Charakteristika značky

Konstrukce značky

Design značky je jednoduchý a velmi technologický. Nejjednodušší markery se skládají ze tří nebo čtyř částí: plastovou trubku - tělo (někdy s uzávěrem na koncové víčko), porézní pás impregnovaný barvivem a hlavních částí - plstěným hrotem, který slouží jako pero. Na rozdíl od plnicího pera, který používá princip kapiláry, značka používá princip knotu. Kapalina barvivo (ne konvenční inkoustové) protéká mikroskopickými kanály porézního pásu do plstěné špičky. Jak se barvivo spotřebuje, množství kapaliny v tyči se snižuje. Ale protože je to knot, cítit špičku tráví barvu až do poslední kapky.

Tradičně jsou oválné tyče nazývány kulatými kuličkami a geometricky šikmou formou klínovitého tvaru. Optimální délka hrotu je 4 mm. Pokud je to delší, značka rychle vysuší. Značka by neměla být v žádném případě měkká, aby se rychle nerozpadala.

Barvící činidlo v markeru by nemělo být zbaveno stykavého zápachu, lehké a netoxické. Náplň z benzenu rychle vysuší (za 6 měsíců), takže nejtrvanlivější značky jsou naplněny barvou na bázi vody. Mohou být rozpoznány z nápisu na obalu: vodní báze. Dobrý inkoust nevyzařuje dlouhou dobu ve světle a nemění barvu.

Podle typu značek inkoustu jsou rozděleny na trvalé a nestálý. První inkoust je nezničitelný a odolný proti vlhkosti, má vysokou průhlednost, při návrhu je přenášen jasný a čistý obraz. Tyto značky se používají pro nápisy na různých plastových materiálech, skle, rámečcích, atd. Takový inkoust je odmyt pouze alkoholem, plastovými gumami nebo korekční značkou. V poslední době se začaly objevovat tekstovydeliteley, ve které žádná vlákna, impregnovaný inkoustem, kapalným inkoustem. Takoví psovci psát déle než obvykle. Dnes se na trhu objevily textové značky s čerpacím systémem inkoustu. Podávání inkoustu je regulováno stisknutím tyče. Inkoust v takovém tekstovydeliteley významně větší než v konvenčním marker s plstěným jádrem a doby skladování s víčkem otevřeným neurčitě - pouze suché inkoustu v trysce, což opět může být impregnován.

Materiál, z něhož je vyroben značkovací těleso, by měl zabránit odpařování inkoustu. Tělo značky by mělo být ergonomické a vyrobeno z polystyrenu, plastu nebo kovu (železa). Většina výrobků dnes je vyrobena z polypropylenu. Tento materiál je velmi odolný a umožňuje dlouhou dobu bez ztráty a vysušení, aby vnitřek kontejneru s nádobou zůstal inkoust.

Zástrčka, pokud je přivařena k pouzdru, zabraňuje průniku inkoustu z značky a je bezpečný pro děti. Může se také odstranit, pokud je značka doplněna.

Hroty se liší tloušťkou a tvarem, existují značky se špičkou v podobě dláta nebo klínu. Jsou vhodné pro psaní a kreslení. Existují značky s vyměnitelnými špičkami, některé z nich (v podobě klínu) mohou být oříznuty ostrým ostřím, aby se získala řada linek. Značky se dvěma špičkami jsou vhodné pro přenášení širokých a tenkých čar pomocí jediného nástroje. Hrot značky v podobě štětce je vyroben z měkké pěny a může být použit jako štětec a normální značka.

Charakteristika značky

Hlavním znakem značky jako písemného produktu je délka a jasnost jeho stopy. Na papíře se nakreslí přímka, dokud se v ní nezobrazí místo. Délka homogenní čáry je měřena v metrech a závisí na kvalitě použitého barviva a objemu vlákna uvnitř značky impregnované tímto barvivem. Jas dráhy je určen spotřebou inkoustu na 100 m. Podle evropských norem musí být spojitá čára, kterou může značka čerpat, nejméně o půl kilometru.

Nejdůležitější vlastností značky je také datum vypršení platnosti, při němž značky zachovávají sytost barev. Kromě toho je důležitá doba, po kterou marker nepřestává psát bez uzávěru. Obecně platí, že datum vypršení závisí na plniči, materiálu pouzdra, těsnosti víčka a složení inkoustu. Čím více alkoholu je inkoust, tím kratší doba jeho používání. Značky obvykle mají jeden až tři roky. Datum vypršení ochranné známky je nejčastěji uvedeno na přepravních a velkoobchodních obalech, nikoliv na samotných výrobcích.

Plnicí pera: jak udělat správnou volbu?

Felt-tip pera jsou jedním z nejpopulárnějších produktů pro dětskou kreativitu. V současné době existuje na trhu astronomicky široká škála markerů. Ale abyste se naučili správný výběr značek, musíte pochopit některé jemnosti.

Všechno geniální je jednoduché. Tradiční značka může být rozdělena do několika složek, jejichž kvalitativní charakter ovlivňuje konečnou cenu výrobku.

Bydlení

Tělo plstěného pera se může lišit jak v tvaru, tak v materiálu, ze kterého je vyroben. V zásadě výroba používá 2 typy materiálů - polypropylen a polystyren. Kromě toho může být materiál primární i sekundární, získaný po zpracování. Tělo plstěného pera z primárního plastu je velmi hladké a má bohatou jasnou barvu. Dítě bude chtít držet pero v ruce, kreslení mu přinese radost a radost.

Plstěné pera vyrobené z recyklovaného plastu budou levnější, ale tmavé tělo nerovných barev s postříkáním odstraní veškerou touhu malovat. Proto při výběru značek doporučujeme upřednostňovat výrobky z primárního polypropylenu.

Když se polypropylenové pouzdro rozpadne, nedochází k vytvoření ostrých fragmentů a samotný proces rozbití je docela komplikovaný, protože polypropylen je velmi elastický materiál. Na rozdíl od polystyrenových markerů jsou polypropylenové markery uchovávány dvakrát delší (doba skladování může dosáhnout 5-7 let), protože polypropylen - neporézní materiál. Levnější polystyren má mikropóry, kterými se inkoust rychleji odpařuje.

Kap

Jelikož jsou pera tradičním dětským výrobkem, je jedním z nejdůležitějších požadavků na bezpečnost. Ze dvou typů uzávěrů (odvětrávaných a nevětraných) zajišťuje větrací víčko nejvyšší bezpečnost.

Speciální průchozí otvory zajišťují, že i když je čepička spolknutá, dítě bude schopno dýchat a čeká na pomoc dospělým. Nevylénovaný uzávěr je méně bezpečný, ale bohužel je levnější k výrobě.

Inkousty

Vzhledem k vytrvalé lásce dětí k čerpání na neočekávané povrchy (čalounění nábytku nebo auto salónu, tapety, oblečení atd.) Rodiče kladou zvláštní požadavky na inkoustové značky. Nejpopulárnějšími na trhu jsou snadno omyvatelné vodní inkousty.

V sortimentu papírenských firem vytvářejí značky s vodními barvami většinu sortimentu. Určete typ inkoustu pomocí informací na obalu, kde bude uvedeno, že značky jsou naplněny barvou na bázi vody nebo je ikona "snadno umýt".

Rod

celkem podléhajících ověření. Chcete-li to provést, musíte demontovat značku a vytáhnout její vnitřní část. Samozřejmě, v maloobchodním prodejně, konečný kupující nebude mít toto právo. Tato znalost však bude mimořádně užitečná při uskutečnění druhého nákupu. Bohužel 80% firem na trhu používá prut s redukovaným průměrem. Na první pohled se zdá, že rozdíl je nevýznamný, ale představte si, že pro stejnou délku je průměr tyče jednoho markeru 5 mm a druhý - 6 mm. Rozdíl v průměru je pouze 1 mm a rozdíl v objemu tyče je až 44%. Pokud jste tedy náhodou uvědomili, že byste mohli prut odstranit, a zjistili jste, že je méně, než jste očekávali, pak si sotva chcete koupit stejný značkový výrobek znovu.

Chameleon plstěné pera: rysy a vlastnosti

Felt-tip pera, stejně jako všechny jiné kreslící nástroje, v moderním světě jsou obvykle klasifikovány jako profesionální a amatérské. Po dlouhou dobu byly značky považovány za zábavu především pro děti, protože jejich jedinou výhodou byla úžasná jasnost květin.

Značky značky Chameleon tak změnily zrak, což vyvolalo otázku, zda mohou být považovány za markery v klasickém smyslu termínu.

Co je neobvyklé?

Zdá se, že výrobce-výrobce, který vyvíjí svůj výrobek, se vydal tak, aby markery konečně vnímaly vážné umělce jako způsob sebevyjádření.

Stručně, takové výrobky, na rozdíl od "běžných" značek, poskytují následující příležitosti:

 • získat nové odstíny, což značně diverzifikuje paletu;
 • změkčují přechody, poskytují obraz stínu a rozostření;
 • nakreslete jednu značku s několika různými hroty najednou, které mohou napodobovat kartáče různých tvarů;
 • Nekonečně doplňte zakoupenou značku novými inkousty a prodloužíte její životnost.

To vše umožňuje použití takového nástroje nejen pro amatérské cvičení, ale i pro seriózní práci. Značky "Chameleon" jsou úspěšně používány odborníky z oblasti designu a ilustrace.

V jistém smyslu dokonce napodobují práci s barvami, neboť jeden tip, známý jako Bullet, je typický špička plstěného pera, zatímco druhá, Soft, je jen štětec. Jako opotřebení těchto tipů lze také zakoupit a změnit.

Snad jedinou nevýhodou těchto produktů je jejich cena. Bez ohledu na konfiguraci nastavena cena jednoho žetonu je několik set rublů, a pro kompletní sadu kreslení zapotřebí s více barvami.

Na druhou stranu, design značky zahrnuje investování velkého množství peněz do akvizice pouze jednou, zatímco v budoucnu nebude nahrazení celého markeru vůbec nutné - pouze některé detaily je třeba změnit, což není tak drahé.

Co je Chameleon Color Tones?

Tam je tento výrobce má jeden vynález, který je správně pyšný, protože to pomohlo obrátit veřejné mínění ve prospěch markerů. Význam technologie spočívá ve skutečnosti, že na každý vzorek je připojena speciální odnímatelná směšovací komora.

Bohužel není zamýšleno kombinovat dvě barvy kvůli získání třetího, ale umožňuje získat téměř všechny odstíny barvy, které je konkrétní značka naplněna.

Taková komora je naplněna speciální tonizující látkou, která rozjasní barvu barviva. Je umístěna mezi nádržkou na barvivo a špičkou, kterou si majitel zvolí.

V tomto případě závisí stupeň zesvětlení tónu jen na tom, kolik barvícího rozpouštědla se mísí s nátěrem - čím více je, tím lehčí je závěrečný odstín. Rozpouštědlo je přísně rovnoměrně přiváděno ke špičce, takže stupeň osvětlení závisí pouze na době, která uplynula od doby, kdy byla mísicí komora připojena.

Výrobce pracuje s podrobnými informacemi o tom, jak to funguje, a jak je tón stejný po celou dobu. Nebojte se, jak barvu značky znova ztmavit - to se stává samo o sobě po odpojení míchací kamery, protože má rozpouštědlo schopnost odpařování na volném prostranství.

Společnost, která vyrábí chameleony, tvrdí, že v tomto odpařování není nic škodlivá - jsou naprosto bezpečné pro lidské zdraví. Tato technologie vám neumožňuje čerpat vše kolem stejného znaku, ale dává umělci úžasnou paletu odstínů, které mu nedávají žádnou sadu nástrojů pro kreslení.

Stačí, když si koupíte dokonce 10-12 barevných značek a slušné množství rozpouštědla, abyste dosáhli poměrně věrohodného barevného ztvárnění jakéhokoli předmětu.

Značky zvláštního typu

Kromě typických barevných značek rozlišuje značka Chameleon dvě zcela odlišné nástroje, které se liší v úzkém zaměření a zaměřují se na konkrétní úkoly.

Například značka «Detailní pero» Byla vytvořena speciálně pro efektivnější kreslení malých vzorků. Je zásobován tradičně černým inkoustem, ale špičky se liší od všech svých protějšků. Mají podobný tvar: jsou to dvě tenké peří o průměru 0,4 a 0,6 mm.

Takový dar bude nepostradatelný pro ty umělce, kteří milují značky této společnosti, ale vidí, že nejsou schopní čerpat nejjemnější detaily.

Neobvyklým pojmem je značka Bezbarvý promývací roztok, která vůbec nemá barvu. To není překvapující, protože je naplněno ne s inkoustem, ale se stejným rozpouštědlem sloužícím k osvětlení květin.

Jeho přítomnost v souboru umělců poněkud zjednodušuje postup při výběru odstínů, protože když je ve fotoaparátu smíchán, nemůže předem sdělit, jaká barva se projeví. Bezbarvé plstěné pero bylo vytvořeno speciálně pro zesvětlení již kreslených, ale příliš tmavých kreseb.

Ale i s ním byste měli pečlivě pracovat, jinak byste mohli přehánět a zničit mistrovské dílo.

Sortiment

Společnost Chameleon Pens představila neobvyklý přístup k vytváření barevných sad značek. Zdá se, že výrobce navrhl, že každý umělec nějaké oblíbené příběhy, které nepotřebují plnou sadu barev, ale jen širokou paletu odstínů jednoho druhu nebo jiný.

Z tohoto důvodu v cenovém segmentu až 2 tis. Rublů najdete sady pěti značek, které jsou spojeny společným tématem. Takže jsou zde sady teplých a studených barev, květinová a pastelova paleta, barvy země a přírody, odstíny kůže, země nebo dokonce jen šedá.

Mezi sadami pěti markerů je dokonce jedno, které předpokládá čerpání všeho - obsahuje černé, žluté, červené, modré a zelené barvy.

Výše uvedená sada je vhodná nejen pro ty, kteří neustále kreslí obraz o stejné věci, ale i pro začátečníky, kteří se jen snaží tento typ značek, a ještě nejsou připraveni platit hodně za skvělý set.

Postupně kupujete sady 5 značek a nakonec můžete vytvářet plný rozsah odstínů bez velkých nákladů.

Společnost však také uvažovala o situacích, kdy kupující chápe důležitost velkého výběru odstínů, ví, jak je správně používat, a je připraven zaplatit, aby získal všechno hned. Soupravy s velkým počtem markerů patří do série Deluxe a jsou schopny uspokojit požadavky i nejjemnější umělecké povahy. Jsou k dispozici ve třech verzích:

 • 22 barev - asi 7 tisíc rublů;
 • 30 barev - 10-11 tisíc rublů;
 • 52 barev - 15-16 tisíc rublů.

Výrobce také chápe, že nabízený výrobek odhaluje jeho nejlepší vlastnosti pouze tehdy, pokud používáte zcela zvláštní techniku ​​kreslení, kterou je třeba ještě něco zdobit.

Zvláště pro takové potřeby vydal omalovánky, které využívají určité témata (zahrada, tetování nebo Zen) a umožňují rychle zvládnout komplexní barevné ztvárnění. Průměrná cena takové barvy se pohybuje v rámci tisíce rublů.

Recenze

Je obtížné říci, zda je možné uvažovat o markery Chameleon nejlepší vynález lidstva v oblasti výtvarného umění, ale mnoho markery kreslení milence by jistě souhlasit, že místo v první pětce tento produkt přesně zajištěn. Většina umělců ocenila nové funkce poskytované značkami tohoto typu a aktivně využívala sady prezentované v sortimentu společnosti.

Zvláštní hrdost výrobce může být oprávněně považována za barevné výkresy kreslené pomocí jediného plstěného pera - jasně ukazují, jak schopnost vytvářet gradientní odstíny ovlivňuje expanzi tvůrčích horizontů.

Samozřejmě, plnohodnotná krajina tímto způsobem nebudete čerpat, ale dokonce i jedna květina nebo ovoce, vytesané svým vlastním stínem a hraním světla na jeho stranách, dokáže potěšit skutečného umělce. To vše - prostě proto, že chcete vytvořit mistrovské dílo, potřebujete pouze jedno malé plstěné pero, které se snadno vejde do kapsy.

Kritici takových finančních prostředků lze také hodně splnit, ale kvůli spravedlnosti je třeba říci, že je způsobena především neschopností využít všechny možnosti tohoto nástroje. Každá osoba, dokonce i bruslař, bude potřebovat nějaký čas, aby se naučila, jak vypočítat čas pro získání správného odstínu.

Navíc použití papíru různých typů může v porovnání s očekáváním vyvrátit výsledek, protože výrobce nejprve doporučuje vyzkoušet tón na podobném plátně.

Přečtěte si soubor Chameleon, viz následující video.

Яскрепка.рф

Blog o papírnictví

Ruský trh s plstěnými pery

Poslední, poslední týden bude krátký přehled o značkách. Připomínám, že se připravuje na časopis "Office Business" ve spolupráci s odděleními marketingu a prodeje skupiny společností "Samson".

Ruský trh s plstěnými pery

Jaké značky značek jsou na našem trhu? (Segmentujte značky za cenu)

Většinu našeho sortimentu tvoří plstěné pera exkluzivních značek - "Pifagor" a "2 + 2". Z tuzemských výrobců jsou prezentovány plstěné pera "Gamma". Také v sortimentu skupiny společností "Samson" existují i ​​dražší značky - Carioca, Centropen, Faber-Castell. Co se týče cen, což je nejvyšší kategorie zahrnují Faber-Castell, do střední kategorie - „Pythagoras“, Carioca, Centropen a „Gamma“, a v kategorii Ekonomika - markery „2 + 2“.

Které společnosti se zabývají výrobou značek v Rusku? Do ruských markerů se liší od cizího analogu? Pokud ano, co přesně?

Hlavními výrobci značek v Rusku jsou Stamm a Soyuz.

Jak konkurenční jsou domácí a zahraniční značky? Kdo preferuje kupujícího?

Plnicí pera od ruského výrobce konkurují na trhu kvůli ceně. Pokud je porovnáme s čínskými protějšky, pak je naše kvalita stále vyšší než kvalita čínských a cena se nijak neliší. Evropské značky jsou jistě dražší než jejich protějšky o 20-30%. Zároveň však kupující získává vysokou kvalitu, delší záruku od sušení, světlý inkoust a odolnou proti opotřebení.

Klasifikujte segment značek.

Je nejvhodnější klasifikovat značky za cenu. Zde jsou samozřejmě nejlevnější značky od asijských výrobců. Následují je kvalitativněji od domácích podniků. Dalším krokem jsou ukazatele evropských dodavatelů. I když jsou dražší, mají ještě vyšší kvalitu.

Které značky jsou nejoblíbenější? (Jaké typy a zařízení)

Nezávislí prodejní lídři ve všech pobočkách skupiny společností Samson jsou sady značek 6 a 12 kusů.

Jaké jsou vlastnosti kvality pera?

Dobré plnohodnotné pero by mělo mít trvanlivost minimálně 3 roky a také dlouhé písmo a jasný inkoust. Jiné důležité vlastnosti, které by měly věnovat pozornost - tento odolný stylus, šetrné k životnímu prostředí inkoust na vodní bázi, ventilační víčko pro bezpečnost zdraví dětí, a těla by měla být natřena v barvě inkoustu.

Jaký podíl na prodeji obsazují značky, žádné jméno asijského původu?

Domnívám se, že na trhu je tak málo produktů "bez názvu", že není třeba mluvit o nějaké korelaci.

Existují známé případy padělání markerů, které jsou ve vaší firmě uvedeny? Jak se můžete vypořádat s padělanými výrobky?

Co se týče značek distribuovaných skupinou firem Samson, nemusíte se potýkat s padělanými výrobky, protože jsme již dlouho spolupracovali s osvědčenými dodavateli a výrobci.

Jaká cenová změna očekávají markery v letošním roce? Jaký je důvod?

Výrazné zvýšení cen peněz se neočekává za podmínky, že se nezmění ve světové ekonomice a měnové seskoky. Ale od počátku roku došlo k mírnému zvýšení cen domácích plstěných pere, což je s největší pravděpodobností spojeno s nárůstem ceny dovážených dílů.

Řekněte nám o nových produktech vaší společnosti

Již dávno jsme rozšířili sortiment naší firmy o barvy značky PEMAGOR 6, 10, 12 a 18, které vyrábí továrna Hemus - přední výrobce kancelářských potřeb v Bulharsku. Jsou ideální pro dětskou kreativitu, stejně jako pro zdobení děl dospělých umělců.

Široká škála barevných značek PIFAGOR rozlišuje jasné, šťavnaté a syté barvy. Inkoust je šetrný k životnímu prostředí a snadno se vypláchne od prakticky všech typů materiálu, což je obzvláště příjemné pro matky malých umělců. Ventilovaná ochranná čepička ušetří nejen dítě, které by ho náhodně vdechovalo, ale i špičku značky poškození. Díky transparentnímu balení značek Pythagoras můžete okamžitě zjistit, které barvy jsou v sadě zahrnuty. Výrobek splňuje bezpečnostní požadavky a bezpečnostní požadavky. Všechny značky "Pythagoras" jsou pokryty zárukou sušení po dobu 3 let a balení s přívěskem na euro je ideální pro organizaci prodeje v obchodech s volným přístupem.

Další novinkou skupiny Samson jsou markery značky "2 + 2". Vyznačují se jasnými barvami, dlouhou životností a jsou vyrobeny z netoxických materiálů bezpečných pro zdraví dítěte. Zvláštní inkoust se snadno odmyje od šatů a rukou "umělce".

Sortiment zahrnuje čtyři řady značek: "Marine. Fosilní zvířata "," Koťata. Auta "," Květiny. Divoká zvířata "a" Butterflies ". Vojenské vybavení. " Plnicí pera řady "Koťata. Cars "a" Butterflies ". Vojenské vybavení "jsou vybaveny bezpečnostními větracími uzávěry. Plnicí pera "2 + 2" jsou dodávána v sadách 6, 12, 18 a 24 barev v transparentním plastovém sáčku s přívěskem na euro. V každé sérii - dva návrhy: pro chlapce a dívky. Takové dodávky jsou obzvláště vhodné pro velkoobchodní společnosti - nákup balíčku jedné série, mohou okamžitě uspokojit potřeby široké veřejnosti stávajících i potenciálních zákazníků.

Jak otevřít firmu pro výrobu a prodej značek

Klasifikace a vlastnosti zboží

Felt-tip pera tvoří poměrně velký segment produktů, který zahrnuje kapilární pera, markery, textové značky a vlastně markery. Druhá z nich jsou rozdělena do několika typů:

 • tradiční značky (kulaté, trojúhelníkové, šestihranné, s větraným nebo nevětraným uzávěrem);
 • plstěné pera se zahuštěným tělem (tzv. Jumbo - nejčastěji jsou vybaveny zesíleným hrotem);
 • markery s účinkem akvarelu, lze do této kategorie připsat značkovače s tyčí ve formě štětce;
 • Specializované značky určené pro kreslení nápisů na různých površích (textil, dřevo, plast, sklo, pryž);
 • markery s dalšími účinky (neon, jiskry, vymazání);
 • "Magické" značky - změna barvy pod vlivem některých činidel apod. (Zdrojový časopis "Kancelář").

Velkou poptávku požívají tradiční značky: jsou pohodlné, mají široké použití a nízkou cenu. Značky se typicky klasifikují podle barvy, tvaru. K dispozici jsou sady plstěných per, od tří kusů v balení po šestnáct a dále. Nejprodávanější jsou balení po 6, 12 kusů. V takových sadách jsou všechny potřebné barvy a mají relativně k velkým balíčkům nízkou cenu. Ve tvaru jsou plstěné pera kulaté, trojúhelníkové a šestihranné.

Trh markerů v Rusku

Největšími výrobci markerů v Rusku jsou firmy Stamm a Soyuz. Hlavními konkurenty jsou čínské a evropské společnosti (Faber-Castell, Avantre, Erich Krause atd.). Plnicí pera jsou nejprve o něco levnější než domácí, ale mnohem méně kvalitní. Evropské kotce jsou lepší než ruské, ale také dražší. Mezi markery prodávané v Rusku můžeme rozlišovat tři cenové segmenty: nejvyšší, průměrné a ekonomické. Nejoblíbenější je produkt s průměrnou cenou. V Rusku byla průměrná maloobchodní cena balíčku značek (16 barev) stanovena na 76-80 rublů.

Výrobní technologie

Plnicí pero se skládá z tyče, zásobníku inkoustu, krytu, víčka a víčka.

Tyče jsou vyrobeny z lavsanu, teflonu nebo nylonu. Mylar tyče, se připraví takto: pramen materiálu impregnované formaldehydové pryskyřice, vysuší se, již řez odtahová pevné diamantové kotouče a v tyčích naostřené s brusnými kotouči. Teflon vyroben zejména mikrokapilární tenký prut teflon smíchá se solí této směsi je tvořen tyčí, které se potom vaří ve vodě. Teflonové tyčinky jsou silnější než lavsanové tyče, lépe přenášejí inkoust z nádrže a nezasychávají se delší dobu.

Inkoust pro značkovače se provádí následujícím způsobem: do zásobníku se přidá malé množství koncentrovaného barviva vodou. Hygroskopická látka na bázi vody zabraňuje vysušení inkoustu. Po kontrole hustoty inkoustu se provádí měřicí přístroj s rotující sondou, která se umístí do inkoustu.

Zásobník inkoustu je stejný jako cigaretový filtr. Je vyroben z bavlny a / nebo syntetických vláken (nylon), které jsou lisovány do tamponu, pokryté celofánem a rozřezány do velikosti plstěného pera. Inkousty dobře pohlcují a přenášejí je do tyče.

pero plášť je vyroben z polypropylenových materiálů (kuličky), která je ve směsi s barvivem, se taví v kotli (nebo v topné trubici). Poté šroub z metalizované oceli tlačí materiál do forem, kde je těleso, víčko a zátka odlévány. Další na řadě je jít do hotového výrobku: první pouzdro vložte tampón, injekční stříkačky dělá injekci barviva, pak tampon tlačil hluboko do ohrady, zavřete víčko a nakonec mechanická chapadla vloží stylus. Na konci mechanická svorka položí víko na značku, což ji znemožňuje vyschnout.

Pro začátečníky by bylo rozumné vyrábět pera, zásobník, tyčinku a koupit inkoust. Tyče a balení lze také zakoupit, ale v průběhu času se vlastní výroba stává efektivnější z hlediska nákladů. Když se výroba nakonec upraví a začne přinášet zisk, bude možné sortiment rozšířit na úkor zboží (značkovače, pera, oddělovače textu) s výrobní technologií podobnou výrobě značek.

Formy pro odlévání skořápky budou stát asi 200 tisíc rublů. - 500 tisíc / rub. Pro výrobu obalů je možné získat pneumoformovací nebo vakuotvorný stroj (cena od 60 do 90 tis. Rublů), je určen pro výrobu detailů blistrových obalů. Také bude nutné zakoupit linku pro sestavování značek, kotel na tavení surovin pro skořápky a případně zařízení pro tisk loga (obrázek). Náklady na polypropylen - 30-75 rublů na kilogram, koncentrovaný inkoust na bázi vody - od 600 do 2000 rublů na litr (v závislosti na zemi původu a barvu inkoustu).

Zaměstnanci a prostory.

Chcete-li otevřít výrobu značek, budete muset najmout zaměstnance kolem 8 - 15 osob, mezi nimiž bude jeden nebo dva hlavní technologové, zařízení na úpravu zařízení, operátory na výrobní lince a pomocné pracovníky.

Pro budovu se jedná o vhodné průmyslové prostory (obchod), které se nacházejí na okraji nebo mimo území obce. Jeho rozloha by měla činit 200 metrů čtverečních. Nájemné bude od 30 tisíc rublů měsíčně, v závislosti na ploše a oblasti obchodu. Nezapomeňte na normy GOST: objem výrobních zařízení na pracovníka musí být nejméně 15 m3. metrů a plocha prostor - nejméně 4,5 m2. Výška výrobní haly musí být nejméně 3,5 m. V dílně musí kromě prostor pro výrobu být k dispozici koupelna, sklad pro suroviny a hotové markery, kancelářské prostory.

Investice

Vzhledem k nákladům na vybavení pro neúplný výrobní cyklus, náklady na suroviny, nájemné, mzdy pracovníků, výdaje na doklady apod., Počáteční investice potřebné k otevření podniku pro výrobu značek bude asi 2-3 miliony rublů. Průměrná doba návratnosti je 1-3 roky.

Požadavky

Hlavním požadavkem na tento typ zboží je bezpečnost. Plnicí pera musí být vyrobena z nezpracovaného polypropylenu (v případě zlomení nebude pero vyrobené z takového materiálu mít ostré konce). Také by měl mít odvzdušněnou čepičku, kvalitní psací jednotku, ekologicky šetrné inkousty na bázi vody, které stejně jako skořápka by neměly mít ostrý zápach. Kvalitní inkoust zanechá stopu o délce 600-800 metrů. Existuje inkoust a alkohol, ale je nepravděpodobné, že by je rodiče chtěli koupit pro své děti.

Skříň musí sestávat z navzájem těsně svařovaných částí tak, aby dítě žádné části nehýbalo. Doba použitelnosti kvalitativního plstěného pera by neměla být kratší než 3 roky. Nejlepší tloušťka hrotu zapisovací jednotky je 2-3 mm, při tažení by neměla být příliš tenká a špinavá. Na obalu od značky by měly být informace o materiálu, z něhož jsou vyrobeny, informace o výrobci, datum vypršení platnosti a složení inkoustu.

Poptávka a prodej značek

Při implementaci značek nezapomeňte, že tento produkt je zaměřen na děti. Proto je důležité dodržovat bezpečnostní pravidla uvedená výše. Kupující upřednostňuje koupit plstěné pera (hexagon), jsou pohodlnější a bezpečnější pro dětská pera.

Skvělý nápad je klasifikace značek nejen barvami, ale také věkem spotřebitele. Pera používají děti od tří let. Tak pro děti 3-5 let je docela dost set 5-6 barev se zesíleným tělem pro pohodlí. U starších dětí můžete zvýšit počet barev. Je také důležité pamatovat na sezónnost. Velká potřeba značek na začátku školního roku: v tuto chvíli často nakupují střední sestavy (6-12 kusů). A na svátcích se zvyšuje prodej velkých souborů (z 18 kusů).

Je důležité věnovat pozornost barvě skořápky, musí odpovídat barvě tyče a barva obalu, která by měla být pohodlná, jasná, pestrá, přitahuje pozornost dětí i rodičů. Můžete použít obrázky oblíbených kreslených postav a filmů. Podle druhu balení jsou následující: blistr, kartonová krabice, plastové obaly, balení ve formě pouzdra na tužky, ve formě kabelky. Ve vaší prospěch se budou hrát nápisy, které informují o dalších charakteristických rysech značek (umyté vodou, září ve tmě). Rozložení zboží by mělo být na úrovni očí dětí, takže bylo pro ně výhodné, aby si vybrali a bez pomoci svých rodičů.

Kristina Cherukhina
(c) www.openbusiness.ru - portál obchodních plánů a průvodců

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Felt-tip vlastnosti zboží

Nabízíme vám hotovostní i bezhotovostní způsob platby.

Chcete-li zaplatit za zboží bankovním převodem, po obdržení objednávky vám manažer zašle fakturu za platbu.

Kromě bezhotovostního platebního styku můžete platbu za hotovost zaplatit i při dodávání zboží přímo vám.

Při doručení zboží je vydán kompletní soubor dokumentů.

Informace o odeslání

1. Dodací podmínky v Moskvě a Moskevském regionu do vzdálenosti 10 km od MKAD:

 • při objednávání více než 3 000 rublů je doručení bezplatné;
 • při objednávání méně než 3 000 rublů budou náklady na dopravu činit 300 rublů.

2. Dodací podmínky v oblasti Moskvy do 30 km od MKAD:

 • při objednávání více než 15 000 rublů je doručení bezplatné;

3. Dodací podmínky v oblasti Moskvy vzdálené více než 30 km od MKAD:

 • náklady na dodání - dohodou

4. Podmínky dodání do regionů Ruské federace

 • plnění objednávky v regionech se provádí na výši zakázky nejméně 15 000 rublů;
 • dodávka do regionů probíhá prostřednictvím dopravní společnosti.

5. Dodatečné podmínky pro doručení:

 • datum dodání je dohodnuto s manažerem;
 • Prodej kancelářského papíru se provádí v násobcích 5 balení (1 krabici).
 • Minimální dávka vody pro chladič je 3 lahve.

Pickup

Pickup dostupné z našeho skladu, s Pickup žádáni, aby oznámit provozovateli úmyslem vyzvednout zboží na vlastní pěst, protože přihrávkou na území kontaktu ze strany správce, tel.: +7 (495) 258-00-82.

Náš sklad je umístěn na adrese: 123007, Moskva, ul. 5. páteř 15

Skladové práce: Po. - Pá. Od 10:00 do 17:00

Jak zaplatit za objednávku

V elektronickém obchodě www.corpus.pro jsou možné následující způsoby platby:

1. Hotovostní platba. Při obdržení objednávky zaplatíte objednávku v hotovosti kurýrovi. Jednotlivci mají k dispozici komoditní a peněžní příjmy. Veškeré potřebné údaje jsou vydávány spolu s objednávkou po obdržení.

2. Bezhotovostní platba. Pro bezhotovostní platbu prostřednictvím banky je objednávka odeslána pouze po připsání peněz na bankovní účet společnosti CorpUs.pro, pokud smlouva nestanoví jinak.

Veškeré doklady potřebné k účtování (originální faktura za platbu, fakturu, fakturu) se vystavují společně s objednávkou po obdržení.

3. Objednávku můžete zaplatit online po potvrzení objednávky manažerem. Platba online probíhá pomocí platebních systémů Visa nebo MasterCard. Zpracování plateb provádí zpracovatelské centrum PayMaster.

Jaké značky si vybrat?

Felt-tip pera se dlouho stala pro děti jedním z oblíbených nástrojů pro kreslení. Při výběru značek byste měli zvážit nejen počet barev v sadě, ale také vlastnosti konstrukce značek a typ inkoustu.

Felt-tip pera jsou mladí "umělci" ne méně než tradiční barevné tužky. Kreslení s plstěným perem je velmi snadné, nemusíte pracovat s námahou a linky jsou silné a jasné. Zjistíme, jak vybrat správnou sadu značek pro kreativitu dětí.

Konstrukce jakýchkoli značek se skládá z několika malých částí - těla, psací tyče, víčka, čepice. Při výběru značek věnujte pozornost síle jejich konstrukce, aby dítě nemohlo rozebrat přístroj, pohltit součásti nebo ochutnat inkoust. Zvláštní pozornost by měla být věnována konstrukci víka, která musí mít větrací otvory. Podle normy BS 7272/90 musí projít takovými otvory za minutu nejméně 8 litrů vzduchu. To je nezbytné, aby při zasažení víčka do dýchacího ústrojí bylo dítě schopno dýchat před poskytnutím pomoci.

U malých dětí je žádoucí vybrat značkovače s inkousty, které nemají příliš silný pach chemie. Velmi populární v posledních letech jsou cítit pera s inkoust na vodní bázi. Taková barva se skládá z přírodních složek, takže jsou pro děti bezpečná. Navíc vodotlače snadno odmyjí pokožku dítěte a dokonale se omyjí od šatů.

Pro děti do 3 let je vhodné zakoupit plstěné pero s hustým stonkem. Děti v tomto věku často drží linie se silným tlakem, nebo dokonce klepnout na stonku na stůl, vklouzání do těla. V důsledku toho mohou značky s tenkou tyčí rychle selhat. U některých balíčků moderních pera s plstěnými hroty může být i ikona označující prut ve formě "sukně", což naznačuje přítomnost ochrany před "kladením" do pouzdra.

Děti od 3 let, které již aktivně malují a zbarvují, je lepší koupit značky s tenkými a tlustými pruty. Budou schopni malovat na pozadí s tlustými a tenké budou obrysy obrysů obrazů a kreslit malé detaily.

V současné době k prodeji jsou soupravy značek s velkým počtem barev a odstínů. Nicméně, malí umělci ve věku do 2 let nemají smysl kupovat obrovské sady - 6-12 barev bude stačit. Jinak by velké množství nástrojů zaměňovalo dítě a odvrátilo ho od samotného procesu kreslení.

Soupravy s 18 plstěnými pery stojí za to koupit pro děti, a to od 4-5 let, kdy již přesně malují obrázky a chápou odstíny. Mimochodem, velké sady barevných značek jsou dobrým důvodem pro to, aby se od dítěte dozvěděly názvy různých barevných odstínů.

Další informace o produktech pro děti v Tvořivosti KATALOG

PRÁCE A PODNIKATELSTVÍ

Vyberte si cestu

PRÁCE

Naučte se vydělat hodně

BUSINESS

Obchodní nápady s nízkými investicemi

Podnikové plány

Jak otevřít firmu pro výrobu a prodej značek

Plnicí pera tvoří dostatečně velký segment zboží, který zahrnuje kapilární rukojeti, značkovače, textové značky a správné značky

Druhá z nich jsou rozdělena do několika typů:

Klasifikace a vlastnosti zboží

 • tradiční značky (kulaté, trojúhelníkové, šestihranné, s větraným nebo nevětraným uzávěrem);
 • plstěné pera se zahuštěným tělem (tzv. Jumbo - nejčastěji jsou vybaveny zesíleným hrotem);
 • markery s účinkem akvarelu, lze do této kategorie připsat značkovače s tyčí ve formě štětce;
 • Specializované značky určené pro kreslení nápisů na různých površích (textil, dřevo, plast, sklo, pryž);
 • markery s dalšími účinky (neon, jiskry, vymazání);
 • "Magické" značky - změna barvy pod vlivem některých činidel apod. (Zdrojový časopis "Kancelář").

Velkou poptávku požívají tradiční značky: jsou pohodlné, mají široké použití a nízkou cenu. Značky se typicky klasifikují podle barvy, tvaru. K dispozici jsou sady plstěných per, od tří kusů v balení po šestnáct a dále. Nejprodávanější jsou balení po 6, 12 kusů. V takových sadách jsou všechny potřebné barvy a mají relativně k velkým balíčkům nízkou cenu. Ve tvaru jsou plstěné pera kulaté, trojúhelníkové a šestihranné.

Trh markerů v Rusku

Největšími výrobci markerů v Rusku jsou firmy Stamm a Soyuz. Hlavními konkurenty jsou čínské a evropské společnosti (Faber-Castell, Avantre, Erich Krause atd.). Plnicí pera jsou nejprve o něco levnější než domácí, ale mnohem méně kvalitní. Evropské kotce jsou lepší než ruské, ale také dražší. Mezi markery prodávané v Rusku můžeme rozlišovat tři cenové segmenty: nejvyšší, průměrné a ekonomické. Nejoblíbenější je produkt s průměrnou cenou. V Rusku byla průměrná maloobchodní cena balíčku značek (16 barev) stanovena na 76-80 rublů.

Výrobní technologie

Plnicí pero se skládá z tyče, zásobníku inkoustu, krytu, víčka a víčka.

Tyče jsou vyrobeny z lavsanu, teflonu nebo nylonu. Mylar tyče, se připraví takto: pramen materiálu impregnované formaldehydové pryskyřice, vysuší se, již řez odtahová pevné diamantové kotouče a v tyčích naostřené s brusnými kotouči. Teflon vyroben zejména mikrokapilární tenký prut teflon smíchá se solí této směsi je tvořen tyčí, které se potom vaří ve vodě. Teflonové tyčinky jsou silnější než lavsanové tyče, lépe přenášejí inkoust z nádrže a nezasychávají se delší dobu.

Zásobník inkoustu je stejný jako cigaretový filtr. Je vyroben z bavlny a / nebo syntetických vláken (nylon), které jsou lisovány do tamponu, pokryté celofánem a rozřezány do velikosti plstěného pera. Inkousty dobře pohlcují a přenášejí je do tyče.

pero plášť je vyroben z polypropylenových materiálů (kuličky), která je ve směsi s barvivem, se taví v kotli (nebo v topné trubici). Poté šroub z metalizované oceli tlačí materiál do forem, kde je těleso, víčko a zátka odlévány. Další na řadě je jít do hotového výrobku: první pouzdro vložte tampón, injekční stříkačky dělá injekci barviva, pak tampon tlačil hluboko do ohrady, zavřete víčko a nakonec mechanická chapadla vloží stylus. Na konci mechanická svorka položí víko na značku, což ji znemožňuje vyschnout.

Pro začátečníky by bylo rozumné vyrábět pera, zásobník, tyčinku a koupit inkoust. Tyče a balení lze také zakoupit, ale v průběhu času se vlastní výroba stává efektivnější z hlediska nákladů. Když se výroba nakonec upraví a začne přinášet zisk, bude možné sortiment rozšířit na úkor zboží (značkovače, pera, oddělovače textu) s výrobní technologií podobnou výrobě značek.

Formy pro odlévání skořápky budou stát asi 200 tisíc rublů. - 500 tisíc / rub. Pro výrobu obalů je možné získat pneumoformovací nebo vakuotvorný stroj (cena od 60 do 90 tis. Rublů), je určen pro výrobu detailů blistrových obalů. Také bude nutné zakoupit linku pro sestavování značek, kotel na tavení surovin pro skořápky a případně zařízení pro tisk loga (obrázek). Náklady na polypropylen - 30-75 rublů na kilogram, koncentrovaný inkoust na bázi vody - od 600 do 2000 rublů na litr (v závislosti na zemi původu a barvu inkoustu).

Zaměstnanci a prostory.

Chcete-li otevřít výrobu značek, budete muset najmout zaměstnance kolem 8 - 15 osob, mezi nimiž bude jeden nebo dva hlavní technologové, zařízení na úpravu zařízení, operátory na výrobní lince a pomocné pracovníky.

Pro budovu se jedná o vhodné průmyslové prostory (obchod), které se nacházejí na okraji nebo mimo území obce. Jeho rozloha by měla činit 200 metrů čtverečních. Nájemné bude od 30 tisíc rublů měsíčně, v závislosti na ploše a oblasti obchodu. Nezapomeňte na normy GOST: objem výrobních zařízení na pracovníka musí být nejméně 15 m3. metrů a plocha prostor - nejméně 4,5 m2. Výška výrobní haly musí být nejméně 3,5 m. V dílně musí kromě prostor pro výrobu být k dispozici koupelna, sklad pro suroviny a hotové markery, kancelářské prostory.

Investice

Vzhledem k nákladům na vybavení pro neúplný výrobní cyklus, náklady na suroviny, nájemné, mzdy pracovníků, výdaje na doklady apod., Počáteční investice potřebné k otevření podniku pro výrobu značek bude asi 2-3 miliony rublů. Průměrná doba návratnosti je 1-3 roky.

Požadavky

Hlavním požadavkem na tento typ zboží je bezpečnost. Plnicí pera musí být vyrobena z nezpracovaného polypropylenu (v případě zlomení nebude pero vyrobené z takového materiálu mít ostré konce). Také by měl mít odvzdušněnou čepičku, kvalitní psací jednotku, ekologicky šetrné inkousty na bázi vody, které stejně jako skořápka by neměly mít ostrý zápach. Kvalitní inkoust zanechá stopu o délce 600-800 metrů. Existuje inkoust a alkohol, ale je nepravděpodobné, že by je rodiče chtěli koupit pro své děti.

Skříň musí sestávat z navzájem těsně svařovaných částí tak, aby dítě žádné části nehýbalo. Doba použitelnosti kvalitativního plstěného pera by neměla být kratší než 3 roky. Nejlepší tloušťka hrotu zapisovací jednotky je 2-3 mm, při tažení by neměla být příliš tenká a špinavá. Na obalu od značky by měly být informace o materiálu, z něhož jsou vyrobeny, informace o výrobci, datum vypršení platnosti a složení inkoustu.

Poptávka a prodej značek

Při implementaci značek nezapomeňte, že tento produkt je zaměřen na děti. Proto je důležité dodržovat bezpečnostní pravidla uvedená výše. Kupující upřednostňuje koupit plstěné pera (hexagon), jsou pohodlnější a bezpečnější pro dětská pera.

Skvělý nápad je klasifikace značek nejen barvami, ale také věkem spotřebitele. Pera používají děti od tří let. Tak pro děti 3-5 let je docela dost set 5-6 barev se zesíleným tělem pro pohodlí. U starších dětí můžete zvýšit počet barev. Je také důležité pamatovat na sezónnost. Velká potřeba značek na začátku školního roku: v tuto chvíli často nakupují střední sestavy (6-12 kusů). A na svátcích se zvyšuje prodej velkých souborů (z 18 kusů).

Je důležité věnovat pozornost barvě skořápky, musí odpovídat barvě tyče a barva obalu, která by měla být pohodlná, jasná, pestrá, přitahuje pozornost dětí i rodičů. Můžete použít obrázky oblíbených kreslených postav a filmů. Podle druhu balení jsou následující: blistr, kartonová krabice, plastové obaly, balení ve formě pouzdra na tužky, ve formě kabelky. Ve vaší prospěch se budou hrát nápisy, které informují o dalších charakteristických rysech značek (umyté vodou, září ve tmě). Rozložení zboží by mělo být na úrovni očí dětí, takže bylo pro ně výhodné, aby si vybrali a bez pomoci svých rodičů.

Kontaktujte nás

Série značek s vynikajícím omyvatelností s mimořádně dlouhou životností. Omyvatelný inkoust - snadno se umýt rukama a oblečením. Blokovaný kuželovitý hrot je 3,6 mm. Nasycené barvy. Větrací uzávěr.

Sdílet s přáteli:

Pravidla registrace otázek a zpětné vazby

Psaní recenze vyžaduje
registrace na webu

Přihlaste se k účtu Wildberries nebo zaregistrujte - trvá to maximálně dvě minuty.

PRAVIDLA PRO PROVEDENÍ OTÁZKŮ A PŘIPOMÍNKY

Recenze a otázky by měly obsahovat pouze informace o produktu.

Poznámky mohou ponechat kupující s procentním podílem splácení nejméně 5% a pouze na objednaném a dodaném zboží.
U jednoho produktu nemůže kupující opustit více než dvě recenze.
Do recenzí můžete připojit až 5 fotografií. Zboží na fotografii by mělo být jasně viditelné.

Následující recenze a otázky nejsou pro zveřejnění povoleny:

 • uvedení nákupu tohoto produktu v jiných obchodech;
 • obsahující kontaktní informace (telefonní čísla, adresy, e-mail, odkazy na stránky třetích stran);
 • s hanebností, urážkou důstojnosti jiných kupujících nebo obchodu;
 • s velkým množstvím znaků v malých písmenách (velká písmena).

Otázky se zveřejňují až poté, co obdrží odpověď.

Vyhrazujeme si právo upravit nebo neveřejnit recenzi a otázku, která neodpovídá stanoveným pravidlům!

Markery oboustranné STAEDTLER «Noris Club», 12 barev, 2 zapisovací jednotky 1 a 3 mm, proplachovatelné

 • Barva inkoustu: černá.
 • Množství v sadě: 1 ks.
 • Minimální tloušťka čáry je 2 mm.
 • Formát A3.
 • Protiskluzné gumové nohy.
 • S letem.
 • Počet barev: 18.
 • Forma případu: kulatá.
 • Zahuštěné: ano.
 • Počet barev: 24.
 • Tvar případu: šestiúhelníkový.
 • Typ inkoustu: snadno omyvatelný.
 • Počet barev: 12.
 • Forma případu: kulatá.
 • Typ inkoustu: ultrazvuk.
 • Počet barev: 36.
 • Forma případu: kulatá.
 • Typ inkoustu: ultrazvuk.
 • Počet barev: 24.
 • Forma případu: kulatá.
 • Typ inkoustu: snadno omyvatelný.

Popis

Plnicí pero je oboustranné, tloušťka písmene jedné strany je 1 mm, druhá 3 mm.