Nemovitosti

Zahraniční turisté v Praze přitahují především bohaté kulturní dědictví, bezpečnost a cenově dostupné odpočinek. Během roku získává Praha přibližně 6,5 milionu turistů, kteří zde zůstávají celkem 16 milionů nocí. Každý rok tyto údaje rostou pouze a to je myšlenka na hotelový obchod.

Pokud jde o nákup hotelu, měli byste pochopit, že to není jen investice, ale kolosální práce. Nejprve odpovězte na otázku: jste připraveni se zapojit do hotelového podnikání? Věřte mi, dokonce i s nejkvalifikovanějším manažerem bez osobní účasti majitel nemůže dělat!

Rovněž je důležité určit čísla: co jste ochotni vzniknout. Náklady na hotel v Praze se pohybují od 2,5 milionů korun až po 20 milionů eur. A pokud si myslíte, že nákup hotelu je jen 40-50% nákladů, pak si představte, jaká částka bude nakonec. Vezměte v úvahu: získat dotace na rozvoj podnikání od banky, pokud nejste občanem EU, je to spíše obtížné.

Od nápadu k řešení

Před nákupem je nutné provést kompletní technické zadání, ve kterém je třeba specifikovat, co přesně chcete koupit - budovu nebo připravený hotel. S tímto můžete kontaktovat profesionály komerčních nemovitostí. Dobrý a kompletní obchodní plán bude stát 5-15 tisíc eur.

Přístup bude samozřejmě individuální - jak pro klienta, tak pro hledání požadované nemovitosti. Nezávisle na tom je to téměř nemožné: to, co stojí za to jen sbírat dokumenty, sledovat nemovitosti, navštěvovat desítky českých úřadů, kontrolovat budovy auditory, ekonomy, architekty, inženýry, hasiče a designéry!

Jakmile je vhodný objekt, můžete provést transakci. To se liší od koupě rezidenčního nebo komerčního majetku v zahraničí. Generalizovaná schéma vypadá takto: právník, smlouva o prodeji, platba, vstup do katastru nemovitostí. V nejlepším případě to bude trvat asi šest měsíců.

HLAVNÍ NÁKUP HOTELU:

* Poloha

* Sezónnost

* Popularita regionu

* Rozvoj infrastruktury

* Růst turistického toku


Kolik můžete vydělat v hotelu

Při uzavírání smlouvy musíte zastupovat, kdo bude podnikat. Existují dvě možnosti - nezávisle nebo s pomocí manažerů. Záleží na úrovni hotelu, na vlastním zaměstnání a kompetenci. Nezapomeňte, že hotelové obchody vyžadují pravidelné výdaje a čas: například placení veřejných služeb, mzdy zaměstnanců, restaurační práce (pokud jsou k dispozici), výměna jídel a ložního prádla.

Pro dnešek průměrná ziskovost hotelu v Evropě je 5%. Ale toto je velmi drsná postava, ovlivněná velkým počtem faktorů. Dobrý indikátor je 7%, ideální - 10%.

Všimněte si, že většinu otázek a nepříjemných překvapení pomohou znalosti v tomto segmentu podnikání, stejně jako dobrá orientace v místním prostředí: legislativa, obchodní organizace v ČR, mentalita místních obyvatel atd. Vezměte prosím na vědomí, že majitelé nemovitostí, včetně komerčních, v České republice nemají nárok na povolení k pobytu.


CO CO KDY NÁKUPUJE HOTEL:

* Podrobný výpočet

* Studium a sledování oblasti

* Spolehlivým partnerem

* Prohlédněte si hotel očima klienta

* Buďte připraveni na mimořádně dlouhodobé náklady

A nezapomeňte: dnes se téměř vše prodává! Jen otázka ceny je důležitá. Pomůžeme vám najít hotel, který vám přinese jak morální spokojenost, tak stabilní příjem.

Vlastní podnikání v České republice

Všichni, v kterékoli zemi světa, hledají způsoby, jak vydělat peníze. Jak víte, jednou z nejlepších prací je práce "na sobě", tj. podnikání. Mnoho lidí, kteří se přestěhovali do České republiky ze zemí SNS, hledají místa, kde si otevřou své vlastní podnikání.

První věc, kterou by měla každá osoba ze SNS pochopit, je, že podnikání v České republice, stejně jako v jakékoli jiné evropské zemi, se velmi liší od ukrajinské a ruské.

Jak začít podnikat?

Nepochybně první věc, s níž bude začínat podnikatel, je potřeba registrace v orgánech státu. V České republice je formalizovat vaše podnikání mnohem jednodušší než v Rusku. To bude vyžadovat jen malý čas a malý schválený kapitál. Od roku 2014 se česká vláda rozhodla, že základní kapitál pro otevření LLC může začít od jedné koruny. Po vytvoření základního kapitálu je nutné požádat notáře o provedení požadovaných dokumentů. Poté je nutné podat žádost a dokumenty u obchodního soudu. Zaměstnanci obchodního soudu ověřují přesnost dokončené přihlášky a spolehlivost předložených dokumentů, po které zaregistrují nového podnikatele.

Navíc před podáním žádosti u obchodního soudu byste měli určit formu podnikání. Nejběžnější formy podnikání v České republice jsou s.r.o. (LLC) a živnostník (individuální podnikatel). Spravidla společnost s ručením omezeným vyhotoví v případě, že firma bude zaměstnávat několik zaměstnanců, kteří nemají s obchodním partnerem žádné úzké vazby. Registrace IP v případě, že vlastníkem a zaměstnancem společnosti bude jedna osoba.

Jaké druhy podnikání jsou v České republice nejběžnější?

Stejně jako v jakékoliv zemi na světě, v České republice můžete identifikovat nejvýnosnější obchodní oblasti. Patří sem:

 • hotelový obchod;
 • suvenýr;
 • turistický;
 • restaurace;
 • lékárna;
 • budova;
 • veterinární;

Neméně výhodnější jsou:

 • realitní kanceláře;
 • kosmetické salony, kadeřnictví, lázně a fitness centra;
 • online nakupování;
 • taxi a pronájem automobilů;
 • obchod se základními produkty;
 • takzvaný "otvírač".

Je třeba poznamenat, že téměř všechny výše uvedené obchodní oblasti jsou rodinné. Členové stejné rodiny spravují a pracují pro firmu zpravidla. Získat "zvenku" do takové firmy je poměrně obtížné. Současně příjmy takových firem nejsou významné, pokud je srovnáte s příjmy podobných firem ve velkých městech Ruska. Obecně platí, že v Rusku se výše zmíněné sféry podnikání "rodí" v Moskvě, a pak rostou ve velkých městech země ve formě poboček. V České republice je podnikání vázáno zpravidla na jedno město. Velmi zřídka se majitelé firem v Praze rozhodnou rozvíjet a rozšiřovat v jiném městě.

Který obchod by neměl být otevřen v České republice?

V České republice, stejně jako v jakékoli zemi, existují sféry podnikání, které již svojí nabídkou plnily celý trh. Takže nejvíce selhala podnikání v České republice.

Rekreace podnikání. Mnoho lidí, kteří přijíždějí do České republiky k založení firmy, naivně věří, že jim tato firma přinese obrovské peníze. Ve skutečnosti tomu tak není. A toto prohlášení nebylo jednou prověřeno mnoha lidmi. Každý den se v této zemi otevře nová restaurace, kavárna, pivní bar, a to i přesto, že v této zemi existuje mnoho takových zařízení. Tato situace je způsobena skutečností, že je velmi jednoduché a levné pronájmu instituce pro restauraci nebo kavárnu v České republice. Stačí pouze zaplatit nízké nájemné a "odškodnění" majiteli nebo bývalému nájemci. Leasing je však poskytován neziskovým institucím, které mají zpravidla nevýhodnou polohu. Mnoho návštěvníků se navíc rozhodlo, že tato firma jim přinese zisk, protože mají skvělý nápad - otevřít restauraci v České republice, ruské nebo ukrajinské kuchyni. Tento nápad je selhání, protože Češi dávají přednost národní a evropské kuchyni, často upřednostňují čínské rychlé občerstvení.

Hotelové obchody. Další neúspěšné místo pro zahájení podnikání v České republice. A to i přes skutečnost, že v této zemi obrovské množství zajímavých historických míst, velký příliv turistů. V České republice je spousta drahých hotelů, penzionů, které se vyrovnávají s přílivem turistů. Pokud se problém s vysokou konkurencí nevystraší, pak je třeba poznamenat, že je obtížné udržet hotel a restauraci. Potřebujeme neustálou reklamu, abychom přilákali turisty, kteří mohou kompenzovat náklady na údržbu hotelu a placení účtů za služby, které jsou v této zemi velmi vysoké.

"Openerki" a realitní kanceláře. Druh podnikání, v němž se Rusové, Ukrajinci a další obyvatelé SNS již dlouho zabývají. Podstatou tohoto podnikání bylo otevření společnosti na pomoc rusky mluvícím přistěhovalcům. Pomoc se skládala ze shromažďování různých dokumentů, vypracovávání pozvánek a pomoci při otevření firem. Dnes není tento obchod tak populární, jako před 15-20 lety, kdy v České republice došlo k velkému přílivu rusky mluvících přistěhovalců. Dnes se mnohé z těchto společností kvalifikovaly jako realitní kanceláře. V této oblasti také spousta mínusů. Za prvé, práce je těžká a nevděčná. Za druhé, vysoká konkurence. Za třetí, v České republice existuje řada velkých agentur, které jsou známy po celé zemi. Češi se zpravidla obracejí na již osvědčené hlavní agentury, které se v této oblasti "otáčejí" léta a dokázaly se dokázat.

Stavební obchody. Stejně jako všichni Evropané se Češi starají o své peníze. Zpravidla platí, že Češi s průměrnou úrovní příjmů provádějí vlastní opravy svého bytu a raději nakupují zboží pro opravu co nejlevněji od místního Hornbachu. Za zmínku stojí, že v této oblasti je velmi obtížné konkurovat významným značkám, které zachytily významnou část stavebního trhu. Mezi tyto značky patří Hornbach, Obie a Baumax.

Pronájem nemovitostí. Tento typ podnikání je velmi populární v Moskvě, Kyjevě. Velmi často s penězi získanými z pronájmu bytu nebo kanceláře mohou moscovci a kyješi žít měsíc bez práce. V České republice to tak nefunguje. To lze snadno argumentovat. Zpravidla lze pronajmout dvoupokojový byt s dobrým nábytkem a novými spotřebiči v blízkosti centra Prahy za maximálně 12 000 korun. Zdá se, že peníze nejsou malé. Ale! Je třeba vzít v úvahu, že zpravidla platí i cena za pronájem. A služby v České republice jsou velmi drahé. Takže za 1 kilowatthodinu elektřiny zaplatí Češi 0,32 eur. Ceny plynu a vody jsou také vysoké. Pokud odečtete poplatek za poplatek, skutečný nájem dvoupokojového bytu činí maximálně 8 000 korun. Nezapomeňte, že s těmito penězi musíte platit daně, které jsou 15%. Mělo by to být také něco, co by se odložilo na amortizaci bytu. Proto skutečné mzdy zůstanou poměrně málo. Kromě toho poptávka po nájmu bydlení v České republice neustále klesá. To je způsobeno tím, že lidé dávají přednost hypotéce, jejíž míra je poměrně nízká (2-4%). Stojí za zmínku, že podle zákonů České republiky mohou i osoby bez trvalého pobytu na území tohoto státu získat hypotéku. Současně může úroková sazba hypotéky dosáhnout maximálně 6% a za účelem získání úvěru na bydlení stačí poskytnout doklady o příjmech v České republice.

Okultní služby, stažení z pití. Taková sféra podnikání je nejvíce katastrofální. A to není spojeno s vysokou konkurencí, státní politikou. Je to všechno o mentalitě Čechů. Zde zřídka najdete opilého muže a nikdo nechce odstranit zlé oko. Kromě toho si Češi váží svých peněz a utratí je za to, že se na kavárně vysvětlují, že to nebude přesně. Stojí za zmínku: jakmile přistěhovalci ze SNS přijedou do České republiky a začnou vydělávat peníze, okamžitě změní svůj postoj k nim. Proto ani přistěhovalci nejsou ochotni utrácet peníze na věštění, odchod z pitných záchvatů a jiné okultní služby.

Charakteristika podnikání v České republice

Vzhledem k tomu, že Česká republika je evropská země, je charakterizována řadou rysů podnikání, kterému v Rusku nevenuje náležitou pozornost.
První věc, na kterou se Evropané věnuje při nákupu výrobků, je značka. V České republice kupující pečlivě studují informace o firmě, mají zájem o recenze od lidí, kteří používají výrobky této značky. Neméně důležitým faktorem je doba trvání práce této firmy v určité oblasti. Zpravidla platí, že pokud výrobky splňují potřeby a očekávání kupujícího, pak si osoba pravidelně objednává zboží v této firmě. Vznik nových značek Češi reagují s opatrností a nedůvěrou. Proto je konkurence s existujícími značkami v České republice a firmách poměrně obtížná.

Než začnete podnikat v České republice, měli byste si vzpomenout: Češi jsou Evropané. A stejně jako všichni Evropané jsou praktické a ekonomické. Dokonce bohatí Češi tráví své peníze na italské diamantové panely nebo na zlaté toalety. Proto, aby se otevřít ziskové podnikání v této zemi by měl být přizpůsoben mentalitě svých občanů.

Vysoká konkurence je dalším znakem podnikání v České republice. Pokud v Rusku a na Ukrajině existují výklenky, ve kterých je možné uspořádat výnosný obchod a bez problémů ji vlastnit po dlouhou dobu, pak je to v Evropě problematické. To je způsobeno skutečností, že všechny rentabilní obchodní linie v Evropě jsou již obsazeny a zde je tu značná konkurence. Můžete kdykoli zničit. Proto evropští podnikatelé vždycky sledují novinky, hledají nové způsoby, jak realizovat své plány a vždy držet krok s dobami.

Rovněž důležitým rysem Evropanů je pečlivé vyvážení všech informací o vybraných produktech. Díky internetu mohou Evropané snadno identifikovat bezohledného výrobce a najít požadovaný produkt levnější. Téměř všichni Češi po koupi zboží nebo služeb považují za čestné psát vlastní osvědčení.

Ti, kteří se rozhodli otevřít podnik v České republice, by měli také věnovat zvláštní pozornost službě a zákaznickému servisu. Zde by mělo být všechno nahoře. Evropané ocení, když se na tváři usmívají. Přátelský přístup je považován za povinnost každého kadeřníka, prodejce, maséra. Velmi často Evropané obtěžují prodejce se svými dotazy ohledně produktu, četné montáže. Potřebují úplné informace o produktu, který si koupí. Často je to jednoduchá zkouška prodávajícího o vytrvalost a přátelský postoj. Obvykle začínající podnikatelé ze zemí SNS tuto záležitost neberou v úvahu a jsou zpravidla nižší než evropští podnikatelé, pokud jde o kvalitu služeb a služeb.

Hlavní chyby, ke kterým dochází při zahájení podnikání v České republice?

Obecně platí, že mnoho začínajících podnikatelů, kteří přicházejí do České republiky, doufá, že si koupí hotovou firmu, která přinese stabilní příjem. Pokud je tato možnost v Rusku vzácná, ale možná v Evropě je to otázka. Žádný Evropan, který má ziskové podnikání, jej neprodá. Pokud Evropan navrhne prodat ziskové podnikání, pak tyto obchodní problémy. Nikdo nemůže udělat pro vás velmi výnosný obchod.

Další chybou je nevědomost a nepochopení mentality Evropanů. Tento národ velice oceňuje své peníze a svůj čas. Jsou-li nabízeny produkty špatné kvality, nedávají druhou šanci. Výraz "kupující je vždy v pořádku" popisuje požadavky Evropanů na služby a kvalitu služeb, jak je to možné. Pokud si nejste jisti, že jste připraveni sejít s kupujícím s úsměvem, pak byste neměli ztrácet čas a peníze, abyste mohli začít podnikat v Evropě.

Aby se v České republice stalo úspěšným podnikatelem, je třeba studovat nejen výnosné sféry podnikání, ale i samotnou zemi, její zvyky a lidi.

Pohostinství v České republice

Mluvíme rusky!

Praha | +420 608 320 848

Moskva | 8 (499) 350 17 43

Viber | +420 774 035 295

Pohostinství v České republice

Podle Českého statistického úřadu (ČSÚ) V roce 2014 navštívilo Česká republika rekordní počet zahraničních turistů - 8,08 milionu lidí.

Nákup hotelového podnikání v České republice je dobrou příležitostí pro zahraniční občany, aby se vydělávali na cestovním ruchu v České republice. Růst přílivu cestovního ruchu byl +3% oproti roku 2013. Vzhledem k tomu, že statistické oddělení vzalo v úvahu pouze ty, kteří se ubytovali přes noc v hotelech, ubytovnách a jiných zařízeních hotelového typu.

Hotové obchody v České republice

Vzhledem k tomu, že povolení k pobytu v České republice je přímo závislé na dostupnosti skutečného podnikání, potenciální přistěhovalci musí rozhodnout. Další informace

Restaurace v České republice

Vysoká likvidita a ziskovost se v restauraci stala jedním z nejatraktivnějších investičních aktivit v České republice. Další informace

Katalog podniků připravených v České republice

Seznamujeme s nabídkou hotových obchodů v České republice. Můžete si vyzvednout provozní hotel, restauraci, kavárnu. Další informace

Podnikání v České republice


Česká republika je republika s vynikající pověstí, spolehlivostí ve všech sférách podnikání a atraktivní legislativní základnou pro obchodní segment. Proto mnoho domácích podnikatelů uvažuje o zahájení podnikání v České republice a práci na evropských trzích.

Hlavní výhody pro bydlení a podnikání v České republice

 1. Od roku 2004 je Česká republika členem Evropské unie, která umožňuje přístup majitelů firem na všechny evropské trhy.
 2. Bezpečnost a nedostatek korupce.
 3. Vysoká životní úroveň.
 4. V zemi jsou pobočky mnoha evropských firem.
 5. Díky pravidelným mezinárodním výstavám a konferencím v České republice existuje mnoho příležitostí ke spolupráci s podnikateli z celého světa.
 6. Republika je atraktivní pro zahraniční investory, kteří jsou připraveni investovat do výstavby budov a do průmyslové výroby.
 7. Registrací nové společnosti v České republice má cizinec právo očekávat stejná práva a podmínky jako občan země.
 8. Obchodní imigraci do České republiky je možné díky skutečnosti, že zakladatel české firmy požaduje dlouhodobé vízové ​​povolení na jeden rok s možností prodloužení v budoucnu. Po pěti letech požádat o status rezidenta a po dalších pěti letech - občana.
 9. Když zaregistrujete společnost, můžete získat evropskou půjčku a podnikat s přínosnými výhodami.
 10. Minimální zákonem stanovená částka k registraci společnosti je 1 koruna.
Zpět na obsah

Volba formy a směru podnikání

Než začnete podnikat v České republice, musíte se rozhodnout, zda se jedná o připravenou firmu nebo o novou firmu. Nákup podniku, který byl již dříve registrován, je méně náročný na práci a poměrně rychlý, ale jeho úskalí.

Všechny odpovědi na vaše dotazy najdete v příštím videu.

Na tomto místě, k nákupu ready-made podnikání, můžete strávit asi 10 dní. Spolecnost zpravidla vyplácí svůj základní kapitál, je zapsána u daňové služby a má právní adresu. Aby mohl nový majitel znovu zaregistrovat, musí změnit adresu, jméno, rozsah činností a spoluvlastníky. K tomu bude třeba provést příslušné opravy v obchodním rejstříku.

Jsou zde "regálové" firmy, od okamžiku registrace nepracují. Mohou mít již otevřený bankovní účet. Proto je-li prodej uskutečněn tak, aby nový majitel měl právo volně nakládat s ním, bude se muset zabývat opětovnou registrací v jeho jménu.

Pokud je zaregistrován zcela nový případ, je zpočátku vypracován pro účely klienta a registrační proces může trvat asi 20 dní.

Varianty směrů

Vzhledem k tomu, že stát má velmi rozvinutou turistickou destinaci, požadované segmenty podnikání jsou:

 • hotel;
 • budova;
 • doprava;
 • restaurace;
 • prodej suvenýrů;
 • pronájem automobilů;
 • společnosti se službami pro cizince;
 • obchodních kiosků a maloobchodní prodej drobného zboží;

Pokud si v České republice vyberete perspektivu pro cizího občana, můžete věnovat pozornost několika kategoriím.

Turistické podnikání

Turisté v ulicích Prahy

Obdivujte krásy České republiky každoročně zaslané asi 50 milionům lidí z celého světa. Každý z nich bez ohledu na jejich finanční situaci je nucen přemýšlet o takových nákladech, jako jsou:

 • Napájení. V České republice je řada stravovacích zařízení, kde můžete strávit od 0,3 USD do 100 USD.
 • Ubytování. Mini-ubytovny, ubytovny a další možnosti pro turisty budou stát od 10 dolarů za noc, nejlepší pokoje v luxusních hotelech - od 300 dolarů za noc.
 • Doprava. Výdaje na dopravu a exkurze zprávy jsou také různé, jako v celé zemi existuje obrovské množství památek a známých míst, které mají tendenci k návštěvě každého hosta ČR na turistické vízum.
 • Výroba suvenýrů. Zde je výběr směru velmi dobrý, počínaje standardními tištěnými výrobky se symboly země a končící drahými výrobky ze slavného českého skla.
 • Zábava a volný čas. Místa pro dobrou dovolenou jsou také velmi populární v zemi, například masážní salóny nebo diskotéky. I přes skutečnost, že hospodářská soutěž v této oblasti je velká, jsou pravděpodobné šance na vývoj jak nového, tak existujícího.
Zpět na obsah

Vývoz

České výrobky masové spotřeby získaly po celém světě dobrou pověst vysoce kvalitního zboží z České republiky za dostupné ceny v poptávce v Německu, Rakousku, na Slovensku av dalších zemích EU.

Importovat

To je poměrně obtížné směřování pro zahraničního podnikatele, protože trh v zemi je vyvážený a dlouhou dobu vymezil své vůdce mezi místními velkými značkami. Chcete-li prolomit v této oblasti, musíte nabídnout opravdu atraktivní ceny a podmínky.

Domácí malý podnik v České republice

Tato řada je vhodná pro podnikatele, kteří nezapočítávají báječné zisky. Otevřením obchodu nebo jiného objektu mimo turistické zóny musíte být připraveni na skutečnost, že maximální měsíční zisk z něj může zřídka činit více než $ 2000.

Hotelové obchody

Jeden z nejlepších hotelů v České republice - Hotel Imperial

Řízení s navrhovanými zařízeními v České republice má své vlastní nuance. Například:

 • Malé zařízení rodinného typu pro 2-5 čísla pravděpodobně nepřinese zisky, pokud nejsou v hlavním městě. Nejčastěji jde o zdroj výdajů na údržbu budov a personálu, který v nich bydlí. Prodej: od 200000 Kč do Prahy; od 100000 Kč - rekreační oblasti; od 50 000 korun - v provincii.
 • Prodej nebo nákup malého rodinného hotelu nebo hotelu může přinést příjmy, pokud se nacházejí v turistických oblastech hlavního města.
Zpět na obsah

Rekreace podnikání

Pro dnešní restaurace se rozvíjejí restaurace, které jsou v nejrušnějších místech měst. Oblíbené místa s přijatelnými cenami pro každou kategorii hostů, příjemnou atmosféru a zajímavým designem, chutné pokrmy z kvalitních produktů a dobré služby.

Formy podnikání

 1. Komunitní akciová společnost.
 2. Veřejný obchodní podnik.
 3. Družstvo.
 4. Společnost s ručením omezeným.
 5. Soukromé podnikání.
Zpět na obsah

Co potřebujete k registraci firmy

Abyste mohli začít pracovat s vaší vlastní českou společností, musíte nejdříve předat licenční fázi pro podnikání. Chcete-li to provést, musíte podat žádost o zavedený vzor v obchodním oddělení, postup bude stát asi 30 eur. Aplikace bude zvažována asi 5 dní.

Chcete-li počítat s kladným rozhodnutím, musí migrant splňovat několik požadavků:

 1. Žadatel musí mít zákonný věk.
 2. Právně kompetentní.
 3. Neměli jste před daňovou službou v zemi žádné předchozí odsouzení a dluhy.
 4. Musí být kvalifikována ve zvoleném směru. Pokud žadatel, který otevře podnik v odvětví cestovního ruchu, nemá odpovídající vzdělání nebo pracovní zkušenost, bude muset absolvovat odborné kurzy.

Žadatel o registraci podniku musí předložit určitou dokumentaci:

 • Diplom;
 • certifikát;
 • certifikované osvědčení o dosažené kvalifikaci a alespoň jeden rok praxe ve vybraném druhu činnosti.
Zpět na obsah

Když licenci nepotřebujete

Existují oblasti, kde nepotřebujete licenci k otevření firmy:

 • zemědělství;
 • obchodní a zprostředkovatelské služby;
 • ateliér a krajčírství;
 • textilie;
 • foto-služby.

Pohodlná okamžitá fotka s přáteli ve fotoaparátu

Při registraci podniku v těchto oblastech musí žadatel předložit takový soubor dokumentů:

 • cestovní pas;
 • potvrzení fyzické a mentální schopnosti;
 • dokument prokazující nerespektování;
 • potvrzení existence pozitivní pracovní zkušenosti doma.

Po přezkoumání dokumentů je žadateli vydán formulář jednotné přihlášky, který musí být zapsán v obchodním rejstříku na právní adrese společnosti a bydliště majitele. Soud rozhodne o této otázce do týdne. Platba bude činit přibližně 200 eur.

Dalším krokem bude registrace v daňové službě, toto musí být provedeno nejpozději do 2 týdnů ode dne zápisu do rejstříku.

 1. Zvolte pro firmu vhodné jméno, které nebude opakováno v databázi jména ministerstva spravedlnosti.
 2. Vystavit osobní bankovní účet.
 3. Notarize pronájem prostor a charta společnosti.
Zpět na obsah

Daně z podnikání v České republice

Česká republika se svým daňovým systémem nelíbí od zemí Evropské unie. Výpočet daní v zemi odpovídá zásadám tržní ekonomiky. Daně v České republice spadají do těchto základních kategorií:

 1. Daň ze zisku činí až 19%.
 2. DPH vzniká systémem, snížená - 15% a základní - 21% sazeb.
 3. Daň z příjmů.
 4. Ekologické.
 5. Daň z nemovitosti.

Bez ohledu na to, jaký druh činnosti, kterou cizinec zvolí, zda je velké nebo malé a střední podniky v České republice, musí se nikdy zapomínat, že získal dobrou pověst s občany této země je poměrně obtížné, protože první věc, kterou ocení kvalitu, šetrnost a postoj vůči klientovi.

Video o životě v České republice čeká a je realitou.

Pokud však budete dodržovat zákony a nabídnete opravdu dobrý produkt nebo službu, můžete se spolehnout na stabilní a dlouhodobý obchod v České republice.

Hotelové podnikání v České republice

Hotelové podnikání, zejména ve velkých českých městech, přitahuje i investory, protože turisté navštěvují celý rok. Pro podnikatele, kteří zvažují otevření hotelového podnikání v Evropě, nejatraktivnější jsou město České Praha (a jeho předměstí), Mariánské Lázně, Karlovy Vary, stejně jako města na jihu České republiky. Na rozdíl od samotné Prahy, její předměstí a jižní města jsou zajímavější pro skromné ​​projekty - mini-hotely a rodinné penziony. Potenciální investor by si měl pamatovat, že v těchto oblastech je likvidita podniku nižší než v turistických centrech země. V Praze a Karlových Varech najdete hotel všech kategorií a pro každou vkus - od rozpočtu až po luxusní a luxusní hotely s největší nabídkou moderních služeb.

Jak víte, 60% turistů přichází do velkých hotelů a 40% turistů jde do malých rodinných hotelů a penzionů. Proto i nákup malého hotelu, investor neztratí. Zvláště nedávno se mezi evropy stávají stále oblíbenější mini-hotely a penziony. Hlavní výhodou těchto zařízení je možnost vytvořit individuální styl každého pokoje a poskytnout hostovi jedinečnou domácí pohodu.

Velké hotely, podle pořadí, mohou nabídnout ubytování pro velké skupiny turistů, podnikatelů, sportovců atd. Navíc mají velké možnosti nabízet slevy a nabízet další služby (lázeňské služby, suvenýry, konference atd.).

Dnes na trhu s nemovitostmi jsou nabídky na prodej hotelů všech kategorií, proto každý investor bude schopen najít vhodný hotel v České republice za každou vkus, barvu a rozpočet.

Podnikání v Evropě. Top nejnebezpečnějších podnikatelských nápadů v České republice.

Poslední aktualizace: 03/03/2018

Podnikání v Evropě je velmi odlišný od ruštiny a ukrajinštiny, tolik téma bude zajímat, protože v zásadě platí nejen pro podnikání v České republice, ale i obecně v každém západoevropské země (Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko, a tak dále.). Za prvé, organizovat podnikání v České republice netrvá moc času, úsilí a úsilí. Zvláště nyní, když je povolený kapitál společnosti LLC z jedné koruny. Na rozdíl od Ruska je organizace podnikání v České republice velmi jednoduchá. Přejděte na notáře o potřebné dokumenty, poté požádejte obchodní soud a v zásadě vše.

Seznam nejčastějších obchodních modelů v České republice

 • Hotel.
 • Turista.
 • Obchod se suvenýry.
 • Realitní kanceláře.
 • Restaurace.
 • Taxi a pronájem strojů.
 • Salóny a kadeřnické salóny, Fitness centra.
 • Lékárna.
 • Veterinární.
 • Budování.
 • Obchod s produkty a náležitosti.
 • Internetové obchody a obchodování na internetu.

Všechny tyto typy podnikání, především Češi, jsou rodinou, to znamená, že ve společnosti budete řídit a pracovat. Rozšířit takovou firmu na desítky nebo dokonce stovky pracovníků nestačí někomu, protože to vyžaduje velké investice a štěstí. A samozřejmě příjmy takových rodinných firem jsou velmi mírné, pokud se srovnávají s příjmy podobných firem, například v Moskvě nebo ve velkých městech Ruska.

Top nejnebezpečnějších podnikatelských nápadů v České republice

Mezi hlavní oblíbené formy podnikání v České republice patří LLC (s.r.o.) a individuální podnikatel (živnostník). LLC je vhodnější pro firmy se zaměstnanci. Pokud pracujete samostatně, v České republice je obvyklé formalizovat IP.

Rekreace podnikání

Zdá se, že mnozí lidé již prokázali své nešťastné příklady, že restaurace pro zahájení provozu v České republice vůbec není dobrá. A všechny nové restaurace, hospody a kavárny se stále otevřou a zavírají. To je zvláště charakteristické pro Prahu. A celá věc je, že koupit nebo pronajmout pokoj pro restauraci, hospůdku nebo kavárnu je velmi jednoduchý, a co je nejdůležitější, levné. Kromě nízkého nájemného je také nutné platit "odškodnění" bývalému nájemníkovi nebo majiteli (od několika desítek do několika set tisíc korun), které nelze vrátit. Celá věc však spočívá v tom, že se neziskové instituce prodávají a odevzdávají. V České republice se nikdo ve vaší mysli nevrátí a neprodává úspěšnou restauraci nebo "Pána" (i když existují i ​​úspěšné případy). To je nerealistické. To se snaží, aby všichni noví a noví vstupující podnikatelé nějak začali s tím, že již získal selhání.

Uvědomit si přistěhovalce - ruská nebo ukrajinská kuchyně není populární ani s Čechovem, ani s přistěhovalci. Věc je, že Češi budou vždy upřednostňovat vlastní národní kuchyni nebo čínsko-vietnamské rozpočet rychlého občerstvení, které ruská kuchyně nebude moci konkurovat.

Hotelové obchody

Obecně patří hotel a restaurace podnikání v České republice je velmi obtížné, je hlavní důvod - vysoké účty, divoká konkurence a v důsledku nízkého příjmu, v nejlepším případě, a v nejhorším případě - ztráta. K tomuto obchodnímu modelu musíte být velice obezřetní a vše pod kontrolou odborníků!

Prodej stavebních výrobků (dveře, stropy, okna, atd.)

Specifičnost českého a evropského stavebního trhu je, že opravy Čechů chtějí udělat velmi levně. Jako důsledek - nejlevnější dveře a okna z místního supermarketu budovy, samolepící tapety nebo malba stěn, co jsou stropní stropy nebo roční tapety? Proto v takovém podnikání nebudete vydělávat hodně, spíše vám vzniknou ztráty. No, takové obry jako Baumaks a Obi zde zachytily leví podíl na stavebním trhu.

Pronájem bytu nebo kanceláře v České republice

V České republice nebudete bydlet na dodávce bytu, jak říkáme v Moskvě. Ale budete mít určitý a stabilní příjem! Dvoupodlažní byt s nábytkem a novými spotřebiči v blízkosti centra Prahy lze pronajmout maximálně 15 - 25 000 korun. V Karlových Varech 10 - 15 000 korun. Hemoroidy víc než se zdá, protože podle českých zákonů je pronajímatel méně chráněn než nájemce. Kromě toho Češi přijali platby za elektřinu, jejichž částka není malá, zahrnutá v nákladech na pronájem. Takže skutečný nájem kopeckového kusu v Praze je 10-15 000 korun. Investice do nemovitostí v České republice by proto měly být velmi pečlivě, nejlépe prostřednictvím důvěryhodných realitních kanceláří. Tak, poptávka po nájemních bytech neustále roste, hodnota nemovitostí se také zvyšuje, stejně jako rizika.

Za tímto účelem doporučuji, abyste kontaktovali důvěryhodné agentury s poštou a nezúčastňujte se na amatérských aktivitách! Viz katalog realitních kanceláří v České republice

Specificita, podnikání v Evropě

Otevírání vašeho podnikání není nic jiného, ​​než jak ho podporovat a rozvíjet, což je bohužel v Evropě mnohem obtížnější. Zvažte hlavní rozdíly.

Značka nebo název firmy

V České republice se to nazývá "značkovost". Pokud se Rusko není nijak zvlášť ohledu na to, kolik let firma působí na trhu, jakož i postavení a oblíbené značky, hodnocení zákazníků, a tak dále, v Evropě to vše - na základě ziskového podnikání, se zárukou úspěchu a prosperity. A čím vyšší je úroveň prosperity země, tím důležitější je tento faktor. V Evropě je obvyklé nakupovat nebo objednávat služby průběžně. Lidé reagují na novinky mnohem pomaleji než v Rusku a zemích SNS.

Ekonomika Evropanů

Nikdy nebudete bohatí prodejem zlatých peretek nebo italských diamantových panelů v České republice. Tady málo lidí koupí věci s dotekem luxusu, dokonce i bohatým podle našich standardů, lidí. V Evropě je obvyklé žít prakticky a zachránit vše, takže je lepší přizpůsobit se těmto požadavkům trhu.

Vysoká konkurence

Pokud v zemích SNS existuje vysoká pravděpodobnost takových situací, kdy je možné organizovat dobrý obchod a vlastnit po mnoho let a dokonce desítky let celý trh vašeho výklenku, v Evropě je to prakticky nemožné. Téměř všechny oblasti jsou zachyceny tady, připravte se na silnou konkurenci. Vždycky můžete být zničeni, proto evropští podnikatelé vždy drželi prsty na pulsu.

Online zpětná vazba

Pokud v Rusku budou mít bezohlední výrobci a prodejci příležitost existovat, pak v Evropě prakticky neexistuje. Tady je internet velmi častý a recenze na špatnou kvalitu zboží nebo služeb jsou okamžitě distribuovány v celé zemi a v celé Evropě.

Servis a údržba

Služeb nebo služeb zákazníkům v Evropě na velmi vysoké úrovni, mnohem vyšší než v Rusku. Tady, zdvořilost, úsměv na tváři a přátelský postoj jsou prostě odpovědností každého prodejce. Průvodci přistěhovalců, kteří se v Evropě sjednotí, zpravidla nezohledňují tuto skutečnost a ztratí Evropany z hlediska služeb a kvality služeb.

Nákup připraveného podniku v České republice av Evropě

Nemůžete si koupit hotovou a výnosnou firmu z jakékoliv ulice v Evropě. Nebuďte vedeni lákavými nabídkami na několik desítek tisíc eur na nákup hotových obchodů, je to strašný podvod. Nikdo ve vaší mysli v žádné zemi neprodáváte ziskový obchod. Můžete si zakoupit pouze problémovou firmu. A přemýšlejte tisíckrát, pokud máte dost peněz, trpělivost a hodně štěstí, abyste takovou firmu postavili na nohy.

Nikdo nebude pro vás podnikat, jen vaše práce a štěstí budou vaše podnikání ziskové!

Možná vás zajímá:

Jak vytvořit hotelové podnikání v České republice

Být majitel hotelu je obtížné nebo jednoduché, ziskové nebo nezajímavé? Cestovní ruch a jako důsledek hotelové podnikání v České republice je velmi úspěšným směrem, a to není ani monopolizované ani přeplněné podnikání! Zde, mnohem častěji než ve většině zemí SNS nebo na Západě, existují malé soukromé hotely, které fungují jako rodinný podnik.

Ale stejně jako v jakémkoli směru - av «hotelovem» podnikání existuje spousta jejich úskalí a obchodního tajemství, a to nejen běžné, ale i „local“, vztahující se k místním podmínkám a příležitostí. Dále jsem se snažit mluvit trochu o mé vlastní zkušenosti a pozorování, bez nároku na absolutní správnost a neomylnosti.


Kdo může být majitelem hotelu v České republice?

Chcete-li říci, že "mám hotel" mohou být tři úplně jiní lidé, což znamená, že mají jiný význam.

A.) První možností je, když nemáte absolutně žádné prostředky, ale máte dostatečné zkušenosti nebo vzdělání v hotelovém biznisu. Mnoho rusky mluvících rodin jednoduše pronajato soukromý dům větší (2-5 podlaží), zaplatit pevnou měsíční částku pronajímateli a sám začnou provozovat budovu jako hotel. Ti, kteří vůbec nejsou hustý s penězi, někdy pronajmou pouze jednotlivé byty v okolí města a nabízejí je jako byty turistům. Ve skutečnosti tato kategorie podnikatelů vytváří pouze práci pro sebe. Jejich malé provozovny nelze dokonce nazvat hotelem, jsou to spíše ubytovny nebo penziony. Není to často, ale stane se, že lidé jsou kreativní a aktivní tímto způsobem v průběhu času získávají nejen zkušenosti, ale také jisté bohatství, které jim umožní proniknout do jedné z následujících kategorií váhy v hotelovém biznisu.

B.) Druhá varianta, kdy majitelé hotelu jsou lidé s vysokými příjmy, a tím, který chce uvést své finanční prostředky na tento typ nemovitosti. Tito vlastníci jsou společnost, která má síť hotelů nebo prostě ví, jak provádět hotelnictví a pronájem budovy k pronájmu - Někdy celý, někdy v některých částech: obývací části samostatně, restaurace / bar / kasino samostatně a rekreační a sportovní úsek samostatně. V tomto případě majitel budovy, ovšem nepřijímá všechny potenciální příjem, ale ne tráví více času a peněz, aby organizovat a provádět celou řadu služeb, které by měly být poskytnuty hostům.

C.) Třetí možností je kombinace dvou předcházejících. Jeho ziskovost (stejně jako nevýnosnost) také silně závisí na řadě důvodů, které jsou pro hotelové obchody běžné, a o tom budeme později hovořit.


Kde koupit hotely v České republice?

Hotely, apartmány, kempování - jsou všude, někdy jen v lese nebo pouště. ALE! Buďme realističtí, se zaměříme na to, že vlastníte alespoň jeden cizí jazyk na území České republiky - Rus, a považujeme ji jako eso v boji proti konkurenci. Z tohoto pohledu odhadujeme geografické umístění potenciálních investic. Existují roztomilé ruské ušní názvy měst - Karlovy Vary, Praha, kde je těžké ztratit. Je pravda, že v tom není příliš mnoho novosti, a tak potenciál je předurčený. Proto je pro ty, kteří hledají možnosti pro méně nekroucené, ale na místech, na Probuď se, stále populárnější, kde jsou dnešní ceny ještě hodně roste a do budoucna přinést další dividendy - takže radím vám seznámit se s zdravotních středisek Marienbad, Františkovy Lázně, Teplice, sportovní a lyžařská střediska Harrachov, Boží Dar, Liberec, SPA střediska Lipno nebo absolutní novinka - budoucnost největší Medard umělé jezero v Evropě, které vzniknou v oblasti Sokolov. V budoucnu jsou již vydražené levné pozemky pro budoucí hotely a sportovní a zábavní komplexy.

Řekněme, že město je snadné se rozhodnout, ale tady, například, je přímo v Praze si vybrat konkrétní místo - to není jednoduchá otázka, na nichž závisí do budoucna úspěch hotelu. Nikdy kupovat hotelovou budovu, pokud:
- Potřebujete se dostat do historického centra s převodem (turisté strach strach přechody, přímé, dezerce a další obtíže - v cizí zemi, to vypadá téměř nepřekonatelné)
- nedaleko se nachází železnice nebo nedaleký hřbitov (dnes se někdo může podívat na internet na mapě a vidět tak nepříjemné okolí).

Naopak turisté jsou naprosto klidně vnímány tramvají pod okny nebo šestiřadým provozem automobilů. Pro trvalé bydlení nejsou takové budovy zajímavé kvůli hluku nebo znečištění, ale hotel vždy disponuje klimatizací a plastovými okny, které řeší tyto problémy. Ale cena těchto domů může být velmi atraktivní a mohou být výnosné, aby byly přepracovány do hotelů. Doba výletu do centra by neměla přesáhnout 15-20 minut - lidé vás budou kontaktovat. A není nutné, abyste byli blízko metra. Veřejná doprava obecně funguje dobře v České republice a zejména tramvaje. Je také nádherné, že tramvaj běží nepřetržitě - dokonce i v noci nebudete potřebovat taxi. Tramvaj má vždy vlastní dopravní pruhu - v době špičky nejsou dopravní zácpy. Jedná se o velmi zajímavou a milovanou dopravu pro mnoho lidí v Praze.


Velký nebo malý hotel?

Samozřejmě, toto je vždy závislé na finančních příležitostech. Nicméně existuje určitá minimální úroveň, pod kterou hotelová firma není v předstihu zajímavá. Počet míst závisí na počtu návštěvníků a na tom, jak zajímavý je váš cestovní kancelář. Nemůžete-li ubytovat 40 osob naráz, je lepší začít. Více nebo méně zajímavé se stává ze 60 míst a dobrá ziskovost a stabilita začíná někde v oblasti 80-90 lůžek. V tomto případě jsou čísla orientována na nejběžnější standard 3 hvězdičky. Exkluzivní možnosti, které se nacházejí v historických budovách přímo v centru Prahy, hrají další faktory, které určují jejich úspěch. Mimochodem, jak se zvyšuje počet hvězd, jsou poměrně sníženy požadavky na kritické minimum pro počet míst pro současné umístění. Ale zpět do kategorie ***. Proč je vůbec minimum? Protože neexistují žádné roční období, kdy je tok jednotlivců a cestujících výrazně omezen a je třeba se soustředit na skupiny. A skupiny mají svůj vlastní autobus - 40 osob nebo více. Kromě toho není vždy možné efektivně využívat personál v malých svazcích. A co je nejdůležitější - malé hotely v masové kategorii *** nejsou pro tour operátory zajímavé. Nikdy nekupují do "tvrdého bloku" těch, kteří nesplňují normu autobusu. Znovu udělám výhradu, že tato kritéria kapacity nejsou pro 4 a 5 hvězdiček tak důležitá.


Kolik hvězd je lepší?

V České republice neexistuje systém povinné certifikace hotelů. Počet hvězd, stejně jako v mnoha hotelech v afrických střediscích, majitel "kreslí" sám. Existuje však samozřejmě i nějaký obecně uznávaný seznam požadavků, podle nichž hotely s větší či menší mírou shody rozhodují o svém postavení. Pevné hotely na vlastní náklady vyzývají mezinárodní komise pro certifikaci, což jistě zvyšuje jejich status. Co je výhodnější, kolik hvězd je lepší? Ráda vám řeknu, jaké jsou rozdíly a co je pro vás zajímavější - rozhodněte se sami. Zvažte *** a ***** hvězdy a **** bude někde uprostřed.

Výhody ***:
- méně počáteční investice
- méně kvalifikovaný personál je jednodušší najít a levnější
- jednodušší "odhalit" nové jméno
- Je snadnější nezávisle nabízet související služby pro získání dalších příjmů
- Větší vzdálenost od centra má menší dopad na přitažlivost hotelu

Výhody *****:
- je výhodné a nákladově efektivní zavedení moderních automatizovaných metod účtování, které vylučují "krádež"
- Každý čtvereční metr a jednotka zaměstnanců přináší více příjmů s menším přítokem
- mnohem méně konfliktních klientů a případů vandalismu
- při poskytování exkluzivních doprovodných služeb je možné získat zajímavé dividendy


Jaká je situace na trhu hotelových služeb dnes?

Stejně jako v Karlových Varech a v Praze je mnoho tříhvězdičkových hotelů, ale není dostatek dobrých, tzn. cestovní kanceláře vždy s velkým zájmem reagují na nové návrhy. V této kategorii je bohužel mnoho opotřebovaných fondů, kde moderní turisté už nechce zastavit za malé peníze. Rizikové náklady na ošumělý předmět jsou také obvykle vysoké a objekty jako "staré automobily" se špatně hodí, benzín spálí hodně a opravy se téměř nepodléhají, protože levnější na vybudování nového. Pokud jde o pět hvězd, v tomto segmentu již více než deset let trvale dochází k nedostatku hráčů na trhu. V sezóně, který si rezervuje místo z ulice, je prostě nemožné v každém pětihvězdičkovém hotelu v Praze. Pravda a potíže s vytvářením nových vysoce kvalitních hotelů jsou poněkud více, takže se často neobjevují, a to i přes neuspokojenou poptávku.


Vytvořit nový nebo rekonstruovat starý?

Celá otázka je, jak se "starý" hotel prodává. Pokud je nabízena jako nemovitost, pak je to pravděpodobně zajímavá volba a věnujte pozornost tomu. Je-li cena zahrnutá a obrazně řečeno "povýšena na podnikání", pak už zde existuje velké riziko, že nebude prospěšné koupit "staré auto". Ve skutečnosti, podle mého názoru, hodnota propagovaného hotelu může být reprezentována "formovaným personálem" více než všechno ostatní. Popíšu řadu nedostatků, které lze získat zakoupením "připraveného" hotelu jako "podniku pro rekonstrukci". Za prvé, dnes již hotel není vnímán jako hotel bez magnetických zámků, elektronické systémy pro automatické řízení tepla, spotřebu energie, klimatizace, satelitní TV, internet, moderní počítač a software. Kromě toho je nezbytné, aby všechny materiály, zařízení, inženýrské sítě přísně splňovaly požadavky hygieny a hasičů. Dokonce i staré výtahy, docela slušné a slušné ve vzhledu, a ty nemusí splňovat nové přísnější bezpečnostní požadavky. Všechno toto znovu instalovat nebo vyměnit v provozním hotelu není technicky snadné a není příliš levné ekonomicky. Pokud tedy koupíte provozní hotel, je to opravdu "herectví", a nikoli ten, který potřebuje další přestavbu a rekonstrukci. Takové předměty jsou někdy nabízeny k prodeji, ale jejich jednotky. Pokud nemůžete najít plně dokončený a pracující hotel, pak je mnohem vhodnější ve svém rozsahu a umístění budov, ale vyžaduje investici a rekonstrukci, prodává se v bytovém fondu. A často to, co je pro bytovou budovu nevýhodu, může být naopak důstojností pro budoucí hotel. U malých objektů někdy, aby se změnil účel budovy, zůstane v obytné budově a je vyroben aparthotel ***, který úspěšně využívá blízkost centra a nízkých vstupních vstupů.


Je těžké "rozčarovat" nový hotel?

Na tuto otázku můžete slyšet různé odpovědi. Někdy procházejí roky a plnost je stále ještě, mírně, nezajímavě. Příčiny mohou být dvě: buď jste nesprávně určili místo nebo měřítko (kritéria výběru, kterou jsem v podstatě již popsal výše), nebo nemáte štěstí s lidmi. Osobní a osobní faktory vždy hrály významnou roli v každém podnikání, včetně hotelu. Neexistuje v Praze ani vyšší vzdělávací instituce Hotelova škola. I když je vzdělávání velice užitečné, ale bez praktických zkušeností, není to ani záruka úspěchu. V každém případě vám důrazně doporučuji, abyste tuto firmu nezahájili na amatérské úrovni. Dobrý odborník, i když je drahý (potřebujete alespoň jednu), ale stejně se vrátíte třikrát, protože jeho plat je neslučitelný s příjmy přímo závislé na dobré obsazenosti hotelu. Co se týká načasování propagace, dobří odborníci vám zaručují, že budete mít až tři měsíce nový objekt. Navíc je to možné a rychlejší, omezujícími faktory jsou spíše nezkušenost a počáteční nekompetence v práci nově vytvořeného kolektivu, nedostatečné kvalifikace nebo nedostatečné kvalifikace. Co se týče obsazenosti, práce v tomto směru by se měla začít v roce nebo alespoň půl roku před otevřením dveří. Pak můžete skutečně dostat své plánované příjmy v plném objemu za pár měsíců, ne za roky. Ti, kteří "vědí," nebudou obtížné zajistit tok turistů ihned po otevření.


Finanční krize - pomáhá nebo brání?

Krize, včetně stávající, jsou dočasné, hotelové podnikání je věčné. To, co je skutečně výhodné, je začít pomalu. Je třeba začít, takže za rok a půl otevřete své dveře prvnímu návštěvníkovi. Během krize jednodušší koupit pozemek nebo samotnou nemovitost, protože prodej postavit další objekty, včetně dobré kvůli nedostatku provozního kapitálu od těch, kteří prostě investoval do hotelu v depozitu. Za druhé, v době krize, levnější postavený, vydalo více volnou ruku a existuje spousta z čeho vybírat. Za třetí, v době krize, kdy se provoz hotelů samy o sobě mohou pohramyvat, budete pracovat v tichosti s jejich základního kapitálu, vytváření konstrukce nebo realitní rekonstrukci z přidané hodnoty, a prošla prvním nejlepší hektické době krize přijde na trh s novým, vonící barvy a čerstvosti produktu.

Pokud se se mnou nějakým způsobem dohodnete, kontaktujte mě prosím - budu vždycky rád, kdybych spolupracoval při vytváření a podpoře svého podnikání v České republice. Hodně štěstí a prosperity všem.