Obchod bez příloh nebo od nuly: 100 nejlepších nápadů

V souvislosti s finanční krizí, kdy počet pracovních míst klesá, ale spotřebitelské a služby zůstávají v poptávce, myšlenka na zahájení vlastního podnikání bez velkých investic nebo dokonce podnikání od začátku zaujímá mysl obyčejných občanů.

Touha hledat příležitosti pro další příjmy je důležitým důvodem pro nalezení aktivit bez kapitálových investic. Přínos takového podnikání lze považovat za minimální počet rizik a pokud se osoba domnívá, že je v určité oblasti silná, bude to sloužit jako dodatečná záruka úspěchu nového podniku.

Podnikání z celé nuly - je to tak?

Ne, tato činnost se nestane. V každém případě budete muset investovat:

 1. Vzdělávání.
 2. Pokud není vzdělání - čas.
 3. A v každém případě - velké nadšení.

Existuje názor, že všechny navrhované nápady pro začátečníky nejsou obchodní, nýbrž řemeslné. Neexistují však žádné další možnosti při nulovém startu. Nemáte-li žádné finanční prostředky na zaměstnance, musíte být samostatně výdělečně činný. A pouze díky růstu podnikání, vlastním dovednostem, dovednostem a příjmům bude možné delegovat některé funkce na někoho jiného. Navíc velmi často "dospělí" podnikatelé malé sféry jsou nuceni vytvářet léta přiměřenou náhradu za sebe. To je specifičnost malých podniků. Malé podnikání je způsob života. Sen, že za pár let se ozubená kola budou otáčet bez vaší účasti - alespoň naivní.

V tomto materiálu jsou shromažďovány osvědčené nápady, ve kterých můžete stále najít své místo. Přemýšlejte o tom, jaká je vaše chuť mezi masami stejného a dopředu. Každá z těchto myšlenek dokonale zapadá do požadavků "nízkého startu".

Typy podnikání, které můžete začít bez velkých investic

Uvedeme alespoň 100 nápadů, které nám umožní organizovat malý podnik bez zbytečných investic. Neexistuje jasné rozdělení na jednotlivé skupiny, ale pro lepší pochopení oblasti, ve které se můžeme pohybovat, přijmeme podmíněnou klasifikaci podle typů:

 1. Služby. Tato odrůda zahrnuje poskytování pomoci a služeb v jakékoli oblasti a může být spojena se základním vzděláním, které má člověk nebo je v zcela odlišné sféře;
 2. Práce na internetu. Síťové podniky se velmi rychle rozvíjejí a jsou rozšířené kvůli neustálému rozvoji technologií a pronikání síťových služeb do všech sfér lidské činnosti;
 3. Výroba zboží. Tato skupina zahrnuje samoobslužné možnosti podnikání s přitažlivostí počátečního kapitálu, který bude zapotřebí k nákupu potřebného vybavení a nástroje pro výrobu vybraného zboží;
 4. Ručně vyrobené. Další oblast, která se stává stále oblíbenějším, jelikož zboží vyráběné ručně je v neustálé poptávce široké škály spotřebitelů;
 5. Autoservis. Průmysl, který rovněž neztrácí svou poptávku, protože počet osobní silniční dopravy roste každým rokem a vyžaduje pravidelnou údržbu automobilů;
 6. Obchod. Rozmanitost, která neztratí svou relevanci, protože pokud budou ve společnosti existovat komoditní a peněžní vztahy, dojde k obchodu. Jediným rysem tohoto druhu činnosti je neschopnost bez počátečního kapitálu;
 7. Hra na burze. V síti se nabízí velké množství výměnných míst, které se účastní tvorby peněz na rozdíl v kurzech akcií, komodit nebo měn. Úspěšné vedení takového podnikání vyžaduje nejen povrchní pochopení procesu, ale hlubší znalost ekonomiky, která se stane skutečným obchodníkem. Nejčastěji jsou tyto druhy obchodů nabízeny uživatelům s minimálním počátečním kapitálem, který se snaží přilákat potenciální hráče.

Služby

 1. Doučování nebo placené konzultace. Požadavek: dostupnost vzdělání a příslušné literatury, nákup, který bude potřebovat asi 10 tisíc rublů.
 2. Kosmetický salon pro zvířata. Mnoho lidí je ochotno zaplatit spoustu peněz za vzhled svých psů nebo koček. Přílohy zakoupí stříhací stroj, jehož cena začíná od jednoho a půl tisíce rublů.
 3. Opravy počítačů. Pro rozvoj podnikání vyžaduje znalost PC a sadu šroubováků.
 4. Fotografické služby. Každá svatba nebo oslava vyžaduje přítomnost fotografa. Nákup drahého zařízení (cena od 35 000) a dostupnost barevné fototiskárny (cena od 2500) to umožní. Znalost "Photoshopu" je vítána;
 5. Pěší chůze. Další věc, která nevyžaduje žádnou investici, jsou služby pro chůzi domácích mazlíčků, jmenovitě psů. Ne každý člověk, který má zvíře, má dostatek volného času na plnou procházku.
 6. Služba "manžela za hodinu". Díky velkému zaměstnávání mnoha mužů v práci nemají dostatek času na to, aby si dělali domácí úkoly. S dostatečnými dovednostmi v elektrickém, tesařské, truhlářské, mohou být nabízeny na základě takových případech v domácnosti, které budou potěšeni u dveří opraveného nebo opraveného klempířské;
 7. Opravy domácích spotřebičů. Chcete-li uspořádat takový případ, potřebujete znalost základů elektrotechniky a strojírenství, stejně jako schopnost číst schematické diagramy;
 8. Soukromá sauna. Tato možnost je vhodná pro ty, kteří žijí v soukromém sektoru. Zůstává jen vybavit si vlastní lázně a zajistit, aby byl vhodný pro návštěvníky. Dále zůstává pouze rozvíjet koncepci reklamy;
 9. Masáž. Bývalí absolventi lékařských univerzit mohou být doporučeni, aby se zapojili do tohoto typu služeb, jako je masáž. Náklady na kurzy se pohybují od 8 do 9 tisíc rublů a jejich doba trvání bude 2-3 měsíce;
 10. Čištění koberců doma. Pro realizaci je nutné získat kvalitní prací vysavač (15000 rublů) a parník (od 5000 rublů).

Automobilové podnikatelské nápady

Mezi nejlepší nápady v automobilovém průmyslu patří následující položky:

 1. Montáž. Můžete otevřít svůj vlastní bod montáží. Minimální požadavky - přítomnost vlastní garáže, sada nástrojů (cena 30 tisíc rublů).
 2. Mytí aut. Další věc, kterou lze také uspořádat v garáži. V počáteční fázi budete potřebovat mini-mytí a v budoucnu, když se rozšiřujete, můžete přemýšlet o nákupu profesionálnějšího vybavení pro mytí auta. Náklady na prodej činí 15 000.
 3. Malířské a narovnávací služby. Nehoda není neobvyklá a ve většině případů je nutné provést s vozem vhodné kosmetické činnosti včetně zpracování místa nárazu a malby. Náklady na barvu od 400 rublů na litr, brusky od 1500 rublů.
 4. Ladění. Mnoho lidí, kteří chtějí, aby své auto neobvyklé, ale ne všichni mají tuto schopnost. Za přítomnosti těch, kteří jsou schopni opravit auto, můžete otevřít vlastní tuningové studio.
 5. Šití obalů. Služba, která nevyžaduje významné investice, ale může přinést dobrý zisk. K organizaci tohoto druhu činnosti budete potřebovat šicí stroj (cena od 8000) a určitý materiál (od 450 rublů na metr).
 6. Obnova pneumatik. Další koule, která se může také stát populární, je obnovení běhounu pneumatiky a odstranění drsnosti. Chcete-li začít, bude trvat asi 10-15 tisíc na nákup zařízení.
 7. Pronájem garáže nebo auto k pronájmu.
 8. Taxi. S vlastním automobilem můžete provádět soukromou dopravu, stačí se zaregistrovat do aplikace Uber a začít vydělávat.
 9. Demontáž náhradních dílů. Ne každý motorista si může koupit nový náhradní díl. Právě na tom je postavena koncepce této myšlenky. Nákup zlomených nebo starých strojů pro jejich následnou demontáž může v budoucnu přinést dobrý zisk.
 10. Autoservis. Tato myšlenka předpokládá poskytování tradičních oprav. V závislosti na vlastní kvalifikaci můžete organizovat složitější typy oprav.

Zisk na internetu

 1. Psaní textů. Copywriting nebo přepis může být vynikajícím zdrojem dodatečných příjmů. Tato firma nevyžaduje investice, vyžaduje se pouze přístup na internet a počítač.
 2. Vytváření vlastních stránek. K organizaci těchto aktivit je zapotřebí znalosti v oblasti programování a budování stránek.
 3. Psací software pro počítače nebo telefony. Další verze, která je spojena s psaním počítačových programů nebo softwaru pro telefon. Bude to trvat nejméně rok.
 4. Prodej věcí na Avito. V tomto případě se budete muset zaregistrovat na webu. Můžete začít s prodejem vlastních věcí, v budoucnu s dostupností kapitálu, můžete koupit věci a prodat je trochu dražší.
 5. Aktivní propagační systém. Tato možnost znamená výnosy z kliknutí, ale okamžitě by se mělo říci, že tento druh činnosti nepřináší hmatatelný příjem.
 6. Propagace služeb přes internet. Prostřednictvím globální sítě můžete úspěšně prodávat nejen vaše texty, ale také grafické práce, překlady, designové projekty.
 7. Infobusiness. Druh nápadu, který spočívá v prodeji informací prostřednictvím internetu. Informace jsou stránky, audio-video nahrávky, e-knihy, software.
 8. Na volné noze. Vzdálená práce je další oblíbená forma získávání na internetu. V takovém případě můžete zajistit telefonní operátor, manažera prodeje a dokonce i účetního.
 9. Průběh ankety. V síti je velký počet služeb, které nabízejí malou odměnu za provádění hlasování v síti.
 10. Zisk na fórech. Mnoho fór získává lidi, kteří vedou určitou větev a podporují "živost" zdroje. Pro tyto služby mají nárok na odměny.

Pro ženy

 1. Organizace svátků. Jedna z odrůd vlastního podnikání, která se může stát dobrým zdrojem příjmu. Nejdůležitější je správně a správně mluvit a psát dobré skripty;
 2. Hlídání dětí. Obvykle podnikatelský nápad žen, který nevyžaduje investice. Hlavním požadavkem je schopnost léčit děti;
 3. Služby v oblasti krásy. Tato oblast zahrnuje manikúru, pedikúru, make-up nebo kadeřnictví. Ve formě počáteční investice můžete určit nákup potřebného inventáře, jehož náklady budou činit až 15 tisíc rublů;
 4. Soukromá mateřská škola. Další služba, která koreluje s prací chůvy. Chcete-li otevřít vlastní školku, budete potřebovat apartmán;
 5. Sklizeň okurky a džemů na prodej. Vaření je výsadou ženy, takže sklizeň zeleniny a bobulí na zimu může být skvělou volbou pro získání dodatečných příjmů. Cena plechovek je v rozmezí 15 až 20 rublů za plechovku, víko stojí 1 rubl;
 6. Služby v oblasti údržby dokumentace. Ženy jsou úzkostlivější a pozornější než muži. Proto se dokumentační služby pro společnost mohou stát způsobem, jak generovat další příjmy;
 7. Šití oděvů. Pokud máte schopnosti šití a vhodného vybavení, můžete uspořádat vlastní malý ateliér. Současně nemusíte nakupovat tkaniny, protože můžete šit z materiálu zákazníka;
 8. Šití ložního prádla a záclon. Další možností, která je spojena se šitím, je pouze v tomto případě, že budete muset investovat, abyste koupili materiál (od 500 rublů na metr);
 9. Vedení mistrovských tříd. Schopnost dělat něco s vlastními rukama se může stát zdrojem příjmů nejen z prodeje zboží, ale také z prodeje vlastních dovedností vyučováním ostatních;
 10. Síťový marketing. Taková oblast činnosti zahrnuje účast na přidruženém programu jednoho z výrobců organizujících distribuci prostřednictvím síťových marketingových služeb. Nejčastěji se jedná o výrobce kosmetiky. Bude to pro ženy snadnější prodávat kosmetiku než pro muže.

Prohlížení videa

Materiál od společnosti To Biz se zabývá nejnovějšími myšlenkami roku 2017 a autoři tvrdí, že tyto myšlenky jsou opravdu slibné, pracují, ale ještě se nestaly příliš konkurenceschopnými.

Výroba

Výrobní sféra obsahuje velké množství různých myšlenek, ale stojí za to být připraveno, aby bylo zapotřebí určité množství základního kapitálu.

 1. Obnova nábytku. Počáteční investice budou spočívat pouze v nákupu nástroje (1500 rublů) a materiálu, například laku a prvního nátěru (ze 120 rublů kg).
 2. Soustružnické práce. Někdy mohou farmy potřebovat kovové součásti pro určité velikosti, které nemohou být zakoupeny v obchodě. V tomto případě bude výstupem jejich výroba na požádání. Přítomnost soustruhu a schopnost pracovat na něm může být výchozím bodem této práce.
 3. Výroba proutěného nábytku. V tomto případě budete potřebovat schopnost tkát z vinné révy. Tento nábytek je ve vysoké poptávce, což vám umožní rychle získat investice.
 4. Výroba barevných štěrků. V tomto případě stačí koupit jednoduchý drcený kámen (od 800 rublů tunu) a barvu (od 300 rublů). Sutra je dále jednoduše překreslena a zabalena do pytlů (cena pytle 4,5 rublů za kus).
 5. Výroba kombinézy. Investice se uskutečňují při nákupu šicího vybavení (od 12 tisíc rublů), speciálních tkanin (od 300 metrů rulů) a dalšího příslušenství (šavrony stojí od 5 rublů za kus).
 6. Výroba dřevěných hraček. Poptávka po tomto produktu je diktována jeho šetrností k životnímu prostředí. Za prvé, budete muset zakoupit software, materiál a příslušný nástroj.
 7. Poskytování kovářských služeb. Kované předměty jsou vždy v ceně, zejména ty, kteří žijí ve svém vlastním domě. Investice budou spočívat v nákupu kovadliny (ze 40 tisíc rublů) a kovového šrotu pro přetavování. Horn může být vyroben samostatně.
 8. Řezání skla. Často existuje potřeba řezání skla podle jednotlivých rozměrů. V takovém případě je třeba otevřít podnik, potřebujete pokoj, skleněnou řezačku a "rovné" ruce.
 9. Výroba vyřezávaných předmětů. Řezání dřeva přitahuje pozornost a je v zájmu potenciálních kupujících těchto výrobků. K realizaci této myšlenky je zapotřebí pouze dostupnost dovedností a malé množství materiálu.
 10. Výroba kožených bot. Valenki - nejlepší boty pro drsnou zimu. Chcete-li otevřít svou vlastní výrobu, potřebujete znalost technologie plstění a dostupnost materiálu.

Kreativní nápady

Některé obchodní myšlenky mohou být zpočátku zaměřeny na dosažení výsledku, protože se vyznačují tvořivostí a neobvyklostí.

 1. Výroba koláčů. Nemáme na mysli jednoduše pečení jednoduchých cukrářských výrobků, ale dorty na individuální objednávku pro konkrétní případ. Pro otevření výroby vyžaduje dovednost a nákup složek (náklady na dort začíná na 350 rublů).
 2. Cvičení fotografování a natáčení videa z ptačí perspektivy. Taková služba není široce využívaná, ačkoli druhy, které jsou získány z drones jsou zachyceny svou krásou. Za prvé, budete muset koupit skutečné quadrocopter a videokameru (na čínském obchodování podlaží cena začíná od 15 tisíc rublů), a také se naučit, jak to spravovat.
 3. Kosení trávníku. Musíme okamžitě říci, že tato práce má sezónní charakter. Jako start-up investice byste si měli koupit kosačku na trávu nebo motorku (od 6000 rublů).
 4. Hotel pro zvířata. V případě odjezdu před každým majitelem psa nebo kočky vzniká otázka jejich umístění. V takových případech je užitečný speciální hotel. Na pronájem budov a nákupních buněk a "zvířecího doprovodu" bude zapotřebí startovací kapitál.
 5. Chov raků. Varené langusty jsou nejlepší svačinkem pro pivo. Stačí je vařit živý, což je nemožné při nákupu rakoviny v obchodě, kde se prodává zmrazené. Chov raků bude vyžadovat investice do nákupu žen (cena od 8 rublů za kus) a pronájem příslušného bazénu.
 6. Organizace společných her. Existuje mnoho společných her, například mafie, které mají velké množství fanoušků. Na tom můžete uspořádat malý podnik, který bude organizovat a provádět podobné hry.
 7. Šití oblečení pro domácí zvířata. Další neobvyklý nápad, který může najít jeho realizaci v moderní realitě. Za prvé budete potřebovat dostupnost šicích zařízení a schopnost šití.
 8. Organizace party v autobusu. Vytvořte malý autobus z pravidelného autobusu - je to velmi zajímavé a neobvyklé. Současně budou náklady na pronájem vozidla (od 1000 rublů za noc) a nákup příslušných potřeb.
 9. Ekologická zahrada na parapetu. Mnoho lidí monitoruje kvalitu výrobků a upřednostňuje organické a čisté zboží. Můžete začít s rostoucí cibulí, petrželkou nebo koprem na vlastním okenním parapetu s následným prodejem. Investice budou spočívat pouze v nákupu osiva (z 50 rublů sáčku semen).
 10. Razítko pamětní a upomínkové mince. Pro provádění různých akcí a soutěží je zapotřebí, aby mince nebo medaile se staly variantou daru. Náklady na stroj pro výrobu těchto výrobků je od 7 tisíc rublů, a se správnou reklamou od zákazníků nebude uvolnění.

Domácí podnikání

Sedět doma také najít způsoby, jak vydělat peníze. Většina domácích nápadů je spojena s ručně vyráběným průmyslem.

 1. Fusing. Různé techniky pro výrobu suvenýrů ze skla. Technika připomíná vitráže. Chcete-li vytvořit produkty v technice fusing, budete potřebovat dovednosti a touhu učit se.
 2. Jedlý suvenýr. Můžete si vyrobit sladké suvenýry, které mohou být darem pro nezapomenutelný den nebo narozeniny. K výrobě budete potřebovat nákup forem a zásoby čokolády (1500 rublů na kilogram).
 3. Ruční mýdlo. V tomto případě nepotřebujete zvláštní dovednosti a sada na výrobu domácího mýdla se prodává v běžných obchodních hračkách (ze 150 rublů).
 4. Svíčky. Kromě mýdla doma můžete vyrábět svíčky. Pro tyto účely, vhodné pro obyčejné penny svíčky, které stačí tát.
 5. Měkké panenky. Jedná se o výrobu panenky-tildes, které získaly v poslední době popularitu. Investice budou zahrnovat nákup sinteponu na balení (100 rublů na metr) a každý majitel odřízne úseky tkanin v domácích koši.
 6. Chov domácích zvířat. Páni, kteří chovají zvířata a jsou jim schopni pečovat, mohou chovným kočkám nebo psům přinést zdroj příjmu (náklady na krmivo pro jedno zvíře budou od 2500 za měsíc).
 7. Květinové květiny. Pokud jde o chov, zvířata mohou být nahrazena květinami v květináčích. Počáteční investicí bude nákup malých květin (150 rublů za kus), které budou muset v budoucnu růst do dospělých kopií vhodných k prodeji.
 8. Digitalizace videa. Mají starý videorekordér doma, počítač se sadou speciálních programů a video dovedností, můžete digitalizovat záznamy z videokazet, které jsou jistě v mnoha domácnostech. Pro možnost zachování nezapomenutelného natáčení budou lidé připraveni platit peníze.
 9. Masky pro spaní. Další odvětví domácího obchodu, jehož výsledky jsou populární, ale samotný nápad nebyl příliš rozšířen. Investice jsou minimální a spadají do nákupu textilií.
 10. Grumming. Péče o domácí mazlíčky se může stát výnosným podnikem, který nevyžaduje žádné náklady, protože každé plemeno psa nebo kočky vyžaduje dodržování exteriéru, ale nikoli všichni pronajímatelé dokážou sami.

Nápady pro rok 2017

Každý rok se objevují nové typy obchodů, jejichž cílem je přinést malý, ale příjemný a schopný uspokojit potřeby společnosti.

Chov kalifornských červů. Takové podnikání, které nevyžaduje značné výdaje (cena jedné rodiny za rozvod bude 2500 rublů), vám umožní získat dvojí zisk - na prodej červů a pozemků.

 • Outsourcing. Outsourcingové služby se každým rokem stále více a více poptávají, protože firmy, zejména malé, raději ušetří počet zaměstnanců a přitahují odborníky zvenčí, aby vykonávali určité činnosti.
 • Keramická květinářství. Nový druh ručně vyrobeného umění, který spočívá v vytváření jedinečných a krásných kytic z hlíny a slídy. To se můžete dozvědět pomocí hlavních tříd, které jsou umístěny na webu.
 • Vločkování. Navíjení je jedinečná technika pro vytvoření sametového povrchu. Současně tato technologie může příjemně dotek připomínat vzhled nějakého objektu, od krytu po telefon a končící podlahou.
 • Vytvořte foton. Podstatou této myšlenky je uspořádání tematického fotozóna s příslušným doprovodem pro fotografickou schůzku nebo individuální fotografování lidí.
 • Halochamber. Nedávno se ekologická situace zhoršuje a objevuje se velké množství lidí s plicními nemocemi. Halo komora, kde osoba dýchá terapeutické soli, je metoda prevence respiračních onemocnění. Cena soli bude od 1000 rublů za tunu.
 • Prodej dárkových karet. Pro organizaci aktivit bude nutné uzavřít dohodu s velkými obchodními sítěmi a začít vyrábět plastové dárkové certifikáty pod svou značkou.
 • Pátrání po městě. Různé masové hry, které se za poslední rok staly velmi populárními. Pro organizaci tohoto by měla být kreativní a počáteční kapitál pro pronájem místnosti (od 1500 rublů za noc) a nákup doprovod (od 5000 rublů).
 • Účast v partnerských programech. Nejvýhodnější z hlediska zpeněžení je účast na partnerství YouTube, která vám umožňuje vydělávat peníze umístěním reklam.
 • Prodej domén. Podnik, který může přinést miliony. Spodní řádek si rezervuje název domény, který je podobný nebo podobný psaní s populárními názvy zdrojů. Chyba uživatele při zadávání bude mít za následek zásah na webu, což je přínosem pro potenciálního inzerenta.
 • Nápady v krizi

  V důsledku krize byste měli vybírat nápady pro podnikání v oblastech, které zůstávají v poptávce i s nedostatkem potenciálních zákazníků.

  Pronájem banketové haly. Dokonce i když je všechno špatné, lidé nepřestávají slavit výročí a oslavovat svatby, což vyžaduje přítomnost malé banketní haly. Pronajmeme si pokoj a pořádáte slavnosti až o víkendech získáte peníze.

 • Neil bar. Otevřete si svůj vlastní kosmetický salon je drahý a umístěte malý bod, kde každá žena může velmi snadno dostat služby manikérky. Umístění takového stojanu do obchodního centra zvýší obrat zákazníků.
 • Mobilní hot dogy. Tam je člověk nikdy nezastaví a vytvoření mobilního jídelního bodu, jehož specializací bude výroba hot dogů, může přinést dobré zisky.
 • Péče o starší lidi. Ne každý má příležitost starat se o starší rodiče nebo příbuzné, a dát je do sociálního přístřeší bude také zločin. V takovém případě může být poskytnutí pomoci v takové situaci zdrojem podnikání.
 • Udržujte svůj vlastní blog. Podnikatelský nápad, který nevyžaduje žádné náklady. Chcete-li jej implementovat, musíte vytvořit kanál na YouTube a mít znalosti v určité oblasti, které budete muset sdílet s odběrateli.
 • Výroba klíče. Jednoduché podnikání, které se stane zdrojem cesty malého, ale stabilního příjmu. Investice budou přibližně 5-10 tisíc rublů.
 • Opravy obuvi. Nejčastěji se opravy obuvi spojují s výrobou klíčů, což zvyšuje ziskovost podniku.
 • Úklidové služby. Čistič je potřeba všude. Mnozí bohatí lidé pronajmou soukromí čističe, aby se vyhnuli placení za služby agentury.
 • Oprava mobilních telefonů. Teď i děti mají mobilní telefony, které se pravidelně rozpadají. Chcete-li otevřít bod, musíte si pronajmout malý pokoj, koupit sadu nástrojů a mít znalosti v oblasti elektroniky.
 • Doručení domácích večeří. Myšlenka poskytnout každému, kdo chce jíst lahodnou, uspokojivou, ale nenákladnou, může s dobrou realizací přinést dobrý příjem.
 • Myšlenky na podnikání v Moskvě

  Těžko překvapit metropolitní veřejnost a trh je tak otrávený, že jsou potřebné nějaké myšlenky, které ještě nejsou příliš rozvinuté nebo mají konkurenční výhody.

  1. Servis dopravní zácpy. Mnoho kilometrů dopravních zácp, ve kterých lidé stojí hodiny, se mohou stát zdrojem příjmů. Pro realizaci této myšlenky bude vyžadovat koloběžku (z 12 000 rublů) s lednicí pro malé automobily (1500 rublů). Lidem, kteří jsou v dopravní zácpě, lze nabídnout občerstvení, rychlé občerstvení a občerstvení.
  2. Kurýrní služba. Obyvatelé kapitálu jsou líní a neradi jdou nezávisle na parcelách nebo nakupování, a očekávají, že vše, co si objednali, bude přineseno, takže kurýrní služby jsou velmi žádané v hlavním městě.
  3. Vending masáž. Prodejní automat pro umístění káv a sladkostí nepřekvapí někoho. A umístění masážního křesla (cena 35 tisíc rublů) v nákupním centru, kde si každý může užít relaxační procedury, se může stát zdrojem příjmu.
  4. Chov akvarijních ryb a krevet. Aquaristika vstoupila do světa velkých kanceláří, kde se stala normou přítomnost exotického akvária. Můžete začít chovat ryby nebo krevety a hledat způsoby, jak je realizovat.
  5. Expresní termíny. Život v metropoli nepředpokládá dostupnost času pro úplné datum a budování dlouhých vztahů. Podstata metody spočívá v pronájmu malého pokoje, kde budou uspořádány expresní návštěvy pro 10 párů. Během večera budou lidé mít příležitost komunikovat a poznat se blíž.
  6. Reklama na opěrkách hlavy. Přítomnost velkého počtu dopravních cest a malých dopravců umožní získání reklamních jízdenek na opěrkách hlavy. Za prvé, budete muset vyhledat inzerenty, uzavřít smlouvu s dopravcem a tištěnými reklamními materiály.
  7. Sušičky na zemi nebo samoobslužné prádelny. Taková služba bude populární v oblastech, kde je mnoho ubytoven, malých vesnic nebo jen ve spánku. Za prvé, můžete si koupit pouze jedno auto (z 12 tisíc rublů) a zaplatit za pronájem pokoje.
  8. Čerstvě vymačkané šťávy. Na vlně nadšení pro zdravou výživu může být prodej čerstvě vymačkaných šťáv zdrojem stabilního příjmu. Jediná věc, která by zlepšila ziskovost, je nejlépe otevřít několik bodů najednou. Náklady na box pomeranče začíná od 300 rublů, a odšťavňovač bude stát 6-8 tisíc.
  9. Coworking. Myšlenka shromažďovat lidi z různých profesí na jednom místě za účelem uspořádání obecného brainstormingu je zcela nová. V hlavním městě jsou jen tři centra spolupráce. K organizaci aktivit bude nutné pronajmout pokoj a jeho vybavení pro potřeby lidí, kteří se shromažďují.
  10. Automatické čištění bot (cena od 15 tisíc). Další typ podnikání, který se může stát zdrojem stabilních příjmů. Ne každý člověk vyčistí boty ráno před odjezdem, ale na cestě k práci stráví několik minut, aby boty nebo boty leskly čisté a lakované.

  Několik příkladů investic a podmínek návratnosti podnikání

  Hlavní věc, která se bude týkat každého, kdo se rozhodne otevřít vlastní podnik, je částka investice a doba návratnosti projektu.

  Jak začít podnikat od začátku - 7 jednoduchých kroků pro začínající podnikatele + případové studie

  Ahoj, milý příteli! Ve spojení Alexander Berezhnov, podnikatel a jeden z zakladatelů obchodního časopisu HitberBob.ru.

  Dnes budeme hovořit o tom, jak začít podnikat od začátku. Je to skutečně vůbec dělat? Odpovídám jednoznačně - ANO!

  Po studiu tohoto článku najdete odpovědi na nejčastější dotazy:

  • Jak začít podnikat od začátku, pokud nemáte peníze a zkušenosti?
  • Kde mohu najít pracovní podnikatelský nápad pro zahájení projektu?
  • Co (co podnikání) dělat, aby zítra zíral první zisk?

  Zde budu popisovat krok za krokem techniky pro otevření obchodu, a uvede příklady ze svých vlastních obchodních praktik, stejně jako říci o zkušenosti svých kolegů podnikatelů, kteří začali své podnikání, nemají peníze a další aktiva v podobě prostor, vybavení nebo zboží.

  Musíte prostudovat tento materiál a použít znalosti získané v životě.

  1. Proč je pro začátečníky lepší začít podnikat od začátku?
  2. Jak začít podnikat, aby se nehořilo - 10 železných pravidel!
  3. Jak začít podnikat od začátku - 7 jednoduchých kroků na příkladu fiktivního začínajícího podnikatele Vasi Pupkin
   • Krok 1. Určete svou hodnotu
   • Krok 2. Analyzujte trh a vyberte si místo pro budoucí projekt
   • Krok 3. Určete umístění vaší firmy a proveďte UTP
   • Krok 4. Vypracujte akční plán (obchodní plán)
   • Krok 5. Propagujte svůj projekt a najděte první zákazníky
   • Krok 6. Zahájení podnikání, získání prvních peněz a vytvoření značky
   • Krok 7. Analyzujte výsledky a rozšiřte projekt
  4. Co můžete udělat pro zahájení podnikání od začátku - 5 nejlepších obchodních nápadů
   • Obchodní myšlenka číslo 1. Poradenství a školení
   • Obchodní myšlenka číslo 2. Zisk s pomocí sociální sítě Twitter (Twitter)
   • Obchodní myšlenka číslo 3. Zabýváme se zprostředkováním - vyděláváme na Avito.ru
   • Obchodní myšlenka číslo 4. Pěstujeme od zaměstnance až po obchodního partnera
   • Obchodní myšlenka číslo 5. Budování vaší firmy online
  5. Moje vlastní zkušenost s zahájením podnikání od začátku v sektoru služeb
  6. Reálný příběh o tom, jak můj přítel Misha pracoval jako bezpečnostní stráž a stal se obchodníkem

  1. Proč je pro začátečníky lepší začít podnikat se ZERO?

  Vážení čtenáři, tato část článku je velmi důležitá! Upřímně vám doporučuji, abyste ji pečlivě studovali. Garantuji, že nebudete litovat.

  Zde budou vysvětleny klíčové body pro zahájení podnikání pro začátečníky z hlediska psychologie podnikání.

  Než začnete nový projekt, ujistěte se, že zvážíte důvody své touhy.

  Pochopte sebe a svou motivaci k otevření podnikání a můj malý test, složený ve formě dvou bloků různých názorů, vám v tom pomůže.

  Blok víry číslo 1.

  S jakými myšlenkami NEVYSTAVUJTE své podnikání:

  • Jak bych udělal mnohem rychleji splácet své dluhy?
  • Myšlenka, kterou mám v hlavě, určitě funguje, ale potřebuji peníze, abych to provedl;
  • Jsem horší než ostatní? Zde je můj soused podnikání a já se také podaří;
  • Jsem unavený z těchto šéfů - hlupáků, zítra jsem přestal a otevřel svou práci!

  Ano, přátelé, podnikání - je to více psychologie než technologie. O něco později vysvětlím proč.

  Blok víry číslo 2.

  A naopak, jste připraveni začít podnikat, pokud si to myslíte:

  • Jsem velmi dobrý při vytváření poptávky po trhu na trhu a na jeho základě chci založit vlastní podnikání;
  • Jsem si vědom toho, že na začátku velkých investic do podnikání, jsou velmi riskantní, a to pouze volné peníze můžu dát do této záležitosti, ale nebudu držet je, protože riziko ztráty peněz, bez zkušeností v oboru je velmi vysoká;
  • Jeho podnikání vyžaduje spoustu času a za účelem jejího rozvoje bych měl mít rezervu v hotovosti nebo zdroj příjmu, dokud můj projekt nepřinese hmotný příjem;
  • Po zahájení svého podnikání už nebudou mít nadřízené a supervizory, kteří mě vedli v mé práci a potřebuji být nyní spravedlivě organizovanou osobou, abych jednala nezávisle a dosáhla úspěchu v podnikání.

  Pokud jste ovládáni vírou z bloku číslo 1, nehoupaj do boje. Koneckonců, takové rozsudky s největší pravděpodobností naznačují emocionalitu vašich rozhodnutí a podceňují rizika, která vznikají při otevření vašeho podnikání.

  Názory, které ve vaší hlavě převažují z bloku číslo 2, naznačují, že jste si plně vědomi toho, co je podnikání a chystáte se zodpovědně přistupovat k jeho zahájení a dalšímu rozvoji.

  Nahoře jsem napsal, že podnikání je v podstatě psychologie a teprve pak - technologie.

  Je čas vysvětlit, proč tomu tak je.

  Věc je, že naše vnitřní "šváby" a bludy nám brání v zahájení našeho projektu.

  Zde jsou jen některé z mýtů, které brání zahájení úspěšných projektů:

  1. Bez peněz a spojení nelze podnik otevřít;
  2. Daně pohltí všechny zisky;
  3. Banditové odnesou mé podnikání;
  4. Nemám "komerční žíly".

  Určitě znáte všechny tyto obavy z nově příchozích. Ve skutečnosti, pokud je překonáte, nebo spíše prostě skórujete a nemyslíte na všechny tyto kecy, pak vaše šance na úspěch poroste MULTIPLE!

  2. Jak začít podnikat, aby se nehořilo - 10 železných pravidel!

  Většinou jsem musel podnikat. První věc jsem otevřel ve věku 19 let a zaregistroval jsem se jako samostatný podnikatel. Pokud je zajímavé, jak navrhnout IP, všechny podrobnosti tohoto postupu jsem podrobně vysvětlil v mém příkladu v článku "Jak otevřít IP za 3 hodiny".

  Pak jsem koupil 2 terminály pro příjem plateb. Pravděpodobně jste použili služby takových terminálů více než jednou při placení za mobilní telefon. Ale tento obchod nelze nazvat otevřený od začátku, protože v té době (2006) investoval jsem do něj asi 250 000 rublů.

  Takže, přátelé, možná víte, jak úspěšné příklady obchodních projektů a příklady, kdy podnikatelé s jejich "dítětem" selhali.

  Mimochodem, v podstatě každý má mnoho úspěchů v uších historie a nezdá se, že mluvíme o selháních a dokonce se stydí.

  Stejně jako tady jsem blázen, poražený, zbankrotoval, ztratil peníze, dostal se do dluhu. Co mám dělat teď? A teď už není nic co dělat, zůstává žít a postupovat krok za krokem.

  Chcete-li místo této chudák neprokázala na vás, tady je jednoduché pravidlo, které vám pomohou začít podnikat s minimálním rizikem a větší šance na úspěch podniku.

  Jak začít podnikat od začátku a nejít se zlomit - 10 železných pravidel:

  1. Nikdy nepřijímáte půjčky, abyste mohli začít podnikat, pokud nemáte zkušenosti;
  2. Před zahájením podnikání odstraňte "růžové brýle" a položte si otázku: "Co ztratím v případě selhání"?
  3. Buďte připraveni na různé varianty vývoje událostí, zvažte optimistický scénář a pesimistický scénář;
  4. Nezakládejte peníze za peníze určené pro jiné strategické účely ve svém životě (vzdělávání dětí, platby za půjčky, lékařské ošetření atd.);
  5. Důkladně prostudujte trh a jeho možnosti, tj. Zdroje, které máte k dispozici pro zahájení vlastního podnikání;
  6. Nepokoušejte se nepochopitelnými nebo "superziskričními" projekty, pro které jsou nutné vážné investice;
  7. Je-li to možné, promluvte se zkušenými podnikateli, kteří úspěšně pracují a berte na vědomí jejich rady;
  8. Zahájení podnikání v známé oblasti;
  9. Plánujte připravované akce v písemné podobě a jasně formulujte každou fázi, kterou musíte pro dosažení tohoto cíle projít;
  10. Buďte optimisté a nezastavujte se u prvních potíží!

  3. Jak začít podnikat od začátku - 7 jednoduchých kroků na příkladu fiktivního začínajícího podnikatele Vasi Pupkin

  Navrhuji pro jasnost projít všemi 7 technologickými kroky k organizaci vašeho podnikání na příkladu fiktivního podnikatele, nechť se jmenuje Vasily.

  To je hrdina naší historie, který se rozhodl otevřít firmu od začátku.

  Dále, podle příkladu Basila, postupujte stejným způsobem krok za krokem, můžete si cestu otevřít sami.

  Krok 1. Určete svou hodnotu

  Podívejte, přátelé, myslím, že budete souhlasit s tím, že obchod může být nazýván výměnou peněz za určitou hodnotu, kterou můžete dát svým klientům, to znamená vyřešit jejich problém za peníze.

  Předpokládejme, že jste dobře řídit auto, nebo víte, jak udělat krásný design na počítači a může mít talent pro vytvoření řemesel s rukama - ve všech těchto případech budete mít hodnotu, pro kterou jsou lidé ochotni zaplatit.

  Pojďme rovnou k bodu a udělejte praktické cvičení, které vám pomůže začít podnikat od začátku:

  Vezměte si kus papíru a pera, pak napište seznam 10 položek, to jsou dovednosti, které se cítíte lépe než ostatní.

  Poté, co je tento seznam připraven, přemýšlejte, že od toho, na čem jste dobří, máte opravdu rád. Možná právě to děláte jako hobby.

  Skutečnost, že lidé nemohou dlouho na to, co se mu nelíbí a business - je to skvělý tvůrčí proces, který vyžaduje komplexní vývoj, vůle a odhodlání.

  Například v důsledku tohoto cvičení, které jste dospěl k závěru, že se vám líbí učit něco vysvětlit, komunikovat s lidmi a pracovat s informacemi, a co je nejdůležitější, je to, že jste dobří.

  Pak kombinováním svých schopností se můžete stát soukromým instruktorem, konzultantem nebo úspěšným v oboru síťového marketingu.

  To je obecný princip.

  Takže tam byl Vasya...

  Vasily si myslela, že otevře podnik a zodpovědně se k tomuto úkolu dostala.

  Vasy si sestavil seznam svých oblíbených aktivit a srovnal je s tím, co dělá nejlépe.

  Na základě výsledků cvičení, náš hrdina se rozhodl, že se zabývá počítačovým návrhem, protože více než jeden rok prací ve firmě „DizaynStroyProekt“ hlavního města Čeljabinsk, která se vyvíjí v interiéru a následně provádí jeho zakončení prostor, v závislosti na 3D designu.

  Vasily ocenil jeho sílu a rozhodl se, že se stane soukromým designérem interiérů, již měl řadu dokončených projektů, pozitivní osvědčení zákazníků a impozantní portfolio.

  Vasya milovala svou práci a někdy ji dokonce vzala domů, protože firma měla mnoho objednávek.

  Dokonce i náš hrdina si uvědomil, že se skutečně angažuje v podnikatelské činnosti, pouze jeho služby koupí společnost za nízkou cenu a klienti zaplatí vývoji společnosti mnohem nákladněji.

  Zde Vasili si uvědomil, že pokud by mohl najít klienty sám, nebude muset do kanceláře vůbec chodit a jeho počáteční investice do obchodu by byla minimální. Koneckonců, jeho design dovednosti jsou v podstatě obchod.

  Takže nápad přišel do našeho nového podnikatele podnikat.

  Pracoval ve společnosti, Vasy dokonce obdržel malé procento dokončených projektů a mohl by tedy ovlivnit výši jeho příjmu.

  Bydlel dobře ve velkém městě, kde měl spoustu potenciálních zákazníků.

  Krok 2. Analyzujte trh a vyberte si místo pro budoucí projekt

  Abyste pochopili, zda bude vaše firma úspěšná, musíte provést vhodnou analýzu trhu, na níž budete prodávat své zboží nebo služby.

  Takže se Vasy rozhodl, že nebude spěchat a pečlivě připravovat na novou životní etapu, která se nazývá "volné plavání v obchodním světě".

  Během několika let, kdy náš návrhář pracoval pro společnost, zjistil, že na trhu svého města je asi 10 podobných společností a všichni poskytují podobné služby.

  Zeptal se svého přítele Pasha klient pohledy jít do těchto společností a identifikovat jejich silné a slabé stránky, aby dále rozvíjet konkurenční výhodu tím, že pracuje pro sebe.

  Po komerčním průzkumu jmenoval Pasha řadu silných a slabých stránek těchto společností. Tyto aspekty Pasha navrženy v tabulce, aby je Vasya mohl srovnávat.

  Silné stránky konkurenčních společností Vasya:

  • návrhář interiérů těchto společností provádí kontrolu a měření předmětu zdarma;
  • všechny společnosti poskytují slevu na následné dokončení bytu;
  • 7 z 10 firem dává zákazníkovi dárkový certifikát za 30% slevu při opětovném objednání projektového projektu;
  • manažery 9 z deseti společností pečlivě mluví s klientem a inteligentně zjišťují své potřeby.

  Slabé stránky konkurenčních společností Vasya:

  • 8 z deseti společností se snaží na svém prvním setkání s klientem příliš obtížně prodat velké množství dodatečných výrobků a služeb. To způsobuje jeho negativní reakci;
  • návrhář interiérů ve všech deseti společnostech na prvním rozhovoru s potenciálním klientem provádí dialog v komplexním odborném jazyce za použití velkého počtu speciálních termínů;
  • 7 z 10 firem účtovalo další poplatek za provedení úprav projektu počítačového designu.

  Vezmeme-li v úvahu všechny výše uvedené výhody a nevýhody našich konkurentů, náš hrdina Vasily se rozhodl navrhnout interiéry domů a bytů v jeho městě za nižší cenu. Podobné společnosti na trhu poskytují tyto služby mnohem nákladněji, protože strávily spoustu peněz na udržení pracovního místa a placení daní pro zaměstnance.

  Náklady na služby našeho designéra byly nyní o jeden a půlkrát nižší při správné kvalitě realizace projektových projektů.

  Toto uzavírá druhý krok v budování svého podniku od nuly ve Vasilíně Pupkinové.

  Krok 3. Určete umístění vaší firmy a vytvořte jedinečný obchodní návrh (USP)

  Aby zákazníci pochopili, co přesně jim nabízíte a jaká je vaše jedinečnost, budete se muset rozhodnout o svém umístění. Jinými slovy, v jakém světle se prezentujete svému klientovi.

  Vraťme se ke fiktivnímu hrdinu Vasily, který chtěl otevřít své podnikání a byl ve fázi vývoje nabídky pro zákazníka.

  Vasya už měla dobré portfolio a řadu recenzí od spokojených zákazníků, ale jak je to možné prokázat všem potenciálním zákazníkům?

  Koneckonců, před reklamou služeb pro interiérový design, společnost, ve které náš návrhář pracoval, se zabýval.

  Pak si Vasya řekl: "Jsem designér!" A rozhodl jsem se vytvořit internetovou stránku.

  Zde uvedl své portfolio, osvědčení, informace o sobě a jeho zkušenostech, stejně jako své kontakty, aby se potenciální klient mohl pohodlně kontaktovat.

  Vasily formuloval svůj jedinečný obchodní návrh (USP) *, který zní takto: "Vytvoření interiéru pro váš sen za rozumnou cenu. Creative. Je to jasné. Praktické. "

  Jedinečný obchodní návrh (UTP) je jakousi polohou, která spočívá v prezentaci vašich jedinečných výhod pro klienta. Jedná se o způsob, jak se od konkurence oddělit, aby se zvýšil prodej a povědomí o značce.

  USP se často používá ve formě reklamního sloganu (zkrácená paměť nebo řeč).

  Například UTP společnosti "Braun": "Kvalita. Spolehlivost. Design »

  Takže Vasya se začal prosazovat jako profesionální návrhář, který za přiměřené náklady vyvíjí kvalitní produkt pro lidi se středním příjmem.

  Krok 4. Vypracujte akční plán (obchodní plán)

  Abyste mohli začít podnikat a vyhnout se mnoha problémům, musíte být diskrétní a snažit se co nejvíce vysvětlit svůj nápad a akční plán na papíře.

  Můžete si zapsat hlavní kroky, které musíte projít a organizovat a spustit svůj projekt. Nakreslete diagramy a kresby, vysvětlete jim.

  Správně tato fáze zahájení podnikání od začátku se nazývá plánování podnikání. Toto je vaše instrukce, následkem čehož se výrazně zvýší šance na úspěch.

  V jednom z předchozích článků jsem již psal, jak udělat podnikatelský plán, nezapomeňte ho přečíst.

  Teď se vrátíme k našemu hrdinu Vasily, který se rozhodl stát se podnikatelem a ukončit svou práci. Vasily dlouho chtěla podnikat bez investic, protože nechtěl riskovat peníze. Pochopil, že bez toho, aby měli správné zkušenosti, by takový experiment mohl skončit špatně a vést ke ztrátě peněz.

  Jako výsledek, Vasya rozhodl, že jeho akce budou sestávat z 3 jednoduchých kroků s dílčími úkoly a vypadají takto:

  Krok 1. Vlastní propagace

  1. Vytvořte si vlastní web s portfoliem, recenzemi a kontakty;
  2. Umístěte své portfolio na internetových stránkách pro vzdálené pracovníky;
  3. Informujte nejbližšího doprovodu o vašem novém projektu (přátelé, známí a příbuzní).

  Krok 2. Získání prvních objednávek

  1. Podepisujte smlouvy a získávejte předplacené platby od zákazníků;
  2. Provést objednávky;
  3. Získejte zpětnou vazbu a doporučení od zákazníka, přidejte práci do portfolia.

  Fáze 3. Odpuštění z práce

  1. Psát žádosti o propuštění;
  2. Vypracujte 2 týdny, kompletní pracovní projekty a převodní případy;
  3. Souhlasíte s dodávkou zákazníků pro opravy a dokončovací práce dodavatelským firmám.

  Teď byl naprosto připraven na první praktické kroky, aby se obrátil z najatého pracovníka do individuálního podnikatele.

  Krok 5. Propagujte svůj projekt a najděte první zákazníky

  Abyste našli první zákazníky, pokud již máte nabídku služeb, musíte nejdříve upozornit své přátele, přátele a příbuzné. Řekněte jim, že jste se od té doby zabývali takovou a takovou činností a snažili jste se uzavřít s nimi i první smlouvy.

  V případě, že v tuto chvíli vaše služby nejsou pro ně relevantní, požádejte je o kontakty s lidmi, které vám mohou doporučit.

  Není žádným tajemstvím, že pro velké publikum a automatickou prezentaci stačí vytvořit web pro sebe.

  Chcete-li to provést, můžete využít služeb společností k vytváření stránek nebo pokud máte potřebné znalosti, vytvořte webové stránky sami. Mimochodem, o tom, jak můj přítel Vitaly a já jsme získali zhruba 1 000 000 rublů na tvorbu webových stránek, přečteme v našem článku o příjmech z vytváření stránek pro objednávku.

  Mezitím hrdina našich obchodních příběhů Basil neměla nečinně sedět a vyvinula sama osobní stránky vytvořené skupiny v sociálních sítích, životním prostředím informováni o službách dostupných na ně a zasíláním obchodních nabídek na své potenciální zákazníky.

  Správně složená obchodní nabídka je klíčem k úspěchu ve vašem podnikání. Všechny čipy a technologické nuance v mém článku četly obchodní nabídku.

  První objednávky šly...

  Krok 6. Zahájení podnikání, získání prvních peněz a vytvoření značky

  Po dokončení všech předchozích kroků jste postupně přistupovali k nejzajímavějším etapám - prvním objednávkám a tím i prvním ziskům.

  • To je to, o čem jsme se snažili, aby se stali podnikateli?
  • "Jak vydělat peníze tím, že zahájíte svou firmu od začátku?" - byla to otázka, kterou jsme se zeptali?

  Pokud ukážete správnou vytrvalost a budete dodržovat mé doporučení, jistě budete mít úspěch. Jen věřte v sebe a nevzdávejte se předem, připravte se na potíže, protože to budou, to vám řeknu přesně.

  Takže naše Vasily přijala a splnila první příkazy. Jako obvykle to udělal svojí profesionalitou. Návrhář pochopil, že prostě vydělávání peněz nestačí, protože už věděl, jak to dělat při své kancelářské práci ve firmě.

  S ohledem na strategickou vizi se Vasily rozhodl, že pro rozvíjení svého podnikání a zvýšení nákladů na své služby potřeboval získat jméno, nebo správněji říkat v obchodních kruzích - pověst.

  Získejte si jméno, které vám pomůže vydělat zbytek!

  K tomu, Bob není jen sedí doma a sledování televize, a systematicky zabývá sebevzdělávání, které se účastní výstav a seminářů, šel do strany kreativních designérů a podnikatelů, kde by mohl najít potenciální zákazníky a najít nové partnery.

  O několik měsíců později si Vasya získala pověst zkušeného a přesného profesionála v oblasti designu interiéru. Průměrná cena jeho objednávky rostla a zákazníci se k němu dostavili podle doporučení svých známých, kteří Vasilissa poskytli kvalitní designové služby.

  Krok 7. Analyzujte výsledky a rozšiřte projekt

  Když vaše podnikání začalo přinášet hmatatelný příjem, existovali pravidelní zákazníci a začali jste se učit v podnikatelské a profesionální sféře, je čas, aby jste získali průběžné výsledky práce a mapovali nové horizonty. Jednoduše řečeno, je čas rozšířit svůj projekt s cílem zvýšit zisky a vlastní "váhu" (vaše jméno) ve vybrané oblasti podnikání.

  Stejně tak Basil, analyzoval jeho výsledky, příjmy, načrtl možné způsoby rozšiřování obchodu.

  V důsledku toho náš návrhář vytvořil nový obchodní plán.

  Nyní mohla Vasiliho najmout asistence, kteří pro něj vykonávali všechny rutinní operace. Náš podnikatel otevřel vlastní studio pro interiérový design pojmenované podle Vasily Pupkin. V něm byl nyní vedoucím a uměleckým ředitelem.

  Tak začíná jako nováček designér a zaměstnancem firmy, nyní naše big boss Basil ukázala všem svým příkladem, že začít podnikat od nuly, a ve skutečnosti to nevyžaduje množství místa a čím více kreditů, které mají rádi, aby nezkušené podnikatele.

  Vážení čtenáři, možná někdo poví, že jde o fiktivní příběh, podrobnosti o registraci společnosti, řádné jednání s klienty, legální momenty a další podrobnosti nejsou podrobně popsány zde.

  Ano, je to pravda, ale věřte mi, pokud budete mít tyto jednoduché 7 kroků jako základ, pak se otevření obchodu pro vás změní v fascinující cestu, kterou si budete pamatovat po velmi dlouhou dobu. A stáváte se zkušenými podnikateli, sdílíte své praktické znalosti s začátečníky.

  Řeknu, že jsem se osobně podařilo otevřít firmu podle popsaného modelu.

  Přeji vám hodně štěstí a jsem přesvědčen, že pokud se zodpovíte zodpovědně za zahájení svého vlastního projektu, po chvíli budete dělat svou oblíbenou věc a zaplatit za ni.

  Níže najdete pracovní obchodní nápady pro zahájení podnikání od začátku, stejně jako skutečné podnikatelské příběhy o tom, jak já a moji přátelé otevřeli své podnikání.

  4. Co můžete udělat pro zahájení podnikání od začátku - 5 nejlepších obchodních nápadů

  Následující obchodní nápady vám umožní začít v podnikání a praxi, abyste se cítili jako podnikatel.

  Některé myšlenky budou spojeny s vytvářením zisků prostřednictvím internetu, jiné nebudou.

  Budete si muset pouze vybrat typ podnikání pro sebe a začít se ponořit do něj.

  Obchodní myšlenka číslo 1. Poradenství a školení

  Pokud víte, jak dobře dělat, pak je určitě mnoho lidí, kteří se chtějí naučit ze svých zkušeností a znalostí.

  Nyní je trénink na internetu obzvláště v poptávce. Právě zde najdete stovky a dokonce i tisíce lidí, kteří jsou připraveni vám zaplatit.

  Například mám přítele Alexei, žije se mnou ve stejném městě Stavropol a vyučuje cizí jazyky. Před několika lety musela Lyosha navštívit své studenty doma nebo je pozvat do svého domova. Nyní se situace radikálně změnila, vše se stalo mnohem jednodušší.

  S příchodem internetu můj přítel začal učit lidi v angličtině a němčině přes Skype. Já sám jsem využíval své služby po celý rok. Během této doby jsem se dokázal naučit angličtinu od začátku před úrovní konverzace. Jak můžete vidět, funguje to.

  Můžete také otevřít domácí podnikání od začátku pro školení nebo poradenství lidí přes internet.

  V současné době mnoho právníků, účetních a učitelů získává tímto způsobem dobré peníze. Existuje však ještě pokročilejší verze výdělků na jejich znalostech, je to vytvářet a prodávat jejich školení prostřednictvím internetu.

  Chcete-li dosáhnout zisku tímto způsobem, potřebujete:

  • vyberte téma, které jste obeznámeni;
  • zaznamenat na něm školení;
  • začít inzerovat tento kurz na internetu mnoha způsoby a získávat tržby z prodeje

  Výhodou tohoto druhu podnikání je, že jednou napíšete svůj výcvikový kurz a prodat mnohokrát.

  Obecně platí, že prodej informací na internetu ve formě technik a pokynů se nazývá infobusiness. Ty také můžete otevřít a vytvořit pro sebe hlavní zdroj příjmů.

  Obchodní myšlenka číslo 2. Zisk s pomocí sociální sítě Twitter (Twitter)

  Dnes má téměř každý člověk svůj vlastní profil v některé ze sociálních sítí. Ale málo vědí, že kromě zábavy a komunikace můžete vydělat dobře.

  To je z těchto příležitostí je obvyklé pro mnoho Twitter - sociální sítě pro výměnu krátkých zpráv až 140 znaků.

  Běžní lidé tráví svůj čas a peníze a inteligentnější lidé tuto sociální síť změnili na zdroj trvalého příjmu.

  Není žádným tajemstvím, že všude tam, kde lidé visí, jsou peníze.

  Koneckonců, naši uživatelé internetu jsou aktivní platitelské publikum. Tak proč nemáte nějaké peníze? A to je naprosto legální a nevyžaduje si vynikající znalosti.

  Stačí udělat několik správných akcí a získat první zisk. Již jsme napsali o tom, jak začít podnikat na Twitteru a získávat příjmy srovnatelné s průměrnou mzdou v Rusku. Přečtěte si náš článek "Jak vydělat peníze na sociální síti Twitter" a implementujte metody popsané v tomto článku.

  Obchodní myšlenka číslo 3. Zabýváme se zprostředkováním - vyděláváme na Avito.ru

  Zisk pomocí elektronických vývěsních tabulek je pro většinu lidí nejsnadnější a nejvíce přístupný.

  Potřebujete minimální počítačové znalosti, několik hodin denně a touhu pracovat pro sebe.

  Pomocí stránek, které se specializují na umístění bezplatných reklam, můžete vytvořit velmi výnosné podnikání.

  To lze provést ve třech etapách:

  1. Najít co prodávat
  2. Umístěte reklamu na web
  3. Přijměte hovor od kupujícího a prodávejte zboží

  Jako místo pro umístění reklam na prodej použijeme nejoblíbenější desku Avito (avito.ru).

  Zde jsou denně zveřejňovány stovky tisíc reklam a aktivní publikum na webu představuje desítky milionů uživatelů.

  Dokážete si představit, kolik potenciálních kupujících najdete zde?

  Za prvé, můžete začít s prodejem nepotřebných věcí, které máte doma, a pak umístit reklamy na prodej zboží a služeb, které ani nemáte k dispozici.

  Nevěřte tomu, že je to možné a chcete vědět, jak se to dělá?

  Sám jsem se snažil vynaložit rychlé peníze pomocí Avito, neříkám, že jsem se stal milionářem, ale podařilo se mi to za týden získat několik tisíc rublů.

  O tom jsem napsal samostatný článek "Jak vydělat peníze na Avito - 10 000 rublů na jeden týden."

  Obchodní myšlenka číslo 4. Pěstujeme od zaměstnance až po obchodního partnera

  Pokud pracujete v pronájmu, nemusíte se vzdát práce a nezávisle otevřít svou firmu. Můžete to udělat uvnitř společnosti, pro kterou pracujete.

  V případě, že vaše firma není příliš velká a jste jedním z klíčových specialistů, za určitých podmínek budete moci získat podíl na podnikání společnosti. To vám umožní nejen získat plat, ale stát se plnohodnotným řídícím partnerem na stejné úrovni jako současný majitel - váš generální ředitel.

  Je to možné, pokud přímo ovlivníte zvýšení zisku společnosti tím, že vaše akce.

  Staňte se nepostradatelným specialistou a je možné, že majitel firmy vám nabídne, abyste se stali jeho obchodním partnerem.

  Tuto metodu nabízí legendární ruský obchodník Vladimir Dovgan. Ano, budete muset tu tvrdě pracovat, ale bez rizika a skutečně od nuly se stát spoluvlastníkem již provozující společnosti.

  Dovgan sám cituje příklad člověka, který se stal spoluvlastníkem velkého řetězce restaurací v Moskvě, a předtím byl prostým šéfkuchařem v jedné z restaurací.

  Tento mladý muž se opravdu líbil, co dělá, byl profesionální ve vaření a zdvořilý hostům zařízení.

  Majitelé, kteří viděli jeho nadšení pro práci, ho nejprve povýšili na manažera restaurace a pak nabídli podíl na podnikání za to, že rozvinul jejich síť institucí a personálu vlaku.

  Nepamatuji si jméno tohoto člověka, ale teď se stal milionářem dolaru, ve skutečnosti neotevřel své podnikání, ale začal rozvíjet cizince.

  To je také dobrý způsob, jak začít podnikat, zejména pokud máte dobrou kariéru v malé nebo střední obchodní společnosti.

  Obchodní myšlenka číslo 5. Budování vaší firmy online

  Pokud jste v počítači dobrý, věděli, jak vytvořit internetové projekty nebo alespoň pochopit principy jejich fungování, pak jako způsob, jak začít podnikat od začátku, stojí za to zvážit internet.

  Můžete začít podnikat online dvěma způsoby:

  1. Na volné noze. Jedná se o firmu, která vám poskytne placené služby přes internet. Máte-li například profesionální dovednosti, kreslit krásné návrhy, psát texty profesionálně nebo mluvit programovacími jazyky, můžete si bez problémů vydělávat na globální síti. Přesněji je pravděpodobnější, že se nazývá práce na sobě. Přestože úspěšní pracovníci na volné noze vydělávají měsíčně od 500 do 10 000 dolarů.

  Můžete začít takto vydělávat na populárních nezávislých burzách Freelance (fl.ru) a Vorkzilla (workzilla.ru).

  2. Klasické podnikání na internetu. Není to tak snadné stavět plnohodnotné podnikání na internetu, je nejlepší jít po zbité cestě.

  Chcete-li to provést, stačí si přečíst článek, jak vydělat peníze na internetu. Tam jsem hovořil o tom, jak můžete vydělat na hrách, na společenských sítích, na prodeji informací z 50 000 rublů měsíčně a dal příklady skutečných lidí, kteří to již dělají.

  Toto uzavírá můj přehled podnikatelských nápadů. Doufám, že vám pomohou pohybovat se a začít si vydělat své první peníze.

  A teď je čas podělit se o své zkušenosti a zkušenosti se svými přáteli o zahájení podnikání.

  5. Moje vlastní zkušenost s zahájením podnikání od začátku v sektoru služeb

  Jak jsem psal dříve, otevřel jsem první podnikání za 19 let - to byla obchodní činnost (terminály pro přijímání plateb). Ano, peníze na to bylo zapotřebí. Pak jsem měl několik dalších projektů. Všichni nebyli v žádném případě spojeni s internetem.

  A tak asi před třemi lety jsme se svým současným přítelem a obchodním partnerem Vitalym otevřeli studio pro tvorbu webových stránek bez peněz peněz. Sami jsme se naučili, jak dělat internetové projekty doslova na cestách, ale nakonec, v několika měsících v našem studiu, abychom vytvořili weby, jsme získali asi 500 000 rublů.

  Samozřejmě jsem musel často pracovat s právnickými osobami, které převedely platby za služby bankovním převodem. Chcete-li to provést, museli jste buď otevřít vaši společnost, nebo pracovit přes někoho.

  Vybrali jsme druhou cestu, po dohodě s naším současným obchodním partnerem Evgeny Korobkem. Zhenya je zakladatelem a vedoucím vlastní reklamní agentury. Rozhovor jsem s ním, můžete ho vidět v článku o otevření reklamní agentury od začátku, materiál je zveřejněn na našich webových stránkách.

  Našimi prvními klienty byli známí podnikatelé.

  K našemu podnikání jsme zodpovědně zodpověděli a objednávky naplněné duší. Brzy působil efekt "z úst z úst", když naši spokojený zákazníci začali doporučovat našim známým.

  To nám umožnilo získat nepřetržitý proud zákazníků, a někdy jsme dokonce ani nerozdělovali objednávky. Tato zkušenost nám pomohla uvěřit v sebe, a dnes v naší hlavě je úplný obraz o tom, jak začít podnikat od začátku a zda je úspěšný.

  Chci si vzít na vědomí, že vývojem informačních technologií ve světě je dnes váš trh celá planeta!

  Neexistují žádné další vzdálenosti, jsou k dispozici žádné informace a nyní je mnohem jednodušší začít podnik než před deseti lety.

  Doufám, že všechny materiály tohoto článku vám pomohou udělat první krok k vašemu snu - svému vlastnímu podnikání, které se časem změní z malého domácího projektu na obrovskou společnost s celosvětovou reputací.

  Proto, drahí čtenáři, ujišťuji vás, všechno je ve vašich rukou, jen jednat, protože odvaha města bere!

  6. Reálný příběh o tom, jak můj přítel Misha pracoval jako bezpečnostní stráž a stal se podnikatelem

  Zde je jeden z mých oblíbených příběhů o skutečném podnikateli, který otevřel firmu od začátku. Koneckonců, slíbil jsem, že v tomto článku uvedu příklady v životě.

  Chcete vědět, jak se Michail stal podnikatelem z dělníka, otevřel si vlastní firmu, koupil si cizí vůz a byt?

  Před několika lety pracoval můj přítel Michail všude, kde je to možné: dělník na staveništi, nakladač, bezpečnostní stráž.

  Jedním slovem jsem neudělal tolik peněz a intelektuální práce. Všechno to začalo tím, že můj přítel strážil firmu, která prodávala stavební materiály. Jednoho dne k nim přišel klient, který chtěl koupit velkou dávku stavebních izolací, ale nebyl v sortimentu.

  Míša věděla, že jen 100 metrů od firmy, kde strážil, je další stavba, kde byl právě takový ohřívač. Vzal si kontakt od potenciálního zákazníka, vešel do tohoto obchodu večer a souhlasil s tím, že povede velkého klienta, pokud mu poskytne procento z nákupu, který dělali. Vedení tohoto obchodu souhlasilo a Misha pracovala jako manažer prodeje na volné noze a vydělala asi 30 000 rublů za jednu transakci (doporučení).

  A to byla částka rovnající se jeho měsíční mzdě!

  Michail si myslel, že je to zajímavá záležitost a finanční výsledek dohody mu dává důvěru. A tak přestal pracovat a začal souhlasit s různými firmami, že prodá své zboží. Vzhledem k tomu, že Misha již pracoval jako údržbář a bezpečnostní stráž v stavební firmě, také si vybral stavební výrobky na prodej: okna, dveře, kování, střešní krytiny a tak dále.

  Můj přítel prostě kráčel po staveništích města a nabídl své zboží. Něco, co koupil, něco ne. V důsledku toho Michael vytvořil sortiment nejpopulárnějších zboží a pochopil, jak správně jednat s mistry na staveništích.

  O dva roky později Mikhail otevřel svou firmu pro prodej stavebních materiálů a spojil svého bratra s touto činností. Předtím pracoval v Gorgasovi jeho bratr Kostya a obdržel obvyklý malý plat. Nyní jsou kluci poměrně úspěšní v prodeji a vydělávají dobře.

  Mimochodem, byl jsem ve své kanceláři více než jednou a několik let jsem Míšu znám. Tento příběh mi řekl.

  Otevření podnikání od začátku vyhneme se riziku ztráty peněz a to je nejdůležitější věc. Také začátek bez materiálních zdrojů vás učí, abyste se lépe rozhodli vydělat peníze. Koneckonců, pokud můžete získat zisk bez investování, pak s penězi a ještě více, abyste se mohli stát úspěšným podnikatelem.

  Závěrem doporučuji podívat se na krátké video od Business Youth o klíčových dovednostech podnikatele:

  Drahí přátelé, to je všechno. Pokud se vám tento článek líbil, vložte ho a nechte své názory na toto téma v komentářích.

  Uvidíme se v následujících článcích a hodně štěstí s vaší firmou!

  Ohodnoťte článek a nechte komentáře níže, budu vám za to vděčný.