Svařování funguje

Dobrý den! Dnes píšu další podnikatelský plán pro mé obchodní stránky biz911.netto

Před několika měsíci se jeden z předplatitelů mé skupiny VK "Tajemství podnikání pro začátečníky" jen požádal, abych napsal podnikatelský plán pro poskytování svářečských služeb. V případě, že nemáte peníze na začátek, čteme v článku: jak vydělat peníze.

Chci se omluvit za tak dlouhé zpoždění a bohužel nemám čas psát články. Od počátku roku 2017 se objevilo mnoho věcí, takže jsem rehabilitován a dnes budeme Svařovací obchodní plán.

Svařovací obchodní plán

Svařování funguje tak, jak se vám líbí, pokud jde o oblast služeb, jmenovitě na profesní dovednosti budoucího podnikatele.

Jak jsem opakovaně říkal: "Nejlepší podnikání je založeno na odborných dovednostech nebo zálibách."

Z velmi jednoduchého důvodu si budoucí podnikatel zná obchodní činnost, kterou bude dělat, jak říkají zevnitř.

Mělo by být ihned poznamenáno, že poskytování svářečských služeb, jakož i elektroinstalace nebo instalatérské služby jsou považovány za nejvíce peněžní destinace.

A to je z jednoduchého důvodu, musíte být odborníkem na poskytování služeb pro svařování, elektrické nebo klempířské práce.

Příjem svářeče z jednoduchých "shabashes" může být více než 100 000 rublů. za měsíc.

Zde je jednoduchý příklad z mé osobní zkušenosti se svářeči:

Včas jsem se zabývala instalatérskými službami. Velmi často jsme se museli ucházet o služby svářeče: svařovat trubku nebo svařit řezbářství na vodovodním potrubí - to jsou hlavní směry.

Takže náklady na svářečskou práci svařovat 1 kloub (tj. Jeden závit) je 500 rublů. a to je stále známé, ve městě je průměrná cena 750 rublů. Při provádění vodovodních prací je často nutné svařovat nikoliv jeden závit, ale čtyři spoje.

Elementární matematika: 4 klouby * 500 rublů. = 2 000 rublů. Doba trvání této práce trvá asi 1 hodinu - jedná se o obvyklý (ruční) elektrický svařovací stroj.

Jak je zřejmé, pro jednoho dne může svářeč ticho zpracovat několik předmětů.

A jsem překvapen svářeči, kteří s takovými odbornými dovednostmi pracují pro "strýce" za 17-20 tisíc rublů. Takže směr je nepochybně slibný a Svařování dokáže vytvořit vynikající podnikání.

Jednalo se o úvod do tohoto tématu a nyní se budeme zabývat tím, jak uspořádat svařovací podnik podle kroků a stát se nezávislým na zaměstnavateli.

Registrace svařovacích služeb

Podobně jako v Rusku musíme poprvé provést oficiální registraci svářečských služeb.

Za účelem oficiálního otevření svařovacího podniku je nutné určit způsob vlastnictví, pod kterým budete pracovat.

Pro malé podniky existují 2 hlavní formy vlastnictví:

Navrhuji okamžitě otevřít společnost s ručením omezeným a stát se jediným zakladatelem. Teď vysvětlím proč.

Výhody otevření LLC pro svařování:

 1. Obrázek. Bez ní, kamkoli, takže nikdo nehovoří, ale loajalita zákazníků k LLC je mnohem vyšší než k jednoduchému IP (tento trend je vysledován ve všech regionech Ruska);
 2. Jediným zakladatelem. V posledním roce roku 2016 si zákonodárci konečně uvědomili, že osoba nemůže s sebou uzavřít pracovní smlouvu (podíváme se na zákoník práce Ruské federace). Z výše uvedeného vyplývá, že jediný zakladatel a ředitel jedné osoby ze zákona nemůže uzavřít smlouvu o TC a v důsledku toho jí vznikne a zaplatí pojistné FIU, MHIF, FSS;
 3. Práce s právními subjekty. Jedná se o první bod, právní subjekty jsou ochotnější pracovat s právnickými osobami než s IP;
 4. Práce s rozpočtovými organizacemi. Podíváme se na číslo položky 1
 5. Zodpovědnost Ltd.. Nepochybnou výhodou společnosti LLC je odpovědnost, kterou nese v rámci svého statutárního kapitálu (zpravidla 10 000 rublů., IP ohrožuje veškerý svůj majetek).

Obecně platí, že i položky uvedené na seznamu jsou dostatečné pro výběr ve směru LLC.

Upozorňuji na odstavec číslo 2, pokud jste zakládajícím ředitelem a předpokládáme, že LLC nefunguje, pak nic neplatíte. Situace v oblasti duševního vlastnictví je odlišná, pracuje - nepracuje, je ze zákona povinna platit fixní příspěvek IP + 1% finanční zpravodajské jednotce s příjmem podnikatele nad 300 000 rublů.

Při registraci společnosti LLC budete potřebovat aktivity z klasifikátoru OKVED2, který byl přijat v roce 2016:

 • 43.21 - Výroba elektroinstalačních prací;
 • 43.22 - Sanitární a technické práce, instalace topných systémů a klimatizačních systémů;
 • 43.29 - Výroba ostatních stavebních a instalačních prací.

Pro plné fungování vaší společnosti otevřete všechny aktivity, které jsem uvedl.

Zdanění při svařování

Pro svařovací práce máme s sebou pouze 3 daňové režimy:

Daň EUCN je zakázána, protože tato daň je určena pouze zemědělství.

DPH PSN - je zakázáno, protože tato daň je k dispozici pouze pro IP.

Výběr daně pro svařovací činnost, jak můžete vidět, není skvělý.

Z čeho je nejlepším řešením výběr daně ve výši USN 6%.

Pro svářečské služby není mnoho nákladů, takže nejlepší daňový systém pro svařovací podnik bude 6% zjednodušený daňový systém (z příjmů 100 000 daň bude 6000).

USN 6% - nejlepší zdanění pro svařování.

Úřad pro svařování

Co se týče kancelářských prostor pro můj svářečský podnik, doporučuji vám, abyste se nemuseli pospíšit, alespoň dokud nebudete mít dostatek zákazníků (přesněji jádro, zákazníci, kteří vás budou kontaktuje po celou dobu).

Takže zaregistrujeme naši společnost v místě registrace a v prvních 6-12 měsících pracujeme doma. Přesněji řečeno, kancelář bude u vás doma.

Vezměte si pár mobilních telefonů (nejjednodušší pro 700 rublů, neberte je s 2-3 SIM). Jsou to ty, které budete prosazovat až do otevření kanceláře. Otevření kanceláře - tyto 2 telefony a bude fungovat.

V budoucnu, když si pronajmete kancelář, nezapomeňte změnit právní adresu organizace na místo, kde budete mít kancelář.

Veškerá dokumentace organizace by měla být vedena u vašeho místa právní adresy, tedy v kanceláři.

Pro podnikání při poskytování svařovacích služeb, 10-15 m2. čtverec. Je žádoucí v normálním stavu, protože se budete pravidelně muset setkat s potenciálními klienty.

Vezměte prosím na vědomí, že kancelář má vysokorychlostní internet a pohodlné parkoviště. Čím bližší je kancelář k centru, tím lépe, ale také dražší.

Kancelářské prostory nejsou příliš drahé od 500 rublů. až 2000 rublů. v elitní kancelářské budově.

Pracovníci pro svařování

Jak jste pochopili, zpočátku budete muset pracovat nezávisle. Vy a ředitel, účetní, dispečer a svářeč.

Zdanění USN 6% je poměrně jednoduché a můžete s ním snadno zvládnout.

Jak se rozvíjí vaše podnikání v oblasti poskytování svářečských služeb, obrat bude růst a budete muset uvolnit svůj čas.

Vezměte si práci dispečera (úředníka), který bude odpovídat na volání, připravovat smlouvy, přijímat platby od zákazníků.

S dostatečným počtem zákazníků můžete již pronajmout a svářeče.

Zařízení pro svařovací práce

Zde musíte okamžitě pochopit, že svařování může být zcela jiné. A pokud nejprve můžete pracovat s přenosným svařovacím strojem, pak budete muset v budoucnosti nakupovat vážnější zařízení.

A pokud poprvé použijete elektrody № 4, pak byste měli v budoucnosti mít elektrody všech průměrů.

Velkým plusem je také nákup svařování plynem, ale v takovém případě budete potřebovat pracovní auto.

Samozřejmě nezapomeňte vybavit kancelář samotnou: notebook, multifunkční zařízení (laser), křeslo pro dispečera a 3 kancelářské židle, nový stůl, šatní skříň, skříň pro ukládání kontraktů a zpráv, bezpečné.

Reklama ve svařování

Pokud jde o efektivní reklamu v sektoru služeb, slyšel jsem hodně, ale napíšu, jak vidím tento okamžik (zejména proto, že mám reklamní agenturu).

Jak inzerovat svařování:

 1. Vizitky. Objednávejte v vizitkách reklamních agentur se slevou 5% a odevzdejte je každému z vašich zákazníků;
 2. Vkládání reklam. Dosavadní typ reklamy pro svářečské práce je velmi relevantní. Okleyte jednoduché reklamy s poukázky celého města (bulletin boards, vstupy);
 3. Elektronické příručky. Pokud vaše město má elektronické adresáře 2 GIS a 4GEO, umístěte v nich informace o vaší společnosti (je to zdarma);
 4. Městské noviny s reklamami. Pokud se v tištěném vydání nachází nadpis "služby", měla by reklama v nich probíhat neustále a bez zastávky;
 5. Telecast. Umístěte informace o svařovacím průmyslu do městského televizního vysílání, nechte ho projít po celý den;
 6. Webová karta. Sváření by mělo být prezentováno na internetu. Chcete-li to udělat, jednoduše si objednejte vizitku;
 7. Skupiny v sociálních sítích. Vytvořte si vlastní skupiny v hlavních sociálních sítích VK, spolubydlících, Facebook (je to zdarma);
 8. Kontextová reklama. Pokud máte své stránky a skupiny v sociálních sítích, zapojte se do jejich propagace pomocí kontextové inzerce RSA a AdSense;
 9. Sarafan rádio. A vrchol celého podniku bude z úst, začnete mluvit s přáteli a známými, a tak podporovat sváření. Ale pouze za jedné podmínky - veškerá práce musí být provedena kvalitativně a se zárukou (nejméně 1 rok po uzavření smlouvy).

Výnosy a náklady na svářečské služby

Svařování je poměrně obtížné, protože se bude lišit od regionu k regionu.

Svařování provozních nákladů

Můžete začít podnikání od 20 do 50 tisíc rublů (nemyslím si, že otevření LLC), nákup masky, přenosné elektrické svařování a nejvíce běží elektrody + ochranný oděv.

Část peněz musí být přidělena na reklamu, protože pokud nemáte reklamu, veškeré úsilí je marné.

Svařování podnikatelských příjmů

Jak jsem se zmínil na začátku článku, svařovací práce jsou jedním z nejdražších v sektoru služeb a pokud to opravdu děláte s instalací pro úspěch, pak v prvním měsíci můžete získat 100 000 rublů.

Abych zvýšil příjem, jako bývalý instalatér doporučuji volat všechny "shabashniki" (instalatéři) a nabídnout jim moje služby jako svářeč, pak páteř pravidelných zákazníků bude zadán poměrně rychle.

Tady možná a všichni podnikatelský plán pro svařovací služby.

Máte-li jakékoli dotazy, můžete se jich zeptat ve skupině VC nebo v komentářích k článku.

Svařování: obchodní plán. Nápady, výherní příležitosti, recenze

Jak uspořádat svařovací obchod? Jak získat při svařování? Na moderním stavebním trhu existuje mnoho oblastí činnosti, které mohou přinést skutečné zisky s malými počátečními investicemi. Jednou z těchto oblastí je svařování, podnikání svařování kovů. To je velmi populární mezi obyvatelstvem, stejně jako v životě téměř každého jednotlivce, existují situace, kdy je potřeba něco svařovat, svár nebo vařit, ale ne každý může udělat sám, protože to vyžaduje nejen investice, ale také držení zvláštních znalostí a dostupnost finančních prostředků individuální ochranu.

Také tento druh činnosti je velmi populární u podnikatelů, kteří se soustředí výlučně na svařování, proto byste měli být připraveni před závažím.

Svařování: obchodní plán

Jak začít vytvářet vlastní podnik? Velmi důležitá součást podnikání, která by v žádném případě neměla chybět - podnikatelský plán. Svařování pro centrum zaměstnanosti je jednou ze slibných oblastí zaměstnání pro občany.

Než začnete podnikat (svařování není zde výjimkou), je třeba pečlivě uvažovat o podnikatelském plánu budoucího projektu tak, aby před výpočtem práce a investováním finančních prostředků byla vypočtena taktika a strategie podniku. Nepředpokládejte, že svařování je nezbytně otevřením vlastní stavební firmy. V první fázi by se neměla věnovat veškerá pozornost poskytování široké škály služeb, ale především získávání pověsti a vypracování klientské základny.

Takže svařování se rodí. Jak vydělat na svářecích pracích, to vše je specifickou službou, která není tak široká v poptávce, jako například prodeje potřebných materiálů? Ale zdá se to tak jen na první pohled, protože stavební sféra, kovoobrábění a dokonce i jen domácnost nemohou bez služeb svářeče dělat.

První kroky: zaregistrujte firmu

Po rozhodování o poskytování služeb v oblasti svařování byste se měli zaregistrovat jako podnikatelský subjekt. Existuje několik variant registrace. Vše závisí na předpokládané pracovní zátěži. Pokud se plánuje sloužit pouze malému okruhu jednotlivců, stačí jednoduše získat status individuálního podnikatele. Je-li plánována budoucí spolupráce s velkými nebo středními stavebními společnostmi, je nejlepší zaregistrovat se jako právnická osoba. Nejoptimálnější možností může být organizace společnosti LLC, neboť v této formě podnikání existují dvě výhody: zjednodušená daňová úprava a nedostatek odpovědnosti ve formě movitého a nemovitého majetku. To je první věc, která znamená otevření takového případu jako svařovací práce. Obchodní plán musí nutně obsahovat tuto položku.

Druhá fáze: Hledání místnosti

Dalším krokem bude nalezení vhodné kancelářské lokality. Samozřejmě, některé malé firmy přijímá objednávky pouze přes internet nebo po telefonu, ale přítomnost malého (menší než 30 m 2), úřad bude vypadat slušný a pozitivní vliv na pověst.

Propagujte službu

Nemá za to hromadit masová média, protože se stanou hlavním motorem budoucího podniku kvůli pravidelně umístěné reklamě. Zpočátku stačí, abyste v budoucnu odeslali inzeráty na bezplatné noviny, a to s rozšířením podnikání, rozhlasem a televizí. Kromě toho nebude nevhodné vytvářet vlastní internetové stránky, které se stanou také nástrojem pro přijímání objednávek.

Krok třetí: Hledání pracovníků

Co jiného vyžaduje svařování? Podnikatelský plán by měl zahrnovat takový bod, jako je výběr pracovníků. V první fázi, pokud má pořadatel celé akce pracovní zkušenosti, může se začít svářečské služby. V budoucnu však bude nutné najmout zaměstnance, nejlépe odborníky a mít pracovní zkušenosti. Nejlepší je vytvořit malý mobilní tým pár lidí a vedoucí týmu, kteří také vědí, jak pracovat na svářečce. Zpočátku to stačí. Možná by měla být v obchodním plánu zahrnutá možnost kontaktovat pracovní centrum pro nábor zaměstnanců. Svářečská práce musí být provedena s vědomím, takže je třeba zapojit pouze odborníky.

Jak vydělat peníze na svařování

Jakýkoli malý podnik, který spočívá v poskytování služeb, bude dosahovat zisku jen tehdy, pokud bude provedeno dobré množství práce. Hledání objednávek (a ne pouze objednávek, ale dobrých) by se mělo stát jednou z položek podnikatelského plánu.

Svařování podnikatelských nápadů: přehled podnikatelských nápadů

Především se jedná o výrobu předmětů pro domácnost, které budou poptávka mezi širokou škálou spotřebitelů. To může zahrnovat všechny druhy mříží, plotů, barbecue, domácích předmětů letního plánu. Také v tomto bodě je výroba kovové pece-burzhuek.

Docela svařovací obchod je dost široký. Jak dosáhnout svařování ještě? Můžete začít takovým směrem, jako je poskytování služeb pro opravy vozidel. Hlavními zákazníky zde budou i prostí jednotlivci s automobily. V současné době je taková většina. Velkou předností tohoto druhu činnosti budou úspory na reklamu, bude to fungovat dobře slovo z úst, jak motoristy - lidé jsou společenští a rádi poradí přátele na místech, kde se poskytují kvalitní služby.

Třetí oblastí činnosti, největší, která bude k dispozici po malém tržním dobytí, bude poskytování služeb velkým společnostem působícím ve stavebnictví nebo zabývajících se výrobou kovových konstrukcí. Obec může být také dobrým velkým zákazníkem, ale to může vyžadovat spojení nebo autoritu.

Svařování: otázka cena

Podívali jsme se na to, jak začít podnikat, jako je svařování. Podnikatelský záměr mimo jiné musí nutně zahrnovat odhad výdajů jak na otevření, tak na další současné nebo nepředvídané výdaje. Počáteční investice si vyžádá investice ve výši ne více než půl milionu rublů, které budou použity především na nákup zařízení a vytvoření normálních podmínek pro práci, a to nejen pro splnění požadavků na bezpečnost, ale také uspokojit všechny dotčené služby, jako je právně a SES. Také bude muset koupit kombinézy, nejlépe vysoce kvalitní.

svařovna prostor musí být vždy vybaven systémem nucené a povinné větrání, přenosné zástěny z nehořlavého materiálu, dobrého zapojení se vyrovnat s plánovanou kapacitou by měly být prováděny. Ten samý bodová svářečka kromě svařování měniče musí být vybaveny derzhak, terminály, a válce kyslíku se speciálním vozíku k jejich výkonu, transformátor.

Svařování, podnikání svařování kovů není tak složité, jak by se mohlo zdát na první pohled. S příslušným vedením může přinést skutečné příjmy s malými počátečními infuzemi.

Recenze

Recenze tohoto druhu příjmů jsou poměrně pozitivní. Někteří říkají (70%), že jde o velmi výnosný podnik. Jiní - že to vyžaduje spoustu finančních nákladů a není ziskové.

Po provedení monitorování lze říci, že většina lidí, kteří se zabývají tímto obchodem, je velmi šťastná.

Vlastní podnikání: svářečské práce

V oblasti stavebního podnikání existuje několik oblastí, které jsou k dispozici s malým počtem počátečních investic, které lze připsat malým podnikům. Jednou z těchto oblastí je poskytování svářečských služeb, to může udělat podnikatel téměř sám, s relativně malými kapacitami. Nicméně, musíme pochopit, že v tomto směru je obvykle spousta dalších firem, které se specializují výhradně na svařování, obecně je úroveň soutěže je obvykle poměrně vysoká, a to i v malých městech bude spousta dalších firem, které se zabývají pouze svařováním nebo jiný velký seznam doplňkových služeb, včetně komplexních stavebních prací. V tomto ohledu má smysl přemýšlet o tom, jak otevřít společnost, která se zabývá nejen svařováním, ale i některými jinými díly, což umožní příjem příjmů z několika zdrojů najednou.

Začátečník v tomto směru by se měl obecně soustředit především na hledání klientů a získání reputace, a to nebude snadné, zvláště pokud existuje několik dobrých společností, které kvalitě plní svou práci a již mnoho let jsou na trhu. S ohledem na značnou poptávku po tomto druhu služeb však může být práce pro každého dostačující, protože obyčejní lidé a velké organizace se obrátily na svářeče.

Chcete-li začít pracovat, musíte se zaregistrovat jako podnikatelská entita. Zde se můžete stát pouze individuálním podnikatelem - pokud plánujete malou část práce a spolupráci především s jednotlivci - nebo zaregistrovat svou právnickou osobu; nejlepší volba - společnost s ručením omezeným, neboť zde, stejně jako v případě osoby samostatně výdělečně činné, bude zjednodušený systém zdanění, který zahrnuje transfer do státu, který není více než 6% příjmů nebo 15% provozního zisku k dispozici. Současně LLC není zodpovědný za svůj vlastní majetek, a výše státních daní je pouze 4 tisíc rublů. Otevírání právnické osoby se však doporučuje pouze v případě spolupráce se středními a velkými podniky, stejně jako se značným množstvím práce. To je již v této fázi, je nutné určit formu jeho činnosti, stávkující na jednotlivce nebo podniky. Nicméně proces registrace podnikatelského subjektu je jednoduchý krok, protože po získání členství v samoregulační organizaci. Je nemožné pracovat bez vstupu do SRO, podle zákona všechny firmy, které nabízejí svařovací práce, by měly být pod dohledem zvláštní organizace. Za prvé byste obecně měli najít vhodnou SRO, obvykle stavební samoregulační organizaci, která sdružuje mnoho společností zapojených do velmi odlišných služeb. To znamená, že hledáme poměrně jednoduchou stavbu SRO, dnes je spousta, i v malých městech lze najít takovou společnost, ale v každém z nich jsou vždy podmínky vstupu. Běžným požadavkem bylo, že je třeba dodržet všechny podmínky vztahující se k výkonu jejich pracovního procesu, tedy společnost, která chce získat členství v SRO musí mít odpovídající vybavení a personálu, který zahrnuje vybraní odborníci profil s odpovídajícími zkušenostmi a vzdělávání. V současné době je samoregulační organizací zodpovědná za činnost stavebních organizací, takže je kontroluje před vydáním pracovního povolení. Každé SRO však samo stanovuje výši příspěvků, které musí příchozí členové platit. Některé SRO tvoří také speciální pojistný fond, do kterého přispívá jakákoli vstupující společnost určitou částku. To může být poměrně velké, řádově několik set tisíc rublů. Také je vstupní poplatek, který je obvykle malý. A v některých společnostech jsou měsíční poplatky, ačkoli to není v každém SRO. Obecně platí, že před uzavřením smlouvy, je nutné aplikovat na celé řadě organizací, určit nejvhodnější, pak podnikatel otevírá mnoho příležitostí, protože SRO může výrazně pomoci v práci, protože přes ni, můžete někdy najít sami zákazníci nebo jen partnerů podnikání. V dalším vývoji bude vše také mnohem jednodušší, protože pracujete více než rok ve známé společnosti, můžete se spolehnout na nějakou pomoc a zjednodušení procesu získání přístupu k novým typům práce.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Vrátíme se však ke svařovacím pracím. Chcete-li organizovat své aktivity, musíte najít alespoň malou kancelář, která bude působit jako zastoupení společnosti. Ačkoli některé firmy pracují jednoduše telefonicky nebo prostřednictvím internetu, jejich mistři přijít na místo práce okamžitě po vyřešení všech problémů. Chcete-li pracovat bude dostatek kanceláře až 30 m 2, můžete odstranit takový prostor pro množství 20-30 tisíc rublů měsíčně, pouze pokud to není známé obchodní centrum - tam je dražší. Cena pronájmu se však výrazně liší v závislosti na pracovním městě a umístění v něm, společnost, která nabízí svým zákazníkům svařovací práce, nemusí být umístěna v centrálních oblastech a zejména v podnikání, což snižuje náklady na pronájem. Obecně lze nalézt nejvhodnější volbu v závislosti na zvoleném formátu práce; například spolupracovat s jednotlivci, má smysl otevřít zastoupení na území sídliště a se společnostmi - tam, kde existuje obrovský počet dalších stavebních firem. V kanceláři, kromě jednoduchého administrativního místa, musíte mít alespoň jeden malý sklad nebo spíše pomocnou místnost pro ukládání zařízení. Samozřejmě, velké společnosti jsou nuceny pronajmout velké prostory, protože zaměstnávají mnoho zaměstnanců a existuje značná výbava, která se používá v různých zaměstnáních. Vnitřní uspořádání kanceláře nevyžaduje příliš mnoho peněz, tudíž do 50 tisíc si můžete koupit veškerý potřebný nábytek a vybavení (to je částka pro nejmenší zastoupení). Obecně lze pracovat, jak bylo poznamenáno, bez kanceláře vůbec, mohou se stát obchodním domem nebo bytem, ​​protože veškerá jednání se mohou uskutečnit v prostorách zákazníka. Současně bude možné hodnotit práci na místě a zavolat náklady na služby.

Dalším krokem při organizaci vaší práce je získání potřebného vybavení. U svařovacích operací mohou stačit velmi jednoduché přístroje, ale jejich počet nebude velký. Musíte však pochopit, že druhy svařování mohou být různé a je třeba je aplikovat vždy v závislosti na funkcích. Existuje oblouk, plazma, plyn, argon a mnoho dalších druhů svařování, používají se další zařízení, například speciální frézy, prodlužovací kabely, měniče. Obecně platí, že pro provádění velmi jednoduchých svařovacích prací potřebujete střídač, hořák a transformátor, náklady na takovou soupravu zřídka přesahují 100 tisíc rublů. Jednoduchý střídač například stojí 20 tisíc rublů, další zařízení - stejně jako. Náklady na vybavení se však nacházejí v širokém rozmezí, protože mohou existovat více produktivní a funkční zařízení. Také plazmové svařování například vyžaduje nákup dražších zařízení, jejichž cena může dosáhnout 100 tisíc rublů a někdy mnohem vyšší. Kromě toho musíte koupit speciální oblečení, náklady na soupravě může přesáhnout 10 tisíc rublů - a to na osobu.

Samozřejmě, někteří podnikatelé ušetří, protože nakupují použité zařízení nebo levné čínské protějšky, ačkoli obvykle nejsou dražší než ruské přístroje. Stojí také za to, jak přesně přijdou zaměstnanci na pracovní místo, což může vyžadovat nákup auta. Prodám velmi jednoduchý stroj může být 200 tisíc rublů, že to bude jednoduchý vůz „Gazelle“, samozřejmě není nový, a není v nejlepším stavu, ale když se pracovníci musí nést spoustu zařízení, počítač se stane nepostradatelným. Pokud zaměstnanci samozřejmě mají vlastní osobní dopravu, pak nemusí být nutné zakoupit auto do organizace. Souhrnně lze říci, že jedna brigáda svářečů (2-3 osoby), by měla být 100-150 tisíc rublů na oblečení a vybavení (alespoň), malý podnik může udělat jednu brigádu, ale ve spolupráci s dostatečně velkým počtem zákazníků, budou muset být najat několik brigád. Ve velkých firmách existuje značný počet zaměstnanců, kteří tvoří brigády zapojené do různých typů práce.

Ano, potřebujeme trochu podrobnější informace o zaměstnancích. Takže k vytvoření brigády potřebujete 1-2 svářeče a navíc také osobu, která bude hlava této brigády, ale také provádí svařovací práce. Jednoduché úkoly mohou obecně vykonávat jednu osobu, takže někdy podnikatel může sám provést všechny příkazy bez využití externích pracovníků. Obvykle lidé dostávají malý pevný plat, stejně jako procento z výkonu práce, v mnoha společnostech mzdy zaměstnanců obecně sestávají zcela z procentního podílu hodnoty objednávky. Většinou se na sebe většinou zabývají, podnikatel má zájem o získání dostatečně velkého počtu objednávek. Lidé proto obvykle převezmou alespoň 70% nákladů na práci, ačkoli se toto číslo může lišit v závislosti na zkušenostech pracovníků, na složitosti a na tom, jak bylo vůbec možné se dohodnout. Samotný podnikatel se také může podílet na práci. Pokud není svářeč, může vykonávat administrativní a organizační práce, aniž by musel najmout další osobu. Obecně platí, že pro malé a střední podniky větších člověkem a není nutná - jeden nebo dva týmy, stejně jako člověk, který se jen sedí v kanceláři a vede jednání se všemi obchodními procesy, které nejsou spojené s zisk instituce mohou předávat outsourcing. To zahrnuje například účetnictví, a bezpečnost svých prostorách, pokud není k dispozici u pronajímatele (a pokud je to všechno, co je potřeba, to znamená, koupil drahé vybavení).

Stojí za to věnovat velkou pozornost podpoře jejich služeb, protože na trhu existuje dostatek nabídek a pro spotřebitele je obtížné vybrat si kancelář, která bude pracovat. V malých městech v hodnotě spoléhat na „slovo z úst“, obecně dobré pověsti může přilákat velký počet zákazníků, ale dokud není vydělal, bude trvat hodně času, tak, abyste mohli začít je třeba také myslet na své marketingové koncepce. Stojí za to přemýšlet o tom, jak vytvořit vlastní stránky nebo alespoň stránky v sociálních sítích, což vám umožní přímo kontaktovat potenciální zákazníky a přijímat žádosti o práci s požadovanými parametry. Některé firmy najali obchodní zástupce, kteří se obrátili na vedení společností a nabídli jim podobné řešení; to znamená najít firmu, která je zaneprázdněna opravou nebo budováním vlastních budov, můžete jim nabídnout své služby. Ačkoliv je v tomto směru ještě efektivnější nehledat klienty sami, ale poskytnout informace o sobě, aby se klient mohl v případě potřeby aplikovat. Také dobrý začátek může být spolupráce se všemi stavebními společnostmi, které nejsou zapojeny do svařování současně. Poté můžete uzavřít smlouvu o partnerství a nabídnout svým zákazníkům širší nabídku služeb; zákazník v tomto případě objedná řadu děl a lidé ve skutečnosti pracují z různých firem. Hlavním cílem podnikatele je co nejdříve přijmout určitou část trhu, navštěvovat ho stále a přitahovat stále více nových zákazníků na úkor marketingové kampaně. Bez ní se práce nebude pohybovat, protože na trhu existuje dostatek nabídek.

Náklady na práci se samozřejmě liší v závislosti na objemu a složitosti. Při práci s jednotlivci, průměrná cena je 3-5 tisíc rublů - to je přibližné náklady na práci za pár hodin bez zohlednění nákupu dalších materiálů. S využitím jiných technologií se cena mění a dokonce i zkušený svářeč nemůže vždy volat přesně telefonicky; Můžete to udělat až po příchodu na místo a po vyhodnocení všech parametrů. Obzvláště obtížné, pokud se budete muset vypořádat s komplexní kovářskou technikou, pak se k odhadcům přidávají inženýři, kteří počítají práci a vlastnosti jejího provádění, je třeba vzít v úvahu mnoho parametrů, a to i z bezpečnostních důvodů. To znamená, že když pracujete s jednotlivci a jednoduchými rozkazy, pouze dva svářeči - mistři a učni - a ve složitých zaměstnáních potřebujete zaměstnance různých odborníků, z nichž někteří mají vyšší vzdělání. Takže při práci s jednotlivci by člověk neměl očekávat velký zisk z jedné objednávky, zde platí často hodinová nebo dokonce za minutu a náklady na práci mohou být velmi nízké - 500-600 rublů; ačkoli mnoho svářečů udává minimální náklady na objednávku, tedy pro velmi malé hovory, téměř nikdo neberou.

Při práci s právnickými osobami a zejména na staveništi mohou náklady na práci dosahovat několika desítek tisíc rublů a někdy více než stovky (ale to je pro velmi velké množství práce a vytváření složitých struktur). Nyní můžete zhruba vypočítat zisk přímo pro podnikatele. Pokud jeho společnost vzala 10 objednávek za měsíc na 5 tisíc rublů, pak podnikatel sám obdrží pouze 15 tisíc rublů, s přihlédnutím k tomu, že 70% nákladů shromáždí tým svářečů. Samozřejmě to není tak, zvláště proto, že mistři získají ještě větší procento (jinak je pro ně výhodnější pracovat sama). Ale 10 objednávek za měsíc je ukazatelem přirozené kanceláře, která se právě otevřela, s vývojem proudů zákazníků bude mnohem větší. Ve spolupráci s podniky však může sám podnikatel získat více procent, protože nyní jeho zaměstnanci získají jedinečnou příležitost vstoupit do drahého projektu, který se nikdy nedostane do soukromé praxe. Proto rozvinuté kanceláře často rozšiřují oblast svých aktivit a přecházejí na spolupráci s právnickými osobami, které dříve pracovaly výlučně s jednotlivci. Obecně platí, že tento obchod se neliší příliš vysoké počáteční investice (polohovací prostředky půl milionu rublů, můžete otevřít dobrou kancelář, která je vybavena velmi ucházející), a míra zisku při správném plánování a neustálý vývoj může být velmi vysoká. Ti, kteří se zajímají o stavbu, by měli tento směr zvažovat.

Mathias Laudanum
(c) www.openbusiness.ru - portál obchodních plánů a pokynů pro otevření malého podniku

Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Jak uspořádat úspěšné svařování: nápady, příležitosti, vyhlídky

Jedním z nejvýnosnějších a slibnějších tříd pro muže je podnikání svařování.

Svářečské práce jsou velmi náročné v celé řadě odvětví - výstavba a opravy, doprava, zemědělství, průmysl a mnoho dalších.

Nezbytné svařování kvality ve výrobním procesu mangálů, kovového nábytku, plotů a dalších potřebných předmětů v každodenním životě a výrobě.

Proto zvážíme, jak uspořádat tento typ podnikání a jaké prospekty to pro vás otevře.

Malá svařovací činnost: vypracování plánu

Vypracování kompetentního podnikatelského plánu je jednou z nejdůležitějších počátečních fází, která vyžaduje velmi vážný a odpovědný postoj.

Co je třeba vzít v úvahu?

 1. Pro organizaci úspěšného a slibného podnikání v tomto směru hrají významnou roli velká zkušenost a vysoká profesionalita svářeče. V počáteční fázi budou vyžadovat alespoň dva takové profesionály.
 2. Přemýšlejte o tom, jak nejlépe propagovat své služby. Pro tento účel použijte všechny dostupné a efektivní způsoby - oznámení v tisku a internetu, vizitky, letáky apod.
 3. Zajímáme se o klienty - nejprve je třeba dát svařovacím službám obyvatelstvu a v návaznosti na získání užitečných zkušeností bude možné začít s plodnou spoluprací s podniky.
 4. Jeho odborná činnost v počáteční fázi se nejlépe provádí jako individuální podnikání - v tomto případě se předpokládá minimální zdanění. Později si můžete promyslet návrh LLC.
na obsah ↑

Výhody svařování argonem jako podnik

Jednou z nejvýhodnějších možností pro podnikání je argonové svařování.

Používá se zpravidla pro vysoce kvalitní svařování těžko připojitelných typů kovů, například oceli a mědi, titanu a litiny.

Výhody v tomto případě jsou zřejmé:

 • bezvadná kvalita svařování;
 • vysoká spolehlivost a trvanlivost zpracovaných produktů;
 • široká škála dostupných přístrojů potřebných pro provádění svařovacích operací.

Proto pro začátečníky je tento typ svařovacího obchodu nejoptimálnější.

Oficiální registrace obchodu

Existuje několik vhodných možností, které vám umožní oficiálně zaregistrovat firmu pro svařování.

Forma individuálního podnikání bude nejoptimálnější možností v případě, že se plánuje, že nebude sloužit velkému počtu zákazníků.

Pokud se však v budoucnu rozšíří okruh klientů a mezi nimi budou uvedeny nejen jedinci, ale i střední a velké stavební firmy, je žádoucí získat statut právnické osoby.

Registrace společnosti s ručením omezeným je v tomto případě nejoptimálnější možností, neboť se zde předpokládají určité výhody:

 • zdanění zjednodušeného režimu;
 • žádná odpovědnost za nemovitý a movitý majetek.
na obsah ↑

Vyhledávání a výběr prostor

Chcete-li úspěšně realizovat myšlenky podnikání v oblasti svařování,

musíte nejprve zvolit vhodný pokoj.

K přijetí objednávek můžete použít malou kancelář.

Tím zajistíte pohodlí vašich zákazníků, a tím zajistíte pozitivní pověst společnosti.

V počáteční fázi však můžete v telefonu přijímat objednávky s cílem ušetřit peníze.

Místnost určená pro práci se svářečkou musí nutně splňovat určité požadavky:

 1. Nebezpečí výbuchů a požárů musí být zcela vyloučeno;
 2. Obklady podlah a stěn by měly být vyrobeny ze silných a nehořlavých materiálů.
 3. Při vybavení svařovacích kabin je nutné, aby jejich stěny dosahovaly výšky nejméně 2 m.
 4. Celková plocha tohoto objektu by měla být nejméně 10 metrů čtverečních. m.

Malá svařovací činnost může být uspořádána v garáži, ale jak se vyvíjí, bude vhodné najít prostornější pokoj.

Výběr vybavení

Pro svářecí zařízení budete potřebovat následující sadu speciálních zařízení:

 • transformátor;
 • plazmové řezání;
 • stůl pro plazmové řezání;
 • svařovací měniče;
 • svařovací kabely;
 • hořáky;
 • hasicí přístroje;
 • individuální prostředky ochrany svářeče.

Všechna zařízení musí mít vysokou kvalitu a maximální spolehlivost, protože to určuje úspěch a bezpečnost tohoto druhu podnikání.

Náklady na základní soubor zařízení bude přibližně 300-500 tisíc rublů.

Několik vyhraných nápadů

Existuje mnoho nápadů, díky kterým získáte ve vaší společnosti dobré příjmy.

Můžete se zapojit do výroby sporáku-buržjuek, mangalu, různých druhů kovových plotů, grilu nebo všech druhů domácích doplňků.

Dalším velmi výhodným směrem je výkon svařovacích prací v autoservisu, koneckonců, opravy karoserie jsou extrémně náročné.

Třetí možností, která stojí za pozornost, je poskytování profesionálních svářečských služeb velkým stavebním firmám.

Vyberte si nápad v závislosti na vašich schopnostech a zájmech.

Vzhledem k tomu, že svařovací služby jsou velmi žádané, může vám tato lekce poskytnout dobré příjmy.

Svařovací obchodní plán

Služby profesionálního svářeče jsou neustále v poptávce ve velkých i malých městech. Otevřete svařovnu vybavenou profesionálním zařízením - to znamená zajistit trvalý a poměrně vysoký příjem. Za předpokladu, samozřejmě, pronájem kvalifikovaných odborníků. Podnikatelský plán pro svařovací operace s výpočty umožní začínajícím podnikatelům přiměřeně posoudit možnost vydělat peníze ve svém městě za účelem poskytnutí tohoto druhu služeb.

Investice do organizace tohoto případu nelze nazvat velkou - 300 tisíc rublů pokryje počáteční náklady na zahájení podnikání. Vzhledem ke zvláštnostem hospodářské situace v naší zemi je žádoucí, aby podnikatel bez pomoci půjčil a snažil se omezit své vlastní úspory.

Stručný popis konceptu

Při organizaci soukromé svářečské dílny může podnikatel v pokušení odmítnout oficiálně zaregistrovat svůj podnik. Registrace IP však otevře nové horizonty pro rozvoj svého podnikání, dříve nedostupné. Volba optimálního daňového systému navíc minimalizuje výši daňových příspěvků, které musí být zaplaceny do státní pokladny. V tomto případě bude USN přistupovat k daňové sazbě ve výši 6% z částky "špinavého" příjmu. Registrace dalších licencí nebo povolení se nebude vyžadovat.

Pokud jde o výběr potřebných kódů OKVED, vše je zde velmi jednoduché:

 • 25.6 "Zpracování kovů a pokovování kovů; mechanické zpracování kovů ";
 • 25.62 "Obrábění kovových výrobků, mechanické".

Příklad seznamu služeb soukromé svářečské dílny je uveden níže:

 • Svařování výrobků pro domácnost a domácnost.
 • Automobilové svářečské práce.
 • Svařování trubek různých průměrů.
 • Svařování roštů a kovových plotů.
 • Svařování dekorativních výrobků.

Pokud podnik bude úspěšně fungovat a poskytne stabilní zisk, pak bude možné seznam služeb následně rozšířit nebo dokonce otevřít nové směry v práci.

Kolik investovat do otevření

Jak již bylo řečeno, počáteční náklady na organizaci svařovacího obchodu budou 300 tisíc rublů. Nyní určíme, kam půjde tato částka.

Z tabulky je dokonale viditelné, že zařízení pro svařovací díl "bude jíst" přesně polovinu počátečního kapitálu. Jeho hodnota může být samozřejmě nižší, ale kvalita nebude také na správné úrovni. Takže úspora na této položce výdajů je velmi odrazována.

Marketingový plán

Otevírání soukromé svářečské dílny nevyžaduje seriózní marketingový plán. V každém případě bude hlavním a nejefektivnějším nástrojem podpory podnikání slovo z úst. Mezi další typy reklamy stojí za zmínku i oznámení o poskytování svářečských služeb v tisku a několik druhů venkovní reklamy se stručným popisem služeb. Dále je možné jednat s místními podniky pro výrobu kovových konstrukcí o vzájemně prospěšné spolupráci a společné reklamě.

Měsíční příjem ze svařovacích prací činí zhruba 300 tisíc rublů za předpokladu, že je poskytován maximální možný rozsah služeb. Například je velmi výhodné spojit trubky a dekorativní konstrukce. Úroveň příjmů bude přímo záviset na profesionalitě svařovacích mistrů. Podle výpočtů v tomto podnikatelském záměru bude roční příjem ze svařovny ve městě s počtem obyvatel až 300 tisíc lidí činit 3,6 milionu rublů.

Výrobní plán

Svařovna není zvláště náročná na kvalitu prostor, ale není nutno zcela uložit a pronajmout nouzovou budovu. Optimální volbou bude výrobní místnost nebo velká garáž na okraji města, až 60 metrů čtverečních. metrů, vybavené kvalitními elektroinstalacemi a dalšími komunikací ve správném stavu.

Vzhledem k tomu, že svařovací práce jsou potenciálně nebezpečné proti požáru, je nutné poradit se s požárními úřady o optimálním uspořádání dílny a také je vybavit požární signalizací.

Provozní režim svářečky musí být nastaven následovně:

 • Od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00.
 • Sobota a neděle jsou dny volna.

Seznam zaměstnanců svařovacího oddělení a jejich přibližné mzdy naleznete v tabulce:

Obchodní fórum

Malá svařovací výroba. Svařování.

arkad 13. ledna 2010

Drahí lidé! No opravdu nikdo čelí svařování jako prostředek, jak vydělat peníze, protože lidé potřebují stejné ploty, garážová vrata, ploty, regály, skříně které nit, ano, hodně věcí, ale určitě ne na jedno použití odpadkové koše, stejně jako ji organizují pravidelné založit, ne svářeč k práci, ale organizovat neustálý proces. Lezu na fórech, a to i za něco nepochopitelného, ​​no ve skutečnosti je to docela dobře, není uveden v našem vremya.Prosvetite, kteří mohou a vědí, co se děje?!

Sergey29ru 13. ledna 2010

arkad 13. ledna 2010

Sergey29ru 14 led 2010

arkad 14. ledna 2010

Sergey29ru 14 led 2010

No, říkáš, že ne sezon.Soglasen, ale tam jsou kovové a celoroční poptávka, stejně jako ty stejné met.dver jen nuzhny.A zimě, a tak samozřejmě, v zimě je zima, lyžování a svařen z kanálu nikdo nechce zazhralis. Ale tak jako tak, díky za nejméně sděleno, i když samozřejmě bych chtěl vědět více různých nuance této činnosti, kde se lépe uspořádat práci v garáži na chatě, pronajmout pozemek ?. Kde vzít kovový levnější, a co je nejdůležitější, kde získat větší objem objednávek.Mozhno visí reklamy u vchodů, říkají tak a tak brzy začnou plánované krádeže oken v prvním patře, dobře, vaše nomerochek jako navázat reshetochki už je příliš pozdě, no, to je něco jako. Hodně štěstí všem.

Na dveřích máme spoustu úzce zaměřených společností, nesouhlasil jsem s tím, abych s nimi konkuroval, a snižoval tak již nízké ceny. Mým svařovacím hobby je místo, kde není elektřina nebo je slabá.

manve13 14. července 2010

lehiy13 15.7.2010

Dobrý den,
Mám zájem o tyto otázky:
1 - Je tato činnost předmětem licencí?
2 - Je pro mne a pro jednoho z mých pracovníků nutné mít doklady o výcviku jako svářeč plynu?

Licence je nutné, pokud uvedete typové prohlášení: "Provedu instalaci", pokud pracujete podle typu: "odtrhněte integrované dveře", tj. Svařovací práce během opravy, pak licence není potřeba. Tato otázka, kterou jsem se ve správě dozvěděl ve svém městě.

prostor25 15.července 2010

Maraleks 16. července 2010

No, říkáš, že ne sezon.Soglasen, ale tam jsou kovové a celoroční poptávka, stejně jako ty stejné met.dver jen nuzhny.A zimě, a tak samozřejmě, v zimě je zima, lyžování a svařen z kanálu nikdo nechce zazhralis. Ale tak jako tak, díky za nejméně sděleno, i když samozřejmě bych chtěl vědět více různých nuance této činnosti, kde se lépe uspořádat práci v garáži na chatě, pronajmout pozemek ?. Kde vzít kovový levnější, a co je nejdůležitější, kde získat větší objem objednávek.Mozhno visí reklamy u vchodů, říkají tak a tak brzy začnou plánované krádeže oken v prvním patře, dobře, vaše nomerochek jako navázat reshetochki už je příliš pozdě, no, to je něco jako. Hodně štěstí všem.

Můj přítel se zabývá kovovými dveřmi, ale v souvislosti s velmi obrovskou soutěží v Moskvě (pouze v Moskvě v oblasti Klínu asi 50 firem) jsou objednávky velice chybějící. Reklama byla zveřejněna u vchodů, rozdávala letáky, vizitky, tištěné reklamy v novinách (extra mtp) - zpětné vazby. malý.

Koshak 16 červen 2010

lehiy13 16 červen 2010

Guest_Fill4a_ * 12. ledna 2011

sergaudi 02 únor 2011

No, co si myslíte, že by udělal za 100 rublů? vaše oči respektovaly práci phu a že všechno bude trvat 1,5 hodiny. Ale oči umělce jsou odlišné. přijde k tobě, i když během toho času (vryatli) bude řídit, můžete říct ten den, kdy na vás zabije den. a vryatli budou mít čas dokonce i dnes komuto také přijít a udělat něco. takže takové pastelky, které pracují na mém, nemohou být považovány za takovou. další věc, pokud jste přivezli všechny tyhle kvádry a kanály: k němu v obchodě, kde bude vařit půl hodiny v průběhu práce a také nepřestane pokračovat v práci.


Myslím, že tato práce by měla být standardizována do hodiny. povolit 300-500r hodinu, v závislosti na složitosti práce. Já sám se snažím, blíž k létě. Myslím, že volají obyvatelé letního období a drobní stavitelé.

sp38 23. dubna 2013

Jedná se o sezónní a jeden musí vystupovat, aby konkuroval druhým, to je nyní řešeno mnoha, protože investice nejsou velké. Osobně jsem investoval slušný nástroj pro 130 tisíc plus gazelu a patu. A objednávky jsou málo.


Moje investice činily 1,4 milionu v podobné produkci

Guest_Only_Business_Objects_ * 04 říjen 2013

prostor25 04.10 2013

Svařování! "Kolik se v tomto zvuku pro ruské srdce spojilo" (c) Kolik to reagovalo..

Můj názor - o svařování můžete vydělávat vždy a všude.

Je škoda, že jsem to roky ignoroval.

Nyní existují tři mobilní brigády (2 odborníci + asistent). A ve specializované prodejně + asistent. A ten najatý jim je pověřil.

Celkem: 12 jednotek lidí. Všechno bylo špinavé a vydělat peníze.

Ano, investoval jsem do vybavení, do transportu. Vzal jsem pár dalších.

To je v pořádku. Světla zhasnou.

Dvě brigády dávají ploty, baldachýny a další potřebné vybavení pro domácnost.

Jedna brigáda (speciální brigáda) pouze na verandách a další objednávky (například skleníku se dokončí nyní).. Tyto monstra..

Workshop "o tanečnících" - poskytuje výrobky: brány, branky, figuríny, malba, závěsy a tak dále.

vit5000 31 října 2013

a někdo dělá přesně výrobu dílů, nikoliv dveří nebo ploty, například, nebo dokonce s jakými podrobnostmi a co je v poptávce

Flamderwinght 12. března 2014

a někdo dělal přesně výrobu detailů ne dveří nebo plotů, např. okdv.jpg okdv.jpg nebo některé detaily a to, co je v poptávce

Pluhy jsou blízko. Osobně v naší zemi OOOCHEN. Dobře velmi výnosné podnikání. Musel jsem se zastavit ne kvůli nedostatku poptávky, ale v řadě dalších. A svařovací výroba je také dobrá a zisková. Jednoduše, mnoho začátečníků pracujících v tomto odvětví rychle, omlouvá, "uzdravilo" a chtěl vzít pouze velké a superziskové objednávky. Pracovat méně - zisk je více. I v Bělorusku to má smysl udělat. A v Rusku - a ještě více. Zvlášť pokud jste blízko velkého města s velkým množstvím staveb a dalších obchodních toků. Screenshoty - jako potvrzení mé zkušenosti, i když ne tak velké jako ostatní.