Co je vafle rychlé jídlo, jak můžete vydělat?

Na základě analýzy nabídky franšízy

Obchodování s oblátkami dnes stojí za trendem: trh s fast food roste a jeho segment s oblázky je daleko od saturace. Mírné investice do veřejného stravování (v průměru 600 000 rublů) splácejí za méně než 6 měsíců. "Wafelnitsa" vyvíjí franchisingovou síť již od roku 2014 a již má licenci na 30 bodů. Jiní hráči také nesdělají. Je výhodné připojit se k sítím projektů wafle během krize?

Rychlé občerstvení v Waffle se v nedávné době plně rozvinulo v Rusku, s nástupem Hongkongských oplatek v zemi v roce 2014. Exotický produkt musel v těžké době dobýt trh, ale to ho nezastavilo, aby se stal populárním. Mnoho věcí sehrálo do rukou projektů "bubliny": originality, nedostatečné hospodářské soutěže v úzkém výklenku, protikrizové podnikání rychlého občerstvení. Výsledkem je rychlé občerstvení na vafle, růst, marže dosahují 400-600% a doba návratnosti je 4-7 měsíců. Zákon "Wafelnitsa" je zlatý důl?

Časové rychlé občerstvení: burgerizace celé země a kvetení pouličního jídla

Obecně platí, že ruský cateringový trh klesá: podle Federální státní statistické služby, po dobu osmi měsíců roku 2015, ve srovnání se stejným obdobím v roce 2014, obrat klesl o 6%. Ve stále stabilním segmentu - rychlé občerstvení - věci nejsou špatné. Podle sociologického průzkumu, který provedla výzkumná společnost Nielsen v listopadu 2015, Rusové dávají přednost zařízením rychlého občerstvení, zatímco bohatší Evropané jsou nejčastěji konzumováni v restauracích s plným servisem.

Krizové rychlé jídlo jen na pomoc. Poptávka po restauracích v roce 2015 klesla o 15% a rychlé občerstvení naopak rostlo (v Moskvě - o 25%). Rusové se přeorientovali na levnější jídla nebo začali připravovat jídlo doma. Co se zajímají lidé v těžkém čase? V jídle za nízké ceny a antistresové sladkosti. Bude poptávka a nabídka bude zpřísněna.

Rychlé občerstvení v krizi je prvním kandidátem na návštěvu ze všech míst cateringu. V tomto případě jsou šampiony na počtu zákazníků body pouličního jídla a rychlého občerstvení. Mnoho Rusů v nákupních centrech tráví svůj volný čas a nechodí na nákupy. Samozřejmostí jsou místní potravinářské dvory, které přitahují publikum do samostatných restaurací rychlého občerstvení, kde je třeba jít speciálně.

Dnes ministerstvo pro hospodářský rozvoj (MED) vypráví prognózu socioekonomického vývoje Ruska v letech 2016-2019, založeného na cenách ropy až do výše 50 USD / barel. Ve skutečnosti ministerstvo pro hospodářský rozvoj připustil, že krize je delší a bude trvat další tři roky. Co je v úspěšném podnikání v nepříznivém čase, jak ne na rychlé občerstvení?

Waffle business

U bodů rychlého občerstvení je nabídka často založena na jednom produktu / složce a jeho variacích. Může se jednat o pizzu, brambory, kuře, sendviče nebo vafle. Zvolená jednostrannost umožňuje optimalizovat výrobní proces, zajistit nízkou cenu a rychlost vaření.

Produktové a cílové publikum

Rychlé občerstvení z vafle je vyrobeno kolem oplatky: Hong Kong, Japonsko, Belgie (také Llezskie nebo Brusel). Belgické vafle jsou nejvíce srozumitelné: při pečení se v nich vytvoří drážky, které mohou být naplněny obložením, džemem, měkkým sýrem. V Hongkongu je vše zajímavější: namísto zahloubení - lopatky konvexnosti, při kterých během procesu rozdělování kousků čokolády a ovoce, bobulí nebo smetany. Japonské oplatky - tašky jsou pečené ve formě ryb s velkým množstvím plnění.

Oplatky lze prodávat samostatně nebo vytvářet na jejich základě složitější jedlé struktury.

Na testu oplatky dnes udělejte následující sortiment sladkého a uspokojujícího jídla:

 • plátková pizza;
 • kurva psi;
 • sendvičové desky;
 • Dezerty z jakékoliv vafle se šlehačkou a různými přísadami.

V obchodě s waflemi používají model win-win pro návrháře jídel na rychlé občerstvení. V důsledku toho získáváme individuální produkt, který je naostřen na potřeby zákazníka.

Můžete si vybrat:

 • varianty testu: čokoláda, vanilka nebo obvyklé;
 • plniva pro bubliny: sýr, čokoláda, kousky ovoce, MM, duhovka atd.;
 • výplně, omáčky, nátěry.

Na místech vafle se prodávají také rychlé občerstvení, káva, čaj, džusy, sýtená voda. Konceptuální bublinové projekty nabízejí bublinkovité nápoje na "bublinové" oplátky. Jádrem cílového publika jsou lidé ve věku 8-45 let.

Skupiny fanoušků rychlého občerstvení ve vafle:

 • školní děti 8-16 let;
 • studentů a mladých lidí ve věku 16-28 let;
 • páry ve věku 22-45 let a jejich děti.

Pro zákazníky rychlého občerstvení je určujícím faktorem cena. Průměrná kontrola v obchodě s wafle nepřesahuje 300 rublů.

Formát a "správné" místo

Všechny provozovny sítě "oplatky" otevírají maloobchodní prodejny ve třech formátech: pouličních stáncích, ostrovech nebo mini-kavárnách v nákupních centrech. Otevření vyžaduje plochu 4-30 metrů čtverečních. V teplé sezóně roku jsou úspěšné mobilní kavárny - "létající" brigády, které mění dislokaci, slouží návštěvníkům letních akcí, parků, nábřeží.

Obchodování s vaflemi s konstrukcí jednotlivého produktu patří do výklenku pouličního jídla. Současně "ulice" znamená ne tak "ulici" jako koncept vytváření kulinářských mistrovských děl před klientem. Streetfood přitahuje návštěvníky s rychlostí a čerstvostí vaření, příležitostí ocenit komponenty a profesionalitu kuchaře. Evropská pouliční občerstvení může být venku po celý rok, ale v našem klimatu jsou tradičně úspěšné body, které fungují pod střechou nákupního centra (zjistěte, jak otevřít rychlé občerstvení na ulici).

Důležitým bodem pro kavárnu pro prodej vaflí je optimální průchodnost místa. U stacionárního zařízení je ideální provoz pro pěší odhadován na 800 - 1 000 lidí za hodinu. V mobilním bodě se musíte zaměřit na návštěvu 7 000 až 9 000 lidí denně. Existuje jednoduchý způsob, jak vypočítat průchodnost nákupního centra nebo ulice.

Obrázek 1. Postup pro výpočet propustnosti

Během experimentu by měly být věnovány dva pracovní dny a jeden den. Třikrát denně (před, během a po obědě) pozorovatel vypočítává po dobu 15 minut počet lidí, kteří vstupují do poloměru v potenciálním umístění kiosku. Po provedení všech 9 měření se určí průměrná hodnota a vynásobí se číslem 4. Výsledkem je průměrná průchodnost místa za 1 hodinu (více o analýze toku chodců).

Výrobci vafle a konkurenti

"Waffle Iron" - projekt moderní trendové vafle rychlého občerstvení od firmy Paper Plane (otevřen v Novosibirsku v roce 2010). Oplatky v Novosibirsku začaly v roce 2014, franšíza začala prodávat téměř okamžitě. Dnes dva hráči na trhu s hovězími vaflemi říkají, že exotické Hongkongské oplatky byly poprvé přivezeny do Ruska: Wafelnitsa a Wafbusters (dříve Bubble Waffle). Možná se to stalo současně.

Projekt "Wafelnitsa" je zaměřen na rodinné publikum, mladé lidi a mládež. Dnes značka sdružuje více než 30 podniků v Rusku a SNS: v Moskvě a Kostromě, Krasnojarsku a Novosibirsku, Magadanu a Sochi, Karagandě, Blagoveshchensku a dalších městech.

Hong Kong Waffles franšízy recenze

Co je Hong Kong wafle? Hongkongové vafle jsou nový výrobek rychlého občerstvení, který rychle získává popularitu. Je důležité se dostat před konkurenci a zaujmout volné místo tím, že se městské obyvatelstvo živí rychleji.
Chcete-li se zbohatnout na oplatky v Hongkongu, existují dvě možnosti: povolení a nezávislý vývoj projektu. Zvažte obě možnosti a zjistěte, která z nich je nejvhodnější.

Hongkongové vafle. Franchise.

Chcete-li úspěšně otevřít podnikání, vždy potřebujete nový nápad. Waffle business je novinka, která nevyžaduje velké investice. Vyžaduje ne více než 5 metrů pronájmu a 1 až 2 osoby pro údržbu zařízení. Při nákupu franšízy se franchisor postará o veškeré nákupy a instalaci zařízení.

Balíček franšízy zahrnuje také:

 • Registrace prodejny a poskytování propagačních materiálů
 • Pokyny krok za krokem při otevření obchodního místa
 • Pravidelné školení, podpora a poradenství ve všech oblastech
 • Potřebná pomoc při registraci podniku, získání povolení
 • Pomoc při hledání a pronájmu výhodného obchodního místa

Cena franšízy je 148 tisíc rublů. Procento obratu (licenční poplatky) se účtuje ve výši 3%.
Prodejci franšízy mluví o získání 100 tisíc rublů za měsíc očekávaného zisku. Doba návratnosti je 2-3 měsíce, protože neexistuje žádná konkurence a výrobek je v poptávce během jednoho roku. Nedostatek sezónnosti přináší stabilní příjmy, báze pravidelných zákazníků rychle roste.

Nezávisle organizujeme obchody Hongkongských vaflí

Chcete-li ušetřit jednorázové poplatky a licenční poplatky, je třeba vynaložit úsilí na nezávislé vyhledání místa pronájmu. To vám pomůže uvolnit reklamní desky avito.ru, zian.ru, irr.ru a další. Jsou dobré, že můžete najít vhodné obchodní místo bez služeb zprostředkovatelů.

Poté musíte zakoupit zařízení. I zde pomůže internet. Prodejci zařízení vám mohou prodávat nové Hongkongové vafle na 12 až 15 tisíc rublů. Vzhledem k tomu, že je zapotřebí nejméně 2 zařízení k plnému provozu, je třeba zhruba 30 tisíc rublů.

Reklama vafle bude také vyžadovat peníze. Podnikání na této úrovni by mělo být poskytováno s reklamou s rozpočtem přibližně 10-15 tisíc rublů měsíčně. Mohou to být letáky, vizitky, letáky, pilíře atd.

Při přípravě oplatek, náplní, krémů a zmrzliny je třeba pracovat s rukama. Pokud nejste připraveni stát sám na pultu, budete muset pozvat 2 zaměstnance. Jejich plat výrazně sníží vaše zisky a sníží část vašeho volného času, protože budete muset jednat s účetnictvím.

Závěry

Pokud jste noví podnikatelé, je lepší zaplatit potřebné částky podnikatelům, kteří prošli trnitou cestou, vycpanými kužely, zdokonalili proces vytváření prodejního místa od nuly až po úplný start.
Tato franšíza pomáhá začínajícím podnikatelům okamžitě otevřít své podnikání, aniž by se rozptýlila drobností.

S dostatečnými zkušenostmi s řízením obchodních procesů je nákup franšízy zbytečnou zátěží pro výdajovou část plánovaného rozpočtu.

Komentáře obchodníků o obchodu s Hong Kongovými oplatky

Oksana: Začal jsem obchodovat s rychlým občerstvením absolutně náhodou. Poté, co jsem absolvoval vysokou školu a získal jsem specializaci jako právník, jsem hledal práci po dlouhou dobu. Přítelkyně mu nabídla dočasnou náhradu za prodej zmrzliny. Po dvou měsících jsem pracoval jako právník-ekonom-účetní. Pak se stala náměstkem. ředitel rozvoje sítě. Před rokem jsem otevřela dva vlastní body pro prodej belgických vaflí a mini koblih.
Otevřeli jsme obchodovací ostrov v TRC za prodej "Hongkongových vaflí" před dvěma měsíci. Mohu říci, že příjem z ostrova sotva přežil až k příjmům o 2 body. Pravděpodobně ovlivněné novinkou zboží, lidé ochotně koupí neobvyklý výrobek a co je nejdůležitější, že se znovu objevují.

Sandro: Dal jsem své ženě Hongkong Waffle franchise za 148 tisíc (licenčních poplatků) za výročí. Snažila se o její podnikání po dlouhou dobu. Vzali si pokoj v blízkosti metra poblíž univerzity a neztratili to! Teď, po 4 měsících, příjem manželky se pohybuje od 80 tisíc až 150 tisíc za měsíc, což je docela dobré. Záruka se vyplatila za 2 měsíce. Teď už přemýšlíme o otevření dalšího ve spánkovém prostoru na druhém konci města, protože jsme se už roztřásli a myslím, že můžeme tam úspěšně krmit všemi vaflemi.

Evgeny: Vybrala jsem z banky spotřebitelský úvěr, moji rodiče mi trochu přidali a organizovali prodejní místo pro prodej elektronických cigaret, trubic a suvenýrů s těmito penězi. Obchod prošel pažbičkou, bylo málo kupujících, jen dost pro krytí úvěru. Rozhodl jsem se ukončit obchodování a prodávat okna spolu se zbožím za penny.
Ale nedokázal se uklidnit, nedávno uspořádal mobilní obchod s přítelem. Prodáváme cukrovinky a prodáváme kávu s námi. Přidány gonkonové vafle do sortimentu. Nebyl zaznamenán výrazný skok v příjmech, ale přidala se gemmoroya.

Bartholomew: Koupil jsem si Hongkongovou vaflovou franšízu - Waffle Iron. Musel jsem létat do Novosibirsku za dokumenty. Paušální částka mě stála 250 000 rublů, dalších 300 000 (vybavení, nájem, atd.). Nachází se ve velkém nákupním centru, s velkým provozem, ale také s velkou konkurencí. Příjem je asi 55 000 za měsíc, takže si zaplatím svoji investice za rok.

Ekonomický výpočet obchodu s vaflemi

Ashot: Nikdy jsem nerozuměl lidem zabývajícím se drobným obchodem. Ekonomický výpočet ukazuje, že existuje řada rizik a příjem je zanedbatelný. Co inzerované franchisory lze rozdělit na 2 nebo 3. Snaží se prodat svůj produkt lidem, kteří moc nerozumí obchodování. Vypočítejte náklady na nájemné, plat, vybavení. A cena bublinkové vafle v 180 - 220 rublech se bojí ceny nejhmotnějšího kupujícího. Podle mého odhadu je zisk z těchto činností nejvýše 40-50 rublů.

Podnikatelský plán: Hongkongové vafle.

Startovní kapitál - 720 tisíc rublů.
Zisk za měsíc - 115 tisíc rublů.
Doba návratnosti - 6 měsíců.

Projekt byl založen v roce 2014 a je první značkou
na trhu vafle rychlého občerstvení. Za rok práce na území Ruské federace a SNS vznikla úspěšná síť franchisantů, která mají ziskové investice.

V maloobchodních prodejnách "Wafelnitsa" je prezentována nejširší nabídka produktů pro nejširší spektrum spotřebitelů. Děti a dospělí rádi zakoupí kukuřičné hlízy, Hongkongové vafle a waffle sendviče.

Můžete se stát součástí velkého týmu a připojit se k federální franšízové ​​síti právě teď. Stačí stačit a naši manažeři vás budou v blízké budoucnosti kontaktovat.

HONG KONG WAFLS
Hongkongové vafle - to je hit sezony.

Výborný produkt, se kterým chcete fotografovat. Oplatky jsou podávány, jak sladké, tak s výdatnými výplněmi. V pohodlí
balení "take-out" nebo na značkové desce pro spotřebu na místě.

Vynikající vídeňská vafle ze slaného těsta s kombinací náplní z masa, ryb nebo zeleniny nezanechává nikoho lhostejný. Díky své působivé velikosti je vaflový sendvič plnohodnotným obědem.

Vaflova pizza je exkluzivní, která bude přítomna pouze v řetězci Wafelnitsa. Náplně všech druhů klasických pizz jsou pečené na dvou vaflových podkladech a shromažďovány ve velké pizze

Korndogs jsou klobásy nebo mleté ​​pečené v waffle těstě.

Vzhledem k malé velikosti a nízké ceně získaly velkou popularitu u dětí. Rodiče rádi kupují své děti fast food z přírodních produktů.

Při zakoupení licence získáte:
- právo používat program Wafelnitsa;
- úplný soubor dokumentů a pracovních norem;
- kniha receptů a video lekcí o vaření
různé druhy vaflí;
- komerční za 6 m2 M, včetně dodávky do terminálu;
- kompletní sady kombinézy pro personál;
- značkové spotřební materiály pro spuštění práce
(brýle, obaly apod.);
- tři elektroforetické plátky dle vašeho výběru;
- individuální návrhový projekt vaší prodejny;
- značková kniha s pravidly používání;
- 60 kg směsi pro zahájení práce;
- podpora osobního manažera pro všechny záležitosti,
spojené s objevením;
- vývoj návrhových maket akcií a speciálních nabídek;
- vývoj rozvržení nabídky;
- doporučení pro propagaci značky.

Platíte:
- 250 000 rublů paušální částku za právo na užívání
značka a program Wafelnitsa.
- 220 000 * ruble zařízení zakoupené od franchisora.
- až 70 000 rublů nezávislý nákup vybavení ve vašem městě.

výše investice do otevření prodejny "Wafelnitsa" je 500-600 tisíc rublů

OTEVŘENÉ NÁKLADY

Paušální částka 235 000 rub.
Obchodní zařízení 350 000 rbl.
Nezávislý nákup 65 000 rublů.
Pronájem za poslední měsíc 70 000 rub.
CELKEM: 720 000 rublů.

ZISK MEZI MĚSÍCÍM

Průměrná kontrola je 200 rublů.
Počet průměrných šeků za den 50
CELKOVÝ OBĚT: 300 000

70 000 k pronájmu
50 000 Nákup surovin
50.000 plat
15 000 Ostatní
185 000 Celkem

Co potřebujete:
1. Najděte oblast pronájmu.
Nemůžete-li si najít vlastní místo k pronájmu, naši manažeři jsou připraveni Vám pomoci.
2. Uzavřete smlouvu o partnerství s dodavatelem vybavení s franchisorem.
3. Zajistěte fotografické materiály místa instalace zásuvky.
4. Získejte balíček franšízy a obdržíte pokyny společně s manažerem.
5. Po připravenosti obchodního zařízení, aby se dostal do vašeho města a provedl instalaci.

Zařízení a recept na vaření Hong Kongove oplatky

Nově na ruském trhu fast food dish - Hong Kong waffles - aktivně získává popularitu. Takové oplatky mohou být dezert nebo plnohodnotný pokrm. Stále více se nabízejí v kavárnách, kinech a potravinářských místech nákupních center. Jak jsou připravená, jaké vybavení je potřeba, kolik to stojí a je možné získat z tohoto podnikání stabilní vysoký příjem?

Co je Hongkongská vafle

Hongkongské vafle jsou jakousi cestou vyrobenou z těsta, která má rozpoznatelný povrch s velkými kuličkami, které se plní náplní. Jsou pečené ve vaflovém železe se speciálním vlnitým povrchem. Miska je připravena prostě. Variace s výplněmi - od standardního dezertního krému až po salát z Caesar - upozorňují na tento pokrm mezi nejrůznější kategorie zákazníků.

Plus z pokrmu je poměrně jednoduchý recept. Při testu na takové oplatky neexistují složité složky. Můžete si koupit vše, co potřebujete, v jakémkoli supermarketu (pokud plánujete vařit doma) nebo snadno nakupovat od dobrých dodavatelů (pro vlastní podnikání).

Obchodování s vaflemi

Obchod prodávající toto jídlo může být dobrým nápadem pro začínajícího obchodníka. Tento výrobek se snadno připravuje (proces vaření je popsán v následujících částech) a nevyžaduje drahé zařízení. Zároveň je poptávka po jídle vysoká a neustále roste. Rozmanitost odrůd náplní činí Hong Kongské oplatky všestranné pokrmy, které může každý člověk jíst.

Hongkongské oplatky mohou být připraveny jako dezert nebo plné jídlo

Nejčastěji jsou místa pro prodej takových oplatek umístěna v potravinářských zónách nákupních center nebo v kinech. Tam je vždy hodně návštěvníků hledají občerstvení. Ubytování v obchodním centru pomáhá ušetřit na nájemném. Připravit a prodávat dostatek "ostrova" o ploše několika metrů čtverečních. Zařízení je rovněž levné. Po investování pouze 40-60 tisíc rublů podnikatel s vysokou pravděpodobností vrátí a zanechá čistý příjem za 2-3 měsíce.

Cena vaflí začíná od 120 rublů a zvyšuje se v závislosti na náplni. Obchodní rozpětí je na úrovni 40-100%.

Proto je výhodné obchodovat s vaflemi. Při prodeji nejméně 50 kusů za den (což je pro nákupní centrum velmi skromné), můžete získat z 6000 rublů, z čehož 3 000 bude ziskem. S tím v sestavě jsou měsíční příjmy z 186 000 tisíc, bez započtení prodeje nápojů.

Formát nádobí dokonale zapadá do koncepce rychlého, ale zdravého jídla. Hongkongové vafle - krásné jídlo. Pro sociální sítě je snadné inzerovat a fotografovat. Vytvoření marketingové kampaně za takovou léčbu je poměrně jednoduché. Mladí návštěvníci vaflí jsou přitahováni nejen tím, že mají chutné občerstvení, ale také sdílejí neobvyklý snímek v sociálních sítích.

Testovací recept

Recept na vafle začíná těsto. Vyžaduje to nejpodstatnější složky (založené na 3 destičkách):

 • kuřecí vejce (1 ks);
 • mouka (110 gramů);
 • sůl (pinch, asi 4 gramy);
 • cukr (35 gramů);
 • kukuřičný škrob (25 gramů);
 • mléko (100 ml);
 • voda (100 ml);
 • roztavené máslo (45 gramů);
 • prášek do pečiva (10 gramů);
 • vanilin (1 gram).

Nejprve smíchejte všechny suché přísady těsta, pak nalijte vejce, mléko, vodu a roztavené máslo. Při přidávání každého produktu se těsto znovu mísí do mixéru. Po smíchání všech složek se směs znovu smíchá se směšovačem nebo mixérem po dobu 5 minut. Doma se můžete pokusit vařit těsto ručně, ale to bude trvat podstatně déle. Pro podnikání je tato možnost určitě nevhodná.

Variace s výplněmi - od standardního dezertního krému až po salát z Caesar - upozorňujeme na tento pokrm mezi nejrůznější kategorie zákazníků

Jedním z tajemství vaření je použití pouze teplého těsta na smažení. Není uložen v chladničkách, ale naopak může trvat několik hodin na teplém místě. To však není nutné. Pečivo můžete pečeme přímo ze směšovače. Hlavní věc je, že žádná ze součástí není studená.

Talířové těsto se pečou po dobu 3-4 minut: dokud je kůrka červená a křupavá. Pak se oblátka plní náplní a podává se na talíři nebo ve speciálním balení. Takže recept na vaření je velmi jednoduchý. Dokáže dokonce i člověka bez profilového vzdělávání, a proto nebudou mít problémy s nalezením personálu pro prodejnu.

Jaké vybavení potřebujete?

Pro vaření potřebujete směšovač (mixér) a speciální vaflovou žehličku. Dobrý mixér s velkým množstvím nákladu lze zakoupit za 15 až 20 tisíc rublů. Přístroj musí být dostatečně výkonný, aby odolal konstantnímu zatížení během řazení. Mezi výrobci stojí za zmínku Bosch, Smeg, Kitfort, Kitchen Aid, Vitek, Philips.

Zvláštní výrobce vafle pro Hongkongské oplatky stojí od 7 tisíc rublů. Použití specializovaného zařízení pro práci v místě prodeje je mnohem pohodlnější než tradiční vaflový železa s vyměnitelnými panely. V průměru jeden výrobce vafle vyrábí 10-12 porcí za hodinu. Je výhodné, pokud je přístroj vybaven termoregulátorem a časovačem.

Vedle mixéru a vaflového železa je k dodávce zásuvky třeba chladnička, skladovací nádrže a některé kuchyňské náčiní (nože, koše). Celkový kapitál pro zařízení je 30-40 tisíc rublů.

Ceny za speciální oplatky začínají od 7 tisíc rublů

Plnění

Je to rozmanitost možností vaření, která dělá Hongkongové vafle tak populární pokrm. Následující varianty výplní a výplní mohou být uvedeny v nabídce zásuvky:

 • Kondenzované mléko (hladké a vařené);
 • zmrzlina;
 • karamel;
 • čokoláda;
 • sirupy;
 • šlehačka;
 • ovoce a bobule;
 • losos a mascarpone;
 • směs kuřecích a houbových;
 • zelí;
 • Caesar salát;
 • šunka;
 • matice;
 • saláma;
 • tuňák;
 • kokosové holení;
 • glazury a cukrářské prášky.

Čím více náplní bude nabízet prodejní místnost, tím více kupujících bude přitahovat. Miska je univerzální: může být buď dezert nebo plné jídlo. K oplatkám je žádoucí nabídnout nápoje - měkké, čajové a kávové.

Seznam Hong Kong Waffle Franchises

Na moderním ruském trhu existuje několik společností, které nabízejí franšízy Hongkonských vaflí. Jaké podmínky a výhody nabízejí?

 1. "Výrobce vafle". Jednorázový poplatek ve výši 250 tisíc rublů neexistuje. Společnost rozvíjí svou síť od roku 2014. Od franchisanta vyžaduje prostor od 8 do 30 metrů čtverečních, místo s dobrým provozem (nejlépe v nákupním centru) a start-up kapitálu.
 2. Dej mi Waffle. Záloha je 239 tisíc rublů, pevná měsíční platba činí 5 000 rublů. Společnost slibuje vrátit všechny investice po dobu 2-3 měsíců. Plocha - od 2 do 6 metrů, ubytování v nákupním centru. Poskytovatel franšízy poskytuje referenční doporučení, stejně jako materiály pro návrh a reklamu na prodejně.
 3. "Wow! Oplatky. " Cena franšízy je 168 tisíc rublů, franšízové ​​platit měsíčně 3% obratu. Společnost slibuje, že bude profitovat na úrovni 100 tisíc rublů měsíčně a splácení za 1-2 měsíce. Umožňuje nezávislý nákup složek.
  "Waffle-Maker". Záloha je 349 tisíc rublů, požadavky na licenční poplatky jsou stanoveny v souladu se specifickými podmínkami franchisanta. Existují různé formáty: jako "ostrovy" v nákupních centrech a plnohodnotné kavárny.
 4. «Čas bubliny». 290 tisíc rublů jako jednorázový příspěvek a 3,5% obratu měsíčně. Závody prodávají nejen Hongkongské oplatky, ale také speciální nápoje s exotickou chutí. První majitel franšízy ve městě neplatí poplatky za 1 rok.
Hongkongské waffle se snadno propagují a fotografují pro sociální sítě

Hong Kong Waffle franšízy jsou poměrně drahé. Najděte nabídku s paušální příspěvkou nižší než 150 tisíc rublů je téměř nemožná. Všechny společnosti, které vyvíjejí franchisovou síť, však nelze označit za velmi známé. Jejich jméno na znamení nezaručuje podnikateli obrovský tok zákazníků. Otevřít instituci bez franšízy je docela pravděpodobně výrazně levnější než 150 tisíc. Proto i začínající podnikatel může začít takové podnikání zcela nezávisle.

Závěr

Prodej oplatek Hong Kongu je výhodným směrem v oblasti veřejného stravování. Otevřít dostatek peněz až do výše 100 tisíc rublů. Navíc několik společností prodává franšízy v tomto odvětví a nabízí velmi krátké doby návratnosti (jen několik měsíců).

Hong Kong Wafers - univerzální pokrm, který lze připravit jako plnou náhradu oběda nebo lehkého dezertu. S touto vaflovou troubou je to tak jednoduché, že i zaměstnanci bez profilového vzdělávání se s touto záležitostí dokážou vyrovnat.

Jak otevřít frankfurtský Waffle franchise (osobní zkušenost)

Dnešní franšíza je jednou z nejlepších možností pro zahájení podnikání. Franchising nabízí mnoho způsobů, jak vydělat peníze, a bezpochyby jsou pro dnešní dva nejvýnosnější oblasti obchodu a služeb, zejména na trhu s cateringovými zařízeními.

  • Co je povolení?
  • Jak otevřít franšízu
  • Hong Kong Waffles Franchise

Ale pokud stále mluvíte o obchodním trhu, jaká franšíza může být nejlepší volbou? Jako volbu doporučujeme, abyste zvážili podnikání, jako jsou například Hongkongové vafle. V Rusku se příslušný trh vyvíjí a vaše investice taková franšíza se bez problémů vyplácí.

Co je povolení?

Před diskusí o franchisingu je třeba pochopit, jaký fenomén a jakou roli hraje na moderním trhu. A tak, franchising je podnik, ve kterém hotový model sdílí svůj obchodní plán a prodává ho za účelem podnikání na základě již existujícího modelu.

Jinými slovy, existuje například síť kaváren - prodává hotové řešení a zahájíte své podnikání, ale pod značkou kavárny, kterou jste prodávali franchisingu. Potřebujete podnikat v rámci stávajícího modelu, neboť zastupujete společnou síť.

Výhody franchisingu spočívají v tom, že nepotřebujete riskovat, rozvíjet nový obchodní model, hledat zákazníky, zřídit dodávky - zakoupené povolení znamená, že jste již pro vás již udělali polovinu práce.

Kromě toho společnost může přidělit připravené zaměstnance a přivést zákazníky, protože pracujete pod společnou značkou, která je neustále podporována a rozšiřována.

Nevýhody franchisingu, jako takové, velmi málo. Jde jim především o zvláštnosti podnikání. Licenční smlouva vám neumožní plně řídit podnik, změnit obchodní model apod., Budete muset pracovat v rámci vybraného modelu.

Proto se na jedné straně - za povolení je minimální riziko a minimální bolesti hlavy, na druhé straně - volební právo neumožňuje realizovat své vlastní podnikatelské nápady, ale pokud se smířit se takový systém práce, to je naprosto možné, například pro realizaci vlastních plánů v rámci stávajících omezení.

Jak otevřít franšízu

Takže snášíte své vlastní povolení, odkud začnete? Za prvé, franšíza by měla být nalezena a udělaná, zpravidla není příliš obtížné.

Na internetu dnes existuje spousta otevřených franšízových katalogů, kde můžete přímo zadat hledání "Hong Kong wafle" a najít jen ty skutečné franšízy, které vás zajímají. Také můžete franšízy používat v katalozích pro další globální vyhledávání.

Při hledání franšízy byste měli věnovat pozornost několika nuancům:

 1. Za prvé, pokud hledáte například Hongkongské oplatky, měli byste věnujte pozornost pouze největším hráčům na trhu, osvědčených firem s vysokou reputací a, co je nejdůležitější, dobrých ukazatelů růstu.

Koupit povolení, který má nejisté místo na trhu nedává smysl, protože pokud hledáte dobře, budete jistě moci najít v Hongkongu obchodní oplatky s dobrou polohou a uznávanou značkou.

 1. Druhá věc, která je důležitá při hledání franšízy, je období návratnosti. Pokud povolení na vafle vyžaduje vážné investice a doba návratnosti je asi 1-2 roky, může to být riskantní závazek.

Ale podnikání, které by podle předběžných odhadů mělo vyplatit za 3-4 měsíce, lze nazvat méně riskantní.

 1. No a třetí důležitý okamžik při výběru licence na nákup je jeho přímé náklady.

Je třeba poznamenat, že čím vyšší je výše transakce, tím vyšší riziko. Nicméně na druhou stranu ani výhodná franšízová perspektiva nemůže být.

Z franšízy od známého a úspěšného podniku stojí za to koupit v každém případě a koupě povolení s vysokým rizikem od málo známého podniku je naopak příliš riskantní.

Hong Kong Waffles Franchise

Takže, co je to franšíza a jak investovat do ní? Z osobních zkušeností říkáme: dnes v Rusku trh s oblátkami není dostatečně rozvinutý, proto jsou takové novinky jako Hongkongské vločky kupujícími vnímány velmi ochotně a vyvolávají velký zájem.

Největší síť souvisejících oplatků v Rusku dnes je Give Me Waffle. Značka působí ve více než 30 městech a je považována za jedno z nejslibnějších a rychle rostoucích fast food na trhu. Samotné vafle, které jsou nabízeny k prodeji, jsou sladkosti s náplní do každé míče.

Celá oblátka se skládá z 30 kuliček a každá z nich má lahodnou výplň na výběr kupujícího - mohou to být sirupy, topy, zmrzlina, šlehačka, džem.

Pod značkou Give Me Waffle již bylo prodáno 67 povolení. Cena franšízy je 250 tisíc rublů - jedná se o peníze, které budou potřebné pro start a částka zahrnuje všechny potřebné výdaje. Odhadovaná doba návratnosti této franšízy je pouze 2 měsíce, takže rizika pro kupujícího mohou být nazvána minimální.

Jak vidíte, franchising je dnes jedním z nejatraktivnějších obchodních formátů. Kupujete připravený obchodní model, který představuje propagovanou značku a okamžitě zahájíte podnikání, protože zákaznická základna je nastavena, dodávky jsou připraveny a zbývá jen vybrat franšízu.

Hong Kong oplatky - dobrým příkladem povolení s minimálním rizikem, nízkou cenu a rychlou návratností, takže pokud chcete podnikat v oblasti obchodu, které prodávají oplatky může být velmi rozumné řešení.

Franšízy oblátky. Tendence a úskalí

Waffle business je považován za jeden z nejmódnějších typů ulic a rychlé občerstvení v době krize. Otevírání vašeho bodu na franchisu bude vyžadovat malou počáteční investici (ze 700 tisíc rublů) a může se splatit během šesti měsíců od začátku práce. Směr vafle je ve fázi tvorby. Nový obchod zahrnuje mnoho neprofesionálů, takže každý, kdo chce koupit franšízu, by měl pečlivě přistupovat k výběru budoucího partnera.

V roce 2015 firma v oplatky se stal jedním z nejoblíbenějších rozběhů a „infikovaným“ mnoha začínajících podnikatelů. Podnikatelé jsou schopni najít novou mezeru na trhu zrychlené a pouličním jídle a během několika měsíců otevřít síť s desítkami prodejen v Rusku a Společenství nezávislých států. Země zahájila skutečný "wafle boom" pro vafle neobvyklých odrůd a druhů. Tento Hong Kong pupyrchatye vafle s náplněmi a dobře známý, ale „pumpoval“ na domácí půdě belgické vafle, přelité smetanou, ovocem, zmrzlinou, jogurtem a nejrůznějšími náplněmi, stejně jako vafle fast-food: párky v oplatku testu, oplatek sendvičů, "Walfburgers" a další vafle.

Společnost Waffle je atraktivní svou novinkou a jednoduchostí. Oblátky jsou vařeny přímo před zákazníky po několik minut pomocí vaflových kamen. Zařízení je kompaktní, snadno se instaluje a je velmi snadné jej udržovat. Případ vyžaduje malou finanční investici a platí 4-8 měsíců. Majitelé firem tvrdí, že ani v krizi lidé nepopírají sebe sama "malé radost" a jsou připraveni vyzkoušet novinky, které jim nabízí catering. Tato slova jsou potvrzena globálními trendy - pouliční jídlo je považováno za jednu z nejslibnějších oblastí pro malé a střední podniky a je zařazeno do hodnocení nejoblíbenějších protikrizových franšíz. Cenově dostupný dezert na vafle může žáci, studenti a páry (průměrná kontrola je asi 170-250 rublů) a obchodní marže podle franchisorů dosahuje 400-600%. Trendová činnost je kopírována a replikována velkou rychlostí. Jaké franšízy existují v současné době a co nabízejí franchisové firmy, budeme dále zvažovat.

Waffle franchises. Výhody a požadavky

Jednoduchost podnikání s vaflem aktivně přitahuje mladé lidi, takže franšízy sítě jsou povoleny mladým lidem ve věku 20-21 let. Pokud si chcete koupit franšízu, musíte nejprve určit formát. V podstatě franchisors nabízejí ostrovy v nákupních centrech nebo ulicích stánků o rozloze asi 6-15 metrů čtverečních. metrů, ale v jednotlivých případech jde o otevření vafle kaváren (od 30 metrů čtverečních). S místem, kde by se měl potenciální franchisant rozhodnout sám, ale jeho průchodnost by neměla být menší než určité čísla. Například síť WALFBUSTERS schválí umísťování místa v nákupním centru, pokud jeho návštěvnost je nejméně 10 tisíc lidí denně ve všední dny. Limity provozu jsou nastaveny pro formáty ulice (nejméně 1000 lidí za hodinu - v síti WAFBUSTERS, minimálně 800 lidí za hodinu - na adrese Give me Waffle atd.). Nejvýhodnějšími místy v nákupních centrech jsou zóny s potravinami, restaurační terasy nebo okolí s kinem. Podnikatel by si měl vzít na vědomí, že dveře tkáňového obchodu s bavlnou mohou být otevřeny neochotně. Na počátku svých zkušeností se společnosti oplatky potýkaly s nedůvěrou. Zastoupení týkající se nájemců produktů byla velmi nejasná.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Jakmile je místnost vybrána, poskytne franchisor náčrt nebo návrh projektu pro budoucí bod. Franchisee mohou nabídnout buď připravenou standardní variantu, nebo vývoj nového individuálního projektu (například pod franšízou "Wafelnitsa"). Při otevírání malých formátů franchisantů někdy stačí počkat na doručení modulu a sbírat jej podle pokynů. Důležitou roli v tomto druhu podnikání hraje vnější návrh bodu, který by měl být neobvyklý a způsobit zájem spotřebitele. Jednou z čerstvých nápadů pro nákupní centrum byla především nabídka sítě mini-kaváren "Wafliogogurt". Bylo rozhodnuto vytvořit okraje ostrova od rozsáhlých dopisů, které vyniknou dobře od obecného toku. V důsledku toho se tento pohled změnil na světlý a atraktivní umělecký objekt.

Balíček franšízy může obsahovat také vybavení, obvykle 3-4 oplatkové pece, software pro automatizované prodejní účetnictví a spotřební materiál. Mezi nejdůležitější patří značkové jednorázové brýle, držáky, balení, souprava kombinéz a také směsi vaflí. V nehmotné části franšízy franšízové ​​často zahrnují vzdělávací kurzy. Poskytovatel franšízy poskytuje partnerovi zkušenosti a doporučení týkající se řízení podniku a popisů zaměstnání pro zaměstnance, stejně jako vzdálené poradenství v oblasti aktuálních otázek. Některé oplatky, například síť "Wafelnitsa", organizují stáže franchisanta ve společnosti a také poskytují knihy receptů a video lekcí o přípravě různých druhů oplatek. Výše pomoci může přímo záviset na nákladech na povolení. Například, franšízant WAFL, pokud je to žádoucí, obdrží podporu designéra až na šest měsíců. Možná a marketingová podpora, avšak tady by mělo hlavní úsilí vynaložit franchisant sám. Nejúčinnějšími způsoby propagace jsou vývoj skupin v sociálních sítích a věrnostních programech: slevové systémy, akumulační karty a bonusy za opakované nákupy.

Co je nezbytné pro otevření bodu? Pro každodenní práci oplatky je zapotřebí cca 100 litrů vody, odpadních vod a elektřiny od 7 do 9 kW. Někdy sítě vyžadují také instalaci visící reklamy z menu a možnost přístupu na internet.

Waffle franchises. Návrhy a ceny

Společnosti, které se zabývají prodejem vaflí, jsou většinou velmi mladé a vyvíjely se za uplynulý rok a půl. Otevření nových bodů nastává ve velmi krátkém čase a roste s každým měsícem. Mezi nabírá na obrátkách povolení lze rozlišit společnost Dej mi vafle, WAFBUSTERS, «vaflí“ a další. Jak bylo řečeno výše, produkt franchiserů je vybrán odlišným způsobem. Například síť a WAFBUSTERS Dej mi Waffle vafle se specializují v Hongkongu, „VafliYogurt“ a slunce Waffle - na belgické vafle, WAFL je síť - na fast food z vafle, atd

Jaké startovací investice budou potřebné k otevření vafle v povolení? V průměru podnikatel potřebuje částku 700 000 rublů, aby otevřel bod. Jak již bylo uvedeno, investice bude záviset na zvoleném formátu, množství poskytnutého zařízení a dalších součástech balíčku. Asi 200-300 tisíc bude muset být zaplaceno jako platba za právo užívat ochrannou známku (paušální příspěvek). Zde je, jak hlavní cena stojí WAFBUSTERS dříve známý jako Bubble Waffle:

- pronájem za první a poslední měsíc - 80 000 - 500 000 rub;

- nákup komerčního vybavení - 200 000 - 450 000 rublů. (komerční ostrov, pavilon, monoblok);

- nákup vybavení pro kuchyň - 100 000 - 150 000 rublů. (chladničky, směšovač atd.);

- nákup potřebných surovin pro start - 25 000 - 50 000 (směs, smetana atd.);

- náklady na marketing - 25 000 - 50 000 (start v sociálních sítích, letáky, přednášející);

- další náklady - 30 000 - 100 000 (instalace elektrikářů, alarmů apod.).

Ke všem uvedeným podnikatelům by měly být přidány stávající náklady na platy zaměstnanců (pro vafle budou vyžadovat 2 až 6 osob), daňové odpočty, stejně jako zaplacení měsíčních plateb majitelům povolení. Licenční poplatky mohou být stanoveny ve formě pevně stanovené částky nebo procentního podílu z prodeje. Některé sítě, například "WafliYogurt" nastavující procento obratu, naznačují nižší prahovou hodnotu. Období návratnosti franchisers je v rozmezí 3 až 12 měsíců. Podrobné ukazatele některých licencí naleznete v následující tabulce.

Franšízy některých vaflových řetězů *

760 tisíc - 1,3 milionu.

5%, ale ne méně než 10 tisíc rublů.

* Údaje jsou platné k 14. listopadu 2015

Waffle "trap": proč se na oplatky může selhat

Jedna z hlavních překážek bavlny je spojena s její nenapravitelným růstem. Zástupci firem, kterým se za méně než jeden rok podařilo otevřít několik desítek bodů, často přiznávají, že již nejsou schopni vyrovnat se s tempem růstu. Nedostávají správné zkušenosti ve vývoji svých vlastních institucí, podnikatelé mají tendenci prodávat více rozvinuté myšlenku nebude do analýzy důvodů pro jejich úspěch, a ne budovat dlouhodobé plány. V důsledku toho, upřímně syrové pro replikační technologie, vedou k tomu, že franšízové ​​jsou odděleni od sítí a chodí samostatně. Například zakladatelé značky WAFBUSTERS (před rebrandingu - «Bubble vafle») uznávají, že neuvážené smlouvy a chybějící systém vztahů s partnery vedlo k oddělení od sítě, některé z franchisantů města Krasnojarsk.

Nově rozmaznaní podnikatelé z řady oplatkových sérií si povšimnou, že se nesetkají s proudem návrhů na spolupráci. Aplikace jsou průběžně přijímány ze SNS, evropských zemí a dokonce i přes oceán. Neustálé rozšiřování sítě vytváří iluzi zakladatele podniku, že podnikání vzkvétá, ale ve skutečnosti se děje něco jiného. Za prvé, spojení mezi franchisorem a franchisorem je postupně ztraceno. Mladší partneři se stále častěji stávají nezávislými jednotkami a nemohou "projít" řízením nově vznikajících otázek včas. S každým novým franchisorem franchisor postupně ztrácí kontrolu nad svou sítí. Soudě podle recenzí zákazníků vafle kaváren, negativní pro nový typ podnikání vylévá hodně. Jedná se o stížnosti na hrubé zacházení se zaměstnanci se zákazníky, tvrzení o neochotě prodejců dokončit až do konce směny a dokonce i přímých odmítnutí plnit své povinnosti. Mnoho nespokojených recenzí se týká kvality přípravy samotného produktu: oplatky nejsou vařené, příliš teplé nebo zdobené nedbalostí. Navíc mnoho sítí nedodržuje jednotnost nabídky a nedodržuje kvalitu použitých produktů. Možnost nákupu ve vlastním městě je výhodná v obchodních nabídkách. Ve skutečnosti se ukázalo, že franšízové ​​vážně snížili výdaje na nákupy, nabízeli zákazníkům kvalitní výrobky a levné druhy jednorázových pokrmů. Namísto volných směsí se podávají běžné produkty ze skladu. Jak nebezpečná je tato situace? Lze snadno předpokládat, že kvůli špatné kvalitě služeb a výrobků (nemluvě o tom, že oblátky mohou obtěžovat spotřebitele), je pravděpodobnost opakovaných nákupů na provozních místech výrazně snížena. Po poklesu prodeje si společnost může zvolit dva způsoby rozvoje: buď pokračovat v přilákání nových hráčů a jejich investic, postupně přeměněním finanční pyramidy nebo zpomalit expanzi a začít pracovat na ukazatelích kvality.

Hongkong Waffle Franchises: Wow! Waffles, Waffle iron atd.

Hong Kong waffles - druh pouličního jídla, který je velmi populární a je neobvyklý dezert. Obvykle se jedná o měkkou oblátku neobvyklé bublinky, složenou do kulečeku nebo sklenice. Uvnitř mohou být různé sladké výplně, například zmrzlina, ovoce se smetanou nebo šlehačkou nebo něco jiného.

Dezert je pro naše občany stále zvědavostí, ale poptávka po takové pochoutce roste a je již nabízena v mnoha městech země. Jedná se o skvělý nápad pro podnikání, jehož organizace je relativně levná, ale poměrně složitá. Proto se mnozí, kteří se chtějí zapojit do takového podnikání, neorganizují vše od začátku, ale kupují povolení, což je mnohem pohodlnější. Existuje již slušný počet takových společností, ze kterých si můžete zakoupit franšízu a zorganizovat podnikání pro výrobu Hongkongových vaflí.

Je mnohem výhodnější začít pracovat pod osvědčenou, netrpělivou značkou, než začít vše od samého začátku, protože je složitější, vyžaduje mnohem více času a nákladů.

Výrobce vafle

Tento projekt se objevil v roce 2014, rychle získal popularitu. Jedná se o jednu z největších sítí v zemi, která pracuje v této oblasti. Body jsou otevřené nejen v Rusku, ale také v zemích SNS. V nabídce bodů pracujících pod touto značkou jsou nejen dezerty, ale i pokrmy z ryb, masa, zeleniny, sýrů. Poplatek za balíček je 250 000 rublů, neexistuje žádný honorář.

Požadavky na kupce franšízy:

 • dostupnost počátečního kapitálu
 • touhu pracovat
 • přísné dodržování pravidel

Plocha místnosti je od 8 do 30 metrů čtverečních, přítomnost elektřiny, centralizované nebo samostatné vodovody a kanalizace. Počet zaměstnanců je nejméně 1 osoba. Místnost by měla být umístěna buď v obchodním centru s vysokou dopravou, nebo na ulici s dobrou dopravou od cca 500 lidí.

Dej mi Waffle

Jedná se o jeden z největších řetězců, které prodávají Hongkongské oplatky v naší zemi. Kromě sladkých výplní jsou také vydatné výplně masa, zeleniny, s několika druhy omáček. Počáteční kapitál, který je požadován - asi 250 000 rublů. Paušální příspěvek bude 239 000 a licenční poplatky - 5000. Investice budou splaceny v průměru po dobu 2 měsíců.

Požadavky na kupující franšízy zahrnují:

 • věk kupujícího od 20 let
 • povinná dostupnost počátečního kapitálu
 • touhu pracovat, růst a rozvíjet
 • přísné dodržování všech pravidel

Plocha by měla být od 2 do 6 metrů čtverečních. Předpoklad by měl být elektrifikován a přinejmenším s autonomním zásobováním vodou. Měla by být vysoká návštěvnost - od 700 lidí za hodinu, takže si musíte vybrat zaneprázdněné místo. Startovací balení obsahuje brýle, samolepky, propagační materiály, školicí materiály atd., Které vám pomohou rychle vykreslit svůj bod a zvýšit jeho jasnost.

"Wow! Oblátky »

Projekt "Wow! Wafers "je součástí mezinárodní holdingové společnosti. V Rusku bylo otevřeno několik desítek bodů. Jeho cena je 168 000 rublů, licenční poplatek není stanoven - 3% z obratu, průměrný zisk za měsíc - 100 000 rublů, doba návratnosti 1-2 měsíce. Požadavky jsou stejné jako u jiných společností.

Balíček franšízy obsahuje propagační materiály, jedinečné recepty, instrukce a další užitečné informace, které vám umožní rychle založit podnik a získat příjmy. K dispozici je informační podpora, takže v případě cokoli, pokud máte nějaké dotazy nebo problémy, můžete vždy vyhledat pomoc. Pravidelně se dodáváme s aktualizovanými propagačními materiály, spotřebním materiálem atd. Složky je možné zakoupit samostatně, a to vyhledáním dobrých dodavatelů.

Francouzská kavárna Coffee Like: podrobný obchodní plán a ziskovost v naší recenzi.

Waffle-Maker

Tato franšíza nabízí výběr z více možností pro to, co můžete udělat. Můžete si vybrat nejen vafle Hong Kong jako hlavní činnost, ale také samostatně získat povolení pro prodej nápojů, jako je káva, formát Cafe: ulici, v obchodě, plné kavárny v centru města, atd Je to z toho a bude.. závisí na nákladech na povolení.

Cena franšízy pro Hongkongové vafle je 349,900 rublů. Neexistují žádné zálohy a licenční poplatky. Požadavky, v závislosti na formátu vybrané kavárny, se budou lišit. Na webových stránkách společnosti se budete moci dozvědět více o podmínkách a cenách, stejně jako o požadavcích na potenciální kupce franšízy.

Čas bubliny

Jedná se o franchisu Hongkongových vaflí a bublinkových nápojů. Tento obchodní formát nevyžaduje velké finanční investice, zaplatí se poměrně rychle a nabízené produkty se velmi rychle stávají oblíbenými, a proto se více než 70% zákazníků stane trvalými.

Formou obchodů může být plnohodnotná kavárna, pavilon, nákupní ostrov. Je také přijatelný odchod z obchodu. V závislosti na zvoleném formátu kavárny budou náklady na franchisu vhodné, protože náklady na organizaci, pronájem prostor, vybavení atd. Jsou různé.

Podmínky jsou následující:

 • paušální příspěvek - 290 000 rublů
 • tantiémy - 3,5% obratu

Pokud je kupující franchisingu prvním v jeho městě, je po celý rok propuštěn z licenčních poplatků. To jim umožní vrátit své výdaje mnohem rychleji. Průměrná návratnost je 6-9 měsíců, i když došlo k případům, kdy se to podařilo učinit za 3-4 měsíce. Průměrný měsíční obrat činí 400 000 rublů.

Výroba Hongkongových oplatek z kuchaře Waffle iron:

Obchodní fórum

Hongkongové oplatky

Swetlana95 28.3.2012

Začala roztavit podnikání výroby oplatků Hongkongu. Snažil jsem se sám (sladký). Je to chutné. Náklady na otevírání se nestřílejí, jsem připraven jít šanci. Chci se o to pokusit otevřít sám. Neočekávám velké miliony. Chci stabilní příjem. Hlavní věc je, že je v kladném území, nikoliv v negativním území. Ale chci slyšet názor těch, kteří se již zabývají touto činností. A ti, kteří jsou spotřebiteli. Stojí to za to nebo ne cvičit? Budou tyto oplatky umírat s podnikáním, nebo budou žádané?

Bearcub 28. března 2017

Ne, když si nepřemýšlel, proč Shawarma dělá všechno? ne všechny druhy exotiky?

Gaara 28. března 2017

Správná šachrama je výživná a užitečná)

Zdá se mi, že mě stojí za to, hlavně v dětském parku.

Světlana85 28. března 2017

Ve skutečnosti jsem poprvé slyšel o takových oplatkách, obvykle na Vídeň. Ale pokud je to opravdu chutné, můžete to zkusit. Jediná věc, je to tak populární? I když možná mám takový sklon

trojanka 28 březen 2017

Stojí za to nebo se s nimi nezajímá - to není otázka, která by vás měla obtěžovat!

Pokud je takový zajímavý nápad, musíte provést řadu marketingových výzkumů v této oblasti.

Dále - vytvořit systém podpory vašeho podnikání. Ať už vafle zemřou s obchodem nebo obchodem společně s vaflemi - záleží jen na vás!

Musíte se zamilovat do těchto vafle, jako byste bez nich nemohli dýchat. No, za to - prostě si vzít a udělat. dělat chyby, vzít znovu a dělat věci novým způsobem.

Otestujte každý krok.

Bez tohoto, vůbec nic.

Zvláště pokud jste ochotni mít šanci.

Burubek 29.3.2012

A můžete sdílet recept v PM? Žena ráda vaří, někdy hledá nové recepty, chtěla bych ji požádat, aby pečila Hongkongové vafle))

Gaara 29. března 2017

Pak nejprve koupte ženu speciální vaflovou žehličku)

Burubek 29.3.2012

Nejprve dát odkaz na speciální vafle železo)

Gunteleto 29. března 2017

Vbeyte při hledání fóra "Hong Kong waffles", nasával víc než jednou.

Pokud jste vážně přímočaře a myslíte si, že se vaše otázka velmi liší přesně to samé jiní pak rozdělte - kolik hodláte investovat, jaké náklady se očekávají a jaké příjmy.

Swetlana95 29. března 2017

Nalezeno, uctíváno. Jen diskuse a nic víc. Buď začátečníci píší a jejich zkušenost je dost drobná, aby objektivně zhodnotila tento podnik ((

Budou požadovány investice 300-600 tis. 600 je maximální, pokud jim velká TRC umožní pronajmout metry. Jenže zatím mlčí. Pokud podnik přinese alespoň 70-100 čistý zisk, budu rád. Pokud je více, v pořádku.
To je novinka. Ještě není povýšeno, takže možná z tohoto důvodu neexistuje žádné vzrušení od kupujících, jako jsou hamburgery a tortilly. Máme kavárnu ve městě, kde je jeden z dezertů jenom vločka, před dvěma měsíci v nákupním centru otevřeli nový. Šel jsem na průzkumu, zkusil to. Je to chutné. Zatímco stáli 20 minut, nikdo už nepřišel. Ale podle zaměstnance existují zákazníci. Snažím se pochopit, že to často nejsou. Pravidelně se můžete hýčkat. To se v podstatě týká všechno rychlé občerstvení. Neexistuje žádná reklama vůbec. To není správné. Nelíbí se mi, že trvá 10 minut, než počkáme, až budou vařené. A jestli je to obrat a to déle. Na druhou stranu se sníží počet zaměstnanců, výrobce vafle a čekací doba.

ellabella 29. března 2017

Gunteleto 30. března 2017

Nalezeno, uctíváno. Jen diskuse a nic víc. Buď začátečníci píší a jejich zkušenost je dost drobná, aby objektivně zhodnotila tento podnik ((

Budou požadovány investice 300-600 tis. 600 je maximální, pokud jim velká TRC umožní pronajmout metry. Jenže zatím mlčí. Pokud podnik přinese alespoň 70-100 čistý zisk, budu rád. Pokud je více, v pořádku.
To je novinka. Ještě není povýšeno, takže možná z tohoto důvodu neexistuje žádné vzrušení od kupujících, jako jsou hamburgery a tortilly. Máme kavárnu ve městě, kde je jeden z dezertů jenom vločka, před dvěma měsíci v nákupním centru otevřeli nový. Šel jsem na průzkumu, zkusil to. Je to chutné. Zatímco stáli 20 minut, nikdo už nepřišel. Ale podle zaměstnance existují zákazníci. Snažím se pochopit, že to často nejsou. Pravidelně se můžete hýčkat. To se v podstatě týká všechno rychlé občerstvení. Neexistuje žádná reklama vůbec. To není správné. Nelíbí se mi, že trvá 10 minut, než počkáme, až budou vařené. A jestli je to obrat a to déle. Na druhou stranu se sníží počet zaměstnanců, výrobce vafle a čekací doba.

Kolik porcí denně potřebujete prodat, aby bylo dosaženo 100 tisíc čistého zisku?

A teď v tu chvíli stojí jeden den s poznámkovým blokem a řídí zákazníky. Když jsem se rozhodl, co mám dělat v novém městě - to je přesně to, co jsem udělal, nelitoval jsem to. Pokud jste ve městě, tento bod - tam, kde je lepší utratit 5 tisíc a získat reálný obraz o tom, co prosrat 600. Je důležité si nemyslím, že v tomto bodě se říká hlupáky a nevím, jak k tomu provoz, a budete říkat, že je to jinak. Podívejte se, kolik jsou tyto vafle prodávány. Lidé si také myslí - kup a kaaaak popreet, ale ne, nemám. Konzolené - no, nic, musíte počkat pár měsíců, a pak se lidé dozví o lidech a pak jistě budou pečovat. A lidé naopak, jednou zkusit - oh, cool, a příště bude mít shawarma / pizza / sushi.

A skuteční vlastníci přesně bodů s těmito bublinami, připraveni sdílet úspěch, nenajdete, nejsou žádné, pokud se nejedná o prodejce koncesí a vybavení. Znám jednu belgické oplatky, přerušuje něco jako, dost pro život, i přes to, že on a jeho žena pracují s průměrnou kontrolou ve výši 4-50 EUR. Normální e-mail. desky, mimochodem, od nádechu mývalů stojí, je to pro práci a nemusíte si dopřát fotky v inst.