Franšízy škol v cizím jazyce ve Voroněži

Chcete začít podnikat, poradit se odborníkem a využít skutečně efektivních nápadů, které vám umožní začít vydělávat v co nejkratším čase? Doporučujeme, abyste v Voroneži využívali franšízu a otevřeli cizojazyčnou školu. Franchise podnikání je detailní technologií rozvoje podnikání, koupíte ji získáte jasný akční plán a naše stránky vám pomohou vybrat si nejlepší variantu a získat konzultace odborníků na toto téma.

Franšízy cizích jazykových škol jsou oblíbeným obchodem, který vyžaduje nízké náklady a je zaručeno, že budou poptávka mezi potenciálními zákazníky. Na našich stránkách existuje velké množství licencí, ze kterých si můžete vybrat nabídku, která je pro vás výhodná. Pomocí vyhledávání je možné stanovit příslušné náklady na franchising a koupit ho levně, rychle se rozbíhajícím do realizace vlastního podnikání. Každý návrh franšízy je doplněn podrobným popisem doby návratnosti, plánovaného příjmu, požadované úrovně investic a dalších ukazatelů. Také hledání vám pomůže najít nabídku, která je relevantní pro váš region a město. Chcete-li zjistit, jak efektivní a oblíbená tato nebo tato franšíza, můžete studovat zpětnou vazbu od zákazníků. Angličtina, němčina, francouzština - školy pro učení populárních cizích jazyků - to je pro vás výhodná investice. Kromě nákupu povolení si můžete zaregistrovat své vlastní, prodávat svou myšlenku výhodně. K vašim službám jsou naši konzultanti, kteří jsou ochotni vám pomoci s touto stránkou, hledat povolení a při zadávání Vaší nabídky.

Využijte naši pomoc, abyste mohli začít podnikat, koupit nebo prodat ziskové povolení školy cizího jazyka!

Franchise: jazyková škola

Otevření školy cizích jazyků je nejen prestižním a zajímavým předmětem podnikání, ale také velmi slibným a ziskovým. Ve skutečnosti se v posledních letech s rozvojem mezinárodních vztahů mezi Ruskem a ostatními zeměmi poptávka po studiu různých jazyků rychle rozrůstá a dokonce i děti předškolní se již začínají učit jazyky.

Výhody franchisu pro jazykové školy

Zahájení jazykové školy nevyžaduje velké investice a značný počet zaměstnanců. Proto je hospodářská soutěž na trhu vysoká. Mnoho škol, navzdory velkým peněžním injekcím, se zavírá již několik měsíců po otevření a nemůže odolat náporu konkurence.

Otevření jazykové školy není tak snadné, jak se zdá na první pohled. Koneckonců, měli byste provádět marketingový výzkum, rozvíjet unikátní program tříd, získat osvědčení o registraci a licenci pro právo vyučovat. Ideální volbou pro otevření jazykové školy je zakoupení licence.

Hlavní výhody franšízy jsou:

 • rychlý start;
 • malé počáteční investice;
 • osvědčené metody výuky, poptávky;
 • podporu mateřské společnosti v právních věcech, získání licence, pořádání propagačních akcí;
 • minimalizace rizik;
 • používání značky jazykové školy, které již získalo popularitu a získalo důvěru zákazníků;
 • příležitost zlepšit znalosti jazyků, účastnit se školení a seminářů.

Která franšíza si vybrat

Kvůli popularitě studia cizích jazyků se v Rusku objevilo mnoho jazykových škol, které rozvíjely své podnikání pomocí franšízy. Každé jazykové centrum nabízí svým partnerům vlastní podmínky spolupráce. Při výběru franšízy byste měli věnovat pozornost:

 1. Měsíční výše licenčních poplatků.
 2. Jak efektivní je vyvíjený vzdělávací program.
 3. Kreativita a originalita učebních metod.
 4. Jasnost a dostupnost smluvních podmínek.
 5. Možnost konzultace v různých otázkách.

Níže uvádíme základní podmínky pro práci známých jazykových škol.

Jazykový odkaz

Jazykové centrum nabízí jednotné standardy práce s každým studentem a komunikaci s učiteli - rodilými mluvčími. Language Link existuje již více než 20 let a má největší síť partnerských škol v Rusku. Stát se majitelem této franšízy může získat příležitost otevřít mezinárodní obchod.

Language Link má pro partnery věrný systém tvorby cen. Cena franšízy je od 1,9 milionu rublů. Počáteční platba může být provedena ve dvou etapách, jedna částka najednou a zbývající částka se vyplácí měsíčně. Pravidelné příspěvky se vypočítají individuálně pro každou, v závislosti na regionu a velikosti školy. Správcovská společnost poskytuje partnerům komplexní podporu ve všech fázích spolupráce.

London Express

Hlavní zaměření centra je naučit se anglicky pomocí účinných a moderních metod výuky jazyka. Po dobu dvou let franchisingu otevřela jazyková škola více než deset zastoupení v různých městech Ruska.

Jeho franchisová značka London Express poskytuje kompletní značkovou knihu, reklamy, exteriérové ​​a interiérové ​​řešení pro návrh prostor pro školu.

Náklady a požadavky na nákup a užívání licence:

 • paušální příspěvek ve výši 330 tisíc rublů;
 • cena - 20 tisíc rublů / měsíc;
 • další investice - 1,6 - 1,9 milionu rublů;
 • Doba návratnosti - 8 měsíců;
 • pokoj s rozlohou nejméně 120 metrů čtverečních. m.

Na základě vlajkové školy, která existuje v London Express, má budoucí majitel značky možnost získat školení a získat podporu při vybavování jazykového centra a předáním licenčního řízení. Kvalifikovaní zaměstnanci správcovské společnosti pomáhají při opravě textových materiálů partnerů a poskytují poradenství v oblasti rozvoje podnikání ve všech fázích.

ISpeak

Mezinárodní síť jazykových škol se specializuje na angličtinu a nabízí programy pro skupinové a individuální vzdělávání a speciální kurz pro děti. Metoda vyučování je založena na systému Cambridge, který vám umožňuje co nejkratší dobu naučit mluvenou angličtinu.

Stát se vlastníkem franšízy, podnikatel obdrží plně připravený model práce. Průměrný čistý zisk za měsíc je od 200 tisíc do 300 tisíc rublů, lze jej získat 30-60 dní po zahájení jazykové školy.

GO! Anglicky

Go English je ukrajinská síť moderních škol pro výuku cizích jazyků. Chcete-li otevřít školu, je nutné investovat 750 000 rublů.

Náklady na otevření povolení:

 1. Záloha je 300 tisíc rublů.
 2. Licenční poplatky - 10 tisíc rublů.
 3. Investice - 600-700 tisíc rublů.

Hlavní výhody značky:

 • pomoc při výběru personálu;
 • učební plán s podrobným plánem pro každé zasedání;
 • proces učení probíhá za účasti rodilých mluvčích;
 • rychlá návratnost za tři měsíce;
 • licence se nevyžaduje.

Alibra školy

Síť cizích jazykových škol Alibra School působí již více než 15 let na trhu vzdělávacích služeb a akreditace Cambridge University pro přípravu a přijímání zkoušek. Franchisingové aktivity probíhají od roku 2014.

 1. Paušální příspěvek - 500 tisíc rublů.
 2. Poplatky - první rok 35 tisíc rublů., Druhý rok 50 tisíc rublů, 3. rok 70 tisíc rublů.
 3. Další investice - 1,5 - 2 miliony rublů.

Výhody franšízy školy Alibra:

 • plná marketingová a reklamní podpora;
 • jasné pokyny k otevření školy a další práci;
 • bezplatné školení manažerů a učitelů;
 • poradenství a informační podporu v jakékoli fázi.

Studium cizích jazyků bude vždy vyhledávanou investicí pro všechny vzdělané osoby. Otevření jazykové školy pro franchising je proto nejen výnosným obchodem, ale také slibnou činností s minimálními riziky, náklady a rychlým začátkem.

Francouzská škola cizích jazyků

Používáme komunikativní metodu výuky - vyučujeme jazyk prostřednictvím živé komunikace a praxe.

Máme bezplatné konverzační kluby.

Zdarma zkušební lekce v současné skupině - možnost plně se účastnit procesu učení, "vyzkoušejte produkt".

Pohodlné formy školení (skupina, jednotlivec, Skype).

Schopnost platit za školení měsíčně - nevyžadujeme předplacení za celý kurz. Kdykoli můžete trénovat bez finančních ztrát.

Otevření nových skupin každé 2 týdny s pohodlným rozvrhem: dopolední, odpolední, večerní, skupinové víkendy.

Každý učitel naší školy je profesionální učitel s bohatými zkušenostmi z praxe a mnoha zahraničními stáží.

Naše školy se nacházejí v centru města.

 • 200 000 р. Platba all-inclusive
 • z 120 000 rublů. Investice do zahájení
  (v závislosti na regionu
  objev)
 • Připravené vzdělávací programy založené na komunikativní metodice pro každý ze 17 jazyků
 • Marketingová strategie rozvoje podnikání od počáteční fáze až po plné fungování
 • Příručka pro výcvik
 • Finanční plánování nové školy
 • Který pokoj bude pro vás nejvhodnější.
 • Jak získat licenci k provádění vzdělávacích aktivit.
 • Jak správně prodávat služby vašim zákazníkům.
 • Jaké metody se používají k motivování zaměstnanců a učitelů?
 • Jak vytvořit stabilní a úspěšné podnikání v oblasti vzdělávání.
 • Zisk z 250 000 r.
  za měsíc
 • Práce s fyzickými
  jednotlivců a firem
  zákazníkům
 • Práce
  obchodní model s
  příležitost
  vývoj
 • Soutěžní
  návrh na
  klientů

Sdílíme tajemství, jak otevřít škola cizích jazyků a jak je úspěšná. V Divelangu byla použita autorova metoda rozvoje řečových a komunikačních dovedností studentů. Pokud standardní přístup zdůrazňuje mechanické zapamatování vybraných slov, raději vysvětlíme, jak přijmout princip myšlení v novém jazyce pro vás. Tato technika vám umožní vytvořit dialog s cizinci během několika týdnů od začátku tříd, shromažďovat znalosti a slovní zásobu pro komunikaci na zcela odlišných tématech.

Ve škole se děje nejen skupinová, ale i individuální lekce. Děláme vše, abychom zajistili, že během tréninku se budete cítit výjimečně pohodlně a nenapadnete stres, který může tento proces doprovázet a zkomplikovat.

Franchisingové školy cizích jazyků - to je úspěšné učení pro lidi všech věkových kategorií a různé zájmy! U nás uděláte svět ještě zajímavější a cestování - cenově dostupné!

Franšíza ALIBRA SCHOOL - síť škol cizích jazyků

Popis franchisové sítě škol pro studium cizích jazyků ALIBRA SCHOOL

Osvědčení z ALIBRA SCHOOL je svou vlastní jedinečnou školou cizích jazyků, která pracuje pod známou značkou, která vás činí světovým hráčem na trhu vzdělávání. Jedinečný produkt, autorská metoda výuky, dobrá pověst na trhu vzdělávání a vysoká loajalita zákazníků, efektivní obchodní model a dobře zavedené obchodní procesy - to vše získáte a stáváte se součástí týmu ALIBRA SCHOOL!

Proč ALIBRA SCHOOL?
Síť jazykových škol ALIBRA SCHOOL je podnik založený na inovativních technologiích ve vzdělávání. Hlavní konkurenční výhodou školy je jedinečná metoda studia cizích jazyků, která umožňuje zvládnout jazyk od začátku za pouhých 5-8 měsíců. V současné době počet absolventů školy překročil 170 tisíc lidí. 23 poboček úspěšně působí v sedmi městech Ruska - Moskvě, Lyubertsii, Krasnogorsku, Petrohradě, Jekaterinburgu, Kazanu, Čeljabinsku. Zákazníci vnímají úroveň služeb ve školách sítě ALIBRA jako prémie - to výrazně zvyšuje konkurenceschopnost značky a zajišťuje vysokou úroveň poptávky. 96% studentů úspěšně dokončilo studium a index NPS je 72.

Soutěž z ALIBRA SCHOOL je

 • Rychlý přístup k vyrovnání a příležitost získat zpět investice minimálně 4 krát za pouhých 5 let;
 • Jediný jednorázový poplatek a pevná částka licenčních poplatků;
 • Optimální velikost počáteční investice;
 • Poradenská podpora ve všech fázích zahájení a průběžné práce vašeho podniku.

Co dostaneš?

 • Komplexní konzultační podpora ve všech fázích zahájení a fungování školy cizích jazyků, včetně problematiky volby prostor, licencování, účetnictví a účetnictví, sestavování individuálního modelu rozvoje podnikání apod.
 • Výuka akademických pracovníků na jedinečné výukové metody a technologie.
 • Sledování kvality výuky ve škole, sledování souladu s vyučovacími metodami.
 • Podpora učitelů a manažerů prodeje po celou dobu života školy, úvodní školení a certifikace.
 • Uspořádání prodejního systému.
 • Připojení školy k jedinému systému CRM, který je standardem pro celou síť ALIBRA SCHOOL, školení personálu školy pro práci v tomto systému.
 • Plný přístup k knihovně kurzů a školicích materiálů (plány, testy, cvičení), platformu pro učitele a portál pro manažery GURU.
 • Školení personálu v základních oblastech marketingu a propagace školy a následné pravidelné konzultace o výběru marketingových strategií a plánování marketingových nákladů.
 • Podpora známé a rozpoznatelné značky (firemní styl, zveřejňování informací na oficiálních stránkách www.alibra.ru, centralizovaná reklamní podpora a propagace v sociálních sítích).

Nabídka franšízy školy cizích jazyků ALIBRA SCHOOL

Využijte nabídky franšízy od školy ALIBRA - otevřete v městě vaše unikátní a živá škola cizích jazyků!

Nabízíme partnerům 2 možnosti spolupráce:

 • Model pro blízké a vzdálené předměstí a Leningrad oblast - 800 000 rublů
 • Regionální model - jednorázový příspěvek 500 000 rublů

 • Plná konzultační podpora ve všech fázích zahájení a provozování školy cizích jazyků.
 • Efektivní a ziskový obchodní model s plánovaným ziskem.
 • Podrobné "Průvodce otevřením a současnou prací franchisingové školy ALIBRA", která podrobně popisuje podrobnosti o podnikání.
 • Pomoc při výběru a školení personálu.
 • Exkluzivní do regionu po otevření druhé školy a podepsání další dohody.

Investice potřebné k otevření školy na franchisu ALIBRA SCHOOL

Zahájení investic: od 1 300 000 rublů

- opravy a dekorace prostor;
- nákup nábytku;
- nákup IT vybavení;
- reklamní tabule;
- otevření větve;
- licencování

Doba návratnosti: od 5 měsíců
Průměrný měsíční obrat: z 2 500 000 rublů
Licenční poplatky: od 36 000 rublů za měsíc
Paušální příspěvek: od 500 000 rublů (v závislosti na regionu)
Jiné běžné platby: nákup autorských učebnic pro práci pod značkou ALIBRA

Příběh úspěchu školy ALIBRA SCHOOL Language School

První škola ALIBRA, kterou jsme otevřeli v roce 2000 v Petrohradě. Tehdy jsem měl velké zkušenosti s organizací podnikání v sektoru služeb a velmi dobře jsem pochopil, který výrobek bude na trhu vzdělávání. Metodická rada školy vyvinula metodologii výuky autora, která byla alternativou k existujícímu tradičnímu přístupu k výuce jazyků. Kompetentně strukturovaný kurz, používání moderních technik práce s informacemi, zajímavé, "živé" lekce a zaručený výsledek - lidem jsme dali to, co skutečně potřebují. Během několika měsíců se naši studenti, kteří se jazyk nikdy nenaučili, na úroveň "vyššího středního stupně", úspěšně absolvovali Cambridge zkoušky a volně mluví s rodilými mluvčími téměř na jakémkoli tématu.

V průběhu let se ALIBRA SCHOOL stala jednou z největších federálních sítí cizích jazykových škol. Pracujeme v šesti hlavních městech Ruska a pravidelně otevíráme nové školy. Dnes ALIBRA má 23 škol v 7 městech Ruska - Moskvě, Lyubertsy, Krasnogorsk, Petrohrad, Jekaterinburg, Kazan, Čeljabinsk. Jsme oficiálně akreditováni Cambridge University, přijímáme mezinárodní zkoušky. Máme více než 85 programů v 7 cizích jazycích - angličtině, francouzštině, němčině, španělštině, italštině, čínštině a ruštině. Ve stavu ALIBRA - více než 450 učitelů. Každý rok absolvuje ALIBRA SCHOOL více než 12 000 lidí.

V roce 2015 jsme začali aktivně rozvíjet digitální technologie a používat formát smíšeného učení. Moderní rytmus života určuje určité podmínky: lidé potřebují rychlé a efektivní řešení, potřebují mobilitu. Proto jsme se stali jedním z prvních v Rusku, abychom zavedli inovativní formát pro blended-learning online + offline. Umožňuje vám co nejúčinnější a pohodlnější průběh kurzu.

Nyní máme čtyři vlastní mobilní aplikace pro studium slovní zásoby - ALIBRA Sky, ALIBRA Forward a ALIBRA Business v angličtině a ALIBRA Deutsch v němčině. V nich více než 8000 slov od nuly až po pokročilou úroveň. Také jsme vyvinuli a spustili vlastní interaktivní interaktivní platformu ALIBRA ONLINE, ve které se více než 100 hodin učí o 100 druhů cvičení.

Při rozvoji naší společnosti dodržujeme zlaté pravidlo: zacházení s lidmi, jak chceme, aby se s nimi zacházeli. ALIBRA SCHOOL je místem, kde lidé s podobnými názory komunikují, lidé, kteří mají blízko v duchu a hodnotách. A v tomto kruhu vás zveme.

Přehled 5 franšízových jazykových škol

Franchise jazykové školy. Top-5.

Kdo potřebuje cizí jazyk? Ti, kteří pracují nebo chtějí pracovat ve velkých společnostech na vysoké pozici, všichni ti, kteří v čase nevenovali pozornost cizímu jazyku ve škole, nebo jen cestovali. A rodiče chtějí pro své dítě velkou budoucnost a samozřejmě vědí, že velká budoucnost je jistě spojena s cizími jazyky.

Současně nejčastěji i finanční potíže nezastaví potenciální zákazníky z výše uvedených faktorů. Majitelé jazykových škol sdílejí, že zažili nebo neprojevili dopad krize. Lidé si spíše odmítají jít do kavárny nebo restaurace, než aby získali vzdělání a rozvoj. Jedná se o jednu z výhod segmentu vzdělávání a podnikání na jazykové škole. Ve zbytku se můžete dozvědět v materiálu Franšízy jazykové školy. Přehled výklenku.

Na trhu je spousta federálních společností, které vyvíjejí franchising. Vyšetřili jsme pět nejznámějších sítí jazykových škol a sestavili souhrnnou tabulku s podrobnými komentáři.

* * * data jsou uvedena na únor 2017, možná se v době vašeho čtení změnily čísla, ale můžete předpokládat, že celkové uspořádání zůstává stejné.

Název Alibra školy téměř každý obyvatel města slyšel, v němž je zastoupena tato síť jazykových škol. Vše proto, že společnost věnuje velkou pozornost propagaci své značky a používá pro tradiční reklamní kanály, jako je rozhlas a televize. Partneři nejsou zároveň pověřeni marketingovou propagací. Pro franchisanta je to velký plus. Celková investice na otevření školy pod značkou Alibra školy však bude mírně vyšší než pod názvem dalších společností, které jsme zkoumali. Minimální částka, kterou franchisant musí mít, je 1 300 000 rublů.

Vzhledem k franšíze ABC škola, Je důležité věnovat pozornost sadě franšízového balíčku. Podnikový franchisor nabízí 3 různé balíčky s různými náklady, a proto s různým zapojením franchisora ​​do vašeho podnikání. Například balíček "Minimal", který bude stát v partnerské síti ve výši 250 000 rublů, nezahrnuje právo pracovat pod značkou ABC. S touto formou spolupráce s firmou získává franchisor pouze poradenské služby pro otevření jazykové školy a všechny potřebné dokumenty.

Balíčky "Golden Mean" a "Maximal" poskytují takové možnosti, jako je používání značky, část na oficiálních stránkách, neomezené konzultace o řízení podniku, školení zaměstnanců apod. Náklady na franšízy se tak téměř zdvojnásobily. Celková výše investic bude od 700 000 do 900 000 rublů.

V době komunikace s představiteli společnosti byla sleva pro prvního kupce aplikována na ABC školní franšízu, protože předchozí školy byly spuštěny v rámci jiné schémy. Máte veškerou šanci mít čas na otevření jazykové školy na franšízu za výhodnou cenu. Mějte však na paměti, že společnost požaduje značné množství měsíčních plateb - royalties jsou 50.000 rublů.

Z více návrhů rozpočtu na franšízovém trhu můžete uvažovat o franšízách Ano a Polyglotika. Ta druhá - síť jazykových škol pro děti.

Při výpočtu počátečních nákladů na otevření školy Ano by měla být cena za registraci podniku a nájemné za předpoklad stanovena na celkovou výši předložené investice. Možná franchisor nezahrnuje leasing do finančních výpočtů kvůli složitosti předpovídání, kolik stojí budova, protože rozdíl v nájemních sazbách v různých regionech a ještě více v hlavních městech se projevuje. Tak či onak, neočekávejte, že 400 000 - 920 000 rublů - to jsou všechny prostředky, které musíte investovat do podnikání v počáteční fázi.

Když má smysl koupit franšízu jazykové školy?

Jednou z hlavních výhod, které získáte při provozování franšízy, je důvěra. Práce na obchodním konceptu poskytovatele franchisoru pochopíte, že tento model již byl testován vícekrát, funguje a přináší zisk majitelům. A pravděpodobné, že se vaše vlastní podnik stane ziskem, stejně jako další podniky téže sítě, je velmi velké.

Současně samozřejmě žádný franchisor neposkytne záruku, že vaše škola bude mít 100% obsazenost. Práce centra bude záviset pouze na vašem vlastním úsilí av mnoha ohledech na reklamě.

Jsou franšízy jazykových škol ziskové?

Dnes se vzdělání stalo téměř oblíbenou sférou pro začínajícího obchodníka. Všechno se zdá být tak jednoduché: pronájem místnosti, zařízení pro stoly a desky, nábor učitelů a reklamy, že není pochyb o ziskovosti této myšlenky.

Je spravedlivé říkat, že další vzdělávání trpí druhým porodem. Podniky tohoto segmentu se stále častěji objevují. A pokud se domníváte, že vzdělávací centra mají velmi velké cílové publikum, zákazníci budou vždy nalezeni.

Zvláště pokud jde o centra, školy, jazykové kurzy.

Dnes je pro mnohé třeba cizí jazyk:

 • pracovat nebo chtít pracovat ve velké společnosti a získat vysokou pozici;
 • Ti, kteří jazyku nevěnují včas,
 • milovníky zámořských cest.

A každý rodič si uvědomuje, že budoucnost dítěte závisí na znalosti cizích jazyků.

Důležité! Znalost jazyka pro úspěšnou osobu je nezcizitelná kvalita. Ačkoli angličtina zůstává obzvláště v poptávce, roste zájem o jazyky, jako je němčina, francouzština, španělština a čínština. V současné době se schopnost mluvit cizím jazykem stala konkurenční výhodou, která otevřela nové příležitosti pro lidi.

Takže malé jazykové centrum má všechny možnosti úspěchu, ale pouze ve velkém městě, kde lidé mají lepší finanční příležitosti, a šance získat prestižní práci s vysokým příjmem pro odborníka se znalostí cizího jazyka je dobrým podnětem k učení.

Je-li město malé, jsou šance na úspěch v takovém podnikání, pokud jsou to kurzy s rozšířeným školním programem pro děti. Nestojí však za to, že bychom v tomto případě měli velký slib.

A přesto, se všemi požadavky na jazykové školy a podobné instituce, není tak snadné otevřít takovou firmu od začátku, jak se zdá. Spuštění jazykové instituce nebude vyžadovat velké investice a rozsáhlý personál nebude potřebovat. Ale marketingový výzkum je užitečný (a ne jeden), jedinečný program tříd, licence na právo na výuku a další věci. Při otevření takového podnikání se podnikatel dostane do poměrně hustého konkurenčního prostředí a ne každý bude schopen vydržet konkurenci. Takže formalizovat firmu pomocí franšízy je mnohem přijatelnější možností.

Z jakého důvodu?

 • rychlý start;
 • drobná počáteční investice;
 • dobře rozvinuté metody výuky a korporační způsob práce;
 • pomoc franchisoru při získávání licence v právních a organizačních otázkách;
 • pracovat pod známou značkou jazykové školy, již populární a důvěryhodná klientům;
 • vyučování a zlepšování jazykových znalostí při seminářích a školeních.

Přesvědčivé?

Důležité! Můžete si jistě říci, že nejdůležitější výhodou, kterou získáte při zahájení práce na franšízovém systému, je důvěra.

Podnikatelský koncept franchisora ​​byl mnohokrát testován, pracuje a přináší zisk jeho majitelům. Mnoho známých jazykových center je akreditováno zkušebními skupinami předních univerzit na světě, účastní se mezinárodních programů a dokonce organizuje studium v ​​zahraničí.

Takže je pravděpodobné, že podnikání, které otevřete pod známou značkou, bude ziskové, stejně jako zbytek sítě.

Obvykle franšízové ​​neposkytují požadavky na franchisanta a jeho zkušenosti s podnikáním. Stává se, že znalost cizího jazyka je vítaná a méně často - měla by být "pokročilejší". Někdy existují věkové preference. Ale úkoly na zvýšení úrovně vzdělání obyvatelstva, zlepšení jazykové kultury, spolupráce s dobrovolníky jsou vždy kladeny.

Tradičně otevření školy cizích jazyků nebo centra spadá na začátku školního roku. Ale spolu s nahrávkou skupiny a sezónní skupin, rostoucí popularitě zisku jednotlivé kurzy, distanční vzdělávání, předplatné, získávání, že zákazníci mohou kdykoliv navštěvovat kurzy a kolikrát není omezen. Takový systém je aktivně realizován v mnoha velkých centrech pro studium jazyků.

Důležité! Žádný franchisor nezaručuje ve vaší provozovně 100% obsazení. Práce vašeho centra bude záviset především na vašem úsilí.

Jak si vybrat franšízu?

Každá instituce partnera jejich funkční spolupráce a výběru povolení, je nutné zvážit, jaký je k dispozici vyučovacích metod, jak efektivně uplatňovat tréninkový program je možné získat od poskytovatele franšízy konzultací o vznikajících problémech, konečně, jaká je měsíční výše licenčních poplatků tedy všechny podmínky Smlouva musí být jasná a přístupná.

Jaké jsou tedy návrhy?

Jazykový odkaz. Povolení jazykového centra, celá síť škol, uznávaná jako největší v Rusku. Instituce s každým žákem pracuje podle jednotných standardů a vyzývá k práci učitelům - rodilým mluvčím.

 • Počáteční platba - z 1,9 milionu rublů (je možné vytvořit dvě etapy, část najednou a zbytek - měsíčně);
 • autorská práva jsou určena jednotlivě.

Můžete otevřít dvě školy najednou.

London Express. Jazyková škola s reprezentacemi v různých ruských městech. Hlavní směr - studium angličtiny.

 • Investice - až 1,9 milionu rublů;
 • paušální příspěvek - 330 tisíc rublů;
 • licenční poplatky - 20 tisíc za měsíc;
 • doba návratnosti - 8 měsíců.

ISpeak. Povolení francouzské jazykové školy s mezinárodní sítí; se specializuje na angličtinu, pro děti je organizován speciální kurz.

GO! Anglicky. Osvědčení o celé síti škol. To je centrum pro studium jazyků a kurzů cizích jazyků a vysokých škol v zahraničí, stejně jako práce a stáže v zahraničí.

 • Investice - až milión rublů.
 • paušální příspěvek 200 tisíc;
 • licenční poplatky - 15 tisíc.
 • doba návratnosti - 3 měsíce.
 • Alibra školy.

Školy franchisových sítí cizích jazyků, akreditované Cambridge University.

 • Investice - 1,5-2 milionů rublů;
 • paušální příspěvek - 500 tisíc;
 • odměny za rok: 1 - 35 tisíc, 2 - 50, 3 - 70 tisíc.

««PRODETTI". Středisko čínského jazyka pro děti ve věku 5-18 let. Tato čínská franšíza umožní dětem studovat jedinečnou metodou a získávat vysoké známky v mezinárodních zkouškách. Franchisingové centrum - to jsou balíčky:

 • předškolní oddělení (40000 rublů);
 • školní oddělení (40000);
 • předškolní a školní oddělení (60000);
 • Oddělení sítě center čínských jazyků PRODETI (140 000);

PRODETI je all inclusive (180 000). Všechny metody a nástroje pro síť jsou rozvíjeny v nejlepších tradicích předních univerzit v Číně a na nejvyšší úrovni.

Na závěr

Na ruském trhu existují franšízy společností jakékoliv úrovně a formátu. Viz katalog franšízy na našich webových stránkách. S pomocí franchisingu je přítomnost na trhu rozšířena globálními hráči a menšími centry. Takže začínající podnikatel si může zvolit pro sebe ten nejvhodnější.

Jazyková škola na franchisu může být velmi zisková. Máte-li potřebné prostředky, touhu pracovat a pokračovat v rozvoji v oblasti vzdělávání a založené na známých značkách, vytvoříte vlastní podnik, který vám z vaší práce přinese úspěch, zisk a spokojenost.

Jazyková škola podle franšízy. Nabídky a rysy trhu

Chcete-li otevřít jazykovou školu na základě licence, podnikatel potřebuje zhruba 1 milion rublů počátečních investic a touhu pracovat a rozvíjet ve vzdělávací sféře. Všechno ostatní je slíbeno majitelem franšízy. Nákup značky v tomto druhu podnikání však není vždy absolutní zárukou úspěchu.

Popularita jazykových center a nárůst poptávky po nich jsou snadno vysvětleny. Hranice mezi zeměmi se postupně snižují, lidé jsou více aktivní ve vzájemném kontaktu v každodenním pracovním životě, během cestování a služebních cest. Komunikace s cizincem vyžaduje buď přechod na rodný jazyk nebo jazyk meziměstské komunikace.

Dnes je studium cizího jazyka povinné od základních tříd a pokračuje až do konce školy. Existuje však spousta stížností na způsob výuky. Často jsou schopnosti absolventa omezeny na dovednosti "překladů se slovníkem" a znalost několika gramatických pravidel. Metoda gramatiky, která pochází ze sovětské éry, se stává předmětem kritiky soukromých jazykových center. Na rozdíl od nich jsou metody jazykových škol zaměřeny na překonání jazykové bariéry. Lekce se konají ve formě živé komunikace s učitelem bez použití mateřského jazyka. Místo stlačování se student ponoří do tzv. Jazykového prostředí. Ve formě hry a neustálého dialogu má klíčové dovednosti mluvit a poslouchat, zatímco se člověk učí myslet a volit slova v jiném jazyce.

Přidejte se vzdělávací spojenectví s jazykového centra, nákup franchise - to znamená ponořit se v těsném konkurenčním prostředí. Dnes na tomto trhu existují trendy v rozšířené distribuci škol. Otevřou se v obchodních centrech měst a v obytných čtvrtích spacích prostor (formát "doma"). Pokud se v 90. letech a 2000s, poptávka po výuce cizích jazyků na sobě spekulativní charakter (po sovětském období lidé pociťují hlad a jazyk převládal motiv jít žít v zahraničí), dnes zákazníkům činit informovanější požadavky. Mnozí rodiče cíleně posílají své děti do jazykových center a připravují je na přijetí na zahraniční univerzitu. Oni získali obrovskou popularitu a dokonce vystupoval v individuálních kurzech firemních programů, obchodní výuku cizích jazyků, expresní kurzy k přípravě na cestu do zahraničí a mnoho dalšího. Vzdělávání je v systému víceúrovňové a mnohé ze středisek jsou akreditovány zkušebních středisek předních univerzit na světě, účast v mezinárodních programech a organizovat školení v zahraničí.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Stojí za to říct, že získání značky jazykového centra znamená hodně, ale ne všechny. Vzdělávací činnost má jednu hlavní kvalitu - asi 70-80% klientů, které přijímá na základě doporučení těch, kteří ji již studovali. Jazyková centra mají velmi vysoké procento opakujících se nákupů, což znamená, že školy, které poskytují kvalitní vzdělání, nemusí vždy samou propagaci a rozsáhlé PR-akce. Zákazníci se k nim dostanou bez ní. Proto se zaměřením na kvalitu může podnikatel ušetřit na reklamě. Sarafanské rádio je dobré při distribuování pozitivní a negativní zpětné vazby o metodách výuky v různých školách. Chcete-li získat představu o rozdílech mezi školami, může franchisant jednoduše navštívit buď otevřenou lekci, nebo se zaregistrovat na bezplatnou zkušební lekci.

Otevření jazykové školy na základě licence. Hlavní etapy a výhody

Zakoupením povolení jazykového centra, podnikatel získává právo značka podnikové síti, a spolu s ním i firemních praktik. Exponenciální charakteristika úspěšné značky - učební osnovy a metody schválené mezinárodními institucemi, možnost organizovat účast klienta na mezinárodní zkoušky (zkoušky University of Cambridge FCE, CAE, CPE a IELTS zkoušky a zkoušky TOEFL) a musí být vyškoleni v zahraničí.

Franšízové ​​obvykle nevyžadují franchisanta a jeho zkušenosti s podnikatelskou činností. Ve vzácných případech, říkají vítají jakoukoli pokročilou znalost cizího jazyka (například „Lingvitaniya“ uprostřed), nebo v určitém věku (přednostní věk Skillset franšízy sítě - až 40 let). Mnohem více aktivních majitelů franchisových je třeba připomenout, že práce jako partnery v oblasti vzdělávání, a v popředí by měly být úkolem zvyšování úrovně vzdělání obyvatelstva, zlepšení jejich jazykovou kulturu a tak dále. Standardem pro jazyková centra je provádění aktivní sociální politiky, konání kulturních akcí, společenských akcí a spolupráce s dobrovolníky.

Ve standardním balení franchisové obvykle obsahuje kniha naší značky, pomoc při hledání prostor pro školy, poradenství v oblasti licencí, podpora pro účetnictví a právní záležitosti, výběr a školení personálu, reklamy a uvádění informací na hlavním místě. Dohoda s franchisorem je podepsána poté, co ekonomické výpočty potvrzují možnost otevření školy ve vybraných prostorách. Nejčastěji je doba trvání smlouvy 5 let, po které je prodloužena. Někteří franšízové ​​prodávají takzvané franšízy, které dávají výhradní právo rozvíjet síť v určitém regionu nebo městě. Existují také možnosti, kdy je výhradní při zahájení druhého bodu (například v síti Alibra School), a jsou nabízeny slevy pro otevření každé nové školy. Například, cizí jazyky Learning Center Go! Anglickou franšízy dává 40% slevu na nákup franšízy v jiném městě.

Po podepsání smlouvy si franchisant sleduje pokyny a algoritmy majitele povolení. Bude mu poskytnut projektový projekt, který provede opravy a zónování (nejčastěji je nutné postavit nebo odstranit přebytečné stěny, aby vznikly učebny). Poté bude franchisant muset vybavit centrum nábytkem, spotřebiči (software se zpravidla dostane zdarma od společnosti) a vše potřebné. Pak by měly být dokumenty předány Rospotrebnadzorovi pro sanitární a epidemiologickou zprávu a schváleny Gospozhnadzor. Nakonec, po odsouhlasení personálního obsazení a náboru pracovníků, si franchisant požádá o licenci a dostane povolení k zahájení práce.

Není tajemstvím, že ve vzdělávacím oboru hrají klíčovou roli kádry, a proto franchisor projevuje přímý zájem na výběru personálu. Existují dva možné varianty, které se navzájem nevylučují. První je, když vyhledávání provádí buď samotný franchisant a ústředí poskytuje poradenství při provádění rozhovorů, testování a tak dále. Druhým je, když vlastník franšízy hledá a vybírá zaměstnance sám. Je také možné, že franchisor "pošle" rodilé mluvčí, kteří pracují v oboru a pomáhají takovým zaměstnancům přizpůsobit se na novém místě.

Někteří nebo všichni učitelé jsou vybaveni vzdělávací a metodickou literaturou a poskytují jim školení. Proces přípravy z franšízy může být omezena na volné úvodní přednášky pro učitele a prodejců, a může jít o kontinuálně ve formě pravidelných schůzek školení, semináře, workshopy, školení a doškolování. Řízení předávání znalostí odvětví a jeho učitelé mohou probíhat jak na zemi (např, v centrální kanceláři franšízy nebo franšízy na území), nebo dálkově (Skype konference, firemní chatu, atd.) Problémem práce síťových škol je poskytnout stejně vysoký standard výuky v několika jazykových bodech. Proto se sítě starají o sledování kvality vzdělávání, analýzu výsledků absolventů škol a sledování práce učitelů. Například vedení sítě "Lingvitania" kontroluje videa lekcí, pro které poskytuje recenze a doporučení.

Domníváme se, že otevření jazykové školy je nejlepší na začátku školního roku, aby měli čas na to, aby měli otevřené dny a najímali první skupiny. Je však třeba poznamenat, že skupinová nahrávka a sezónní kurzy nejsou v žádném případě jedinou možností. Nejde ani o individuální kurzy a distanční vzdělávání. Některé jazykové školy, například Go! Angličtina, SkillSet, práce na neomezeném systému. To znamená, že zakoupením předplatného po určitou dobu může klient navštěvovat hodiny kdykoli a neomezeně, například ve třídách fitness. V důsledku toho se učitelé v každé lekci mohou změnit. Takový systém je co nejblíže potřebám klientů, ale způsobuje nedůvěru ve své kvalitě tradičními školami.

Jaké jsou nabídky?

Na ruském trhu najdete franšízy společností téměř jakékoliv úrovně a formátu, počínaje globálními hráči. Francouzská franšíza například vyvíjí známou mezinárodní síť jazykových center Language Link, založenou v Londýně v roce 1975 a působící v Rusku od roku 1994. Tyto společnosti mají své centrá jak v oblasti hlavního města, tak na periferii (například Language Link má asi 60 školících center v Rusku). Dlouho se osvědčili a jejich studenti vykazují tradičně vysoké výsledky při složení zkoušek.

S pomocí franchisingu rozšiřuje mnoho dalších hráčů menšího rozsahu svou přítomnost. Rozšíření se liší v závislosti na umístění středu hlavy. Například, cizí jazyky učí centrum Ano otevírá své body v Moskvě a v bezprostřední blízkosti, síť London Express má vliv v regionu Stavropol a na jihu Ruska, ISpeak - Rostov na Donu, atd. Nejčastěji se profilovací jazyk, který se vyučuje v jazykových centrech otevřených franchisingem, je angličtina. Někdy se školy dokonce specializují výhradně na ně (SkillSet). V mnoha případech jsou do angličtiny přidána němčina, španělština, francouzština, italština, japonština, čínština a také ruština jako cizí jazyk. Standardní sadou služeb jazykových center je vzdělávání dětí, dospívajících ve školním věku a také firemních klientů. Zde je důležité zjistit, jaký směr má škola, a proto je nejvíce známá divákům. Například jazykové centrum "Polyglotika" se specializuje výhradně na děti. Jeho klienty jsou děti ve věku od 1 do 12 let, jejichž rodiče chtějí od dítěte učit cizí jazyk, a to souběžně s celkovým vývojem. Podobné vzdělávání dětí je obsazeno také centrem "Linguitania", jehož více než polovina klientů tvoří děti od 3 let.

Top 10 Nejlepší Franchise 2017: Jazykové školy

Hranice mezi státy postupně narůstají. Cestovat a cestovat po světě každý rok se stává jednodušším. Lidé jsou stále více v kontaktu s občany jiných zemí v podnikání a právě v přátelské komunikaci. Chcete-li porozumět partnerovi a mít příležitost pokračovat v dialogu, je třeba buď přepnout na jazyk svého vlastního, nebo použít jazyk mezietnické komunikace.

Studium cizího jazyka dnes je věnováno velkou pozornost. Kurz začíná již v základní škole. Metody výuky v obecných vzdělávacích institucích však nejsou zdaleka dokonalé. To je důvod, proč soukromé jazykové školy jsou velmi populární. Mají tendenci používat vlastní metody výuky zaměřené na ponoření se do jazykového prostředí a odstranění určitých bariér s tímto souvisejícím.

Školy a centra pro studium cizích jazyků jsou všude otevřená. Konkurence na trhu je poměrně vysoká. A jestliže počátkem 90. let a počátkem roku 2000 poptávka po takových službách vzrušovala, dnes jsou zákazníci ve své volbě škol více chápou a vyžadují vyšší nároky na instituci.

Zkontrolujte náklady

Získáním určité síťové licence podnikatel získává právo nejen používat značku, ale také autorským vzdělávacím programům, metodám výuky. Franchisor pomáhá při hledání vhodných prostor, stará se o právní záležitosti a konzultuje v náborovém procesu.

Z deseti návrhů uvedených na našich webových stránkách je přidělena licence francouzské společnosti School of World Communication. Provozovatel franšízy nevyžaduje platbu za užívání své licence, nýbrž ukládá určité požadavky na školení personálu a používání autorských vzdělávacích materiálů a softwaru. Franšízový program byl zahájen v roce 2014. K dnešnímu dni byly za těchto podmínek otevřeny 2 kanceláře.

Pokud hodláte rozvíjet školu pro výuku cizích jazyků pod značkou "SkillSet", "Windsor" a "Victory School", budete potřebovat od 200 000 do 300 000 rublů investic. Nejoblíbenější mezi franchisery je nabídka první firmy. Od roku 2010 implementuje SkillSet svou franšízu. Již nyní otevřelo a úspěšně provozovalo 25 vzdělávacích center po celém Rusku. Společnost «Windsor» uvedla na trh své povolení v roce 2015 a během této doby se podařilo otevřít 2 jazykové školy.

Pro ty podnikatele, kteří zvažují možnost otevření školicího střediska v souvislosti s školní «Ano», «Language Link», Moskva Inovační Centrum jazykového vzdělávání MILC, nebo „znalostní záruka“ je třeba investovat do rozvoje své vlastní podnikání od 500.000 do 750.000 rublů. Nejvíce recenzí spolupráce ponechala franchisant "Language Link". Tato franšíza byla prodána od roku 2001. V současné době existuje 51 franšízových kanceláří společnosti. Dojmy spolupráce jsou většinou pozitivní. V roce 2015 byla navržena franchising "Záruky znalostí". Navrhované věrné podmínky využilo 16 podnikatelů. Pod značkami "Ano" a Moskevským inovačním jazykovým centrem provozuje společnost MILC franchising se 7 a 2 jazykovými školami.

Nejdražší z našeho seznamu jsou franšízy centra Helen Doron Center a Alibra School. Počáteční investice při nákupu franšízy činí 7000000 rublů a 2500000 rublů. Metodika Helen Dorona je známá již desetiletí, je populární po celém světě. "Alibra School" přitahuje klienty s příležitostí studovat několik cizích jazyků.

Přehled zpětné návratnosti

Hlavním rozdílem tohoto druhu podnikání je, že velké procento klientů přijde do školy pro výuku cizích jazyků, které se řídí doporučeními přátel a známých. Také, s dobrou pověstí a kvalitní školení, můžete se spolehnout na velké procento opakovaných nákupů mezi svými vlastními zákazníky.

Porovnáme-li navrhovaná franchisingové přibližná doba návratnosti, pak můžeme říci, že většina fast-nabídky „znalostních záruky», «School of World Communication» a Moskva inovativní jazykovém centru MILC. Od 2 do 6 měsíců produktivní práce bude nutné, aby investice začaly vytvářet zisk.

Na pozadí jiných jazykových škol existuje síť dětských Polyglotických center. Polyglotika se specializuje na děti od 1 roku do 12 let. Síť Polyglotika působí od roku 2006. První síťové centrum bylo otevřeno v kulturním hlavním městě Ruska v Petrohradě. Polyglotics, který obsadil své místo, získal lásku zákazníků, kteří se zajímají o originální programy středisek, světlý a nezapomenutelný interiér. Velmi příznivý franšízový termín umožnil začínajícím podnikatelům z 20 ruských měst otevřít 36 jazykových center pod franšízovou značkou Polyglotika. Recenze franchise Polyglotics tvrdí, že franšíza ospravedlňuje investice v krátkém čase.

Odplata zbývajících licencí je přibližně 10 - 18 měsíců práce jazykové školy přibližně nepatrně. Načasování závisí na tom, jak ulachno vybrané místo úřad, u kterého cílovou skupinu orientovaná akademická práce a touha pracovat a čelit obtížím na počátku volebního práva.

Francouzská škola cizích jazyků

a vydělat 1,5 milionu
rublů za 1 rok
díky
autorský systém školení

Znát cizí jazyk je užitečný, a někdy dokonce
jistě. Každoročně se jedná o mezinárodní vztahy
posílena:

 • Cestovní ruch je stále populárnější
 • A školení a stáže v zahraničí -
  přístupnější

Pro plnou komunikaci s cizinci
standardní znalosti školy nejsou katastrofální
dost. Co říci o budování kariéry
v zahraničí.

Francouzská škola cizích jazyků

Používáme komunikativní metodu výuky - vyučujeme jazyk prostřednictvím živé komunikace a praxe.

Máme bezplatné konverzační kluby.

Zdarma zkušební lekce v současné skupině - možnost plně se účastnit procesu učení, "vyzkoušejte produkt".

Pohodlné formy školení (skupina, jednotlivec, Skype).

Schopnost platit za školení měsíčně - nevyžadujeme předplacení za celý kurz. Kdykoli můžete trénovat bez finančních ztrát.

Otevření nových skupin každé 2 týdny s pohodlným rozvrhem: dopolední, odpolední, večerní, skupinové víkendy.

Každý učitel naší školy je profesionální učitel s bohatými zkušenostmi z praxe a mnoha zahraničními stáží.

Naše školy se nacházejí v centru města.

 • 200 000 р. Platba all-inclusive
 • z 120 000 rublů. Investice do zahájení
  (v závislosti na regionu
  objev)
 • Připravené vzdělávací programy založené na komunikativní metodice pro každý ze 17 jazyků
 • Marketingová strategie rozvoje podnikání od počáteční fáze až po plné fungování
 • Příručka pro výcvik
 • Finanční plánování nové školy
 • Který pokoj bude pro vás nejvhodnější.
 • Jak získat licenci k provádění vzdělávacích aktivit.
 • Jak správně prodávat služby vašim zákazníkům.
 • Jaké metody se používají k motivování zaměstnanců a učitelů?
 • Jak vytvořit stabilní a úspěšné podnikání v oblasti vzdělávání.
 • Zisk z 250 000 r.
  za měsíc
 • Práce s fyzickými
  jednotlivců a firem
  zákazníkům
 • Práce
  obchodní model s
  příležitost
  vývoj
 • Soutěžní
  návrh na
  klientů

Sdílíme tajemství, jak otevřít škola cizích jazyků a jak je úspěšná. V Divelangu byla použita autorova metoda rozvoje řečových a komunikačních dovedností studentů. Pokud standardní přístup zdůrazňuje mechanické zapamatování vybraných slov, raději vysvětlíme, jak přijmout princip myšlení v novém jazyce pro vás. Tato technika vám umožní vytvořit dialog s cizinci během několika týdnů od začátku tříd, shromažďovat znalosti a slovní zásobu pro komunikaci na zcela odlišných tématech.

Ve škole se děje nejen skupinová, ale i individuální lekce. Děláme vše, abychom zajistili, že během tréninku se budete cítit výjimečně pohodlně a nenapadnete stres, který může tento proces doprovázet a zkomplikovat.

Franchisingové školy cizích jazyků - to je úspěšné učení pro lidi všech věkových kategorií a různé zájmy! U nás uděláte svět ještě zajímavější a cestování - cenově dostupné!