Prezentace na téma "Podnikatelský plán"

Využijte slevy až 60% na kurzy "Infourus"

Popis prezentace na jednotlivých skladech:

Podnikatelský záměr dokončen: Smirnova Valeria Učitel: Antonova S.Yu. 2015g.

Tento projekt je plán na vytvoření tělocvičny v obci Bereznyaki, okres Sergiev Posad v Moskevské oblasti.

K dnešnímu dni móda pro kouření a alkohol zaujímá druhé místo. Většina lidí dává přednost zdravému životnímu stylu. Není také tajemstvím, že každý člověk sní o krásném, utaženém těle.

Charakteristika Účelem tohoto podnikatelského záměru je vytvořit tělocvičnu s názvem "Power Club". Já, Smirnova Valeria Dmitrievna, budu jednat jako individuální podnikatel.

Odhad trhu prodeje Počet obyvatel vesnice Bereznyaki je asi 2,5 tisíc lidí, z nichž polovina tvoří dospívající a středního věku. Podle mého názoru by se tyto společenské skupiny zajímaly o takové návrhy na svůj volný čas.

Cena a ceny Podnik bude fungovat od 9:30 do 21:30. Pro návštěvu budete muset zakoupit předplatné. Cenová politika je zaměřena na spotřebitele s průměrnou úrovní příjmu. K dispozici jsou následující typy předplatného:

Popis výrobního procesu V otevřené společnosti se plánuje uspořádání dvou tělocvičen, dvou šatních místností a dvou sprchových koutů. Také v chladné sezóně bude pracovat šatník. Je také plánováno uspořádání salonku.

Každý tělocvična by měla být vybavena moderními posilovacími stroji a sportovně-rekreační zařízení následujícího typu: Treadmill - žebřiny 2-3 Rotoped - 3 Integrovaná napájecí simulátor - 1 Simulator „veslování“ - 2 simulátory pro malé tisku - 3

Tyto oblasti by měly být firmě: Gym oblast ne méně než 20 m ² - 2 Šatna plochu nejméně 10 m ² - 2 šatny pro oblast zaměstnanců 5 m ² - 1 Lounge ploše 8 m ² - 1 vstupní hala s šatní 12m oblasti ² Kancelář pro 8 m² Úložna 4 m ² Sprchové kouty - 2 toalety - 2

Ve společnosti, která je otevřena, se plánuje uspořádání dvou tělocvičen, dvou šaten a dvou sprchových kajut. Také v chladné sezóně bude pracovat šatník. V centru se plánuje zorganizovat odpočinkovou místnost, kde bude k dispozici prodejní automat na prodej teplých nápojů. Definice výrobního programu

Investice potřebné pro projekt Podle předběžných výpočtů, pokud shrneme kapitál použitý k pronájmu budovy, inženýrské sítě, nákup nábytku, výkon zařízení, platy zaměstnanců, reklama, náklady na majetku bude ≈ 586,200 rublů.

Organizační struktura a řízení

Ředitel organizuje veškerou práci podniku; Je plně zodpovědný za svůj stav a stav pracovního kolektivu; Zastupuje podnik ve všech institucích a organizacích; Zlikvidujte majetek podniku; Uzavírá smlouvy; Prodej produktů (tj. Hledání zákazníků); Vydává objednávky pro podnik v souladu s pracovními právními předpisy, přijímá a odvolává zaměstnance; Uplatňuje motivační opatření a ukládá sankce zaměstnancům podniku; Otevře účty v bankách podniku.

Účetní je také náměstkem ředitele pro hospodářství; Řídí práci na plánování a ekonomické stimulaci v podniku, zvyšuje produktivitu práce, identifikuje a využívá výrobní rezervy, zlepšuje organizaci výroby, práce a mzdy; Rozvíjí standardy pro vytváření finančních pobídkových fondů; Provádí komplexní analýzu výsledků činnosti podniku; Zaznamenává finanční prostředky podniku a ekonomické transakce s hmotnými a peněžními zdroji; Stanovuje výsledky finančních a ekonomických činností podniku;

Náklady Platy každého zaměstnance jsou vypočteny podle velikosti jeho platu podle plánu zaměstnanců. Platy zaměstnanců jsou: Pozice Počet zaměstnanců plat, ₽ roční mzdy, ₽ ředitel 1 40 000 480 000 Účetní 1 30 000 360 000 administrátor 1 15 000 180 000 Instruktor 3 13 000 468 000 Ochranný kryt 2 10 000 240 000 Cleaner 2 8 000 196 000

Zbývající náklady jsou vypočteny takto: platby za služby - 30 000 rublů. za měsíc; pronájem objektu - 35 000 rbl. za měsíc kancelářské náklady 2000 rublů za měsíc; telefon - 200 rublů měsíčně; reklama stojí 3000 rublů měsíčně.

Daně Pro mé podnikání si zvolím zjednodušený daňový systém (USN). Na konci každého čtvrtletí budu muset zaplatit určitou částku státní pokladně, a to: Výnosové náklady * 6% To je 4 392 540 - 3 002 400 * 0,06 = 843 084 tisíc rublů. za rok

Zisk Vypočítejte přibližnou výši výnosu s přihlédnutím k průměrné ceně ročního předplatného: 351 dnů * 12 hodin * 2 sály * ≈ 15 osob * porovnat cenu ročního předplatného ≈ 22 tisíc rublů. ≈ 4 880 600 rublů. Praxe ukazuje, že k dosažení maximálního zatížení haly po celý den je téměř nemožné. Pravidelně ráno je hala nabitá na 70-80% a ve večerních hodinách je přeplněná. Proto při výpočtu plánovaných výnosů byste měli postupovat z průměrného zatížení haly o 90%. Předpokládané příjmy tak budou: 4 880 600 * 0,9 = 4 392 540 rublů.

Vyhlídky do budoucnosti Pokud se tento projekt vyplatí a přinese stabilní zisk, pak jsem připraven nabídnout následující změny pro transformaci tělocvičny:

Můj projekt pro vytvoření tělocvičny lze nazvat společensky důležitým a užitečným. Tím, že trénujeme tělo, trénujeme nejen svaly, ale celé tělo. To umožňuje zvýšit její odolnost vůči různým druhům nemocí a stresu, získat další energii pro práci a rozvoj. Závěr Všechna výše uvedená opatření opět dokazují, že vytvoření tělocvičny v obci Bereznyaki je prostě nezbytné!

 • Antonova Svetlana Jurievna
 • 16248
 • 01/29/2016

Číslo materiálu: DV-391136

Certifikát o zveřejnění tohoto materiálu může autor stáhnout v sekci "Úspěchy" svých stránek.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zajímají vás tyto kurzy:

Vděčnost za příspěvek k rozvoji největší online knihovny metodického vývoje učitelů

Zveřejněte nejméně 3 materiály ZDARMA obdržet a stahovat díky

Certifikát o vytvoření webu

Přidejte alespoň pět materiálů, abyste získali certifikát o vytvoření webu

Diplom za využití ICT v práci učitele

Zveřejněte minimálně 10 materiálů ZDARMA obdržet a stáhnout tento certifikát

Osvědčení o prezentaci všeobecných pedagogických zkušeností na všech ruských úrovních

Zveřejněte nejméně 15 materiálů ZDARMA obdržet a stáhnout tento certifikát

Diplom pro vysokou profesionalitu v procesu tvorby a rozvoje vlastního učitele v rámci projektu "Infourus"

Zveřejněte alespoň 20 materiálů ZDARMA obdržet a stáhnout tento certifikát

Diplom pro aktivní účast na pracích na zlepšení kvality vzdělávání ve spolupráci s projektem "Infourok"

Zveřejněte nejméně 25 materiálů ZDARMA obdržet a stáhnout tento certifikát

Čestný dopis pro vědecké, vzdělávací a vzdělávací aktivity v rámci projektu "Infourus"

Zveřejněte nejméně 40 materiálů ZDARMA obdržet a stáhnout toto čestné osvědčení

Veškeré materiály zveřejněné na webu jsou vytvořeny autory stránek nebo jsou zveřejněny uživateli stránek a jsou prezentovány na webových stránkách výhradně jako reference. Autorská práva k materiálům patří jejich právním autorům. Je zakázáno částečné nebo úplné kopírování materiálů webu bez písemného souhlasu správy webu! Názor redakční rady se nemusí shodovat s názorem autorů.

Odpovědnost za vyřešení jakýchkoli sporných otázek souvisejících se samotnými materiály a jejich obsahem přebírají uživatelé, kteří zveřejnili materiál na webu. Redakční tým stránek je však připraven poskytnout veškerou podporu při řešení všech otázek souvisejících s prací a obsahem stránek. Pokud zjistíte, že materiály jsou na tomto webu neoprávněně používány, informujte o tom administraci stránek prostřednictvím formuláře zpětné vazby.

Vyhledání prezentací

Výsledky vyhledávání

Zde si můžete stáhnout zdarma 23469 prezentací bez registrace podnikatelský plán

Podnikatelské plánování Učitel: Petrova Elvira Djuratovna NSU 2008 Podnik, který plánuje špatně, plánuje selhání.

Prezentace: Obchod-Inženýr pro plánování: Petrova Elvira Djuratovna NSU 2008 Podnik, který neúspěšně plánuje, plánuje selhání.

. Typy plány: strategický plány v celé společnosti plány (podnikání-plány) krátkodobé plány programy a podnikání-10 Důvody pro návrh podnikání- plán. a pečlivě promyslet podnikání-plánu 16 Závěr: Interní cíl. Obchod-plánu pomáhá cvičit.

PRŮMYSLOVÁ SPOLEČNOST PRODUKTOVÉ NÁŘADÍ VÝHODY PLÁN KOMPENZACÍ PODPORA RESUME Vítejte v prezentacích příjmů a životního stylu jsou zde neobvyklé.

Prezentace: PRŮMYSLOVÉ SPOLEČNOSTI PRODUKTOVÉ NÁSTROJE VÝHODY PLAN KOMPENZACE PODPORA RESUME Vítejte.

. VÝHODY PLAN KOMPENZACE PODPORA SOUHRN OBECNĚ "BOOM" PERSONALITY BUSINESS Proč. PRODUKTOVÉ NÁSTROJE VÝHODY PLAN PODPORA RESUME YOURSELF podnikání webové stránky pro. VÝHODY NÁSTROJE PLAN PODPORA PODPORA RESUME Stavíte Obchod pro sebe.

Program cestovního ruchu pro podnikání - 2020. Cíl, cíle a směry programu 2 Zajistit udržitelný a vyvážený růst regionálního podnikání.

Prezentace: Plán podnikání Program. Účel, cíle a.

. o poskytnutí půjčky 6 Obchod-plánu realizace projektu Podnikatel obsahující. Podnikatel; 3. sledování implementace podnikání-plán Podnikatel; 4. sledování časných. o poskytnutí půjčky 6 Obchod-plánu realizace projektu Podnikatele,.

PODNIKATELSKÝ PLÁN PODNIKATEL 1. Význam a struktura podnikatelského plánu 2. Studium trhu výrobků 3. Plánování podnikatelských aktivit, legální.

Prezentace: BUSINESS-PLAN PODNIKATEL 1. Význam a struktura podnikání-plán 2. Průzkum trhu 3..

. 1. HODNOTY A STRUKTURA BUSINESS-PLAN Obchod-plánu hlavní plánovací dokument podnikatelského programu. Organizační plánu. Finanční plánu. Rizika a záruky. Přílohy podnikání-plán. Pravidla návrhu podnikání - plán dělat.

Konzultační produkt "Obchodní plánování" 1 +7 916 958 05 47 [email protected] Vypracoval: Stepanov Sergey Konzultant: Stepanov Sergey.

Prezentace: Konzultační produkt " Obchod- plánování »1 +7 916 958 05 47 [email protected] Vypracoval: Stepanov Sergey Konzultant: Stepanov Sergey.

. investorem nebo obchodními partnery. Obchod-plánu je dokument, který. rozdíl od nákupu hotových výrobků podnikání-plány nebo "podnikání na klíč "). manažerů. Význam podnikání-plán - budovat funkční model podnikání a odrážet chování.

Klasifikace: Statoil interní Stav: Návrh podnikatelského plánu pro nově založené společnosti Stručná prezentace přístupu používaného v divizi průmyslu.

Klasifikace: Statoil interní Stav: Koncept Obchod plánu pro firmy, které jsou vytvořeny Stručná prezentace přístupu uplatňovaného v divizi pro průmysl.

. interní Stav: Koncept Obchod plánu pro nově založené společnosti Brief. od té doby podnikání neustále se měnící Plán Provádění hodnocení 6 Obchod plánu - externí. Obchod plánu - obecný přehled obsahu Typický obsah podnikání plán: 1. Obecná ustanovení 2. Obchod.

1 Vítejte ve světě, kde se život zlepšuje. © 2010 Amway Ukrajina Všechna práva vyhrazena.

1 Vítejte ve světě, kde se život zlepšuje podnikání © 2010 Amway Ukrajina Všechna práva vyhrazena.

. jak pěstujete podnikání. Kvalita produktů: Kvalita produktů: Jedinečná Plán Amway by. prodej výrobků osobami podílejícími se na trhu podnikání. Plán neposkytuje jen odměnu.. 1414 podnikání © 2010 Amway Ukrajina Všechna práva vyhrazena Plán Amway je.

Noviny pro vůdce obchodních skupin národního vedení Olgy Malafeevy 02. 2010 (výsledky v lednu) Adresa pro korespondenci: Petrohrad, 199397, PO Box.

Noviny pro vůdce Obchod-Skupiny národního vedení Olgy Malafeevy.

. Nejdřív v ní plány nevstoupil podnikání. Má to. Náborový sponzor Přilákat nové podnikání-Partner Zapsat začátečník Uzavřít / podepsat. objem) Povinnosti Pozice Kariéra Obchod Možnosti Profese Oblast Reference.

WWW.ANTOR.RU Nový pohled na vaše podnikání! Nový pohled na vaše podnikání! ANTOR TeamMaster Provozní plánování a monitorování mobilních zaměstnanců.

WWW.ANTOR.RU Nový pohled na vaše podnikání! Nový pohled na vaše podnikání! ANTOR TeamMaster Provozní plánování a monitorování mobilních zaměstnanců.

. Podnikání! Nový pohled na vaše podnikání! SKUPINA SPOLEČNOSTÍ ANTOR Tým vysoce kvalifikovaných. Podnikání! Nový pohled na vaše podnikání! Mobilní zařízení komplexu ANTOR. podívejte se na vaše podnikání! ANTOR TeamMaster. Šablony práce. Plán zaměstnance v systému.

Noviny pro vůdce obchodních skupin národního vedení Olgy Malafeevy 4. 2009 (výsledky z března) Adresa pro korespondenci: Petrohrad, 199397, PO Box 555.

Noviny pro vůdce Obchod-Skupiny národního vedení Olgy Malafeevy.

. ve výši Obchod-Skupina, která nabízí Leader plánu rozložení času.. peníze: vysvětlete Marketing-plánu a systém údržby podnikání-indikátory. To následuje. Konzultanti v Obchod-Skupina. Vedoucí musí následovat plán distribuční pracovník.

PŘEDSTAVENÍ DIPLOMATICKÉ PRÁCE NA TÉTO: "Vypracování podnikatelského plánu pro otevření kavárny" Dokončeno: student gr. 5-58 p Mikhailova LA Vedoucí: doktor ekonomických věd,

. DIPLOMATICKÁ PRÁCE NA TÉTO: "Vývoj podnikání-plán otevření kavárny »Dokončeno: student gr.

. vвв SLIDE 5 Koncept podnikání-plán Obchod-plánu Je to plánu realizace podnikání-operační akciová firma obsahující. může zabránit podnikání-plán. SLIDE 8 Výhody podnikání- plánování: Obchod-plánuje vedení sil.

Plánování v podniku. Plán přednášek 2 Koncepce a základní metody plánování v podniku. Typy plánování. Strategické plánování. Aktuální.

Plánování v podniku. Plán přednášky 2 Koncepce a základní.

. ).Plán Výroba / Komerční plánu; 6) Marketing plánu; 7) Organizační plánu; 8) Finanční plánu; 9) Aplikace. Obchod-plánu. : podstata, účel a hlavní části 40 Rozsah podnikání-plán.

"Rozvoj podnikatelského plánu pro modelingovou agenturu" Byla provedena práce: 10-stupňový student MBUU "SOSH 3", Borodol Korbush Alyona Vedoucí: Apyonkina Marina.

«Rozvoj podnikání-plán modelová agentura "Práce provedl: student.

. jak zkompilovat podnikání-plánu začínajícím podnikatelem. Ale podnikání-plán vytvořit. činnosti podnikání-plán. Některé základní pojmy pro kompilaci podnikání plán Obchod -. obsahuje stručný popis podnikání-plán, jeho hlavní parametry;.

Noviny pro vůdce obchodních skupin národního vedení Olgy Malafeevy 4. 2011 (výsledky z března) Adresa pro korespondenci: Petrohrad, 199397, PO Box 555.

Noviny pro vůdce Obchod-Skupiny národního vedení Olgy Malafeevy.

. měsíc? Obchod v naší společnosti je podnikání opakování, toto podnikání atrakcí.. nebylo nic plány. Nyní jsou vítězi všeho druhu. moje víra! A stane se pravda plány, a někdy opraven, ale. nezapomeňte na jejich plány. Přátelé Taurusu obvykle vyhrávají.

Noviny pro vůdce obchodní skupiny Národní linky Olgy Malafeevy 7. 2011 (červnové výsledky) Adresa pro korespondenci: Petrohrad, 199397, PO Box 555.

Noviny pro vůdce Obchod-Skupiny národního vedení Olgy Malafeevy.

. měsíců podnikání-plánu a vaše osobní a podnikání-plánu vaši konzultanti. dva, tři "klíč" nesplňují podnikání-plány, jsou to klíčové? Kdy. a jednoduché: sledovat každý měsíc podnikání-plány Osobní a poradci? Aritmetika.

Noviny pro vedoucí podnikatelských skupin národního vedení Olgy Malafeevy 05 2014 (dubenové výsledky) Adresa pro korespondenci: Petrohrad, 199397, PO Box.

Noviny pro vůdce Obchod-Skupiny národního vedení Olgy Malafeevy.

.. 11. Učit se chovat Obchod-rozhovor. Nejprve postupujte Obchod-společně (podnikání- tři společně. chce podnikání-partner, vidět jeho sny, překládat je do cíle, napsat plánu. úspěchy prostřednictvím rozvoje podnikání v "Mary Kay.

Informace o podnikání v síti. Proč si vybereme síťovou firmu? V současné době je to jediný způsob, jak někdo vytvořit pasivní.

Informace o síti podnikání. Proč vybereme síť podnikání? V současné době je.

. pojištění proti podvodům. Síť podnikání - jediný druh zaměstnání,. zvolíme síť podnikání? Možnosti soukromí podnikání Malé podnikání Proč? Franchising 5. změna marketingu,plánu a mezinárodní jednání podnikání, použití v.

Společnost "Business Master. Strategie Investments "je dynamická, progresivní společnost, která úspěšně implementuje pokročilé zkušenosti západních technologií a odborníků z praxe.

Společnost «Obchod Master. Strategie Investice »- dynamické, progresivní.

. vývoj a implementaci podnikání-plány, programů hospodářského rozvoje. technologií, s nimiž souhlasí podnikání-plán podniky a stávající omezení. technologií, s nimiž souhlasí podnikání-plán podniky a stávající omezení.

Vypracování podnikatelského záměru inovačního projektu Vědeckého informačního centra Nižního Novgorodu (GOU DPO) 900igr.net.

Vývoj podnikání-plán inovační projekt GOU DPO "Vědecké informační středisko Nizhny Novgorod" 900igr.net.

. provádění. 5 Úkoly a odrůdy podnikání-plán Obchod-plánu pomáhá řešit následující úkoly: 1. odrůdy podnikání-plány: 1. Obchod-plánu společnosti. 2. Obchod-plánu investičního projektu. 6 Základní funkce podnikání-plán 1.

Inovační infrastruktura. Inovační struktury podnikatelských inkubátorů; technologické parky; technických a inovativních zvláštních ekonomických zón.

Inovační infrastruktura. Inovační struktury podnikání-inkubátory; technologické parky; technické a inovativní.

. Investor musí předložit svůj podnikání-plánu a ukázat dostupnost odborníků. Předkládání balíčku dokumentů: aplikace, podnikání-plánu, zákonné dokumenty a další. Rezidentská společnost Název projektu (podle podnikání-plán, podepsané s Ministerstvem hospodářského rozvoje Ruské federace).

Podnikatelský plán - 111 prezentací

111 prezentací

Podnikatelský plán

111 prezentací na téma "Podnikatelský plán"

Podnikatelský plán. Podnikatelský plán. Podnikatelský plán. Podnikatelský plán. Podnikatelský plán. Rozvoj podnikatelského plánu. Podnikatelský plán kavárny. Struktura podnikatelského plánu. Podnikatelský plán podniku. Vláda-podnikání. Vnější prostředí podnikání. Finanční část podnikatelského plánu. Podnikatelský plán a obchodní model. Externí a interní podnikatelské prostředí. E-business technologie.

Právní podpora podnikání. Podnikatelský plán palačinka. Téma Podnikatelský plán. Podnikatelský plán. Struktura a obsah částí obchodního plánu. Organizace malých a středních podniků. Chápeme, co vaše firma potřebuje. První městský podnikatelský inkubátor. Téma lekce: Podnikatelský plán. Podnikový plán EcoFarm. Vypracování strategie pro jednotlivé podniky.

Koncepce řízení obchodní výkonnosti. Informace potřebné k vypracování podnikatelského plánu. Hry vedoucích pracovníků XXI století. Obchodní aplikace pro řízení podniku. Podnikatelský plán pro vytváření společností. Jak otevřít podnik v Litvě. Podnikání a rozvoj podnikatelského plánu. Osobní efektivita v životě a v podnikání.

Místní podnikatelské prostředí. Podstata, potřeba a struktura podnikatelského plánu. Podnikatelský plán, jako jeden ze základů společnosti. Téma lekce: Rozvoj podnikatelského plánu. Vypracování podnikatelského plánu jako umění. Mezinárodní obchodní škola IBS-Plekhanov. Vývoj obchodního plánu pro otevření kavárny. Vypracování obchodního plánu pro internetovou společnost.

3 způsoby, jak začít podnikat na internetu. Nástroje pro návrh podnikových aplikací. Příprava podnikatelského plánu pro inovační projekt. Kurz "Organizace malých a středních podniků". Karelianská regionální agentura pro podporu malého a středního podnikání. Doporučená struktura podnikatelského plánu.

Vzorky obchodních plánů

Podnikatelský plán pro výrobu domácího vína

Výroba vína může být zisková 100%, ale to vyžaduje přesné výpočty a vyvážený přístup. Není to vážné určovat vyhlídky na oko bez kompetentně vypracovaného obchodního plánu, který nemůžete udělat. Co je třeba vzít v úvahu při přípravě podnikatelského plánu a jak zhodnotit možnosti výroby.

Podnikatelský plán pro výrobu mycího prádla

Obrovská škála pěnových produktů na regálech nezabila poptávku po neotřesivých pracích prášcích. Tento produkt má neocenitelné vlastnosti, které mohou v dohledné budoucnosti sloužit jako záruka relevance.

Podnikatelský plán pro centrum spolupráce

Pro Rusko je coworking novým fenoménem. Jedná se o zvlášť vybavené prostory pro práci nezávislých pracovníků, pořádání obchodních jednání. Ve společném pracovišti mohou všichni najít vhodné místo, kde nebudou rozptýleni. Tento nápad se zdá být dost slibný.

Podnikatelský plán kanceláře sázkových kanceláří

Bookmakery jako právní forma malého podnikání, slibné z hlediska výdělku. Tato okolnost přitahuje velké podniky v tomto segmentu a brání rozvoji malých podnikatelů. Problémy a příležitosti v oblasti bookmakingu v Rusku.

Jak vytvořit podnikatelský plán: krok za krokem pokyny pro figuríny

Pokud podnikáte vážně, nemůžete bez podnikatelského plánu. Nejúspěšnější nápad by měl být podpořen dobře navrženým akčním plánem. Pravidla pro vypracování podnikatelského plánu pro malé podniky vám pomohou pochopit postup činností.

Podnikatelský plán pro dočasný sklad

Malé a střední podniky dávají přednost tomu, aby své vlastní skladovací prostory nevytvářely a jejich pronájmy jsou výhodné a výhodné. Stavba, vybavení a údržba skladů se stala odděleným a slibným druhem podnikání.

Podnikatelský plán pro otevření anti-kavárny (čas-kavárna)

mládež. Zde neplatí příkazy, ale čas. Také můžete hrát hry zdarma, používat počítač a zdarma. Hlavní funkce Time-café - uvolněná, téměř domácí atmosféra a příležitost dát jim jídlo.

Podnikatelský plán pro výrobu džemu

Období nadšení s bary a továrními sušenkami se zdálo být předáno. Lidé si vzpomínají na vzpomínku na babičku a rádi si otevřou džbán s třešničkou nebo meruňkou. Na Západě začala růst zájmů spotřebitelů o sochory připravené podle domácích receptů dříve. Mnoho podnikatelů se podařilo sestavit čistý stát na ekologických produktech.

Podnikatelský plán pro fotoknihu

Selfi seriózně konkuroval fotbaletu, ale okamžitá fotopapír s papírovým potiskem stále ještě není bez práce. Fotokabin nyní vypadá jako něco zábavného a trochu "retro" z amerických filmů uprostřed minulého století, ale přitahuje jen zákazníky.

Podnikatelský plán pro instalaci kávových automatů

Když se budete muset ráno probudit, rozveselit se během dne, soustředit se nebo uvolnit, myslíme si, že by bylo hezké pít kávu. Ne vždy je čas jít do kavárny po dobu půl hodiny, ale ze sklenice kávy, kterou můžete pít na cestách, nikdo neodmítne.

Prezentace o obchodním plánu (příklad)

Odeslání prezentace na poštu

Zpětná vazba

Pokud jste nedokázali najít a stáhnout prezentační prezentaci, můžete si ji objednat na našich webových stránkách. Pokusíme se najít materiál, který potřebujete, a poslat jej e-mailem. Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoliv dotazy nebo obavy:

Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoliv dotazy nebo obavy:

Sledujte nás v sociálních sítích

Sociální sítě se již dlouho staly nedílnou součástí našeho života. Z nich se dozvídáme zprávy, komunikujeme s přáteli, účastníme se interaktivních klubů zájmů

Prezentace na téma obchodního plánu kavárny

Prezentace na téma obchodního plánu kavárny si můžete zdarma stáhnout na našich webových stránkách. Předmět prezentace: Ekonomika. Barevné snímky a ilustrace vám pomohou zajímat své spolužáky nebo publikum. Chcete-li zobrazit obsah prezentace, použijte přehrávač nebo chcete stáhnout prezentaci - klikněte na příslušný text pod přehrávačem. Prezentace obsahuje 27 snímků.

Prezentační snímky

město Kostroma, st. Sovětský svaz, 7. (4942) 51-21-21

Podnikatelský plán je dokument, jehož cílem je přesvědčit investory nebo věřitele o vhodnosti investování peněz do podniku a je také důležité pro vedení firmy, protože přesně určuje obsah cílů společnosti, stejně jako čas a způsoby, jak je dosáhnout. Cílem tohoto projektu je vytvořit kavárnu ve východním stylu poblíž centra Kostromy (ulice Sovetskaya a Čajkovského), která bude sloužit obyvatelům a návštěvníkům města. Činnost společnosti je zaměřena na poskytování služeb v oblasti veřejného stravování. Tento podnik se zabývá prodejem hotových potravinářských výrobků. Výrobky budou vždy kvalitní a čerstvé. Vyráběné produkty jsou plánovány k distribuci v kavárně, v budoucnu je také možné zajistit domovní nebo kancelářskou dodávku jakýchkoliv produktů. Hlavním požadavkem pro zaměstnance bude dostupnost potřebných odborných kvalifikací a také zkušenosti pracující na veřejných místech. Maximální možný zisk je hlavní cíl, pro který je podnik vytvořen. Zisk podniku je přímo úměrný, závisí na jeho produktivitě. V důsledku toho můžete dosáhnout maximálního zisku pouze při maximální produktivitě a při využití všech výrobních zdrojů. V budoucnu se plánuje otevřít několik dceřiných společností.

II. Charakteristika podniku.

K dnešnímu dni je problém veřejného stravování zcela relevantní, zejména v některých částech města Kostroma. Účelem tohoto obchodního plánu je vytvořit kavárnu v orientálním stylu s názvem "1001 a 1 noc". Předpoklady: je nutné, aby lokalita byla pro návštěvníky a návštěvníky města co nejvíce pohodlná - budoucí návštěvníci, ale současně je nutné vzít v úvahu umístění konkurentů, jakož i náklady a dostupnost potřebných prostor v oblasti. Chcete-li vytvořit tuto kavárnu, nejlepší místo pro její umístění je centrum. Pro realizaci tohoto projektu se plánuje pronajmout předpoklad o dlouhodobém pronájmu o rozloze 150 m2. Je také nezbytné provést kapitálovou (kosmetickou) rekonstrukci prostor, aby se změnilo uspořádání místnosti s cílem zlepšit návrh interiéru. Smlouva o nájmu stanoví roční nájemné ve výši 696 000 rublů. Smlouva je uzavřena na dobu 3 let. Iniciátorem tohoto projektu jsou soukromí podnikatelé Mukhina E. V. a A. Maletová. Pro realizaci tohoto projektu je nutné získat úvěr od ROSBANK Bank ve výši 1795800 rublů na období jednoho roku. V současné době je kupující mnohem čitelnější než dříve. To je jedna z vlastností, které očekáváme při otevření kavárny. Předpokládá se, že se tento podnik bude zabývat prodejem hotových potravinářských výrobků. Výrobky budou vždy kvalitní a čerstvé. Zpočátku bude rozsah a objem výroby malý. Ale poté, co spotřebitel získá první a druhý, se zvýší. Cenová politika je zaměřena na spotřebitele s průměrnou úrovní příjmu.

III. Produkty a služby.

Hlavní nabídkou jsou orientální jídla, tradiční nápoje a komplexní večeře složená z různých pokrmů. Výrobky potřebné pro vaření budou dodány z obce Vysokovo, s níž je dosažena předběžná dohoda, která rovněž umožní minimalizovat přepravní náklady (za podmínek předběžné smlouvy dodávka provádí prodávající). Doplňkové služby poskytované kavárnou - banketovou službou. Servírovací a servírovací bankety budou prováděny s přihlédnutím ke zvláštnostem orientální kuchyně. Tato služba bude nepochybně poptávka mezi spotřebiteli, kteří dávají přednost slavnostním slavnostním událostem v tradicích národů na východě. V současné době jsou na trhu podniků ve veřejném stravování ve městě Kostroma takové výrobky zastoupeny jen mírně, existuje několik specializovaných kaváren. Máme velmi širokou škálu produktů (v nabídce jsou pokrmy různého národa na východě), což dává tomuto projektu další konkurenční výhody.

Ideální místo pro svatby a bankety. Vynikající kuchyně, pozorný personál a vysoká úroveň služeb vám nezapomenutelnou dovolenou zajistí. NABÍZÍME: Banketová hala pro 35-45 osob. Orientální menu. Živá hudba. Profesionální moderátor. Dekorace haly. Vodní dýmka. Cena je od 1000 rublů na osobu. Jsme rádi, že vás vidíme na adrese: st. Sovetskaya, 7. Kontaktní telefon: (4942) 51-21-21

CAFE «1000 a 1 noc»

Typ trhu, který se nejvíce používá v potravinářském průmyslu, je považován za trh monopolní hospodářské soutěže. Každým rokem se rozšiřuje zavádění moderních technologií pro výrobu různých druhů zboží. V důsledku toho se zvyšuje poptávka po různých typech výrobků, sortimentu a kvalitě výrobků. Tento projekt zajišťuje založení podniku, který by měl zaujímat prázdné místo na trhu veřejných stravovacích zařízení v oblasti. Stávající podniky veřejného stravování mohou být podmíněně rozděleny do dvou typů: velké a malé. První typ zahrnuje malé občerstvení a bary. Mohou být rozděleny do dvou dalších typů: - drahé značkové občerstvení a bary, které se vyznačují vysokou kvalitou služeb a poměrně vysokými cenami. - malé restaurace, jako jsou koláče, které nabízejí přinejmenším levné, ale ne vždy kvalitní výrobky. Na tomto základě můžeme konstatovat, že proud v naší městské stravovacích podniků, nemůže plně uspokojit stávající poptávky na trhu, a tam je skutečná potřeba pro tento kavárně s širokou škálou produktů, vysokou úrovní služeb a kvality služeb a relativně nízkou cenu. Nižší sezónní fluktuace poptávky se předpokládá. Během dne bude kavárna pracovat v režimu jídelny, jak ve všední dny hlavní spotřebitel bude lidé, kteří pracují v okolních budovách a studentů, a ve večerních hodinách ao víkendech lidé přicházejí z jiných částí bydlení v centru oblasti a okolních oblastí, kteří si přejí navštivte naši kavárnu pro kulturní rekreaci. Cenová politika je zaměřena na spotřebitele se zeměmi se středními příjmy (jako v našem městě mnoho firem jsou ochotni nabídnout vyšší kvalitu, a proto dražší typ služby). Vzhledem k tomu, že tato úroveň gastronomických podniků v této oblasti nemají, a nika, která je orientována v podstatě bez kavárna, se očekává, že vážnou konkurenci.

V. Plán marketingových aktivit.

Vyráběné výrobky jsou plánovány k distribuci v kavárně, v budoucnu je také možné zajistit dodávku jakéhokoli zboží do domu nebo do kanceláře. Rovněž nemá smysl šířit naše značkové produkty prostřednictvím obchodů nebo jiných stravovacích zařízení. Maximální možný zisk je hlavní cíl, pro který je podnik vytvořen. Co nejvíce chápeme zisk získaný při plném využití všech výrobních a lidských zdrojů, které mají za cíl zvýšit prodej. Při zaměstnávání pracovníků přebíráme zodpovědnost za jejich životní úroveň. Proto čím vyšší je tato úroveň, tím důležitější je organizace. Proto je v našem zájmu poskytnout našim pracovníkům především konkurenční plat, stejně jako další možné přínosy. Situace na trhu je druhým nejdůležitějším ze stanovených cílů. Zahrnuje dobývání hlavního podílu na trhu se stravováním. Zisk podniku přímo závisí na jeho produktivitě. Proto můžete dosáhnout maximálního zisku pouze při maximální produktivitě a navíc s využitím všech výrobních zdrojů. Pouze se zavedením nových moderních technologií, neustálým zlepšováním kvality produktů a rozšiřováním seznamu produktů může společnost uspět. Chceme toto pravidlo pevně dodržovat. V budoucnu plánujeme otevřít několik poboček. Reklamní činnost naší společnosti se provádí vysoce kvalitní produkty a prvotřídní služby a příjemnou atmosféru v hale s melodickým orientální hudby, stejné misky označené kavárna logo, vizitky, Zápalky s logem, vývěsní štít. S cílem přilákat prvních zákazníků je plánováno na první den v práci na snížení cen o 10%, stejně jako organizovat zábavu pro návštěvníky. Zajištění vysoké kvality výrobků je nemožné bez zapojení vysoce kvalitních pracovníků, u nichž se očekává, že budou vyškoleni.

VI. Organizační struktura a řízení.

Seznam zaměstnanců kavárny "1000 a 1 noc" (tabulka 1).

Podnikové plány: stáhněte si připravené příklady

365 hotových příkladů obchodních plánů

Upozorňujeme, že níže uvedené materiály obsahují pouze příklady typických obchodních plánů. Údaje, které jsou v nich uvedeny, lze považovat pouze za orientační, protože se trh a ceny neustále mění. Současně výše uvedený podnikatelský plán poskytuje přibližnou představu o krocích, které bude třeba podniknout k úspěšnému spuštění popsaného podnikání.

Pokud potřebujete vytvořit svůj vlastní podnikatelský plán, s přihlédnutím ke specifikům regionu a vaší schopnosti vyhledávat investory a partnery, doporučujeme požádat o pomoc odborného portálu Openbusiness.ru Allaverdyanu VV, která má velké praktické zkušenosti v oblasti investičního poradenství, oceňování činnosti a plánování podnikání.

Stáhněte si připravené obchodní plány:

Podnikatelské plány pro auto podnikání

Příklady hotových obchodních plánů týkajících se automobilového obchodu, nákladní dopravy, výroby zařízení a dopravních služeb.

Podnikové plány pro sektor služeb

Sbírka hotových obchodních plánů pro servisní společnosti

Podnikatelské plány pro cestovní ruch

Stáhněte si příklady hotových obchodních plánů pro podniky cestovního ruchu a pohostinství

Obchodní plány obchodních podniků

Sbírka hotových obchodních plánů pro podniky působící v maloobchodním sektoru

Podnikové plány v oblasti vzdělávání a poradenství

Výběr bezplatných ready-made obchodních plánů pro vzdělávací instituce a poradenské organizace

Podnikové plány pro finanční sektor a B2B

Příklady podnikatelských plánů pro podniky působící ve finančním sektoru ekonomiky

Podnikové plány pro internetový obchod a komunikaci

Podnikové plány týkající se internetového obchodu, špičkových technologií a softwaru.

Podnikové plány v lékařství a farmacie

Připravené obchodní plány pro farmaceutický průmysl a medicínu.

Podnikové plány pro výrobu potravin

Příklady hotových obchodních plánů pro výrobu potravin

Podnikatelské plány na stravování

Sbírka připravených obchodních plánů pro organizace pohostinství

Podnikové plány v oblasti nemovitostí, stavebnictví a designu

Připravené obchodní plány podniků pracujících v oblasti nemovitostí, výstavby, opravy a projektování.

Obchodní plány pro lehký průmysl

Výběr bezplatných obchodních plánů pro podniky lehkého průmyslu

Obchodní plány pro zemědělství

Sbírka připravených obchodních plánů pro zemědělství

Obchodní plány pro sport

Sbírka hotových obchodních plánů pro poptávku

Podnikové plány pro zoobizm

Sbírka připravených obchodních plánů pro podnikání v zoo

Podnikatelské plány pro vydavatelskou činnost a reklamu

Připravené příklady ruských obchodních plánů pro vydavatelské, reklamní, mediální a zábavní průmysl

Tipy pro vytvoření vlastního podnikatelského plánu v sekci:

Přístup k 700 000 vašich potenciálních partnerů, prodejců a velkoobchodníků. Přineseme prodej na federální úrovni.

Zoome - podívej se na své problémy osobně.

Chcete vědět, kdy se podnik vyplatí a kolik můžete skutečně vydělat? Volná aplikace "Business Calculations" již pomohla ušetřit miliony.

Počáteční investice na otevření salonu 8 milionů, ostrovy 3 miliony, sekce 500 tisíc značek. Neexistuje žádný povinný příspěvek. Licenční poplatky 2,73%. Záruka výkupu šperků.

Program podpory ruských výrobců z portálu Openbusiness.ru

Najdeme pokoj. Školení personálu. Poskytujeme reklamní podporu. Plná automatizace podnikání.

Zisk až 600 000 rublů měsíčně, splátka 16 měsíců

Zjistěte, jaký druh podnikání bude v nadcházejících letech trend moudře investovat. Porovnejte stovky koncesí za tři dny nebo nabídněte svůj nápad stovkám potencionálních partnerů. 230 značek a 8000 franšízů z 25 zemí. Uvidíme se u BUYBRAND!

Investice ze 100 000 rublů, v závislosti na městě. Síť více než 100 měst Ruska a SNS. Další informace.

Podnikové plány

Připravené obchodní plány pro budoucí podnikání

Podnikatelský plán kanceláře sázkových kanceláří

Podnikatelský záměr pro rekreační středisko

Podnikatelský plán taxislužby

Podnikatelský plán pro výrobu drátěného pletiva

Obchodní plán obchodu s masem

Podnikatelský plán pro dodávku jídel

Vytvoření kompetentního podnikatelského plánu někdy nestačí k získání finančních prostředků na jeho realizaci. Pokud vyvíjíte obchodní plán na přilákání investic, připravte se předem na jeho prezentaci.

Podnikatelský plán každého podniku je sestaven podle určitých standardů v závislosti na oblasti budoucího podnikání. Zde se můžete dozvědět o těchto normách.

Podnikatelský plán investičního projektu

Vlastnosti zpracování investičního projektu spočívají nejen ve výpočtech NPV, ROI, IRR a PBP. Naučte se, na co ještě investoři věnují při studiu vašeho podnikatelského plánu?

5 důvodů, proč je pro vás nezbytné podniknout obchodní plán před zahájením podnikání.

Jak vytvořit obchodní plán?

Máte nápad. Chcete vytvořit vlastní podnik. Skvělé. Co dál? Je dále nutné.

Jak psát podnikatelský plán: krok za krokem

Pokud jste nikdy neplánovali obchodní plán - nic strašného. Řekneme vám, jak vytvořit vlastní podnikatelský plán pro vaši firmu, jednoduše, srozumitelně a snadno, krok za krokem.

Co obsahuje obchodní plán? Proč je tak důležité věnovat pozornost každé části obchodního plánu bez výjimky? Pokud tyto otázky položíte, budou vám tyto informace užitečné.

Nyní budeme demonstrovat, jak napsat tento důležitý finanční dokument.

Podnikatelský plán. Vzorek s výpočty

Je těžké si představit podnikatelský plán, pro který byste nemuseli vytvářet výpočet.

Podnikatelský záměr je jedním z nejdůležitějších a nejužitečnějších nástrojů pro začínajícího podnikatele, který právě plánuje založit vlastní podnikání, a pro aktivní obchodníka, který hledá způsoby, jak najít investory nebo se kvalifikovat pro další financování pro rozvoj svého podnikání.

Prezentace podnikatelského projektu: jak se připravit

K podpoře podnikatelského projektu zúčastněnými stranami je důležité provést jeho kompetentní prezentaci. Atrakce investorů je zárukou dalšího rozvoje podnikatelského nápadu v provozním režimu. Pro uskutečnění akce je důležité zdůvodnit svůj koncept a být schopen přesvědčit posluchače o ziskovosti vašeho nápadu. Jak by měla být prezentace obchodního projektu prezentována a prezentována tak, aby vypadala v očích investorů působivá a slibná?

Co to je?

Prezentace se provádějí pomocí speciálního softwaru. Obvykle se program používá k přípravě a zobrazení Power Point. Je integrální součástí sady Microsoft Office a je k dispozici pro všechny verze operačních systémů Microsoft Windows a Mac OS. Materiál je možné navrhnout za pomoci jiného placeného a bezplatného grafického softwaru, který se liší v použitém funkčnosti.

Pro všechny průmyslové a obchodní modely je formát pro předkládání informací stejný.

Vyrábí se ve formě šablony se speciálními schopnostmi. Efektivně zobrazte snímky, ve kterých je projekt popsán s ohledem na jeho jednotlivé oblasti, cíle a konečné výsledky. Pozitivní dojem může být kladen na ukazatele výkonnosti, faktory úspěchu, stejně jako informace o řízení rizik při zajištění celého cyklu výrobního procesu.

Projekt by měl být informativní a památný. Tento efekt je dosažen díky kompetentní kombinaci textové části a vizuálního designu. Návrh by neměl odrazovat investory od hlavního obsahu dokumentu.

Prezentace podnikatelského projektu je perfektní kombinací různých prvků, které mají textový, grafický a umělecký charakter. Parametry jako celek by měly tvořit jediný informační systém. Prezentace informací o prezentaci by se měla lišit v obsahu, logickosti a stručnosti. Ukázat vizuální materiál, měli byste pozorovat uklidnění. Již zobrazené obrázky je třeba z obrazovky odstranit.

Cílem prezentační činnosti je přesvědčit posluchače o úspěšné realizaci koncipované myšlenky a přilákat osoby připravené investovat do projektu za účelem zajištění jeho vývoje a zisku. Pro krátký časový interval musí vlastník firmy:

 • deklarujte svou společnost a prezentujte ji z příznivého hlediska;
 • přesvědčit diváky o úspěchu a vyhlídkách jejich projektu;
 • zahájit dialog s investory;
 • vytvářet vyhlídky dlouhodobé spolupráce.

Struktura produktu

Produkt na prezentaci by měl být naplněn tak velkým množstvím informací, že se mluvčímu podařilo 20 minut zpřístupnit divákům.

Menší doba bude identifikována jako nevládní postoj k vašemu podnikání a špatná povaha jednotlivých prvků. Dlouhá doba opotřebovává potenciální investory, což může vést ke ztrátě pocitu, že se na akci účastní.

Při analýze jakéhokoli příkladu prezentace podnikatelského záměru můžete vyvodit závěry o použití standardní prezentační struktury, která se skládá z jednotlivých prvků:

 • popis společnosti, jakož i její produkty nebo služby;
 • trhu zákazníků a konkurentů;
 • aplikované marketingové politiky;
 • skutečné finanční úkoly přidělené vedoucímu podnikatelského celku v souladu s prioritními parametry;
 • informace o týmu obchodních zástupců, který se bude zabývat implementací podnikatelských nápadů;
 • potřebu hmotných investic, jejich velikosti a účelu;
 • podmínky pro využívání investic a postup pro jejich návrat.

Co mohou investoři zajímat

Při rozhodování o spolupráci by měli posluchači poskytovat vzorky produktů, fotografie poskytovaných služeb a také barevné reklamní brožury, které odhalí podstata podnikatelské činnosti a její reklama. Pro zahraniční partnery byste měli předem připravit prospekty s informacemi o výhodách a možnostech spolupráce v angličtině nebo ve svém vlastním jazyce.

Co určuje úspěch řešení

Úspěch prezentace závisí na volbě způsobu, jak prezentovat nápady investorům, jejich designu a schopnosti provádět obchodní jednání. Mluvčí by měl být schopen přesvědčit diváky o správnosti a vyhlídkách svého rozhodnutí. Důležitou roli ve výsledku operace zajišťuje její realizace v prostředí vzájemné důvěry a otevřenosti ve vzájemné interakci s investory ve všech fázích. Není nutné skrýt informace o parametrech předkládaného předmětu, které charakterizují ekonomickou efektivitu podnikání.

Před složením textové části projektu je nutné zjistit priority oponentů, aby měli představu o svých zájmech a preferencích. Komunikace s nimi by měla být nenápadná, ale vyžaduje přítomnost poznámek jednoty morálních hodnot a duchovní intimity. S vědomím, že investor má světový názor, je snadné vymezit jeho aspekty, které zdůrazňují společné zájmy.

Hlavními součástmi úspěšného výkonu je důvěra ve váš návrh, zdůrazněná jasností textu, jednoduchostí prezentace materiálu a lakonismem a životem řeči.

Prezentace podnikatelského záměru není zaměřena na žádost o pomoc, ale na nabídku spolupráce za účelem účasti na zajímavém a výnosném projektu. Hlavním cílem akce je vstoupit do dialogu s investory a probudit zájem o tuto záležitost.

Pro získání podnikatelského nápadu přiláčením investorů nebudou znalosti v oblasti psychologie a rétoriky zasahovat. Správná konstrukce frází, jistý časový rozvrh hlasu a jeho tón mohou mít rozhodující vliv na další podnikání. Výsledek jednání může být ovlivněn jakoukoli malou věcí, takže je důležité být zdvořilý a navenek klidný a také respektovat názor někoho jiného a být schopen bránit svůj vlastní názor.

Předem vědí preference a světový pohled na investory, je snadnější předvídat jejich možné otázky a najít předem kompetentní odpovědi. Za tímto účelem se doporučuje podívat se na svůj projekt očima investorů, objektivně posuzovat situaci a zároveň vyloučit ty prvky, které by mohly způsobit jejich nelibost.

Co musíte nakreslit a udělat prezentaci

Prezentace podnikatelského záměru je krátkodobou událostí, při níž je nutné dosáhnout stanovených cílů pro zajištění provozního rozvoje podniku.

Nedělejte dlouhé úvody, které jistě uvolní posluchače a odvrátí pozornost od hlavního úkolu. Po zahájení prezentace byste měli svůj projekt okamžitě předložit. Je třeba zdůraznit otázky a odpovědi na ně:

 • předmět podnikání;
 • charakteristiky výsledků práce s přihlédnutím k parametrům popularity a relevance;
 • důvod hledání investorů;
 • výhody, které lze získat prostřednictvím spolupráce.

Chcete-li zajímat publikum, měli byste krátce promluvit o svých vlastních úspěších, které by mohly zajímat diváky. Porozumět světu diváků a jejich preference se doporučuje použít takové psychologické techniky jako příběh malého testu historie, která pomůže reproduktor vyhodnotit reakce publika, aby se upravila další prezentaci závěrky.

Poskytování informací by mluvčí měl být připraven, jistý ve svých činnostech, ale současně být opatrný. Nadměrné sebevědomí může způsobit neúspěšnou prezentaci. Zástupce nové obchodní buňky by měl projevit vášnivou touhu realizovat svůj podnikatelský záměr. Je důležité ukázat pochopení metod, kterými bude dosaženo cíle.

Hotový výrobek by měl být jednoduchý. Složitost prezentace je znamením úzkosti mezi investory. Mluvčí by se měl soustředit na podstatu projektu, s výjimkou víceúrovňových konceptů. Je třeba poznamenat, že tato řešení mohou poškodit projekt a samostatné řešení zadaných úkolů.

Na všechny otázky potenciálních investorů musí podnikatel poskytnout kompetentní odpovědi. Když nastanou, doporučuje se přerušit jejich řeč, pozorně naslouchat otázce a být přesvědčeni o jejich správném porozumění. Odpověď musí být jasná a upřímná. Měla by obsahovat podstatu, na kterou chce investor obdržet informace. V situacích, kdy se vyskytují potíže při zodpovězení kladené otázky, je možné odpovědět ve stylu "vrátit se k tomuto problému později" nebo "v současné době nejsem připraven odpovědět na tuto otázku".

Když je prezentace odsouzena k selhání

Důvody neúspěšných firemních prezentací mohou souviset s nekompetentní registrací nebo prezentací události, stejně jako s její organizací. Zpoždění a předčasné zahájení operace jistě negativně ovlivní investory na prezentovaném projektu, protože se má za to, že úspěšná osoba má vše plánované a plánované.

Na demonstračních materiálech by měly být zobrazeny pouze aktuální informace, neboť na prvních otázkách posluchačů se objeví skutečnost, že je nepravda.

V průběhu akce je důležité vytvořit pozitivní atmosféru. Slovní spiknutí budou určitě důvodem k odmítnutí spolupráce, protože v takových případech podnikatel vždy ztrácí, protože musí vypadat slušně a komunikovat.

Buďte velmi pozorní! Při provádění události nedělejte následující chyby:

 • překročení plánovaného času prezentace;
 • monotónní řeč o šabloně bez použití gest a vyjádření emocí;
 • nadměrná emocionalita, která odrazuje posluchače;
 • negramotná řeč;
 • fussiness;
 • nejistota řečníka;
 • překonání prezentace s textem nebo vizuálním materiálem;
 • nedostatek ilustrovaných prvků;
 • zanedbání obchodního stylu komunikace;
 • poskytování informací pouze z jeho pohledu;
 • nedostatečné povědomí o marketingových a analytických schopnostech umělců;
 • Uzavřené informace o projektu.