Tip 1: Jak otevřít obchod s přízí

Pletení je velmi běžné jako hobby, takže poptávka po příze a další související zboží pro pletení je vždy velmi vysoká.

Chcete-li uspořádat podnikání na přízi, musíte otevřít specializovaný obchod, ve kterém bude velký výběr nití, háků, spic a další zboží pro pletení.

Zvažte, jak podpořit podnikání a vyhnout se typickým chybám na začátku silnice.

Kdo kupuje zboží pro pletení?

Pletení zboží je nyní populární z mnoha důvodů:

 1. Toto je společné hobby, které často přitahuje ženy v důchodu. Jsou rádi, že si svá vnoučata pletou ponožky a rukavice.
 2. Mnoho hospodyňářů má toto zaměstnání rád, aby se sami a jejich rodinám pletli exkluzivními krásnými věcmi.
 3. K dispozici je také skupina zákazníků, kteří poutí věci na objednávku. Pro ně je to zdroj příjmů, takže kupují příze ve velkém množství. Originální pletené věci budou vždy požadovány.

Nyní se odvětví příze ještě příliš nerozšiřuje a doposud je hospodářská soutěž zanedbatelná. To znamená, že prodej zboží pro pletení přinese dobrý příjem.

Samozřejmě musíte kompetentně přistupovat k vypracování podnikatelského plánu.

Jak požádat o podnikání?

Veškerá obchodní činnost související s obchodem musí být nutně legalizována. K tomu potřebujete:

 1. Zjistěte, jaké dokumenty jsou potřebné k otevření obchodu.
 2. Zaregistrujte se u daňového úřadu a zaregistrujte tam pokladnu.
 3. Přijměte závěr požární kontroly a další regulační orgány.

Chcete-li otevřít malý obchod, stačí zaregistrovat IP. Pokud se v budoucnu plánuje otevřít několik maloobchodních prodejen, je lepší vydat LLC.

Jak si vybrat místo?

Pro obchod je docela vhodný pro malý pokoj v rozmezí 15-25 metrů čtverečních. m.

Pokud jde o místo, je důležité vzít v úvahu dobrou dopravní dostupnost a běžecký provoz.

 • Můžete si pronajmout náměstí ve velkém nákupním centru s dobrým provozem.
 • Vynikající pokoj se samostatným vchodem v suterénu bytového domu.
 • To je považováno za dobré místo vedle mateřské školy nebo se školou.

Je důležité mít velký sortiment a obchodní vybavení

Chcete-li, aby byl obchod výhodný, potřebujete velký výběr.

Úložiště musí mít vzorky z různých vláken.

Poptávka po různých druzích závisí na sezóně.

Vlněná příze je dobře zakoupena na podzim a v zimě, a syntetická a smíšená - na jaře a v létě.

Kromě toho musí být nezbytně v sortimentu a další související produkty:

 • pletací jehly a vidličky;
 • různé háky a kolíky;
 • jehly a náprstky.

Je nutné zakoupit obchodní zařízení standardního vybavení:

 • Skleněné police a police;
 • elektronické váhy.

Jsou potřebné váhy, protože příze se prodává nejen ve standardních svitcích, ale někdy i v hmotnosti.

Doporučuje se také umístit v obchodě stojan nebo vitrínu, ve kterém je možné připravit již připravené související produkty.

Tyto věci budou sloužit jako vynikající reklama, způsobí touhu spojit něco k sobě, povzbudí prodej.

Chcete-li uspořádat tuto výstavu, stačí použít jeden stojan.

Reklama je motorem obchodu

Je nutné informovat veřejnost o tom, že byl otevřen nový obchod s různými výrobky pro pletení.

Nové firmy musí být inzerovány:

 1. Chcete-li široce propagovat v médiích a novinách otevření specializovaného obchodu, oznamte propagační akce a slevy.
 2. Tiskněte jasné letáky a zajistěte jejich distribuci na ulici.
na obsah ↑

Je důležité najít dobré dodavatele

Zvláště dobré koupit dovážené příze - to je považováno za vysoce kvalitní. Má smysl přímo jednat s dodavateli v zahraničí, což sníží jejich nákupní velkoobchodní cenu.

Dovážené produkty jsou velmi oblíbené, takže cena za zboží může být poměrně vysoká.

Obvykle jsou požadovány 1-2 prodejci. Platíte za práci pracovníků v obvyklém režimu: plat + určitý procentní podíl příjmů.

No, pokud sami prodejci vědí, jak pletou, umožní jim poradit zákazníkům a provádět mistrovské kurzy v pletení.

Kolik bude měsíční příjem?

V průměru každý zákazník, který se zajímá o své koníčky, nakupuje měsíc za 1,5 tisíc rublů.

Za měsíc, zákazníci jsou nejméně 300. Tudíž, měsíční příjem bude průměrně 400 tisíc rublů.

Jaký je počáteční kapitál?

Při otevření malého podniku ve výši prvních nákladů přijde (v rublech):

 • pronájem prostor v průměru 15000-20000;
 • nákupní váhy, regály a regály - 40000;
 • vydávat všechny dokumenty - 20000;
 • zakoupit první zásilku zboží - 200.000.

Počáteční výdaje v tomto podnikání budou 280 tisíc rublů.

Také v měsíčních výdajích je třeba zahrnout (v rublech):

 • plat pro prodávajícího - 15000-20000;
 • platby za světlo a vodu - 2000-3000;
 • nepředvídané výdaje - 5000;
 • obnovení sortimentu - 70000;
 • daně - 10000.

Měsíční výdaje činí 100 tisíc rublů. Vzhledem k tomu, měsíční příjem je 400 tisíc rublů, získáte 300 000 rublů čistého zisku.

Doba návratnosti počátečních investic je rovněž nízká - peníze investované do tohoto podnikání se vrátí maximálně na 3 měsíce.

Myšlenka č. 258: Jak otevřít podnikání při výrobě a obchodu s nitěmi?

Často, zatímco cvičíte jelenskou hobby, člověk začíná mít zájem o přízi jako podnikání. Současně se člověk může zapojit do výroby nebo obchodu. Budeme popisovat, jak otevřít obchod od začátku, protože je mnohem jednodušší než uspořádat plnohodnotnou dílnu pro vytvoření vysoce kvalitních produktů.

Mnoho žen, které se přenáší pletením, chtějí ve vhodném okamžiku nabízet samostatně zajímavé a různé zboží, které by mohly zaujmout tytéž jetelkyně. A pokud se zaměříte na úzkou specializaci obchodu, pak v krátké době bude možné dosáhnout plné návratnosti a získat konkurenční boj na trhu.

Vlastnosti podnikání

Pokud se dříve vyráběly pletené věci, byly většinou nutné, protože v obchodech byla malá nabídka krásných oděvů, dnes se to stalo čistým koníčkem.

Pletení a jiné druhy žen se šití se zabývají jednoduše v zájmu potěšení nebo při vytváření unikátních a jedinečných produktů. I když se počet lidí, kteří mají zájem o takové zaměstnání, stane méně, stále se to zajímá o významnou část obyvatel naší země.

Většinu přízí nakupují mladé matky, které jsou na mateřské dovolené, nebo ženy ve věku 40 let a více. Další skupina kupujících - lidé, kteří si ponechají originální věci na pořádek, kvůli kterým vydělávají na živobytí. To je hlavní cílové publikum, které by se mělo řídit organizací obchodování s přízí.

Registrační otázky

Jak začít organizovat obchod s přízi jako podnik? Nezapomeňte se zaregistrovat u daňové služby jako IP nebo LLC. IP je ve většině případů vhodný, protože umožňuje významně snížit požadavky a daňové sazby pro podnikatele.

Pokud však chcete v budoucnu projekt rozvíjet a otevřít nové odbytiště, doporučujeme okamžitě zaregistrovat právnickou osobu. Zůstane jedinou možností, pokud jednají jako finanční partneři několik osob.

V tomto případě lze systém zdanění zvolit zjednodušeně nebo obecně, v závislosti na výši výdajů a příjmů. Je lepší předem vypočítat, co se ve vašem případě ukáže jako přínosnější. Kódy OKVED musí nutně odpovídat typům navrhované činnosti. Chcete-li otevřít prodejnu příze, stačí specifikovat 47.51 - maloobchod s textilem ve specializovaných prodejních místech.

Ale pokud se rozhodnete spojit obchod s ateliérem, obchodem s pletené zboží od veřejnosti, distribucí příslušenství nebo jinými souvisejícími produkty, pak budete muset přidat příslušné kódy. Je lepší si předem vybrat vše, co je k dispozici pro tuto činnost, aby nakonec získala prostor pro vývoj projektu.

Pokoje a zařízení

Zvláštní pozornost věnujte výběru umístění budoucího obchodu a jeho designu. Takže pro ubytování je nejvhodnější:

 1. Nákupní centrum, kde si můžete pronajmout samostatný prostor pro zboží, nebo dát přednost malých ostrovů - v tomto případě se setkáte s vysokou cenu platit za místo, ale to vám poskytne velké množství potenciálních zákazníků bez zbytečných nákladů na reklamu.
 2. Obchod se samostatným vchodem v prvním patře obytné budovy nebo mezi dalšími obchodními prostory na ulici - takový leasing bude stát podstatně méně, ale budete muset přemýšlet, jak přilákat zákazníky.
 3. Umístění u škol, mateřských škol a dalších podobných zařízení zajistí příliv mladých matek a babiček, kteří se o váš cíl právě zajímají.

Při vytváření obchodu se snažte vytvořit útulné domácí prostředí. Obchodní vybavení a velikosti předpokladů k jeho výběru je nutné kompetentně. Příze je poměrně kompaktní výrobek, který nevyžaduje mnoho místa. Hlavní věc je poskytnout pohodlné police, které jsou pro zákazníky snadno dostupné.

Nezapomeňte, že ne všichni klienti rádi vyhledávají pomoc konzultantů, takže je vhodné třídit zboží a správně je třídit. Není to špatné, pokud vedle stojanu s vlákny určitého typu bude viset příklad souvisejících věcí od nich, aby vizuálně prokázal výsledek.

Vzhledem k tomu, že velké množství vláken je nepostradatelné, aby se okamžitě dostalo do obchodního prostoru, bude nutné dodatečně uspořádat sklad pro skladování zásob. Mělo by být suché a teplé, stejně jako čisté.

Sortiment zboží

Příze může být vlněná, syntetická, smíšená atd. Vezměte prosím na vědomí, že tloušťka nitě může být také odlišná. A existuje mnoho barev a dalších vlastností, které kupující vybírají výrobky, které potřebují. Je žádoucí mít na skladě nejen běžné produkty, ale i další možnosti, aby zákazníci mohli najít něco, co není v podobných obchodech.

Čím širší sortiment, tím více bude váš obchod oblíbenější v krátkém čase. Kromě příze můžete prodat i související produkty - knoflíky, jehlice, kolíky, špendlíky, jehly, různé doplňky a dekorace pro hotové výrobky.

Také v obchodě můžete prodávat hotové výrobky vytvořené přímo zde v samostatném studiu nebo převzaty od ježek na provizi. Tím zvýšíte zájem o produkt, což dokazuje, že se může projevit. Navíc, někdy dal na regálech a různé katalogy, grafy, učební materiály pro začátečníky.

Aby bylo toto podnikání co nejúčinnější, doporučujeme najít spolehlivé dodavatele zboží v předstihu. Potřebujeme kontakty s továrnami pro výrobu příze jak v zahraničí, tak v naší zemi. Můžete tedy nakupovat výrobky hromadně za nejnižší ceny a značně zvýšit cenu zboží. Obvykle je to 50-70%.

Harmonogram práce a personálu

Pro zajištění prodeje na vysoké úrovni je lepší, aby obchod fungoval 7 dní v týdnu. Standardní časový plán předpokládá pracovní dobu od 8:00 do 9:00 a do 20:00 nebo dokonce 22:00. Takže se můžete přizpůsobit všem svým zákazníkům a dát jim příležitost koupit příze, když jsou pohodlní.

K tomu budete muset najmout alespoň dva prodejní konzultanty. Kvůli ekonomice můžete nezávisle plnit svou funkci, pak budete muset platit mzdu pouze jednomu náhradníkovi. Úroveň mzdy se stanoví podle systému "sazba + procentní podíl prodeje". Proto budete mít zájem o zaměstnance, kteří přitahují zákazníky a zvyšují množství prodaného zboží.

Marketingová strategie

Vývoj jakéhokoli podnikání, jeho úspěchu, ziskovosti a zisku vlastníka závisí přímo na počtu zákazníků a úrovni prodeje. Za tímto účelem, zvláště na začátku, musíte vynaložit peníze na reklamu. Dnes máte obrovský počet způsobů, jak přilákat zákazníky:

 • Umístěte reklamy do místních médií - noviny, časopisy, televize, rádio.
 • Používejte tiskové produkty - vizitky, letáky, letáky atd.
 • Strávit dražší, ale nápadnou reklamu - bannery, fotografie na veřejné dopravě atd.
 • Vytvořte web nebo internetový obchod, kde můžete v uvolněném prostředí prozkoumat produkt, dozvědět se o jeho vlastnostech, ceně nebo dokonce objednávat s dodávkou produktů doma.

Nemusíte se omlouvat za peníze za reklamu, protože díky tomu získáte nejprve dostatečný počet zákazníků. A dále, když prodáváte kvalitní produkt za přijatelnou cenu, informace o obchodě se rychle rozšiřují mezi vaše potenciální publikum pomocí "ústního jednání".

Zajímavou moderní cestou je držet mistrovské třídy. Chcete-li to provést, musíte pozvat zkušenou jehláčku, která bude učit ty, kteří chtějí provádět určité vzory, různé techniky, které je obtížné zvládnout nezávisle na knize. Používejte také pravidelně marketingové kousky - propagace, bonusy, slevy na dovolenou atd.

Dokonce i za přítomnosti konkurence ve velkém městě, díky těmto prostředkům můžete přilákat spoustu zákazníků, což z krátkodobého hlediska zajistí zisk a ziskovost vašeho podnikání. Hlavní věc spočívá v tom, že nesnižujete kvalitní a cílenou reklamu. Pokud nevíte, který z výše uvedených postupů bude efektivnější, můžete využít pomoc specializovaných agentur, které za zvýhodnění přinesou váš projekt na novou úroveň.

Výroba příze jako podnikání

Tento směr je považován za složitější a nákladnější. Zde nestačí pochopit variace vláken, ale musíte být dobří v jaké příze je vyrobena, kde nakupovat suroviny, jak je zpracovávat atd.

Chcete-li spustit takový projekt, budete potřebovat mnohem více peněz, než otevřít specializovaný obchod, protože budete muset nakupovat drahé zařízení. V takovém mini-továrně bude pracovat nejméně 7 lidí, což také povede k vysokým nákladům.

Příze z bavlny (50%), len, Dacron, hedvábí, bambus, vlna, dolů a tak dále. Pokud se rozhodnete otevřít obchod pro výrobu příze, je žádoucí, aby v této oblasti neexistuje dostatek suroviny pro jeho výrobu. Proto jsou tyto továrny otevřeny pouze tam, kde je zemědělství vysoce rozvinuté, protože jsou úzce spjaty.

Finanční část

Dokonce i když nechcete vzít si bankovní úvěr, a v plné výši pro obchodní organizace, kterou mají k dispozici, je žádoucí, aby se výpočty s obchodním plánem pro navigaci počáteční náklady a dobu návratnosti.

Vlastní podnikání: otevřete obchod s přízí

Řemeslo jako hobby získává popularitu v naší zemi. V sovětských dobách mnoho zástupců spravedlivého pohlaví nezávisle šiji a pletené oblečení, protože výběr v obchodech byl malý a předložené modely příliš neodpovídaly nejnovějším módním trendům. V dnešní době se situace změnila k lepšímu: v obchodech s oblečením najdete vše, co chcete, ale... pletení a šití ztrácejí svou popularitu. Kromě toho v posledních letech roste zájem o vyšívání, takže podnikání spojené s prodejem zboží pro šití, pletení, vyšívání a jakékoliv jiné manuální práce, může přinést jejich majitelé značný zisk. Počet obchodů, které prodávají široký sortiment zboží pro vyšívání, je poměrně velký v každém velkém městě. Proto, aby se snížila konkurence, začínají podnikatelé otevírat body s užší specializací, prodávají například pouze zboží pro scrapbooking nebo vyšívání nebo pletení. Příze obchody i ve velkých městech jsou velmi malé, a ve středních a malých, je to docela možné, ne ještě. Takže pokud máte zájem o „ruční práce“ směrem a máte rádi pletení (takový podnik obvykle vyrůstá z hobby), je třeba zvážit možnost otevřít prodejnu příze ve vašem městě.

Nejprve se musíte rozhodnout o formátu - ať už jde o plnohodnotný obchod, bod v nákupním středisku nebo oddělení v obchodě se zbožím pro vyšívání. Ve většině případů, otevření obchodu, který prodává příze je oprávněná v tom případě, pokud máte dostatečně velký počáteční kapitál, spolehlivého dodavatele širokého sortimentu nití různých výrobců nebo výstup přímo do továrny výrobce vysoce kvalitní příze, která vám může dát příznivé velkoobchodní ceny (varianta značku shop) a / nebo očekáváte, že brzy rozšíříte sortiment, v němž uvedete nejen zboží pro pletení, ale i další druhy vyšívání. Nejlepší možnosti na nákladech na objevu - existuje jen jedno místo prodeje příze v nákupním centru nebo malého obchodního domu ručně (za předpokladu, že rozsah obchodů - no nájemce společného výrobků, které mají v úmyslu prodat). Hlavní nevýhodou místa v nákupním centru, bez započtení vysokých nákladů na nájemné, je riziko silnějšího soupeře, například síťového obchodu pro kreativní zboží. Nicméně, vada může být vždy přeměněna na výhodu, pokud můžete nabídnout širší výběr příze za nižší ceny. V tomto případě, bude ještě výhodnější čtvrť s velkým obchodním řetězcům - protože návštěvníci mall budou moci porovnat rozsah příze a ceny a vybrat nejvhodnější volby pro ně.

Dokonce i když nemáte v plánu půjčit nebo hledat investora na start své vlastní podnikání, odborníci radí, aby předběžný podnikatelský plán, ve kterém organizovat všechny potřebné informace, určit jejich budoucí zisky, konkurenční výhody, příležitosti pro další rozvoj. Podnikatelský plán by měl být uveden odhad nákladů na otevření zásuvky, plánovanou dobou návratnosti investic, struktura výdajů nezbytných podkladů pro registraci organizace a načasování registrační daně. Zvažme všechny tyto body podrobněji. V první fázi vyhledejte prostor pro váš obchod. Je žádoucí, aby byl v centru města v dobré dopravní dostupnosti nebo na místě s vysokou dopravou. Zvažte, že vaším hlavním cílovým publikem jsou ženy různých věkových kategorií. Podle statistik se ruční práce provádí hlavně mladé ženy ve věku od 20 do 30 let (často na mateřské dovolené nebo na rodičovské dovolené) a ženy ve věku 40 let a starší. To znamená, že váš obchod by měl být nejvhodnější pro oba, a pro ostatní. Pro maminky, kteří přijíždí nakupovat s dětmi, je vhodné poskytnout místo, kde mohou kočárky opustit. Při plánování zobrazení zboží, se snaží vyložit příze pro dětské oblečení blíže k východu, aby si návštěvníci nemuseli dlouho to (ne všichni kupující jsou ochotni požádat o pomoc na prodejce-poradce, raději zvolit svou zajímavou historku a doplňky, takže najít logiku výpočtů by být intuitivní). Je žádoucí, aby vstup do vašeho obchodu byl vhodný pro návštěvníky jakéhokoli věku (bez strmých a vysokých kroků). Na první pohled tak malé věci ve skutečnosti mají významný vliv na účast ve vašem obchodě, a tudíž i na váš zisk. Příze je poměrně kompaktní produkt, takže jeho rozložení nevyžaduje velkou plochu. Kromě toho, i při velkém výběru, obrovská hala s regály, uspořádaná podél zdí, vytváří depresivní dojem a vytváří pocit malého sortimentu. Budete potřebovat speciální obchodní zařízení - stojany, stojany a vitríny. Na stáncích byly vystaveny tištěné produkty - brožury, specializované časopisy pro pletení a háčkování, stejně jako knihy. Na regálech je umístěna samotná nit, seskupená podle výrobce, barvy, tloušťka, materiál, účel. Věnujte zvláštní pozornost sestavování cenových značek. Měly by být uveden nejen název výrobku a jeho cena, ale i po celé délce závitu v přadeno, tloušťce, složení, atd Nejlepším způsobem, jak zjistit, zda jsou vaše značky jsou účinná, -.. Chcete-li se zeptat přítele, který je nemá rád pletení, zvolit příze do určité bez pomoci konzultanta. Aby si zákazníci mohli představit, jak vypadá určitá příze v hotovém výrobku, jsou často vedle modelu uváděny úpletové vzory (čtverce o rozměrech 10 x 10 cm). Samozřejmě, pouze jednotlivé vzorky příze budou prezentovány na regálech (jeden po druhém) a hlavní sklad zboží bude ve skladišti. Zajistěte tak jejich přítomnost (musí být suchá a vyhřívaná). Okna skelné jsou potřebné k představují různé armatury a příslušenství pro pletení: jehly, háky, kuličky, korálky, tlačítka (pro pletené zboží největší poptávka je pro dřevěné knoflíky), tkaničky, atd Součástí vybavení je možné zakoupit ve stavu b / y, v rámci značky.. sami. Často velké společnosti poskytují své maloobchodní vybavení (obvykle značkové regály nebo regály) do maloobchodních prodejen zdarma nebo za různých podmínek. Obecně se věří, že v maloobchodě by měl být objem zboží nejméně 15-20 tisíc rublů na 1 km čtvereční. metr. Ale pro přízi toto číslo bude výrazně méně, protože pražce příze jsou poměrně objemné a ne vždy drahé komodity.

Sortiment vašeho zboží by měl být co nejrůznější. Ve svém obchodě by měla být prodána tradiční příze tuzemských i zahraničních výrobců, dražší vysoce kvalitní příze (zpravidla zahraniční výroba), příze složená z různých nití (přírodních a syntetických vláken). Samozřejmě, maloobchodní prodejny obvykle nezávisle přepravují zboží ze zahraničí, ale nakupují je od velkoobchodních společností. Jeden velký dodavatel může koupit vše, co potřebujete - od skutečné příze libovolné cenové kategorie a výroby až po nástroje a příslušenství.

V předstihu zvažte návrh vašeho obchodu. V případě, že pokoj nevyžaduje zásadní změnu, je možné řídit s malými náklady, zdobení ji s obrazy a příklady prací (to nemusí být pletené oblečení, dobře zapadá as různými doplňky a hračky), propagační plakáty, které jsou obvykle poskytnutých dodavatelem zboží. Čím je útulnější a "domov" atmosféra ve vašem obchodě, tím lépe. Často jsou obchody s nitěmi kombinovány s ateliérem a / nebo obchodem prodávajícím hotové výrobky (vlastní výroby nebo na zakázku od veřejnosti). Varianta ateliéru vyžaduje velké výdaje (budete potřebovat pletací stroje, další zaměstnance, designér atd.).

Malý maloobchodní prodejna probíhá šest až sedm dní v týdnu (o víkendech, obvykle s omezeným termínem). Rozpis zásuvky v centru závisí na rozvrhu posledního (obvykle sedm dní v týdnu od 10 do 22 hodin). Oddělení v ruční dílně pracuje podle rozvrhu tohoto obchodu. V souladu s tím budou muset pro prodej příze pracovat nejméně dva prodejci ve vaší obchodní síti (nebo v prodejně). Nejprve můžete pracovat nezávisle a najat jednu osobu, kterou chcete nahradit. Většina obchodů s jehlami nabízí svým zaměstnancům pevný plat plus procentní podíl z plánu prodeje a prémii za jejich překonání. To je mnohem motivující prodejci než jeden plat. Jako zaměstnanci, nadšeni a neméně důležití, zodpovědní lidé, kteří mají hodně zkušeností pletení udělá. Navíc ani zkušenosti s prodejem, jak ukazuje praxe, nejsou tak důležité.

Nestačí však pouze otevřít svůj obchod. Musíte stále přilákat zákazníky. Chcete-li to provést, můžete použít standardní metody inzerce - distribuovat letáky, propagační vizitky s vašimi kontaktními informacemi, inzeráty v novinách. Je také žádoucí vytvořit internetovou stránku, kde bude prezentován rozsah vašeho obchodu, kontaktní telefonní čísla a cestovní mapa. Nezapomeňte, že mnoho vašich potenciálních zákazníků (zejména mladých dívek a matek sedících s dětmi) tráví většinu času doma. Oni jsou pohodlnější nejdříve najít to, co potřebují na internetu, a pak již účelně přijít pro to do vašeho obchodu. V budoucnu stojí za to zvážit možnost doručení objednaného zboží do domu (od určitého objemu může být bezplatná dodávka). Vytvoření jednoduchého webu, jeho vyplňování, podpora a propagace nebude stát moc. Část práce může být provedena nezávisle. Ale všechny tyto dočasné a materiální náklady se nutně vyplatí. Některé obchody jsou otevřené šití obchodní témata v diskusních fórech (zejména regionální), ale dost možná výhodnější jednoduše umístit reklamní banner na vhodné téma pro vás a vaše cílová skupina podílu, který při stisknutí povede na vaše stránky. Nezapomeňte uspořádat soutěže a neobvyklé propagační akce pro své nové a věrné zákazníky. Dalším zdrojem příjmů (a prostředkem přilákání zákazníků) může být držení mistrovských kurzů a kurzů pletení (pro začátečníky i profesionály). Samozřejmě, že nyní existuje obrovské množství literatury pro výuku pletení a materiál na Internetu, ale, jak je tomu u mnoha jiných typů výšivek jsou lépe vidět jednou, než si přečíst popis technologie a snaží se vyřešit obrázky. Náklady na účast ve třídě mistrů nebo na školení ve vašem obchodě mohou být malé, ale pomohou zvýšit zisk z prodeje zboží a zvýšit loajalitu vašich zákazníků. Můžete absolvovat kurzy sami, se svými prodejními konzultanty nebo s pozvanými jehlami, kteří jsou majiteli jejich podnikání.

Chcete-li otevřít obchod s přízí bude potřebovat 500 tisíc rublů. Tato částka zahrnuje pokoje k pronájmu (35 tis. Měsíčně, v závislosti na oblasti, kraje, umístění), nákup první várky produktu (minimálně 350 tisíc. Rublů), minimální obchodního zařízení (100 tis. Rublů), provozní náklady, náklady na reklamu a propagaci. Sortiment specializovaného místa pro prodej příze musí být nejméně 300 položek (každé označení 10-15 barev). Nejoblíbenější je levné turecké příze. Oddělené položky výdajů - mzda prodávající, daňové odpočty, odečty do fondů. Průměrná nákupní šek v takovém obchodě je od 400 do 500 rublů. a vyšší. Velikost příplatku se může lišit, ale obvykle se jedná o 70% na příslušenství a ne více než 45% na samotnou přízi. Mějte na paměti, že některé výrobní společnosti vyžadují, aby jejich partneři stanovili značný zisk na svém zboží. Také upozorňujeme, že každý výrobek pro ruční práce má svá období, a v první řadě se jedná o přízi: letní prodej takových výrobků klesají v době, růst pozorovaný od začátku podzimu do poloviny jara. V tomto případě se nárůst prodeje nedodržuje v období před dovolenou, protože příze je obtížné volat dobrý dárek (naproti tomu například ze sady výšivky a jiných typů vyšívání).

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Obchod s přízí - kdo to může říct?

Dobrý den, drahí kolegové!

Chci otevřít místo prodávání příze. Žádám o sdílení zkušeností, kdyby se někdo pokusil - jaké jsou výhody, nevýhody, nástrahy?

Teď v tuto chvíli se zabývám pletením na objednávku, ale chci mít ještě jednu aktivitu, abych se ujistil.

Budu vám velmi vděčný za vaše odpovědi!

Také jsem pout na pořádek, a také včas nastala stejná touha - obchodovat přízi. Pros, samozřejmě, je, že dokonale rozumíte, co přesně bude poptávka, jaké vlákna jsou nejoblíbenější atd. Nevýhody - to je velmi velká investice, sortiment by měl být docela působivý, takže si můžete ve svém obchodě vybrat přesně to, co kupující rád, a ne to, co je k dispozici. Kromě toho zákazníci často potřebují "zajistit, aby obsah akrylu nebyl 50%, ale ne více než 30%" nebo "téměř podobný tomu, co chci, ale je třeba být napůl ekologičtější." Já osobně jsem se tím vyděsil - velké investice, které se mohou dlouhou dobu vyplatit - dokud všechny zakoupené vlákna nenajdou svého kupce. A další bod - pokud obchod nebude pracovat sami, prodejce by měl alespoň trochu reprezentovat specifika a alespoň něco, co navrhovat, a ne jen dát štítek na prkénko. Obecně platí, že myšlenka je skvělá, hodně štěstí pro vás!

Před několika lety jsem měl takový obchod. Dodavatelé vzali pouze adstringenty, navíc jim také dovolili, aby si na zakázku pletli. Ale pouze z příze, která se prodává. Kauza proběhla dobře, dokud majitelé areálu nepředstavili grandiózní opravu a nevyhnali všechny nájemníky. Mějte na paměti, že budete muset dostat pokladnu (to je také hmotná investice) a čtvrtletně, abyste poskytli slušné množství na její údržbu (v základním - to je lepicí hologram). Vyhněte se, aby tyto náklady nefungovaly. Kromě toho je třeba pravidelně vést záznamy o prodeji, knihách operátorů pokladen s určitou pravidelností, dát bankám peníze a provádět účetnictví jako takové. Jste připraveni na to?

. hotovost se nyní nevyžaduje, pracujeme na formulářích, které jsou vydávány na žádost kupujícího.

Jak otevřít obchod s přízi

Již jsme se zabývali různými oblastmi podnikání v oblasti vyšívání, najdete je v naší sekci obchodních nápadů a dnes bude z jejich série další článek. V tomto článku se podíváme na to, jak otevřít prodejnu příze a kompetentně budovat prodej.

Obchodní funkce a výběr prostor

Ve skutečnosti lidé, kteří mají zájem o pletení, jsou hodně. Dívky rádi spojují šátek a dávají milovanému. Babičky pletené ponožky, rukavice a mnoho mladých lidí tvoří svetry a další doplňky z příze, aby měly jedinečnou věc skříně, kterou ostatní nebudou mít. Prodej příze se může odehrávat v různých formátech:

 • stacionární sklad;
 • oddělení v nákupním centru;
 • obchodním místem nebo kioskem na trhu s oděvy.

Všude budete mít jiné publikum kupujících. Trh je většinou zakoupen staršími lidmi, ale v nákupních centrech většinou mladí lidé.

Pokud mluvíme o oblasti obchodu, mělo by to být až 10 m2. Ve skutečnosti pro takové oddělení nepotřebujete více, jako volbu můžete považovat obchodování ostrovy v nákupním centru.

Ze zařízení budete potřebovat stojany, pult, pokladnu a nábytek pro pracoviště prodávajícího. Vitríny musí být vyrobeny ze skla a starat se o krásné osvětlení celého sortimentu.

Dokumenty pro obchod

Před otevřením obchodu, který prodává příze od začátku, budete muset vydat řadu povolení a dokumentů.

Zde je to, co potřebujete:

 • vydáno jako IP;
 • zadejte správný OKVED pro podnikání. Pro Rusko to je - 51.41.2 - Velkoobchod galanterie. Pro Ukrajinu - 47,51 Maloobchod s textilním zbožím ve specializovaných prodejnách.
 • v případě potřeby získat povolení od SES a požárního útvaru.
 • mají certifikáty kvality výrobků.
 • zařídit zákaznický kout.

Sortiment a dodavatelé

Rozvoj sortimentu obchodního oddělení, je třeba zvážit všechny vlastnosti obchodování s přízi. V prodeji by měly být levné i drahé příze a nástroje.

Zde je seznam skupin produktů:

 • různé druhy přízí (Gazzal, Alize, Yarnart, Fibranatura, Himaláje a další);
 • tlačítka;
 • dětská příze;
 • zboží pro pletení;
 • pom-poms;
 • háčky na háčkování;
 • kruhové a rovné paprsky.

Vlákna by měla mít různé barvy, a to v případě, že nutně mají nejběžnější možnosti.

Dodavatelé pro obchod s přízí lze vyhledávat na velkoobchodních trzích zboží. A také přímo u výrobců nebo jejich zástupců ve vašem regionu. Všechny kontakty naleznete na oficiálních internetových stránkách firem.

Reklama

Kromě jasných značek a letáků se slevami a propagacemi můžete vyzkoušet zajímavější způsoby, jak přilákat zákazníky.

Než otevřete obchod s přízi, musíte vážně přemýšlet o vytvoření online obchodu. Konkurence v tomto segmentu je malá a díky správné optimalizaci vyhledávače získáte zákazníky prostřednictvím vyhledávačů. Také na začátku můžete připojit kontextovou reklamu. Jeho cena v tomto segmentu je nízká. V internetovém obchodě by měl být celý katalog vašich výrobků a kontaktní údaje o vašem obchodě, stejně jako telefonní čísla.

Druhým zdrojem zákazníků mohou být sociální sítě. To je tam, v cílových skupinách, shromažďuje cílové publikum, které může prodávat příze ve velkých objemech.

Kolik peněz potřebujete začít?

Převážná část peněz bude věnována plnění sortimentu. Úroveň investice bude záviset na jeho cenové kategorii. To vše budete moci vypočítat podrobněji a vytvořit obchodní plán pro obchod s přízi. Uvádíme pro vás hlavní zdroje nákladů.

 • Pronájem prostor - $ 200 - 250 USD
 • Daně - 150 dolarů
 • Plat za prodávajícího - 200 USD
 • Počáteční nákup zboží - 3000 až 4000 USD
 • Nákup zařízení - 500 až 800 dolarů
 • Reklama - $ 200 (+ reklama na internetu).

Kolik můžete vydělat?

Vaše příjmy budou záviset přímo na tom, kolik propagujete svůj obchod. Kvalita služeb zákazníkům, dostupnost zboží a další faktory ovlivňují příjmy.

Průměrná značka na přízi je 50% - 100%. Na levnějším segmentu je přirážka vždy vyšší.

Pomocí tohoto indikátoru můžete přibližně odhadnout objem potřebného prodeje. A pochopit, zda je výhodné začít podnikat na přízi, nebo ne.

Závěry. Obchod, který prodává přízi, může být ziskový pouze tehdy, jestliže se podnikatel sám zajímá o tento druh vyšívání. Pochopení funkcí, zákazníkům můžete pomoci s výběrem, uvědomit si nejnovější inovace a trávit čas na tématických místech na internetu, pomocí kterých můžete prodávat přízi.

A co můžeš říct o tomto podnikání? Čekáme na vaše připomínky.

Jak otevřít obchod se zbožím pro vyšívání

Otevírání vlastního obchodu se zbožím pro vyšívání je dobrá věc a při správné organizaci je to docela výhodné. Poptávka po látkách, perlích, doplňcích a dalších podobných materiálech byla vždycky, je a bude. Taková hobby jako vyšívání mezi ženskou populací je velmi populární. Stejná výšivka je věnována spoustě žen v domácnosti, pánům, matkám a babičkám. Vědci zjistili, že vyšívání je nejen zajímavým koníčkem, ale je také navrženo pro zmírnění stresu, umožňuje relaxaci v klidném pracovním prostředí. Stačí stačit na nějaké fórum pro ženy a určitě najdeš sekci věnovanou tomuto hobby, kde lidé sdílejí radu, svou práci, včetně diskuse o tom, kde si můžeš koupit tenhle nebo ten materiál...

Výběr sortimentu

Moderní sklad zboží pro vyšívání především musí mít širokou škálu zboží. Čím víc ve vašem obchodě máte nejrůznější trivia a triky - tím lépe pro svého kupce. Jedním z nejdůležitějších výrobků je tkanina. Měly by být zastoupeny ve všech skupinách od klasiky až po avantgardní materiály. Velký výběr by měl být kladen na přízi a doplňky - tento výrobek se také používá velmi často. Samostatně můžete vybrat prostor pro záclony, tyly a doplňky. Kromě toho, že by měl dát vitrína nejrozmanitější materiál používaný v šití: korálky, decoupage, výšivky, pásky, nitě, krajky, zipy, aplikací, lepidla, kovové příslušenství, příze, pletací jehly, háčky, náhradní díly pro šicí stroje a mnohem víc. V závislosti na velikosti prodejní plochy vytvořit celou řadu produktů může trvat méně než 300 000 rublů.

Dodávka zboží do obchodu se stroji

Zároveň je důležité vyřešit problém dodávek zboží. Tradičně jsou v Itálii vyráběny nejlepší tkaniny. Jejich produkty jsou skutečně exkluzivní. Ceny italských tkanin však nejsou nejlevnější a nejsou k dispozici všem kupujícím. Proto je výhodné dodat levnější tkaniny. Například jihokorejské tkaniny, které mají dobrou barevnou paletu. Také tkaniny jsou dodávány z Anglie, Francie a Turecka. Výrobci, kteří nejsou špatní, jsou v Rusku. Obecně máme mnoho dobrých továren, které dokázaly přežít drsné 90. let.

V budoucnu je důležité pravidelně aktualizovat sortiment výrobků. Nejméně jednou týdně. Nebude nadbytečné navštívit specializované výstavy, módní přehlídky, aby byly vždy v "tématu". Před zimní sezonou byste měli přinést více zimní příze, vlněné výrobky, stejně jako doplňky a dárkové soupravy pro nový rok.

Místnost pro obchod se stroji

Velikost obchodního prostoru pro obchod závisí výhradně na dostupnosti finančních prostředků pro otevření firmy. Pokud nejdříve nebudete mít mnoho peněz, můžete otevřít malé oddělení nebo dokonce komerční kiosk o rozloze 6-8 m2. Takový kiosk může být umístěn na mnoha místech: metro, nákupní centra, centrální ulice města, trhy atd. Hlavní výpočet zde je pro občasný nákup. Samozřejmě nebudete muset čekat na velký "výfuk" z takového obchodu, protože v takové malé oblasti nebudete moci umístit širokou škálu zboží. Navíc, tento formát - nízké investice (ne více než 250 tisíc rublů) a nízké nájemné.

Výhodnější možností je otevřít obchod ve formátu samoobsluhy. Vyžaduje minimální prostor 30 m2. V takové oblasti se můžete hodit na řadu zboží více zboží a tím přilákat velké publikum pravidelných zákazníků. V tomto případě může být samotný obchod umístěn i v rezidenční čtvrti města, například v prvních patrech bytových domů s více rodinami (kde je pronájem tradičně nižší). Můžete zůstat v nákupním centru, ale pouze v prvním a druhém patře, kde je tradičně vysoký tok návštěvníků. Nicméně drahé nájemné v obchodním centru nemusí být možné pro nový obchod.

Kolik peněz potřebujete k otevření obchodu pro šití?

Hlavní investice do podnikání v tomto případě budou zahrnovat: vytvoření sortimentu zboží - od 500 000 rublů, nákup obchodního vybavení (včetně vitríny) - ze 100 000 rublů; kosmetické opravy a návrhy prostor (osvětlení, podlahy, stěny) - od 150 000 rublů, další organizační výdaje - od 50 000 rublů. Celkové celkové investice dosahují zhruba 800 000 rublů.

Registrace činností

Organizační a právní forma obchodu s obchodem se zbožím pro vyšívání může být běžným individuálním podnikáním. Tato činnost nepodléhá licencování, proto je rozumné zaregistrovat právnickou osobu při zahájení podnikání s jinými zakladateli nebo jednodušeji s obchodními partnery.

Jaký daňový systém mám zvolit pro firmu, která prodává zboží za vyšívání?

Jako daňový systém je nejvhodnější použít UTII ("vmenenka"). Jedná se o nejvýhodnější speciální režim pro malý obchod, protože výše daně je vypočtena na základě prodejní plochy. Pokud nelze UTII použít z nějakého důvodu (v některých oblastech neexistuje UTII), pak by měl být zvolen zjednodušený daňový systém (USN). Na účet USN platíte čtvrtletně nebo 6% výnosů, nebo 15% zisků v prodejně (podle vaší volby). Současně musí existovat pokladna.

Obchodní zisk ve skladu zboží pro vyšívání

Obchodní marže v skladě zboží pro vyšívání je asi 30-50%. Na některých pozicích mohou marže dosáhnout až 100%. Podle Sofyy Grishina, vedoucí obchodu "Dům textilu a tvořivosti" (Moskevská oblast), je důležité pravidelně držet propagační akce, slevy, prodej, zadávat bonusové karty ke stimulaci poptávky. Vždy by měla být sleva pro ty, kteří kupují velké objemy - "z role". Musíte pracovat s příkazy. Pokud zákazník chce koupit produkt, ale není k dispozici - nezapomeňte slíbit, že přinesete správný produkt (i když nebudete mít velký zisk). Tak vytvoříte dojem, že máte všechno!

Zkušení podnikatelé doporučují, aby si nevynechali příležitost přilákat zákazníky prostřednictvím spolupráce s krejčovskou společností. Abyste nebyli neopodstatněni, je zde rada jednoho z účastníků fóra klubu "aspen" (téma obchodu s látkami a doplňky):

Nábor zaměstnanců

Samostatně by se mělo říci o výběru prodejců v obchodě. Potřebujete lidi se zkušenostmi, tvůrčími a odpovědnými. V ideálním případě by zaměstnanec měl být nejen schopen prodávat, ale také dobře chápat látky a přízi, měl by pomoci při výběru nejvhodnějšího produktu. Pokud se prodávající také líbí vyšívání - je to jen "zlatý dělník".

Obecně platí, že pro dobrý výkon v oblasti prodeje by měla být vždy dobrá odměna. Snažte se co nejvíce motivovat zaměstnance o svědomité práci, rozdělte bonusy, dárky. Držte se k dobrým prodejcům oběma rukama a nohama. V naší době hodně závisí na dobrém pracovníkovi v podnikání.

Otevření na základě hlavních tříd ukládání na vyšívání

Je skvělé zvýšit klientskou základnu tím, že otevřete kurzy (nebo hlavní třídy) pro řezání a šití na základě obchodu. Můžete naučit lidi háčkování a pletení, broušení, dekoupage, patchwork, mokré plstění, výrobu autorských panenek a mnoho dalšího. Chcete-li to udělat, budete potřebovat najít správné mistrů, kteří jsou připraveni učit ostatní lidi své umění. To nemusí být snadný úkol, ale výhody těchto kurzů jsou zřejmé: veškerý materiál, který se používá v mistrovských třídách, bude později zakoupen nově vyrobenými jehláči ve vašem obchodě.

Otevření internetového obchodu zboží pro vyšívání

Závěrem bych chtěl říci ještě jednu cestu, jak budovat podnikání na zboží pro vyšívání - to je otevření vašeho internetového obchodu. Skutečnost, že on-line obchody každý den se stává čím dál více kupujících, už není pochyb. Pokud dříve v síti často zakoupili pouze licencované programy, disky a knihy, dnes on-line aktivně nakupují vybavení, oblečení, obuv a samozřejmě zboží pro kreativitu.

Například výraz "koupit textilní internetový obchod" ve vyhledávači "Yandex" hledá zhruba 9000 lidí měsíčně nebo 300 lidí denně. "Koupit látku v Moskvě", hledá asi 9,300 lidí za měsíc. Ve skutečnosti jsou to všichni potenciální kupci:

Navzdory vysoké konkurenci v on-line obchodování může být úspěšný internetový obchod otevřen mnoha. Hlavním plusem on-line obchodování je to, že na rozdíl od skutečného obchodu, nemusíte hledat prostor pro obchod, platit přeplněný pronájem, najmout velký tým zaměstnanců. Organizace internetu - shop ve většině případů, na základě: vytvoření webu (on-line obchod na klíč stojí 50-80 tisíc rublů.) Vyhledání skladu zboží (hodí do každé místnosti ve 8m2), výběr a koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje (pro zboží opustí přibližně 150-350 tisíc rublů). V budoucnu může mít tento obchod dva, maximálně tři lidi. Jeden zaměstnanec pracuje s webem, přidává zboží, aktualizuje katalog zboží, píše články. Druhá se zabývá zpracováním objednávek a odesláním zboží zákazníkovi. Jo a ještě jedna osoba, je potřeba pracovat s dodavateli, stejně jako účetnictví a účetní výrobků.

Otevření obchodu s přízi

Přidáno do záložek: 0

Pletené šaty nikdy nevyjde z módy. Útulné, originální, módní věci, spojené s vlastními rukama, od dětských pinet a šikovného kabátu, obdivují ostatní. A také takové množství věcí pro domácí pohodlí - ubrousky, přikrývky, koberce. Pletení mělo za to krále ve středověku a v domácnosti v dnešní době. Největší hodnotou pletení je to, že obchod s přízi nabízí exkluzivní věci, jak se dá říci, jediný svého druhu. Bezpočet modelů, stylů a nejdůležitějšího je řada možností podprocesů pro jakýkoli design.

Implementace projektu

Takže jste měli nějakou fantazii, něco, co byste se s vámi, vašimi příbuznými, doma, darem nebo k prodeji, na objednávku. V každém případě najdete obchod s přízí pro pletení. Je zpravidla integrován s oddělením tvořivosti a vyšívání.

Samozřejmě, nyní velmi časté příze online nakupování místa, ale zejména sofistikované pletařky raději osobně navštívit oddělení, Dotkněte se dotykové kůži, vidět své textury, barvy a dýchat atmosféru kreativity.

Nuance při otevírání skladu příze

Praxe ukazuje, že levná prodejna příze teritoriálně zabírá málo místa a často se nachází někde v rohu v nákupních centrech a mimořádně zřídka v samostatné budově. V této situaci má otevření obchodu s přízí komerční význam pro podnikatele.

Kde začít? Pokyny krok za krokem zahrnují především potřebu navštívit specializované fórum k tomuto tématu, komunikovat s odborníky v této oblasti, číst recenze, věnovat pozornost negativním, studovat poptávku po řadě přízí a příslušenství, vybavení.

Dalším krokem je určení místnosti, pokud jste si vybrali stacionární sklad. Rozhodli jste se obchodovat prostřednictvím internetového obchodu s přízi? V každém případě bude vyžadován prodejní poradce.

Další - vyberte právní formu: zda bude obchodem právnická osoba nebo IP. Příprava podkladů a evidence daní, nákup pokladny. Pro malý obchod se stačí stát se individuálním podnikatelem. Ale pokud v plánech vytvořit v budoucnu síť takových obchodů, je lepší zvolit si právní formu právnické osoby.

Požadavky na prostory

Uspořádat firmu od začátku, dost malou plochu, asi 25-35 metrů čtverečních. m. pro uložení takového obchodu. Může se jednat o pronajatý pokoj v obchodním centru nebo v prvním patře bytového domu. Měli bychom však mít na paměti, že vedle obchodovací haly bude také sklad pro skladování zboží. Kromě nájemného se očekávají také první náklady na koordinaci s požárními útvary a na organizaci ochrany.

Významnou roli hraje při výběru obchodního zařízení: pohodlné a stylové skříně, police a skříně pro uložení příze, doplňky, a příbuzné výrobky - jehly, háčky, doplňky, vše potřebné pro vyšívání. To dá úložišti prezentovatelný vzhled. Harmonně se bude dívat i na výstavu hotových pletených výrobků, což způsobí touhu spojit stejnou věc. Takový příjem bude stimulovat nákup zboží.

Sarafan rádio vždy pracuje na návštěvě takového obchodu, ale také byste měli přemýšlet o reklamní společnosti ve formě letáků a distribuci reklam na ulici s informacemi o otevření pletacího obchodu.

Důležitým krokem je vyplnění obchodu v sortimentu. Je třeba mít na mysli příze se sezónními jevy, měly by být prezentovány jak levné příze, tak dražší importované vzorky. Aby bylo zajištěno slušné rozmezí, je nutné uzavřít dlouhodobé smlouvy s dodavateli. V zásadě lze najít spolehlivé dodavatele tím, že mluvíte na fórech, čtete si diskuse, studujete recenze.

Poloviční úspěch rostoucího obratu - kompetentní prodejní konzultant, s výhodou sám vlastník umění pletení. Jeho plat by měl být stimulován prémií nebo procenty z prodeje, a držení mistrovských tříd na vyšívání bude pouze přidat obrázek do obchodu.

Vypočítat náklady

Mělo by být zřejmé, že je nezbytné vypracovat přibližný finanční plán výdajů, aby bylo možné vidět jeho perspektivu. Mezi hlavní náklady patří:

 • akvizice nemovitosti v majetku - asi 1 milion rublů, nájem - 350 tisíc rublů ročně;
 • instalace komerčního vybavení - asi 200 tisíc rublů;
 • náklady na požární kontrolu a ochranu - přibližně 100 tisíc rublů;
 • nákup zboží - 400 tisíc rublů.

Za podmínek leasingu jako celku bude trvat asi 1 milion rublů ročně při nákupu nemovitostí - více.

Očekávaný zisk z prodeje za měsíc, za předpokladu, že jeden zákazník koupí jeden v průměru za nákupní cenu 1 tisíc rublů, s mírným očekáváním 5 zákazníků za den, pak příjmy budou 150 tisíc rublů. Obecně platí, že čistý příjem bude 50 tisíc rublů. Samozřejmě, že jde o velmi skromnou částku, a na to, abyste získali zpět své náklady, musíte přemýšlet o rozšíření sítě prodejen. To usnadňuje skutečnost, že dosavadní trh nelze považovat za přetížený. Dokonce i otevření obchod s přízi v Moskvě, můžete uspět, toto místo je daleko od úplně zastřešené, nemluvě o periferii.

Výhody online obchodu

Samozřejmě, jehlice - lidé jsou zvláštní, při výběru příze, vždy se musí dotýkat příze, cítit se dotyk, představte si, jak to bude ležet v produktu. Pokud je však známá známka zboží a chcete ušetřit na nákupu, můžete kontaktovat internetový obchod.

Chcete-li otevřít takový obchod, hlavním úkolem je vytvořit a zaregistrovat na webových stránkách kvalitní a jedinečné místo pro prodej příze a doplňků. Můžete použít služby programátorů a můžete použít předem připravenou šablonu. Propagace takového webu pomůže sociálním sítím, aktivní pozvánku na přátele a ostatní uživatele, výměnu odkazů a inzerci ve vyhledávačích.

Je ideální pro přilákání kupujících, kteří provádějí virtuální webináře - mistrovské kurzy v jehle. Jedná se o jednu z metod vytváření skupin pravidelných návštěvníků, kteří pravidelně navštěvují levný internetový obchod s přízi.

V tomto případě by měly být plánovány hlavní náklady na vytvoření a údržbu místa, skladovacího prostoru, nákupu zboží, kurýra, dopravy. A hlavním rysem takového on-line obchodu může být nenákladná cena příze a příslušenství, stejně jako promyšlený systém slev.