Prodej ojetých věcí: jak otevřít komisionářský obchod?

Obchod byl vždy a zůstává jedním z nejvýnosnějších typů obchodní činnosti. Při organizaci výroby, výrobních linek, spotřebního materiálu, dílny, řady pracovníků a tak dále jsou potřeba. Chcete-li začít obchodovat, potřebujete pouze místo - kiosk, obchod nebo místo na trhu a zboží. Hlavní obtížnost takového podnikání spočívá ve vývoji koncepce, výběru produktu a schopnosti zajistit stabilní tok zákazníků.

Podnikatelský plán pro provizi: je dnes tak důležité?

Odkaz z encyklopedie: "Prodejna Komise - obchodní společnost, která prodává použité věci. Ojeté prodejny se liší tím, že zboží na prodej nepochází z velkoobchodních skladů, ale od soukromých osob, které je ukládají na provizi (peněžní odhad) a obdrží vypořádání po prodeji. "

Tržní studie za posledních několik let ukazují, že zájem obyvatel v provizích se neustále zvyšuje. To potvrzuje skutečnost, že počet takových prodejen se zvyšuje jak v hlavním městě, tak v dalších velkých městech Ruska.

Obchod Komise vzkvétal v době Sovětského svazu. Pak se jednalo o zaměření použité, ale často vysoce kvalitní a vzácné a někdy i umělecké hodnoty. Zboží v provizi bylo prodáváno za vysoké ceny a kupující v nich byli často bohatí lidé. Teď - úplně jiný problém. V obchodech Komise jsou přitahovány především demokratické ceny a široká škála základního zboží: oděv, obuv, nádobí, domácí spotřebiče atd.

Lidé měli vždy touhu ušetřit peníze, koupit něco se slevou. Každý, kdo hledá levnou ledničku (u dachy), značkové oblečení (i loňské sbírky) nebo iPhone za polovinu ceny jsou vaši potenciální zákazníci.

Schéma práce obchodních komise

Schéma práce podniku obchodu s použitým zbožím je jednoduché a průhledné. Cílem majitele je prodávat zboží někoho jiného a získat za to určité procento prodeje.

Jednotlivci, kteří poskytují zboží k prodeji v provizích, se nazývají závazek. Obvyklá schéma, praktikující od vlastníků provizních karet - uvedení zboží na displej po určitou dobu (od měsíce do tří nebo více). Pokud během tohoto období produkt zůstane na polici, vrátí se majiteli (někdy se na žádost majitele obchodu účtuje poplatek za skladování - od 3 do 5 procent). Pokud je zboží prodáno, splnomocnitel vyplní zvláštní formulář smlouvy, který se týká převodu vlastnictví kupujícího na zboží.

Váš úkol, jako vlastník obchodní organizace, který jedná jako zprostředkovatel v transakci, sleduje dodržování závazků obou stran. Aby se zabránilo nepředvídatelným situacím, advokáti doporučují, aby každá operace nákupu a prodeje byla uložena na papíře se podpisy stran. Formy smluv musí být předem připraveny v dostatečném množství. Samozřejmě, že budou vyžadovat kvalifikovaného právníka.

Obchod se zbožím používají / mají obvykle pracuje takový systém poplatků za dopravu: dražší položky, tím menší procento obchodu. Například při prodeji norkového kožichu za 50 tisíc rublů. váš podíl z prodeje může být 10% (5 tisíc), a při prodeji kabátu nebo bundy na 1000 rublů. - až 30% provize (330 rublů). Máte tedy obchodní zájem o prodej různých věcí - drahé a levné. Obrat v nízké cenové kategorii je rychlejší, a procento zisku je vyšší, ale pro realizaci jedné drahé věci, můžete okamžitě získat značné množství.

Samozřejmě majitel obchodu může nastavit úrokovou sazbu podle vlastního uvážení (jako volba - to samé platí pro všechny produkty). Obchodníci doporučují používat výše uvedený systém provizí, protože se osvědčil v oblasti komisionářského obchodu.

Otevřeme vlastní kávu a čajovnu: nuance otevření, aspekty práce, obchodní funkce.

Mýdlo vyrobené vlastním rukama jako zdroj příjmu.

Výběr specializace pro prodej použitého zboží

Ze správného výběru konceptu budoucího obchodu závisí do značné míry úspěch budoucího podniku. Tam je několik populárních formátů:

 1. Jak otevřít obchod s oblečením? Sortiment trhu s oděvy je velmi široký - jedná se o otevření komisionářských obchodů s dětským zbožím, každodenní dámské a pánské oblečení, dětské zboží, obuv.
 2. Prodej vybavení. Nabídka kupujících použitých mobilních telefonů, televizorů, notebooků, domácích spotřebičů - od žehliček až po pračky. Jedná se o zboží každodenního užívání, které často selhává a ne všechny si mohou koupit nové. V takovém případě možná budete potřebovat přepravu k přepravě objemného zboží.
 3. Šperky nebo obchody starožitností. V takových vynikajících obchodů, které prodávají starožitnosti, vzácné knihy, obrazy, sošky, nádobí, hodinky, klenoty. Kruh návštěvníků těchto prodejen je velmi omezen.
 4. Obchod se značkami. Mohou se zabývat prodejem jak použitého, tak i nového zboží, které z nějakého důvodu nebylo vhodné pro bývalé vlastníky.
 5. Nábytek. Při přestěhování do jiného místa bydliště je někdy výhodnější předat kvalitní nábytek provizi než zaplatit za její přepravu. V takovém případě je komisionářský obchod jen bohoslovím.
 6. Automobily. Pro takové podnikání bude vyžadovat velké obchodní prostory s přilehlým územím pro výstavu automobilů před obchodem.
 7. Formát "Tisíc drobností" spojuje několik směrů najednou: oblečení, zboží pro děti, spotřebiče, nádobí pro domácnost, disky, knihy, interiérové ​​předměty - to vše se může klidně "pohnout" na sousedních regálech. Nejúčinnější možnost pro podnikání.
 8. Prodej dětského oblečení a hraček. Jak otevřít dětský komisionář není snadný úkol. Ale docela reálné.

Někdy podnikatelé otevírají obchod s oblečením a pak s příznivou kombinací okolností rozšiřují firmu přidáním dalších oddělení.

Výběr místnosti

Přemýšlejte o tom, do jaké části města by měl být váš obchod umístěn. Pronájem v centru může být řádově dražší než v některém ze vzdálených oblastí. V jaké části města žije většina lidí patřících k vašemu cílovému publiku? Nezapomínejme, že se jedná především o osoby s nižším příjmem: důchodci, studenti, mladé matky na mateřské dovolené. Snad v hustě osídlených oblastech spánku bude obchod živější než úctyhodné centrální. Je skvělé, pokud se vaše provize nachází vedle obchodu s potravinami, školy, policie, zastávky veřejné dopravy.

Obchodní registrace

Chcete-li otevřít komisionáři od začátku, musíte:

 1. Zapište PI nebo LLC do daně. V případě, že plánujete spolupracovat nejen s fyzickými, ale i právními subjekty (např. Výrobci prodávající nelikvidní výrobky), budete muset zaregistrovat LLC. Základní systém aplikovaný na tuto formu podnikatelské činnosti bude pro vás nejvýhodnější.
 2. Uveďte položku 52.5 jako hlavní kód OKVED (maloobchod s použitým zbožím v obchodě).
 3. Zaregistrujte se do PF.
 4. Získání povolení k obchodování v místní správě.
 5. Získejte povolení od společnosti Gospozhnadzor a Rospotrebnadzor.
 6. Uzavřete smlouvu o pronájmu místnosti.

Prodej použitých věcí: jak začít?

Použijte všechny prostředky, které máte k dispozici k propagaci vaší společnosti, protože reklama je motorem obchodu. Dokonalým nápadem bude paralelní otevření internetového obchodu, který umožní vaší firmě ovládat síťový prostor, předávat informace širokému publiku a vytvořit páteř stálých dodavatelů a zákazníků. Vytvořte si malou vizitku - náklady jsou minimální a výhody mohou být velmi hmatatelné.

Organizujte venkovní reklamu v oblasti obchodu. Je žádoucí, aby reklamy byly s pestrými, okouzlujícími fotografiemi. Mohou to být i další tištěné produkty - brožury, pohlednice. Ujistěte se, že inzerujete v novinách, v místní televizi. Hlavním cílem je informovat potenciální zákazníky o všech výhodách získání zboží od vás.

Zpočátku by ceny v obchodě měly být minimální a kvalita - jen vynikající. A pak dobrá zpráva o vzhledu vašeho nádherného obchodu se rozšíří kolem oblasti "word of mouth", a budete jen rád, kdy budete sledovat příliv návštěvníků.

Náklady na podnikání (komisionář)

Vaše počáteční náklady budou poměrně malé - to je jeden z důležitých pozitivních aspektů tohoto podnikání. Pojďme uvedeme hlavní body, například s některými průměrnými údaji:

 • pronájem prodejní plochy (od 20 m2, v průměru - 1000 rublů na m2) bude od 20 tisíc rublů. za měsíc;
 • Vybavení: regály, závěsy, stojany, vitríny, figuríny (to vše si můžete koupit z ruky) - ne více než 40 tisíc rublů;
 • plat pro prodejce - od 15 tisíc rublů. za měsíc;
 • reklama - to může být zcela zdarma (například v novinách volných reklam) nebo stojí báječné peníze. Je velmi těžké zde vypočítat;
 • vypracování potřebných formulářů a dokumentů. Zde vše závisí na ceně odborníka, který se bude zabývat vašimi formami (1000 rublů za každou - to je minimální cena).

Jak nastavit firmu pro výrobu dlažebních desek? Přečtěte si od nás.

Je výhodné otevřít komisionářskou prodejnu?

Jednorázové názory marketingových odborníků a finančních expertů se snižují tím, že počet komisionářských obchodů bude v blízké budoucnosti růst. Obliba levných zboží z druhé ruky není hrozným krizovým jevem, protože v obtížných časech se poptávka po nich jen zvyšuje. Velkým přínosem tohoto druhu činnosti je neexistence rizik: není třeba provádět velkoobchodní nákupy zboží, které by v případě nestability spotřebitelské poptávky mohlo spočívat v úpadku.

Chcete-li provést podrobný výpočet očekávaného zisku, potřebujete znát přibližnou částku denní kontroly obchodu. Například se rovná 10 000 rublům. (je to velmi skromný ukazatel). V tomto případě může být čistý zisk majitele 20% z této částky nebo 2 tisíc rublů. Domníváme se, že: měsíční zisk podniku činí zhruba 60 tisíc rublů, ročně - 720 tisíc. Z tohoto důvodu se částka měsíčních nákladů - 35 tisíc rublů. a získat 25 tisíc čistého zisku za měsíc a 300 tisíc - za rok.

Jak otevřít provizi: několik rychlých tipů...

 • V den zahájení obchodu by se návštěvníci neměli setkat s prázdnými policemi, i když se vám nepodařilo vytvořit dostatečný počet spojení s komisařem. Pokud není jiná možnost, zakoupit první zásilku zboží na skladě nebo second-hand velkoobchodu;
 • střílet pokoj odpovídající vašim potřebám: velká poloprázdná hala není nejen nerentabilní, ale také nepohodlná pro kupující;
 • pokud se vám podaří najít místnost, ve které by bylo kdysi umístěno obchodní dům, bude to ideální volba. Tím se sníží náklady na opravy a možná i část zařízení;
 • letáky s reklamním obchodem se distribuují do poštovních schránek. Přednášející slibují slevy: je tedy pravděpodobné, že se ještě budou podívat do vašeho obchodu;
 • "Zlaté" pravidlo stanovení ceny za použitý výrobek není vyšší než 50% hodnoty nových. Nezapomínejte na realizaci věcí za nadměrnou cenu, která jistě nikdo nebude kupovat.

Zahájení podnikání je vždy obtížné a nepředvídatelné. Snažte se mít o vás nejpříznivější dojem - od komitentů i od klientů - a pak vám úspěch neudělá čekání. Hodně štěstí!

Business Idea: Jak otevřít dětský obchod s potravinami

Komisionářský obchod s dětským zbožím je slibnou obchodní možností, která s příslušnou organizací přinese malý, ale stabilní příjem

Krize dělá její úpravy ve všech aspektech každodenního života. Kupní síla většiny obyvatelstva klesá a lidé již často nezískávají nové věci. Děti jsou však zvláštní výdajové položky. Děti vyrůstají a nové oblečení, boty a některé doplňky je nudí častěji než dospělí. Co rodiče, jejichž děti s neuvěřitelnou rychlostí vyrůstají ze starých oděvů, pokud není mírný plat nestačí na neustálou aktualizaci šatníku?

Než začnete

Můžete začít své podnikání v oblasti provize prodeje dětského zboží i bez počátečních nákladů na pronájem místnosti. Pokud nejste zmateni skladováním zboží ve svém bytě (dům), a pokud vám nevadí cestování do domu dodavatelům a kupujícím, má smysl začít s internetovým obchodem, umístěním reklam na sociální sítě a fóra (více informací o propagaci, kterou jsme promluvme si níže). Když si uvědomíte, že vaše podnikání se zvedá a dostanete alespoň malé množství věcí, které zajistí, že vaše obchodní plocha nevypadá prázdná - pak bude mít smysl pronajmout samostatnou oblast.

Dokumenty a licence

Při založení komisionářské kanceláře je nejvhodnější zaregistrovat společnost s ručením omezeným (LLC) se zjednodušeným daňovým systémem. Registrace této právnické osoby vás bude stát 4 000 rublů. Kromě potvrzení o zaplacení státního dluhu budou vyžadovány i zakladatelské listiny právnické osoby, rozhodnutí o založení LLC a její listina. Do tohoto seznamu je třeba připojit příkaz, který byl modelován po P1101. Registrační postup trvá 5 dní.

Umístění a pronájem

Vlastníci komisionářských obchodů, stejně jako majitelé všech obchodů třídy diskontů, jsou nenároční z hlediska výběru místa. Pokud je váš hlavní kontingent lidem se skromným příjmem, pak nemá smysl investovat do pronájmu drahých oblastí v centru města. Další věc je, že tok lidí, kteří projíždějí, musí být stále intenzivní, takže hledáme místo, které se nachází nedaleko dopravních zastávek, velkých obchodů s potravinami nebo jiných míst přitažlivosti lidí. Vhodný pokoj v prvním patře průměrné obytné budovy nebo dokonce i v suterénu (protože v suterénu nejsou žádné okna, nájemné bude mnohem levnější).

Základní principy spolupráce s kompetentními společnostmi

- Komisař a komisionář uzavřou provizi o provizi, kterou komisionář obdrží po prodeji dodaného zboží za uvedenou cenu. Uvedená cena nesmí překročit polovinu průměrné tržní hodnoty tohoto produktu.

Marketing

Propagace obchodního domu pro děti musí začít s internetovým prostorem. Vytvořte nejjednodušší webové stránky (náklady na práci programátora vám budou stát 10-15 000 rublů) - jeho hlavním prvkem bude katalog zboží. To je zvláště důležité, pokud se rozhodnete použít rady uvedené na začátku článku a začít tuto firmu bez pronájmu místnosti. Kromě toho bude katalog užitečný, pokud kromě oblečení, hraček a jiného zboží, které nevyžadují velké skladovací prostory, budete prodávat další objemné předměty - kočárky, dětské postýlky, dětské postýlky atd. Není nutné vynakládat peníze na pronájem velkých prostorů pro jejich umístění - kupující budou moci hodnotit sortiment na webu nebo ve formě tištěného katalogu, který mu nabídnete do obchodu. Také vaše virtuální vizitka musí obsahovat jednoduché a srozumitelné pokyny, jak se k vám dostat (zejména pokud je bod v oblasti "spaní"). Ideální volbou je připojená mapa.

Ziskovost

Náklady na otevření produkty A komisař pro děti je velmi skromný - asi 250-300 000 (což zahrnuje náklady přivést do místnosti ve správném tvaru, nákup skromné ​​sadu nezbytného vybavení - registrační pokladny, skříňky, regály a věšáky a první platba nájemné poskytovatel Prodejce pokud vás rozhodněte se najmout si, aby pomohla jiné osobě).

Commissary obchod s dětským zbožím: jak otevřít?

Obchod s dětskými komisionáři: seznam potřebných dokumentů +5 aktuální metody inzerce + výpočet ziskovosti případu +5 tipů pro ziskovost případu.

Kapitálové investice v komisionářském skladu: 453 000 rublů.
Doba návratnosti: 12-18 měsíců.

Obchodní odvětví je nejvýnosnější obchodní oblastí na světě.

K výrobě výrobku od začátku je nutné nakupovat stroje, drahé zařízení, mít obrovský počet zaměstnanců a tak dále.

Ale pro jednoduchou realizaci zboží je potřeba jen obchod, zboží samotné a prodávající.

Tato jednoduchost vám umožní začít podnikat všem.

Existuje však i "zadní strana mince": v tomto odvětví vznikla vysoká konkurence.

Kvůli tomu, že je "na koni", je třeba zvolit určitou výbavu.

Například v současné situaci ekonomické nestability roste takzvaná provize v popularitě.

Zvažte, co je potřeba otevřete dětský komisionář.

Jaký druh investic musí začít? A bude tato činnost obecně zisková?

Jaké zboží mám použít při spuštění dětského komisionáře?


Samotná myšlenka sama o sobě nemůže být ani diskutována.

Každý, kdo má děti, ví, že kojenci rychle rostou. Z tohoto důvodu musí neustále nakupovat nové věci, což je poměrně drahé.

Navíc zbývající oblečení a boty jsou obvykle v poměrně dobrém stavu.

Celkově tyto faktory vedly k poptávce po objednávkách dětského zboží.

Jaké pozice nutně zahrnují rozsah?

 • Obuv a oblečení pro všechny roční období;
 • chodci a kočárky;
 • hračky pro různé věkové kategorie;
 • stoly pro krmení.

Tento seznam zboží stačí k úspěšnému obchodování.

A aby byl obchodní proces ziskovější, je nutné mísit stávající zboží (použité věci) s produkty z dětských skladových center.

Následně obchod nebude mít "auru" z druhé ruky, která opravdu nepřitahuje lidi.

Kromě toho můžete uzavírat smlouvy se zahraničními partnery, abyste přinesli výrobky evropské kvality.

Jaké dokumenty jsou potřebné k legalizaci firmy?


Každý nový podnik by měl být legalizován a platit daně.

Porušení tohoto pravidla povede minimálně k pokutám. V nejhorším případě bude tento bod zcela uzavřen.

Chcete-li otevřít dětský komisionářský obchod, musíte provést následující kroky:

 1. Zaregistrujte případ jako LLC nebo IP (pro toto bude vyžadováno 800-3 000 rublů). Hlavní kód OKVEDu je 52,5.
 2. Chcete-li se zaregistrovat v penzijním fondu (od roku 2016 tuto povinnost přebírá daňová kontrola, stačí získat příslušné cenné papíry).
 3. Získat závěry od Rospotrebnadzor a Gospozhnadzor.
 4. Vydání pronájmu.
 5. Chcete-li utěsnit, pod kterým dětský komisionář bude pracovat 600-1 600 rublů (volitelně).
 6. Otevřete účet, který bude stát 550-300 rublů (volitelné).

Stojí za to objasnit, že pro aktivity přes internet bez zaměstnanců, můžete dělat bez oficiální registrace.

Tento typ činnosti má možnost přejít na zjednodušený systém placení daní.

To znamená, že podnikatel zaplatí daň z příjmu ve výši 6-15% (v závislosti na zvolené formě) + provede odpočet PF.

Více o hlavních formách zdanění:

Kde zřídit komisionář pro dětské oblečení?

1) Prodej prostřednictvím internetu

V počáteční fázi není třeba pronajmout pokoj.

Na začátku můžete provádět prodej prostřednictvím Internetu.

K tomu je třeba:

 1. Použijte konstruktéry k vytvoření webu (níže uvedený seznam), kde můžete informace o novém převodu odeslat do dětského komisionáře.
 2. Vytvářejte stránky v sociálních sítích.
 3. Umístěte reklamy na různá fóra, která jsou otevřena nové komisionáři pro dětské oblečení.

Top tři návrháři stránek, podle uživatelů:

 • http://en.wix.com/ - jednoduchý konstruktér s jednoduchou registrací;
 • http://nethouse.ru/ - volný stavitel webu, vyrovnat se s jakýmkoli směrem předmětů;
 • http://energy-bm.ru/ - bezplatný návrhář, který pomůže vytvořit web pro podnikání a nejen.

Takový způsob prodeje však může způsobit nepříjemnosti spojené s přijetím zboží a jeho doručením klientovi.

Proto v budoucnu (pokud sníte o vážné ziskové činnosti), stojí za to obrátit se na pronájem oblasti prodeje.

2) Pronájem prostor pro obchod: umístění a oblast


Po určité době po určení výhod a nevýhod této oblasti podnikání bude možné pronajmout stacionární místnost pod pověřením dětského oděvního obchodu.

Pro začátek je lepší pronajmout území o rozloze 65 osob m2, jako chodci, vysoké židle pro krmení, postele zaberou spoustu místa.

Podívejte se na místo blízko velkého množství lidí. Může to být autobusová zastávka, velké zábavní centra nebo ubytovny.

Tento jednoduchý krok přiláká více zákazníků.

Kolik podnikne podnikatel takový krok?

Otevření obchodu s dětskými oděvy: od registrace

Obchod s objednaným zbožím pro děti je slibná aktivita, která vám umožňuje získat trvalý příjem. Tento směr aktivně zvládnou ti podnikatelé, kteří nemají velký počáteční kapitál, takže nechtějí utrácet peníze na nákup zboží. Jakmile jste se naučili, jak otevřít dětský komisionářský obchod od začátku, můžete spustit implementaci zadaného programu. S řádnou přípravou, aktivním přístupem a úsilím nebude výsledek trvat dlouho.

Otevření komisionářského skladu dětského zboží od začátku by mělo být doprovázeno:

 • Zjištěním LLC nebo IP, registrace subjektu v dozorčích orgánech;
 • Registrace v statistických orgánech, PF;
 • Získání balíku dokumentů pro obchodní činnost v orgánech místní správy;
 • Obdržení pracovního povolení v jiných dozorčích orgánech;
 • Pronájem pokoje, uzavření smlouvy. Pokud máte vlastní pokoj, můžete ji také využít k organizaci své práce, ale bude muset být odebrána z bytového fondu;
 • V případě potřeby otevřením bankovního účtu v bance.

Která místnost je vhodná?

Chcete-li si objednat dětské oblečení, musíte najít vhodný pokoj. Doporučuje se, aby si ji vybrali ve spacích oblastech, protože zde často chodí mladé matky s kočárky. Stane se hlavním kontingentem odbytu.

Požadavky na samotnou místnost nejsou tak velká:

 • Plocha je 15-30 m 2, je možné a více, pokud to umožňuje sortiment, měřítko podnikání a finance.
 • Bude to trvat malý sklad, kde bude uložen inventář, nástroje atd.

Zaměstnanci budoucího obchodu

S malým počátečním kapitálem nebo úplnou absencí bude poprvé muset pracovat nezávisle - na sobě samém. Nezaměstnanost nebude zatěžující, protože zpočátku bude obrat v komoditě dětského zboží malý. Již v procesu rozšiřování činností můžete přemýšlet o náboru zaměstnanců, pokud to situace dovolí.

Správně sestavujeme sortiment

Chcete-li to udělat, musíte studovat trh a spotřebitelskou náladu - co je nejvíce potřebné pro mladé matky a otce. Odborníci v oboru doporučují zahrnout do sortimentu takové zboží:

Vypracování pravidel pro přijímání dětského zboží na provizi

Pro úspěšné obchodování se doporučuje vypracovat vlastní soubor pravidel pro přijetí na zakázku a prodej dětských věcí. Odborníkům doporučujeme, abyste postupovali podle těchto pokynů:

 • Vezměte pouze kvalitní dětské oblečení ve výborném stavu;
 • Náklady na navrhované zboží by neměly překročit hranici 50% ceny nového zboží;
 • Po zakoupení zboží jsou finanční prostředky prodávajícímu vydány třetí den;
 • Pokud se oblečení neprodává do 3 týdnů po podání, má obchod právo snížit cenu;
 • Účetní bude muset vyzvednout věci, které nebyly prodány do 90 dnů po vystavení. V opačném případě je zboží odepsáno.

Podnikatelský plán pro komisionářský obchod s dětskými věcmi

Na počátku činnosti se doporučuje sestavit podnikatelský plán, který bude obsahovat informace o nadcházejících výdajích na činnost. V tabulce je navržena jeho přibližná verze.

Tabulka. Podnikatelský plán pro otevření komisionářského obchodu s dětským zbožím

Jak otevřít komisionářský obchod s dětským zbožím?

Obchod s komisionářským zbožím je ideální volbou pro začínající podnikatele, kteří nemají počáteční peníze na zahájení vlastního podnikání. Lidé přinášejí věci sami, takže nemusíte utrácet peníze na nákup zboží, jako v případě otevření obchodu s oděvy. Pokud oblečení visí déle než je konečný termín a nejsou určeny k prodeji, osoba, která jej obdržela, platí pokutu. Jak otevřít komisionářský obchod s dětskými výrobky, které se dozvíte v tomto článku.

Registrace činností

Před otevřením dětské komisionářské kanceláře musíte dokumenty vydat jako individuální podnikatel nebo otevřít LLC. Je mnohem výhodnější zaregistrovat IP, protože v tomto případě si můžete zvolit zjednodušený daňový systém. Je třeba poznamenat, že komisionářství dětských věcí je slibné a výnosné podnikání, proto, aby se zabránilo všem rizikům, můžete otevřít LLC. Nebudete trávit více než 6 tisíc rublů pro registraci.

K obchodu budete potřebovat také pokladnu. Musí být zaregistrován u daňového inspektorátu.

Prodejna

Chcete-li začít, nemusíte nutně okamžitě pronajmout pokoj. Můžete otevřít online obchod s provizí pro dětské zboží, ale v takovém případě se budete muset setkat se zákazníky, abyste přijali zboží nebo převedli nákup. Toto je dočasné potíže. Pokud podnikání funguje dobře, můžete začít volit pokoj.

Nemusíte pronajmout velké plochy najednou, protože je pro začínajícího podnikatele příliš nákladné. Navíc v malé místnosti je snadnější vytvářet pohodlné podmínky pro zákazníky.

Umístění

Doporučuje se, aby pověření dětského oblečení bylo umístěno poblíž autobusových zastávek nebo v nějakém průsaku. To přiláká pozornost velkého počtu lidí, vašich potenciálních kupců.

Podmínky přijetí zboží v komisi

Před otevřením komisionářského obchodu pro dětské oblečení si přečtěte obchodní pravidla. Nezapomeňte, že mezi vámi a ředitelem musíte podepsat smlouvu. Nebudete muset získat zvláštní povolení k obchodování, protože to není stanoveno zákonem.

Zde je základní seznam pravidel, která by měla být striktně dodržována:

 1. Komise přijímá pouze kvalitní položky, které jsou v dobrém stavu. Majitel má právo nebrat věci na provizi, aniž by vysvětlil důvody;
 2. Ceny za použité zboží by neměly překročit 50% skutečné hodnoty;
 3. Peníze na prodané věci se platí třetí den po zakoupení;
 4. Pokud se oblečení neprodává po dobu 20 dnů od okamžiku, má obchod právo snížit cenu o 20%;
 5. Stává se, že z nějakého důvodu oblečení není vhodné pro kupce. Můžete je vrátit do 2 dnů. Víkendy a svátky se nepovažují;
 6. Podnikatel je zodpovědný za věci, které byly přijaty v komisi. Pokud jsou ztraceny, musí zaplatit 100% své hodnoty;
 7. Oblečení, které nebylo prodáno do 90 dnů, musí komisař přijmout, jinak je odepsán.

Zaměstnanci

Pro zákaznický servis by měl být vybrán personál. Obchodní oblast je rozdělena na dvě zóny - pro přijetí věci a pro prodej. Nemůžeme předpokládat, že lidé, kteří chtějí vzít věci do komisionářského obchodu, a kupující stáli v jedné řadě. Vzhledem k tomu, že přijímací postup trvá hodně času, začínají zákazníci ve frontě nervózní a bez nákupu.

Pro práci musíte najmout tři lidi. Jedna se zabývá přijímáním oděvů a registrací dokumentů, druhá je přímo prodávána a třetí je věcí v hale. V případě potřeby si mohou zaměstnanci navzájem pomáhat.

Tvoříme sortiment

Při vytváření podnikatelského plánu pro komisionářský obchod s dětským zbožím byste měli zvážit další způsoby výdělku. Aby bylo možné zlepšit obchod, je třeba spojit věci, které byly přijaty s provizní komisí s druhou rukou dětí. Kromě toho může být sortiment rozšířen o vysoce kvalitní evropskou zásobu. Než otevřete od začátku dětský komisionářský obchod, musíte jej vyplnit nejméně polovinou zboží.

Sortiment by měl obsahovat:

 1. Obuv;
 2. Oděvy;
 3. Dětské hračky;
 4. Vozíky;
 5. Chodci;
 6. Krmítka a podobné věci;
 7. Kojenecká výživa.

Zařízení

Nenákladné vybavení a nábytek najdete na reklamách v médiích nebo na internetu. Musíte si koupit regály a regály pro zavěšení šatů. Kromě toho je nutné vybavit pár místností pro montáž. K tomu musíte koupit zrcadla, koberce a záclony. Stojany a regály s věcmi by měly být umístěny po obvodu. Díky tomu může kupující snadno vidět oblečení nebo boty.

Náklady a příjmy

Máte-li zájem o obchod s komisionáři jako podnikatel, musíte nejdříve vypočítat všechny výdaje:

 • Pronájem obchodních prostor - asi 15 000 rublů (záleží na městě, umístění, opravě v místnosti);
 • Zařízení - asi 25 000 rublů;
 • Plat - asi 24 000 rublů (závisí na průměrné mzdě v určité oblasti);
 • Reklamní kampaň - od 10 000 rublů;
 • Náklady na registraci podniku činí 15 000 rublů.

Kromě toho se domníváte, že budete muset platit také daně a poplatky za spotřebu (elektřina, vytápění).

Abyste se vypořádali s podnikáním provizí, nepotřebujete velký startovací kapitál. Chcete-li výrazně snížit počáteční investice, můžete nejdříve otevřít svůj web na internetu a pracovat nezávisle, jak je uvedeno výše.

Nyní se pokusíme zjistit, zda je výhodné otevřít komisionářský obchod s dětským zbožím. S celkovým obratem obdržíte 15% příjmu. Pokud denní příjem bude asi 20 tisíc rublů, za měsíc obchodu vyděláte asi 45 tisíc rublů. Nejsou to špatné údaje pro malou prodejnu.

Propagace a reklama

Chcete-li inzerovat obchod na internetu, měli byste použít standardní metody propagace. Kromě toho lze oblečení propagovat v sociálních sítích nebo na fórech pro mladé matky. Pro typickou obchodní společnost je nejúčinnějším reklamním tahtem rádio "z úst z úst". Ale pro tento způsob práce, musíte získat důvěru zákazníků.

Další účinnou metodou jsou letáky. Mohou být distribuovány v dětských polyklinikách a dalších institucích a distribuovány do poštovních schránek v obytných domech. Je žádoucí, aby přítomnost letáku umožnila kupujícímu získat při nákupu malou slevu.

Jak zlepšit ziskovost podniku?

Chcete-li dosáhnout dobrých výsledků, použijte tyto jednoduché tipy:

 1. Aktivně propagujte své produkty. Reklamy v televizi můžete zveřejňovat na místním kanálu nebo zveřejňovat reklamy na vchodech a autobusových zastávkách.
 2. Prodáváme věci prostřednictvím internetu. Provádějte paralelní obchod v síti. To vám přinese další příjmy;
 3. Aukce. Oblečení, obuv a hračky lze prodávat prostřednictvím svých stránek na aukcích;
 4. Podívejte se na dodavatele. Na regály v obchodě byly neustále naplněny, vložily věci do obchodovací místnosti ihned poté, co byly předány komisi. Neměly by odpadnout prach ve skladu;
 5. Obchodování na úvěr. Souhlasíte s bankou o půjčování za nákup ve vaší provizi. Není to snadné, ale je to možné.

Shrňme

Nyní víte, jak Komise ukládá dětské zboží. První tři měsíce práce budou pro vás nejobtížnější. Po tom se věci začnou zlepšovat. Nejdůležitější je přilákat pozornost zákazníků, kupujících i komisařů. Pokud se vám podaří získat důvěru spotřebitelů, bude podnik prosperovat a přinese vynikající příjem.

Jak otevřít komisionářskou prodejnu od začátku

Obchodní dům - z druhé ruky verze, obdrží z druhé ruky nebo nové produkty (oblečení, cennosti, spotřebiče, starožitnosti, atd) od vlastníků za účelem prodeje a dostávat určité procento z peněz získaných za prodané zboží - Komise.

51. komisionářský obchod (second hand): min s rozlohou obchodní místnosti od 18 m2, ve kterém samoobslužná metoda prodává nepotravinářské zboží včetně. užívané a / nebo převzaté z populace na základě dohody o provizi a dalších smluv.

Níže naleznete informace a podrobné pokyny, jak otevřít komisionářský obchod od začátku pro obchod s technikou a elektronikou, pro dospělé a dětské oblečení, svatební šaty, což vyžaduje příklad podnikatelského záměru.

Princip činnosti

V závislosti na zemi a historickém čase se pravidla obchodování v nich mohou lišit. Vždy se však chápalo, že prodávající vyplácí část výtěžku z prodeje osobě, která pomáhá prodávat zboží. Platba není provedena, dokud nebude tato položka prodána. Majitel si ponechává vlastnictví tohoto produktu po celou dobu a může kdykoli ukončit dohodu tím, že požádá o vrácení peněz. Ve své čisté podobě je takový obchod velmi obtížné splnit, protože udržování provizí není vždy ekonomicky opodstatněné. Mnozí podnikatelé spolu s použitým zbožím prodávají zcela nové produkty, tedy otevřou pravidelný obchod nebo místo, kde prostě realizují věci klientů.

Práce komisionářské dílny má vzít věci, prodat je a učinit zisk z rozdílu v ceně. Komitenty - to jsou lidé, kteří převádějí své použité zboží pro pozdější prodej.

Schéma práce je následující:

 1. Majitel převede použitou věc.
 2. Pokud má kupující zájem věc, provádí se jeho kontrola kvality. Pokud je s ním všechno v pořádku, uzavře se smlouva o převodu práv na věc od komisaře.
 3. Pokud se něco prodá, pak prodávající obdrží odměnu ve výši 7% (jak tomu bylo v SSSR).
 4. Pokud se zboží neprodává během prvního měsíce, provede se 30% sleva (tomu bylo v případě SSSR).
 5. Podmínky pro maximální implementaci mohou být různé, například 2-3 měsíce, ale záleží na rozsahu, který zastupujete.

Abychom se vyhnuli jakémukoli nesouhlasu mezi účastníky transakce prodeje, doporučujeme, abyste měli smlouvu na ruce a uzavřeli ji podle potřeby. Možná potřebujete pomoc právníka.

Zisk závisí přímo na ceně zboží. Čím vyšší jsou náklady, tím menší je prodej. Proto je rozumné vystavovat k prodeji položky z různých cenových kategorií. Úroková sazba je vybírána individuálně, ale jak bylo uvedeno výše, v SSSR to bylo 7% a všechno závisí na vaší nestrannosti.

Co můžete obchodovat + recenze videa

 1. Oděvy. Do této kategorie patří obleky, obuv, dětské výrobky, textil, svatební šaty.
 2. Technika. Dnes jsou oblíbené věci, které byly používány. Patří mezi ně: ledničky, žehličky, mobilní telefony apod. Taková technika se poměrně často rozkládá a není dost peněz na novou.
 3. Šperky, starožitnosti. Patří mezi ně: nábytek, obrazy, knihy atd. Musíte pochopit, že v této oblasti bude jen málo klientů.
 4. Nábytek. Pokud má člověk plánovaný pohyb, pak je pro něj snadněji, aby vám dal nábytek a aby s sebou nesl. Pak je velmi užitečný podobný obchod.
 5. Automobily. U tohoto druhu zboží je třeba věnovat spoustu počátečního kapitálu, protože prostor bude muset pronajmout s velkou plochou.
 6. Výrobky slavných značek. Komerční prodejna je oprávněna prodávat nejen použité výrobky, ale také nové.
 7. Technologie, elektronika a všechny druhy malých věcí.
 8. Dětské oblečení a hračky.
Použitá kytara v Japonsku

Přehrát video ze Švédska:

Jaké dokumenty se budou požadovat?

Budete potřebovat shromažďovat a dokumentovat následující dokumenty:

 • nájemní smlouvu na dobu, kdy bude prodej probíhat;
 • patent od místní samosprávy pro obchod;
 • povolení k podnikání z požární kontroly a SES;
 • smlouva o odstranění odpadků;
 • potvrzení o registraci právnické osoby;
 • dohoda o provizi;
 • dokument potvrzující právo instalovat značku.

Balíček dokumentů se může mírně lišit. Vše závisí na zvolené činnosti.

Pokyny k otevření krok za krokem

Chcete-li formalizovat své podnikání v Rusku, musíte projít následujícími fázemi:

 1. Kompletní registrace. Nejprve musíte zvolit směr činnosti a uspořádat ji. Pokud je činnost prováděna výlučně s jednotlivci, pak bude PI stačit s dalším využitím jednoduchého zdanění. Pokud se rozhodne spolupracovat s právnickými osobami, které nabízejí výrobky s deformovanými obaly nebo malým sňatkem, doporučuje se formalizovat LLC, zatímco daně by měly být uhrazeny v základní formě. Chcete-li správně zaregistrovat IP ve federální daňové službě, musíte napsat příkaz, který označuje kód OKVED, který odpovídá určitému oboru činnosti. V roce 2016 byly provedeny některé změny a nyní OKVED již funguje. 2. Kdo předtím zaregistroval, zaznamenal kód 52.5, nyní je třeba uvést - 47.79. Patří sem i prodej knih z druhé ruky, starožitností, věcí, které se používaly. Stačí třeba vědět, že tato kategorie nespadá do implementace ojetých vozů a služeb. V přihlášce je nutno uvést kód 45.19, pokud má být prodáván automobil.

 1. Určete daňový systém. Když přemýšlíte o rozhodnutí otevřít prodejní místo provize, nezapomeňte na zdanění. Existují 4 režimy, které se používají pro takové podnikání: OSHO, PSN, UTII, USN. PSN je vhodný pouze pro IP. Budete si muset vybrat pro sebe to, co je pro vás nejvhodnější.
 2. Vyzdvihněte si místo pro prodej provizí. Hlavní věcí v tomto oboru je najít vhodné místo pro obchod. Je-li zásuvka umístěna v centrální části města, bude zde více nákladů. Bude mnohem výhodnější otevřít lokalitu v rezidenční oblasti a bude zde více zákazníků. Je skvělé, pokud je obchod otevřen u supermarketu nebo školy. Pokud jde o prostory, existuje několik možností:
  • obchodním místem na trhu;
  • místo v nákupním centru;
  • individuální struktura.

  Místnost má také své vlastní požadavky. Zpravidla je plocha komisionárny 15-30 metrů čtverečních. m., ale v budoucnu jej můžete rozšířit nebo uspořádat v samostatné budově. Komunikace musí být v obchodě bez selhání, jako je světlo, voda, kanalizace a další.

 3. Koupit potřebné vybavení. Jakmile místní samospráva vám umožní obchodovat, přemýšlejte o řešení tohoto problému. V závislosti na druhu činnosti se může zařízení pro komisionáře lišit, ale existují obecné doporučení:
  1. Stroj, který tiskne šeky nebo pokladnu. První možnost je lepší, protože takové vybavení nemusí být registrováno u federální daňové služby.
  2. Vybavení kanceláře. Alespoň potřebujete notebook (můžete být starý). Bude vyžadováno pro snadnou údržbu dokumentace, kontrolu prodeje a výnosů.
  3. Když otevřete obchod, vytvořte zákaznický roh.
  4. Software. Chcete-li účetnictví udržet, musíte pro organizaci nastavit hodnotu 1C.
  5. Prodejce stůl. Speciální vitrína z dřevotřískové desky. Na něm je možné umístit pokladní a kancelářské vybavení.
  6. Regály, výlohy. Zaměřte se na dostupnost peněz a typ prodaného zboží.
 4. Určete rozsah obchodu. Před otevřením zásuvky je nutné rozhodnout, jaké produkty budou prodávány. Kdyby se teprve začíná práce, můžete si vybrat jednu oblast činnosti, po rozsahu a může být prodloužena. V Sovětském svazu používá k prodeji od oblečení až po nábytek a zařízení, ale nyní je zde pravděpodobné, že se bude konat, jako elektronická zařízení, a to i b / y, každý normální člověk by si koupili v obchodech se specializují nebo zastaváren. Výjimkou může být technika s platnou zárukou.
 5. Zaměstnávat personál údržby. Nyní můžete přemýšlet o nábor kvalifikovaných pracovníků. Na začátku podnikání lze řídit nezávisle, bez vnější pomoci. Když obchod začíná trochu vzkvétat a přinést příjmy, bude možné najmout prodávajícího. Hlavní procesy jsou automatizované a zaměstnanec je snadněji sledován.
 6. Vytvořte marketingovou strategii a proveďte reklamní kampaň. Otevřete obchodní místo - to není všechno. Obchod s komisionáři musí být řádně rozptýlen, aby o vás lidé věděli. Například:
  1. Udělat reklamy na fórech.
  2. Vytvořte letáky.
  3. Psát reklamy na internetu, noviny.
  4. Vytvořte si osobní stránku / komunitu v sociálních sítích nebo v internetovém obchodě. VKontakte nemůže jen vytvořit stránku, ale také obchodovat přes ni.

  Musíme vytvořit systém slev, který by měl být uveden v reklamě. V opačném případě je papír jednoduše vyhozen.

 7. Vybudujte prodejní místo s použitými výrobky. Sledujte, co je nejvíce poptávané, co zákazníci vyhledávají a vyhledávají nejčastěji. Není vždy správné řídit se pouze podle vašich preferencí a názorů.

Užitečné tipy

Chcete-li zlepšit budoucí úspěch, stejně jako rychlou propagaci provize, musíte se řídit několika tipy:

 1. Když se právě nacházíte, musí být veškeré zboží k dispozici na police. Můžete ji dostat do kanalizace, koupit nové nebo si ji vzít od přátel a známých.
 2. Zorganizujte slevy pro ty, kteří jsou pravidelně vaší obchodní platformou.
 3. Pravidelně rozvíjet provizi - prodávat různé zboží, rozšiřovat prodejní síť.
 4. Cena použitých věcí by neměla být více než polovina nákladů na novou věc.
 5. Vždy pozorujte kvalitu a sortiment.
 6. Snažte se porovnat na cenových značkách, abyste uvedli cenu za stejný produkt, ale nový.

Náklady na zahájení podnikání

Nakonec můžete vypočítat, kolik to bude stát za otevření obchodu od začátku. Buďte připraveni na takové náklady, jako jsou:

 • Prostory k pronájmu plocha cca 20-40 metrů čtverečních. m., potřebujeme 1 m 2 na zaplacení 800 rublů. Tato částka se bude lišit pro každou oblast, ve které je bod umístěn. Proto za měsíc je třeba dát k pronájmu 16 až 32 tisíc rublů;
 • Nákup komerčního vybavení. Chcete-li plně aktivovat a zakoupit potřebné vybavení;
 • Platy zaměstnancům. Osoba musí platit mzdy, což znamená, že náklady na tuto položku bude v rozmezí 15-20 tisíc rublů za měsíc. Pokud chcete ušetřit peníze na začátku vašeho podnikání, zkuste pracovat sami;
 • Reklamní náklady. Zde budou náklady zahaleny vaší představivostí a možnostmi. Například inzerce na internetu, noviny bude stát 2-3 tisíce rublů. za měsíc. Maximální cena za reklamu však nemá žádné hranice a může činit více než deset tisíc dolarů.
 • Obchodní registrace. Náklady v tomto okamžiku jsou individuální. Můžete se obrátit na pomoc specialistů, kteří vám pomohou dokončit dokumentaci. Připravte se na strávit asi 5-10 tisíc rublů.

Z toho se ukazuje, že k otevření komisionářského obchodu, musíte mít asi 100 tisíc rublů. (včetně platby za pronájem).

Výnosnost provize je vysoká, což se projeví na pozadí malých počátečních nákladů. Úspěch v tomto podnikání lze dosáhnout, pokud neustále rozvíjíte infrastrukturu vaší prodejny, sledujete kvalitu zboží a zákazníkům s konstantními slevami.

Podnikatelský plán pro komisionářskou prodejnu

Volný příklad pro tento typ zásuvek.

Tento příklad je vhodný jak pro velké, tak pro malé podniky.

Vaše podnikání: jak otevřít obchod s dětským komisionářským zbožím

Majitelé tohoto podnikání - lidé, kteří nemají obrovský kapitál, jednoduše - lidé nejprve chudí. Proto začínají podnikat s nízkými náklady.

Co láká k otevření komisionáře chudých podnikatelů, kteří zpočátku nemají velký počáteční kapitál? A fakt, že nepotřebuje vynaložit velké množství peněz na počáteční nákup oblečení a obuvi, nevynaloží peníze na vyplnění skladu zbožím. Komerční prodejna je dobrá - že lidé s sebou přinášejí věci samy a dokonce zaplatí pokutu do obchodu, pokud věc visí víc než lhůta a neprodá se. Neexistují žádné problémy pro vlastníky komise a "komoditní zbytky" - lidé si vzali své nerealizované věci zpět k sobě.

Dětská komise: Obchod s nízkými náklady

Za prvé: nejprve nemůžete ani vynaložit peníze na pronájem obchodu. Zákazníci jsou na internetu. Pouze budete muset jít do vašeho domu, abyste získali to, co se vám líbí. A již roztrhané, je možné a pronájmu oblasti.

Za druhé: věci, které jsou přijímány na komise, se podle názoru účastníků trhu ještě spojují s druhou rukou tohoto dítěte. Skutečné "profíky" komisionářského obchodu kupují v použitém skladu tašku nebo dvě dobré děti z druhé ruky a "zředí" s nimi svou "sbírku". K tomu musíte najít dodavatele dobré druhé dětské ruky.

Za třetí: Co může být lepší než kvalitní evropská použitá? Pouze vysoce kvalitní evropské akcie. Všimněte si, že žádná z druhej ruky nemůže nyní bez odtoku. Vzorec vašeho obchodního domu pro oblečení pro děti bude tedy tvořen třemi složkami: 1) předměty provize, 2) kvalitní použité zboží, 3) dětské zboží.

Zásoba (při nákupu ve velkém) je velmi levná, ale upozorňuje na zboží ve vašem obchodě - věci jsou naprosto nové, nikdo je nenosí.

Proč potřebujete z komisionářské komory vyplnit a vyčerpat? A vzhledem k tomu, že předtím, než vás zainteresované zákazníky provedou věci na provizi, obchod by již měl být naplněn něčím a co je ještě důležitější, musí fungovat, prodat! Proto k otevření obchodu byste měli mít již párty oblečení, bot a hraček, které naplníte svou obchodní plochu.

Za čtvrté: účastníků trhu je doporučeno, aby okamžitě "spřátelili" s velkoobchodními prodejnami nebo jednoduše s velkými obchodními domy ve vašem městě za "dumping" nelikvidního zboží. Co znamená nelikvidní majetek? Jedná se o produkt s rozbitým obalem (roztrhané krabice), produkt, který má částečné manželství. Podle hráčů na trhu, velké obchody prostě zlikvidují takové zboží a je to spíše potíže s jeho likvidací. Uložené obchody uložíte z tohoto problému. Budou vám prodávat třetinu ceny, budete je prodat za polovinu ceny. V některých případech získáte zboží vůbec.

Dýňový kočár

Spolupráce s velkými obchody umožňuje malým obchodům dělat dobré peníze. dětské kočárky! Faktem je, že dětské kočárky chodí do velkých obchodů s obrovským podílem manželství. A vadné prodejny vozů jsou nuceny jednoduše. vyhazovat. Díky zkušenostem majitelů komisionářských obchodů jsme se dozvěděli, že z 10 absolutních invalidních vozíků můžete vyrobit 3 kvalitní kočárky! Ale kromě obchodního důvtipu pro to, samozřejmě, musíte mít více a zlaté ruce.

Obchodní dům pro děti: reklama

Komisionářská prodejna oděvního oblečení (a souvisejících výrobků) je naprosto nezbytná! Nejlepší ze všech, samozřejmě, ústní slovo. Ale zájem o sebe ze strany slova "ústně" musí být stále získáván. Nejlepší reklama v počáteční fázi byla jednomyslně uznána - distribuce letáků. Letáky by měly být distribuovány prostřednictvím poštovních schránek obytných budov, v dětské polyklinice a dalších podobných institucích. Důležité rady! Aby se zajistilo, že vaše letáky nejsou považovány za odpadky, je nutné, aby každá taková brožurka poskytla diskontantu slevu. Ještě lépe, leták byl "ekvivalentní" určitému množství peněz. Například prodejce letáku v hodnotě 25 rublů, tato částka je vypočtena z šeku při nákupu zboží ve vašem obchodě. Psychologie spotřebitele je, že nikdy nebude házet peníze! Dokonce i když osoba neuplatní akci, leták se uchová v jeho peněžence - jako připomínku existence Vaší prodejny.

Dalším způsobem, jak rychle a kvalitativně propagovat sami sebe, je internet, a zejména fóra, kde komunikují mladé matky. Abyste měli něco společného s fórem, nejprve vytvořte malou primitivní webovou stránku. A abyste měli něco naplnit svou stránku na internetu, nejprve fotografujte ty nejlepší a zajímavé věci, které máte - a nezapomeňte pravidelně aktualizovat stránky novými fotografiemi.

Pohovka, kufr, taška.

Proč byste jinak potřeboval váš web plný fotografií? Inzerovat všechny ty nezbytné, ale, bohužel, objemné předměty, které doprovázejí do dětských věcí - chodítka, vysoká židle, přebalovací stoly, postele a zásuvková skříň pro ukládání oblečení pro děti, ohrádky. Jaká je oblast obchodu, kterou potřebujete, aby bylo vše uspořádáno jako expozice! Samozřejmě, že tento úkol není možný. Proto uložit fotografie, které budou umístěny na svých webových stránkách a v obchodě - v podobě seznamu, který lze považovat za který přišel do obchodu zákazníky.

Dětská komise: Začneme obchodování

obchodní komise má jasnou, pravidelnou pravidla, a to na základě „dohody o provizi“ uzavřené mezi store a kommitentom (muž předání věci na provize ze státního zvláštního povolení k takovému obchodu neposkytuje K dispozici je speciální počítačový program -.. „obchod komise“, vyvinutý na základě "1C", který umožní automatické evidenci obratu zboží a veškeré potřebné platby.

Zde je seznam některých obecných pravidel, které by měly být vytištěny jako letáky a také uloženy jako připomenutí ve vašem obchodě:

1. Komise "XXX" přebírá provizi pouze kvalitní zboží v dobrém stavu. Obchod je soukromou institucí, takže si vyhrazujeme právo odmítnout vstup do komise bez vysvětlení.

2. Cena, za kterou chcete prodat své zboží, by neměla překročit 50% skutečné tržní ceny stejného nového produktu.

3. Komise, kterou komise vyplácí komisaři za prodej zboží přijatého k provizi, je stanovena ve výši (až 1%) ceny, za kterou je zboží prodáno. Peníze na prodané zboží jsou vyplaceny hlavnímu povinnému tři dny po prodeji zboží.

4. U zboží, které nebylo prodáno do 20 kalendářních dnů, je komisař se souhlasem VÝBORU bez jeho volání oprávněn snížit cenu o 20%. Po příštích 20 kalendářních dnech od prvního odbavení je KOMISÁŘ se souhlasem VÝBORU bez jeho volání oprávněn provést druhý odběr zboží o 20%.

5. Pokud po druhé srážky zboží nejsou prodávány do 20 dnů, je výrobek nadhodnocena v přítomnosti jistiny, která je potřebná, aby se objeví do 60 dnů od dodání zboží. Pokud se výbor neobjeví, komisař má právo snížit cenu zboží nezávisle na prodejní ceně.

6. Pokud zboží nesplňuje velikost nebo jakost, má Kupující právo vrátit zboží do 48 hodin od data prodeje, s výjimkou dnů vypnutí. Při vrácení zboží musí být předložen šek a cestovní pas.

7. Zboží, které nesplňuje kritéria kvality s nedostatky, které nebyly identifikovány v průběhu přijetí k prodeji, musí být vráceny VÝBORU bez úhrady nákladů na skladování.

8. komisionář je povinen uhradit jistiny za ztrátu a poškození zboží vyrobené na zakázku ve výši ne více než 100% původního hodnocení přípravku.

9. Hlavní komise má právo kdykoliv vrátit přijatý Komisí, ale neprodané zboží z vyrovnání provize agenta nákladů na skladování ve výši 5% z původní ceny zboží za každý úplného nebo částečného měsíce skladování po uzavření smlouvy. Platba za uskladnění zboží, která nebyla uskutečněna do 60 dnů, je stanovena na 10% z poslední ceny.

10. Zboží předložené k provizi, které nebyly prodány nebo zpětně vráceny Výborem, jsou uchovávány po dobu 90 dnů ode dne uzavření smlouvy. Po 90 dnech je zboží odepsáno nebo zrušeno.

11. Když komisař prodá zboží VÝBORU, obdrží COMMITTA e-mailem zprávu, zprávu pro mobilní telefon nebo pager. V ostatních případech se VÝBOR může seznámit s průběhem prodeje zboží přímo v obchodě, na telefonu obchodu nebo na internetových stránkách. Peníze na prodané zboží jsou uloženy v obchodě nejdéle 30 dnů od data prodeje. Pak jsou peníze převedeny na charitu.
Některé konkrétní čísla

Vaše náklady na opravy prostor a komerční zařízení (použité) bude asi 100 tisíc rublů. Často místo toho, abyste platili nájemné, vám budou nabídnuty opravy v areálu, a proto vám nájemné splácí.

Náklady na registraci LLC (na "zjednodušené") bude asi 7000 rublů.

Zkušenost účastníků trhu naznačuje, že otevření LLC je výhodnější než otevření podniku v podobě IP.

Celková plocha místnosti (v ideálním případě!) Musí být nejméně 200 metrů čtverečních. Zpočátku je pod obchodním patrem vybaven rozlohou 60 metrů čtverečních. Už máte dost místa pro toto náměstí.
Nicméně s rozlohou 200 metrů můžete přidat nové obchodní síně, neboť se vyvíjí váš obchod nebo uzavírat nezávisle smlouvy s podnájemci.

Takže otevřením komisionářské prodejny dětského zboží jste v příznivé pozici. Koneckonců, budete mít na důležité funkce: působí jako prostředníci mezi ty, kteří se chtějí zbavit zabírat místo v bytě haraburdí, ale nemá ani čas ani touhu hostit jiné lidi nebo sami jít s někým; a ti, kteří nemají přátele nebo příbuzné, kteří jim poskytují vše, co potřebují zdarma.

No, pokud jste se postaral o to, že bude moci uspořádat dětský večírek s cenami, podle scénáře odborné literatury pro učitele předškolního vzdělávání, a ty to dělat pravidelně, váš obchod se stane skutečným centrem přitažlivosti pro celý region!

* * *Článek více než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.