Nové obchodní nápady

Pozdravy! Čínské zboží (levné a ne příliš) zaplavilo ruský trh. V Číně, dělat všechno quadrocopter, pomůcky, zařízení, oděvy a obuv, zelený čaj a produkty pro čištění těla, hračky a psací potřeby. Proč neudělat dobré peníze na tuto myšlenku "hojnosti"?

Dnes vám chci povědět o podnikání s Čínou. Kde začít, jaké jsou formáty, co hledat, jak a kde hledat dodavatele.

Klasický plán práce s Čínou

Schéma podnikání v oblasti prodeje čínského zboží se sníží na tři etapy:

 1. Najděte zboží v Číně za nejnižší možnou cenu.
 2. Doručte to do Ruska.
 3. Prodáváme s podvádějícími ruskými odběrateli.

Proč funguje tento okruh? Koneckonců teoreticky může každý obyvatel Ruska nařídit cokoliv, přímo přes internet a nepřeplňovat poplatky za služby zprostředkovatele.

Ale vy, stejně jako domácí prodejce, budete mít tři "trumfové karty" najednou:

 1. Velkoobchodní kupní cena od čínského dodavatele je vždy nižší než maloobchodní cena. Dokonce i se svým wrap vysavač, kávové zařízení nebo Smartphone Case rossiyaninu stálo levnější než jejich pořadí v místě Alibaba. Navíc ne tolik dodavatelů v Číně v zásadě pracuje s maloobchodníky.
 2. Objednané zboží je již na území Ruska (výjimka - obchodování na modelu dropshipping). Dodání zboží trvá několik dní nebo hodin, nikoliv pár měsíců.
 3. Koupit zboží od krajana pro 90% Rusů je jednodušší, než hledat a objednat jej na cizí zdroje. Takže je to pohodlnější, známější a neexistuje žádná jazyková bariéra. A je snadnější vrátit zboží od dodavatele z Ruska.

Prosí čínského obchodu

 1. Levnost zboží. Zboží z Číny pro Rusy prodávají domácí podnikatelé s obalem od 50% do 1000%. Pro srovnání: práce s ruskými dodavateli přináší "prodejce" pouze 10-30%.
 2. Neomezený rozsah. V Číně můžete bez nadsázky najít vše od exkluzivity a exotiky po jednorázové spotřební zboží.
 3. Vysoká zákaznická orientace čínských zprostředkovatelů a výrobců. Konkurence v Číně je zběsile a cenové války bojují nepřetržitě. Chcete-li přežít, jsou firmy nuceny jít vstříc každému klientovi: dělat slevy, připojit volbu „finanční ochrany“, aby se dohodly na prodeji malých stran nabídnout pohodlnější platby a dodání, a mnoho dalšího.

Ke komu podniká? Musíte:

 • Za prvé, teplo souvisí s obsazením formátu "koupeno-prodané". Ne každý chce a může získat banální prodej s výhodami pro sebe.
 • Za druhé, je snadné a rychlé najít zboží, které je v poptávce (navíc v Rusku a v Číně).
 • Za třetí, buďte připraveni na neustále vyvíjejí: rozšiřovat svou nabídku, točení skupin v sociálních sítích, rozmístit své videa na YouTube se může vyvinout trénovat.

Pokud jsou všechny tři položky v pořádku - pokračujte. Jak vytvořit podnik? Začněte - rozhodněte se o jeho formátu.

Vyberte formát podnikání

Dropshipping

Podnikání na modelu dropshipping lze otevřít s malou nebo žádnou investicí. Jak organizovat? Řekněme, že jste v Rusku objednali sluchátka a platili za ně. Aplikaci předáte dodavateli v Číně, který odesílá sluchátka kupujícímu. Nemusíte utrácet peníze a čas na nákup zboží, logistiku a skladování.

Vaším úkolem je přilákat kupujícího a "přesvědčit" ho, aby koupil zboží přesně od vás. Nikdo neví, že jste zprostředkovatelem a nikoli konečným dodavatelem. V zájmu přitažlivosti zákazníků platí dodavatel provizní poplatek (od 30% do 500%).

Společné nákupy

Podstata: několik lidí se spojuje ve skupině (například na tematickém fóru) a nakupuje zboží od dodavatele v malém nebo velkém velkoobchodu. Společné nákupy vám umožní vážně ušetřit na zboží z Číny. Za prvé za velkoobchodní cenu a za druhé za dodávku. Není žádným tajemstvím, že doprava z Číny je často dražší než zboží samotné.

Společné nákupy umožňují prodávat zboží v Rusku s dobrým záběrem: prostřednictvím sociálních sítí, webových stránek nebo internetových obchodů.

Velkoobchod

Zde také vy vystupujete jako zprostředkovatel mezi velkým čínským dodavatelem a konečným kupujícím v Rusku. Ale jako konečný kupující není samostatný Vasya nebo Petya, ale podnikatel. A bude kupovat od vás zboží, které není v maloobchodě, ale ve velkém.

Typicky tento režim zaměstnává začínající podnikatele v provincii. Pro ně je jednodušší koupit si zboží z ruského zprostředkovatele (přirozeně za dobrou cenu) než hledat a objednávat to samé v Číně.

Online obchod

Tato možnost je určena pro zkušené podnikatele. Vzhledem k tomu, že začátek od nuly v tomto formátu bude drahý a obtížný. Vytvoření slušného online obchodu vyžaduje vážnou počáteční investici. Ale potenciální ziskovost takového projektu je vyšší než potenciál těchto tří modelů, které jsem popsal výše.

Propagace MI obvykle začíná skupinou v sociální síti a vytvářením stránky profesionálního přistání ("landing").

Internetový obchod - téma, které můžete věnovat celý příspěvek nebo dokonce i blog. Teď se do tohoto tématu nedostanu. Řeknu pouze, že každý IM (bez ohledu na to, přesně to, co obchoduje) je na třech "velrybách": sortiment, ceny a služby. A tvůrce obchodu bude muset neustále pracovat na všech třech "velrybách".

Kde hledat dodavatele?

Pokud nemáte v úmyslu nakupovat velké množství zboží, nemusejí vás přímé výrobci nebo distributoři kontaktovat - pracují pouze s velkoobchodníky.

Existují tři způsoby hledání dodavatelů z Číny:

 • Prostřednictvím osobních setkání.
 • Na čínských obchodních podlahách.
 • Na výstavách a prezentacích.

Osobně mě více zapůsobí na třetí možnost. Nemusíte ani vydávat vízum ani cestovat mimo území Ruska. Specializované výstavy se pravidelně konají ve všech velkých městech. Tam se můžete osobně seznámit se zástupci čínského podniku, vyměňovat si kontakty, diskutovat o podmínkách a vidět zboží naživo. Často na takových výstavách může být zboží dokonce otestováno nebo odebráno doma.

U malého a středního velkoobchodu doporučuji, abyste kontaktovali zprostředkovatele. To jsou všechny slavné stránky Alibaba, Aliexpress, Taobao a další.

Každý zprostředkovatel má své výhody a nevýhody. Napíšu dvě slova o vlastnostech každého.

Aliexpress

Silné stránky společnosti Aliexpress: finanční ochrana kupujícího a schopnost nakupovat zboží v maloobchodě. Dodavatel obdrží peníze pouze poté, co kupující potvrdí, že je vše v pořádku. V okamžiku nákupu je zákazníkovi přidělen jedinečný kód sledování - ovládání pohybu zboží. Pleasem a dobrým výběrem způsobů platby.

Identifikace s dodavatelem na Aliexpress je snazší než na jiných stránkách: zde je systém stavů a ​​hodnocení prodejců dobře promyšlen. Se všemi z nich můžete chatovat (online překladatel vám pomůže). Na místě je pravidelné moře akcií, tržeb a slev.
Minus zprostředkovatel: stálý růst cen (dnes Alyekspress je jedním z nejdražších míst v Číně). Spousta stejného zboží, což komplikuje vyhledávání. A stále více a více zboží se prodává pouze podle parcel (balení).

Alibaba

Na Alibaby může být každý produkt zakoupen 2-3 krát levněji než jiní zprostředkovatelé. Ale zde se vše prodává pouze středně velkým a velkým velkoobchodem (bez maloobchodu). No, na staveništi je spousta podvodníků - je to mínus. A v každém případě, pro zboží bude muset udělat 100% předplacení (a to i přes skutečnost, že Alibaba málo chtějí použít spolehlivý platební systém).

Ale zde je podpora ruského jazyka, pohodlné vyhledávání, podrobné (a více či méně upřímné) informace o dodavatelích a zboží.

Taobao

Taobao se může pochlubit širokou nabídkou produktů (více než 750 milionů pozic). Místo je součástí TOP-100 nejnavštěvovanějších míst na světě. Zde najdete něco opravdu exkluzivního, domácí spotřební zboží a vysoce kvalitní padělky slavných značek.

Na Taobao velmi "chutné" ceny, vysoce kvalitní fotografie všech produktů a vynikající navigaci. Od podvodníků je kupující chráněn bezpečným platebním systémem.

Informace o webu jsou bohužel pouze v čínštině. A můžete něco koupit na Taobao pouze prostřednictvím zprostředkovatelů z Číny.

Tmart

Tmart poskytuje lokalizaci webu v ruštině. Ale hlavní výhodou není to: platforma poskytuje příležitost pracovat na schématu dropshipping. Internetový obchod se specializuje na elektronická zařízení, příslušenství a komponenty. Ale pokud chcete, můžete najít oblečení, sportovní vybavení a šperky.

Samostatně si všimnu pohodlnou navigaci na webu, velkorysý bonusový program a záruku za zboží do 180 dnů od data přijetí.

Nyní o "létání v masti". Tmart si stěžuje na přerušení dodávky zboží a postup prodlouženého návratu. Někdy jsou deklarované zboží prostě nedostupné.

Dinodirect

Dinodirect se staral o rusky mluvící klienty a dokonce poskytoval výpočty prostřednictvím Qiwi. Samostatně stojí za zmínku dobrý výběr platebních systémů, štědré bonusy a slevy a možnost bezplatného doručení. Kromě toho jsou sklady Dinodirect umístěny v několika zemích (a nejen v Číně), což občas zrychluje dodávku.

Ale ceny na webu jsou "kousání". A přes rozhraní, podle mého názoru, by bylo užitečné pracovat: "závady" a "visí" se stávají pravidelně.

Mimochodem, neměli byste se bát čínských znaků. Chcete-li se seznámit se zbožím, můžete použít jakéhokoli online překladatele.

Jak vybrat zprostředkovatele pro práci s čínskými stránkami?

Váš úkol: zvolit spolehlivého partnera za nejvýhodnější podmínky pro sebe.

Podvodníci v Číně jsou, bohužel, ne méně než v Rusku. Můžete se setkat s jednodenní společností, přestrojenou jako miniprodukce. Po zaplacení firma zmizí spolu s zbožím. Nebo zvolte zprostředkovatele, který spolupracuje s pochybným producentem (produkt nebude kvalitou, kterou očekáváte).

Jak rychlá kontrola dodavatele před spolupráce?

 1. Zkontrolujte přesnost právní adresy. "Správný" dodavatel uvádí údaje o vaší společnosti v plném rozsahu.
 2. Ohodnoťte zpětnou vazbu dodavatele na webu.
 3. Podívejte se na dodavatele na "černé" seznamy a seznamy podvodníků.
 4. Zeptejte se budoucího partnera na cestu do továrny výrobce. Podle reakce dodavatele lze také vyvodit závěry.
 5. Ověřte detaily na fakturách k úhradě s podrobnostmi partnera uvedeného na webu.
 6. Studovat informace o dodavateli na webových stránkách Čínské obchodní a průmyslové komory.

Jak vytvořit nepřerušované dodávky? Klasický režim spolupráce vypadá takto:

 • Vyberte produkty na webu.
 • Pošlete seznam položek zprostředkovateli a porovná seznam se zbytky ve skladech výrobce.
 • Mediátor vystaví fakturu a zaplatíte ji (cena zboží je okamžitě přidána k jeho marži).
 • Zprostředkovatel nakupuje zboží od výrobce, posuzuje jeho kvalitu a odešle objednávku do Ruska.
 • Platíte za doručení (částka závisí na hmotnosti objednávky a podmínkách).

Ještě před uzavřením první dohody s zprostředkovatelem je třeba se dohodnout na takových okamžicích:

 • Kurz RMB pro transakce.
 • Velikost ceny zprostředkovatele.
 • Podmínky dodání zboží.

TOP produkty z Číny

V Rusku můžete prodávat veškeré čínské zboží. Ale TOP nejvíce "koupil" vypadá takto:

 1. Příslušenství. Možná jedna z nejpopulárnějších kategorií: deštníky, opasky, tašky, peněženky, hodinky, pouzdra pro mobilní zařízení.
 2. Domácí a počítačové vybavení, stejně jako elektronické přístroje: tablety, "čtečky", smartphony, iPhones.
 3. Hračky a obecně malé věci pro děti (psací potřeby, školní tašky).
 4. Gadgety pro automobily (navigátory, DVR).
 5. Semena rostlin.

Je žádoucí, aby nakoupené zboží mělo dvě vlastnosti:

 1. Nízká hmotnost a malé rozměry (snadné skladování, bez problémů s dodávkou).
 2. Mohl by být uložen na dlouhou dobu (aby mohl poslat zboží po celém Rusku i poštou).

Užitečná doporučení

Začněte s malými množstvími a postupně zvyšujte rychlost

Vytvořte "test" podnikání na zboží z Číny můžete téměř žádné peníze. Méně investujte - ztratíte méně, pokud se něco pokazí (nadhodnotil poptávku po zboží, selhal zprostředkovatel, dostával zboží špatné kvality).

Zde jsou příklady produktů, jejichž cena nepřesahuje 30 centů:

 • Semena orchidejí (0,07 dolarů).
 • Samolepky s obrazem emotikony ($ 0.09).
 • Kabel MicroUSB (0,01 Kč).
 • Pásky pro vyšívání ($ 0,14).
 • Obtisky tetování (0,29 dolarů).

A nepřepínejte zaregistrovat FE (i když podle zákona musíte to udělat v době prvního prodeje).

Předem zhodnoťte konkurence, produkt a poptávku po něm

Požadavek na konkrétní produkt lze snadno posoudit pomocí starého dobrého Wordstatu (wordstat.yandex.ru). Jednoduše zadejte do vyhledávacího pruhu "koupit sluneční brýle Omsk" nebo "koupit semena z Soči" a okamžitě zjistíte, zda máte spoustu potenciálních kupců?

Přemýšleli jste někdy o zahájení svého podnikání?

Přihlaste se k aktualizacím a sdílejte odkazy na nejnovější příspěvky se svými přáteli v sociálních sítích!

Obchod s Čínou o dalším prodeji od začátku. Jak začít obchodovat s čínským zbožím bez investic

Mnozí slyšeli, že můžete vydělat peníze prodejem zboží z Číny. Nicméně, ne každý ví, jak začít jednat a najít své místo. Prodej zboží z Číny jako podnikání je již několik let v Rusku oblíbený a přináší příjem mnoha občanům. Můžete začít pracovat ve sféře bez startu kapitálu.

Obchod s Čínou o dalším prodeji bez příloh

Začátečníci mohou začít od nuly získat peníze, i když nemají startovní kapitál. Podnikání na čínském zboží je ziskové kvůli nízké ceně oblečení, vybavení a tak dále v Číně. Pokud se prodáte dokonce s malou rezervou, můžete získat zisk bez opuštění domova. Obchodování s Čínou o dalším prodeji bez investic je objednávka od dodavatele zboží, který zákazníci již zaplatili (v předplacení).

Použijte v tomto případě schéma dropshipping:

 1. Vyberte si, co chtějí prodat.
 2. Najděte dodavatele, s kým se dohodnou na spolupráci na principu dropshipping.
 3. Začněte vydělávat.

Je důležité mít za to, že celní odbavení z ČLR, které činí až 1 000 EUR, nevyžaduje celní odbavení. Díky tomu můžete pracovat s významnými dodávkami. Je-li cena balíku větší než 1 tisíc eur (asi 65 tisíc rublů), pak můžete s dodavatelem vyjednávat, aby při odesílání podhodnocoval náklady, pak zboží překročí hranici bez problémů. Můžete prodávat věci z Číny prostřednictvím svých vlastních webových stránek - jedné stránky, sociálních sítí, prodejních míst.

Obchod s Čínou o dalším prodeji s investicemi

Chcete-li začít pracovat ve velkém měřítku, je třeba počáteční kapitál. Peníze jsou potřeba pro propagaci, platbu za první doručení, reklamu a tak dále. K dodání můžete použít různé možnosti, ale nejspolehlivější je silniční doprava. Je důležité vybrat správného dodavatele, který má exportní licenci. Pouze v případě, že je tento dokument k dispozici, bude možné zakoupit zakoupené výrobky do Ruska.

Chcete-li začít obchodovat s Čínou o dalším prodeji s investicemi, je nutné dodržovat následující pravidla:

 1. Koupit od dodavatele pouze zboží s certifikáty a záruční kupóny.
 2. Projít celní odbavení na hranici oficiálně a zaplatit státní poplatek.
 3. Vydávat dokumenty pro importované výrobky z Číny.

Jak začít podnikat s Čínou

Existuje obrovské množství placených a bezplatných videí o tom, jak proměnit spolupráci s Čínou o zisk (například portál "čínský kompot", video z "Chinaberry"). Chcete-li jít nebo nekoukat, každý si sám rozhodne. Je však vhodné zaměřit se na několik povinných fází uvedení do provozu. Chcete-li začít podnikat s Čínou, potřebujete následující:

 1. Vyberte si nápad: co prodávat, komu, kolik peněz můžete vydělat. Například kopie iPhone, dětské oděvy, nádobí a podobně.
 2. Testování výklenku: vytvořte webové stránky, inzerujte a analyzujte počet aplikací od zákazníků.
 3. Způsob prodeje: Váš internetový obchod, Avito, prodejní místo, Instagram, Vkontakte a tak dále.
 4. Najít stránky pro nákup produktů: Aliexpress, Taobao, Alibaba a další.
 5. Objednejte první zásilku zboží a zahajte prodej.

Jak budovat podnikání s Čínou

Pokud si myslíte, že kurzy zpětné vazby a videa v této oblasti práce, je jasné, že výběr dodavatele je lepší, sami sebe, kontrolu spolehlivosti společnosti a výroby. Za tímto účelem by měli podnikatelé, kteří jsou připraveni investovat do podnikání, doporučovat jít do Číny. Pokud to není možné, můžete se seznámit s recenzemi o prodejci a vybrat pouze obchody s vysokými hodnoceními. S dodavatelem je nutné rozhodnout, která poštovní služba bude doručena, aby se zkrátily termíny přepravy. Mnoho lidí pracuje prostřednictvím zprostředkovatele, což však zvyšuje náklady.

Chcete-li stavět obchod s Čínou, musíte si uvědomit několik podmínek, které musíte udělat, abyste zahájili spolupráci:

 1. Požádejte vlastníka společnosti o všechny potřebné licence, certifikáty a certifikáty.
 2. Porovnejte právní adresu společnosti se skutečnou adresou.
 3. Zjistěte na internetu, co je vedle této společnosti.
 4. Je povinné vyžádat si kopie nebo skenování bankovních dokumentů společnosti v čínštině.

Jak pracovat přímo s Čínou

Chcete-li výrazně snížit průměrné náklady, doporučuje se to dělat bez zprostředkovatelů a osobně spolupracovat s výrobci v Číně. Tato možnost však umožňuje rozšíření rozsahu práce. Obchod bude mít různé zboží v závislosti na vybraných specifikacích. Je mnohem výhodnější pracovat přímo s Čínou, zejména pro podnikatele, kteří se zabývají domácími spotřebiči, nábytkem, značkovými věcmi, kožichy. Výrobci s větší pravděpodobností dělají slevy a dělají ústupky.

Obchod s Čínou pro začátečníky

Abychom nebyli zklamáni tímto směrem podnikání v počáteční fázi práce, stojí za to přijmout několik pravidel. Obchod s Čínou pro začátečníky začne přinášet zisk, pokud:

 1. Vyberte konkrétní skupinu produktů, aniž byste se pokoušeli pokrýt celý trh.
 2. Dodané zásilky z Číny by měly být hrazeny poštovními službami, aby se urychlil proces získávání produktů.
 3. Chcete-li přilákat zákazníky, stojí za to neustále spouštění propagačních akcí a poskytování slev.
 4. Pokud je podnikatel omezen ve financích, stojí za výběr levného zboží: hračky, příslušenství a tak dále.
 5. Stojí za to postarat se o šeky zboží a záruky na zakoupené zboží. Tím se zlepší pověst podnikatele a čínských výrobků obecně.

Video: Podnikání s Čínou

Recenze

Začínala jsem s Aliexpressem, když jsem byl v rozkazu s dítětem. Objednám dětské oblečení velkoobchodně od výrobce, prodávám doma. Musel jsem otevřít mini-obchod, když tam bylo spousta kupujících. Věci jsou nenákladné, zatímco kvalita, mnohé matky šťastně berou své děti. Dokonce i za malý příplatek za rok můžete vydělat peníze.

Práce s Čínou je dobrý způsob, jak vydělat peníze. Naučila jsem se na to spoustu informací a rozhodla se podnikat. Vytvořil internetový obchod pro prodej smartphonů na bázi Android, iphone a dalších zařízení s kurýrní dodávkou. Ukázalo se dobře, ale musel jsem poprvé jít do Číny. Později se nám podařilo zajistit dodávku a nepřerušený provoz obchodu.

Po ukončení práce jsem se rozhodl uspořádat podnikání na zboží z Číny. Začátek bez příloh k schématu dropshipping (nejrychlejší a nejjednodušší způsob je prostřednictvím Odnoklassniki). Zpočátku se jednalo o málo objednávek, ale nakonec našli zprostředkovatele v ČLR, otevřely nové pracovní oblasti, uspořádaly doručení zákazníkům doma a už ne litou, že jsem ztratil svou práci.

Jak začít podnikat s Čínou: 6 základních kroků

Jak začít podnikat s Čínou - 10 nápadů na obchod + 15 tipů pro začátečníky v podnikání.

Někteří lidé se ptají: Jak začít podnikat s Čínou a dělat velké peníze?

Myšlenka se může zdát nerealistická, ale pokud začnete správně podle pokynů uvedených v tomto článku, pak bude vše možné a obtížné.

Podnikání s Čínou pro začátečníky


Zahájení podnikání není snadný úkol, ale po studiu všech pravidel a funkcí práce s čínskými dodavateli můžete uspět a začít dělat dobré peníze.

Existují 3 způsoby, jak organizovat podnikání, postavený na prodeji věcí z Číny:

 • Obchodní místo.
 • Online obchod.
 • Spojte zásuvku a internetový obchod.

Nejjednodušší je začít s vytvářením obchodu na internetu.

V takovém případě nemusíte přijímat velké množství dokumentů, otvírat body, přijímat zaměstnance a pronájmout pokoj.

Registrace úložiště však stále pokračuje.

Čínské zboží dnes zaujímá většinu ruského trhu a věci jsou poskytovány jak vysoké, tak nízké kvalitě.

K zahájení činnosti bude dostatek investic až do výše 50 000 rublů, které jsou nezbytné pro rozvoj lokality a získání minimálního souboru zboží.

Schéma práce s Čínou je velmi jednoduché:

 1. Zboží je zakoupeno prostřednictvím internetu od dodavatele z Číny.
 2. Dodávka je doručena do Ruska.
 3. Cena výrobku vzrůstá.
 4. Prodej probíhá.

Minimální čas potřebný k úplnému rozvoji podniku a ke zřízení prodeje, stejně jako k navrácení investic - asi 2 měsíce.

Podnikatel začínající podnikatel rychle porozumí procesu obchodování a bude schopen dosáhnout vyšší úrovně a rozšiřovat rozsah.

Jak začít podnikat s Čínou: 10 nápadů pro obchodní činnost


Podstatou obchodu s Čínou je nákup a prodej různých věcí.

Můžete však otevřít internetový obchod nebo obchodní místo různých typů.

Nejčastěji v Číně objednávají a poté prodávají:

 • Kosmetika.
 • Oděvy pro ženy, muže a děti.
 • Obuv.
 • Hračky.
 • Office.
 • Spodní prádlo.
 • Domácí chemie.
 • Stolní nádobí.
 • Textil.
 • Domácí spotřebiče a elektronika.

Aby bylo možné začít obchodovat, není nutné kupovat veškeré zboží a sklad skladu odstranit.

Výrobky můžete objednat od dodavatele nejprve po obdržení objednávky od spotřebitelů.

K tomu, aby váš obchod kvetl a existuje více kupujících, musíte pečlivě sledovat kvalitu zakoupeného zboží a v případě sňatku ho vrátit prodejci nebo vyměnit.

Co potřebujete vědět o zahájení podnikání s Čínou?


Před zahájením podnikání musíte zhodnotit své schopnosti, prozkoumat výhody a nevýhody podnikání s Čínou.

Minimální výrobní náklady.

Získat za příplatek může být velmi - od 50 do 100 procent shora.

Velký výběr zboží různých značek a barev.

Můžete si vybrat z fotografií prezentovaných na webu.

24hodinová komunikace s prodejci.

Napište dopis a odpovězte na něj 24 hodin denně.

Nejčastěji se nové výrobky vyráběné v Číně, v Rusku, nikdo neviděl.

Hodnocení kvality zboží až po přijetí.

Vrácení neštandardního produktu je vždy nepříjemný a dlouhý postup.

Neschopnost "dotýkat se zboží" a vizuálně posoudit jeho vzhled.

Často se odesílá velmi odlišné od fotografií na webu.

Čeká na dodávku do Ruska.

Průměrná doba dodání je týden nebo tři měsíce.

Navzdory skutečnosti, že nyní, v době internetu, si každý může objednávat z Číny nezávisle bez přeplatku, lidé stále raději nakupují zboží prostřednictvím zprostředkovatelů.

Prodejce zprostředkovatele zaručuje kvalitu, shodu zboží s fotografií a popisem a také rychlé dodání.

V počáteční fázi práce se můžete setkat s nečestností výrobce, špatnou kvalitou zboží a neochotou vrátit vynaložené peníze.

4 způsoby vrácení neštandardního produktu nebo úplné vyloučení jeho nákupu

 1. Před nákupem byste si měli přečíst recenze ostatních odběratelů a hodnotit hodnocení prodávajícího.
 2. Objednávka musí být provedena na populární stránce s velkým počtem návštěv a odběratelů.
 3. Uchovávejte všechny přijaté potvrzení a doklady potvrzující platbu.
 4. Buďte v kontaktu s prodejcem dříve, než obdržíte zboží.

6 kroků k zahájení podnikání s Čínou

K podnikání, které se vyvíjí a udržuje na hladině, je nutné postupně budovat a provádět veškerá nezbytná opatření.

Kroky potřebné k otevření a rozvoji obchodu s Čínou:

Nejběžnější z nich jsou: dropshipping, společné nákupy a práce přes internet.

Zdroje zahrnují nejen množství peněz na bankovním účtu, ale také dostupnost určitých zkušeností, schopnost podnikat se zahraničními dodavateli a přilákat kupce.

Pokud taková zkušenost není k dispozici, nejlépe začít s dropshippingem: práce prostřednictvím zprostředkovatele.

To snižuje riziko na minimum.

Existuje mnoho kategorií zboží, ale k založení podniku je třeba rozlišovat jednu nebo dvě kategorie od celé odrůdy.

Na internetových stránkách internetového obchodu musí být výrobek popsán tak, aby kupující mohli mít představu o věci a jejích vlastnostech.

Najdete ji na internetových stránkách, například AliExpress.com nebo prostřednictvím známých.

Kontrola nalezeného dodavatele.

Objednávání a příjem zboží.

Zvláštní pozornost by měla být věnována ověření spolehlivosti dodavatele.

Na otázku, jak začít podnikat s Čínou, je třeba poznamenat, že je zapotřebí přijmout opatření na ochranu vlastních financí.

Jak ověřit spolehlivost dodavatele?

Po stanovení doby registrace doménového jména.

Pokud od jejího vzniku uplynulo jen několik týdnů, měli byste opustit myšlenku spolupráce, ať už jsou to pevné ceny.

Přečtěte si recenze na internetu.

Dnes najdete recenze téměř na jakýkoliv výrobek a výrobce.

Po prozkoumání místa dodavatele společnosti.

Pokud je příliš pestrá nabídka zboží - od hygienických předmětů až po spotřebiče pro domácnost, měli byste stránku zavřít a neotevírat ji.

Po prozkoumání podmínek pro předplacení.

Účty předložené k vkladu finančních prostředků musí patřit společnosti, a nikoli zaměstnancům.

Požádat o poskytnutí kontroly registračních dokumentů.

Ověřte, zda máte od poskytovatele vlastní e-mailovou službu.

Pokud neexistuje, není to zárukou nespolehlivosti obchodu, ale je to jeden z alarmujících znaků.

Chcete-li najít spolehlivého dodavatele zboží z Číny,

doporučujeme prohlížet toto video:

Velkoobchodní dodávky a zahájení obchodu s Čínou

Aby podnikatelská činnost byla považována za legitimní, musíte nejen získat registrační doklad zavedeného formuláře, ale také spolupracovat s oficiálně registrovanými dodavateli, kteří mají doklad, který dává právo na velkoobchodní prodej zboží.

Schéma interakce s dodavatelem:

 • Ověření dostupnosti faktur a certifikátů, které poskytují právo obchodovat.
 • Celní odbavení zboží a zaplacení cla.
 • V souladu s pravidly dovozu: příprava daňového přiznání a osvědčení o shodě zboží s jakostí.

Podnikatel začínající by měl věnovat pozornost tomu, že dodávka objednaného zboží nákladním vozem je nejlepší způsob, ačkoli je někdy výhodnější kombinovat silniční a pozemní dopravu.

Při objednávání zboží věnujte pozornost výpočtu konečných nákladů výrobku, které zahrnují platbu všech poplatků a daní.

Při zahájení práce s Čínou by nemělo být nadměrně zvýrazněno počáteční kapitál.

Chcete-li získat zkušenosti, objednávejte zboží v malých sériích, které lze rychle prodat.

Chcete-li pochopit, jak začít podnikat s Čínou, musíte jednat.

Krok za krokem můžete uspět, pochopit systém práce s Čínou a přilákat zákazníky v Rusku.

Jdeme na východ: jak otevřít obchod s Čínou

Obchod s Čínou je vysoká ziskovost a ziskovost spolupráce. Shromáždili jsme radu, jak uspořádat domácí podnikání, otevřít podnikání bez investic a jaké jsou klíčové oblasti, které je třeba dodržovat.

Doslova před deseti lety nebyly zboží z Číny vysoké kvality. Vyráběly se z druhotných surovin a zastaralých technologií, takže tyto výrobky nebyly ve vysoké poptávce. Dnes se hodně změnilo, takže na čínských obchodních podlahách můžete snadno nakupovat kvalitní výrobky za přijatelné ceny. V tomto článku vám řekneme, kde začít podnikat s Čínou a jak na ni vydělávat peníze.

Před několika lety byly zboží z Číny spojeny s levnými výrobky nízké kvality. Dnes stále více a více podnikatelů přemýšlí o spolupráci s Čínou a internet je plný otázek v duchu "jak otevřít obchod s Čínou" a "co je zapotřebí pro spolupráci s Čínou". Obchod s Čínou je slibný, vykazuje neustálý růst a usiluje o Rusko. Proč to nevyužijete?

Odpověď začíná hlavní otázkou o tom, kolik peněz potřebujete začít. Můžete začít obchodovat s čínskými partnery. nulová rovnováha. Vážně! Můžete začít podnikat prodávat čínské zboží bez příloh. Hlavním úkolem je mít postupné pokyny k zahájení podnikání pro prodej fyzického zboží. Je to klíč k úspěchu.

Podnikání prodeje čínského zboží může udělat každý, kdo má počítač, přístup k internetu, stejně jako touha dozvědět se všechny nuance tohoto podnikání a začít vydělávat. Zajímavé myšlenky spolupráce s Čínou se objeví pro sebe a začátečníky, drobné podnikatele a úspěšné podnikatele, kteří se snaží rozvíjet své podnikání.

Dropshipping. Jak otevřít obchod s Čínou na dropshipping

Je zcela možné zahájit obchod s Čínou bez investic. Název takového podniku je dropshipping. Z angličtiny je toto slovo přeloženo jako "přímé doručení". Myšlenka podnikání spočívá v tom, že podnikatel působí jako prostředník mezi kupujícím a prodávajícím. Schéma je jednoduché: podnikatel objednává potřebné zboží v jeho zastoupení a odesílá zboží na adresu kupujícího. Podnikatel tak může pracovat bez opuštění domova a bez vynaložení svých peněz při práci na předplacení. Vše, co podnikatel podniká, je organizační problém. Musí se na místě zaregistrovat, v případě potřeby komunikovat s prodávajícím, sledovat dodávku zboží atd.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Výhodou dropshippingu je mnoho: podnikatel neriskuje své vlastní prostředky, nepotřebuje zaměstnávat zaměstnance a sám se vyrovná s množstvím práce. Navíc pro efektivní práci potřebuje pouze počítač a internet.

Hlavní nevýhodou tohoto obchodního modelu jsou vnější faktory: za prvé, pozemky z Číny jsou dodávány dostatečně dlouho; Zadruhé existuje riziko ztráty nebo zpoždění u celních orgánů. Ne každý kupující souhlasí, že bude dlouho čekat. Rovněž je třeba mít na paměti, že systém je dlouhodobý a prokázaný, to znamená, že existuje velké riziko narušení hospodářské soutěže. I přes to, že dropshipping zůstává docela výnosný obchod, a marže pro zboží je od 10% do 100%.

Co potřebujete k založení firmy na dropshipping?

Najděte dodavatele. Na internetu jsou tisíce, ale není snadné si vybrat dodavatele. Mezi všemi odrůdami je stále nutné najít nejspolehlivější a nejvhodnější kvalitu a cenu zboží, podmínky dodávek, sortiment apod. Nejčastěji jsou jako poskytovatelé vybráni velké internetové obchody, které mají obrovský sortiment a prodávají za velkoobchodní ceny. Nyní najdete online obchody, které jsou speciálně navrženy pro dropshipping (Banggood.com, TinyDeal.com, DX.com, Tmart.com, BuySKU.com, LightInTheBox.com a další). Vydělávejte s těmito stránkami je ještě snadnější, protože často poskytují partnerům různé bonusy. Měli byste zvolit odpovědného dodavatele, protože jste odpovědní za kvalitu zboží a jeho dodání zákazníkům.

Kontaktujte dodavatele. Chcete-li to provést, pošlete dopis na podporu, že chcete s nimi pracovat na systému dropshipping. S pravděpodobností 95% získáte pozitivní odpověď. Hlavní věc, kterou byste měli věnovat pozornost v této fázi, je jasná představu o tom, jaké produkty budete zákazníkům nabízet a jak budete inzerovat produkt. Kontakt s dodavateli je nutný, aby při balení objednávky nepoužívali loga svých firem. Koneckonců, je vhodné, aby kupující nevěděl, kdo skutečně koupí zboží.

Vyberte produkt. Co se rozhodnout pro směr, jděte do obvyklých populárních internetových obchodů a zjistěte, jaké produkty jsou v poptávce. Doporučuje se, aby se s elektronikou nepracovala - s tím mnohem více problémů s manželstvím a návratem. Důležitým kritériem pro výběr produktu je proto minimální pravděpodobnost výnosu. Můžete riskovat a nabídnout zákazníkům něco zajímavého, neobvyklého. Můžete také vydělávat na exkluzivních.

Vybíráme způsob reklamy. Můžete vytvořit skupinu svého internetového obchodu v sociálních sítích. Když jste vynaložili několik tisíc na aktivní propagaci zboží prostřednictvím účtů, rychle najdete kupce. Nezapomeňte a na bezplatné reklamní možnosti - umístěte zboží na vývěsky a aukce. Dnes existuje mnoho obchodních internetových stránek: market.yandex.ru, tiu.ru, meshok.net a dalších.

Zvažujeme příjmy a výdaje. Převážná část nákladů stojí za propagaci vašeho internetového obchodu. Zde zohledňujeme náklady na propagaci skupiny v sociálních sítích, platbu za reklamy na umístění v horní a jiné. Jak již bylo zmíněno dříve, můžete to udělat bez jakýchkoli nákladů na materiál. Měli byste však pochopit, že čím více investic do podnikání učiníte, tím rychleji se objeví kupující a tím více budete moci vydělat.

Kolik si můžete vydělat při dropshipingu?

To je poměrně obtížná otázka. Ale ne proto, že čekáte na slibnou pravdu, ale protože není možné určit konkrétní částky. Výše vašeho příjmu závisí výhradně na kvalitě vaší práce a produktu zvoleném k prodeji. Na internetu si budete moci přečíst mnoho příběhů o tom, jak v roce podnikatelé vydělávají na přepravě za 1 milion čistého zisku a poskytují přesvědčivé důkazy. Samozřejmě, tyto příběhy nejsou zárukou, že budete mít stejné. Ale je to dobrý průvodce, který vás povzbudí k podnikání.

Zvýšit svůj příjem z dropshipping je možné díky jedné lifhaku - cashbacks. Každý, kdo se alespoň jednou slyšel o možnosti vrátit se svým procentům svých nákupů pomocí zvláštních služeb zpětného odběru. Uživatelé je aktivně využívají a snaží se získat 50 rublů zpět z osobního nákupu. Představte si, kolik peněz je možné vrátit, s obratem tisíců.

Přistání. Jak otevřít obchod s Čínou prostřednictvím vstupní stránky (vstupní stránky)

Můžete pokračovat v myšlence na dropshipping, ale zlepšit ji. A vytvořit jednoduchý internetový obchod v sociální síti, ale atraktivní prodejní přistání (vstupní stránka). Takzvané webové stránky vytvořené pro prodej jednoho produktu. Úkolem půjčky je přeměnit návštěvníka na stavbu kupujícího, aby se přimělo k cílové akci (nákup zboží). Hlavní výhodou půjček je vysoká účinnost. Pokud běžné weby přinášejí z celkového počtu návštěv 15% z prodeje, pak stránky s jednou stránkou mohou přinést 50%. Proto je dnes tento způsob prodeje velmi populární.

Chcete-li zahájit podnikání v podniku, který se chystá přistát, postupujte podle následujícího algoritmu:

Vyberte produkt nebo službu k prodeji prostřednictvím LANDINGu. Jak si vybrat, co prodávat? Podívejte se na to, co prodávají jiní: může vás přimět k nějaké myšlence nebo přesvědčit, abyste opustili výklenky, jejichž konkurence je již vysoká. Prostřednictvím přistání můžete prodávat cokoli. Je důležité, aby se jednalo o jedinečný návrh. Doporučuje se studovat trendy zahraničních trhů - často móda pro zboží přichází ze zahraničí. Pokud si myslíte, že s trendem a máte čas na to, abyste si vybrali místo, můžete vydělat peníze.

Vyberte dodavatele. Zde je vše jednoduché: když jste se rozhodli pro zboží, prostudujte návrhy dodavatelů. Vyberte výhodné podmínky, nezapomeňte na spolehlivost dodavatele.

Vyvinout jedinečnou obchodní nabídku. Zde musíte vytvořit jasné pochopení: co prodáváte, komu prodáváte, proč by měl být tento produkt zakoupen od vás. Ideální pro půjčování - vaše nabídka by měla být jedinečná. To neznamená, že musíte prodat nejnovější vývoj nebo nejvzdálenější zboží. Jedinečná obchodní nabídka zahrnuje nejen samotné zboží, ale také cenu, doplňkové služby, formát spolupráce atd. Například můžete nabídnout čas na doručení, originální balení, nejnižší cenu nebo produkt, který na trhu nemá analogie. Odpověď na otázku "kdo prodává zboží?" Je nutné pro stanovení ceny. Musíte pochopit, které cílové publikum je váš produkt navržen. Odpověď často spočívá v samotném produktu, který chcete prodat.

Rozvíjet půjčky. Vytvoření jedné stránky je proces, který určuje 80% vašeho úspěchu. Správné půjčování je samo o sobě prodejním nástrojem. Existují dvě možnosti pro vytváření úvěrů: kontaktování profesionálů a objednání jednoho stránky z nich nebo použití tvůrce stránek k vytvoření webové stránky o jedné stránce. Profesionální půjčky budou účinné a optimalizované. Při půjčování každého detailu je důležité, až do barevného rozhodnutí na místě a umístění tlačítek na stránce. Proto doporučujeme vynaložit peníze na profesionální rozvoj. Náklady na půjčky se pohybují od 10 000 rublů a více. Existují studia, které žádají o svou práci 50 000 rublů, ale tento balíček obvykle zahrnuje nejen vytvoření jediné stránky, ale také pomoc při jeho propagaci. Chcete-li ušetřit peníze a cítit sílu k vytvoření přistání, můžete použít návrháře pro stránky. Takové nástroje můžete snadno najít a poté, co jste strávili 2-3 hodiny, vytvořte si stránku s jedním stránkou.

Otestujte místo. Produkt je vybrán, je vytvořena jedna stránka - nyní je čas vyzkoušet různé metody propagace a vybrat nejlepší možnost. Hlavními zdroji provozu jsou: sociální sítě, kontextová reklama, propagace vyhledávání, tematické a průmyslové zdroje. Nebudeme se zabývat každým z nich. Jednoduše řekneme, že každý z nástrojů musí být testován, aby našel ideální vzorec pro získání cílové skupiny.

Koupit zboží. Není divu, že tato položka je téměř na konci algoritmu. Proč se doporučuje koupit produkt pouze po spuštění testu na webu? Aby se předešlo chybám při výběru zboží a vytvoření jedinečné obchodní nabídky. Budete trávit méně peněz a úsilí na zkušebním místě, spíše než kupovat šarži zboží. V první dávce je lepší koupit tolik zboží - peníze navíc jsou lepší investovat do propagace, než je utrácet na zboží, které bude ve skladu.

Uspořádejte dodávku. Můžete využít služby "Post of Russia" nebo soukromé kurýrní služby. Expedice "Pošta Ruska" je levnější, ale doba dodání může zpomalit vaše podnikání. Doprava dopravními společnostmi je dražší. Můžete však zahrnout náklady na dopravu do nákladů zboží nebo jej specifikovat jako dodatečné. platby za své zákazníky.

Rozbalte firmu. Když je půjčování nastaveno a přináší zisk, můžete přemýšlet o rozšiřování svého podnikání. Dnes existuje řada obchodních projektů na franšízovém trhu, které vyplynuly z myšlenky půjček.

Podnikání na stránkách půjčování se může vyplatit v prvním měsíci práce. Průměrný měsíční zisk činí 65 000 rublů. Pro domácí podnikání je to dobrý ukazatel.

Čínské vybavení. Jak vydělat peníze na nákup čínského vybavení

Pro malé podniky je myšlenka nákupu čínského vybavení perfektní. Prvním krokem v podnikání se podnikatel snaží ušetřit na počátečních nákladech. Ve většině případů najdete speciální vybavení a komponenty za výhodnou cenu pouze od čínských dodavatelů. K dnešnímu dni se žádná země na světě nemůže pochlubit tak přijatelnými cenami pro obchodní zařízení.

Asijský trh je schopen uspokojit potřeby všech oblastí. Mnoho lidí tvrdí, že čínské vybavení není nižší než evropské analogie, ale stojí několikrát levnější.

Je také důležité, aby výrobci poskytli komplexní podporu. Nabízejí dodávky materiálu pro výrobu, vytvářejí a přizpůsobují vybavení, zajišťují školení, poskytují záruky, poskytují servis a v případě potřeby i opravují dodávané vybavení. Taková služba bude v každém případě oceněna a v malém podnikání - ještě více. Ale při výběru tohoto směru bychom se měli také připravit na určité potíže v oblasti spolupráce. Jedná se jak o jazykovou bariéru, tak o potíže při dodávání a celním odbavení velkých zařízení. Také při objednávání zařízení je vždy nutné objasnit možnost jeho přizpůsobení specializovanými pracovníky. Některé společnosti tyto služby neposkytují, protože podnikatel může mít potíže.

Jaké vybavení nejčastěji nakupujete v Číně? Stroje pro výrobu stavebních materiálů, plastových výrobků nebo obalů a obalů. Také analytici mají velké naděje na 3D tiskárny, pomocí kterých můžete vytvářet komponenty, suvenýry, hračky, šperky a dokonce i oblečení. Mezi čínskými výrobky najdete širokou škálu zařízení pro 3D tisk.

Jak koupit zařízení v Číně?

Podnikový nákupní algoritmus s Čínou zahrnuje několik kroků:

Najděte místo, kde najdete dodavatele (Made-in-China, Alibaba, atd.). Zkontrolujte spolehlivost dodavatele tím, že zkontroluje jeho nabídku, recenze, webové stránky. Je třeba podrobně studovat všechna data: rok založení společnosti, dostupnost potřebných certifikátů, roční obrat, sortiment apod.

Vyberte si nejatraktivnější společnosti a zašlete požadavek na nabídku obchodní nabídky na zařízení, které vás zajímá. Zjistěte, zda spolupracují s partnery z Ruska. Poté můžete kontaktovat určené ruské partnery a požádat o potvrzení důvěryhodnosti partnerů. Samozřejmě, ne že byste dostali úplný životopis dodavatele a poskytli vám veškeré informace, ale stále byste měli mít na paměti.

Před nákupem zařízení musíte provést důkladnou analýzu komerčních nabídek a zvolit si nejvýhodnější.

Jednat s dodavatelem, vyjednat cenu a vybavení.

Dohodněte se na smlouvě, podmínky přepravy. Smlouva je obvykle ve dvou jazycích - v angličtině a čínštině. Po podpisu smlouvy musíte provést transakční pas, po kterém můžete provést zálohu.

Platit za objednávku. Všichni výrobci vyžadují zálohu ve výši 30-50% z výše uvedené objednávky. Průměrná doba výroby je 30-40 dní. Zůstatek je zaplacen při předložení dokladů, které potvrzují skutečnost, že zboží bylo odesláno.

Nejspolehlivější způsob platby je zrušitelný akreditiv. Díky němu může kupující ušetřit peníze v případě bezohledného dodavatele.

Před odesláním dokumentů byste měli požádat čínskou stranu, aby poslala kopie dokumentů, aby se ujistil, že jsou správné.

Dále, celní odbavení a přepravu zboží uvnitř země.

Předtím, než rozhodnete o tom, jak koupit zařízení v Číně, je třeba pečlivě promyslet a vypočítat. Zahájení této činnosti by mělo být pouze tehdy, pokud úspory pokryjí veškeré náklady na dopravu.

Export do Číny. Jak vydělat při vývozu do Středního království?

Obchod s Čínou může být postaven nejen na dalším prodeji čínského zboží. Protože nebeský trh je nejen obrovským množstvím levných výrobků, ale také slibným tržním trhem s potenciálním pokrytím více než 1 miliardy lidí. Proto podnikatelé i úspěšní podnikatelé mají zájem o obchod s Čínou. Co můžete dodávat na čínský trh? Nejvíce populární v Číně jsou zemědělské výrobky, polotovary, suroviny pro dřevo, chemický, potravinářský a lehký průmysl, čokolády a cukrovinek, piniovými oříšky. Mimo to může být záležitost Středního království mít zájem dokonce o takové výrobky, které jsou v Rusku považovány za nevyžádané. Například pokud jsou domácí drůbežáři zvyklí vyhozet kuřata a kachní tlapy, pak jsou v Číně velice žádané.

Aby bylo možné dodávat do Číny exportní zboží, je nutné mít prohlášení a v některých případech bude k dispozici dostatek přepravního dokladu. Prohlášení se provádí nezávisle nebo za pomoci makléře na celním úřadu. Některé zboží je povoleno exportovat pouze v případě, že existuje zvláštní schválené povolení a osvědčení.

Než začnete exportovat, musíte provést následující kroky:

Studovat čínský trh a pořadí cen.

Najděte budoucí kupce.

Připravte smlouvu o vývozu a pojištění zboží.

Překonání postupu registrace v Rusku a celního odbavení v Číně.

Pro efektivní spolupráci s Čínou účastníci zahraniční ekonomické činnosti doporučují provést rozsáhlé přípravné práce, které zahrnují:

navštívit Čínu ke studiu na trhu;

dodávka zboží do Číny, výběr skladu a nejlepší způsob odeslání zboží;

příprava demonstračního materiálu v Číně pro jednání s potenciálními klienty;

poskytující malou šarži produktů k prodeji.

To vše vyžaduje velké finanční a časové náklady. Stojí však za to, že každoročně roste vývoz ruského zboží do Číny. Vyhlídky směru jsou velmi vysoké, a proto je třeba tuto možnost rozšířit.

Kontrolní seznam pro zahájení podnikání v Číně

Obchod s Čínou je skutečný směr pro každého obchodníka. Prakticky v každé oblasti je možné optimalizovat výdaje, pokud nakupujete v Číně. Kromě toho je prodej čínského zboží skvělým nápadem pro domácí podnikání, které díky řádné organizaci a propagaci vám umožní vydělat několikrát vyšší platy než průměrná úroveň platů. U malých podniků bude prospěšné koupit čínské zařízení a pro větší společnosti je možné zvážit slibnou možnost dodat své výrobky Číně.

Nezáleží na tom, jak se podnikání s Čínou nezdá být útulnou zlatou pláží, na kterou stojí jen to, že se jen chytá, to není tak úplně tak.
Chcete-li obchodovat se Středním královstvím profitovat, musíte dodržovat následující doporučení:

neustále prozkoumávat trh při hledání nových podnikatelských nápadů s Čínou;

dodržovat výběr určité skupiny výrobků, aniž by se pokoušel pokrýt celý trh;

pečlivě zkontrolujte dodavatele;

uzavřít písemné smlouvy o dodávkách výrobků;

v předstihu stanovit podmínky vrácení zboží v případě přijetí vadné zásilky.

Nejdůležitější je, že podnikání, které se zabýváte, mělo od spotřebitelů poptávku a bylo pro vás zajímavé jako podnikatel. Pak je vám zaručeno úspěch.

Yevgenia Yurkina
(c) www.openbusiness.ru - portál podnikatelských plánů a pokynů pro otevření malého podniku

Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Zpět na výpočty

Všechny položky podle značky: dropshipping

Optika salon: podnik, který má vždy požadavek

Městský portál s aplikacemi iOS a Android od společností CitySites

Oděvy pro mládež a děti Orby

Chov plemenných a pěstování krůt pro maso

V závislosti na regionu a řadě dalších faktorů může být ziskovost hospodářství pěstování a chovu krůt od 60 do 80%.

Finanční výpočty: kadeřnický salon

S počáteční investicí asi 650 tisíc rublů. bez pracovního kapitálu a zhruba 1,2 milionu rublů. s provozním kapitálem, jednoduchou dobou návratnosti 2,1 roku, vnitřní mírou návratnosti.

Principem složeného zájmu je průchod do světa milionářů

Dnes budeme mluvit o skutečných penězích, konkrétně o univerzálním zákonu vytváření mega-států - principu složeného zájmu.

Připravte se na léto: 10 výhodných nápadů pro sezónní podnikání

Skutečný podnikatel může vydělávat na všechno. I v době roku. Sezónní podnikání - ideální volba pro studenty a ty, kteří hledají dočasné příjmy. Minimální příprava, maximální dopad.

Vlastní podnikání: jak uspořádat placenou pláž

Počáteční náklady na organizaci placené pláže budou od 3 milionů rublů. Při správné práci se tyto investice vyplatí do poloviny druhého roku na pláži.

Finanční výpočet: činnost balení sypkých výrobků

Zvažte finanční výpočet ziskovosti podniku pro balení sypkých potravin (cukr, obiloviny, těstoviny apod.). S počáteční investicí 1 900 000 rublů. rentabilita prodeje bude 8.

Jak otevřít firmu při instalaci požárních systémů

Provádění instalace požárních systémů je dobré, protože postupně se rozvíjíte a můžete se začít angažovat v mnoha dalších službách týkajících se požáru a nejen bezpečnosti.

Vlastní podnikání: výroba dřevěných sudů

Produkce dluhopisových produktů může být skvělým nápadem pro vaše vlastní budoucí podnikání, což nevyžaduje velké investice.

Vlastní podnikání: obchod s koberci

Pokud je obchod s koberci zaměřen na lidi s nízkými příjmy, pak pro 100-200 tisíc rublů můžete koupit dostatek zboží pro dobré zastoupení, pokud vezmete v úvahu lidi střední třídy.

Podnikatelský plán pro ruské kolo

Investice do otevření ruského kola budou činit 23 milionů rublů. Doba návratnosti projektu je 32 měsíců. Projekt bude realizován na úkor vlastních zdrojů investora.

Krásné podnikání: modelová agentura

Rychlá návratnost prostředků investovaných do modelingové agentury je nepravděpodobné, že bude fungovat - pro propagaci, hledání modelů, zákazníků, školení a dalších organizačních okamžiků bude trvat dlouho. Samozřejmě můžete okamžitě.

Jak jednat s bankami, aby získali půjčku

Registrace malého podniku není tak obtížná a pak je vše ve vaší moci. Ale jak se chovat s bankovními zaměstnanci? Následující tipy vám mohou pomoci v náročném, ale velmi důležitém.