Umělé kryty pro skoky na lyžích od odrazového ramene «DOPORUČENÍ»

Jaký materiál pokryje žlab (posuvný povrch) dětského skluzu (nyní hoblovaná deska)? Variant s linoleem, který hodím najednou.

2Segazoid Pozinkovaná nebo nerezová ocel. Je žádoucí mít celý list.

Velikost sukně je 0,6 x 3 metry. Galvanizace - trochu tenký, zůstane zúžení a vyžaduje častější připojení k základně a zčernou prádlo, což je obecně nepřijatelné.
Nerezová ocel - jako volba, ale nějak.
A co může být z plastu, pouze na dostatečnou tloušťku a kluzká?
Existuje varianta alucobond.

2Segazoid
Nejlepším povlakem pro sklíčko je fluoroplast. Dvě kusy fluoroplastu mají koeficient tření mezi sebou méně než dva kusy ledu. Ale doporučil bych druhou vrstvu ve formě povlaku a nikoliv konstrukční prvek, například ji upevněte na plech s nýty v boční části.

Nejšetrnější možností je linoleum. Vždycky jsem je viděl ve svých dachách od přátel - děti skate s potěšením, marně tuto možnost vyřadíte.

Segazoid napsal:
Existuje varianta alucobond.

Neudělal bych. Barva se rychle zbaví a hliníkové špinavé oblečení ne méně než zinek. Můžete si prohlédnout ploché skleněné tabule IMHO, které jsou odolné proti opotřebení.

Opensource projekty. volba není bohatá. Skleněná vlákna nebyla dlouho viděna ani na trhu, ani na ruce. Alucobond také zmizí. Může se skutečně pokrýt linoleem?

Viděl jsem kopci z řezu podél válců.
Nevím, jak jsou nazývány - na staveništích na nich, odpadky jsou shazovány shora.

Jedinečně z nerezové oceli. Kromě toho je nejjednodušší způsob, jak se připojit (spoj nebude tak nápadný) 3 ready (jsou-li pečlivě leštěné) plechový „stříkající přepážka“ Jsme taková listy nakoupené pro koupel jako reflektor u kamen. Jeden list 1 m * 1 m 1000R v hodnotě 0,5 m * 1m 600R (v Moskvě, ve srovnání s Petrozavodsk přemýšlet o 20-30 procent levnější) Buy.We hledají půl listu. Tenká fólie (ale silnější pozinkovaný) cut šířka normalno.Ubavte skluz 60-50cm (u dětí není tak široký, zadek), a pokrýt to nebude fungovat na mnohem dražší linolea. Hodně štěstí.

Ve srovnání s Petrozavodsk to samozřejmě může být 20-30% levnější, ale jsme 2-3krát dražší než v Moskvě. A koryto k remake na menší šířku už nedává smysl - kapitálová struktura je bolestně a dospělí také vzali v úvahu (opilí rodiče - jako děti).

Umělý nátěr pro skluzavky

Zkoušky pokovování při výrobě

Poprvé v Rusku jsme zvládli výrobu syntetických povlaků. Umělý nátěr umožňuje prodloužit dobu používání zařízení pro zimní sporty. Kartáč víko bezpečně (sportovní podlaha je dostatečně měkké), a mohou být také použity pro lyžování a jako sportovní podlahy pro snowboarding a naučit se lyžovat, školení sportovce v letním období a dovolená 365 dní v roce, kdekoli a na různé povětrnostní podmínky.

Náš kryt se okamžitě osvědčil, naši nositelé jsou:

- Gorokhovets "Puzhlova Gora" - trubka,

- Ivanovo "Sanatorium Stanko" - trubka,

- Kazan - Tubingová dráha,

- Rostov-on-Don - snowboardový park,

- Novosibirsk - snowboard park, sjezd na lyžích,

- Yakhroma, ve škole.

- 15,16,17 Lyžařský salon 2008, 2009, 2010.

Koeficientem tření je náš nátěr velmi podobný sněhu. Lyžování je možné i při mírném sklonu 5 stupňů. Cesta jízdy je stejná jako na skutečném sněhu, můžete lyžovat nebo sníh, stejně jako sníh. Povlak zachovává vynikající klouzání bez ohledu na povětrnostní podmínky. Nepoškozuje lyže a má 2letou záruku. To nevyžaduje hodně osobní péče, je snadné ji používat, což snižuje náklady na údržbu. Skládá se z malých vyměnitelných modulů o rozměrech 15 cm * 30 cm a snadno se instaluje. Nezničte plodnou vrstvu půdy. Neporušuje ekologii a design. Může být aplikován na jakýkoli povrch (tráva, beton nebo dřevěná podlaha). Tím, že propojíte moduly mezi sebou, můžete obložit jakýkoli obtížný svah.

Výroba umělých povlaků pro zimní sporty

Umělé nátěry pro zimní sporty - to je něco společného na Západě a stále poměrně vzácné pro Rusko, kde právě vývoj tohoto trhu právě začíná. Nejedná se o vytváření umělého sněhu, ale o ještě více inovativní technologii - povlaky kartáčů, které napodobují vlastnosti sněhu a umožňují školení 365 dní v roce. Oblast jejich aplikace se neustále rozšiřuje: od lyžování a běžeckého lyžování až po snowboarding, potrubí, jibbing, skákání do vody z kopce a tak dále.

Z historie umělých povlaků

Za prvé, umělé kryty byly vynalezeny v polovině 20. století. V roce 1952 byli první v této oblasti podnikatelé Angličané, kteří stále vedou z hlediska počtu komplexů s umělými kryty. Prvním materiálem pro nátěry byl dendiks (Dendix). Pro jeho vytvoření byly použity odpady z výroby kartáčů, které byly aplikovány na pletivo. Uspořádáním svahů a svahů byla podložka. Navzdory svým skluzovým schopnostem měli dendíci řadu nevýhod. Například povlak byl poměrně tvrdý a traumatický, což vyžadovalo dokonale rovný povrch a ochranu pokožky před pády.

V budoucnosti se neustále zlepšovaly umělé typy povlaků. Zejména se k jejich tvorbě používá plast. Skutečný vývoj materiálů s voštinovými matnými materiály byl vyroben firmou Neveplast, která byla schválena Mezinárodní lyžařskou federací pro lyžování v bezesné době. Brzda byla brzy nahrazena kobercovým materiálem. S pomocí takových povlaků mohli sportovci vytvářet například mogulové a freestyle lyžařské skoky. Každý rok se vlastnosti povlaků stále více přibližují vlastnostem sněhu a vyžadují méně a méně problémů s údržbou. Například dnes přední výrobci říkají, že údržba jejich tras nevyžaduje pravidelné zavlažování, aby se zajistilo lepší sklouznutí.

Jaká je výhoda?

Hlavní předností umělých povrchů je možnost zimních sportů po celý rok. V létě sportovci nemohou vynaložit peníze na cestování a lety do lyžařských areálů a středisek. S takovou cestou můžete během mimosezónně udržovat fyzický tvar. V zimě jsou kryty kartáčů schopny udržet sněhovou pokrývku na úrovni, která je nezbytná pro lyžování. Navíc, během období tání sněhu není sportovní zařízení ohroženo poškozením.

Za druhé, použití umělých materiálů je pro kupujícího nesmírně úsporné. Umělý materiál může sloužit až 10-15 let nebo více. Nevyžaduje stálou tvorbu sněhu a náklady na elektřinu, je snadná instalace a demontáž. Jediným spotřebním materiálem, který bude vyžadován, je mazadlo na lyže. Díky použití speciálních kapalin mohou být zvýšeny kluzné vlastnosti povlaku. Náklady na mazání nejsou velké. Například pro potrubní trasy stačí pouze 10 litrů na každých 100 metrů čtverečních. metrů ročně. V závislosti na kvalitě pásky se někdy vyžaduje zalévání. Například při tepelném zpracování má povlak změkčovací vlastnosti a částečně ztrácí své kluzné vlastnosti. Nicméně v každém případě nákup umělý trávník je cenově dostupný alternativu k budování nákladných halovou sezónu komplexů, které navíc je nezbytné doplnit stravovací zařízení, hotelové pokoje, sauny a lázní, aby zajistily, že dělají dobrý zisk.

Za třetí, moderní povlaky se vyrábějí tak, aby byly co nejblíže zemi a mohly být položeny na jakýkoli povrch, ať už tráva, beton, desky nebo zem. Tato kvalita je dosažena modulárním designem, který je schopen řídit povrch svahů a vykazovat odolnost proti sesuvům půdy. Současně při vytváření tras často není třeba dodatečné vybavení jako výherní tipy, lyžařské válečky, stohování a podpora kvalitní asfaltové dlažby.

Přirozeně ani materiál nejkvalitnější nenahradí skutečný sníh, ale vlastnosti materiálu jsou co nejblíže tomu. Lyžování je možné i v úhlu sklonu 5 stupňů. Kupující může také těžit z estetické stránky. Výrobci obvykle dodávají svým zákazníkům celou škálu barev. Mezi nejoblíbenější patří zelená barva, která je v souladu s krajinou a vypadá jako oholený trávník. Co se týče bezpečnosti, jsou standardní. Při jízdě na horské dráze je třeba přilbu, rukavice, ochranný štít na zadní straně. Někdy se doporučuje, aby děti položily měkký polyuretanový substrát na tlumení při pádu.

Jak vyrobit takový materiál?

Pokud jste se rozhodli vyzkoušet své síly při výrobě umělých povlaků, pak se nejprve obrátit na zkušenosti zahraničních a několika domácích značek. Dnes je na trhu několik společností, jejichž produkty jsou standardem kvality a jsou populární po celém světě. Mezi ně patří italská společnost Neveplast, americká AstroTurf, stejně jako společnosti Snowflex, Skitrax a Dendix. Tam je také levnější domácí analog - Snowplast, který má docela pozitivní recenze na kvalitu pušky.

Speciální potahy pro potrubí (letní, zimní, vnitřní)

Pomůžeme vám vybrat si design!

Všechny produkty jsou certifikovány. Skvělé zkušenosti s realizovanými projekty. Rychlé dodání v Moskvě a regionu! Express delivery v Rusku!

Hodnocení zákazníků:

Doporučuji každému, aby bylo dobré nakupovat online. Objednáno včera, dnešní den. Děkuji.

Popis

Speciální potahy pro trubky (léto, zima, uvnitř)!

Hledáte způsob, jak zajistit, aby vaše středisko bylo ještě lépe pro hosty v létě?
Pokud ano, pak v létě potrubí je přesně to, co hledáte. S touto novou atrakcí můžete svým hostům nabídnout neomezené potěšení 365 dní v roce.

Již řadu let se zákazníci obrátili na nás a chtěli vědět, jak mohou využívat již nainstalovanou infrastrukturu po celý rok.

Ve spolupráci s naším italským partnerem Neveplast nabízíme od roku 2004 možnosti pro realizaci těchto požadavků. V létě potrubí prochází rychle, ale bezpečně! Klesání se objevuje na umělém krytu s zdvihacími deskami, které používají konvenční zimní trubky se zesíleným dnem. Trubková dráha je postavena přímo na zemi, aniž by bylo zapotřebí základu nebo jiných dalších konstrukcí. Na vyrovnání terénu není zapotřebí žádné zemní práce.

Povlak má postupné kluzné vlastnosti tak, aby hosté mohli snadno ovládat svou rychlost.

Modulární konstrukce znamená, že délku a umístění trubek objektu lze kdykoli změnit.

Poskytování zábavy v nákupních centrech, hotelech, restauracích a jiných vnitřních zařízeních získává popularitu. Jako příklady použití lze identifikovat: „Fun Arena“, je jedním z největších krytý zábavní park v Německu. Dětská horolezecká věž 1500 m2 - největší v Evropě - nabízí širokou škálu speciálně navržené zábavy; "Hopsarium" v České republice, první a největší krytý zábavní park v regionu. „Nabízíme zábavu pro celou rodinu - a to nejen pro děti, - říká ředitel Michal Loika z Hopsarium filozofie a vnitřní hadice dráhy - první svého druhu v České republice - důležitou součástí atrakcí, která poskytuje i dospělým místo k hrát ;.“ Bawadi Mall „byla otevřena v městě Al Ain v Dubaj poušti. nabídnout návštěvníkům ještě přitažlivější nákupní výlet do nákupního centra. To bylo určeno jako zábavní park. Kde právě zveřejněné prvotřídní vnitřní hadičky a stezky pro lyžování.

Návrh a návrh tras.

40 metrů klesání Red Bull!

Letní potrubí v Litvě.

Alytus (Litva): první loterijní park v Litvě nazvaný "Tarzanija" (Tarzan) byl otevřen před čtyřmi lety. Jak název napovídá, původní nabídky zahrnují vysokou lanovou zábavu. Ale v průběhu času byly představeny další atrakce. V letošním roce byly letní trubky doplněny o různé délky a strmosti. To se stalo novou atrakcí parku.

Ostatní

"Červená" a "Modrá" vládci bruslí.

Nejoblíbenější stingray z modré čáry je číslo 1!

Všechny stingrays jsou vyrobeny z kompozitních materiálů, vhodné pro zimní a letní instalaci, nemají strach z mrazu, nehořet na slunci, ne praskliny z břemen. Exteriér vypadá jako na fotografii, jasný a lesklý. Vlastní výroba v Petrohradě. Dopravní společnosti REYL Continent nebo PEK přepravujeme do jakéhokoli města v Rusku. Rampy pod čísly 1, 2, 3, 4 "červeného pravítka" jsou k dispozici.

Slevy pro rampy pod čísly 1, 2, 3, 4.
Na vyžádání vytvoříme brusle jakékoliv délky a šířky, které se vejdou do jakéhokoliv terénu, s jakýmkoli otočením. V bazénu, řece, jezere atd.
Telefony a pošta pro komunikaci v dolní části stránky.

"Red Rake Scale"

Zuřivost č. 1

Rampa s jednou vlnou

Celková délka 2300 mm

Celková šířka 500 mm

Montážní výška 1200 mm

Náklady na rampu činí 11 500 rublů. 7 500 rublů.

Skat číslo 2.

Rampa s jednou vlnou

Celková délka 2800 mm

Celková šířka 430 mm

Montážní výška 1600 mm

Náklady jsou 11 500 rublů. 8 000 rublů.

Skat číslo 3.

Rampa s jednou vlnou

Celková délka 3000 mm

Celková šířka 500 mm

Montážní výška 1500 mm

Cena je 12 500 rublů. 9 000 rublů.

Scatter č. 4.

Nejoblíbenější sériové brusle.

Scat na dvou vlnách

Celková délka 3900 mm

Celková šířka 500 mm

Montážní výška 2000 mm

Cena je 14 000 rublů. 11 000 rublů.

Vyrábíme dvojité a trojité brusle.

Skat číslo 5.

Zahněte s otočením o 180 stupňů doleva.

Celková délka 3800 mm

Celková šířka 450 mm

Montážní výška 2000 mm.

Cena je 16 900 rublů. 14 900 rub.

Číslo záchvatu 6.

Rampa je otočena o 90 stupňů doprava nebo doleva.

Celková délka 3300 mm

Celková šířka 650 mm

Montážní výška 1500 mm

Cena je 26 000 rublů. 21 000 rublů.

Číslo záblesku 7.

Novinkou.

Sklopná rampa s otočením 135 stupňů. Montážní výška 2000 mm. Celková délka je 5400 mm. Celková šířka svahu je 650 mm. Hloubka rampy je 200 mm.

Náklady na rampu jsou 43 000 rublů, 41 000 rublů!

Zápas č. 8

Novinkou.

Trojitá rampa plus bazén.

Bazén je 2000 mm až 2500 mm. Hloubka 500 mm.

Náklady na rampu jsou 39 000 rublů, bazén je 44 000 rublů.

Modrý pravítko bruslí.

Velké sjezdovky a komplexy. Pro zimní instalace, pro bazény, pro řeku, vodní parky, zábavní parky, v komplexu a samostatně. Jednotlivé svahy libovolného

konfigurace.

Pokud potřebujete levné, velké, široké a hluboké rampy v bazénu, řece, jezeře atd., Pak jste tady.

Skat číslo 1.

Nejoblíbenější stingray. Profesionální a levné.

Rampa je žlab s délkou 7000 mm, šířka uvnitř rampy 800 mm, hloubka 400 mm. Montážní výška od 2500 mm.

Skládá se ze dvou segmentů (vstup a výstup) o délce 3500 mm. Mezi nimi můžete vložit libovolný počet přímých segmentů 3500 mm, což zvyšuje výšku a délku rampy.

Umělý nátěr pro skluzavky

Umělé pokrytí je příležitostí dělat to, co milujete, 365 dní v roce. Ruský sportovní sněhový umělý povrch pro lyžování v horském a běžeckém lyžování, biatlon, snowboard, tubing - je certifikován a při správném provozu je záruční doba použití 2 roky. Doba použitelnosti je 10 let nebo déle.

Polymerní kartáčový sportovní kryt je příležitostí k cvičení zimních sportů a rekreace po celý rok. Kartáč zimní sporty pokrytí sjezdovek držet sníh, umožňují brzy začít lyžovat a hadiček, chránit sportovního vybavení před poškozením při tání sněhu, jakož i pomoci snížit náklady na umělé zasněžování. Kryt na sportovní hřiště je snadno použitelný, snadno se montuje / demontuje. Skládá se z modulů, segmentů o rozměrech 15 x 30 cm a výšky štětin 4 cm.

Měkké potahy pro dětské hřiště

Území dětských venkovních her bylo vždy předmětem pečlivé pozornosti rodičů. Trezor, na první pohled, písek nebo rašelina je velmi rychle naplněna odpadky, dřevní štěpky, „překvapení“ ze zvířat, obecně vše, co lze nalézt na ulici.

Značné úsilí k udržování čistoty, hygieny a bezpečnosti dětských hřišť pro děti kompenzovat špatné kvality půdy či písčitém podloží, nemluvě o skutečnosti, že pokles v půdě nebo písku je vždy doprovázena barevného oblečení a pohmožděné kolena. Rychle se ukázalo, že pro bezpečné hry je nutno používat měkké kryty dětských hřišť na ulici.

Možnosti měkkého povlaku

Stavitelé a návrháři zapojené v domech pro přesídlení přilehlých oblastí a místa pro děti na hraní, již dávno uvědomili, že rodiče budou připraveni jít na nákup nejneuvěřitelnější v různých cenových a výkon nátěrových hmot, i kdyby jen poskytnout hřiště antitravmaticheskim měkký povrch.

Proto není neobvyklé, že konstrukce bezpečného místa pochází od stavitelů ve fázi návrhu. A je to správné, je snazší a levnější vybrat a zabalit ochranný materiál ve fázi uspořádání hřiště, než dělat problémy a re-navrhnout místo po faktu.

Co dává použití umělého krytu:

 • Za prvé, je čistá, hygienická a snadno se na povrch stará. Dokonce i když dítě sedí nebo spadne na měkkou gumu nebo plast, nebude to mít za následek vznik písků a bahna;
 • Za druhé, trvanlivost a odolnost proti slunečnímu záření, srážení, větru. Správně přizpůsobená kvalitní povrchová úprava může snadno zůstat na hřišti po dobu nejméně deseti let;
 • Za třetí, absolutní bezpečnost materiálu. Kromě toho dobrá polstrování a protiskluzová kvalita povrchu způsobí, že pád bude bezpečný a netraumatický.

Důležité je skutečnost, že povlak je absolutně bezpečný z hlediska chemického složení materiálu, dokonce i v těžkém ohni, kvalitní pryž nebo plast zůstává naprosto chemicky inertní. Umělý nátěr na místě proto nebude schopen způsobit nejmenší škodu organismu dítěte ani při delším kontaktu s otevřenými částmi paží a nohou dítěte.

Dosud výrobci všech druhů umělých materiálů nabízejí několik možností, které lze použít jako anti-traumatický nátěr pro dětské hřiště:

 • Listový materiál měkké pryžové drti;
 • Sada plastových dlaždic;
 • Trávník z umělé trávy.

Zvláštností krycích materiálů pro dětské hřiště je fakt, že sklolaminátové nebo ocelové vlákna a dráty se nepoužívají při výrobě obkladů nebo rolí. V takovém případě, když měkká povrchová vrstva opotřebovává, dlaždice nemění své vlastnosti a neotevírají vyztužovací šňůru, jako u automobilových pneumatik.

Vlastnosti uspořádání měkkých krytin pro dětské hřiště

Bez ohledu na to, jaký druh měkkého krycího materiálu si vyberete, je třeba před podkladem nátěru zcela připravit podklad pro pokládku.

Zpočátku se bude muset postarat o správné odvodnění dešťové a tavné vody z území hřiště. Pokud se tak nestane, vlhkost se hromadí pod povrchem a pronikne přes trhliny na povrchu, roztřepe se pod dlaždice, zkazí boty a oblečení. Optimálním řešením je položit několik odvodňovacích trubek do základny a povrch naplnit tenkou vrstvou jemného štěrku s pískem. Při mechanickém namontování nátěrového materiálu se desky připevňují k jedinému koberci a poskytují odolný a odolný měkký povlak.

Často při stavbě umělého povrchu jsou stavebníci požádáni, aby vytvořili betonový potěr s postřikem měkkých pryžových drobků. Tyto možnosti se často používají jako protiskluzový chodník nebo plošina před garáží. Taková základna může být v případě extrémní potřeby použita pro pokládku umělé trávy a pro obklady z obkladů bude nadbytečná.

Trávník z umělé trávy

Z důvodu spravedlnosti stojí za zmínku, že umělá tráva je obtížné nazývat měkkým krycím materiálem. Při pádu bude tato tráva mnohem slabší, ačkoli přistání na trávníku bude mnohem měkčí a pohodlnější než pádu na písku. Trávník z umělé trávy je syntetická tkanina, tkaná a připevněná krátkými bylinnými "stonky" z polypropylenu.

Výška krytu trávy se může pohybovat od 3 do 10 cm. Největší „stonky“ poskytnout dostatek měkký hadřík, ale spustit a chodit po této vrstvy nepohodlné, umělá tráva je dobré pro shromažďování prachu a vlhkosti, tak čisté a uklizené to těžší.

Pro pokládku trávníku musíte použít dvojitou vrstvu geotextilie. První položené na písku základně a je impregnována látky zabraňující růstu plevelů, vrstva jemné strouhanky dále naskládaných na které je položena geotextilie válce a umělý trávník. Dětské hřiště je velmi elegantní, s měkkým a odolným povrchem.

I přes některé podobnosti vnější, měkká krycí chlopně použit pro dětské hřiště a materiály používané pro konečnou úpravu chodníků, sportovní nebo vodicích drah Kryltsov kroky jsou velmi odlišné struktury a měkkosti povrchu.

Jako pokus se pokuste dotknout kteréhokoliv z uvedených materiálů. Všechno, co se netýká dokončení dětských hřišť, bude velmi těžké a těžké na dotek. Tvrdost pryže je hlavním předpokladem vysokého komfortu při chůzi, zatímco povlak pro dětské území by měl být především měkký.

Měkké pryžové materiály pro pokládku na hřišti se nejčastěji provádějí ve formě rolí jednovrstvého pěnového kaučuku nebo ve formě dvou nebo třívrstvých desek lisovaných strouhátek. Způsob výroby nezáleží, důležitější je vysoká kvalita výrobku. Tloušťka se může lišit od 20 do 60 mm, v závislosti na velikosti a účelu.

Pro kladení rolí na hřišti můžete použít speciální montážní lepidla, pěnovou gumovou fólii položenou na betonové nebo asfaltové základně a válcováním s ručním válečkem pro stlačování bublin. Měkké dlaždice vyrobené z pryžových čipů jsou často spojeny dohromady, jako laminát, takže je lze položit téměř na jakoukoli základnu hřiště a dokonce i na obyčejné půdě.

Pórovitý povrch povlaku je dobře barevný polyuretanovými barvami, ale pro aplikaci vzorku musí být kaučuk pečlivě vysušen. Nejlepší je aplikovat barvu ve formě aerosolu na vzor nebo šablonu uloženou na povrchu.

Plastové materiály pro dětské hřiště

Nejjednodušší při pokládání a péči je potah plastových dlaždic. Pro pokládku stačí rozvrhnout povrch hřiště a naplnit ho směsí písku a malé gravotsevy. Tam je potah jednotlivých dlaždic nebo modulů pomocí koncových zámků. Na rozdíl od gumy nebo umělého trávníku taková varianta povlaku pro dětské hřiště bude stát mnohem méně a dekorativní kvalita povrchu nebude horší.

Plast se v žádném případě nebojí, mráz nebo dlouhodobé vystavení slunci nemá vliv na vlastnosti materiálu. Dokonce i nejtěžší znečištění lze snadno vypláchnout vodou a kartáčem.

Nevýhody polymerového koberce zahrnují schopnost zadržovat vodu uvnitř materiálu. V letním období, vlhkost jde do procesu odpařování, a v zimě měkký povlak začne klouzat, takže se musí pravidelně zametat stopy ledu a námrazy měkkým povlakem s tvrdým kartáčem.

Alternativní verze měkkých materiálů pro dětské hřiště

Je možné vybavit bezpečné bezpečné utěsnění na hřišti, aniž bychom se uchýlili k nákupu drahých pryžových desek a válcovaných trávníků. Nejjednodušší je, abyste si vyrobili látku z pryžových drobků s vlastními rukama. Za tímto účelem se používají staré pneumatiky, geotextilie o hustotě 400-500 g / m2 a polyuretanové lepidlo nebo pryskyřice. Pneumatika se řeže mechanickou frézou na "nudle" o tloušťce 4 až 5 mm, která se pak rozřezá do délky 10-15 mm.

Nakrájená drť se nalije na kusy geotextilie rozmazané na pryskyřici a přitiskne se na vrstvu překližky po dobu 12 hodin. Hotové domácí dlaždice je možné položit na hřiště po dni.

Méně náročný způsob práce je používat jako měkkou základnu sekané štěpky z jehličnatých odrůd dřeva. Chipsy o velikosti 20-30 mm jsou smíchány s pískem v poměru 1: 5 a zakryty na hřišti s vrstvou 30-50 mm. Povlak je velmi měkký a pohodlný pro chůzi. Jediným negativním je silná absorpce vlhkosti a relativně krátká životnost. Pokud si vyberete mezi kaučukem a dřevěnými štěpkami, možná druhá možnost osloví děti více.

Závěr

Všechny navrhované možnosti měkkých materiálů pro zdobení hřiště opakovaně testovány v praxi a nebyly zjištěny žádné případy, kdy v důsledku umělého povrchu dětí se zraněními nebo se vyskytly jiné mimořádné události. Umělý měkký povrch byl dokonale vyzkoušen dokonce i příjezdy stavebních zařízení, opravy a výměny dětských atrakcí - výkyvů, takže je nepochybná trvanlivost a praktičnost navržených řešení.

Obal dětských hřišť v zemi

Při usazování území na dachu je nutné předem určit, které funkční oblasti bude rozdělena a jaká budou. Dospělí členové rodiny se zajímají o osvěžení rekreační oblasti s grilem, altánem a bazénem nebo rybníkem. Ale pokud máte děti, pak možná stojí za to přemýšlet o nich. Dětské hřiště v zemi se stane oblíbeným místem vašeho dítěte, pokud si můžete všechno uvědomit a uvědomit si ho. Je důležité, aby tyto stránky splňovaly věkové požadavky dítěte a byly bezpečné. V tomto smyslu je velmi důležité pečovat o dobré pokrytí místa. Z tohoto článku se dozvíte, jak vytvořit kryt pro pozemky ve venkovském domě vlastními rukama.

Odrůdy umělých povlaků

Ekologicky čistý, rozpočet a možná i nejvíce tradiční pokrytí platformy pro děti je trávník a písek. Obvykle jim to neublíží, ale když dopadne na ulici, pak se hrací plocha dítěte změní na kontinuální bažinu. A pokud k tomu přidáte čištění odpadků z oblasti písku nebo trávníku a potřeba pravidelné péče, nechtěně začnete přemýšlet o alternativních možnostech.

Takže podlahové krytiny nabízené různými stavebními společnostmi lze rozdělit:

 • Plastové modulární nátěry.
 • Umělá tráva.
 • Gumové modulární nátěry.

V souladu se zásadou stohování mohou být rozděleny na modulární, rolovací a hromadné. Mezi výhody umělých povlaků stojí za zmínku:

 1. Bezpečnost, pružnost a elasticita trauma.
 2. Odolnost vůči UV záření a změnám teploty.
 3. Mrazuvzdornost.
 4. Povrch neklouzá ani po dešti.
 5. Refraktornost.
 6. Vysoké drenážní vlastnosti a absorpce vlhkosti.
 7. Trvanlivost a dlouhá životnost.
 8. Nekomplikovaná péče.

Modulární a samonivelující pryžové povlaky vyžadují přípravné práce. Umístění pod hracím polem by mělo být dokonale vyrovnané. Chcete-li to provést, musíte vyplnit potěr nebo položit dřevěnou podlahu, vytvořit asfaltovou / kamennou základnu.

Syntetický trávník

Přírodní tráva netoleruje trvalé pošlapání a v důsledku toho se na trávníku vytvářejí záplaty. Když mluvíme o umělém trávníku, pak se taková zátěž netrápí. Pokud potřebujete zvolit nejlepší možnost trávníku pro daný web, věnujte pozornost jeho technickým parametrům. To je důležité, protože výrobci vytvářejí povlak s různou výškou trávy, hustotou, tloušťkou trávy atd.

Uložení umělého trávníku není obtížné. Lze ji položit na zemi nebo na základně betonu / asfaltu.

Pokud jste udělali půdu pod vrstvu asfaltu nebo betonu, pak by měla být vyřazena z pružného podkladu a odolného materiálu, tloušťka není menší než 1 cm. Tato tráva neztrácí svou přitažlivost ani po několika letech.

Pracovní postupy při pokládání syntetického trávníku:

 1. Před výrobou umělého trávníku musíte vyrovnat povrch země a odstranit z ní trosky. Válečky jsou kladeny na rovnou plošinu.
 2. Vyrovnaná půda by měla být zhutněna. V ideálním případě je pro tento účel využíván zimní stadion, ale můžete také tuto práci udělat tím, že porazíte půdu širokou deskou. Pokud jste založeni na asfaltu, není tato fáze práce nutná.
 3. Výroba drenážních příkopů. Srážky nepoškodí syntetický trávník, ale pokud nedojde k odvodnění, půda pod ním bude hnitět. Pokud plánujete vybudovat velké místo, pak na okrajích kopat příkopy, které následně vypustí dešťovou vodu.
 4. Máte-li naskládány trávník na asfalt / beton, připravit celou plochu substrátu a na vrcholu toho, válet závitky s umělou trávou. Udělej to v přímce. V tomto případě by měl být každý následující řádek překryt s předchozími přibližně 1,5 cm.
 5. Po položení trávníku nechte ležet 10-12 hodin. Tentokrát je nutné, aby byl kryt vyrovnán a že lopatky jsou vertikální.
 6. Vázání válců musí být provedeno nejhustším spojením řádků. Chcete-li to provést, řezte překrytí nožem tak, aby se spoje těsně připevnily proti sobě.
 7. Okraj syntetického trávníku by měl být ozdoben obrubníkem, který je upevněn se stejným lepidlem jako klouby.
 8. Pokud položíte poloviční náplň nebo naplníte trávník, naneste nátěr křemenným pískem. Velikost frakce vám bude doporučena na místě, kde se prodává trávník. Je důležité vzít v úvahu, že je možné provádět tuto fázi práce pouze v suchém počasí. Poté musí být trávník česán hřebenem. To je provedeno tak, aby zrna písku procházela co nejvíce hluboko do listu trávy.
 9. Nyní je trávník pokryt gumovým nebo gumovým granulátem. Poměr spotřeby lze nalézt z instrukce na povlak. Nyní je trávník česán a shromážděn od něj se všemi odpadky.
 10. Nejdůležitějším momentem je lepení řádků. Před provedením tohoto procesu zkontrolujte pokrytí vrásek a puchýřů, ořízněte okraje, odstraňte případné závady a pokračujte v lepení. Tento proces nelze odložit v dlouhém poli. Při poklesu teploty se hrany prostě rozptýlí a musí se znovu připojit. K tomu použijte kloubové pásky o šířce 25-30 cm a dvousložkové lepidlo. Pásku přilepte špachtlí, odstraňte okraje sousedních válců, umístěte pásku pod nimi s lepícím dílem nahoru a poté ji pokryjte syntetickou trávou. Chcete-li, aby základna byla zaseknutá, musíte švy posunout pomocí válečku.

Gumové modulární nátěry

Prevence nehod a úrazů je hlavním úkolem rodičů při uspořádání dětského hřiště. Zde padá - je to běžné, takže je velmi důležité použít anti-traumatický gumový potah. Mezi další výhody tohoto materiálu stojí za zmínku snadná údržba, dlouhá životnost, přesahující 10 let, bezpečnost prostředí, vnější přitažlivost a příjemné pocity s hmatovým kontaktem.

Gumová vrstva pro dětské hřiště je možné skládat pouze dvěma způsoby - na zemi nebo na pevných podkladech.

Pokládání na zemi

Tento způsob pokládání je nejdůležitější pro uspořádání zahradní plochy. K tomu použijte materiál o tloušťce 30, 40, 50 a 80 mm. Před pokládkou gumové dlaždice připravte základnu. Nejprve odstraňte horní vrstvu půdy, očistěte ji od kořenů a plevele a pak ji vyrovnejte a manipulujte.

Na připravené půdě položte vrstvu drceného kamene o tloušťce 80-100 mm. Poté se nalije vrstva směsi cementu a písku v poměru 1 ku 3. Horní vrstva se stane základem pro pokládku pryžového povlaku.

Když položíte gumové desky na zem, nemusíte vytvářet svah. To je způsobeno skutečností, že odtok vlhkosti se vyskytuje přirozeně.

Je také třeba vzít v úvahu, že při pokládce povlaku na takový základ, měli byste si koupit dlaždice, která je navzájem spojena pouzdry zahrnutými v sadě. Používají se k bezpečnému spojení dlaždic a nedovolují je posunout během pokládání a během provozu.

Umístěte na pevnou základnu

Povlak může být položen na základně asfaltu / betonu nebo dřevěné podlahy. V tomto případě je důležité mít za to, že základna by měla být bez deformace, dokonce. Asfalt musí být ošetřen samolepícím základním nátěrem. Abyste to udělali, budete muset smíchat acetonové a polyuretanové lepidlo ve stejných poměrech. Tato kompozice se také musí aplikovat na asfaltový povrch.

Betonový podklad může být nedokonalý. Pokud na povrchu jsou deprese, štěpky a praskliny - to není děsivé. Pro ošetření se používá stejný primer. Sjezd pro průtok vody by měl být přibližně 2%. Po zpracování betonu je možné desky lepidlem přilepit polyuretanovým lepidlem.

Pro lepidlo můžete použít válec nebo stěrku. Dlaždice k základně je třeba pevně přitlačit, což zajistí její maximální přilnavost k přilehlým dlaždicím a základně.

Po ztuhnutí lepidla je podložka připravena k použití.

Vlastnosti a instalace plastových modulových povlaků

Modulární plastové nátěry jsou skládací multifunkční konstrukce z vysoce kvalitních plastů. Povlak sestává z modulů různých velikostí. Je odolný, nebojí se tepla / mrazu / vlhkosti, je šetrný k životnímu prostředí. Moduly lze skládat na jakémkoli hrubě rovinném povrchu. Mohou být shromažďovány a rozebrány a také přenášeny z jednoho místa na druhé bez demontáže.

Péče o plastové moduly je snadná. Prostě je třeba umýt vodou z hadice.

Spolehlivost nátěru, výměna poškozených modulů a možnost montáže / demontáže závisí na systému zámku. Zvláštní pozornost by měla být věnována zámkovému systému Erlock (Erfolg Home Zahrada). Spolehlivě propojuje jednotlivé moduly a zabraňuje deformaci hotového povlaku.

Modulární plastové kryty jsou nejúčinnějším a nejlevnějším způsobem uspořádání dětských hřišť pro dětské hry.

Pravděpodobnost poranění způsobená povlakem je minimální. Při namontování na měkkou podložku dětí můžete okamžitě začít hrát na hřišti, aniž byste čekali, dokud se plast nezapadne na zem. Další silný argument ve prospěch těchto produktů - v zimě je můžete udělat kluziště, pokud sněhový polštář nemá tloušťku menší než 10 cm.

Je také důležité vzít v úvahu, že děti rychle roste a jakmile se potřebné místo stane zbytečným. Pokud vytvoříte povlak z plastových modulů, pak jej lze snadno sestavit a použít jinde, například pro vybavení sportovního a herního prostoru určeného pro teenagery.

Instalace povlaku není komplikovaná. Základ pro lokalitu nevyžaduje zvláštní přípravu. Pokrytí je možné položit i na trávě. Ale ideální trávníky nemohou být pokryty plasty. Proto je nákladově efektivnější připravit pod krytem pískový polštář.

Nejprve odstraňte trávník z plošiny. Vytvořte dutinu s pískem o minimální tloušťce 10 cm, naplňte ji vodou, lžíte ji a vyrovnejte. Pokrytí by mělo být položeno na značce začínající od středu a končící okraji. Moduly by měly být předem sestaveny do čtverců o velikosti 1 × 1 m.

Chcete-li připojit moduly, je nutné do jednoho držáku druhého modulu zasunout nožní uzávěr na jeden modul a stisknout spojení, dokud nezaklapne. Při pokládání zkontrolujte těsnost kloubů. Dokončete nátěr do podkladu, odstraňte přebytečný povrch z povrchu.

Barevná pryžová modulární vrstva

Takže vzhledem k výše uvedenému budete moci vybrat a nainstalovat pokrytí, které splňuje vaše finanční možnosti a provozní požadavky. Při dodržování jednoduché rady můžete položit obálku pro stránky sami, bez zapojení specialistů.

Video

O výhodách umělých platforem se můžete dozvědět více videa sledováním:

Umělý vícevrstvý nátěr pro trampolíny a skluzavky

Vynález se týká sportovních zařízení, jmenovitě umělých obalů pro rampy a kluzáky a je určen pro použití ve sportovních centrech a rekreačních centrech. Povlak obsahuje elastickou spodní vrstvu, upevňovací síťku z plastu a umístěnou přes elastickou vrstvu a prvky horní vrstvy. Prvky horní vrstvy jsou vyrobeny z vlnitých umělých vláken s roztečí vlny 2,5-3 cm a vlnové délky zvlnění 1,0-1,5 mm. Délka vláken z místa jejich připojení je 35-39 cm a počet vláken je 100-120 kusů / 10 cm příčného rozměru prvku horní vrstvy. Tavná zóna vláken je asi 4,5 cm podél délky vláken. Bezpečnostní desky jsou opatřeny výztuhy umístěnými na straně umístění prvků horní vrstvy. Upevnění povlakových prvků na upevňovací mříž se provádí pomocí kabelových pásů ve fúzní zóně vláken a vzdálenost mezi osami otvorů pro montáž kabelových pásů nepřesahuje 250 mm. Vynález umožňuje zvýšit bezpečnost a spolehlivost upevnění povlaku a snížit pohyblivost vláken. 1 z.s. f-ly, 2 ill.

[0001] Vynález se týká sportovních zařízení, jmenovitě skluzů pro válcování plastových saní a skoků na lyžování v nepřítomnosti sněhové pokrývky.

Je známo umělý povlak pro odrazový talíř, popsaný v. SSSR č. 1673147. Odrazový můstek je dřevěné podlahy, který postupně naskládané vrstvy střešní krytiny, dopravníkového pásu, vrstva střešní lepenky a vrstva hrubého houbovité gumy nasáklé pěnění kapaliny. Horní vrstva je vyrobena z domácí kapronové sítě.

Při sestupu lyžaře na šikmé části pneumatik působením své hmotnosti se lisuje lyžařské roviny pěnění, například mýdlo, kapalina se žene skrze otvory ok hexanové a maže povrch povlaku, poskytuje skluzu. Výsledné rozstřikování kapaliny je uhaseno nylonovou sítí.

Tento povlak je relativně levný, ale vyžaduje údržbu (zvlhčení pěnoucí kapalinou). Navíc takový kryt neposkytuje směrové sledování pohybu lyží, což je povinný požadavek na zařízení tohoto typu, Mezinárodní lyžařská federace.

Známé vícevrstvý plastový povlak pro skoky a skluzavky, vyrobené S.E.Lindgren (Finsko), na stranách http://www.everslide.com místě.

Povlak obsahuje vrstvy položeny na podkladních konstrukcí pružné spodní vrstvy z polyetylenové pěny, na kterém je připevněn plastovou síť s oky zip 65h65 mm. Nad elastickou vrstvou jsou umístěny plastové bezpečnostní desky a nad těmito substráty jsou prvky horní vrstvy, které tvoří kluznou plochu. Bezpečnostní desky na straně umístění prvků horní vrstvy jsou opatřeny žebry. Prvky horní vrstvy jsou vyrobeny z umělého vlnitého polypropylenového vlákna s roztečí vlny 2,5-3 cm a výškou vlny 2,5-3 mm. Vlákna jsou propojena fúzí a fúzní zóna vláken je asi 4,5 cm podél délky vláken. Rozměry deskových prvků a horní vrstvy jsou voleny tak, že při montáži krycí poloze dokovací sousední desky překrývají vláknitých prvků proti směru řádek. V souladu s lyžařské délce federace plastových vláken, měřeno od bodu vlákna sloučeniny (zóny svařování) nesmí překročit 48 cm a desek připojovací body v řadách musí překrývat vlákna upstream prvek není menší než 17 cm. Potah vyroben S.E.Lindgren, délka vlákna 480 mm, šířka 1000 mm od horního členu vrstvy, velikost bezpečnostních desek je 380 x 1040 mm. Parametry prvku jsou určeny na obrázcích umístěných na výše zmíněném místě a měřením prvků. Každý prvek horní vrstvy obsahuje asi 80 polypropylenových vláken na 10 cm příčného rozměru prvku horní vrstvy. Upevnění bezpečnostních desek a prvků horní vrstvy k upevňovacímu sítě se provádí pomocí kabelových spon v oblasti fúze vláken, se používá pro upevnění potěru na 4 za prvek, tj., se šířkou povlakového prvku 1000 mm je vzdálenost mezi přilehlými potěry přibližně 300 mm.

Díky použití vláknitého povlaku z polypropylenu je zajištěno dobré skluzování lyží s řízeným směrem lyžování. Bezpečnostní desky chrání konce lyží, rukou a dalších částí těla sportovce, aby se dostali do buněk oka, když se dotýkají povrchu odrazového sklonu nebo skluzu. Vlnění zajišťuje "nádheru" povlaku a elastické přistání lyžaře.

Nicméně, potah vláken konfigurována jak je popsáno výše, při přistání sportovec, zejména skokan, ventilátor ven, což vede k tvrdším přistání, a proto zvyšují pravděpodobnost zranění. Navíc, když jsou vlákna divergentní, existuje možnost změny ve směru posuvu, což vyžaduje další úsilí od sportovce, aby řídil směr posuvu. V důsledku rozdílu ventilátorů mezi ventilátorem nemůže být kluzná plocha lyží nebo sáněk spuštěna na bezpečnostní desku. To vede k prudkému narušení jednotnosti rychlosti pohybu a zvýšené pravděpodobnosti zranění. Kromě toho, že poměrně velká výška vlny zvlnění vlákna způsobuje relativně velké vzdálenosti mezi sousedními vlákny, a tomu odpovídajícím vysoké mobilitě vlákna jsou vůči sobě navzájem, čímž se zvyšuje divergence veernost vláken a stupňuje problémy uvedené výše.

S výše uvedeným uspořádáním kabelové pásky povrchu prvků, zejména při přistávání propojku z důvodu pružnosti z uvedených prvků jsou pohyblivé a rozšířit za sportovce, a snížit jak zatížení se vrátil do původní polohy. To zvyšuje divergence veernost vláken a způsobuje sportovce pocit nedostatečné spolehlivosti povlaku, a kromě toho, v důsledku takových periodických pohybů oslabeným připevnění na mřížkových prvků až do oddělení, která vede k potřebě opravy povlaku.

Předložený vynález je vytvoření umělého vícevrstvého povlaku pro skoky a diapozitivy, které by bylo méně pravděpodobné, že se do kontaktu s bezpečnostními deska lyže kluzné plochy při vyšších elastickým povlakem, jakož i sníženou pohyblivost vláken ve vztahu k sobě navzájem, a tudíž méně pravděpodobné, že fan-divergence a je opatřena snadnější ovládání směru posuvu. Dalším cílem je zvýšit spolehlivost připevnění deskových elementů a horní vrstvy povlaku.

Prvního cíle je dosaženo tím, že umělá vícevrstvý povlak pro skoky a diapozitivy obsahuje pružnou spodní vrstvu přidržovací síť z umělé hmoty a je umístěn v horní části pružné vrstvy desky bezpečnostní žeber nacházejících se směrem k uvádění prvky horní vrstvy, horní prvky vrstev z vlnité umělé vlákno s stupňovité vlny 2,5-3 cm, v níž vlákna fúzní oblasti je asi 4,5 cm na délku vláken, přičemž upevňovací desky a bezpečnostní prvky Horní vrstva kamarád k upevňovacímu sítě se provádí pomocí kabelových spon v oblasti fúze vláken v souladu s vynálezem, je délka vláken z jejich bod připojení je 35 až 39 cm. V tomto délky vlákna je vzdálenost mezi sousedními vlákny okolí svých konců i otáčí relativně s fan-divergence (veernost) malé, což snižuje pravděpodobnost dotýkání se kluzného povrchu lyží nebo sáněk na povrchu podložní bezpečnostní desky.

Množství vláken podle vynálezu je 100 až 120 kusů / 10 cm příčného rozměru prvku horní vrstvy. Takové množství vláken je optimální, pokud jde o celkovou tloušťku a pružnost povlaku, a dokonce i s divergencí frézy brání dotyku povrchu bezpečnostní desky. Navíc taková řada vláken a délky vláken poskytují přijatelné charakteristiky pro nanášení hmotnosti a pracovní náročné instalace.

Výška vlny vlny vlákna je 1,0 až 1,5 mm. To snižuje vzdálenost mezi vlákny a pohyblivost vláken vůči sobě.

Doporučuje se, aby vzdálenost mezi místy instalace přilehlých kabelových kleští nepřesáhla 250 mm. To zvyšuje spolehlivost upevnění prvků vrchní vrstvy povlaku.

Vynález je znázorněn na výkresech, ve kterých:

Obr. 1 schematicky znázorňuje prvek horní vrstvy povlaku vyrobeného podle vynálezu;

Na obr. 2 je znázorněno větší vlákno (částečně) povlakového prvku horní vrstvy vyrobeného podle vynálezu.

Umělé vícevrstvý povlak pro skoky a diapozitivy obsahuje pružnou spodní vrstvu z pěnového polyetylenu, mesh zip vyrobeny z plastu a umístěn na horní části pružné vrstvy a horní vrstvy předmětů. Pružná spodní vrstva a montážní síť jsou vyrobeny podle požadavků Mezinárodní lyžařské federace a nejsou na výkresech zobrazeny.

Jak je znázorněno na obr. 1, prvky 1 horní vrstvy jsou vyrobeny z vlnitého syntetického vlákna 2. Na obr. 2 je vlákno 2 znázorněno větší. Výška vlny "a" je 1-1,5 mm a rozteč vlny "b" je 25-30 mm. Experimentálně bylo zjištěno, že snížením výšky vlny je menší než 1 mm povlak příliš tlustý, sportovec otočí tvrdé přistání, a zároveň zvýšit výšku vlny mm povlaku 1,5 je příliš volné, zlomené rozváděči lyže posuvné. Obvykle se jako materiál zvolí polypropylen mající vysoký koeficient skluzu. Vlákna 2 jsou propojena ve zóně fúze 3. Výška zóny 3 je přibližně 45 mm. Pod prvkem 1 je umístěna bezpečnostní deska 4 s neznázorněnými žebry umístěnými na její ploše obrácené k prvku 1 horní vrstvy. Ve zóně fúze 3 jsou uspořádány otvory 5 pro montáž kabelových pásů. Příslušné otvory 5 jsou vytvořeny v bezpečnostní desce 4. Vzdálenost mezi osami otvorů 5 není větší než 250 mm. Při použití k těmto běžných syntetických nátěrových hmot, jako je polypropylen, je vzdálenost mezi upevňovacími body, aby se zabránilo deformaci a posunu prvků i při přistání lyžaře při největší vliv na pevnost povlaku. Pokud je vzdálenost mezi upevňovacími body větší než 250 mm, může být prvek přemístěn až do bodu oddělení. Délka vláken 2 z oblasti fúze 3 je 350-390 mm. Snížení délku vláken menší než 350 mm vede ke zvýšení počtu prvků na jednotku plochy povlaku a povlak zvyšuje složitost výroby a montáže, při současném zvýšení délky vláken více než 390 mm divergence zvyšuje veernost vláken a nebezpečí kontaktu posunutím bezpečnostního deskového povrchu.

Počet vláken je 100-120 ks. do 10 cm od příčného rozměru prvku 1 horní vrstvy. Bylo experimentálně zjištěno, že pokud je množství vláken menší než 100 ks. při 10 cm od příčného rozměru prvku se pravděpodobnost dotýkání se kluzného povrchu bezpečnostní desky zvyšuje a zvyšuje se o více než 120 kusů. 10 cm nadměrně zvyšuje množství materiálu, které je ekonomicky nevýnosné a hmotnost nátěru se zvětšuje, což vede k dodatečným nákladům při stavbě konstrukce.

Instalace umělého povlaku se provádí na rovném povrchu, obvykle ze dřeva nebo betonu. Pružný vrstva, která je rohož z polyetylénové pěny asi 20 mm a objemové hmotnosti 30 kg / m 3, válcované horizontálně na betonu nebo dřevěný povrch, a je dočasně upevněn lepicími, kameny nebo jinými těžkými předměty, aby se zabránilo posunutí rohože. Pro vyrovnání tepelné roztažnosti jsou rohože řezány na kloubech jak vertikálně, tak i horizontálně, aby se ponechaly prostor o šířce 3-5 cm.

Na rohoží z polyetylénové pěny je upevněna upevňovací plastová síťka s články 65 × 65 mm, která je upevněna pomocí pozinkovaného ocelového pásu s otvory. Plastická síť musí být instalována ve vodorovné poloze a kolmo ke středové čáře odbočky nebo kopce tak, aby horní vrstvové prvky byly uspořádány v horizontálních řadách.

Poté jsou prvky 1 a bezpečnostní desky 4 upevněny k plastové mřížce v každé čtvrté buňce upevňovací mřížky přes otvory 5 pomocí pěti kabelových spojů na jeden prvek plné velikosti. Vzdálenost mezi sousedními kabelovými kleštěmi tedy není větší než 250 mm. V případě, že je nutno fixní prvek 1 neúplné velikosti upevnit, může být použito menšího počtu spojovacích členů, přičemž se udržuje stanovená vzdálenost mezi nimi.

Montáž povlaku se provádí obvyklým způsobem z levého dolního rohu přistávací zóny. Bezpečnostní desky se překrývají přibližně o 65 mm. Každý po sobě jdoucí řada prvků se skládá s posunem tak, aby vertikální spojení nebyly pod sebou. Každý horní prvek je umístěn na jedné straně pod asi 17 cm. Nastavení každé řady by mělo vždy začínat na levé straně.

Vzhledem ke zvýšenému počtu vláken na jednotku příčného rozměru horního prvku a zmenšení délky je dosaženo optimálního zvýšení pružnosti povlaku a zabránění povrchové dotek posuvné bezpečnostní lyžařské desku. Účinek slaïování veernosti vlákna v optimální výšce vlny zvlnění 1,0-1,5 cm. Snížením výšky vln menší než 1,0 cm, povlak příliš hustá, stacionární, který způsobuje, že tvrdé přistání, a zvyšuje pravděpodobnost úrazu, při současném zvýšení výšky zvlnění více než 1,5 cm je nátěr příliš volný, ovládání směru kluznosti lyžaře se zhoršuje.

Nárokovaný umělé vícevrstvý povlak pro skoky a diapozitivy snižuje pravděpodobnost kontaktní plechy bezpečnostního lyžařského kluzné plochy elasticity se zvyšující se povlak po zvolené délce vláken a jejich množství na jednotku příčného rozměru povlaku prvku. Snižuje pravděpodobnost zabezpečení dotykové desky je dále opatřena pokles pohyblivosti vláken vůči sobě navzájem snížením výšky vln zvlnění při snižování veernosti a poskytuje snadnější ovládání posuvné směr. Zvýšení spolehlivosti upevnění prvků podkladu a horní vrstvy krytu je zajištěno díky zmenšení vzdálenosti mezi body upevnění prvků krytu.

Plastové kryty pro trampolíny a jízda na kolečkových bruslích poskytují možnost trénování a pořádání soutěží v lyžování po celý rok. Pokrytí je možné využít také na skluzavkách pro plavecké jízdy na saních ve sportovních střediscích a rodinných osvobozeneckých střediscích jak v zimním, tak v létě.

1. Umělá vícevrstvý povlak pro skoky a diapozitivy, obsahujících spodní pružný přidržovací vrstva síť z umělé hmoty a je umístěn v horní části pružné vrstvy, prvky, horní vrstva z vlnité umělé vlákno s stupňovité vlny 2,5-3 cm, ve kterém je fúze zóna vlákna je asi 4,5 cm podél délky vláken, a bezpečnostní deskou s výztuhami lokalizovaných směrem uvádění prvky horní vrstvy, vyznačující se tím, že upevňovací prvky obalu na fixační mřížky se provádí pomocí kabelových spojek v oblasti fúze vláken, vyznačující se tím, že délka vláken z jejich bod připojení je 35 až 39 cm, přičemž počet uvedených vláken je 100-120 kusy / 10 cm v příčném rozměru horního členu vrstvy a výška vlny zvlnění z uvedených vláken je 1,0-1, 5 mm.

2. Umělý vícevrstvý povlak pro trampolíny a skluzavky podle nároku 1, vyznačující se tím, že vzdálenost mezi osami otvorů pro instalaci kabelových pásů nepřesahuje 250 mm.