Franchise YamKee

Čínská kuchyně je považována za jednu z nejoblíbenějších a nejrozmanitějších na světě. A v Rusku se nám podařilo ocenit pokrmy našich východních sousedů a přizpůsobit je mentálnímu a chuťovým preferencím Rusů. Čínské pokrmy jsou pozoruhodné pro jejich užitečnost, proto se všechny pokrmy pokouší vařit z přírodních surovin. Jediným nedostatkem ruských institucí, které se specializují na orientální lahůdky, je široká škála možností. Čínské pokrmy mohou být podávány společně s korejskými nebo japonskými. Nejoblíbenějším místem jsou čínské nudle. Je vyroben z rýže, mouky a fazolí a jeho délka je symbolem dlouhověkosti. Pokud hledáte místo pro podnikání, pak je veřejné stravování naprosto přesné - nejžádanější odvětví. Můžete buď otevřít čínskou restauraci sami, nebo jít na důvěryhodnou cestu a zakoupit si franchisu čínské kuchyně. Internetové portály nebo, jak se také nazývají agregátoři franšízy, vám pomohou při výběru nejvhodnější možnosti.

Restaurace: funkce

Franšízy čínské kuchyně se mohou lišit ve formátu restaurace: restaurace, prodejna v nákupním a zábavním centru nebo možná doručovatelská služba. Vyberte nejlepší volbu podle vlastního výběru. V restauračním průmyslu hraje klíčovou roli v úspěšném podnikání umístění podniku. Vzhledem k tomu, že existuje opravdu málo čínských zařízení, můžete si pronajmout předpoklady u nepřímých konkurentů: pizzerie a restaurace japonské kuchyně. Každému orgánu bude poskytnut příliv zákazníků. A samozřejmě stojí za to postarat se o hlavní atributy čínské kuchyně - koření a omáčky, vybrat spolehlivého dodavatele a zřídit pravidelnou logistiku dodávek.

Výhody franchisu čínské kuchyně:

 • exkluzivní práva reprezentovat známou značku ve vašem městě;
 • jedinečné recepty na přípravu spolu s nákladovou kartou;
 • láska a důvěra zákazníků od prvního dne práce, kteří dávají přednost užitečnému občerstvení na škodlivé rychlé občerstvení;
 • originální interiér v čínských tradicích;
 • samozřejmě partnerská sleva na nákup nábytku a technického vybavení kuchyně;
 • provádění účinného věrnostního programu;
 • pravidelné konzultace, školení pracovníků;
 • komplexní podporu vaší instituce.

Franchise Cafe Čínská kuchyně Pando Hit

Franchise Cafe Čínská kuchyně Pando Hit, koncept franchisového podniku, výhody franšízy

Další informace o franchisoru:

RNR Holding od roku 2004 úspěšně rozvíjí síť čínských bistrů Pando Hit v Petrohradě. Během této doby v restauračních nádvořích nákupních center v okolí města bylo otevřeno 11 institucí různých formátů služeb. Populární bistro Pando Hit láká hosty s tradičními čínskými recepty, rychlé a zdvořilé služby, pohodlné pokrmy, demokratické ceny.

Franchisingová značka Pando Hit je přirozeným pokračováním projektu. Společnost plánuje zahájit čínské bistra v regionech a velkých městech Ruska a SNS.

Holding PHP vyzývá zainteresované podnikatele a investory, aby spolupracovali na společném vývoji sítě čínského bistra Pando Hit.

Pojem franchisingové společnosti:

Jedinečné techniky vaření pro tradiční čínské pokrmy jsou výjimečným rysem bistru Pando Hit. Jednou z výhod, a jak vyplývá z dlouholetých zkušeností v Petrohradu, který se stal velmi populární mezi zákazníky ukazují vaření z čerstvých surovin přímo v přítomnosti kupujícího, nastavit nás na rozdíl od jakéhokoli jiného fast food. Za tímto účelem jsou používána zařízení WOK a TEPPAN, vyráběná přímo v Číně majiteli jejich povolání.

Komplexní faktory vytvářejí hlavní výhodu "Pando Hit":

 • nedostatek přímé konkurence v segmentu čínské kuchyně;
 • široký sortiment;
 • vysoká kvalita;
 • snadné a pohodlné balení;
 • jedinečnost receptů a technologií.

Čínští kuchaři pracující v Petrohradu, je připravena ke sdílení tajemství jeho dovednosti s novými partnery, a aby i nadále společně vytvořit síť nejen ve velkých městech, stejně jako v oblastech Ruska a SNS.

Výhody a výhody franšízy:

 1. bistro "Pando Hit" dává příležitost začít pracovat pod registrovanou ochrannou známkou, která je na trhu známá od roku 2004. Respektujeme naše partnery a snažíme se ospravedlnit jejich důvěru 100%. Poté, co jste se rozhodli pro bistro "Pando Hit", můžete si být jisti, že investujete do osvědčeného provozu, což dokazuje jeho vysokou ziskovost a popularitu v Petrohradě.
 2. Sortiment čínských pokrmů "Pando Hit", přizpůsobený ruskému spotřebiteli, je často srovnáván s produkty ve stylu restaurace. Příjem v bistru otevírá přístup k jedinečnému receptu a stovkám tajemství vaření opravdových čínských pokrmů.
 3. Základem našeho podnikání jsou tradiční čínské kuchyňské technologie používající speciální zařízení WOK a TEPPAN vyvinutá a vytvořená přímo v Číně. Dokonce i se změnou zaměstnanců zůstane kvalita výrobků na vašem místě nepřekonatelně vysoká a zákazníci se nezdaří!
 4. Dokonce i když nevíte nic o podnikání v sektoru stravování, za pár týdnů se budete moci "připojit" k tématu. "Pando Hit" poskytuje silnou informační podporu partnerům. Chtěli bychom upozornit na skutečnost, že jsme nezávisle školili vlastníky, manažery, manažery, servisní techniky a zaměstnance maloobchodních prodejen. A ještě více - školení probíhá přímo v naší společnosti na příkladu současně fungujícího podnikání.
 5. "Pando Hit" se mění a vyvíjí se s vámi. Víme, že neexistuje žádný limit pro dokonalost. Nové technologie a procesy, které provádíme, jsou zaměřeny na zvýšení zisku pro všechny, bez výjimky, pro členy naší přátelské rodiny!

Školení a podpora:

Dokonce i když nevíte nic o podnikání v sektoru stravování, za pár týdnů se budete moci "připojit" k tématu. "Pando Hit" poskytuje silnou informační podporu partnerům. Chtěli bychom upozornit na skutečnost, že jsme nezávisle školili vlastníky, manažery, manažery, servisní techniky a zaměstnance maloobchodních prodejen. A ještě více - školení probíhá přímo v naší společnosti na příkladu současně fungujícího podnikání.

Podnikatelský plán pro čínskou restauraci

1. SOUHRN PROJEKTU

Cílem projektu je otevřít restauraci čínské kuchyně pro realizaci řady cateringových služeb ve městě s populací více než 1 milionu lidí.

Hlavními výhodami pohostinství: vysoká míra ziskovosti a poptávky po stravovacích služeb, schopnost najít neobsazenou mezeru na trhu stravovací kapacity. Obtíže, které by mohly čelit restauratér: přímá závislost poptávky po službách na hospodářskou situaci a úroveň příjmů obyvatelstva, nábor kvalifikovaných pracovníků, dokumentace, pracovní dohled nad subjekty, tvrdé konkurenci v tomto odvětví.

Pro realizaci projektu je na hlavní ulici v klidné části města, v těsné blízkosti administrativních budov, obytných budov a nákupního centra, k dispozici prostor s celkovou plochou 350 m2. Maximální kapacita restaurace je 70 osob, celková plocha sálu pro návštěvníky je 225 m2.

Cílové publikum - obyvatel města ve věku od 20 do 50 let, kteří dávají přednost chutné, exotické kuchyni. Cenový segment - střední.

Objem počáteční investice činí 2 268 400 rublů. Investiční náklady použité pro opravu prostor, vyplňující interiér restaurace, nákup zařízení pro povolení k alkoholu produktů, nákupu surovin a vytvoření provozního kapitálu na úkor které bude hradit ztráty z počátečního období. Převážná část požadovaných investic je určena na nákup zařízení - 67%. K realizaci projektu budou využívány vlastní prostředky.

Finanční výpočty zahrnují období pěti let provozu projektu. Podle výpočtů se počáteční investice splácí po 8 měsících práce. Ziskovost tržeb za první rok provozu bude 27,8%.

Tabulka 1. Klíčové ukazatele výkonnosti projektu

Doba návratnosti (PP), měsíce.

Diskontovaná doba návratnosti (DPP), měsíce.

Čistá současná hodnota (NPV), rub.

Koeficient návratnosti investic (ARR),%

Interní míra návratnosti (IRR),%

Index ziskovosti (PI)

2. POPIS PRŮMYSLU A SPOLEČNOSTI

Dnes je aktivně propagována kultura veřejného stravování v Rusku. Rychlý nárůst počtu institucí a rozmanitost návrhů představuje zájem Rusů jíst venku, což se stává zvykem. I v době hospodářské krize populace neodmítá navštěvovat stravovací zařízení, i když se snaží tento druh výdajů ušetřit.

Podle odborníků má trh s gastronomií vyhlídky na růst, protože je poměrně prostorný. Ve srovnání s trhy vyspělých zemí vypadá domácí trh volný - má mnoho růstu: jak z hlediska kvantitativního plnění, tak z hlediska spotřebitelské poptávky.

Obrázek 1. Objem trhu s potravinami v různých zemích, 2015.

Jak ukazují statistiky, průměrné výdaje na obyvatele na obyvatele mimo domov v Rusku jsou pouze 741 rublů měsíčně, což je 15krát méně než v USA. Jinými slovy, Američan s průměrnou úrovní příjmu utratí za potravu ve veřejných zařízeních 15 krát více než průměrný ruský. Ve struktuře výdajů obyvatel Ruska jsou náklady na stravu mimo domov jen v průměru v průměru 3,6%, u Moskvy je tento údaj čtyřikrát vyšší.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Obrázek 2. Výdaje na stravu na obyvatele mimo domov v různých zemích, v roce 2015.

Hlavním problémem trhu s pohostinstvím v Rusku je vysoká závislost na stavu hospodářství, protože úroveň příjmů obyvatel přizpůsobuje poptávku po stravovacích zařízeních. Předpokládá se, že za příznivých tržních podmínek je ohroženo zhruba 25% stravovacích zařízení. V krizové situaci více než 50% spadá do rizikové zóny.

V průběhu několika posledních let, nejméně úspěšným obdobím pro tuto firmu byl zahájen v roce 2015: pád obratu o 5,5%, snížení počtu hráčů na trhu - ve velkých městech opustil trh asi 30% restauratérů, Networkers srážecí aktivitu, rychlý nárůst vybavení nákladů. Na tomto pozadí vypadá pokles trhu o 3,7% v roce 2016 jako zlepšení situace.

Na konci roku 2016 trh s jídlem přesáhl 1200 miliard rublů. Podpora trhu byla zajištěna aktivním rozvojem rychlého občerstvení, který se stal nejvýnosnějším odvětvím trhu. Tato skutečnost souvisí se skutečností, že spotřebitelé chtějí ušetřit peníze a nechtějí odmítnout navštěvovat stravovací zařízení. Tento trend chování spotřebitelů vedl ke zvýšení popularity doručovací služby. Statistiky ukazují, že za poslední tři roky v Rusku vzrostl zájem o dodávku potravin doma o 2-3%. Je třeba poznamenat, že v současné době poskytuje přibližně 47% sítí služby dodávání potravin. Proto je dostupnost služby doručování potravin významnou konkurenční výhodou. Praxe ukazuje, že služba doručení a objednávání jídla přes internet, umožňuje zvýšit prodej o 10-15%.

Obrázek 3. Dynamika obratu na trhu s cateringem v letech 2006 - 2016, miliard rublů,% (údaje Alfa-Bank a RBC)

Stav trhu s cateringem se vyznačuje následujícími trendy:

- největší poptávka a růst v segmentu rychlého občerstvení;

- poptávka po dodání domů restaurace;

- snížení počtu restaurátorů na trhu;

- aktivního dumpingu cen restauračními firmami ve snaze přilákat spotřebitele;

- růst popularity nových formátů institucí: pouliční jídlo, gastro bary, restaurace národních kuchyní, zejména panazit.

Ruský trh s restaurací proto nadále vyvíjí a hledá nové modely úspěšného podnikání, i přes obtížnou situaci v průmyslu. Jeden z těchto směrů jsou autentické instituce s národní kuchyně z různých zemí světa. Spotřebitelé jsou přitahováni atmosférou, příležitostí seznámit se s jinou kulturou, zkusit něco zásadně odlišného od obvyklého jídla.

Dnes nabízí stravovací trh široký výběr národních kuchyní. Nejpopulárnějším segmentem je evropská kuchyně - 64,1%, nejvyšší pět také ruská, italská, japonská a kavkazská kuchyně. Zvyšuje se také popularita čínské kuchyně, ale současně je její podíl pouze 2,9% z celkového trhu. Zájem spotřebitelů v čínské kuchyni je do značné míry pro spotřebitele, kteří hledají nové chuťových vjemů, aktivace cestovního ruchu v asijských zemích, užitečnost asijské gastronomii a paleta nabídky - od čínské rychlého občerstvení ve formě nudlí do exotických pokrmů.

Otevření čínské restaurace je slibné ze dvou důvodů: za prvé, je to vyhledávaný směr, který každoročně získává popularitu; Za druhé, tato výbava na trhu je zdarma. Dnešní kontrola s vysokým průměrem slouží jako odstrašující prostředek k rozvoji této oblasti restauračního podnikání, a proto je možné počítat s mírným dopadem a vytváření mírných cen.

Obrázek 4. Ruský cateringový trh podle segmentů

Celková prognóza pro trh s gastronomií na rok 2017 je poměrně pozitivní:

- přechod trhu od poklesu k stabilizaci a malý nárůst o 5%;

- zvýšení počtu restaurací o 1-5%;

- přechod spotřebitelů z úsporného modelu spotřeby na liberálnější, což povede ke zvýšení průměrné kontroly a počtu návštěv;

- růst investiční aktivity, která bude soustředěna v segmentu malých kaváren (do 150 m2) a zařízení rychlého občerstvení.

Uvedené údaje umožňují vyvodit závěr o investiční atraktivitě restaurace. Otevření restaurace čínské kuchyně vezme v úvahu průmyslové trendy a získá volný prostor.

3. POPIS ZBOŽÍ A SLUŽEB

Čínská restaurace poskytuje služby veřejného stravování, zohledňuje hlavní směry gastronomické módy a má za cíl popularizovat čínskou kuchyni v zemi.

Nabídka nabízí padesát různých pokrmů, které splňují normy zdravé výživy - maso odtučněné, čerstvá zelenina, nízkokalorické omáčky a dresingy, lehké dezerty. Nabídka se skládá z čínských jídel, přizpůsobených ruskému publiku, s přihlédnutím k jejich chuťovým návykům. Absence exotických pokrmů se vzácnými a drahými ingrediencemi umožňuje stanovit průměrnou cenovou hladinu. Koncept restaurace je čínská kuchyně za demokratické ceny.

Předpokládá se, že restaurace poskytne následující služby:

1) pořádání každodenních jídel: snídaně, oběd, oběd;

2) pořádání slavnostních večerů;

3) dodávky hotových výrobků;

Tento seznam služeb je navržen tak, aby dosáhl maximálního počtu návštěvníků a splnil požadavky různých kategorií spotřebitelů.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Výroba se provádí sama o sobě pouze z přírodních surovin. Všechny pokrmy připravuje v kuchyni restaurace profesionální kuchaři, kteří se specializují na čínskou gastronomii. Tabulka 2 zobrazuje orientační seznam nádob. Sortiment restaurace je dostatečně široký a může být aktualizován v průběhu času v souladu s chutí spotřebitelů. Při vytváření nabídky je důležité dodržovat zásadu úplného a variabilního používání produktů. V mnoha pokrmech najdete hlavní ingredience: kachna, kuřecí maso, hovězí maso, vepřové maso, krevety, zeleninu, ovoce - to pomáhá minimalizovat riziko poškození jídla při nepopularitě jídla. Rovněž stojí za to sledovat objednávky, aby bylo možné identifikovat nepotřebné pokrmy - měly by být nahrazeny nebo vyloučeny z menu.

Tabulka 2. Plánované menu restaurace čínské kuchyně

Název skupiny sortimentu

Studené a teplé občerstvení

Dřevní houby v sezamové obvazu, pražené arašídy v octě, krevety s Funchoza, Funchoza s houbami a zeleninou, křupavými cuketa s omáčkou Hovězí Šanghaj, Snack Vepřové uši v sojové omáčce jarní závitky s kuřecím masem a garnátů, Jarní zeleninové závitky s houby, pečené mušle v pikantní omáčce, různé mořské plody tempura s omáčkou, bramborové proužky smažené se zeleninou

Salát z tofu, salát křupavé lilek s rajčaty Teplý salát s pikantní hovězí maso v citrusové omáčce, salát s kuřecí řízek Szechuan styl salát s okurky a olihní v Hong Kong stylu salát z uzeného úhoře a čerstvou zeleninou, salátem a zeleniny filet z kachních salát s manga a krevety v sladké omáčce

Dimesams s kuřecím luskem a zeleninou / hovězí maso / krevety, smažené kuřecím masem, rozmanitý součet samov

Polévka s tofu a mořskými plody krém s úhoř, Hot'n'sour kuřecí polévka, kukuřice polévka s kuřecí pikantní polévka Tom Kha, krém na houbovou polévku

Horké pokrmy z masa, drůbeže a ryb

Kachní prsa s pomerančovou omáčkou, křupavé smažené kachna, hovězí Peking Vepřové Guo Bao Kuře Kung Pao hovězí na pekáč se zeleninou, kousky candáta v těstíčku s ananasem, tuňák filet se zeleninou, pstruh v teriyaki omáčce, losos steaky pár s oblohou

Nudle, rýže, zelenina

Vaječné nudle s kuřecím masem, brokolicí a revetkami, Udon nudle s hovězím masem a houbami, nudle s arašídy v pikantní omáčce, rýže s mořskými plody, rýže s kuřecím masem a zeleninou, smažené rýže v Jang-čou, grilované zelenině

Ovoce v karamelu, Rybí koule se sladkými těstovinami, Pečené banány v kokosových hoblinách, Mango polévka s kokosovým sorbetem, Zmrzlina

Speciální nabídka: obchodní obědy (ve všední dny od 12:00 do 15:00 + 15% sleva na menu)

Saláty: zeleninový salát s tofu, salát s nakládaným lososem a krutony
Polévky: Asijská polévka s hovězím masem, kuřecí nudle

Hlavní jídla: vepřové nudle se slepičí a zeleninou, rozety s hovězím masem, vepřové maso ve sladké a kyselé omáčce

Nápoje: mors, čaj

Bílá, červená, šumivá vína, pivo

Nealkoholické nápoje, džusy, soda, domácí džus, čerstvě vymačkané šťávy (jablko, pomeranč, ananas, okurky), ovocné a zeleninové a bobule smoothie koktejl mandlové mléko, banány, manga a kokosu, domácí limonády, čaje, zelená / bílá / černá, káva

Cena za pokrmy je stanovena na základě ceny a fixní obchodní sazby ve výši 300%. Průměrná cena za hlavní kategorie nabídek:

- studené a teplé občerstvení - 200 rublů;

- saláty - 180 rublů;

- hlavní pokrmy - 250 rublů;

- polévky - 180 rublů;

- dezerty - 150 rublů.

Průměrná kontrola na osobu je 600 rublů. Systém slev a různých akcí zajišťuje snížení ceny pro objednávky na výdej a v určitých hodinách návštěvy.

4. PRODEJ A OBCHODOVÁNÍ

Restaurace pracuje pro širokou škálu spotřebitelů. Cílovým publikem jsou následující kategorie:

- zaměstnanci blízkých organizací a podnikatelů přijíždějících na oběd;

- Večerní hosté a návštěvníci volna, kteří usilují o kulturní trávení volného času;

- zákazníci, kteří restauraci využívají k pořádání slavnostních akcí.

Obecně platí, že návštěvníci restaurace jsou obyvatelé města ve věku od 20 do 50 let, preferují chutnou exotickou kuchyni.

Hlavním trhem pro restauraci čínské kuchyně jsou velké města, protože obyvatelé malých osad nemusí projevit zájem o exotickou kuchyni a upřednostňují rozpočtovou verzi tohoto zařízení.

Jedním z důležitých okamžiků při zahájení restaurace je příprava a realizace efektivní marketingové strategie, která zahrnuje: rozvoj jména instituce, její logo a firemní styl; organizování reklamní kampaně (akcie, propagační nástroje).

Jasné a nezapomenutelné jméno umožní vyčlenit instituci z různých návrhů na trhu s cateringem. Služby pro rozvoj společné identity instituce budou stát v průměru 8000 rublů. Chytlavý, pútavý znak, včetně jeho instalace nebo okenního oblékání, bude stát zhruba 30 000 rublů.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Chcete-li propagovat restauraci, můžete využít řadu marketingových nástrojů: reklamní video v kině; rozvoj internetu; sponzorování kulturních projektů; instalace billboardů a štítků; distribuce vizitek, letáků nebo brožur z nabídky; marketing událostí; reklama v médiích; reklama v rozhlase; účast na výstavách a veletrzích potravin; věrnostních programů, propagačních akcí atd.

Použití tohoto nástroje nebo jeho nástroje závisí na cílové skupině instituce a na rozpočtu projektu. Vzhledem k tomu, že tento projekt umožňuje otevření restaurace středního cenového segmentu, reklamní kampaň zahrnuje:

Vytvoření jedinečného stylu, jmen, značky - 10000 rublů;

Plánování akce na počest otevření restaurace: master-class z kuchaře, tombola certifikát 2000 rublů, ochutnávky pokrmů. Náklady na tento typ propagace zahrnují poplatek předkladateli, náklady na vaření, náklady na dárkový certifikát, služby fotografa. Celkový rozpočet činí 50 000 rublů.

Vytvoření a aktivní propagace profilu v sociálních sítích VKontakte a Instagram. Propagace profilu v sociálních sítích by měla přidělit 10 000 rublů;

Soutěž přeúčtování, určená k šíření reklamních informací potenciálním zákazníkům. Vítěz dostane jednorázovou slevu ve výši 50% na objednávku;

Distribuce pro organizace, které se nacházejí v blízkosti restaurace, obědové kupony, poskytující slevu 25% (místo obvyklých 15%).

Provedení akce v prvních 2 měsících bezplatného doručení na částku doručení od 500 rublů.

Chcete-li podpořit restauraci, náklady se stanoví ve výši 70 000 rublů.

Nicméně nejlepší reklama pro cateringové zařízení je kvalitní produkt a služby. Pokud spotřebitel oceňuje pokrmy a služby, bude se chtít vrátit zpět na toto místo a poradit svým přátelům.

Stejně důležitým parametrem pro reklamní stravovací zařízení je jeho umístění, neboť kompetentně zvolené místo často určuje úspěch podnikání.

Výše příjmu závisí na počtu míst v restauraci a průměrné kontrole. Restaurace má 70 míst. Na základě obratu tabulky na dobu 1,5 hodiny a 12hodinového pracovního plánu může restaurace sloužit 12 / 1,5 * 35 = 280 stolů nebo 560 návštěvníků denně. Ve všední dny se předpokládá načtení haly o 30%, tedy o 70 tabulek. O víkendech se počet návštěvníků zvyšuje na 60% - 168 tabulek. Celkem se v průměru předpokládá, že měsíc bude 22 * ​​70 + 8 * 168 = 2884 tabulek. Průměrná kontrola za 1 stolek je 1200 rublů. Měsíční příjem bude tedy: 2884 * 1200 = 3 460 800 rublů.

5. PLÁN VÝROBY

Otevření restaurace čínské kuchyně zahrnuje následující aktivity:

1) Volba umístění a koncepce interiéru. U každé stravovací zařízení hraje důležitá roli správně zvolená místnost. Pro čínskou restauraci je výběr místa založen na dvou kritériích: za prvé, musí to být místo s vysokým provozem pro pěší; za druhé, místo by mělo být umístěno v útulném, nikoli hlučném místě, protože koncept restaurace a čínské kultury je spojován s klidnou, klidnou atmosférou. Ideální volbou je umístění na centrální ulici spánkové oblasti města - to umožní pokrýt různé kategorie cílového publika a optimalizovat doručovací službu, protože většina objednávek je směrována do spacích prostorů.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Při výběru místa byste měli také zvážit přítomnost konkurentů v okolí. Při studiu konkurenčního prostředí je třeba věnovat pozornost cenám, nabízeným službám, kvalitě služeb a nabídkám.

Je třeba mít na paměti, že každá místnost určená pro veřejné stravování je podrobena důkladné kontrole ze strany státních úřadů - Sanitární epidemiologické stanice, Rospotrebnadzor, požární inspekce. Přísné požadavky kladou na uspořádání kuchyně a větrání, dodržování norem pracoviště, materiály na dokončení, organizace skladování výrobků atd. Dále je nutné zhodnotit funkčnost areálu - možnost sanace, dostupnost veškerých komunikací (voda a kanalizace, elektřina, plyn), které zajistí hladký provoz instituce. Zvláštní pozornost by měla být věnována kapacitám elektřiny, jelikož potravinářské zařízení spotřebovává hodně elektřiny.

Pro zřízení veřejného stravování je nutné rozdělit celý prostor na několik místností: kuchyň, sál pro návštěvníky, toaletu. Rovněž stojí za to rozdělit studené a teplé obchody.

Pro provádění plánu na pronájem restaurační prostory projekt o celkové rozloze 350 m2, z nichž 130 m2 je přidělen do kuchyně a servisních místností, 225 m2 - v hale pro návštěvníky, 5 m2 - v koupelně. Umístění: centrální ulice spací plochy, v blízkosti se nachází nákupní centrum a kancelářské budovy. Cena pronájmu činí 180 000 rublů za měsíc.

Zvolená místnost je vhodná pro pořádání stravovacích zařízení a má k tomu všechny nezbytné podmínky: plyn, vodu, kanalizaci, větrání, elektřinu dostatečné kapacity.

Zvláštní pozornost by měla být věnována interiéru, který vytváří správnou atmosféru a podporuje téma zařízení. Interiér instituce hraje nejen estetickou roli, ale také umožňuje vytvářet "žetony" instituce, památnou korporátní identitu. Díky tomu je interiér účinným nástrojem při propagaci restaurace. Návrh interiéru je nejlépe svěřen profesionálním designérům. Pak bude možné vytvořit v restauraci jedinečný prostor, kde lidé budou chtít trávit čas a kde se chtějí vrátit. Návrhář služeb bude stát zhruba 100 000 rublů. Chcete-li zachovat čínský koncept v interiéru by měly být upřednostňovány minimalistické, jednoduchý, výstižný řádky v nábytku, můžete přidat světlé akcent - tematické malování stěn. Je také možné zonovat prostor pomocí dřevěných zábradlí - to dodá interiéru pocit "ekologické".

Pro restauraci navrženou pro 70 míst budete potřebovat sadu nábytku: 18 dvojitých pohovky a 9 velkých stolů, 14 židlí a 7 malých stolů pro dva. Měli byste také zajistit zásobu nábytku. Náklady na nábytek a výzdoba restaurace - 380000 rublů.

Celkové náklady na opravy, design a nábytek vyplňující restauraci budou asi 650 000 rublů.

2) Nábor zaměstnanců. Hlavním mužem ve státě je samozřejmě kuchař. Je to ten, kdo je zodpovědný za podpisové pokrmy restaurace. Pro opravdovou čínskou restauraci se doporučuje najat čínského kuchaře nebo šéfkuchaře, který byl vyškolen v Číně. To zvýší přínos vaší instituce a zvýší důvěru spotřebitelů. Stojí však za to, že plat tohoto profesionála je poměrně vysoký a najít skutečného čínského kuchaře nemůže vždy a nikde všude. Výběr šéfkuchaře je proto velmi důležitý a vážný.

Všichni zaměstnanci veřejné instituce podléhají následujícím požadavkům:

- všichni zaměstnanci musí mít zdravotní záznamy s odpovídajícími značkami;

- kuchaři musí mít odborné vzdělání a pracovní zkušenosti;

- Všichni zaměstnanci musí být před vstupem na pracoviště instruováni a přezkoumáni bezpečnostní pokyny.

3) Zařízení. Všechna zařízení potřebná pro vybavení kuchyně restaurace jsou seskupena a jsou uvedeny v tabulce 3.

Získejte od 350 000 ₽ měsíčně na užitečné pouliční jídlo

Nakreslete prezentaci a najděte krok za krokem
plán start-upů

Strýček Ho - rychlý oběd s přínosem pro život

Zdravá a zdravá kuchyně, založená pouze na přírodních surovinách

Alterant rychlé občerstvení.
Průměrná doba vaření - 15 minut

Vaříme přímo před hosty a naše jídlo je schopno nahradit každodenní jídlo;

Poptávka po vietnamských pokrmech
rostl dvakrát v posledním roce Co způsobilo popularitu vietnamské kuchyně?

Více než 30 druhů pokrmů pro každou chuť

Nabídka, přizpůsobená chuti ruských obyvatel

Moderní lidé často cestují a neustále hledají oblíbené pokrmy na dovolené ve své vlasti

Rychlé, chutné a zdravé jídlo

2 krát menší investice na otevření ve srovnání s jinými institucemi

Zaměstnanci 2 kuchaři, asistent šéfkuchaře, sporák, pokladna

Místnost Od 30 m² v samostatné budově nebo v 1. patře

Investice Zařízení, nábytek, video sledování, pronájem, výrobky, marketing pro otevření - od 4 milionů rublů

Stáhněte prezentaci a dozvíte se více o podmínkách otevření

Počkejte, kolik toho budete dělat
na užitečné pouliční potraviny Nízké výrobní náklady a malá průměrná kontrola
bude poskytovat 350 - 450 tis. zisk měsíčně, uvidíte sami

Váš čistý zisk bude:

Stáhněte si finanční model

Stáhněte si finanční model

Vyberte si balíček služeb pro úspěšné zakládání podniků

Kliknutím sem získáte další informace.

Kliknutím sem získáte další informace.

Kliknutím sem získáte další informace.

Začátek a úspěšné podnikání

 • Průvodce pro otevření a podnikání
 • Pokračující podpora
 • Pomoc při hledání a výběru dodavatelů

Výběr správné místnosti

 • Doporučení pro výběr prostor
 • Pokojová oblast

Pro správné vybavení místnosti

 • Pomoc při výběru zařízení a uspořádání kuchyně
 • Technická mapa umístění zařízení

Vyrobit kvalitní výrobek

 • Technologie výroby potravin
 • Technologické mapy
 • Základní a pokročilá nabídka
 • Aktualizace nabídky

Výběr a školení zaměstnanců

 • Pokyny pro nábor
 • Popisy práce
 • Pokyny pro práci v účetním systému
 • Školení pro zaměstnance
 • Vedoucí školení a pracovníci online

Přilákat zákazníky

 • Prodejní místo
 • Konfigurace a vyplňování sociálních sítí
 • Marketingové materiály
 • Formulář zaměstnanců (5 ks)
 • Balení na 1 měsíc práce

Začátek a úspěšné podnikání

 • Průvodce pro otevření a podnikání
 • Pokračující podpora
 • Pomoc při hledání a výběru dodavatelů

Výběr správné místnosti

 • Doporučení pro výběr prostor
 • Pokojová oblast

Pro správné vybavení místnosti

 • Pomoc při výběru zařízení a uspořádání kuchyně
 • Technická mapa umístění zařízení

Vyrobit kvalitní výrobek

 • Technologie výroby potravin
 • Technologické mapy
 • Základní a pokročilá nabídka
 • Aktualizace nabídky

Výběr a školení zaměstnanců

 • Pokyny pro nábor
 • Popisy práce
 • Pokyny pro práci v účetním systému
 • Školení pro zaměstnance
 • Vedoucí školení a pracovníci online

Přilákat zákazníky

 • Prodejní místo
 • Konfigurace a vyplňování sociálních sítí
 • Marketingové materiály
 • Formulář zaměstnanců (5 ks)
 • Balení na 1 měsíc práce

Začátek a úspěšné podnikání

 • Průvodce pro otevření a podnikání
 • Pokračující podpora
 • Pomoc při hledání a výběru dodavatelů

Výběr správné místnosti

 • Doporučení pro výběr prostor
 • Pokojová oblast

Pro správné vybavení místnosti

 • Pomoc při výběru zařízení a uspořádání kuchyně
 • Technická mapa umístění zařízení

Vyrobit kvalitní výrobek

 • Technologie výroby potravin
 • Technologické mapy
 • Základní a pokročilá nabídka
 • Aktualizace nabídky

Výběr a školení zaměstnanců

 • Pokyny pro nábor
 • Popisy práce
 • Pokyny pro práci v účetním systému
 • Školení pro zaměstnance
 • Vedoucí školení a pracovníci online

Franchising čínské rychlé občerstvení

Franchise rychlého občerstvení "Woki Doki"

Síť Woki Doki je jedinečnou spleť čínské kultury a stravování ve formě rychlého občerstvení. Obchod, pro který není žádná krize hrozná.

Jedná se o moderní fast food, který nebyl vyvinut v evropských zemích. Čínská jídla v krabicích je rychlé občerstvení, ale je užitečná, s nízkými náklady a je velmi oblíbená u každého: dětí i dospělých.

Nejlépe vyvážená strava, která je v naší praxi vypracována, je vhodná pro všechny: přívržence masa, přívržence ryb včetně vegetariánů.

Základem přídělu jsou pokrmy připravené v čínské wok pánev, slavné nudle v krabici, vietnamské placky a slavné thajské polévky. Máme 100% cílové publikum - každý má rád naši dietu.

Náklady na povolení:

 • bude 25 000 eur;
 • - 9% z obratu;
 • Obecná investice do místnosti od 40 m2 do 150 000 - 200 000 eur;
 • průměrná kontrola Woki Doki bude asi 200 rublů.

Dotazy na franšízy:

- Zájem a ekonomická příležitost k otevření po dobu 1-2 měsíců po zakoupení a registraci všech dokumentů.
- Město s populací 120 tisíc lidí.
- Předchozí úspěšné podnikání, schopnost tvořit tým vedoucích pracovníků, nesnášenlivost vůči špatným službám a produktům.

Žádost o ubytování:

- Kapacita od 15 kW, zásobování vodou, větrání, kanalizace.
- Plocha od 30 do 65 m².
- Vysoká návštěvnost - 100-120 lidí za hodinu.

Studium a výběr z katalogu nejlepších franšíz v Rusku a na Ukrajině je prvním krokem k zahájení úspěšného podnikání s jednoduchým a jednoduchým začátkem.

Rozhodnutí o koupi franšízy je nezbytné s odbornými doporučeními oddílu: "Vše o franšízách."

Nejnovější zprávy a obchodní trendy s franchisingem najdete zde >>

Franchise a jeho výhody:

 • dostanete výhodu otevření restaurace pod značkou "Woki Doki";
 • váš podnik vlastní jedinečný koncept a atmosféru, která přitahuje zákazníky;
 • vaše instituce od prvních dnů otevření má svůj vlastní styl a dobrou pověst;
 • dostanete recepty a technologie pro výrobu všech jídel stravy společnosti;
 • vaše restaurace okamžitě vyhovuje všem hlavním standardům v oblasti restaurací;
 • vám pomáhá: při všech otázech otevírání, řízení a stáváte vaše podnikání po celou dobu platnosti franchisingové smlouvy);
 • Síť "Woki Doki" je inzerována a vlastní silnou marketingovou pomoc;
 • získáváte výhodné pracovní podmínky se zařízeními a dodavateli produktů;
 • vaši zaměstnanci budou vyškoleni na základě benchmarku společnosti;
 • při otevření vaší restaurace přijde nejzkušenější skupina profesionálů pro úspěšné uvedení do provozu.

Rychlé občerstvení v Číně

Hodnocení:

Vladislav Kochenkov: "... naši společnost na trhu rychlých potravin ne tak dávno. Ale my jsme se již podařilo zvítězit nad našim kupujícím a uvědomíme si to. Podnikový plán jsme zaplatili o něco dřív, než jsme očekávali. V tomto roce plánujeme otevřít nový bod. "

Oksana: "V jednom okamžiku jsem ztratil svou práci a chtěl jsem vyzkoušet své vlastní silné stránky ve svém oboru. Přišel jsem s nápadem vidět verzi této licence. Konkrétně jsem si vybral povolení rychlého občerstvení na základě studie situace v našem městě. "Opozice, samozřejmě, že existuje riziko v každém podnikání. Nějaký čas po otevření jsem však uvědomil, že dělám všechno v pořádku.
Hlavní věc je, že nemusíte nic vymýšlet.

Čištění čínských fast foodů - stává se velmi oblíbeným, protože získáte úplně připravené podnikání a nebudete dělat chyby. Vývoj sítě Woki Doki je naší prioritou.

Franšíza rychlého občerstvení

Franchise Just Apple - smažená zmrzlina

od 700 000 rublů.

5 měsíců

Začněte obchod s hot dogem s "Papa grill" za pouhých 4 týdny. Je tak snadné otevřít nejen hostinu, ale i stylovou firmu pro prodej hot dogů a hamburgrů.

Franchise Papa Grill

z 300 000 rublů.

5 měsíců

"Pirate Pizza" je jedním z nejúspěšnějších, cenově dostupných a nejrychleji rostoucích franšíz v Rusku. Náklady na zahájení podnikání se všemi náklady jsou od 3,5 milionu rublů, v závislosti na zvoleném formátu. Ziskovost podnikání - z 10% na 25%. Návrat - od 18 měsíců.

Francouzská pirátská pizza

z 2 500 000 rublů.

18 měsíců

Ochranná známka Gelateria "PLOMBIR" je síťová společnost založená v roce 2007. Jsme založeni na prodeji kvalitní kraftové zmrzliny podle italských receptů. Máme rozsáhlou partnerskou síť s kvalitní zmrzlinou v celém Rusku a SNS. Kupní cena zmrzliny v celém Rusku je od 17 do 35 rublů na 100 g (2 míčky). Ve formátu vlastní výroby na obchodním místě nákupní cena 13 rublů na 100 gr. Doručení do libovolného města.

Pando Hit

Franchise Cafe Čínská kuchyně Pando Hit

600 000 rublů

2 500 000

4 500 000 Р

5%

Popis franšízy

O franchisoru

RNR Holding od roku 2004 úspěšně rozvíjí síť čínských bistrů Pando Hit v Petrohradě. Během této doby v restauračních nádvořích nákupních center v okolí města bylo otevřeno 11 institucí různých formátů služeb. Populární bistro Pando Hit láká hosty s tradičními čínskými recepty, rychlé a zdvořilé služby, pohodlné pokrmy, demokratické ceny.

Franchisingová značka Pando Hit je přirozeným pokračováním projektu. Společnost plánuje zahájit čínské bistra v regionech a velkých městech Ruska a SNS.

Holding PHP vyzývá zainteresované podnikatele a investory, aby spolupracovali na společném vývoji sítě čínského bistra Pando Hit.

Franky Woki Doki

Franchise Woki Doki je z katalogu odstraněn, informace o něm mohou být irelevantní.
Vraťte franšízu do adresáře?

Woki Doki

Prodejny franšízy prodávající čínskou kuchyni v krabicích.
Náklady jsou 999 USD

Čínská jídla a nudle v krabicích jsou nyní velmi populární. Koupit podnikovou koncesi Woki Doki - ziskové a cenově dostupné. Franchise je oblíbená forma podnikání, protože získáte zralé podnikání a nemusíte dělat své vlastní chyby. Woki Doki může být v libovolném formátu - služba doručování potravin, kavárna v blízkosti domu, místo vydání, restaurace na jídelním dvoře v nákupním centru. Rychlé občerstvení je velmi populární po celém světě a je odolné finančním krizím. A co by mohlo být lepší než rychlé občerstvení? Toto inovativní rychlé občerstvení, co ještě nebylo, co se již rozvíjí v evropských zemích av nejvyspělejších městech planety, je čínské jídlo a nudle v krabicích.

Woki Doki vyvinul zdravý menu s nízkými náklady, je dáno složek, které dle svého všichni: děti i dospělé, milovníky masa a milovníky ryb a dokonce i vegetariánská! 100% cílové publikum - každý má rád naše menu. Co si koupit povolení Woki Doki a posaďte se na win-win, rychle rostoucí trh s rychlým občerstvením!

Franchise asijské kuchyně "WOK Cafe"

Franchising se neustále stává hybnou silou. Takové obchodní řešení vám umožní těžit jak novým podnikatelům, tak zkušeným obchodním žralokům. Franchisingy v rychlém občerstvení patří mezi nejvýnosnější, ale vyžadují určité množství kapitálových investic. Relativně novým projektem na trhu je francouzská kavárna WOK. Pokud máte počáteční peníze, můžete vydělat peníze prodávající asijskou kuchyni.

Historie franchisingu

Málokdo neví, že zakladatel franšízy může být považován za vynálezce šicích strojů Singer. Ve vzdáleném 1851 začal prodávat povolení pro obchod s jeho auty ve Spojených státech.

Každému podnikateli bylo uděleno právo prodat zboží na určitém území. Kromě toho bylo dovoleno opravit stejné stroje jménem společnosti.

Franchising v jeho současném smyslu se objevil kolem dvacátých lét ve Spojených státech. Prvním podnikům pracujícím na takovém systému byly velkoobchodní dodavatelé zboží. Malí franšízové ​​obdrželi slevy na zboží a možnost využívat značku franchisora. Současně si majitelé obchodů mohou zachovat svou nezávislost.

Pozdější franchising přišel do odvětví rafinace ropy. Zakladatelem franšízy v oblasti fast food provozů byl Ray Crock. Když viděl popularitu jedné z restaurací, koupil si právo otevřít stejné stravovací zařízení. V roce 1955 vytvořil řetězec restaurací McDonald's. Díky tomuto podnikateli se v franchisingu objevil nový formát. Podle něj spolu s právem na užívání ochranné známky začal pronajmout systém obchodní organizace a marketingových nástrojů.

Trochu o značce

Závod "WOK Café" je ideální obchod pro milovníky lahodného jídla a příjemného příjmu. V tomto zařízení pro rychlé občerstvení byly tradiční ruské produkty a exotické vaření v asijském stylu propojeny. Moderní rytmus života diktuje vlastní pravidla, takže myšlenka "jíst s vámi" bude i nadále v poptávce ve výklenku stravování.

Než si koupíte franchisu asijské kuchyně "WOK Café", stojí za to blíže se seznámit s touto značkou. Kuchyně této značky je zvláštní: gurmáni se setkají s tradičními produkty pro Rusy vařené v pikantním jihovýchodním způsobem. "Jídlo se mnou" je skvělý nápad jak pro metropoli, tak pro město s malým počtem obyvatel, protože všichni jsou ve spěchu, kdo se chystá, a není dostatek času na přestávku v kavárně.

Instituce „WOK Cafe“ na území Ruska od roku 2011, ale zahájení série se konala v roce 2017. V roce chtějí podnikat v oblasti stravování, je to skvělá příležitost vyzkoušet s touto značkou, jako je cena balíčku je nízká, a podporovat high na všech úrovních.

Zajímavý fakt! Lákavá nabídka k nákupu francouzské francouzské kavárny asijské kuchyně bude vyhovovat i začátečníkům, kteří v této oblasti nemají zkušenosti. Síť se objevila na ruském trhu až v roce 2017 a přitahuje svou novinku. Podnikatelé mají možnost se společně s jejich podnikáním rozvíjet.

Nabídka francouzské nabídky WOK Cafe: cena, esence, vlastnosti

Závod rychlého občerstvení WOK kavárna právě získává dynamiku. Někdo se může bát, že by byl jedním z prvních franšízantů společnosti, ale někdo bude riskovat a neztratí. Asijská kuchyně, která se odnese, je poměrně populární a v zařízeních sítě je připravena z tradičních výrobků známých našim lidem.

Existují dva formáty institucí. Na potravinovém dvoře obchodního centra můžete otevřít samostatný prostor nebo restauraci. Zvolený formát určí výši počáteční investice. Čip restaurace je nabídka vaření WOK z oblíbených produktů zákazníka. Pokud se návštěvníci nemohou rozhodnout o svých preferencích, budou jim nabídnuty objednat si jeden z hotových sestav.

V nabídce kavárny najdou řadu salátů, občerstvení, WOK, rolky, první kurzy a knedlíky. Široký sortiment vám umožňuje jíst různorodé a chutné, i když musíte denně navštívit kavárnu.

Hlavní body jsou jasné, ale vzniká přirozená otázka, kolik stojí WOK kavárna? Porozumění tomu pomůže kombinaci několika ukazatelů.