Obchod bez příloh nebo od nuly: 100 nejlepších nápadů

V souvislosti s finanční krizí, kdy počet pracovních míst klesá, ale spotřebitelské a služby zůstávají v poptávce, myšlenka na zahájení vlastního podnikání bez velkých investic nebo dokonce podnikání od začátku zaujímá mysl obyčejných občanů.

Touha hledat příležitosti pro další příjmy je důležitým důvodem pro nalezení aktivit bez kapitálových investic. Přínos takového podnikání lze považovat za minimální počet rizik a pokud se osoba domnívá, že je v určité oblasti silná, bude to sloužit jako dodatečná záruka úspěchu nového podniku.

Podnikání z celé nuly - je to tak?

Ne, tato činnost se nestane. V každém případě budete muset investovat:

 1. Vzdělávání.
 2. Pokud není vzdělání - čas.
 3. A v každém případě - velké nadšení.

Existuje názor, že všechny navrhované nápady pro začátečníky nejsou obchodní, nýbrž řemeslné. Neexistují však žádné další možnosti při nulovém startu. Nemáte-li žádné finanční prostředky na zaměstnance, musíte být samostatně výdělečně činný. A pouze díky růstu podnikání, vlastním dovednostem, dovednostem a příjmům bude možné delegovat některé funkce na někoho jiného. Navíc velmi často "dospělí" podnikatelé malé sféry jsou nuceni vytvářet léta přiměřenou náhradu za sebe. To je specifičnost malých podniků. Malé podnikání je způsob života. Sen, že za pár let se ozubená kola budou otáčet bez vaší účasti - alespoň naivní.

V tomto materiálu jsou shromažďovány osvědčené nápady, ve kterých můžete stále najít své místo. Přemýšlejte o tom, jaká je vaše chuť mezi masami stejného a dopředu. Každá z těchto myšlenek dokonale zapadá do požadavků "nízkého startu".

Typy podnikání, které můžete začít bez velkých investic

Uvedeme alespoň 100 nápadů, které nám umožní organizovat malý podnik bez zbytečných investic. Neexistuje jasné rozdělení na jednotlivé skupiny, ale pro lepší pochopení oblasti, ve které se můžeme pohybovat, přijmeme podmíněnou klasifikaci podle typů:

 1. Služby. Tato odrůda zahrnuje poskytování pomoci a služeb v jakékoli oblasti a může být spojena se základním vzděláním, které má člověk nebo je v zcela odlišné sféře;
 2. Práce na internetu. Síťové podniky se velmi rychle rozvíjejí a jsou rozšířené kvůli neustálému rozvoji technologií a pronikání síťových služeb do všech sfér lidské činnosti;
 3. Výroba zboží. Tato skupina zahrnuje samoobslužné možnosti podnikání s přitažlivostí počátečního kapitálu, který bude zapotřebí k nákupu potřebného vybavení a nástroje pro výrobu vybraného zboží;
 4. Ručně vyrobené. Další oblast, která se stává stále oblíbenějším, jelikož zboží vyráběné ručně je v neustálé poptávce široké škály spotřebitelů;
 5. Autoservis. Průmysl, který rovněž neztrácí svou poptávku, protože počet osobní silniční dopravy roste každým rokem a vyžaduje pravidelnou údržbu automobilů;
 6. Obchod. Rozmanitost, která neztratí svou relevanci, protože pokud budou ve společnosti existovat komoditní a peněžní vztahy, dojde k obchodu. Jediným rysem tohoto druhu činnosti je neschopnost bez počátečního kapitálu;
 7. Hra na burze. V síti se nabízí velké množství výměnných míst, které se účastní tvorby peněz na rozdíl v kurzech akcií, komodit nebo měn. Úspěšné vedení takového podnikání vyžaduje nejen povrchní pochopení procesu, ale hlubší znalost ekonomiky, která se stane skutečným obchodníkem. Nejčastěji jsou tyto druhy obchodů nabízeny uživatelům s minimálním počátečním kapitálem, který se snaží přilákat potenciální hráče.

Služby

 1. Doučování nebo placené konzultace. Požadavek: dostupnost vzdělání a příslušné literatury, nákup, který bude potřebovat asi 10 tisíc rublů.
 2. Kosmetický salon pro zvířata. Mnoho lidí je ochotno zaplatit spoustu peněz za vzhled svých psů nebo koček. Přílohy zakoupí stříhací stroj, jehož cena začíná od jednoho a půl tisíce rublů.
 3. Opravy počítačů. Pro rozvoj podnikání vyžaduje znalost PC a sadu šroubováků.
 4. Fotografické služby. Každá svatba nebo oslava vyžaduje přítomnost fotografa. Nákup drahého zařízení (cena od 35 000) a dostupnost barevné fototiskárny (cena od 2500) to umožní. Znalost "Photoshopu" je vítána;
 5. Pěší chůze. Další věc, která nevyžaduje žádnou investici, jsou služby pro chůzi domácích mazlíčků, jmenovitě psů. Ne každý člověk, který má zvíře, má dostatek volného času na plnou procházku.
 6. Služba "manžela za hodinu". Díky velkému zaměstnávání mnoha mužů v práci nemají dostatek času na to, aby si dělali domácí úkoly. S dostatečnými dovednostmi v elektrickém, tesařské, truhlářské, mohou být nabízeny na základě takových případech v domácnosti, které budou potěšeni u dveří opraveného nebo opraveného klempířské;
 7. Opravy domácích spotřebičů. Chcete-li uspořádat takový případ, potřebujete znalost základů elektrotechniky a strojírenství, stejně jako schopnost číst schematické diagramy;
 8. Soukromá sauna. Tato možnost je vhodná pro ty, kteří žijí v soukromém sektoru. Zůstává jen vybavit si vlastní lázně a zajistit, aby byl vhodný pro návštěvníky. Dále zůstává pouze rozvíjet koncepci reklamy;
 9. Masáž. Bývalí absolventi lékařských univerzit mohou být doporučeni, aby se zapojili do tohoto typu služeb, jako je masáž. Náklady na kurzy se pohybují od 8 do 9 tisíc rublů a jejich doba trvání bude 2-3 měsíce;
 10. Čištění koberců doma. Pro realizaci je nutné získat kvalitní prací vysavač (15000 rublů) a parník (od 5000 rublů).

Automobilové podnikatelské nápady

Mezi nejlepší nápady v automobilovém průmyslu patří následující položky:

 1. Montáž. Můžete otevřít svůj vlastní bod montáží. Minimální požadavky - přítomnost vlastní garáže, sada nástrojů (cena 30 tisíc rublů).
 2. Mytí aut. Další věc, kterou lze také uspořádat v garáži. V počáteční fázi budete potřebovat mini-mytí a v budoucnu, když se rozšiřujete, můžete přemýšlet o nákupu profesionálnějšího vybavení pro mytí auta. Náklady na prodej činí 15 000.
 3. Malířské a narovnávací služby. Nehoda není neobvyklá a ve většině případů je nutné provést s vozem vhodné kosmetické činnosti včetně zpracování místa nárazu a malby. Náklady na barvu od 400 rublů na litr, brusky od 1500 rublů.
 4. Ladění. Mnoho lidí, kteří chtějí, aby své auto neobvyklé, ale ne všichni mají tuto schopnost. Za přítomnosti těch, kteří jsou schopni opravit auto, můžete otevřít vlastní tuningové studio.
 5. Šití obalů. Služba, která nevyžaduje významné investice, ale může přinést dobrý zisk. K organizaci tohoto druhu činnosti budete potřebovat šicí stroj (cena od 8000) a určitý materiál (od 450 rublů na metr).
 6. Obnova pneumatik. Další koule, která se může také stát populární, je obnovení běhounu pneumatiky a odstranění drsnosti. Chcete-li začít, bude trvat asi 10-15 tisíc na nákup zařízení.
 7. Pronájem garáže nebo auto k pronájmu.
 8. Taxi. S vlastním automobilem můžete provádět soukromou dopravu, stačí se zaregistrovat do aplikace Uber a začít vydělávat.
 9. Demontáž náhradních dílů. Ne každý motorista si může koupit nový náhradní díl. Právě na tom je postavena koncepce této myšlenky. Nákup zlomených nebo starých strojů pro jejich následnou demontáž může v budoucnu přinést dobrý zisk.
 10. Autoservis. Tato myšlenka předpokládá poskytování tradičních oprav. V závislosti na vlastní kvalifikaci můžete organizovat složitější typy oprav.

Zisk na internetu

 1. Psaní textů. Copywriting nebo přepis může být vynikajícím zdrojem dodatečných příjmů. Tato firma nevyžaduje investice, vyžaduje se pouze přístup na internet a počítač.
 2. Vytváření vlastních stránek. K organizaci těchto aktivit je zapotřebí znalosti v oblasti programování a budování stránek.
 3. Psací software pro počítače nebo telefony. Další verze, která je spojena s psaním počítačových programů nebo softwaru pro telefon. Bude to trvat nejméně rok.
 4. Prodej věcí na Avito. V tomto případě se budete muset zaregistrovat na webu. Můžete začít s prodejem vlastních věcí, v budoucnu s dostupností kapitálu, můžete koupit věci a prodat je trochu dražší.
 5. Aktivní propagační systém. Tato možnost znamená výnosy z kliknutí, ale okamžitě by se mělo říci, že tento druh činnosti nepřináší hmatatelný příjem.
 6. Propagace služeb přes internet. Prostřednictvím globální sítě můžete úspěšně prodávat nejen vaše texty, ale také grafické práce, překlady, designové projekty.
 7. Infobusiness. Druh nápadu, který spočívá v prodeji informací prostřednictvím internetu. Informace jsou stránky, audio-video nahrávky, e-knihy, software.
 8. Na volné noze. Vzdálená práce je další oblíbená forma získávání na internetu. V takovém případě můžete zajistit telefonní operátor, manažera prodeje a dokonce i účetního.
 9. Průběh ankety. V síti je velký počet služeb, které nabízejí malou odměnu za provádění hlasování v síti.
 10. Zisk na fórech. Mnoho fór získává lidi, kteří vedou určitou větev a podporují "živost" zdroje. Pro tyto služby mají nárok na odměny.

Pro ženy

 1. Organizace svátků. Jedna z odrůd vlastního podnikání, která se může stát dobrým zdrojem příjmu. Nejdůležitější je správně a správně mluvit a psát dobré skripty;
 2. Hlídání dětí. Obvykle podnikatelský nápad žen, který nevyžaduje investice. Hlavním požadavkem je schopnost léčit děti;
 3. Služby v oblasti krásy. Tato oblast zahrnuje manikúru, pedikúru, make-up nebo kadeřnictví. Ve formě počáteční investice můžete určit nákup potřebného inventáře, jehož náklady budou činit až 15 tisíc rublů;
 4. Soukromá mateřská škola. Další služba, která koreluje s prací chůvy. Chcete-li otevřít vlastní školku, budete potřebovat apartmán;
 5. Sklizeň okurky a džemů na prodej. Vaření je výsadou ženy, takže sklizeň zeleniny a bobulí na zimu může být skvělou volbou pro získání dodatečných příjmů. Cena plechovek je v rozmezí 15 až 20 rublů za plechovku, víko stojí 1 rubl;
 6. Služby v oblasti údržby dokumentace. Ženy jsou úzkostlivější a pozornější než muži. Proto se dokumentační služby pro společnost mohou stát způsobem, jak generovat další příjmy;
 7. Šití oděvů. Pokud máte schopnosti šití a vhodného vybavení, můžete uspořádat vlastní malý ateliér. Současně nemusíte nakupovat tkaniny, protože můžete šit z materiálu zákazníka;
 8. Šití ložního prádla a záclon. Další možností, která je spojena se šitím, je pouze v tomto případě, že budete muset investovat, abyste koupili materiál (od 500 rublů na metr);
 9. Vedení mistrovských tříd. Schopnost dělat něco s vlastními rukama se může stát zdrojem příjmů nejen z prodeje zboží, ale také z prodeje vlastních dovedností vyučováním ostatních;
 10. Síťový marketing. Taková oblast činnosti zahrnuje účast na přidruženém programu jednoho z výrobců organizujících distribuci prostřednictvím síťových marketingových služeb. Nejčastěji se jedná o výrobce kosmetiky. Bude to pro ženy snadnější prodávat kosmetiku než pro muže.

Prohlížení videa

Materiál od společnosti To Biz se zabývá nejnovějšími myšlenkami roku 2017 a autoři tvrdí, že tyto myšlenky jsou opravdu slibné, pracují, ale ještě se nestaly příliš konkurenceschopnými.

Výroba

Výrobní sféra obsahuje velké množství různých myšlenek, ale stojí za to být připraveno, aby bylo zapotřebí určité množství základního kapitálu.

 1. Obnova nábytku. Počáteční investice budou spočívat pouze v nákupu nástroje (1500 rublů) a materiálu, například laku a prvního nátěru (ze 120 rublů kg).
 2. Soustružnické práce. Někdy mohou farmy potřebovat kovové součásti pro určité velikosti, které nemohou být zakoupeny v obchodě. V tomto případě bude výstupem jejich výroba na požádání. Přítomnost soustruhu a schopnost pracovat na něm může být výchozím bodem této práce.
 3. Výroba proutěného nábytku. V tomto případě budete potřebovat schopnost tkát z vinné révy. Tento nábytek je ve vysoké poptávce, což vám umožní rychle získat investice.
 4. Výroba barevných štěrků. V tomto případě stačí koupit jednoduchý drcený kámen (od 800 rublů tunu) a barvu (od 300 rublů). Sutra je dále jednoduše překreslena a zabalena do pytlů (cena pytle 4,5 rublů za kus).
 5. Výroba kombinézy. Investice se uskutečňují při nákupu šicího vybavení (od 12 tisíc rublů), speciálních tkanin (od 300 metrů rulů) a dalšího příslušenství (šavrony stojí od 5 rublů za kus).
 6. Výroba dřevěných hraček. Poptávka po tomto produktu je diktována jeho šetrností k životnímu prostředí. Za prvé, budete muset zakoupit software, materiál a příslušný nástroj.
 7. Poskytování kovářských služeb. Kované předměty jsou vždy v ceně, zejména ty, kteří žijí ve svém vlastním domě. Investice budou spočívat v nákupu kovadliny (ze 40 tisíc rublů) a kovového šrotu pro přetavování. Horn může být vyroben samostatně.
 8. Řezání skla. Často existuje potřeba řezání skla podle jednotlivých rozměrů. V takovém případě je třeba otevřít podnik, potřebujete pokoj, skleněnou řezačku a "rovné" ruce.
 9. Výroba vyřezávaných předmětů. Řezání dřeva přitahuje pozornost a je v zájmu potenciálních kupujících těchto výrobků. K realizaci této myšlenky je zapotřebí pouze dostupnost dovedností a malé množství materiálu.
 10. Výroba kožených bot. Valenki - nejlepší boty pro drsnou zimu. Chcete-li otevřít svou vlastní výrobu, potřebujete znalost technologie plstění a dostupnost materiálu.

Kreativní nápady

Některé obchodní myšlenky mohou být zpočátku zaměřeny na dosažení výsledku, protože se vyznačují tvořivostí a neobvyklostí.

 1. Výroba koláčů. Nemáme na mysli jednoduše pečení jednoduchých cukrářských výrobků, ale dorty na individuální objednávku pro konkrétní případ. Pro otevření výroby vyžaduje dovednost a nákup složek (náklady na dort začíná na 350 rublů).
 2. Cvičení fotografování a natáčení videa z ptačí perspektivy. Taková služba není široce využívaná, ačkoli druhy, které jsou získány z drones jsou zachyceny svou krásou. Za prvé, budete muset koupit skutečné quadrocopter a videokameru (na čínském obchodování podlaží cena začíná od 15 tisíc rublů), a také se naučit, jak to spravovat.
 3. Kosení trávníku. Musíme okamžitě říci, že tato práce má sezónní charakter. Jako start-up investice byste si měli koupit kosačku na trávu nebo motorku (od 6000 rublů).
 4. Hotel pro zvířata. V případě odjezdu před každým majitelem psa nebo kočky vzniká otázka jejich umístění. V takových případech je užitečný speciální hotel. Na pronájem budov a nákupních buněk a "zvířecího doprovodu" bude zapotřebí startovací kapitál.
 5. Chov raků. Varené langusty jsou nejlepší svačinkem pro pivo. Stačí je vařit živý, což je nemožné při nákupu rakoviny v obchodě, kde se prodává zmrazené. Chov raků bude vyžadovat investice do nákupu žen (cena od 8 rublů za kus) a pronájem příslušného bazénu.
 6. Organizace společných her. Existuje mnoho společných her, například mafie, které mají velké množství fanoušků. Na tom můžete uspořádat malý podnik, který bude organizovat a provádět podobné hry.
 7. Šití oblečení pro domácí zvířata. Další neobvyklý nápad, který může najít jeho realizaci v moderní realitě. Za prvé budete potřebovat dostupnost šicích zařízení a schopnost šití.
 8. Organizace party v autobusu. Vytvořte malý autobus z pravidelného autobusu - je to velmi zajímavé a neobvyklé. Současně budou náklady na pronájem vozidla (od 1000 rublů za noc) a nákup příslušných potřeb.
 9. Ekologická zahrada na parapetu. Mnoho lidí monitoruje kvalitu výrobků a upřednostňuje organické a čisté zboží. Můžete začít s rostoucí cibulí, petrželkou nebo koprem na vlastním okenním parapetu s následným prodejem. Investice budou spočívat pouze v nákupu osiva (z 50 rublů sáčku semen).
 10. Razítko pamětní a upomínkové mince. Pro provádění různých akcí a soutěží je zapotřebí, aby mince nebo medaile se staly variantou daru. Náklady na stroj pro výrobu těchto výrobků je od 7 tisíc rublů, a se správnou reklamou od zákazníků nebude uvolnění.

Domácí podnikání

Sedět doma také najít způsoby, jak vydělat peníze. Většina domácích nápadů je spojena s ručně vyráběným průmyslem.

 1. Fusing. Různé techniky pro výrobu suvenýrů ze skla. Technika připomíná vitráže. Chcete-li vytvořit produkty v technice fusing, budete potřebovat dovednosti a touhu učit se.
 2. Jedlý suvenýr. Můžete si vyrobit sladké suvenýry, které mohou být darem pro nezapomenutelný den nebo narozeniny. K výrobě budete potřebovat nákup forem a zásoby čokolády (1500 rublů na kilogram).
 3. Ruční mýdlo. V tomto případě nepotřebujete zvláštní dovednosti a sada na výrobu domácího mýdla se prodává v běžných obchodních hračkách (ze 150 rublů).
 4. Svíčky. Kromě mýdla doma můžete vyrábět svíčky. Pro tyto účely, vhodné pro obyčejné penny svíčky, které stačí tát.
 5. Měkké panenky. Jedná se o výrobu panenky-tildes, které získaly v poslední době popularitu. Investice budou zahrnovat nákup sinteponu na balení (100 rublů na metr) a každý majitel odřízne úseky tkanin v domácích koši.
 6. Chov domácích zvířat. Páni, kteří chovají zvířata a jsou jim schopni pečovat, mohou chovným kočkám nebo psům přinést zdroj příjmu (náklady na krmivo pro jedno zvíře budou od 2500 za měsíc).
 7. Květinové květiny. Pokud jde o chov, zvířata mohou být nahrazena květinami v květináčích. Počáteční investicí bude nákup malých květin (150 rublů za kus), které budou muset v budoucnu růst do dospělých kopií vhodných k prodeji.
 8. Digitalizace videa. Mají starý videorekordér doma, počítač se sadou speciálních programů a video dovedností, můžete digitalizovat záznamy z videokazet, které jsou jistě v mnoha domácnostech. Pro možnost zachování nezapomenutelného natáčení budou lidé připraveni platit peníze.
 9. Masky pro spaní. Další odvětví domácího obchodu, jehož výsledky jsou populární, ale samotný nápad nebyl příliš rozšířen. Investice jsou minimální a spadají do nákupu textilií.
 10. Grumming. Péče o domácí mazlíčky se může stát výnosným podnikem, který nevyžaduje žádné náklady, protože každé plemeno psa nebo kočky vyžaduje dodržování exteriéru, ale nikoli všichni pronajímatelé dokážou sami.

Nápady pro rok 2017

Každý rok se objevují nové typy obchodů, jejichž cílem je přinést malý, ale příjemný a schopný uspokojit potřeby společnosti.

Chov kalifornských červů. Takové podnikání, které nevyžaduje značné výdaje (cena jedné rodiny za rozvod bude 2500 rublů), vám umožní získat dvojí zisk - na prodej červů a pozemků.

 • Outsourcing. Outsourcingové služby se každým rokem stále více a více poptávají, protože firmy, zejména malé, raději ušetří počet zaměstnanců a přitahují odborníky zvenčí, aby vykonávali určité činnosti.
 • Keramická květinářství. Nový druh ručně vyrobeného umění, který spočívá v vytváření jedinečných a krásných kytic z hlíny a slídy. To se můžete dozvědět pomocí hlavních tříd, které jsou umístěny na webu.
 • Vločkování. Navíjení je jedinečná technika pro vytvoření sametového povrchu. Současně tato technologie může příjemně dotek připomínat vzhled nějakého objektu, od krytu po telefon a končící podlahou.
 • Vytvořte foton. Podstatou této myšlenky je uspořádání tematického fotozóna s příslušným doprovodem pro fotografickou schůzku nebo individuální fotografování lidí.
 • Halochamber. Nedávno se ekologická situace zhoršuje a objevuje se velké množství lidí s plicními nemocemi. Halo komora, kde osoba dýchá terapeutické soli, je metoda prevence respiračních onemocnění. Cena soli bude od 1000 rublů za tunu.
 • Prodej dárkových karet. Pro organizaci aktivit bude nutné uzavřít dohodu s velkými obchodními sítěmi a začít vyrábět plastové dárkové certifikáty pod svou značkou.
 • Pátrání po městě. Různé masové hry, které se za poslední rok staly velmi populárními. Pro organizaci tohoto by měla být kreativní a počáteční kapitál pro pronájem místnosti (od 1500 rublů za noc) a nákup doprovod (od 5000 rublů).
 • Účast v partnerských programech. Nejvýhodnější z hlediska zpeněžení je účast na partnerství YouTube, která vám umožňuje vydělávat peníze umístěním reklam.
 • Prodej domén. Podnik, který může přinést miliony. Spodní řádek si rezervuje název domény, který je podobný nebo podobný psaní s populárními názvy zdrojů. Chyba uživatele při zadávání bude mít za následek zásah na webu, což je přínosem pro potenciálního inzerenta.
 • Nápady v krizi

  V důsledku krize byste měli vybírat nápady pro podnikání v oblastech, které zůstávají v poptávce i s nedostatkem potenciálních zákazníků.

  Pronájem banketové haly. Dokonce i když je všechno špatné, lidé nepřestávají slavit výročí a oslavovat svatby, což vyžaduje přítomnost malé banketní haly. Pronajmeme si pokoj a pořádáte slavnosti až o víkendech získáte peníze.

 • Neil bar. Otevřete si svůj vlastní kosmetický salon je drahý a umístěte malý bod, kde každá žena může velmi snadno dostat služby manikérky. Umístění takového stojanu do obchodního centra zvýší obrat zákazníků.
 • Mobilní hot dogy. Tam je člověk nikdy nezastaví a vytvoření mobilního jídelního bodu, jehož specializací bude výroba hot dogů, může přinést dobré zisky.
 • Péče o starší lidi. Ne každý má příležitost starat se o starší rodiče nebo příbuzné, a dát je do sociálního přístřeší bude také zločin. V takovém případě může být poskytnutí pomoci v takové situaci zdrojem podnikání.
 • Udržujte svůj vlastní blog. Podnikatelský nápad, který nevyžaduje žádné náklady. Chcete-li jej implementovat, musíte vytvořit kanál na YouTube a mít znalosti v určité oblasti, které budete muset sdílet s odběrateli.
 • Výroba klíče. Jednoduché podnikání, které se stane zdrojem cesty malého, ale stabilního příjmu. Investice budou přibližně 5-10 tisíc rublů.
 • Opravy obuvi. Nejčastěji se opravy obuvi spojují s výrobou klíčů, což zvyšuje ziskovost podniku.
 • Úklidové služby. Čistič je potřeba všude. Mnozí bohatí lidé pronajmou soukromí čističe, aby se vyhnuli placení za služby agentury.
 • Oprava mobilních telefonů. Teď i děti mají mobilní telefony, které se pravidelně rozpadají. Chcete-li otevřít bod, musíte si pronajmout malý pokoj, koupit sadu nástrojů a mít znalosti v oblasti elektroniky.
 • Doručení domácích večeří. Myšlenka poskytnout každému, kdo chce jíst lahodnou, uspokojivou, ale nenákladnou, může s dobrou realizací přinést dobrý příjem.
 • Myšlenky na podnikání v Moskvě

  Těžko překvapit metropolitní veřejnost a trh je tak otrávený, že jsou potřebné nějaké myšlenky, které ještě nejsou příliš rozvinuté nebo mají konkurenční výhody.

  1. Servis dopravní zácpy. Mnoho kilometrů dopravních zácp, ve kterých lidé stojí hodiny, se mohou stát zdrojem příjmů. Pro realizaci této myšlenky bude vyžadovat koloběžku (z 12 000 rublů) s lednicí pro malé automobily (1500 rublů). Lidem, kteří jsou v dopravní zácpě, lze nabídnout občerstvení, rychlé občerstvení a občerstvení.
  2. Kurýrní služba. Obyvatelé kapitálu jsou líní a neradi jdou nezávisle na parcelách nebo nakupování, a očekávají, že vše, co si objednali, bude přineseno, takže kurýrní služby jsou velmi žádané v hlavním městě.
  3. Vending masáž. Prodejní automat pro umístění káv a sladkostí nepřekvapí někoho. A umístění masážního křesla (cena 35 tisíc rublů) v nákupním centru, kde si každý může užít relaxační procedury, se může stát zdrojem příjmu.
  4. Chov akvarijních ryb a krevet. Aquaristika vstoupila do světa velkých kanceláří, kde se stala normou přítomnost exotického akvária. Můžete začít chovat ryby nebo krevety a hledat způsoby, jak je realizovat.
  5. Expresní termíny. Život v metropoli nepředpokládá dostupnost času pro úplné datum a budování dlouhých vztahů. Podstata metody spočívá v pronájmu malého pokoje, kde budou uspořádány expresní návštěvy pro 10 párů. Během večera budou lidé mít příležitost komunikovat a poznat se blíž.
  6. Reklama na opěrkách hlavy. Přítomnost velkého počtu dopravních cest a malých dopravců umožní získání reklamních jízdenek na opěrkách hlavy. Za prvé, budete muset vyhledat inzerenty, uzavřít smlouvu s dopravcem a tištěnými reklamními materiály.
  7. Sušičky na zemi nebo samoobslužné prádelny. Taková služba bude populární v oblastech, kde je mnoho ubytoven, malých vesnic nebo jen ve spánku. Za prvé, můžete si koupit pouze jedno auto (z 12 tisíc rublů) a zaplatit za pronájem pokoje.
  8. Čerstvě vymačkané šťávy. Na vlně nadšení pro zdravou výživu může být prodej čerstvě vymačkaných šťáv zdrojem stabilního příjmu. Jediná věc, která by zlepšila ziskovost, je nejlépe otevřít několik bodů najednou. Náklady na box pomeranče začíná od 300 rublů, a odšťavňovač bude stát 6-8 tisíc.
  9. Coworking. Myšlenka shromažďovat lidi z různých profesí na jednom místě za účelem uspořádání obecného brainstormingu je zcela nová. V hlavním městě jsou jen tři centra spolupráce. K organizaci aktivit bude nutné pronajmout pokoj a jeho vybavení pro potřeby lidí, kteří se shromažďují.
  10. Automatické čištění bot (cena od 15 tisíc). Další typ podnikání, který se může stát zdrojem stabilních příjmů. Ne každý člověk vyčistí boty ráno před odjezdem, ale na cestě k práci stráví několik minut, aby boty nebo boty leskly čisté a lakované.

  Několik příkladů investic a podmínek návratnosti podnikání

  Hlavní věc, která se bude týkat každého, kdo se rozhodne otevřít vlastní podnik, je částka investice a doba návratnosti projektu.

  Top 10 nápady pro podnikání bez příloh

  Online článek o zahájení podnikání od začátku - je to efektivní?

  Mnozí úspěšní a zvyklí hledat své lidi přemýšleli o možnosti otevřít své podnikání bez investic. O čem bude tento článek? Co vám přinese? Pokud chcete ušetřit svůj čas právě teď, vždycky stojí za to vědět, co vám nabízí číst.

  Řekneme vám o tom, jaký podnik lze otevřít bez investic, jak jej otevřít, zda je možné otevřít doma a zda je třeba začít kapitál obecně. Uvidíte nejméně deset účinných a osvědčených způsobů, jak vám pomoci otevřít vaši firmu a nakonec začít vydělávat.

  Opatrně dodržujte všechna naše doporučení a úspěch vás nebrání!

  Podnikání pro chudé, podnikání od začátku - jaké jsou výhody?

  1. Především zhodnoťte své schopnosti: nebudete muset vynaložit peníze na pronájem pokoje, skladu, auta, benzínu a silnici jako celek. To znamená, že máte více šancí zůstat v černé. Všechny úspory, které můžete vynaložit, jak chcete, včetně jejich využití k rozšíření vašeho podnikání, což bude dvojnásobně efektivnější.
  2. Budete potřebovat téměř žádné právní znalosti a rozruch s papíry. Nebudete muset neustále koordinovat všechno s ostatními lidmi, budete méně závislí na rozhodnutích jiných lidí. Kromě toho budou organizační otázky a dohody omezeny na minimum.
  3. Neohrožujte svobodu, máte méně pravděpodobné, že uděláte vážnou chybu ohledně požadavků státu na podnikání, což znamená, že budete v bezpečí před daňovými a jinými službami. Ale než začnete, podívejte se na možná rizika, možná to stojí za to nějak chránit sebe?
  4. Nejdůležitější věc je, že nepřeplatíte! Dokonce i když utratíte peníze za některé malé a drobné věci, jako je kancelář, pak s náležitým přístupem se s největší pravděpodobností splácí se zájmem.

  Malé podnikání bez příloh - co musíte pamatovat, než začnete?

  • Nejprve nastavte správně cíl. Co chcete od takového podniku dosáhnout? Mnoho lidí mylně vynaložilo velké naděje na nové podnikání, aniž by vědělo, jak dobře jsou schopni disponovat kapitálem, organizují proces vydělávání a tak dále. Jaký je správně formulovaný cíl? Musíte se pokusit. Jedná se o jedno z nejdůležitějších pravidel. Ale proč? Je to velmi jednoduché.
  • Pokud jste se nikdy nepodíleli na vlastním podnikání, ale najednou jste o tom přemýšleli a rozhodli jste se, že nechcete zaplatit a spálit svou peněžní částku, udělali jste to správně. Opravdu, než se pokusíte o něco nového, je třeba pečlivě zkontrolovat možnosti, které vám zaručují snazší cestu ke snu a nejmenšímu riziku. Je to podnikání bez investic do domácnosti, které pomáhá lidem při plnění jejich silných stránek.
  • Přizpůsobte se psychologicky, připravte se na všechny obtíže. Myslíte si, že to není pro každého, kdo by otevřel podnikání? Nebo že bude tak obtížné, že nemůžete zvládnout? Možná, ale vy se můžete vyzkoušet a být v budoucnu jistější a neměli byste se předem vzdát.
  • Neměli byste najímat investory a přijímat z nich velké částky, zvláště pokud právě začínáte. Myslíte, že můžete přesně získat všechny náklady a vrátit peníze investorovi se zájmem, který mu byl uložen?
  • Jakýkoli malý podnik je malý podnik. Nepokračujte nemožným, věnujte si čas na získání celosvětové slávy, nastavte si obrovské cíle. Účelnost a ambice jsou vždy oceňovány, ale v tomto případě stojí za to být obezřetnější.
  • Zamyslete se nad riziky a ztrátami. Bude čas strávený tím velmi cenným? Jste připraveni na ni utrácet a nervy, sílu? Pokud ne, zvážíte vše znovu.
  • Jsou lidé ve svém prostředí, kteří již otevřeli své domácí podnikání? Pokud ano, kontaktujte je, požádejte je o radu, položte otázky, které vás zajímají. Možná vás budou pozitivně nastavit, nebo se mohou dohodnout, že budou dohlížet na tento proces, pomáhat vám při cestě podnikání a napravit vás na cestě.

  Jaké jsou vaše vyhlídky a jak začít podnikat bez kompetentního investování?

  Mnoho lidí spěchá na jakýkoli druh výdělku, snaží se izolovat hodně z tohoto užitečného.

  Ale je to možné? Samozřejmě že ne. Vždy je třeba pečlivě zvažovat vaše rozhodnutí, jinak se podnik může snadno obrátit na solidní ztráty. Tak co si vybrat? Jaké místo obsadit? Pokud ještě nejste přesvědčeni o svých schopnostech, pak hodit na nejpopulárnější nestojí za to. Přemýšlejte, koneckonců v takových oblastech je většina lidí již zapojena, což znamená, že budete mít spoustu konkurentů, kterým se nemůžete vyhnout. V každém případě to přinese mnoho ztrát: snížíte ceny, přizpůsobíte se ostatním a pod klientem, kteří budou mít bez tebe široký výběr.

  Nezapomeňte, že musíte najít místo pod sluncem, které jen slibuje, že přinese úspěch. K tomu je třeba pečlivě sledovat společenský život a trendy doby.

  Co vám zaručuje nedostatek počátečního kapitálu? Budete trochu obtížnější než lidé, kteří to mají. Stačí, když máte otázky týkající se organizace sami.

  Posoudit své schopnosti

  Na čem jste dobrý? Možná máte koníček, který vám přináší potěšení nebo práci, ve které jste profesionál? Přemýšlejte a zapište, jak se může oblast, kterou jste obeznámená, proměnit v komerční a generovat příjem, jaké nápady a plány máte. To je velmi důležitý krok, protože další znalosti se stanou obrovským přírůstkem na trhu.

  Metoda 1: EGE příjmy

  Přemýšleli jste někdy o tom, kolik dětí každý rok? Všichni tito jsou absolventi, kteří budou muset absolvovat všeobecnou zkoušku pro přijetí na vysoké školy a technické školy. Tak proč nezískat na USE, OGE, GIA a dokonce i nový VPR? Pokud si stále pamatujete na učební osnovy nebo jste učitelem, pak vám tento druh příjmů vyhovuje. Je to velmi populární, ale můžete obejdete svou soutěž s vlastními dovednostmi. Pokud vidíte potenciál v sobě, ale nejste si jistí, že budete schopni něco naučit dítěte, vyberte oblast, předmět a připravte se na to sami. Obnovte své dovednosti a získávejte zkušenosti, což znamená, že se s touto záležitostí budete moci vypořádat. Tam je vždy možnost podívat se zdarma lekce, stahovat manuály, rozhovor známých učitelů, nebo se připravit s jiným učitelem. Ale po výuce můžete neomezeně sdílet své znalosti se studenty.

  Můžete se přímo zabývat doučováním. Zeptejte se svých přátel, možná mají děti, které potřebují pomoc v jakémkoli předmětu? Pokud takové známosti neexistují, pak se podívejte na internet, a pokud získáte dobrou pověst, můžete získat bezplatnou reklamu, protože vám o tom bude řeč o slovo ústní. Reklama může poskytnout i škola, pokud jste v ní učitel. Takže s dobrými ponaučeními rozšiřujete pozitivní názor na sebe, takže studenti, kteří to řeknou svým rodičům, vám poskytnou bezplatnou reklamu.

  Kolik můžete vydělat tady? Vše závisí na zvolené oblasti, dovednostech a dovednostech. Po dobu šesti měsíců od jedné osoby je celkem možné vydělat patnáct nebo šestnáct tisíc rublů. A pokud se zapojíte do skupin, příjmy se zvýší na sto padesát tisíc a více.

  Metoda 2: Šití oblečení doma

  Tato metoda je ideální pro všechny začátečníky, kteří vědí, jak udržet jehlu a nití, a dokonce i dobrá. Jaký je tento typ příjmů? Nejprve musíte najít zákaznickou základnu, a samozřejmě budete muset předložit vzorky své práce. Samozřejmě, pokud můžete šit, pak máte určitě něco vhodného, ​​takže vás klientela nebude vás čekat. Později můžete dokonce přijít s vlastními modely oblečení a možná vaší značkou, avšak v počátečních fázích bude tento typ výdělku účinný.

  Vezměte vždy v úvahu přání zákazníků, používejte přesně látku, kterou chtějí. Chcete-li efektivněji podnikat, zapište si všechna přání, určete vhodné podmínky pro vás a osobu, takže se ukážete jako výkonný a spolehlivý pracovník. Budete oceněni a s největší pravděpodobností přijdete znovu. Snažte se neopustit své zákazníky, pokud došlo k nepředvídatelné situaci, pak je telefonicky varujte a získejte kontakty na komunikaci na schůzce. Nezapomeňte, že vaše pověst získává práce, bude velmi obtížné ji obnovit.

  Metoda 3: vše spojené s krásou a péčí

  Dobrý make-up a manikúra jsou vždy v poptávce a není problém, aby jste předávali skutečné kurzy, ale po nich zvýšíte své schopnosti několikrát. A přesto, i když nechcete utrácet peníze na školení, vždy se budete učit všechno sami. Ženy často používají make-up a přinášejí make-up k dokonalosti, tak proč neudělat peníze na váš talent? Pozvěte na zasedání přátel a známých, publikujte výsledky práce v sociálních sítích s cílem přilákat zákazníky rychleji. Tato oblast bude vždy požadována, takže budete uspět.

  Udělat krásné fotografie, poskytnout popisy, přijít s originálními tituly na vaše práce! Můžete vyhledávat zákazníky z vašeho města a nabídnout jim vaše služby, takže existuje větší šance, že budou souhlasit.

  Na to můžete vydělat hodně, úspěšní majitelé manikúry vydělají za jeden den více než několik tisíc rublů, ale za předpokladu, že máte dostatek klientů a pravidelně se k vám přihlásí. Potřebujeme najít známé ve sféře kosmetických služeb, aby bylo možné slyšet vaše jméno, a mohli byste vždy počítat s bezplatnou inzercí od správného publika.

  Metoda 4: Vytvoření webu

  Nyní existuje mnoho bezplatných hostingů, které vám poskytnou příležitost vytvořit krásné stránky, zdobit je a ne strávit penny. V tomto případě možná nebudete potřebovat znalost programování a kódů vytvořených pro návrh stránky. Můžete například začít svůj blog, který vám přinese značné příjmy jako podnik bez investic. Na co mám blogovat?

  • Napište o sobě. Mnozí uživatelé sítě mají velký zájem o život někoho jiného, ​​zejména pokud je to zajímavé a fascinující. Napište svůj blog živými fotografiemi a zajímavými událostmi, intrikami.
  • Napište o cestování. Pokud často strávíte čas doma, v jiných zemích nebo městech, můžete tuto zkušenost sdílet s ostatními. Věřte mi, že mnozí z nás snoubí, že někam navštívíme, ale nikdo nemá odvahu to udělat, abyste se mohli stát jejich průvodcem ve světě dobrodružství. Napište jen pravdu, fotografujte, protože nudný monotónní text zřídka může přitáhnout čtenáře k sobě. Dávejte pozor na popis jídel, míst, památek, architektury vašeho zvoleného místa, poradte, kam jít do jiné osoby, napište obecný dojem. Ujistěte se, že uvedete adresy zajímavých míst, takže čtenáři budou k vám častěji přijít, aby přesně určili, kam mají jít.
  • Vaření a recepty. Vaříte dobře? To může být odesláno na váš blog. Vyfotografujte jídlo, které jste obdrželi, prezentujte vše originálním způsobem, experimentujte a sláva vám rychle přijde.
  • Novinky. Ano, pokud budete pečlivě sledovat události na světě, můžete oznamovat, co se děje ve světě, a poskytnout jim vaše připomínky. Mnoho lidí má zájem o čtení názoru jiné osoby na tomto či onom účtu.
  • Psát poezii? A může to být užitečné! Publikujte své publikace, přilákejte čtenáře a vylepšujte svůj talent. Proza se také hodí sem.

  Tak jak vyděláváte za tohle? Je to velmi jednoduché! Pokud máte velký počet návštěvníků, můžete přilákat inzerenty, kteří budou platit peníze za prohlížení nebo kliknutí na své bannery. Takže kombinujte své hobby a podnikání od začátku.

  Metoda 5: Video na YouTube

  Je možné vytvořit svou firmu v síti bez investic? Samozřejmě! Tento typ výdělku obvykle přináší více příjmů než psaní článků a téměř nevyžaduje investice. Máte-li kameru, pak můžete natáčet dobré filmy a teprve potom s platy v tomto oboru, koupíte něco lepšího a zlepšíte kvalitu obsahu! Můžete vytvářet kulinářské videa, videa o vědě a přírodě, něco učit uživatelům sítě, sdílet dojmy o knihách a filmech. Pokud nemáte fotoaparát, musíte si stáhnout libovolný bezplatný program pro úpravu videa a přijít s vlastním formátem, ve kterém nebudete muset používat obličej a fotoaparát vůbec. Například to může být dětská animace, kterou se snažíte kreslit na svém počítači, nebo možná informační příběh o něčem, doprovázený hudbou a ilustracemi. Existuje mnoho způsobů, hlavní věcí je najít sebe sama.

  Tato myšlenka vydělávat bez významných investic bude velmi výhodná, pokud se vám podaří získat velké publikum. Chcete-li to provést, uvolněte video pravidelně, pracujte na krmivu a materiálu, neustále se zlepšujte a podívejte se na jiné konkurence, které jsou v současné době oblíbené.

  Metoda 6: Překlad do a z jiných jazyků

  Je to také velmi populární a spolehlivá metoda, jak otevřít firmu od začátku a bez příloh, protože vše, co potřebujete, je znalost jazyka. Úroveň, na které by měla být, závisí na tom, jaké příkazy chcete přijmout. Samozřejmě, čím je složitější text, tím více vám bude zaplaceno, ale nejprve dostanete slušnou platbu.

  Tato metoda je dobrá, protože vypadá daleko do budoucnosti, protože se vztahy s ostatními zeměmi stále více a více zlepšují, veřejnost požaduje stále více a více všestranný materiál, to znamená, že lidé potřebují překladatele. Ne každý mluví plynulými jazyky, zvláště vzácnými.

  Můžete dokonce přeložit rozhovory na skype, zapojit se do vydavatelství knih, překládat články a zpravodajství pro komunity v sociálních sítích a pomoci s osobní korespondencí z celého světa. To vše je k dispozici, je pouze nutné inzerovat vaše služby a dělat to kompetentně, abyste se s vámi všemožně a zodpovědně seznámili.

  Metoda 7: sedět s dítětem, stát se chůvou doma

  Mnoho rodičů neví, komu svěřit svému dítěti, jestliže oba jsou zaneprázdněni. Často dokonce ani jejich příbuzní nemohou pomoci, a pro tento případ je vždy chůva. Můžete požádat o hledání práce na téměř jakékoliv webové stránce na internetu a nemusíte ani za to platit. Nezapomeňte však, že dítě je velmi, velmi velkou odpovědností, což znamená, že potřebujete koncentraci, zkušenosti a spolehlivost. Při péči o děti dodržujte bezpečnostní pravidla, nemůžete tento případ vyřídit z nedbalosti.

  Trpělivost také hraje důležitou roli, stejně jako odolnost proti stresu. Pokud jste již měli děti nebo jste pracovali v mateřské škole, v mateřské škole, v škole, pak samozřejmě stojí za to pamatovat si své zkušenosti a vážení své síly.

  Při takové práci, aniž byste opustili domov, můžete vydělat z třiceti tisíc měsíčně. Dohled nad dětmi je často nutný v různých časech, což znamená, že budete schopni kombinovat své zákazníky ve dnech a dokonce i v hodinách, což zvýší platy.

  Metoda 8: Vyšívání

  Nyní obzvláště oceňovaly výrobky, které byly vyrobeny vlastními rukama. Mohou to být beadwork, výšivky, všechny druhy figurky, náramky, prsteny a náušnice. Jakákoli lekce a zdarma se dá najít na internetu, něco udělat a bezpečně ji prodat.

  Nejprve si můžete vyrobit výrobky pro sebe. Postarat se o krásné fotky, najít úspěšnou perspektivu, vidět příklady jiných prací jiných autorů. Obvykle je to dobrá fotka, která může přilákat kupujícího, protože lidé velmi vnímají příjemné vizuální obrazy. Chcete-li vždy zůstat ve prospěch, najít přibližné konkurenty a porovnat ceny s vaší. Možná byste je měli snížit? Dokonce i když se vám zdá, že je to nemožné, pak najděte způsob, jak to udělat zpočátku, pak budou lidé přitahováni na vás a váš obchod.

  Vždy odpovězte na otázky zákazníků, ignorujte je. Pro pohodlí můžete telefon opustit, ale pak buďte připraveni vždy volat. Pokud to není možné, zadejte časový interval, ve kterém můžete volat.

  Je důležité zajistit dobrou reklamu v sociálních sítích, získat několik stránek, vést je, odpovídat na otázky zákazníků a zdobit na zakázku, což dále zvýší jejich hodnotu. Za to, téměř nic není potřeba, jen obratné ruce a dovednosti. Postupně budete schopni rozšiřovat a kupovat stále dražší materiály, a proto se náklady na výrobky zvýší a na úkor vaší pověsti, která se občas zvýší. Pamatujte, že nemůžete zanedbávat klienty a jejich touhy, jeden špatný krok může všechno zkazit.

  Metoda 9: podpora skupin vkontakte a dalších sociálních sítí

  Společnosti nyní získají popularitu mezi širokou škálou uživatelů internetu. Na této obrovské hromadě je snadné vybrat téma, které vás osobně zajímá, a začít pracovat na něm. Přečtěte si příručky na webových stránkách o příslušné správě jejich skupin, vyberte, co vás zajímá a postupujte.

  Abyste mohli začít podnikat od začátku, je to skvělý nápad bez investic, ale budete muset být trpělivý a zručný, najít lekce na školení o vztazích s veřejností v sociální síti, která vás zajímá. Proč je to nutné?

  • Krásná obálka přiláká pozornost uživatelů, pamatují si je a najdou ji v budoucnu. Je důležité si uvědomit, že se jedná o jeden styl, takže lidé vás začnou rozpoznávat.
  • Dobré menu vás bude cítit jako vážná organizace a uživatelé budou schopni zhodnotit všechny výhody pobytu na vás co nejdéle nebo hledat to, co vás zajímá.

  Chcete-li později vydělat na vytvořené komunitě, musíte ji prodat na libovolné burze nebo počkat na objednávky na reklamu. Tak můžete získat peníze bez opuštění domova a pouze příležitostně přidávat obsah tematickým příspěvkům.

  Metoda 10: Informace a jejich prodej

  Pravděpodobně jste často viděli, že na internetu mnoho lidí prodává vlastní kurzy a školení. Proč to nezkusit? Za prvé, stojí za to podívat se na živý příklad toho, jak by vypadal úspěšný výcvik, a teprve tehdy sestavit svůj vlastní plán.

  Správná volba předmětů je velmi důležitá a pomůže vám to, protože musíte napsat a vyprávět o tom, co dobře víte. Téma může být velmi odlišné:

  • Úspěch v životě. Víte, jak zvýšit osobní motivaci a produktivitu? A možná víte, jak přesvědčit lidi o jejich síle a podpořit je v obtížných snahách? Pak je to vaše volba.
  • Znak. Pro každou osobu je to velmi důležité, takže budete vždy v poptávce. Na svůj vlastní příklad nám řekněte, co vám pomáhá rozvíjet odpovědnost, zbavit se lenosti, vždy se usmívat a být optimistický.
  • Výukové dovednosti. Pokud můžete v našem věku něco požadovat, ale je těžké se učit bez učitele, můžete o tom psát. Tvorba stránek, návrh plošin a aplikací, kreslení, vyšívání, otevření vlastního podnikání.

  Vždy si pamatujte, že nemůžete oklamat. Pokud nevíte, jak něco udělat, nesnažte se to naučit ostatním o letních výukových videích, článcích na internetu. Chcete-li začít s sebou řádně přezkoumat otázku, kterou se chystáte ke krytí, musíte vědět mnohem víc, než říkat odpovídat na dotazy zákazníků. To vytváří důvěru a respekt, a podvodem budete rychle propálit, a získat špatnou pověst, což je důvod, proč sotva někdo jiný vám koupit trénink, a to i v případě, že příště to bude užitečné a správné.

  Všechny tyto metody fungují, ale pouze pokud vyděláte co nejvíce ze svého úsilí a trpělivosti. Buďte připraveni na to, že se nemůžete okamžitě uvolnit, může to trvat dlouho, takže se můžete reklamovat širšímu spektru spotřebitelů bez reklam. Reklama zde odkazuje na zdroje třetích stran, pro které je potřeba vynaložit peníze. Jedná se o bannery na webových stránkách, reklamy v sociálních sítích. Místo toho můžete posílat zprávy poštou nebo jiným způsobem, přitahovat nové lidi. Metoda je poměrně namáhavá, ale se správným přístupem není horší než placená reklama, hlavním úkolem je chtít se propagovat.

  Je také důležité, jak se podíváte na vaši firmu. Pokud je pro vás to jednoduchá zábava, pak s největší pravděpodobností nebude podnikání přesahovat dům, ale bude to pro vás příjemným koníčkem a přinese vám příjem, který není nikdy nadbytečný. Pokud jste vážně, pak buďte připraveni věnovat nový obchod na většinu svého života, zahrnout čas na to ve své každodenní rutině.

  Jak využívat získaný příjem? Zde můžete jednat samostatně. Můžete je hned strávit, nebo ho můžete odložit. Postupně s těmito penězi rozšíříte své podnikání, kupujete nové vybavení a možná rozšíříte pronájem místnosti, otevřete jazykovou školu nebo továrnu.

  Několik bonusových nápadů pro malé podniky bez investic

  Bonus první: procházky se zvířaty (domácí zvířata).

  Ve městech bude obzvláště důležité, protože lidé často nemají čas na své domácí mazlíčky. Ale musí jít na procházku, péči, chtějí hrát. Někdy si můžete pronajmout, aby se o ně postaral ve vašem domě, když vlastník například dlouhou dobu opustí. Někdo požádá, aby šel do svého domu a živil zvířata, zejména pro akvarijní ryby, křečky a jiné hlodavce.

  Předtím, než začnete dělat to, pokusit se začít komunikovat se zvířaty svými přáteli a blízkými, pokud před tím nikdo stále doma. Zvyknout si na to, zkoumat bezpečnost se psy, například naučit čísla a adresy nejbližšího zooaptek a veterinárních klinik, tak, aby v případě nouze bude vždy připraven pomoci.

  Vždy se naučit co nejvíce informací o stvoření, které hledáte. Takže se budete chránit před trapnými situacemi a komunikace se zvířaty bude jen radost.

  Bonus dvě: organizace akcí.

  Mnoho lidí vyžaduje toastmaster pro svatbu nebo animátor pro dětskou párty, tak proč to neskúšejte sami? Oblékejte se do kostýmů, přicházejte s originálními příběhy, komunikujte s lidmi. Příjem z toho je zpravidla poměrně velký, takže budete mít s největší pravděpodobností čas získat dobrou částku za poměrně krátkou dobu.

  Ale existují omezení. Například, pokud máte problémy s zdraví a nemůže dojít k přehřátí oblek, který obvykle dát animátory, v horkém letním počasí může hrát krutý vtip. Posoudit své schopnosti a postarat se o své zdraví. Také, mnoho lidí může cítit v obleku není pohodlné, pokud trpí klaustrofobií. Uvědomte si, že tato práce bude vyžadovat, abyste komunikovat s lidmi, a pro mnohé, tento kontakt není vždy snadné, takže vše důkladně zvážit.

  Bonus tři: kurýr.

  Musíte si určitě objednat výrobek v on-line obchodě a zjistili jste, že v doporučených způsobech doručení často stojí za zaslání kurýrem. Platí se zvlášť. Myslíte si, že se stanete partnerem obchodu a dodáte zboží sami?

  Chcete-li to udělat, budete potřebovat auto nebo běžný jízdní kolo, pokud zboží není příliš objemné, nebo město, kde pracujete, je dostatečně malé. V jiném případě můžete požádat, abyste se připojili k určité oblasti a doručili tam zboží, to znamená, že se můžete k zákazníkovi dostat co nejrychleji k vašemu vozidlu. Obchody hodnotí jejich pověst, takže buďte připraveni na to, že vás vyvedou na špatnou práci.

  Tato práce je spojena s rizikem. Můžete si vzít peníze nebo zboží na ulici, takže vždy noste pepřový sprej a buďte opatrní, a to zejména večer nebo v zimě, kdy brzy ztmavne. Neohrozujte život, pokud se vám klient zdá být podezřelý, nechodíte hluboko do domu a nedovolte, aby se za sebou zavřely dveře.

  Navíc pro tento druh příjmů bude muset dobře znát město. Pouze v případě, nést GPS-navigátor nebo nainstalovat aplikaci na mobilní telefon.