Mnoho nápadů pro malé firmy

Jak jsme již mnohokrát napsali, každé hobby se může stát zdrojem seriózního příjmu. Tento obchodní nápad je výroba štítků modelů budov, a dokonce i celé obytné čtvrti pro účely dalšího prodeje. Poptávka po těchto produktech je - o tomto níže.

Obchod je dobrý, protože to můžete udělat ve svém volném čase. Práce samozřejmě vyžaduje pečlivost a pečlivost.

Modely budov jsou ve velkých městech více poptávané, nicméně v malých osadách je také možné vydělat výrobky s dobrým prodejem peněz prostřednictvím internetu.

Které rozvržení lze vytvořit

Můžete si vyrobit libovolné modely budov, struktur, mikrodistrik, chatové osady, modely soukromých domů, makety terénu.... Mohlo by to být maketa obytné budovy nebo velké obchodní centrum, falešná kancelářská budova nebo hračka s hračkami, modelka kláštera nebo kostela, maketa stadionu, továrna nebo nějaké zajímavosti...

Můžete zvýraznit stavbu - v tomto případě vypadá objekt velmi působivý.

Obvykle jsou takové výrobky pro demonstraci umístěny pod skleněnou čepičkou.

Kdo je zákazníkem rozvržení budov?

Mezi zákazníky mohou být stavební firmy, realitní společnosti - pro účely další reklamy a přitažlivosti klientů v kancelářích se často vystavují makety nedokončených budov.

Viditelnost je důležitým faktorem při rozhodování klientů, například o koupi bytu v nově postavené budově. Pokud projekt existuje pouze na papíře, je to jedna věc. Ale pokud existuje ve skutečnosti, dokonce i v miniaturních, je to úplně jiné.

Zákazník libovolného uspořádání budovy (památky) může vytvořit muzeum. Zákazníci mohou zahrnovat reklamní agentury, projekční organizace, hotely, zábavní komplexy, velké firemní zákazníky - například ruské železnice, Gazprom, vládní agentury (například ministerstvo pro mimořádné situace). Organizátoři výstav mohou objednat některé jednotlivé objekty nebo výstavní plán na zemi nebo v budově jako celku. Ve velkých městech mohou být modely staveb objednány filmovými společnostmi, aby se snížily náklady na speciální efekty. Souhlasíte, vypálit uspořádání budovy je mnohem levnější než zapálit současnou budovu...

Velmi často v kancelářích bank jsou rozvržení budov - tak banka láká hypoteční dlužníky, inzerce staveniště. To je široce využíváno společností Sberbank a další banky rovněž nezůstanou. A koneckonců, nějaký člověk udělal toto uspořádání a dostal peníze na to...

Obecní útvar (město, osada) si může objednat plán mikrodistriku, nebo celý okres města - dostat takový příkaz je velmi ziskové.

O jednotlivcích jako o potenciálních zákaznících také nemůžeme zapomenout. Obvykle jsou bohatí lidé. Jsou lidé, kteří mají zájem o sběr těchto produktů. Ale obyčejní občané mohou působit jako zákazníci pro vytváření modelu svého vlastního domu - již k dispozici, nebo právě plánovaného stavby. Možná někdo nařídí rozvržení pozemku. Rodiče pro své dítě mohou objednávat domy a zařízení pro hračky.

Maketa kancelářské budovy nebo domu je velmi dobrý a neobvyklý dárek pro podnikatele.

Na základě kategorií zákazníků a musíte poskytnout odpovídající reklamu.

Samozřejmě, že kvalita produktů, které jsou určeny zákazníkům, by měla být samozřejmě na špici.

Technologie výroby ušlechtilých modelů budov

Pokud jde o technologii výroby rozvržení budov, existují webové stránky příslušných předmětů, zde si každý vybere nejvhodnější metodu pro sebe.

Rozvržení můžete provádět ručně.

Materiál použitý pro rozvržení budov může být libovolný. Tento plast, dřevo, papír, lepenka, sklo, plexisklo, překližka, kov, tkanina, plastin, pěna... Nástroje - nože, nůžky, pravítka, řezačky. Budete také potřebovat spotřební materiál - barvy, lepidlo, samolepicí fólie. Některé hotové stavební prvky lze použít z dětských hraček. Rozsah tvořivosti je zde mimořádný. Pokud se podíváte na vzorky produktů na internetu - to jsou skutečné mistrovské díla umění...

Je možné vytvářet modely budov a pomocí technických prostředků. S nástupem 3D tiskáren a 3D plotterů se vytváření maket usnadňuje.

Princip 3D tiskárny spočívá v tom, že objekt je vytvořen (tištěn) vrstvou po vrstvě na digitálním vzorku. Pomocí vhodných programů a 3D editorů je vytvořen trojrozměrný model budovy. Připravený digitální model je načten do speciálního programu pro generování G-kódu, který rozděluje objekt na tenké horizontální vrstvy a vytváří řetězec příkazů, který je pro tiskárnu srozumitelný. Poté 3D tiskárna vrstvami "vytiskne" 3D model v požadované velikosti. Materiálem pro "tisk" výrobku jsou obvykle plastové polymery.

Cena 3D tiskáren není tak extrémní a začíná na zhruba 30 tisíc rublů. Vyplatí se dostatečně rychle.

Co se týče nákladů na výrobek - zde není jediný citát. Jednotlivé věci vytvořené ruční práce nemají standardní ceny. Samozřejmě ve velkých městech existuje silná konkurence v této oblasti. Ale ve městech s populací méně než milionu lidí nemusí být konkurence tak vážná...

Zkuste to udělat nejdříve uspořádání jeho dacha, koupel nebo bytový dům. Když příbuzní, přátelé nebo známí oceňují atraktivitu produktu, můžete se přesunout k nalezení skutečných zákazníků.

Pokud je tok zákazníků významný, můžete přilákat třetí osoby, aby provedli jakoukoli jednoduchou práci (nicméně vyžaduje čas).

S pomocí internetu v budoucnu může být tento podnik vyvinut ve velmi vážném měřítku.

Další informace o této myšlence na otevření a podnikání naleznete zde.

Možná vás zajímá následující obchodní myšlenky:

Obchodní myšlenka №529. Výroba broušených modelů budov

Všichni jste pravděpodobně viděli menší kopie budov nebo celé komplexy - makety. Takové výstavní společnosti často vystavují na různých výstavách architektonického stylu. Kromě toho jsou takové miniaturní kopie vždy provedeny před výstavbou obytných komplexů, sportovních zařízení, stadionů, kancelářských budov, továren apod. V souvislosti s tak velkým počtem aplikací se výroba stavebních modelů stává velmi slibným obchodem, který se při správné realizaci může pro svého majitele stát silným zdrojem příjmů.

K tomu, aby rozložení budov nebylo problematickým a dlouhodobým procesem, je nejlepší použít speciální 3D tiskárny a 3D plotry, které jsou dnes v rozmezí prezentovaném na ruském trhu. Musím říci, že ceny za takové vybavení jsou velmi vysoké - od 30 do 90 tisíc dolarů. Rozsah jejich použití je však široký. S jejich pomocí můžete vytvořit téměř jakýkoli 3D tvar. Nejrychlejší a nejlepší. Dnes to ale není o tom, ale o uspořádání budov. Tak se k nim vrátíme.

Kromě tiskáren plotrů potřebujete:

 • Počítač, se kterým jsou spravovány všechny procesy;
 • 3D editor. Ideální volba - program 3D-Max Studio. Tímto programem vy (nebo vaši zaměstnanci) vytvoříte 3D model budoucí budovy;
 • Schopnost pracovat v 3D editorech. V opačném případě budete muset najmout odborníka za samostatný a poměrně vysoký poplatek.

To je vše, co potřebujete k uspořádání budov. Dále musíte vytvořit databázi běžných zákazníků. Zahrnují následující kategorie zákazníků:

Jednotlivci, kteří chtějí vytvořit falešný dům, který budou v budoucnu implementovat. Mnoho lidí si přeje vidět finální verzi domu svých snů, dokonce i v miniaturních.

Firmy nabízející maketové služby. Často existuje mnoho objednávek a společnost se s nimi nemůže vyrovnat. Abyste neztratili zákazníky, mohou se obrátit na vás za pomoc. Zvláště pokud máte moderní techniku, která vám umožní plnit objednávky velkou rychlostí.

Stavební firmy. Myslím, že zde je všechno jasné bez zbytečných popisů. Před stavbou se stavební firmy vždy vyvíjejí maket budoucí budovy. A pokud jejich zaměstnanci nemají příslušné specialisty (zejména pro malé firmy), vaše služby budou pro ně velmi důležité.

Je samozřejmé, že v malých osadách se takové podnikání nemůže zdůvodnit kvůli nedostatku dostatečného počtu zákazníků. Ačkoli existuje cesta i v této situaci - musíte prodávat své služby přes internet. Mnoho společností, zabývajících se výrobou rozvržení budov, šlo právě přes tuto cestu.

Výroba dioramů a maket s výnosností ze 100% - ziskové a jednoduché směřování v podnikání

Pokud máte rádi práci s miniatury a předtím, než přemýšlíte o modelování, stojí za to zapamatovat si hobby. Důležitým detailem je, že je nyní velmi snadné vytvářet modely, ale ne každý má čas nebo touhu zvládnout 3D editory dokonale. Množství her na různých platformách (Windows, Xbox, Sony PS) vytváří výkonnou fanouškovskou základnu, kde všichni nebo téměř všichni sní o tom, jak získat nějaký model ze hry.

Kanonické sady předobjednávkových her vždy přicházejí s těmito nebo jinými objekty, miniatury a dalšími sbíratelnými čipy, které jsou fanoušky okamžitě řazeny. Poptávka je vždy a množství herních vesmírů otevírá fantastické možnosti. Alespoň takový podnik bude platit za sebe, a maximálně - stabilní a zaručený příjem.

Co dělat, abyste vydělali peníze

Dokonce i bez zkušeností s tvorbou rozvržení můžete uspořádat úspěšnou produkci. Můžete prodávat všechno, doslova všechno. Modely zbraní, vybavení, postavy. Vše, co lze nalézt v hrách, jsou prémiové sady vysoké poptávky, cena těchto modelů může v herních hrách překročit jejich cenu. A to je 6 tisíc rublů.

Kromě her na 3D tiskárně můžete vždy provádět následující typy produktů:

 • architektonické komplexy a 3D plány pro rezidenční a komerční nemovitosti. Tyto produkty jsou v marketingu nepostradatelné, protože dávají kupujícím možnost vidět všechny výhody;
 • podrobné modely vybavení pro majitele výrobních firem;
 • výroba suvenýrů.

Můžete vytisknout vše, co spadá do formátu 3D tiskárny. Je na tom, že většina práce bude provedena.

Kde najít zákazníky pro rozvržení

Hráči, sběratelé, suvenýrové výrobky. Jedná se o tři kategorie vašich stálých zákazníků. Jako každá jiná věc, vytváření modelů může být považováno za úspěšné, když aktivita přináší stabilní příjem. Vzhledem k tomu, že je plánováno uspořádání nestandardní výroby, je také nutné hledat zákazníky nestandardními způsoby. Například existuje mnoho speciálních fór, kde fanoušci kulturních her komunikují: Warhammer 40k, Svět tanků, Válečný hrom, Svět bojových lodí, Star Wars. Vše, co je třeba udělat, je nabízet modely z her za dobrou cenu.

Zákazníci se také mohou stát sběrateli, sbírajícími miniatury vojenského vybavení, jednotek. Hlavním úkolem je co nejpřesněji zpracovat všechny detaily. Náhled musí být přesnou kopií originálu.

S dostatečnými zkušenostmi můžete začít vytvářet architektonické komplexy, nabídky pro muzea, výstavy.

Z čeho vyrábíme modely a diorámy

Všechny malé modely jsou prováděny na 3D tiskárně, vše, co je ekonomicky možné vyrobit jiným způsobem, zpravidla i v době, kdy si objednávka zaplatí za sebe. Zvláštním místem ve výrobním procesu je výroba forem. Právě s nimi byste měli začít celý proces práce.

Materiál pro výrobu maket a dioram může být epoxidová pryskyřice, tkanina, dýha, sochařská hlína, cín, měď a další. Průvodce musí znát vlastnosti objektu, aby bylo možné přesně zobrazit všechny prvky v náhledu. Například vojenské vybavení, monstra nebo rytíř mohou být provedeny na 3D tiskárně, po které je třeba natřít. Pro práci na detailech se používá skalpel, hromady různých tvarů, švů, lepidla.

Který je lepší 3D tisk nebo formuláře

Dnes jsou 3D tiskárny populární, ale casting nikdy nevyjde z módy. Volba by měla být provedena pouze, řízená cenou suvenýru. 3D tiskárna je optimální pro vytváření miniatur. S pomocí počítače a speciálního softwaru je možné výrazně zkrátit dobu výroby modelu. Doporučujeme dvě možnosti - Blender a SketchUp. V některých případech můžete vytvářet repliky modelů, které již někdo vytvořil. Pro 3D skenování potřebujete vhodné vybavení, programy pro zpracování docela hodně, například Artec Studio a analogy. K dispozici je možnost rozpočtu, potřebujete smartphone, který vám umožní vytvářet 3D modely. Kvalita v tomto případě nebude zdaleka ideální, ale s takovou přípravou již můžete pracovat. Zvláště populární jsou dioramas - přesný přenos konkrétní události s vizuálním znázorněním jejích vlastností.

Etapy tvorby maket a dioramů

Není snadné vytvářet rozvržení. Jednotlivé tvary lze vzájemně kombinovat. Je zcela jinou záležitostí vytvořit dioramá. Koneckonců po dokončení práce je nutný kompletní přenos události. Můžete se podívat na diorámu z jakéhokoli místa. Proto je nutné studovat každý detail, s realismem dělat každou maličkost.

Plán výroby dioramů na první pohled vypadá velmi jednoduše: vytvořené makety jsou sestaveny v určité scéně. Ale toto je chybný pojem. Diorama začíná myšlenkou, definicí prostoru, technologiemi, lidmi. Je velmi důležité předávat náladu prostředí, a to ve velkém měřítku - dokonce i výrazu obličeje. Celá kombinace musí určit konečnou scénu.

Teprve po určení charakteru dioramy je možné začít s uměleckým dílem.

Kolik můžete vydělat

Zisk závisí na profesionalitě mistra, podnikatelských kvalitách a rychlosti provedení příkazů. Průměrná ziskovost je od 50 tisíc rublů. za měsíc. Nejvýhodnější je vyrábět holistické dioramy, jejichž náklady jsou mnohem vyšší než jednotlivé produkty. Ovšem pro jejich realizaci je zapotřebí zkušeností a znalostí.

Kolik peněz je zapotřebí k zahájení

K organizaci firmy budete potřebovat:

 • nákup vybavení - od 80 tisíc rublů;
 • nákup nářadí, zásob - 30 tisíc rublů;
 • vytvoření stránky vizitky - 20 tisíc rublů.

Přílohy se splácejí po 100 objednávkách.

Podrobný plán otevření dílny

Otevření dílny pro výrobu modelů a dioramů je následující:

 • výběr prostor (pokud není možnost pracovat doma, musíte si pronajmout pokoj);
 • nákup zařízení pomocí metody 3D tisku;
 • nákup nástrojů, hledání materiálů pro výrobu;
 • zápis činností do daňové kontroly;
 • tvorba webu, registrace na fórech fanoušků online her;
 • výroba dioramy a její prezentace fanouškům vzrušení;
 • vyhledávání zákazníků, plnění objednávek.

Potřebuji povolení k vytvoření rozvržení?

Modelování se nevztahuje na licencované typy firem. Také výroba maket a dioramas nevyžaduje zvláštní povolení. Workshop můžete otevřít v suterénu nebo v zadní místnosti budovy nebo doma.

Které OKVED zadáte při registraci

Ve všech ruských klasifikátorech neexistují určité OKVED kódy, které se používají při otevření modelového dílna. Můžete použít 21.2 "Výroba papírových výrobků", 25.2 "Výroba plastových výrobků. Můžete také použít obecný kód OKVED, který nedává jasnou představu o podnikání 32.99 "Výroba jiných výrobků".

Jaký daňový systém si vyberete

Zjednodušený systém zdanění (6%) je nejlepší volbou pro vytvoření workshopu. Tento způsob platby povinných plateb zajišťuje snadné účtování a nevyžaduje potvrzení výdajů. Daň se vypočte z částky získaného příjmu.

Obchodní myšlenka: dílna modelů a modelů na zakázku

Obsah podnikatelského nápadu

Relevance podnikatelského nápadu

Simulace je na křižovatce architektury, designu a ruční práce. Je neoddělitelně spojena s výstavbou: většina zákazníků - stavební firmy. Objednají modely pro demonstraci navržených bytových, sportovních, nákupních komplexů, stadionů, bazénů, obchodních čtvrtí. Volumetrické modely odhalují nedostatky v konstrukci objektů ve fázi návrhu.

Ve většině velkých měst Ruska se neustále rozšiřuje stavba, což znamená, že zákazníkům není nedostatek. Hlavním úkolem je správně prezentovat vaše služby.

Náklady a zisky

Minimální výše nákladů na organizaci podnikání při modelování je 250 tisíc rublů. Výpočet nezahrnuje pracovní kapitál potřebný k udržení podnikání před dosažením návratnosti. Měsíční zisk po odečtení nákladů - ze 100 tisíc rublů a více.

Náklady na začátku: přibližný výpočet pro Jekatěrinburg

Měsíční náklady

Oprávnění a dokumenty

Obchodní registrace

Začněte registrací PI nebo LLC. U smluv s velkými společnostmi je vhodnější zaregistrovat právnickou osobu. Minimální základní kapitál je 10'000 rublů, kromě toho v nepředvídaných situacích riskujete pouze na rozdíl od IP. Individuální podnikatel ohrožuje jeho majetek v případě soudního řízení.

Vyberte zjednodušený daňový systém ve výši 6%. Kód v klasifikátoru OKVED - 74.10 Specializovaný v oblasti designu.

Seznam základních dokumentů pro registraci společnosti LLC

 • Formulář žádosti P11001 - 1 kopie
 • Rozhodnutí jediného zakladatele nebo zápisu z valné hromady zakladatelů - 1 kopie
 • Potvrzení o zaplacení státního poplatku - 1 kopie
 • Charter LLC - 2 kopie
 • Doklady potvrzující existenci právní adresy - 1 kopie

Výběr místnosti

Samostatná kancelář je známkou solidní společnosti, takže si pronajmete pokoj v obchodní nebo průmyslové oblasti města. Obtížnost najít místo je, že na jedné straně pracujete v něm - design, řezání, naplánování a lepení. Na druhou stranu - přijímat zákazníky.

V místnosti by mělo být provozní větrání. Je lepší rozdělit je na dvě části: jedna komunikuje se zákazníky, druhá - práce klesá.

Můžeme však obrátit naše oči na továrny, které jsou nyní prázdné, na území bývalých továren. Náklady na pronájem takových ploch jsou mnohem nižší než v nových budovách. Zákazníci mohou cestovat samostatně a uzavírat smlouvy na svém území.

Pronájem pokoje o rozloze 50-60 metrů čtverečních. Podívejte se na dokumentaci pro splnění požadavků SES a Rospotrebnadzor, aby se předešlo problémům v budoucnu. Následně mohou být prostory vykoupeny - je ekonomičtější než platit roční nájemné.

Zařízení

Modely můžete vyrábět ručně, ale proces bude časově náročný a dlouhý. Nejlepší volba - nákup 3D tiskárny. Zařízení pro modelový obchod je uvedeno v tabulce:

Také modely ruční práce, které chcete vyloučit z ceny, nestojí za to. To je nějaká tvůrčí stránka workshopu: na objednávku můžete vytvořit vysoce umělecké modely. Například historické budovy a architektonické objekty, miniatury s nejmenšími detaily.

Jak najít první zákazníky

Vždy je obtížné začít. Ale musíte se dát dohromady a lépe - vzít noviny s telefony stavebních firem. Zavolejte je všem a nabídněte služby rozvržení. Procento selhání bude vysoko, ale nenechte se odradit: při studených voláních je to normální. Několik firem, které vás zajímají.

Vyhledávejte nové zákazníky prostřednictvím Internetu. Vytvořte si seznam telefonů a adres, zavolejte a naplánujte schůzky. Když vytvoříte web, zákazníci najdou sami sebe - hlavní věcí je optimalizace.

Zaměstnanci

Chcete-li spustit malou dílnu, potřebujete správce prodeje. Musí mít uchopení, ostrost, být schopen mít lidi, slyšet a pochopit je, ale současně se ohýbat za svých podmínek. To je tvář vaší společnosti, takže si ji pečlivě a pečlivě vybírejte.

Je možné předpokládat proces řízení a vykazování. Pokud jste schopni zvládnout 3D tiskárny a designové programy a mít architektonické vzdělání, pak jste hlavním zaměstnancem společnosti. Pokud máte smysl pro obchodníka, pak přijměte partnera talentovaného designéra.

 • Manažer prodeje - 25'000 ₽ (plat + procentní podíl)
 • Účetní (částečný úvazek) - 8'000
 • IT specialist (údržba a podpora webu) - 10'000 IT
 • Celkem (s odečtením) - 47'000 ₽

Jak inzerovat podnik

Klíčovým segmentem pro modelový obchod jsou firmy a firemní zakázky. Postupný růst pomůže vyhrát i státní rozkaz, ale je ještě dlouhá cesta.

Příklad reklamních architektonických modelů

Vytvoření místa dílny modelů a modelů není rozmar, ale nutnost. Jeho návrh by neměl odvrátit hlavní věc, sloužit jako vizitka a správně reprezentovat služby. Ujistěte se, že rozložíte své portfolio: fotografujte díla z různých úhlů. Vezměte spokojený zákazník zpětnou vazbu, pořiďte si s sebou fotografie. To vše vytvoří pozitivní pověst a důvěru ve společnost.

Příklady architektonických rozložení různých stupňů detailů

Růst a vývoj modelového obchodu je nárůst počtu zákazníků, pracovníků a náměstí. Postupně rozšiřujete geografii objednávek, otevřete pobočky v jiných městech. Nepřestávejte pracovat na zlepšování služeb a produktu, vaší pověsti - a zákazníci nebudou uvolňováni.

Podnikatelský plán maketové prodejny

1. Stručné investiční memorandum

Workshop "Model-master" se zabývá výrobou architektonických a konstrukčních modelů s různou úrovní složitosti. Poptávka po této službě na trhu roste s růstem ruského stavebního průmyslu, stejně jako s rozvojem technologií. Důvodem je, že za účelem přilákání velkých investic do stavebního projektu je nutné prezentovat myšlenku tak, aby vizuálně prokázala všechny výhody projektu. Využití tohoto uspořádání podtrhuje jedinečnost myšlenky a také povzbuzuje potenciálního investora k impulznímu rozhodnutí ohledně investic do projektu. To vede k nárůstu poptávky po těchto službách.

Cílem podnikatelského záměru je popsat proces otevření workshopu pro šlepačky a také ospravedlnit ziskovost projektu prostřednictvím finančních výpočtů. Je mnohem jednodušší zahájit tento druh podnikání na základě franšízy společnosti "Layout-master".

Abyste mohli otevřít dílnu, nemusíte být profesionální architekt nebo návrhář. Hlavním úkolem vlastníka této firmy je najít způsob, jak získat požadovaný pořádek. Faktem je, že provozní náklady jsou téměř stejné pro každý projekt, ale ziskovost se může několikrát lišit. Náklady na jednu objednávku se pohybují od 500 000 rublů. až několik milionů.

Každé uspořádání je jedinečné a vytvořené pro individuální požadavek klienta. Falešná prodejna je výrobní dílna, v níž projektanti vyvíjejí projekt v programu 3ds-MAX a poté vyrábějí díly z různých materiálů na speciální zařízení a kombinují je do hotového rozvržení.

Minimální počet zaměstnanců, kteří mají začít pracovat, je 6 osob.

Investice jsou tvořeny náklady na franšízy, provozní náklady a náklady na vybavení. Celková výše investic je 800 000 rublů.

Prolomení projektu je dosaženo již prvním krokem.

Doba návratnosti projektu je od 4 do 6 měsíců.

Minimální počet zaměstnanců, kteří mají začít pracovat, je 6 osob.

2. Popis podniku, produktu nebo služby

Studium breadboard poskytuje klientům vizualizační služby pro architektonické a návrhové řešení vytvářením modelů různých úrovní složitosti. Maketa je malá kopie budovy, struktury, obytného komplexu nebo celého terénu, s přihlédnutím k krajinným prvkům.

Rozvržení se liší účelově:

 • Architektonické uspořádání je trojrozměrný obraz budovy s různými stupni detailů, které lze vidět ze všech stran.

Účel: posoudit, jak dobře byla stavba navržena;

 • Model rozložení umožňuje prohlížet terén z ptačí perspektivy.

Účel: určit, jak jsou budovy navzájem ergonomické;

 • Technické uspořádání je doplněno o mechanické nebo elektrické prvky.

Účel: Zjistěte, jak bude struktura vypadat živě, s pracovními prvky.

 • Mechanické uspořádání odráží technologický proces.

Účel: prokázat provoz zařízení.

 • Umělecké uspořádání se vyznačuje vysokou úrovní podobnosti s originálem.

Účel: vyrobeno především pro velkolepé demonstrace.

Druh rozvržení závisí na tom, z jakých materiálů bude vyroben. Hlavním materiálem je matricový plast z Oracal filmu, jako sendvičový panel se používá jako podskupina, tisk na texturaní fólii se provádí metodou sítotisku.

Pro vysoce kvalitní detaily a výrobu dodatečných konstrukcí se používají modely osob a strojů, barvy, drát, půda, profil U, atd.

Vedle výrobních výstavních modelů modelová dílna realizuje architektonickou vizualizaci a architektonickou animaci. Pomocí programu 3ds MAX jsou vytvořeny videoklipy a 3D obrazy projektu. Umožňují nám podrobně zvážit, jak bude objekt konstruován z různých úhlů, a to nejen zvenčí, ale také zevnitř.

Dětská dílna také poskytuje další služby, jako například:

 1. Dodávka rozvržení;
 2. Čištění rozvržení;
 3. Obnova rozvržení;
 4. Navrhování rozvržení;
 5. Provádění rozvržení skici v 3D;
 6. Školení a certifikace rozvržení;
 7. Montáž a montáž rozvržení výstavy.

Modelové studio se kromě toho zabývá prodejem souvisejících produktů: průhledné vitríny, tabulka pro rozvržení, přepravní krabici, okrajové makety.

3. Popis trhu

Klienti modelového studia jsou investiční a stavební firmy, realitní kanceláře, reklamní agentury, architektonické dílny, vládní agentury, výrobní společnosti i soukromé osoby.

Projekty s rozložením pomáhají klientovi najít zákazníka nebo investora mnohem rychleji. Například pomocí modelů mohou realitní kanceláře vizuálně prokázat svým klientům různé možnosti budování a plánování, interiérové ​​a exteriérové ​​prvky.

Odvětví vytváření modelů architektonických budov se rychle rozvíjí. Distribuce nepravidelných obchodů CIS je však nerovnoměrná. V podmínkách rostoucí poptávky na trhu s investičními a stavebními službami jsou tyto služby velice nedostatečné. To je důvod, proč podnik takového profilu má možnost naplnit volné místo ve svém regionu. Pro úspěšnou propagaci však vyžaduje aktivní reklamní kampaň.

Konkurenční výhody společnosti:

 • Matrix nabízených služeb.

Prodejci v tomto segmentu trhu mají tendenci mít diferencované služby a jen několik nabídek souvisejících služeb, jako jsou rozvržení školení a 3D animátoři.

 • Rychlost zpracování objednávky.

Zpracování žádosti se provádí do jednoho dne, okamžitě se oznamuje doba provedení a cena objednávky.

Dílna workshopu se snaží udržet konkurenceschopné ceny i při absenci stability kurzu.

Výhody společnosti

Nevýhody společnosti

 • Skvělé zkušenosti s řízením;
 • Pečlivá analýza identifikovaných potřeb zákazníků;
 • Školení a certifikace zaměstnanců;
 • Možnost výpočtu pomocí různých forem platby;
 • Tvorba a údržba klientské základny.
 • Nedostatek stabilních kanálů pro přilákání zákazníků;
 • Riziko odmítnutí zákazníka od projektu. Je spojena s jedinečností každého projektu.
 • Vytvoření jedinečného příkazu v přísném souladu s přáním klienta;
 • Přísné plánování objemů prodeje;
 • Poskytování doplňkových služeb.
 • Nedostatek schopnosti ovlivňovat dodavatele materiálů v důsledku nízké úrovně finančních zdrojů;
 • Certifikace služeb;
 • Nedostatek mezinárodních certifikátů.

Vlastní finanční zdroje podniku

 • Finanční nezávislost.
 • Úroveň pracovního kapitálu, nedostatečná k rychlé reakci na nárůst poptávky.
 • Schopnost rychle reagovat na změny tržních podmínek;
 • Vysoká kvalifikace zaměstnanců.
 • Vysoká kvalita služeb zákazníkům. Individuální přístup.
 • Plnění závazků vůči zákazníkům i bez zisku.

Vlastnosti

Hrozby

Trendy ve vývoji trhu

 • Rozšíření služeb;
 • Změna standardů v architektonických prototypích;
 • Oslabení konkurentů kvůli nedostatku dobrého řízení a marketingu;
 • Cenový dumping od konkurence;
 • Zvýšená poptávka na trhu architektonických modelů;
 • Zvýšení solventnosti obyvatelstva;
 • Zvýšení objemu investičního a stavebního trhu.
 • Vysoká míra korupce ve státních strukturách;
 • Riziko přecenění solventnosti klienta.
 • Zvládnutí mezinárodního trhu.

4. Prodej a marketing

V současné době existuje značný počet potenciálních zákazníků na trhu, kteří nemají dostatek informací o službách poskytovaných podniky působícími v oblasti vytváření maket.

V tomto ohledu společnost potřebuje aktivní marketingovou a reklamní politiku zaměřenou na informování potenciálních zákazníků o modelovém studiu a komplexu poskytovaných služeb.

Mezi nejúčinnější reklamní nástroje by měly být přiděleny:

 1. Reklama v tisku. Obecně se umístění uskutečňuje ve specializovaných časopisech o architektuře, designu a designu. Reklama je tedy zaměřena konkrétně na cílové publikum, což zvyšuje konverzi prodeje;
 2. Kontextová reklama. Podle statistik patří pouze 5% klientů cílovému publiku projektu. Avšak vzhledem k tomu, že každá objednávka je individuální a cena je extrémně vysoká, tento reklamní nástroj odůvodňuje náklady na její použití;
 3. Venkovní reklama. Štíty a bannery jsou instalovány v blízkosti velkých stavebních prodejen, stejně jako v místech s velkou průchodností. Kromě toho bude úzká reklama umožňovat umísťování reklamy v blízkosti architektonických a stavebních vzdělávacích institucí;
 4. Reklama na výstavách a architektonických výstavách. Tato reklama vyžaduje důkladnou přípravu na každou akci: prezentace a předvedení dokončených děl;
 5. Reklamní suvenýry a dárky. Tento nástroj vám umožní přilákat nové zákazníky prostřednictvím těch, kteří již využívali služby společnosti;
 6. Vytvoření portfolia a publikování recenzí spokojených zákazníků na webových stránkách společnosti.

V počáteční fázi studia je obzvlášť obtížné obdržet objednávku, protože neexistuje portfolio dokončených prací a nejsou zde žádné recenze a doporučení. Tuto situaci můžete vyřešit dvěma způsoby: vytvořit model "pro sebe" nebo vyzvat klienta, aby první model zdarma. To bude vyžadovat osobní investice, ale bude to dobrý začátek vašeho portfolia a poskytne vám důvěru a umístění od potenciálních zákazníků.

5. Výrobní plán

Dětská dílna je s výhodou registrována jako LLC, daňový systém je USN (6% příjmu).

Poté, co se rozhodně rozhodnete pracovat v tomto sektoru služeb, musíte začít podnikat s prováděním postupných kroků:

 1. Registrace společností. Registrace u daňových úřadů;
 2. Vyhledejte pokoj. Chcete-li pracovat, potřebujete dvě místnosti s různými účely: kancelář (30kv.m.) a výroba (50kv.m.). Výrobní prostory lze pronajmout samostatně;
 3. Oprava, kontrola prostor pro splnění podmínek požární bezpečnosti;
 4. Nábor zaměstnanců;
 5. Nákup zařízení;
 6. Vyhledejte pronajímatele dodatečného vybavení. Harmonizace podmínek spolupráce;
 7. Hledání dodavatelů surovin. Tvorba pracovního kapitálu podniku;
 8. Vedení marketingové kampaně;
 9. Příjem první objednávky. Začínáme.

Úplná práce v dílně začíná po obdržení první objednávky. Výrobní cyklus se skládá z fází tvorby výkresů, řezání, malování, montáže a instalace dalších prvků, které zahrnují prvky osvětlení, elektrické mechanismy atd.

Práce začíná konstrukcí 3D modelu, který se pak rozkládá na rovinu pro řezání. Pro zkrácení doby práce v této fázi se používá frézka. V důsledku toho jsou hotové díly vyrobeny z plastu nebo plexiskla. Zbývá být namalovány, lepeny dohromady a shromážděny do jediného celku.

Je nutné pečlivě vybírat všechny materiály použité k vytvoření rozvržení: barvy, lepidla, různé příslušenství. A nedoporučujeme používat v rozvržení papírové nebo lepenkové materiály, jelikož jakýkoli průnik vody zničí celý model a přinese vám všechnu práci.

Prodejní plán společnosti se vypočítává na základě počtu objednávek. Průměrná doba objednávky je od 2 do 3 měsíců.

Podrobný finanční plán studio rozložení si můžete stáhnout z přiloženého souboru.

6. Organizační struktura

Za účelem zahájení práce modelového studia je nutno vytvořit zaměstnance. Faktem je, že ke spuštění projektu nemusíte mít zvláštní znalosti, dostatečné manažerské dovednosti. Budete hrát roli ředitele rozvrhu studia. Hlavní povinnosti ředitele modelového studia:

 1. Správa všech fází rozvrhu studia;
 2. Naplánujte práci studia na 3, 6, 12 měsíců;
 3. Přidělit termíny pro každý projekt, kontrolovat včasné doručení projektu;
 4. Interakci se zákazníky, vyjednávání, uzavření obchodů;
 5. Připravte se na výstavy, připravte připravené projekty;
 6. Proveďte výběr pracovníků.

S rozšířením zaměstnanců bude část povinností delegována.

Řízení každého jednotlivého projektu je odpovědností technického ředitele. Technický ředitel je pravou rukou generálního ředitele. Mezi povinnosti technického ředitele patří:

 1. Vytvoření každé samostatné objednávky a příprava technického zadání;
 2. Kontrola provádění každé fáze práce, dodržování lhůt, koordinace všech částí práce se zákazníkem;
 3. Kontrola řádného provozu zařízení, včasná dodávka materiálů;
 4. Poskytování pohodlných pracovních podmínek pro rozvržení;
 5. Vypracování nápadů k realizaci projektu (spolu s rozvržením);
 6. Harmonizace platebních podmínek pro pracovníky s ředitelem;
 7. Plnění pokynů ředitele.

Tito zaměstnanci jsou administrativní pracovníci společnosti.

Většina nákladů na objednávku se však vytváří přesně z nákladů na provedenou práci. Každé rozložení je samo o sobě jedinečné a jeho cena je určena dovedností a představivostí rozvržení. V důsledku toho budou společnosti v počáteční fázi potřebovat nejméně 2 rozvržení. Jsou v přímém podřízení technickému řediteli.

Požadavky na rozložení:

 • Schopnost pracovat v programech Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw;
 • Schopnost pracovat s různými materiály, znalost technických detailů práce;
 • Zodpovědný přístup k práci, schopnost odolávat načasování práce;
 • Souhlas s nestandardním pracovním plánem.

Kromě toho musí zaměstnanci učinit čistší, jelikož výrobní oddělení předpokládá přítomnost velkého množství odpadu a nepoužívaných materiálů.

Účtování se provádí za účelem outsourcingu.

Aby bylo možné zahájit práci organizace, je třeba přilákat 6 zaměstnanců: generálního ředitele, technického ředitele, 2 mocketchiku, čističe, účetního.

7. Finanční plán

Investice do otevření modelového studia jsou prováděny ve třech směrech: nákup franšízy, pokrytí provozních nákladů, náklady na vybavení. Celková výše počáteční investice je 800 000 rublů.

Výroba bizarních obchodních modelů

Rozložení: «Letiště Novy Urengoy»

Měřítko: 1: 200

Rozměry: 1700x1700 mm

Časová osa pro shodu: 14 pracovních dnů

Rozložení: mezinárodní letiště "Elizovo"

Měřítko: 1: 300

Rozměry: 1700x1700mm a 2000x2000mm

Časová osa pro shodu: 25 pracovních dnů

Rozložení: Strigino letiště

Měřítko: 1: 1000

Rozměry: 3800x2000mm

Časová osa pro shodu: 5 pracovních dnů

Rozložení: Letiště Saratov

Měřítko: 1: 300 (schéma rozvržení v měřítku 1: 5000)

Rozměry: 2000x1800mm

Časová osa pro shodu: 17 pracovních dnů

Model mezinárodního letiště "Bolshoye Savino"

Měřítko: 1: 300

Rozměry: 1950x1600mm

Časová osa pro shodu: 10 pracovních dnů

Rozložení:«Balandino-Čeljabinsk

Měřítko: 1: 300

Rozměry: 1700x1700 mm

Časová osa pro shodu: 15 kalendářních dnů

Rozložení: LCD "Město"

Měřítko: 1: 320

Rozměry: 1000x1150mm

Časová osa pro shodu: 21 pracovních dnů

Rozložení: Rezidenční komplex "Čas"

Měřítko: 1: 100

Rozměry: 1000x800mm

Časová osa pro shodu: 17 pracovních dnů

Rozložení: Rezidenční komplex "Severní Benátky"

Měřítko: 1: 100

Rozměry: 1000x800mm

Časová osa pro shodu: 17 pracovních dnů

Rozložení: LCD "Timiryazev Park"

Měřítko: 1: 100

Rozměry: 1500х1000мм

Časová osa pro shodu: 25 pracovních dnů

Rozložení: LCD «Sky Skolkovo»

Měřítko: 1: 400

Rozměry: 1000x900mm

Časová osa pro shodu: 27 kalendářních dnů

Rozložení: LCD "dva hlavní"

Měřítko: 1: 250

Rozměry: 2100x1300mm

Časová osa pro shodu: 20 pracovních dnů

Rozložení: rezidenční komplex Bukinist

Měřítko: 1: 150

Rozměry: 820x720mm

Časová osa pro shodu:21 pracovních dnů

Rozložení: "Laikovo městský dům"

Měřítko: 1:87

Rozměry:průměr 650 mm

Časová osa pro shodu:25 pracovních dnů

Možnosti: dynamické osvětlení oken se střídavým zapnutím / vypnutím, otočný talíř pro palce s možností otočení rozvržení.

Rozložení:LCD Opalaha-vesnice

Měřítko: 1: 200

Rozměry:1770x1240mm

Časová osa pro shodu:25 pracovních dnů

Rozložení:LCD "Park Plaza"

Měřítko: 1:50

Rozměry:1200x1600mm

Časová osa pro shodu:21 pracovních dnů

Rozložení:Riviera LCD

Měřítko: 1: 135

Rozměry:1500x1500mm

Časová osa pro shodu:35 pracovních dnů

Rozložení:LCD "Clouds"

Měřítko: 1: 200

Rozměry:1000x750mm

Časová osa pro shodu:18 kalendářních dnů

Rozložení:LCD "Tsiolkovsky"

Měřítko: 1: 300

Rozměry:1600x1300mm

Časová osa pro shodu:25 pracovních dnů

Rozložení:YUNNATOV LCD

Měřítko: 1: 200

Rozměry:925x565mm

Časová osa pro shodu:14 kalendářních dnů

Rozložení:LCD "Stanice Rasskazovka"

Měřítko: 1: 400

Rozměry:3000x1500mm

Časová osa pro shodu:18 kalendářních dnů

Rozložení:Válcovačka plechů v Lysavě

Měřítko: 1: 330

Rozměry: 1600x500mm

Časová osa pro shodu: 12 pracovních dnů

Model chalupy "Monolith"

Měřítko: 1:50

Rozměry: 1400x1100mm

Časová osa pro shodu: 25 pracovních dnů

Model parkování v sekci

Měřítko: 1:87

Rozměry: 500x500mm

Časová osa pro shodu: 20 pracovních dnů

Rozložení: Ekvols

Měřítko: 1:35

Rozměry: 500x500mm

Časová osa pro shodu: 22 pracovních dnů

Rozložení: plynový generátor "Intertechelectro"

Měřítko: 1:10

Rozměry: 1000x500mm

Časová osa pro shodu: 25 pracovních dnů

Rozložení:Cooperová stanice

Měřítko: 1:20

Rozměry: 1000x600mm

Časová osa pro shodu: 20 pracovních dnů

Rozložení:ZAO Hostel Severstal Steel Solutions

Měřítko: 1:50

Rozměry: 1200x600mm

Časová osa pro shodu: 23 pracovních dnů

Rozložení:Kanadská aréna

Měřítko: 1: 100

Rozměry: 700x400mm

Časová osa pro shodu: 21 pracovních dnů

Rozložení:sklad v Obninsku "Andromet"

Měřítko: 1: 100

Rozměry: 600x600mm

Časová osa pro shodu:15 pracovních dnů

Rozložení:kontejner ThermoIntech

Měřítko: 1:10

Rozměry:800x500mm

Časová osa pro shodu:20 pracovních dnů

Rozložení: «Vybavení PKTBA»

Rozměry: 2050x1550mm

Měřítko: 1:25

Specifikace produktu: Interaktivní uspořádání podsvícení pro ovládání tabletu.
Informace o zařízení na monobloku.

Rozložení:Výroba

Rozměry: průměr 2000 mm

Měřítko: 1: 160

Časová osa pro shodu: 20 pracovních dnů

Rozložení:Elektrárna Adyghe

Rozměry: 1700x1020mm

Měřítko: 1: 1500

Časová osa pro shodu: 25 kalendářních dnů

Rozložení:území AstraZeneca Industries

Rozměry: 1200x1200mm

Časová osa pro shodu: 22 pracovních dnů

Možnosti rozvržení: 7 režimy podsvícení, paleta s ovládacím mechanismem.

Rozložení: Lebedinský důlní a zpracovatelský průmysl

Měřítko stupnice: 1: 175

Rozměry: 4000x2400mm

Časová osa pro shodu:35 pracovních dnů

Možnosti rozvržení: kontrola uspořádání z tabletu, dynamické osvětlení celého procesu,
pohyb vlaku, parní generátor pece, ovládací mechanismus rotačního plotu.

Rozložení: Výrobní linka

Měřítko stupnice: 1:25

Rozměry: 1000x650mm

Časová osa pro shodu:25 pracovních dnů

Možnosti rozvržení:dynamické osvětlení směrů pohybu tří barev,
mini-obrazovky s videem, vnitřní osvětlení podlahy.

Rozložení: "Blok recyklované vody"

Měřítko: 1:24

Rozměry: 1000x800mm

Časová osa pro shodu:25 kalendářních dnů

Rozložení: Velkoobchodní distribuční centrum Rosagromarket

Měřítko: 1: 600

Rozměry: 2815x1800 mm

Časová osa pro shodu:25 pracovních dnů

Možnosti: Dynamické osvětlení dopravních cest.
Zdvíhací mechanismy střech (4ks)
, pohyb pomocí zastávek kamionů (systém CarSystem), pohyb dvou vysokozdvižných vozíků.
Kontrolní uspořádání s kandidátem.

Rozložení: sklad Kuntsevo

Měřítko: 1: 380

Rozměry: 2000x1400mm

Časová osa pro shodu:19 pracovních dnů

Rozložení: BerezkaGaz

Měřítko: 1: 350 (1:87)

Rozměry: 2000x1000mm

Časová osa pro shodu: 36 pracovních dnů

Rozložení: "Betontrade"

Měřítko: 1:87

Rozměry: 350 x 250 mm

Časová osa pro shodu: 10 pracovních dnů

Rozložení: "Výstavba železničního přechodu pod nepřátelským ohněm"

Měřítko:1:72

Rozměry:5000x1000мм

Časová osa pro shodu: 30 pracovních dnů

Rozložení:Typický most s krajinou a infrastrukturou

Měřítko: 1:87 a 1: 1350 2000 x 800 mm

Rozměry:

Časová osa pro shodu: 20 pracovních dnů

Rozložení:Sekce typického tunelu s krajinou a infrastrukturou

Měřítko: 1:87

Rozměry: 1800x800mm

Časová osa pro shodu: 20 pracovních dnů

Rozložení:typický transportní transplantační uzel s krajinou a infrastrukturou

Měřítko: 1:87 a 1: 500

Rozměry: 2000x800mm

Časová osa pro shodu: 20 pracovních dnů

Rozložení: «Krasnaya Polyana»

Měřítko: 1:87

Rozměry: 5000x1500mm

Časová osa pro shodu: 65 pracovních dnů

Rozložení: «Leningradský nádraží»

Měřítko: 1:87

Rozměry: 2000x4000mm

Časová osa pro shodu: 65 pracovních dnů

Rozložení: Železniční stanice Riga

Měřítko: 1:87

Rozměry: 5000x1000m

Časová osa pro shodu: 65 pracovních dnů

Rozložení: "Demonstrační model ministerstva pro mimořádné události"

Měřítko: 1: 200

Rozměry: 1800x1800mm

Časová osa pro shodu: 27 pracovních dnů

Rozložení: "Když odpad zmizí"

Měřítko: 1: 135

Rozměry: 1200x800mm

Časová osa pro shodu: 15 pracovních dnů

Rozložení: "Demonstrační model ministerstva pro mimořádné události"

Měřítko: 1: 200

Rozměry: 1800x1800mm

Časová osa pro shodu: 27 pracovních dnů

Rozložení: "Když odpad zmizí"

Měřítko: 1: 135

Rozměry: 1200x800mm

Časová osa pro shodu: 15 pracovních dnů

Rozložení: RPK Lukoil

Měřítko:1: 3100

Rozměry:900x450mm

Časová osa pro shodu:30 kalendářních dnů

Památník na dar

Měřítko:

Rozměry:

Časová osa pro shodu:

Rozložení:Církev do města Lakinsk

Měřítko:1: 100

Rozměry:1000x800mm

Časová osa pro shodu:15 pracovních dnů

Cestovní diorama

Měřítko: 1:87

Rozměry:150x80mm

Časová osa pro shodu:10 pracovních dnů

Model malebného mostu

Měřítko:-

Rozměry:-

Časová osa pro shodu:-

Model letiště

Měřítko:1: 400

Rozměry:2000 × 1200 mm

Časová osa pro shodu:7 kalendářních dnů

Model ropného skladu

Měřítko:1: 500

Časová osa pro shodu:4 pracovní dny

Rozložení: Kreml

Měřítko: 1: 400

Rozměry: 200x200mm

Časová osa pro shodu: 10 pracovních dnů

Modely nákladních automobilů "BerezkaGaz"

Měřítko: 1:42

Rozměry: 80x280mm

Časová osa pro shodu: 10 pracovních dnů

Model budovy na ulici Berzarina

Měřítko: 1: 1000

Rozměry: 1300x950mm

Časová osa pro shodu: 25 kalendářních dnů

Model "kyperské molo"

Měřítko: 1: 1175

Rozměry: 1000x500mm

Časová osa pro shodu:7 kalendářních dnů

Model čtyř kin (Angara, Kirgizie, Dream, Sofie)

Měřítko: 1: 500

Rozměry: Angara 500х550мм, Kirgizie 600х600мм, Dream 500х500мм, София 700х700мм

Časová osa pro shodu:6 kalendářních dnů

Rozložení:"Rezidenční čtvrť Beregovoi"

Měřítko: 1:50

Rozměry: 3224x2480mm

Časová osa pro shodu:30 kalendářních dnů

Koncepční uspořádání

Měřítko: 1: 2000

Rozměry: 510 x 280 mm

Časová osa pro shodu:12 kalendářních dnů

Koncepční uspořádání:«Masterplan Ryazansky Prospekt»

Měřítko: 1: 2000

Rozměry: 1050x580mm

Časová osa pro shodu:10 kalendářních dnů

Koncepční uspořádání:«AM Yu-EN-KEY PROJEKT»

Měřítko: 1: 400

Rozměry: 207 x 207 mm

Časová osa pro shodu:6 kalendářních dnů

Modelové koncepční dřevo:«AM Yu-EN-KEY PROJEKT»

Měřítko: 1: 1000

Časová osa pro shodu:7 kalendářních dnů

Specializovaný obilný terminál v přístave Zarubino

Měřítko:1: 500

Rozměry: 2000x1900mm

Časová osa pro shodu: 25 pracovních dnů

Možnosti rozvržení: Dynamické osvětlení trati, ovládání rozložení z monobloku.

Model "Port of Zarubino"

Měřítko:1: 2000

Rozměry: 2000x1000mm

Časová osa pro shodu: 14 kalendářních dnů

Model terminálu nákladního přístavu přístavu Ust-Luga

Měřítko:1: 800

Rozměry: 1500х1000мм

Časová osa pro shodu: 20 pracovních dnů

Specializovaný obilný terminál v přístave Zarubino

Měřítko:1: 500

Rozměry: 2000x1900mm

Časová osa pro shodu: 25 pracovních dnů

Možnosti rozvržení: Dynamické osvětlení trati, ovládání rozložení z monobloku.

Podívejte se na video našich děl

Krátká videa o společnosti a způsob vytváření rozvržení

Společnost v číslech

Zákazníci nám důvěřují a řeší své problémy pomocí našich rozvržení

od 9 do 21
kancelářské práce

Naše projekty jsou pravidelně oceňovány
od prvních osob státu

Rozložení: Letiště "Strigino"

Rozměry: 3800x2000mm

Měřítko: 1: 1000

Účel rozvržení: Prezentace projektu rozvoje leteckých bran města Volhy

Rozložení: "Kaspický shluk"

Rozměry: 4000x3000mm

Měřítko: 1: 3 175 000

Stupnice zvětšených fragmentů: 1: 160

Účel rozvržení: Prezentace kaspického klastru, která by měla zajistit rozvoj obchodní spolupráce mezi Ruskem a Blízkým východem, jižní a jihovýchodní Asií.

Model "Kreml" 2200 mm * 2400 mm stupnice 1: 400

Model Kizhi 2000 mm * 3000 mm stupnice 1: 2000

Rozložení "Petrohrad" 2000 mm * 3000 mm stupnice 1: 2000

Účel rozvržení: Prezentace generálního štábu poustevny na výstavě "Čtvrtletí pod záštitou UNESCO"
Ruské lokality zařazené do Seznamu světového dědictví.

Rozložení: Letiště Saratov

Rozměry: 2000x1800mm

Měřítko: 1: 300

Účel rozvržení: Prezentace na 13. mezinárodním investičním fóru projektu letiště Saratov.

a vrcholových manažerů velkých stavebních firem

Zjistěte, kolik stojí vaše rozvržení

Najděte cenu rozvržení

Vyrábíme více než 100 druhů modelů
jakoukoli složitost a měřítko

Architektonické uspořádání je nezbytné pro:

 • Studium různých aspektů architektonického návrhu
 • Dostupný převod architektových nápadů na soukromé klienty, městské rady a širokou veřejnost

Takové modely využívají naši klienti na výstavách, přehlídkách, prezentacích, získávání povolení, hledání investorů a také v prodejních odděleních pro zlepšení prodeje.

Průmyslové technologické modely umožňují našim zákazníkům poskytovat informace o vnitřním uspořádání objektu a charakteristikách technologického procesu.

Často jsou takové makety dány jedním nebo více řezy na charakteristických místech.

Modely krajinného designu poskytují našim klientům příležitost prokázat vývoj objektu pomocí turistických chodníků, mostů, altánů, rostlinných vzorů a ozdob.

Modely designu krajiny se obvykle provádějí pro přenos veřejných prostor a v některých případech se jedná o modely budov.

Rozložení letišť
a letištích

Modely letišť a letišť umožňují našemu klientovi určit místo budoucího projektu.

V tomto uspořádání často zahrnují také makety různých typů letadel, které může mít budoucí letiště.

Vytváříme rozvržení s vyznačením dráh a se zrychlujícími se letadly, abychom diváka ponořili do pracovního procesu na letišti.

Urbanistických modelů, obvykle v malém měřítku (v rozmezí od 1: 500 a menší: 1: 700, 1: 1000, 1: 1500, 1: 2000 1:10 000 1:20 000), což představuje několik okresů.

Někdy jsou to celé města nebo vesnice, velké letovisko, průmyslové zařízení, vojenské základny, přístavy atd.

Vzdělávací uspořádání - příručka, která ilustruje určité akce objektů.

Používány našimi zákazníky pro školení zaměstnanců. Například provádět správné akce v určitých situacích a řešit potřebné úkoly.

Navíc se často používají výukové makety, které ukazují vnitřní části agregátů a mechanismů.

Drobný model železnice vytváří miniaturní objekty železnice.
Takový model může obsahovat model železniční stanice, část nákladní dopravy, přístupové komunikace, lokomotivní nebo přepravní depa, městskou infrastrukturu s železničními tratěmi, přírodní objekty, podél kterých běží železniční trať.
Stojí za zmínku, že dnes naše železniční dispozice se stávají velmi oblíbenými jako nezapomenutelný a úžasný dárek pro dítě.

Ve skutečnosti se můžete pokusit toto rozložení nahradit obyčejnou papírovou mapu. Nicméně místo toho získáme plnohodnotný trojrozměrný model, který nám umožňuje hodnotit nejen umístění určitých objektů, ale i jejich vzhled obecně.

Takový model je v první řadě poptávkou mezi vývojáři, kteří s jeho pomocí mohou rychle navigovat a vyvozovat závěry o možných možnostech rozvoje dopravního systému.

Interiérové ​​uspořádání je model znázorňující vnitřní uspořádání prostoru, povrchů, barev, nábytku a ozdob.

Rozvržení je zapotřebí včera?

Podívejte se, jak vypadá rozložení vašeho objektu,
na základě cílů, přání a rozpočtu

 • Standardní
 • Obchod
 • Premium

Ochranný kryt
od org. sklo

Ochranný kryt
od org. sklo

Skříňový stojan
(stacionární nebo demontovatelné)

Interní a externí
zvýraznění objektů

Interní a externí
zvýraznění objektů

Interaktivní správa
(tablet / candy bar)
Zvětšená realita

Pohyb a dynamika rozložení
(dynamické osvětlení, provoz vozidel / vlaků / lidí)

Vypočítejte cenu rozvržení

Zvolte typ rozvržení:

Vyberte správné vybavení:

Označte požadované rozměry a měřítko rozvržení:

Co rozlišuje naše uspořádání od 98% rozložení na trhu?

DYNAMIKA A REALITA

Desítky pohybujících se vozidel a vozidel, lehké a
Zvukové efekty vytvářejí atmosféru dynamiky prvku budovy

100% reprodukce barev a rozvržení,
prvky a dekorace fasády objektu

ERGONOMIKA KAŽDÉHO URČENÍ

Desítky a stovky malých lidí, postavy lidí tvoří životní scény
na uspořádání, přenesete svého klienta do budoucí reality

Jemné detailní prvky, stromy a keře,
trávy a trávníku a více než 50 detailů pro zlepšení území

Etapy práce na projektu

průměrné časové období

Zavoláte nám na adresu 8 (800) 775-13-84 nebo nám zašlete žádost prostřednictvím níže uvedeného formuláře.
Budeme vypočítat cenu rozvržení a během 30 minut nabídneme několik vhodných možností. Další fáze

Souhlasíte s pracovními podmínkami a možnostmi rozvržení.
Začínáme shromažďovat informace a připravovat technické úkoly. Další fáze

Začínáme pracovat na projektu, vývojáři vytvářejí výkresy všech detailů budoucího uspořádání. To zahrnuje vytvoření všech výkresů a vysvětlení pro jejich montáž, stejně jako vytvoření osvětlovacího projektu pro celé uspořádání. Další fáze

V této fázi naši specialisté aplikují nejlepší špičkové vybavení pro 2D a 3D zpracování různých materiálů, stejně jako nejnovější technologie SLS. Další fáze

Řezání a montáž rozvržení

Po vyříznutí všech detailů jsou sestavy sestaveny pomocí montážních výkresů a pak celého rozvržení. Další fáze

Ve fázi malování modelu používáme polymerové barvy s ochranou proti oděru a vystavení ultrafialovým paprskům. Elastičnost takové barvy umožňuje ohýbat již namalované detaily. Další fáze

Popisovat - jeden ze závěrečných fázích, kdy se rozložení soubor krajinných prvků, terénních úprav (tráva, stromy, keře, květiny, lavičky, altány, lucerny, vázy, atd), stejně jako auta a lidi. Další fáze

Osvětlení modelů jak uvnitř budov, tak v přilehlých oblastech se provádí pomocí LED. V závislosti na projektu je možné instalovat dynamické osvětlení a světelné efekty. Další fáze

Kontrola kvality a balení

Každé uspořádání je bez problémů testováno na kvalitu a trvanlivost. Na konci práce je kontrolní seznam vyplněn a podepsán vedoucím projektu. Pro pečlivou přepravu rozvržení připravíme přepravní kazety s upevňovacími a změkčovacími prvky. Za všechny modely poskytujeme záruku na 3 roky. Další fáze

Dodávka a instalace

Již v místě určení začínají instalovat naši specialisté.