Design obchodu: motivován k nákupu!

- Máte 5 sekund a 7 objektů na okně, včas přilákat pozornost na sebe;

- 80% kupující jdou do obchodu jen proto, aby si koupili, nehledali konkrétní produkt;

- Předváděcí reklama je reklama ne otravné spotřebitelé, jeden z mála;

- 70% kupující rozhodují na místě a vidí zboží před sebou;

Vědecký výzkum v psychologii, marketingu, reklamě a statistikách nám umožňuje zvýšit váš prodej.

Naše portfolio:

Vaření-kavárna "Lilac zahrada"

Oblečení v obchodním centru "Arcadia". Fotografie

Design obchodu s oděvy v nákupním centru "RIO". Fotografie

Prodej stříbrného zboží "Real silver"

Obchod a wye-bar "Woody mraky". Moskvě. Fotografie

Sáčky Mario Hernandez skladujte v nákupním centru "Vegas". Moskvě. Fotografie

Kožené zboží obchod Eleganzza v nákupním centru "RIO". Fotografie

Shop dětské boty "Ricosta"

Ostrovní obchod Gipfel, v nákupním centru "VEGAS". Moskvě

Výstavní stánka obchodního domu Gipfel. Frankfurt

Koncepce návrhu obchodu s náčiním "Gipfel - eco" V nákupním centru "Riga-mall"

Jak to děláme?

  • V návrhu obchodu se snažíme co nejvíce oddělit od blízkých obchodů a od přímých konkurentů;
  • Víme, jak sjednat zboží, zařídit nábytek a vybavení, aby kupující maximálně obcházel obchod a uskutečnil další nákupy, než bylo plánováno;
  • Navrhujeme prostory, které jsou schopny manipulovat s kupujícím: spoléháme se na světový vědecký výzkum v oblasti sociální psychologie, marketingu, reklamy, stejně jako znalosti o vlivu barvy, světla, plastů a uměleckých technik.
  • Váš obchod uvidíme z dálky. A nejedná se o triviální řešení pro malování vašeho obchodu s jasnými barvami, dosáhneme to harmonickými a šťavnatými kombinacemi barev a architektonických řešení;
  • V naší práci se snažíme s pomocí uměleckých technik říci o vaší značce a sortimentu, abyste demonstrovali, jak používat zboží, abyste maximálně ukázali, proč to je;
  • Naše architektonické a dekorativní řešení skryjí nedostatky v architektuře prostor, samozřejmě, pokud je máte
  • Vyvíjíme světlo, barvu a textury, materiály, nábytek a vybavení, abychom zdůraznili váš výrobek a co nejúčinněji vystavili
  • Při práci na projektu je pro nás základem marketingový výzkum vašeho podnikání, vaše reklama a rozvoj PR. Všechna rozhodnutí o návrhu jsou založena na logice a na základě údajů z výzkumu
  • Pouze ověřené a testované architektonické, dekorativní a technologické interiérové ​​řešení poskytují rychlý start a optimální náklady na otevření obchodu;
  • Naše řešení maximalizují konkurenční výhodu
  • Vyrábíme design interiéru, který zdůrazňuje vaši jedinečnou prodejní nabídku
  • Navrhujeme interiér přesně pod vašim cílovým kupujícím

Překvapivě, lví podíl na rozpočtu na otevření obchodu jsou náklady na obchodní zařízení, nábytek, renovace prostor, výzdoba vitrín. Tyto výdaje jsou kryty projektovým projektem obchodu, pro který vynaložíte přibližně 5-10% z celkových nákladů na vytvoření obchodu. V Moskvě a regionu jsme již více než deset let vyvíjeli design obchodů a podle našich zjištění většina majitelů obchodů vůbec nerozumí, jaké příležitosti má kompetentně navržený návrh obchodu.

Proto mohou být tyto 5-10% ztraceny, stejně jako celý rozpočet na nábytek a opravy. A tady to není tak velký rozpočet na stavbu, materiály a nábytek, ale správné a přiměřené využití. Stejným rozpočtem získáte naprosto opačné výsledky - a to jak úspěšný, tak i ztrátový.

Víte, jaký je úlovek? Často návrh obchodu se rodí pouze na základě emocí, názorů známých a příbuzných, subjektivní představy o kráse nebo obecně jen proto, aby se rychle otevřela. A to je v podmínkách konkurence v Moskvě obchody, přítomnost velkých sítí, které mají silný marketing, a interiér je dokonale navržen.

Jak kompetentně přistupovat k této problematice? Interiér obchodu je výkonným prodejním nástrojem. Jedná se o stejnou mediální platforma, propagační nástroj pro podporu obchodu, stejně jako TV, reklama v časopisech, venkovní reklamy a propagace na internetu, ale na rozdíl od nich, vnitřek pracuje s návštěvníkem, který je již v zóně viditelnosti obchodu.

Co potřebujete vědět nejprve, nebo co je krásný obchod?

Nejprve definujeme - je jasné, že návrh interiéru obchodu nemůže být všelékem prosperity a bohatství vašeho podnikání a nemůže vyřešit všechny problémy. Každý ví, že hlavní roli ve ziskovosti obchodu hraje jeho umístění, sortiment a jeho konkurenční ceny, stejně jako kvalitní služby. Dejme si, jakou úlohu hraje interiérový design ve všech těchto oblastech:

  • Přitahuje pozornost;
  • Účinně zobrazuje váš produkt a láká k obchodu, kde prodejci začínají pracovat;
  • Design pomáhá pamatovat váš obchod, ponechá si to v paměti;

Jak můžeme vyhodnotit design obchodu?

- První fáze. Na chuť nemyslíte a my s tím také nemusíme dělat na začátku projektu. Nejdůležitější jsou základní pravidla a techniky architektury a designu, které je třeba dodržovat v kontextu řešení marketingu a obchodních problémů. Ujistěte se, že jste o nich přečetli na našem portálu.

Pouze pokud dodržujete tato pravidla, máte profesionální design, nadaci. Nesmí mít závratné tvary a odstíny, tvůrčí řešení, ale již vypadá profesionálně, harmonicky, logicky a v důsledku toho krásná.

Jak si vybrat návrháře, jsme také detailně řekli na stránkách našeho adresáře.

- Další etapa - vytvoření konceptu designu, barvy, stylu místnosti. Tato fáze je již složitější a vyžaduje více dovedností návrháře, protože návrhář by měl vytvořit styl, náladu, dojem, přesně to, co vaše podnikání vyžaduje. Měl by být plynulý ve všech těchto technikách a vytvářet přesně takovou náladu, která je nezbytná pro vaše obchodní úkoly, marketing. Nejdůležitější je zde vyhnout se přímému literálnosti, která je použitelná ve velmi vzácných případech nebo pouze v dětských obchodech.

- Poslední etapa. Když je interiérový design, koncept a interiér připraveni, musíte vše koordinovat s inženýry a administrací nákupního komplexu, vytvořit soubor pracovní dokumentace pro stavitele, výrobce nábytku, dodavatele zařízení. V této fázi je vytvořen podrobný list všech materiálů. Pro dodavatele děláme nabídku. Vyvíjíme technologii výroby zakázkových prvků společně s výrobci.

Naše služby a ceny za design obchodu

 1. Návrh návrhu projektu pro interiér obchodu vstoupit do nákupního centra. Cena je 1000 rublů / m2 (závisí na oblasti). Pokud právě vstoupíte do nákupního centra, administrátor bude vyžadovat, aby jste si představili svůj obchod. Vyrábíme trojrozměrné typy obchodů, fotografickou kvalitu s podmíněným uspořádáním, s ohledem na požadavky nákupních komplexů v Moskvě a v Moskvě.
 2. Analýza operačního skladu, nákres trojrozměrného návrhu. Cena je 1000 rublů / m2 (závisí na oblasti).
  Analyzujeme váš provozní sklad, vydáváme písemná doporučení a vyrábíme trojrozměrné typy obchodů, fotografickou kvalitu, s našimi návrhy na interiér obchodu.
 3. Plně designový projekt obchodu. Cena je 1 500 rublů / m2 (závisí na oblasti).

Celý design obchodu zahrnuje:

 • Měření;
 • Vývoj plánování;
 • Vývoj interiérů;
 • Výběr finálních materiálů a nábytku;
 • 3D vizualizace prostor;
 • Vývoj pracovních výkresů;
 • Seznam všech materiálů a zařízení;
 • Stavební a dokončovací práce. Cena od 4 000 rub / m2 (závisí na oblasti).
 • Všechny naše nové přístupy k tvorbě interiérů, hlavní efektivní techniky

  zveřejňujeme v našem adresáři.

  Přidejte se k nám!

  Oznámení o nových materiálech,

  zajímavé nápady, novinky, designové trendy.

  Interiér designového studia, Moskva. Projektování interiérů bytů, domů. Návrh obchodních interiérů: obchody, kanceláře, restaurace, bary. Architektonický design. Stavba, vybavení, autorský dohled. Kompletní průvodce zákazníkem krok za krokem.

  Zavolejte nám! + 7-925-7721842
  Moskva, Dolní Syromyatnicheskaya, dům 10, budova 2. email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny.

  Obchodní zařízení a nábytek pro sklad na zakázku

  Odeslat žádost

  • Domů
  • Design obchodu
  • Kožené zboží a tašky

  Interiér koženého zboží a tašky

  Jak vytvořit nezapomenutelný interiér koženého zboží?

  Přemýšlejte o vytvoření obchodu s koženými výrobky, je třeba zvážit několik důležitých faktorů. Za prvé: ukázat pokrývky hlavy, rukavice, tašky, peněženky, je důležité vybrat zajímavé a vysoce kvalitní vybavení. To pomůže dát určitému stylu značky. Zadruhé: Vytvořte "čip" pro váš obchod - mohou to být neobvykle malované stěny, figuríny s neobvyklými účesy, ukazující zboží nebo jiné umělecké počiny, které se nepřímo netýkají prezentovaného sortimentu.

  Použijte neobvyklou kombinaci barev v interiéru, vyzdvihněte nábytek původních barev. Nezapomeňte, že barva stěn a barva zařízení pro obchod by měla kontrastovat a neměli by se vzájemně sloučit. Ozdobte stěnu tapetou nebo bannerem s krásnou scenérií. Závěrečné zrcátka neobvyklého tvaru nebo zajímavého rámu, hlavní věc - že všechny designové lahůdky harmonicky zapadají do konceptu vašeho obchodu.

  Umístěte dekorativní šperky na police komerčního vybavení mezi tašky nebo rukavice. Mohou sloužit cokoli: umělé květiny, voskové ovoce, krásné koule.

  Úloha osvětlení v interiéru koženého zboží

  Nezapomeňte na úlohu světla v interiéru kožené prodejny: tím, že vybavíte čítače a vitríny osvětlením, je důležité zvolit správnou možnost osvětlení. Nejnovější trendy mluví ve prospěch používání LED osvětlení - umožňuje nejkvalitnější osvětlení zboží, aniž by ho ohřívalo, což je důležité pro skladování koženého zboží. Koneckonců, pokud lampa zahřeje zboží, může se tenká kůže deformovat a ztratit její vzhled.

  Všechno, co se mnou nese: jak otevřít lukrativní obchod s taškami

  Pro převážnou většinu žen hraje důležitější roli příslušenství než oblečení. Ve skutečnosti designéři zdůraznili, že dobře uzavřeno obuv, kabelky, šperky nebo pásu budou moci ušetřit i špatnou nebo nemoderní cestou. V pytlích šatnách ženských mají zvláštní místo, protože různé instance jsou vybrány pro různé účely:.. Více prostorné a posunutí - pro přepravu nebo uložení potřebných věcí, malé a originální - na výzdobu a doplňují obraz, atd. Příslušenství zvolí barvu a styl, on nebo mohou být přizpůsobeny jít na rozdíl od boty, opasky, rukavice, šály a čepice.

  Tašky jsou navíc zajímavé a nezbytné nejen pro dámy, ale i pro muže a dokonce i pro děti. To je důvod, proč otevření vlastního obchodu k prodeji tohoto příslušenství může být velmi výnosné podnikání.

  Kožené zboží: rysy a nuance činnosti

  Před otevřením tašky od začátku musíte pochopit různé aspekty a rysy tohoto podnikání.

  1. kabelky k prodeji může být prospěšná v každém ročním období, protože vaše hlavní cílové skupiny - ženy - chtějí mít moderní a nové doplňky každou sezónu. Obchod může být rozšířen, a jiné zboží, které nezabere mnoho místa (slunečníky, peněženky, peněženky, klíčenky, čepice, šály a rukavice, opasky a pásky, brýle), ale budou moci se ziskem rozšířit svůj sortiment a aby v místě prodeje k dnešnímu dni, aniž by byl vázán na sezónnosti.
  2. Soutěž v tomto oboru je poměrně velká: sáčky jsou prodávány na trzích, v spontánních obchodech, velkých a malých obchodech, elitních butikách. Samozřejmě, rozdíl je v kvalitě výrobku a jeho ceně. Měli byste se zaměřit na potenciální cílové publikum a rozhodnout, který spotřebitel a kolik výnosů bude váš obchod vypočítat.
  3. Po definování předchozího bodu můžete pochopit, kde hledat dodavatele. Pokud koncept zahrnuje prodej kvalitních stylových výrobků nebo exkluzivní nejnovější módní inovace, budete muset pracovat přímo s výrobci a známými značkami. Přímé dodávky vás ochrání před falšováním nebo spotřebním zbožím. Pokud však chcete, aby se podnik rychle splatil, přidejte do sortimentu a zboží pro střední třídu, jejichž dodávku lze objednat ve velkoobchodních společnostech.
  4. Přemýšlejte o tom, jak se můžete ziskově odlišit od svých konkurentů. Možná nebude tak slibné uspořádat malý obchod se suchým zbožím, jako například otevřít tašku a kufry. Lidé vždy potřebují cestovat někam nebo cestovat a velké cestovní tašky / kufry jsou neméně nutné než malé krásné doplňky. Kromě toho po příjezdu na vás za jeden produkt může osoba zakoupit několik aktualizací najednou, pokud najde vše, co potřebujete. Mějte zájem o koupi slevy pro druhou koupi, rozšiřte diskontní karty, přidejte bonusy nebo drobné dárky - a vrátí se k vám znovu nebo doporučte obchod svému přáteli.

  Na samém začátku

  Proveďte podnikatelský plán pro sebe, abyste rozuměli postupu, zohledněte vše a nenechte si ujít něco důležitého:

  • provést analýzu situace s podobnými obchody ve vašem městě (v megacities je to obtížněji děláno, pak se bude muset provést kontrola v okolí), studovat všechny silné a slabé stránky podnikatelů, kteří jsou v tomto oboru již dlouho;
  • najít vhodnou místnost;
  • založit firmu a získat povolení k obchodování;
  • vyberte dodavatele;
  • vyplňte úložiště a začněte pracovat.

  Odborníci doporučují, aby nejprve pracovali nezávisle, aby bylo možné posoudit situaci s poptávkou, analyzovat výši výnosu v různých dnech apod. Reklama může být do vašeho obchodu již na cestách.

  Právní registrace

  Vzhledem k tomu, že všechno by mělo být zákonem požadováno, musíte před otevřením obchodu s taškami zaregistrovat firmu. V tomto stádiu vám nebudou žádné potíže, protože nebudou potřebné zvláštní licence nebo povolení pro tento typ obchodu.

  Stačí zvolit formu vaší aktivity: IP, LLC a také rozhodnout, zda se zaregistrujete jako fyzická nebo právnická osoba. Obvykle stačí formalizovat individuální podnikání. Navíc vás bude stát méně. Samozřejmě, pokud plánujete vytvořit celou síť obchodů, stojí za to přemýšlet o registraci LLC.

  Systém zdanění může být obecný (OCH), zjednodušený (USN) nebo UTII (jednorázový). Dále budete potřebovat:

  • zaplatit státní poplatek;
  • otevřít bankovní účet;
  • zaregistrovat u statistických úřadů;
  • vyrobit těsnění;
  • dohodnout se na podnikání (způsob provozu atd.) s místními úřady a získat povolení k umístění předmětu obchodu ve vybraných prostorách;
  • získat obchodní patent a zaregistrovat pokladnu.

  Povolení jiných veřejných služeb v areálu bude zapotřebí, pokud umístíte svůj obchod do samostatné budovy.

  Hledání správného místa

  Dobrá poloha je velkým přínosem pro ziskovost a popularitu obchodu. Samostatná zásuvka vyžaduje schválení, opravu a odbavení, bezpečnost, propagaci a reklamu. Dokonce i když najdete vynikající pokoj s nízkým nájemným, ale bude se nacházet někde na okraji města v jednom z dvořek, pak s takovými úsporami ztratíte.

  Podívejte se na průměrnou cenu pronájmu: může to být jakýkoli nákupní středisko, i když není příliš prestižní, i když není v centru města. Ale v takovém případě nemusíte věnovat příliš mnoho inzerce a již pronajímatel bude zodpovědný za získání všech potřebných povolení a dalších dokumentů od Pozhnadzor, SES a Rospotrebnadzor.

  Místnost může být odlišná:

  • podle druhu "obchodního ostrůvku" (více nájemného a nepříjemnosti pro kupující);
  • uzavřené obchodní oddělení (zboží je volně k dispozici, v hale je dostatek prostoru pro pohyb).

  Chcete-li otevřít pokoj se samostatným vchodem, musíte zaplatit o 30% více. Také, nájemné se liší na podlahách (na první - nejdražší). Můžete začít z plochy 30-40 metrů čtverečních. m. S kompetentním přístupem můžete snadno umístit tam vše, co potřebujete.

  Virtuální obchod

  Někteří začínající podnikatelé si myslí, stojí za to otevřít online obchod s taškami: bude takový podnik ziskový? Faktem je, že tato možnost může být dobrým řešením situace, když jste vážně omezeni prostředky. To znamená, že nemusíte utrácet na nájemné a vybavení, protože veškeré zboží bude umístěno u vás doma nebo v malém skladu a kupující budou moci vidět rozsah v katalogu internetového obchodu.

  Nicméně zde je velký "ale". Mnoho lidí raději kupují tyto doplňky v reálné, ne virtuální, protože oni milují dotek, podrobně zkoumat produkt a tak dále. D. Kromě toho už známe spoustu stížností spotřebitelů, že obraz je uvedeno v obchodě neodpovídá produkt, který je odeslán po zaplacení.

  Aby virtuální obchod fungoval, musíte investovat také do něj: propagace, propagace na webu, neustálé aktualizace, dobré. podpora, šíření informací v sociálních sítích, fóra a blogy, objednávání kontextové reklamy a mnoho dalšího. Nezapomeňte na doručení.

  Nejvýhodnější možností by bylo vystoupit ze situace: otevřete online obchod s taškami paralelně s obvyklým odbytem, ​​kde se lidé po objednávce na internetu mohou podívat na zboží nebo jej vyzvednout. Takže dostanete dvojitý inzerát a dvojí výhodu.

  Vybavení a sortiment

  Nebudete potřebovat speciální opravu nebo design. Hlavní věc, že ​​obchod byl světlý, čistý a příjemný na návštěvu. Zvláštní vybavení však bude zapotřebí přesně. V závislosti na rozsahu vaší činnosti a výběru produktů, které si vyberete, budete potřebovat nákup:

  • kovové nebo skleněné čítače pro uspořádání výrobků, výkladní skříně;
  • skleněný stojan k rozpadu malých doplňků;
  • Speciální držáky na šátky a klobouky;
  • závěsy a police na tašky;
  • zrcadla.

  Zařízení lze koupit z druhé ruky, protože jsme našli závěrečné obchodní oddělení. Takže můžete ušetřit hodně.

  Co se týče sortimentu, musíte co nejvíce vzít v úvahu poptávku po určitých značkách a značkách, ceně a dalších faktorech. V každém případě můžete nejen pokrýt celý trh, takže byste se měli zaměřit na určitý segment průměru, ale mějte v záloze i pár velmi levné, nebo naopak, elitní drahé modely.

  Zahrňte do sortimentu a mužské linie (diplomaty, peněženky, vizitky, klíče pro klíče atd.), Abyste rozšířili kruh svých zákazníků.

  Účast na specializovaných výstavách, aby našli dobré dodavatele. Můžete také jít do zahraničí za zboží sami, nakupovat na internetu nebo zakoupit povolení k otevření obchodu s monobrandem.

  Zaměstnanci a propagace

  Pokud nemáte příležitost nebo schopnost obchodovat sami, budete muset pronajmout prodejce (pro malé oddělení bude stačit dva k práci na směny). Obvykle v takových případech obdrží zaměstnanec pevný plat a určité procento tržeb.

  Můžete provádět účetnictví sami nebo vzdáleně využívat služby odborníka. Pokud je váš obchod v nákupním centru, nebudete se muset starat o čistící ženu a stráže. Nabídka dodání zboží na internetovém oddělení je nutná a kurýr.

  Koordinovat s vedením a majiteli nákupního centra, můžete umístit vnější znaky a reklamy na jiných místech: regály nebo bannery vést zvukovou reklamu, vložte plakátů, distribuci letáků, brožur a vizitek (s uvedením slev v rezervě).

  Uspořádejte tržby a další propagační akce, abyste získali více kupujících. Sledujte nejnovější aktualizace a aktuální trendy v oblasti módy a pravidelně aktualizujte rozsah svého obchodu.

  Závěry

  Podnikání je považováno za velmi nákladově efektivní, protože můžete produkt sám nastavit a často se pohybuje od 100 do 200%.

  Obchod s koženými výrobky. Hlavní body podnikání.

  Kožené výrobky byly vždy oblíbené díky své trvanlivosti a sofistikovanosti. Pěkná pánská peněženka nebo taška pro ženy byla vždy a zůstává integrálním atributem doplnění obrazu v určitém stylu. Důležitost různých kožených výrobků je jednoduše hloupá, v tomto výklenku pracuje tolik podnikatelů, kteří si v tomto směru vydělají svůj "kus koláče".

  Obchodní formát a jeho funkce

  Obchod s koženými výrobky lze provádět jak offline, tak i na internetu. Vezmeme v úvahu integrovaný přístup k případu, který pomůže maximalizovat zisky.

  Výhody podnikání:

  • dobrá příplatka;
  • stálý požadavek na zboží;
  • široký sortiment různých sortimentů v různých cenových segmentech.

  Z mín:

  • konkurence;
  • vysoké náklady na zboží, což vede k pevné počáteční investice do tohoto podnikání;
  • obtížný výběr dobrého místa k obchodu.

  Můžete říci jednu věc, směr je ziskové, ale kvůli velké konkurenci budete muset tvrdě pracovat, abyste přilákali pravidelné zákazníky do svého obchodu.

  Výběr prostor a zařízení

  Chcete-li otevřít obchod s koženými výrobky, musíte najít místo v souladu s cenovou politikou výrobku, který zakoupíte. Pokud se jedná o levný segment výrobků, pak je možné si pronajmout obchodní plochu na trhu s oděvy a uskutečnit prodej na úkor návštěvníků již rozvinutého trhu.

  Pokud je zboží nákladné, musíte se podívat na nákupní centra, zejména tam, kde se prodává dámské oblečení, spodní prádlo a další související výrobky.

  Velikost místnosti by měla být asi 12-20 metrů čtverečních. Chcete-li zajistit, aby bylo vše správně umístěno a klient nebyl ve vašem obchodě stísněn.

  Z obchodního zařízení bude zapotřebí:

  • regály;
  • vitríny (obvykle sklo s osvětlením);
  • nábytek pro prodejce;
  • zrcadlo, kde se klient může podívat zvenčí a zjistit, zda je vhodný pro tašku nebo kabelku, nebo ne.

  Sortiment zboží a dodavatelů

  Nyní hovoříme o tom, co přímo ovlivňuje obchod s koženými výrobky, a sice složení sortimentu výrobků a výběr cenové politiky. Je zřejmé, že pokud žijete v malém městečku, musíte se podívat na levný cenový segment, ale ve velkém městě si můžete vybrat zboží a dražší.

  Zde je seznam hlavních kategorií produktů tohoto obchodu:

  • dámské a pánské tašky;
  • aktovky a batohy;
  • fialová;
  • peněženky;
  • kabelka;
  • kryty dokumentů;
  • kosmetické tašky;
  • držitelé obchodních karet;
  • hospodyně;
  • pásy a tak dále.

  Jak můžete vidět, sortiment je poměrně široký a téměř všechny kategorie produktů jsou v neustálé poptávce, což přitahuje mnoho obchodníků.

  Kde hledat dodavatele? Chcete-li zakoupit kožené zboží, musíte buď jít na velkoobchodní trhy zboží, nebo vyhledat kontakty výrobců nebo jejich zástupců ve vašem regionu.

  Všechny kontakty lze nalézt na internetu.

  Reklama

  Kromě standardních metod reklamy, jako je distribuce letáků nebo inzerce v místních médiích, můžete provádět prodej na internetu.

  Co pro to potřebujete? Za prvé, je to váš vlastní internetový obchod s úplným katalogem produktů. Zadruhé bude nutné provést optimalizaci vyhledávání a finanční příležitost propojit kontextovou reklamu. Za třetí, obchod s koženými výrobky v sociálních sítích, to přiláká mnoho zákazníků, a to ani z vašeho města. Všechny dodávky lze provést poštovními službami.

  Jaký je počáteční kapitál?

  Chcete-li otevřít oddělení koženého zboží, budete potřebovat solidní investice, protože téměř veškeré zboží je drahé a s malým množstvím peněz nemůžete vyplnit výkladní sklo. Uvádíme základní články výdajů na zahájení tohoto podnikání a již je budete přepočítávat sami, když sestavíte podrobný obchodní plán.

  • Pronájem prostor - 150 USD - 220 USD
  • Daně - 150 dolarů
  • Plat za prodávajícího - 200 USD
  • Počáteční nákup zboží - 8 000 - 10 000 USD
  • Nákup zařízení - 800 až 1000 USD
  • Reklama - 350 dolarů (+ inzerce na internetu).
  • Vytvoření stránky a počáteční propagace v sociálních sítích - 800 USD.

  Na jaký příjem můžete očekávat?

  Je těžké posoudit, jaký zisk můžete získat, pokud neznáte počáteční podmínky, konkrétně umístění obchodu, soutěž, vývoj sortimentu a další. Proto vám dáváme pouze základní údaje pro výpočty.

  Průměrná přirážka kožených výrobků činí 80% - 120%.

  Pokud upravíte určitý objem prodeje, získáte z tohoto zisku dobrý zisk, ale současně sledujte cenovou politiku konkurentů, aby nedošlo k přílišnému větru, protože existuje možnost ztrácet věrné zákazníky.

  Závěry. Otevření obchodu s koženým zbožím je podnik s vysokou marží a stálou poptávkou, ale současně vysokou konkurencí a velkými počátečními investicemi.

  Pokud pracujete v tomto výklenku, čekáme na vaše komentáře s radami pro začínající podnikatele.

  Interiér obchodního centra Roeckl atelier v historickém stylu v Mnichově

  Značka Roeckl symbolizuje tradiční řemeslné zpracování a lásku k detailu. Sebevědomí, kvalita - to jsou principy, které tvoří základ koncepce designu obchodu, navržené Stuttgart Design Bureau Blocher Blocher Shops.

  Návštěvníci našeho webu budou nepochybně fascinováni vynikajícími pracemi německých řemeslníků šitých úžasně elegantních rukavic, tašek, stejně jako hedvábných šálků, šálků a mnoho dalších.

  Butik má dvě zóny, v blízkosti vchodu je kraftová místnost, kde si můžete udělat individuální objednávku. Odtud vstoupíte do výstavní síně se zrcadlovými prvky, parketovou podlahou.

  V celém obvodu fixních svítidel, což vám umožní lépe zvážit navrhované modely. Každá skupina výrobků má své místo, které je zdrojem inspirace pro zákazníky.

  Atmosféra boutique je plná staletí historie. Ukázka je vyzdobena fotografií s krejčovskými koženými výrobky z minulého století. Na zdi je starý znak značky: obrovská rukavice korunovaná korunou, kterou drží dva lvi.

  Uprostřed - praktický stůl z přírodního dřeva pro řezání materiálu. Na staré poličce jsou makety, vzory. Annette, majitelka 6. generace společnosti, říká, že jejich prioritou je vášeň, s kterou odborníci vytvářejí své výtvory.

  Závazek, vynikající kvalita kůže - díky tomu je jejich výroba jedinečná již 175 let. Určitě se vám bude líbit všechno.

  Obchodní plán ukládá tašky a příslušenství

  1. SOUHRN PROJEKTU

  V tomto obchodním plánu se zvažuje otevření maloobchodního prodejny kožených výrobků ve městě s počtem obyvatel méně než 200 tisíc osob. Cílem projektu je uspokojit poptávku místních obyvatel v produktech vyrobených z přírodní a ekologické kůže za dostupné ceny a získat stabilní zisky. Obchod se specializuje na prodej pánských a dámských kabelů a doplňků, pracujících v cenovém segmentu "medium" a "medium minus".

  Obchod bude umístěn v místním nákupním centru o rozloze 9,3 tisíc metrů čtverečních. metrů. Obchodní plocha obchodu bude 64 metrů čtverečních. metr. Investice na otevření obchodu - 1,6 milionu rublů. Zdroj - vlastní zdroje.

  Plánovaný obrat obchodu je 500 000 rublů, čistý zisk činí 100 000 rublů, ziskovost tržeb činí 20%. Odchod na plánovaný prodej je plánován na 4 měsíce práce. Jednoduchá doba návratnosti projektu je 17 měsíců, zlevněná doba návratnosti je 19 měsíců.

  Tabulka 1. Klíčové ukazatele projektu

  Diskontní sazba (r-rok),%

  Diskontní sazba (r-měsíc),%

  Doba návratnosti (PP), měsíce.

  Diskontovaná doba návratnosti (DPP), měsíce.

  Ziskovost tržeb (ROS),%

  2. POPIS PRŮMYSLU A SPOLEČNOSTI

  Kožené zboží je obvykle rozděleno do tří kategorií. První zahrnuje toaletní potřeby včetně kabelky, rukavice, řemeny, řemeny atd. Druhá kategorie zahrnuje skladové předměty, například peněženky, věřitele a tak dále. Třetí kategorií tvoří kufry, cestovní tašky a cestovní tašky.

  Největší podíl na ruském trhu představují dovážené produkty, jejichž podíl se odhaduje na přibližně 70%. Podle analytiků IndexBox se v posledních letech trh s koženými výrobky (kožené zboží a obuv) projevil poklesem kvůli krizi v letech 2014-2015. Nejcitlivější pokles nastává v dolarovém vyjádření, z 23,1 miliardy dolarů v roce 2014 na 13,6 miliardy dolarů v roce 2015. Objem dovozu od roku 2013 do konce roku 2015 v naturáliích se snížil o 45% - z 85 na 45 milionů tun.

  V podmínkách snížení reálných mezd (v roce 2015 pokles mezd oproti roku 2014 o 9%) a příjmů (o 4,3%) přešla populace země na model spotřeby úspor. Je charakterizována odloženou poptávkou, nárůstem podílu výdajů na základní zboží, odmítnutím dovážených výrobků ve prospěch domácností, přechodem z vyšších do nižších cenových segmentů.

  Náš projekt zajišťuje otevření kožených výrobků ve městě s počtem obyvatel méně než 200 tisíc lidí. Obchod bude umístěn v nákupním centru o rozloze 9,3 tisíc metrů čtverečních. m., který se nachází v historickém centru města. Rozloha obchodního sálu bude 64 metrů čtverečních. metr. Obchod se specializuje na maloobchod s výrobky vyrobenými z přírodní a ekologické kůže - dámské a pánské tašky, doplňky a drobné kožené zboží. Na regálech budou prezentovány výrobky několika výrobců - značek z Francie, Turecka, Ruska a Číny. Cenový segment obchodu je "střední" a "střední minus".

  Nabídky franšíz a dodavatelů

  Organizační a právní forma podnikání bude IP, daňový systém je zjednodušen (USN 15%). Odpovědnost za řízení bude přidělena iniciátorovi projektu. Zaměstnanci budou mít tři prodejní konzultanty.

  Zahájení investic do otevření obchodu činí 1,6 milionu rublů. V článku začáteční náklady (tabulka 2) zahrnují náklady na nemovitosti, nákup zařízení, nehmotný majetek a pracovní kapitál.

  Tabulka 2. Investiční náklady na projekt

  Registrace a registrace

  Pronájem 3 měsíce

  Nákup startovního sortimentu

  3. POPIS ZBOŽÍ A SLUŽEB

  Sortiment skladu zahrnuje výrobky vyrobené z přírodní a ekologické kůže pro muže i ženy. Cenový segment obchodu je "střední" a "střední minus". V obchodě budou představeny výrobky ruských, francouzských, tureckých a čínských výrobců. Výrobky budou dodány do skladu v obalech dodavatelů. Sbírky sáčků jsou plánovány aktualizovány dvakrát ročně - na jaře a na podzim, a také v závislosti na úrovni poptávky.

  Tabulka 3. Variabilní náklady

  VARIABILNÍ NÁKLADY, RUB.

  OBCHODNÍ CENY, rub.

  Dámské tašky

  4. PRODEJ A OBCHODOVÁNÍ

  Cílovým publikem obchodu jsou ženy ve věku od 20 do 45 let (70% sortimentu) a muži ve věku od 30 do 45 let (30% sortimentu). Největší podíl spotřebitelů patří do střední třídy. Klíčová kritéria pro výběr kožených výrobků pro většinu kupujících jsou cena (primární pro 50% kupujících), kvalita výrobku (20%), vzhled (15%), móda (10%). Hlavní trend v posledních letech je rozšíření chutí barevnou paletou, nákup několika tašek pro sezónu, popularita nákupních sad v jednom stylu (taška, opasek, drobné kožené zboží atd.). Tak, jako konkurenční výhoda obchodu budou dostupné ceny s vysokou kvalitou zboží, paleta možností pro barevné a stylové řešení, schopnost vybrat kožené zboží.

  V souvislosti s umístěním v nákupním centru města není zapotřebí velké investice do reklamy. Pro vytvoření databáze věrných zákazníků bude vyvinut věrnostní systém - slevové karty pro běžné zákazníky. Po zahájení obchodu se zahájí zahajovací akce se slevami na zboží. Investice do reklamy na začátku projektu budou činit 40 tisíc rublů. Výše ​​rozpočtu na reklamu v hlavním období práce bude záviset na úrovni poptávky a současných úkolech. Především se plánuje inzerovat nové sezónní sbírky, prodávat staré sbírky a tak dále. Jako reklamní média budou vytištěny letáky, letáky, bannery a podobně.

  5. PLÁN VÝROBY

  Obchod s koženými výrobky se bude nacházet v pronajaté oblasti nákupního centra. Lokalita TC - historické centrum města s počtem obyvatel méně než 200 tisíc lidí. Pokoj má rozlohu 80 metrů čtverečních. metry s rozlohou nákupní plochy 64 metrů čtverečních. metr. Předpoklad obchodní síně bude vyžadovat provedení opravy ve výši 256 tis. Rbl. (ve výši 4 tisíc rublů na metr čtvereční). Obchod musí být vybaven obchodem, pokladnicí a jiným zařízením, jehož náklady činí 476,6 tisíc rublů (tabulka 4).

  Design koženého zboží

  Design koženého zboží

  Design obchodu hraje velkou roli v rozvoji vašeho maloobchodního podnikání. Faktem je, že přesně skříň interiéru Umožňuje vám navrženou pozici shop správně a pohodlně. Zavádíme vývoj designu obchodu s koženým zbožím s cílem zvýšit prodej a přilákat zákazníky. Současně zohledňujeme všechny nuance a rysy kožené zboží, zdůrazňujeme všechny důležité body a přeměňujeme je na výhody.

  Pracujeme v této oblasti již řadu let, abyste si to mohli být jisti design tašky bude provádět na nejvyšší úrovni v souladu se všemi moderními normami a potřebnými požadavky.

  Začínáme pracovat, určujeme cílovou skupinu od samého začátku, protože je velmi důležité pochopit, pro koho je tato služba poskytována. Naši profesionálové usilují o vybavení tímto způsobem shop, že zdůraznil zboží, věnoval jí pozornost, a nikoli na návrh prostor.

  Jsme si jisti design koženého zboží v popředí přináší kompetentní výběr barevné škály a osvětlení. Realizace designu skladu, věnujeme velkou pozornost novinkám sezóny. Bude to důležité a ponechat jen příjemné dojmy. Konec konců, často kupující chtějí koupit nové položky, ne zastaralé modely.
  Které klienty obdrží prostřednictvím pověření skladujte interiér naši odborníci:
  • individuální řešení přizpůsobená konkrétním požadavkům a přáním;
  • vysoká rychlost provádění objednávky;
  • pomoc odborných pracovníků;
  • dobře promyšlené ergonomické rozvržení;
  • nestandardní řešení problémů a odvážných nápadů.

  Takže pokud potřebujete design obchodu s koženým zbožím, kontaktujte nás a my vám pomůžeme vyřešit váš problém.

  Vytvořte spolu s námi úspěšné obchody!

  Zavolejte nám a rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

  Tel: (495) 663-31-42 od 9:00 do 19:00
  (495) 761-20-94 od 9:00 do 21:00

  3D fotogalerie

  V naší fotogalerii si můžete vybrat ten správný design a nábytek, který se vám líbí pro obchod s koženými výrobky. Na základě dlouholetých rozsáhlých zkušeností budeme schopni navrhnout pro vás nejlepší design buď z naší galerie nebo z vašeho projektu. V prodejně najdete kvalitní a atraktivní maloobchodní nábytek.

  Společnost Mebel-TO se zabývá výrobou a prodejem obchodního vybavení a vybavení obchodů s koženými výrobky na zakázku za nejvýhodnější ceny. Nabízíme široký sortiment pultů, pavilonů, regálů, výloh, ostrůvků a dalších komerčních zařízení. Společnost Mebel-TO usiluje o uspokojení požadavků všech svých zákazníků, a proto vyrábíme vysoce kvalitní zařízení, které umožňuje maximalizovat plné využití celého obchodního prostoru vašeho obchodu. Používáme pouze nejmodernější pokročilé technologie k automatizaci procesu výroby komerčního zařízení, který minimalizuje lidský faktor na maximum. Produktová řada sortimentu je neomezená s předloženými fotografiemi v naší galerii, takže v rámci objednávky můžete volat a objednávat absolutně jakýkoliv nábytek.

  Nábytek pro obchod s koženými výrobky

  Obchodní nábytek pro butiky koženého zboží, který je uveden v naší fotogalerii, pomůže vybavit a zdobit interiér každého obchodu. Ať už jste fanouškem klasického stylu nebo se usilujete o inovativní budoucnost, internetový katalog od firmy "MebelTO" nabízí jak nábytek ve stylu futurismu, tak i skutečnou klasiku žánru. Kvůli bohatému výběru nábytku můžeme vytvořit interiér, který vám dá historickou atmosféru, nebo si můžete vybrat nábytek, který předvede styl éry 70. let, který se dokonale shoduje s koženými výrobky. Nábytek, sklo a plast jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a splňují všechny hosty Ruské federace. Zveřejněné fotografie v naší galerii koženého zboží vám prokáží bezkonkurenční vzhled designu, našich výrobků.

  Fotogalerie nábytku pro prodej koženého zboží

  Podívejte se do katalogu fotografií a podívejte se a okamžitě si vyberte, co potřebujete. Například okno kožené zboží obchod může být lesklé průhledné sklo, eleganci produktu, ale můžete udělat okna a kompletně ze dřeva, protože dřevo je stále zcela v souladu s pokožkou. Zde je nutné vzít v úvahu skutečnost, že kabelky, peněženky a další výrobky z této kategorie lidí by si měli otevřít a zkontrolovat tento produkt neberou bez dívání, materiál kůže, jako je dotykový, poškrábání, vytáhnout, aby se ujistil kvalita zboží. Nedoporučujeme vám, abyste si vybrali plastovou krabičku jako vitrínu pro koženou galanterii, nepopisuje tuto kategorii výrobku a předem snižuje náklady na zboží. Skleněné police může být vybrán na základě barvy vašeho obchodu, můžete si dokonce objednat rozbití skla, aby se zabránilo zbytečnému plýtvání něčí nedbalosti. Dřevo může být zvolena tak, aby všechny chutě a barvy, jsou jen několik variant rozšířené stromu pro komerční nábytek: javor, merbau, buk, dub, třešeň, olše, borovice, atd Vážíme si našich klientů a radí jim pouze osvědčené produkty založené na stovkách uživatelské recenze..

  Jak otevřít obchod s koženými výrobky - který se bude rozvíjet a bude mít zisk?

  Navzdory množství obchodů můžete vždy najít své místo, ve kterém nabídka stále není dostatečná k pokrytí poptávky. Ale i když je trh plný, kompetentní a originální přístup pomůže přerozdělit toky zisků. Vlastnosti obchodu s koženými výrobky jsou takové, že není zapotřebí, aby řada položek byla povinná pro další prodejny týkající se šatníku a stylu.

  Vlastnosti prodeje koženého zboží

  Kožené zboží zahrnuje kožené výrobky, které nevyžadují vhodnou velikost. To jeumki, příslušenství, peněženky a peněženky, hospodyně, držitelé vizitek a další položky, které jsou koupeny buď pod vlivem nálady, nebo jako dárek, nebo jako doplněk stylové šatní skříně. Schéma podnikání se nijak neliší od žádného jiného odbytu - nákup zboží a prodej za příplatek, ale existují některé funkce.

  V závislosti na zvolené cenové kategorii zboží, ziskovost může činit zhruba 50% u zboží ekonomiky a střední třídy a až 140% u luxusního zboží. Pokud se zaměřujete na masový kupující a dovážíte levné zboží, marže nemůže být vyšší než rozumná mez - účinek cenově dostupné kupní ceny zmizí. V těchto prodejnách není zisk záviset na velikosti označení, ale na sortimentu a neustálém zvyšování míry prodeje. Je pro hromadné kupce, že obchody s koženými výrobky budou vyhovovat, kde si můžete koupit téměř všechna jména této skupiny zboží, od tašky až po doklady.

  Pokud je výběr drahými značkovými produkty, pak existují dva způsoby, jak překládat svůj obchodní plán do praxe. To je Multibrand obchod, kde si můžete koupit tašku od Versace, Armani Řemen kalhotový kabelku a Gucci a uložit mono-značkové, otevřené povolení. Ne všichni elitní výrobci jsou připraveni poskytovat franšízy, toto musí být také vzato v úvahu. Stojí za to, že franšízový balíček je poměrně drahý, ale získáte časově prověřený marketingový plán, diskontovaný systém slev, podporu pro mateřskou společnost a důvěru náročných kupujících.

  Složitosti obchodu s koženými výrobky je pohroma všech maloobchodníků - móda. Kupující koženého zboží jsou ve většině případů citliví na změnu módních trendů a podle rozmary těchto trendů se musí přizpůsobit. Nicméně, stráž stability je vždy klasika, některé věci se nemění roky a klasický pás kalhot z Armani nebo Gucci může udržet úroveň poptávky po mnoho let.

  Finanční část podnikatelského plánu

  Dvě nejvíce vynaložené části rozpočtu jsou pronájem nebo koupě místnosti, včetně obchodního vybavení a částky přidělené na počáteční nákup zboží. Pronájem místností v nákupním centru, v závislosti na místě, může být asi 500 000 rublů měsíčně. Částka také závisí na podlaze, na které se nachází obchodní prostor, zpravidla čím vyšší, tím levnější. To je vysvětleno jednoduše - hlavní proud potenciálních kupujících prochází prvním patrem.

  Nejprve je možné ušetřit na obchodním zařízení, je-li možné použít zařízení z druhé ruky. V závislosti na oblasti vaší zásuvky se také vypočítají náklady na zařízení. Když obchodujete s koženými výrobky, nemůžete vybavit šatny, ale jen dobré zrcadlo, před kterým budou zákazníci schopni odhadnout, kolik se jejich taška nebo pás přizpůsobí.

  Nakonec je částka za nákup zboží určena cenovým rozsahem vašeho obchodu. Tašky v hodnotě až 3 000 rublů v nákupu jsou dovezeny z Turecka, Číny. Volitelně můžete vyhledat domácí výrobce. Tašky drahé značky budou stát asi dvakrát tolik, ale jejich přírůstek je vyšší. Pokud se kromě pytlů neplánuje nic jiného, ​​pak může být sortiment tvořen třemi stovkami zboží, ale musíte poskytnout různé styly, tvary a velikosti. Pásy a peněženky patří k cenově dostupnějším zbožím, pro ekonomický začátek je možné rozšířit sortiment tím, že vytvoří několik skupin zboží. To zvyšuje pravděpodobnost nákupu, zejména v předvečer svátků, kdy se kožené zboží stane obzvláště oblíbeným jako dárky pro přátele a rodinu.

  Dokumentační náklady ve většině případů jsou standardní, pokud se nejedná o nákup franšízy, pak jsou náklady mírně vyšší. Obvykle je vyžadováno obchodní patentové a obchodní povolení, kopie nájemní smlouvy, kopie certifikátů a další dokumenty soukromého podnikatele nebo LLC. V některých případech je vyžadováno oprávnění k označení, pokud je umístěno mimo obchodní centrum, a schvalování provozního režimu.

  Problematika obchodních prostor a nákupy zboží

  K dispozici jsou funkce práce v samostatné budově koženého zboží a při pronájmu butiku v budově nákupního centra. Pokud je pronájem závodu v komplexu určen pro tok potenciálních kupujících, kteří nějak vidí obchod, pak samostatná samostatná místnost bude vyžadovat hlubší práci na vývěsce a reklamě. V samostatném obchodě nebo v salonu zpravidla jde účelně. Výhodou je v tomto případě poměrně vysoké procento kupujících ve srovnání s těmi, kteří jsou zvědaví, kteří se nevyhnutelně dostanou do nákupního centra.

  Standardní sada obchodního vybavení pro obchod s koženým zbožím je následující:

  - stojany na tašky;
  - zasklené okna pro drobné kožené výrobky;
  - Počítadlo;
  - pokladna;
  - bezpečné pro dokumenty a peníze;
  - Správně navržený roh kupujícího.

  Je nesmírně důležité přistupovat k uspořádání zboží nejvýhodnějším způsobem, aby byly všechny položky v co nejlepším světle. Chcete-li to provést, můžete pozvat zkušeného merchandiser. Hlavním pravidlem merchandisingu je to, že zboží je pro zákazníka "tváří", to znamená, že neexprimující konec balíčku nemá motivaci k nákupu a dává výhledovému dílu nedbalý vzhled.

  Zaměstnanci pro obchod s koženými výrobky

  Nepochybně jsou prodejci povinni porozumět vlastnostem produktu, aby v případě potřeby poradil kupujícímu. Kde mohu najít takové prodejce? Můžete požádat o náborovou agenturu a objednat výběr personálu v souladu s požadavky, ale existuje možnost výcviku pro prodejce přesně podle potřeb vašeho obchodu. To bude vyžadovat úvodní kurz v práci, seznámení prodejců se značkami, vysvětlení cenové politiky.

  Na malém úložišti o rozloze až 30 metrů čtverečních. měřiče, jsou zapotřebí dva dodavatelé, pokud je obchod označen, bude vyžadován také správce. Účetnictví může být vynaloženo externě, aby se šetřily peníze, protože účetní je poměrně drahý. Pokud nakonec plánujete otevřít řetězec obchodů, můžete přemýšlet o vytváření vlastního účetnictví. Pro čištění je také vyžadován technický personál, možná budete potřebovat stráž. Přijímající bezpečnostní stráž samostatně nebo kontaktovat příslušnou firmu se o tom rozhoduje individuálně. Při otevírání obchodu v budově nákupního centra může být ochrana poskytnuta majiteli.

  Zvýšení tempa prodeje

  Přitažlivost klientů hraje důležitou roli v úspěšném fungování obchodu a zde je třeba vyvinout plán reklamních kampaní. Nejlevnějším způsobem, jak přilákat zákazníky, je distribuovat letáky a letáky.

  Atraktivní atraktivní vývěsní tabule, billboard, světelná kazeta a další prvky venkovní reklamy práce na místě a vzdáleného klienta mohou být přitahovány příslušnými oznámeními v tisku, na internetu, na místním televizním kanálu.

  Způsob diskontních slev a bonusů pro získání kupujícího je docela efektivní. Program slev můžete provést několika způsoby, například vydávat speciální plastové karty pro běžného zákazníka. Zákazník pozvaný běžným zákazníkem se může spolehnout na symbolickou slevu a loajální zákazník má také příjemný bonus. Vyplněním karty běžného zákazníka je možné vytvořit vlastní zákaznickou základnu, která může posílat propagační brožury a brožury s novými katalogy, oznámení o svátcích a samozřejmě gratulujeme k svátkům.

  Poskytněte zákazníkům další služby, například rychlou opravu armatur nebo službu pro zkrácení pásů, rozbití nových otvorů na řemenech. Tato aktivita orientovaná na klienta rychle dobývá přílohu zákazníků.

  Otevřít úspěšný obchod s koženými výrobky, nejen samotná touha, konkurence nás nutí vynalézt nové způsoby práce. Existuje však mnoho výhod pro tento typ podnikání: není nutné přizpůsobovat zboží parametrům kupujícího, s výjimkou zkrácení pásu. Obchod s koženými výrobky může přinést vysoké zisky a kompetentní obchodní plán pomůže vyhnout se běžným chybám.

  Jak otevřít obchod s taškami

  Jedním z důležitých doplňků jakékoliv ženy je ta taška. Je to taška, která může zdobit a zdůrazňovat obraz jakékoliv ženy, stejně jako její osobnost a jedinečnost. Možná proto naše ženy poměrně často aktualizují toto příslušenství a snaží se sledovat módní trendy. Podnikání postavené na prodeji pytlů existuje již dlouho, jako konkurence v této oblasti. Jak vybudovat výnosný obchod pro prodej sáčků a koženého zboží? Čtěte dále.

  Umístění zásuvky

  Obchodní úspěch závisí přímo na umístění zásuvky. První patra velkých nákupních center jsou považována za nejvýnosnější - není snadné se dostat na takové "zlaté místo". Za prvé, všechna místa oblíbených nákupních center jsou již obsazena trvalými nájemci. Zadruhé, i když se vám podaří najít volné místo (v některých nových nákupních centrech), cena nájemného nebude nízká - od 3000 rublů / m2, v závislosti na regionu. Ale oddělení musí být ještě nenáročné, aby zaplatil za pronájem. Pokud tedy chcete otevřít oddělení s taškami a brzy se zavřít, připravte v prvních měsících práce rezervní částku na zaplacení.

  Obchodní plocha obchodu by měla být minimálně 30m2. Je-li obchod otevřen jako "nákupní ostrov", pak často dost pronájmu 10-15m2. Ale umístění takového zboží na takové náměstí nebude fungovat.

  Hledání dodavatelů

  Důležité je také vytváření příznivých smluv o koupi zboží. Nejlepším řešením je dodávka přímo od výrobce. Ne každý podnikatel je však připraven na tuto spolupráci, protože producent může být velmi daleko (v jiné zemi). Dodání v malých sériích se stává nerentabilním a velké velkoobchodní investice jsou potřebné k vytvoření velkého velkoobchodu. Proto existuje pouze jedna možnost - nákup na velkoobchodních základnách.

  Pokud jde o výrobce sáčků, existuje mnoho domácích i zahraničních továren. Kožené továrny Pracuji ve městech Petrohrad, Rostov, Moskva, Novosibirsk. Mezi zahraničními výrobci jsou oblíbené turecké výrobky. Nejdražší a nejprestižnější modely jsou italské tašky. Jedná se o takové významné značky jako Fabrizio Poker, Brachilini, Francesco Marconi a Gianni Ciarini. Podle obchodního guru můžete obchodovat s taškami od různých výrobců, abyste potěšili každého zákazníka. Ale můžete opravdu vydělat jen prodejem drahých italských značek. Je důležité dodržovat nejnovější módní preference a pravidelně aktualizovat sbírku zboží.

  Sortiment obchodů s taškami

  Sortiment stejného prodejního místa by měl zahrnovat nejen prodej tašek. Chcete-li zvýšit obrat obchodu, můžete zahrnout do prodeje pokrývky hlavy, rukavice, opasky, deštníky, oděvy, brýle a tak dále. Zde je princip jednoduchý. Chcete-li stále držet lidi na svém místě, obchod by měl mít vše od velkého kufru až po malou kabelku.

  Pro ziskovou práci musí být marže pro zboží nejméně 100-150%. A pro jednotlivé pozice - dokonce i 200%. Samozřejmě, velikost obchodní známky závisí na řadě faktorů, včetně kupní ceny a dostupnosti konkurence. Důležitá je také skutečnost, která skupina klientů z hlediska výnosů je zaměřena na váš obchod. Průměrná kontrola těchto institucí činí 1000 rublů.

  Jaký daňový systém si vyberete pro tašku

  Organizační formou oddělení prodeje sáčků může být řádné individuální podnikání nebo právnická osoba (LLC). Jako systém zdanění je vhodné použít zvláštní režim - UTII (vmentenko). Možná je to nejvýhodnější daňový režim pro takovou firmu. Výše daně závisí na velikosti obchodní plochy a koeficientech k1 a k2 (stanovené místními orgány).

  Reklamní tašky

  Otevírání úložiště je žádoucí, aby byla vyjádřena širšími, s povinným osvětlením v masových médiích. Nebude nadbytečné držet akcie, čerpat ceny, dárkové sady a certifikáty za slevu. Z prvních dnů práce můžete získat řadu běžných zákazníků.

  Podrobný plán pro organizaci obchodu

  Nejprve je třeba studovat regionální trh s takovými výrobky, zejména v navrhovaném místě obchodu. Pak můžete pokračovat v následujících krocích:

  1. Najděte a vybavte příslušnou místnost;
  2. Dohodnout se s dodavateli na objemu a rozmanitosti zboží;
  3. Přemýšlet o sortimentu průvodních kožených galanterních výrobků;
  4. Uspořádejte reklamní kampaň.

  Kolik můžete vydělat za prodej koženého zboží

  S obratem asi 500 tisíc rublů. a práce ve střední cenové segment čistého zisku bude více než 100 tisíc rublů za měsíc. Při rentabilitě tržeb ve výši 20% dosahuje návratnost investice rok a půl.

  Kolik peněz potřebujete k zahájení podnikání?

  Chcete-li uspořádat obchod s prodejní plochou 60-65 čtverečních, specializující se na prodej dámských, pánských tašek a doprovodných kožených výrobků, bude trvat 1,5-1,6 milionu rublů.

  Jaké vybavení si vyberete pro obchod s koženými výrobky

  Vybavení skladu musí brát v úvahu specifika zboží a musí být v souladu s konstrukcí objektu. Celý sortiment by měl být k dispozici pro zobrazení klientem. Proto potřebujeme:

  • Stojany, regály, háky a držáky pro tašky a příslušenství;
  • Zrcadla, vitríny a čítače;
  • Osvětlení zboží a výloh;
  • Pokladna, zařízení pro příjem plateb kartou;
  • Vybavení kanceláří, klimatizace a tak dále.

  Které OKVED specifikujete při registraci firmy?

  Chcete-li zorganizovat obchod, který prodává tašky a kožené zboží, potřebujete kód 47.7 Maloobchod s jiným zbožím. Jmenovitě položka 47.78, odpovědná za maloobchodní prodej druhého ve specializovaných prodejnách.

  Jaké dokumenty jsou potřebné k zahájení podnikání

  Pro obchodování s taškami a příslušenstvím stačí formalizovat individuální podnikání. Chcete-li to udělat, potřebujete: pas a žádost o státní registraci, doklad o zaplacení poplatku, kopii certifikátu TIN.

  Potřebuji povolení k zahájení podnikání?

  Chcete-li zorganizovat obchod s kabelkami a koženými doplňky, potřebujete od SES povolení, územní správu a požární dohled.

  Technologie prodeje pytlů a příslušenství koženého zboží

  Prodejní strategie je stanovena v počáteční fázi, kdy je stanovena specifikace místa prodeje, typu obchodu a cenového segmentu. V tomto případě je třeba vzít v úvahu regionální zvláštnosti a dislokaci obchodu. Sortiment může být muž nebo žena, produkt má úzké účely, například pláž, letní tašky nebo pro cestovní ruch a cestování. Možná, v závislosti na sezóně, upravte složení zboží, zajistěte slevy na tašky a doplňky minulé sezóny nebo sbírky.

  Obecně se musíte řídit těmito kritérii:

  1. Pro většinu kupujících je rozhodujícím faktorem při výběru nákupu cena.
  2. Dále přichází kvalita surovin a výroba kožených výrobků
  3. Pak vzhled s barevnými řešeními.
  4. A dodržování módních trendů.