Otevřete obchod Fototechnika - jeden z nejrychlejších způsobů, jak profitovat

Kuchyňské je nepostradatelný kuchyňský nůž, nejstarší z nástrojů vynalezl a používal „v kuchyni,“ ještě před požárem. Vyrobeno z kovu (železa, oceli a dalších tepelných slitiny), keramiky, umělé hmoty a méně, dřevěné, plastu, gumy, silikonu nebo rukojeti železa, kuchyňský nůž má různých velikostí a tvarů v závislosti na specifických „poplatků“ v kuchyni.


Existuje několik hlavních skupin kuchyňských nožů:

Kuchyňské nože:

- univerzální;
- pro zeleninu a ovoce;
- pro chléb.

Speciální nože:

- pro rajčata;
- pro sýr;
- pro mletí masa atd.

Profesionální kuchyňské nože.

Jednoduchý kupující se o tom může dozvědět, jen získávání informací na internetu nebo kontaktováním specializovaného obchodu. A jelikož přes některé pověry je jedním z nejlepších dárků pro skutečné ženy v domácnosti sada dobrých nožů pro kuchyň, existuje důvod, proč byste měli zvážit myšlenku na vlastní podnikání - otevření prodejny kuchyňských nožů.

Myšlenka podnikání s kuchyňskými noži jako ziskový směr nelze okamžitě odhadnout, aniž bychom studovali všechny "úskalí". Tato činnost zahrnuje otevření specializované prodejny, protože tento produkt je zvláštní.

K zahájení takových aktivit je třeba najít odůvodněnou odpověď na určité otázky:

Můžete získat odpovědi na otázky od kvalifikovaného odborníka v oboru, který si může objednat obchodní plán nového specializovaného podniku. Podnikatelský plán je první věcí, kterou je třeba udělat, a je to rozvíjet podle tržních podmínek oblasti, ve které plánujete otevřít obchod. Vzhledem k tomu, že přizpůsobený plán "mimozemšťan" nemusí poskytovat požadované výsledky.

Zvláštní pozornost by měla být věnována analýze trhu: počet konkurentů, poptávka po produktech, cenová strategie. Mnoho obchodů s kuchyňskými noži bylo uzavřeno. Proto stojí za to studovat a určit, jaké jsou předpoklady pro tento krok a rozvíjet strategie, jak se jim vyhnout.

Finanční problém

Další etapou jsou předběžné výpočty. Je třeba poznamenat, že budou existovat jednorázové a trvalé výdaje. Konkrétně studie:
- náklady na pronájem (resp. prodejní) prostor ve vašem regionu;
- průměrná mzda prodávajícího, čistič, kurýr;
- ceny zásob;
- náklady na služby agentur.

Nezapomeňte na daně, služby, platby za zboží, reklamu atd. Takže neočekávejte rychlý návrat podnikání.

Minimální náklady se budou pohybovat mezi 280 000 až 500 000 rublům. Ale to není limit, hodně záleží na vybraných značkách zboží. V této souvislosti lze poznamenat, že s pomocí partnerů, investorů nebo půjček můžete otevřít obchod s kuchyňskými noži bez dostatečných finančních prostředků.

Pokud je finanční otázka vyřešena, je vhodné zahájit aktivní kroky k překladu této myšlenky do reality. Konkrétně zaregistrovat podnik. Pokud si sám vytvoříte případ, můžete zaregistrovat IP adresu a v případě přilákání partnerů - LLC. V této fázi budou potřebné peníze pro schválený kapitál (minimálně 10 000 rublů, pokud se zákon nezmění) a náklady na státní registraci.

Balíček dokumentů

Je nutno důkladně shromáždit potřebnou dokumentaci, protože nepřítomnost jednoho dokumentu může sloužit jako důvod odmítnutí registrace. A otevřít obchod bez toho není možné.

Proto můžete spolu s dalšími věcmi:
- vyberte název vašeho případu;
- požádat o registraci, připojit k ní:
- rozhodnutí o založení podniku;
- kopie pasu každého účastníka (zakladatelů, generálního ředitele a nezbytně hlavního účetního);
- kopie smlouvy a osvědčení o vlastnictví právní adresy;
- dokumenty pro umístění obchodu;
- částka základního kapitálu;
- druhy aktivit podle OKVED.

Po registraci kontaktujte banku a otevřete účet zúčtování. Poté získáte povolení k reklamní značce. Uzavírat smlouvy s požárním dohledem, sanitárním a epidemiologickým dozorem. Proveďte instruktáž o ochraně práce a získáte příslušné osvědčení.

Zakupte a zaregistrujte pokladnu. A toto není daleko od všech činností v tomto směru, protože každá akce přitahuje jinou, ne méně významnou.

Nezapomeňte zvolit název obchodu. A nezapomeňte, pojmenování není také snadná věc. Někteří podnikatelé se v této věci uchylují k pomoci odborníků.

Prostor a interiér

Bez ohledu na to, zda se rozhodnete koupit nebo pronajmout prodejní prostor, musíte nejprve vzít v úvahu několik bodů. Dokonce i když je plánována malá prodejna, je třeba jej nejprve dát pocit pohody. V blízkém obchodě, zákazníci nezůstanou. Pro vaše pohodlí je lepší mít několik pokojů: pro nákupní halu, pro skladování zboží, technickou místnost, kancelář.

Zamyslete se nad zajímavými vitrínami a vhodným interiérem.

A nezapomeňte správně vypočítat polohu obchodu. Určete cílové publikum a vyberte místo. To by mělo být místo s velkou klientelou, s velkou příležitostí pro "neformální" zákazníky. Přišel čas, zahřát se, viděl - začal se zajímat a koupil.

Inventář a prodejní vybavení by měly být vybrány v závislosti na systému zákaznických služeb (přes pult nebo samoobsluhu). Jste-li omezeni finančními možnostmi, můžete koupit vitríny a regály v leasingu nebo z druhé ruky. Také existují firmy, které se specializují na leasingové vybavení.

Staňte zboží podle základů merchandisingu. Existuje několik způsobů: šíření podle cenových kritérií (od minimálních nákladů po maximum nebo naopak), značkami atd. Ceníky, kromě toho, že musí odpovídat formuláři, musí převzít názory. Hrajte s písmy, velikostí barvy apod.

Objednejte pouze kvalitní zboží. Dodavatelé moře. Ale nezastavujte se jen jedním směrem. Například evropští dodavatelé nenajdete nože na sushi a Japonci budou mít sotva pizza na nože.

Klienti

Nezapomeňte, že máte obchod s kuchyňskými noži, takže berte v úvahu skutečnost, že nože, a to i nejvyšší kvality, musíte ostřit. "Zřeďte" rozsah souvisejících výrobků a samozřejmě poskytněte službu pro ostření. Tím zvýšíte hodnocení.

Vytvořte speciální dárkový systém pro pravidelné nebo velkoobchodní zákazníky. Přijďte s různými slavnostními akcemi. Nabídněte obecné pozornosti hlavní třídě o používání nabízených produktů. Všechno by mělo být snadné, přístupné a vizuálně.

Instruujte své zaměstnance. Kuchyňské nože jsou specifickým výrobkem, přitahují také určitého zákazníka. Hosteska nemá zájem o technické vlastnosti, je vedena pocity. Zaměstnanci by proto měli mít možnost správně zařadit prioritní body. Je třeba věnovat pozornost výhodám "produktu". Tento nůž (nebo set) je dobrý (příklad: malý, pohodlný, lehký). Co mohou snadno dělat (příklad: téměř všechny 0 čisté, řezané, skartované, řezané). Proč si to vyberete (příklad: minimální příležitost k ublížení, vyrobené z environmentálních materiálů, tak používejte francouzské kuchaře).

Vstupte do smluv o dodávkách v kavárnách, barech, restauracích. Dávejte pozor na body veřejného stravování.

Vytvořte webovou stránku pro svůj obchod, povolte online aplikace a doručte domů nákup.

Zaměstnanci

Samozřejmě, v každém obchodě by měl mít prodávající, lepší 2, ředitel, účetní, čistič, bezpečnostní stráž. Ale nejprve se můžete spojit.

Prodejci si musí vybrat lidi, kteří mají zájem o tuto firmu, jsou schopni snadno najít přístup k jakékoli osobě, jsou odolní vůči stresu a jsou schopni regulovat konflikt, protože klientské publikum je jiné.

A na závěr chci poznamenat, že každá obchodní činnost může být zisková, pokud ji podnikne odvážný, tvrdě pracující podnikatel a podnikatel. V podnikání je polovina úspěchu vrozená intuice, trochu zručnosti a železné sebeovládání. Pokud jste navštívili myšlenka otevřít obchod s kuchyňskými noži, buďte připraveni na potíže a pouze v tomto případě se koncipované objeví. Hodně štěstí!

Mnoho nápadů pro malé firmy

Nápady pro podnikání

Otevření prodejny nůžek

Nůž je nezměnitelným společníkem k činnostem kterékoli osoby. U mužů poznává tento předmět od samého dětství - každý si pravděpodobně pamatuje okamžik, kdy se stal šťastným vlastníkem nůžky. Dívky a ženy se seznámí s tímto tématem, obvykle když se učí vařit.

Navrhujeme zvážit myšlenka otevření obchodu s noži různé typy - pero, kuchyň, suvenýr (tzv. "švýcarský"), házení, lov... Zřídka v jakém městě najdete specializovaný obchod s nůžkami. Pokud jste o tom neslyšeli a obchod stále existuje - můžeme mluvit o slabosti konkurenta, který nemůže do svého obchodu poskytovat řádnou reklamu. V některých obchodech jsou zpravidla malé osoby - v oblasti turismu, suvenýrů, rybolovu, hospodářství. Ale výběr není příliš bohatý. V obchodech pro lovce můžete stále vidět více či méně závažný rozsah.

Pokud existují konkurenti a jsou dost vážní, pak stojí za to zvážit, zda je vhodné otevřít podobný obchod vůbec. Nože nejsou komoditou každodenní poptávky, takže přítomnost konkurentů vážně komplikuje podnikání.

Samozřejmě, že rozsah navržených nožů ve vašem obchodě by měl být vhodný. Je nutné vytvořit úzké vazby s dodavateli.

V Rusku, dobré lovecké nože vyrobené v regionu Čeljabinsk (Zlatoust), Dagestánu (Kizlyar), Nižnij Novgorod region (Pavlovo), některé jiné regiony. K dispozici jsou znalci, kteří dávají přednost koupi kusového zboží - přilákat tito zákazníci mohou spolupracovat s výrobci a domácností.

Čínské výrobky jsou samozřejmě nahromaděny na trhu, avšak spotřební zboží v rozmezí by nemělo být příliš mnoho (třebaže by měly být také levné produkty).

Nože jsou většinou vyrobeny z oceli různých typů. Všechny se liší v kvalitě, proto by cena za výrobky z nich měla být odlišná.

Měli byste být, byť ne odborníkem, alespoň dobrým znalcem nožů a slitin. Zejména je třeba dobře porozumět typům oceli. Obecně platí, že ocel je slitina železa s uhlíkem. Pokud je spousta uhlíku, vyrábí se litina. Pokud není dostatek uhlíku, získá se cínu. Čím vyšší je obsah uhlíku, tím je křehčí ocel. Pro dodávání korozivzdorné oceli k nerezové oceli se do oceli přidává chrom (jeho obsah musí být nejméně 13% pro rozpoznání nerezové oceli). Mangan dává slitině granulovanou strukturu a přispívá k tuhosti a trvanlivosti čepele. Molybden je činí ostří odolnější vůči teplu, zabraňuje křehkost a křehkost čepele. Používají se také nikl, křemík, wolfram, vanad.

Existuje ruské a zahraniční označení typů oceli. Uvádíme jen několik z nich.

Ocel 40X13 - z něho jsou vyrobeny nenáročné kuchyňské nože, lze je snadno brousit. Tato ocel se také nazývá "lékařská". Písmeno "X" v ocelovém označení znamená, že slitina obsahuje chróm. Číslo "13" znamená procento chrómu (13%). Cizí analog je 420. ocel.

Ocel 65X13 - jeden z nejběžnějších, dělá celý nůž "spotřební zboží". Americký analog je 425mod.

Ocel 95X18 - nože z této oceli se příliš snadno nedotýkají, ale ostření nože je dobré. Při dlouhodobém kontaktu s vlhkostí může dojít k korozi. Cizí analog je z oceli 440C.

SHX15 - kuličková ložiska, nože z ní mají výborné řezné vlastnosti.

65G je pružinová ocel, která zkoroduje. Obvykle jsou z nich vyrobeny nože. Používá se často řemeslníky. Pokud budete potřebovat něco "vystřihnout", pak výrobky z této oceli jsou nenahraditelné. Samozřejmostí je kvalitní zpracování oceli.

U7, U8,..., W15, W16 - údaj za písmenem "У" znamená obsah uhlíku v desetinách procent. Tyto oceli jsou nástrojem, snadno se korodují. Čím vyšší je obsah uhlíku, tím je křehčí ocel.

Ocel 420th. Mezi znalci je často považován za základ. Levné a populární, většina čínských výrobců dělá z nich nože. Je to však skutečná "nerezová ocel". Řada cenných výrobců vyrábí velmi kvalitní nože z 420 ocelí pomocí speciálních kalení a technologií zpracování. Například švýcarské nože Victorinox jsou vyrobeny z oceli 420.

Ocelová "rodina" 440 (440A, 440V, 440C). Liší se obsahem uhlíku (jedná se o rostoucí obsah uhlíku v oceli) - A (0,75%), B (0,9%) a C (1,2%). Všechno dobře odolává korozi (z toho 440A je nejodolnější vůči korozi). Steel 440C - je nejdražší a zaslouží si, že je standardem dobré nerezové oceli pro nože.

Tvrdost ostří je také velmi důležitá. Závisí také na tom, zda je možné nosit nůž na studenou zbraň, nebo ne.

Tvrdost je obvykle definována v měřítku Rockwell. Dnes se používá 11 stupnic tvrdosti - A; B; C; D; E; F; G; H; K; N; T. Všechny mají vlastní charakteristiky a specificitu měření a výsledek je označen symbolem HR, ke kterému je přidáno písmeno odpovídající měřítku. Nejčastěji používané měřítka A, B, C. Uvedené pro měření tvrdosti nožů používají měřítko C, takže se měří tvrdost čepele v jednotkách HRC. Maximální stupeň tvrdosti nožové oceli je 70 HRC, avšak v praxi nejsou nalezeny přístroje, jejichž hodnota HRC přes Rockwell přesáhla 65 jednotek. To je vysvětleno velmi jednoduše - čím těžší je kov, tím je křehčí a křehkost nože je nežádoucí. Proto je optimálním řešením například pro většinu nožů použití oceli s tvrdostí 56-62 HRC.

Pokud jste z těchto informací unaveni - mějte na paměti, pouze dobrá znalost teorie vám dá slávu profesionálního prodejce a odborníka na nůž, což bude prospěšné, abyste vás odlišili od konkurentů. Nejsme odborníci v oblasti oceli a slitin - existuje mnohem více odborných článků a stránek speciálně pro toto téma, mnoho užitečných informací, které tam najdete.

Můžete prodat související materiály - chňapky, nože, tyče pro ostření nože, odbornou literaturu na nože.

Je třeba se seznámit s sortimentem a cenami konkurentů. Pracovní režim také hraje důležitou roli.

Na vitríně musí být zboží stanoveno podle všech pravidel marketingového umění. Nejméně roli hraje osvětlení skříňky v pravém úhlu. Zpravidla se takový produkt dlouhodobě dívá a zákazníci si mohou navzájem zasahovat. I když zákazníci vašeho obchodu začnou vzájemně zasahovat - to znamená jen to, že vaše podnikání stoupá na vrchol.

Nyní, pokud jde o právní stránku věci.

Nebojte se být zodpovědní za prodej studené oceli (pro kterou je vyžadována licence). Nedovolený obchod s ocelí za studena představuje odpovědnost podle článku 220 trestního řádu Ruské federace. Konvenční lovecké nože nejsou zpravidla studené oceli - prodávající nebo výrobce vydává doklad, který potvrzuje, že výrobek nepatří k chladným zbraním.

Rozpoznat nůž se studenou zbraní je třeba provést příslušné vyšetření. Délka čepele, tloušťka, tvrdost, tvar čepele, rukojeti jsou vzaty v úvahu - používá se spousta parametrů, které jsou výrobcům nožů dobře známy. Pokud máte dokumenty v pořádku, nikdo vám nebude schopen předložit žádné nároky a nikdo ji nebude potřebovat.

Je velmi důležité otevřít obchod v průchodu. Mohlo by to být oddělení v obchodě.

Reklama takového obchodu by měla být zaměřena přímo na cílové publikum. Dobrý návrat dává reklamě na fórach rybářů, lovců a turistů. Možná spolupráce s loveckými společnostmi, rybářskými kluby.

K realizaci tohoto podnikatelského nápadu je zapotřebí počáteční kapitál 500 tisíc rublů.

S dobrým přístupem k obchodní organizaci - od obchod s noži můžete získat velmi slušný příjem.

Další informace o této myšlence na otevření a podnikání naleznete zde.

Možná vás zajímá následující obchodní myšlenky:

Nové obchodní nápady

Nože jsou známy člověku od paleolitu - před 2,5 miliony let. Podle průzkumu časopisu Forbes, který byl vytvořen v roce 2005, je nůž číslo jedna na seznamu nejvýraznějších věcí, které lidé vytvořili v celé své historii. A dokonce i v digitální éře gadgetů a počítačů nůž neztrácí svou relevanci a těší se stabilní poptávce mezi různými vrstvami obyvatelstva. Proto je otevření obchodu s noži slibným druhem obchodní činnosti.

Nejjednodušší nůž je řezací nástroj s pracovním nástrojem - list - pevný materiál s lopatkou na jedné nebo několika stranách. Čepel je vyroben většinou z kovu, ale také splňuje - kompozity, plasty, keramiku a dokonce i silné druhy dřeva. Pro pohodlí uchopení a působení je nůž vybaven výrazným držadlem různých druhů materiálu, včetně originální a jedinečné výzdoby drahých kamenů a slitin.

Kvůli úctyhodnému věku má nůž kolosální vývoj, vyjádřený rozdílem mezi typy listů a hřiků, typů, aplikací, výrobních materiálů a dalších charakteristik.

Prakticky každá země na světě má své vlastní tradiční rysy tvorby a rozlišování typů nožů. Dokonce ostří nože pro každý typ je celý rituál, naplněný mnoha doplňky a zařízeními, které mají také stabilní poptávku a přinášejí prodávajícímu další zisk.

Hlavní cílové publikum tohoto obchodního projektu: většina z nich je muži - lovci, rybáři, jednotlivci a sběratelé, "přeživší", turisté a další aktivní kategorie dospělé populace.

Nůž je zákonem zachován: zákonnost použití a povolení obchodovat s noži

Samozřejmě, pamatujeme si na historii nožů, první věc, která mi přichází na mysli, je, že jde o poměrně vážnou zbraň. Nebo přesněji může být nůž chladná zbraň. Ale ne každá chladná zbraň je nůž. A ne každý nůž je studená zbraň. Tyto jemnosti pochopíme.

V Rusku je obrat nože regulován federálním zákonem "O zbraních". Tím je zakázán například volný prodej inerciálních, gravitačních a automatických nožů s délkou čepele větší než 90 mm, jakož i jakéhokoli druhu vrhačských nožů. Protože jsou studené ocelové konstrukce.

Články 222 a 223 trestního řádu Ruské federace stanoví trestní odpovědnost za prodej a výroba studené oceli. A za porušení pravidel pro přepravu a skladování studených zbraní je správní odpovědnost poskytována ve formě závažné pokuty.

V praxi se přiřazení nože studené zbrani rozhoduje výlučně výsledky odborného posouzení: forenzní zkouška nebo výzkum v certifikačním centru. Ve kterém je nůž studován pro různé sady vlastností - od materiálu výroby až po vnější geometrické parametry a konstrukční prvky.

Každý nůž v Rusku má certifikát shody ve Forenzním centru ministerstva vnitra Ruské federace, podle něhož odkazuje na chladné zbraně nebo nástroje pro domácnost. Toto osvědčení musí být získáno prodávajícím nebo výrobcem nožů. Při nákupu nože má kupující právo požadovat od prodávajícího "informační leták" o jeho nákupu obsahující údaje o certifikátu: popis nože, charakteristiky, výrobní materiály, odborné stanovisko a souřadnice odborné laboratoře, která zkoušku provedla.

Každý kupující je po koupi doporučen nosit tento list spolu s nožem, aby se zabránilo zbytečným otázkám legitimních orgánů.

Podle druhu nožů, s nimiž bude obchod uskutečňovat, je také určen právní návrh obchodního místa. Pokud obchod zamýšlí obchodovat s noži pro domácí účely - tyto činnosti nepodléhají licencování, postačí mít prodávané produkty osvědčení o shodě. V opačném případě je licenční smlouva na obchod se zbraněmi a příslušným zařízením skladu (ochranné mříže, trezory, dodatečné zabezpečení a podobně) nezbytnou podmínkou legality obchodu.

Matrice produktu: správný sortiment prodejny nůžek

Stejně jako v každém úzce specializovaném obchodě, když otevřete obchod s noži, měli byste vsadit na širokou škálu.

Nože mohou být prezentovány domácími i zahraničními výrobci v různých cenových segmentech: od čínských spotřebitelů v poptávce po prémiový segment a vzácných sběratelských předmětů.

Klasifikovány výrobky podle účelu (domácnost, série vaření, řezání, turistiku, autorských práv, zahradní, multi-funkční, taktické) podle konstrukčního typu (skládací, nepříjemná, motýl nože, flowlines), výroba materiálů (keramika, Damašek oceli, vysoce pevné nerez, buben atd.).

Další zdroje příjmů - služby ostření, korekce a obnovení nože, prodej příslušenství (kufry, podnosy, přívěsků, pláště a případy, lubrikanty, utěrky, brousků a sad pro ostření).

Náklady na nákup první dávky zboží budou o jeden milión rublů.

Výběr místnosti pro obchod s noži

Jelikož jsou nože malým produktem, stačí 10 až 30 metrů čtverečních. V závislosti na rozsahu a cílovém publiku je vybráno umístění maloobchodního místa.

Vysoce specializovaný obchod, například pro rybáře a lovce, není náchylný k umístění. Ale obchod s drahými dárkovými noži a doplňky je žádoucí umístit do centra města nebo do velkých nákupních center. Pronájem, podle umístění, se pohybuje od 10 do 50 tisíc rublů měsíčně. Měli byste se postarat o design obchodu. Pravidelný obchod je spokojen s konvenčními stánky, ale prémiový obchod vyžaduje vážnější design, který bude vyžadovat dodatečné financování.

Obchodní zařízení

Chcete-li otevřít specializovaný sklad nůžek určené oblasti, je žádoucí následující zařízení:

 • 7-8 výloh;
 • až 4 police;
 • další osvětlovací zařízení;
 • vývěsní štít;
 • pokladna;
 • počítačové a kancelářské vybavení;
 • terminál pro platbu kartou;
 • mlecí zařízení;
 • další bezpečnostní poplašný systém, video monitorovací systém;

Celkový rozpočet tohoto souboru je od 50 000 do 250 000 rublů.

Zaměstnanci

Bude to trvat konzultant-prodejce, průměrný plat 20-35 tisíc rublů, ale je lepší použít jednotnou formu platby. Pro úvodní úspory může iniciátor podnikatelského nápadu stát sám na pultu.

Marketingová strategie

Propagace obchodu s nůžkami je zapotřebí aktivně na internetu - to je nejúčinnější způsob, jak tento podnikatelský nápad: skupiny v sociálních sítích, vytváření vlastních stránek - katalog produktů - s možností objednání on-line a jejich propagace.

Konkurenční výhodou může být možnost bezplatného doručení, návrh bonusových karet a dostupnost věrnostního programu pro stálé zákazníky.

Dalším účinným způsobem propagace je spolupráce s loveckými kluby města, soukromými rybářskými a turistickými středisky, distribucí vizitek, letáků, tištěných katalogů.

Investice, doba návratnosti, zisk

Průměrná doba návratnosti specializovaného prodejny nůžek ve městě s populací půl milionu je asi 2 roky.

Díky kompetentní podpoře projektu, dobrému povědomí a orientaci v zboží prodávajícího může čistý zisk nůžek dosahovat až 100 tisíc rublů měsíčně.

Další podobné obchodní nápady:

Speciálně pro hobiz.ru

Otázky, chybové zprávy nebo typografické chyby v tomto článku, prosím, zanechte komentář.

Obchodní plány a nápady

Připravené obchodní plány si můžete stáhnout zdarma

Jak otevřít obchod kuchyňské nože od nuly.

Jeden z nejstarších vynálezů, bez něhož už si v kuchyni nevíme, je kuchyňský nůž. Může být v různých velikostech a tvarech v závislosti na konkrétním použití. Nyní jsou nože vyrobeny ze všech druhů materiálů, jako jsou kovy, plasty, keramika, s rukojetí z plastu, železa, silikonu nebo pryže.

Existuje několik hlavních skupin kuchyňských nožů:

Kuchyňské základní nože. Patří mezi ně nůž na chléb, nůž na zeleninu a ovoce a univerzální nůž.

Speciální nože. Do této skupiny patří: nůž na sýr, na rajčata, na krájení masa a podobně.

Profesionální kuchyňské nože.

Nejčastěji lidé nerozumí typům nožů a nejsnadnějším způsobem je zjistit informace o kuchyňských nožích na různých zdrojích na internetu nebo konzultováním se zvláštním obchodem prodávajícím kuchyňské nože. Velmi mnoho žen (a často mužů) považuje kuchyňské nože za skvělý dárek, takže otevření skladu kuchyňských nožů může být skvělý nápad pro zahájení podnikání.

Vzhledem k myšlence podnikání s kuchyňskými noži je třeba nejprve studovat všechny nuance v této oblasti, protože protože výrobky jsou úzce zaměřené, musí být také obchod specializován.

K zahájení takových aktivit je třeba najít odůvodněnou odpověď na určité otázky:

 • Které výrobní společnosti budou požadovány?
 • Která cenová kategorie se bude lépe prodávat?
 • Jak se dostat k spolehlivým dodavatelům?
 • Jak najít spotřebitele?

O těchto problémech vám může poradit odborník v této oblasti. Může také objednat obchodní plán pro vaše podnikání. Rozvoj podnikatelského záměru je nejdůležitějším stupněm před organizací podnikatelské činnosti, neboť v souvislosti se specifickými okolnostmi daného oboru nemusí mít připravený podnikatelský plán požadovaný účinek.

Zvláštní pozornost by měla být věnována analýze trhu. Je důležité určit poptávku po zboží, cenovou politiku, stejně jako počet oponentů na trhu. Mnoho obchodů, které prodávají nože, zkrachovalo, takže je velmi důležité určit příčinu a vyvinout taktiku, jak tomu zabránit.

Další etapou jsou předběžné výpočty. Je třeba určit:

 • Výše nájemného (nebo nákupu) prostor;
 • Náklady na speciální vybavení;
 • Výdaje na platbu prodávajícímu, kurýři, čističům;
 • Náklady na služby organizace bezpečnosti.

Výrobní náklady budou jednorázové a trvalé, kromě toho, že byste neměli zapomenout na náklady na služby, daně, reklamu a tak dále. Proto tato firma není nejrychlejší návratnost.

Minimální náklady se budou pohybovat mezi 280 000 až 500 000 rublům. Náklady jsou z velké části závislé na výrobcích. Pokud hodláte podnikat v této oblasti, ale nemáte dost peněz, můžete se obrátit na investory nebo partnery o pomoc. Můžete také získat půjčku.

Pokud je finanční problém vyřešen, pak je vhodné zahájit aktivní kroky k překladu této myšlenky do reality. Nejprve se musíte zaregistrovat. Pokud se chystáte oddělit samostatné podnikání, stačí se zaregistrovat jako individuální podnikatel, pokud otevíráte obchod s partnery, budete muset založit společnost s ručením omezeným. V tomto případě budete potřebovat finanční prostředky na základní kapitál (minimální částka je deset tisíc rublů) a registrace.

Je důležité věnovat zvláštní pozornost shromažďování dokumentů, jelikož neúplný balíček dokumentů může mít za následek odmítnutí registrace, takže nebude možné otevřít podnik.

Souběžně s tím můžete určit název obchodu a také vytvořit registrační aplikaci. Bude nutné poskytnout následující dokumenty:

 • Rozhodnutí o organizaci podniku;
 • Doklady potvrzující umístění areálu;
 • Kopie pasů všech účastníků (generální ředitel, zakladatelé a vedoucí účetní);
 • Hodnota základního kapitálu;
 • Fotokopie smlouvy, jakož i osvědčení o vlastnictví;
 • Druh činnosti podle všestranného klasifikátoru ekonomických činností.

Po registraci je třeba kontaktovat banku a otevřít zúčtovací účet. Poté je nutné uzavřít smlouvu s hasičským a sanitárním a epidemiologickým dohledem, studovat pokyny k ochraně práce (s přijetím příslušného osvědčení). Kromě toho musíte získat oprávnění k instalaci reklamního označení, stejně jako k nákupu pokladny a zaregistrovat ji. A to nejsou všechny nezbytné činnosti.

Jedním z nejdůležitějších případů je pojmenování obchodu. Z názvu často závisí více, než většina lidí myslí. Možná, pro tuto záležitost budete potřebovat pomoc specialisty.

Prostor a interiér obchodu

Při výběru místnosti, ať už se rozhodnete ji pronajmout nebo koupit, existují určité nuance. Pokud je vybraná místnost malých rozměrů, je důležité, aby se jí pohodlí, protože přeplněnost v obchodě děsí zákazníky. Bylo by velmi dobré, kdybyste měli několik sálů - pro obchodní prostory, skladiště, technickou místnost a kancelář.

Zamyslete se nad zajímavými vitrínami a vhodným interiérem.

Při výběru místa v pokoji je třeba určit cílové publikum. Je žádoucí, aby na tomto místě bylo velké množství lidí a vysoká šance zákazníků, kteří přišli náhodou, protože tvoří malé procento kupujících, kteří se náhodou zajímají o zboží, koupí to.

Inventář a prodejní vybavení by měly být vybrány v závislosti na systému zákaznických služeb. Záleží na tom, zda se ve vašem obchodě uskuteční samoobsluha nebo obchod prostřednictvím přepážky. Všechna potřebná zařízení, s malými jednorázovými zařízeními, si můžete koupit za použití nebo pronajmout. Také existují organizace, které pronajmou komerční inventář.

Staňte zboží podle základů merchandisingu. Zboží lze například umístit na firmy, za ceny (od nižších až po vyšší a naopak) a tak dále. Je důležité, aby cenové značky byly snadno viditelné a snadno čitelné, je žádoucí, aby přitahovaly pozornost. Můžete experimentovat s barvou nebo písma.

Objednejte pouze kvalitní zboží. Dnes je mnoho dodavatelů nožů, takže se nezaměřujte jen na jednu. Výrobci různých zemí mohou nakupovat nože pro různé účely.

Nezapomeňte, že rozsah vašeho produktu, tedy nože, vyžaduje periodické ostření, takže bude přínosné přidat k prodeji souvisejících výrobků. Můžete také poskytovat služby pro ostření nožů, což zvýší vaši loajalitu u zákazníků.

Vytvořte speciální dárkový systém pro pravidelné nebo velkoobchodní zákazníky. Dobrým nápadem bude uspořádání různých akcí a oslav. Můžete také provést vizuální ukázku použití různých typů nožů.

Instruujte své zaměstnance. Při práci se specifickým sortimentem zboží stojí za to učit zaměstnanců správné zdůraznění. Hlavními zákazníky budete mít milenky, kteří jsou špatně vyznáni technickými vlastnostmi produktu, takže je důležité zaměřit se na výhody produktu a jeho zásadní rozdíl od druhého. Například je vhodné nakrájet zeleninu, a to znamená snížit maso, toto světlo, je to těžší, je to bezpečnější, a toto je oblíbené u skvělých kuchařů.

Dobrým nápadem je dodávat produkty na veřejná místa a také sledovat vzhled nových.

Zvýšení prodeje pomůže vašim webovým stránkám. S jeho pomocí můžete organizovat online prodeje a dodávky zboží zákazníkům doma.

Nepochybně budete potřebovat pracovníky. V ideálním případě budete potřebovat pár prodejců, ředitele, účetního, bezpečnostního strážce a čistící dámu.

Vzhledem k různému publiku kupujících by prodejci měli mít možnost najít přístup ke každému. Kromě toho jsou povinni chápat sortiment dobře (je lepší najít takové prodejce, kteří mají rádi typy nožů) a musí být odolné proti stresu.

Ze všeho, co bylo řečeno, můžeme dospět k závěru, že s láskyplným postojem k této věci přinese každý podnik zisk. Kromě toho podnikatel musí mít šestý smysl a disciplínu a samozřejmě má určité dovednosti. Otevření takové činnosti je obtížné, ale když jsou splněny všechny popsané podmínky, je to docela možné.

Jak vytvořit internetový obchod s noži

Michael KULYGIN - Marketing Director v Rusku největších internetových obchodů nožů bestblade.ru Misha řekl, co úplatných čtyři důležité vlastnosti mají nože as jejich obchod se nejvyšší pozice ve výsledcích vyhledávání, a proto «Bestblade» nikdy trvá zákazníků zálohy. Pokud uvažujete o tom, jak otevřít obchod s noži, tento úspěch je pro vás.

- Míša, řekni nám o tom, co se týká obchodu Bestblade.

- Dobrý den! Několik obchodů, pokrývají téměř celé spektrum nožů prodávaných v Rusku: (. EDC - Every Day Carry, Eng) nože pro každodenní nošení, Hunting, vlastní (exclusive), a tak všechny vaše oblíbené kuchyně.

- Řekni mi, proč jsi vybral nože? Jste sami a vaši partneři nůž?

- Vždycky mě přitahovaly zbraně: všechny zbraně, kuše, meče a granáty. Zbraně a granáty se neprodávaly a nikomu to nedoporučuji, luky a kuše jsou poměrně složité zboží s vlastním specifikem, ale nože jsou další věcí. Nože mají čtyři kvalitní zboží tak milované mnou, postačující k tomu, aby zboží: malé, dost drahé, nezhoršují se a nevycházejí z módy. Některé modely se časem stávají dražšími.

- Jak je starý obchod?

- Osm let bylo v létě. Ne kruhové datum, ale samozřejmě si všiml

- Kolik položek je v obchodě?

- V tuto chvíli - téměř 4000. Do příštího léta bude dvakrát tolik, pokud se mají splnit plány.

- Kde odvezli dodavatele?

- Půjdili jste přímo do rostlin nebo se vypořádali s nějakými prodejci? Začali jako všichni ostatní: založili vztahy s prodejci určité značky v Rusku, s prodejci a zprostředkovateli. Před třemi lety jsme dosáhli objemů prodeje, které nám umožnily mluvit přímo s výrobci, zahájit přímé nákupy a snížit ceny pro řadu značek. Několik zprostředkovatelů okamžitě zmizelo z trhu a ztratilo naše objednávky. Jak dnes začít podnikat, upřímně jsem představují slabě: všechny výklenky jsou obsazeny, dealership cizinců nedávají (dohody o takzvané džentlmenskou s těmi, kteří najednou šel na první zahraniční výstavu).

- Nože - zboží není zvlášť klidné. Jak obchod řeší problémy se zákonem?

- Neprodáváme studenou ocel. Aby byl nůž "studený", musí splňovat několik požadavků současně, takže více než 90% nožů v Rusku může být prodáno svobodně bez problémů se zákonem. Studené zbraně se prodávají specializovanými loveckými prodejnami s licencí, číslo nože je v dokumentech. - Otázka odeslání zboží.

- Jaký systém používáte? 100% předplacení nebo platba za fakt... Jaký druh systému?

- Nezaplatíme předplacenou částku od klienta, bylo to rozhodnuto před několika lety a to bude vždycky tak. Pošleme ruské pošty na adresu COD, EMS a pár kurýrních služeb. Odmítnutí o přijetí z různých důvodů je ano, ale to jsou nezbytné náklady, vezmeme je v úvahu a snažíme se je minimalizovat.

- Co děláte, když je zákazník nešťastný - nůž špatné kvality nebo něco jiného.

- Je to jednoduché: doporučujeme poslat zpět a vrátit peníze. My jsme měli takový problém jednou: ruské kovářské nože na fotografiích vypadaly lépe, než byly skutečně. Druhým problémem je použití nože k jiným účelům: pro ně byly například odstraněny hřebíky, například se ukázaly kamarádům nebo vrhaly kuchyňský nůž do zdi u dachy.

- Nyní na tomto webu nese hrdý stav "Nosič č. 1 v Rusku". Ale byla to jednou mladá a zelená. Řekni mi, jak jsi to propagoval na začátku práce?

- V žádném případě není podporováno. Dali reklamu na jeden z portálů zbraní a napsali adresu na vizitky. Nyní plný rozsah opatření, samozřejmě: kontextová reklama, odkazy, sociální média, články a recenze na profilech, přímá pošta a offline reklama v tisku.

- Vím, marketing obsahu je používán v propagaci.

- Články jsou milované, ano. Po nejkrutějším výběru začali vydávat překladatelské a přepisující texty, které jsou zajímavé nejen pro hledající, ale i pro žijící lidi, na které jsem velmi pyšný. V rozpočtu generálního ředitele je srovnatelný s kontextem v společnosti Yandex a Google, zhruba na polovině.

- Pohybujete se sociální sítě nějak? Ano - ne a proč?

- Vkontakte slíbil velkému publiku, ale ukázalo se, že je nezajímavý kvůli velkému počtu soukromých obchodníků, kteří prodávají zboží ze zahraničních obchodů. Tisíce z nich! Za příplatek ve výši 5%, který dovoluje žít tolerantně, obchodování z jeho bytu, ale naprosto nepřijatelné pro právní, placení daní, platů a pronájem skladu skladu.

- Jaká návštěvnost má web?

-Nyní kolem 3500 lidí denně.

- Jaký zisk přináší obchod? Ta otázka samozřejmě není taktná, ale nemohu se ho zeptat.

- V současných svazcích stačí vytvořit obchod a propagovat do myslí mas, skutečnost, že nůž není zbraň, ale nezbytným doplňkem, nástrojem, nejstarším pomocníkem člověka. Na co strávíme výdaje? Navštěvujeme zahraniční výstavy, přinášíme nové věci, vyplácíme platy zaměstnancům a doplňujeme vlastní kolekce nožů. Koneckonců, jakmile zakoupíte nůž, nikdy se nezastavíte.

Obchodní nože obchodního plánu

1. Shrnutí projektu

Cílem projektu je otevření specializovaného obchodního domu pro maloobchodní prodej domácích, turistických, řezných a jiných druhů nožů a příslušenství a vytváření zisku. Nože, které nejsou spojeny se studenými zbraněmi, budou zastoupeny v obchodě plánovaném k otevření a jejich realizace nebude předmětem licencí.

Podstatou této myšlenky je vytvoření maloobchodní prodejny ve formátu multibrand, kde budou prezentovány nože od domácích i zahraničních výrobců. Vzhledem k úzké specializaci obchodu bude hlavní důraz kladen na šířku rozsahu. V obchodě bude možné najít nenákladné nože čínské produkce pro všechny případy života, stejně jako drahé sběrné nože. Kromě prodeje nožů a příslušenství nabízí obchod i profesionální ostření nožů. Cílovou skupinou projektu budou muži ve věku 23 let: lovci, rybáři, turisté, pozůstalí a "chňapky" všech pruhů.

Investice na otevření skladu - 1 785 000 rub. K zahájení projektu budou využívány vlastní prostředky. Fáze přípravy na zahájení prodeje bude 3 měsíce, včetně opravy a vybavení prostor, náboru, vytvoření startovacího sortimentu. Tento obchodní plán je relevantní pro města s počtem obyvatel více než 500 tisíc lidí.

Klíčové finanční ukazatele projektu

Čistá současná hodnota (NPV), rub.

Čistý zisk projektu, rub.

50 000 - 200 000

Doba návratnosti (PP), měsíce.

Diskontovaná doba návratnosti (DPP), měsíce.

Index ziskovosti (PI)%

2. Popis průmyslu a společnosti

Historie nože v Rusku se vrací do hluboké minulosti. Být mezi Východem a Západem, spojujícím spoustu lidí a klimatických zón na jednom území, viděl Rusko tisíce nožů s různými konstrukčními prvky. V Rusku existovaly národní nože, například polní nůž, nože na opasek a nůž, stejně jako velké množství nožů jiných národů. Vývoj nových území nebo vznik úzkých vazeb s nimi přispěl k vzniku nových typů nožů. S dobytím Kavkazu začala móda pro kavkazské zbraně, lovecké dýky a skládací nože pocházely z Evropy. Nejznámější výrobní centra jsou Zlatoust, Tula, Vorsma, Fiskars. V sovětských dobách kultura nože přežila obrovský pokles. Výroba nožů omezena v 30 letech minulého století. V SSSR existovaly přísné zákony omezující opotřebení studených zbraní, v důsledku čehož byl průmysl úplně degradován. Jen malé obchody se spotřebním zbožím zůstaly v podnicích, které vyrábějí kovové výrobky. Teprve v roce 1992 přijat zákon „o zbraních“ změkl možnost získat vysoce kvalitní nože. Při absenci domácí produkce v zemi zaplavené levnými čínskými výrobky, stejně jako moderní zavírací nože, vyrobené v Americe a Evropě. Průlom na světovém trhu nožem v oblasti inovací a designu v souvislosti s americkou společností Spyderco činnosti, která má patenty na díry v čepelí, videoklip držákem a serreyternuyu ostření ostří. Postupně se začal oživovat průmysl domácích nůžek. Tyto výrobky nejsou horší kvalitou zahraničních firem, nyní je k dispozici v různých městech a regionech země (v Kizlyar, Moskvě, Zlatoust, Nižnij Novgorod regionu Tula, Iževsk, Uglich, Volgogradu a dalších.).

Účelem tohoto projektu je otevřít specializovaný obchod pro maloobchodní prodej domácích, turistických, řezných a jiných druhů nožů a příslušenství a vytvářet zisk. Nože, které nejsou spojeny se studenými zbraněmi, budou v obchodě uvedeny do provozu a jejich provedení nebude předmětem licencí.

Obchod bude malým obchodním místem multi-brandového formátu, kde budou nože prezentovány jak domácími, tak zahraničními výrobci. Vzhledem k úzké specializaci obchodu bude hlavní důraz kladen na šířku rozsahu. V obchodě bude možné najít nenákladné nože čínské produkce pro všechny případy života, stejně jako drahé sběrné nože. Kromě prodeje nožů a příslušenství nabízí obchod i profesionální ostření nožů. Cílovou skupinou projektu budou muži ve věku 23 let: lovci, rybáři, turisté, pozůstalí a "chňapky" všech pruhů. Vzhledem k tomu, že nože jsou malý výrobek, bude mít k dispozici dostatek místa pro uložení do 30 metrů čtverečních. metrů.

Činnost bude zaregistrována jako samostatný podnikatel. Systém zdanění je zjednodušený ("výnosy mínus výdaje 15%"). Vedoucím obchodu bude individuální podnikatel, který bude podřízen prodejnímu personálu (prodejním poradcům).

3. Popis zboží

Sortiment skladu plánuje zahrnovat domácí i zahraniční produkty včetně nožů z oceli, damaškové oceli, damaškové oceli, kované oceli, keramických nožů. Základem produktové matice budou nože tří kategorií: levné čínské nože, které jsou v poptávce, stejně jako domácí a značkové nože spodního, středního a prémiového segmentu. Také v obchodě si můžete zakoupit příslušenství a předměty pro péči o nůž a ostření (podrobnosti viz tabulka 3). V průběhu vývoje lze rozsah rozšířit o další výrobky (pneumatika, kuše, atd.). Navíc zákazníci obchodu budou schopni využívat služby pro ostření, re-ostření a dokončování nožů.

Podnikatelský plán specializované prodejny nůžek

1. Shrnutí projektu

Cílem projektu je otevření specializovaného obchodního domu pro maloobchodní prodej domácích, turistických, řezných a jiných druhů nožů a příslušenství a vytváření zisku. Nože, které nejsou spojeny se studenými zbraněmi, budou zastoupeny v obchodě plánovaném k otevření a jejich realizace nebude předmětem licencí.

Podstatou této myšlenky je vytvoření maloobchodní prodejny ve formátu multibrand, kde budou prezentovány nože od domácích i zahraničních výrobců. Vzhledem k úzké specializaci obchodu bude hlavní důraz kladen na šířku rozsahu. V obchodě bude možné najít nenákladné nože čínské produkce pro všechny případy života, stejně jako drahé sběrné nože. Kromě prodeje nožů a příslušenství nabízí obchod i profesionální ostření nožů. Cílovou skupinou projektu budou muži ve věku 23 let: lovci, rybáři, turisté, pozůstalí a "chňapky" všech pruhů.

Investice na otevření skladu - 1 785 000 rub. K zahájení projektu budou využívány vlastní prostředky. Fáze přípravy na zahájení prodeje bude 3 měsíce, včetně opravy a vybavení prostor, náboru, vytvoření startovacího sortimentu. Tento obchodní plán je relevantní pro města s počtem obyvatel více než 500 tisíc lidí.

Klíčové finanční ukazatele projektu

Čistá současná hodnota (NPV), rub.

Čistý zisk projektu, rub.

50 000 - 200 000

Doba návratnosti (PP), měsíce.

Diskontovaná doba návratnosti (DPP), měsíce.

Index ziskovosti (PI)%

2. Popis průmyslu a společnosti

Historie nože v Rusku se vrací do hluboké minulosti. Být mezi Východem a Západem, spojujícím spoustu lidí a klimatických zón na jednom území, viděl Rusko tisíce nožů s různými konstrukčními prvky. V Rusku existovaly národní nože, například polní nůž, nože na opasek a nůž, stejně jako velké množství nožů jiných národů. Vývoj nových území nebo vznik úzkých vazeb s nimi přispěl k vzniku nových typů nožů. S dobytím Kavkazu začala móda pro kavkazské zbraně, lovecké dýky a skládací nože pocházely z Evropy. Nejznámější výrobní centra jsou Zlatoust, Tula, Vorsma, Fiskars. V sovětských dobách kultura nože přežila obrovský pokles. Výroba nožů omezena v 30 letech minulého století. V SSSR existovaly přísné zákony omezující opotřebení studených zbraní, v důsledku čehož byl průmysl úplně degradován. Jen malé obchody se spotřebním zbožím zůstaly v podnicích, které vyrábějí kovové výrobky. Teprve v roce 1992 přijat zákon „o zbraních“ změkl možnost získat vysoce kvalitní nože. Při absenci domácí produkce v zemi zaplavené levnými čínskými výrobky, stejně jako moderní zavírací nože, vyrobené v Americe a Evropě. Průlom na světovém trhu nožem v oblasti inovací a designu v souvislosti s americkou společností Spyderco činnosti, která má patenty na díry v čepelí, videoklip držákem a serreyternuyu ostření ostří. Postupně se začal oživovat průmysl domácích nůžek. Tyto výrobky nejsou horší kvalitou zahraničních firem, nyní je k dispozici v různých městech a regionech země (v Kizlyar, Moskvě, Zlatoust, Nižnij Novgorod regionu Tula, Iževsk, Uglich, Volgogradu a dalších.).

Účelem tohoto projektu je otevřít specializovaný obchod pro maloobchodní prodej domácích, turistických, řezných a jiných druhů nožů a příslušenství a vytvářet zisk. Nože, které nejsou spojeny se studenými zbraněmi, budou v obchodě uvedeny do provozu a jejich provedení nebude předmětem licencí.

Obchod bude malým obchodním místem multi-brandového formátu, kde budou nože prezentovány jak domácími, tak zahraničními výrobci. Vzhledem k úzké specializaci obchodu bude hlavní důraz kladen na šířku rozsahu. V obchodě bude možné najít nenákladné nože čínské produkce pro všechny případy života, stejně jako drahé sběrné nože. Kromě prodeje nožů a příslušenství nabízí obchod i profesionální ostření nožů. Cílovou skupinou projektu budou muži ve věku 23 let: lovci, rybáři, turisté, pozůstalí a "chňapky" všech pruhů. Vzhledem k tomu, že nože jsou malý výrobek, bude mít k dispozici dostatek místa pro uložení do 30 metrů čtverečních. metrů.

Činnost bude zaregistrována jako samostatný podnikatel. Systém zdanění je zjednodušený ("výnosy mínus výdaje 15%"). Vedoucím obchodu bude individuální podnikatel, který bude podřízen prodejnímu personálu (prodejním poradcům).

3.Popis zboží

Sortiment skladu plánuje zahrnovat domácí i zahraniční produkty včetně nožů z oceli, damaškové oceli, damaškové oceli, kované oceli, keramických nožů. Základem produktové matice budou nože tří kategorií: levné čínské nože, které jsou v poptávce, stejně jako domácí a značkové nože spodního, středního a prémiového segmentu. Také v obchodě si můžete zakoupit příslušenství a předměty pro péči o nůž a ostření (podrobnosti viz tabulka 3). V průběhu vývoje lze rozsah rozšířit o další výrobky (pneumatika, kuše, atd.). Navíc zákazníci obchodu budou schopni využívat služby pro ostření, re-ostření a dokončování nožů.

nepodnikatelské činnosti

přesunut z dílny

Dobrý den lahodným lidem. existuje taková otázka. který má závit nebo obchod s noži. Chci otevřít svůj vlastní, chtěl jsem poznat zvláštnosti tohoto podnikání

Mám.
hlavní rys - prodávat levnější než nákup.

takže si pečlivě přečtěte fórum, kdo má tuto firmu, neskrývá se

v 18 letech ambice se obvykle náhle stává. začnete ovládat umění nožů a komerční součást sama se bude držet.

na mém účtu 50 listů s různou složitostí. naučil se učit. existují dokonce výhradní nože z filmu hrondniki riddika kované. prostě chcete vědět všechny nuance tohoto podnikání, to je vše

vyčerpáte
ale vážně, není snadné dokázat, že "stojíte" stejně jako v jakékoliv jiné sféře, není to "propagovaná značka". dobře, nebo si můžete vzít svazky a ceny. například Sanders. nebo Vikingů (nikoli na noc). ukázat s tím, co vstoupíte na trh, budeme diskutovat

bohužel jsou nože demontovány. na rukou Toko pro osobní potřebu. A teď vám ukážeme příklady. které byly
citace: Autor: od Mefistofel18:
na mém účtu 50 listů s různou složitostí. naučil se učit. existují dokonce výhradní nože z filmu hrondniki riddika kované. prostě chcete vědět všechny nuance tohoto podnikání, to je vše

A pokud ano, je to už zajímavější.

pak můžete poradit provést testy s výhodou srovnávací.

Můžete uspořádat převod jednoho nože na řadu na deset dalších lidí, kteří chtějí číst a vyzkoušet.

podívejte se na velitele a bleší trh = pomozte určit cenu.

a tak - zde odkryjte práci - pokud jsou hodni, pak budou ti, kteří si přejí, jít.

Já jsem obyvatel Moskvy a Izhevska

to je zřejmé u nožů.

imho - khokhloma - to je zbytečné.
Na rukojeti a kadeře je možné dřevěné bloky.

obecně - pečlivě si přečtěte tuto část.

pokud se soustředíte na ostří - nezapomeňte na správnou ocel

ne, dobře, říká asya. začněte zde prodávat. Pokud jsou nože užitečné, udělejte si jméno, rozpoznatelnost. Hlavním důvodem je, aby váš "čip" byl "kůň", který by přesně identifikoval nože, jako je vaše.

Není úplně jasné, jaké podrobnosti se zeptáte.. Na jemnosti ceny? Nebo právní otázky registrace ICP? Nebo jaké nože dělat, aby nebyli potěšeni vězení? co přesně zájmy?

Mám průměrnou obrátku v mé profesi. se značkami stelae vím dobře a četl jsem hodně knih o kovářství. Obecně chci vyrábět nože typu: turistické, lovecké, exkluzivní, dárkové a pro každodenní použití. o zákonech trochu kaneshno nudné. Nerozumíte úplně, jaké nože je třeba zaregistrovat a které nejsou. takže musíte mít všechny certifikáty. ale to je, jak je dostat, nemám tušení. v inspekcích kikie na adresu a podobně.

a že "khokhloma" má svého vlastního spotřebitele, který se vyplatí se stejnými bankovkami jako zkušení nyfomani. hlavní věc a "správné" nože, které mají být schopny dělat.

Nemohl jsem vymyslet svůj vlastní čip. a nože, které činily 50 z asi 20 kopií Kizlyarových a dalších nožů

o certifikaci a povolení - je rozhodně nutné mučit Sanders. Ale to je, pokud budete vyrábět nože v průmyslovém měřítku.. ale o zákony zde v Workshopu nahoře je téma:

Citace: [/ B]
Citovat: [B] znám známky s stopami stonků a dokonce i četl spoustu knih o kovářství.

No, pokud je to "vše" - pak Respekt.

A na jaké cenové úrovni míříte?

v průmyslových kanálech není žádný, abych se nezvedl. i když kdo ví. pro mě skutečné téma tohoto typu. výroba nožů různé složitosti a podle objednávky a standardu. přibližný počet nožů 100-200 za rok.

o cenách, které mi nože prodávaly od 250 do 15000.

pak nerozumím otázce - jestli a pro 15 000 bylo prodáno - tak proč se obtěžovat?

nebo přestal prodávat?

Zde je to co. pokud je osobně vyřezáváte po jednom týdně, pak by cena měla být vysoká, takže má smysl. Ale to, co jsi vypustil. podívej se na téma Ku. Existují příklady poměrně drahých produktů se stálou poptávkou.

No, pokud vezmete ty, které byly prodány za 15 000, pak nejprve výroba těžkých těžkých časových sil otnemet a za druhé, materiály byly drahé. takže to nestojí za to, že byste vzali 65G nebo těsnější V13-U7 a vytvořili si rukojeť z břízy nebo břízy z břízy, to nebude trvat maximálně 4 dny. a tak já osobně. neexistuje žádné aktuální rytina. dokud nezvládne

No, jednoduché na ganze nebude jít víc než 3000r
ale ne amatéři, ale obyčejní obyvatelé - a 1000 nemůže být vyřazeno.

No, to je velmi pochopitelné, ale chci skutečný obchod i na internetu av živém obchodě

Citace: napsal asi asi:

No, jednoduché na ganze nebude jít víc než 3000r
ale ne amatéři, ale obyčejní obyvatelé - a 1000 nemůže být vyřazeno.asi ví. je tam na starosti.
citace: Autor: od Mefistofel18:

a na internetu av živém obchoděPotřebujeme skládat v obchodě? co bude náš gesheft?

Citace: asi ví. je tam na starosti.

No, budeme odhadovat ze stropu. 4 dny pro jednoduchý nůž - celkem 7 nožů měsíčně. Nechte to být 2000 za každý kus. 14000 pokračuje. Mínus materiály, nechte 4000 zbývajících 10 tisíc Některé z nožů jsou vráceny, bude muset být změněn nebo změněn také, minus nějaké peníze. Méně daní atd. Příležitostně konečně vyjde, nemyslíš?
Pokud zůstanete v nižším cenovém segmentu, musíte zvýšit objem. Koupit zařízení, najmout lidi, propagovat produkty. Máte pro to peníze? Počáteční investice nelze vypočítat, ale domnívám se, že částky nebudou tak malé.

sčítání v hotovosti je částka za otevření skladu náboru pracovníků a reklamy. jak bude vzato z toho závisí

A co budete prodávat v obchodě? Nejdříve není třeba obchod, ale výrobní základna. Nechcete to prodávat, že?

citace: Autor: od Mefistofel18:
sčítání v hotovosti je částka za otevření skladu náboru pracovníků a reklamy. jak bude vzato z toho závisí

Mohu předpokládat, že to bude špatné.

ale budou mít lepší chléb.

Praxe ukazuje, že jednoduchý nůž individuální výroby se stává ziskem 5000-7000 rublů. Podívejte se na produkci slonů jako jasných (a pravděpodobně ruských nejlepších) představitelů této výklenky. Levnější - pouze mzdová práce, dopravník atd. kouzla kapitalismu. S odpovídající kvalitou.

výrobní základna je k dispozici. Proud tohoto nástroje nestačí. Pro mě důležitá otázka. jak tento podnik zcela otevřít, jaké dokumenty jsou potřebné k registraci takového podniku, který by byl s právním řádem a kde získat certifikáty pro nože. licence k prodeji. ale vy jste šli na jiné místo. o kvalitě nožů není ten, kdo si nestěžoval. záruka dávám. a pokud je to nutné, dávají proud šperkům ostření

ale ne jako pátek)

Citace: napsal asi asi:

ale budou mít lepší chléb.


Předpokládám, že pivo bude živější. zatímco je teplý. Dále je možné profilovat pro další sezónní produkt, stojat s noži, aby měl "sortiment".

Citace: ale ne jako pátek)
Takže to opravdu může peníze nabobtnat, je to škoda.

citát: zaslán kU:

jednoduchý nůž individuální výroby se stává ziskem 5000-7000 rublů.


Přihlásit se
citace: Autor: od Mefistofel18:

Pro mě důležitá otázka. jak tento podnik zcela otevřít, jaké dokumenty jsou potřebné k registraci takového podniku, který by byl s právním řádem a kde získat certifikáty pro nože. licence k prodeji.


a s tím v jiném tématu se musíte obrátit. Seržant myslím, že hodí něco legálního, jelikož je otázka legální, nikoli technická.

citace: Autor: od Mefistofel18:
ale vy jste šli na jiné místo. o kvalitě nožů není ten, kdo si nestěžoval.

Moje rada vám (zdarma, myslím). Navrhněte 10 modelů nožů. Výkresy - detaily, montáž. Pak najděte příslušného technologa, dejte mu peníze, nechte odhadnout technický proces, vypočítá zařízení na základě výroby 500 výrobků z každého modelu za měsíc. Odhaduje výrobní náklady, pokud jsou schopny (s největší pravděpodobností schopny). Pak vypočítat náklady na nákup zařízení, pronájem pokoje, nábor zaměstnanců.
Poté se všemi počítanými přejděte na konzultaci s právníkem. Vysvětlí, jak otevřít podnik přijaté škály a kolik to bude stát.
Poté se podívejme na obdržené částky a přidáváme jim náklady na zahájení prodeje.
Poté se pohodlně ujměte a začněte přemýšlet od začátku.

citace: Autor: od Mefistofel18:
výrobní základna je k dispozici. Proud tohoto nástroje nestačí. Pro mě důležitá otázka. jak tento podnik zcela otevřít, jaké dokumenty jsou potřebné k registraci takového podniku, který by byl s právním řádem a kde získat certifikáty pro nože. licence k prodeji. ale vy jste šli na jiné místo. o kvalitě nožů není ten, kdo si nestěžoval. záruka dávám. a pokud je to nutné, dávají proud šperkům ostření

to je nefalšované. z právního hlediska, že chléb je to, s čím se nože obchodují. dobře, skoro

Chléb, jako jídlo, je vlhčí.

citát: zaslán kU:

Chléb, jako jídlo, je vlhčí.


osobní zkušenost je cítit. s největší pravděpodobností neúspěšný obchod s chlebem tlačil na nozhedeliyu

citát: zaslán kU:
Chléb, jako jídlo, je vlhčí.

ale kupují lépe.

Citace: napsal asi asi:

Citace:

Odesláno uživatelem kU:
Chléb, jako jídlo, je vlhčí.


ale kupují lépe.


A každý den je nutné pro všechny věkové kategorie, bez ohledu na pohlaví.

Snažte se začít s prodejem produktů na tomto fóru, ať už jsou to jen břity nebo hotové nože, pak uvidíte, jak to jde! Pokud zde nejsou poptávka, pak je nepravděpodobné, že za nimi bude "svobodná vůle"
Je tedy příliš brzy přemýšlet o IP. To bude, když bude trvale poptávka.

Hmm. To je správné a podnikání.
Mám jen více než sto délkových metrů, a před několika lety jsem ztratil účet. Formálně se tento problém formálně objevil až v tomto roce. Ale s dělníky - problémy! Ne, jsou pryč! V případě, jako je výroba nožů, lidé potřebují méně, ale lepší zkušenosti než on sám. A kde je získat? Snažil jsem se učit, ale ukázalo se, že jen ztráta času, materiálů a tedy i peněz.
A místo toho, aby investoval do obchodu, radil bych vám zvýšit materiálovou základnu, stanovchki a schopnost koupit všechno. Podíváte se a "pokoušeli se" na své základně jeden ze zkušených uzlů, najít možnosti pro vzájemně prospěšnou spolupráci!

všem děkuji, četl jsem všechno pro sebe. Díky za radu. a při příležitosti techno- logu sám o sobě to dokážu počítat. diplom měl napsat tyto procesy a vypočítat všechno, abych nikam nešel

všem děkuji, četl jsem všechno pro sebe. Díky za radu. a při příležitosti techno- logu sám o sobě to dokážu počítat. diplom měl napsat tyto procesy a vypočítat všechno, abych nikam nešel

téma může být uzavřeno))

přesunut z dílny

Citace: napsal asi asi:
Mám.
hlavní rys - prodávat levnější než nákup.