celý příspěvek nebo dokonce i blog. Teď se do tohoto tématu nedostanu. Řeknu pouze, že každý IM (bez ohledu na to, přesně to, co obchoduje) je na třech "velrybách": sortiment, ceny a služby. A tvůrce obchodu bude muset neustále pracovat na všech třech "velrybách".

Kde hledat dodavatele?

Pokud nemáte v úmyslu nakupovat velké množství zboží, nemusejí vás přímé výrobci nebo distributoři kontaktovat - pracují pouze s velkoobchodníky.

Existují tři způsoby hledání dodavatelů z Číny:

 • Prostřednictvím osobních setkání.
 • Na čínských obchodních podlahách.
 • Na výstavách a prezentacích.

Osobně mě více zapůsobí na třetí možnost. Nemusíte ani vydávat vízum ani cestovat mimo území Ruska. Specializované výstavy se pravidelně konají ve všech velkých městech. Tam se můžete osobně seznámit se zástupci čínského podniku, vyměňovat si kontakty, diskutovat o podmínkách a vidět zboží naživo. Často na takových výstavách může být zboží dokonce otestováno nebo odebráno doma.

U malého a středního velkoobchodu doporučuji, abyste kontaktovali zprostředkovatele. To jsou všechny slavné stránky Alibaba, Aliexpress, Taobao a další.

Každý zprostředkovatel má své výhody a nevýhody. Napíšu dvě slova o vlastnostech každého.

Aliexpress

Silné stránky společnosti Aliexpress: finanční ochrana kupujícího a schopnost nakupovat zboží v maloobchodě. Dodavatel obdrží peníze pouze poté, co kupující potvrdí, že je vše v pořádku. V okamžiku nákupu je zákazníkovi přidělen jedinečný kód sledování - ovládání pohybu zboží. Pleasem a dobrým výběrem způsobů platby.

Identifikace s dodavatelem na Aliexpress je snazší než na jiných stránkách: zde je systém stavů a ​​hodnocení prodejců dobře promyšlen. Se všemi z nich můžete chatovat (online překladatel vám pomůže). Na místě je pravidelné moře akcií, tržeb a slev.
Minus zprostředkovatel: stálý růst cen (dnes Alyekspress je jedním z nejdražších míst v Číně). Spousta stejného zboží, což komplikuje vyhledávání. A stále více a více zboží se prodává pouze podle parcel (balení).

Alibaba

Na Alibaby může být každý produkt zakoupen 2-3 krát levněji než jiní zprostředkovatelé. Ale zde se vše prodává pouze středně velkým a velkým velkoobchodem (bez maloobchodu). No, na staveništi je spousta podvodníků - je to mínus. A v každém případě, pro zboží bude muset udělat 100% předplacení (a to i přes skutečnost, že Alibaba málo chtějí použít spolehlivý platební systém).

Ale zde je podpora ruského jazyka, pohodlné vyhledávání, podrobné (a více či méně upřímné) informace o dodavatelích a zboží.

Taobao

Taobao se může pochlubit širokou nabídkou produktů (více než 750 milionů pozic). Místo je součástí TOP-100 nejnavštěvovanějších míst na světě. Zde najdete něco opravdu exkluzivního, domácí spotřební zboží a vysoce kvalitní padělky slavných značek.

Na Taobao velmi "chutné" ceny, vysoce kvalitní fotografie všech produktů a vynikající navigaci. Od podvodníků je kupující chráněn bezpečným platebním systémem.

Informace o webu jsou bohužel pouze v čínštině. A můžete něco koupit na Taobao pouze prostřednictvím zprostředkovatelů z Číny.

Tmart

Tmart poskytuje lokalizaci webu v ruštině. Ale hlavní výhodou není to: platforma poskytuje příležitost pracovat na schématu dropshipping. Internetový obchod se specializuje na elektronická zařízení, příslušenství a komponenty. Ale pokud chcete, můžete najít oblečení, sportovní vybavení a šperky.

Samostatně si všimnu pohodlnou navigaci na webu, velkorysý bonusový program a záruku za zboží do 180 dnů od data přijetí.

Nyní o "létání v masti". Tmart si stěžuje na přerušení dodávky zboží a postup prodlouženého návratu. Někdy jsou deklarované zboží prostě nedostupné.

Dinodirect

Dinodirect se staral o rusky mluvící klienty a dokonce poskytoval výpočty prostřednictvím Qiwi. Samostatně stojí za zmínku dobrý výběr platebních systémů, štědré bonusy a slevy a možnost bezplatného doručení. Kromě toho jsou sklady Dinodirect umístěny v několika zemích (a nejen v Číně), což občas zrychluje dodávku.

Ale ceny na webu jsou "kousání". A přes rozhraní, podle mého názoru, by bylo užitečné pracovat: "závady" a "visí" se stávají pravidelně.

Mimochodem, neměli byste se bát čínských znaků. Chcete-li se seznámit se zbožím, můžete použít jakéhokoli online překladatele.

Jak vybrat zprostředkovatele pro práci s čínskými stránkami?

Váš úkol: zvolit spolehlivého partnera za nejvýhodnější podmínky pro sebe.

Podvodníci v Číně jsou, bohužel, ne méně než v Rusku. Můžete se setkat s jednodenní společností, přestrojenou jako miniprodukce. Po zaplacení firma zmizí spolu s zbožím. Nebo zvolte zprostředkovatele, který spolupracuje s pochybným producentem (produkt nebude kvalitou, kterou očekáváte).

Jak rychlá kontrola dodavatele před spolupráce?

 1. Zkontrolujte přesnost právní adresy. "Správný" dodavatel uvádí údaje o vaší společnosti v plném rozsahu.
 2. Ohodnoťte zpětnou vazbu dodavatele na webu.
 3. Podívejte se na dodavatele na "černé" seznamy a seznamy podvodníků.
 4. Zeptejte se budoucího partnera na cestu do továrny výrobce. Podle reakce dodavatele lze také vyvodit závěry.
 5. Ověřte detaily na fakturách k úhradě s podrobnostmi partnera uvedeného na webu.
 6. Studovat informace o dodavateli na webových stránkách Čínské obchodní a průmyslové komory.

Jak vytvořit nepřerušované dodávky? Klasický režim spolupráce vypadá takto:

 • Vyberte produkty na webu.
 • Pošlete seznam položek zprostředkovateli a porovná seznam se zbytky ve skladech výrobce.
 • Mediátor vystaví fakturu a zaplatíte ji (cena zboží je okamžitě přidána k jeho marži).
 • Zprostředkovatel nakupuje zboží od výrobce, posuzuje jeho kvalitu a odešle objednávku do Ruska.
 • Platíte za doručení (částka závisí na hmotnosti objednávky a podmínkách).

Ještě před uzavřením první dohody s zprostředkovatelem je třeba se dohodnout na takových okamžicích:

 • Kurz RMB pro transakce.
 • Velikost ceny zprostředkovatele.
 • Podmínky dodání zboží.

TOP produkty z Číny

V Rusku můžete prodávat veškeré čínské zboží. Ale TOP nejvíce "koupil" vypadá takto:

 1. Příslušenství. Možná jedna z nejpopulárnějších kategorií: deštníky, opasky, tašky, peněženky, hodinky, pouzdra pro mobilní zařízení.
 2. Domácí a počítačové vybavení, stejně jako elektronické přístroje: tablety, "čtečky", smartphony, iPhones.
 3. Hračky a obecně malé věci pro děti (psací potřeby, školní tašky).
 4. Gadgety pro automobily (navigátory, DVR).
 5. Semena rostlin.

Je žádoucí, aby nakoupené zboží mělo dvě vlastnosti:

 1. Nízká hmotnost a malé rozměry (snadné skladování, bez problémů s dodávkou).
 2. Mohl by být uložen na dlouhou dobu (aby mohl poslat zboží po celém Rusku i poštou).

Užitečná doporučení

Začněte s malými množstvími a postupně zvyšujte rychlost

Vytvořte "test" podnikání na zboží z Číny můžete téměř žádné peníze. Méně investujte - ztratíte méně, pokud se něco pokazí (nadhodnotil poptávku po zboží, selhal zprostředkovatel, dostával zboží špatné kvality).

Zde jsou příklady produktů, jejichž cena nepřesahuje 30 centů:

 • Semena orchidejí (0,07 dolarů).
 • Samolepky s obrazem emotikony ($ 0.09).
 • Kabel MicroUSB (0,01 Kč).
 • Pásky pro vyšívání ($ 0,14).
 • Obtisky tetování (0,29 dolarů).

A nepřepínejte zaregistrovat FE (i když podle zákona musíte to udělat v době prvního prodeje).

Předem zhodnoťte konkurence, produkt a poptávku po něm

Požadavek na konkrétní produkt lze snadno posoudit pomocí starého dobrého Wordstatu (wordstat.yandex.ru). Jednoduše zadejte do vyhledávacího pruhu "koupit sluneční brýle Omsk" nebo "koupit semena z Soči" a okamžitě zjistíte, zda máte spoustu potenciálních kupců?

Přemýšleli jste někdy o zahájení svého podnikání?

Přihlaste se k aktualizacím a sdílejte odkazy na nejnovější příspěvky se svými přáteli v sociálních sítích!

Obchodování s Čínou bez investic

Dropshipping

Podrobnosti o tom, jak začít s prodejem zboží z Číny bez investic.

Už jste snili o zahájení svého podnikání po dlouhou dobu, ale nevíte, kde začít? Nemáte prostředky, ale máte velkou touhu? Vytváření podnikání bez peněz není snadný úkol, ale je to možné. Relativně nový způsob obchodování nazvaný "dropshipping" v tom pomůže. Co je to - řekneme dále.

Podívejte se zpátky, kolik věcí v okolí se vyrábí v Číně? Asi 60 - 70% výrobků lehkého průmyslu "vyráběných v Číně". To není překvapující, protože je mnohem výhodnější přinést zboží z Číny než vyrobit ji na území Ruska.

Celá schéma podnikání může být uvedena ve třech bodech: určení zboží, jeho doručení do Ruska a prodávání s příplatkem. Jak to udělat s maximálním ziskem a ziskem, můžete se podrobně naučit z video lekcí Evgenyho Gurijeva. Většina ruských podnikatelů pracuje s Čínou podle schématu popsaného v jeho přednáškách.

Nyní se podívejme blíže na fáze zahájení podnikání.

Jak začít podnikat s Čínou o dalším prodeji

Zisková firma bude vyžadovat váš čas a zájem, takže než začnete obchodovat, vyberte segment, o který máte opravdu zájem. Můžete si zakoupit zboží v maloobchodě na webových stránkách prodejců Taobao a Aliexpress nebo velkoobchodně na Tmart a Alibaba. Ale je tu jedna nuance, kterou byste měli vědět: všude, kromě společnosti Aliexpress, budete potřebovat zprostředkovatele nebo dodavatele - osobu, která vás shromažďuje a zašle zboží do Ruska. Tito lidé jsou lepší prohledávat na stránkách Alibaba. Pokud žijete v Moskvě, podívejte se na trh "Gardener". To je skvělá volba pro maloobchodníky, takže můžete okamžitě zkontrolovat kvalitu výrobku a nečekejte na dodávku několik týdnů.

Vyhledávání produktů na Aliexpressu

Můžete prodávat zboží mnoha způsoby, ale nejsnadnější možností je pracovat s Čínou prostřednictvím internetu. Můžete vytvořit jednu stránku nebo internetový obchod, skupinu Vkontakte nebo stránku v Instagramu. Můžete si nastavit webové stránky a inzerovat sami nebo najít freelancer, který to udělá za určitou částku. Ale nenechte si ujít tento okamžik, protože v internetovém obchodě je hlavní věcí reklama. Obchody offline jsou možné, ale již vyžadují další náklady a více času.

Proč jsme si vybrali Čínu?

 • Cena a kvalita! Možná, po vyslechnutí kvality slov a jedné věty v Číně, se usmíváte. Ale za posledních 5 let se kvalita zboží stala mnohem vyšší. Samozřejmě, že na trhu je spousta spotřebního zboží, které je nalepeno společně. Ale pokud budete mít čas najít správný výrobek, pak to najdete snadno. Je důležité vědět, co prodáváte, proto nejprve objednáte několik kopií produktu a zkontrolujte jeho kvalitu. Možná najdete tu správnou volbu ne poprvé, ale v budoucnu vám ušetří peníze a čas, a co je nejdůležitější, zachová si dobrou pověst.

Vyhledání produktů se slevami

 • Skvělá volba! Na čínských webech najdete vše, co se vám líbí. Pravděpodobně je nemožné říci, že Číňané ještě kované. Takže se musíte rozhodnout, co chcete prodat.
 • Osvědčený systém! Dodávání zboží z Číny je oblíbeným a požadovaným místem na ruském trhu. Nemusíte vymýšlet něco nového, stačí řídit již vypracovanou schématu obchodní organizace. Než začnete, věnujte zvláštní pozornost výběru dodavatele, kontrole recenzí o něm a studiu místa.
 • Existuje několik populárních způsobů organizování obchodu na internetu: dropshipping, velkoobchod, nakupování online.

  Pokud chcete podnikat bez peněz, pak je vaše volba dropshipping. Co to je? Kupujete zboží od dodavatele pouze poté, co jste obdrželi přímou objednávku a platbu předem. Vaším úkolem je přilákat zákazníka a přesměrovat jeho objednávku dodavateli a nechat si z něj procento zboží.

  Zakladatel čínské společnosti Alibaba Group, miliardář Jack Ma začal své podnikání bez jakékoliv investice. Jeho projekt - Alibaba, byl určen k hledání čínského zboží uvnitř země.

  Jaké jsou výhody dropshippingu?

  1. Absence příloh. Na začátku podnikání nemusíte kupovat zboží a ukládat jej doma, neriskujete, že ztratíte peníze.
  2. Důvěra zákazníků. Kupující dává přednost objednávání zboží na ruských stránkách, než pochopit princip práce čínských protějšků. Stačí sledovat trh a neustále aktualizovat rozsah svého obchodu, stejně jako podporu zákazníka ve všech fázích prodeje.
  3. Pracujte přes internet. Celý obchod můžete organizovat, mít pouze počítač a přístup k internetu. Nemusíte dělat zásilku nebo živou reklamu.

  Velkoobchod je také vhodný pro lidi, kteří chtějí začít podnikat bez investic. Systém práce je téměř stejný jako u dropshippingu, ale pouze pro ne jediné kupující, ale pro zástupce firem a internetových obchodů, kteří potřebují hromadné zboží. Připojíte se k podnikateli a dodavateli a dostanete provizi.

  Internetový obchod bude vyžadovat spoustu úsilí a času. V takovém případě organizujete dodávku zboží sami, hledáte kupce a reklamu. Pokud však úspěšně provozujete podnikání, váš příjem může být několikrát vyšší než v prvních dvou variantách vývoje.

  Rizika ve spolupráci s čínskými dodavateli

  Stejně jako v každém podnikání existují rizika, která se mohou stát překážkou rozvoje vašeho podnikání. Chcete-li tomu zabránit, ujistěte se, že nejdůležitější problémy, které mohou vzniknout.

  • Snažte se zjistit podvodníky. Pečlivě si prohlédněte smlouvu s dodavatelem, přečtěte si recenze a promluvte s ním osobně (Skype). Podvodníci se často pokoušejí odhalit neexistující účty, například daňové poplatky nebo cla. Pokud vám dodavatel slibuje bezplatnou přepravu a pak vás požádá, abyste za to zaplatili - odmítněte. S největší pravděpodobností se zboží dostane k vám, ale podvodník dostane vaše peníze.
  • Ve spolupráci s dodavatelem nemůžete kontrolovat expedici zboží a jeho kvalitu. Pokud se vyskytnou nějaké problémy, klient vás bude kontaktovat. V takovém případě je důležité pokoušet se klientovi podpořit a pokusit se vyřešit jeho problém.
  • Čínské internetové obchody nepožadují předplacení zboží. Pokud tedy obdržíte takový návrh, stojí za to věnovat pozornost dodavateli - snad jeho záměru - převzít peníze jiných lidí.

  Jak vidíte, je možné obchodovat s prodejem čínského zboží bez investic. Hlavním úkolem je najít zajímavý a vysoce kvalitní produkt a kupující. S pomocí zásilkové dopravy získáte svůj zisk tím, že jednáte jako zprostředkovatel mezi kupujícím a prodávajícím. Ale kvůli spravedlnosti stojí za zmínku - jakékoli, dokonce i zanedbatelné investice do podnikání budou v podstatě urychlit příjem zisku a další rozvoj. Zkuste, experimentujte a uspějete - poptávka po dobrém zboží za přijatelnou cenu je vždy tam.

  Jdeme na východ: jak otevřít obchod s Čínou

  Obchod s Čínou je vysoká ziskovost a ziskovost spolupráce. Shromáždili jsme radu, jak uspořádat domácí podnikání, otevřít podnikání bez investic a jaké jsou klíčové oblasti, které je třeba dodržovat.

  Doslova před deseti lety nebyly zboží z Číny vysoké kvality. Vyráběly se z druhotných surovin a zastaralých technologií, takže tyto výrobky nebyly ve vysoké poptávce. Dnes se hodně změnilo, takže na čínských obchodních podlahách můžete snadno nakupovat kvalitní výrobky za přijatelné ceny. V tomto článku vám řekneme, kde začít podnikat s Čínou a jak na ni vydělávat peníze.

  Před několika lety byly zboží z Číny spojeny s levnými výrobky nízké kvality. Dnes stále více a více podnikatelů přemýšlí o spolupráci s Čínou a internet je plný otázek v duchu "jak otevřít obchod s Čínou" a "co je zapotřebí pro spolupráci s Čínou". Obchod s Čínou je slibný, vykazuje neustálý růst a usiluje o Rusko. Proč to nevyužijete?

  Odpověď začíná hlavní otázkou o tom, kolik peněz potřebujete začít. Můžete začít obchodovat s čínskými partnery. nulová rovnováha. Vážně! Můžete začít podnikat prodávat čínské zboží bez příloh. Hlavním úkolem je mít postupné pokyny k zahájení podnikání pro prodej fyzického zboží. Je to klíč k úspěchu.

  Podnikání prodeje čínského zboží může udělat každý, kdo má počítač, přístup k internetu, stejně jako touha dozvědět se všechny nuance tohoto podnikání a začít vydělávat. Zajímavé myšlenky spolupráce s Čínou se objeví pro sebe a začátečníky, drobné podnikatele a úspěšné podnikatele, kteří se snaží rozvíjet své podnikání.

  Dropshipping. Jak otevřít obchod s Čínou na dropshipping

  Je zcela možné zahájit obchod s Čínou bez investic. Název takového podniku je dropshipping. Z angličtiny je toto slovo přeloženo jako "přímé doručení". Myšlenka podnikání spočívá v tom, že podnikatel působí jako prostředník mezi kupujícím a prodávajícím. Schéma je jednoduché: podnikatel objednává potřebné zboží v jeho zastoupení a odesílá zboží na adresu kupujícího. Podnikatel tak může pracovat bez opuštění domova a bez vynaložení svých peněz při práci na předplacení. Vše, co podnikatel podniká, je organizační problém. Musí se na místě zaregistrovat, v případě potřeby komunikovat s prodávajícím, sledovat dodávku zboží atd.

  Nabídky franšíz a dodavatelů

  Výhodou dropshippingu je mnoho: podnikatel neriskuje své vlastní prostředky, nepotřebuje zaměstnávat zaměstnance a sám se vyrovná s množstvím práce. Navíc pro efektivní práci potřebuje pouze počítač a internet.

  Hlavní nevýhodou tohoto obchodního modelu jsou vnější faktory: za prvé, pozemky z Číny jsou dodávány dostatečně dlouho; Zadruhé existuje riziko ztráty nebo zpoždění u celních orgánů. Ne každý kupující souhlasí, že bude dlouho čekat. Rovněž je třeba mít na paměti, že systém je dlouhodobý a prokázaný, to znamená, že existuje velké riziko narušení hospodářské soutěže. I přes to, že dropshipping zůstává docela výnosný obchod, a marže pro zboží je od 10% do 100%.

  Co potřebujete k založení firmy na dropshipping?

  Najděte dodavatele. Na internetu jsou tisíce, ale není snadné si vybrat dodavatele. Mezi všemi odrůdami je stále nutné najít nejspolehlivější a nejvhodnější kvalitu a cenu zboží, podmínky dodávek, sortiment apod. Nejčastěji jsou jako poskytovatelé vybráni velké internetové obchody, které mají obrovský sortiment a prodávají za velkoobchodní ceny. Nyní najdete online obchody, které jsou speciálně navrženy pro dropshipping (Banggood.com, TinyDeal.com, DX.com, Tmart.com, BuySKU.com, LightInTheBox.com a další). Vydělávejte s těmito stránkami je ještě snadnější, protože často poskytují partnerům různé bonusy. Měli byste zvolit odpovědného dodavatele, protože jste odpovědní za kvalitu zboží a jeho dodání zákazníkům.

  Kontaktujte dodavatele. Chcete-li to provést, pošlete dopis na podporu, že chcete s nimi pracovat na systému dropshipping. S pravděpodobností 95% získáte pozitivní odpověď. Hlavní věc, kterou byste měli věnovat pozornost v této fázi, je jasná představu o tom, jaké produkty budete zákazníkům nabízet a jak budete inzerovat produkt. Kontakt s dodavateli je nutný, aby při balení objednávky nepoužívali loga svých firem. Koneckonců, je vhodné, aby kupující nevěděl, kdo skutečně koupí zboží.

  Vyberte produkt. Co se rozhodnout pro směr, jděte do obvyklých populárních internetových obchodů a zjistěte, jaké produkty jsou v poptávce. Doporučuje se, aby se s elektronikou nepracovala - s tím mnohem více problémů s manželstvím a návratem. Důležitým kritériem pro výběr produktu je proto minimální pravděpodobnost výnosu. Můžete riskovat a nabídnout zákazníkům něco zajímavého, neobvyklého. Můžete také vydělávat na exkluzivních.

  Vybíráme způsob reklamy. Můžete vytvořit skupinu svého internetového obchodu v sociálních sítích. Když jste vynaložili několik tisíc na aktivní propagaci zboží prostřednictvím účtů, rychle najdete kupce. Nezapomeňte a na bezplatné reklamní možnosti - umístěte zboží na vývěsky a aukce. Dnes existuje mnoho obchodních internetových stránek: market.yandex.ru, tiu.ru, meshok.net a dalších.

  Zvažujeme příjmy a výdaje. Převážná část nákladů stojí za propagaci vašeho internetového obchodu. Zde zohledňujeme náklady na propagaci skupiny v sociálních sítích, platbu za reklamy na umístění v horní a jiné. Jak již bylo zmíněno dříve, můžete to udělat bez jakýchkoli nákladů na materiál. Měli byste však pochopit, že čím více investic do podnikání učiníte, tím rychleji se objeví kupující a tím více budete moci vydělat.

  Kolik si můžete vydělat při dropshipingu?

  To je poměrně obtížná otázka. Ale ne proto, že čekáte na slibnou pravdu, ale protože není možné určit konkrétní částky. Výše vašeho příjmu závisí výhradně na kvalitě vaší práce a produktu zvoleném k prodeji. Na internetu si budete moci přečíst mnoho příběhů o tom, jak v roce podnikatelé vydělávají na přepravě za 1 milion čistého zisku a poskytují přesvědčivé důkazy. Samozřejmě, tyto příběhy nejsou zárukou, že budete mít stejné. Ale je to dobrý průvodce, který vás povzbudí k podnikání.

  Zvýšit svůj příjem z dropshipping je možné díky jedné lifhaku - cashbacks. Každý, kdo se alespoň jednou slyšel o možnosti vrátit se svým procentům svých nákupů pomocí zvláštních služeb zpětného odběru. Uživatelé je aktivně využívají a snaží se získat 50 rublů zpět z osobního nákupu. Představte si, kolik peněz je možné vrátit, s obratem tisíců.

  Přistání. Jak otevřít obchod s Čínou prostřednictvím vstupní stránky (vstupní stránky)

  Můžete pokračovat v myšlence na dropshipping, ale zlepšit ji. A vytvořit jednoduchý internetový obchod v sociální síti, ale atraktivní prodejní přistání (vstupní stránka). Takzvané webové stránky vytvořené pro prodej jednoho produktu. Úkolem půjčky je přeměnit návštěvníka na stavbu kupujícího, aby se přimělo k cílové akci (nákup zboží). Hlavní výhodou půjček je vysoká účinnost. Pokud běžné weby přinášejí z celkového počtu návštěv 15% z prodeje, pak stránky s jednou stránkou mohou přinést 50%. Proto je dnes tento způsob prodeje velmi populární.

  Chcete-li zahájit podnikání v podniku, který se chystá přistát, postupujte podle následujícího algoritmu:

  Vyberte produkt nebo službu k prodeji prostřednictvím LANDINGu. Jak si vybrat, co prodávat? Podívejte se na to, co prodávají jiní: může vás přimět k nějaké myšlence nebo přesvědčit, abyste opustili výklenky, jejichž konkurence je již vysoká. Prostřednictvím přistání můžete prodávat cokoli. Je důležité, aby se jednalo o jedinečný návrh. Doporučuje se studovat trendy zahraničních trhů - často móda pro zboží přichází ze zahraničí. Pokud si myslíte, že s trendem a máte čas na to, abyste si vybrali místo, můžete vydělat peníze.

  Vyberte dodavatele. Zde je vše jednoduché: když jste se rozhodli pro zboží, prostudujte návrhy dodavatelů. Vyberte výhodné podmínky, nezapomeňte na spolehlivost dodavatele.

  Vyvinout jedinečnou obchodní nabídku. Zde musíte vytvořit jasné pochopení: co prodáváte, komu prodáváte, proč by měl být tento produkt zakoupen od vás. Ideální pro půjčování - vaše nabídka by měla být jedinečná. To neznamená, že musíte prodat nejnovější vývoj nebo nejvzdálenější zboží. Jedinečná obchodní nabídka zahrnuje nejen samotné zboží, ale také cenu, doplňkové služby, formát spolupráce atd. Například můžete nabídnout čas na doručení, originální balení, nejnižší cenu nebo produkt, který na trhu nemá analogie. Odpověď na otázku "kdo prodává zboží?" Je nutné pro stanovení ceny. Musíte pochopit, které cílové publikum je váš produkt navržen. Odpověď často spočívá v samotném produktu, který chcete prodat.

  Rozvíjet půjčky. Vytvoření jedné stránky je proces, který určuje 80% vašeho úspěchu. Správné půjčování je samo o sobě prodejním nástrojem. Existují dvě možnosti pro vytváření úvěrů: kontaktování profesionálů a objednání jednoho stránky z nich nebo použití tvůrce stránek k vytvoření webové stránky o jedné stránce. Profesionální půjčky budou účinné a optimalizované. Při půjčování každého detailu je důležité, až do barevného rozhodnutí na místě a umístění tlačítek na stránce. Proto doporučujeme vynaložit peníze na profesionální rozvoj. Náklady na půjčky se pohybují od 10 000 rublů a více. Existují studia, které žádají o svou práci 50 000 rublů, ale tento balíček obvykle zahrnuje nejen vytvoření jediné stránky, ale také pomoc při jeho propagaci. Chcete-li ušetřit peníze a cítit sílu k vytvoření přistání, můžete použít návrháře pro stránky. Takové nástroje můžete snadno najít a poté, co jste strávili 2-3 hodiny, vytvořte si stránku s jedním stránkou.

  Otestujte místo. Produkt je vybrán, je vytvořena jedna stránka - nyní je čas vyzkoušet různé metody propagace a vybrat nejlepší možnost. Hlavními zdroji provozu jsou: sociální sítě, kontextová reklama, propagace vyhledávání, tematické a průmyslové zdroje. Nebudeme se zabývat každým z nich. Jednoduše řekneme, že každý z nástrojů musí být testován, aby našel ideální vzorec pro získání cílové skupiny.

  Koupit zboží. Není divu, že tato položka je téměř na konci algoritmu. Proč se doporučuje koupit produkt pouze po spuštění testu na webu? Aby se předešlo chybám při výběru zboží a vytvoření jedinečné obchodní nabídky. Budete trávit méně peněz a úsilí na zkušebním místě, spíše než kupovat šarži zboží. V první dávce je lepší koupit tolik zboží - peníze navíc jsou lepší investovat do propagace, než je utrácet na zboží, které bude ve skladu.

  Uspořádejte dodávku. Můžete využít služby "Post of Russia" nebo soukromé kurýrní služby. Expedice "Pošta Ruska" je levnější, ale doba dodání může zpomalit vaše podnikání. Doprava dopravními společnostmi je dražší. Můžete však zahrnout náklady na dopravu do nákladů zboží nebo jej specifikovat jako dodatečné. platby za své zákazníky.

  Rozbalte firmu. Když je půjčování nastaveno a přináší zisk, můžete přemýšlet o rozšiřování svého podnikání. Dnes existuje řada obchodních projektů na franšízovém trhu, které vyplynuly z myšlenky půjček.

  Podnikání na stránkách půjčování se může vyplatit v prvním měsíci práce. Průměrný měsíční zisk činí 65 000 rublů. Pro domácí podnikání je to dobrý ukazatel.

  Čínské vybavení. Jak vydělat peníze na nákup čínského vybavení

  Pro malé podniky je myšlenka nákupu čínského vybavení perfektní. Prvním krokem v podnikání se podnikatel snaží ušetřit na počátečních nákladech. Ve většině případů najdete speciální vybavení a komponenty za výhodnou cenu pouze od čínských dodavatelů. K dnešnímu dni se žádná země na světě nemůže pochlubit tak přijatelnými cenami pro obchodní zařízení.

  Asijský trh je schopen uspokojit potřeby všech oblastí. Mnoho lidí tvrdí, že čínské vybavení není nižší než evropské analogie, ale stojí několikrát levnější.

  Je také důležité, aby výrobci poskytli komplexní podporu. Nabízejí dodávky materiálu pro výrobu, vytvářejí a přizpůsobují vybavení, zajišťují školení, poskytují záruky, poskytují servis a v případě potřeby i opravují dodávané vybavení. Taková služba bude v každém případě oceněna a v malém podnikání - ještě více. Ale při výběru tohoto směru bychom se měli také připravit na určité potíže v oblasti spolupráce. Jedná se jak o jazykovou bariéru, tak o potíže při dodávání a celním odbavení velkých zařízení. Také při objednávání zařízení je vždy nutné objasnit možnost jeho přizpůsobení specializovanými pracovníky. Některé společnosti tyto služby neposkytují, protože podnikatel může mít potíže.

  Jaké vybavení nejčastěji nakupujete v Číně? Stroje pro výrobu stavebních materiálů, plastových výrobků nebo obalů a obalů. Také analytici mají velké naděje na 3D tiskárny, pomocí kterých můžete vytvářet komponenty, suvenýry, hračky, šperky a dokonce i oblečení. Mezi čínskými výrobky najdete širokou škálu zařízení pro 3D tisk.

  Jak koupit zařízení v Číně?

  Podnikový nákupní algoritmus s Čínou zahrnuje několik kroků:

  Najděte místo, kde najdete dodavatele (Made-in-China, Alibaba, atd.). Zkontrolujte spolehlivost dodavatele tím, že zkontroluje jeho nabídku, recenze, webové stránky. Je třeba podrobně studovat všechna data: rok založení společnosti, dostupnost potřebných certifikátů, roční obrat, sortiment apod.

  Vyberte si nejatraktivnější společnosti a zašlete požadavek na nabídku obchodní nabídky na zařízení, které vás zajímá. Zjistěte, zda spolupracují s partnery z Ruska. Poté můžete kontaktovat určené ruské partnery a požádat o potvrzení důvěryhodnosti partnerů. Samozřejmě, ne že byste dostali úplný životopis dodavatele a poskytli vám veškeré informace, ale stále byste měli mít na paměti.

  Před nákupem zařízení musíte provést důkladnou analýzu komerčních nabídek a zvolit si nejvýhodnější.

  Jednat s dodavatelem, vyjednat cenu a vybavení.

  Dohodněte se na smlouvě, podmínky přepravy. Smlouva je obvykle ve dvou jazycích - v angličtině a čínštině. Po podpisu smlouvy musíte provést transakční pas, po kterém můžete provést zálohu.

  Platit za objednávku. Všichni výrobci vyžadují zálohu ve výši 30-50% z výše uvedené objednávky. Průměrná doba výroby je 30-40 dní. Zůstatek je zaplacen při předložení dokladů, které potvrzují skutečnost, že zboží bylo odesláno.

  Nejspolehlivější způsob platby je zrušitelný akreditiv. Díky němu může kupující ušetřit peníze v případě bezohledného dodavatele.

  Před odesláním dokumentů byste měli požádat čínskou stranu, aby poslala kopie dokumentů, aby se ujistil, že jsou správné.

  Dále, celní odbavení a přepravu zboží uvnitř země.

  Předtím, než rozhodnete o tom, jak koupit zařízení v Číně, je třeba pečlivě promyslet a vypočítat. Zahájení této činnosti by mělo být pouze tehdy, pokud úspory pokryjí veškeré náklady na dopravu.

  Export do Číny. Jak vydělat při vývozu do Středního království?

  Obchod s Čínou může být postaven nejen na dalším prodeji čínského zboží. Protože nebeský trh je nejen obrovským množstvím levných výrobků, ale také slibným tržním trhem s potenciálním pokrytím více než 1 miliardy lidí. Proto podnikatelé i úspěšní podnikatelé mají zájem o obchod s Čínou. Co můžete dodávat na čínský trh? Nejvíce populární v Číně jsou zemědělské výrobky, polotovary, suroviny pro dřevo, chemický, potravinářský a lehký průmysl, čokolády a cukrovinek, piniovými oříšky. Mimo to může být záležitost Středního království mít zájem dokonce o takové výrobky, které jsou v Rusku považovány za nevyžádané. Například pokud jsou domácí drůbežáři zvyklí vyhozet kuřata a kachní tlapy, pak jsou v Číně velice žádané.

  Aby bylo možné dodávat do Číny exportní zboží, je nutné mít prohlášení a v některých případech bude k dispozici dostatek přepravního dokladu. Prohlášení se provádí nezávisle nebo za pomoci makléře na celním úřadu. Některé zboží je povoleno exportovat pouze v případě, že existuje zvláštní schválené povolení a osvědčení.

  Než začnete exportovat, musíte provést následující kroky:

  Studovat čínský trh a pořadí cen.

  Najděte budoucí kupce.

  Připravte smlouvu o vývozu a pojištění zboží.

  Překonání postupu registrace v Rusku a celního odbavení v Číně.

  Pro efektivní spolupráci s Čínou účastníci zahraniční ekonomické činnosti doporučují provést rozsáhlé přípravné práce, které zahrnují:

  navštívit Čínu ke studiu na trhu;

  dodávka zboží do Číny, výběr skladu a nejlepší způsob odeslání zboží;

  příprava demonstračního materiálu v Číně pro jednání s potenciálními klienty;

  poskytující malou šarži produktů k prodeji.

  To vše vyžaduje velké finanční a časové náklady. Stojí však za to, že každoročně roste vývoz ruského zboží do Číny. Vyhlídky směru jsou velmi vysoké, a proto je třeba tuto možnost rozšířit.

  Kontrolní seznam pro zahájení podnikání v Číně

  Obchod s Čínou je skutečný směr pro každého obchodníka. Prakticky v každé oblasti je možné optimalizovat výdaje, pokud nakupujete v Číně. Kromě toho je prodej čínského zboží skvělým nápadem pro domácí podnikání, které díky řádné organizaci a propagaci vám umožní vydělat několikrát vyšší platy než průměrná úroveň platů. U malých podniků bude prospěšné koupit čínské zařízení a pro větší společnosti je možné zvážit slibnou možnost dodat své výrobky Číně.

  Nezáleží na tom, jak se podnikání s Čínou nezdá být útulnou zlatou pláží, na kterou stojí jen to, že se jen chytá, to není tak úplně tak.
  Chcete-li obchodovat se Středním královstvím profitovat, musíte dodržovat následující doporučení:

  neustále prozkoumávat trh při hledání nových podnikatelských nápadů s Čínou;

  dodržovat výběr určité skupiny výrobků, aniž by se pokoušel pokrýt celý trh;

  pečlivě zkontrolujte dodavatele;

  uzavřít písemné smlouvy o dodávkách výrobků;

  v předstihu stanovit podmínky vrácení zboží v případě přijetí vadné zásilky.

  Nejdůležitější je, že podnikání, které se zabýváte, mělo od spotřebitelů poptávku a bylo pro vás zajímavé jako podnikatel. Pak je vám zaručeno úspěch.

  Yevgenia Yurkina
  (c) www.openbusiness.ru - portál podnikatelských plánů a pokynů pro otevření malého podniku

  Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

  Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

  Zadejte počáteční přílohy
  Příště

  Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

  Čistý zisk (za měsíc):

  Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

  Zpět na výpočty

  Všechny položky podle značky: dropshipping

  Optika salon: podnik, který má vždy požadavek

  Oděvy pro mládež a děti Orby

  Městský portál s aplikacemi iOS a Android od společností CitySites

  Jak otevřít keramickou dílnu

  Chcete-li otevřít malou hrnčířskou dílnu, bude vyžadovat 250 tisíc rublů. Doba návratnosti tohoto druhu podnikání je od jednoho roku.

  Jak otevřít hotel pro zvířata

  Tato firma může pracovat v různých formátech: můžete otevřít poměrně velký hotel s přístřeškem a veterinární klinikou, který je určen pro velké množství různých zvířat. Ale mnoho společností pracuje.

  20 firem, které můžete otevřít v garáži

  Pro mnoho úspěšných podnikatelů začalo jednou podnikání s garáží, které sloužily jako platforma pro experimenty a první experimenty. Jaké typy příjmů jsou vhodné pro formát garáže?

  Podnikatelský plán pro prodej mobilního příslušenství na "ostrově"

  Investiční náklady na prodej mobilního příslušenství činí 309 000 rublů. Jednoduchá (PP) a diskontní (DPP) doba návratnosti - 16 měsíců.

  Vaše podnikání: jak otevřít obchod s klobásami

  Chcete-li otevřít mini obchod s plochou 50 metrů čtverečních. metrů s kapacitou 200 kg uzenin v jedné osm hodinové směně.

  Finanční výpočty: obchod s potravinami

  Tento finanční výpočet odhaluje určité pokyny pro otevření "Prodejny u domu" s prodejní plochou 40 m². na pronajaté plochy (nájemné od přidružené osoby na 300 rublů na 1 m2). Při investování.

  Vlastní podnikání: výroba modulárních podlahových krytin z EVA a pryže

  Uspořádání výroby povlaků z pryže vyžaduje zhruba 4 miliony rublů. Organizace výroby modulárních vinylacetátových povlaků bude stát zhruba ve výši 3,5-4 milionů rublů.

  Jak otevřít "škola analytiky"?

  Chcete-li otevřít "School of Analytics", je třeba mít jasný koncept rozvoje školy, jedinečné vzdělávací programy a pracovní kapitál nejméně 300 tisíc rublů.

  Vlastní podnikání: otevřete lištu

  Chcete-li otevřít bar ve velkém městě na místě s vysokou dopravní kapacitou, je nutné mít minimálně 2,5-3 milionů rublů. Období návratnosti takové instituce za příznivých podmínek je z jednoho kroku.

  Kreativní podnikání: divadlo protikultur

  Jakmile podnikatelský nápad vzbudil otevření protikulturního divadla, bylo jasné, že je zapotřebí peněz, spousta peněz, které může investor poskytnout. Je lepší si nevzpomenout, odkud přišel, ale souhlasil.

  Vlastní podnik: pronájem aut

  Obecně platí, že podnikání je docela zajímavé a slibné, rizika jsou převážně kompenzována, ale hlavním omezením je počáteční investice, protože částka bude požadována v rámci.

  Připravený obchodní plán: prodej pivních zařízení

  Investiční fáze trvá 1 měsíc, pak začíná okamžitě fáze projektu. Příjem zisku - od prvního měsíce provozu. Požadovaná výše investičních nákladů činí 2,03.

  Nové obchodní nápady

  Téma "Obchod s Čínou" internet získává impuls! Každý den je k dispozici mnoho stránek, blogů a informačních produktů věnovaných tomuto tématu. Náš východní soused byl vždy fascinován tajemnou a staletou historií. Nyní byla do tohoto seznamu přidána čínská firma. Stejný záhadný. Ale stejně jako Čína samotná, obchod s Nebeskou říší je slibný, vykazuje neustálý růst a to, co je charakteristické, usiluje o Rusko, Ukrajinu a Bělorusko. Proč to nevyužijete?

  Váš oblíbený projekt hobiz.ru vás neustále těší oblíbenými obchodními nápady. Z různých oblastí lidské činnosti a podnikání. Také toto téma ignorovali - Obchod s Čínou. Z informačního hlediska má měřítko a šířku, které s vámi sdílíme při popisu dalšího čínského podnikatelského nápadu.

  Tradičně proto v květnu až červnu přezkoumáme nejoblíbenější podnikatelské nápady z Číny. Posaďte se a v expresním režimu se krátce po dobu 40 minut seznamte s nejvýznamnějšími články o tématu čínského podnikání. Mimochodem, pokud budete číst všechny podnikatelské nápady pečlivě, pak se stanete opravdovým odborníkem v této oblasti. A můžete prodat své znalosti!

  V první řadě, jak již naši běžní čtenáři již ví, je možná nejoblíbenějším cyklem internetového obchodu s Čínou - Myšlenky na podnikání s Čínou.

  1. Nápady pro podnikání s Čínou: výnosy z čínského zboží

  Recenze čínských internetových obchodů, doporučení ohledně toho, kde je bezpečné a docela upřímné koupit zboží z Číny za účelem dalšího prodeje. Cenná rada - co koupit, jak a kdo pak sloužit. Štatistické údaje hovoří samy za sebe. S tímto cyklem, doslova v krátkém čase, se setkalo více než 100 tisíc lidí. A překvapivě, ale materiál neztrácí svou relevanci. Nečekejte, ponořte se, jak víte - není nic cennějšího než nové znalosti. Zvláště zdarma.

  2. Nápady pro podnikání s Čínou: dropshipping z Číny

  Drospiping z Číny je jednou z populárních počátečních forem podnikání s Čínou. Je založen na téměř všech případech a příkladech úspěšných "čínských" obchodů. Podstata jednoduchého - kupujeme zboží v Číně, prodáváme těm, kteří si přejí - v maloobchodě nebo ve velkém.

  Schéma může být postaveno tak, aby zprostředkovatel neměl žádný fyzický kontakt se zásilkou zboží. Internet dělá zázraky. Prostřednictvím toho můžete vyhledávat jak dodavatele, tak i kupce. Spojte je dohromady. Nezapomeňte se stavět do tohoto řetězce jako zprostředkovatel. A vydělávejte na jednoduchém pohybu zboží! Tento obchodní nápad je dokonale spojen s myšlenkami na vydělávání peněz na Amazonu.

  3. Nápady pro obchod s Čínou: nejoblíbenější výrobky z Číny

  Je to velmi jednoduché. Seznam nejoblíbenějších komoditních výklenků, z nichž je výhodné prodávat v Rusku a dalších zemích. Seznam se ukázal být velmi velký a objemný a neztrácel jeho význam. Zbývá jen zvolit si místo, ve kterém jste nejvíce zběhlý, a začít se vydělávat v něm. Seznam je sestaven tak, aby informace v něm mohly najít někdo, kdo nemá ani odborné znalosti.

  4. Jak začít podnikat s Čínou: vyhledávání produktů, další prodej, obchodní funkce s Čínou

  Malý a snadný návod, který vám umožní začít podnikat s Čínou. Zjistili jsme vlastnosti této činnosti, formu a princip organizace.

  Bez těchto znalostí nebude váš obchod s Čínou tak úplný, jak byste chtěli. Mimochodem, tento článek vypráví celou pravdu o webových seminářích, které slibují čínské příjmy s hranicí až 500%. Důrazně doporučujeme, abyste ji studovali.

  5. Čínské zboží - 6 tipů, že je výhodné prodávat z Číny

  Samostatný průzkum některých čínských zboží a množství ziskových výklenků pro malý a provozní obchod. Vhodné pro začátečníky, kteří chtějí studovat obchod s Čínou.

  Koneckonců, každá úspěšná cesta je založena na chybách a na zkoumání minulých úspěchů. Bez toho, aby to bylo možné, není možné v budoucnu budovat úspěch. Tento článek, stejně jako žádný jiný, neukazuje tento způsob a způsoby, jak dosáhnout výsledků v budoucnu.

  6. Hluboký fermentační podestýlka

  Exkluzivní mezi autorskými obchodními činnostmi s Čínou. O tomto oboru se s největší pravděpodobností nebudete nikde jinde učit. Vynikajícím příkladem nalezení levných levných výrobků v Číně a prodeje v Rusku.

  Mimochodem, na základě této zásady je obecně budována čínská obchodní činnost. O čem jste se nepochybně již poučili z prvních článků této TOP.

  Fermentační podestýlka snižuje náklady a zlepšuje kvalitu hospodářských zvířat v uzavřených oblastech. Jejich výhody se prodávají samy, máte jen dost času na to, abyste je měli v plné míře. A vydělávejte na to!

  7. Čínský zboží s vysokou marží

  Zboží s vysokou marží - nejchutnější a nejoblíbenější zboží pro ty, kteří se zabývají obchodem s Čínou. Všichni, kdo se zabývají takovou činností, se zabývají hledáním tohoto zboží. Vysoká marže slibují velké zisky i z minimální první velkoobchodní dávky, a pokud dovážíte a prodáváte 3-5 dávek, budete mít na mnoho let dostatek peněz. V tomto článku je zvažován hlavní způsob přístupu k takové komoditě. Ujistěte se, že budete studovat.

  8. Obchodujte s Alibaba.com

  Sedm obchodních nápadů s čínskou stránkou Alibaba.com. Tato stránka je zprostředkovatelem mezi čínskými podnikateli a dalšími podnikateli z celého světa. Na Alibaby najdete vše a velkoobchod. A co ještě není, jistě se objeví v nadcházejících dnech. Vážně! Téměř všichni zkušení podnikatelé, kteří vydělávají na zboží, mají účet na tomto webu.

  Proto ti, kteří chtějí začít obchodovat s Čínou na velkoobchodních zásilkách, těmi, kteří chtějí najít čínské výrobce, ti, kteří potřebují výrobní linku z čínského vybavení, budou nutně v Alibaby nalézt to, co hledají. Indikátor popularity místa je skutečnost, že ruské společnosti vyrábějící zboží v Číně otevřely své zastoupení. Proto pokud stále pochybujete o čínských podnikatelích, zkuste začít podnikat se svými krajany. A Alibaba, v tomto případě, bude jednat jako nezávislý garant transakce.

  9. Cvičit, jak koupit Alibaba

  Doplňte předchozí obchodní myšlenku. Malá praxe, jak koupit Alibaba: hledání produktu, výběr dodavatele, vlastnosti nákupu a dodání zboží pro vás.

  Vybíráme příklady toho, jak vybrat ty správné prodejce, co byste měli věnovat pozornost, jak rozlišovat podvodníky (bohužel i tam jsou) od partnerů bona fide. Pokyn je vhodný jak pro malé, tak pro střední firmy.

  10. Oblíbené výrobky z Číny o 30 centů za rentabilní prodej

  "Jemné" čínské zboží vždy požívalo zasloužené popularity. Je to velmi levné, dokonce i velká strana bude stát skromný rozpočet. Zároveň váží velmi málo a zabírá málo místa.

  Například nafukovací výrobky z Číny, které porazily všechny ukazatele popularity na našem internetu. Praxe ukazuje, že dokonce i dávka 10 tisíc položek snadno padne na průměrný balkon v 5 krabicích. Co je to, že?

  Proto hobiz.ru nemohl obcházet tuto výbavu a předvede vám seznam 30 centových produktů, tj. Zboží, které stojí za 0,3 USD, s údaji o prodeji. Pomůže vám vytvořit svůj vlastní názor na to, co koupit v Číně, s následným rentabilním prodejem doma.

  11. Top-10 zboží z Číny, které je dobře zakoupeno a prodáno

  Nic nadbytečné. Jen seznam 10 populárních čínských výrobků. Což je v Číně velmi dobře prodáváno. A to je koupeno ve zbytku světa.

  To znamená, že jsme pro vás skvěle pracovali. Studoval a vybral ze sady čínských výrobků je přesně to, co lidé potřebují. Věřte, sortiment zboží v Číně je 10 krát více než obyvatelé. A každý den se toto množství zvyšuje. Tak tady jsi - talíř s modrým okrajem. Samozřejmě, když rozumíte tomu, o čem mluvíme.

  12. Infobusiness s Čínou

  Infobusiness je nové slovo o dávno zapomenutém starém. Toto slovo - učení. Pokud víte nebo jste se stali expertem v čínském podnikání (to je, jak jsme již uvedli, studovali náš materiál), můžete snadno naučit každého, kdo chce podnikat s Čínou. Máte vše pro to, a co není - to bude popsáno v tomto obchodním nápadu.

  Nápad na bonus: získáváme peníze z Číny

  Není to ani podnikatelský nápad, a život - jak můžete v Číně vydělat peníze bez podnikání. Zdálo se to komplikovaný stav a řešení je docela kompaktní a zajímavé.

  Každý z nás, jsme si jisti, že stojí před nákupy na Alyekspress. Nyní můžete vydělat peníze na nákupy v tomto online hypermarketu. Stačí otevřít kreditní kartu Tinkoff + Aliexpress. U, kredit! - Řekněme, a budete z této části přímo. Doba bezúročné půjčky na kartě činí 55 dní, tj. Během tohoto období je nutné kartu doplnit o částku, která byla vynaložena. A taky jsi pro Aliho koupil, že jo? A nejdůležitější je, že 5% z kupní ceny je vráceno v bodech a může být znovu vynaloženo na nákup Ali.

  Pokud například něco koupíte za 100 USD, dostanete 5 USD. Nestačí? Navíc se zaregistrujeme pro službu cashback a přijímáme shora až 15% nákupu, to je velmi proslulý pokrok. Celková výnosnost z nákupu 100 USD je 15 USD + 5. Velmi výnosné.

  Jak vydělat peníze na to? Nabídněte všem svým přátelům a známým, že si zakoupíte, předložíte inzerát, nabídnete slevu ve výši 5-10% z běžné ceny a vaše výdělky budou 10% obratu, což může činit několik tisíc rublů měsíčně. Je to docela dobrý nárůst platu, kdybyste jednoduše měli kartu a zaregistrovali službu. Správně?

  Závěr

  Připomínáme, že pokud chcete vědět všechny nové události, věděte vše o podnikání a ještě více - přihlaste se k našemu materiálu a distribuujte je různými způsoby. Nejprve získáte nejnovější informace, bez reklamy a spamu - jenom podnikání!

  Speciálně pro hobiz.ru

  Otázky, chybové zprávy nebo typografické chyby v tomto článku, prosím, zanechte komentář.