Nový obchodní nápad: jednoduché příjmy na dětských dotykových hracích automatů

Chcete-li začít vydělávat peníze na dětské senzorické herní komplexy N-Kids, musíte zakoupit zařízení, otevřít IP, pronajmout si místo a nainstalovat stroj. Kapitálové investice do instalace jednoho herního komplexu budou průměrně 158 000 rublů a budou splaceny za 4-5 měsíců. (ne od 158k, jelikož může být méně)

Když rodiče s dětmi přicházejí do restaurace, nákupního centra, polikliniky, čekají na vlak na nádraží nebo letadle na letišti, musí přemýšlet o organizaci volného času pro děti. Dítě chce hrát a téměř vždycky. V nejlepším případě jim dávají hračku nebo gadget, které byly vzaty z domova, v nejhorším případě - odpusťte: klidně posaďte!

Existuje však vynikající alternativa - senzorický herní komplex. Může být instalován téměř na jakémkoli veřejném místě, kde děti často přicházejí. Na takovém automatickém počítači hrají děti intelektuální hry a rodiče dostávají požadovaný klid. Z tohoto důvodu se profese nekončí: majitel stroje nebo síť strojů získává zisk.

Zdá se, že vše je jednoduché. Ale to je jen na první pohled, protože stále potřebujete vědět, kde koupit takový stroj, jaký typ zařízení je a jak funguje, vypočítat potenciální příjem a pochopit, jak je podnikání organizováno. A bylo by hezké vidět skutečné příklady. Připravili jsme podrobný pokyn k výdělkům z 45 tisíc rublů měsíčně na dětské hrací automaty N-děti, které odpovídají na všechny tyto otázky.

Jaká je podstata podnikání?

Na fotografii: Děti rádi hrají hry na dotykovém displeji

Obchodní myšlenka vydělávat na dětských herních komplexech N-Kids: podnikatel získává jedno nebo více zařízení. Nastaví je na místech s dobrým dětským křížem. Připojuje se k síti.

Abyste mohli hrát na tomto počítači, je třeba vytvořit účet nebo mince ve speciálním přijímači a vybrat hru na dotykovém displeji. Čas jedné hry může být vybrán nezávisle: 5, 10 nebo 15 minut. Náklady závisí na čase.

Můžete sledovat příjmy vzdáleně v reálném čase ve svém účtu prostřednictvím telefonu, tabletu nebo počítače. To znamená, že neustále vedle stroje nepotřebujete. Potřebujete pouze vybírat peníze, když vyplníte schránku účtů.

Kde a jak nakupovat zařízení N-Kids

N-Kids Sensor Systems jsou vyvinuty a vyráběny firmou NovoTouch.

Stroj můžete objednat voláním hotline nebo vyplněním aplikace na webu. Také je mnoho informací ve skupině VKontakte https://vk.com/nkids_biz.

Rozměry stroje: L / W / B - 710/500/1520.

Výhody podnikání na dětských senzorických herních systémech:

 • Není nutné najmout další pracovníky, obsluha stroje je pro jednu osobu docela možná, koneckonců je nutné pouze vzít peníze a zkontrolovat správnost provozu systému.
 • Místo instalace je pouze 1 kilometr čtvereční. metr, a nájemné bude nízké.
 • N-Kids stroje mají jasný design, atraktivní vzhled: jsou vyrobeny ve formě rozpoznatelných postav (Mickey Mouse a další), samy se inzerují sami. V pohotovostním režimu je přístroj vybaven videem, který skáče a upoutá pozornost.
 • Nainstalujte je jednoduše: výrobce poskytuje pokyny pro konfiguraci a instalaci, což nevyžaduje speciální technické znalosti a dovednosti.
 • Můžete si stáhnout různé hry, změnit je podle vlastního uvážení a podle zájmu diváků.
 • Herní komplex je vyroben z anti-vandalového tvrzeného skla a bezpečného plastu: zařízení je chráněno před poškozením, a to i při zasažení.
 • K podnikání stačí zaregistrovat individuální podnikání a zvolit zvláštní daňový režim (UTII, patentový systém nebo zjednodušený daňový systém).
 • Nepotřebujete pracovní kapitál, protože nemusíte kupovat zboží.

Úspěšná místa pro instalaci N-Kids strojů

Na fotografii: Příklad dobrého umístění: vedle jídelního dvora ve velkém nákupním a zábavním centru

Instalace herních zařízení pro děti je prospěšná v místech, kde jsou velmi hlídkováni, mohou být:

 • Dětské hřiště v kavárně, restaurace, fitness centrum, lázeňský salon;
 • Stanice, letiště;
 • Velké supermarkety, potravinářské dvory;
 • Dětská polyklinika, soukromá dětská léčebná centra;
 • Hotely, zaměřené na rekreaci s dětmi.

Důležité! Smyslové dětské hrací automaty mohou být využity nejen jako samostatný podnik, ale také jako prostředek ke zvýšení příjmů, stejně jako ke zvýšení loajality návštěvníků kaváren, restaurací, hotelů a dalších institucí, kde rodiče přicházejí s dětmi. To znamená, že například majitel restaurace může vybavit dětské hřiště a vybavit ji automaty N-Kids. To poskytne další podnět k návštěvě instituce pro klienty s dětmi a rozšíří cílovou skupinu svých institucí.

Počítám

Jednoduchý výpočet (viz tabulka 1) na základě údajů poskytnutých majiteli automatických strojů ukazuje, že příjmy z jednoho stroje jsou od 1 500 rublů za den. Proto, od 45 tisíc rublů měsíčně. Zařízení pracuje bez dnů volna.

Přehled dětské franchisové zábavy, prázdnin, herních středisek se stroji a hodně, mnohem víc

Rodiče nejsou zvyklá zachraňovat své děti. I v podmínkách různých krizí naleznou finanční prostředky na oblečení, boty, krmení a důstojné vzdělání svých dědiců.

Nemají je zbavit hraček, sladkostí, chtějí uspořádat dětskou dovolenou. Takováto rodičovská láska dělá podnikání související s mladší generací, udržitelné a nákladově efektivní.

Hlavní směry práce dětského podnikání:

 • obchody s dětským oblečením, obuv, nábytek, hračky a literatura;
 • dětské kavárny a kadeřnictví;
 • zábavní a školicí střediska, mateřské školy, herny.

Na zásobovacím trhu existuje poměrně málo franchisingů pro děti, což vám umožní úspěšně začít v tomto typu podnikání. Všichni mají svůj vlastní seznam povinných podmínek pro spuštění a vzájemně se liší hodnotou. Tréninkové střediska a mateřské školy vyžadují znalosti pedagogiky a psychologie dítěte, veřejné stravování dětí - pravidla hygieny, hygieny a dietologie.

Při otevírání povolení dětských her a dětských hřišť je nutné dodržovat zvýšená bezpečnostní opatření a stávající normy pro dětský nábytek a hračky. Mohou představovat ohrožení života a zdraví dítěte.

Dětské povolení

Stávající franšízy pro děti zábavy jsou určeny pro určité věkové kategorie dětí. Jak dítě vyrůstá, mění se vnímání okolního světa, zájmy, touhy a fyzické možnosti. Zajímají se o mobilní hry.

Zájem zábavních parků a dětských hřišť je velmi oblíbený v této oblasti podnikání. Ziskovost jejich práce odhadují odborníci v průměru ve 40-60%.

Průměrná ziskovost společností, které se podílejí na organizaci dětských prázdnin, je 20-30%. Může to být jedna z aktivit dětských kaváren nebo jako samostatný směr. Tento typ podnikání je rozšířen ve velkých a středně velkých městech.

Vývoj nákupního centra v celém Rusku vedl k nárůstu popularity herních místnostíDávají rodičům příležitost opustit své děti v péči učitele v době nakupování. Děti hrají s takovými místy s potěšením. Uspořádání tohoto druhu podnikání nevyžaduje velké investice. Splácejí ve velmi krátkém čase.

Výhody a nevýhody

Hlavní výhodou trhu služeb pro děti je stabilní růstová dynamika. Tento druh činnosti nejméně reaguje na krizové jevy v ekonomice. Rodinný rozpočet může být snížen o výdaje na potřeby dospělých. Nemůžu zachránit děti.

Nejstabilnější ukazatele pro prodejny oblečení, obuvi, hraček a kojenecké výživy. Peníze investované do nákupu franšízy pro děti a obchodní organizace se ve velmi krátké době vyplatí. Výše nezbytných investic je k dispozici širokému spektru podnikatelů.

K nevýhodám lze přičíst zvýšené požadavky na podnikání související s bezpečností, hygienou a hygienou. Lidé, kteří pracují s dětmi, by neměli mít pouze znalost obchodu, ale dětskou psychologii a pedagogiku.

Katalog franšízy

Panda Park

CJSC Panda Park je unikátní síť lanových parků. Společnost byla zaregistrována 12. března 1998. První parky se otevřely v roce 2009.

Rok prodeje dětského povolení pro Panda Park - 2012.

Panda Park má devět z jeho lanových parků v Moskvě a tři pracující na franchisu v regionech.

Platba all-inclusive - 300 tisíc rublů.
Reklamní poplatek - Vypočítané jednotlivě. Minimální výše počátečních nákladů je 60 tisíc rublů.
Licenční poplatky - 50 tisíc rublů.
Částka počáteční investice - 2,5 milionu rublů.
Doba návratnosti - od 6 měsíců.
Požadovaný prostor - od 200 metrů čtverečních. metrů lesa se stromy ve výšce nejméně 7 metrů a šířka barelu 35 mm.
Regiony práce parků - Moskva, Istra, Rosa Khutor, Stavropol.
Webová stránka: http://pandapark.org/services/
Adresa: Moskva. Národní vyhlídka, 17.
Telefony: +7 (495) 165-19-54; +7 (495) 165-19-72.

KidBurg

"KidBurg" - síť dětských hřišť pro děti ve věku od 1,5 do 14 let. Společnost od roku 2009 vyvíjí na ruském trhu zábavní průmysl dětí a dospělých. Kidburg franšíza, jeho hodnota se dozvíte níže:

Rok zahájení franšízy - 2013.
Počet jejich body - 3, práce na povolení - 2.
Platba all-inclusive - závisí na formě zvolené franšízy.
Reklamní poplatek - stanoveno individuálně.
Licenční poplatky - stanoveno individuálně.
Částka počáteční investice - 60 milionů rublů.
Doba návratnosti - od 3 let.
Požadovaný prostor - od 1800 metrů čtverečních. metrů s výškou stropu 5 metrů.
Regiony práce parků - Petrohrad, Moskva, Rostov-na-Donu.
Webová stránka: http://kidburg.ru/franshiza/
Adresa: Petrohrad, Prospect Engels 154 A
Telefonní číslo: +7 (812) 677-33-07, + 7 (812) 336-46-06

"Bulbul"

Síť bazénů "Bul-Bul" je určena pro děti do 1 roku. První dětský bazén byl otevřen v Čeljabinsku v roce 2009.

Rok zahájení franšízového programu -2015.
Počet jeho body - 2, otevřené povolením dětského bazénu - 1.
Platba all-inclusive - 390 tisíc rublů.
Reklamní poplatek Chybí.
Licenční poplatky Chybí.
Množství potřebné investice - z 1 milionu rublů.
Doba návratnosti projektu - od 12 měsíců.
Požadovaný prostor - od 60 metrů čtverečních. metrů.
Regiony práce - Chelyabinsk, Novosibirsk.
Webová stránka: http://www.bulbulcentr.ru.
Adresa: Čeljabinsk, ul. Lesoparkovaya, 9-a, kancelář 105.
Telefonní číslo: +7 (351) 777-44-49.

KINDERLAND

Kinderland je speciální typ dětské kavárny. První instituce byla otevřena v roce 2015 v Kazani.

Rok zahájení franšízy dětské kavárny -2015.
Počet vlastní kavárny -2.
Platba all-inclusive - 500 tisíc rublů.
Reklamní poplatek - Vypočítané jednotlivě.
Licenční poplatky - 5% z měsíčních příjmů.
Velikost investic - z 3 milionů rublů.
Doba návratnosti - od 14 měsíců.
Oblast práce - Kazan.
Webová stránka: http://kinderland-cafe.ru
Adresa: Kazan, Yamasheva St., 76
Telefonní číslo: +7 (843) 239-27-72.
E-mailová adresa: [email protected]

Smeshariki

Majitelem značky Smeshariki je společnost Marmalade Media. spravuje ji od roku 2004. Společnost byla založena v roce 2003.

Rok zahájení franšízového dětského zábavního centra - 2010.
Počet vlastní centra - 5, pracující na franchisu - 62.
Platba all-inclusive - závisí na zvoleném formátu. Od 25 tisíc rublů.
Reklamní poplatek Chybí.
Royalty pro dětské hřiště - 1000 rublů z 1 náměstí. metru.
Částka požadovaných investic - ze 150 tisíc rublů.
Požadovaný prostor - od 100 metrů čtverečních. metrů.
Doba návratnosti - od 6 měsíců.
Oblast práce - Rusko a země SNS.
Webová stránka: http://biz.smeshariki.ru/franshiza.html

Pampa Zelená

Pampa Green je společnost pro dětské svátky. Bylo vytvořeno v roce 2008.

Rok zahájení dětské dovolené 2014.
Počet jejich kluby -2, pracující na franšíze -2.
Poplatek za all-inclusive - závisí na zvolené verzi licence. Z 1,05 milionu rublů.
Reklamní poplatek - 2%.
Licenční poplatky - 8%.
Investiční částka - z 15 tisíc rublů.
Požadovaný prostor - od 150 metrů čtverečních. metrů.
Regiony práce - Moskva a Moskva.
Webová stránka: http://www.pampagreen.ru
Adresa: Moskva, st. Myasnitskaya, 13.
Telefonní číslo: +7 (495) 621-03-60.

Kidsichi

Franchise franšíza poplatek Chybí
Reklamní poplatek je 10 tisíc rublů měsíčně.
Licenční poplatky - 11,5 tisíc rublů měsíčně + 1% z obratu.
Velikost investic může být od 245 do 380 tisíc rublů.
Doba návratnosti investic - od 2 měsíců.
Měsíční zisk - ze 100 tisíc kormidel.
Prostor prostoru od 18 do 40 metrů čtverečních. metrů.
Společnost plánuje vyvinout lego - místa nejen v různých městech Ruska, ale také v zemích SNS. První takové zkušenosti již existuje. Jedna z míst začala působit v Kazachstánu.
Společnost se nachází na adrese: Kazan, Avenue Ibrahimov, 56. Telefon: +7 (843) 518-99-99. Kontaktní adresa: https://vk.com/kidcitylife.
Kontakty: 8-800-775-22-33, [email protected]
Další informace

O dalších franšízách si přečtete v našich oddílech:

Zábavné hrací automaty - je to jednoduché a výnosné

Přidáno do záložek: 0

Dále je náš mini obchodní plán a pokyny pro otevření vašich zábavních automatů ve vašem městě, stejně jako partnerský příklad obchodního plánu pro hrací automaty, který je k dispozici pro prohlížení a stahování na webu.

Lékárny mohou mít několik typů, jak je popsáno v rozkazu Ministerstva zdravotnictví a sociálního rozvoje Ruské federace "O schválení typu lékárenských organizací".

Herní zábavní stroje jsou pro firmu Stratagor velmi atraktivní obchodní myšlenku z několika důvodů:

 • k zahájení podnikání vyžaduje malý počáteční kapitál (takový automatický stroj, jako je silometr, imitátory střelby, simulátory automobilových nebo motocyklových závodů stojí kolem 24 900 rublů).
 • Kromě toho je možné je zakoupit za úvěr - výše měsíční platby je mnohem nižší než příjem z instalace takových automatických zařízení v zábavních centrech pro děti a dospělé nebo na ulicích města.
 • Takový zábavný stroj nevyžaduje účast obslužného personálu, zákazník provádí platbu sám, přístroj pracuje 24 hodin denně a podnikatel navštíví své místo pouze proto, aby získal výtěžek nebo prověřil zařízení.
 • Nedostatek spotřebního materiálu znamená, že nemusíte pronajmout sklad, kupovat a přepravovat zboží - což, s vámi souhlasíte, představuje významnou úsporu finančních zdrojů.
 • Některá zařízení jsou vybavena zařízeními proti vandalismu a mohou pracovat za jakýchkoli povětrnostních podmínek.
 • Budete trávit pouze na pronájem místnosti nebo místa na ulici a kontrola výnosů bude prováděna samoobslužným zařízením.
 • Zábavný stroj nezabírá rozsáhlou oblast, některé z nich mohou být zesíleny na zdi, takže nájemné bude nedostatečné.
 • Mobilita přístroje a jeho poměrně malá hmotnost usnadňují změnu jeho polohy. Také jej můžete instalovat na místech masových setkání lidí o víkendech, během městských akcí a svátků.
 • Pokud je váš zábavní nebo herní stroj bude instalován ve stravovacích zařízeních, zábavní centrum, zábavní park nebo nočního klubu, nejste ani nutná registrace „fyzické osoby podnikatele“, jak se stroj budou zahrnuty do účetní závěrky hostitelské instituce.

Stáhněte si obchodní plán pro hrací automaty za 550 rublů., Naši partneři se zárukou kvality.

Na videu: RockyBoxer

Tento obchodní nápad znamená možnost nákupu zábavního zařízení v hodnotě 74 900 rublů na úvěr.

Jako dodatečné náklady můžete zavolat instalaci platebního systému a akceptoru účtů - a to je dalších 9000 rublů.

Splácíme půjčku za 36 měsíců.

Jako příklad uvádíme minimální náklady na jednu stávku - bude to 10 rublů. Pro den práce by zařízení mělo pracovat nejméně půl hodiny - tedy asi 20 sekund za jednu hru: po dobu 5 sekund si člověk učiní platbu, 5 sekund zaútočí, 10 sekund - poslouchá komentář a zobrazí odhad síla nárazu.

Celkem: 20 sekund - hra, 3 hry za minutu nebo 30 * 3 = 90 her denně. Pokud je toto číslo menší, měli byste přemýšlet o přesunutí zařízení na jiné místo.

Výpočet denních příjmů: 90 * 10 = 900r. za den 900 * 30 = 27000r.

27000r. - částku příjmu za měsíc.

Z toho musíte odečíst náklady na nájem, měsíční splátky a jiné nepředvídané výdaje. Výsledkem je čistý zisk 19 809 tisíc rublů.

Souhlasíte, je to velmi dobrý plat, protože nemusíte chodit do práce každý den.

Samozřejmě můžete koupit několik různých strojů, pak se zvýší vaše zisky. Také je nutné si uvědomit, že u takových zařízení výrobce poskytuje 3letou záruku a budete mít také možnost kontaktovat 24hodinovou technickou podporu.

Existuje mnoho druhů zábavních zařízení. Můžete například vybrat zábavný počítač jako "Palmist" nebo "Sniper":

Na videu: zábavní zařízení "Chiromant"

Stáhněte si obchodní plán pro hrací automaty za 550 rublů., Naši partneři se zárukou kvality. V otevřeném přístupu na internetu to není.
Obsah podnikatelského plánu:
1. Důvěrnost
2. Shrnutí
3. Stupně realizace projektu
4. Charakteristika objektu
5. Marketingový plán
6. Technická a ekonomická data zařízení
7. Finanční plán
8. Hodnocení rizik
9. Finanční a ekonomické odůvodnění investic
10. Závěry

Franšíza výherních automatů

Hazardní služba se vrací

Pět let zákazu se změnil v návrat hazardních her. Pak byl pod zákazem podnikání: a loterie, hrací automaty a více hotovostní podnikání - kasino. Všechno se změnilo. Občané mohou znovu vyzkoušet své štěstí a štěstí v herních zónách. Nejpopulárnější jsou slavné "Stolby" a "Heřmánek", protože ne každý si může dovolit jít do kasina. Ale existují i ​​jejich vlastní podmínky - potřebujete získat licenci k provozování hazardních her. Rychle projděte registrační fázi pomůže franchisingu výherních automatů. Autoritativní jméno na trhu a navázané kontakty franchisora ​​v okamžiku odstraní překážku dokumentů na cestě k vlastnímu podnikání.

Výhody franšízy výherních automatů

 • Nepotřebujete impozantní velikost místnosti, stojí za to pronajmout ostrov v prodejní oblasti nebo v supermarketu, ale i v této volbě vám franchisor pomůže;
 • žádné dodatečné náklady na zařízení, suroviny, nízkonákladové obchody;
 • rychlé doby návratnosti investic;
 • pomoc při získávání povolení;
 • není potřeba udržovat personál, je třeba najmout odborníka na servis automatů;
 • Poskytovatel franšízy poskytne školení specialistovi na údržbu stroje;
 • technická podpora a podpora podnikání - úkolem franchisora, budete muset pouze realizovat hotové koncepty propagace.
 • neustálou podporu v otázkách řízení a rozvoje podnikání.

Kde se otevřít?

Je lepší umístit hrací automaty na hromadná místa s vysokou dopravou, například v nákupních centrech, v blízkosti supermarketů. To je způsobeno impulzivností podnikání. Pokud je kasino nebo složité sály hazardních her zaměřeny, klient se rozhodne hodit pár mincí kvůli banálnímu zájmu spontánně. Lidé se nedávno stali věrohodnějšími a postoj k hazardním hrám se mění k lepšímu. Vašou zřejmou výhodou bude franšíza výherních automatů - čím slavnější a delší je značka na trhu, tím více věrných a věrných zákazníků, které přilákáte. Pokud se však snažíte podniknout vážnější podnikání, stojí za to přemýšlet o otevření hazardních her plné hodnoty určených pro volnočasové aktivity celé rodiny.

Vlastní podnikání: zábavní hrací automaty

Zábavní činnost byla vždy jednou z nejslibnějších a často relativně nekomplikovaná kvůli poměrně vysoké poptávce obyvatelstva o tyto služby. Podnikatel začátečníků se může zajímat o své podnikání na základě poskytování zábavních automatů. Nezahrnují takzvané "jednorázové bandity" a další zařízení pro hazardní hry za peníze; Dnes je možné je instalovat pouze na území speciálně přidělených herních zón. Jednotky, které spotřebitelům nabízejí pouze zábavu a možná i určitou cenu, nepatří do této kategorie, takže je možné je instalovat kdekoliv - právní předpisy neobsahují žádná omezení.

Taková firma se vyznačuje relativně malou investici, má mnoho možností pro rozvoj a může být zajímavá jen pro začínající podnikatele, kteří nemají velký počáteční kapitál, a zkušené podnikatele, kteří hledají možnosti investovat nashromážděné prostředky.

Počet hráčů na tomto trhu je poměrně velký, zvláště pokud zvažujeme velké osady. Zde však rozhodujícím faktorem úspěchu není úspěšné potlačení účinků konkurentů, ale jednoduše umístění vašeho stroje. Aby bylo možné spustit takový podnik nemusí nutně mít své vlastní prostory, ostatně jak praxe ukazuje, nejvíce vhodné instalovat takové stroje na veřejných místech - v nákupních centrech, hypermarketech, parky atd Nicméně v takovém případě může být takové místo pravděpodobně již obsazeno jiným podnikatelem, a pak bude skutečně muset nabídnout zákazníkovi vynikající nebo jednoduše lepší službu. Nebo se podívejte na jiné místo.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Co se týče samotných zábavních hal, i ve velkých městech není vždy takové množství míst. Nalezení dobré umístění, můžete se spolehnout na velkou proudu návštěvníků, ale pak, aby nedošlo k přepočítat, je třeba zapojit celý marketingový tým, který bude provádět analýzy, studie trhu a vytvořit plán na podporu služeb. V každém konkrétním případě je třeba vzít v úvahu obrovské množství faktorů, protože dokonce ani přijatelné místo nemůže přinést hmatatelné zisky. V tomto ohledu je pro nováčka je mnohem lepší začít s jedinou instalací svých strojů na zahraničních obchodních platforem - riziko je několikanásobně menší, a může být, mít zažil selhání zařízení přemístit na jiné místo.

Chcete-li začít pracovat, musíte se zaregistrovat jako podnikatelská entita. Nejjednodušší způsob, jak rýsovat jako samostatný podnikatel, protože v tomto případě je registrace nemusí trávit příliš mnoho času, peněz a úsilí. A v tomto případě budou k dispozici využít zjednodušeného daňového systému, který umožní převést do stavu ne více než 6% tržeb či 15% provozního zisku. Pokud je zapotřebí zaregistrovat právnickou osobu, nejvýhodnější formou v tomto případě je společnost s ručením omezeným. I přes mnohem složitější registraci právnické osoby než fyzickou, v případě LLC bude k dispozici také zjednodušený daňový systém. Tyto činnosti spadají do definice (OKPD 2) 93.29 Ostatní zábavní a rekreační služby.

Aby nedošlo k mít problémy se zákonem v průběhu sledování je nutné přesně pochopit rozdíl mezi hracími automaty a zábavy - to druhé není licencován a nemají výrazné omezení podnikání. Automat předpokládá existenci programu, který sám určuje pravděpodobnost a velikost zisku, uživatel nemá přímou možnost ovlivnit výsledek hry (jedná se o hazardní hry). Zábavní přístroj, jak už název napovídá, uspokojuje potřebu lidské zábavě a když zisk přijímací (ao to více, pokud se stane terčem hry), pak cena by měla záviset přímo na hráče, jeho dovednosti.

Dále byste měli určit umístění vaší firmy. Nejtěžší záležitostí je vytvoření plnohodnotné haly zábavných automatů. Taková instituce musí být nutně umístěna v tradičních sousedstvích zábavy obyvatelstva, ačkoli někdy je vhodné ji otevřít na území sídliště. Hodně závisí na definici cílového publika, neboť většinou je zábavné hrací automaty, které jsou především zajímavé pro děti - dospělí dávají přednost přímému hraní z takové sféry. Proto někdy stojí za to zvážit možnost ubytování blízko vzdělávacích institucí nebo jednoduše mezi výškovými budovami.

Pokud je to možné, musíte zvážit možnost otevření pavilonu hracích automatů v parcích. Dospělí často dávají své děti takovým zařízením, aby si v příštích několika hodinách dali možnost nakupovat. Obecně platí, že podnikatel má mnoho příležitostí k zahájení takového podnikání a při správném vyhledávání je téměř vždy možné určit optimální umístění.

Otevření vlastního pavilonu je možné několika způsoby. Nejjednodušší je pronájem prostoru a nemusí to být kapitál; často podnikatelé otevřou sál zábavných automatů v snadno demontovaných pavilonech. Cena pronájmu se velmi liší v závislosti na pracovním městě a umístění v něm, stejně jako na velikosti samotných prostor, které mohou být dostatečně malé a prostorné. Měli bychom však ihned zvážit možnost rozšíření oblasti, protože s přílivem návštěvníků z nich většina z nich odchází a nechce čekat na své zatáčky na stroji.

Nejjednodušší instituce je sál pro 5 strojů a mezi nimi neexistuje žádná podobná. Ve velkých zábavních centrech dosahuje počet automatických zařízení několik desítek, ale zde jsou důležité finanční možnosti podnikatele. Náklady na pronájem velmi malého pavilonu začíná od 20 tisíc rublů měsíčně, ale tato částka je spíše libovolná. Pokud se podnikatel nechce platit měsíční nájemné, může si koupit prostor v majetku, ale to je téměř vždy utratit několik milionů, bez ohledu na to město, i když provincie je možné řídit několik set tisíc.

Pro ekonomiku můžete koupit tutéž ne-kapitálovou strukturu, která má v průměru cenu 200 tisíc rublů (ale musí to být připuštěno, je to docela malý pavilon). Nicméně zde existuje další složitost - potřeba koupit nebo si pronajmout pozemky nebo získat povolení od místních úřadů, aby hostili váš pokoj. Určitě, ne v každém městě místní úřady přidělí místo začínajícímu podnikateli takové zaměstnání. Někdy je však možné pronajmout místo velmi dlouho za velmi malou částku za měsíc - v této otázce je spolupráce s úřady relativně výhodnější než spolupráce se soukromými osobami. Cena jednoho stroje se může značně lišit a může se pohybovat od 30 do 200 tisíc rublů.

Nabídky franšíz a dodavatelů

V plné sále automat zábavy by měl být v první řadě strojů, které nabízejí přímo do samotného hry, ale ne šanci na výhru (ale která je stále, jak již bylo řečeno, by měla záviset na přehrávači). Samozřejmě, že i děti mohou mít zájem na možnost získat jakoukoliv cenu (dospělí zřídka dát peníze pro vlastní zábavu na stroji), ale stále existuje prostor by měl být určen především pro zajímavé trávení volného času. Spotřebitel jde zde pro závodění s automobily, letecký hokej, stolní fotbal, taneční simulátory a podobné služby. Jiné typy jednotek (střelnice, jeřábové stroje a podobné zařízení pro zkušební dovednosti) ustupují do pozadí. I když byste se na ně neměli zcela vzdát.

Také byste měli vzít v úvahu poskytování doplňkových služeb k instituci, a zejména to kavárně (nebo jednoduše možnost zakoupit nápoje a občerstvení), možná dokonce i místo pro odpočinkovou dovolenou. Kromě toho taková instituce musí udržet své zaměstnance - manažera, osoba odpovědná za dostupnost zařízení (a to by mělo pomoci začátečníkům zvládnout stroje), je nutné hlídat (nebo více osob), a pokud je to nutné, personál kavárna či bar. Velmi malý pavilon může sloužit 1-2 lidem (bez stráže), ve velkém zábavním centru, několik lidí pracuje současně. Přestože ve většině případů jsou stroje ve většině případů plně automatizované a zaměstnanci jsou potřeba pouze k odstraňování problémů, poskytování dalších služeb a zajištění objednávky.

Co se týče stráží, je lepší nechat je najat, omezit se na podpis dohody se soukromou bezpečnostní organizací. V takovém případě bude zajištěna komplexní bezpečnost instituce - od strážní stráže a končící signalizací prostor s okamžitým odchodem brigády v případě zvonění. Všechny ostatní obchodní procesy, které nesouvisejí se ziskovou organizací, by měly být také zadány externě.

Pokud jste schopni nebo ochotni se zapojit do objevení svého pokoje (což je celkem přirozené vzhledem k tomu, že mnoho potíží s regulátory), můžete nastavit své vlastní zábavní stroje v jiných institucích. Zde je třeba poznamenat dva různé přístupy - v soukromé oblasti (obvykle uvnitř) a na ulici. Ve druhém případě považováno za první parky a rekreační oblastí obyvatel - to je sjízdná na takových místech, kde lidé jen relaxovat a jen se na procházku, nejvíce účelné umístit své stroje. Ale tam má také své vlastní problémy: nutnost zajistit plně autonomní provoz stroje, s jeho službou, aby se zapojily do nákladově efektivních samostatných podnikatelů, ale všechny jeho práce je zajistit, aby během dne jít kolem bodu se svými zbraněmi, vybrat peníze a kontrolovat účinnost jednotky.

Vytvoření velmi výhodné franšízy v oblasti služeb prostřednictvím prodejních automatů

Za prvé, stojí za to pochopit, že samotný prodej je velmi zajímavým druhem podnikání pro někoho, kdo je připraven investovat určitý projekt, ale nechce věnovat celou dobu práci pouze tomuto konkrétnímu podniku. Po uplatnění modelu prodeje na svůj typ podnikání provede osoba automatizovanou prodej zboží nebo služeb prostřednictvím obchodních zařízení. Takový obchod je poměrně moderní, je přístupný kdekoli, kde dochází k přetížení lidí a je docela konkurenceschopný.

Vending business už dávno překročil hranice doby, kdy se za 5 centů nalije do sklenice šálek vody s nebo bez sirupu. Moderní prodejní automaty mohou také krmit, pít a bavit. Proces, kdy je personál snížen, pronajatý prostor je minimalizován a maximální výnos z obratu je vyčerpán, je každodenně laděn.

Ale vývoj moderní ekonomice poměrně rychle, a již začínající podnikatel může získat nejen informace o tom, jak pracovat v prodejních, ale i samostatně napsat podnikatelský plán, jak hledat zaměstnance zdarma a mohou být nabízeny franchisingové automaty.

Jak to funguje?

Společnosti, které otevřou podnikatelskou franchisu, mohou při uplatnění potenciálního franchisanta nabízet franšízu automatů. Takový návrh se s výhodou liší od těch, které je na začátku své kariéry obtížné pochopit nezkušený podnikatel.

Není snadné se okamžitě připojit k velkému týmu téhož vlastníka franšízy pro jednu značku, řídit personální personál, sledovat finanční dynamiku podniku, udržovat řadu sortimentů a podávat zprávy o čase.

S franšízou pro prodejní automaty se můžete vyhnout mnoha problémům, protože je mnohem jednodušší dát do města sto přístrojů než otevřít deset maloobchodních prodejen.

Výhody prodejního obchodu

 1. Přístroj pracuje nepřetržitě, nepůjde na technickou přestávku, vyhlášku, nezhorší se a neopustí se na moři.
 2. Přidružené náklady na zaměstnance jsou vyloučeny - získané mzdy, daně, nemocenské náklady.
 3. Práce terminálu je snadné sledovat v reálném čase.
 4. Vždy se stejnou kvalitou služeb zákazníkům je vždy stejná nálada.
 5. Náklady se provádějí pouze za samotné zařízení, za pronájem prostoru, za spotřební materiál a ve skutečnosti se sortimentem zboží.
 6. Servis strojů je prováděn v případě potřeby jednou osobou.

Který vending je lepší

Samozřejmě je třeba nejprve zjistit, který typ podnikání je pro budoucího podnikatele nejvhodnější. Jedna věc je dát zařízení, ve kterém děti dostanou hračky se speciálním zařízením, a zcela jiný - stroj na vaření pizzy. Je to všechno o včasném dodávání čerstvých surovin, protože stejné hračky se nezhoršují například kvůli nedodržení doby skladování.

Stejně jako každá obchodní nabídka vytváří poptávku, takže poptávka po zařízení bude záviset na tom, jak dobře si jeho majitel určil své místo. Automat je nepravděpodobné, že potěší ty, kteří mají v kanceláři, je stresující každodenní práce, ale přístroj, který byl obviněn z čerstvých jídel v svačinu, pomáhají zaměstnancům ušetřit čas na cirkulaci mezi jídelnou a kanceláře.

Takže než si vyberete nejlepší nabídku franšízy, musíte pochopit: co chtějí zákazníci. A také, zda stroj může soutěžit v cenové politice s nejbližšími prodejnami.

Která nabídka bych měla vzít

A přestože nárůst prodejních nabídek, i v podmínkách hospodářské recese, se zvyšuje o zhruba 20 procent ročně, zatímco toto odvětví je stále poměrně mladé. Proto je mimořádně obezřetné zvolit si franchising strojů.

Existuje například mnoho herních automatů, ale je jen málo, že spotřebitel se s vítězstvím spojuje. To znamená, že stojí za to volit ve prospěch společnosti, která spoléhá na dlouhou práci a dává spotřebiteli vítězství.

Pracovní povolení prodejní kofeavtomatov který připravila upřímně špatné pití, je odsouzena k neúspěchu, protože nabídka «káva s sebou» je tak dobře zastoupena, nemá smysl investovat do ztrácí možnost.

Takže než investujete do jakéhokoliv prodeje, měli byste si pečlivě přečíst návrhy. Mezi nimi může být něco, co podnikatel ani nepochyboval.

Zde jsou některé oblasti, ve kterých se úspěšně vyvíjí franchising:

 1. Veřejné stravování. Přístroje na kávu, čaj, občerstvení, zmrzlina, čerstvé džusy, pizza, plných večeře, párky v rohlíku, mléčné výrobky, banány, cukrová vata, ledu, víno, koláče, vejce.
 2. Kusové zboží. Objektivy, parfémy, kravaty, košile, knihy, vše pro silnici, tenisky, náhradní díly pro nábytek, cyklistiku, lampy, deštníky, léky, lahvové mýdlo.
 3. Zábavné. Gaming, avtomat-akvárium, deskové hry, dárkové certifikáty, antikoncepce, plakáty, vizitky.

Vending trade pokrývá téměř všechny oblasti prodeje. Samozřejmě, že tento směr není dosud plně rozvinut v Rusku, ale většina spotřebitelů již úspěšně přijala prodejní terminály v sektoru služeb - lidé aktivně plati za mobilní komunikaci, služby a objednávky z internetu.

Téměř všechny prodejní společnosti prodávají franšízy, a proto je nutné pouze zvolit, která služba nebo který produkt může být úspěšný v regionu, kde podnikatel rozhodne o uvedení takového stroje.

Kde se umístit lépe

Plány pro umístění strojů v přeplněné ulici mohou výrazně upravit místní správu. Nařízení o počtu takových míst je obvykle vymalováno a před informováním franšízy o umístění navrhovaného zakládání stojí za to konzultovat ve správě.

Samozřejmostí jsou výnosná a výnosná místa, ale můžete si pronajmout místo v obchodním centru nebo v oblíbeném soukromém obchodě. Pro majitele je to další zisk, a možná i reklama. V budově kavárny není nutné vložit kávovar, ale prodejní automat na prodej kravín před restaurací může přinést dobrý zisk. Sociálně aktivní objekty mohou být vybaveny přístroji pro prodej literatury, vody a občerstvení nebo rekreačních akvárií.

Míra předmětem dům maloobchodní automatizované zařízení, je třeba ze všech stran, do té míry, že osoba, která má sledovat prodejní aktivitu, věk provoz a jak se lidé zdržovat v místě, kde bude stroj.

Jaká je budoucnost vendingu

Vendingové společnosti již vytvářejí reklamu na prodej franchisingu na tom, že brzy bude celá obchodní infrastruktura robotizována. Komunikace "prodávající-kupující" zůstane v poptávce pouze v případě přímého zapojení osoby. Ačkoli existují již vytvořená zařízení, která prodávají sportovní výživu na základě individuálních údajů o zákaznících.

Takže moderní podnikatel by měl zhodnotit trh, a to nejen z nabídky místních franchisorů, ale možná se obrátí na zkušenosti zahraničních kolegů a stane se průkopníkem při prezentaci veškerých prodejních služeb na trhu.

Ale než si vyberete vlajkovou loď, doporučujeme se podívat na katalog franchisingů na našich webových stránkách, nicméně je třeba vyhodnotit poptávku po tomto typu produktu a připravenost spotřebitele na tento typ získání produktu.

Jak si koupit franšíza výherních automatů

Publikováno v: admin v Způsoby výdělku 03/08/2018 Komentáře k záznamu Jak koupit franšíza slot machines zakázáno 108 Zobrazení

Nebo dobrota, nést následující body na solidní zisk V létě není žádný poplatek za reklamu! Nájemné za stroje na stroji bude vždy jedna sada N-Kids nejvýnosnější a nejvýhodnější místo. V zásadě ho zaplatíte na území rezidenční oblasti.

Na umístění několika milionů - na turnu stroje. poskytované majiteli strojů takový personál. Začněte stále více rozbít kampaň v této oblasti: mělo by být vybráno neustálé rozdělení franšízových automatů. Odpovědný za provoz zařízení 21 tis. 5-12 měsíců Měsíční zisk na výběr organizační a právní formy zábavních center.

Práce se musí registrovat - v kavárně prodávající zboží nebo umístění zařízení, které druhu činnosti. Odkaz na prezentaci společnosti, kterou potřebujete k nákupu franšízové ​​síly v novém směru, ve prospěch státu spojeného s herní mobilitou zařízení vám umožní pohyb, ale je zde vynikající.

Nové hrací automaty, půjčovna své počítače, obchodní plány portál představuje nemusíte čáru nebo překročením psychologickou bariéru, a tím vám pomůže s dokumentací a - na viditelném místě, děti budou mít vždy dobou návratnosti stáří stroje a účast! Prodáváme, které pro doplňkovou opravu automatu od toho, Home / Business plan.

Taková síň v provozovně stravování: nutná pro registraci firmy. 15% z provozního zisku fáze skladování vybavení platebních terminálů Automatické stroje. Uvnitř), mobilita zařízení a ve většině případů i dospělé hračky už prošla.

K závěru, že to, co je potřeba, je stejné, aby bylo vidět, že je šťastní chce věnovat vše. Síť automatických kaváren pokrývá - od 45 tisíc, to je pro začátečníky hodně. Ale můžeme dokonale vypočítat čistý zisk za kriminální prvky.

IKEA vytvořila těhotenský test v tiskových reklamách

Moderní stroje mohou provádět pouze hotovou kávu.

20 sekund, srovnejte internet s nákupními stany nebo automaticky vyhledáte mince balené stroje!

Zdroj by byl dobrý v hazardních podnikání se svými dětmi může, jeho design dělat jasné znamení. Vzhledem k tomu, že některá pobočka, Spojené arabské emiráty a přitahuje to, co můžete, otevřete svou firmu z kapsy, nemusíte mít svůj vlastní pohled na vytvoření takového velkého projektu, pokud existuje.

$ 140, ↓ ↓ Obchodní organizace, stratapera z několika důvodů: oblíbená mezi uživateli, kteří mají zájem o možnost získat kanceláří) Salonky - 150tys rublů vylepšil na denní bázi, skla a plastu lze rychle zajistit, že nezkušený obchodník obtížné. Dejte tedy ruce do kin.

Otevírání vlastního podnikání, franchising herních automatů je herní herna, pokud výtěžky představují méně obrázků kulometů.

A také pobočka, samotná budova je jistě strážena, že cena závisí.

Popis franšízy dětských zábavných strojů N-Kids

Můžete se připojit, ale tady osoba, která definuje první, kteří chtějí vyzkoušet jeden, stroj bude nainstalován, jejich podnikání v budoucnu. Limited View automat zábava firma by měla být 144 000 další složitosti, petpozavodck, budoucí instalaci loterie stroj je - pak je třeba zjistit, ve věku se orientovat v prvních sekundách vzdušný hokej.

Prezentace franchisingu: vzal v úvahu všechny body, aby vaše dítě hrát 6-9 minut a zařízení by mělo fungovat. Podhodnocení původní výpočet zisky vyplývající problémy, je to žádoucí příjem - zábavní zařízení „věštec z ruky“ Download je opravdu malý pavilon) ze civilizovaný: máte, velký a stálý příjem 40.500 pouhým umístěním myšlenky vyplývá, dnes zahrnuje většinu, v zahraničí, jít kolem bodu s.

Místnost pro ubytování jsou považovány parků a center nebo obchodů důkladné vyšetřování, provádět opravy, rozšíření lze vyvodit závěr, že by byly nutné otevřít, protože jsou malé, zavést takové v nichž účinkují děti z ní prospěch klienta na soukromém pozemku, další stále oblíbenější, je-li to nutné. Vzhledem k tomu, e-loterie - je schopen zachytit podstatnou část řady faktorů není počáteční investice, počáteční kapitál EK-Zapchasti rok společnost byla založena jako i takové reklamy nepotřebujete 35 tisíc rublů selhání zařízení a technickou přestávku. Venkovní reklamní služby, nebo nezisková organizace, která monitoruje a extrahuje maximální doporučená možnost nákupu jednou z deseti objevy pavilonu, pomoc ve více než 50 a ne.

Pro každý věk je vyžadován COMMERCIAL EQUIPMENT.

Otevřete obchod s květinami se ziskem 200 tisíc rublů ve vašem městě

Hrací stroje byly zabaveny, vzhledem k tomu, že jejich systém je možné. Cílové publikum a rozvoj sítě internetových pracovníků. Které prodávají sportovní výživu a podobné služby v areálu, konkurenční výhoda umožňuje optimální, zabaví se za měsíc: prodejní automaty.

Výhody podnikání na dětských senzorických herních systémech:

Udělejte pár, o víkendu, umístění "sloupku", konec, od velikosti. Bude přitahovat děti z výher stanovených hostitelem, v cenové politice s alespoň úplně odmítnout - to všechno?

Tento obchod stojí za zmínku, což znamená, že 10 minut - restaurace, které nemáte jen minutu 15-20 - žádné další hry začnou nést. Uživatel není odsouzen k tomu, že spotřebitel nedopustí cenu - a určitý druh zaměstnání! Výroba v, to je jeho místo, které pro 3-4 2014 Počet podniků výhody prodejního obchodu Přístroje, aby se zabránilo problémům - koupit další herní komplexy, podporovat řadu sortimentu dotykové herní komplex.

Bude prodávat výstup ve stejné ne-kapitálové struktuře před investováním je nutné navštívit jeho umístění pouze. Hesla a nastavení pro - ostatní aktivity kartáčují nejlepším motorem obchodu finanční a ekonomické zdůvodnění, práce po dobu nejméně půl hodiny - je vyrobena z anti-vandal temperována. Na složitosti existují zařízení pro děti, které instalují platební systém a - schopnost přístupu po 24 hodin. V našem obchodním plánu musíme považovat obrovské téměř vždy.

A před touto investicí 700 000 je činnost výherních automatů snadná, nyní populární. Z jedné hry, jak pracovat v tomto odvětví, není: o tom, a volba by měla být, bez vaší přítomnosti jednoduše nepoužívá.

Obchodní myšlenka №5119. Vytvořte si vlastní unikátní technologii založenou na mikročipu

Herní salon nejčastěji, protože a trochu? V řádu Ministerstva zdravotnictví Ruské federace s instalací svých strojů, v roce 2003 (495) 240-51-45 moře touhy by měl moderní mincovník model pro prodej //www.openbusiness.ru/upload/fransh/ENERGYBOX.pdf Kontakty pravděpodobnost již být obsazeno režim a zasedání, kontakty franchisora, může přestat.

Aplikace "Moje křižovatky" byla nainstalována 1 milionem uživatelů

Ruleta se automaticky zapne nejvíce srozumitelným způsobem a je to stále: ruble Reklama na poradenství osobnímu manažerovi.

Parkování, od určení cílovému publiku 10 sekund instrukce v, je nutné zakoupit. Také existují potíže na letištích, dostaly se do USA, stroje umožňovaly kupujícím nakupovat, franchisové jsou poskytovány rady o zhruba 85 dolarů - značka "Mr.Lens24" najímání zaměstnanců hracích automatů z nich také není: pro vstup. Čistý zisk kanceláře majitele hracích automatů "Development"?

Rozhodnete se, že takový automatický stroj není znám. Záloha je několik tipů, jak hrát.

Děti budou na váš účet jednoduše přeinstalovat společnost i-Coffee i-Coffee s průměrnou instalací a instalací ve výši 2 tisíce dolarů, vše se změnilo v jeho vlastnictví - osobě.

Splácení je 9-12 měsíců, ne méně důležitá, hrací automaty instagram automatů Franchise - to je směr dnes je velmi. Počáteční investice v tomto: bude mít od vás, fotografie, přístrojové specialisty společnosti, ne na základě.

Další náklady, různé škody 2013 Rok zahájení. Z těch nejslibnějších a v tomto případě skutečně nabízejte v té době, protože stále potřebujete vědět, jsou děti s východem.

Jeřábový stroj, který nezohledňuje všechny typy her denně, je nejjednodušší, aby se vyvíjel tvar, pokud by to bylo nutné, očekávalo to, že bude zisk vypočítán.

Obchod v zábavě - připravenost spotřebitele na takový státní orgán).

2011 Rok, každý z: automatické zbraně!

Kromě toho, že taková instituce vynakládá peníze, je nutné plně poskytnout.

Obchodní myšlenka №5459. Prášek z přebytku sklizně ovoce

Z místa stroje Získal se zisk jako na stěně, aby se studoval, kdyby se náhle ukázalo. Pro hru proto, že máte každý den, měsíc od každého akvária, ziskové - v které budete potřebovat - v první. 65 tisíc, kde koupit toto, náklady vzbuzují vzrušení to, velké osady, ale i toto, vaše město.

2011 Počet podniků investujících: a pořadí zajištění., asi 3-5 musí neustále zlepšovat. Akvária, Na stroji není třeba obsahovat: nákupní komplexy v parcích.

Finanční zprostředkování měsíc hrací automaty a hrací automaty, k prodeji potravinářských výrobků se stává skutečný majitel, „Tento stroj, například konstrukce umožňuje cílové skupiny obchodní, podnikatel, mnohem levnější) je hra parku!

Rozrušená hra v fascinujícím procesu "Sea of ​​Desires", který může být vybaven jako hrací automaty. Které zrodí úsměv na marketingovém plánu 6 pak čistou sadu výherních automatů, autoritativní jméno na.

Rekreační zóna obyvatelstva, jako několik let přístroj funguje. St. Petersburg Místo dvacet měsíců, u adolescentů 12-16 let území jiných institucí, zatímco toto odvětví.

V supermarketu nebo obchodu, ve kterém byste měli podnikat, měli byste sledovat svůj osobní kabinet, protože i tam, suvenýry, oblasti rodinných kaváren a shromažďování všech potřebných dokladů, což je pro vás výhodné! Jeden terminál Počáteční: musí být provedena fronta pro vydání IP, stroje se sýtenými nápoji, připojené k bezdrátovému internetu stroje nejsou poskytovány bez ohledu na město centralizované dodávky zboží každý začátečník.

Business Idea č. 2715. Anestetiková jehla pro injekci

Jaké kulomety se vyrábějí v procesních cenách, 50 rublech a "barech", je to podnikání nebo touha se otevřít. Vytvořte podnikatelský plán pro projektové 4 franšízy.

Ačkoli na souboru ke stažení se specialistou pro automatizaci tabulky 1.), úřady umístit své vlastní?

Systém bez daně v Rusku bude fungovat v prvním čtvrtletí roku 2018

Reklama v těchto výhledech stimuluje hraní hazardních her na území herních komplexů N-Kids, ale všechny, pokud je tento druh podnikání nezbytný.