Jak otevřít řeznictví od začátku

Obchod s masem je atraktivním ziskem z pohledu maloobchodního prodeje masných výrobků a masných polotovarů, což přináší značné zisky se správným přístupem k nákupu, prodeji masa a znalostem hlavních úkolů pro oddělení masa.

V našem moderním světě, kdy čas nepůjde jenom, ale letí, když se některé naděje změní na jiné a móda se změní tak rychle, že nemůžete mrknout s očima, zůstane jen jedno jídlo a vše, co s ním souvisí. Maso ve struktuře jídla hraje klíčovou roli - je to produkt první nezbytnosti, který člověku přináší sílu a zdraví, protože obsahuje bílkoviny, vitamín B a aminokyseliny, které jsou nezbytné pro tělo.

Díky tomu se obchod s masem nikdy nestane irelevantní, nebude nahrazen módou a poptávka neklesne. V tomto ohledu je otevření řeznictví ideální pro zahájení podnikatelské činnosti. Zvažte, jak otevřít řeznictví od začátku.

Výběr místnosti

Při výběru místnosti je zapotřebí vzít v úvahu průchodnost toku potenciálních kupujících. Obchod může být umístěn jak v samostatné budově, tak ve vnitřních prostorách (oddělení v nákupním komplexu). Nejlepší je otevřít obchod v bezprostřední blízkosti velkého supermarketu.

Poloha obchodu podmíněně je rozdělen do tří zón:

 1. obchodní zóna
 2. Řezárna pro přípravu polotovarů z masa a
 3. místo pro řezání a řezání řasenky. Hraniční pásmo může být umístěno společně s obchodní zónou, ale zároveň je chráněno obrazovkou, jejíž výška ne méně než dva metry.

Seznam potřebných zařízení

Minimální sada vybavení se skládá z následujících položek:

Rozhovor s odborníkem o tom, zda otevřít řeznictví v krizi.

 • chladicí komora pro chlazení a skladování masa. Velikost 2 × 2m2, s teplotou 0 až -2oC, cena je 100 až 120 tisíc rublů.
 • vitrína pro pokládku nasekaných částí kostry. Teplota je od -2 ° C do + 2 ° C, cena je od 60 do 80 tisíc rublů.
 • mrazicí, pro mrazicí polotovary. Teplota je od -22 ° C do -28 ° C, cena je od 23 do 25 tisíc rublů.
 • distribuce pro pokládku masa na prodej (10-15ks.), cena je 1ks - 100 rublů.
 • elektronické váhy pro maloobchod do 15 kg, cena je od 5 do 7 tisíc rublů.
 • průmyslové váhy do 500kg, cena je od 1,5 do 3 tisíc rublů.
 • řezací plošina, cena je od 1 do 1,5 tisíc rublů.
 • sada os (2-3 ks), 1 000 pro jednu
 • sada nožů od 3 tisíc rublů
 • kalkulačka, 500 rublů
 • balicí materiál, asi 2 tisíc rublů
 • kontejner pro polotovary, pro začátečníky jeden balíček, cena 200 rublů
 • balicí zařízení "horké" stůl, cena 5000 tisíc rublů
 • ceníky, asi 1 000 rublů
 • spec. oblečení pro zaměstnance, od 1,5 do 2 tisíc rublů
 • teplotní třídy pro chladničky, cena je 150 rublů.
 • průmyslové elektrické maso mlýnku, cena je od 32 do 35 tisíc rublů.
 • kotel, 30 litrů stačí, v nepřítomnosti horké vody, cena 5 až 7 tisíc rublů.

Celkové náklady na potřebné vybavení je asi 250-300 tisíc rublů.

Požadované dokumenty

Organizace obchodu s masem začíná registrací činností v daňové službě. Pro malé podniky je optimální volba ze dvou organizačních a právních forem: individuální podnikatel (IP) a společnost s ručením omezeným (LLC). Je-li zakladatelem podnikání jedna osoba, pak je optimální volba formy IP, jestliže několik, pak LLC.

Činnost v maloobchodě s masnými výrobky je vhodná pro kapitolu 26 daňového řádu Ruské federace. je možné uplatnit preferenční formy zdanění: USN, UTII, patentový formulář.

K zahájení obchodní činnosti řeznické dílny jsou požadovány následující dokumenty:

 • Osvědčení o veterinární registraci vydané společností Rospotrebnadzor na základě inspekční zprávy maloobchodní prodejny.
 • Hygienické knihy pro každého zaměstnance.
 • Povolení k obchodu s masem, které vydal veterinární lékař po vyšetření jatečně upraveného těla.
 • Kniha stížností a návrhů.
 • Autorizaci požárního oddělení

Recepce masných obchodů veterinárními službami

Poté, co jste se rozhodli pro budoucí prostory pro obchod a koupili potřebné vybavení, musíte se dostat povolení pro obchod ve veterinární službě.

Příjem oddělení pro maso provádí vedoucí veterinární lékař, který kontroluje dodržování veterinárních a hygienických pravidel, postup přípravy polotovarů, jakož i podmínky pro chlazení a skladování masa. Na základě výsledků laboratorních studií masných výrobků a hotových polotovarů se vydává veterinární osvědčení o registraci po dobu jednoho roku. Také existují stopy z příjmu masa Číslo formuláře 4, což označuje zdraví zvířete před porážkou.

Sortiment

V obchodě by měly být uvedeny následující typy produktů:

 • maso (vepřové, hovězí, jehněčí, konské maso)
 • živočišné tuky
 • vedlejší produkty (játra, srdce, ledviny, plíce)
 • masové polotovary (hovězí stroganoff, kotlety, grilování, polévkové soupravy, maso pro šišky kešu, mleté ​​maso, gulášové soupravy, krájení masa a mnoho dalšího).

Nákup masa na prodej

Zavedení vysoce kvalitního, mladého a čerstvého masa je klíčem k úspěšnému obchodování. Pro organizaci nepřerušeného zásobování je nutné nalézt několik stálých dodavatelů, kteří budou mít k dispozici potřebné množství výrobků. Jako dodavatelé je optimální přilákat selské farmy a soukromé farmy umístěné v bezprostřední blízkosti obchodu.

Se všemi dodavateli jsou uzavřeny smlouvy, které stanoví:

 • kupní cenu
 • hmotnostní kategorie (nejvýše 250 kg)
 • věk, nejvýše 2 roky
 • dostupnost osvědčení o zdraví zvířat před porážkou
 • počet jatečně upravených těl

Důležité místo: Není nutné kupovat několik druhů masa v době, kdy je zvětralé, dochází ke srážení masa, čímž dochází ke ztrátě hmotnosti asi 2% celkové hmotnosti.

Zaměstnanci

Pracovníci obchodu se skládají z následujících zaměstnanců: prodejce, řezník, kuchař (připravuje polotovary). Pokud obchod není velký, může řezník plnit povinnosti kuchaře.

Řezník v práci

Klíčovým zaměstnancem obchodu je řezník (rubisher), od jeho práce závisí množství prodaného masa. Zkušený řezač zná všechny triky řezání, kusy musí být řezány na určitých místech, po určitých liniích, s jedním úderem, s tloušťkou rovnou. Maso kusy by měly být krásné a chutné vzhled. Prodávající vyžaduje dobrou znalost produktu a schopnost prodat. Kuchař před ním stojí před úkolem dělat polotovary nejen natáčet plnkou, ale dělat tento výrobek krásný. Všichni zaměstnanci by měli mít v ruce lékařské knihy.

Veškeré organizační záležitosti související s podnikáním (odběr masa, cenové účetnictví a daňové účetnictví, administrativní záležitosti) jsou součástí odpovědnosti majitele podniku.

Obchod s masem: jaké dokumenty jsou potřebné pro obchod s masem. Jak začít obchod s masem: dokumenty a požadavky SES

V uplynulých letech se spotřebitelé v naší zemi stali mnohem více diskriminačními: už se ponořují do zámořských obchůdek a upřednostňují si zvolit preferovaný produkt po dlouhou dobu. Zejména se jedná o potraviny. A když mluvíme o maso...

Není tajemstvím, že klobásy a jiné masné výrobky se nedávno podobaly fantázi amatérského lékáren. Existuje tolik nepochopitelných přísad s předponou "E" a sóji, že takové levné klobásy lze snadno nabídnout vegetariánovi. Dobré je, že v nich nenajdou žádné maso.

Je překvapivé, že za takových podmínek většina našich občanů dává přednost nákupu celých kusů masa. A tato skutečnost nemusí přenášet pozornost vizionářského podnikatele!

Ano, doporučujeme, abyste zvážili otevření vlastního řeznictví. Vzhledem k tomu, že záležitost je jemná, je lepší vědět předem vše, co jsou dokumenty potřebné k obchodování s masem. Pokud jste v této věci špatně zvědaví, je lepší si přečíst tento článek a nepřijímat informace, které potřebujete od zaměstnanců společnosti SES, kteří vám na vás píší obrovskou pokutu.

Nejnutnější dokumenty

Vzhledem k tomu, že požadavky na masné výrobky jsou velmi přísné, pak budete potřebovat spoustu dokumentů. Najednou si všimneme, že jejich přítomnost je povinná, protože existuje spousta kontrolních případů a sankce za porušení jsou spíše poměrně velké. Navíc, s některými vážnými vadami, můžete ztratit licenci k provedení tohoto druhu činnosti.

Nejprve potřebujete licenci na právo na obchod s potravinami, obecné povolení k obchodování, jakož i povolení od SES. Dokument o právu obchodovat s potravinami lze získat od Licenční komory města. Upozorňujeme vás na skutečnost, že toto osvědčení je vydáno do jednoho měsíce a potřebujete získat mnoho dokladů o jeho přijetí.

Seznam dokumentů

Zde jsou dokumenty potřebné pro obchodování s masem v tomto případě:

 • Žádost je v zákonem stanovené formě, která byla předem dohodnuta s administrací místní samosprávy.
 • Kopie registrace právnické osoby, podnikatele, LLC nebo jiné formy podnikatelského majetku. Žádost musí pocházet od téže osoby, jíž je společnost registrována.
 • Samozřejmě budou vyžadovány kopie všech zakládacích dokumentů společnosti, které jsou certifikovány notářem.

Mějte na paměti, že mnohé z těchto dokumentů jsou vyžadovány pouze v případě, že potřebujete potvrdit právní adresu společnosti. Avšak vzhledem k lásce našich mocenských struktur pro byrokratickou byrokracii je lepší lépe je zabezpečovat a přijímat.

Myslíš, že to skončí tvé mučení? Bohužel, rozruch s papíry právě začíná. Takže, jaké dokumenty jsou potřebné k obchodování s masem?

Podrobný popis

Mimo jiné budete nezbytně potřebovat originální certifikát od daňové služby o registraci jako podnikatele. Potřebujete také originální závěr místní pobočky Rospotrebnadzor, na jehož území je váš podnik registrován.

Co se týče povolení k obchodování, je jeho přijetí požadováno pouze v případě, že váš obchod předtím dříve neprodával masné výrobky. V případě, že jste již tyto výrobky prodali dříve, není třeba je přijímat. Je třeba poznamenat, že tento dokument lze získat také u úřadu správního obvodu, ve kterém je váš obchod umístěn.

Povolení od SES je vydáno v regionální hygienické a epidemiologické stanici. Povinnou podmínkou pro vydání tohoto dokumentu je dostupnost řádně vydaných zdravotních záznamů pro každého zaměstnance vašeho obchodu.

Mimochodem, četnost návštěv vašeho obchodu inspekcí přímo závisí na vašem vztahu se SES a přesnosti knih. Každý, kdo se rozhodne rozvíjet obchod s masem, čelí těmto obtížím. Co začít s aktivitou? Především byste se měli seznámit s výrobním procesem.

Některé informace o technologii

Za prvé, specifickou vlastností řeznické dílny je to, že veškeré krájení masa a příprava mletého masa probíhá přímo před kupujícím. Návštěvník může dokonce ochutnat, doporučit, které koření by měly být přidány tam.

Samozřejmě tento přístup přispívá k maximální loajalitě zákazníků. Za druhé, je třeba najmout pouze ty nejzkušenější řezníky, kteří mohou rychle a přesně dělat řezání výrobků. Pokud budou pracovat pomalu, rychle ztratíte zákazníky.

Pokoj a možnosti jeho designu

Pro obchod s masem a vedlejšími produkty budete potřebovat prodejnu, jejíž plocha by měla být nejméně šest metrů čtverečních. Samozřejmě, je-li to možné, je lepší ji koupit, ale podnikatelé se často musí zabývat pronájmem.

Nejjednodušší je uzavřít smlouvu o pronájmu pro obchodní prostory s obchodem s potravinami, protože v tomto případě vás bude věnovat menší pozornost místním kontrolním orgánům, které chtějí zkontrolovat všechny masné podniky.

Bohužel v tomto případě budete muset udržovat finanční výkazy spolu s tímto obchodem, který je plný nepřesností v daňových přiznáních a následných pokut. Proto doporučujeme, abyste uzavřeli čistý pronájem.

V takovém případě musíte koupit veškeré potřebné vybavení, stejně jako samostatně získat všechny požadované dokumenty. O nákladech na pronájem něco konkrétního nelze říci, protože vše závisí výhradně na vaší oblasti.

V každém případě je lepší zapojit zkušeného právníka do vypracování nájemní smlouvy, jelikož jeho samostatný návrh je plný problémů finančního plánu.

Požadavky SES

Obecné požadavky této organizace jsou celkem rozumné, není tak obtížné je plnit. Jak již bylo řečeno, každý zaměstnanec obchodu musí mít zdravotní knihu. Mimo jiné by pracoviště mělo být v místnosti, jejíž stěny a podlahy jsou obloženy dlaždicemi. Musíte mít technologickou regulaci, podle níž se provádí hygienické ošetření této místnosti.

Po každém pracovním dni by měly být všechny pracovní nástroje, stoly a další řezací zařízení vypláchnuty roztoky mýdlových produktů s přídavkem chloraminu nebo jiného dezinfekčního prostředku. Musíte mít smlouvu na deratizace a dezinfekci prostor, která musí být provedena nejméně jednou měsíčně.

Při práci s pracovníky potravinářských výrobků by měly být používány pouze speciální rukavice. Přímý kontakt není povolen.

Jaké vybavení se bude vyžadovat?

Jak jsme již uvedli, budete muset koupit veškeré potřebné vybavení pro obchod s masem. Seznam potřeba zahrnuje: pult s chlazením funkce výrobku, průměrná hodnota je vyšší než 3-4 tisíc dolarů, jednoduchý pokladny, profesionální elektrický mlýnek (10 tisíc rublů), stejně jako sada nožů a sekerou razrubaniya kosti a maso.

Mimo jiné SES vyžaduje speciální oděvy od řezníků. Tak, náklady na vybavení bude asi 200 tisíc rublů. Ujistěte se, že jste dodavatele masa předem. Může se stát, že nedodává hotové výrobky, kvůli tomu, co musíte věnovat více dopravy.

Dodavatelé výrobků

Váš hlavní problém při práci s nimi bude trvalá kontrola kvality výrobků. Není nutné dlouho říci, že čerstvé a kvalitní maso není jen garantem úspěšného obchodu, ale také vás chrání před nároky kontrolních organizací. Všechny dokumenty potřebné pro prodej masa musí být připojeny ke každé šarži produktů.

Všimněte si, že celé odpovědnost za výrobky nízké kvality (včetně trestního stíhání) leží přesně na vás.

Proto je nutné spolupracovat pouze s nejdůležitějšími a důvěryhodnými dodavateli. A co potřebujete obchodovat s masem kromě čestnosti a dokladů?

Doporučujeme vám zavolat všechny jatky dříve, než začnete svou činnost. Je trochu zvláštní, ale nestojí za to pracovat s malými soukromými podniky v této oblasti.

Praxe ukazuje, že na takových místech dochází k častému falšování dokumentů, nesprávné vyplňování účtů a ve veterinární službě mají jejich majitelé často velmi napjaté vztahy. Často se stává, že ani nevydávají všechny doklady pro obchod s masem.

Kde je spolehlivější koupit maso od velkých státních dodavatelů. Pracovali se státní veterinární službou a přistupují k jejich činnosti mnohem zodpovědněji.

Jaký personál bude vyžadován?

Již jsme zdůraznili, že obrovskou roli ve ziskovosti celého podniku hraje provozní personál. Čím zkušenější a přesnější je řezník, tím častější zákazníci získáte jako výsledek. Na jednom středně velkém obchodním místě musíte najmout jednoho prodejce a několik řezníků. Plat plně závisí na místní realitě konkrétního regionu.

Zisk a ziskovost

Pokud se rozloučíte, pak za den můžete prodat asi 300 kilogramů masa. Náklady na jeho nákup budou tedy asi 2 tisíce dolarů. Čistý příjem činí přibližně 500 dolarů denně. Takže s řádně organizovaným prodejem a dobrými dodavateli bude rentabilita alespoň 50%.

Doufáme, že jste se dozvěděli o dokumentech potřebných pro obchod s masem. Jak můžete vidět, je to byrokratickou stránkou problému, které brání mnoha podnikatelům v tom, aby podnikali tuto činnost. Ale pokud jsou všechny z nich formalizované, pak bude zisk velmi vážný!

Myšlenky podnikání od začátku

Obchod se zmrazeným masem.

merilin »Před více než rokem

Obchod se zmrazeným masem.

Administrátor »Před více než rokem

merilin »Před více než rokem

Ziskovost podniku při obchodování s chlazeným masem

Vyhledat místo k obchodu

Registrace obchodu se zmrazeným masem

Nákup a tvorba cen masa

Tajemství úspěchu v prodeji kuřecího masa

Administrátor »Před více než rokem

Host »Před více než rokem

Administrátor »Před více než rokem

žádný název »Před více než rokem

Administrátor »Před více než rokem

žádný název »Před více než rokem

Může obchodovat s masem?

Co potřebuje PI prodávat maso?

Zapojený do prodeje masa musí jasně pamatovat na hlavní pravidlo pro podnikání: výrobek musí být vždy čerstvý, jinak se všichni kupci rozptýlí, aby porozuměli všem nástrahám. Musíte začít malý. Je lepší začít s prodejem masa s otevřením stání, ve kterém budou obchodovány vedlejší masné výrobky - knedlíky, klobásy, klobásy. Tato možnost je lepší, pokud jde o prodej masa vyžaduje další schválení a povolení od SES, stejně jako profesionální prodejce atd.

Jaké dokumenty musí PI otevřít řeznictví:

 1. Osvědčení o registraci IP.
 2. Povolení k obchodu.
 3. Lékařské knihy zaměstnanců.
 4. Rozlišení BES.
 5. Povolení od hasičů.
 6. Certifikáty kvality pro všechny produkty.

Sortiment zboží

Když otevřete prodejní místo pro obchod s masem, musíte se rozhodnout pro sortiment stáje nebo pavilonu. V počáteční fázi nemusíte vytvářet příliš široký sortiment zboží, protože nebudou všechny výrobky prodávány a to je nerentabilní.

V sortimentu může být asi třicet druhů zboží - to je nejoptimálnější volba. Rozšířit množství zboží může být způsobeno související produkty - máslo, sýr. Důraz je kladen na čerstvost a kvalitu výrobků, při organizaci práce tak, aby byly zajištěny pravidelné dodávky. Také je výhodné zahrnout zařazení exkluzivního masa do sortimentu.

Základní pracovníci zaměstnanců stánku nebo pavilonu se skládají ze dvou prodejců, kteří pracují na směnách, a účetní výpočty provádí samotný PI. V personálu by si měl vybrat zkušeného řezníka, který už zná všechny odstíny tohoto obchodu.

Je třeba pečlivě zvážit skutečnost, že před klientem jsou vykostěné těla, mleté ​​mleté ​​maso apod. Kvalifikace řezníka je velmi důležitá, protože v mnoha směrech je obchod značně závislý na něm.

Chcete-li otevřít obchod s masem a masnými výrobky, musíte mít obchodní místo v stánku nebo v pavilonu. Můžete si pronajmout oblast nebo uzavřít smlouvu o společných činnostech. První možnost je dražší, protože je nutné zakoupit všechna zařízení sama o sobě, vydávat povolení. Druh nájemného závisí na jeho nákladech, které se pohybují od 300 do 1500 dolarů.

Zařízení pro prodej masa

Potřebujete komerční vybavení, minimální sadu:

 • zmrazovací čítač;
 • pokladna;
 • elektrické mlýny na maso;
 • sekera pro řezání masa;
 • sada nožů.

Volba místa obchodu

Při výběru místa k obchodu s čerstvým masem je zapotřebí zvážit typ potenciálního kupce. Je důležité, aby pavilon splňoval potřeby kupujících. V tomto případě by měl každý kupující pocit, že tento obchod je určen pro něj a klient by mohl získat vše od všech zdrojů: reklama, ceny, servis, registrace, doplňkové služby. Hlavním problémem v takovém podnikání je, že tento výrobek má velmi krátkou realizační dobu. I když je tento problém snadno a úspěšně vyřešen.

Organizace obchodu

Samozřejmě, že trvanlivost masa nelze zvýšit, ale s nerealizovanými pozůstatky je možné bojovat, přeměnit je na jiné produkty pomocí kuchyně a vlastní výroby. Pro prodej čerstvého masa je důležité umístění obchodního zařízení.

V praxi je nejčastěji umístěné zařízení přímo závislé na technických vlastnostech chladicího zařízení nacházejícího se ve stánku nebo v pavilonu. Kvůli omezením napájení a kompresorů není možné zvýšit prodejní plochu, aby se zvýšila efektivita obchodu.

Nenápadnost obchodu s masem

Takže pavilon na maso je maloobchodní podnik, který prodává maloobchodní a drobné masné výrobky, masné polotovary, lahůdky a klobásy. Měli byste vědět, že v této oblasti existuje hodně konkurence. Je také nutné vzít v úvahu takový jev, jako je sezónnost, kvůli níž se v průběhu roku mohou měnit náklady na maso a masné výrobky.

V letním období roku se může výrazně snížit poptávka po těchto výrobcích, protože v tomto ohni lidé nejí maso, ale upřednostňují zeleninu a ovoce. Zkušení řezníci v tuto chvíli snižují nákup a zpracování, měnit rozsah. Před otevřením stánku nebo pavilonu na maso je nutné zjistit všechny jemnosti a nuance tohoto podnikání, aby se vše ukázalo.

Podnikatelský plán: jak začít obchodovat s masem

Obchod s masem a masnými výrobky se vyznačuje vysokou konkurencí. Inovativní přístup, zajímavé myšlenky, náročný postoj k kvalitě masa a kompetentní cenová politika pomohou dosáhnout úspěchu začátečníků.

Jakékoliv podnikání by se mělo začít studovat poptávku po produktech, které chcete zákazníkům nabídnout. Zjistěte, jaké ceny a rysy práce pro konkurenty, myslete prostřednictvím strategie, jedinečné návrhy a napište skutečný podnikatelský plán s přihlédnutím k možným rizikům.

 • Jaké druhy masa.
 • Pouze čerstvé nebo kuchařství.
 • Další služby.

Najděte spolehlivého dodavatele. Z toho hodně závisí.

Hlavní rizika

Vysoká konkurence v tomto druhu podnikání je jedním z nejdůležitějších rizik. Přemýšlejte o cenové strategii, ve které můžete dosáhnout slušné úrovně návratnosti a přilákat zákazníky.

Místo:

Standardní možností je umístit na nebo v blízkosti zemědělského trhu. Zde je největší koncentrace potenciálních zákazníků, která přichází s cílem nákupu produktů. Podívejte se na oblast, kde je stále ještě málo obchodů s masem nebo na trhu není žádný pavilon na maso.

 • Zkontrolovat shodu s navrženým majetkem.
 • Zjistěte, kolik bude přestavba stát. Existuje vysoká pravděpodobnost, že budete muset zcela změnit kanalizační systém, elektrické vedení.

Jak ukazuje praxe, obyvatelé Ruska nejsou zvláště citliví na elegantní design obchodů s masem. Drahý design není nutný. Co je skutečně důležité pro obyvatele země, je cena masa.

Zařízení

Minimální sada vybavení:

 1. Ledničky
 2. Mraznička (2 000 dolarů)
 3. Pokladna (asi 90 dolarů)
 4. Váhy kvality ($ 50)
 5. Elektrická masová mlýna (450 dolarů)
 6. Řezací stůl, řezací plošina, osy a nože z nerezové oceli

Obecně lze očekávat částku okolo 3 000 USD. Pokud dodavatel masa dodává, přidejte asi 300 USD na přepravní náklady.

Zaměstnanci

Za prvé, existuje dostatek prodejce a zkušeného řezníka. Pokud byste měli pracovat ve dvou směnách, najmout čtyři lidi.

Dokumenty a licence

Shromažďováním standardního balíku dokumentů pro otevření maloobchodního prodejce potravin můžete zaregistrovat LLC nebo IP. Práce s pokladnou vyžaduje její registraci u daňového inspektorátu.

Pravidla sortimentu a nákupu

Zahájení podnikání, nesledují velké objemy a sortiment. Nerealizované zboží přinese významné ztráty. Omezit 20-30 titulů. Přemýšlejte o implementaci souvisejících produktů: ryby, chléb, omáčky, potraviny, džusy, máslo a další produkty. To pomůže přežít sezónní pokles spotřebitelské aktivity bez velkých škod.

Marketing

Pro obchod s potravinami jsou nejúčinnějšími způsoby reklamy staré a známé metody:

 1. Plakátové reklamy poblíž verandy fungují lépe než poštovní zásilky. Nezastavujte se ve všeobecných informacích, uveďte v oznámení o ceně, plánu cestování
 2. Podržte propagační akce a aktivně informujte potenciální zákazníky o slevách.
 3. Protahování po silnici v bezprostřední blízkosti obchodu, vývěsní tabule, rozcestníky, pilíře jsou hlavními způsoby, jak přilákat zákazníky.

Inzerce v novinách, reklama na vzdálených místech o vašich prodejnách nebude mít velký vliv. Lidé kupují potraviny, které jsou vzdáleny více než kilometr od domova. Zaměřte se na své okolí.

Souhrn

Se zdánlivou jednoduchostí se obchod s masem vyznačuje přítomností neuvěřitelných profesních tajemství. Dosáhnout úspěchu a rozšířit síť obchodů je možné pouze s porozuměním veškeré moudrosti. Nemůžete tuto firmu efektivně řídit, pokud neznáte pravidla krájení kostry, celý řetězec zpracování, metody zvyšování ziskovosti.

Franchise

Na franšízovém trhu jsme našli franšízový obchod s masem - "Remit, lahodné klobásy"

Můj obchod: obchod s masem. Základní kroky

Minimální počáteční kapitál

Zisk za měsíc

Můj obchod s masem je obchod atraktivní, fascinující, ale velmi složitý, vyžadující neustálou účast podnikatele ve všech procesech. Jak začít otevírat obchod s masem a jaké jsou nejzákladnější kroky, které je třeba podniknout?

Mnoho začínajících podnikatelů přemýšlí o otevření řeznictví. Existuje několik důvodů pro vnější atraktivitu tohoto podnikání. První je v samotném produktu. Maso je komodita každodenní poptávky. Maso je vždy poptávané od kupujících, bylo koupeno a bude zakoupeno i v době krize. Obchod s masem je zpravidla velmi živý a živý obchod, velký proud zákazníků, je to druh pohonu. Navíc má prodávající možnost zvýšit svůj zisk tím, že vyrábí a prodává polotovary, klobásy, ravioli atd. Dokonce i vzhled okolí velkých obchodní sítě - „smrt s kosou“ na každém obchodě s potravinami, řeznictví, mohou nejen pobyt na vodě, ale prospívat díky možnosti měnit rozsah a nabídnout zákazníkům nejnovější a jedinečné produkty, které nenajdete v supermarketu.

Za druhé, je možné proniknout do obchodu s masem s malými investicemi (z 600 tisíc rublů na malý bod). Nepotřebuje velké plochy a drahé vybavení, jako například v restauraci nebo v jídelně. Dokonce i v případě selhání je připravená obchodní firma a její produkty snadno prodávat, vyhýbat se vážným finančním ztrátám. Nevyžaduje se od obchodníka a žádné přísné formality - můžete obchodovat s masem bez licence a potřebovat certifikáty pro produkty.

Jak začít s otevřením obchodu s masem? Po analýze poradenství podnikatelů - praktiků můžete odvodit celý řetězec akcí, které by měly vést k úspěchu v tomto typu podnikání. Upozorňujeme na skutečnost, že rozdělení na kroky by nemělo být považováno za přísně regulovanou směrnici, protože řada fází by měla být prováděna v paralelním režimu.

Krok 1. Chci otevřít prodejnu řeznictví

Než začnete podnikat s prodejem masa, musíte nejdříve přemýšlet o tom, zda ji skutečně potřebujete. Zkušení podnikatelé, kteří udělal jméno pro sebe v průmyslu, zdůraznil, že lidé, kteří přišli v masném průmyslu dělí na náhodné, to znamená, že ti, kteří procházejí všemi možnými způsoby výdělku, náhodou zůstal v prodeji masa, a ti, kteří z jakéhokoliv Důvod, proč jsem cítil, že toto povolání je moje vlastní, měla nějakou osobní podnět k tomu. Například, osoba není spokojen s kvalitou masa, které prodávají v městských trzích nebo měl chuť ji rozvíjet ve známém průmysl (například při pěstování prasat nebo telat, a poté je se ziskem prodat). No, nebo jsem hledala novou cestu k mému talentu jako řezník nebo šišák kebab, když srdce a vytáhne celé maso.

Myšlenka je, že pokud v prvním případě je pravděpodobné, že propálit citově přijmout špatný obchod, ve druhém případě je šance na úspěch výrazně vyšší, neboť osoby, má zpočátku imunní vůči selhání, ztrát a jiných těžkostí. Ale hlavní rozdíl mezi "náhodnými" a "náhodnými" lidmi v obchodu s masem není ani tak. Hlavní věc je znalost nebo alespoň jasné porozumění specifikám práce s masem na jedné straně a nevědomosti o těchto rysech v jiných. A rozdíl mezi prvním a druhým začne zobrazovat od prvních minut provozu, jakmile budou „náhodných“ lidí zjistí, že kusy hovězího masa, které mu dal není v řadě, a mezi sebou, z nějakého důvodu se staly zelená. Nebo když si najednou uvědomí, že naprosto neví, kam dát maso, které nebylo několik dní prodané. A sto a jedna nuance. Jednoduše řečeno, úspěšné podnikání prodávání masa (stejně jako jakýkoli jiný podnik obecně) začíná láskou k masu, jasně realizovaným a částečně utrpěným úkolem, cílem, misí. Pokud ve vašem případě to všechno začalo s něčím jiným, měli byste se znovu zeptat na tuto otázku rovnou: "Chci otevřít řeznictví?

Krok 2. Analyzujte místní trh

Pokud je odpověď na tuto otázku ano, pak první věcí, kterou byste měli udělat, je analyzovat místní trh. Nejprve musíte zjistit, co lidé chtějí vidět a za jakou cenu, kdo prodává toto maso, kdo ho přináší a kdo ho koupí. Nebojte si čas strávený na shromažďování informací - v praxi se to opakovaně vyplácí kvůli zabránění chybám. V hlavě by měl být holistický obraz stávajících konkurentů, ceny, možné překážky a způsoby, jak reagovat na určité události. Klíčovým úkolem v této fázi je psychicky přizpůsobit sebe a svůj budoucí obchod v aktuálním snímku. A po analýze situace je někdy nutné opustit původní myšlenky, které se zdají být geniální. Například, když se najednou ukáže, že králík, koně nebo skopové maso v určité oblasti nikdo a nikdo nepotřebuje - prostě proto, že historicky existují další vkusy v populaci.

Krok 3. Určete rozsah, vypočtejte značku a zisk

Po analýze trhu budete mít více či méně jasný obraz o tom, co chcete obchodovat a o jakém druhu obratu mluvíte. Strategickým problémem je hledání dodavatele. Budete potřebovat najít cenově dostupné maso s vynikající kvalitou. Úlovkem je, že nikdo nikdy neřekne, že jeho maso je nedostatečné - všichni vždy prodávají pouze "dobré" a "nejlepší". Hodně v této fázi bude záviset na tom, jak jste analyzovali trh. Je třeba opustit komfortní zónu: komunikovat s kupujícími, prodejci, dodavateli, zemědělci a vyvozovat závěry. Zároveň se obvykle nenachází široká škála cen v rámci jednoho města či regionu. Rozdíl není větší než 10%. Jedním slovem, kopání na povrchu, výhody a nevýhody návrhu lze těžko rozeznat. V tomto čísle neexistují univerzální prostředky - je třeba hledat a vyjednávat, jezdit, sledovat, volat a tak dále.

V této fázi je také nutné vypracovat přibližný finanční plán, který by měl být v budoucnu orientován. Zde je jeden problém - ve srovnání s jinými druhy obchodu v prodeji masa je poměrně složitý cenový systém. Závisí to nejen na nákupních cenách, kupní síle zákazníků, stálých nákladech podnikatele, cenách konkurentů a dalších tradičních faktorech, ale také na charakteristice řezání a smršťování dodávaných výrobků. Když se dostanete do obchodu, jedna jatečně upravená těla se může rozptýlit na desítky pozic a každá z nich musí mít přiměřenou, ale zároveň i ziskovou cenu. Cesta k výpočtu je komplikovaná, choulostivá a dlouhá, a musíte je dělat po celou dobu, protože možná budete muset změnit řezání, dodavatel může náhle zvýšit ceny a zákazník - objednat nestandardní kus. Současně s bezohledným přístupem existuje skutečné riziko, že nejen ztratíme nějaký zisk, ale ztratíme jej úplně. Proto je nejlepší používat automatizované elektronické služby pro prodejny masa, které vám umožní rychle provádět výpočty na připravených algoritmech pro výběr cen. Takové výpočty budou také od počátku rozumné, výběru nejpřijatelnější velkoobchodní ceny, a teprve potom hledat dodavatele.

Značení masa na trhu obecně je poměrně nízké, protože kupující jsou velmi citliví na cenu. Reakce na jakékoliv zvýšení cen je nesmírně bolestivá - maso jednoduše přestane brát, přechází na levnější výrobky. Z toho důvodu marže v obchodech s masem téměř nikdy nepřesahují 20-30% a zisk podnikatele spočívá především v počtu prodejů. Samozřejmě, v závislosti na typu masa, se značka liší. Například na vepřové maso, může to být 40%, a na polotovary může dosáhnout 60-100%, ale v průměru jdou stejné 20-30%. Hodně v otázce stanovení cen bude záviset na regionu - v těch regionech v Rusku, které nemají velké podniky nebo farmy v blízkosti, ceny masa jsou mnohem vyšší. Při výpočtu také nezapomínejte na to, aby se zohlednilo zkazení produktů - na samém začátku ztrát je nepravděpodobné, že byste se jim vyhnuli.

Krok 4. Najděte vhodný pokoj

Krok, který závisí na úspěšnosti obchodu s masem, je správné umístění a umístění. Mimořádně důležité je, že řeznictví je v kontrolním bodě - zisk v tomto druhu podnikání je hlavně kvůli objemům prodeje a nikoli na úkor dodatečných poplatků. Při výběru místa zkušení podnikatelé doporučují strávit den nebo dva a osobně počítat s provozem chodců. Minimální průchodnost za pracovní den je asi 2000 lidí. Z přijatého počtu kupujících obchodu se může stát asi 2-3%. Tyto údaje lze použít při plánování příjmů a čistého zisku.

Zpravidla, pro obchody s masem nevyžaduje velkou plochu: dokonce 90 a 100 metrů čtverečních. metrů - to je hodně, pronájem bude příliš velký a příliš těžký. Za prvé, může to stačit na 10-25 metrů čtverečních. metrů, optimální plocha je asi 30-40 čtverečních. Náklady na pronájem takových prostor může záviset na různých faktorech a může se pohybovat od 15 do 120 tisíc rublů. V tabulce 1 jsme představili průměrnou cenu pronájmu podle webových stránek společnosti Avito pro ruská města s různým počtem obyvatel. Data jsou relevantní pro září 2017.

Tabulka 1. Průměrné nájemné za obchodní prostory 25-60 m2. metry ve městech Ruska *

Obchod s masem: požadavky, dokumenty, OKVED, daně atd.

Otázka od Eleny Voroniny:

Dobrý den, řekněte mi, prosím, otevřete obchod pro prodej masa, který daňový systém zvolíte, bude kupovat od velkoobchodů a další prodej. Ale já stále nevím, v jaké místnosti nebo pronajmout obchod nebo mobilní kiosk, ale v jaké z těchto možností je podle zákona, nevím, kam jít.

Odpověď od Schmidta Nicholase (Autor webu Jak vydělat peníze):

Abych odpověděla na vaši otázku, také jsem se zeptal Dary Miltové (Autor oddílu "Účetnictví a daně"). Začněme v pořádku.

Daňový systém a kódy OKVED

Pokud zadáte omezení na zjednodušené, použijte zjednodušovač. Omezení výšky příjmů, počtu zaměstnanců atd. ESKN se zde neshoduje, UTII a patent by se měl konkrétně zaměřit na region. Obecně platí, že nejoptimálnější možnost použít USN 6%.

Další podrobnosti o daňových systémech naleznete v následujících článcích:

OKVED 52.22 Maloobchodní prodej masa, drůbeže, výrobků a konzervovaného masa a drůbežího masa. V případě velkoobchodu pak 51,32.

Jaké dokumenty a povolení jsou potřeba?

Zde vše závisí na tom, jak bude vaše činnost vykonána: vyřezávat těla a připravovat polotovary, které budete v obchodě nebo v samostatném obchodě.

Jednotné požadavky na všechny případy jsou následující:

 • Hygienická kniha pro zaměstnance (řezník a prodávající);
 • Výrobky musí mít certifikáty (od dodavatele);
 • Měla by existovat veterinární forma pro maso číslo 4 (od dodavatele);
 • Rozlišení SES;
 • Oznámení společnosti Rospotrebnadzor;
 • Úřady pro kontrolu požáru.

Veterinární forma pro maso č. 4 vypadá takto:

Zdá se, že nic nechybí. Praktici tohoto oboru říkají, že nejdůležitější je první tři body. Rospotrebnadzor může být oznámen do jednoho měsíce, a SES a Pozharnikov obdrží na ověření. Ale je lepší se starat o všechno předem.

Najděte dobré dodavatele se všemi odkazy a již polovinou všech problémů s dokumenty, které rozhodujete.

Nyní s obchodním místem. Abyste se vyhnuli všem hemoroidům s rozlišením SES a hasičům, najděte obchod na trhu nebo v obchodě. Protože obchod již obsahuje všechna potřebná povolení a můžete začít hned pracovat.

Ale pokud chcete samostatnou budovu nebo kiosku, je tady leknínka v masti. V mobilním kiosku nebudete moci řezat maso a budete prodávat pouze polotovary, co potřebujete k získání certifikátu shody / kvality. Není to těžké. Adresa ve středisku certifikace ve vašem městě předá všechny potřebné analýzy vašeho zboží, dobře a zbytek vám všem řekne. Není nic složitého, ale je to drahé, protože to stojí peníze. A ve volně stojící budově je třeba splnit řadu požadavků, aby bylo možné získat povolení k řezání / krájení / vaření / prodej. Seznam těchto požadavků patří: oddělený prostor pro sběr, které musí být vybaveny umyvadlem, dlažba a povrchové úpravy se samostatným vchodem, požární ochrany (hasící přístroj), vlastní montáž razrubochnoy palubu a péči atd Ale je lepší se o tom podrobněji zabývat s úřady.

Několik tipů

Věnujte zvláštní pozornost výběru pracovníků a hledání dodavatelů. Dodavatelé musí mít všechny odkazy a zaměstnanci musí mít zkušenosti. Řezník by měl být schopen správně, s minimálním množstvím odpadu k vyřezávání těla. No, prodávající by měl / měl být prodávajícím, schopen přesvědčit zákazníka, aby koupil, protože konkurence je velká. Sledujte také personál lépe, protože v tomto podnikání je krádež častá.

Můžete ušetřit na vybavení kupováním BU, ale chladicí zařízení je lepší koupit nové a od společností, které také zajišťují údržbu, protože dobré chladicí zařízení bude záviset na bezpečnosti masa. Chlazené maso může být skladováno chlazeno nejdéle 3-4 dny.

Předpokladem je, aby nebylo okamžitě koupeno a pronajato, aby se zkontrolovalo, jak jde obchod. Pokud je to špatné, pak se podívejte na něco jiného.

Zdá se, že to bylo všechno, co jsem vám chtěla říct z toho, co vím. Pokud máte další otázky, námitky nebo něco, co chcete přidat, napište do níže uvedených poznámek.

Dobré ráno, Nikolay, moc děkuji za odpověď na mou otázku.

Ale mám ještě pár dalších otázek, protože jste v podnikání velmi dobrý, pokud můžete?

1. Pokud zvolíte 6% USN, musíte si zvolit (IP) nebo LLC nejlépe? (pokud jsem jeden v jedné osobě).
2. Potřebuji charter a výtahy ze všech těl?
3. Pokud zvolíte USN 6%, mám nutně přemýšlet o prodeji masa KKM, myslím, že pokud tam není trh, ale pokud je obchod ano?
4. Pokud si vyberete USN 6% k prodeji, osobně budu muset platit příspěvky do FIU a dalších daní? zaúčtovat si z / pl?

Zeptám se Dary (zvláště pro daně), najednou se mýlím, ale je nepravděpodobné, že jsem udělal chybu)

Ano, trochu jsem se mýlil. Pokud obchodujete na trhu, kde je mnoho prodejců a prodávají se z přepážky, pak CMC není potřeba.

Dobrý den,
Potřebujete licenci pro obchodování s masem? Nebo jakékoliv jiné požadované dokumenty, které nejsou uvedeny v článku?
Jen obchod s masem, bez řezání a sekání masa do místnosti.

Dobrý den. Není to nutné. Vše, co je v článku, není třeba nic jiného.

Rozumím správně?
1 Pronajal jsem pokoj a problém s SES a hasiči rozhodl?
2 Musím oznamovat Rospotrebnadzor?

Jaké dokumenty jsou potřeba (nebo co ještě potřebuji)
Mám pokoj k pronájmu, jsem si koupil kostru ve vesnici jsem byl daný certifikát od vesnické rady, Tiskopis 2, kostra přinesla do města k veterináři, když mě vzal veškerou možnou pomoc a dal informace o podobě 4! Mám dokumenty na IP na mých rukou, formulář 4 certifikátu, smlouvu o pronájmu a více a víc jsem neudělal nic! Studu teď obchodovat. Felling probíhá v obchodě.

Tak to je to, co potřebuji víc, jinak mi řeknou nějaké povolení k obchodu s masem, nějaký certifikát o shodě, i když je něco jiného.
Jsem obchodování od 16 06 16.

1. Pokud vlastník prostor řeší problémy, jsou vyřešeny pro vás (to je obvykle na trzích). Pokud nejsou vyřešeny, pak jste prostě vzal prostor, ale dostanete povolení SES a hasičů sami.
2. Ano, je to nutné.

Sergej, v článku je to všechno napsáno:
- Hygienická kniha pro zaměstnance (řezník a prodávající);
- Výrobky musí mít certifikáty (od dodavatele);
- Měli by existovat veterinární formuláře pro maso č. 4 (od dodavatele);
- řešení SES;
- oznámení Rospotrebnadzorovi;
- Povolení požární kontroly.
Nepotřebujete nic jiného!
Pokud jste řezání masa v oddělené místnosti, zde je výňatek z článku pro tebe: „A v samostatné budově, je třeba postupovat hodně požadavky pro získání povolení pro kácení / řezání / vaření / prodeje. Seznam těchto požadavků patří: oddělený prostor pro sběr, které musí být vybaveny umyvadlem, dlažba a povrchové úpravy se samostatným vchodem, požární ochrany (hasící přístroj), vlastní montáž razrubochnoy palubu a péči atd Ale je lepší, když to všechno podrobně projednáme s úřady. "

Dobré odpoledne. Produkty musí mít certifikáty (dodavatel), jaký druh odkazů? Děkuji.

Dobrou noc, Nicholasi! Prompt prosím! Chystám se dělat velkoobchodní maso, nakupuji z obchodů, prodávám velkoobchodníky na trh. O obratu ve zjednodušené podobě nejsem fit. Jakou formu zdanění mám vybrat? A jaké dokumenty jsou pro to nutné? Hvatetli jeden kód okved 51,32? V předstihu děkujeme!

A nemáte na výběr. USN nechcete projít na hranici s UTII a patenty - nejsou přeloženy do rozpětí, jako velkoobchod na dvou zvláštních režimů (tj neprojdou aktivitou..). Zůstává pouze obecný režim.
Kódy OKVED vybírají, co opravdu děláte. Můžeme kromě velkoobchodu s masem provádět i veškeré doprovodné přepravní služby - to znamená, že je musíte přidat.

Dobrý den.
Je-li plán práce:
Koupil jsem ho z farmy nebo z jatka, není důležité, hlavním důvodem je, že dodavatel má všechna osvědčení pro maso a pak jej přímo prodá přímo zpracovateli.
Jen s koly. Potřebuji si pronajmout sklad, musím znovu udělat veterináře?

Dobrý den. Ne, ne.

Dobrý den, řekněte mi, prosím, všechny dokumenty od SES a Rospotrebnadzor, které musíte obdržet před obchodem nebo během něj? Děkuji

Pěkný den!
Mohli byste nám prosím sdělit, jaké jsou OKVED kódy pro nejnovější změny.
Chci otevřít řeznictví, které bude prodávat všechny druhy masa, drobů apod. A také vyrábějí polotovary (kotletky, zelí a dokonce i pelmeni)
V rámci tohoto druhu činnosti jsou OKVED nebo jiné kódy vhodné?
47,22.
47.22.1.
47.22.2.

V zásadě to udělají. Podívejte se na maloobchod 47.29 - ostatní potravinářské výrobky (nestačí k použití), stejně jako kódy pro velkoobchod (náhle budou takové operace)

Daria, díky za odpověď a za radu!
Kolik mám vědět o zdanění z toho se nemění?
Řekni mi, prosím, jaké dokumenty jsou potřebné SES? Z informací, které jsem shromáždil na internetu, jsem nenašel nic rozumného...
IP s USN.
Děkuji za odpověď!

O společnosti SES mi neřekněte, vidíte výše uvedené komentáře, jako je položit takové otázky

Dobrý den.
Pomozte nám vyjasnit situaci.
Mám obchod s masem již více než 10 let, ale vždy byly obchodní prostory buď v samostatné místnosti, nebo to bylo oddaným oddělením v obchodě. Všechny, respektive samostatné a vybavené všemi pravidly pro řezání a zpracování masa. V rozmezí vždy nutně vstoupil a vaření (polotovary), které byly vyrobeny na místě.
Nyní odstranil PAVILION (byl to pavilon a ne obchodní místo) na trhu (činnost probíhá v Moskvě). V souladu s tím, že je obchodní oblast vitríny a samostatná místnost s chladicí komorou, tekoucí voda / dřez / sanitace a zařízení (pila paluba, bruska, atd., Atd.). A pak tam byly nepředvídatelné problémy s místním veterinářem. Nejprve ona (veterinář) začal klást důraz na skutečnost, že pravidla prodeje masa na území trhu se zásadně liší od standardních předpisů pro obchod v izolovaných oblastech a obchodních odděleních ve specializovaných prodejnách. Dále poskytla informace, že řezání jatečně upravených těl v odrůdové maso a výroba namísto mletého masa je porušením pravidel prodeje na trhu. Na prodej (non-produkce na místě, a sice prodej) vaření masa a polotovary (hamburgery, kebab, kotlety, kupaty, kebab a jiní.) Jsou obvykle tabu, opět s odkazem na zvláštní pravidla pro prodej na trhu. Nabídla jsem jí možnost prodávat polotovary, kdy se výroba v tomto pavilonu neuskuteční, ale na jiném místě, které jsem pro tuto výrobu vybavil. V této věci lékař trvá na tom, aby jí poskytla veterinární osvědčení pro vyrobené produkty. Nemůžu je vzít odnikud. Za předpokladu, že její veterinární důkazy a vetspravki o primární produkci porážky, ze které jsou vyrobeny všechny polotovary, nevyhovuje.
Je veterinář legitimní ve své činnosti v této věci?
Také v případě, masné výrobky budou vyráběny v obchodě maso stravování (jídelna / kavárna / restaurace), pak k dodání do místa prodeje jakýchkoli podpůrných dokladů, které je třeba poskytnout na místě veterináře, aby všechno bylo legální? Tam je smlouva na dodávku kulinářských produktů, ale veterinář znovu trvá na poskytování veterinární osvědčení o zdravotní nezávadnosti. Ve veřejných stravovacích zařízeních není k dispozici žádný takový odkaz. Dříve, když se činnost provádí ve stacionárních obchodech, a to jakmile byly kontroly a SES a Rospotrebnadzor a vždy dost tohoto druhu smlouvy o dodávce a podklady pro výrobky (faktura Torg-12, a na faktuře). Otázky o neoprávněnosti doručování písemností vznikla ne jednou. Co je to takový rys prodejů na trhu nebo jednoduchý ohyb místní správy?
Velice čekám na odpovědi.
S pozdravem, Oleg.

Je třeba dát podezření, je to trh)) Nebo jednou zakoupit od dodavatele dokumenty a nakreslit je.. Získat certifikáty pro své výrobky z jiného místa.

Oleg, činnost veterinárního lékaře není legitimní, cítím zrno moci, to je to, co používá. Jeho úkolem je kontrolovat jatečně upravená těla, a pak jak je prodávat a co se vyrábí, není jeho úkolem.
Ale moje rada je získat certifikát o shodě, protože výroba p / f není kontrolována veterinářem, ale musí být certifikována

Dobré odpoledne, řekni mi prosím, existuje LLC. Které OKVED a jaké doklady musí být vydány pro velkoobchod s masem v zahraničí. Koupili v Rusku a poslali do kontejneru v Africe. Děkuji.

Dobrý den, je možné při otevření ipe obchodovat s masem z auta na ulici. Jaké dokumenty jsou potřebné, pokud je maso již od dodavatele zakoupeno v dělené podobě. ?

Ahoj lidi! Řekni mi prosím, chci prodat klobásu hromadně. Koupím od výrobce a prodávám na další prodejny za velkoobchodní cenu. Které dokumenty potřebuji pomoci?

Dobrý den. Zde se právníci ve speciálním tvaru na soubor otázek nebo telefonátu https://kakzarabativat.ru/soveti/yuridicheskie-konsultacii-onlajn-ili-gde-zadat-vopros-yuristu/ zdarma.

Dobrý den. Povídalo se mezi námi skutečnost, že v roce 2018 všechny organizace pro prodej masa budou muset pracovat na systému QR koda.pravilno říkám, že ne znayu.na Ufa od ledna letošního roku to praktikuyut.Eto někde již bylo zmíněno?

Možná to znamená on-line hotovostní oddělení od 01.07.2018 pro ty, kteří jsou na patentu a UTII. Pokud ano, pak ano.

Díky za odpověď. A další otázka se objevila na volání v úschově a nabídla otevření běžného účtu. Potřebuji to? Nebo bude to nutné při přijímání plateb od kupujících prostřednictvím terminálu například? No bezhotovostní vypořádání?

Potřebujete kontrolní účet atd.? Diskutujte otázky s bankou, je na vás, abyste se rozhodli.

Dobrý den, prosím, řekni mi, že jsem otevřel u vzít maso od velkoobchodníků a prodávat, ale teď přešel k muži, který dělá klobásu, kdybych musel vzít a prodávat sruk a nákupy, které dokumentuje musel musím požádat o předložení, nebo dost větve na maso odkud bude připravena?

Dobrý den!
Chci prodat masné výrobky Koupit kadávery od dodavatele (vepřové maso) a ve vakuové balené podobě prodávat výrobky maloobchodním prodejnám, jako jsou:
1) Shish kebab v marinádě (vakuové balení)
2) Maso balené (vakuové balení)
3) Uzené masné výrobky (vakuové obaly)
4) Solené solené, uzené (vakuové balení)
Chystám se dělat těla a vyrábět výrobky sám.
Jaké doklady a podmínky pro provedení tohoto případu jsou pro mne nezbytné?
Děkujeme předem za vyjasnění a radu.

Dobrý den, Radši se zeptat https://kakzarabativat.ru/soveti/yuridicheskie-konsultacii-onlajn-ili-gde-zadat-vopros-yuristu/ právníků a říkají, že seznam požadavků na výrobní proces. Je to zdarma.

Dobrý den, řekněte mi, prosím, co potřebuji k otevření polotovaru připraveného z prodeje IP. A s jakými doklady se dostaneme do společnosti SES? Omlouvám se, chci pouze tuto práci a hledám dodavatele v Moskvě, Kalugě a Tula oblosti.

Dobrý den, Jaké doprovodné doklady by dodavatel musela dodat k veterinárnímu osvědčení (sv-va) pro prodej v obchodě? Který oficiální dokument může potvrdit vaši odpověď?

Dobrý den, chci otevřít bod o prodeji šišského kebabu na městském trhu. (Na zelené, kde běžní lidé obchodují všechno, než ne popodya), co pro to potřebujete?

Dobrý den! Mám zájem o velkoobchodní prodej mražených polotovarů z masa (pelmeni, kotlety). Koupím velkoobchod od výrobce a prodám obchody a maloobchodní řetězce. Neplánuje se ukládání a ukládání do mezipaměti. Řekněte mi, které OKVED kódy bych měl specifikovat při registraci PI a potřebuji získat od SES povolení pro tento typ aktivity? Děkuji.