Trasa: jak otevřít taxi s pevnou trasou. Podnikatelský plán pro taxi s pevnou trasou

Dnes v Rusku jsou taxíky velmi oblíbené. Obyvatelé megaci a malých měst se zamilovali do tohoto způsobu dopravy pro pohodlný a rychlý pohyb. V důsledku toho se podnikání v oblasti tras stále více stává stále oblíbenějším. Tyto služby lidé denně používají, a to navzdory nedostatku výhod při placení za jízdné.

Obzvláště oblíbené jsou taxíky ve velkých městech, kde téměř nahrazují jinou pozemní veřejnou dopravu. Na různých místech jejich popularita roste každým rokem. Pouze v jednom taxi v Moskvě je téměř deset tisíc jednotek. To naznačuje vysokou ziskovost podniku. Proto mnozí mohou mít otázku, jak otevřít taxi s pevnou trasou. To bude popsáno později.

Sekundární příjem

Je třeba poznamenat, že kromě placení za cestu může tento druh dopravy přinést další příjmy. To opět podtrhuje, jak nákladově efektivní může být taxík. Podnikání může a musí být mnohostranné.

 • Reklama umístěná uvnitř vašeho vozidla. Plakáty, vizitky, informační letáky a jiné propagační materiály - to přinese majitel obchodní trasy značné příjmy, jsou-li řádně organizovat všechno. Obvykle jsou takové výrobky, efektivní a chytlavé, umístěny bližší k cestujícím, aby přitáhly jejich pozornost.
 • Použití karoserie automobilu jako reklamní plochy. Tato registrace provádí odborníci příslušné agentury ve formě filmu se živým obrazem. Navzdory skutečnosti, že tento typ reklamy je poměrně drahý, nebrání tomu, aby byl stále více oblíben.
 • Poskytování služeb při přepravě exkurzí a dalších organizovaných skupin.
 • Poskytnutí vozidla pro různé slavnostní události.

Takže pokud všechny výše uvedené jste přesvědčili, abyste otevřeli vlastní trasu, stačí se seznámit s hlavními fázemi tohoto procesu. Budou se dále diskutovat.

Licence

Chcete-li podat dokument pro provádění tohoto druhu činnosti, musíte kontaktovat úřad přepravní inspekce v místě bydliště. Zde můžete také zjistit, jak otevřít taxi s pevnou trasou. Bude povinné přizpůsobit vozidlo požadavkům stanoveným pro tento druh osobní přepravy. Je také nutné mít zaměstnance s lidmi s příslušným řidičským průkazem a projít speciální certifikací. Licence se vydává na dobu pěti let.

Příjem tohoto dokladu je splatný ze státních povinností dvou typů, a to: pro posouzení žádosti o licenci a pro její vydání. Pro každé vozidlo v podniku je vytvořena samostatná účetní karta. V různých regionech země jsou částky, které je třeba zaplatit za licenci, odlišné.

Mohou se pohybovat od 350 do 500 dolarů. Do 30 dnů budete mít připravenou licenci. Bez tohoto dokumentu je osobní doprava přísně zakázána. Za tímto účelem stanoví právní předpisy systém správních sankcí ve formě pokut. Samostatný obchodní umožňuje sledovat tento druh podnikání, můžete také zaregistrovat a jako společnost s ručením omezeným (sro).

Nejdůležitějším dokumentem je však stále licence k přepravě. To je důležité vědět při organizaci obchodu s trasou. Licence je vydáváno ruským ministerstvem dopravy. Vydává se pro přepravu více než osmi osobami autem, který je pro to zvlášť vybaven.

Požadované doklady pro registraci licence

Chcete-li zahájit činnost, potřebujete následující materiály:

- potvrzení o státním zápisu;

- doklady o evidenci daní;

- kódy statistického řízení;

- fyzické a právní adresy;

- pronájem za parkování vozidel;

- cestovní pas vozidel;

- řidičský průkaz DB a PC;

- osvědčení o technické prohlídce vozidel;

- dokumenty řidičů (pracovní knihy, řidičské průkazy).

Výběr a nákup automobilů

V tomto případě by měl být použit individuální přístup. Vaše parkoviště bude tvořeno na základě finančních možností. Nicméně, ušetřit na tomto místě výdajů nestojí za to, nákupu ojetých vozů. Zkušení majitelé taxi s pevnou trasou jistě pomohou s radou, která by měla být věnována pozornost.

Je známo, že pro pracovní směnu, v závislosti na stanoveném letu, může vozidlo cestovat poměrně daleko. Je důležité vědět, zda chcete uspořádat taxi s pevnou trasou. Podnik v tomto případě závisí na výpočtech. Máte-li násobit najetých kilometrů z celkového počtu směn za den, a dokonce i počet dnů v roce, dostanete impozantní postavu.

Taková velká vzdálenost není vždy zvládnuta ani novým cizím vozem. Nejoblíbenějšími vozy jsou dnes GAZel (GAZ-322132) pro 13 sedadel pro cestující. Poptávka je také v modelu Ford Transit pro 18 míst, Mercedes-Benz Sprinter pro 19 míst. Navzdory své cenové atraktivitě, Gazelle není příliš pohodlné a prostorné, a jejich pracovní podmínky opustit hodně být požadovaný.

Pokud jsou finanční možnosti stále omezené, použijte leasing. Ale nešetřete na auta! S tímto druhem půjček snížíte náklady na nákup potřebných strojů a získáte slevu na některé daně.

Vývoj trasy

To je důležitý bod. Chcete-li zjistit, jak získat cestu pro osobní dopravu, musíte kontaktovat městskou správu. Pravidelně pořádáte soutěže o přepravu, ve kterých se můžete a měli účastnit.

Cesty, které jsou již předem známy a "válcované", od prvního dne přinášejí příjmy. S maximálním úsilím v soutěži a spojením nezbytných spojení můžete opravdu vyhrát soutěž a získat jeden nebo více letů k dispozici.

Může být také otázka, jak otevřít trasu. Samozřejmě můžete vyvíjet svůj vlastní let. K tomu, abyste pečlivě prozkoumali vybranou oblast, musíte důkladně promyslet a prozkoumat. S tímto přístupem se brzy vaše nové dítě změní na skutečný Klondike. Nicméně budete muset vydržet těžké časy. Koneckonců cestující potřebují týden nebo dva, aby si zvykli na novou trasu, a minimální výnosy nebudou okamžitě pokrývat všechny výdaje.

Nábor zaměstnanců

K této otázce je třeba přistupovat velmi zodpovědně. Koneckonců, personál bude záviset nejen na vašem příjmu, ale také na životě cestujících. Co by mohlo být důležitější?

Budete potřebovat:

- Řidiči kategorie D;

- zdravotnický pracovník - provede průzkum řidičů před tím, než nastoupí na trasu.

Není někdy zbytečné ovládat auta samy. Koneckonců, nepřesný a nezodpovědný řidič je často příčinou častých poruch taxi s pevnou trasou. Řidič musí mít osvědčení zdravotní způsobilosti a délka jeho práce by měla být nejméně 5 let.

Platba práce

Obvykle je pro řidiče stanovena minimální mzda a příplatek za zvýšenou produkci. Takový mzdový systém je velmi účinným a silným podnětem. Stejně jako každá jiná podnikatelská činnost vyžaduje podnikání na trase vážné investice. Různé faktory ovlivňují jeho návratnost. A je velmi dobré, že můžete vždy využívat možnosti dodatečných příjmů, jako je udržování slavnostních událostí, exkurzí a reklamy mimo a uvnitř vašich automobilů. Každý má své vlastní tajemství úspěšného podnikání.

Výpočet příjmů a výdajů

Jedno auto přináší zisk asi 2200 rublů denně. Náklady na údržbu a provoz jsou asi 1000 rublů. Srážky na mzdový fond - asi 500 rublů, a povinné pojištění - asi 470 rublů. Čistý zisk bude přibližně 230 rublů.

Platba daní v souhrnu bude trvat 600 až 7000 tisíc rublů měsíčně. Čím větší je vozový park, tím větší výnosy a menší odpočet z jednoho minibusu za plat pro řidiče a dispečera. Stejně jako bylo uvedeno výše, v tomto případě je třeba pečlivě vybírat auta. Například GAZel se liší ve značné spotřebě paliva - asi 20 litrů na 100 km. To je důležité pamatovat.

Celkové náklady na pohonné hmoty a servis pro jeden GAZel budou přibližně 1000 rublů za den. Pojištění nákladů taxi - cca 30 - 40.000 rublů ročně, z nichž Hull - asi 12 až 20.000 rublů, což je asi 5-8% z celkových nákladů na autě, a CTP - asi 8000 rublů.

Hlavní body nákladů na taxi s pevnou trasou

Hlavní náklady v tomto případě jsou:

 • zdanění;
 • palivo;
 • pojištění a opravy automobilů.

Podnikatelský plán pro taxi s pevnou trasou

Předpoklady pro flotilu vozidel lze pronajmout mimo hranice města. Jedná se o nejekonomičtější variantu, protože tento pronájem bude levnější než ve městě. Pokud máte velké parkoviště, můžete se dohodnout na přímých dodávkách paliva a náhradních dílů. To také snižuje náklady. Další aspekty implementace této myšlenky byly shrnuty výše.

Důležité body podnikání

Když je dokumentární stránka problému vyřešena, zdá se, že vše je velmi jednoduché a můžete otevřít taxi s pevnou trasou. Podnikový plán je v tomto případě snadný. Nicméně je lepší vyjasnit některé body.

 • Je nutné rozvinout trasu, podle níž se uskuteční přeprava. Velký tok cestujících je vždy pozorován ve městě - zde a silnice jsou dobré a benzin je mírně vyčerpán. Vozidlo bude provozováno pečlivě, protože silnice ve městě jsou mnohem lepší než venku. Zahrňte to do svého podnikatelského plánu, stejně jako způsob, jak získat trasu na taxi s pevnou trasou. To bylo zmíněno výše.
 • Automobily mohou být jak vlastní, tak i pronajaté. A stále víme, že kyvadlová doprava zcela vylučuje používání vozidel jemným způsobem.
 • Nezapomínáme, že ve městě je vždy velká konkurence.
 • Intercity a příměstské trasy jsou jednodušší, konkurence je méně. Existuje však jeden důležitý faktor, který zcela vyvrací tyto výhody - silnice. Mimo města mohou být horší a tok cestujících je poněkud nižší. Tyto aspekty také pečlivě studujeme.
 • Správně přistupujeme k výběru cestovních nákladů. Všechno by mělo být v rozumu. Nezůstávejte za konkurenty, nezapomeňte na ziskovost.

Každé podnikání je vždy obtížné začít. Ale pokud se rozhodnete, úspěch v tomto případě nebude trvat dlouho. Cestovní trasa je poměrně stabilním zdrojem příjmů, protože v naší době člověk skutečně potřebuje veřejnou dopravu jako dopravní prostředek, který zajišťuje mobilitu. Je to jen nutné začít, a kdo ví - najednou se tato záležitost stane záležitostí celého vašeho života?

Taxi taxi jako podnikání

Obyvatelé ruských měst si vybrali dopravu - taxi s pevnou trasou, jejíž charakteristickým znakem je rychlost a komfort. Lidé je ochotně využívají, a dokonce i nedostatek cestovních výhrad jim nezastaví. Spolu s nárůstem poptávky narůstá i popularita trasového obchodu.

Mnohostranné podnikání

Mezi jinými typy městské dopravy jsou lídry na pevných trasách. Jejich počet přesahuje ostatní několikrát. Jen v ruském hlavním městě asi několik desítek tisíc minibusů. Pokud by tento typ podnikání nebyl profitabilní, nerozšířil by se tak rychlostí. To je odpověď na otázku pro ty, kteří stále pochybují o tom, zda otevřít obchodní firmu.

Vedle hlavních příjmů ze sběru jízdného může majitel takové obchodní společnosti očekávat další příjmy z následujících zdrojů:

 • V kabině minibusu je reklama v různých formách: plakáty, brožury, vizitky. Používá se v tomto salonu, z něhož je pro cestující výhodnější. Během pohybu z jedné zastávky do druhé může osoba podrobně studovat informace a dokonce zaznamenat kontakty. Inzerent zaplatí majiteli minibusu za umístění svých materiálů.
 • Vnější plocha vozidla se může stát také místem pro reklamu. Reklamní informace se vztahuje na speciální film, který se vztahuje na auto. Takováto barevná, chytlavá informace stojí inzerentovi levnou, ale dává vysoký účinek, což je přínosné pro obě strany.
 • Přizpůsobená přeprava. Mohou to být výlety, svatební oslavy a další události, které vyžadují pohyb skupin lidí.

Hlavní etapy organizace organizace provozu

Především je nutné objasnit všechny nuance při inspekci dopravy, pokud jde o dostupnost potřebné dokumentace a splnění podmínek. Budoucí podnikatel bude vyžadovat, aby jeho vozidlo splňovalo technické požadavky na přepravu cestujících, a může nést alespoň 8 osob. Bude také nutné vybrat zaměstnance s potřebnou kvalifikací: řidiči, dispečeři a zdravotničtí pracovníci.

Po zaplacení státního poplatku za přezkoumání žádosti a vydání hlavního dokladu vydává ruské ministerstvo dopravy licenci, která je platná po dobu 5 let. Výše poplatku závisí na regionu. Může se lišit v závislosti na rozsahu osídlení: od 350 do 500 dolarů. Pro každou přepravní jednotku je vedena samostatná registrační karta.

Příprava na vydání licence trvá až 1 měsíc. K podnikání bez licence bude následovat správní trest - velká pokuta.

Jaká je výhoda IP na LLC - tento článek vám řekne.

Balíček dokumentů

Chcete-li otevřít soukromou kyvadlovou taxi, je třeba tyto doklady shromažďovat:

 • charter;
 • smlouva zakladatelů;
 • státní zápis (certifikát);
 • osvědčení o registraci;
 • přidělené kódy statistickým úřadem;
 • bankovní údaje;
 • pronájem za použití parkoviště;
 • adresy - právní a fyzické;
 • technické pasy pro automobily;
 • doklady potvrzující průchod technických prohlídek vozidel;
 • řidičský průkaz, pracovní knihy najatých řidičů.

Nákup osobní automobilové dopravy

Existují základní kritéria při výběru dopravy pro otevření agentury trasy, ale jsou předmětem úpravy v souladu s finančními schopnostmi budoucího obchodníka.

Je třeba si uvědomit, že i při nejobtížnějším startovním kapitálu je nákup ojetých automobilů iracionální. Majitelé tohoto podniku, kteří mají dlouholeté zkušenosti, o tom varují.

Je nutné provést výpočty a porovnat náklady na nákup nového a ojetého automobilu, ale vzít v úvahu pravděpodobnost častých poruch. Každá oprava bude vyžadovat náklady na náhradní díly a služby pro automobilový mechanik, což může být mimořádně nevýhodné. Kromě toho bude během opravy nutné odstranit toto vozidlo z trasy, což znamená silnou ztrátu příjmu. V důsledku toho se úspory sníží na nulu a je docela možné, že finanční prostředky budou vynaloženy příliš mnoho.

Na trase budou potřebovat auta, které dokážou zvládnout obrovské zatížení, překonat obrovské vzdálenosti a dělat to po celý den nebo dokonce po celý den.

Ne všechny dokonce nové vozy dokážou zvládnout takové vzdálenosti a trvání jejich provozu. Nejvíce obyčejné a přiměřené ceny dosud zůstávají Gazelle. Za nimi následuje Ford Transit (18 míst) a Mercedes-Benz Sprinter (19 míst).

První z nich zůstávají vedoucími prodejci kvůli dostupnější ceně, nicméně nejsou ideální z hlediska kapacity a dostupnosti komfortních podmínek pro cestující a nejsou příliš "vstřícné" v provozu.

Před výběrem nejlevnější varianty musíte pečlivě zvážit všechny výhody a nevýhody. Odborníci a zkušení obchodníci doporučují ušetřit na dopravě. Je mnohem rozumnější využívat leasing než koupit levnou second-hand Gazelle.

Cesta pro přepravu

Není nutné vyvíjet trasu sami, stačí požádat místní orgány a připravit se. Především je nutné účastnit se soutěže o přepravu na konkrétní trase, kterou pravidelně organizuje městská správa.

To má své výhody, protože trasa "nakatanny" zaručuje přítomnost cestujících, a tím i příjem příjmů. Chcete-li vyhrát soutěž, musíte nabídnout ty nejlepší ceny, pohodlné podmínky pro lidi, abyste dokázali, že vaše motorová doprava je nejspolehlivější a nejbezpečnější.

Při vývoji své vlastní trasy potřebujete přesné výpočty ziskovosti, podrobnou analýzu skutečného počtu cestujících. Pokud je vše dobře promyšlené, abyste mohli vést reklamní kampaň, můžete se spolehnout na vysoký příjem kvůli nedostatku konkurence.

Jedinou nevýhodou je, že budete muset počkat, protože na chvíli nebude příliš mnoho cestujících a je možné, že příjmy nebudou pokrývat náklady. Bude to však poprvé, pokud budou výpočty provedeny správně, a v této lokalitě je dostatek obyvatel, kteří potřebují městskou dopravu.

Personál shuttle bus

Kvalitativní úroveň personálu podniku je nejdůležitější podmínkou úspěšného rozvoje podnikání a záruky pohodlí a bezpečnosti pro lidi

Minimální složení agentury pro přepravu tras zahrnuje nejméně čtyři zaměstnance:

 • Řidiči, kteří mají kategorii V nejlepším případě, aby jejich zkušenosti byly nejméně 5 let. Jejich počet je úměrný počtu dopravních jednotek a saturaci trasy (pro posun nebo výkyv, bude zapotřebí další jednotka).
 • Dispečer.
 • Účetní je pokladník.
 • Zdravotní pracovník.

Pro vlastníka podniku je vhodné řídit chování zaměstnanců, stav vozidel.

Mzdy řidičů jsou obvykle stanoveny na minimální úrovni, doplněny příplatkem pro třídu, časovým zpracováním a dalšími pobídkami. Tento přístup má smysl, protože zaměstnanec bude mít zájem získat více a bude se snažit splnit podmínky, které mu byly nabídnuty.

Podnikatel, který v takovém případě dosáhl vysoké úrovně, využívá získaných zkušeností. Chápe, jak důležité je vybrat "správné" lidi. Celý tým by měl fungovat jako jediný mechanismus, proto kromě profesionality potřebujeme takové kvality jako vzájemná pomoc, respekt, integrita a smysl pro zodpovědnost.

Výpočet ziskovosti podniku

Pokud provedete výpočet, který bere jako základní náklady a výnosy z jedné dopravní jednotky na jeden den, můžete určit čistý zisk:

 • příjmy z jednoho minibusu - 2,200 tisíc rublů;
 • provozní náklady - 1 000 tisíc rublů;
 • plat - 500 rublů;
 • další náklady -470 rublů;
 • zisk - 230 rublů.

To je jen přibližný příklad. Není možné nabídnout ideální výpočty, protože každá situace v podnikání je charakterizována řadou faktorů: počtem vozidel, množstvím daní, které závisí na rozsahu vozového parku, mírou spotřeby paliva v závislosti na značce automobilu.

Pokud se hlavní příjem připočítá k částkám získaným z dodatečných zdrojů uvedených na začátku textu, pak bude zisk mnohem vyšší. Analýza očekávaných příjmů v porovnání s počátečními náklady nám tedy umožní vypočítat, za jakou dobu se daná společnost bude vyplatit.

Různí podnikatelé budou mít odlišné postavy, ale každý z nich se snaží zvýšit ziskovost svého podnikání. Po vrácení peněz přijde doba podnikání. Od této chvíle je žádoucí představit položku výdajů na rozvoj, protože tento druh podnikatelské činnosti vyžaduje neustálé zlepšování. Stabilní technická podpora vozidel, nákup nových vozidel atd.

Podnikatelský plán

Bez podnikatelského plánu je jakýkoli podnik odsouzen k neúspěchu, zejména jako soukromé taxi. Tento dokument by měl obsahovat hlavní části týkající se realizace této myšlenky do reality. Nejdůležitější z nich jsou ekonomické otázky (výpočty nákladů a příjmů), práce s personálem, rozvoj dopravního parku.

Jak správně sestavit podnikatelský plán - přečtěte si zde.

Podnikatelský plán zajišťuje načasování očekávaného výnosu - příchodu a do budoucna. Tento dokument je nástrojem k dosažení cíle.

Vlastník trasy by měl pravidelně upravovat plán podle situace v určitém okamžiku. Nuance, které vyžadují pozornost při přípravě podnikatelského plánu:

 • Při provádění ekonomických výpočtů je nutné vzít v úvahu náklady na pronájem pokoje, pokud vlastník nevlastní. Je důležité vědět, že je výhodnější pronajmout si taková zařízení mimo město, kde jsou mnohem levnější.
 • Vzhledem k vytvoření velkého podniku, dostupnosti velkého počtu vozidel, je vhodné uzavřít dohody o velkoobchodních dodávkách pohonných hmot a náhradních dílů.
 • Vývoj trasy je žádoucí s ohledem na maximální tok cestujících. Upřednostněte městské trasy s kvalitními silnicemi, které pozitivně ovlivní úroveň služeb a stav dopravy. Navíc, na dobrých silnicích, je palivo spotřebováno mnohem ekonomičtěji.
 • Studium výklenku, boj proti konkurenci, jehož maximální úroveň je pozorována na městských trasách. Analýza práce konkurenčních společností.
 • Příměstské a meziměstské destinace jsou méně konkurenceschopné. Vedle toho však dochází k menšímu počtu cestujících a silnice mohou být ve špatném stavu. Porovnejte tento a předchozí aspekty, nakreslete vhodný výstup při plánování.
 • Určete optimální náklady na cestu. Mělo by být dostupné pro cestující, ale bylo výhodné pro podnikání.

Vzhledem k dostupnosti počátečního kapitálu, kompetentně rozvinutých finančních výpočtů lze vždy očekávat, že kvalitní personál bude úspěšný. Hlavní věc je touha vytvořit stabilní agenturu a vůli jednat a také se nemusíte bát prvních neúspěchů, protože se dějí v jakémkoli podnikání.

Jak otevřít taxi s pevnou trasou

Navzdory nárůstu počtu soukromých vozidel z obyvatelstva zůstává doprava taxíkem na pevnou trať stále nadále poptávka. Takováto myšlenka na podnikání může být proto velmi lákavá. Samozřejmě, aniž bychom vedli předběžnou kalkulaci výdajů a zjistili, kolik se podnik ukáže jako výnosný, je obtížné mluvit o ziskovosti projektu. Hovoříme o tom podrobněji.

Definováno s obecnou koncepcí

Po koncipování takové obtížné události, jak otevřít taxi s pevnou trasou, musíte jasně určit požadovaný formát práce. Najednou si všimneme, že tato odvětví bude vyžadovat velké investice, ale i výdělky budou vážné. Proto je důležité vědět, zda budete pracovat na existující trase nebo rozvíjet své vlastní. Navíc musíte určit druh dopravy. Může to být městská trasa nebo dálková doprava.

Bezpochyby může pracovat v mezích města přinést menší zisk. A v této situaci nezapomeňte na vysokou konkurenci této sféry. Mezistátní doprava bude jistě spojena s vysokými režijními náklady. Kromě toho buďte připraveni na vysoké opotřebení vaší dopravy - ve skutečnosti silnice v oblasti a vesnicích nemohou vždycky soutěžit kvalitou s městskými cestami.

V závislosti na zvoleném formátu práce je třeba přemýšlet nad kterou dopravou plánujete provést. Zde odborníci doporučují, aby městská doprava zakoupila vysoký a prostorný autobus, a pro meziměstskou dopravu - domácí auto, například "Sable" nebo "Gazelle".

Vzhledem k poměrně vysokým objemům nákladů na řešení společných organizačních otázek a byrokratických otázek je poprvé možné auto koupit v rámci leasingového programu. Dále, jak se podnik vyvíjí, budete s největší pravděpodobností schopni zakoupit ještě několik autobusů. Pokud mluvíme o zahájení startu, odborníci neposkytují poradenství při nákupu příliš drahých modelů. Věřte mi, můžete získat počáteční kapitál na levnějších domácích analogích.

Dokumentace aktivit

Snad nejtěžší etapa při zavádění takové myšlenky, jak otevřít taxi raketoplánů, bude byrokratická byrokracie. Takže pojďme zvážit pořadí řešení hlavních problémů, které musíte čelit. Je třeba začít registrací v orgánech federální daňové služby. Je lepší vybrat registrační formulář pro PI a zjednodušený systém zdanění.

Chcete-li pokračovat v řešení všech dalších otázek, musíte získat potřebné prostředky k práci, uzavřít smlouvy o lékařské a technické údržbě vašeho podniku a zaměstnat zaměstnance, pokud takovou potřebu potřebujete. A veškerá přeprava by měla být nezbytně pojištěna, protože získala pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. Dále, při sběru dokladů, musíte kontaktovat inspekci dopravy s žádostí o vydání licence. Seznam potřebné dokumentace bude přibližně následující:

 • cestovní pas;
 • INN;
 • osvědčení o oprávnění řídit vozidlo kategorie "D";
 • pracovních knih najatých řidičů;
 • všechny dokumenty obdržené v Národním shromáždění po registraci;
 • doklad potvrzující složení zkoušky na právo provozovat dopravu v Ruské federaci;
 • technický pas pro všechny automobily;
 • doklady o dopravním pojištění.

Nezapomeňte, že se všemi dokumenty je nutné odstranit fotokopie a notarizovat je. Budete také muset podat potvrzení o zaplacení licenčního poplatku a žádosti o vydání licence. Podrobný seznam potřebných dokumentů naleznete na portálu Ministerstva dopravy. Odborníci to nedoporučují sami. Bude mnohem efektivnější svěřit tento postup odborníkům, kteří mají zkušenosti s takovou prací.

Poté tím, že kontaktujete místní komisi pro dopravu, získáte právo pracovat na určité trase. V této fázi je mnoho podnikatelů vystaveno největším obtížím. Koneckonců, toto právo je často vydáno na základě výsledků výběrového řízení. To platí zejména pro nejoblíbenější a nejoblíbenější trasy.

Kromě toho může Rada požadovat od vás určité slevy pro různé skupiny obyvatel. Zde, stejně jako při získání licence, je vhodné důvěřovat zkušeným právníkům. Nezapomeňte zahrnout veškeré náklady na to do svého podnikatelského plánu. Cestovní taxi a její organizace, jak jsme již uvedli, nejsou rozpočtovým závazkem.

Tipy pro vytvoření trasy

Budeme se trochu zabývat výběrem schématu navrhované dopravní trasy. Takže pokud vyberete již existující trasu, určitě se dostanete do vysoké konkurence. Proto není špatné zvážit možnost nezávislého rozvoje provozu. Tato možnost má určité výhody. Při plánování nového letu si můžete být jisti jeho ziskovostí.

Je pravda, že to vyžaduje dobré studium skutečné situace: potenciální počet cestujících, poptávka po vašich nápadech a mnohem více. Samozřejmě budou i nedostatky. Pamatujte, taxi s pevnou trasou - podnikání je poměrně specifické, proto lidé mohou nedůvěřovat inovaci. A čas, po který bude let oblíben, bude několik měsíců. Tento faktor je nutno vzít v úvahu a položit určitou částku do celkového plánovaného rozpočtu.

Poskytování hmotných zdrojů

Pokud vyhlídka na obrovské investice ve stadiu vydávání povolení vás nevystraší, zvážíte, co je zapotřebí k otevření taxi s pevnou trasou. Samozřejmě, teď mluvíme o technické podpoře podniku. Můžete začít pracovat na jednom autě, ačkoli, samozřejmě, vaše příjmy budou růst proporcionálně z nárůstu jejich počtu.

Budete potřebovat alespoň jednu sběrnici, abyste zajistili denní přítomnost jednoho vozidla na trati. Ačkoli je lepší koupit alespoň tři auta. Zde všechno opět závisí pouze na finančních možnostech. Je lepší začít buď s nákupem nových domácích modelů, nebo s dovezenými automobily, které jsou již v provozu.

Takže PAZ 3204, nízkopodlažní autobusy pro městskou dopravu, bude stát asi 2,4 milionu rublů a ojeté MAN podobnou třídu - asi 2 000 000. Je však třeba připomenout, že tato technika použita / y klesá mnohem častěji, a bude vyžadovat velké náklady na jeho odpisy. Dnes je začátečník, přesto, že je nutné začít s nákupem „gazely“, jakož i vývoj případu, přejděte do více pohodlná doprava. Tak GAZ 32212 bude stát 1,141 milionu rublů (vznětové motory).

Kromě toho je důležité určit parkoviště, kde budete mít svůj majetek. Další možností, která vyžaduje minimální investice, bude podepsání dohod s jinými řidiči IP, které mají vlastní dopravu. Nicméně, pracujete v tomto formátu, je nepravděpodobné, že můžete počítat s příliš vysokým ziskem. Spíše tato možnost spolupráce bude dobrým přínosem pro vaši stávající flotilu.

Hledáte zaměstnance

Hlavním požadavkem na zaměstnance by měla být dostupnost řidičského průkazu příslušné kategorie a skutečná zkušenost s jízdou po dobu pěti let. Samozřejmě, že je žádoucí, aby řidič byl zodpovědný a vzdělaný člověk - koneckonců, jeho komunikace s cestujícími ovlivní úroveň vašeho příjmu. Kromě toho by řidič neměl mít žádné zdravotní kontraindikace pro řízení městské dopravy.

Pokud mluvíme o finanční stránce problému, potřebujete nejméně dva řidiče pro jedno auto. A můžete buď formalizovat s vaším zaměstnancem a měsíčně mu zaplatit plat asi 20 000 rublů, stejně jako pravidelné státní poplatky nebo podepsat smlouvu s jiným duševním vlastnictvím a spolupracovat s ním s určitým procentním podílem na výstupu. Tyto příspěvky budete také muset otevřít:

 1. Řídicí jednotka. Počet těchto volných pracovních míst by měl být stejný jako počet otevřených sedadel řidiče. Zde bude vhodné nabídnout plat přibližně 18 000 rublů.
 2. Účetní. Chcete-li udržovat aktuální přehledy, budete potřebovat jednoho odborníka, kterému můžete nabídnout plat 17 000 rublů.
 3. Auto mechanik. V takovém případě je vhodné uzavřít dohodu s již fungujícím autoservisem o pravidelné údržbě autobusů a technických prohlídkách. Tyto služby vám budou stát asi 22 000 rublů.
 4. Doktor. Je vhodné podepsat smlouvu o spolupráci s kvalifikovaným lékařem, který může provádět preventivní prohlídky zaměstnanců. To by mělo poskytnout asi 23 000 rublů.

Platba personálu za jedno auto vás tak stává asi 138 000 rublů za měsíc.

Ekonomické zdůvodnění startu

Aby bylo možné zjistit, jak je podnikání efektivní z hlediska nákladů, je nutné sestavit podnikatelský plán pro taxi s pevnou trasou s výpočty, kde je nutné podrobně vypočítat všechny náklady spojené se zahájením projektu. Za účelem zahájení podnikání by měly být zpravidla zahrnuty následující náklady:

 • nákup autobusu (3 GAZ 32212) - 3 423 000;
 • registrace pojištění a dalších dokumentů (3) - 33 000;
 • registrace a získání licence (prostřednictvím zprostředkovatele) - 150 000;
 • vývoj a schválení trasy - 127 000;
 • režijní náklady - 125 000.

Takže můžete začít podnikat z 3 858 000 rublů. Jako příklad vypočítáme náklady na základě nákupu tří transportních jednotek. Nepochybně nákup jednoho autobusu sníží toto číslo na 1 858 000 r. Nyní vypočítat výši roční investice do podnikání. Zohledněte tento podíl celkových příjmů:

 • údržba a doplňování paliva - 25%;
 • plat - 20%;
 • daně a poplatky - 25%.

Jak můžete vidět, vaše výdaje budou přibližně 70% z celkového hrubého důchodu. Vzhledem k tomu, že průměrný příjem v tomto podnikání činí zhruba 10 000 000 rublů ročně, může být čistý zisk 3 000 000 rublů. Takže po 16 měsících práce je možné dosáhnout soběstačnosti projektu.

Takže podnik založený na osobní dopravě ve městě bude docela úspěšný podnik. A můžete vždy zvýšit objem příjmů podepsáním smlouvy s reklamní agenturou o reklamě v interiéru vašeho autobusu, stejně jako na jeho trupu. Je pravda, že tento podnik bude vyžadovat značné úspory a vážné předběžné školení, ačkoli podle odborníků, všechny náklady jistě vyplatí. A o možných rizicích a dalších nuancích se dozvíte z níže uvedeného videa, které je vám věnováno.

Jak otevřít taxi s pevnou trasou

Podnikání v oblasti osobní dopravy je tradičně považováno za velmi výhodné a prestižní. Flotila 10 - 15 vozů s příslušnou organizací případu může trvale přinášet svým majitelům velmi dobrý příjem bez velkých časových nákladů. Hlavním úkolem je vyzvednout odpovědné zaměstnance, nalézt společný jazyk s konkurenty a být schopni zůstat na trhu.

Začátek začátku: výběr trasy

Než začnete s registrací dokumentů a nákupem automobilů, měli byste pečlivě prozkoumat současný systém dopravy osobních vozidel. To je rovněž nezbytné pro vybudování další strategie činnosti a pro vypracování podnikatelského plánu pro taxi s pevnou trasou.

Existují dva způsoby, jak vstoupit na trh městské osobní dopravy:

 • vyřadit místo pro své vozy na již existující trase. V takovém případě obdržíte již existující tok cestujících a velké množství nespokojených konkurentů. Řešení tohoto problému je někdy velmi obtížné, a to musíme mít na paměti;
 • nezávisle zvládnout novou trasu. Pokud se rozhodnete, že nebudete konfliktu s jinými dopravci, budete muset vypracovat vlastní dopravní vzorec. Je nepravděpodobné, že bude populární v prvních měsících, takže se připravte na práci záporně.

Nová trasa musí být schválena Ministerstvem dopravy Ruské federace. Jedná se o poměrně komplikovaný proces, takže pečlivě zvážíte své finanční a právní možnosti.

Investice, výdaje a náhrady

Důležitá rada podnikatelům: neztrácejte čas ani na jednoduché rutinní úkoly, které mohou být delegovány. Převeďte je na volné nože "Executionu.ru". Garantovaná kvalita práce na čas nebo peníze zpět. Ceny dokonce i pro rozvoj stránek začínají od 500 rublů.

Takové podnikání jako taxi s pevnou trasou vyžaduje velmi značné investiční investice v počáteční fázi. Začátek podnikatelů, kteří nemají žádné zkušenosti s prováděním obchodních činností, pravděpodobně nebude schopen zvládnout takový objem výdajů. Pokud samozřejmě nemohou získat finanční pomoc od velkých investorů nebo úvěrových organizací.

Automobily

První a možná i nejvýznamnější položka výdajů. Pro organizaci taxi s pevnou trasou budete potřebovat nejméně 5 až 10 vozů. A všechny z nich by měly být v dobrém stavu, jinak by se proces odplaty zpozdil několik let.

Na ruském trhu osobní přepravy jsou automobily značky "Gazelle" velmi oblíbené. Jejich hlavní výhodou je nízká cena (od 600 000 do 850 000 rublů) a snadná údržba. Vyrábějí se v domácím závodě, takže komponenty v případě poruchy nebo nehody nebudou muset být dlouho prohledávány. Je pravda, že se často lámou, takže na vás čeká značné zvýšení nákladů na opravy ve třetím až čtvrtém roce provozu.

Minibusy Mercedes Sprinter, kraj Hyundai a Ford Transit jsou mnohem bezpečnější než Gazelle. Průměrná životnost je 7 až 8 let. Technické vlastnosti, jako je kvalita interiéru, zahraniční auta jsou vyšší, ale jsou asi dvakrát dražší.

V průměru je třeba 3 500 000-4 000 000 rubl koupit 3-5 minibusů pro taxíky. Konečná částka závisí na cenách na trhu, na preferencích kupujících (nových nebo použitých) a tak dále.

Údržba a pojištění

Pokud máte zájem o taxi s pevnou trasou jako podnik, při výpočtu podnikatelského plánu budete muset položit nejen standardní pojištění CASCO, ale také OSAGO. V opačném případě nemůže být snížena licence dopravce a lukrativní půjčky od velkých bankovních organizací. Cena emisí je přibližně 12 000 - 20 000 pro CASCO a 8 000 - 10 000 pro OSAGO. Kromě toho se pojištění cestujících a řidiče obvykle provádí během přepravy (1% z celkové pojistné částky). Roční náklady činí asi 40 000 rublů.

Náklady na servis, mytí a opravy vozidel závisí na přítomnosti nebo nepřítomnosti vlastní služby dopravce. V průměru jeden stroj tráví asi 1 000 rublů denně. Za měsíc, respektive, asi 25 000-30 000 rublů.

Garáže a parkovací místo

Bez pronájmu garáží, malého kancelářského prostoru a parkoviště, nemůžete také dělat. Udržet auta v otevřeném parkovišti v zimě je velmi riskantní. Proto za tímto účelem vložte do svého budoucího rozpočtu 100 000 až 150 000 rublů měsíčně.

Zaměstnanci

Pro práci se směny na 5 strojích potřebujete 10 řidičů. Mohou platit mzdy jak formou práce, tak podle stanovených standardů. Ve stavu organizace musí existovat i dispečeri, mechanici a účetní-pokladníci. Lékař může být najat na částečný úvazek a kontrolovat řidiče.

Za měsíc za vyplacení mzdy všem zaměstnancům strávíte přibližně 500 000 rublů.

Výpočet počátečních investic

Zkusme to shrnout. Takže v počáteční fázi budete potřebovat:

 • 4 000 000 rublů - na nákup automobilů;
 • 200 000 rublů - na pojištění;
 • 150 000 rublů za údržbu;
 • 100 000 rublů - za pronájem kancelářských prostor;
 • 500 000 rublů - na zaplacení mezd zaměstnancům.

Celkem: 4 950 000 rublů.

Výnosy a návratnost

Čistý měsíční příjem z jednoho auta je obvykle 40 000 až 50 000 rublů. Pokud se rozhodnete zahájit podnikání v oblasti taxi s pevnou trasou a sestavit flotilu 5 vozů, můžete očekávat přibližně 200 000 až 250 000 rublů za měsíc. Plná návratnost společnosti bude tedy trvat zhruba 1,5-2 let.

Registrace dokumentace

Státní registrace takovéto činnosti jako taxi s pevnou trasou podle recenzí trvá hodně času. Budete nejen muset zvolit daňový systém a organizační a právní formu společnosti, ale také získat speciální licenci pro osobní dopravu.

IP nebo LLC?

Nejlepší formou podnikatelského subjektu v organizaci taxi s pevnou trasou je společnost s ručením omezeným. Zabraňuje zbytečným rizikům v případě úpadku podniku a dává šanci získat dodatečné financování. Registrační proces trvá přibližně 3-4 týdny, výše výdajů činí 15 000 až 20 000 rublů.

Daňový systém

Činnosti v poskytování služeb automobilové dopravy pro osobní dopravu často podléhají zdanění systému UTII. To je velmi výhodné, a to jak pro podnikatele, tak i pro fiskální subjekty. Pokud tedy ve vaší oblasti existuje možnost vybírat daň na UTII, vyberte ji. V opačném případě můžete použít USN nebo OSSO.

Licence a oprávnění

Jak bylo uvedeno výše, budete potřebovat licenci k přepravě. Můžete ji získat u místního úřadu Ministerstva dopravy Ruské federace.

Pro vydání licence jsou vyžadovány tyto dokumenty:

 • charta organizace;
 • zakládající dokumenty;
 • doklady potvrzující skutečnost státní registrace;
 • bankovní údaje;
 • Vozidlo PTS;
 • pas žadatele;
 • osvědčení o registraci daně atd.

Licence se obvykle vydává od 21 do 45 dnů. Pro vystavení dokladu i pro posouzení žádosti je účtován státní poplatek. Licence je platná po dobu 5 let.

Umístění trasy automobilu a výpočet vzdáleností mezi městy

Na této stránce můžete položit svůj trasy mezi městy na mapě, dělat výpočet vzdáleností mezi městy, zjistěte přibližnou dobu jízdy na trase, požadované množství paliva a minimální rozpočet pro cestu.

Chcete-li to provést, stačí uvést počáteční a koncové body vašeho trasu, mezilehlé body na trase (pokud existují), uveďte náklady na palivo pro vybranou oblast vašeho trasu a uveďte spotřebu paliva vašeho vozu v litrech na 100 km.

Cena pohonných hmot v oblasti vašeho autotravelu, najdete v informátoru umístěném vlevo. Pokud je vaše trasu běží po silnicích různých regionů, je lepší specifikovat průměrnou cenu pro Rusko pro požadovaný typ paliva.

Cesta může být položena nejen pomocí silnicích Ruska, ale také na dálnicích Evropy i Asie.

Jak používat kalkulačku:

 1. Do pole "From" zadejte název osídlení, ve kterém je váš trasu.
 2. Do pole "Do" zadejte název osídlení, na němž trasa končí.
 3. Pokud trasa prochází několika městami, klikněte na tlačítko "přidat". Na zobrazených polích zadejte název osady, která je středním bodem vaší cesty. Takové mezilehlé body nemohou být větší než 8.
 4. Potom zadejte spotřebu paliva v autě.
 5. Dále uvedeme cenu za litr paliva. Cena požadovaného typu paliva je uvedena v informátoru, který je umístěn výše.
 6. Po vyplnění všech políček a označování mezilehlých bodů (pokud existují) klikněte na tlačítko "vypočítat" a získejte všechny potřebné informace o vašem silniční trasy a přímo na samotné trase, položené na mapě.

Chcete-li se vyhnout chybám při určování ceny pohonných hmot jako oddělovače mezi celou a desetinnou částí, použijte "." (Bod)

Jak požádat o taxi s pevnou trasou

Expertní poradenství - obchodní konzultant

Ze značné rozmanitosti hromadné dopravy se taxi s pevnou trasou vyznačuje rychlostí a pohodlím. To je to, že se těší největší popularitě mezi vždy spěchající populace. Ziskovost podnikání tohoto druhu je doložena skutečností, že existuje mnoho taxi s pevnou trasou, ve městě neexistuje takový okres, kde "minibus" nepůjde.

Stačí sledovat tyto jednoduché podrobné pokyny a budete na správné cestě ve vaší firmě.

Jak získat licenci pro taxi s pevnou trasou - taxi na pevnou trasu, licenci pro...

Stručný podnikatelský průvodce krok za krokem

Takže, pojďme se dostat k akci, naladění na pozitivní výsledek.

Krok - 1
Vytvoření podnikání začíná vozovým parkem, výběr vozů je docela organický kvůli vysokým clům a vysokým nákladům na dovážené automobily. Zvolte nezbytnou přepravu z domácí výroby, která je zpravidla ve srovnání s dováženými analogy ve všech ohledech horší. Po dokončení tohoto postupu postupujeme podle následujících kroků.

Krok - 2
Pokud si koupíte levnější variantu, která není vhodná pro provoz taxi s pevnou trasou, pak bude muset být změněna, což nejen způsobí dodatečné náklady na peníze, ale i ztrátu drahocenného času. Zkušení podnikatelé doporučují, aby se k této metodě nedostávali. Po dokončení tohoto postupu postupujeme podle následujících kroků.

Jak se zabývat osobní dopravou - jak otevřít osobní dopravu... 15.12.2011

Krok - 3
Není však nutné okamžitě nabýt automobily v nemovitosti, lze je pronajmout, čímž se sníží počáteční investice do podnikání a vyhnout se i placení daně z nemovitosti. Počáteční platba je přibližně 30% nákladů na "minibus" a průměrná životnost taxíku trvá přibližně 4 roky. Kromě toho nezapomeňte, že až 8% celkových nákladů na auto bude pojištění. Po dokončení tohoto postupu postupujeme podle následujících kroků.

Krok - 4
Po registraci taxi s pevnou trasou si přemýšlejte o údržbě, opravě, parkování a mytí, stejně jako o nákladech na pohonné hmoty. Výše výdajů závisí na průměrném denním kilometru vozu, dostupnosti vlastní služby. Podnikatelé okamžitě začnou přemýšlet o snížení nákladů, nejúčinnějším způsobem je pronájem parkoviště mimo město. Navíc je vždy možnost dohodnout se na přímých dodávkách náhradních dílů a pohonných hmot, což výrazně sníží náklady na jejich náklady. Po dokončení tohoto postupu postupujeme podle následujících kroků.

Jak organizovat osobní dopravu - organizace osobní dopravy... 15.12.2011

Krok - 5
Pravidla pro přepravu zboží a osob upravuje Občanský zákoník a Pravidla pro vydávání licencí. Licenční aktivity jsou pouze tři:
- přeprava cestujících vozidly vybavenými pro dopravu do 8 osob;
- Komerční přeprava osob autem;
- nákladní doprava, nosnost více než 3,5 tuny.
Licence je platná po dobu 5 let. Pro objednání taxi, obraťte se na místní pobočku Ministerstva dopravy, shromažďovat dokumenty: kopii zakladatelských dokumentů, prohlášení s žádostí o poskytnutí potřebné licence, kopii potvrzení o registraci u daňových orgánů a kopii osvědčení osobám odpovědným za bezpečnost silničního provozu. Po dokončení tohoto postupu postupujeme podle následujících kroků.

Jak začít pracovat v taxíku pro sebe - začněte pracovat v taxíku pro sebe, začněte... 15.12.2011

Krok - 6.
Abyste mohli začít pracovat, dokumenty musí být přezkoušeny licenčním úřadem, takže nezapomeňte zaplatit licenční poplatek.

Doporučujeme věnovat pozornost následujícím tipům obchodního konzultanta

Vynikajícím dalším zdrojem příjmů je reklama na taxislužbách s pevnou trasou.

Další informace a užitečné rady obchodního experta

Nejnižší příjmy získává vozový park s nejvýše 5 vozy. Existuje jen velmi málo způsobů, jak zvýšit příjem, pokusit se snížit náklady a postupně zvýšit park.
Doufáme, že odpověď na otázku - Jak vydat taxi s pevnou trasou - obsahuje užitečné informace pro vás. Hodně štěstí!Chcete-li najít odpověď na vaši otázku, použijte formulář - Vyhledávání na webu.

Obchodní fórum

Jak otevřít trasu a jak dát gazelu.

Alexey98 09 října 2014

Dobré odpoledne, drahí uživatelé fóra. Moje právní znalosti jsou neustále doplňovány, ale mám pár otázek, o kterých pochybuji, že ještě mám odpovědět.

Takže za rok a půl se chystám otevřít Ip pro přepravu cestujících na silničních trasách. První otázka: jaké další náklady mám očekávat? (gazela, vybavení (lékárnička, hasicí přístroj, gsm), pojištění, právní služby) - to je přibližně 200 000 rublů.

Otázka č. 2: Jak získat povolení od místních úřadů k přepravě cestujících po trase, o které jsem si myslel? existují informace, že ráno mohou být autobusy stávajících společností doplněny, může to být argumentováno?

Třetí otázka: Měli bychom zorganizovat všechny tyto nesmysly pro zdravotní péči zaměstnanců?

RudoznatetZZ 09.10 2014

Je to nezbytné. A licence je nutná.

tubov 09.10.2014

že by všichni učí v této oblasti, získáte kategorie D, Uspořádat pracovat,, vyzkoušet, a pak možná i týden či onak vám jen říct,, Jo to je jen maličko Lika akordeon hraje na akordeon a malé Antoshka vytáhl GA. n.

RudoznatetZZ 10. 10. 2014

Možnost! Skvělá příležitost k podnikání. A najednou - to se vám nelíbí?

Alexey98 14. října 2014

ne, jako to nemůže, protože podle mých výpočtů bude zisk uspokojivý (měřil jsem počet cestujících po dobu tří týdnů).

RudoznatetZZ 15. října 2014

A částka nákladů se nezměnila?

pevgen 15. října 2014

U nás v Tomsku to děláme tak: administrativa prohlašuje nabídku na trasách, která to vyhrála a nese.

GoldenTaurus 15. října 2014

pouze na základě výběrového řízení nebo si koupíte taxislužbu s omezeným počtem míst k sezení a na kteroukoli trasu

Alexey98 16. 10. 2014

Alexey98 18. 10. 2014

A co potřebujete kromě licence, dopravy a všeho ostatního minimálního, aby mi úředníci dovolili otevřít novou trasu?

Stas0212 18. 10. 2014

A co potřebujete kromě licence, dopravy a všeho ostatního minimálního, aby mi úředníci dovolili otevřít novou trasu?

GoldenTaurus 19 říjen 2014

DevelopmentStroy, tedy jsem první vystupující trasu, pak dát do řízení bydlení dobrých argumentů jako „přetížené autobusy, obyvatelé jsou nespokojeni s tím, a tak dále.“ Pak jsem se dostat k licenci dopravní policie pro osobní dopravu na nové trase, a všechno?

jděte a zjistěte všechny nuance. Věc, kterou musíte položit na správnou cestu, a pak všechno sami.

bigmehanik 25 listopad 2014

Ahoj všichni! Nejsem cestující nebo řidič, ale s touto činností jsem velmi blízko, takže nemám s tím nic společného.

Podmínky a požadavky pro otevření trasy se liší od města k městu, my osobně máme vůli a především peníze. Ceny jsou opět závislé na trase, pokud projíždí přes "tučná" místa, pak je cena vyšší. Před šesti měsíci kluci otevřela cestu (cena 750000 str.), Prošel středem města, ale „konechka“ není příliš pohodlné, automobily, respektive majitelé nejsou touží se dostat až na trase (a tímto způsobem závisí příjmy majitele). Vedle ředitele a účetního musíte mít mechaniku (pro kontrolu strojů a vstup do linky) a med. zaměstnanec (zpravidla od 6 do 9 hodin, kontroluje řidiče a dává vstupné). Těmi. Požadavky, zda máte garáž nebo kancelář upřímně nemohu říci, ale mnozí majitelé nových tras předepsat jízdenku v obchodě nebo auto))) z příjmů není velká, ale není špatný a stabilní, mnoho začátek (v dobách, když šli) s malým boxu dvě židle a stoly, nyní mají dobré kancelářské budovy (v majetku) a STO, plus velmi "tučné" trasy.

Prizrak62 25. listopadu 2014

Nafigu vyjedete. Udělejte licenci taxíkem a jděte kamkoli chcete a jděte kdokoli chcete, i když autobusem na kole. Nezapomeňte měnit značky s číslem trasy.

GoldenTaurus 25. 11. 2014

A co potřebujete kromě licence, dopravy a všeho ostatního minimálního, aby mi úředníci dovolili otevřít novou trasu?

mozku, řidiče a nic víc

Nafigu vyjedete. Udělejte licenci taxíkem a jděte kamkoli chcete a jděte kdokoli chcete, i když autobusem na kole. Nezapomeňte měnit značky s číslem trasy.

ale o tom mluvím?

Alexey98 27 listopad 2014

Nafigu vyjedete. Udělejte licenci taxíkem a jděte kamkoli chcete a jděte kdokoli chcete, i když autobusem na kole. Nezapomeňte měnit značky s číslem trasy.

Ve smyslu "změnit tablety"? Nebudu to dělat černou, jen legálně a jen legálně.

Ahoj všichni! Nejsem cestující nebo řidič, ale s touto činností jsem velmi blízko, takže nemám s tím nic společného.

Podmínky a požadavky pro otevření trasy se liší od města k městu, my osobně máme vůli a především peníze. Ceny jsou opět závislé na trase, pokud projíždí přes "tučná" místa, pak je cena vyšší. Před šesti měsíci kluci otevřela cestu (cena 750000 str.), Prošel středem města, ale „konechka“ není příliš pohodlné, automobily, respektive majitelé nejsou touží se dostat až na trase (a tímto způsobem závisí příjmy majitele). Vedle ředitele a účetního musíte mít mechaniku (pro kontrolu strojů a vstup do linky) a med. zaměstnanec (zpravidla od 6 do 9 hodin, kontroluje řidiče a dává vstupné). Těmi. Požadavky, zda máte garáž nebo kancelář upřímně nemohu říci, ale mnozí majitelé nových tras předepsat jízdenku v obchodě nebo auto))) z příjmů není velká, ale není špatný a stabilní, mnoho začátek (v dobách, když šli) s malým boxu dvě židle a stoly, nyní mají dobré kancelářské budovy (v majetku) a STO, plus velmi "tučné" trasy.

Není nutné mít vlastní mechaniku a doktora, stačí mít smlouvy s příslušnými organizacemi. To je 750 000 rublů jako úplatek pro úředníky, takže jim je povoleno otevřít trasu?

Prizrak62 28. listopadu 2014

Ve smyslu "změnit tablety"? Nebudu to dělat černou, jen legálně a jen legálně.

No, pokud ani nepochopíte, o čem lidé mluví o vás (prosím, mějte na vědomí, že nejsem jediný, kdo to řekl), nemusíte se o podnikání vůbec starat. A pak nebudete chápat, kam půjdou peníze, proč autobus nejezdí na trase, proč autobus jede bez řidiče a řidič běží po autobusu atd. Stručně řečeno, vezměte si a přečtěte si zákony tam, kde je napsáno vše (a nezapomeňte přečíst o tom, jak dáte úplatky, a dokonce ani nechcete pochopit, proč jste ve vězení). A mimochodem, řeknu ti to tak legálně a v bílém nic si nic nezískáš.

capitalistt 28. listopadu 2014

Rád bych radil, abych se dozvěděl všechny jemnosti, které jsou stále uspořádány, aby fungovaly jako hnací síla pro podobnou trasu. A uvidíte, jak vše vypadá zevnitř a jak je podnikání postaveno, zjistěte, jak snadné je získat licenci. Požadavky v různých regionech se mohou navzájem lišit.

Prizrak62 29 listopad 2014

capitalistt 29. listopadu 2014

Kl0d 29. listopadu 2014

Prizrak62 29 listopad 2014

Přečtěte si pozorněji význam toho, co je napsáno. Nikdo se nedomnívá, že pravidla ve všech regionech jsou stejná a jsou regulována federálním právem. Ale chápete, že pokud chcete získat lepší cestu a ziskatější, existují určité nuance a požadavky.

Fuck you guess. Všechny požadavky zákona. Není možné žádat vyšší, je to otázka příslušnosti. A také nižší je nemožné požadovat. A jak chápu z textu, člověk chce otevřít svou vlastní cestu.

Prizrak62 29 listopad 2014

Máte pravdu a člověk, který nemá v tomto oboru žádné zkušenosti s organizací takového podnikání, není snadné. Za prvé, je žádoucí zjistit podstatu problémů a pracovat "zevnitř", komunikovat s vlastníky a řidiči autobusů a na základě těchto informací vyvodit závěry.

Takže mu bylo řečeno, že to všechno zabije a jen proto, aby spustil vozík lidí. A on pokrčí rameny a křičí, že jsem tak skvělý Betman a udělám všechno v čistotě a podle zákona. Zde je zákon. Vezměte to a zastavte ho.

A úředníci, dopravní policie, licenční organizace atd. Mu zabrání. ale je nejchytřejší a nejbohatší. Nechte ho.

Navrhuji uzavření tématu.


Příspěvek byl editován Prizrak62: 29. listopad 2014 - 03:06

Alexey98 29 listopad 2014

No, pokud ani nepochopíte, o čem lidé mluví o vás (prosím, mějte na vědomí, že nejsem jediný, kdo to řekl), nemusíte se o podnikání vůbec starat. A pak nebudete chápat, kam půjdou peníze, proč autobus nejezdí na trase, proč autobus jede bez řidiče a řidič běží po autobusu atd. Stručně řečeno, vezměte si a přečtěte si zákony tam, kde je napsáno vše (a nezapomeňte přečíst o tom, jak dáte úplatky, a dokonce ani nechcete pochopit, proč jste ve vězení). A mimochodem, řeknu ti to tak legálně a v bílém nic si nic nezískáš.

Ano, nechte mi pak nechápu, co znamená "změnit tablety". A co tedy? Studiem dopravu a předmět, a je přirozené, že dosud neznám části. To není důvod, proč jsem nervózní. A o licenci, kterou mám psát - zapamatuji si hlavní ustanovení autora. Znám postup a nezáleží na postupu pro získání licence. Téma o trase.

Takže mu bylo řečeno, že to všechno zabije a jen proto, aby spustil vozík lidí. A on pokrčí rameny a křičí, že jsem tak skvělý Betman a udělám všechno v čistotě a podle zákona. Zde je zákon. Vezměte to a zastavte ho.
A úředníci, dopravní policie, licenční organizace atd. Mu zabrání. ale je nejchytřejší a nejbohatší. Nechte ho.

Méně nervy, člověče, s hloupou mentalitou, jste obecně nebezpečný, aby počítač přistupoval.