ASKENT

Dnes je téměř vždy obtížné nalézt místo na maloobchodním trhu v maloobchodě, protože existuje dostatečný počet podnikatelů, kteří se již v maloobchodě zabývají všemi možnými typy obchodů. Podnikatel začínající se však může pokoušet získat část trhu, pokud může nabídnout spotřebitelům něco nového a zajímavého. V maloobchodním prodeji pytlů, kufrů a podobných výrobků je obtížné přijít s něčím originálním a přitahovat nové spotřebitele a takové podnikání dnes je ve většině případů poměrně složité.

Ale podnikatel, který se rozhodl věnovat prodejním pytlům, může vybudovat úspěšný obchod, pokud pro sebe může najít důležitou konkurenční výhodu, obcházet své konkurenty a přilákat spotřebitele do svého obchodu; což je opravdu obtížné, ale je možné, pokud znáte specifické rysy podniku a vždy berte v úvahu všechny specifika podnikání v tomto směru. V každém velkém městě je více než jeden obchod, který svým zákazníkům nabízí možnost koupit tašky a podobné doplňky, existuje několik možných formátů práce.

Nejjednodušší způsob, jak pracovat s dodavateli o levných výrobků, v tomto případě to bude nutné otevřít obchod, který nabízí svým zákazníkům celou řadu výrobců produktů, ale hlavní výhodou takového výstupu je cena zboží - je to levnější, a spotřebitelé stávají velké množství lidí.

Můžete si otevřít obchod s pytlemi, tzv. Boutique, kde se prodávají špičkové zboží elitní třídy, a pouze obchody stejné třídy budou konkurenty; pokud budete prodávat levné tašky, elitní butiky nebudou soutěžit a naopak.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Obecně platí, že je třeba poznamenat, že často pytle jsou prodávány jako doplňky, průmyslový komplex v mnoha oděvních prodejen, specializované prodejně sáčky, podle pořadí, je v rozsahu, jako kufry, spojka tašky, diplomatů a podobných produktů, stejně jako všechny druhy drobné příslušenství, a to až do tie a klíče pro klíče. Ano, tento obchod je zaměřen nejen na dívky, ale i na muže, a dokonce nabízí výrobky pro různé věkové kategorie. V zásadě to zjednodušuje práci podnikatele, protože má dost na to, aby studoval trh a zjistil, co spotřebitelům chybí. Pokud se mnoho módních butiků, které dodávají kabelky pro ženy, měli byste uvažovat o obchodu, kde mohou lidé najít produkt podle chuti. To platí pro cenové rozpětí, pokud je trh přesycen návrhy levného zboží z Číny a Turecka, bude otevření butiku italské kabelky být velmi slibný venture. Obecně platí, že obchodní tašky může probíhat i na trh ve stanu a ve velkém obchodě, kde jsou výrobky do celého světa. Vše závisí na významu tohoto podniku nebo podniku a jeho podnikatelských schopnostech.

Chcete-li začít, musíte se zaregistrovat jako obchodní subjekt. Nejjednodušší způsob, jak rýsovat jako individuálního podnikatele, protože to by vyžadovalo podnikatel z malé finanční investice, mít trochu času a úsilí. Pokud potřebujete registrovat právnická osoba, je nejlepší se zaregistrovat společnost s ručením omezeným, protože v tomto případě, stejně jako v případě osob samostatně výdělečně činných, je k dispozici zjednodušený daňový systém, který zahrnuje transfer do státu, který není o více než 6 procent z příjmů, nebo o 15 procent z provozního zisku jako daně. Neexistují speciální povolení a licence pro tento typ činnosti, takže ihned po registraci můžete začít s prodejem. Činnosti spadají do definice (OKPD 2) 47.78 Ostatní maloobchodní služby ve specializovaných prodejnách.

Důležitou etapou v organizaci takové činnosti je nalezení místa pro váš obchod. Jak již bylo řečeno, můžete pracovat na trhu ve vašem stanu nebo v malém obchodě, ale je těžké zavolat vážnou firmu. Obecně je obtížné jednoduše volat podnik. Proto stojí za to zvážit možnost nejprve otevřít alespoň malý obchod, ale na přijatelných místech, kde je vždy velký počet potenciálních zákazníků. Nejoptimálnější možnost - pronájem oblasti v nákupních centrech, je tam můžete počítat s největším počtem zákazníků. Nicméně, tam je odpovídající cena, to je obvykle mnohem vyšší než ještě v centru města, a to i přesto, že centrum se nachází v nějaké vzdálené čtvrtletí. Náklady na nájemné v obecně závisí na mnoha faktorech, například vybavení areálu, stejně jako i od města díla - v provincii mohou spolehnout na levné, ale v městských oblastech jsou vhodné prostory jasně bude stát velké peníze.

Pokud je to možné, mohou být prostory vykoupeny v majetku, a pak v případě selhání podnikatel bude mít majetek, který lze také pronajmout. Minimální velikost místnosti je asi 30 metrů čtverečních, ale tam nebude možné umístit příliš mnoho zboží, tyto obchody obvykle zaujímají určité místo, ale zboží nenabízejí všem možným kategoriím spotřebitelů. U velkého obchodu potřebujete nejméně 100 metrů čtverečních, už to bude jakýsi supermarket, kde se zboží nachází v určitém pořadí a pro každou kategorii vyčnívá jeho vlastní část. Zde potřebujeme zkušenosti s uspořádáním maloobchodních prostorů, protože spotřebitel by měl být také příjemný při výběru zboží a podnikatel má zájem kupujícího kontrolovat celý sortiment před tím, než se rozhodne.

Dalším krokem je nalezení dodavatelů produktů. Najít levné zboží by neměl být problém, mnoho firem pracuje s čínskými výrobci, kteří mohou dodávat výrobky, jejichž náklady i s přihlédnutím k dopravě a celní náklady budou nižší než výrobní náklady, a to iv ruských výrobců. V Rusku a na všech kvalitních zbožích není dnes trh nasákl nabídkami zahraničních výrobců. Elite produkty pocházejí ze zemí západní kultury - to je Evropa a Spojené státy americké na prvním místě. Takové výrobky stojí o řadu větší a kupují se ne moc, pokud je to nutné, nebo z praktických důvodů, ale protože jsou módní. V tomto ohledu jsou luxusní butiky tašek vždy vědomy všech nových módních trendů, nabízejí svým zákazníkům nové sbírky a proto jsou nuceny zbavit starých na úkor slev. Business pro prodej luxusních výrobků obecně poněkud komplikované a poněkud riskantní, než obchodování jednoduché pytle, ale i více ziskový, protože marže z podobného výrobku může být velmi značné, a náklady na výrobek vysoké. Cenový rozsah je velmi, velmi široký od těchto výrobků, značka je občas a někdy i desítkykrát dražší než její čínský protějšek neznámého výrobce. A není vždy možné říci, že kvalita je výrazně odlišná, spotřebitel potřebuje značku a vlastnosti zboží a toto vše musí být vzato v úvahu.

To znamená, že nejjednodušší způsob, jak nakupovat produkty v Rusku od zprostředkovatelů (ale často nerentabilní), ale je to lepší, aby samostatně jednat s výrobci z jiných zemí a stanovit dodání zboží. Známá značka může vyžadovat, aby podnikatel otevřel pouze obchod s monobrandem, kde budou prezentovány pouze jejich produkty, někdy dodavatel nabízí pro to příznivější podmínky spolupráce. Najdete také povolení, i když to může být docela obtížné.

Chcete-li, aby obchod byl populární mezi obyvatelstvem, musíte neustále udržovat inzerci, v případě otevření velkého nebo značkového obchodu musíte vyvinout plnohodnotnou marketingovou kampaň. To je způsobeno skutečností, že levné zboží není kupují pro módu a demontované iv případě, že vak byl propuštěn v poslední sezóně (i co se týče módy a dělal „zastaralý“ po dobu několika let). Ale značkové věci se prodávají dobře jen ve své době, stojí za to, aby výrobce vydal novou linku - a podnikatel je nucen koupit novou šarži, bez ohledu na to, jak dobře byl předchozí. Vzhledem k tomu, že dodatečný poplatek za tašky může dosáhnout 100% (a někdy ještě více), můžete držet propagační akce a prodeje, které vzrušují kupce. To znamená, že bez prodeje zůstane obchod v žádném případě nezůstane. Reklama sama o sobě by měla být věnována všem médiím, a poprvé, musí být dostatečně agresivní kampaň - nejprve je třeba přivést do obchodu maximální možný počet zákazníků, další práce „word of mouth“, a jeho stabilní zákaznická základna bude tvořit po chvíli, má pověst mezi obyvatelstvem, obchod se stane slavným. V den zahájení můžete provozovat akční akci, například prodávat zboží za slevu nebo nabízet zákazníkům příjemné bonusy.

Můžete také přemýšlet o vytváření svých stránek a nebude se stát pouze platformou pro inzerci a umístění informací, ale také vám umožní obchodovat s vaším produktem prostřednictvím Internetu, který nedávno získal popularitu, a tento směr je velmi slibný. Takže můžete výrazně zvýšit svůj prodej, obcházet konkurence a pracovat na předběžné objednávce, nabídnout zákazníkům širší sortiment, nakupovat vzácný výrobek pouze na požádání. Chcete-li vytvořit stránky, musíte se obrátit na specializované kanceláře, které se zabývají nejen vývojem, ale také podporou stránek, které přilákají co nejvíce zákazníků.

Franšíza sáčků a kožených výrobků

Zeptejte se sami sebe: co obdivuje každé dívce? Samozřejmě, tašky. Toto příslušenství je samostatným prvkem šatníku a pečlivě vybrané majitelem pro vhodné stylové vybavení. Na prodej sáčků a kožených výrobků můžete vytvořit velmi výnosné podnikání, ale za předpokladu integrovaného přístupu k budoucímu podnikání a důkladné analýzy trhu. V maloobchodě s taškami a příslušenstvím byste měli nejprve určit cenový rozsah zboží, pro který třídu zákazníků budete vedeni:

 • ekonomická třída;
 • střední kategorie spotřebitelů;
 • prodej luxusního zboží.

Řada sortimentů koženého zboží je velmi rozmanitá a není omezena pouze na tašky. Pokud otevřete obchod s variantou ekonomiky, můžete bezpečně počítat s vysokým obratem s ziskovostí kolem 35%. Prodej zboží zaměřeného na střední vrstvu obyvatelstva je charakterizován nižší poptávkou, ale cenová politika umožní dosažení úrovně ziskovosti 50%. Prodej luxusního zboží zahrnuje spolupráci s franšízovou značkou sáček a koženého zboží.

Módní závislost:

Nejčastější chybou nově příchozích v tomto segmentu podnikání je pomalá rychlost reakce na módní trendy. Je třeba sledovat, rychle reagovat na změny ve světě módy a upravit matici produktů. V tomto případě se při výběru franšízové ​​kabelky a kožené zboží, budete mezi prvními informováni o nových trendech ve světě krásy, protože vypracování řady komerčních produktů bude přímo zapojených do franšízy.

Jak začít rychle obchodovat s obchodními taškami kožených výrobků

Tašky a kožené zboží jsou skutečný produkt, který občané s průměrným příjmem nakupují každých několik let, a módní a módní ženy si mohou dovolit častěji měnit své doplňky. Zahájení podnikání od nuly na tyto produkty je spojeno s mnoha komerčních rizik, včetně nebezpečí, že uzavírání smluv se nepoctivé poskytovatelé pracující bez potvrzení garantuje kvalitu svých výrobků. Rozhodnutí o koupi franšízy pro prodej pytlů a koženého zboží proto bude dobrým způsobem, jak investovat vydělané peníze a rozvíjet své podnikání, což přinese stabilní příjmy a osobní rozvoj.

Jak nakupovat franšízové ​​tašky z koženého zboží

Než si vyberete a koupit povolení pro prodej výrobků z kůže, je třeba vzít malé hospodářství činností spojených s SWOT analýza hlavních konkurentů v této oblasti, aby přezkoumala svůj sortiment výrobků a metod vlivu na klienta.

Z jakých rizik jste chráněni, začněte svou práci na franchisu:

 • Soutěžící s již založenou klientelou a dobrým místem prodejen.
 • Nákup zboží se špatnou kvalitou nebo neúspěšně upravenou logistikou a v důsledku předčasné logistiky.
 • Špatně vybraný personál.
 • Pokles kupní síly. Provozovatel franšízy sleduje veškeré změny trendů na trhu v souladu s ekonomickou situací v zemi a ve světě, takže vaše sortimentní a věrnostní programy pomohou zvýšit příležitost k nákupu zboží.
 • Růst cen. Dodavatelé vám vždy dodají zboží za nejnižší cenu jako partner známé značky.

Také předtím, než začnete studovat a vybírat nejlepší franšízy pro prodej tašek z koženého zboží v Rusku, musíte pochopit, jaký formát práce vaší prodejny je pro vás nejvhodnější.

Přibližná koncepce koženého franšízy:

 • Obchod.
 • Prodej ostrova v obchodě.

Možné formáty pro práci v obchodě s taškami a koženým zbožím podle franšízy:

 1. Výroba a prodej tašek a výrobků z přírodní a umělé kůže.
 2. Obchod s taškami a příslušenstvím s místem.
 3. Internetový obchod s taškami a koženým zbožím.
 4. Showroom pro prodej sáčků a koženého zboží.

Co nabízíme: skutečné kontakty franchisorů z Moskvy, Petrohradu (SPB) a dalších měst. Strukturovaný a pohodlný katalog franchisingů, které prodávají tašky z koženého zboží náklady, recenze a podmínky vám pomohou učinit správnou volbu rychleji a začnete vydělávat dnes.

Ve videu: Debriefing s Alexejem Voroninem. Cyril. Výklenky: Kožené kabelky

Výhody a nevýhody práce na franšíze

Výhody práce na franchisu:

 • Ty budou poskytnuty na základě koncesní smlouvy, vypracované kožené zboží obchodní prodávat kabelky plán přizpůsobit vašem městě / regionu v souladu s informacemi, které poskytujete o plnosti regionu cílové skupiny a konkurence.
 • Pracujte pod ochranou známé značky na trhu s jistou loajální klientelou.
 • Rychlá příležitost stát se vlastníkem vašeho podnikání.
 • Poradenská podpora, pomoc osobního manažera (ne všichni franšízové)
 • Včasná změna sezóny a dodávka nové produktové řady, dobře promyšlený obrat a systém slev, dobrá cena za dodání zboží.
 • Zákaznické merchandising, promyšlené uspořádání zboží, schopnost vyměňovat zbytky za současné modely.
 • Dodávky příslušenství, třídění.
 • Pomoc při výběru a školení pracovníků, návrhu a výběru prostor.
 • Vyvinula efektivní cenovou politiku.

Někteří franšízové ​​nabízejí super-snadný start - otevření obchodu může trvat od 1 do 2 měsíců.

Na videu: Je to hore. Kožené zboží, osobní zkušenosti.

Naléhavost zahájení podnikání na sáčky a kožené zboží

Dnes má drtivá většina maloobchodních segmentů zažívá období tzv. "Post-turbulence". Odborníci poznamenávají, že toto období recese a nové příležitosti k získání módních věcí se objevují mezi špičkovými obdobími nekontrolovaných pohybů na trhu.

Ve videu: Začněte opalovací činnost na internetu

Cílové publikum je charakterizováno chováním:

 1. Zvyk snížit životní úroveň.
 2. Vnímání hranic kvality je poněkud rozmazané.
 3. Online spotřeba dosáhne nové úrovně, důvěra v tyto nákupy se zvyšuje v důsledku dobré ceny a kvalitní služby.
 4. Vznik nových značek a rostoucí zájem zákazníků na ně. Současně nové značky kombinují to, co klient hledá: jasné umístění, relevance a příležitost šetřit peníze.
 5. Politika substituce dovozu umožňuje maloobchodu postupně vystupovat na ukazatele před krizí nebo je alespoň přistupovat k nim.

Hlavní potřeby cílové skupiny:

 1. Možnost koupit levněji. Z tohoto důvodu trend výběru levnějších značek, očekávání slev a prodejů,
 2. Některá skepsa ve výběru (studium cen, hodnocení produktů),
 3. Odmítnutí náhlých akvizic, nákupy jsou naplánovány, seznam potřebných věcí je pečlivě vypracován,
 4. Kategorické zamítnutí nákupů pro budoucí použití nebo uložených nákupů,
 5. Schopnost nakupovat rychle a pohodlně (online maloobchod, obchody v docházkové vzdálenosti).

Spotřebitel si nejčastěji vybere obchod s více značkami, což je způsobeno:

 1. Možnost výběru produktu z cenových segmentů
  "Střední plus" a "prémie" v regionech.
 2. Snižte obchodní rizika pro podnikatele sami.
 3. Vytvořte široký návrh zástupců různých kategorií cílového publika, ve kterých se liší
  funkční a stylové požadavky.

Na videu: Chcete-li otevřít dílnu z koženého zboží

Kdo může otevřít obchod na pytlích a kožené zboží pro franšízu

Musíte mít alespoň:

 1. Pronajmout nebo vlastnit prostory podle předem dohodnutých standardů s ústředím.
 2. Schopnost investovat částku.
 3. Zkušenosti s prodejem.
 4. Ochota dodržovat normy stanovené franchisorem a dodržovat podmínky koncesní smlouvy.

Jak otevřít obchod s koženými výrobky - který se bude rozvíjet a bude mít zisk?

Navzdory množství obchodů můžete vždy najít své místo, ve kterém nabídka stále není dostatečná k pokrytí poptávky. Ale i když je trh plný, kompetentní a originální přístup pomůže přerozdělit toky zisků. Vlastnosti obchodu s koženými výrobky jsou takové, že není zapotřebí, aby řada položek byla povinná pro další prodejny týkající se šatníku a stylu.

Vlastnosti prodeje koženého zboží

Kožené zboží zahrnuje kožené výrobky, které nevyžadují vhodnou velikost. To jeumki, příslušenství, peněženky a peněženky, hospodyně, držitelé vizitek a další položky, které jsou koupeny buď pod vlivem nálady, nebo jako dárek, nebo jako doplněk stylové šatní skříně. Schéma podnikání se nijak neliší od žádného jiného odbytu - nákup zboží a prodej za příplatek, ale existují některé funkce.

V závislosti na zvolené cenové kategorii zboží, ziskovost může činit zhruba 50% u zboží ekonomiky a střední třídy a až 140% u luxusního zboží. Pokud se zaměřujete na masový kupující a dovážíte levné zboží, marže nemůže být vyšší než rozumná mez - účinek cenově dostupné kupní ceny zmizí. V těchto prodejnách není zisk záviset na velikosti označení, ale na sortimentu a neustálém zvyšování míry prodeje. Je pro hromadné kupce, že obchody s koženými výrobky budou vyhovovat, kde si můžete koupit téměř všechna jména této skupiny zboží, od tašky až po doklady.

Pokud je výběr drahými značkovými produkty, pak existují dva způsoby, jak překládat svůj obchodní plán do praxe. To je Multibrand obchod, kde si můžete koupit tašku od Versace, Armani Řemen kalhotový kabelku a Gucci a uložit mono-značkové, otevřené povolení. Ne všichni elitní výrobci jsou připraveni poskytovat franšízy, toto musí být také vzato v úvahu. Stojí za to, že franšízový balíček je poměrně drahý, ale získáte časově prověřený marketingový plán, diskontovaný systém slev, podporu pro mateřskou společnost a důvěru náročných kupujících.

Složitosti obchodu s koženými výrobky je pohroma všech maloobchodníků - móda. Kupující koženého zboží jsou ve většině případů citliví na změnu módních trendů a podle rozmary těchto trendů se musí přizpůsobit. Nicméně, stráž stability je vždy klasika, některé věci se nemění roky a klasický pás kalhot z Armani nebo Gucci může udržet úroveň poptávky po mnoho let.

Finanční část podnikatelského plánu

Dvě nejvíce vynaložené části rozpočtu jsou pronájem nebo koupě místnosti, včetně obchodního vybavení a částky přidělené na počáteční nákup zboží. Pronájem místností v nákupním centru, v závislosti na místě, může být asi 500 000 rublů měsíčně. Částka také závisí na podlaze, na které se nachází obchodní prostor, zpravidla čím vyšší, tím levnější. To je vysvětleno jednoduše - hlavní proud potenciálních kupujících prochází prvním patrem.

Nejprve je možné ušetřit na obchodním zařízení, je-li možné použít zařízení z druhé ruky. V závislosti na oblasti vaší zásuvky se také vypočítají náklady na zařízení. Když obchodujete s koženými výrobky, nemůžete vybavit šatny, ale jen dobré zrcadlo, před kterým budou zákazníci schopni odhadnout, kolik se jejich taška nebo pás přizpůsobí.

Nakonec je částka za nákup zboží určena cenovým rozsahem vašeho obchodu. Tašky v hodnotě až 3 000 rublů v nákupu jsou dovezeny z Turecka, Číny. Volitelně můžete vyhledat domácí výrobce. Tašky drahé značky budou stát asi dvakrát tolik, ale jejich přírůstek je vyšší. Pokud se kromě pytlů neplánuje nic jiného, ​​pak může být sortiment tvořen třemi stovkami zboží, ale musíte poskytnout různé styly, tvary a velikosti. Pásy a peněženky patří k cenově dostupnějším zbožím, pro ekonomický začátek je možné rozšířit sortiment tím, že vytvoří několik skupin zboží. To zvyšuje pravděpodobnost nákupu, zejména v předvečer svátků, kdy se kožené zboží stane obzvláště oblíbeným jako dárky pro přátele a rodinu.

Dokumentační náklady ve většině případů jsou standardní, pokud se nejedná o nákup franšízy, pak jsou náklady mírně vyšší. Obvykle je vyžadováno obchodní patentové a obchodní povolení, kopie nájemní smlouvy, kopie certifikátů a další dokumenty soukromého podnikatele nebo LLC. V některých případech je vyžadováno oprávnění k označení, pokud je umístěno mimo obchodní centrum, a schvalování provozního režimu.

Problematika obchodních prostor a nákupy zboží

K dispozici jsou funkce práce v samostatné budově koženého zboží a při pronájmu butiku v budově nákupního centra. Pokud je pronájem závodu v komplexu určen pro tok potenciálních kupujících, kteří nějak vidí obchod, pak samostatná samostatná místnost bude vyžadovat hlubší práci na vývěsce a reklamě. V samostatném obchodě nebo v salonu zpravidla jde účelně. Výhodou je v tomto případě poměrně vysoké procento kupujících ve srovnání s těmi, kteří jsou zvědaví, kteří se nevyhnutelně dostanou do nákupního centra.

Standardní sada obchodního vybavení pro obchod s koženým zbožím je následující:

- stojany na tašky;
- zasklené okna pro drobné kožené výrobky;
- Počítadlo;
- pokladna;
- bezpečné pro dokumenty a peníze;
- Správně navržený roh kupujícího.

Je nesmírně důležité přistupovat k uspořádání zboží nejvýhodnějším způsobem, aby byly všechny položky v co nejlepším světle. Chcete-li to provést, můžete pozvat zkušeného merchandiser. Hlavním pravidlem merchandisingu je to, že zboží je pro zákazníka "tváří", to znamená, že neexprimující konec balíčku nemá motivaci k nákupu a dává výhledovému dílu nedbalý vzhled.

Zaměstnanci pro obchod s koženými výrobky

Nepochybně jsou prodejci povinni porozumět vlastnostem produktu, aby v případě potřeby poradil kupujícímu. Kde mohu najít takové prodejce? Můžete požádat o náborovou agenturu a objednat výběr personálu v souladu s požadavky, ale existuje možnost výcviku pro prodejce přesně podle potřeb vašeho obchodu. To bude vyžadovat úvodní kurz v práci, seznámení prodejců se značkami, vysvětlení cenové politiky.

Na malém úložišti o rozloze až 30 metrů čtverečních. měřiče, jsou zapotřebí dva dodavatelé, pokud je obchod označen, bude vyžadován také správce. Účetnictví může být vynaloženo externě, aby se šetřily peníze, protože účetní je poměrně drahý. Pokud nakonec plánujete otevřít řetězec obchodů, můžete přemýšlet o vytváření vlastního účetnictví. Pro čištění je také vyžadován technický personál, možná budete potřebovat stráž. Přijímající bezpečnostní stráž samostatně nebo kontaktovat příslušnou firmu se o tom rozhoduje individuálně. Při otevírání obchodu v budově nákupního centra může být ochrana poskytnuta majiteli.

Zvýšení tempa prodeje

Přitažlivost klientů hraje důležitou roli v úspěšném fungování obchodu a zde je třeba vyvinout plán reklamních kampaní. Nejlevnějším způsobem, jak přilákat zákazníky, je distribuovat letáky a letáky.

Atraktivní atraktivní vývěsní tabule, billboard, světelná kazeta a další prvky venkovní reklamy práce na místě a vzdáleného klienta mohou být přitahovány příslušnými oznámeními v tisku, na internetu, na místním televizním kanálu.

Způsob diskontních slev a bonusů pro získání kupujícího je docela efektivní. Program slev můžete provést několika způsoby, například vydávat speciální plastové karty pro běžného zákazníka. Zákazník pozvaný běžným zákazníkem se může spolehnout na symbolickou slevu a loajální zákazník má také příjemný bonus. Vyplněním karty běžného zákazníka je možné vytvořit vlastní zákaznickou základnu, která může posílat propagační brožury a brožury s novými katalogy, oznámení o svátcích a samozřejmě gratulujeme k svátkům.

Poskytněte zákazníkům další služby, například rychlou opravu armatur nebo službu pro zkrácení pásů, rozbití nových otvorů na řemenech. Tato aktivita orientovaná na klienta rychle dobývá přílohu zákazníků.

Otevřít úspěšný obchod s koženými výrobky, nejen samotná touha, konkurence nás nutí vynalézt nové způsoby práce. Existuje však mnoho výhod pro tento typ podnikání: není nutné přizpůsobovat zboží parametrům kupujícího, s výjimkou zkrácení pásu. Obchod s koženými výrobky může přinést vysoké zisky a kompetentní obchodní plán pomůže vyhnout se běžným chybám.

Franšíza sáčků a kožených výrobků

✓ Franchise - efektivní, rychlý a spolehlivý způsob, jak otevřít svůj lukrativní obchod s taškami a příslušenstvím "Sackbag"


Co dostanete:

 • Staňte se součástí společnosti "Sackvoyage";
 • Vytvořte si vlastní podnik pomocí našich znalostí, zkušeností a technologií.
 • Získejte ziskové podnikání, ve kterém je vše promyšlené, vypočítané a testované v praxi. Stačí, abyste od nás podnikli hotové obchody a začali vydělávat peníze.
 • Čistý zisk z jednoho obchodu je od 50 000 do 300 000 rublů za měsíc.

Objem trhu s taškami v Rusku se odhaduje na 84 000 000 000 rublů ročně. Celkem se prodává 93 000 000 sáčků a příslušenství ročně. To znamená, že každý člověk v Rusku 1-2 krát za rok koupí tašku nebo příslušenství v tašce.

Prodáváme 3 balíčky franšízy s různými rozpočty.

Všechny franšízové ​​balíčky jsou zaměřeny na "průměrnou" a "střední +" třídu obyvatelstva.

Investice do otevření obchodu s plochou 30 metrů čtverečních činí 600 000 rublů.

Investice do otevření obchodu zahrnují:

 • Sada obchodního vybavení 190000-300 000 rublů;
 • Vývěsní tabule, 10000 rublů;
 • Sortiment zboží, 400 000 rublů;

Požadavky na prostory :

 • Plocha 20 - 100 metrů čtverečních
 • Obchodní centra s vysokou dopravní kapacitou nejsou vyšší než 2 podlaží
 • Počet obyvatel města je od 10 000 lidí

Doba návratnosti :

 • Touha mít vlastní stabilní, ziskový a konkurenceschopný obchod v maloobchodě s taškami a příslušenstvím;
 • Dostupnost počátečního kapitálu;
 • Prostory v objektu nebo na pronájmu o rozloze 20 m². v nákupním středisku.

Obchody mohou být otevřeny ve městech s počtem obyvatel 10 000 lidí.

Proč si od nás koupit franšízu, je to výhodné?

 • Žádné paušální částky a licenční poplatky
 • Doplatek 130 - 200%
 • Otevírání obchodu od začátku, ztratíte mnohem více síly, času a peněz, abyste je přinesli do zisku.
 • Doba návratnosti 5 - 12 měsíců
 • Ušetříte při nákupu a výběru sortimentu. Pro vás to udělají odborní specialisté s rozsáhlými zkušenostmi.
 • Máme více než 20 let zkušeností s otevíráním a vývojem obchodů různých formátů.
 • Pomozte při výběru místa pro obchod
 • Pomoc při uzavírání nájemní smlouvy. Sami budeme analyzovat nájemní smlouvu a usilovat o vyjednávání s cílem získat nejvýhodnější podmínky pro pronájem prostor
 • Uveďte podrobný průvodce pro uvedení a správu obchodu a personálu
 • Uveďte průvodce pro propagaci obchodu
 • Nainstalujte systém CRM
 • Analýza vašich prodejů a včasná doporučení pro zvýšení tržeb
 • Jednoduché účetnictví. Uložíte účetního.
 • Jednotné marketingové oddělení. Ušetříte obchodníka.
 • Jednotné oddělení nákupu. Ušetříte kupujícímu.
 • Jednotný sklad zboží. Ušetříte zboží.
 • Odborné oddělení obchodních analýz. Ušetříte v analytice.
 • Vždy v kontaktu zkušení učitelé, kteří mají zájem o prodej vašeho obchodu.

Chcete získat z 50 000 až 300 000 rublů měsíčně? Pak udělejte první krok!

Všechno, co se mnou nese: jak otevřít lukrativní obchod s taškami

Pro převážnou většinu žen hraje důležitější roli příslušenství než oblečení. Ve skutečnosti designéři zdůraznili, že dobře uzavřeno obuv, kabelky, šperky nebo pásu budou moci ušetřit i špatnou nebo nemoderní cestou. V pytlích šatnách ženských mají zvláštní místo, protože různé instance jsou vybrány pro různé účely:.. Více prostorné a posunutí - pro přepravu nebo uložení potřebných věcí, malé a originální - na výzdobu a doplňují obraz, atd. Příslušenství zvolí barvu a styl, on nebo mohou být přizpůsobeny jít na rozdíl od boty, opasky, rukavice, šály a čepice.

Tašky jsou navíc zajímavé a nezbytné nejen pro dámy, ale i pro muže a dokonce i pro děti. To je důvod, proč otevření vlastního obchodu k prodeji tohoto příslušenství může být velmi výnosné podnikání.

Kožené zboží: rysy a nuance činnosti

Před otevřením tašky od začátku musíte pochopit různé aspekty a rysy tohoto podnikání.

 1. kabelky k prodeji může být prospěšná v každém ročním období, protože vaše hlavní cílové skupiny - ženy - chtějí mít moderní a nové doplňky každou sezónu. Obchod může být rozšířen, a jiné zboží, které nezabere mnoho místa (slunečníky, peněženky, peněženky, klíčenky, čepice, šály a rukavice, opasky a pásky, brýle), ale budou moci se ziskem rozšířit svůj sortiment a aby v místě prodeje k dnešnímu dni, aniž by byl vázán na sezónnosti.
 2. Soutěž v tomto oboru je poměrně velká: sáčky jsou prodávány na trzích, v spontánních obchodech, velkých a malých obchodech, elitních butikách. Samozřejmě, rozdíl je v kvalitě výrobku a jeho ceně. Měli byste se zaměřit na potenciální cílové publikum a rozhodnout, který spotřebitel a kolik výnosů bude váš obchod vypočítat.
 3. Po definování předchozího bodu můžete pochopit, kde hledat dodavatele. Pokud koncept zahrnuje prodej kvalitních stylových výrobků nebo exkluzivní nejnovější módní inovace, budete muset pracovat přímo s výrobci a známými značkami. Přímé dodávky vás ochrání před falšováním nebo spotřebním zbožím. Pokud však chcete, aby se podnik rychle splatil, přidejte do sortimentu a zboží pro střední třídu, jejichž dodávku lze objednat ve velkoobchodních společnostech.
 4. Přemýšlejte o tom, jak se můžete ziskově odlišit od svých konkurentů. Možná nebude tak slibné uspořádat malý obchod se suchým zbožím, jako například otevřít tašku a kufry. Lidé vždy potřebují cestovat někam nebo cestovat a velké cestovní tašky / kufry jsou neméně nutné než malé krásné doplňky. Kromě toho po příjezdu na vás za jeden produkt může osoba zakoupit několik aktualizací najednou, pokud najde vše, co potřebujete. Mějte zájem o koupi slevy pro druhou koupi, rozšiřte diskontní karty, přidejte bonusy nebo drobné dárky - a vrátí se k vám znovu nebo doporučte obchod svému přáteli.

Na samém začátku

Proveďte podnikatelský plán pro sebe, abyste rozuměli postupu, zohledněte vše a nenechte si ujít něco důležitého:

 • provést analýzu situace s podobnými obchody ve vašem městě (v megacities je to obtížněji děláno, pak se bude muset provést kontrola v okolí), studovat všechny silné a slabé stránky podnikatelů, kteří jsou v tomto oboru již dlouho;
 • najít vhodnou místnost;
 • založit firmu a získat povolení k obchodování;
 • vyberte dodavatele;
 • vyplňte úložiště a začněte pracovat.

Odborníci doporučují, aby nejprve pracovali nezávisle, aby bylo možné posoudit situaci s poptávkou, analyzovat výši výnosu v různých dnech apod. Reklama může být do vašeho obchodu již na cestách.

Právní registrace

Vzhledem k tomu, že všechno by mělo být zákonem požadováno, musíte před otevřením obchodu s taškami zaregistrovat firmu. V tomto stádiu vám nebudou žádné potíže, protože nebudou potřebné zvláštní licence nebo povolení pro tento typ obchodu.

Stačí zvolit formu vaší aktivity: IP, LLC a také rozhodnout, zda se zaregistrujete jako fyzická nebo právnická osoba. Obvykle stačí formalizovat individuální podnikání. Navíc vás bude stát méně. Samozřejmě, pokud plánujete vytvořit celou síť obchodů, stojí za to přemýšlet o registraci LLC.

Systém zdanění může být obecný (OCH), zjednodušený (USN) nebo UTII (jednorázový). Dále budete potřebovat:

 • zaplatit státní poplatek;
 • otevřít bankovní účet;
 • zaregistrovat u statistických úřadů;
 • vyrobit těsnění;
 • dohodnout se na podnikání (způsob provozu atd.) s místními úřady a získat povolení k umístění předmětu obchodu ve vybraných prostorách;
 • získat obchodní patent a zaregistrovat pokladnu.

Povolení jiných veřejných služeb v areálu bude zapotřebí, pokud umístíte svůj obchod do samostatné budovy.

Hledání správného místa

Dobrá poloha je velkým přínosem pro ziskovost a popularitu obchodu. Samostatná zásuvka vyžaduje schválení, opravu a odbavení, bezpečnost, propagaci a reklamu. Dokonce i když najdete vynikající pokoj s nízkým nájemným, ale bude se nacházet někde na okraji města v jednom z dvořek, pak s takovými úsporami ztratíte.

Podívejte se na průměrnou cenu pronájmu: může to být jakýkoli nákupní středisko, i když není příliš prestižní, i když není v centru města. Ale v takovém případě nemusíte věnovat příliš mnoho inzerce a již pronajímatel bude zodpovědný za získání všech potřebných povolení a dalších dokumentů od Pozhnadzor, SES a Rospotrebnadzor.

Místnost může být odlišná:

 • podle druhu "obchodního ostrůvku" (více nájemného a nepříjemnosti pro kupující);
 • uzavřené obchodní oddělení (zboží je volně k dispozici, v hale je dostatek prostoru pro pohyb).

Chcete-li otevřít pokoj se samostatným vchodem, musíte zaplatit o 30% více. Také, nájemné se liší na podlahách (na první - nejdražší). Můžete začít z plochy 30-40 metrů čtverečních. m. S kompetentním přístupem můžete snadno umístit tam vše, co potřebujete.

Virtuální obchod

Někteří začínající podnikatelé si myslí, stojí za to otevřít online obchod s taškami: bude takový podnik ziskový? Faktem je, že tato možnost může být dobrým řešením situace, když jste vážně omezeni prostředky. To znamená, že nemusíte utrácet na nájemné a vybavení, protože veškeré zboží bude umístěno u vás doma nebo v malém skladu a kupující budou moci vidět rozsah v katalogu internetového obchodu.

Nicméně zde je velký "ale". Mnoho lidí raději kupují tyto doplňky v reálné, ne virtuální, protože oni milují dotek, podrobně zkoumat produkt a tak dále. D. Kromě toho už známe spoustu stížností spotřebitelů, že obraz je uvedeno v obchodě neodpovídá produkt, který je odeslán po zaplacení.

Aby virtuální obchod fungoval, musíte investovat také do něj: propagace, propagace na webu, neustálé aktualizace, dobré. podpora, šíření informací v sociálních sítích, fóra a blogy, objednávání kontextové reklamy a mnoho dalšího. Nezapomeňte na doručení.

Nejvýhodnější možností by bylo vystoupit ze situace: otevřete online obchod s taškami paralelně s obvyklým odbytem, ​​kde se lidé po objednávce na internetu mohou podívat na zboží nebo jej vyzvednout. Takže dostanete dvojitý inzerát a dvojí výhodu.

Vybavení a sortiment

Nebudete potřebovat speciální opravu nebo design. Hlavní věc, že ​​obchod byl světlý, čistý a příjemný na návštěvu. Zvláštní vybavení však bude zapotřebí přesně. V závislosti na rozsahu vaší činnosti a výběru produktů, které si vyberete, budete potřebovat nákup:

 • kovové nebo skleněné čítače pro uspořádání výrobků, výkladní skříně;
 • skleněný stojan k rozpadu malých doplňků;
 • Speciální držáky na šátky a klobouky;
 • závěsy a police na tašky;
 • zrcadla.

Zařízení lze koupit z druhé ruky, protože jsme našli závěrečné obchodní oddělení. Takže můžete ušetřit hodně.

Co se týče sortimentu, musíte co nejvíce vzít v úvahu poptávku po určitých značkách a značkách, ceně a dalších faktorech. V každém případě můžete nejen pokrýt celý trh, takže byste se měli zaměřit na určitý segment průměru, ale mějte v záloze i pár velmi levné, nebo naopak, elitní drahé modely.

Zahrňte do sortimentu a mužské linie (diplomaty, peněženky, vizitky, klíče pro klíče atd.), Abyste rozšířili kruh svých zákazníků.

Účast na specializovaných výstavách, aby našli dobré dodavatele. Můžete také jít do zahraničí za zboží sami, nakupovat na internetu nebo zakoupit povolení k otevření obchodu s monobrandem.

Zaměstnanci a propagace

Pokud nemáte příležitost nebo schopnost obchodovat sami, budete muset pronajmout prodejce (pro malé oddělení bude stačit dva k práci na směny). Obvykle v takových případech obdrží zaměstnanec pevný plat a určité procento tržeb.

Můžete provádět účetnictví sami nebo vzdáleně využívat služby odborníka. Pokud je váš obchod v nákupním centru, nebudete se muset starat o čistící ženu a stráže. Nabídka dodání zboží na internetovém oddělení je nutná a kurýr.

Koordinovat s vedením a majiteli nákupního centra, můžete umístit vnější znaky a reklamy na jiných místech: regály nebo bannery vést zvukovou reklamu, vložte plakátů, distribuci letáků, brožur a vizitek (s uvedením slev v rezervě).

Uspořádejte tržby a další propagační akce, abyste získali více kupujících. Sledujte nejnovější aktualizace a aktuální trendy v oblasti módy a pravidelně aktualizujte rozsah svého obchodu.

Závěry

Podnikání je považováno za velmi nákladově efektivní, protože můžete produkt sám nastavit a často se pohybuje od 100 do 200%.

Obchod od nuly: obchod s koženými výrobky

Tašky jsou doplňkem, který je nezbytný v každodenním životě téměř pro každého, bez ohledu na věk a styl. Jsou vyžadovány pro ženy, ale často jsou užitečné pro muže. Oni také nosí peněženky a batohy, i děti musí mít tuto součást obrazu.

Tašky - to není jenom část stylu, ale také atribut praktičnosti. Je to velmi výhodné, když je taška, která obsahuje vše, co potřebujete. Aby bylo možné otevřít obchod s koženými výrobky, je lepší studovat trh s konkurencí.

Analýza trhu a hospodářská soutěž

Chcete-li vytvořit stylový a módní obraz, ženy často používají různé doplňky. Mezi obrovskou rozmanitostí a širokou nabídkou nabídek patří jeden z nejdůležitějších aspektů dokonale vytvořeného obrazu taška.

Ženy by zpravidla měly mít několik takových doplňků. Jsou odlišné barvou, stylem, velikostí a příležitostmi. V zájmu kvalitního zboží jsou ženy vždy připraveny vynaložit dobrou cenu, aby byly moderní a stylové.

Abyste však mohli začít profitovat, musíte nejen vědět, jak správně organizovat vše, ale i neustále sledovat světové trendy v oblasti módy. To bude populární mezi znalci dobrých tašek a dalších doplňků, které doplňují obraz.

Hlavním rysem této činnosti je důležitost kdykoliv v roce. Proto je tato oblast činnosti jednou z nejoblíbenějších a nejvýhodnějších. Aby však bylo možné na soutěži nehrál s vámi škodlivý vtip, je třeba analyzovat situaci na trhu a zjistit, kde je největší tok lidí, kteří tam do vašeho obchodu a rychle se naučili, že za tebou přišel. Co můžete přitáhnout pozornost kupujícího?

Registrace a organizace obchodu

Vytvoření obchodu s koženými výrobky vyžaduje značné úsilí, čas a investice. Co je třeba začít? Prvním krokem je určit, jakým způsobem zaregistrujete svou firmu:

 1. Můžete se stát individuálním podnikatelem.
 2. Formulář jako společnost s ručením omezeným.

Výběr PI nebo LLC závisí na vašich preferencích. Tato fáze se obecně určuje v závislosti na předpokládaném rozsahu. Pokud chcete otevřít jeden malý obchod s taškami, stačí, aby se vytvořil jako IP. Bude to jednodušší a levnější. Pokud mluvíme o řetězci obchodů, pak v tomto případě bude optimální volbou LLC.

Nejprve musíte provést následující:

 • předložit daňovému úřadu potvrzení o zaplacení státního poplatku;
 • otevřít bankovní účet;
 • objednávka tisku;
 • registrovat u statistických úřadů;
 • koordinuje s místními orgány a vedením umístění prostor pro prodej zboží a způsob provozu skladu;
 • získat povolení k výkonu této činnosti;
 • mít patent;
 • mít vlastní pokladnu.

Jaké aspekty je třeba vzít v úvahu při plánování a vytváření podnikatelského plánu?

Pokoje a zařízení

Správné místo pro realizaci je prvním krokem k prosperitě a úspěšnému pokroku. Mělo by:

 1. Buďte v dohledu, aby nebylo těžké najít v případě potřeby.
 2. Přilákat pozornost. V této fázi není rozumné zachránit, protože umístění obchodu hraje jednu z nejdůležitějších funkcí.

Bude nutné zajistit zákazníkům požární a další zabezpečení. Racionálnější je rozhodnutí otevřít obchod ve známé budově, například centrální obchodní dům města.

Interiér je v místnosti nepostradatelný. Můžete přijít nejen k lidem s průměrnou úrovní výdělku. Značkové tašky jsou zajímavé pro bohaté dámy a nejen pro dámy. Všechno by mělo být provedeno v moderním stylu, praktické a útulné.

Když navštívíte obchod, člověk by neměl mít pocit rozpaků, měl by jednoduše a snadno najít něco, co ho opravdu zajímá. Je důležité vybrat správné vybavení pro obchod. Co se bude požadovat:

 1. Regály-tašky.
 2. Zrcadla.
 3. Závěsné držáky na tašky a příslušenství.
 4. Pultová deska.

Sortiment a nákup

Sortiment prodávaného zboží by měl být dostatečný. Pokud najdete trvalého dodavatele, můžete si ho zakoupit za snížené ceny. Jaký zboží lze prodávat v obchodě s koženým zbožím:

 • tašky pro ženy, děti, muže;
 • fialová;
 • batohy;
 • peněženky;
 • kabelka;
 • rukavice;
 • pásy;
 • kryty pro telefony;
 • šátky a tak dále.

Ale s širokou nabídkou nabízených produktů se musíte postarat o správné umístění. Příslušně předložit zboží - první krok k úspěchu.

Zaměstnanci

Pokud plánujete otevřít jeden obchod, pak pro jeho normální provoz budete potřebovat nejméně čtyři zaměstnance:

 • dva realizátoři;
 • čistící prostředek;
 • ředitel-účetní - může to být jeden člověk nebo dva různí odborníci.

Výběr zaměstnanců musí být zodpovědně zodpovědný, měli by být vzdělaní atraktivní lidé, kteří mohou zboží nabízet tak, aby ho nutně koupili. Abyste mohli správně povzbudit lidi k práci pro vás, musí jim nabídnout odpovídající mzdu.

Marketing

Chcete-li podporovat podnikání, musíte udělat marketing. Reklama - jedna z nejsilnějších pák úspěšné podpory podnikání. Doporučuje se, aby o to požádali odborníci, kteří znají publikum a jsou připraveni na vzájemně prospěšnou spolupráci.

Pro dobrý start přijít s propagací a nabídnout zákazníkům slevy a slevové karty vám umožní získat stálé zákazníky, kteří na oplátku budou také hrát roli v marketingové propagace, doporučovat, abyste svým přátelům a známým.

Finanční složka podniku

V počáteční fázi stojí za to pochopit, že finanční investice s řádným přístupem k emisi se rychle vyplatí. Začátek je čas, který stojí za použití, aby se mohl řádně doporučit zákazníkům.

Náklady na otevření a údržbu

Zpočátku to bude trvat asi 1 milion rublů. To zahrnuje náklady spojené s pronájmem nebo koupí místnosti, plnění za služby, mzdy zaměstnancům, nákup vybavení a sortiment zboží.

Výše budoucích příjmů

Pokud děláte vše záměrně, pak v prvních měsících práce, příjem z prodeje pytlů a zboží z koženého zboží může být více než 80 tisíc rublů.

Doba návratnosti

Při normální a dobře koordinované týmové práci se počáteční investice do otevírání a udržování podniku vyplatí v prvním roce provozu.

Kožené zboží je univerzální výrobek, který není kupován podle velikosti, ale dle přání zákazníka. Hlavním úkolem je nejen správné vytváření podnikání, ale také přilákání zákazníků.

Musíte být připraveni na to, že kvalitní zboží je předpokladem pro práci. Nezapomeňte na zlaté pravidlo: zákazník má vždy pravdu. Pokud kupující cítí individuální přístup a bezpečnost svých práv, pak určitě bude chtít navštívit váš obchod.