Podnik na prodej belgických vaflí

Belgická, vlnitá, Liege - tyto oplatky jsou volány jinak, ale alespoň jednou je vyzkoušeli, mnozí se stanou běžnými kupci vašeho bodu. Tento druh rychlého občerstvení je vysoce výnosný a stane se vynikajícím obchodem pro začátečníky.

Než začneme

Rozhodněte se o formátu obchodu. Můžete uspořádat plnohodnotnou kavárnu a prodávat bruselské vafle s různými výplněmi, nabídnout doprovodné pokrmy, dezerty a nápoje. Druhou možností je rychlé občerstvení. Můžete si pronajmout malý stánek nebo koupit mobilní dodávku se speciálním vybavením.

Hlavní rizika

Pokud plánujete koupit franšízu, recepty, vybavení, přísady poskytne franchisor. Při výběru nezávislé práce se připravte na nalezení speciálních ingrediencí. Budete také muset tvrdě pracovat na přípravě receptury. Úspěch tohoto podnikání do značné míry závisí na kvalitě testu, i když hrají roli další faktory charakteristické pro obchod. Běžná chyba nováčci - přesvědčení, že můžete vytvořit catering s domácími recepty. Existují přísné technické podmínky pro přípravu jídel. Musí být známy a respektován. V opačném případě vaše kavárna jednoduše nedostane povolení k práci z dozorčích orgánů.

Místo:

Stejně jako v situaci s jakýmkoli jiným směrem rychlého občerstvení, příprava a prodej bruselských vloček přináší nejvyšší zisky na přeplněných místech. Podívejte se na volný prostor v blízkosti hlavních nákupních center, trhů. Vhodné obchodní čtvrti a místa poblíž kancelářských center.

Zařízení

Pro mobilní obchod potřebujete dodávku, vitrínku, chladicí zařízení. Celkově bude získání standardní sady pro pouliční obchod stát ve výši 400 000 až 500 000 rublů. Možné levnější možnosti, z druhé ruky.

 1. Čína nabízí levné možnosti za cenu 70 000-120 000 rublů. Odborníci doporučují koupit je jako poslední možnost. Čínské modely nejsou vysoké kvality.
 2. Turečtí výrobci nabízejí dobré modely. Průměrná cena je 250 000 rublů.
 3. Německé, italské, francouzské a nizozemské značky nabízejí vafle, jejichž cena se pohybuje od 300 000 do 700 000 rublů.

Modely evropských výrobců jsou kvalitní a navíc tyto společnosti často poskytují služby.

Zaměstnanci

Výběr počtu zaměstnanců závisí na pracovním plánu a počtu zákazníků. Jeden nebo dva prodejci budou během směny pracovat, záleží na popularitě vaší mini-kavárny. Není žádoucí zachránit zaměstnance, je velmi důležité, aby nedošlo k vytváření front a příliš dlouhé čekání na objednávku.

Dokumenty a licence

Pro rychlé občerstvení je lepší formalizovat IP. Pokud však existuje několik zakladatelů, je nutné zaregistrovat právnickou osobu. Licence na tento druh činnosti není poskytnuta. Je však důležité přistupovat s maximální vážností na proces zpracování technologické mapy. Zahrnuje všechny fáze přípravy, informace o dodavatelích ingrediencí, recepturu.

Ziskovost

Nejaktivnější období prodeje je od dubna do října. Proto je vhodné začít obchodovat brzy na jaře. Ziskovost v mnoha ohledech závisí na nákupních cenách složek, sortimentu a nákladech na pronájem. Poplatek za jednu oblátku je asi 100%. Standardní výrobce vafle umožňuje připravit 140 porcí za hodinu. Prodej závisí na mnoha faktorech, výpočet ziskovosti lze provést pouze v každém konkrétním případě.

Marketing

Pokud si zakoupíte franšízu, franchisor vám poskytne pomoc při inzerci. Pracujte nezávisle, vytvořte atraktivní a originální značku. Ve vašem případě funguje venkovní reklama ve formě vzdáleného pilíře. Logo ochranné známky by mělo být vytištěno na obalovém materiálu, sklenicích na koktejly a teplých nápojích.

Souhrn

Prodej belgických vaflí je novým a velice slibným směrem. Tato výklena je stále volná a vyznačuje se vysokou ziskovostí.

Co je vafle rychlé jídlo, jak můžete vydělat?

Na základě analýzy nabídky franšízy

Obchodování s oblátkami dnes stojí za trendem: trh s fast food roste a jeho segment s oblázky je daleko od saturace. Mírné investice do veřejného stravování (v průměru 600 000 rublů) splácejí za méně než 6 měsíců. "Wafelnitsa" vyvíjí franchisingovou síť již od roku 2014 a již má licenci na 30 bodů. Jiní hráči také nesdělají. Je výhodné připojit se k sítím projektů wafle během krize?

Rychlé občerstvení v Waffle se v nedávné době plně rozvinulo v Rusku, s nástupem Hongkongských oplatek v zemi v roce 2014. Exotický produkt musel v těžké době dobýt trh, ale to ho nezastavilo, aby se stal populárním. Mnoho věcí sehrálo do rukou projektů "bubliny": originality, nedostatečné hospodářské soutěže v úzkém výklenku, protikrizové podnikání rychlého občerstvení. Výsledkem je rychlé občerstvení na vafle, růst, marže dosahují 400-600% a doba návratnosti je 4-7 měsíců. Zákon "Wafelnitsa" je zlatý důl?

Časové rychlé občerstvení: burgerizace celé země a kvetení pouličního jídla

Obecně platí, že ruský cateringový trh klesá: podle Federální státní statistické služby, po dobu osmi měsíců roku 2015, ve srovnání se stejným obdobím v roce 2014, obrat klesl o 6%. Ve stále stabilním segmentu - rychlé občerstvení - věci nejsou špatné. Podle sociologického průzkumu, který provedla výzkumná společnost Nielsen v listopadu 2015, Rusové dávají přednost zařízením rychlého občerstvení, zatímco bohatší Evropané jsou nejčastěji konzumováni v restauracích s plným servisem.

Krizové rychlé jídlo jen na pomoc. Poptávka po restauracích v roce 2015 klesla o 15% a rychlé občerstvení naopak rostlo (v Moskvě - o 25%). Rusové se přeorientovali na levnější jídla nebo začali připravovat jídlo doma. Co se zajímají lidé v těžkém čase? V jídle za nízké ceny a antistresové sladkosti. Bude poptávka a nabídka bude zpřísněna.

Rychlé občerstvení v krizi je prvním kandidátem na návštěvu ze všech míst cateringu. V tomto případě jsou šampiony na počtu zákazníků body pouličního jídla a rychlého občerstvení. Mnoho Rusů v nákupních centrech tráví svůj volný čas a nechodí na nákupy. Samozřejmostí jsou místní potravinářské dvory, které přitahují publikum do samostatných restaurací rychlého občerstvení, kde je třeba jít speciálně.

Dnes ministerstvo pro hospodářský rozvoj (MED) vypráví prognózu socioekonomického vývoje Ruska v letech 2016-2019, založeného na cenách ropy až do výše 50 USD / barel. Ve skutečnosti ministerstvo pro hospodářský rozvoj připustil, že krize je delší a bude trvat další tři roky. Co je v úspěšném podnikání v nepříznivém čase, jak ne na rychlé občerstvení?

Waffle business

U bodů rychlého občerstvení je nabídka často založena na jednom produktu / složce a jeho variacích. Může se jednat o pizzu, brambory, kuře, sendviče nebo vafle. Zvolená jednostrannost umožňuje optimalizovat výrobní proces, zajistit nízkou cenu a rychlost vaření.

Produktové a cílové publikum

Rychlé občerstvení z vafle je vyrobeno kolem oplatky: Hong Kong, Japonsko, Belgie (také Llezskie nebo Brusel). Belgické vafle jsou nejvíce srozumitelné: při pečení se v nich vytvoří drážky, které mohou být naplněny obložením, džemem, měkkým sýrem. V Hongkongu je vše zajímavější: namísto zahloubení - lopatky konvexnosti, při kterých během procesu rozdělování kousků čokolády a ovoce, bobulí nebo smetany. Japonské oplatky - tašky jsou pečené ve formě ryb s velkým množstvím plnění.

Oplatky lze prodávat samostatně nebo vytvářet na jejich základě složitější jedlé struktury.

Na testu oplatky dnes udělejte následující sortiment sladkého a uspokojujícího jídla:

 • plátková pizza;
 • kurva psi;
 • sendvičové desky;
 • Dezerty z jakékoliv vafle se šlehačkou a různými přísadami.

V obchodě s waflemi používají model win-win pro návrháře jídel na rychlé občerstvení. V důsledku toho získáváme individuální produkt, který je naostřen na potřeby zákazníka.

Můžete si vybrat:

 • varianty testu: čokoláda, vanilka nebo obvyklé;
 • plniva pro bubliny: sýr, čokoláda, kousky ovoce, MM, duhovka atd.;
 • výplně, omáčky, nátěry.

Na místech vafle se prodávají také rychlé občerstvení, káva, čaj, džusy, sýtená voda. Konceptuální bublinové projekty nabízejí bublinkovité nápoje na "bublinové" oplátky. Jádrem cílového publika jsou lidé ve věku 8-45 let.

Skupiny fanoušků rychlého občerstvení ve vafle:

 • školní děti 8-16 let;
 • studentů a mladých lidí ve věku 16-28 let;
 • páry ve věku 22-45 let a jejich děti.

Pro zákazníky rychlého občerstvení je určujícím faktorem cena. Průměrná kontrola v obchodě s wafle nepřesahuje 300 rublů.

Formát a "správné" místo

Všechny provozovny sítě "oplatky" otevírají maloobchodní prodejny ve třech formátech: pouličních stáncích, ostrovech nebo mini-kavárnách v nákupních centrech. Otevření vyžaduje plochu 4-30 metrů čtverečních. V teplé sezóně roku jsou úspěšné mobilní kavárny - "létající" brigády, které mění dislokaci, slouží návštěvníkům letních akcí, parků, nábřeží.

Obchodování s vaflemi s konstrukcí jednotlivého produktu patří do výklenku pouličního jídla. Současně "ulice" znamená ne tak "ulici" jako koncept vytváření kulinářských mistrovských děl před klientem. Streetfood přitahuje návštěvníky s rychlostí a čerstvostí vaření, příležitostí ocenit komponenty a profesionalitu kuchaře. Evropská pouliční občerstvení může být venku po celý rok, ale v našem klimatu jsou tradičně úspěšné body, které fungují pod střechou nákupního centra (zjistěte, jak otevřít rychlé občerstvení na ulici).

Důležitým bodem pro kavárnu pro prodej vaflí je optimální průchodnost místa. U stacionárního zařízení je ideální provoz pro pěší odhadován na 800 - 1 000 lidí za hodinu. V mobilním bodě se musíte zaměřit na návštěvu 7 000 až 9 000 lidí denně. Existuje jednoduchý způsob, jak vypočítat průchodnost nákupního centra nebo ulice.

Obrázek 1. Postup pro výpočet propustnosti

Během experimentu by měly být věnovány dva pracovní dny a jeden den. Třikrát denně (před, během a po obědě) pozorovatel vypočítává po dobu 15 minut počet lidí, kteří vstupují do poloměru v potenciálním umístění kiosku. Po provedení všech 9 měření se určí průměrná hodnota a vynásobí se číslem 4. Výsledkem je průměrná průchodnost místa za 1 hodinu (více o analýze toku chodců).

Výrobci vafle a konkurenti

"Waffle Iron" - projekt moderní trendové vafle rychlého občerstvení od firmy Paper Plane (otevřen v Novosibirsku v roce 2010). Oplatky v Novosibirsku začaly v roce 2014, franšíza začala prodávat téměř okamžitě. Dnes dva hráči na trhu s hovězími vaflemi říkají, že exotické Hongkongské oplatky byly poprvé přivezeny do Ruska: Wafelnitsa a Wafbusters (dříve Bubble Waffle). Možná se to stalo současně.

Projekt "Wafelnitsa" je zaměřen na rodinné publikum, mladé lidi a mládež. Dnes značka sdružuje více než 30 podniků v Rusku a SNS: v Moskvě a Kostromě, Krasnojarsku a Novosibirsku, Magadanu a Sochi, Karagandě, Blagoveshchensku a dalších městech.

Unikátní licence "2 v 1":
Káva + belgické vafle

Systém podnikové automatizace -
všechny zisky budou ponechány pouze vám!
Díky tomu je snadné spravovat i kavárnu!

Více než 15 receptů na lahodnou kávu a 12
recepty oplatky

Možnost rychlé replikace
a otevření sítě kaváren

Podpora na všech stupních
podnikání

Obchod na klíč se všemi potřebnými
dokumentaci

Kompletní balíček reklam a
marketingových materiálů

Franšízy oblátky. Tendence a úskalí

Waffle business je považován za jeden z nejmódnějších typů ulic a rychlé občerstvení v době krize. Otevírání vašeho bodu na franchisu bude vyžadovat malou počáteční investici (ze 700 tisíc rublů) a může se splatit během šesti měsíců od začátku práce. Směr vafle je ve fázi tvorby. Nový obchod zahrnuje mnoho neprofesionálů, takže každý, kdo chce koupit franšízu, by měl pečlivě přistupovat k výběru budoucího partnera.

V roce 2015 firma v oplatky se stal jedním z nejoblíbenějších rozběhů a „infikovaným“ mnoha začínajících podnikatelů. Podnikatelé jsou schopni najít novou mezeru na trhu zrychlené a pouličním jídle a během několika měsíců otevřít síť s desítkami prodejen v Rusku a Společenství nezávislých států. Země zahájila skutečný "wafle boom" pro vafle neobvyklých odrůd a druhů. Tento Hong Kong pupyrchatye vafle s náplněmi a dobře známý, ale „pumpoval“ na domácí půdě belgické vafle, přelité smetanou, ovocem, zmrzlinou, jogurtem a nejrůznějšími náplněmi, stejně jako vafle fast-food: párky v oplatku testu, oplatek sendvičů, "Walfburgers" a další vafle.

Společnost Waffle je atraktivní svou novinkou a jednoduchostí. Oblátky jsou vařeny přímo před zákazníky po několik minut pomocí vaflových kamen. Zařízení je kompaktní, snadno se instaluje a je velmi snadné jej udržovat. Případ vyžaduje malou finanční investici a platí 4-8 měsíců. Majitelé firem tvrdí, že ani v krizi lidé nepopírají sebe sama "malé radost" a jsou připraveni vyzkoušet novinky, které jim nabízí catering. Tato slova jsou potvrzena globálními trendy - pouliční jídlo je považováno za jednu z nejslibnějších oblastí pro malé a střední podniky a je zařazeno do hodnocení nejoblíbenějších protikrizových franšíz. Cenově dostupný dezert na vafle může žáci, studenti a páry (průměrná kontrola je asi 170-250 rublů) a obchodní marže podle franchisorů dosahuje 400-600%. Trendová činnost je kopírována a replikována velkou rychlostí. Jaké franšízy existují v současné době a co nabízejí franchisové firmy, budeme dále zvažovat.

Waffle franchises. Výhody a požadavky

Jednoduchost podnikání s vaflem aktivně přitahuje mladé lidi, takže franšízy sítě jsou povoleny mladým lidem ve věku 20-21 let. Pokud si chcete koupit franšízu, musíte nejprve určit formát. V podstatě franchisors nabízejí ostrovy v nákupních centrech nebo ulicích stánků o rozloze asi 6-15 metrů čtverečních. metrů, ale v jednotlivých případech jde o otevření vafle kaváren (od 30 metrů čtverečních). S místem, kde by se měl potenciální franchisant rozhodnout sám, ale jeho průchodnost by neměla být menší než určité čísla. Například síť WALFBUSTERS schválí umísťování místa v nákupním centru, pokud jeho návštěvnost je nejméně 10 tisíc lidí denně ve všední dny. Limity provozu jsou nastaveny pro formáty ulice (nejméně 1000 lidí za hodinu - v síti WAFBUSTERS, minimálně 800 lidí za hodinu - na adrese Give me Waffle atd.). Nejvýhodnějšími místy v nákupních centrech jsou zóny s potravinami, restaurační terasy nebo okolí s kinem. Podnikatel by si měl vzít na vědomí, že dveře tkáňového obchodu s bavlnou mohou být otevřeny neochotně. Na počátku svých zkušeností se společnosti oplatky potýkaly s nedůvěrou. Zastoupení týkající se nájemců produktů byla velmi nejasná.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Jakmile je místnost vybrána, poskytne franchisor náčrt nebo návrh projektu pro budoucí bod. Franchisee mohou nabídnout buď připravenou standardní variantu, nebo vývoj nového individuálního projektu (například pod franšízou "Wafelnitsa"). Při otevírání malých formátů franchisantů někdy stačí počkat na doručení modulu a sbírat jej podle pokynů. Důležitou roli v tomto druhu podnikání hraje vnější návrh bodu, který by měl být neobvyklý a způsobit zájem spotřebitele. Jednou z čerstvých nápadů pro nákupní centrum byla především nabídka sítě mini-kaváren "Wafliogogurt". Bylo rozhodnuto vytvořit okraje ostrova od rozsáhlých dopisů, které vyniknou dobře od obecného toku. V důsledku toho se tento pohled změnil na světlý a atraktivní umělecký objekt.

Balíček franšízy může obsahovat také vybavení, obvykle 3-4 oplatkové pece, software pro automatizované prodejní účetnictví a spotřební materiál. Mezi nejdůležitější patří značkové jednorázové brýle, držáky, balení, souprava kombinéz a také směsi vaflí. V nehmotné části franšízy franšízové ​​často zahrnují vzdělávací kurzy. Poskytovatel franšízy poskytuje partnerovi zkušenosti a doporučení týkající se řízení podniku a popisů zaměstnání pro zaměstnance, stejně jako vzdálené poradenství v oblasti aktuálních otázek. Některé oplatky, například síť "Wafelnitsa", organizují stáže franchisanta ve společnosti a také poskytují knihy receptů a video lekcí o přípravě různých druhů oplatek. Výše pomoci může přímo záviset na nákladech na povolení. Například, franšízant WAFL, pokud je to žádoucí, obdrží podporu designéra až na šest měsíců. Možná a marketingová podpora, avšak tady by mělo hlavní úsilí vynaložit franchisant sám. Nejúčinnějšími způsoby propagace jsou vývoj skupin v sociálních sítích a věrnostních programech: slevové systémy, akumulační karty a bonusy za opakované nákupy.

Co je nezbytné pro otevření bodu? Pro každodenní práci oplatky je zapotřebí cca 100 litrů vody, odpadních vod a elektřiny od 7 do 9 kW. Někdy sítě vyžadují také instalaci visící reklamy z menu a možnost přístupu na internet.

Waffle franchises. Návrhy a ceny

Společnosti, které se zabývají prodejem vaflí, jsou většinou velmi mladé a vyvíjely se za uplynulý rok a půl. Otevření nových bodů nastává ve velmi krátkém čase a roste s každým měsícem. Mezi nabírá na obrátkách povolení lze rozlišit společnost Dej mi vafle, WAFBUSTERS, «vaflí“ a další. Jak bylo řečeno výše, produkt franchiserů je vybrán odlišným způsobem. Například síť a WAFBUSTERS Dej mi Waffle vafle se specializují v Hongkongu, „VafliYogurt“ a slunce Waffle - na belgické vafle, WAFL je síť - na fast food z vafle, atd

Jaké startovací investice budou potřebné k otevření vafle v povolení? V průměru podnikatel potřebuje částku 700 000 rublů, aby otevřel bod. Jak již bylo uvedeno, investice bude záviset na zvoleném formátu, množství poskytnutého zařízení a dalších součástech balíčku. Asi 200-300 tisíc bude muset být zaplaceno jako platba za právo užívat ochrannou známku (paušální příspěvek). Zde je, jak hlavní cena stojí WAFBUSTERS dříve známý jako Bubble Waffle:

- pronájem za první a poslední měsíc - 80 000 - 500 000 rub;

- nákup komerčního vybavení - 200 000 - 450 000 rublů. (komerční ostrov, pavilon, monoblok);

- nákup vybavení pro kuchyň - 100 000 - 150 000 rublů. (chladničky, směšovač atd.);

- nákup potřebných surovin pro start - 25 000 - 50 000 (směs, smetana atd.);

- náklady na marketing - 25 000 - 50 000 (start v sociálních sítích, letáky, přednášející);

- další náklady - 30 000 - 100 000 (instalace elektrikářů, alarmů apod.).

Ke všem uvedeným podnikatelům by měly být přidány stávající náklady na platy zaměstnanců (pro vafle budou vyžadovat 2 až 6 osob), daňové odpočty, stejně jako zaplacení měsíčních plateb majitelům povolení. Licenční poplatky mohou být stanoveny ve formě pevně stanovené částky nebo procentního podílu z prodeje. Některé sítě, například "WafliYogurt" nastavující procento obratu, naznačují nižší prahovou hodnotu. Období návratnosti franchisers je v rozmezí 3 až 12 měsíců. Podrobné ukazatele některých licencí naleznete v následující tabulce.

Franšízy některých vaflových řetězů *

760 tisíc - 1,3 milionu.

5%, ale ne méně než 10 tisíc rublů.

* Údaje jsou platné k 14. listopadu 2015

Waffle "trap": proč se na oplatky může selhat

Jedna z hlavních překážek bavlny je spojena s její nenapravitelným růstem. Zástupci firem, kterým se za méně než jeden rok podařilo otevřít několik desítek bodů, často přiznávají, že již nejsou schopni vyrovnat se s tempem růstu. Nedostávají správné zkušenosti ve vývoji svých vlastních institucí, podnikatelé mají tendenci prodávat více rozvinuté myšlenku nebude do analýzy důvodů pro jejich úspěch, a ne budovat dlouhodobé plány. V důsledku toho, upřímně syrové pro replikační technologie, vedou k tomu, že franšízové ​​jsou odděleni od sítí a chodí samostatně. Například zakladatelé značky WAFBUSTERS (před rebrandingu - «Bubble vafle») uznávají, že neuvážené smlouvy a chybějící systém vztahů s partnery vedlo k oddělení od sítě, některé z franchisantů města Krasnojarsk.

Nově rozmaznaní podnikatelé z řady oplatkových sérií si povšimnou, že se nesetkají s proudem návrhů na spolupráci. Aplikace jsou průběžně přijímány ze SNS, evropských zemí a dokonce i přes oceán. Neustálé rozšiřování sítě vytváří iluzi zakladatele podniku, že podnikání vzkvétá, ale ve skutečnosti se děje něco jiného. Za prvé, spojení mezi franchisorem a franchisorem je postupně ztraceno. Mladší partneři se stále častěji stávají nezávislými jednotkami a nemohou "projít" řízením nově vznikajících otázek včas. S každým novým franchisorem franchisor postupně ztrácí kontrolu nad svou sítí. Soudě podle recenzí zákazníků vafle kaváren, negativní pro nový typ podnikání vylévá hodně. Jedná se o stížnosti na hrubé zacházení se zaměstnanci se zákazníky, tvrzení o neochotě prodejců dokončit až do konce směny a dokonce i přímých odmítnutí plnit své povinnosti. Mnoho nespokojených recenzí se týká kvality přípravy samotného produktu: oplatky nejsou vařené, příliš teplé nebo zdobené nedbalostí. Navíc mnoho sítí nedodržuje jednotnost nabídky a nedodržuje kvalitu použitých produktů. Možnost nákupu ve vlastním městě je výhodná v obchodních nabídkách. Ve skutečnosti se ukázalo, že franšízové ​​vážně snížili výdaje na nákupy, nabízeli zákazníkům kvalitní výrobky a levné druhy jednorázových pokrmů. Namísto volných směsí se podávají běžné produkty ze skladu. Jak nebezpečná je tato situace? Lze snadno předpokládat, že kvůli špatné kvalitě služeb a výrobků (nemluvě o tom, že oblátky mohou obtěžovat spotřebitele), je pravděpodobnost opakovaných nákupů na provozních místech výrazně snížena. Po poklesu prodeje si společnost může zvolit dva způsoby rozvoje: buď pokračovat v přilákání nových hráčů a jejich investic, postupně přeměněním finanční pyramidy nebo zpomalit expanzi a začít pracovat na ukazatelích kvality.

Belgický Waffle Franchise

Belgické oplatky na vafle jsou velmi zajímavé a výnosné řešení pro zahájení vašeho podnikání. Stojí za zmínku, že Belgie je známá velkým množstvím různých pokrmů národní kuchyně, ale ne méně populární produkty, které jsou spojeny s touto zemí jsou čokoláda, pivo a sýry. Nicméně tento seznam by měl být přidán ještě jeden pokrm, který je velmi populární u mnoha lidí po celém světě - belgické vafle.

Podle stávající legendy se takové oplatky objevily poprvé v polovině 18. století. Jídlo bylo navrženo talentem a uznávaným kuchařem, který připravoval jídlo pro prince Liege. Jednoho dne panovník požádal svého kuchaře, aby si u něj připravil nějakou novou misku, předtím nebyl vidět sladký chléb. Po trochu odrazu pán přidal do obvyklého pečicího těsta nějaký cukr a vanilku. Kombinace těchto vůní působila na prince, že se okamžitě zamiloval do misky a nařídil, aby byl jedním z hlavních prvků národní kuchyně.

Proč si vybrat belgickou vavřínovou franšízu?

Jsou prostě lahodná a neuvěřitelná. Pravidelné oplatky jsou již vynikajícím jídlem, ale pokud přidáte nové plniva, jako je zmrzlina nebo šlehačka, dostanete neuvěřitelný dezert, který si každý může užívat s potěšením. Samozřejmě, mnozí lidé o tomto produktu již slyšeli a měli základní znalosti o tom. Můžete ale vždy volně experimentovat a hrát s příchutěmi, přidávat do oplatky všechny nové nánosy a vrcholy. Také nebudete mít slušné konkurenty. V mnoha městech se nacházejí různé stánky a mobilní kuchyně, které připravují shawarma, hot dogy a další občerstvení, ale je nesmírně obtížné nalézt sladkosti, pokud se nejedná o letovisko. Tak můžete snadno obsadit ziskové a úspěšné místo a profitably vyvíjet to.

Co vám poskytne franchisor?

Společnost, od které si zakoupíte franšízu, vám poskytne vše, co potřebujete k úspěšnému rozvoji:

 • Zařízení a zařízení pro vaření.
 • Oprávnění k užívání ochranné známky, loga a jiných proprietárních atributů.
 • Zkoušejte předvýrobky pro pečení nových destiček.
 • Všechny požadované materiály a drobné doplňky, jako jsou obaly, nože, vidličky, časovače a mnoho dalšího.
 • Značkové kombinézy pro pracovníky v kuchyni.
 • Úspěšná a efektivní marketingová kampaň, která aktivně propaguje značku v síti a offline.

Obchodní myšlenka: belgické vafle

Tradiční pro mnoho evropských zemí, belgické vafle jsou poměrně nedávno založeny v ruské kuchyni, ale mnoho Rusů ji už zbožňovalo. Bezvadný vzhled a jedinečná chuť nemohou zůstat bez povšimnutí. Právě z tohoto důvodu je otevřené podnikání v této oblasti výhodné řešení. Belgické vafle - to je skvělá oblast pro výdělek ve velkém městě.

Výhody této činnosti

V každém parku se nacházejí belgické vločky v Moskvě. Podnikatelé si tuto firmu vybírají z následujících výhod:

 1. Minimální investice. Chcete-li začít podnikat, potřebujete počáteční peníze. Mini-kavárny vyžadují minimální investice. To je obrovský přínos pro začátečníky. Z větší části nejsou připraveni na milión výdajů.
 2. Nové místo. V Rusku není tolik specializovaných kaváren. Vůdce jsou v zásadě jedním z nich, a nikoliv jediným dezertem. Proto je platforma pro zahájení práce obrovská. Hlavní věc je touha a vytrvalost.
 3. Orientace kreativy. Vytvoření jedinečného receptu, nestandardního podávání jídel, neobvyklého nastavení stolů - to je jen malá část toho, čeho člověk dokáže představit. Creative je nyní v ceně.
 4. Splácení a rychlý růst. Rychlé kavárny jsou potěšeny nekonečným tokem zákazníků a vysokou ziskovostí. Podle statistik je možné investovat do 3-5 měsíců. A to je poměrně krátká doba.

Samozřejmě, než začnete organizovat podnikání, musíte podniknout obchodní plán.

Kde začít?

Určení umístění je důležitou etapou, pokud chcete vydělat peníze na výrobu belgických vaflí. Centrum města je ideálním místem k pronájmu pokoje, ale v žádném případě není levné. Na začátku cesty je třeba zvážit více rozpočtových možností. Umístěte je na okraji nebo na spaní. Hlavní věc je, že návštěvníci mohou volně dosáhnout těchto míst. Doprava by měla být snadno dostupná, je žádoucí mít nedaleké metro. Po otevření můžete i nadále vydělat peníze vedením mistrovských kurzů a připravit si speciální pohoštění.

Jaké dokumenty potřebujete k otevření mini-kavárny pro výrobu belgických vaflí? Nejprve byste se měli registrovat jako IP nebo jako právnická osoba (v závislosti na počtu zakladatelů). Dále je zapotřebí vyplnit technologickou mapu, ve které jsou předepsány hlavní etapy výrobních operací.

Dalším krokem je získání povolení pro další činnosti ze sanitární a epidemiologické služby. Nepokládejte klienty, dokud nebude prověřen příslušný orgán. To slibuje velké finanční a reputační ztráty.

Belgické vafle - podnik, který vyžaduje náklady

Belgické vafle - podnik, který vyžaduje náklady na nákup zařízení. Kachle a speciální elektrické spotřebiče jsou v nabídce. Měli byste zakoupit pouze kvalitní zařízení. Za prvé, bude trvat poměrně dlouhá doba. Za druhé, čas na výrobu výrobků bude snížen.

Návrh instituce by měl být chutný, což naznačuje klidnou duševní atmosféru. Neexistují žádná zvláštní pravidla. Můžete použít přinejmenším celou paletu barev a odstínů, ale nejlépe bude mít klasické evropské omezení.

Vytvoření jedinečného receptu je důležitým bodem pro přilákání zákazníků. Belgické vafle mohou být zdobeny cokoli. Různé zásypy, džemy, sirupy, ovoce, bobule, zmrzlinové koule. Bude to vhodné plné chuťové odrůdy. K plátku je možné podávat šálek kávy, koktejlů, čerstvých nebo hladkých.

Způsoby podpory

Obchodníci rozlišují následující reklamní metody: vlastní rozvinutou značku plus venkovní reklamu nebo franchisorovou pomoc. V prvním případě je vytvořena nová jedinečná značka, ve druhém případě je již využívána výměnou za služby uvedené ve smlouvě.

Kavárna vždy byla slibným projektem, ale konkurence tohoto cateringu je obrovská. Avšak prodej belgických destiček, které jsou stále v nedostatečném objemu, se vzdal mozků začínajících podnikatelů. Výklenek je stále volný, přístupný a může přinést dobrý příjem.

Pokud nechcete propagovat svou vlastní značku, můžete si zakoupit hotovou franšízu. Na ruském trhu navrhuje několik společností začít obchodovat s belgickými destičkami pod jejich jménem.

Franšízy pro výrobu belgických destiček

Například výroba a prodej zmrzliny je sezónní podnikání. Belgické vafle budou důležité po celý rok. V létě lze pečivo podávat se zmrzlinou a osvěžujícím čajem a v zimě se tyto oplatky dobře prodávají za kávu nebo ochucené cappuccino.

Recept na belgické vafle pro podnikání skrývá každá společnost. Někdy je obtížné najít vhodný recept. Vše se změní, pokud si zakoupíte franšízu, a proto můžete dokonce požádat o úvěr na rozvoj podnikání. Zde jsou nejoblíbenější společnosti pro výrobu belgických vaflí, které prodávají franšízu a pomáhají s vývojem bodu:

 1. WAFBUSTERS - mají kolem 50 bodů v celém Rusku. Poplatek za balíček je 300 tisíc rublů. Podnik bude splácet za 6-8 měsíců. Bude nutné investovat asi 1 milion rublů. Kavárna může být zastoupena jako "ostrov" v nákupním centru nebo jako celodenní snack bar. Odměna je 4%.
 2. Dej mi Waffle - společnost má asi 40 bodů. Investovat do tohoto obchodu bude mít 500 000 rublů. Paušální příspěvek je 279 tisíc rublů, neexistuje žádný royalty. Splácení je šest měsíců.
 3. Vaflový železa - značka má 35 bodů, kde můžete jíst vafle. Rozpočet je stanoven individuálně podle regionu. Počáteční investice - 500 000 rublů. Poplatek za balíček je 235 000 rublů. Můžete investovat do 5-10 měsíců.
 4. Sun Waffle - investice z 350 tisíc rublů, paušální příspěvek pouze 60 000 rublů. Odměna je 3000 rublů. Zatímco pod touto značkou existuje pět bodů.

Měkké belgické vafle - trend mezi rozmazlenými obyvateli města. Je třeba využít tento okamžik a otevřít vlastní kavárny, kde se vyrábějí lahodné oplatky.

Waffle franchises

Kupte si franchisovou vafle pro rychlý start na úspěšný obchod vám pomůže katalog FRMALL. Vybrali jsme pro vás nejlepší nabídky v tomto směru. Zde najdete nejlepší ceny pro franchising na vafle a vyberte si ten nejlepší projekt, který si můžete otevřít vlastními silami.

 • Seřadit podle:
 • Investice
 • Datum
 • Cena:
 • Počet zastoupení
 • Hodnocení

Investice z 66,5 tisíc rublů. Doba návratnosti od 6 měsíců

WAFL je silná značka, která shromažďuje nejoblíbenější a vyhledávané produkty. Jedná se o jedinečnou osvědčenou koncepci, která prokázala svou ziskovost. Od roku 2015 již funguje a úspěšně pracuje více...

Bubble Waffle Franchise

Investice z 1,5 milionu rublů. Doba návratnosti od 6 měsíců

Bubble Waffle (označovaná jako "Bubble Wafle") je registrovaná ochranná známka, pod jejíž názvem funguje a vyvíjí mezinárodní franšízová síť. Založení sítě Bubble Waffle se specializuje na prodej čerstvě upečených oplatek z těsta,...

Investice od 600 tisíc rublů. Doba návratnosti od 6 měsíců

Projekt Wafelnitsa byl založen v roce 2014 a je první značkou na trhu vafle rychlého občerstvení. Za rok práce na území Ruské federace a SNS vznikla úspěšná síť franšízantů, kteří mají ziskové investice...

Franchise Dej mi Waffle

Investice ze 400 tisíc rublů. Doba návratnosti od 3 měsíců

Dej mi Waffle je rychle se rozvíjející síť prodávající jedinečné Hongkongské oplatky s nádivkou uvnitř! Vafle se skládá z 30 kuliček, z nichž každá je doplněna náplní. Vrchní deska je napojena...

Investice z 1,2 milionu rublů. Doba návratnosti od 8 měsíců

Přitahování pozornosti lidí je kavárna-cukrárna. Vytváření vzrušení v každém městě, kde se otevírá. Lidé přitahují nový výrobek - "Oplatky s dvojitou náplní" a naše značkové nápoje. Všichni díky silné marketingové strategii, silnému týmu...

investice 6 000 000 Р

splácení 12 měsíců

investice 900 000 Р

doba návratnosti 3 měsíce

investice 150 000 Р

doba návratnosti 3 měsíce

investice 42 000 000 R

splácení 12 měsíců

investice 4 000 000 R

doba návratnosti 6 měsíců

investice 21 000 000 R

doba návratnosti 36 měsíců

Waffle Franchise - skvělé příležitosti pro ziskové podnikání

Rychlé občerstvení a pouliční jídlo patří mezi nejoblíbenější segmenty malého a středního podnikání v metropoli. V posledních letech se jedním z hlavních trendů tohoto segmentu stalo podnikání prodeje vaflí, které se aktivně angažují, včetně mladých podnikatelů.

Tento případ nevyžaduje značné úsilí a je schopen přinést značné zisky. Kromě toho mají noví podnikatelé větší svobodu volby. Franchise lze otevřít v následujících populárních oblastech:

 • franšíza belgických vaflí;
 • Hong Kong wafle franšíza;
 • franšíza vídeňských vaflí;
 • Wafer pizzy, sendviče atd.

Oplatky a pokrmy na nich jsou velmi oblíbené. Kromě toho můžete také prodávat kávu, čaj a další nápoje. Při umístění prodejního místa na úspěšné místo je dosaženo vysoké úrovně prodeje.

Počáteční náklady na otevření vafle činí průměrně 600-700 tisíc rublů. V tomto případě praxe ukazuje, že návratnost je dosažena po 4-6 měsících. To dělá tento segment velmi populární pro podnikatele, kteří mají zájem o vysoké návratnosti s malými náklady projektu.

Výhody otevření oplatky pro franšízu

Při otevření vafle musíte vzít v úvahu významnou úroveň konkurence v tomto segmentu. Proto je velkou výhodou otevření vašeho podnikání kvůli povolení. Za tímto účelem stačí splnit minimální podmínky, které udělí franchisor, a také zajistit zaplacení paušálního příspěvku a včasné zavedení licenčních poplatků.

Současně má franchisant možnost pracovat na propagované značce. Je mu poskytnuta kompletní sada marketingových materiálů, pomoc při zahájení podnikání, školení personálu, potřebné vybavení a technologie. V průběhu práce můžete také počítat s podporou franchisora, který je pro vás úspěšný.

V našem katalogu zvolte vhodnou franšízu a kontaktujte přímo s vlastníky ve vašem osobním účtu.

Belgické vafle: obchodní organizace a nákup franšízy

Publikováno v: admin v Způsoby výdělku 08/03/2018 Komentáře k položce Belgické vafle: obchodní organizace a nákup franšízy jsou zakázány

Tradiční pro mnoho evropských zemí, belgické vafle jsou poměrně nedávno založeny v ruské kuchyni, ale mnoho Rusů ji už zbožňovalo. Bezvadný vzhled a jedinečná chuť nemohou zůstat bez povšimnutí. Právě z tohoto důvodu je otevřené podnikání v této oblasti výhodné řešení. Belgické vafle - to je skvělá oblast pro výdělek ve velkém městě.

V každém parku se nacházejí belgické vločky v Moskvě. Podnikatelé si tuto firmu vybírají z následujících výhod:

 1. Minimální investice. Chcete-li začít podnikat, potřebujete počáteční peníze. Mini-kavárny vyžadují minimální investice. To je obrovský přínos pro začátečníky. Z větší části nejsou připraveni na milión výdajů.
 2. Nové místo. V Rusku není tolik specializovaných kaváren. Vůdce jsou v zásadě jedním z nich, a nikoliv jediným dezertem. Proto je platforma pro zahájení práce obrovská. Hlavní věc je touha a vytrvalost.
 3. Orientace kreativy. Vytvoření jedinečného receptu, nestandardního podávání jídel, neobvyklého nastavení stolů - to je jen malá část toho, čeho člověk dokáže představit. Creative je nyní v ceně.
 4. Splácení a rychlý růst. Rychlé kavárny jsou potěšeny nekonečným tokem zákazníků a vysokou ziskovostí. Podle statistik je možné investovat do 3-5 měsíců. A to je poměrně krátká doba.

Samozřejmě, než začnete organizovat podnikání, musíte podniknout obchodní plán.

Určení umístění je důležitou etapou, pokud chcete vydělat peníze na výrobu belgických vaflí. Centrum města je ideálním místem k pronájmu pokoje, ale v žádném případě není levné. Na začátku cesty je třeba zvážit více rozpočtových možností. Umístěte je na okraji nebo na spaní. Hlavní věc je, že návštěvníci mohou volně dosáhnout těchto míst. Doprava by měla být snadno dostupná, je žádoucí mít nedaleké metro. Po otevření můžete i nadále vydělat peníze vedením mistrovských kurzů a připravit si speciální pohoštění.

Jaké dokumenty potřebujete k otevření mini-kavárny pro výrobu belgických vaflí? Nejprve byste se měli registrovat jako IP nebo jako právnická osoba (v závislosti na počtu zakladatelů). Dále je zapotřebí vyplnit technologickou mapu, ve které jsou předepsány hlavní etapy výrobních operací.

Dalším krokem je získání povolení pro další činnosti ze sanitární a epidemiologické služby. Nepokládejte klienty, dokud nebude prověřen příslušný orgán. To slibuje velké finanční a reputační ztráty.

Belgické vafle - podnik, který vyžaduje náklady na nákup zařízení. Kachle a speciální elektrické spotřebiče jsou v nabídce. Měli byste zakoupit pouze kvalitní zařízení. Za prvé, bude trvat poměrně dlouhá doba. Za druhé, čas na výrobu výrobků bude snížen.

Návrh instituce by měl být chutný, což naznačuje klidnou duševní atmosféru. Neexistují žádná zvláštní pravidla. Můžete použít přinejmenším celou paletu barev a odstínů, ale nejlépe bude mít klasické evropské omezení.

Vytvoření jedinečného receptu je důležitým bodem pro přilákání zákazníků. Belgické vafle mohou být zdobeny cokoli. Různé zásypy, džemy, sirupy, ovoce, bobule, zmrzlinové koule. Bude to vhodné plné chuťové odrůdy. K plátku je možné podávat šálek kávy, koktejlů, čerstvých nebo hladkých.

Obchodníci rozlišují následující reklamní metody: vlastní rozvinutou značku plus venkovní reklamu nebo franchisorovou pomoc. V prvním případě je vytvořena nová jedinečná značka, ve druhém případě je již využívána výměnou za služby uvedené ve smlouvě.

Kavárna vždy byla slibným projektem, ale konkurence tohoto cateringu je obrovská. Avšak prodej belgických destiček, které jsou stále v nedostatečném objemu, se vzdal mozků začínajících podnikatelů. Výklenek je stále volný, přístupný a může přinést dobrý příjem.

Pokud nechcete propagovat svou vlastní značku, můžete si zakoupit hotovou franšízu. Na ruském trhu navrhuje několik společností začít obchodovat s belgickými destičkami pod jejich jménem.

Například výroba a prodej zmrzliny je sezónní podnikání. Belgické vafle budou důležité po celý rok. V létě lze pečivo podávat se zmrzlinou a osvěžujícím čajem a v zimě se tyto oplatky dobře prodávají za kávu nebo ochucené cappuccino.

Recept na belgické vafle pro podnikání skrývá každá společnost. Někdy je obtížné najít vhodný recept. Vše se změní, pokud si zakoupíte franšízu, a proto můžete dokonce požádat o úvěr na rozvoj podnikání. Zde jsou nejoblíbenější společnosti pro výrobu belgických vaflí, které prodávají franšízu a pomáhají s vývojem bodu:

 1. WAFBUSTERS - mají kolem 50 bodů v celém Rusku. Poplatek za balíček je 300 tisíc rublů. Podnik bude splácet za 6-8 měsíců. Bude nutné investovat asi 1 milion rublů. Kavárna může být zastoupena jako "ostrov" v nákupním centru nebo jako celodenní snack bar. Odměna je 4%.
 2. Dej mi Waffle - společnost má asi 40 bodů. Investovat do tohoto obchodu bude mít 500 000 rublů. Paušální příspěvek je 279 tisíc rublů, neexistuje žádný royalty. Splácení je šest měsíců.
 3. Vaflový železa - značka má 35 bodů, kde můžete jíst vafle. Rozpočet je stanoven individuálně podle regionu. Počáteční investice - 500 000 rublů. Poplatek za balíček je 235 000 rublů. Můžete investovat do 5-10 měsíců.
 4. Sun Waffle - investice z 350 tisíc rublů, paušální příspěvek pouze 60 000 rublů. Odměna je 3000 rublů. Zatímco pod touto značkou existuje pět bodů.

Měkké belgické vafle - trend mezi rozmazlenými obyvateli města. Je třeba využít tento okamžik a otevřít vlastní kavárny, kde se vyrábějí lahodné oplatky.

Přehled franchisů pro prodej vafle - vývojové trendy a úskalí

Oplatky v posledních letech se staly nejpozoruhodnějším směrem ulice a rychlého občerstvení. Chcete-li otevřít prodejnu pro prodej těchto produktů nepotřebujete impozantní investice. Prahová hodnota výskytu v průměru činí 700 tisíc rublů. V Rusku se právě začíná rozvíjet "linie oplatky", takže velké množství hráčů, kteří nabízejí franchisovou spolupráci, se již připojilo k novému podnikání. Mezi nimi jsou zkušení i neprofesionální společnosti, které neposkytují dostatečnou podporu začínajícímu franchisantovi. Proto ti, kteří chtějí pracovat na franchisu, musí pečlivě přistupovat k výběru partnera.

Obchodování s oplatky: rysy, vyhlídky

V roce 2015 se Rusko stalo novým směrem v oblasti ulic a rychlého občerstvení, což se zdálo, že nebylo překvapením. Křupavé oplatky s různými výplněmi rychle našly své zákazníky různých věkových kategorií a sociálních skupin. Obchodování s vaflemi se stalo ziskovým start-upm, v několika měsících byly otevřeny desítky prodejen, což vedlo k celému "výhonu wafle".

V ucházející rušných místech se začaly objevovat malé pavilon o rozloze kupujícího, a malý koutek s neobvyklým sortimentem oplatek zatímco různých druhů a odrůd. Patří mezi ně Hong Kong bublina vafle, které jsou navrstvené na ovoce, zmrzliny a jiných sladkostí, belgické s polevou, zmrzlina a další smetanou a vafle Street jídlo - párky v vafle bázi, vafle sendviče, „vaflbergery“ a mnoho dalšího.

Výhodou tohoto směru je jeho novost, jednoduchost organizace, vynikající chuťové vlastnosti. Pokud je slovo rychlé občerstvení spojené s horkým psem nebo hamburger, pak vafle - skutečná novinka. Jsou připraveny před kupujícím ve speciálních pecích. Zařízení je kompaktní a snadno ovladatelné, rychle namontované. Podnikání nevyžaduje velké investice a podle názoru většiny franchisorů platí 5-8 měsíců. Oni tvrdí, že i během finančních těžkostí se lidé nepopírají sami sebe trochu potěšení a jsou připraveni vyzkoušet jasné sladké novinky. Jejich názor potvrzují světové trendy, jelikož pouliční jídlo se týká nejlepších protikrizových franšíz a je vynikající alternativou pro začínající podnikatele.

Potenciálními kupci jsou školáci, studenti, páry. Průměrná kontrola na takových místech je v rozmezí 160-260 rublů a příjmová marže je 400% (podle vedoucích franchisers v oboru oblátek).

Taková nová a úspěšná firma je aktivně kopírována a projevuje se v nejrůznějších variantách. Zvažte současnou franšízu.

Bublinkové vafle

Bubble Waffle je obchodní síť pro výrobu a prodej destiček, které jsou připravovány podle jedinečného tajného receptu. Prodej vaflových vafle je podle prodejce franšízy jedinečnou koncepcí vývoje, stabilního příjmu a rychlé návratnosti.

Bublinková vafle je křupavá základna 30 kuliček, z nichž každá je nasycena jemnou náplní pro každou chuť.

Vlastnosti a výhody řady Bubble Waffle:

 • používání autorských receptur výhradně z přírodních složek;
 • velké množství trhů v Rusku a Evropě;
 • možnost uspořádat vlastní podnikání bez velkých investic;
 • práce v oblasti veřejného stravování;
 • Široká škála výrobků - přes 300 odrůd bublina oplatky, vanilka, listového těsta, nebo čokolády v kombinaci s sladkých i slaných náplní;
 • spolehlivou podporu franchisanta;
 • efektivní vzdělávací programy pro prodejní pracovníky a správce;
 • provozní zahájení projektu (od tří týdnů);
 • přístup ke všem aktualizacím pro franchisanta.

Můžete otevřít vlastní prodejní místo pro realizaci oplatků v jednom z následujících formátů:

 1. "Bubble Waffle Point" o celkové ploše 7-10 m². Většinou se nachází v nákupním nebo zábavním centru s vysokou dopravní kapacitou lidí. Náklady na otevření projektu jsou 25 tisíc dolarů. Můžete se vydat na místo, kde se nachází 4 až 6 měsíců činnosti.
 2. Formát "Instituce" - plocha by měla být 30-300 m2, může být umístěna na území nákupního zábavního komplexu nebo v samostatné budově na rušných místech. Výše nezbytných investic je od 30 tisíc dolarů, návratnost projektu bude od 5 do 7 měsíců.

Značka Bubble Waffle je oficiálně registrována na území Ruska s přiřazeným kódem OKPO. V mnoha městech jsou otevřeny maloobchodní prodejny různých formátů, které již prokázaly svou účinnost.

Hongkongové oplatky

Historie hafkongských vaflí začíná úzkými uličkami Hongkongu, kde neznámý kuchař přišel s místem, které bylo odsouzeno k úspěchu mezi místními obyvateli a turisty.

Zvláštností oplatků je jemná struktura, křupavá základna a přítomnost kuliček, které dávají původní podobu pečení. Výsledná deska může být válcována do libovolného vhodného tvaru a vyplněna různými výplněmi.

Za méně než deset let se taková novinka objevila v kavárnách a restauracích v různých částech světa. Dnes se pokrmy z nádherných míst přesunuly do zařízení rychlého občerstvení, které zpřístupnily široké veřejnosti.

Dej mi Waffle

Dej mi Waffle je dobře známá velká síť prodávající Hongkongské oplatky. Všechny výrobky jsou vyrobeny z přírodních složek. Klient může sám zpracovat proces přípravy, protože všechny jeho procesy probíhají před očima. Rozsah sortimentu Dejte mi Waffle je velmi široký - s výjimkou plodů a smetanových výplní si můžete objednat masovou výplň se zeleninou a různými omáčkami. Vyrábí se také velké množství nápojů - od přírodní kávy až po značkové koktejly.

Franchise Give me Waffle je příležitost uspořádat vlastní podnikání pod známou značkou a využít připravený model řízení. Poskytovatel franšízy poskytuje spolehlivou podporu ve všech fázích zahájení a dalších aktivit.

Náklady na franšízu Dejte mi Waffle:

 • paušální částka ve výši 239 tisíc rublů;
 • royalty - 5 tisíc rublů;
 • reklamní odpočty - není k dispozici;
 • doba návratnosti - od 2 měsíců;
 • Zahájení investic - 250 tisíc rublů.

Potenciální franchisanti nevyžadují zvláštní požadavky. Partner sítě Dejte mi Waffle může být každá osoba, která má startovací kapitál pro rozvoj podnikání.

Požadavky na prostory:

 • obchodní plocha - od 6 m²;
 • připojení k síti - od 7 kW;
 • průtok pro chodce - od 700 osob za hodinu.

Které podepsaly dohodu o partnerství, zaplatit všechny poplatky, majitel může počítat s podporou ze strany franchisora, který zahrnuje návrh, dodávky zařízení, značky knihy, školení, recepty a technologie vaření. V průběhu činnosti můžete požádat o radu. Poskytovatel franšízy pomůže při řešení různých případů, konzultuje ve věcech povinných náležitostí potvrzení o prodeji atd.

Výrobce vafle

"Wafelnitsa" - federální síť kaváren pro výrobu a prodej vafle rychlého občerstvení.

"Waffle Maker" je zisková investice peněz. Na pozadí krizových jevů ukázala většina bodů efektivní aktivitu a vyplatila investice po dobu 5-6 měsíců.

Nabídka této společnosti je mnohem širší než nabídka souvisejících podniků zaměřená na prodej oplatek Hongkongu. Obsahuje:

 • waffle sandwichs - křupavý základ s rybami, masem nebo zeleninou. Velké rozměry a vysoká výživná hodnota výrobku z něj činí plnou snídani nebo oběd;
 • vafle-pizza - exkluzivní pokrmy, které lze nalézt pouze v "Wafelnitsa". Plniva klasických pizz jsou pečená na křupavých plátcích a shromažďována ve velké pizze;
 • kapradiny jsou maso nebo uzeniny, které jsou drcené a pečené v testu oplatky;
 • klasické Hongkongové vafle.

Každému potenciálnímu partnerovi poskytuje franchisor individuální přístup. Existují typické projekty "Waffle Iron", ale s konečným umístěním jsou vzaty v úvahu všechny individuální charakteristiky a rysy zvolené lokality, vývojové oblasti, zákaznické základny a konkurenčních firem.

Náklady na povolení "Wafelnitsa":

 • paušální příspěvek ve výši 250 tisíc rublů;
 • nákup zařízení od franchisora ​​- 350 tisíc rublů;
 • nezávislý nákup vybavení - 700 tisíc rublů;
 • celkové investice do otevření "Wafelnitsa" outlet - 500-600 tisíc rublů.

Čas bubliny

Bubble Time je mezinárodní obchodní síť, která se specializuje na prodej klasických Hongkongů a Bubble Tea. Díky malým investicím na začátku a vysoké míře marginality je obrat sítě podobný obratu velké kavárny. Navrhovaný formát podnikání z Bubble Time se rychle vyplatí.

Podmínky spolupráce a finanční aspekty franšízy Bubble Time:

 • počáteční investice - 290 tisíc rublů;
 • návratnost projektu za 6. měsíc činnosti;
 • - 3,5% z obratu;
 • body otevřené pro licenci Bubble Time neplatí licenční poplatky během prvního roku provozu;
 • otevření bodu v jednom z formátů - komerční ostrov, pavilon, kavárna nebo odchozí prodej.

Franchise balíček obsahuje Bubble Time značky knihu, připravený krok otevírání bod, video na bázi, školení, navrhnou služby, marketing a komplexní konzultační podpory (právní, finanční, technické a další.). Například ředitel společnosti bude konzultovat ve věcech získání plné moci v dani za příjem a podání dokladů, za registraci podniku, za vydávání povolení a za uzavření nájemní smlouvy.

Potenciální franšízové ​​a budoucí partneři vyžadují zkušenosti s provozováním obchodních procesů, profesionalitu, touhu rozvíjet se společně se sítí a optimalizovat prodej, zlepšit kvalitu služeb a výrobků.

V průměru je ziskovost podniku 400%, což umožňuje podnikatelům rozvíjet se s nízkými investicemi.

Manažeři Time Bubble se neustále snaží zlepšit a optimalizovat výrobní náklady zavedením technologických změn, velkoobchodními nákupy a minimalizací výrobních nákladů.

Wow! Waffles!

Společnost "Wow! Oplatky! "Poskytuje příležitost postavit firmu, která prodává oplatky Hongkongu pod vedením zkušeného hráče tohoto trhu, který nabízí koupit franšízu a rozvíjet svůj podnik a síť jako celek.

Proč franšíza "Wow! Oplatky! ":

 • jsou to lahodné a přírodní produkty;
 • to je novinka na ruském trhu;
 • to je výhodné, neboť je zapotřebí malých počátečních nákladů s velkou poptávkou a rostoucí popularitou franšízových produktů;
 • Tento nedostatek hospodářské soutěže a sezónnosti v podnikání;
 • to je nedostatek velkých investic do reklamy a marketingu.

Finanční ukazatele franšízy:

 • nákup povolení - 148 tisíc rublů;
 • 3% z obratu;
 • očekávaný příjem (podle předpovědí franchisora) - ze 100 tisíc rublů. za měsíc.

Nákup povolení a podepsání smlouvy, Partner může spolehnout na poskytování marketingového balíčku, značka knihy, unikátní recepty speciality, poučení o otevření obchod, zařízení, inventář, školení prodejního personálu a pomoc při výběru místa.

"Wow! Oplatky! "- Jedná se o levnou franšízu pro malé město a velkou metropoli, která rychle získává popularitu u široké veřejnosti.

Waffle Trap: proč může podnik selhat?

Hlavní překážkou "podnikání s destičkami" je rychlý nárůst nových bodů otevřených franšízou. Původní myšlenka, novinka, bezkonkurenční chuť - to vše se stalo motivací pro intenzivní rozvoj. Proto hráči tohoto trhu, kteří zahájili franšízový projekt, často přiznávají, že se již nemohou vyrovnat s takovou mírou rozvoje. Většina z nich má sotva čas pracovat déle než rok. To nestačí k tomu, abyste ovládali své body, nemluvě o projektech otevřených franchisingem. Výsledkem byl „surový“ franšízových technologie, které dosud neměl čas dát důkladnou analýzu a návrh může zastavit na jednom místě ukázat pozitivní tempo růstu a nižší marže občas. Již dnes jsou někteří franšízové ​​odděleni od hlavních sítí, pod jejichž jménem pracují. Vzhledem k nedostatku kontroly kvality, který musí provést franchisor, mohou někteří podnikatelé poškodit reputaci, což pak bude velmi obtížné obnovit.

Nově vznikající podnikatelé nových sítí nabízejících franšízovou spolupráci se nemohou vyrovnat s velkým proudem nabídek z různých měst Ruska, zemí SNS a Evropy. Takový intenzivní rozvoj sítě vytváří iluzi prosperující firmy, ale ve skutečnosti není všechno tak hladké.

Při každém novém otevřeném projektu franchisor ztratí kontrolu nad sítí. Pokud analyzujete recenze zákazníků o takovýchto waffleových bodech, které pracují na franchisu, kromě obdivujících recenzí získává stále více stížností na drsné věci a neochotu pracovníků dokončit až do konce své změny. Existují také stížnosti na kvalitu výrobků - neupravené pokrmy, spálené vafle, hrubý a neatraktivní výzdobu.

V balíčku franchisingové nabídky se často nachází odstavec "Příležitost koupit přísady pro jídlo ve vašem městě". Tato příležitost je pro podnikatele výhodná. Ve skutečnosti mnoho franšízů úpěnlivě ušetří na dobrých surovinách a nabízí zákazníkům pokrmy špatně kvalitní výrobky.

Jaký je výsledek? Vzhledem ke špatné kvalitě ingrediencí pro nádobí, nízkou úrovní služeb (nehledě na skutečnost, že nový Oplatka může obtěžovat), pravděpodobnost, že zákazník bude vracet pro další nákup je snížena. Výsledek této situace může být odlišný. Nebo franchisor přestane každodenně otevřít nové body v rámci franšízy a vážně přemýšlet o zlepšení stávajících kaváren nebo pokračovat v získávání investic, čímž se změní na finanční pyramidu. Pokud se vám zdá, že "oblátkový obchod" je nedostatečně vytrvalý, přemýšlejte o koupi franchisové pekárny.

Uložte článek za 2 kliknutí:

Navzdory nedostatkům získali začínající podnikatelé, kteří chtějí pracovat v odvětví rychlého občerstvení, nový směr, který dnes prosperuje a je populární. Vybudovat ziskové podnikání na oplatky Hong Kong, je třeba nejen stavět na podporu franšízy, ale také se postarat o řádné služby, na nákup vysoce kvalitní výrobky a poskytovat vynikající zákazníkům jen vynikající.