Domovská stránka pro fotografické zasedání: jak otevřít fotografické studio

Vyřešíme problém, jak otevřít interiér fotografického studia od začátku. Vzhledem k tomu: kreativní osoba, která si chce uvědomit schopnost dekoratéra. Podmínky: 700 tisíc rublů. Najít: možnost výnosného podnikání.

Dnešní fotografie jsou nedílnou součástí našeho života. Je tak obeznámený s tím, že je obtížné si představit, jak lidé žili bez schopnosti zachytit památné události na fotografii. Nyní je každý po ruce s smartphony s fotoaparátem, s nimiž každý den pořídí fotografie. Nicméně většina z nás stále chce kvalitní a krásné fotografie pořízené profesionálním fotografem v krásném prostředí.

Proto je zcela přirozené, že v současné době je otevření fotografického studia slibné obchodní myšlenky. Pronájem pokoje, připravený k fotografování, velmi výnosný. Tento podnik vyžaduje relativně malé investice a je schopen rychle splatit. Dalším plusem je jeho kreativní směr. Koneckonců, díky tomuto projektu si můžete uvědomit své tvůrčí schopnosti, dokázat sebe jako návrháře.

Fotografický studiový trh prošel obrovskými změnami. Vzpomínáš si, jak fotografická studia vypadala dřív? Bílé plátno, proti němuž přinášíte jednoduché podpěry. Interiér fotografických studií může být považován za umělecké dílo. Studie obvykle nabízejí několik interiérů, ze kterých si můžete vybrat. Každý interiér je jasně promyšlený, plný zajímavých míst a detailů, které lze použít ve fotografování. Od originality designu závisí na tom, zda chce člověk přijít do studia pro fotografování. Interiér - hlavní součást úspěchu fotografického studia.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Navíc kreativní komponentu má fotobazík mnoho organizačních aspektů, které je nutno chápat při otevření fotografického studia.

Jak definovat koncept fotografického studia

Plánování fotografického studia by mělo začít s jasným umístěním. Jaký typ služeb budete poskytovat? Možnosti mohou být dvě: buď vám poskytne vnitřní prostor pro fotografy, kteří tam střílí; nebo uspořádat fotografické zasedání, které poskytují celou řadu služeb - od poskytování studia až po make-up a přímo focení. První možnost je levnější. Zde se majitel podniku zaměřuje na vytvoření interiéru. Druhá možnost je složitější, protože vyžaduje celý tým odborníků (fotografa, make-up artist, zákazník nebo stylista, správce) a dražší. Je-li obchodník fotografem, pak je pro něj racionálnější vybrat druhou možnost. Ale podle podmínek úkolu je podnikatel tvůrčí osobou, která hodlá udělat interiér fotografického studia samostatně. Proto je podstatou projektu pronajmout interiér studia pro fotografické zasedání.

Jak analyzovat trh s fotografiemi

Pro analýzu trhu není nutné provádět rozsáhlý marketingový výzkum. Stačí zjistit, kolik fotografických studií pracuje ve vašem městě a studovat jejich přibližný seznam služeb. Hlavním asistentem je internet. Dnes téměř všechny fotografické studia mají vlastní webové stránky nebo účet sociálních sítí. Podívejte se, jaké interiéry jsou zde zastoupeny, kolik stojí za pronájem fotografického studia, určit jejich územní polohu (pomohou Yandex.Maps, Mapy Google nebo 2GIS). Na základě shromážděných údajů můžete záměrně plánovat své podnikání a vytvořit konkurenční výhodu.

Chcete-li přilákat zákazníky, budete muset nabídnout něco, co jiné fotografické studia ještě nenabídly. Při hledání nových nápadů a inspirace se podívejte na to, co je na trhu v jiných regionech. Měli byste také chápat, že by vaše nápady měly být oblíbené především publikem. Proto vám doporučujeme, abyste zjistili, které téma je relevantní pro obyvatele města, jaká je poptávka po již existujících službách. Tyto informace zabrání zbytečnému odpadu.

Jak vypočítat, kolik peněz potřebujete k otevření fotografického studia

Požadované investice jsou jedním z nejdůležitějších prvků každého obchodního plánování. Za účelem otevření fotografického studia bude trvat 700 tisíc až 3 miliony rublů. Vše závisí na rozsahu podnikání, složitosti interiéru, nápadu, městě a prostorách. Například pokud chcete koupit pokoj, ve kterém bude studio umístěno, částka přesáhne 3 miliony, ale 700 tisíc rublů stačí k otevření fotografického studia. Můžete ušetřit v areálu - pronajmout ji; zaměstnanci - omezit služby pronájmu studia; interiér - pečlivě přemýšlejte o místech, která mohou být kompaktně umístěna na pronajatém prostoru a kompetentně vybírat prvky dekoru a volit možnosti rozpočtu. Můžete také ušetřit na opravě prostor, zvedání místnosti v dobrém stavu. Mimochodem, šetří nejen peníze, ale i čas, což umožňuje rychlejší zahájení projektu.

Vrátíme se k problému s penězi, když plánujeme vyplnění fotografického studia. Zatímco jsme zvykli na myšlenku, že potřebujeme zhruba 700 tisíc rublů.

Jak vybrat prostor pro fotografické studio

Pokud se vaše studio nachází v centru města - je to ideální volba. Dosažení tohoto ideálu však není tak jednoduché: zaprvé existuje mnoho požadavků na umístění fotostudia, které nejsou tak snadné splnit; za druhé, pronájem prostor v centru - radost není levná. Proto můžete zvážit možnosti, které se nacházejí ve středu města, ale na méně průchodných ulicích. Vydejte se daleko, v průmyslových oblastech, které budou muset cestovat pár hodin, ne nejlepší možnost. Fotostudio v ložnici také nemůže být umístěno, protože neposkytuje základní služby pro přilákání obyvatel nejbližších domů. Musíte přilákat lidi z celého města, takže nejlogičtější je upřednostnit centrum.

Nyní postupujeme ke splnění všech požadavků na vlastní fotografické studio:

vysoké stropy - od 3 metrů;

plocha místnosti je nejméně 60 m2, doporučená plocha je 100 m2.

délka studia není menší než 8-10 m;

potřebná oprava by měla být kosmetická, jinak budete trávit spoustu peněz a času na přepracování;

Prostor by neměl být oddělen svislými paprsky;

při výběru podlahové krytiny byste měli upřednostňovat tmavou barvu a vysokou odolnost proti opotřebení. V opačném případě bude podlaha rychle ztrácet atraktivní vzhled.

V průměru náklady na pokoj o rozloze 80 metrů čtverečních pronajaté v centru města činí 50 000 rublů.

Když je vybrána místnost, můžete uvažovat o rozvržení. Místnost musí být rozdělena do několika zón, z nichž každá bude vhodná pro umístění. Dobré studio by mělo mít alespoň tři místa. Také nezapomeňte, že kromě pracovního prostoru byste měli zajistit recepci pro návštěvníky a toaletu.

Jak si vybrat interiér fotografického studia

Takže jsme přišli k hlavní věci - studiu interiérového plánování. Hlavní postava, která určuje interiér studia, je podnikatel sám. Zde si může uvědomit všechny své tvůrčí myšlenky, dát vědět fantaziím a pokreativitům.

Je třeba poznamenat, že bez ohledu na to, jak důmyslní designéři jsou, nejoblíbenější jsou následující předměty lokalit:

romantické - jsou určeny pro zákazníky, kteří si kupují rodinné fotografie nebo milostné příběhy. Toto umístění by mělo být středně velké, aby vyhovovalo rodině. Obvykle jsou romantická místa prováděna v jasných barvách, s květinovými motivy;

Stylové umístění, která jsou populární mezi mladšími publikem. Styl designu je v blízkosti půdního nebo modernistického stylu a je nejčastěji vyzdoben v tmavých barvách;

Třetí pokoj je obvykle nazýván "chameleon", protože interiér v něm se mění pro sezónní střelby. Zde budete často měnit situaci, která vám umožní znovu zapojit zákazníky a pozvat nové zákazníky v předvečer různých akcí. Obvykle jsou umístění v tématech ročních období.

Pro inspiraci jsme shromáždili několik zajímavých interiérových konceptů pro návrh fotografického studia.

Podporovat romantický styl může šikmo visící postel zdobené baldachýnem a květinami. Vypadá velmi hezky a jemně. Bude zajímavé podívat se na miniaturní houpačky, které pomohou vytvořit živé záběry v hnutí. Ale romantický interiér nemusí být ve světlých barvách. Stylově a nebito budou vypadat ve stylu country - seno, romantický nápis na dřevěné stěně a mini piknik. Není to romantika?

Ve stěnách fotografického studia můžete napodobovat pouliční prostor. Například, vybavit útulné nádvoří s krásnými dveřmi, verandou nebo živým plotem, tkaný hrozny, lavička a kolo kolem ní.

Chcete-li zachovat stylový půdní vchod, můžete vytvořit cihlovou zeď nebo gradient pozadí napodobující omítku. Zajímavým doplněním bude tabule - nápisy a kresby na ní mohou nastavit náladu obrazu; Návrh žárovek, které vypadají jako výnosné v rámu; stylové křesla a police-žebříky.

Můžete poskytnout kreativní detaily, díky nimž je interiér speciální. Připojte motorku k cihlové zdi, vytvářejte neobvyklé okno a otáčejte ji například do okénka, "rozrostou" kouzelný strom ve studiu, vložte jednu zeď s jinou tapetou a vytvořte několik záběrů pro fotografie. Je také důležité, aby v interiéru bylo mnoho zajímavých detailů, s nimiž by zákazníci mohli komunikovat (knihy, polštáře, hudební nástroje, volumetrická písmena atd.).

Jak vybavit fotografické studio

K dispozici bude minimální lyrické odchylky - pouze suché postavy.

Oprava prostor fotografického studia - 150 tisíc rublů.

. Equipment - 150 tisíc rublů, indikativní seznam vybavení: světelné zdroje (od 4 kusy), deštníky v prostupu a odrazu, záclony, zabalené montáž na reflektorech, synchronizers, upevňovacího zařízení, tempomat, volavky, stativy. Pokud se bojíte podivnými jmény, můžete kontaktovat společnosti, které poskytují fotografické studio připravené sady zařízení. Chcete-li vybrat správné vybavení, můžete se obrátit na profesionálního fotografa.

Dekorace - 250 tisíc rublů.

Registrace firmy - 20 tisíc rublů.

Pronájem prostor - 50 tisíc rublů.

Reklama - 30 tisíc rublů.

Celkem: 650 tisíc rublů.

Jak legalizovat fotografické studio

Zatímco naše studio je renovováno a vyzdobeno, můžete řešit organizační problémy. Nejprve byste měli zaregistrovat svou firmu. U fotografického studia je vhodný formát LLC nebo IP - to vše závisí na vašich osobních plánech. Je spolehlivější zaregistrovat LLC, ale mnohem jednodušší je zaregistrovat IP. Být IP, budete moci provádět jednoduché účetnictví a zvolit zjednodušený daňový režim. Pokud jde o design OKVED, pro fotografické studio je vhodný kód 74.2 (Fotografické aktivity) - obsahuje několik podsekcí.

Aby photostudio pracovalo, nemusíte vydávat žádné licence, postačí standardní balíček registračních dokumentů. Musí však získat povolení od hasičského sboru k otevření fotografického studia ve zvolené místnosti.

Je také třeba zmínit inspekce, které někdy dělají podnikatele. Fotostudia nepatří do kategorie spotřebitelského trhu, který je pečlivě sledován. Proto by kontrolní orgány neměly mít žádné potíže. Hlavním úkolem je udržovat pokoj v čistotě a zajistit tak kvalitní služby.

Další důležitou otázkou je hledání zaměstnanců. Pro fotografické studio je pro funkci správce potřebné alespoň 2 osoby, kteří budou pracovat na směnách. Chcete-li ušetřit - můžete se stát jedním z administrátorů, což snižuje náklady na práci. Plat mzdy jednoho správce je v průměru 25 tisíc rublů. Bude také nutné najmout si čističe, který bude sledovat čistotu prostor. Nemusí být součástí personálu.

Jak inzerovat fotografické studio

Propagace fotografického studia se obvykle provádí prostřednictvím internetu. Začali podnikatelé dát zvláštní naděje na sociální sítě. A ne nadarmo. Praxe ukazuje, že Instagram poskytuje nejvyšší výnos s příslušným vedením účtu. Fotografické studio je však založeno na kvalitních fotografiích, takže je tento zdroj vhodný pro propagaci.

Nejprve musíte sami vzít fotografii míst studia a v budoucnu můžete požádat fotografy, aby své dílo použili k zobrazení míst. V sociálních sítích by měly být zveřejněny kontakty, příklady práce, možnosti scenérie, informace o akciích a recenze.

Jak otevřít obchodní fotografii na dokumenty od začátku

V tomto článku vám řekneme, jak otevřít podnikatelskou fotografii na dokladech od začátku, co bude trvat a kolik na něm můžete získat. Budeme se snažit pochopit všechny nuance takového podniku a zjistit, jak to udělat maximálně ziskové.

Kde začít

Především je nutné sestavit podrobný obchodní plán, který bude zohledňovat následující aspekty:

 • umístění: jelikož je fotostudio podnikem postupné přístupnosti, je velmi důležité zvolit správné místo pro jeho umístění;
 • analýza trhu: je třeba odhadnout počet konkurenčních podniků v oblasti, kde se salon plánuje otevřít, a přibližný počet klientů;
 • seznam poskytovaných služeb: Kromě přímých fotografií v dokumentech můžete poskytnout mnoho dalších služeb a zvýšit tak své zisky.
 • náklady: je třeba pečlivě vypočítat celkové náklady na vybavení, pronájem prostor a software, jakož i náklady na marketing;
 • marketingu a reklamy: vypracování plánu přilákání zákazníků do fotografického salonu.

Vyberte si místo

Místo musí být vybráno tak, aby v blízkosti nebyly žádné konkurenční organizace nabízející podobné služby. Je optimální otevřít podnik poblíž jakékoli státní instituce související s registrací občanských dokumentů, například kanceláří Federální migrační služby - Mnoho návštěvníků těchto institucí potřebuje naléhavou fotografii.

Není-li vhodná poloha poblíž státních institucí nebo je soutěž příliš vysoká, stojí za to se podívat na vzdělávací instituce - studenti často vyžadují fotografie standardního formátu 3 až 4.

Kromě toho můžete otevřít takovou firmu v rezidenční oblasti. V takovém případě musíte vybrat pasáž. Je žádoucí, aby byla místnost umístěna v těsné blízkosti dopravního náboje.

Půjčujeme pokoj

Velká plocha pro otevírání fotografického studia nepotřebuje 15-20 metrů čtverečních. Požadavky na prostory jsou minimální: dostupnost vytápění, kvalitní dokončení, několik vývodů 220 V. Pronájem bude stát 150-200 $.

Vykupujeme vybavení

Minimální počet zařízení potřebných k otevření fotografického salonu je následující:

 • zrcadlový fotoaparát (400-450 dolarů);
 • objektiv (80-200 $);
 • stativ (30 dolarů);
 • flash ($ 100-120);
 • studiové lampy (200-350 dolarů);
 • synchronizátor (30-35 eur);
 • pozadí (35-45 dolarů)
 • počítač nebo notebook pro zpracování fotografií (přibližně 450 dolarů);
 • fotografická tiskárna (220-240 eur);
 • tabulka (100 USD);
 • židle, 2 ks. (100-120 eur);
 • šatní skříň (80-100 $);
 • spotřební materiál: paměťové karty, barvy pro tiskárnu, fotografický papír a tak dále (asi 100 dolarů).

Software

Chcete-li zpracovat snímek dokumentů, stačí použít program "Fotografie pro dokumenty", který mimo jiné umožňuje změnit pozadí a nahradit kostýmy. Tento program vám bude stát méně než 20 eur (komerční verze). Můžete si je koupit na oficiálním webu photo-document.ru.

Služby

Základní služby, které vám poskytne váš salon, zahrnují fotografie pro všechny druhy dokumentů, včetně pasu Ruské federace, zahraniční pas, vojenskou vstupenku, víza, studentské karty a další.

Obchod Foto-Business.com

Recenze obchodu 43

Hodnocení v recenzích

 • Hodnocení produktu: 5
 • Široká nabídka, individuální přístup k dodání, různé způsoby placení za zboží, možnost zasílání - to vše je také velmi šťastné.
 • neidentifikoval

Objednali jsme 3D tiskárnu pro naše oddělení. Placený bankovním převodem, který byl dodán velmi rychle z Moskvy do Ufa na jeden týden. Děti si samy vybraly tiskárnu, takže je těžké posoudit - ale "zákazníci" jsou velmi šťastní :) Děkuji za to, že jste tam!

 • Hodnocení produktu: 5
 • Odpovědní prodejci, způsoby platby, informace o přijetí, zasílání do regionů

Koupil jsem tiskárnu. už přišla ke mně na adrese, dobře obsazená, všechno bylo v bezúhonnosti. Díky svému obchodu "Foto-Business.ru". můj druhý řádek v tomto obchodě. ) Zvláštní poděkování manažerovi za informaci o přijetí zařízení v obchodě.

 • Hodnocení produktu: 5
 • Politální dispečer. Objednávka byla rychle zpracována a telefonována do 30 minut. Setkal jsem se s kurýrem u vchodu, muž už čekal. V principu, přesně, to rarita. Služba se mi líbila. Pokud něco takového, objednám sem.
 • Nenašel jsem žádné nedostatky.

Není to špatný obchod. Kdo na křižovatce, doporučím.

 • Hodnocení produktu: 5
 • Místo má mnoho podrobných a užitečných informací o zařízení. Široká nabídka spotřebního materiálu pro všechny navržené modely. Opravdu velký sortiment 3D vybavení, je tu spousta možností vybrat si. K dispozici je podpůrná služba (telefonicky). Ve městě je doručení.
 • Nebyl jsem si toho všiml

Koupil jsem tiskárnu Picaso 3D Designer z obchodu. Cena - stejně jako v on-line prodejně samotné rostliny, nikoli vyšší. Dodáno včas. Stručně řečeno, kluci pracují a vědí, co se děje

 • Hodnocení produktu: 5
 • Široký sortiment, volné dodání, sklad.
 • Nenašla jsem to.

Velmi pohodlná forma on-line objednávky - vyplnil jednoduchý formulář na webu, obdržel potvrzení e-mailem, manažer volal, zaplatil a můžete čekat na bezplatné doručení. Tak jsem si koupil tiskárnu v Jekatěrinburgu. Teď, když potřebujete něco jiného, ​​udělám totéž.

 • Hodnocení produktu: 5
 • Rychlé zpracování objednávek, výborná práce s klientem, bezhotovostní platba se nezmění.
 • Ve fázi objednávání a dodání nejsou žádné nedostatky

Koupil jsem pro tiskárnu tři tiskárny, dokonce i slevu, ačkoli ostatní potřebují zaplatit více za nákup s vypořádáním prostřednictvím bezhotovostního účtu. Kvalita služeb je uspokojena, tiskárny pracují správně, ceny nejsou nejnižší, i když jsou obecně přijatelné.

 • Hodnocení produktu: 5
 • Výborný obchod, nízké ceny, normální volba. Před nákupem hodně myslet a výběru obchodů, přečtěte si popis zboží, volal spoustu on-line obchody, konzultoval. Právě zde jsem obdržel nejužitečnější informace, a nebyl jsem na milosrdenství jejich objednávky, dokonce i nabídli, že navštíví svou kancelář, pokud je to možné, aby viděli všechno v akci.
 • Žádné.

Nakonec se rozhodl, že si ho sem přijme a co je šťastné.

 • Hodnocení produktu: 5
 • Dobrá stránka, každý si může vybrat 3D tiskárnu, i když se sám nerozumí.
 • Žádné komentáře.

Dobrý den, koupil jsem si 3D tiskárnu jako dárek pro svého manžela. Já sám nerozumím, ale pomocí podrobných popisů a videozáznamů bylo celkem snadné vybrat to, co má rád. A nemýlil jsem se. Děkuji! Další zvláštní díky oddělení objednávek "Foto-Business.ru" za pomoc.

 • Hodnocení produktu: 5
 • 1. Vynikající ceny. 2. Vynikající kvalita služeb. 3. Nejdůležitější pro mě je velký sortiment.

Vynikající společnost. Opravdu individuální přístup k klientovi. Správce vašeho obchodu, jsem pravděpodobně velmi nemocný, ale dostal jsem to, co jsem chtěl, a moc děkuji, že jste mi pomohl a odpověděl na všechny četné otázky! No, když vše funguje tak, jak je třeba, bez selhání a překrývání je samostatný důležitý bod, který bych rád poznamenal, protože V zakoupeném zařízení nejsou žádné poruchy. Doufám, že v budoucnu bude vše hladké!

foto-business.ru

Nejnovější události

Místo začalo být indexováno. Nové stránky by se měly objevit ve vyhledávání prostřednictvím 1-2 aktualizací databáze hledání.

Místo začalo být indexováno. Nové stránky by se měly objevit ve vyhledávání prostřednictvím 1-2 aktualizací databáze hledání.

U0412 ​​ u0430 u043b u0438 u0434 u0430 u0446 u0438 u044f u0441 u0438 u0441 u043f u043e u043b u044c u0437 u043e u0432 u0430 u043d u0438 u0435 u043c u0442 u0435 u0441 u0442 u043e u0432 u043e u0442 World Wide Web Consortium (W3C) u2013 u043e u0434 u0438 u043d u0438 u0437 u0441 u0430 u043c u044b u0445 u043f u0440 u043e u0441 u0442 u044b u0445 u0441 u043f u043e u0441 u043e u0431 u043e u0432 u043e u0446 u0435 u043d u0438 u0442 u044c u043a u0430 u0447 u0435 u0441 u0442 u0432 u043e u043a u043e u0434 u0430 u043d u0430 u0441 u0430 u0439 u0442 u0435 u0438 u043f u043e u043d u044f u0442 u044c u0432 u043a u0430 u043a u043e u043c u043d u0430 u043f u0440 u0430 u0432 u043b u0435 u043d u0438 u0438 u0434 u0432 u0438 u0433 u0430 u0442 u044c u0441 u044f u0434 u0430 u043b u044c u0448 u0435. n

U041e u0431 u0435 u0441 u043f u0435 u0447 u0438 u0432 u0441 u043e u043e u0442 u0432 u0435 u0442 u0441 u0442 u0432 u0438 u0435 u043a u043e u0434 u0430 u0440 u0435 u043a u043e u043c u0435 u043d u0434 u0430 u0446 u0438 u044f u043c W3C, u0432 u044b u0434 u043e u0431 u044c u0435 u0442 u0435 u0441 u044c u043d u0435 u0442 u043e u043b u044c u043a u043e u043c u0430 u043a u0441 u0438 u043c u0430 u043b u044c u043d u043e u0439 u0441 u043a u043e u0440 u043e u0441 u0442 u0438 u0437 u0430 u0433 u0440 u0443 u0437 u043a u0438 u044d u0444 u0444 u0435 u043a u0442 u0438 u0432 u043d u043e u0439 u0438 u043d u0434 u0435 u043a u0441 u0430 u0446 u0438 u0438 u0438 u0443 u043b u0443 u0447 u0448 u0435 u043d u0438 u044f u043f u043e u0432 u0435 u0434 u0435 u043d u0447 u0435 u0441 u043a u0438 u0445 u0444 u0430 u043a u0442 u043e u0440 u043e u0432 u0437 u0430 u0441 u0447 u0435 u0442 u0440 u043e u0441 u0442 u0430 u0443 u0434 u043e u0432 u043b u0435 u0442 u0432 u043e u0440 u0435 u043d u043d u043e u 0441 u0442 u0438 u043f u043e u043b u044c u0437 u043e u0432 u0430 u0442 u0435 u043b u0435 u0439. U042d u0442 u043e u0442 u0430 u043a u0436 u0435 u043f u0440 u0438 u0432 u0435 u0434 u0435 u0442 u043a u043f u043e u0432 u044b u0448 u0435 u043d u0438 u044e u0434 u043e u0441 u0442 u0443 u043f u043d u043e u0441 u0442 u0438 u043a u043e u043d u0442 u0435 u043d u0442 u0430 u0447 u0442 u043e u043e u0447 u0435 u043d u044c u0432 u0430 u0436 u043d u043e u0434 u043b u044f u043b u044e u0434 u0435 u0439 u0441 u043f u0440 u043e u0431 u043b u0435 u043c u0430 u043c u0438 u0432 u043e u0441 u043f u0440 u0438 u044f u044f u0442 u0438 u044f u0438 u043d u0444 u043e u0440 u043c u0430 u0446 u0438 u0438 u043d u0430 u043f u0440 u0438 u043c u0435 u0440 u0441 u043e u0441 u043b u0430 u0431 u043b u0435 u043d u043d u044b u043c u0437 u0440 u0435 u043d u0438 u0435 u043c. n

U041f u0440 u043e u0445 u043e u0436 u0434 u0435 u043d u0438 u0435 u0442 u0435 u0441 u0442 u0430 u043d u0430 u0441 u043e u043e u0442 u0432 u0435 u0442 u0441 u0442 u0432 u0438 u0435 u0441 u0430 u0439 u0442 u0430 u0440 u0435 u043a u043e u043c u0435 u043d u0434 u0430 u0446 u0438 u044f u043c W3C u0441 u0434 u043e u0441 u0442 u0438 u0436 u0435 u043d u0438 u0435 u043c 100- u043f u0440 u043e u0446 u0435 u043d u0442 u043d u043e u0433 u043e u0440 u0435 u0437 u0443 u043b u044c u0442 u0430 u0442 u0430 u043c u043e u0436 u0435 u0442 u0431 u044b u0442 u044c u0441 u043b u043e u0436 u043d u043e u0439 u0438 u0432 u0440 u0435 u043c u044f u0437 u0430 u0442 u0440 u0430 u0442 u043d u043e u0439 u0437 u0430 u0434 u0430 u0447 u0435 u0439. U041f u043e u044d u0442 u043e u043c u0443 u0432 u0430 u0436 u043d u043e u043e u043f u0440 u0435 u0434 u0435 u043b u0438 u0442 u044c u043f u0440 u0438 u043e u0440 u0438 u0442 u0435 u0442 u043d u044b u0435 u043d u0430 u043f u0440 u0430 u0432 u043b u0435 u043d u0438 u044f u0440 u0430 u0431 u043e u0442 u044b u0443 u0441 u0442 u0440 u0430 u043d u044f u044f u0441 u0430 u043c u044b u0435 u0441 u0435 u0440 u044c u0451 u0437 u043d u044b u0435 u043f u0440 u043e u0431 u043b u0435 u043c u044b u0431 u0435 u0437 u043b u0438 u0448 u043d u0438 u0445 u0444 u0438 u043d u0430 u043d u0441 u043e u0432 u044b u0445 u0438 u0432 u0440 u0435 u043c u0435 u043d u043d u044b u0445 u0437 u0430 u0442 u0440 u0430 u0442. n

U0421 u043b u0435 u0434 u0443 u0435 u0442 u043f u043e u043c u043d u0438 u0442 u044c u0447 u0442 u043e u0441 u043e u0432 u0440 u0435 u043c u0435 u043d u043d u044b u0435 u0431 u0440 u0430 u0443 u0437 u0435 u0440 u044b u0438 u043c u0435 u044e u0442 u0441 u043e u0431 u0441 u0442 u0432 u0435 u043d u043d u044b u0435 u0441 u0442 u0430 u043d u0434 u0430 u0440 u0442 u044b. U041f u043e u044d u0442 u043e u043c u0443 u0440 u0435 u043a u043e u043c u0435 u043d u0434 u0443 u0435 u043c u043f u0440 u043e u0442 u0435 u0441 u0442 u0438 u0440 u043e u0432 u0430 u0442 u044c u0434 u043e u0440 u0430 u0431 u043e u0442 u0430 u043d u043d u044b u0439 u0441 u0430 u0439 u0442 u0432 u043e u0432 u0441 u0435 u0445 u0431 u0440 u0430 u0443 u0437 u0435 u0440 u0430 u0445 u0438 u0441 u043f u043e u043b u044c u0437 u0443 u044f u043f u0440 u0438 u044d u0442 u043e u043c u043a u0430 u043a u0434 u0435 u0441 u043a u0442 u043e u043f u044b u0430 u0442 u0430 u043a u0438 u043c u0430 u043a u0441 u0438 u043c u0430 u043b u044c u043d u043e u0432 u043e u0437 u043c u043e u0436 u043d u043e u0435 u0447 u0438 u0441 u043b u043e u043c u043e u0431 u0438 u043b u044c u043d u044b u0445 u0443 u0441 u0442 u0440 u043e u0439 u0441 u0442 u0432. n

U0418 u0435 u0449 u0435 u043e u0434 u0438 u043d u0432 u0430 u0436 u043d u044b u0439 u043c u043e u043c u0435 u043d u0442. U041d u0435 u043a u043e u0440 u0440 u0435 u043a u0442 u043d u044b u0439 u0438 u043b u0438 u043d u0435 u044d u0444 u0444 u0435 u043a u0442 u0438 u0432 u043d u044b u0439 u043a u043e u0434 u043c u043e u0436 u0435 u0442 u043d u0435 u0433 u0430 u0442 u0438 u0432 u043d u043e u043f u043e u0432 u043b u0438 u044f u0442 u044c u043d u0430 u0432 u0440 u0435 u043c u044f u0437 u0430 u0433 u0440 u0443 u0437 u043a u0438 u0441 u0442 u0440 u0430 u043d u0438 u0446 u0443 u0445 u0443 u0434 u0448 u0430 u044f u0440 u0430 u043d u0436 u0438 u0440 u043e u0432 u0430 u043d u0438 u0435. U0422 u0435 u043c u043d u0435 u043c u0435 u043d u0435 u0435 u0434 u043e u0441 u0442 u0438 u0447 u044c u0432 u044b u0441 u043e u043a u0438 u0445 u043f u043e u0437 u0438 u0446 u0438 u0439 u0432 u0432 u044b u0434 u0430 u0447 u0435 u042f u043d u0434 u0435 u043a u0441 u0430, Google u0438 u0434 u0440 u0443 u0433 u0438 u0445 u043f u043e u0438 u0441 u043a u043e u0432 u0438 u043a u043e u0432 u0447 u0430 u0441 u0442 u043e u043c u043e u0436 u043d u043e u0431 u043b u0430 u0433 u043e u0434 u0430 u0440 u044f u043a u0430 u0447 u0435 u0441 u0442 u0432 u0435 u043d u043d u043e u043c u0443 u043a u043e u043d u0442 u0435 u043d u0442 u0443 u0438 u043f u0435 u0440 u0438 u043e u0434 u0438 u0447 u0435 u0441 u043a u043e u0439 u043e u043f u0442 u0438 u043c u0438 u0437 u0430 u0446 u0438 u0438 u0434 u0440 u0443 u0433 u0438 u0445 u043f u0430 u0440 u0430 u043c u0435 u0442 u0440 u043e u0432 u0440 u0430 u0431 u043e u0442 u044b u0432 u0430 u0448 u0435 u0433 u043e u0441 u0430 u0439 u0442 u0430. n

U0414 u043e u043f u043e u043b u043d u0438 u0442 u0435 u043b u044c u043d u0430 u044f u0438 u043d u0444 u043e u0440 u043c u0430 u0446 u0438 u044f n u041e u0444 u0438 u0446 u0438 u0430 u043b u044c u043d u044b u0439 u0432 u0430 u043b u0438 u0434 u0430 u0442 u043e u0440 W3C validator (http: / / validátor.w3.org /) ">,<"id":"3","title":"u0414u043eu0431u0430u0432u044cu0442u0435 u043du0430 u0441u0430u0439u0442 u043eu0442u0437u044bu0432u044b","html":"

U0417 u0430 u0447 u0435 u043c u043d u0443 u0436 u043d u044b u043e u0442 u0437 u044b u0432 u044b? n

  n
 • U0412 ​​ u044b u0443 u0437 u043d u0430 u0435 u0442 u0435 u0431 u043e u043b u044c u0448 u0435 u043e u043f u043e u0442 u0440 u0435 u0431 u043d u043e u0441 u0442 u044f u0445 u0430 u0443 u0434 u0438 u0442 u043e u0440 u0438 u0438. U0412 ​​ u043e u0437 u043c u043e u0436 u043d u043e u0443 u0432 u0430 u0448 u0435 u0433 u043e u043f u0440 u043e u0434 u0443 u043a u0442 u0430 u0435 u0441 u0442 u044c u043d u0435 u0434 u043e u0440 u0430 u0431 u043e u0442 u043a u0438 u043a u043e u0442 u043e u0440 u044b u0435 u043d u0435 u043e u0447 u0435 u0432 u0438 u0434 u043d u044b u0434 u043b u044f u0432 u0430 u0441 u0438 u043b u0438 u043a u043b u0438 u0435 u043d u0442 u0430 u043c u043d u0435 u043e u0431 u0445 u043e u0434 u0438 u043c u043a u0430 u043a u043e u0439- u043b u0438 u0431 u043e u0434 u043e u043f u043e u043b u043d u0438 u0442 u0435 u043b u044c u043d u044b u0439 u0441 u0435 u0440 u0432 u0438 u0441 u043e u043a u043e u0442 u043e u0440 u043e u043c u0432 u044b u0435 u0449 u0435 u0434 u0430 u0436 u0435 u043d u0435 u0437 u0430 u0434 u0443 u043c u044b u0432 u0430 u043b u0438 u0441 u044c. n
 • U041e u0442 u0437 u044b u0432 u044b u043f u043e u043c u043e u0433 u0443 u0442 u043f u043e u0442 u0435 u043d u0446 u0438 u0430 u043b u044c u043d u043e u043c u0443 u043a u043b u0438 u0435 u043d u0442 u0443 u0438 u0434 u0435 u043d u0442 u0438 u0444 u0438 u0446 u0438 u0440 u043e u0432 u0430 u0442 u044c u0441 u0435 u0431 u044f u0441 u0433 u0440 u0443 u043f u043f u043e u0439 u043b u044e u0434 u0435 u0439 u0443 u0436 u0435 u043f u043e u043b u044c u0437 u0443 u044e u0449 u0438 u0445 u0441 u044f u0432 u0430 u0448 u0438 u043c u043f u0440 u043e u0434 u0443 u043a u0442 u043e u043c u0438 u0443 u0432 u0438 u0434 u0435 u0442 u044c u0440 u0435 u0430 u043b u044c u043d u044b u0435 u043f u0440 u0438 u043c u0435 u0440 u044b u0435 u0433 u043e u043f u0440 u0438 u043c u0435 u043d u0435 u043d u0438 u044f. U041d u0430 u043f u0440 u0438 u043c u0435 u0440 u0432 u044b u0437 u0430 u043d u0438 u043c u0430 u0435 u0442 u0435 u0441 u044c u043f u0440 u043e u0434 u0430 u0436 u0435 u0439 u0442 u043e u0432 u0430 u0440 u043e u0432 u0434 u043b u044f u0441 u043f u043e u0440 u0442 u0430. U041d u0430 u0432 u0430 u0448 u0435 u043c u0441 u0430 u0439 u0442 u0435 u0435 u0441 u0442 u044c u043f u0430 u0440 u0430 u043e u0442 u0437 u044b u0432 u043e u0432 u043e u0442 u043f u0440 u043e u0444 u0435 u0441 u0441 u0438 u043e u043d u0430 u043b u044c u043d u044b u0445 u0441 u043f u043e u0440 u0442 u0441 u043c u0435 u043d u043e u0432 u043a u043e u0442 u043e u0440 u044b u0435 u043c u043e u0433 u0443 u0442 u043f u0440 u0438 u0432 u043b u0435 u0447 u044c u0434 u0440 u0443 u0433 u0438 u0445 u043f u0440 u043e u0444 u0438 u0430 u0443 u0436 u0442 u0435 u043c u0431 u043e u043b u0435 u0435 u2014 u043d u043e u0432 u0438 u0447 u043a u043e u0432. n
 • U0412 ​​ u0430 u043c u043d u0435 u043f u0440 u0438 u0434 u0435 u0442 u0441 u044f u0441 u0430 u043c u0438 u043c u0440 u0430 u0441 u0441 u043a u0430 u0437 u044b u0432 u0430 u0442 u044c u043e u043f u0440 u0435 u0438 u043c u0443 u0449 u0435 u0441 u0442 u0432 u0430 u0445 u0441 u0432 u043e u0435 u0439 u043a u043e u043c u043f u0430 u043d u0438 u0438. U0414 u043e u0432 u043e u043b u044c u043d u044b u0435 u043a u043b u0438 u0435 u043d u0442 u044b u0432 u0441 u0435 u0440 u0430 u0441 u0441 u043a u0430 u0436 u0443 u0442 u0437 u0430 u0432 u0430 u0441. U0420 u0430 u0437 u0434 u0435 u043b u0438 u0442 u0435 u043e u0442 u0437 u044b u0432 u044b u043f u043e u0433 u0440 u0443 u043f u043f u0430 u043c: u043e u0441 u0430 u043c u043e u043c u043f u0440 u043e u0434 u0443 u043a u0442 u0435 u043e u0434 u043e u0441 u0442 u0430 u0432 u043a u0435 u043e u0440 u0430 u0431 u043e u0442 u0435 u0441 u043c u0435 u043d u0435 u0434 u0436 u0435 u0440 u0430 u043c u0438 u0447 u0442 u043e u0431 u044b u043f u043e u0441 u0435 u0442 u0438 u0442 u0435 u043b u0438 u0441 u0430 u0439 u0442 u0430 u0441 u0440 u0430 u0437 u0443 u043d u0430 u0448 u043b u0438 u043d u0443 u0436 u043d u0443 u044e u0438 u043d u0444 u043e u0440 u043c u0430 u0446 u0438 u044e. \ n
 • U041e u0442 u0437 u044b u0432 u044b u043f u043e u043c u043e u0433 u0430 u044e u0442 u043f u0440 u0438 u043d u044f u0442 u044c u0440 u0435 u0448 u0435 u043d u0438 u0435 u043e u043f u043e u043a u0443 u043f u043a u0435. U041f u043e u0442 u0435 u043d u0446 u0438 u0430 u043b u044c u043d u044b u0439 u043f u043e u043a u0443 u043f u0430 u0442 u0435 u043b u044c u043f u043e u0441 u0435 u0442 u0438 u0432 u0434 u0432 u0430 u0441 u0430 u0439 u0442 u0430 u0441 u043e u0434 u0438 u043d u0430 u043a u043e u0432 u044b u043c u0438 u0442 u043e u0432 u0430 u0440 u0430 u043c u0438 u0438 u0440 u0430 u0432 u043d u044b u043c u0438 u0446 u0435 u043d u0430 u043c u0438 u0441 u043a u043e u0440 u0435 u0435 u0432 u0441 u0435 u0433 u043e u0432 u044b u0431 u0435 u0440 u0435 u0442 u0442 u043e u0442 u0433 u0434 u0435 u0435 u0441 u0442 u044c u043e u0442 u0437 u044b u0432 u044b u0442 u0430 u043a u043a u0430 u043a u043e u043d u0431 u043e u043b u044c u0448 u0435 u0434 u043e u0432 u0435 u0440 u044f u0435 u0442 u043c u043d u0435 u043d u0438 u044e u0440 u0435 u0430 u043b u044c u043d u044b u0445 u043b u044e u0434 u0435 u0439, u0447 u0435 u043c u043a u0440 u0430 u0441 u0438 u0432 u044b u043c u043e u043f u0438 U0441 u0430 u043d u0438 u044f u043c. n n

U0427 u0442 u043e u0434 u0435 u043b u0430 u0442 u044c u0434 u0430 u043b u044c u0448 u0435? n

U0412 ​​ u0441 u0435 u0433 u0434 u0430 u0431 u043b u0430 u0433 u043e u0434 u0430 u0440 u0438 u0442 u0435 u0437 u0430 u0445 u043e u0440 u043e u0448 u0438 u0435 u043e u0442 u0437 u044b u0432 u044b u0438 u043d u0438 u043a u0430 u043a u0438 u0435 u043d u0435 u043e u0441 u0442 u0430 u0432 u043b u044f u0439 u0442 u0435 u0431 u0435 u0437 u043e u0442 u0432 u0435 u0442 u043e u0432. U041d u0435 u0432 u0430 u0436 u043d u043e u043f u043e u0437 u0438 u0442 u0438 u0432 u043d u044b u0435 u043e u043d u0438 u0438 u043b u0438 u043d u0435 u0433 u0430 u0442 u0438 u0432 u043d u044b u0435. n u041e u0442 u0432 u0435 u0447 u0430 u0439 u0442 u0435 u043a u0430 u043a u043c u043e u0436 u043d u043e u0431 u044b u0441 u0442 u0440 u0435 u0435. U0415 u0441 u043b u0438 u043a u043b u0438 u0435 u043d u0442 u0443 u043f u0440 u0438 u0434 u0435 u0442 u0441 u044f u043f u0440 u043e u0436 u0434 u0430 u0442 u044c u0432 u0430 u0448 u0435 u0439 u0440 u0435 u0430 u043a u0446 u0438 u0438 u043d u0435 u0441 u043a u043e u043b u044c u043a u043e u043d u0435 u0434 u0435 u043b u044c u043e u043d u043f u043e u0439 u0434 u0435 u0442 u0440 u0435 u0448 u0430 u0442 u044c u0441 u0432 u043e u044e u043f u0440 u043e u0431 u043b u0435 u043c u0443 u043a u0432 u0430 u0448 u0438 u043c u0436 u0435 u043a u043e u043d u043a u0443 u0440 u0435 u043d u0442 u0430 u043c. n

U0427 u0438 u0442 u0430 u0439 u0442 u0435 u043e u0442 u0437 u044b u0432 u044b u043e u043a u043e u043d u043a u0443 u0440 u0435 u043d u0442 u0430 u0445. n u0423 u0437 u043d u0430 u0439 u0442 u0435, u043a u0430 u043a u0438 u0435 u0443 u043d u0438 u0445 u043e u0441 u043d u043e u0432 u043d u044b u0435 u043d u0435 u0434 u043e u0441 u0442 u0430 u0442 u043a u0438 u0438 u0432 u044b u0438 u0433 u0440 u0430 u0439 u0442 u0435 u043d u0430 u044d u0442 u043e u043c. U0412 ​​ u043e u0437 u043c u043e u0436 u043d u043e u0432 u044b u0434 u0435 u043b u0430 u0435 u0442 u0435 u043e u0434 u0438 u043d u0430 u043a u043e u0432 u044b u0435 u043e u0448 u0438 u0431 u043a u0438 u2014 u0443 u0441 u043f u0435 u0439 u0442 u0435 u0438 u0441 u043f u0440 u0430 u0432 u0438 u0442 u044c u0441 u044f u043f u0435 u0440 u0432 u044b u043c u0438! U0410 u043c u043e u0436 u043d u043e u0432 u0437 u044f u0442 u044c u043d u0430 u0432 u043e u043e u0440 u0443 u0436 u0435 u043d u0438 u0435 u043a u0430 u043a u0438 u0435- u0442 u043e u0438 u0434 u0435 u0438 u043f u043e u0440 u0430 u0431 u043e u0442 u0435 u0441 u043a u043b u0438 u0435 u043d u0442 u0430 u043c u0438. n

U041b u044e u0431 u0430 u044f u043a u043e u043c u043f u0430 u043d u0438 u044f u0441 u0442 u0430 u043b u043a u0438 u0432 u0430 u0435 u0442 u0441 u044f u0441 u043d u0435 u0433 u0430 u0442 u0438 u0432 u043e u043c u0432 u0441 u0432 u043e u0439 u0430 u0434 u0440 u0435 u0441 u043f u0440 u0438 u0447 u0435 u043c u0447 u0435 u043c u043a u0440 u0443 u043f u043d u0435 u0435 u043a u043e u043c u043f u0430 u043d u0438 u044f, u0442 u0435 u043c u0431 u043e u043b u044c u0448 u0435 u043d u0435 u0434 u043e u0432 u043e u043b u044c u043d u044b u0445. U0423 u0434 u0435 u043b u044f u0439 u0442 u0435 u043f u043b u043e u0445 u0438 u043c u043e u0442 u0437 u044b u0432 u0430 u043c u043e u0441 u043e u0431 u043e u0435 u0432 u043d u0438 u043c u0430 u043d u0438 u0435 u0438 u043d u0435 u0443 u0434 u0430 u043b u044f u0439 u0442 u0435 u0438 u0445. U0412 ​​ u0430 u0436 u043d u043e u043f u043e u043d u0438 u043c u0430 u0442 u044c u0447 u0442 u043e u043e u043d u0438 u043c u043e u0433 u0443 u0442 u043f u043e u044f u0432 u0438 u0442 u044c u0441 u044f u043f u043e u0440 u0430 u0437 u043d u044b u043c u043f u0440 u0438 u0447 u0438 u043d u0430 u043c, u0438 u0432 u0437 u0430 u0432 u0438 u0441 u0438 u043c u043e u0441 u0442 u0438 u043e u0442 u0442 u043e u0433 u043e u0447 u0435 u043c u0432 u044b u043d u0430 u0432 u043b u0435 u043a u043b u0438 u0433 u043d u0435 u0432 u043a u043b u0438 u0435 u043d u0442 u043e u0432 u0440 u0430 u0431 u043e u0442 u0430 u0442 u044c u0441 u043d u0438 u043c u0438 u043f u043e- u0440 u0430 u0437 u043d u043e u043c u0443. n

U041d u0435 u0433 u0430 u0442 u0438 u0432 u043d u044b u0435 u043e u0442 u0437 u044b u0432 u044b u043c u043e u0436 u043d u043e u0443 u0441 u043b u043e u0432 u043d u043e u0440 u0430 u0437 u0434 u0435 u043b u0438 u0442 u044c u043d u0430 u043d u0435 u0441 u043a u043e u043b u044c u043a u043e u0433 u0440 u043f u043f: n

  n
 • U0421 u043e u043e u0431 u0449 u0435 u043d u0438 u0435 u043e u0440 u0435 u0430 u043b u044c u043d u043e u0439 u043f u0440 u043e u0431 u043b u0435 u043c u0435 n u0415 u0441 u043b u0438 u0432 u0430 u0448 u0442 u043e u0432 u0430 u0440 u043e u043a u0430 u0437 u0430 u043b u0441 u044f u043d u0435 u043a u0430 u0447 u0435 u0441 u0442 u0432 u0435 u043d u043d u044b u043c u0438 u043b u0438 u043f u0440 u0438 u0448 u0435 u043b u043d u0435 u0432 u043e u0432 u0440 u0435 u043c u044f, u0441 u0442 u043e u0438 u0442 u0438 u0437 u0432 u0438 u043d u0438 u0442 u044c u0441 u044f u043f u0435 u0440 u0435 u0434 u043a u043b u0438 u0435 u043d u0442 u043e u043c u0438 u0441 u043f u0440 u0430 u0432 u0438 u0442 u044c u043e u0448 u0438 u0431 u043a u0443 u0438 u0432 u043e u0437 u043c u043e u0436 u043d u043e u0447 u0442 u043e- u0442 u043e u0435 u043c u0443 u043f u043e u0434 u0430 u0440 u0438 u0442 u044c. U041d u0435 u0441 u0442 u0435 u0441 u043d u044f u0439 u0442 u0435 u0441 u044c u0432 u043e u0442 u0432 u0435 u0442 u0435 u0440 u0430 u0441 u043f u0438 u0441 u0430 u0442 u044c u043f u043b u0430 u043d u0434 u0435 u0439 u0441 u0442 u0432 u0438 u0439 u2014 u0442 u0430 u043a u0432 u044b u043f u043e u043a u0430 u0436 u0435 u0442 u0435 u0447 u0442 u043e u0443 u043c u0435 u0435 u0442 u0435 u0431 u044b u0441 u0442 u0440 u043e u0440 u0435 u0448 u0430 u0442 u044c u043f u0440 u043e u0431 u043b u0435 u043c u044b u0438 u0434 u0435 u043b u0430 u0442 u044c u043d u0435 u0434 u043e u0432 u043e u043b u044c u043d u044b u0445 u043a u043b u0438 u0435 u043d u0442 u043e u0432 u0434 u043e u0432 u043e u043b u044c u043d u044b u043c u0438. n
 • U0422 u0440 u043e u043b u043b u0438 u043d u0433 n u0412 u0430 u0441 u043f u044b u0442 u0430 u044e u0442 u0441 u044f u0441 u043f u0440 u043e u0432 u043e u0446 u0438 u0440 u043e u0432 u0430 u0442 u044c u0440 u0435 u0430 u0433 u0438 u0440 u043e u0432 u0430 u0442 u044c u0438 u043b u0438 u043d u0435 u0442 u2014 u0440 u0435 u0448 u0430 u0442 u044c u0432 u0430 u043c. U042d u0442 u043e u0442 u043e u0442 u0441 u0430 u043c u044b u0439 u0441 u043b u0443 u0447 u0430 u0439 u043a u043e u0433 u0434 u0430 u0443 u043c u0435 u0441 u0442 u043d u043e u0441 u0442 u0435 u0440 u0435 u0442 u044c u043a u043e u043c u043c u0435 u043d u0442 u0430 u0440 u0438 u0438 u0430 u0438 u0445 u0430 u0432 u0442 u043e u0440 u0430 u043e u0442 u043f u0440 u0430 u0432 u0438 u0442 u044c u0432 u0431 u0430 u043d. U0415 u0441 u043b u0438 u043d u0430 u0447 u043d u0435 u0442 u0435 u0441 u043f u043e u0440 u0438 u0442 u044c u0438 u0442 u0440 u043e u043b u043b u0438 u0442 u044c u0432 u043e u0442 u0432 u0435 u0442 u043d u0435 u0433 u0430 u0442 u0438 u0432 u0441 u0432 u0430 u0448 u0435 u0439 u0441 u0442 u043e u0440 u043e u043d u044b u043c u043e u0436 u0435 u0442 u0431 u044b u0442 u044c u043f u043e u0442 u043e u043c u0438 u0441 u043f u043e u043b u044c u0437 u043e u0432 u0430 u043d u043f u0440 u043e u0442 u0438 u0432 u0432 u0430 u0441 u043d u0430 u043f u0440 u0438 u043c u0435 u0440 u0432 u0430 u0448 u0438 u043c u0438 u0436 u0435 u043a u043e u043d u043a u0443 u0440 u0435 u043d u0442 u0430 u043c u0438. n
 • U0412 ​​ u0441 u043f u043b u0435 u0441 u043a u044d u043c u043e u0446 u0438 u0439 n u0412 u043e u0437 u043c u043e u0436 u043d u043e u0443 u0432 u0430 u0448 u0435 u0433 u043e u043a u043b u0438 u0435 u043d u0442 u0430 u043f u0440 u043e u0441 u0442 u043e u043f u043b u043e u0445 u043e u0435 u043d u0430 u0441 u0442 u0440 u043e u0435 u043d u0438 u0435. U0427 u0442 u043e u0431 u044b u0441 u0431 u0430 u0432 u0438 u0442 u044c u0435 u0433 u043e u043f u044b u043b u0441 u043f u0440 u043e u0441 u0438 u0442 u0435 u0447 u0442 u043e u043a u043e u043d u043a u0440 u0435 u0442 u043d u043e u0435 u043c u0443 u043d u0435 u043f u043e u043d u0440 u0430 u0432 u0438 u043b u043e u0441 u044c u043f u0440 u043e u0441 u0438 u0442 u0435 u0434 u043e u043a u0443 u043c u0435 u043d u0442 u0430 u043b u044c u043d u044b u0435 u043f u043e u0434 u0442 u0432 u0435 u0440 u0436 u0434 u0435 u043d u0438 u044f u0432 u0430 u0448 u0435 u0439 u043e u0448 u0438 u0431 u043a u0438. U041f u0435 u0440 u0435 u0447 u0438 u0442 u0430 u0439 u0442 u0435 u043e u0442 u0437 u044b u0432 u043d u0435 u0441 u043a u043e u043b u044c u043a u043e u0440 u0430 u0437 u043f u043e u0438 u0449 u0438 u0442 u0435 u043b u043e u0433 u0438 u0447 u0435 u0441 u043a u0438 u0435 u043e u0448 u0438 u0431 u043a u0438. U0427 u0430 u0441 u0442 u043e u0442 u0430 u043a u0438 u0435 u043a u043b u0438 u0435 u043d u0442 u044b u0434 u0430 u0436 u0435 u043d u0435 u043c u043e u0433 u0443 u0442 u043d u0430 u0437 u0432 u0430 u0442 u044c u0442 u043e u0447 u043d u044b u0435 u043f u0440 u0438 u0447 u0438 u043d u044b u0441 u0432 u043e u0435 u0433 u043e u043d u0435 u0434 u043e u0432 u043e u043b u044c u0441 u0442 u0432 u0430 u043f u043e u044d u0442 u043e u043c u0443 u0431 u0435 u0439 u0442 u0435 u0438 u0445 u043b u043e u0433 u0438 u043a u043e u0439 u0438 u0444 u0430 u043a u0442 u0430 u043c u0438. U041e u0431 u044a u044f u0441 u043d u0438 u0442 u0435 u0432 u0435 u0436 u043b u0438 u0432 u043e u043d u043e u043d u0430 u0441 u0442 u043e u0439 u0447 u0438 u0432 u043e u043f u043e u0447 u0435 u043c u0443 u0432 u044b u043f u0440 u0430 u0432 u044b. n
 • U0427 u0435 u0440 u043d u044b u0439 u043f u0438 u0430 u0440 n u041d u0435 u0438 u0441 u043a u043b u044e u0447 u0435 u043d u043e u0447 u0442 u043e u0432 u0430 u0448 u0438 u043a u043e u043d u043a u0443 u0440 u0435 u043d u0442 u044b u043f u044b u0442 u0430 u044e u0442 u0441 u044f u0432 u0430 u0441 u043e u0447 u0435 u0440 u043d u0438 u0442 u044c. U0415 u0441 u043b u0438 u044d u0442 u0443 u0440 u0430 u0431 u043e u0442 u0443 u0434 u0435 u043b u0430 u044e u0442 u043f u0440 u043e u0444 u0435 u0441 u0441 u0438 u043e u043d u0430 u043b u044b u043e u0442 u043b u0438 u0447 u0438 u0442 u044c u0442 u0430 u043a u043e u0439 u043e u0442 u0437 u044b u0432 u043e u0442 u043d u0430 u0441 u0442 u043e u044f u0449 u0435 u0433 u043e u0434 u043e u0432 u043e u043b u044c u043d u043e u0441 u043b u043e u0436 u043d u043e. U0414 u043e u043f u043e u0441 u043b u0435 u0434 u043d u0435 u0433 u043e u0440 u0430 u0431 u043e u0442 u0430 u0439 u0442 u0435 u0441 u0442 u0430 u043a u0438 u043c u0438 u0432 u043e u0437 u0440 u0430 u0436 u0435 u043d u0438 u044f u043c u0438 u043d u043e u0435 u0441 u043b u0438 u043f u043e u0439 u043c u0435 u0442 u0435 u0447 u0442 u043e u044d u0442 u043e u043d u0430 u043f u0440 u0430 u0432 u043b u0435 u043d u043d u0430 u044f u043d u0430 u0432 u200b u003d u044c u043a u043e u043c u043c u0435 u043d u0442 u0430 u0440 u0438 u0438. U041f u043e u043f u0440 u043e u0431 u0443 u0439 u0442 u0435 u0434 u043e u043a u0430 u0437 u0430 u0442 u044c u0447 u0442 u043e u043e u0432 u0430 u0441 u043f u0438 u0448 u0443 u0442 u043d u0435 u043f u0440 u0430 u0432 u0434 u0443 u0441 u0444 u0435 u0439 u043a u043e u0432 u044b u0445 u0430 u043a u043a u0430 u0443 u043d u0442 u043e u0432 u043d u043e u0441 u0430 u043c u0438 u043e u0441 u0442 u0430 u0432 u0430 u0439 u0442 u0435 u0441 u044c u0447 u0435 u0441 u0442 u043d u044b u2014 u044d u0442 u043e u043d u0435 u0442 u043e u0442 u0441 u043b u0443 u0447 u0430 u0439 u0433 u0434 u0435 u0443 u043c u0435 u0441 u0442 u043d u043e u0431 u0438 u0442 u044c u0432 u0440 u0430 u0433 u0430 u0435 u0433 u043e u0436 u0435 u043e u0440 u0443 u0436 u0438 u0435 u043c. n n

Malé podnikání

Předpokládejme, že máte internetový obchod, kde prodáváte šperky, tašky nebo suvenýry nebo oblečení... Ano, nikdy nevíte, co můžete prodat! Nebo máte vlastní mini-pekárnu a děláte lidi spokojen s koláčemi, koláčky a lahodnými buchty. Nebo máte vlastní výrobu malého nábytku. Nebo... Nahraďte svou volbu. :)

A budete určitě potřebovat pár fotek, co prodáváte, nebo produkovat: místo pro letáků a brožur, v tištěných médiích... Takže, je nutné provádět fotografování - buď je třeba v jejich pravidelném jednání.

Zástupci malých podniků zpravidla nejsou ochotni přidělit rozpočet na pozvání profesionálního fotografa. Proto existují pouze dvě možnosti: najmete "levné" fotografy nebo zastřelte.

Přijímat fotografa za "levný" nebo fotografování sami?

Co je "levný" fotograf? Nejčastěji se jedná o začínajícího fotografa bez pracovních zkušeností, ačkoli je občas zatížen drahými fotografickými zařízeními. Výsledek spolupráce s ním je velmi předvídatelný: peníze jsou vynaloženy a nejsou žádné dobré fotky a není...

Ale natáčení sami - myšlenka je více než rozumná vzhledem k modernímu vývoji fotografického vybavení. Zde existují dva polární názory, „strach, aby se na neznámém podnikání“ a „No ano, to je nesmysl - klepli fotikom a všechny věci.“ A oba přístupy jsou špatné.

Fotografování na rameni každé osobě, která se naučila číst a psát! V každé z těchto oblastí fotografických příležitostí pro malé firmy má své nuance, úskalí a „hotové recepty, jejichž znalost může dosáhnout dobrých výsledků s vlastním fotografování.

Naučte se fotografovat!

Pokud potřebujete fotografie slušné kvality, ale není tam žádný rozpočet, věnujte si čas zvládnutí fotografické profese! Možná, lekce fotografie jsou to, co teď potřebujete.

Fotografická škola OPEN FOTO vám nabízí pomoc při školení. Na individuálních lekcích o fotografii, kombinujících teorii a praxi, můžete získat ty znalosti a objemy, které potřebujete k vyřešení vašich problémů. A ve většině případů nebudete muset kupovat "chladné" fotografické vybavení!

Kontaktujte nás a dohodněte schůzku! V první, úvodní, setkání, budete moci diskutovat s učiteli jakékoliv otázky týkající se vašeho tréninku (samozřejmě zdarma!): Obsahuje fotografie ve svém podnikání, počet a délku relace, čas vhodný pro vás fotky z výuky, náklady atd

Pozor prosím! Dárkové certifikáty! Pro individuální školení ve fotografické škole OPEN FOTO si můžete zakoupit dárkové certifikáty. Více informací >>

Doporučujeme vám sledovat video přednáška „Fotografie v malých podniků“, který zakladatel a učitel OPEN FOTO Eugene Kolkov se konalo v roce 2012, kdy Online noviny s názvem „Noční fotografování školu.“ Toto je první část přednášky, další dvě části najdete na video kanálu OPEN FOTO na YouTube.

Foto podnikání ru

Jsme připraveni vám nabídnout mnoho řešení pro vaše podnikání, od malých kanceláří po velké obchodní centra.

Pronájem automobilů

Potřebujete auto pro osobní výlety nebo obchodní jednání? Můžeme Vám nabídnout jak obyčejné vozy, tak luxusní třídy.

Úklidové služby

Čištění kanceláře, chalupy? Není nic jednoduššího, poskytujeme celou řadu úklidových služeb.

Daňová a účetní podpora

Potřebujete pomoc v účetnictví? Trávíte hlavou, jak správně podat daňovému úřadu zprávu? Pak jste na.

Foto-Business.Ru - koupit 3D tiskárnu v Moskvě. Prodej a ceny za 3D tiskárny (zatím žádná recenze)

Koupit 3D tiskárny v Moskvě: PrintBox3D, MakerBot, Pisaco

Klíčová slova: Koupit 3D tiskárnu v Moskvě Cena printbox3d

Recenze a hodnocení Foto-business.ru

Obsah a klíčová slova

Důležité a oblíbené webové stránky

Obsah webových stránek je také distribuován na stránkách Napište dopis, v košíku Ne Produkty a objednávky. Níže jsou nejdůležitější podstránky společnosti Foto-business.ru:

Odkazy na webové stránky a přítomnost v sociálních sítích

Profily a účty v sociálních sítích

Celkově sociální sítě našly tři profily pro Foto-business.ru, navíc jsou také k dispozici na Facebooku, Twitteru a YouTube.

Technické informace

Webový server s adresou IP 81.177.141.181 Foto-business.ru používá OJSC RTComm.RU a nachází se v Rusku. Na tomto webovém serveru jsou zobrazeny další 82 webů. Převládajícím jazykem webových stránek je ruština.

S pomocí programovacího jazyka PHP byly vytvořeny webové stránky Foto-business.ru. Chcete-li označit obsah, použije se současný standard HTML 5. Na webové stránce služba Google Analytics analyzuje tok návštěvníků. Metadata webové stránky neobsahují informace o zjišťování obsahu ve vyhledávačích. Proto bude obsah registrován ve vyhledávačích.

Informace o webových serveri

Technické charakteristiky technologií lokality

Bezpečnost a klasifikace

Webové stránky neobsahují pochybné informace a mohou být použity jak pro nezletilé, tak i pro pracovní prostředí.