Top 10 nápady pro podnikání bez příloh

Jak vydělat peníze a investovat méně než tisíc rublů

Dnes desítky tisíc lidí hledá na internetu podnikatelské nápady bez investic. Ale pokud se nerozdělíte, pak je nemožné začít bez investování. Snažili jsme se vybrat deset zajímavých obchodních myšlenek, které vyžadují zanedbatelné finanční prostředky pro většinu našich spoluobčanů (i pro studenty a alkoholiků). V zahraničí byla přijata. tisíc rublů! Je pravda, že mnoho z těchto podniků bude vyžadovat značnou práci. No, dostupnost některých výrobních prostředků.

№1. Ateliér doma nebo motýlky na zakázku

Máte-li šicí stroj, ruce rostou z místa blíže k hlavě než k nohám a vyšívají se nejen křížem, tento nápad vám vyhovuje. A dokonce i v tisících rublů na nákup materiálů (látky a nitě) bude moci splnit. Máte stroj, že? No, s reklamou budeme řídit módní dnešní cestu - vytvoření skupiny, veřejnosti v sociálních sítích vkontakte, facebook (méně konkurence), stejně jako na tématických místech věnovaných módě. Nemůžete jen namontovat šaty nebo šití závěsy, ale také docela módní teď šit motýly, kravaty a kapesníky. Můžete mít vlastní 10-30 tisíc rublů čistého příjmu za měsíc. To není špatné pro studenty.

Náklady na práci - přibližně 4-8 hodin denně, v závislosti na počtu objednávek a úspěšnosti propagace.
Výhody - Stabilita příjmů, rychlý start.
Nevýhody - Vysoká hustota konkurence.

№2. Administrátor pole počítače

Můžete přeinstalovat systém Windows? Víte, jak nainstalovat antivirový program za deset minut a co je bezpečný režim? Dokážete si představit, jak připojit myš k počítači? Ne, ještě nejste správcem, ale můžete se stát jedním. Je žádoucí mít notebook a po ruce. Stejně jako možnost hostit desítky reklam na webových stránkách od agregátorů, jako je Avito, až po sociální sítě. Ano, zákazníci najdou rychle. Náklady na jeden výstup, v závislosti na pracovní náklady - 1 - 5 tisíc rublů (možná více). Tok zákazníků šel - nikoho nepopíráte, spojte se s přáteli, kteří jsou v tomto tématu také zběhlí. Měsíční příjem může být 30-60 tisíc rublů.

Náklady na práci - přibližně 3-9 hodin denně, v závislosti na počtu objednávek a úspěšnosti propagace.
Výhody - nulové investice, velký počet potenciálních zákazníků.
Nevýhody - Vysoká hustota konkurence, je třeba skutečně pochopit "v předmětu".

№3. Dodávka jídel do kanceláří

Zde budou vaše kulinářské dovednosti užitečné. V případě startovního kapitálu (1 000 rublů) je možné zakoupit přísady pro komplexní večeři pro 8 až 10 lidí - stačí krmit standardní kancelář. Ve výši 150-180 rublů na porci. Ano. Obědy s doručením nejsou tak obchodem s vysokou marží. Ale na 25 až 40 tisíc rublů za měsíc se můžete docela počítat. A pokud spojujete jiné "kulinářské".

Náklady na práci - přibližně 4 hodiny denně, v závislosti na počtu objednávek.
Výhody - zákazníci budou v pořádku.
Nevýhody - je třeba provést reálnou reklamní kampaň, která přiláká zákazníky do kancelářských center.

№4. Fotograf na cokoli

Existuje dobrá kamera a touha fotografovat? A vaše fotky nevyvolávají zvrácenou reakci mezi přáteli? Můžete se stát fotografem! Photosessions, photosets, erotická fotografie, milostný příběh, svatební fotograf a mnohem víc: vše je ve vašich rukou. Vlastní Photoshop - velmi žádoucí! Ale tato práce je zcela svobodná a mnohostranná. S médii je lepší spolupracovat - trochu upřímně platit. Měsíční výdělky se pohybují od 30 do 150 tisíc rublů. Musíte udělat hodně sebe-propagace.

Náklady na práci - od 1 do 12 hodin denně. Vše závisí na toku zákazníků!
Výhoda - nulové investice.
Nevýhody - musíte být v tomto oboru opravdovým profesionálem, jinak nespokojeni zákazníci a konkurenti udělají pro vás něco, co není dobré.

5. Manžel / manželka za hodinu

Více než 28% rodin v Rusku je neúplné. A pokud ženy potřebují silné mužské rameno, pak muži nemají ve svých domovech útulnost (a čistotu). Tento druh podnikání není prostituce vůbec (nebo to, o čem jste o tom přemýšleli). Ale pomáhat ženám, aby shromáždili tento podivný šatník ne od Ikea, opravte postel, kohoutek, nahraďte tapetu. Nebo vyčistěte byt jednoho muže. Ano, existuje skutečně poptávka po takových službách. Průměrná kontrola je 1000-1500 rublů. Měsíční příjem může dosáhnout 60-70 tisíc rublů.

Náklady na práci - 2-3 hodiny denně.
Výhody - podnikání bez příloh.
Nevýhody - musíte opravdu něco udělat s vašimi rukama.

№6. Vkontakte Group

Myslíte si, že jste reklamní guru, vaši přátelé a cizí lidé se těší vašim příspěvkům a snaží se vyhnout se toku novinek z vaší kazety, vaše známí se od vás odhlásí? Pak byste se možná měli vyzkoušet v roli cool smm-boxu. Váš příjem (uvidíme skutečně) se může pohybovat od 10 do 200 tisíc rublů měsíčně, v závislosti na aktivitě publika a počtu účastníků ve skupině.

Náklady na práci - 1-10 hodin denně.
Výhody - úplný nedostatek investic, flexibilní harmonogram.
Nevýhody - musíte být opravdu cool smm-box.

№7. realitní kancelář ve vlastní osobě.

Reklamy ve vyhledávání na městských památek a veřejných prostranství reklamy Sea „pozitivní“ ze strany zákazníků, je třeba klepat slevy, preference a věčné hledání kupující nebo prodávající - to vše a mnohem více můžete získat pracovní realitní kanceláře. Jo, desítky hovorů na vás čekají. Připravte se na to, co vám bude zasláno. Získáte však obrovské zkušenosti z přímého prodeje a práce s námitkami

Náklady na práci - od 5 do 12 hodin denně.
Výhody - budete určitě držet v rámci tisíce rublů a naučíte se prodat. Příjem za měsíc může být asi 30 - 80 tisíc rublů.

8: Manikúra doma

Jste-li děvče a máte rádi manikúru (nebo nepravé nehty), provádíte experimenty se svými přítelkyněmi, pak vám může být doporučeno otevřít salon krásy doma. Za tisíc rublů stačí koupit drahé laky z Tiffany a nebo nepravé nehty. Cítíte se kosmetikou!

Náklady na práci - od 3 do 8 hodin denně
Výhody - vysoký příjem. Od 20 do 100 tisíc rublů měsíčně. Vše závisí na vašich schopnostech a pracovní době.

№ 9 Nakladače na volání

Silní kluci potřebují všichni a vždy. A opravdu všechno - od soukromých zákazníků, kteří jen chtějí dopravit klavír, do malých, středních a velkých společností, které pravidelně nebo jednorázově potřebují něco, aby se zvedly, přesunuly a tak dále.

Druhým důležitým bodem je, že nemusíte být sám nakladačem. Proto je tento nápad dvakrát atraktivnější.

Za prvé, hledáte lidi, kteří by mohli tyto povinnosti plnit. Je dobré, že nikdo nebude požadovat zvláštní vzdělání nebo licenci pro tuto práci. S těmito lidmi, jejichž neformální základna můžete neustále měnit a doplňovat, souhlasíte s variantou platební platby.

V minimální verzi je podnik připraven po tom. Prostě hledáte příkazy a implementujete je. Tato metoda však bude nadbytečná a nebude přinášet dobré příjmy.

Bylo by lepší otevřít PI a zahájit zúčtovací účet. Koneckonců, pokud máte v plánu spolupracovat s organizacemi, účet vám pomůže předejít potížím. Peněžní společnosti nemají moc rád, a tak se vrátí k vám.

Nyní trochu o tom, jak hledat objednávky. Koneckonců, bez příkazů nemá smysl pro veškerou činnost. Standardní a nejjednodušší možnosti jsou:

 1. Pojedeme do celosvětové sítě a hledáme jakoukoli organizaci v našem městě. A pak už jen předvoláme nabídku našich služeb právě teď a do budoucna. Nezapomeňte ponechat kontakty. Okamžitě varujeme, výfuk z chladného vyzvánění bude malý. Ale to bude. V průměru vám 100-200 volání poskytne jednu objednávku. A pak - na zvýšení. Někdo si na vás bude v případě potřeby pamatovat.
 2. Nejjednodušší reklamy na deskách a v sociálních sítích. Bez ní, nikde. Nechte kontakty společnosti vidět. Obvykle lidé neváhejí zavolat na co nejmenší potřebu, alespoň kvůli znalosti ceny.

Nezapomeňte přemýšlet nad cenou. A před tím, promíchejte aktuální ceny ve vašem městě.

Náklady na práci - přibližně 4-8 hodin denně, v závislosti na počtu objednávek a úspěšnosti propagace.
Výhody - Objednávky jsou vždycky
Nevýhody - Nízké ceny

Č. 10 SMS informující rodiče o školní docházce dětí

Jak se říká, myšlenka je milion, ale s jeho složitostí. A bezpečnost dětí je téma, které nepřestává být relevantní.

Cílem je instalovat speciální automaty ve školách a poskytnout dětem karty. Když dítě přijde do školy a opustí, použije svou kartu na stroj. Ihned rodiče obdrží oznámení v telefonu.

Výnosy jsou založeny na poplatku za využívání služby. Služba sama o sobě je zcela dobrovolná a nesouvisí se systémem pravidelného přístupu ve školách.

Vyvstává otázka - jak jednat s rodiči as samotnou vzdělávací institucí. Ve skutečnosti je to trochu komplikované. Vedení školy bude mít zájem o instalaci, pokud budou splněny obě podmínky. Za prvé, vybavení pro školu bude zdarma. Za druhé - alespoň část rodičů tuto myšlenku podpoří.

S rodiči bude možné souhlasit, pokud okamžitě vysvětlíme, že případ je dobrovolný. A že žádný z nich nebude nadbytečný. Zaplatit pouze SMS zprávy samy. V takovém případě se mnozí shodnou na tom, že si uvědomíte pohyby svého dítěte za malý poplatek - myšlenka je dobrá.

Samozřejmě, podnikání bude vyžadovat investice, ale to je velmi dobré - malé a rychle se vrátí. Takže vybavení pro jeden bod bude stát asi 20 tisíc. Jedna karta bude stát 30 rublů. Rodiče mohou vydávat karty na kauci. Například 100 rublů. Ale to je slib, ne nákup.

Dále je měsíční předplatné. Například stejné 100 rublů. To nebude dostupné, bez ohledu na úroveň příjmů rodiny. Nyní balení cigaret stojí stejně. Pouze kuřáci utrácejí na 100 rublů denně, ne měsíc. Jedna SMS bude stát pár centů.

Podle statistik 30 procent rodičů vnímá tento nápad velmi dobře. Ale největší obtíž je dostat je, aby zaplatili včas a nezapomněli na to.

Po uvedení do provozu bude nutné upravit svou práci tak, aby včas reagovala na změnu čísla mobilních telefonů rodičů, jimž budou zasílány oznámení. A také rychle a bez dalších nákladů na změnu ztracených a zlomených karet dětí.

Po startu na jedné škole bude instalace zařízení v ostatních jednodušší, protože tam bude dobrý pracovní příklad. Chcete-li pochopit, jak rychle můžete tento typ investice vrátit, zvete na výpočet 1000 dětí na jednu školu. To poskytne přibližnou představu o úrovni výdělku.
Výhody - Urgentní téma
Nevýhody - Je těžké souhlasit

№ 11Prodej mléka

Mléko je jedním z těchto produktů, jehož poptávka nikdy nespadá. Dokonce i v době nestabilní ekonomické situace, kdy ceny stoupají, přičemž důchod obyvatelstva zůstává daleko za sebou. Proto, vytvořit podnik pro potřeby kupujících, zjednodušení případu konkurenčního produktu - to není příliš složité. Mléko, například z barelu, může být skutečně prodáno levnější než láhev v každém hypermarketu.

Pro začátek si můžete koupit barel, například v 500 litrech. A to bude jediná významná cena. Pokud se snažíte šetřit peníze, je výhodnější zvážit prodeje sudů z vašich rukou, spíše než od výrobce. V tomto případě můžete držet v rozmezí 50 až 70 tisíc rublů.

Suda se tak tiše drží na vozidle a tiše se přenáší z místa na místo. V případě, že nemáte vůz, můžete vytvořit schéma toho, kdo jej může dopravit, pokud se dohodne na jakékoliv pevně stanovené výši letu.

Dalším hlavním krokem je nalezení dodavatele. Může to být jakýkoliv farmář, který není umístěn příliš daleko. Schéma práce s ním je jednoduché - každé ráno mu vezmete mléko a provedete výpočet na místě.

Zde je však důležité si uvědomit, že mléko byste měli vzít do laboratoře k analýze, abyste získali certifikát. A když je vše hotovo, mléko a certifikát "na ruce", musíte přijít na určitý bod a obchodovat (bude lepší pronajmout prodávajícího).

Pokud jde o cenu, je docela možné zakoupit mléko na farmách za cenu 15-20 rublů na litr. Samozřejmě, ve zvláštních případech bude vše záviset na objemu zboží. Musíte prodat trochu levnější než obchod, ale ne moc. Jinak to bude nerentabilní. Například 30 rublů.

Co je zapotřebí z dokumentace:

 • Registrace IP
 • Pracovní smlouva s prodávajícím
 • Hygienická kniha pro prodejce
 • Článek o pronájmu místa obchodu
 • Certifikát produktu

Pronajměte si lepší místo v blízkosti trhu nebo získáte povolení od městské správy pro určitý bod.

Náklady na práci - asi 8 hodin denně

Výhody - poptávka po trvalém produktu

Nevýhody - Potřebuje mnoho povolení

№12 Pronájem čtyřkolových jízdních kol

Čtyřkolové jízdní kola, nebo jak se nazývají - velomobily - vynikající druh rodinného odpočinku ve všech parkových oblastech vybavených normálními cestami. Samozřejmě takové jednotky nebudou speciálně zakoupeny. Ale tady si najmete, jak ukazuje praxe - myšlenka je populární. Kromě toho se na jednom velomobilu může hodit až 6 osob. Zábava je tedy zajímavá jak pro rodinu několika lidí, tak pro skupinu přátel.

Pro podnikání, parkové zóny, nábřeží ve městech, místa odpočinku se mohou přiblížit. Pokud jde o cenu, v průměru pro velomobile čínské výroby bude požádáno asi 50 tisíc rublů. Existuje však také levnější cesta - najít si mistra, který by si objednal kolová kola. V tomhle není nic komplikovaného. Ale podívat se, samozřejmě, je to nutné.

Pro ty, kteří jsou zcela omezeni penězi, může jít s možností splácení nebo úvěru.

Po tom, co jste se rozhodli, musíte pochopit, kdo je jeho pánem. Pokud nepatří k konkrétní firmě nebo jednotlivci, budete potřebovat povolení od městské správy.

Nájemní cena by měla být založena na vašich nákladech, ale v tomto případě nemůžete jít příliš daleko, jinak zákazníci jednoduše nereagují, i když chtějí. Například 100 rublů půlhodinové jízdy - docela dostačující cena pro více či méně velké město.

V organizaci nezapomeňte, že od klienta je nutná nejen platba, ale také slib. Obvykle je to dokument, který dokazuje totožnost. V opačném případě rychle ztratíte "parkoviště". Pokud se chcete ochránit před krádeží, vložte speciální zařízení - sledovač, který zobrazí souřadnice každého velomobilu.

Pokud je nájem dostatečně velký, bude výhodnější najmout si další personál, který bude pracovat na směnách.

Náklady na práci - asi 4-6 hodin denně

Výhody - Široké publikum
Nevýhody - Ve velkých městech již existuje vysoká soutěž + sezónnost

# 13 Nákladní přeprava bez nákladů

Myšlenka je založena na skutečnosti, že nepotřebujete vlastní nákladní dopravu. Protože budete pracovat s najatými řidiči, kteří mají vlastní nákladní automobily.

Ve skutečnosti existuje řada řidičů, kteří by na vaše žádosti mohli odpovědět. To je způsobeno skutečností, že hledání zákazníků není příjemným zážitkem a mnoho z nich se omezuje na jednoduché oznámení o možnosti pronájmu s vaší přepravou. Ne každý se v reklamní džungli vynoří.

Jak pracovat s ovladači, o kterých se rozhodnete. Hlavní věc - souhlaste s předstihem. Někteří dávají přednost plné platbě v závislosti na počtu hodin zaměstnání. Ostatní počítají počet kilometrů. Může být snadnější vytvořit "vlastní zájem". To znamená, že najdete zákazníka a předat ho konkrétnímu řidiči, který po dokončení práce a obdržení peněz vám dává dohodnutou část.

Zákazníci nevypadají tak obtížně, jak se zdá. Existuje několik běžných možností:

 • Volání organizací ve vašem městě
 • Papírové reklamy na město
 • Specializované weby na internetu

Když mluvíte s klientem, ujistěte se, že budete hlasovat. A pokud zákazník dává svůj souhlas, okamžitě projděte všechny podrobnosti - místo, čas, náklad samotný, další podmínky a přání, telefonní čísla a odpovědné osoby.

Dokonce i v případě, že je zákazník "jednorázový", udržujte jeho kontakty, abyste dosáhli toho, že budete mít vlastní zákaznickou základnu, která v budoucnu bude moci znovu nabízet vlastní služby a podat zprávu o akcích.

Náklady na práci - na telefonu

Výhody - Konstantní příkazy
Nevýhody - Vysoká hustota konkurence.

№ 14 Prodej bobulí a ovoce z Thajska

Na první pohled se tato myšlenka může zdát divná. Koneckonců po dlouhou dobu už nechodíme za železnou oponou. A výlety do exotických míst, kde můžete jíst takhle, nejsou tak překvapivě nedosažitelné. V době hospodářské krize, jak ukazují statistiky, mnozí raději odkládají odpočinek do budoucna. Ve skutečnosti velmi velké procento obyvatel neopustí naši zemi.

Proto je docela možné uspořádat podnikání na prodej "specifických produktů" z horkých zemí. Hlavní věcí je najít dodavatele. Problémem je, že ti, kteří neustále pracují s dodávkou zboží z jiných zemí a mohou pomoci při navrhování všech dokumentů, které se zabývají nákladu, nejsou v malých objemech. A přijmout malé strany nebude. Tedy strávit čas a úsilí při hledání bude muset.

Další možností je najít osobu, která si koupí produkt v konkrétní zemi a pošle jej letecky. Platba samozřejmě bude sjednána.

Cena, za kterou budete prodávat výrobky v Rusku, musí být složena z několika faktorů. Mohou to ovlivnit například celní náklady, náklady, platba kupujícího, poštovní úroky. Ale co je nejdůležitější - doba, za kterou je výrobek poškozen. Čím menší je, tím větší je procento prémie na ceně, kterou budete potřebovat k vycpávání. Protože ztráta části zboží v takovém podnikání je nevyhnutelným osudem.

Sortiment může být docela rozmanitý, na rozdíl od obchodu, kde často nenajdete nic kromě několika titulů. Takže můžete začít s prodejem takových pokrmů:

 • Durian
 • Pomelo
 • Kokosový ořech
 • Banán
 • Rambutan
 • Ananas
 • Dagoninfruit
 • Mango
 • Guava
 • Lychee
 • Mangosteen
 • Jackfruit
 • Longkong
 • Mučenky
 • Chempedak
 • Tamarind
 • Salak
 • Tangerin
 • Sapodilla
 • Papája

A to není úplný seznam možných. Samozřejmě s časem budete schopni optimalizovat sortiment v závislosti na výsledcích.
Výhody - Neobvyklé, možnost zaměřit se na publikum s vysokým příjmem.
Nevýhody - Možné obtíže s celními orgány

Č. 15 Prodej odpadu z výroby a výrobků s vypršanou trvanlivostí

Zvláštní myšlenka na výdělky má naprosto funkční schéma. Skutečnost spočívá v tom, že mnoho potravinářských produktů, které vyčerpaly skladovatelnost, jsou jednoduše recyklovány. Je samozřejmé, že továrny a firmy, které musí vyřadit produkt, který neprošel fází prodeje, utratí v těchto procesech nějaké peníze. Je třeba platit za dopravu, samotné využití, práci lidí, kteří se zabývají touto činností. Samozřejmě by bylo pro ně výhodnější zbavit se těchto odpadů, pokud by někdo tyto výrobky koupil nebo koupil.

Otázkou je, co? Je to jednoduché. Pokud používáte například chléb, který je již recyklovatelný, musíte mít na paměti, že je stále vhodný. Jako možnost - pro krmení skotu na mnoha farmách. Situace je stejná s výrobou cukrovinek.

Proto je vaším úkolem nalézt "dodavatele" těchto produktů. Pokud jdete do závodu, můžete narazit na selhání. Protože, bohužel, někteří výrobci používají expirovaný výrobek a rozbíjejí ho do složek, které jsou později smíchány s čerstvou čerstvou šarží stejného výrobku.

Ale samozřejmě to není každý. Proto mezi několika závody a továrnami bude určitě moci najít dodavatele.

Je lepší začít řešit s účetnictvím. Právě tam jsou ceny schváleny. Je také možné dohodnout se na zaplacení symbolické ceny z vaší strany. Až 1 rubl na kilogram produktu. Ale cena bude určitě.

Po nalezení dodavatele nenajde kupující práci. Pomůže vám to za nízkou cenu za váš produkt. Začněte s reklamami na profilových portálech. Můžete také navštívit farmy osobně, abyste dosáhli dohody. Postupně se na tomto programu podílejí stálí kupci.

Náklady na práci - asi 8 hodin denně

Výhody - Nízké náklady na zboží
Nevýhody - Hustota grafu

№ 16 Kosmetická oprava vstupů bytových domů

Schéma tohoto druhu podnikání je založeno na smlouvách se správcovskými společnostmi a ubytovacími kancelářemi. Faktem je, že samotná oddělení často nemají své vlastní brigády pracovníků, kteří budou provádět vybavení. A s ohledem na to, kolik dokonce i v malých městech byste chtěli následovat, práce je konstantní. Komise pro bydlení a veřejné služby s největší pravděpodobností odkazuje na najaté brigády. Zde je najatá brigáda, která je připravena přijmout objednávky a vybírat je. A to bude první krok.

Najděte osobu, která může provádět tyto nebo jiné stavební a opravné práce, nebude fungovat. Pokud nemáte takové mezi přáteli, podívejte se na reklamy, existuje spousta z nich. Pro začátek bude docela malý personál - 2-3 osoby.

Druhým krokem je stanovení ceny díla. Je lepší, pokud váš tým má stavitele nebo opraváře, který již zná cenu jeho zaměstnání. Takže pokud budete komunikovat s potenciálním zákazníkem, budete moci okamžitě sdělovat cenové značky. Je důležité, aby klient "neletal". Pokud to způsobuje potíže, obraťte se na stavební firmy. Obvykle poskytují poradenství zdarma.

Poté zůstává najít kancelář bydlení, která vyžaduje tým a diskutovat o podmínkách s ním. Je důležité uzavřít smlouvu po odsouhlasení podmínek, abyste mohli dostat zaplaceno. Část finančních prostředků půjde do platu vaší brigády a část pro vás.

Jako doplněk k této obchodní činnosti nebo její expanzi můžete vydělávat při přepravě a dodávkách stavebních materiálů.

Náklady na práci - Neustálou komunikaci naživo a po telefonu
Výhody - Konstantní příkazy
Nevýhody - Hospodářská soutěž a byrokracie

Č. 17 Suchá mlha jako prostředek proti pachům

Suchá mlha je pojmenována tak, protože přístroj, který se používá k odstranění pachů, rozlévá samo o sobě speciální anténní závěs, který vypadá jako mlha. Ve skutečnosti má směs zvláštní složení, která je nastříkána ve formě mikroskopických krystalů. Jsou schopny proniknout i nejmenšími otvory a mezerami, současně pohlcují jakékoliv pachy.

Zařízení pro stříkání suché mlhy není v žádném případě objemné. Jako vysavač může být v jedné ruce tažen. Náklady na takový agregát se pohybují mezi 20 až 30 tisíc rublů.

Kromě samotného přístroje bude muset spotřební zařízení získat vlastní kapalinu, ze které "zázračný stroj" vytvoří mlhu. Cena jedné láhve je asi 100 rublů. To stačí pro přibližně 1 auto, pokud je třeba vůni vyjmout z auta.

Postup odstraňování zápachu trvá asi čtyřicet minut. V zkušených rukou - a ještě méně. Suchá mlha se dokáže vypořádat s mnoha zápachy. Například, tiše odstraňuje starý zápach tabáku v kabině. Podle statistik, vzhled této vůně nemůže přemýšlet po postupu po dobu nejméně jednoho měsíce

Při budování podniku nemusíte tento postup přebírat, takže získáte více zákazníků. 500 rublů najednou bude stačit. Hlavní věc, kterou si pamatujete, je, abyste dosáhli efektu, musíte nejprve odstranit předmět - zdroj zápachu. Pokud se jedná o poškozený produkt, musíte ho nejprve odstranit a poté pokračovat v čištění.

Další důležitý detail - zkratka. Může se tvořit, když se mlha usadí. Měli byste tedy pamatovat na bezpečnost a uzavírat důležité prvky filmem.

Cena za služby je obvykle tvořena oblastí. Čím větší je místnost, kde chcete odstranit vůni, tím větší je cenovka.


Výhody - Nízká konkurence
Nevýhody - Komplexní vyhledávání zákazníků

Č. 18 Prodej odpadů z chovů hospodářských zvířat

Již jsme projednali možnost vydělat zemědělcům za prodané produkty z výroby potravin. Ale tito stejní zemědělci mohou také zboží najít pro další prodej jinému kupujícímu.

Jedná se o odpadní produkty živobytí zvířat z hospodářství. Obvykle jsou uloženy v blízkosti farmy samotné. Samozřejmě, existují ti, kteří se zabývají vývozem a prodejem, ale ne všichni mohou dát čas.

Aby bylo možné odpad od dodavatele odvézt od zákazníka, první věc, kterou potřebujete, je vhodný vůz. Existuje několik možností. Za prvé, vhodná vozidla se nachází v obci vedle farmy. A spolu s řidičem. A vzhledem k tomu, že ve venkovských oblastech je úroveň příjmů nižší než ve městě, lze snadno vyjednat o platbě.

Zadruhé si můžete koupit auto sami. A nejlépe podporované. Protože budete nosit hnůj a protože je nesmyslné trávit velké částky na novém vozidle od samého začátku podnikání.

Po vyřešení problému s vozidlem bude nutné souhlasit přímo s farmářem, který má vždy zboží na skladě. A jelikož bez takových návrhů musí sám zemědělec odpad vytáhnout, pak nebude s ním těžké s ním souhlasit.

Další fáze přizpůsobení podnikání souvisí s pracovníky, kteří v automobilu nacisují "materiál". Opět se lidé najali, ať žijí v nedaleké vesnici, nebo samotní zemědělci.

Posledním krokem je najít kupce. Takový odpad jde dobře jako hnojivo pro rostliny. Hlavním publikem, které by mělo být orientováno, jsou tedy majitelé rostlinných farem a letní obyvatelé. Ve druhém případě můžete v pravých dnech nastoupit auto s hnojem přímo u vchodu do rekreační společnosti. Pak se o vás budou zajímat náklady na prodej hnoje. Nebo můžete použít standardní metody - slepování reklam a internet.

Podle statistik se náklady na jeden hnůj stroj liší v rámci 2000 rublů. V úspěšných případech můžete prodávat více než jeden strojový hnůj.

Náklady na práci - práce na plný úvazek

Výhody - Existují vždy dodavatelé
Nevýhody - "Dirty" práce

№ 19 Datování v procesu procházení questů

Tento nápad kombinuje dvě oblíbené služby pro lidi. Pokoje Quest jsou oblíbenou zábavní a datací službou, která podle soudobých dating stránek nikdy neztratí popularitu.

Prostředí hry a nové pocity vždy mají pro užší spolupráci i zcela neznámé lidi. Nápad tedy zasluhuje pozornost. Samozřejmě, hledání potenciálních zákazníků se v tomto případě provádí především prostřednictvím internetu. A i když během přechodu hry v reálném čase lidé neměli příležitost najít pár, dobře strávený čas jim nezanechá špatnou náladu. Zákazníci budou nadále spokojeni.

Výhody - Kombinace dvou populárních nápadů
Nevýhody - Soutěž

№ 20 Reklama na vlastní okna

Dlouho jsme si zvykli vidět reklamu všude - od novinových reklam až po pouliční reklamy na bannery a dokonce i jednoduché tyče. Dnešní reklama - motor jakéhokoli podnikání a inzerentů neustále hledá nové účinné stránky. Takže nalezení klienta mezi těmi, kteří potřebují umístit své reklamy, je otázkou času a touhy.

Nedávno se začala rozvíjet myšlenka nabízet reklamní prostor na vlastní okna a balkóny bytových domů. Pokud jste člověk, který je ochoten obětovat své "sklo" nebo místo na průčelí kvůli vydělávání, pak stojí za to přemýšlet o této metodě.

Popište, jak najít klienta nemá smysl, v první řadě musíte být schopni nabídnout a nebojte se komunikovat. Ale pro ty, kteří jsou zbaveni takových dovedností, je snazší způsob, jak nenápadně prodat své místo. Můžete uspořádat malý billboard, kde se před nápisem od konkrétní firmy nebo osoby objeví váš nápis o prodeji tohoto místa pro reklamu.

Vše závisí na vaší kreativitě. Případně můžete napsat populární slova: "zde může být vaše reklama." A je přirozené přidávat telefon pro komunikaci pod tímto sloganem. V tomto případě je pravděpodobnější, že vás klient najde. Zvláště pokud je místo, které nabízíte, opravdu vhodné, to je vidět ze strany a bude viditelné pro velké množství lidí.

Náklady na práci - Téměř tam

Výhody - Pasivní příjem
Nevýhody - Musíte obětovat okna nebo průčelí