Slogany, slogany, slogany

Reklamní obuv není tak jednoduchá, jak se zdá: je to ve skutečnosti malý detail, může se ztratit na reklamním plakátu nebo se stát neviditelným na pozadí lidské postavy. A pokud fotografujete model obuvi bez prostředí, je nepravděpodobné, že plakát přitahuje pozornost diváka vůbec. Chcete-li zjistit, jak se vypořádat s tímto problémem obuvnických firem, expert na reklamu a podporu podnikání trenér Oia Imshinetskaya analyzoval více než sto reklamních snímků publikovaných v ruském tisku za dva roky. Časopis "Zpráva o obuvi" informuje o tom, jaké závěry provedl odborník v důsledku výzkumu.

Tvůrci reklamních obuvi často čelí následujícímu problému: jak zaměřit pozornost na skutečnost jako malý detail? Ve snaze nýt oko diváka je u bot, musí potýkat s nejhorším nepřítelem příslušenství v reklamě - obrazem člověka, který dal na botách a obrazně řečeno, aby ho zotročit. Nikdo se nedívá na otroka, každý se chce zabývat mistrem, takže ztráta nezávislosti je hlavním problémem při reklamě malých doplňků. A tento vzorec platí stejně pro všechny doplňky, včetně tašek, deštníků, šatů, hodinky.

Pokud budeme analyzovat příběhy různých plakátů propagujících boty, lze vysledovat do jediného pravidla: reklamní zprávy se dělí na ty, u kterých je obraz osoby vyloučeny v zásadě tak, aby bota nebyl významný konkurent, a ty, u kterých je přítomen. V druhém případě, inzerenti se snaží všemi prostředky, aby se zabránilo pozornost diváka přenést na boty na obraz lidí, kteří ze své podstaty vždy vyhrát v boji o pozornost s neživý objekt. Nejsou vždy v tom dobré, ale existuje několik pracovních metod. Uvažujme podrobněji o jednotlivých skupinách reklamních odkazů.

Jedním ze způsobů, jak vytvořit položku v kompozici v reklamě bez účasti lidí, je nepravděpodobná zvětšit na pozadí životního prostředí, dokonce i porušení všech zákonů proporcionality. Boty nebo boty, které jsou větší než její okolí, již detail nevnímají, stává se základem, důležitou a nezbytnou součástí kompozice. Dalším způsobem, jak změnit obuv na rám, je důležitým prvkem - používáním relevantní atributy jeho významu. Například můžete zavést boot do rámu obrazu, poslat kameru, reflektor nebo dokonce křídat jako mrtvola na scéně. Zcela populární mezi inzerenty je pojem "boty-fotomodel", ale je často realizován společně s osobou v rámci. V takovém případě se divák již nezajímá o to, co dívka demonstruje boty, začne hodnotit krásu sama. Model v rámečku tak "ukrást" pozornost diváka, za kterou inzerent zaplatil za zboží.

Existuje princip, který upoutává pozornost na vyčnívající objekt formu pro homogenní obsah. Například, pokud se podíváte na talíř z rýžové kaše, nikdo se nebude dívat na rýži, všichni budou dávat pozor na talíř. Inzerenti tuto techniku ​​používají k prokázání své obuvi: zejména v jedné z posledních reklamních kampaní značky CaféNoir se před publikem objevuje elegantní dámská obuv, naplněná růžovými pupeny v tónu modelu boty. Spíše běžnou technikou je ukázat detail na mluvícím pozadí nebo v sousedství dalších sémantických detailů. Jak říkají, King dělá sadu, tak při tvorbě reklamy používali snadno rozpoznané znaky. Boty vedle sádrové busty je vnímána jako prvek klasické kultury, květiny symbolizují krásu, ženskost a něhu, texturu dřeva - v přírodě, jablka - pokušení. Domácí zvířata jsou také golf sémantické manévr: kůň je spojena s aristokracie, krokodýl, hadů a ještěrek - s exotickým, kohout - jasný a provokativní, a dravé kočky, jako panteři - s elegancí a půvabem.

Konečně, dalším často používaným principem reklamní obuvi je ukázka detailů bez sémantických akcentů a dokonce i pozadí. Pozornost diváka se soustřeďuje na obuv jednoduše proto, že na ni není nic víc. Je to samozřejmě nudné a není tam žádný rozinek. Zdá se, že autoři takového reklamního důvodu jako prodejci šperků: výrobek je tak dobrý sám o sobě, že jeho podrobné zobrazení může vyvolat emoce v divákovi. Myšlenka je kontroverzní, ale velmi častá.

Jsou lidé, ale musí se s nimi bojovat.

Pohled diváka vždy spadá nejprve na místo, kde je pohybu nebo tam je malý spiknutí - i když "akce" nastane na papíře. Na boty z reklamy, kde jsou lidé, kteří nejsou k dispozici, jako je pohyb létajícího na boty nebo tenisky tisku složeného upoutá pozornost diváka a umožňuje mu pochopit základní důstojnost zboží. Jak ale inzerenti dělají, když je třeba vytvořit plakát s obrazem osoby? V tomto případě je pohyb může být gesto, jako nohy, házet na druhou nohu, vliv typu nastavení nebo uvolnit tkaničky nebo dokonce ‚kousání‘ podpatek boty, nebo druhé. Na jednom z plakátů Fabi modelka stojí na nohou do zdi, že divák se zaměřuje na obuv, která tuto zeď „rekvizity“, a na reklamní boty luxusním segmentu se často objeví muž, vášnivě držel ženské nohy nebo boty v ruce.

Nejběžnější příjem v reklamě skupiny "bez lidí" likvidaci sémantického konkurenta, který může upozornit na sebe. Vzhledem k tomu, že sémantickým centrem obrazu člověka jsou oči a obličej, inzerenti opouštějí fotomodelky na plakátech s botami "rohy a nohy". Přesněji, jedna noha. Diváci čerpají z představivosti, kterou zobrazila hosteska zobrazené boty, a připravila tak situaci, ve které přišla, a příběh, který jí předcházel. K tomu je třeba, samozřejmě, pečlivě podívat na obuv, za kterou ji zaplatil inzerent. V tomto recepci jsou boty často doprovázeny mluvícím zázemím a dalšími sémantickými detaily na principu "král dělá retinue".

Formální nebo sémantický kontrast Může být použit v reklamě s lidmi i bez nich, ale většina z příkladů našel ještě v prvním provedení. Pokaždé, když lidé na reklamy s formální sémantický rozdíl od vyhlásil válku: postavy jsou rozmazané, tmavé nebo světle pohled na světlém pozadí zboží. Sémantický kontrast je kontrast mezi těmito dvěma příběhy, například na reklamních boty Mary Atckins s obutý v botách figurín takové předměty stanou „živé“ a „mrtvé“ - zboží určené pro lidi „jsou“ neživé figuríny.

Popisované techniky jsou způsoby, jak "bojovat" s obrazem osoby v reklamní obuvi. Ale co když je obraz člověka přítomný na obrázku a s ním se s ním nesnáší? Objeví se "upírský obraz", v němž jsou informace o jiném produktu zašifrovány, a ne o tom, co reklama nabízí. Efekt "vampirismu" se projevuje v krásně oblečených modelech, kteří se směle dívají do kamery nebo do rámu, šplhají na lana, pijí koktejl nebo zobrazují erogenní zóny. Rozpoznat reklamu s image-vampirem je velmi jednoduchá: stačí zavřít vysvětlující text a zeptat se lidí, co se nabízí v reklamě. Pokud jsou odpovědi daleko od pravdy, diagnóza je "upír". Taková reklama "ukrást" čas inzerenta, který zaplatil za oční kontakt potenciálního kupujícího s reklamním obrazem, a proto investovat do něj nemá smysl.

Samozřejmě existují výjimky z každého pravidla a v kvalitativní reklamní tvorbě bude obraz člověka "pracovat", aby prokázal výhody produktu. Ale pokud jsou výhody zboží obtížné zdůrazňovat s pomocí neochvějných recepcí, stojí za to zvážit - a dělá krásná modelka, která se dívá na obuv diváka?

Jak otevřít obchod s dětskými botami

Autor: Artem Mikhailov. 15. září 2014

Maloobchodní prodej dětské obuvi je považován za jeden z typů podnikání s vysokým ziskem. Otázkou je - jak otevřít obchod s dětskými botami - zajímavé pro mnohé začínající podnikatelé. S řádným vypracováním podnikatelského plánu a investováním dostatečného množství finančních prostředků může obchod s touto komoditou přinést značné zisky. Výhody prodeje dětské boty jsou zřejmé. Obchod s dětskou obuví je výhodnější než obchod s dospělými. To je způsobeno několika důvody:

 • děti neustále rostou, takže někdy během sezóny musíte koupit více než jednu dvojici bot stejného druhu;
 • na rozdíl od dospělých, děti potřebují více modelů všestranné obuvi - sport, každodenní, domácí, ulice;
 • dětské boty nejsou příliš náchylné k módním trendům, takže nemůžete zajistit
  Prodej před každou novou sezónou;
 • rodiče mohou ušetřit na svých botách, ale děti mají vždy tendenci kupovat to nejlepší.

Jak otevřít dětský obuv: kde začít?

První kroky podnikatele, jak otevřít obchod s dětskými botami, jsou následující:

 • Registrace obchodních činností;
 • Výběr obchodních prostor;
 • Registrace obchodního sálu;
 • Nákup zařízení;
 • Pronájem zaměstnanců;
 • Nákup zboží k prodeji;
 • Původní inzerát nového obchodu.

Počáteční kapitál, který musí být k dispozici dříve, jak otevřít obchod s dětskými botami, odborníci odhadují částku nejméně 500 tisíc rublů, což zahrnuje náklady na otevření skladu v pronajaté oblasti a nákup zboží. Konečná hodnota bude záviset na: regionu, místě, kde má být obchod otevřen, blízkost dodavatelů, způsob dodávání zboží a mnohem více. V každém případě vám v této věci velmi pomohou následující informace: jak otevřít obchod s dětskými botami.

Jak otevřít obchod s dětskou obuví: registrace obchodních činností.

K podnikání: prodávat dětskou obuv, musíte se zaregistrovat jako podnikatel. Výběr organizační právní formy podnikání závisí pouze na vás, ale různé varianty, které jsou dnes platné, mají mnoho nuancí. Chcete-li se rozhodnout, doporučuji nejprve osvěžit se s informacemi: podrobnosti si můžete přečíst zde: Registrace podnikatelské činnosti: jakou formu si mám vybrat?, stejně jako v článku Co je lepší než IP nebo LLC. Každá z těchto forem má své výhody a nevýhody, takže je nejlepší, aby pečlivě tento problém okamžitě zkoumat, ještě před zahájením činnosti, to je velmi důležité! Při registraci podnikatelských aktivit dbejte na to, abyste okamžitě požádali o možnost použití systému USN, který by byl v budoucnu užitečný. Protože se budete zabývat obchodními aktivitami a prodejní plocha bude mít až 150 metrů čtverečních. použijete povinné zdanění ve formě UTII. Přibližná částka měsíčního daně bude činit asi 10 000 v oblasti obchodu asi 30 čtverečních metrů Výše daně bude záviset na konkrétním regionu a městě, ale bude v těchto mezích. Až 50% této částky daně může být sníženo o částku, kterou zaplatíte (UST). Vzhledem k tomu, budete na módu UTII, používání CCP (kontrola bankomatů), nebude zapotřebí, ale budete muset použít příjmy z prodeje, protože obchodování s bot, budete muset poskytnout zákazníkům kontroly pojištění bude podávání zpráv o datu pořízení zboží.

Jak otevřít dětský obuv: prodejní prostor a jeho dekorace

Z umístění prostor pod obchodem s dětskou obuví bude záviset na úspěchu vaší společnosti. Pokoj je dobře umístěn v jednom z následujících míst:

 • v nákupním centru;
 • v pavilonu na trhu;
 • ve volně stojící budově.

Hlavní věc spočívá v tom, že hlavním proudem lidí, kteří se vracejí z práce, je cesta. Toto pravidlo není nutné vykonávat pouze v případě, kdy se prodej dětské obuvi provádí ve velkém nákupním středisku: lidé zde nakupují zvlášť. Obvykle je však nájemné na podobném místě vyšší. Ideální volbou je možnost pronájmu prodejní plochy uvnitř malého nákupního centra v rezidenční čtvrti. Je dobré, když v blízkosti najdete školy a mateřské školy. K vybudování dětské boty bude mít dostatek prostoru o rozloze 30 - 40 metrů čtverečních. Hlavní oblast bude využívána jako obchodní plocha, po obvodu budou police s vzorkami obuvi. Část prostor bude použita pro skladování, přibližně 5 - 7 m². Náklady na pronájem 1 m2. v obchodním centru může být 500 až 1 000 rublů měsíčně, takže měsíční nájemné bude v rozmezí 15 000 - 30 000 rublů, v závislosti na regionu. (Tyto údaje jsou použitelné pro regionální města Ruska, v hlavních měřích může být pořadí čísel odlišné).

Chcete-li přitáhnout pozornost dětí, je třeba, aby byla místnost světlá, veselá, a kupovat nábytek světlé barvy. Můžete použít obrázky kreslených postav. Hračky, karikatury na velké obrazovce, rekreační oblast také pomohou učinit obchod oblíbenější u dětí a jejich rodičů. Pokud jsou peníze v počáteční fázi obtížné, pak nemůže být rekreační oblast organizována, čímž ušetříte náklady na její organizaci a skladovou oblast. Je však třeba se postarat o pohodlné sedací soupravy, na které se návštěvníci budou snažit boty.

Jak otevřít dětský obuv: obchodní zařízení.

Chcete-li vybavit obchod s dětskými botami, musíte si zakoupit speciální vybavení. Pro plnohodnotný provoz budete potřebovat:

 • speciální regály pro boty;
 • pohovky, lavice pro montáž;
 • rohože pro montáž;
 • zrcadla;
 • spotřební pomůcky - lžíce na boty;
 • stůl, správce židle;
 • Další regály (police) pro související produkty.

Celkem vybavení pro dětský obuv vyžaduje zhruba 100 000 - 120 000 rublů. Výběr vybavení lze provést přes internet. Existuje velmi velký počet nabídek jak pro velkoobchodníky, tak pro výrobce. Můžete si objednat individuální konstrukční stojany a místní dílny.

Jak otevřít dětský obuv: výběr dodavatele.

Dětské boty jsou oblíbené výrobky, mnoho výrobců se zabývá jeho výrobou. Pokud se podnikatel zajímá nejen o tuto skutečnost, jak otevřít obchod s dětskými botami, ale také získat dobrý zisk, je lepší, aby se od počátku soustředil na důstojné firmy. Mezi nimi můžete jmenovat takové slavné společnosti, které vyrábějí boty pro děti, jako jsou "Kotofey", "Top-top", "Pohádka".

Obvykle více zakoupené množství zboží, tím větší slevu lze získat. Pokud jsou objemy dostatečně velké, je vhodné najít kontakty s výrobci. Pokud plánujete začít z malého pokoje a malých pozemků, je lepší kontaktovat firmy, které prodávají obuv ve velkém. V takovém případě je třeba si uvědomit, že každý prodejce chce získat a provést příplatku, což znamená, že cena zboží bude vyšší.

Jak otevřít obchod s dětskými botami: reklamní obuv pro děti.

Před otevřením obchodu s dětskými botami byste se měli starat o počáteční reklamu, stejně jako plánovat reklamní nástroje pro měsíční použití. K tomu je nutné rozhodnout o cílové publikum skladovat. Protože jsme zde již zvažují otevření prodejny dětské obuvi, který je určen pro střední třídu, cílová skupina tohoto časopisu může být žena s mírnými prostředky, které mají malé děti, které žijí v okolních oblastech obchodu. Protože většina těchto žen pracuje, musíte se postarat o způsob obchodu. Je třeba zajistit, aby tento obchod fungoval v sobotu a v neděli, a aby pracovníci mohli po pracovní době navštívit pracovní dobu, tj. Obchod musí fungovat do 19-20 hodin.

Otevírání obchodu bude nutně oznámeno v propagačních materiálech. To lze provést následujícími způsoby:

 • uveřejňovat tištěné materiály v blízkosti škol a mateřských škol, že je plánováno otevření obchodu s dětskou obuví;
 • umístěte v obchodě nápis nebo banner na fasádě nákupního centra s informacemi o bezprostředním otevření. Podrobněji o značkách můžete přečíst zde: Sign - levný a efektivní nástroj pro inzerci malých podniků.
 • distribuujte letáky přes speciální společnosti do poštovních schránek v domácnostech poblíž vašeho místa objevení;
 • reklama na reklamu ve výtazích;
 • využívat uvnitř nákupního centra možnosti ukazatelů a informátorů;

Další informace o možnostech inzerce pro malé firmy si můžete přečíst tady.

Rozpočet inzerce pro počáteční reklamu obchodu může činit 50 000 - 70 000 rublů.

Nezapomeňte na trvalou reklamu v obchodě. Různé propagační akce, slevové karty, soutěže, ceny pro stálé zákazníky také pomohou zvýšit tržby. Měli bychom si uvědomit, že při prodeji obuvi se vyskytují vrcholy prodeje (sezóny), je v předvečer takových ročníků, abyste měli co nejúčinnější reklamu. Mezi tyto roční období patří:

 • čas před sezónní změnou - konec podzimu začátek zimy, začátek jara, začátek léta;
 • konce srpna - příprava na školu;
 • léto je začátek sezóny na pláži.

Specialisté považují období plné návratnosti obchodu s dětskými botami na 5-7 měsíců. Poté bude stabilní provozní podnik přinést dobrý zisk, protože obchodní marže na dětských botách jsou poměrně vysoké. Obchod s dětskými botami může být dobrým zdrojem zisku. Dobrá pověst, kvalita obuvi, pozorný personál, široký sortiment - to jsou hlavní součásti úspěchu.

Navíc, malé video o dětských botách, doufám, že vám pomůže s vyhledáváním a výběrem dodavatele.

Přilákat zákazníky do dětské obuvi

V každé rodině jsou děti vychovávány různými způsoby, včetně nákupů. Někdo dává dítě úplnou svobodu volby, platí pouze za vybrané věci a někdo "ví přesně to, co je nejlepší" pro syna nebo dceru. Tato dualita může zaměňovat majitele obchodů s dětským zbožím, pokud je třeba vybrat své cílové publikum.

Pokud vezmeme v úvahu ani obchod všestranný děti, kde najdete vše od plenek a konče autosedaček, a, řekněme, obchod dětské obuvi v tomto případě, úspěch závisí také na tom, jak účinné způsoby, jak přilákat zákazníky, aby využila svého majitele.

Jak jej pojmenovat?

Vše začíná názvem a logem - stejně jako v případě jiných obchodů, nezapomenutelné jméno pozitivně funguje pro obraz obchodu.

V designu obchodů pro děti tradičně používají jasné, syté barvy, stejně jako báječné a animované postavy. Mnoho hrdinů pohádek je ideální pro zdobení obchodu s obuví - například Kocour v botách nebo Popelka s křišťálovou obuví. Nenechte se však unést, protože množství pohádkových hrdinů odvede pozornost od samotného výrobku, který je zobrazen v oknech.

Je velmi důležité, že z velké vzdálenosti můžete vidět, že boty jsou na prodej! Proto jsme se soustředili na image obuvi, která by měla dominovat logu. Podobně by měla fráze CHILD'S FOOTWEAR v názvu okamžitě přitáhnout pozornost. Klientovi se nestará, jak nazýváte obchod a jméno "Puss in Boots" nebo "Baby" nic neříká. Zaměřte všechny své reklamní materiály na výrobky, které prodáváte.

Co je uvnitř?

Vnitřní organizace obchodu také přispívá k rozhodnutí kupujících, ať už navštíví tento obchod znovu. Vzhledem k tomu, že v tomto článku mluvíme o obchodě s obuví, ve kterém budou kupci určitě měřit své boty, zajistěte několik pohodlných polstrovaných stoliček kolem haly. A samozřejmě, výkladní skříně, které poskytují přístup k líbil modelu v kontextu dnešní populární systém samoobslužného namísto obvyklého „a můžete předvést pár?“.

Reklama

Nyní o reklamě. Pro dětskou obuví příslušného všechny klasické způsoby získávání zákazníků - televizní reklamy, propagační akce, rabaty a slevy, prodej a mnohem více. Samozřejmě, toto vše by mělo být vypočítáno pro cílové publikum v obchodě, stejně jako jakoukoli reklamu, která bude odeslána prostřednictvím internetu. Stojí za to používat a informace poskytnuté výrobcem obuvi prodávané v obchodě - mnoho populárních značek má své vlastní fanoušky. Například každý rodič zajistí, že boty jsou nejen krásné a trvanlivé, ale také užitečný pro vytváření nohou dítěte - tak proč nejsou uvedeny v inzerátu uloží vaše dětské obuvi na dostupnosti ortopedických modelů?

Mimochodem, o reklamě na internetu. Zeptáte-li se vypočítat, kolik sítě různé fóra a komunity rodičů, je snadné jen ztratit v tomto obrovském množství, takže diskrétní odkazy na prodejně v příslušném předmětu bude skvělým prostředkem řízení prodeje. Takové komunity jsou také užitečné v tom, že jejich studie pomůže jasněji formulovat představu o potenciálním kupujícím.

Neomezujte se však na psaní komentářů na fórach, protože mohou být více informativnější než vaše vlastní webové stránky, kde se zákazníci rychle dozvědí o zprávách a propagačních akcích. Podle statistik má moderní kupující větší důvěru v obchody, které mají vizitku, považují je za organizovanější a pohodlnější.

Využijte tyto techniky a úspěšný prodej vám!

Efektivní reklamní obuv

Pokud chcete přilákat návštěvníky na vaše obchodu s obuví, budete muset vyvinout příslušný marketingovou strategii. V prvé řadě je třeba si uvědomit, že tam jsou stejně účinné a určitě špatné způsoby, jak obchod s obuví reklamy. Tento článek je navržen tak, aby podnikatelům pomohl pochopit tyto jemnosti a zvolil nejvhodnější metody propagace.

Dekorační bod

Fasáda

Dekorace fasády má obrovský význam pro každou prodejnu obuvi. Často lidé si všimnou takové body, a tam, a to iv případě, že jste to v plánu a právě prošel. Fasádní, cedule, okna - z nichž všechny by měly odrážet koncepci instituce a přilákat pozornost lidí. Pokud je tato funkce ztracena, podnikání pravděpodobně nebude úspěšné.

Vývěsní štít

Značka musí být jasná, informativní a samozřejmě viditelná. Většina majitelů obchodů s botami upřednostňuje verze LED, protože tyto značky jsou jasně viditelné ve večerních hodinách. Nezapomeňte, že kromě jména by měl každý kolemjdoucí snadno číst a nápis "obchod s obuví", jinak ho může zmást s obchodem s oblečením, příslušenstvím apod. Přečtěte si více o typech značek, materiálů a výrobních nákladů v článku.

Showcase

Obvykle jsou v oknech obchodů s obuví zobrazeny nejlepší a / nebo nejlevnější modely. Samozřejmě by měl být vhodný návrh okna displeje - často vitríny jsou zdobeny speciálními závěsy, pěknými dekorativními prvky atd. Pokud návrh takového přehlídky výrazně narazí na váš rozpočet, můžete je uzavřít reklamními obrázky, které odpovídají tématu obchodu.

Vstupní skupina

Nezapomeňte, že není nic důležitějšího, než vypadá ve vašem obchodě v komplexu. Vývěsní štít, stěny, výlohy, to vše by mělo vytvořit harmonický a stylový soubor. Také je nutné se postarat o umístění vchodu do obchodu, protože je také součástí vzhledu.

Venkovní reklama

Billboardy

Billboardy jsou dobrým nástrojem pro podporu obchodu s obuví. Nezapomeňte však, že pokud otevřete první prodejnu a nemůžete si dovolit instalovat billboardy v okolí města, je lepší opustit tuto metodu ve prospěch levnějších možností. Předtím, než rozhodnete o umístění billboardu, přemýšlejte o tom, ale toto opatření je ve vašem konkrétním případě opravdu vhodné.

Bannery

Reklamné bannery se nacházejí v bezprostřední blízkosti obchodu. Na ně můžete zveřejňovat informace o propagačních akcích a speciálních nabídkách, protože dokonale přitahují pozornost kolemjdoucích. Více informací si můžete přečíst v článku o reklamních bannerech, typech a místech a výrobních nákladech.

Bojovníci

Ne všechny prodejny obuvi používají pilíře jako další reklamní nástroj. Pokud je obchod dobře viditelný a dostatečně velký (např. Samostatně stojící velká budova), pilíř jednoduše neodpovídá velikosti místnosti, což samo o sobě přitahuje větší pozornost. Pokud je však obchod s obuví v nákupním centru, jistě to nebude nadbytečné. V tomto případě bude působit jako ukazatel, který je někdy nutný v podobných komplexy.

Reklama ve výtazích

Často podle pokynů obchodníků uvádějí majitelé obuvi inzeráty ve výtazích v domcích blízkých okresů. Tato metoda propagace může být účinná, pokud je vaše leták jasný a vyniká příznivě vůči ostatním. Navíc nabídka nebo akce popsaná na ní by měla být skutečně přemýšlela a přitažlivá, neboť jinak nebude mít taková reklama účinek.

Lightbox

Zářící štíty v blízkosti obchodu dokonale přitahují pozornost zákazníků kdykoliv během dne. To je důvod, proč, pokud váš rozpočet poskytuje takové výdaje, objednat tento design. To platí zejména v případě, že váš obchod prodává drahé boty.

Internetová reklama

Objednejte si webovou vizitku od specialistů. Dosavadní dostupnost vám umožňuje propagovat obchod s obuví na internetu a zákazníky - abyste získali veškeré potřebné informace o vás.

Pokud se rozhodnete vytvořit vlastní webové stránky, nezapomeňte si přečíst naše články:

Zde uvádíme naše zkušenosti a názory na použití různých nástrojů, které jednoduše potřebujete, v práci. To vám umožní zkrátit čas pro výběr správných zdrojů pro jeho vytvoření a rychle získat zisk z webu.

Reklamy na reklamních stránkách

Využijte možnosti celé sítě v plné kapacitě. V každém městě jsou fóra a bulletinové desky, na kterých můžete zveřejňovat bezplatné informace. Nezapomínejte na tuto možnost - čím častěji spotřebitel vidí jméno vašeho bodu, tím lépe je pro podnikání.

Sociální sítě

Získejte skupiny v nejoblíbenějších sociálních sítích - Vkontakte a Facebook. Publikujte fotky modelů, sdělte zákazníkům o propagačních akcích - to všechno vám udělá dobré, konec konců, takže se člověk může zajímat o své produkty, a to i bez opuštění domova. Chcete-li přilákat předplatitele, můžete inzerovat ve velkých společnostech ve vašem městě - je to levné, ale může výrazně zvýšit publikum skupiny.

Tisková reklama

Letáky

Objednat řadu jasných a atraktivních letáků s obrázky nejlepších modelů obuvi a zmínku o nejatraktivnějších cenách a slevách v tiskárně. Musí být rozdány a rozloženy na poštovní schránky před otevřením obchodu. Území distribuce bude záviset na velikosti oblasti města - pokud žijete v metropoli, zkuste distribuovat letáky do blízkých oblastí, pokud se nacházejí v malém městečku - v celé osadě. Nemyslete si však, že stačí jednorázové opatření - distribuce letáků by měla probíhat pravidelně, nejlépe jednou měsíčně. Výhodou této metody propagace je, že taková reklama nevyžaduje, abyste vynaložil značné peníze.

Vizitky

Ve stejné tiskárně vytiskněte řadu vizitek. Předávejte je každému klientovi a nabídněte mu malou slevu - to výrazně zvýší zájem kupujících.

Brožury

Brožury by měly být distribuovány stejným způsobem jako letáky. Jejich hlavní výhodou spočívá v tom, že kromě informací o obchodu a skladě obsahují fotky nejlepších modelů a ceny za ně. Takže osoba uvidí určitou obuv, okamžitě zjistěte, kolik stojí a pokud se jí hodí, váš obchod určitě navštíví.

Reklama v televizi

Telecast

Tento komunikační kanál můžete aktivně využívat spotřebitelé, zejména pokud váš obchod prodává dětské nebo dámské boty, protože televizní stanici obvykle sledují ženy v domácnosti. Zkuste je zajímat a očekávejte nárůst počtu zákazníků.

Plazivá čára

Tento propagační nástroj by měl být používán kompetentně. Běžící běžící linka každý den nestojí za to, bude mít významný dopad na rozpočet. Tato reklama však bude účinná v období prodeje nebo velkých akcí.

Ostatní

Diskontní karty

Diskontní karty jsou nepostradatelným atributem jakéhokoli obchodu s obuví, bez ohledu na jeho směr a koncept. Po prvním nákupu dejte zákazníkům karty - to značně zvýší jejich věrnost a povzbudí vás, abyste přišli na boty.

Provádění cenových akcí

Propagace cen, prodej, speciální nabídky, slevy na některých modelech - to je téměř nejefektivnější způsob, jak propagovat obchod s obuví. Přemýšlejte o takových programech v předstihu a snažte se je prosazovat prodej určitých modelů a být prospěšné pro vás a vaše zákazníky.

Uchovávejte koncept a slovo z úst

Nezapomeňte, boty patří do kategorie produktů, které přitahují zákazníky díky třem ukazatelům - vzhledu, kvalitě a ceně. Takže pokud implementujete drahý, ale špatně kvalitní produkt, je nepravděpodobné, že byste mohli pomoci všem výše uvedeným metodám. Pokud prodáváte levné boty, sázíte na to, je velmi pravděpodobné, že vaše ceny budou vyprávěny přátelům a známým. Pokud je kladen důraz na kvalitu, rozsáhle se o tom informujte, a pokud je to potvrzují zákazníci, přijdou vám lidé z jejich kruhu lidí. Pokud trváte na tom, že implementujete jak vysoce kvalitní, tak levné zboží, neklaďte zákazníky - pokud jsou vaše levné boty roztrhané za měsíc, vaše potenciální klientela se o tom dozví. Nezapomeňte, že služby musí odpovídat danému konceptu, sloganu a umístění, jinak může slovo ústní (silný propagační nástroj) hrát s vámi krutý vtip.

34 příkladů tvořivé reklamy na obuv

23. ledna 2009 | Publikováno v inspiraci 8 Komentáře »

Jedním z nejlepších způsobů, jak předat informace nebo ukázat spotřebiteli správný výrobek, je reklama. V současné době mnoho firem prodává své výrobky a služby prostřednictvím reklamy. Účelem reklamy je předávat potřebné informace správnému publiku. Existuje mnoho způsobů, jak inzerovat produkt nebo službu.
V této sbírce jsou shromažďovány 34 příkladů tvůrčích reklamních plakátů vytvořených návrháři značek obuvi. Tyto značky vytvářejí reklamní kampaň na propagaci svých produktů, a tak dosahují dobrých výsledků v podnikání. V těchto příkladech si můžete snadno všimnout, jak společnosti vykazují ve svých produktech marketingový nápad.
Jiné příklady kreativní reklamy z dříve publikovaných sbírek můžete vidět články Bláznivý propagační plakáty, reklamní a 38 mistrovských a Creative reklama.Takzhe můžete vidět Artikl Balení vytvořit uměleckou inspiraci a nejlepší design obalů - Část 2, protože jsou příliš jemné příklady reklamy grafický design.

Reklama dětské obuvi: malí zákazníci by měli být spokojeni

Co je nejdůležitější pro rodiče, kteří si koupí boty pro dítě? Důvěra, že tato obuv může vydrží dlouhou dobu, bude potěšena komfortem, nebude mít negativní dopad a současně potěší s vylepšením designu. V zásadě mnoho společností dělá takovou jedinečnou obuv, ale naneštěstí mnoho, bohužel i velmi ohleduplní výrobci, získá správnou úroveň poptávky po svých nabídkách. Proč? Věc je, že třesoucí se a pečující rodiče musí určitě vědět, co boty nabízíte, a jaké jsou jeho výhody. Jinými slovy, potřebujete reklamu, a pak bude váš produkt rozpoznatelný a vyprodán. Reklama dětských bot by měla být jasná, atraktivní a správná.

Zaměřte se na detaily

V reklamní společnosti musíte přesně klást důraz na detaily. Podle četných studií bylo zřejmé, že taková technika nárazu je nejúčinnější.

 • Je nezbytně nutné uvést následující body:
 • Ekologické, bezpečné materiály;
 • Vysoká pevnost a neuvěřitelná kvalita;
 • Schváleno dermatology a pediatry;
 • Ortopedické vložky, které pomáhají chránit dítě před nesprávnou chůzí;

Obecně platí, že věnujte pozornost pečlivým rodičům, protože se rozhodují a přesvědčte je, že vaše boty jsou nejlepší, určitě musíte vyprávět o výhodách.

Současně budete jistě potřebovat vlastní webové stránky, kde můžete popsat výhody vašich výrobních metod, jakož i výhody materiálů, které používáte při výrobě dětské obuvi.

Reklamní předměty

Takže, jaké propagační produkty vám v tomto případě mohou pomoci, získáte důvěru mnoha rodičů?

Především byste měli myslet na reklamní společnost v televizi. A pomocí návrhů regionálních kanálů můžete ušetřit peníze a získat neuvěřitelně pozitivní důsledky. Současně musíte přemýšlet o samotném videu s nejmenšími detaily, abyste skutečně získali podporu nejen od rodičů, ale také od dětí. Koneckonců děti dnes rády jsou módní a rodiče prakticky děti svým dětem neodmítnou. Vyber si ten správný efekt, který osloví děti a jejich rodiče.

Účinnost vašeho vývoje výroby

Aby vaše produkce fungovala efektivně a racionálně, musíte velmi pečlivě přistupovat k marketingové problematice. Současně můžete otevřít své vlastní prodejny, kde se uskuteční prodej zboží, nebo můžete využít nabídky distributorů. Hledání distributorů by mělo být také velmi pečlivé a správné. V tomto případě je nejlepší, aby se vaši zaměstnanci zabývali touto problematikou, vybírali ty profesionály, kteří v této oblasti pracují již několik let a budou schopni poskytnout boty mnoha prodejnám v různých městech.

Pozornost pro malé zákazníky a jejich rodiče

Nejdůležitější věc v reklamní společnosti, jas a barva. Rodiče velmi milují, že si děti zkazují, snaží se je oblékat do všech krásných a nádherně módních. Proto je třeba klást důraz nejen na kvalitu a bezpečnost, ale i na styl, který odpovídá nejnovějším trendům dětské módy.

Určitě musíte přesvědčit zákazníky, že při nákupu této boty obdrží neuvěřitelný bonus ve formě vytrvalosti, síly, spolehlivosti, vysoké kvality, stylové a bezpečné. Tyto parametry jsou velmi důležitým prodejním místem.

Jak otevřít obchod s dětskými botami

Autor: Artem Mikhailov. 15. září 2014

Maloobchodní prodej dětské obuvi je považován za jeden z typů podnikání s vysokým ziskem. Otázkou je - jak otevřít obchod s dětskými botami - zajímavé pro mnohé začínající podnikatelé. S řádným vypracováním podnikatelského plánu a investováním dostatečného množství finančních prostředků může obchod s touto komoditou přinést značné zisky. Výhody prodeje dětské boty jsou zřejmé. Obchod s dětskou obuví je výhodnější než obchod s dospělými. To je způsobeno několika důvody:

 • děti neustále rostou, takže někdy během sezóny musíte koupit více než jednu dvojici bot stejného druhu;
 • na rozdíl od dospělých, děti potřebují více modelů všestranné obuvi - sport, každodenní, domácí, ulice;
 • dětské boty nejsou příliš náchylné k módním trendům, takže nemůžete zajistit
  Prodej před každou novou sezónou;
 • rodiče mohou ušetřit na svých botách, ale děti mají vždy tendenci kupovat to nejlepší.

Jak otevřít dětský obuv: kde začít?

První kroky podnikatele, jak otevřít obchod s dětskými botami, jsou následující:

 • Registrace obchodních činností;
 • Výběr obchodních prostor;
 • Registrace obchodního sálu;
 • Nákup zařízení;
 • Pronájem zaměstnanců;
 • Nákup zboží k prodeji;
 • Původní inzerát nového obchodu.

Počáteční kapitál, který musí být k dispozici dříve, jak otevřít obchod s dětskými botami, odborníci odhadují částku nejméně 500 tisíc rublů, což zahrnuje náklady na otevření skladu v pronajaté oblasti a nákup zboží. Konečná hodnota bude záviset na: regionu, místě, kde má být obchod otevřen, blízkost dodavatelů, způsob dodávání zboží a mnohem více. V každém případě vám v této věci velmi pomohou následující informace: jak otevřít obchod s dětskými botami.

Jak otevřít obchod s dětskou obuví: registrace obchodních činností.

K podnikání: prodávat dětskou obuv, musíte se zaregistrovat jako podnikatel. Výběr organizační právní formy podnikání závisí pouze na vás, ale různé varianty, které jsou dnes platné, mají mnoho nuancí. Chcete-li se rozhodnout, doporučuji nejprve osvěžit se s informacemi: podrobnosti si můžete přečíst zde: Registrace podnikatelské činnosti: jakou formu si mám vybrat?, stejně jako v článku Co je lepší než IP nebo LLC. Každá z těchto forem má své výhody a nevýhody, takže je nejlepší, aby pečlivě tento problém okamžitě zkoumat, ještě před zahájením činnosti, to je velmi důležité! Při registraci podnikatelských aktivit dbejte na to, abyste okamžitě požádali o možnost použití systému USN, který by byl v budoucnu užitečný. Protože se budete zabývat obchodními aktivitami a prodejní plocha bude mít až 150 metrů čtverečních. použijete povinné zdanění ve formě UTII. Přibližná částka měsíčního daně bude činit asi 10 000 v oblasti obchodu asi 30 čtverečních metrů Výše daně bude záviset na konkrétním regionu a městě, ale bude v těchto mezích. Až 50% této částky daně může být sníženo o částku, kterou zaplatíte (UST). Vzhledem k tomu, budete na módu UTII, používání CCP (kontrola bankomatů), nebude zapotřebí, ale budete muset použít příjmy z prodeje, protože obchodování s bot, budete muset poskytnout zákazníkům kontroly pojištění bude podávání zpráv o datu pořízení zboží.

Jak otevřít dětský obuv: prodejní prostor a jeho dekorace

Z umístění prostor pod obchodem s dětskou obuví bude záviset na úspěchu vaší společnosti. Pokoj je dobře umístěn v jednom z následujících míst:

 • v nákupním centru;
 • v pavilonu na trhu;
 • ve volně stojící budově.

Hlavní věc spočívá v tom, že hlavním proudem lidí, kteří se vracejí z práce, je cesta. Toto pravidlo není nutné vykonávat pouze v případě, kdy se prodej dětské obuvi provádí ve velkém nákupním středisku: lidé zde nakupují zvlášť. Obvykle je však nájemné na podobném místě vyšší. Ideální volbou je možnost pronájmu prodejní plochy uvnitř malého nákupního centra v rezidenční čtvrti. Je dobré, když v blízkosti najdete školy a mateřské školy. K vybudování dětské boty bude mít dostatek prostoru o rozloze 30 - 40 metrů čtverečních. Hlavní oblast bude využívána jako obchodní plocha, po obvodu budou police s vzorkami obuvi. Část prostor bude použita pro skladování, přibližně 5 - 7 m². Náklady na pronájem 1 m2. v obchodním centru může být 500 až 1 000 rublů měsíčně, takže měsíční nájemné bude v rozmezí 15 000 - 30 000 rublů, v závislosti na regionu. (Tyto údaje jsou použitelné pro regionální města Ruska, v hlavních měřích může být pořadí čísel odlišné).

Chcete-li přitáhnout pozornost dětí, je třeba, aby byla místnost světlá, veselá, a kupovat nábytek světlé barvy. Můžete použít obrázky kreslených postav. Hračky, karikatury na velké obrazovce, rekreační oblast také pomohou učinit obchod oblíbenější u dětí a jejich rodičů. Pokud jsou peníze v počáteční fázi obtížné, pak nemůže být rekreační oblast organizována, čímž ušetříte náklady na její organizaci a skladovou oblast. Je však třeba se postarat o pohodlné sedací soupravy, na které se návštěvníci budou snažit boty.

Jak otevřít dětský obuv: obchodní zařízení.

Chcete-li vybavit obchod s dětskými botami, musíte si zakoupit speciální vybavení. Pro plnohodnotný provoz budete potřebovat:

 • speciální regály pro boty;
 • pohovky, lavice pro montáž;
 • rohože pro montáž;
 • zrcadla;
 • spotřební pomůcky - lžíce na boty;
 • stůl, správce židle;
 • Další regály (police) pro související produkty.

Celkem vybavení pro dětský obuv vyžaduje zhruba 100 000 - 120 000 rublů. Výběr vybavení lze provést přes internet. Existuje velmi velký počet nabídek jak pro velkoobchodníky, tak pro výrobce. Můžete si objednat individuální konstrukční stojany a místní dílny.

Jak otevřít dětský obuv: výběr dodavatele.

Dětské boty jsou oblíbené výrobky, mnoho výrobců se zabývá jeho výrobou. Pokud se podnikatel zajímá nejen o tuto skutečnost, jak otevřít obchod s dětskými botami, ale také získat dobrý zisk, je lepší, aby se od počátku soustředil na důstojné firmy. Mezi nimi můžete jmenovat takové slavné společnosti, které vyrábějí boty pro děti, jako jsou "Kotofey", "Top-top", "Pohádka".

Obvykle více zakoupené množství zboží, tím větší slevu lze získat. Pokud jsou objemy dostatečně velké, je vhodné najít kontakty s výrobci. Pokud plánujete začít z malého pokoje a malých pozemků, je lepší kontaktovat firmy, které prodávají obuv ve velkém. V takovém případě je třeba si uvědomit, že každý prodejce chce získat a provést příplatku, což znamená, že cena zboží bude vyšší.

Jak otevřít obchod s dětskými botami: reklamní obuv pro děti.

Před otevřením obchodu s dětskými botami byste se měli starat o počáteční reklamu, stejně jako plánovat reklamní nástroje pro měsíční použití. K tomu je nutné rozhodnout o cílové publikum skladovat. Protože jsme zde již zvažují otevření prodejny dětské obuvi, který je určen pro střední třídu, cílová skupina tohoto časopisu může být žena s mírnými prostředky, které mají malé děti, které žijí v okolních oblastech obchodu. Protože většina těchto žen pracuje, musíte se postarat o způsob obchodu. Je třeba zajistit, aby tento obchod fungoval v sobotu a v neděli, a aby pracovníci mohli po pracovní době navštívit pracovní dobu, tj. Obchod musí fungovat do 19-20 hodin.

Otevírání obchodu bude nutně oznámeno v propagačních materiálech. To lze provést následujícími způsoby:

 • uveřejňovat tištěné materiály v blízkosti škol a mateřských škol, že je plánováno otevření obchodu s dětskou obuví;
 • umístěte v obchodě nápis nebo banner na fasádě nákupního centra s informacemi o bezprostředním otevření. Podrobněji o značkách můžete přečíst zde: Sign - levný a efektivní nástroj pro inzerci malých podniků.
 • distribuujte letáky přes speciální společnosti do poštovních schránek v domácnostech poblíž vašeho místa objevení;
 • reklama na reklamu ve výtazích;
 • využívat uvnitř nákupního centra možnosti ukazatelů a informátorů;

Další informace o možnostech inzerce pro malé firmy si můžete přečíst tady.

Rozpočet inzerce pro počáteční reklamu obchodu může činit 50 000 - 70 000 rublů.

Nezapomeňte na trvalou reklamu v obchodě. Různé propagační akce, slevové karty, soutěže, ceny pro stálé zákazníky také pomohou zvýšit tržby. Měli bychom si uvědomit, že při prodeji obuvi se vyskytují vrcholy prodeje (sezóny), je v předvečer takových ročníků, abyste měli co nejúčinnější reklamu. Mezi tyto roční období patří:

 • čas před sezónní změnou - konec podzimu začátek zimy, začátek jara, začátek léta;
 • konce srpna - příprava na školu;
 • léto je začátek sezóny na pláži.

Specialisté považují období plné návratnosti obchodu s dětskými botami na 5-7 měsíců. Poté bude stabilní provozní podnik přinést dobrý zisk, protože obchodní marže na dětských botách jsou poměrně vysoké. Obchod s dětskými botami může být dobrým zdrojem zisku. Dobrá pověst, kvalita obuvi, pozorný personál, široký sortiment - to jsou hlavní součásti úspěchu.

Navíc, malé video o dětských botách, doufám, že vám pomůže s vyhledáváním a výběrem dodavatele.