Hrací stroje: obchodní plán pro vlastníka leteckého hokeje

Vzduchový hokej je hazardní, moderní, vzrušující, dynamická hra, která může přitahovat a odvrátit pozornost od každodenních starostí hráče každého věku!

Rychle rostoucí popularita nových sportovních a zábavních zařízení vytvořených s využitím moderních technologií a zjevná prevalence poptávky po dosavadní nabídce vám dávají jedinečnou šanci zaujmout vaše místo v zábavy!

Například vypočítáme maximální dobu návratnosti takového zařízení a minimální výdělky jeho vlastníka.

Stůl stojí 150 400 rublů. (model "Icefire" 8 stop neon) je instalován v kavárně pro 50 míst, práce instituce za den - 16 hodin (od 10:00 do 2:00).

Průměrný měsíční příjmy pro letecký hokej:

Ve všední dny (pondělí - čtvrtek):
Počet her je 1,08 za hodinu;
Cena hry je 50 rublů;
Tržby za den: 864 rublů. (50 rublů * 1,08 her za hodinu * 16 hodin);
Částka příjmů za týden - 3 456 rublů. (864 * 4 dny).

O víkendech (pátek - neděle)
Počet her je 1,66 za hodinu;
Cena hry je 50 rublů;
Tržby za den: 1 328 rublů. (50 rublů * 1,66 her za hodinu * 16 hodin);
Výše příjmů za týden: 3 984 rublů. (1 328 rub. * 3 dny)

Celkové tržby za týden: 7.440 rublů. (3 456 rublů + 3 984 rublů).

Průměrný týdenní výnos za den: 1 063 rublů. (7 440 rublů / 7 dní);
Počet dnů za měsíc: 30
Tržby za měsíc: 31 890 rublů. (1 063 rublů / den * 30 dní).

Výdaje:
Pronajmeme si místo pro automatický stroj za měsíc: 1 500 rub.
Platba za pokladní práci: 1 000 rub.
Celkem: 2 500 rublů.

Air Hockey

Společnost "AltaiIgroService" nabízí celou řadu výherních automatů a nákupních a zábavních zařízení. Vysoký zájem zákazníků, další konkurenční výhoda a další zdroj zisku budou poskytovány těmito typy zařízení:

 • vzdušný hokej,
 • automaty-simulátory,
 • jeřábový vůz,
 • dětský fotbal a mnoho dalšího.

Další informace o AeroroHockey, nasazení.

Jedním z nejvíce fascinujících strojů je vzduch hokej - moderní zábavní stroj, který s velkým potěšením těší zástupci všech generací. Mezi katalogů najdete dětské Air Hockey tabulky nebo velké velikosti, stejně jako „Squash“ Zahraj to mohou rodiče a děti, přátelé a milenci. Air Hockey koupit za výhodnou cenu od výrobce je pouze jednorázová investice a, který poskytuje dostatek příležitostí k instituci pořádající vzrušující rekreační zákazníky a udržitelné zisky. Desková hra air hockey perfektně hodí do interiéru s řadou institucí: kluby, sauny, hotelové haly a hotely, rekreační střediska, nákupní centra, rekreační střediska, venkovních terasách kaváren, zábavních center a dětských hřišť v parkah.Razvlekatelnye strojů (to se nazývá zábavní zařízení pro děti, na rozdíl od práva zakázáno hracích automatů na peníze) bude poskytovat dobrou náladu a příjemné trávení volného času pro každého člena rodiny.

Stůl pro letecký hokej naší společnosti vypadá moderně a jako by nás pozval k ponoření do světa vzrušující a energické hry. Osvětlení spodní části stolu, jasný design po celém obvodu výrobku, vyrobené pomocí světelných diod, činí stůl výrazným a atraktivním. Hrací pole je vybaveno špičkovým osvětlením a zvýšeným komfortem a jízdou v průběhu vzrušujícího zápasu bude zajištěno zdvojení hlasového účtu a hudební doprovod. Dekoraci zábavního automatu lze upravit podle přání zákazníka. Spolehlivý vzduchový kompresor zajišťuje, že vzdušný hokejový puk, který lze také koupit od nás, dokonale sklouzne po povrchu hracího pole.

Dalšími výhodami při objednávání zábavního vybavení v naší společnosti jsou záruční podpora, přijatelné ceny, vysoká kvalita a široká škála výrobků.

Orang hokejový letecký hokej

Orang hokejový letecký hokej

Air Hockey. Specifikace: Rozměry: Šířka 1150x Hloubka 1500x Výška 1280mm. Hmotnost 135kg. Napětí je 220V. Napájení 380W.

Automat Air hokej je jeden z nejpopulárnějších modelů stolních her pro děti i dospělé. Svoebrazny originální barevný design dává hráči pocit, že on má své fanoušky v podobě opice orangutani. Případ sám o sobě je vyrobena z vysoce pevných skelných vláken a otáčet z tvárné polykarbonátu, který je potažen speialnym vrstvu, která umožňuje, aby podložka klouže po povrchu stolu s minimálním osvětlením iznosom.Yarkaya originálním herním poli umožňuje lehké hrát s minimálními hlasových a vizuálních efektů ve hře značek hra velmi atraktivní pro hráče. Namontovaný Na displeji se zobrazí počet vstřelených gólů a cílů. Hrát a rozvíjet koordinaci, reakce na péči a mají jasný pozitivní emoce.

Hrací stroje: obchodní plán pro vlastníka leteckého hokeje

Vzduchový hokej je hazardní, moderní, vzrušující, dynamická hra, která může přitahovat a odvrátit pozornost od každodenních starostí hráče každého věku!

Rychle rostoucí popularita nového sportovního a rekreačního zařízení, vytvořené s využitím moderních technologií a zřejmá převaha poptávky nad nabídkou na dnešek vám jedinečnou šanci najít své místo v zábavním průmyslu!

Například vypočítáme maximální dobu návratnosti takového zařízení a minimální výdělky jeho vlastníka.

Stůl stojí 150 400 rublů. (model "Icefire" 8 stop neon) je instalován v kavárně pro 50 míst, práce instituce za den - 16 hodin (od 10:00 do 2:00).

Průměrný měsíční příjmy pro letecký hokej:

Ve všední dny (pondělí - čtvrtek):

O víkendech (pátek - neděle)

Celkové tržby za týden: 7.440 rublů. (3 456 rublů + 3 984 rublů).

Průměrný týdenní výnos za den: 1 063 rublů. (7 440 rublů / 7 dní);

AEROHOKKEI Tabulka pro výpočet odmítnutí

Měsíc

Pronájem místa, rub.

Pokladní práce, trochu.

Náklady na 1 hru, rub.

Hry pro 1 pracovní den

Hry o víkendech za den

Hry ve všední dny za měsíc

Hry ve výstupu za měsíc

Celkem her za měsíc

Částka

Celkem s výdaji, rub.

20 800

18 300

26 800

24 300

30 200

27 700

32 200

29 700

32 900

30 400

35 100

32 600

178 000

163 000

. Proto vzhledem k výpočtu uvedenou v tabulce, a při zohlednění nákladů na vzdušný hokej - 150,400 rublů, dojdeme k závěru: maximální doba návratnosti je 5,5 měsíce.

Záměrně provádíme tento výpočet na základě minimálních ukazatelů zisku, abychom vám ukázali příjmy, které můžete získat bez vážného úsilí. V případě, že místo, kde bude instalována vaše zařízení, k dispozici pro návštěvníky po celý den, jeho propustnost převyšuje minimální stanovenou v obchodním plánu, a budete mít možnost samostatně nebo ve spolupráci s majitelem nájemního svém okolí možnost „válet“ váš air hockey - nakonec i své zisky bude znatelně větší.

Zdroj: www.unigame.ru

* Článek je starší než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

Prodej zábavního vybavení
a atrakcí

 1. Domů
 2. Katalog
 3. Dětské sloty a houpací stroje
 4. Vzduchový hokej, stolní a sportovní hry
 5. Dětský a vzdušný hokej pro dospělé

Air Hockey- nejoblíbenější a nejpočetnější druh herního vybavení, které lze instalovat na absolutních místech: kavárny, dětská hřiště, zábavní centra a dokonce i doma. Pro každého operátora existuje model, který může být navržen pro 2 nebo 4 hráče.

Model může mít povlak z nerezové oceli nebo plastu, na leteckém hokeji lze instalovat tokitonopriemnik, mince akceptor a dokonce i akceptor účtů. Výsledek ve vzdušném hokeji může být buď externí, nebo zabudovaný do pultu stroje. Velikost vzdušného hokeje je také rozdělena do skupin.

Dětské stroje mají nejen malou velikost, ale i malou výšku, což umožňuje dětem účastnit se hry od 3-4 let. Modely dospělých určené pro hráče od 7 let a starší mohou mít různé velikosti a výšky. Hlavní rozdíl je počet hráčů. Jakmile se objevily modely pro 4 hráče rychle získaly popularitu. Jedná se o velmi výhodné zařízení pro firmy mladistvých nebo mladých lidí. Vzduchové hokejky vyrábějí výrobci z různých zemí.

Hlavní výrobci byli dříve v USA (Valley Dynamo), ve Španělsku (Sam Billiards) a v Polsku (WIK). K dnešnímu dni čínští a ruští výrobci zahájili výrobu, jehož kvalita byla přinesena na slušnou úroveň. A při zohlednění konkurenceschopné ceny můžeme konkurovat a pracovat na našem trhu zábavního průmyslu.

herní hokejky

Společnost "Razap" prodává, vyvíjí a vyrábí zábavní zařízení již více než 15 let.

Poskytujeme komplexní služby pro organizaci zábavních center na vysoké úrovni, aby naši zákazníci mohli koupit nejpopulárnější zábavní zařízení za přijatelnou cenu.

Dodáváme zábavní jízdy od předních výrobců z Evropy, Číny a Ameriky.

Pomůžeme s výběrem a konzultujeme všechny otázky týkající se provozu a návratnosti atrakcí a zábavních míst.

Obraťte se na manažery a my Vám pomůžeme vyhnout se chybám a udělat správnou volbu.

Pronájmy zábavního vybavení je skvělý nápad, pokud jste se ještě rozhodli koupit jízdy.

Snažte se využít jízdy nebo dětské sloty a později si je můžete zakoupit.

Nabízíme jízdy k pronájmu krátkodobě nebo dlouhodobě.

Podrobnosti a podmínky pronájmu atrakcí a vozidel najdete v sekci "Pronájem atrakcí".

Ae síťový marketing Umožňuje našim klientům sledovat stav provozních zábavních zařízení a zabraňovat problémům spojeným s opotřebením zařízení v průběhu času.

Ale vyhrát skutečné peníze v reálném životě je téměř nemožné, takže zkuste hrát hrací automaty za peníze.

závodní motocykl, závodní motocykl, basketbal, rodeo, letecký hokej a.

Hokejové dráhy

Air Hockey - pestrá a vzrušující zábava, atrakcí vyvinutá na základě nejoblíbenější stolní hry. Navzdory skutečnosti, že se po dlouhou dobu považovala za dětskou zábavu, rychle vyhledával obdivovatele všech generací a věků.

"Air Hockey TURBO" - hra je vzrušující a dokonce i hazardní, a dnes se nachází v téměř každém zábavním centru. Stoly pro vzdušný hokej jsou hladká hrací plocha s nárazy vybavenými kompresory pro cirkulaci vzduchu a speciálními otvory pro zasažení puku a nahrazení vrat.

Podložka vzduchového hokeja je vyrobena z Lexan - speciálního hladkého plastu a má tvar kotouče. Pata pro vzdušný hokej je tvarovaná jako klobouk, tam jsou také bity s plochou rukojetí.

Obsah balení:
- Vybaveno akceptorem účtů Kód Kód MWU;
- Desky na desky;
- V sadě 2 hole + 2 podložky.
- Jasný, moderní design.
- Zvukový doprovod zápasů NHL;
- Záruka jeden rok.
- Post-záruční servis.

Specifikace:
1. Letecký hokej je naprogramován výrobcem a je plně připraven k provozu.
2. Doba hry je nastavena mikrospínačem na desce a může trvat hodnoty 3, 5, 10, 15 minut a nekonečno. Tokeny mohou být hodnoceny během hry, přičemž maximální hodnota půjčky - 9 žetonů.
3. Maximální skóre hry může být nastaveno na 10 nebo 7. Nebo podle předchozího uspořádání je vzdušný hokej naprogramován na hodnoty požadované kupujícím.

Na žádost zákazníka může být přidána možnost pohonu stolní lampa v automatickém režimu, který vám umožní ušetřit elektřinu, lampa sám je nyní zapnutí a vypnutí v době hry a bude zapnut po dobu 2 minut po každých 20 minutách nečinnosti, s cílem přilákat lidi.

Nová nastavení umožňují řídit tok hráčů, zkrátit dobu trvání nebo zvýšit počet stran, přilákat lidi reklamním klipem nebo zvýšit zatížení zvuku.

STRUČNÝ POPIS

Herní pole leteckého hokeje TURBO má klasickou klasickou podobu. Konstrukce hokejové brány umožňuje využít celý prostor hracího pole, aniž byste zabránili pohybu hráče. Zakrytí hracího pole je vyrobeno z jediného plastu odolného proti opotřebení.

Vzduchový hokej nemá sborník.

Doba jedné herní relace je snadno a rychle nastavena pomocí mikrospínače na řídící desce a může trvat hodnoty 3, 5, 10, 15 minut a nekonečno. Tokeny mohou být také vloženy do slotu čipového čítače během hry, což prodlužuje dobu jedné relace, zatímco maximální hodnota kreditu je 9 žetonů. Počet žetonů pro spuštění herní relace může být nastaven na 1 nebo 2.

Na tabuli řízení hokejového vzduchu je možné nastavit oprávnění k dokončení hry s "remízou", což umožňuje hráčům získat více času, když výsledek hry není jasný.

Hokejová letecká hra nekončí po uplynutí doby, pokud je puk na stole. Tímto způsobem zajistíte, aby puk nezůstal bez dozoru po skončení herní relace.

Výstavba
Plocha stolu pro vzdušný hokej je nejdůležitějším spojením celé přitažlivosti. Je to na povrchu stolu hra a charakteristika povrchu závisí na tom, jak bude příjemná hra. Pokud se puč pohybuje pomalu, zastaví se pod boky, hra se změní na zbytečnou ztrátu času a peněz a nedává hráčům žádné potěšení.

Povrchová úprava umožňuje vytvářet pod podložkou vzduchový polštář, díky němuž se hladce sklouzne po povrchu stolu. Tento efekt je dosažen se správným poměrem průměru otvorů pro výstup vzduchu, frekvencí jejich umístění a výkonem kompresoru.

Hokejový povrch musí být pravidelně stříkán speciální látkou, která zlepšuje jeho vlastnosti. Je rovněž důležité zkontrolovat, zda není výstupní otvor vzduchu ucpaný, a pokud je to nutné, vyčistěte.

Je třeba chránit povrch před vlhkostí, protože velké množství vody uvnitř vzduchové desky může způsobit jeho rozvrstvení a znehodnocení.

Princip činnosti
Po připojení vzdušný hokej TURBO do sítě

220V a stisknutím tlačítka "ON" umístěného na napájecí jednotce ve spodní části stolu zazní reklamní zvuk. Reklama začíná po zapnutí stolu, po skončení hry a každých 20 minut, pokud je stůl vzduchového hokeja v pohotovostním režimu. Hlasitost zvuku se nastavuje na ovládací desce, která je umístěna uvnitř stolu.

Na začátku hry relace indikátoru-střelcem umístěné na lampu se objeví na bydlení nuly, zapne kompresor zapnutý, vytváří vzduchový polštář, otevřít Bezpečnostní podložka zámky vnitřní části, se ozve zvukový signál a počet pult herních relací zvýšit jeho hodnotu o jednu jednotku. Každý zasáhnout puk do brány je doprovázen audio-video, a oba ukazatele vstřelených gólů bude činit opravu. Trvání hry může být časově omezena a počet vstřelených gólů. Doba omezení ve hře je nastaven na ovládacím panelu, a může nabývat hodnot 3, 5, 10, 15 minut a nekonečno.

Počet ucpaných podložek je tvořen dvěma optickými čidly instalovanými v kanálech, kterými puk vstoupí do spodního oddělení stolku vzdušného hokeja po zasažení brány.

Doporučuje se používat podložku světlé barvy, t. to lépe odráží signál snímače, který se na něm objeví, ve srovnání s tmavou barvou.

Před zapnutím vzdušného hokejového systému je nutné zkontrolovat přítomnost cizích předmětů v otočných kanálech stolu, jejichž přítomnost může vést k chybnému provozu snímačů.

Ukazatele účtu
Indikátory účtu jsou umístěny na krytu vzdušný hokej TURBO zobrazí hodnoty herního účtu a počet vložených tokenů. Když je atrakcí v pohotovostním režimu, indikátory účtu nezobrazují nic a na začátku hry se na indikátorech skóre skvrn na podložce zobrazí nuly a počet indikovaných žetonů se zobrazí na indikátoru kreditu. Hráči mohou snadno přidávat počet žetonů vložených do pole pro shromáždění i během herní hry.

Technické specifikace

Air Hockey - pestrá a vzrušující zábava, atrakcí vyvinutá na základě nejoblíbenější stolní hry. Navzdory skutečnosti, že se po dlouhou dobu považovala za dětskou zábavu, rychle vyhledával obdivovatele všech generací a věků.

"Air Hockey" - hra je vzrušující a dokonce i hazardní, a dnes se nachází v téměř každém zábavním centru. Stoly pro vzdušný hokej jsou hladká hrací plocha s nárazy vybavenými kompresory pro cirkulaci vzduchu a speciálními otvory pro zasažení puku a nahrazení vrat.

Podložka vzduchového hokeja je vyrobena z Lexan - speciálního hladkého plastu a má tvar kotouče. Pata pro vzdušný hokej je tvarovaná jako klobouk, tam jsou také bity s plochou rukojetí.

Obsah balení:
- Vybaveno akceptorem účtů Kód Kód MWU;
- Desky na desky;
- V sadě 2 hole + 2 podložky.
- Jasný, moderní design.
- Zvukový doprovod zápasů NHL;
- Záruka jeden rok.
- Post-záruční servis.

Specifikace:
1. Letecký hokej je naprogramován výrobcem a je plně připraven k provozu.
2. Doba hry je nastavena mikrospínačem na desce a může trvat hodnoty 3, 5, 10, 15 minut a nekonečno. Tokeny mohou být hodnoceny během hry, přičemž maximální hodnota půjčky - 9 žetonů.
3. Maximální skóre hry může být nastaveno na 10 nebo 7. Nebo podle předchozího uspořádání je vzdušný hokej naprogramován na hodnoty požadované kupujícím.

Na žádost zákazníka může být přidána možnost pohonu stolní lampa v automatickém režimu, který vám umožní ušetřit elektřinu, lampa sám je nyní zapnutí a vypnutí v době hry a bude zapnut po dobu 2 minut po každých 20 minutách nečinnosti, s cílem přilákat lidi.

Nová nastavení umožňují řídit tok hráčů, zkrátit dobu trvání nebo zvýšit počet stran, přilákat lidi reklamním klipem nebo zvýšit zatížení zvuku.

STRUČNÝ POPIS

Herní pole leteckého hokeje má klasickou klasickou podobu. Konstrukce hokejové brány umožňuje využít celý prostor hracího pole, aniž byste zabránili pohybu hráče. Zakrytí hracího pole je vyrobeno z jediného plastu odolného proti opotřebení.

Vzduchový hokej nemá sborník.

Doba jedné herní relace je snadno a rychle nastavena pomocí mikrospínače na řídící desce a může trvat hodnoty 3, 5, 10, 15 minut a nekonečno. Tokeny mohou být také vloženy do slotu čipového čítače během hry, což prodlužuje dobu jedné relace, zatímco maximální hodnota kreditu je 9 žetonů. Počet žetonů pro spuštění herní relace může být nastaven na 1 nebo 2.

Na řídící desce leteckého hokeja "Shrek" je možnost nastavit povolení dokončit "draw", což umožňuje hráčům získat více času, když výsledek hry není jasný.

Sezóna hry ve vzdušném hokeji "Classic" nekončí po uplynutí doby, dokud není puk na stole. Tímto způsobem zajistíte, aby puk nezůstal bez dozoru po skončení herní relace.

Výstavba
Plocha stolu pro vzdušný hokej je nejdůležitější částí celé atrakce. Je to na povrchu stolu hra a charakteristika povrchu závisí na tom, jak bude příjemná hra. Pokud se puč pohybuje pomalu, zastaví se pod boky, hra se změní na zbytečnou ztrátu času a peněz a nedává hráčům žádné potěšení.

Povrchová úprava umožňuje vytvářet pod podložkou vzduchový polštář, díky němuž se hladce sklouzne po povrchu stolu. Tento efekt je dosažen se správným poměrem průměru otvorů pro výstup vzduchu, frekvencí jejich umístění a výkonem kompresoru.

Hokejový povrch musí být pravidelně stříkán speciální látkou, která zlepšuje jeho vlastnosti. Je rovněž důležité zkontrolovat, zda není výstupní otvor vzduchu ucpaný, a pokud je to nutné, vyčistěte.

Je třeba chránit povrch před vlhkostí, protože velké množství vody uvnitř vzduchové desky může způsobit jeho rozvrstvení a znehodnocení.

Princip činnosti
Po připojení vzdušný hokej do sítě

220V a stisknutím tlačítka "ON" umístěného na napájecí jednotce ve spodní části stolu zazní reklamní zvuk. Reklama začíná po zapnutí stolu, po skončení hry a každých 20 minut, pokud je stůl vzduchového hokeja v pohotovostním režimu. Hlasitost zvuku se nastavuje na ovládací desce, která je umístěna uvnitř stolu.

Na začátku hry relace indikátoru-střelcem umístěné na lampu se objeví na bydlení nuly, zapne kompresor zapnutý, vytváří vzduchový polštář, otevřít Bezpečnostní podložka zámky vnitřní části, se ozve zvukový signál a počet pult herních relací zvýšit jeho hodnotu o jednu jednotku. Každý zasáhnout puk do brány je doprovázen audio-video, a oba ukazatele vstřelených gólů bude činit opravu. Trvání hry může být časově omezena a počet vstřelených gólů. Doba omezení ve hře je nastaven na ovládacím panelu, a může nabývat hodnot 3, 5, 10, 15 minut a nekonečno.

Počet ucpaných podložek je tvořen dvěma optickými čidly instalovanými v kanálech, kterými puk vstoupí do spodního oddělení stolku vzdušného hokeja po zasažení brány.

Doporučuje se používat podložku světlé barvy, t. to lépe odráží signál snímače, který se na něm objeví, ve srovnání s tmavou barvou.

Před zapnutím vzdušného hokejového systému je nutné zkontrolovat přítomnost cizích předmětů v otočných kanálech stolu, jejichž přítomnost může vést k chybnému provozu snímačů.

Ukazatele účtu
Indikátory účtu jsou umístěny na krytu vzdušný hokej zobrazí hodnoty herního účtu a počet vložených tokenů. Když je atrakcí v pohotovostním režimu, indikátory účtu nezobrazují nic a na začátku hry se na indikátorech skóre skvrn na podložce zobrazí nuly a počet indikovaných žetonů se zobrazí na indikátoru kreditu. Hráči mohou snadno přidávat počet žetonů vložených do pole pro shromáždění i během herní hry.

Podmínky spolupráce

Hlavní podmínky spolupráce s Společnost "Zabava" pro maloobchodní nákupy:

1. Objednávka maloobchodního prodeje výrobků Společnost "Zabava" může být vyrobena z publikovaných modelů na místě www.zabava.bz

2. Společnost "Fun" poskytuje slevy běžným zákazníkům, jakož i slevy na nákup velkého množství zboží. Veškeré podmínky pro poskytnutí slev se vyjednávají zvlášť s vedením společnosti.

3. Dodávané produkty jsou poskytovány společností certifikáty kvality výrobců.

4. Při nákupu vybavení klient obdrží podpora servisního střediska v záruční a pozáruční servis.

5. Společnost "Zabava" pracuje pro termíny "peněžní zboží", pro implementaci nepracujeme.

Kulečník

Air Hockey

Vzduchový hokejový stůl Riley 1,5 ft

Hammock stolní deska Hamilton 2 ft

2 500,00 rub
2 290.00 rub
Ušetříte: 210.00 rub

Air Hockey Desk Gamer A 2 ft

Hokejový stůl Edmonton Small 2 ft

Hamilton Electric Desk Hokej 2 ft

3 200,00 rub
2 490.00 rub
Ušetříte: 710.00 rub

Fotbal-vzdušný hokej 2 v 1 Slabý 2 ft

3 300.00 rub
2 890.00 rub
Ušetříte: 410.00 rub

Tabulka Tohino 2.5h

Tabulka vzdušného hokeje Buffalo 2 ft

3 400,00 rub
3 090.00 rub
Ušetříte: 310.00 rub

Dětský král hokej Kingston 2,5 ft

Detský vzdušný hokej Edmonton 2,5 ft

Kingston Electric dětský vzdušný hokej 2,5 ft

4 100,00 rub
3 790.00 rub
Ušetříte: 310.00 rub

Letecký hokej pro děti Lion 3 ft

Dětský letecký hokej Regina 3 ft

Dětský letecký hokej Florida 3,3 ft

Dětský vzdušný hokej Aljaška 3,3 ft

5 990.00 rub
4 990.00 rub
Ušetříte: 1 000,00 rub

Air hockey pro děti Fortu Hybrid 3 ft

Air Hockey pro děti Alaska Pro 3,3 ft

Air hockey pro děti Fortu Hybrid 2 3 ft

Air hockey pro dům Chili 4 ft

Nordic Hikes 4 ft

 • «« Zpět na začátek
 • «Předchozí
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6.
 • 7.
 • 8.
 • 9.
 • Další »
 • Nakonec »»
Výsledky 1 - 20 z 178

Koupit letecký hokej - získáte zdroj pozitivních emocí

Pokud máte otázku: jak nejlépe vybavit herní místnost, pak vám nabízíme seznámení s herními stoly pro letecký hokej. Jsou navrženy tak, aby hrály ve hokeji - oblíbená hra zahrnující dva hráče, jejichž hlavním účelem je vést puk do soupeřova cíle. Pro pohodlnou hru potřebujete speciální stůl, dva bity a podložky.

Vzduchový hokej (letecký hokej) je vzrušující rodinná hra, která vám a vašim přátelům umožní strávit volný čas s výhodou. Můžete uspořádat rodinný zápas nebo uspořádat přátelský turnaj! Herní stolní letecký hokej může být vynikajícím darem pro osobu, která miluje aktivní odpočinek. Za zmínku stojí také to, že domácí hokej si dělá minimální požadavky na úroveň hráče, takže děti mohou hrát tuto hru.

Arohokkey je vzrušující a dynamická hra, která je schopna diverzifikovat a přinést zvýraznění vašemu obvyklému odpočinku! Vzduchový hokej pomůže zlepšit fyzické dovednosti, jako je přesnost a rychlost reakce, zlepší koordinaci pohybů, rozvíjí volební vlastnosti a cílevědomost.

Dětský letecký hokej - vynikající dárek pro vaše dítě.

Stolní letecký hokej odvádí vaše dítě z nepotřebného pobytu před televizorem nebo u počítače. Hraje dětský vzdušný hokej, dítě ukazuje činnost, dostává energii a dobrou náladu. Bude schopen zdokonalovat své dovednosti se svými přáteli, vychutnat si vzrušení, soutěžit a zlepšit svoji fyzickou kondici. Stolní vzdušný hokej pro děti nezaberá mnoho prostoru, může být bez obtíží dopravován nebo odvezen do skladu bez zbytečných potíží. Také stojí za to zvážit, že dětský letecký hokej je koníček pro nejmenší i největší! Cílový věk zamýšleného publika je od 6 let!

Herní stůl pro letecký hokej je velmi jednoduchý: pro zahájení hry stačí zapojit zástrčku do zásuvky! Ne každý dětský stolní vzduchový hokej je vybaven kompresorem pracujícím ze sítě. Například modely od anglického výrobce "Riley" o velikosti až 4 stopy pracují s bateriemi. Dětský stůl pro hokej má spolehlivý a chráněný design! Při použití pro zamýšlený účel nemůže být poškozen a celá elektronická součást je uvnitř a je pro děti nedostupná.

Chcete-li, hrací automat v kavárně, bar a video pasáž, je třeba poznamenat, že hra air hockey tabulky je nejrychleji platí pro zařízení, která pomáhá zvýšit atraktivitu vaší instituce v očích zákazníků. V zábavních parcích na každém kroku jsou herní stoly, které napodobují různé sporty. Díky použití vysoce kvalitních materiálů, obchodní letecké hokej s zhetonopriemnikom nebo mincovník, který si můžete koupit u nás, bude to zdroj dobrým ziskem po dlouhou dobu. Stojí za zmínku, že i po 10 letech španělský vzdušný hokej ztratí své herní vlastnosti a udržet slušné vzhled, který ji bude prodávat za cenu, která není příliš nižší než maloobchodní. Při objednávání několika stolů máme speciální nabídky. Podrobnější informace získáte kontaktováním manažerů obchodu "BS". Pokud máte zájem o prodej leteckého hokeja pro komerční účely, pak jsme schopni zvolit pro vás nejlepší variantu.

Zde si můžete koupit letecký hokejový domov v Moskvě tím, že kontaktujete manažera nebo vyplníte aplikaci na webu! Máte-li potíže s výběrem herního stolu, požádejte tuto otázku prostřednictvím formuláře on-line konzultanta na webu nebo nám zavolejte. Pro organizace a firmy působící v oblasti zábavy nabízíme nejširší nabídku modelů a relativně přijatelné ceny pro komerční letecký hokej, které si můžete koupit ve společnosti "BS".

VitAFox Zábavné dětské hrací automaty.

Herní centra jsou rychle se rozvíjejícím odvětvím v naší zemi. Velké množství lidí je každý den navštěvuje, od úplně jiného věku, od malých dětí až po dospělé pevné lidi. Koneckonců, moderní hrací automaty ohromují svou rozmanitostí, například letecký hokej a tak dále, všechny zachycují a přinášejí spoustu zábavy. Možná mnozí by chtěli mít svá herna, ale na první pohled se zdá, že je to tak problematické, potřebujete mnoho investic do peněz a existuje tolik nuancí. Ve skutečnosti však hrací automaty jako podnikání nejsou tak obtížné.

Podnikatelský plán pro majitele vzdušného hokeje

Samozřejmě, stejně jako v každém směru, tato firma má také několik vlastností. Níže uvádíme příklad podnikatelského plánu pro organizaci herního centra s různými herními automaty. Dosavadní trh s hracími automaty nabízí velký výběr různých strojů, které mohou mít zájem jak o dítě, tak o dospělou osobu. Je třeba poznamenat, že téměř každý den je nějaká novinka. Ale pro začátečníky, budete samozřejmě potřebovat deset kusů výherních automatů, ne méně, ale ne více, to stačí. Odhadovaná cena jednoduchých automatů je 200 dolarů. Také při nákupu strojů musíte věnovat pozornost nejen nákladům, ale také vzít v úvahu popularitu každého stroje od potenciálních spotřebitelů. Toho lze dosáhnout shromažďováním informací v jiných podobných herních centrech. Zde je důležitým faktorem místo s velkým provozem. Nemusí to být centrum města, ale musí existovat nějaký supermarket, vzdělávací instituce, kino a tak dále.

Hokejové hrací automaty pro hokejovou hru zdarma.

Můžete dokonce pronajmout náměstí v supermarketu. Samozřejmě, pokud se vám podaří pronajmout pokoj v kině, pak to bude nejoptimálnější řešení, protože tam lidé chodí s myšlenkou na odpočinek. Pokud zvolíte úspěšné umístění vašeho herního centra, investované prostředky se vrátí za pouhých šest měsíců. Koneckonců, podle některých slov lidí, kteří mají podobné podnikání, může jeden takový stroj dosahovat zisku 100 USD za den. Samozřejmě, lidé, kteří chtějí otevřít hernu, se především zaměřují na děti, na jejich touhy, záliby a potřeby. Proto se sortiment herních automatů skládá z různých dynamických her, "střelců", závodů, sportovních stimulantů a tak dále.

Hokejové dráhy

Naše společnost Vám přináší výherní automaty - letecký hokej.

Skvělá alternativa ke stoly na biliárd, - letecký hokej, je oblíbená jak u dětí, tak u dospělých.

Skuteční muži hrají hokej, vše ostatní - ve vzdušném hokeji.

Hra vzdušného hokeje je fascinující a velmi dynamická, příjemná zábava je zaručena!

Hrací pole leteckého hokeje je vyrobena z nerezové oceli, což umožňuje používat zařízení téměř neomezeně. Dva výkonné kompresory vytvářejí "vzduch" základ pro hru. Elektronická tabule, soundtrack dělají hru na leteckém hokeji ještě fascinující. Spolehlivý mechanismus přijímání tokenů, jedinečný výkres čítačů a čítač je základem pro komerční využití leteckého hokeje v každé zábavné instituci. Schopnost naprogramovat parametry hry podle požadavků každého majitele. Stálý trup stolu leteckého hokeje je vyroben z vícevrstvé překližky. Vnější prvky jsou pokryty žáruvzdorným a odolným proti nárazu (anti-vandal). Modifikace vzdušného hokeje s neonovými světly vám poskytne jedinečnou atmosféru vaší herně.

CO JE AEROHOKKE HRY AUTOMATICKÉ?

"Air Hockey" - to je jeden z nejvíce vzrušujících a herních zábavních her, které nevyžadují speciální dovednosti. Příjemná zábava pro dospělé a děti.

"Aerokhokey" lze využít v herních a kulečníkových klubech, bowlingových centrech, diskotékách, kinech, barech, hotelech, penzionech, prázdninových domovech, v zemi i doma. Hra je založena na letu pračky bez tření, na vzduchovém polštáři. Hrací pole má formu, ve které je dosaženo realismu hry, opakuje podobu skutečného hokejového boxu s bránou. Při hraní se puk dynamicky a nepředvídatelně sklouzne po poli, což vyvolává rychlou reakci a tvrdost ruky. Zlepšení hry je usnadněno hudebním nebo zvukovým doprovodem. Lze jej úplně nastavit nebo vypnout. To vše dělá dojem hry nezapomenutelný.

Ovládací zařízení "Aerokhokeya" poskytuje nastavení hry v čase nebo počet ucpaných podložek. Počítání počtu her, cílů a vypnutí stroje je automatické. Za účelem zohlednění počtu her existuje speciální počítadlo, jehož přístup je omezen na samostatný poklop se zámkem. Hrací pole je vyrobeno z nerezové oceli, což umožňuje použití zařízení téměř "nekonečně".

Obzvláště silné, odolné vůči vysoké vlhkosti. "Air Hockey" je velmi jednoduché ovládání a nevyžaduje údržbu speciálně vyškoleného personálu. Zaberá malý prostor (2,32m x 1,24m). Pohodlné pro přepravu.

"Air Hockey" je rychlý a vysoce výkonný automat. Jeho provoz nevyžaduje licencování. Doba návratnosti je 2-4 měsíce.

Na vaše dotazy můžete kdykoli kontaktovat telefonicky: +7 495 744-11-55 nebo +7 495 660-38-05 nebo nám pošlete e-mailovou poptávku. Rádi vám pomůžeme!