Vlastní silikonové výrobky

(tváření a vytlačování)

Oddělení prodeje (495) 786-27-00; (496) 547-77-22: 547-77-21

Nabízíme služby v oblasti vývoje a výroby produktů určených pro použití ve zvláštních podmínkách: kontakt s potravinami, vysokým a nízkým teplotám, kontaktu s agresivními médii pro tvorbu specifikací zákazníka z gumy silikonové pryže (silikon), FKM atd

 • Výroba výrobků podle modelu, výkresu, náčrtu, představy zákazníka
 • Vypracování technické dokumentace
 • Vývoj a výroba zařízení (lisovny, formy)
 • Výběr gumové směsi na přání zákazníka
 • Možnost výroby malých šarží výrobků
 • Naši odborníci mohou navštívit podnik zákazníka pro společný vývoj technického zadání a řešení dalších otázek souvisejících s výrobou a aplikací našich produktů
 • Výrobky jsou certifikovány

Silikonové výrobky jsou vyrobeny z biologicky inertních materiálů na bázi silikonových kaučuků (silikonů). V vzhledu silikonové výrobky se podobají konvenční produkty reziny.Odnako díky speciální chemické struktury silikonové výrobky mají řadu vlastností, které jim umožňují zaujímají zvláštní místo mezi pryžové materiály.

Výrobky ze silikonu udržovat výkon od -60C do + 200C. Z mrazuvzdorných typů silikonových kaučuků - od -100 ° C, od tepelně odolných - až do + 300 ° C.

Silikonové výrobky odolné vůči ozónu, mořské a sladké vodě (včetně varu), alkoholy, minerální oleje a palivo, slabé roztoky kyselin, alkálie.

Silikonové výrobky odolné vůči záření, UV záření, elektrická pole a výboje.

Výrobky vyrobené ze silikonové pryže jsou fyziologické, inertní a netoxické, proto mají široké uplatnění v medicíně a potravinářském průmyslu. Pro medicínu je velkou výhodou to, že silikonové výrobky mohou být opakovaně sterilizovány horkým vzduchem a párou.

Vlastnosti silikonových výrobků jsou prakticky nezávislé na teplotě a nemění se pod vlivem světla a vzduchu. Díky těmto vlastnostem jsou možnosti použití produktů ze silikonového kaučuku extrémně rozmanité a pokrývají všechny průmyslové odvětví.

Pokud máte otázky ohledně objednávání a nákupu silikonových výrobků a hotových výrobků, obraťte se na prodejní oddělení.

Telefony: (495) 786-27-00; (496) 547-77-22.

Výroba silikonových výrobků

Široká škála silikonů různých stupňů tvrdosti umožňuje vyrábět z nich obrovský počet různých výrobků, domácí i průmyslové.

Vlastnosti tohoto materiálu mají velmi široký rozsah, od tvrdosti, vynikajícího koeficientu protažení a konce s pevností v tahu, mnohem vyšší než jakákoliv pryž.

Výroba silikonových výrobků neodlišuje vysokou technologickou náročnost, ale vyžaduje poměrně vážné vybavení, takže jen málo je vyměněno za kusové výrobky ze silikonu. Zatímco cena některých věcí, jako například silikonové pouzdro pro telefon, je mnohem vyšší než její cena, a to i při zohlednění zisku, je těžké říci, s čím souvisí, ale tento trend existuje.

Ale poptávka po výroba silikonových výrobků Neoslabí ani v případě, že je zjevně přehnaná cena. Vyrábíme silikonové výrobky v malých i malých dávkách a udržujeme cenu pro několik sériových výrobků prakticky na sériové úrovni. Totéž platí pro omítnuté obrázky, u kterých je pro Vás nejvýhodnější nabídka.

Jsme vyrábíme výrobky ze silikonu různé stupně tvrdosti v rozmezí od 10A do 60A Shore.

Vždy za přítomnosti hlavních barev, ve kterých můžete lakovat silikon, včetně průhledných silikonů.

Existují certifikované potraviny a silikony pro domácnost, založené na platinovém katalyzátoru, bez zápachu a škodlivých nečistot.

Také existují levnější průmyslové silikony, které jsou ideální pro různé technické výrobky, těsnění a těsnění.

Výroba silikonových výrobků docela široké profilové zaměstnání a tady je to, co vám můžeme nabídnout:

Silikonové formy pro odlévání vosků - dokonale vhodné pro odlévání mýdel nebo svíček, díky svým vlastnostem, formě pro vosky, jsou tak odolné, že s opatrným použitím mohou odstranit až 1000 nebo více odlitků.

Silikonové těsnění a těsnění jsou nejlepším řešením pro časté demontážní mechanismy, které vyžadují úplnou těsnost a trvanlivost.

Vzhledem k vlastnostem silikonu bude tmel udržovat tvar velmi dlouhý. V tomto případě může být tvar těsnění velmi různorodý.

Potravinové formy silikonu, roztok, pro cukrářskou výrobu. Certifikovaný potravinářský silikon vhodný pro odlévání čokolády s vysokým stupněm výkresu a přesností výrobku. Pro výrobu cukrovinek, různých tvarů a velikostí jsou silikonové formy také dobré. Jsou také skvělé pro led.

Technické silikonové formy jsou řešením pro malé podniky a prostě podnikavým lidem. Tyto formy jsou vhodné pro výrobu dekorativního betonu, sádry a dalších stavebních směsí. Nebo pro vytváření 3D stěn a stropů.

Jak otevřít firmu pro výrobu silikonových výrobků

Silikony jsou skupina syntetických polymerů (křemík-organické sloučeniny), které jsou široce používány ve stavebnictví, medicíně a kosmetologii.

Silikon má mnoho užitečných vlastností: odpuzuje vodu, chemicky inertní a stabilní pro různé tepelné účinky (snáší od - 70 do 250 ° C). Tento materiál je vysoce odolný vůči deformující síle, minimální degradaci v průběhu času a odolnosti proti hydrolýze a oxidaci. Polymer může být ve formě kapaliny, gumy (nevulkanizovaná silikonová kompozice), lubrikant nebo kaučuk.

Silikon se používá v různých oblastech - v pozemním stavitelství k utěsnění oken a natěračské práce, vody a kanalizace, těsnící plochy motorů, převodovek, desky, pouzdra, těsnění střechy, potrubí.

Pro implantáty se používá chemicky inertní a biokompatibilní silikon. Z ní vyrábět zdravotnické prostředky (kapilární drenážní, elektronky, krevní transfúze systémy, šňůry, porézní produkty, pásky, vícekanálových a zapečetěné produkty).

Silikonový kaučuk tvoří dokonce i kryty pro mobilní telefony a dámské tašky. Tyto polymery jsou široce používány v kosmetice. Například, nejpopulárnější z nich - odpěňovadla a dimethicon fenyltrimethikon, antistatické prostředky cyklomethikon a Methicone.

Pro organizaci vlastní výroby silikonu bude nutné umístit prostory pod obchodem a skladiště (oblast závisí na objemu výroby), stejně jako speciální špičkové vybavení.

Můžete si zakoupit poloautomatickou i plně automatizovanou linku. První zahrnuje: extruder s pneumaticky-hydraulickým čerpadlem, dávkovací zařízení s plynulým ovládáním objemu, lis pro utěsnění trubky. Automatická linka se rovněž skládá z extruderu, dávkovacího zařízení, jakož i třídiče krmení a stohovače v krabicích.

Rozhodnutí o zvolené lince závisí na velikosti počátečního kapitálu, druhu vyrobených produktů a plánovaných objemech výroby. V žádném případě při servisu poloautomatické nebo automatické linky nemůžete bez pomoci opravářského technika. Nejméně 10 pracovníků musí pracovat na trati. Organizace takové výroby je rozsáhlý projekt, který vyžaduje velké investice, které se odhadují na několik milionů rublů nebo dokonce dolarů.

Kromě toho si můžete zakoupit mini shop pro výrobu odlitků z polyuretanu a silikonů. Obsahuje veškeré potřebné vybavení, nástroje a vybavení. S pomocí takových mini obchodů je možné vyrábět polštáře a silikonové bloky pro automobily z polyuretanu a silikonu. Náklady na použité zařízení pro mini-obchod je jen asi 300-350 tisíc rublů, v závislosti na vybavení. Práce na takové produkci stačí pro dva nebo tři pracovníky za podmínky, že budou pracovat na směnách.

Pro výrobu silikonové složky mohou být použity, jako je křemík, chrom, bor, mangan, nikl, wolfram, selen, měď, kobalt a podobně. G. Působením vysoké teploty nebo při poškození silikonu se může uvolnit a poškodit lidské zdraví. Proto se takové potenciálně nebezpečné komponenty používají pouze při výrobě silikonu pro stavební účely. Požadavky na lékařské nebo potravinářské silikony jsou samozřejmě mnohem přísnější.

Pokud nemáte velký počáteční kapitál, věnujte pozornost užším a tím i rozpočtovým oblastem výroby. Například silikonové formy pro pečení, pro výrobu domácího mýdla a suvenýry jsou velkou poptávkou mezi ruskými spotřebiteli. Vyrábějí se jak v průmyslovém měřítku, tak individuálně - podle náčrtek a výkresů zákazníka.

Pro výrobu silikonových forem je nejlepší použít jako surovinu bezpečný potravinový silikon ze Spojených států. Současně není nutné nakupovat drahé zařízení. Tyto tvary jsou vyrobeny s použitím pre-matice, kde je silikon manuálně nalije studené odmítnutí, vytvrditelné při pokojové teplotě. Pro takovou výrobu neexistují žádné přísné požadavky na prostory (speciální větrací systém, osobní ochranné pomůcky apod.), Takže to můžete udělat nejdříve a doma.

Tak, aby se začalo toto podnikání v mikroformátu podnikání, bude dostatek kapitálu ve výši 10 tisíc rublů, bez počítání nákladů na reklamu: tisk a distribuce letáků, umístění reklam v reklamních novinách.

Mnoho firem s úzkou specializací má personál svého vlastního designéra (plus minimálně 15 tisíc rublů měsíčně, v závislosti na regionu), který vyvíjí různé dekorativní prvky a kresby pro silikonové formy. Podle jeho náčrtků jsou vytvářeny matrice, pomocí kterých se vyrábějí silikonové formy. Náklady na jeden formulář začínají od 500 r. Značka je často více než 300%. Doba návratnosti takové malé produkce je od šesti měsíců do roku.

Sysoeva Lily
(c) www.openbusiness.ru - portál obchodních plánů a průvodců

Viz také: video o výrobě silikonových forem doma

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Vyvíjíme a vyrábíme
VÝROBKY ZE SILIKONU

Vyrábíme silikonové formy pro potravinářský průmysl,
zdravotnických a pryžových výrobků (RTI) jakékoliv složitosti.

PROFESIONÁLNÍ FORMY
PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL

GUMOVÉ TECHNICKÉ VYBAVENÍ
(RTI)

Práce pro podnikání

"PC Silico" je výrobní společnost specializující se na výrobu lisovaných silikonových výrobků pro podnikání. Pracujeme od roku 2012.

Velkoobchodní ceny

Pracujeme bez zprostředkovatelů a dodáváme produkty přímo z továrny. Proto nemusíte platit zprostředkovatelům.

Výrobky na zakázku

Vyvíjíme silikonové výrobky pod objednávkou od návrhu až po dokončení výroby.

Silikonové výrobky na zakázku

Doprava zdarma do dopravní společnosti!

Proč zvolit "PKN-Sequoia"

Použití směsí výhradně od předních zahraničních výrobců

Krátké dodací lhůty

Používání moderních zařízení pro výrobu nestandardních výrobků

Možná jako hotovost nebo bezhotovostní platba

Telefony:

8 (383) 383-29-39
8 (953) 780-29-35

Příjem volání:
s 9:30 až do 18:00 bez dnů volna

Adresa:
Novosibirsk, Dneprogesovská 9, budova 3
Moskva, st. Ilim, 3 st.5

Skype:
abonent406

ICQ:
643-718-811

Výroba zakázkových silikonových výrobků se širokým teplotním rozsahem a vysokými výkonnostními vlastnostmi od firmy PKN-Sequoia.

Výrobky realizované naší společností mají mnoho výhod díky tomu, že získaly širokou popularitu v různých průmyslových odvětvích!

 • Standardní silikonové výrobky se vyznačují těmito výhodami: odolností proti povětrnostním vlivům, vysokou odolností proti vodě, pevností.
 • Výrobky z formy jsou navrženy tak, aby spolupracovaly s vysokým obsahem elektrického i ozónového pole.
 • Výrobky odolné vůči ropě se vyrábějí na přání zákazníka lisováním.
 • Nestandardní těsnící silikonové těsnění se vyrábí lisováním
 • Náklady na prodej silikonových výrobků na požádání zákazníka s tvrdostí SHORE je od 30 do 80 SHOR

Výroba silikonu v domácnosti: jak to udělat

Takový materiál jako silikon je znám téměř všem. Muži používají z tohoto materiálu tmely. Ženy často používají formy pro pečení. Mnoho různých předmětů je vyrobeno z toho. Zajímalo by mě, jestli je možné vyrobit silikon sami doma, stejně jako jeho formy? Ano, můžete! Jak postupovat, přečtěte si níže.

Co je nezbytné pro výrobu silikonu


Vyžadují se následující materiály:

 • kapalné sklo;
 • ethylalkohol;
 • kontejner;
 • barvivo / kvaš;
 • písek;
 • formy;
 • bramborový škrob.

Před zahájením výroby materiálu připomínajícího kaučuk je nutné zajistit bezpečné podmínky. Práce musí být prováděna v gumových rukavicích, protože tento materiál je velmi sám o sobě toxický.

Je také nutné vybrat správné místo pro práci. Místnost by měla být dobrá být vysílán. Ideální podmínky pro tvorbu silikonu - na volném prostranství. Pokud však takovou možnost neexistuje, můžete si udělat práci na balkoně.

Také stojí za to vědět, je vlastnost materiálu - rychlé zamlžení. Proto se doporučuje, aby byl materiál v malých množstvích nebo všechny akce provedeny rychle.

Pro výrobu silikonu můžete použít jiné materiály:

 • silikonový tmel - 30 g;
 • kapalný glycerin - 3 kapky;
 • barva, s výhodou akrylová - 1 kapka;
 • plastový pohár;
 • sláma, pipetu nebo lžíci;
 • bílý alkohol - 150 g.

V plastovém poháru je třeba umístit tmel. Přidejte glycerin a nanášejte na něj. Pro tento účel je vhodné použít pipetu nebo slámu. Přidejte bílý alkohol. Nyní je nutné směs důkladně promíchat, aby byla hmotnost homogenní. Silikon je připraven! V tekutém stavu to bude asi 4-5 hodin, a pak se ztvrdne.

Jak si vyrobit silikon doma

Pro hnětení jsou vhodné dřevěné tyčinky i běžná lžíce. Po smíchání se získá hmotnost, která připomíná plaspin nebo pryž. V budoucnu může být použito několika způsoby. Například, hnět s rukama. Můžete také dát velkou váhu do normálního kuchařského vaku nebo stříkačky s potřebnými tryskami a vytlačit potřebné množství. Můžete použít obvyklé formy pro sušenky. Nebo jinou možnost - přemístění potřebného tvaru.

Důležité! Opakování tvaru objektu bude dosaženo, pouze pokud silikonová hmota bude aplikována na vnější stranu objektu. Pokud je to jiný způsob, dát hmotu ne v podobě, ale venku.

Další důležitý okamžik: Před nanášením pryžové hmoty je třeba povrch natřít tukem nebo mýdlovou vodou.

Jak vyrobit silikonovou formu

 • katalyzátor (tvrdidlo)
 • silikonová pasta.

Díky těmto komponentám je možné odlévat libovolné tvary. Je pravda, že to není přesně silikonové (připomíná to vlastně pryž).

Chcete-li vytvořit analog v podobě silikonové formy, musíte provést řadu akcí:

 1. Vezměte nádobu. Musí být nezbytně celistvý bez prasklin.
 2. Umístěte do nádoby plastový nebo sádrový předmět, od kterého bude proveden tvar.
 3. Vezměte písek nebo suchou směs a naplňte je nádobou. Takže bude jasné, kolik silikonu je nutné nalévat.
 4. Ošetřete objekt slunečnicovým olejem nebo mýdlovou vodou.
 5. Nalijte silikonovou hmotu.
 6. Pevně ​​uzavřete nádobu.
 7. Počkejte 15 minut.
 8. Demontujte kontejner. Silikon v této fázi by neměl držet prsty.
 9. Plátek spolu s konvenčním klerickým nůžem.

Požadovaná silikonová forma je připravena!

Jak vytvořit tvar na talíři

Fáze práce jsou následující:

 1. Sádra ze sádry nebo polystyrenu by měla být ošetřena mýdlovou vodou.
 2. Vezměte štětec a naneste silikon na povrch.
 3. Nyní je nutné podrobnosti zpracovat. Zvláštní pozornost je třeba věnovat horní vrstvě.
 4. Počkejte, až silikon uschne.

Nyní zbývá pouze odstranění silikonu a požadovaný tvar na desce je připraven!

Jak vyrobit tvar silikonového tmelu

Ani zde nejsou žádné potíže. Potřebujete silikonový tmel.

 1. Těsnicí materiál utěsněte na desku a smícháme s bramborovým škrobem.
 2. Zakládat výsledné těsto.
 3. Požadovaný polotovar by měl být mazán běžným ručním krémem nebo olejem.
 4. Slepte polotovar s gumovou zkouškou a postavte jej do dalšího dne.
 5. Den by měl těsto zmrazit. Potom stačí, abyste to všechno vyřízli stejným knize a vyndali obrobek.

Stále můžete tak učinit. Ze silikonového zkušebního válce zatlačte kuličku a zatlačte na něj obrobek. Zarovnejte okraje. Po několika hodinách silikon ztuhne nebo ne. Pokud ano, lze obrobek vyjmout. Výsledný formulář je připraven!

Práce s materiálem je velmi zajímavé, zejména kreativních lidí. S tímto materiálem můžete vytvořit něco. Nicméně, pokud chcete použít takovou silikonovou formu pro pečení, pak by taková touha měla být vyřazena. Je lepší zakoupit průmyslovou silikonovou formu.

Na internetu najdete spoustu videí, které popisují podrobnosti o tom, jak si silikon a plíce rukama.

Komunity> Kulibin Club> Blog> Technologie výroby všech pryžových výrobků

Veškerý příjemný den!

Výrobní proces jakýchkoli pryžových výrobků (prašníky, flétny, trubky), všech forem a konfigurací silikonu dvousložkové, například vlnité prašník (zvlnění).

Řekněme, že najednou - pokud máte možnost zakoupit potřebný detail, který je zároveň rychlejší a levnější, ale to se stává, když je správný produkt najít a koupit téměř nemožné, nebo nejsou spokojeni s kvalitou, potřebujete něco nestandardní, je to pro „Homebrew“, nebo dokonce „povydelyvatsya“, například exkluzivní šoupátko pro kolečko řadicí páky, pak více...

Několik slov o silikonu, výrobci tvrdí, že je odolný vůči ultrafialovým chemikáliím a kožešinám, zatěžuje teplo, chlad, kratší teoreticky věčné...
Ano, ve srovnání s podobným elastickým páskem je výrobek ze silikonu pružnější, příjemnější na dotek, bez ztráty a dokonce silnější.
Bylo zapotřebí vyrobit jedinečnou vlnitou lepenku (nemohli najít něco takového) a potřebujeme jen pár kusů. Tady takové.

Nyní o tom, co budeme stahovat, je to soubor silikonu (tady kilogram kbelíku), tvrdidlo a barviva

Je to tak, jak vypadat vpředu a dřív.
Když zvlnění hmoty objemu Solida analýzy potřebné 25 kostek (ale je třeba zasadit 30), pak zástěru již paleta prostředky nezbytné plnivo (uložit silikon) - práškový kaučuk (velký nazhdachku v ruce), ale potom.
V poslední době se mě někdo zeptal, kde získat polyuretanové pouzdra, viděl jsem na tomto místě dvousložkové polyuretanové a tvoří bloky, pouzdra, podložky, mnohem jednodušší než u zvlnění nebo zástěru.

No, všechno, teď video příprava a výroba chmýří (prašník). Okamžitě se omluvte za kvalitu videa, zvuků na pozadí a instalace prvních srovnávačů, moje první zkušenost s videem :)

Děkuji vám za pozornost, doufám, že někdo bude užitečný! Hodně štěstí! Dobře! :)

Komentáře 233

Vynikající práce a v kompasu to nemusel dělat?

Solid splňuje všechny potřeby, děkuji.

kolik "chůze" takové výrobky?
anther shurts bude dobré dělat?

Ano, a zejména pokud zadáte požadovanou tloušťku stěny v modelu, zvláště pokud jste SUV.
Silikon jako polyuretan se bojí pouze řezů.

Důležitým doplňkem, pokud potřebujete vysoce kvalitní součást (monolit), jak vyčistit vzduchové bubliny.

Díky za odpověď.

Řekni mi, co když vezmu hotový silikon do trubek?

Ve smyslu tmelu? pravděpodobně ano, jak se dostat do injekční stříkačky, aby se dobře mísila, aby se dostal vzduch a pumpoval, aby se ponáhl, musíme zkusit...

Mohu mít solidní soubor?

Soubor o co? Tento výrobek (vlnitý papír) není určen pro vozidlo.

Mohu mít solidní soubor?

A tak, prosím, uveďte adresu.

První zážitek z jízdy Moskvič 403IE, praděd, světle zelená (pistácie v pase), což je přepínač na volantu, je plně funkční, bude končit Volze ho vzít, podrzhavel sem a tam a možná elektrobenzonasos pro otmasfernikov a personál vytáhl.
Po celou dobu trpělivost k prodeji, neeeeeeeeeet!

Zlikvidoval jsem se sám, jen jsem odešel z doků, byl jsem velmi ohromen.

Děláte to? Pokud je něco, co můžete udělat?

Ne, nemáme možnost objednat, ale s radami...

Je to) Na začátku článku jsme to popsali) Věc, kterou potřebujeme, je drahá a vzácná, a tak jsme přišli na tento východ)
Ale tyto prašníky jsou, na rozdíl od těch, které jsou na devět, nepodléhají žádným teplem, žádný chlad, žádný him.vozdeystviyam, bez UV záření, nebude tuhnout a bude mnohem delší)

Táta asi chtěl chlapa?) A teď musíš nafouknout. Jsem v dobrém smyslu) DOBRÉ ŽENY!

Ne) Jsem jen dcera mého otce)) A nevzdávej se vůbec) Díky! Hodně štěstí!

Veselý film!))) A co je nejdůležitější - užitečné!

Ano, je jasné, že práce se děje s pocity!

Velmi užitečný článek! A kolik vás bude stát, že si objednáte prašníky na sloupku řízení pro světelné spínače a signály? V mém autě nejsou zajištěny, takže se prach dostane dovnitř a všechny spínače jsou v nějakém vlasu a prachu.

Děkujeme za hodnocení.
Tiskárna není naším majetkem, a silikon voobschemto taky, takže máme rozkaz nedělat vedle vás být jisti, že mají studenty nebo motoristé, kteří čerpají v solidu, co chcete, je to o formách, a vylil na pomoc, to bude mnohem rychlejší a levnější, ale jak to udělat, myslím, že všechno je jasné.

Velmi užitečný článek! A kolik vás bude stát, že si objednáte prašníky na sloupku řízení pro světelné spínače a signály? V mém autě nejsou zajištěny, takže se prach dostane dovnitř a všechny spínače jsou v nějakém vlasu a prachu.

Ne objednáme objednávku, 3D tiskárna není také osobní. Sdílejte pouze tipy a zkušenosti) Hodně štěstí!)

Dobře! Rozhodně v záložkách!

Zajímavý příspěvek. Zůstává na 3D tiskárně k nákupu)))

No, ano, s 3D tiskárnami, lidé jsou stále napjatí...

stačí se s tím nevytisknout doma)))

Ano, všechno je mnohem prosche.Delaetsya štíhlé díly, a pak vyplňte údaje gipsom.Ves 10krát menshe.ostalnoe sádry, což je cena plastových dílů Korečkové kopeyka.Dazhe snadno vytvořit steklotkani.I znovu naplnit gipsom.Tsena dobře, stačí kopeyki.ne tiskárny.
Ano, tiskárna není vůbec potřebná, dokud se tiskne na hodiny a podrobnosti jsou hovno... Vyřazené peníze.

Ano, v dřevěných a sádrových formách je mnoho věcí, je to škoda, že nejsou odolné a někdy dokonce jednorázové.

No, ne v dřevo-gipsovye.A plastová omítka))
A marně jste mimochodem podceňovat sádru. Ještě taková věc je super omítka violadent.com/index.php?rl=productproduct_id=1647
Vezmeme si model z vosku a nalijeme tenkou vrstvu super-sádry a po ztuhnutí vytvoříme hlavní tělo ze sádry.
Tato konverze na sílu nebude způsobovat cestu k vašemu plastu mimochodem. Také existuje oddělující kapalina-asalgin tdvladmiva.ru/product-1185. Forma sádry byla vyprázdněna vroucí vodou a pokryta lakem a tam - metodou vstřikování je možné rozdrtit alespoň plast, i když silikon. A co je nejdůležitější, stojí to za penny.
Samozřejmě, pokud je tiskárna ve výrobě, vypadá to jako něco jednoduššího, ale ti, kteří o ní snoubí - nerozumím je. Po mnoho let jsem udělal různé detaily pro své potřeby.

I modelář letoun sovětské školy (to je táta), což je velmi uctivý postoj k sádry nebo ze skelných vláken slepených, nebo dokonce z překližky forem, z nichž mnohé tak učinily, a nic jiného na konci 70. let 80. letech dluhů.

No, ne v dřevo-gipsovye.A plastová omítka))
A marně jste mimochodem podceňovat sádru. Ještě taková věc je super omítka violadent.com/index.php?rl=productproduct_id=1647
Vezmeme si model z vosku a nalijeme tenkou vrstvu super-sádry a po ztuhnutí vytvoříme hlavní tělo ze sádry.
Tato konverze na sílu nebude způsobovat cestu k vašemu plastu mimochodem. Také existuje oddělující kapalina-asalgin tdvladmiva.ru/product-1185. Forma sádry byla vyprázdněna vroucí vodou a pokryta lakem a tam - metodou vstřikování je možné rozdrtit alespoň plast, i když silikon. A co je nejdůležitější, stojí to za penny.
Samozřejmě, pokud je tiskárna ve výrobě, vypadá to jako něco jednoduššího, ale ti, kteří o ní snoubí - nerozumím je. Po mnoho let jsem udělal různé detaily pro své potřeby.

Vidíte, to davolno pevně utažené šrouby a sádry hrusnet, ano, můžete pravděpodobně brousit zabalit gumičku, máme novou tiskárnu koupili obdělávanou detail v emulzi a ztvrdnout UV další citronu stojany, povrchové čistoty úžasné, ale produkt je křehký jako keramika pro průmyslové díly kde fyzická zátěž není vhodná.
Ano, tato metoda, kterou popíšeme pro lidi, kde nejsou žádné tiskárny, bude velmi užitečné, ale také jsem napsal, že můžete být jen nejdelší.

Technologie výroby silikonových forem: vlastnosti, aditiva

Silikonové formy se používají pro odlévání typických výrobků. Silikon je rozpočet a vhodný materiál pro tyto účely: je schopen odolat těžkým nákladům a teplotním rozdílům, je kompatibilní s mnoha materiály. Výroba silikonových forem se provádí nekomplexní technologií, která se vyznačuje nízkými technologickými požadavky.

Hlavním účelem při výrobě formy je její soulad s budoucím procesem. Musí splňovat výrobní požadavky na ukazatele: formu, použitou technologii, vlastnosti materiálu.

Výrobní etapy

Technologie výroby sestává z několika etap:

 • příprava modelu v případě potřeby. V této fázi se provádí analýza budoucího procesu a vybere se materiál pro matrici - odlévací směs pro formy;
 • Prototyp zcela reprodukuje tvar budoucího modelu s přihlédnutím k umístění upevňovacích prvků, lopatek a bran. Zobrazují se také technologické drážky a otvory;
 • dalším krokem je příprava bednění a hypoték. Bednění musí být pokryto těsnícím materiálem a prototyp fixován. Je-li to nutné, model je na vnější straně pokryt kompozicí pro separaci;
 • pak se připraví materiál pro nalévání. Silikon se mísí s přidáním speciálních sloučenin. Po odplynění se provádí evakuací;
 • dalším krokem je skutečné plnění samotného silikonu do formy. Proces se provádí ve vakuu, takže v budoucí podobě nezůstávají žádné vzduchové bubliny;
 • dochází k další polymeraci nebo tuhnutí materiálu. V závislosti na použitých přísadách a tloušťce trvá od jednoho dne do týdne;
 • Výsledný produkt se dále čistí a vysuší.


Druhy silikonu

Při výrobě forem se používají následující typy silikonu, které se vybírají podle potřeb:

 • antialergenní;
 • odolné vůči změnám teploty;
 • zvláště silné (například silikonová pasta na bázi cínu) a další.

Přísady

Přísady se používají k tomu, aby daly formu určitým technologickým vlastnostem. V závislosti na konečném cíli jsou vybrány. Je-li to nutné, aby byla forma barvy, použije se pigmentovaná přísada. Existují také kompozice, které:

 • obsahují tvrdidlo a pomáhají urychlit proces tuhnutí;
 • zvyšuje viskozitu materiálu, což umožňuje jeho použití na uspořádání štětce;
 • zvýšení síly materiálu a dalších.

Hlavními požadavky na výrobu jsou větrání a přítomnost ochranných pryžových rukavic na rukou pracovníka.

Vyrábíme výrobky ze silikonového kaučuku

Možnosti použití silikonové pryže jsou extrémně rozmanité a pokrývají všechny průmyslové odvětví.

V elektrotechnice se silikonové výrobky používají jako izolační materiál odolný proti kyselinám s vysokou teplotou.

V strojírenském průmyslu hrají důležitou roli jako těsnicí materiál výrobky ze silikanového kaučuku (silikon): u válečkových stolů, u trakčních motorů, u jeřábových elektromotorů.

Ve sklářském průmyslu válce ze silikonového kaučuku dopravují horké skleněné polotovary.

V potravinářském a zdravotnickém průmyslu se používají silikonové výrobky z důvodu jejich fyziologické setrvačnosti a nedostatečné toxicity.

Hlavní seznam produktů dodaných skupinou společností Matins

Používají se k přepravě různých médií, nejsou toxické, fyziologicky inertní, mají vynikající elektrické izolační vlastnosti.

Kruhové, obdélníkové, čtvercové části vyrobené z biologicky inertních materiálů na bázi silikonových kaučuků (silikon).

Vynikající přilnavost k silikonovému kaučuku, sklu, kovům, keramice, plastům, lakovaným povrchům. Vynikající elektrické izolační vlastnosti. Potravinová tolerance.

Vynikající mazací vlastnosti silikonu jsou způsobeny jeho tekutostí a v důsledku toho schopnost snadno vytvářet fólie na nejrůznějších površích.

Používají se jako izolace pro válce stanic pro korónovou úpravu, stejně jako pro čerpání tekutin, včetně výroby potravin.

Monolitické a porézní desky se používají v různých odvětvích, včetně potravin a lékařských.

Aplikovatelný v pekárnách a cukrárnách pro kontrolu a pečení pekařských výrobků, hnětení těsta, mražených polotovarů apod.

Používají se pro utěsnění pohyblivých a pevných spojů v hydraulických, palivových, mazacích a pneumatických zařízeních.

Pro použití v potravinářském a zdravotnickém průmyslu. V pekařských pecích, kouřících, mrazících a sušicích komorách. Při teplotách -60 + 270 ° C

Určeno pro těsnění, těsnění a tepelnou izolaci okenních rámů a dveří. Používá se v širokém rozsahu (-80 + 200 o C).

Používá se k výrobě speciálních nátěrů v pecích, v chladírnách. V membránové vakuové lisy pro polotovary.

Používá se pro balicí zařízení, v pouzdrovkách, tepelných komorách, termálních tunelech, jako jsou závěsy odolné proti teplotám.

Samolepící silikonové pásky se používají jako těsnění, těsnění pro izolaci tepla a vibrací, substráty pro termo nože v balicím zařízení.

Je určen k utěsnění různých typů spojů a tlumičů nárazů ve vzduchu, palivu, záření a jiných korozivních prostředích.

Jedinečné příležitosti k použití pryžových výrobků (TMKCH, MBS, AMC-S) jsou velmi rozmanité a pokrývají všechny průmyslové odvětví.

Používají se k přepravě kapalin a plynů. Pro ochranu a dodatečnou izolaci proudových prvků v elektrických zařízeních.

Silikonové lití. Tipy pro začátečníky

Stále více a více umělci jsou ochotní vyzkoušet si práci s tímto relativně nový materiál, ale potýkají s problémy, nevěděl, kde začít, jak používat silikon a jak se s tím vypořádat hned od prvních kroků. Zde se pokouším zobecnit hlavní body, spoléhat se na vlastní zkušenosti a informace získané z internetu. Musím říct, že nic nového nemám zprávy - to vše se bude diskutovat, je dobře známo odborníkům pracujícím silikonem, ale doufám, že v jednom místě budou informace pomohou nováčkům překonat první obtíže.

Jaké silikony jsou potřebné pro lití?

Takže především silikon sám. Když vytvářím panenky, používám sloučeniny (dvoukomponentní silikony) na bázi platiny od společnosti Smooth-On vyráběné v USA, takže to bude o nich. Pro práci jsou vyžadovány silikony dvou typů: pro tvarování samotných panenek a pro výrobu formy. Nejprve tolik, především v Dragon Skin Series a Ecoflex Series. Mají vysoký stupeň pružnosti a umožňují nejrealističtější přenos účinku lidského těla.

Silikony z každé z těchto sérií mají různé technické vlastnosti: měkkost, životnost (doba, kdy silikon udržuje tekutost), doba tuhnutí, viskozita atd. Který silikon je lepší použít při vytváření panenek? Zde nemohu říci nic konkrétního - to vše závisí na konečném cíli mistra. Podle mého názoru je správnější sledovat cestu experimentu a zkoušet různé série, aby v praxi našly stejný materiál, který umožňuje dosáhnout požadovaného účinku.

Silikony řady Dragon Skin Series a Ecoflex Series jsou bezbarvé a průsvitné, aby bylo možné získat realistické barevné panenky, které by měly být natřeny speciálními pigmenty Silc Pig.

Druhý typ silikonu se používá k vytvoření formy. Buďte opatrní - silikony na bázi platiny mohou být odlévány pouze do forem vyrobených z silikonu obsahujícího platinu. Silikony s cínovým katalyzátorem nelze použít. V opačném případě nebude castování zamrzlé. Silikony určené k odstranění forem mají nižší stupeň elasticity, větší tvrdost, obvykle namalované v jasných barvách nebo průhledné. Světlý zbarvení jedna ze složek může rovnoměrně míchat složky A a B před litím, a transparentní umožnit viditelný vzor pobývající ve formě (to je výhodné, jestliže je tvar lisované úplně, a pak se rozřeže na části). Silikony pro odstraňování forem zahrnují série: E-Series, Mold Star Series, Equinox Series, Rebound Series atd.

Formu lze vyrobit naléváním nebo aplikací silikonových vrstev postupně štětcem. První metoda je jednodušší a rychlejší, ale vyžaduje vyšší spotřebu silikonu. Druhý je časově náročnější, kromě toho je pro něj nezbytné mít různé další materiály. Chcete-li vizuálně vidět proces vytváření formuláře "v namazku", můžete na oficiálním videu společnosti:

Něco o formách

Ready silikonová forma je flexibilní, to je absolutní výhodu, ale nesmíme zapomenout, že to může být snadno deformován, takže by to mělo určitě dát do speciálního ochranného krytu, vyhnán z běžného sádry.

Před odlitím silikonu v silikonové formě je absolutně nutné použít speciální uvolňovací prostředek Ease Release, jinak je forma a odlitek pevně přilepená. Separační vrstva musí být pečlivě vysušena, protože v některých případech zabraňuje úplnému vytvrzení silikonového odlitku.

Formy pro formování panenek lze provést nejen ze silikonu, ale také ze sádry. Doporučuje se použít speciální zubní sádry, jako je Fuji Rock, které mají zvýšenou pevnost, dokonale přenášejí jemné detaily reliéfu a rychle vyschnou. Ve srovnání se silikonovými formami nevyžaduje sádra použití uvolňovacího činidla a absorbuje přebytečný silikonový olej i během odlévání. Nicméně, tam je sádrových forem jsou významné nedostatky - master model je téměř nemožné odstranit bez poškození omítky, odhalit formy s velkými obtížemi a rychle uvolnit, ztrácí přesnost zarovnání poloviny. Také ve srovnání se silikonem musí být sádrová forma vyrobena z více částí, což zvyšuje počet švů na hotovém odlitku.

Základní pravidla pro práci se silikonem

Takže, s materiály pro lití, jsme si uvědomili, teď mluvíme o samotném procesu. Abyste se vyhnuli manželství a neúspěchu při práci se silikonem, musíte dodržovat dvě zlatá pravidla, což velice usnadňuje život pána:

   1. Vždy důsledně a pedantně dodržujte pokyny a neumožňujte žádné vlastní aktivity.
   2. Vždy ověřte kompatibilitu nových materiálů, které přicházejí do styku se silikonem.

Pro práci je žádoucí koupit vakuovou komoru s čerpadlem, které odvádí vzduch ze směsi před nalitím. Některé typy silikonů lze použít bez předběžného odplynění, ale riziko, že vzduchové bubliny zůstanou v zmrazené hmotě, je dostatečně velké.

Také není špatné získat troubu nebo sušicí skříňku pro potvrzení hotových výrobků. Silikon, který je podroben tepelnému zpracování, rychle získává fyzikálně-chemické vlastnosti stanovené výrobcem. K ohřevu produktů v troubě navržené pro potraviny bych neriskoval, a to i přesto, že silikony na bázi platiny jsou považovány za netoxické materiály.

Všimněte si, že výroba silikonových panenek vyžadují značné investice, ale ušetřit na materiálu a vybavení, hledal levnější protějšky a nemůže být zapojen do amatérské výkonu - výsledkem těchto pokusů jsou obvykle bezútěšné, a vede k nevyhnutelnému zhoršení odlitků a forem.

Práce se silikonem je nutná pouze v vinylových rukavicích, latex nelze použít.

Místnost pro odlévání musí být vyhřívána, teplota by neměla klesnout pod 22-23 stupňů. Jedním z nejdůležitějších faktorů nutných teplot - při teplotě nižší než 18 stupňů silikonu může jednoduše před mrazem a vyšší teplota výrazně snižuje životnost hotového silikonové směsi.

Ale udržujte silikon v teplu nemůže. Materiál má omezenou trvanlivost, která se snižuje od nárůstu teploty. Otevřená banka by měla být používána rychle, protože kontakt s prostředím může také ovlivnit její vlastnosti. Algoritmus při práci s silikonu by měla být: gat sklenice křemíku z chladu a čekal, až se zahřeje na pozici 23 stupňů, důkladně promíchejte obsah každé z plechovek, připojit komponenty v přesném poměru A a B se podrobí připravené směsi odplyňovací výplně do formy a vrátit zbývající silikon do chladné místnosti.

Obecně by se mělo pamatovat na to, že silikon je velmi rozmařilý materiál, který nepovoluje svobody v oběhu.

Zvířata silikonu

V zásadě je proces výroby odlitků ze silikonu elementární, ale tato jednoduchost je klamavá. Silikon neustále přináší nepříjemná překvapení, neumožňuje pánovi uvolnit se a dělat chyby. Hlavním nebezpečím pro nespojený silikon je inhibice (otravy) různých látek, které jsou s ním neslučitelné. Nejvíce hrozivý a zároveň nejobvyklejší "nepřítel" silikonové sírové hlíny. Pro práci potřebujete koupit pouze plastelínu s označením Sulfur Free, jako je Monster Clay nebo Chavant. Pochybovat o plastelínu je lepší nechat vůbec v dílně - dokonce i náhodný dotyk ruky s materiálem obsahujícím síru může "infikovat" silikonovou formu.

Druhým "nepřítelem" silikonu je latex. Nepoužívejte latexové rukavice, injekční stříkačky s gumovými tryskami na písty a další nástroje, které mají ve své konstrukci latexové části.

S velkou pečlivostí je třeba použít směs dřevěných tyček. Některé typy silikonu netolerují kontakt se stromem a mohou být potlačeny. Aby se zabránilo nepříjemným překvapením, je žádoucí smíchat silikon s kovovými míchadly.

Nebezpečí a čerstvě vytvrzené polyestery, epoxidové a polyuretanové kaučuky jsou také nebezpečné. Jak jsem již napsal výše, před použitím nějakého nového materiálu v práci je nutné ho otestovat vyplněním malé části silikonu. Když je směs ztuhne úplně mimo obvyklé, vyhrazené pro plné doby vytvrzování, a silikonový povrch není lepivý - lze předpokládat, že nový materiál úspěšně prošel zkouškou a mohou být použity v dalneysheyrabote.

To je vlastně všechno, co jsem vám chtěla říct o metodách práce se silikonem. Já sám jsem často dělal chyby, zkušený hodně nepříjemných okamžiků a já doufám, že to těžce vydobyté zkušenost pomůže začátečníků po mistry není krokem k bolestně známé staré hrábě, ušetřit nervy, čas a peníze. Hodně štěstí ve své práci!