Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří: obtížné podnikání s obtížným začátkem

Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří. Obtíže při otevírání a práci. Náklady na otevření a ziskovost sázkové kanceláře. Zábava na internetu.

Otázka: "Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří?" Zeptává se nejčastěji, když se seznamuje se světovou a ruskou statistikou: ročním obratem 650 miliard dolarů, více než polovina z nich je v USA a Japonsku. Japonci tráví více než 200 miliard dolarů za běh. V Rusku činí roční obrat podle odhadů 350 až 500 milionů dolarů.

Na první pohled to naznačuje, že podnikání sázkových kanceláří dosud nebylo vyvinuto a možná to stojí za to. Ale porovnávání Ruské federace a statistik SNS je alarmující: kolem SNS oficiální zdroje dát stejnou 350 až 500 milionů $ Zatím nikoho, kdo by byl odpočívá na ukrajinské nebo kazašských středisek, jen na vlastní oči, že sázkové kanceláře existuje více než.. v Ruské federaci. Ukazuje se, že alespoň v bratrských republikách je obchod s knihami velmi stínový.

Z toho vyplývá, že 350-500 milionů dolarů je špičkou ledovce, ale ve skutečnosti je už nicméně zvládnuto místo pro bookmaker.

Začínáme

Stav věcí v oblasti bookmakingu dnes podle otevřených zdrojů vypadá takto:

 • Ziskovost - 5-10%.
 • Legislativní základ je nejasný a v legislativních orgánech neexistují žádné otázky ohledně jeho zlepšení.
 • Začněte - nebo těžko nemožné, nebo potřebujete silnou stínovou "střechu" se všemi, co následuje.
 • Počáteční investice jsou obrovské ve srovnání s ziskovostí.
 • Soutěž je nesmírně tvrdá.
 • Perspektivy budoucnosti jsou zklamáním. Požadavky na velikost schváleného kapitálu a daní neustále rostou.

Sporty a vzrušení jsou však organicky propojeny a někdo, kdo má dostatečné zkušenosti s hráčem, může sám rozhodnout: "Chci otevřít kancelář sázkových kanceláří!". Uvidíme, kde musíme začít, jak formovat, co očekávat a na co je připraveno. Abychom lépe porozuměli podstatě věci, musíme nejdříve obrátit se na historii na krátkou dobu až do současnosti.

Výňatky z historie bookmakingu

V průkopníkovi sportu - starověkého Řecka - tento sport nebyl profesionální, ale byl masivní. Bookmakery a staré Řekové to nevěděli; v žádném případě o tom nic neví.

Římané se objevili jako profesionální sportovci: gladiátoři, chariotéři, pěstí bojovníci, zápasníci. Římané hráli lidi a dobrovolně sázeli na výsledek. Nabídky přijal římské bankéře - Argentario, nejprve na základě rozhodce: se všemi sázení natáčel procento - v rozpětí, a zbytek byly distribuovány zákazníkům odhadnout výsledek v poměru k výši sazeb.

Stejný argentarii pak začal předávat prognózy výsledků soutěže (v současné době - ​​"linii") a přišel s rezervou na pravděpodobnost konkrétního výsledku, čímž zajistil stabilní příjem bez ohledu na výsledek.

Ve středověku byly sázky aktivně prováděny během rytířských turnajů, ale především soukromým způsobem. Starověké římské tote bylo téměř zapomenuto.

První závodník moderního typu otevřel v roce 1865 pařížský obchodník Pierre Oller (Pierre Oller). V roce 1875 bylo bookmakování konečné. Computerizace provedla výpočet linek a platebních sazeb pro malé kanceláře a umožnila sázky online.

Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří: úskoky

Řekněme najednou: pokud si přeformulujete původní otázku, jakou je tato otázka: "Jak otevřít pobočku kanceláře sázkových kanceláří?". Tato část může být vynechána, s výjimkou odstavce o počátečních investicích. Budete muset pouze získat kopie listinné listiny mateřské společnosti, zaregistrovat se u daňového úřadu, pronajmout prostory, koupit 150 000 - 200 000 rublů. kancelářského vybavení, audiovizuálních zařízení pro zobrazení vysílání zápasů a začátek práce.

Ale taková práce, bookmaker, "pod deštníkem" - není nezávislá věc. Musíte dělat to, co říkají a brát na to, co dávají. Předběžná akumulace významného množství na začátku a dokázat sebe v očích místních hazardních her zapravil důvěryhodný.

Morální

Lidstvo prochází těžkými časy a masové vědomí se mění před našimi očima. Mezi pozitivní změny patří neochota více tolerovat škodlivé návyky a související neproduktivní náklady. Kdo si dokázal představit před 10 lety, že v Rusku, slavný "Primo" a "Belomor" ne méně než vodka, dnes bez problémů a závaží projít anti-tabákové právo? Dokonce i obtěžující kuřáci pochopí: je to nutné.

Zásobování je již dlouho forma hazardních her, kde jsou peníze vyrobené ze vzduchu. Můžeme předpokládat, že jakmile příjmy státní pokladny z přijímání sázek bude nižší, než se dostávají méně z poraženého svých příjmů, dny sázení jako relativně legitimní podnikání jsou sečteny.

Licencování

Základy s dobrým důvodem se považují za hazardní hry a primárně vyžaduje licenci společnosti Roskomport (Federální agentura pro fyzickou kulturu, sport a cestovní ruch). Nezbytnou podmínkou pro získání licence je "dostatečná zkušenost žadatele".

Ale bookmakery nejsou nikde naučil nebo vycvičen! Oficiálně vůbec neexistuje žádná taková profese - bookie. Tam jsou správci, manažeři atd. V bookmakerech v plánu zaměstnanců, a nejsou žádné sázkové kanceláře - nejsou v klasifikátoru profesí.

Tedy, jak to, žádáte o licenci, prokázat své zkušenosti v této věci? Diplom - ne, a nemůže být také záznamem práce - taky. Neexistují žádné legitimní způsoby, jak prokázat své zkušenosti bookmakera. Zbytek je pro vaše pochopení a diskrétnost. A odpovídající částku peněz.

Klientel

Pro ty, kteří chtějí otevřít sázkové kanceláře skutečný radu, které nejsou výslovně reklama, se sníží přibližně takto: „Můžete se spolehnout na příjmu, pokud zjistíte, že klientelu úmyslně, není používán konkurenty“ V ruštině by se mělo číst takto: "Můžete získat dobrý zisk, pokud otevřete na chodníku otevřený kufr peněz, který nikdo nepotřebuje a nikdo se o to nedá věnovat."

Hráči, kteří vytvářejí příjmy, jsou uzavřená komunita; vidí zbytek svého života, jako by to bylo skrz blátivou sklenici. Sociologové volají takové lidi, kteří jsou marginalizováni (self-limited), a jejich společenství - subkultury.

Subkultura může být rozšířena a degradována. Závisí na koeficientu zapojení nových členů, více či méně než jednoho. V současné době je koeficient zapojení do komunity hráčů v loterii o něco více než jeden a pomalu, ale stále klesá.

Soutěž

Akutní nedostatek zdroje příjmů - hráčů - způsobuje silnou konkurenci, doslova přežití. Trochu tam, kde se otevře nezávislá kancelář pro bookmakery - tam jsou pravděpodobně náhodní návštěvníci, kteří dělají velké sázky.

Ve skutečnosti, oni jsou zástupci hlavních konkurentů, a každý vyzbrojený dobře navržen tak, aby správných matematických výpočtů, s přihlédnutím k nevyslovené faktory z hlubin sportovního podniku, „linky“ (série pravděpodobnostmi výsledku zápasu nebo utkání). V oblasti bookmakingu vědí "spravedlivé šance" - čestné šance a vaše línie je vaše, abyste je nabídli.

Takže konkurenti okamžitě vědí, jak proti vám dát. Jeden takový vás připravit o příjmy po dlouhou dobu (pokud je to jen začátečník předehry a pracovat pak ještě dát), a pět z nich najednou zničen úplně, pokud jste přišel k soudu.

Počáteční investice

Daňový hazardní podnik se nebude registrovat bez velkého akciového kapitálu. Požadovaná minimální velikost se neustále zvyšuje a mohou být stanoveny místními daňovými orgány nad normativní úrovní. Takže bez minimálně 5 milionů rublů. zdarma, ne úvěr, v daně nemůže jít.

Dále je software "měkký". Bez vašeho webu s online sázkovou sazbou nebude. Nabídky na prodej hotového software nebo zakázkového vývoje jsou více než dost, ale cena je v průměru - 40 až 50 tisíc dolarů. Je to další milión a půl počátečních investic. V tomto kontextu je zhruba 200 tisíc za zařízení úplně ztraceno.

A konečně, pojistný fond pro placení hráčů s masivním vítězstvím. Musíte to mít. To není méně než 3,5 milionu rublů. s měsíčním obratem ve výši 1 milionu. Výpočet - z průměru pro Ruskou federaci, emisní limit pro linku na 3,35.

Pokud tedy nemáte příležitost vyplatit za start 8-12 milionů rublů, pak je otázka, "jak moc je to otevřít kancelář sázkových kanceláří" lepší a ne navyšovat. A domníváte se, že s takovými počátečními investicemi bude měsíční obrat sotva více než 1 milion rublů a měsíční příjem po propagaci bude kolem 100 000 až 200 000 rublů.

Daně, zaměstnanci, plat a linka

Provozních nákladů na Bookmaker pronájmu (dostatek pokojů ve 4 čtvereční. M., Or 12-15 čtverečních. M., Nastavíte-li televizor zákazníkům práv sub-leasingu) a veřejných služeb vyloučit, protože jsou málo. Daně také ve srovnání s ostatními, opravdu "neškrtí", ačkoli se neustále zvyšují.

Ale plat stojí za to mluvit. Budete potřebovat minimálně tři (pro hlasování o principu vyloučení) zažil analytiky - sportovců, kteří jsou schopni správně posoudit skutečnou sílu soupeřů, intuitivně, podle pověstí a informací z nezveřejněných zdrojů zvážit faktory, které přispívají nadcházející zápas a dát jejich linku.

Tito lidé by měli být připraveni a schopni pracovat na opotřebení - koneckonců pro každou událost jste povinni poskytnout zákazníkům linii. Je pravda, že se mohou v zimě uvolnit, když hráči nehrají - alespoň 3/4 sázek se děje na fotbal. Ale v létě nemohou vidět svátky.

Za takových podmínek je plat 50000 rublů. s plným sociálním balíčkem nebudou nadměrné. A můžete očekávat ne více než 200 000 rublů. příjmu na místě krmení. Vezměte si jednoho nebo dva analytiky, jinak jinak bude čára dříve či později ve prospěch hráčů a vy jste se zlomili.

Můžete se, jak se často navrhuje, uzavřít smlouvu s velkou sítí bookmakerů a za 12 000-50 000 rublů. měsíčně přijímat od nich linky. Existuje však nebezpečí v tomto: pokud náhle stanete námitkou, můžete být snadno nahrazeni.

Pak přinejmenším 50 000 rublů. s účetním musí být poskytnut úplný sociální balíček. Účetní firmy sázkové kanceláře často odmítají sloužit. Důvodem není ani tak skutečnost, že hazard je z velké části v podzemí, a při absenci pevného právního rámce pro něj, protože to, co účetní položky příliš složité a často v rozporu s požadavky daňového řádu.

Zkušení hráči

Existuje kategorie hráčů, kteří žijí mimo sázky a žijí velmi dobře. To - profesionální sportovci, kteří zvládli teorii pravděpodobnosti a matstatistikoy a přinejmenším v chodbách vyšších sportů.

Kromě toho jedná a může osobně ve svém prospěch přinést bookmakery nepříjemné překvapení. Případ tohoto typu s plnou znalostí případu popsal Ernest Hemingway v příběhu "Půl tisíce" (Ernest Hamingway, "Fifty Grands").

Jsou užitečné pro velké sítě bookmakerů: jsou to tito hráči, kteří vůbec nevadí, píšou recenze, zvlášť pokud jsou zaplaceni: "Koupím Audi Q7. Děkuji si bookmakerem! "

Ale jestli se to stane ve vašem okolí - jste pryč. Vezměte ho k sobě, je to ideální analytik... Ale on, který vás zničí a máte rád, má 3-5krát víc, než mu můžete nabídnout.

Internetová verze

A teď si pomyslíme: jestli je všechno tak složité, nestojí to za to, že by se otevřel kancelář sázkových kanceláří na internetu? Vaughn, internetový obchod se rozvíjí a rozšiřuje.

Nestojí to za to. Hazard není obchod. Bez vaší webové stránky s online sazbami a možností placení prostřednictvím elektronických platebních systémů nebudete moci pracovat. Všechno, z čeho budete uložena internetovou kanceláří, je pronájem. A je to tak nevýznamné ve srovnání s ostatními výdaji.

Na internetu najdete nabídky na prodej ready-made bookmaker internetových kanceláří "na klíč". Vzhledem k tomu je třeba si uvědomit, že velké síťové sázkové kanceláře nejsou prodávány v rámci franšízy.

Shrneme-li, můžeme říci: otevření kanceláře sázkových kanceláří není tou nejlepší volbou pro začátečníky, dokonce i pro ty, kteří jsou skutečně vášniví ohledně sportu.

Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří?

Knihovnické kanceláře (BC) dnes jsou známé téměř všem. Je třeba jasně pochopit, že se jedná o druh průmyslu, který má hluboké kořeny, zde jeho pravidla hry a "podvodní proudy", o kterých musíte vědět, než se ponoříte do tohoto typu činnosti. Od starověku se sportovní akce shromažďují davy fanoušků, někteří z nich sázeli na určitého účastníka. Od té doby se milovníci hazardních her snaží získat více a profitovat ze svých koníček.

Co je to bookmaking business?

Až do nedávné doby nebyl obchod s knihami příliš populární u nás. Je možné bezpečně říci, že dovednosti v této oblasti až do 90. let v Rusku prostě nebyly. Předispozicí k rozvoji byl zákaz hazardních her. Když se hazardní hry začaly uzavírat, prostě změnily svou kvalifikaci a vývěsní štítky.

Bookmaker business - bookmaker office - je založen hlavně na schopnosti střízlivě posoudit situaci spojenou s určitou událostí, která bude přijatou sazbou. V těchto kancelářích je hlavní operační linkou analytické oddělení. Dobří, kompetentní specialisté, schopní správně vypočítat a umístit koeficienty, nejsou tak mnoho. Proto jsou ceněni a jejich názor stojí za to poslouchat. Práce těchto lidí spočívá v shromažďování informací, vytváření jasné strategie a vytvoření sportovní linie.

Hlavní princip, který vždy stojí před pracovníky instituce - přináší zisk. V případě nezaměnitelné práce analytického oddělení bude mít bookmaker dobré dividendy.

Zásobování nejen sází na fotbalové zápasy a jiné sporty, ale také na politické a hudební akce. Existují instituce, které přijímají částky peněz za naprosto jedinečné události. Vše závisí na neomezené představivosti analytiků a jejich schopnosti přilákat zákazníky.

Popularitu tohoto druhu podnikání může posuzovat stále otevřenější kancelář pro bookmakery.

Význam obchodování s bookmakerem

K dnešnímu dni je otevření kanceláře sázkových kanceláří výhodné. Je výhodné investovat s velkou perspektivou do budoucna. Neexistují žádné zákonné alternativy, takže pro ty, kteří chtějí dosáhnout zisku tímto způsobem - je to dobrá příležitost pro další rozvoj. Různé sportovní soutěže se konají každý den a BC přinášejí obyvatelům příležitost vydělat si za to peníze - takže tato možnost byla, je a bude vždy relevantní a prakticky bezpečná.

Výhody vydělávání takto:

 • možnost rychlého navýšení počátečního kapitálu;
 • příjmy za krátkou dobu;
 • peníze, které vyděláváte poctivě;
 • existuje široký výběr systémů bookmakerů.

Atraktivitou tohoto podnikání je také fakt, že podvody jsou prakticky vyloučeny. Existuje mnoho systémů, které úspěšně fungují. Pomocí některých z nich můžete vynásobit své investice. O koho a jak moc si vsadit - je to na vás.

Pokoj a personál pro založení sázkových kanceláří

Chcete-li otevřít společnost, kde můžete sázet, všechny místnosti s rozlohou 20 m². Oblast by měla být vybrána tak, aby bylo možné umístit alespoň jedno pracoviště se stolem a počítačem.

Vláda Ruské federace poskytuje řadu podmínky pro výběr vhodných prostor:

 • měla by být umístěna v hlavních budovách a stavbách;
 • nemůže být v dočasných budovách, v dětských, zdravotnických a kulturních zařízeních, na železničních stanicích a v budovách státního nebo obecního majetku, v náboženských a náboženských budovách a stavbách.

Jak otevřít zastavárnu - krok za krokem pro budoucí podnikatele.

Realitní podnikání: jak vydělat peníze na nemovitosti? Přečtěte si zde.

Doporučení, který byste měli při výběru místnosti poslouchat:

 • první patro, první linka, ne bytový dům;
 • přes průchod.

Chcete-li se v této práci pokusit a ujistit se, že nebudete "vyhoření", můžete začít s místností nepřesahujícím 10 m2. Z vybavení kanceláře bookmakeru najdete užitečné pouze stůl, židle, počítač, tiskárnu, pokladnu a přístup k internetu.

Z personálu: pokladník a osoba, která pracuje s těmi, kteří sázejí. Optimální počet zaměstnanců 2 - 5 osob.

Jednou z nejlepších možností je pronájem prostoru blízko místa, kde se potenciální hráči shromažďují. Může to být bar nebo vana.

Mnoho majitelů firem hledá partnerství a podepíše nájemní smlouvy s majiteli bowlingových klubů, nočních klubů, her a sportovních barů - to jsou místa, kde muži - potenciální hráči - rádi strávili volný čas. V tomto případě je kancelář sázkových kanceláří vytvořena ve stejném stylu jako partnerská firma.

Pro fungování nepřetržité činnosti instituce ve státě je nutné mít alespoň dva pokladníky a zaplatit mzdu nejméně 7000 rublů.

Počet přijatých pracovníků přímo závisí na tom, co plánujete otevřít. Zaměstnanci mohou být vybráni nezávisle, ale můžete důvěřovat osobě, od které jste získali povolení. Chcete-li vytvořit herní klub nebo sportovní bar, pak zaměstnanci budou potřebovat mnohem víc než běžná kancelář. A náklady jsou v tomto případě mnohem pevnější.

Co se týče mezd - nemusíte na to ukládat, jinak nevidíte návrat vašich podřízených.

Možné problémy a způsoby jejich odstranění

Stejně jako v jiných věcech se zde nemůžete zcela chránit před možnými poruchami. Mohou existovat problémy, které brání efektivnímu fungování instituce.

Potenciálním nebezpečím mohou být zkušení konkurenti, kteří svým "útokem" zasahují do úspěšného podnikání.

Všichni hráči jsou podmíněně rozděleni do 2 kategorií: profesionálové a amatéři. To jsou ty, které jsou zdrojem příjmu pro sázkových kanceláří. To je z jednoduchého důvodu: laici dělají "liché" sázky, nedržují se jasné linie, nemají vypracovaný plán akce, takže výhry jsou spíše malé.

Profesionálové jedná velmi kompetentně a sebevědomě. Jejich taktika nemusí být ani zcela legitimní. Tito klienti by se měli obávat. Mají-li potřebné informace, mohou dát obrovské částky a tím poškodit váš podnik. Boj s takovými lidmi je velmi obtížný a někdy dokonce nemožný.

Registrace kanceláře sázkových kanceláří

Navzdory všem inovacím jsou BCs legální, ale pro otevření výše uvedených obchodů budete potřebovat licenci od federální daňové služby. Aby se minimalizovaly náklady, je nejlepší vydat pobočkovou licenci. Jeho cena se pohybuje od 150 do 250 tisíc rublů. Licenční postup je stanoven ve federálním zákoně č. 244-FZ ze dne 29. prosince 2006 (ve znění pozdějších předpisů dne 16. října 2012).

Také budete muset mít působivý balíček dokumentů a předložit vážné finanční požadavky, a to:

 • bankovní záruka ve výši 450 - 500 tisíc rublů;
 • základní kapitál - 100 milionů rublů;
 • hodnota aktiv činí nejméně 1 mld. rublů.

Jak jste pochopili, tyto požadavky jsou pro mnohé podnikatele téměř nemožné. Nejjednodušší cestou z této situace bude započítání do licence již existující velké sázkové kanceláře a otevření pobočky kanceláře bookmakerů. Stát se partnerem solidní organizace, budete se chránit před všemi druhy problémů spojených s otevřením vlastního podnikání.

Otevřením kanceláře bookmakeru na franchisingu ušetříte finance a čas na papírování. Při práci na franchisu se můžete vyhnout mnoha chybám a přitom přinést značný zisk. Nemusíte rozvíjet svou linii a strategii citací, můžete ušetřit gramotný analytik na uložených penězích.

Zisk bookmakerů

Abyste získali maximální zisk společnosti, musíte se pokusit najít "podporovaný" trh s minimální konkurencí. Pokud to není možné, musíte být připraveni na to, že k dosažení ziskovosti budete muset otevřít nejméně 5 - 6 bodů pro příjem sázek.

Pokud hodnotíte ziskovost tohoto podniku podle nejkonzervativnějších odhadů samotných hráčů, pak tato částka může být 12-15%. Ve skutečnosti mají sázkové kanceláře až 40% obratu - to je v případě malých sázek s cenou 150 rublů. Toto podnikání může být pouze ziskové. Vzhledem k tomu, 50% populace země (to je statistické údaje) dělá sazby 150 - 200 rublů. pravidelně a nebudou se vzdát této nevinné slabosti. Takže vyvozujte závěry, jakmile můžete vrátit vložené peníze a začít vydělávat.

Podrobný obchodní plán pro svatební salon: relevance, analýza trhu, výběr prostor a zaměstnanců, ziskovost.

Business může být otevřen v garáži! Zjistěte, jak...

Existují dvě strategie, na které se můžete spolehnout:

 1. Čím vyšší je poměr, tím nižší je zisk úřadu;
 2. čím vyšší je poměr, tím více lidí vsadí na fotbalové zápasy atd. ve vaší instituci.

Chcete-li otevřít kancelář sázkových kanceláří, budete potřebovat od 5000 do 15 000 dolarů. Jedná se o pronájem za pokoj, náklady na opravy a za nákup potřebného kancelářského vybavení a připojení k internetu. V tomto případě můžete očekávat, že obdrží zisk 50 - 100 tisíc rublů. měsíc z obratu 1 000 000 rublů.

Chcete-li chránit firmu před bankrotem, musíte nejdříve využít služeb analytických agentů. Budou sledovat celý proces a budou se snažit o větší pravděpodobnost úspěšného podání nabídky.

Začátek podnikatelů v této oblasti nemůže bez kvalifikované pomoci, protože davy profesionálních hráčů mohou spěchat na nezkušené konkurenty, aby získali maximální zisk.

Kolik stojí za otevření kanceláře sázkových kanceláří?

Průměrné údaje, které lze použít k zahájení podnikání, se mohou pohybovat od 300 000 do 1 000 000 rublů. Vše závisí na rozsahu vaší představivosti a dostupnosti kapitálu. Minimální částka zahrnuje náklady na prostory, vybavení, reklamu pro sázkovou kancelář a na platy zaměstnanců.

Přibližný finanční plán

 • Registrace podniku, sběr a příprava všech potřebných dokumentů - asi 10 000 rublů.
 • Pronájem prostor od 25 metrů čtverečních do 15 000 rublů. Cena se může lišit od místa jeho umístění v jednom směru nebo jiném.
 • Opravy a dekorace, dekorace - od 45 000 do 50 000 rub.
 • Potřebné vybavení je od 60 000 do 70 000 rub.
 • Získání licence - od 200 000 rublů.
 • Reklama - od 20 tisíc rublů.

Mnoho lidí považuje tento typ podnikání za sezónní a to má svůj podíl na pravdě. Když se konají mistrovství světa, BK s největší pravděpodobností dosahují zisku. Ale pokud má společnost vlastní konstantní základnu zákazníků, pak neohrozí žádnou sezónnost.

Pokud můžete najít sílu a prostředky pro otevření kanceláře sázkových kanceláří, pak v krátké době můžete očekávat dobré dividendy.

Jak otevřít bookmaker v Rusku: co je nezbytné pro takové podnikání

Sportovní akce vždy přitahovaly spoustu lidí. Mnoho z nich nevadí, aby zkusili své štěstí, a zároveň vložili své peníze na nějakého člena nebo tým.

Obsah:

Takže sázkařství se narodilo, což zůstává relevantní a ziskové. V tomto ohledu se budoucí obchodníci zajímá, jak otevřít vlastní podnikání a uspořádat vlastní kancelář sázkových kanceláří.

Zde jsou pravidla a "úskalí", které musí být nutně číst. Důležitým bodem je budoucí obchodní plán.

Jak funguje bookmaker?

Rostoucí popularita sázkových kanceláří souvisí se zákazem hazardních her v zemi. Jakmile byly všechny kasina a hrací automaty uzavřeny, nejúčinnější alternativou, která se snaží vydělat štěstí, a přesto, že získávají působivé výhry, se stávají sázky. Mnoho herních zařízení jednoduše změní své dovednosti a přeměňuje se na tento segment.

Kancelář Bookmaker je instituce, která přijímá sázky na různé akce. Obvykle obsahují sportovní zápasy:

 • fotbal;
 • basketbal;
 • skvělý tenis;
 • hokej;
 • dostihy a podobně.

Sázky lze přijmout dokonce na politické nebo kulturních akcí. Například tam jsou kanceláře, kde si můžete vsadit na vítěze ve volbách nebo Eurovision.

Veškerá práce takové instituce je založena na analytičkách, kteří dali koeficienty na událost. Ze správné volby těchto faktorů a zkušeností zaměstnanců závisí úspěch bookmakera. Je extrémně obtížné najít takové profesionály, ale pokud se jim to podaří, měli byste poslouchat jejich názor.

Nejprve jsou zvažovány všechny možné varianty výsledku akce. Ve fotbalovém zápase budou tři:

 • tým A vítězství;
 • kreslení;
 • ztráta družstva "A";

Můžete například rozkládat fotbalový zápas mezi týmy Barcelona - Sevilla s kurzem 1.15, 2.60 a 6.80. Je logické, že většina zákazníků se bude dařit na oblíbené v tomto zápase - Barcelona. Současně pro každou osobu bude kancelář platit 15 konvenčních jednotek ve výši 100 (100 * 1,15 = 115).

Ujistěte se, že jsou ti, kteří vsadili na remízu nebo vítězství Sevilly, kteří chtějí získat velké vítězství. V takovém případě je jedna taková osoba schopná "uzdravit" šest zákazníků, kteří vsadili na Barcelona. Celková přijatá částka bude 700 konvenčních jednotek (6 osob na 100 v Barceloně a 1 na 100 v Seville).

S vítězstvím v Barceloně bude výplata 115 * 6 = 690. Takže bookmaker vyhraje. Nezapomeňte, že vítězství oblíbených se vyskytuje s pravděpodobností 50-70 procent. V ostatních případech obdrží majitel kanceláře obrovský příjem na úkor těch, kteří si potenciálního vítěze osloví.

Chcete-li vyloučit vysoké ztráty, jsou koeficienty na oblíbeném úmyslně podceňovány. Díky tomu bude kancelář vylučovat vysoký plýtvání placením, ale bude těžší konkurovat ostatním, protože hráčům bude přitahována možnost vyššího zisku.

Co potřebujete otevřít

Tento podnik vyžaduje zakladatele obrovských investic fondů. Potřebujete nejen připravit vhodný balíček dokumentů, ale také zvolit místo, pronajmout pokoj, postarat se o personál. Podrobnější informace o jednotlivých položkách budeme dále diskutovat.

Seznam požadovaných dokumentů

Tato činnost je zcela legální, ale potřebujete získat řadu dokumentů. První je licence vydané Federální daňovou službou. O licenčním řízení se můžete seznámit v příslušném právním aktu č. 244-FZ ze dne 29. prosince 2006.

Pokud jsou finanční prostředky omezené, doporučujeme vám vydat partnerskou licenci, jejíž hodnota se pohybuje od 150 do 200 tisíc rublů.

Druhým důležitým bodem je získání povolení od Federální agentury pro sport a turismus. Může vám být odmítnuto vydání, pokud v oboru hazardních her neexistují žádné zkušenosti. Odchod ze situace je přitažlivostí zkušeného člověka ve vašem podnikání. Seznam požadovaných dokumentů obsahuje také:

 • kopie TIN a OGRN, jakož i Listina organizace;
 • plán prostorů, kde je instituce plánována;
 • dokumenty potvrzující pronájem pozemku nebo vlastnické právo;
 • smlouva o ochraně;
 • potvrzení o odsouzení zakladatele (nebo více);
 • potvrzení velikosti kapitálu a jeho zákonnosti.

Posledním bodem je velký problém pro nadcházející podnikatele. Daňové služby kladou značné nároky:

 • bankovní záruka v 450-500 tisíc rublů;
 • částka schváleného kapitálu by měla být 100 milionů ruble;
 • hodnota aktiv je více než 1 mld. rublů.

Pro většinu je to jen obrovská část, takže můžete pracovat na franchisingu. Musíte zakoupit licenci existující organizace a poté vykonávat její činnost jako pobočku. Tato franšíza vám umožňuje výrazně šetřit peníze a vyhnout se chybám.

Uložené peníze mohou být vždy vynaloženy na profesionálního analytika, který pouze zvýší váš příjem. Významné snížení seznamu požadovaných dokumentů umožňuje organizaci instituce na internetu.

Online kurzy přilákají publikum z téměř celé země. Kompetentně navržený systém bude schopen pracovat s desítkami (dokonce stovkami) sportovních sázek v reálném čase.

Výběr místnosti

Důležité je výběr prostor. Chcete-li začít, potřebujete 10-20 metrů čtverečních. Měly by být prostory pro zaměstnance a zákazníky. Volný prostor by měl stačit k tomu, aby umožnil uspořádání několika stolů s počítači a tiskárnami, stejně jako další související zařízení.

Existují dvě hlavní možnosti: nákup čtverečního metru nebo pronájem. Je-li rozpočet omezen nebo není v požadované oblasti k dispozici pro prodej prostor, je tato druhá možnost možná.

Doporučuje se umístit instituci do prvního patra nebytové budovy v pasáži. Optimální volba - v blízkosti barů, sportovních klubů nebo lázní, které jsou plné hráčů.

Právní předpisy Ruské federace jasně stanoví, že takové podniky nesmí být umístěny v těchto zařízeních:

 • dočasné budovy;
 • budovy náležející městské radě nebo obci;
 • náboženské nebo náboženské budovy;
 • dětské, lékařské nebo kulturní instituce;

Můžete si pronajmout pokoj přímo u baru, klubu nebo bowlingové dráhy. Partnerství pomůže výrazně zvýšit počet potenciálních hráčů. V takových případech nemusíte být zbytečně zbytečně hniti. Kluby a bary přitahují sami sebe.

Pokud uspořádáte online kancelář, vyhledání místnosti zmizí. Ale tady stojí za to postarat se o rozvoj kvalitních webových stránek. Klient by neměl mít potíže při sázce. Samostatnou položkou je práce s platebními systémy (Yandex.Money, Kiwi, WebMoney nebo další). Neexistuje ani potřeba ochrany.

Zaměstnávání zaměstnanců

Pro bezproblémové fungování instituce by se měli najmout dva pokladníci. Mohou pracovat ve směnách. Velikost mzdy by měla být stanovena v závislosti na regionu, ve kterém je kancelář organizována. Minimální mzda by měla být 7-10 tisíc rublů. Personál by měl také obsahovat:

 • Správce, tj. Osoba, která se bude zabývat řešením místních úkolů během fungování kanceláře.
 • IT specialista. Zaměřuje se na přípravu výpočetní techniky, připojení k internetu, zatímco řeší problémy s technologií.
 • Kvalifikovaný účetní. Postará se o finanční část.
 • Stráže. Můžete využít služby bezpečnostní společnosti, umístit alarmy, systémy sledování videa a rychlé volání.

Při organizaci podnikání od základů na internetu je potřeba některých pozic odstraněna, protože není zapotřebí zabezpečení prostor a zákaznický servis bude automaticky.

Budete muset najít odborníky, kteří se budou zabývat SEO-propagací vašeho internetového zdroje ve vyhledávačích. Doporučuje se pronajmout další IT manažera, který bude tuto stránku vést.

Zařízení pro kancelář sázkových kanceláří

Organizace instituce vyžaduje, aby vlastník vynaložil peníze na vybavení. Seznam potřebných nákupů zahrnuje:

 • ze dvou počítačů s monitory (celkem dost kancelářských modelů);
 • tiskárna pro tisk kontrol a potvrzení;
 • tiskárna pro tiskové linky;
 • kolik stolů a židlí;
 • Velké televizory pro klientskou zónu, které vysílají zápasy a další sportovní události;
 • monitory pro live sázky;
 • v němž budou výnosy uloženy.

Také je nutné se postarat o kvalitní připojení k internetu a satelitní TV. Minimální rychlost internetu by měla být 5 megabitů za sekundu. Také pro pohodlí pokladníků v počítačích musí být nainstalován příslušný software.

Při organizaci online kanceláře byste měli zvolit vysokorychlostní a spolehlivý hosting (server, na kterém budou data vašeho webu uložena). Vysoká šířka pásma umožňuje zákazníkům rychle přistupovat ke zdroji.

Máte-li další finanční prostředky, samozřejmě vytvořte mobilní verzi webu. Mužské publikum aktivně využívá gadgety, přičemž dělá různé akce z telefonů a tablet.

Jaká jsou rizika?

Řádky sázkové kanceláře by měly být uspořádány tak, aby instituce ve všech případech měla prospěch (i s malým počtem zákazníků). Proto je důležité najít kvalifikované a zkušené analytiky. Z jejich práce v mnoha ohledech bude záviset na návratnosti tohoto podnikání a budoucích příjmů.

Musíte mít nutně rezervní kapitál. Existuje možnost nepříznivého výsledku, kdy platby hráčům překročí celkový příjem. Měnová rezerva zabrání bankrotu.

Náklady a zisky

Každý podnikatel by měl na sebe odpovědět, je výhodné uspořádat kancelář sázkových kanceláří. Splácení těchto projektů je od 4 do 8 měsíců. Počáteční investice zahrnuje následující položky:

 • Registrace podnikání a nákup licence - 250 tisíc rublů.
 • Nákup potřebného vybavení a nábytku - 100-200 tisíc rublů.
 • Pronájem prostor - od 30 tis.
 • Plat zaměstnancům - až 40 tisíc rublů.
 • Reklama (v případě potřeby) - od 15 tisíc.
 • Oprava a výzdoba místnosti (v případě potřeby) - od 50 tis.

Počáteční náklady se tedy pohybují v rozmezí 400-500 tisíc rublů. Náklady se mohou lišit v závislosti na nájemném za metr čtvereční a počtu pracovníků.

Vážný podíl na počáteční investici znamená nákup franšízy, takže je vhodné pečlivě přistupovat k výběru. Měsíční výdaje na účty za veřejné služby, internet, mzdy a platy za linky jsou zhruba 100 tisíc.

Ziskovost kanceláře sázkových kanceláří pro tak velká města jako Moskva a Petrohrad je 8-12 procent a průměrná sazba je 500-700 rublů. Denní počet sázek na 50-70 vám přinese příjem až 50 tisíc rublů.

Měsíčně můžete obdržet až 750 tisíc až do 1,5 milionu rublů. Jako provizi můžete vzít až 10 procent, takže (bez ohledu na výsledek linek) bude zisk již 35 až 150 tisíc.

Zbývající částka bude nutná k zaplacení výhry. S kvalitními sestavování linek a vysokým přílivem zákazníků, přirozeně, zisk z jednoho místa může být až 200 tisíc rublů, i když to je ukazatel pro velké město. Vzhledem k nízké popularitě v počáteční fázi může být zisk rovný 30-50 tisíc rublů.

Zvyšte svůj příjem snížením měsíční zpronevěry je možné při organizaci on-line kanceláře. Tato metoda je z právního hlediska mnohem jednodušší, zatímco podnikatel vyžaduje, aby strávil méně peněz a úsilí. Propagace webu je také mnohem levnější než reklama skutečného bookmakera.

Líbí se vám článek? zjistili jste pro vás užitečné informace? Vyhodnoťte práci autora - sdílejte s přáteli v sociálních sítíchto je.

Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří?

Pokud víte, jak vypočítat rizika a porozumět sportu, musíte se jednoduše naučit, jak otevřít kancelář sázkových kanceláří. Tento obchod je velmi slibný.

♦ Kapitálové investice - 1 000 000 rublů
♦ Doba návratnosti - 4-12 měsíců

Ti, kteří si v 90. letech uvědomili, že otevřeli kasino nebo automat, se doslova za pár let podařilo získat značné jmění.

V roce 2009 bylo kasino a další představitelé hazardních her zakázáno, ale v zemi nebyli další hráči, takže se začali objevovat sázkové kanceláře.

Ve skutečnosti - toto je stejná hazardní činnost, pouze pod jinou vývěsní tabule.

Jste-li dobří při výpočtu rizik, jste dobře obeznámeni se sporty a dalšími důležitými událostmi, netrpíte předsudky, prostě musíte zjistit, jak otevřít kancelář sázkových kanceláří.

Tato činnost je v naší zemi velmi slibná a zisková, přestože to vyžaduje vážné náklady na otevření.

Jaká je podstata podnikání sázkových kanceláří?


Kancelář Bookmaker je organizace, která přijímá sázky nejen na sportovní zápasy, ale také na politické události (například volby), různé soutěže (stejná Eurovize) a tak dále.

Ačkoli, samozřejmě, většina sázek (asi 60%) - různé fotbalové zápasy.

Obchodování s bookmakerem není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Aby nedošlo k kolosálním ztrátám, je nutné vypočítat možná rizika a každodenně sestavit vaše linky pro nějakou sportovní, kulturní nebo politickou událost.

Zvažte podstatu práce sázkové kanceláře příkladem.

Předpokládejme, že za týden je plánován zápas pro "Roma-Dynamo".

Podmíněná sázková kancelář "Paříž" hodnotí výsledky zápasu v takovém procentním poměru: 50% (výhry "Romy") - 30% (remíza) - 20% ("Dynamo").

Vydělávat, vytvářet takovou řadu, je docela obtížné, takže všichni sázkové kanceláře vstupují do rezervy například rychlostí 15%.

Řekněme, že klienti sázkové kanceláře "Paříž" dodali 480 000 r. na co vyhraje "Roma", 240 000 stran. - pro remízu a 80 000 r. - vyhrát "Dynamo".

Pokud zápas skončí s vítězstvím "Roma", bude bookmaker muset zaplatit 355 000 rublů, přičemž obdrží 320 000 rublů, což znamená, že jeho ztráta bude 35 000 rublů.

Pokud zápas skončí v remíze, pak klient zaplatí 456 000 rublů svým klientům, kteří obdrží od nich 560 000 rublů, což znamená, že získávají 104 000 rublů.

Ale v případě výhry "Dynamo" "Paříž", který obdrží od hráčů 720 000 rublů, zaplatí jim pouze 286 000 rublů. a vydělat 452 000 rublů.

Souhlasíte, tyto indikátory vás vážně přimět k přemýšlení o tom, jak otevřít kancelář sázkových kanceláří.

Výhody a nevýhody podnikání sázkových kanceláří


Pokud tyto údaje nepřesvědčíte, pak můžete přesvědčit výhody, které můžete využít, pokud zjistíte, co potřebujete k otevření kanceláře sázkových kanceláří:

 1. Budete se moci angažovat v čestném licencovaném obchodě, protože příjmy legálních bookmakerů nejsou v žádném pochybnosti.
 2. Pokud zjistíte, že jste dobrý analytik nebo vy sami vypočítáte výsledky událostí, pak v krátké době budete moci vrátit kapitálové investice.
 3. Význam a vyhlídky na sázkové kanceláře, protože potřebujete hráčům hazardních her nějak realizovat jejich touhy.
 4. Chcete-li otevřít bookmaker, nemusíte si pronajmout obrovskou kancelář, najmout si velký personál nebo si koupit speciální vybavení.
  Můžete dokonce spustit malý podnik na vlastní pěst, a to i doma prostřednictvím internetu.
 5. Velké množství neobsazených výklenků, které se rychle zmenšují, takže teď je čas otevřít kancelář sázkových kanceláří.

Existují však pouze dvě vážné nevýhody tohoto spuštění:

 1. Není pro každého.
  Pokud sami nemáte analytické dovednosti a nemůžete najít odborného experta, rychle se vyhořejte.
 2. Chcete-li ji otevřít, musíte mít spoustu peněz, protože ne každý bude moci získat základní kapitál ve výši 1 miliardy rublů a záruky od banky za částku půl miliardy rublů.
  Nicméně v posledních letech se bookmakeri naučili obcházet toto pravidlo uzavřením dohod s licencovanými.

Nemůžete otevřít kancelář sázkových kanceláří bez reklamní kampaně

Fakt z historie:
Poprvé se bookmaking objevil ve Francii v roce 1872. Lékárník jménem Pierre Oler chtěl dělat dostihy dosti zajímavější a pozval své přátele, aby dali peníze, na kterých koních by přišel první.

Navzdory tomu, že hospodářská soutěž v sázkové kanceláře podnikání není tak velký jako v jiných oblastech podnikání, vyklopit pro reklamní kampaně je nutná, protože váš zisk závisí na počtu klientů a na výši úrokových sazeb, které budou dělat v daném případě.

Pokud uvažujete o tom, jak otevřít kancelář sázkových kanceláří, pak buďte připraveni ji inzerovat všemi možnými způsoby:

 1. Venkovní reklama: bannery, reklamy, válečné plakáty umístěné po městě, veřejná doprava atd.
 2. Distribuce letáků a prospektů.
 3. Oblíbené média ve vašem městě.
 4. Zdroje internetu.
 5. Míchadla, která budou fungovat mezi vašimi potenciálními klienty.

Je zřejmé, že taková silná reklamní kampaň vyžaduje adekvátní finanční podporu, a tak se připravte na přidělení asi 50 000 rublů na počátku a nejméně 5 000 rublů měsíčně.

Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří: plán kalendáře

Samotné spouštění při startu (pronájem pokoje, nákupní vybavení, nábor zaměstnanců atd.) Vás nepřijme příliš dlouho.

Postup při registraci, smlouvy s licencovanými osobami a jiné právní zpoždění mohou vážně zpozdit otevření kanceláře sázkových kanceláří.

Pokud nemáte právní vzdělání a nerozumíte právním předpisům vaší země, je lepší svěřit kvalifikovanému právníkovi registrační proceduru.

Ano, bude to stát peníze, ale určitě budete mít jistotu, že po 4-5 měsících poté, co budete mít nápad, budete moci otevřít kancelář bookmakerů.

Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří a dělat to legálně?


Obchod s knihami je specifickým průmyslem s jeho kanony a "nástrahami". Tato oblast činnosti se vyznačuje velkým obratem peněz, ale ziskovost podle sázkových kanceláří není větší než 10%. Jaký je sázkový průmysl, jak otevřít kancelář sázkových kanceláří v Rusku, investice do podnikání, specifika činnosti - klíčové otázky článku.

O sázkových kancelářích

Bookmakery v Rusku začaly získávat popularitu koncem 90. let. Podnětem bylo omezení výkonu hazardního podnikání. Když se hazardní hry začaly uzavírat po celé zemi, většina majitelů změnila své zaměstnání.

Základem obchodování s bookmakingem je schopnost posoudit, vypočítat rizika a předvídat výsledek určité akce, na kterou jsou stanoveny sazby. Hlavním prvkem kanceláře bookmakeru je analytické oddělení, jehož činnost souvisí se sběrem statistických informací a stanovením koeficientu pro určitou událost sportu, politiky, hudby. Ziskovost kanceláře závisí na práci zaměstnanců analytické jednotky.

Je to relevantní?

Obchod s knihami je úspěšný a ziskový druh činnosti s velkými vyhlídkami. Jedná se o jediný zákonný způsob, jak vydělat peníze v tomto odvětví služeb. Sportovní soutěže různých druhů a velikostí se konají po celý rok, což umožňuje získat stabilní zisk jak pro obyvatele, tak pro majitele sázkových kanceláří. Sportovní sázky jsou moderní a bezpečný způsob, jak získat a přijímat požadované emoce, takže poptávka po tomto typu služeb bude vždycky.

Výhody sázkových obchodů:

 • Rychlé násobení počátečních investic;
 • Získání zisku ve zkrácené době;
 • Zákonnost příjmů;
 • Mnoho variant kombinací sázek.

Místo a personál

Požadavky na firmy poskytující služby bookmakingu:

 • zařízení mohou být umístěna pouze v budovách - předmětech investiční výstavby;
 • Nelze otevřít kancelář: v bytových staveb, stánků a nepovolených staveb, ve stejné budově se děti a vzdělávacích institucí a nemocnic, železničních stanicích a zastávkách všech druhů dopravy, v budovách, kde umístil orgány a místní samosprávy, ve stejné budově s kostelem a náboženské organizace, ve stejné místnosti jako podnik, jehož činnost nesouvisí s hazardními hrami.

Chcete-li začít s bookmakováním, stačí pronajmout malý pokoj s minimálním vybavením a nízkým nájemným. Dostatek nábytku, pokladny, kancelářské techniky a počítače s přístupem na internet. Můžete si najmout 2 zaměstnance - pokladníka a osobu, která bude sázet. Vzhledem k tomu, že vývoj trvalého obratu bude vyžadovat služby druhého zaměstnance na pokladně.

Pokud byste chtěli otevřít klub nebo jinou velkou instituci, budete potřebovat více zaměstnanců a slušné mzdy. Náklady na zahajovací aktivity budou tedy vyšší.

Proč budu muset pracovat na franchisu?

Chcete-li vydat podnikání s bookmakery, kromě získání licence od daňové služby budoucí majitel bude muset splnit řadu finančních závazků:

 • bankovní záruku v případě, že majitel zařízení neplatí daně včas nebo naruší platbu dalších měnových závazků (asi 500 tisíc rublů);
 • počáteční investice do podnikání (základní kapitál) ve výši 100 milionů rublů;
 • hodnota aktiv v rozvaze instituce (nejméně 1 mld. rublů).

Pro průměrného podnikatele takové požadavky nejsou možné. Z tohoto důvodu bude nejlepším řešením vytvoření partnerského průkazu (nákup franšízy) pro otevření reprezentativního úřadu velkého sázkařů, který je již v provozu.

Při nákupu povolení od majitele kanceláří sázkových kanceláří (franchisor) kupující obdrží podrobné pokyny týkající se podnikání, nábor zaměstnanců a práce s klienty. Práce na franchisingu v oblasti bookmakeru jsou zárukou zisku, bezpečnosti, vyhýbání se problémům a nákladů spojených s otevřením vašeho podnikání.

Práce na povolení

Art. 54 Občanský zákoník upravuje právní vztahy na základě franšízy:

 • získání franšízy opravňuje kupujícího (franchisanta) k užívání ochranných známek, know-how, systémového softwaru franchisora ​​pro generování příjmů;
 • Provozovatel franchisingu je povinen včas platit za využívání obchodních nástrojů franchisora ​​a provést poradenství a doporučení, jak s podnikáním jednat;
 • právní vztahy tohoto druhu jsou doporučovány pro použití osobami, které chtějí otevřít svou sázkovou kancelář a naučit se nuance podnikání.

Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří v licenci:

 • získat licenci partnerství;
 • koupit správné vybavení;
 • pronájem pokoje;
 • investovat do reklamy.

Prosí práce s licencí

Franchisor se přímo podílí na operacích podnikatelského plánu úvodní pobočky sázkové kanceláře. Prodejce franšízy má zájem o úspěch instituce - to je hlavní a základní plus práce na franchisu.

Jakou pomoc má franchisor franchisanta:

 • výběr a nábor zaměstnanců;
 • výběr a pronájem prostor;
 • příprava potřebné dokumentace;
 • Konzultace a doporučení ve všech fázích rozvoje obchodu s bookmakerem;
 • Poskytování softwaru pro použití;
 • dekorace interiéru, nákup nábytku a kancelářských potřeb;
 • šíření informací pro reklamní účely;
 • povolení používat barvy, ochranné známky a jiné charakteristické znaky značky pro návrh prostor.

Náklady na zahájení podnikání

Chcete-li začít sázkovou kanceláří franchising bude vyžadovat nejméně 350 tisíc rublů. Výše investice závisí na pověsti franchisora. Práce na partnerské licenci s dobře známým BC může stát 2 miliony rublů.

Kolik stojí za otevření kanceláře sázkových kanceláří pro franšízu (minimální investice), kterou vidíte níže.

Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří: "úskalí" hazardních her

Související články

Minulý světový pohár v Rusku dal impuls k rozvoji hazardního průmyslu. Stále více lidí sází na výsledky sportu. Jak otevřít kancelář sázkových kanceláří: Jaká omezení jsou stanovena legislativou, jaká je ziskovost, kolik peněz je zapotřebí - přečtěte si v našem článku.

Kdo jsou bookmakery?

Bookmaker (z anglické bookmakery) - profesionál, který se sází na nadcházející události, převážně sportovní. Tato činnost je založena na předvídání výsledku hry.

Princíp bookmakerů je vypočítat matematickou pravděpodobnost výsledku události. Předpokládá se, že z 10 hráčů, kteří vstoupili do sporu, jen jeden z nich uhodí výsledek. Ale vzrušení je silné a tisíce lidí nesou svou krev v BC s nadějí na získání velké výhry. Začátečníci a amatéři - zisk na losování. Ale profesionální hráči mohou zničit začínajícího podnikatele za jednu vysokou sázku.

Sázková kancelář je prostředníkem mezi hráči a za práci se zabývá provizí (10 - 15%). Toto rozpětí je ve výhřech. V důsledku toho získává šťastný vítěz součet vynásobený koeficientem. Každá společnost určuje své chování a míry: jsou pro hráče atraktivní a atraktivní.

Příklad! Dva hráči dali každému svého sportovce za 2000 rublů. Jeden z nich vyhrál, nakonec vítěz získal vítězství ve výši 3.600 dolarů a 400 rublů získal tote. Čím více sázek, tím vyšší jsou příjmy společnosti.

Jak otevřít bookmaker v Rusku

Obchod s knihami je relativně mladý průmysl v Rusku. Mistrovství světa ve fotbale v loňském létě podnítilo rozvoj trhu s loterie. Podle analytiků byl v průběhu mundial objem přijatých sazeb od hráčů 250 miliard rublů. Do konce roku se očekává růst trhu na 1 bilion. Nicméně trh BC je velmi nevyvinutý. V Rusku je registrováno pouze 31 společností. Zároveň 80 procent bodů přijetí sazeb (PPS) patří k deseti nejlepším vůdcům.

Vlastnosti legislativní regulace v Rusku

V naší zemi, stejně jako v řadě dalších států (Spojené státy, Japonsko, Čína), byly zavedeny přísná omezení hazardních her. Činnost sázkových kanceláří je upravena zákonem N 244-FZ a čl. 29 daňového řádu Ruské federace, porušování znamená pokuty a trestní odpovědnost.

Pokud jsou kasina a hrací automaty omezena na to, že se nacházejí ve zvláštních územních zónách, mohou mít sázkové kanceláře možnost pracovat po celém Rusku. Ale s přísnými finančními a organizačními omezeními. Úřady každým rokem stále více "zatěžují své ořechy" tímto směrem: zvyšují daně, zvyšují pokuty.

Takže od začátku roku 2018 pro otevření jednoho PPP bude muset platit daně od 10 do 14 tisíc rublů. Pro centrálu zpracování offline bude BC z 50 na 250 tisíc rublů, pro online centrum - až 3 miliony rublů. Hráči budou muset také vyloučit - zaplatit 13 procent z daně z příjmu fyzických osob s výhrou.

Bookmakeři musí přispívat do federací nebo sportovních lig, které organizují akce, nejméně 15 milionů rublů nebo 5% příjmů.

Licence na provozování bookmakeru

Chcete-li otevřít kancelář sázkových kanceláří od začátku, je zapotřebí seriózních investic, přičemž 60-70% z nich obdrží povolení k poskytování služeb, registrace a získání potřebných dokumentů.

Podle zákona musí mít sázková kancelář povolení k podnikání po dobu 5 let. Ale to není snadné.

Požadavky na držitele licence:

 • 100 milionů rublů. vlastních zdrojů ve statutárním fondu
 • 1 mld. Rublů. čistá aktiva,
 • 500 milionů rublů. bankovní záruku.
 • minimální příspěvek do kompenzačního fondu samoregulační organizace (SRO) činí 30 milionů rublů.
 • zkušenosti v oblasti hazardních her.

Seznam licencovaných společností je k dispozici na webových stránkách Federální daňové služby nebo SRO.

Místnost a vybavení pro otevření kanceláře sázkových kanceláří

V počáteční fázi je zapotřebí prostor od 5 do 15 metrů čtverečních. metrů. Nejvýhodnější je pronajmout kancelář vedle sportovních barů, hospůdek nebo uspořádat místo v zábavní instituci.

Není možné, aby se body akceptace sazby nacházely v bytových domech a venkovských budovách, v lékařských, vzdělávacích, obecních institucích. V opačném případě neudělí povolení otevřít kancelář sázkových kanceláří.

Začátečník bude potřebovat minimální sadu kancelářských zařízení: počítač s přístupem na internet, několik monitorů, tiskárnu, kopírku, pokladnu. Potřebujete minimální nábytek - stoly, židle, křesla, pohovky pro zaměstnance a návštěvníky, bezpečné. Nemůžete to udělat bez zvláštního softwaru, který by získal peníze. Program si můžete koupit nebo připravit pro vaši firmu.

Zaměstnanci pro bookmaker

Nejprve potřebujeme 4-5 zaměstnanců: manažer se zkušenostmi s hazardním podnikáním (pokud ho vlastník BC nemá), pokladník, účetní a analytici. Ty hrají klíčovou roli v podnikání: jsou to ti, kteří vytvářejí vítězné koeficienty. Mělo by být provedeno tak, aby přilákalo potenciální hráče a zajistilo zisk BC. Je lepší zachránit takové profesionály.

Rezervní fond

Sázková kancelář potřebuje rezervní fond. Jeho velikost závisí na obratu, který plánuje majitel. Rezerva by měla být neustále doplňována. Na začátku práce nadace pomáhá nováčkům nehorit.

Jak otevřít pobočku kanceláře sázkových kanceláří na základě licence

Licenční podmínky pro malé a střední podniky nejsou vysoké. Je levnější zapadat do licence sítě BC a otevřít pobočku. Investice budou - 150 tisíc až 2 miliony rublů.

Partnerství v oblasti franšízy nabízejí vedoucí představitelé velkých společností, jako například: "FON" (Značka FonBet), první mezinárodní sázková kancelář ("League of rates"), Bookmaker Pub (1xbet), Santorin (BaltBet), Star Beth (Bingo Boom) a další.

Každá z nich má své vlastní podmínky pro spolupráci, ale je mnohem výhodnější než získat samostatnou licenci sám. Ano, a lhůty pro příjem dokumentů se snižují o polovinu - až na šest měsíců.

Výhody otevření pobočky pro franšízu:

 1. používání loga partnera;
 2. reklamní podpora;
 3. pomoc při výběru a školení pracovníků;
 4. Poskytování vybavení kancelářských a softwarových;
 5. řada partnerů - osvobození od daní;
 6. právní, technická, organizační pomoc;
 7. přístup k zákaznické základně.

Nevýhody franšízy BC:

 1. neexistuje úplná svoboda jednání při výběru místa,
 2. měsíčních splátek.

Je možné otevřít kancelář bookmakeru online?

V Rusku jsou oblíbené online loterie. Mnoho společností zabývajících se hazardními hrami otevře stránky na internetu. Výhoda on-line BC bez nákladů na pronájem místnosti, nákup zařízení, platy zaměstnanců.

Navíc online kanceláře pro přijímání sázek pro sportovní akce nemají v geografii žádné omezení. Jakýkoli obyvatel země nebo cizinec může přijít na místo. Investice směřují k vytvoření a údržbě webu a programu pro přijímání plateb, výplatu výher.

Chcete-li zaregistrovat online bod, musíte mít také licenci.

Kolik stojí za otevření kanceláře sázkových kanceláří

Tabulky poskytují přibližný výpočet nákladů na otevření BC