Myšlenka podnikání: jak otevřít tapetářský obchod

Tapetářský obchod se týká směrů obchodu, schopných přinést majiteli vysoký a stabilní příjem. Pro úspěch je důležitá široká škála tapet a správné umístění obchodu.

Než začneme

Poptávka po tapetu nezaznamenává zvláštní škrábance a pády a ukazuje stabilitu. V závislosti na módních trendech se objevují nové typy, materiály a barevné řešení. Před otevřením obchodu byste měli studovat situaci s konkurencí ve vašem městě.

Hlavní rizika

Nejčastější chyba nováčci - špatný nákup původní šarže tapety. Nabídku můžete studovat pouze v praxi. Doporučuje se otevřít obchod s nejširším sortimentem, ale zakoupit všechny typy tapet v minimálních přijatelných množstvích.

Místo:

Odborníci doporučují zahájení hledání objektů z budov, které se nacházejí v blízkosti jiných obchodů, které prodávají materiály pro opravy a výstavbu. Ale potenciální sousedé by neměli být v sortimentu tapet.

Zařízení

Tapeta je umístěna na speciálních stojanech s displeji. Průměrná cena jednoho stojanu o šířce 53 cm ocelového drátu je 300-400 rublů. Můžete si objednat výrobu stojanů ve vašem městě, pokud konečná cena ušetří. Pro umístění podobných výrobků budou standardní vitríny s nízkými policemi. Je výhodnější objednat si místní mistře nebo koupit použité.

Sortiment

Výběr dodavatelů je jedním z nejdůležitějších okamžiků. Několik velkoobchodních základen a zástupců výrobců je v každém velkém městě. Kromě ceníku máte zájem o dostupnost certifikátů a dalších dokladů pro všechny druhy zboží. Obvyklá praxe je spolupráce s novými zákazníky za nejvyšší ceny, slevy jsou poskytovány po určité době spolupráce a v závislosti na objemu nákupů. Požádejte manažera o podmínky získání slev.

Zaměstnanci

Minimální pracovníci pro práci v tapetárně jsou dva lidé (prodejní konzultant a pokladník). Zaměstnanci by se v ideálním případě měli zaměřit na umístění zboží v obchodním patře, typy tapety a vlastnosti každého výrobce. Prodávající musí mít alespoň minimální znalosti o designu, což zákazníkům umožní poradit o nejnovějších trendech v designu interiérů módy, vlastnostech výběru barev a textur v závislosti na tvaru a osvětlení místnosti.

Dokumenty a licence

Licencování maloobchodu nepodléhá tapetu. Podnikatel by měl zaregistrovat IP nebo LLC.

Marketing

Průměrný zákazník koupí tapetu každých 7 let. Účelem marketingové politiky je informovat o možnostech vašeho obchodu maximální počet potenciálních kupujících.

Zpětná vazba

Chcete-li otevřít prodejní plochu s rozlohou 50 m², potřebujete počáteční kapitál ve výši 1 500 000 rublů. 250 000-300 000 rublů půjde na organizaci, opravu a nákup vybavení. Zbývající prostředky jsou investovány do zboží. Okraj pro tapety, v závislosti na poptávce a velkoobchodní hodnota je 80-120%. Toto rozpětí poskytuje dostatečné příležitosti pro sezónní prodej a nabízí slevy na zboží, které není ve velké poptávce.

Souhrn

Otevření tapety vyžaduje značné investice, ale kvůli kompetentní marketingové a cenové politice můžete dosáhnout stabilních prodejů a vysokých zisků.

Jak otevřít úložiště tapety

Tapety jsou produkty, které každý dům potřebuje, takže podnikání na něm bude vždy úspěšné. Pokud otevřete obchod s tapetami v lokalitě přístupné cílovému publiku a současně nabídnete svým zákazníkům vynikající ceny pro různé druhy zboží, poptávka bude vždy stabilní a Váš příjem bude optimální.

Začněte s místností

Chcete-li vydělat peníze na tapety, musíte poskytnout mnoho různých faktorů a jedním z nejdůležitějších z nich je správně zvolená místnost. Pronájem nebo nákup malého nákupního centra v bezprostřední blízkosti:

 • velký trh (nejlépe jeden, kde se prodávají stavební materiály)
 • nákupní centrum
 • centrum velkého prostoru pro spaní
 • velká základna se stavebními materiály

Můžete otevřít tapetový obchod na minimální ploše 80-100 metrů čtverečních. m, a měla by být rozdělena na dvě části: obchodní síň a sklad. Také, pokud to oblast dovolí, můžete přidělit oddělený pokoj pro zaměstnance.

Co bude dál?

Když je nalezena ideální volba, pokračujte v provádění řady formalit. První je registrace podniku a stačí zaregistrovat FE a informovat daňové úřady, že otevíráte podnikání na tapetu. Nevyžadují se žádné licence, povolení a schválení.

Poté můžete začít vytvářet svůj obchod. Budete potřebovat:

 1. Oprava - to by nemělo být drahé, protože hlavní věc pro kupující není luxus, ale základní komfort
 2. Nákup zařízení pro návrh obchodu - budete potřebovat police, stativy a držáky pro závěsné tapety
 3. Nákup zařízení pro obchod - to nemůžete udělat bez pultů, výloh a pokladny

A samozřejmě v této fázi budete muset přemýšlet o sortimentu prodejny.

Co prodávat?

Protože plánujete otevřít tapetový obchod, nemusíte do nich přidávat žádné produkty (kromě nástrojů pro práci s tapety a lepidlem). Nechte tapetu být v centru pozornosti, a budete se muset zaměřit na množství a kvalitu výrobku, které musí být velmi odlišné. Módní trendy v designu se velmi často liší, takže poptávka kupujících bude nestálá. Prodáváme:

 • drahé luxusní tapety
 • Levné vzorky pro nejjednodušší opravy
 • Originální tapety, vyrobené pomocí různých moderních technologií (vinyl, polyvinyl, silkscreen, netkané, sklo, tapety apod.)
 • vzorky různých barev

Je velmi důležité mít plný tým obchodníků, kteří budou nejen navigaci po dodání zboží, ale také být schopen poskytnout zákazníkům odborné rady k nejmódnějších trendů v designu a barevných tapet. Kromě prodejců musí být v obchodě také nakladače a účetní.

Kolik stojí za otevření tapety?

Obecně se předpokládá, že tento typ podnikání je velmi výnosný, ale není příliš nákladný. Nicméně pokud chcete dosáhnout úspěchu, je lepší okamžitě přidělit kapitál až do výše 2 milionů rublů. Budou muset být vynaloženy:

 1. 300-400 tis. - pro kosmetické opravy vašich prostor (cena je minimální)
 2. 100 tisíc - za nákup vybavení pro váš obchod a papírování. Budete potřebovat pokladní zařízení, dvoukolový vozík atd.
 3. 1,5 milionu - na nákup zboží

Pokud jde o příjmy, můžete vydělat peníze na tapetu velmi dobře: za měsíc vaše podnikání může přinést až 150 tisíc rublů. To je možné díky marži pro jakoukoliv tapetu, která se může pohybovat od 80% do 120%. Umožní vám pravidelně prodávat různé druhy výrobků a pravidelně organizovat prodeje, které se zbaví starého zboží a vytvoří prostor pro nový. Z celkové částky příjmů obdržel nejvíce půjde na provozní náklady :. Alespoň 40-50 tisíc vás bude stát měsíční pronájem pokojů a přibližně stejný počet budete muset vynaložit na nákup dalších produktů. Přitom se snažte vzít v úvahu zájmy svých zákazníků a získat ty tapety, které jsou nejvíce žádané, vzdát se málo populárních. Budete tedy schopni své náklady vykompenzovat za 2-3 roky.

Rozhodnete-li se trochu ušetřit na střelnici a vyberte 30-40 tisíc. On reklamy (v tomto případě to dobrý nápad, „pracuje“ reklamy na velkých billboardech umístěných v blízkosti vašeho obchodu, stejně jako reklama na vizitkách a brožury rozdaných pro potenciální zákazníky), vaše podnikání na tapetu bude rychlejší. Můžete přilákat více zákazníků a pokud jim nabídnete optimální sortiment výrobků, můžete získat ještě víc, než jste plánovali.

Obchodní obchod s tapety. Jak otevřít firmu

MMnoho lidí na této planetě, dříve či později, začne uvažovat o možnosti otevřít své vlastní podnikání. Podle vašeho podnikání může být něco implikováno. Výroba ručně vyráběných mýdel nebo návrhářských pohlednic a až po organizaci rozvětvených sítí stavebních týmů nebo stavebních prodejen. V tomto článku (viz zbývající článek v části Obchod s tapetami. reality show ) Chci se podělit o zkušenosti s otevřením a vývojem tapetárny. Ano, malý tapetár na stěny, který byl otevřen v nejvíce obyčejném městě Moskvě. Docela často se setkávám s lidmi, kteří nějak věří, že prodej tapety je zlatý důl a že "nastartování" v takovém podnikání je snadné. Pokusím se rozptýlit četné mýty a ukázat základní nuance, s nimiž budete muset čelit, a jejich ignorování může být pro vaši peněženku nákladné.

V žádném případě jsem se rozhodl odradit začínající podnikatele od obchodu s tapetami, jen vám doporučuji věnovat pozornost jiným typům výhodnějších obchodů. O několik let později jsem si uvědomil, že existují více "snadné" způsoby s menší konkurencí. Ale, jak jsem řekl výše, přeji, abyste se nepociťoval ze svých chyb. Takže, pojďme začít - otevřeme tapetářský obchod!

Obchod s tapetami, stejně jako ostatní druhy činností, zahrnuje kroky k registraci společnosti nebo jednotlivého podnikatele, hledání pronájmů a obchodního vybavení, zakoupení registračních pokladen a vyhledávání zaměstnanců. Ve finální fázi - hledání dodavatelů tapety. Jedná se o všechny standardní akce a já se na ně nebudem zabývat, ale okamžitě budu jít na dodavatele tapety nebo správněji na problém nákupu tapet.

Dodavatelé tapety v Moskvě jsou velké (asi padesát). Jsou malé a velké, existují s velkým a malým výběrem. Navrhované tapety výrobci mají také své vlastní odrůdy, stejně jako rozmanitost ceny tapety. Okamžitě si rezervujte a řekněte to náš obchod vyrábíme bílé a načechrané. Platíme všechny daně a dodržujeme zákony. A podle této poloviny dodavatelů tapety okamžitě "odpadá" a nevyhovují nám. V podstatě jsou to malé firmy, které prodávají malý výběr a poměrně velký zábal. Mnoho z nich nefungují v „bílé“ a neposkytuje úplný soubor dokumentů, a pokud dávají, pak na první křížovou kontrolu ztratíte své náklady, které je koupil od této firmy tapetu... něco, co jsem nastoupil do džungle. Obecně platí, že špatní dodavatelé jdou po boku.

Přišli jsme k základně tapety a řekli: "Jsem Vasya Pupkin, chci si od tebe koupit tapetu!". "Skvělé!" - říkají a dávají vám cenu. I když ne, z mé praxe jsem zřídkakdy dostala cenu. S tím, co je spojeno, zůstává pouze hádat. Správce prodeje tapety mě požádal, abych ukázal prstem na tapetu, kterou se mi líbil, a na těchto tapety jsem se podíval na cenu systémem. Nebylo to moc výhodné, protože jsem se cítil jako na trhu a za 15 minut to bylo jako vymačkaný citron. Ale samozřejmě s časem jsem již věděl přibližné ceny některých druhů a intuitivně je určoval. Takže na začátku práce s dodavatelem vám poskytnou maximální cenu. A pak bude vše záviset na vás a vašem úspěchu. V podstatě, pokud překročíte nákupy od dodavatele 150-200 rublů za měsíc, dávají vám další nižší cenovou hladinu. A čím nižší je cena pro vás, tím nižší a tedy i atraktivní cena pro kupujícího. Všichni potřební dodavatelé naleznete na internetu, najdete adresy, telefony a pracovní plán.

Nyní se zastavíme při výběru tapety. Na začátku začátečník ještě neví, jaká tapeta si můžete vybrat a koupit, takže jsou v poptávce a přinášejí do vašeho obchodu hmatatelný příjem. V takovém případě vám manažeři dodavatele pomohou, budou vám říkat, že teď to jde dobře, což není příliš, co musíte věnovat pozornost. Ale to vše je přibližná analýza a umístění vašeho obchodu nemusí být vůbec vhodné. Design a umění obecně není pro každého jasné a je k dispozici, takže pouze prodejní praxe vám řekne správný směr. Mnoho nováčků s důvěrou prohlašuje, že vědí, jak si vybrat a koupit "chladné" sbírky, které čekají na mořské počasí. Jedním z nejlepších nástrojů v tomto případě je možnost nabídnout kupujícímu v pravdě obrovský výběr tapety. Ale bohužel kvůli nákupu asi 500 druhů tapet je zapotřebí nejméně 1,5 - 2 miliony nárazových rublů. Kromě toho plocha pro umístění takového počtu tapet potřebuje nejméně 200 metrů čtverečních. Pronájem takového obchodu bude stát v Moskvě za velkou zpronevěru. Snažil jsem se pracovat na 30 metrů čtverečních jednoduše kvůli nedostatku finančních prostředků pro velký obchod.

Problém výběru tapety je jedním z klíčů a musíte se k němu vědomě a vědomě obrátit.

Příklad z mé praxe. Měl jsem obchod na okraji Moskvy. Ten si několik let obchodoval s tapety. Již s jistotou znal vkus zákazníků a s přesností by mohl určit, zda by novinka mých zákazníků byla populární. Z různých důvodů musel být obchod uzavřen, ale podařilo se mi najit nájem 500 metrů v blízkosti. K mému překvapení kupující v novém obchodě přestali tapetovat, odfrkali a stěžovali si na sbírku. Musela jsem strávit rok hledáním nových řešení a prodávat staré tapety nebo je to vůbec nic dát. Zde jsou tak různí kupující a poptávky ve vzdálenosti pouhých půl kilometru.

Vracíme se k výběru tapety. Volba by měla být co nejvíce. Různé tapety by neměly být jen pro výrobce a sbírky, ale i pro cenové rozpětí. Není možné vše pokrýt, protože to vyžaduje velkou plochu obchodních prostor a významné finanční investice.

Velký prostor se stane stovkami tisíc rublů měsíčně podle moskevských standardů. Kromě toho je potřeba "překonat" náklady, které vyžadují velmi průjezdnou nebo spíše "kompetentní" propagaci. Gramotnost znamená reklamu ve všech směrech, což vede k finančním nákladům.

V dalším příspěvku - jak propagovat obchod.

Business-to-business: Jak otevřít obchod s tapety? Podnikatelský plán pro tapety: reklama, vybavení a potřebné dokumenty

Pokud mluvíme o takovém druhu obchodu, jako je obchod se stavebními materiály, pak můžeme říci jednu věc: i když je toto místo už dlouho pevně obsazeno, nebezpečí hoření je téměř nulové. Zvláště se týká prodeje tak často v poptávce produktů pro malé a kosmetické opravy.

Kategorie těchto stavebních materiálů zahrnuje tapety. Podívejte se: jako pravidlo, tapety obchody nejsou stěžují na nedostatek kupujících, což není pravda těchto prodejen, které nabízejí spotřebitelům laminát, linoleum, dlaždice, obklady a další produkty.

Po rozhodnutí o otevření vlastního podnikání v oblasti obchodu je třeba mít na paměti jednu věc: vše, co lze prodávat, jistě přinese zisk. Pouze je nutné, aby kompetentně přistupovalo k rozhodnutí této otázky. Totéž platí pro obchod s tapetami. Přiměřeně navržený obchodní plán pro tapetový obchod bude sloužit jako záruka úspěchu podniku, což vám umožní dosáhnout významného zisku, a to i v případě, že existuje obrovský počet konkurentů.

Podívejme se na všechny jemnosti tapetářské práce a promluvte o tom, jak otevřít prodejnu pro prodej tohoto populárního, velmi vyhledávaného finišního materiálu.

Obchod s tapetami jako obchod

Aby vaše podnikání přineslo dobrý a stabilní příjem, musíte ho brát vážně v přípravné fázi. Co to znamená vážně? Vytvořte správný obchodní plán pro ukládání tapet a postupujte ve všech fázích, které bezprostředně předcházejí okamžiku otevření zásuvky.

Je nezbytné, aby odrážel takové faktory, jako je velikost počátečního kapitálu, přiměřené rozdělení jejího sortimentu výrobků prodávaných se náklady na nájemné (pro stavbu vlastní maloobchodní prodejny v počátečních fázích myšlení není ještě stojí za to), reklama, platy zaměstnanců.

Také je třeba přemýšlet nad systémem slev a atraktivních bonusů pro kupujícího, což je optimální rozpětí pro produkt. Je-li správně vzaty v úvahu všechny tyto detaily, takže obchod obchodní plán tapety, můžete nejen chránit před výskytem tolik problémů, ale také pro poměrně krátkou dobu, aby se vaše firma zisková.

Přípravná etapa

Stejně jako každý jiný typ činnosti vyžaduje podnikání na tapety vydání povolení. Chcete-li jej získat, musíte se zaregistrovat jako samostatný podnikatel nebo otevřít LLC. První možnost je výhodnější v tom smyslu, že nemusíte pracovat obzvláště tvrdě na účetních a daňových zprávách.

Při registraci u daňové kontroly bude nutné zvolit ten správný pro takové činnosti, jako je obchod s tapetami, OKVED. Vaše volba je 52.48.31. Jedná se o maloobchodní prodej podlah, chemikálií pro domácnost a tapety. Poté se musíte zaregistrovat u Fondu sociálního pojištění a penzijního fondu. Povolení činnosti není vyžadováno, což značně usnadňuje proces vydávání dokumentace.

Po vyřešení problému "papír" můžete vyhledat vhodnou místnost. Je pravda, že zvláště dalekosáhlé budoucí podnikatelé často začínají touto cestou a dokumentaci nechávají později. Celkově, ze změny, jak se říká, místa summands, nic se nezmění. V současné době je možné získat povolení k podnikání tohoto druhu během několika dní.

Místnost

Samozřejmě je třeba hledat v místech s velkým množstvím davů a ​​vždy s přihlédnutím k dostupnosti parkovacích míst a dobrých přístupových cest. Přítomnost konkurenčních bodů vedle vašeho může být považována - na jedné straně - za výhodu, na druhé straně - tuku minus. První možnost bude pro vás vhodná pouze tehdy, budete-li na váš produkt stanoven minimální přirážka.

V tomto případě můžete očekávat, že většina potenciálních zákazníků soutěžícího bude vaším. Takový čin, který soused může považovat za ne zcela etický, což zaručuje, že povede k tomu, že se objeví váš nejhorší nepřítel. Kromě toho minimální přirážka na výrobku předpokládá slevu, která není deset rublů na tapetu v porovnání s konkurentem, ale pro výrobky je skutečně nízká cena. To nevyhnutelně ovlivní zisk. Možná je tedy lepší vybrat si pokoj v místě, kde bude vaše tapetářství jediným v této oblasti.

Optimální plocha prodejního místa pro takový plán je od 50 do 100 čtverců. Při výběru předpokladů nezapomeňte na nadcházející nájemné, které se zvýší v poměru ke každému dalšímu čtverečnímu metru. Kromě toho, při vypracování podnikatelského plánu pro tapety, ujistěte se, že do něj zahrnout náklady na "komunální" a opravy prostor, bude nutné, alespoň kosmetické.

Zařízení

Určitě budete potřebovat prodejní stůl pro prodejce, pokladnu, speciální stojany na zboží. Jaké vybavení budete kupovat, závisí na vás. Z velké části, pokud vypadáte dobře, můžete si koupit poměrně dobrou již používanou "vycpávku". A utratí ušetřenou částku, aby si koupil další zboží. Protože širší výběr tapety v obchodě, více zákazníků.

Sortiment

Vytvoření sortimentu je nejdůležitějším bodem. Z toho zcela závisí obrat prodejního místa a samozřejmě i zisk. V zásadě můžete obchodovat pouze s exkluzivními typy tapet, které nelze nalézt v jiných maloobchodních prodejnách. To však znamená určité riziko, protože tento typ produktu je zaměřen pouze na bohatého kupce.

Proto je nejlepší volbou vytvořit sortiment v široké ceně a rozsahu, aby žádný zákazník neopustil bez nákupu. Takže na regálech vašeho obchodu by měly být předloženy a levné papíru (i když jen 10-15 procent z celkového počtu), a dražší vinyl a netkané tapety. Navíc musíte neustále aktualizovat sbírku tapet s ohledem na poptávku a vznik nových trendů v designu.

Dobrým krokem bude doplnění hlavního sortimentu souvisejících výrobků, které jsou nezbytné pro opravy. Lepidla na tapety, všechny druhy válečky, štětce, pásky, nůžky - všechny tyto detaily, i když ne přinést pohádkové výnosy, ale posodeystvuet příliv zákazníků. Souhlasíte s tím, že je mnohem pohodlnější koupit vše najednou na jednom místě a netečete kolem s tapetami v rukou jiných obchodů, kteří hledají stejný balíček lepidla.

Podnikatelský plán tapetárny by měl obsahovat klauzuli o nákladech na počáteční nákup zboží (to je obvykle nejdražší položka) a zahrnuje i další pracovní kapitál.

Zaměstnanci

Samozřejmě, že nejprve můžete pracovat sami, ale tento typ činnosti zahrnuje spoustu fyzické aktivity. Budete muset vybrat a dodat nové množství zboží, položit je na police a také zůstat v obchodní síni celý den. Proto je lepší nešetřit na personál, ale nejprve najmout alespoň jednoho prodejce.

V ideálním případě - dva. Nezasahujte a nakladač, je to řidič, což je velmi užitečné, pokud se rozhodnete poskytnout zákazníkům tak atraktivní službu, jako je dodávka zboží doma. Je nesmírně důležité, aby váš prodejce byl kompetentní osobou a vždy vám může poradit kupujícímu o typu, barvě tapety, nových trendech v interiéru a pomoci s výběrem. Pokud jde o účetního, je zbytečné ho udržet jako stálý zaměstnanec. Můžete najít osobu, která bude poskytovat tyto služby podle potřeby.

Reklama

Musíte se postarat o propagaci vašeho obchodu již v počáteční fázi. Proto je první, co by bylo hezké objednat si vlastní webovou stránku profesionálnímu webmasterovi, který by se zapojil do jeho propagace. Jak ukazuje praxe, přítomnost místa tapetárny, která je na prvních místech vyhledávacích dotazů, nejen přispívá k přílivu zákazníků, ale také významně zvyšuje obraz samotné prodejny.

Nezapomeňte na reklamu v tak populárních dnešních sociálních sítích, stejně jako neztratit zrak tradičních reklam v novinách, rozhlase, televizi. Je velmi efektivní propagovat tapety pomocí běžící linie, která se nachází přímo nad vstupem do obchodu. Stojí za to, že takové vybavení je relativně levné a přitahuje pozornost kupujících.

Název tapety

Zdá se, že takový jednoduchý bod. Je však třeba pracovat na tom. Zapamatujte si přinejmenším to samé příslovné přísloví o lodi, které mu říkáte, a tak bude plavat. Jméno vaší prodejny by proto mělo být nutně krásné, snadno si pamatovat a mluvit samo za sebe. To znamená, že každý, kdo se dívá na znamení, by měl okamžitě pochopit: zde jsou prodávány tapety, nikoli oblečení nebo řekněme všechny druhy stavebních materiálů.

Náklady a ziskovost

Jak ukázal většina odborníků, abyste mohli otevřít svůj vlastní tapetářský obchod, musíte mít částku jednoho a půl až dva miliony rublů. A většina z nich půjde na nákup zboží, protože jen dobrý výběr tohoto dokončovacího materiálu může přitáhnout tok zákazníků. A - v souladu s tím - podporovat zisk.

Co se týče ziskovosti podnikání, pak za předpokladu, že jste provedli v přípravné fázi vpravo podnikatelského záměru a vlastně následoval každý jeho krok, můžeme počítat s měsíční příjem ve výši sto padesát - dvě stě tisíc.

Podnikatelský plán pro obchod prodávající tapety

Při čtení různých obchodních fór můžete vidět, že otevření tapety je jedním z nejslibnějších témat pro všechna města. Navzdory krizi a složité finanční situaci mnoha lidí, že se snaží dělat alespoň kosmetické opravy v bytech nebo domech, a poptávka po tomto typu produktu je stále udržována na dobré úrovni. V tomto článku budeme hovořit o základních kroků podnikatelského plánu na otevření obchodu pro prodej tapet, a bude se snažit získat část nástrahy, které mohou nastat.

Poptávka

Prvním krokem je posoudit úroveň konkurence ve vašem městě. Projděte všechny obchody, kde je tato produktová řada poskytována, a podívejte se na tři hlavní parametry: sortiment, cenová politika, umístění. Pokud po tom všem vidíte způsoby jak zajistit lepší sortiment jakosti, nebo příznivější ceny, pak můžete začít, jinak můžete hledat něco jiného. Nezapomeňte také na velké stavební objekty v nejbližších regionálních centrech, měly by být také zahrnuty do posouzení poptávky na trhu.

Hledání dodavatelů

Druhou etapou je hledání dodavatelů. Nejvýhodnějším řešením je pracovat přímo s výrobcem tapet, který pracuje ve vaší zemi. Mohou být nalezeny prostřednictvím internetu. Musíte vyzvat všechny možnosti a zjistit minimální objem velkoobchodního nákupu a požádat o ceník s velkoobchodními cenami. Takže máte jasnou představu o všech možnostech spolupráce, po které budete muset z finančního hlediska zvolit nejvýhodnější variantu.

Výběr prostor

Chcete-li vybrat místnost pod tapetářským obchodem, musíte nejprve věnovat pozornost nákupním centrům a teprve pak volně stojícím obchodům. Plus nákupní centra - to je neustálý tok návštěvníků. Můžete také zvážit možnosti pronájmu budovy nedaleko stavby nebo domácnosti. Jste důležitá průchodnost lidí a schopnost správně umístit všechna okna.

Zařízení

K prodeji tapety budete potřebovat zakoupit speciální stojany s možností rolování. Mohou být nalezeny buď ve specializovaných prodejnách, nebo samostatně. Také budete potřebovat sklad nábytku s regály pro uložení celého sortimentu zboží, protože v oknech budete mít pouze jednu kopii tapety.

Nezapomeňte na nábytek pro prodejce, přinejmenším by měl být stůl s židlí, čajníkem a veškerou potřebnou kanceláří.

Jednou z nejdůležitějších rolí hraje vnitřní osvětlení. Koneckonců, každý ví, že v závislosti na osvětlení, různé typy tapety mohou mít různé odstíny, které mohou také ovlivnit rozhodnutí klienta o koupi určitého typu tapety. Nastavte světla nejblíže světlu na denní světlo.

Sortiment

Tato položka je obchodním plánem tapetárny, je třeba zvlášť pečlivě pracovat.

V současné době existuje velké množství různých typů tapety:

 • Papírové tapety
 • Tapety na malování
 • Vinyl tapety
 • Foto nástěnné malby
 • Textilní tapety
 • Tapety velur
 • Plyšová tapeta
 • Steklooboi a další.

Musíte se snažit poskytnout co největší množství zboží. Víte, že naši zákazníci chtějí koupit, kde je spousta na výběr. Ano, v prvních fázích bude těžké, protože nebudete potřebovat malé přílohy, ale pouze v tomto formátu budete moci konkurovat jiným prodejním místům tapety.

Při objednávání sortimentu se zaměřte nejen na vaši chuť, ale vezměte si i ty možnosti, které byste ve svém životě nekoupili. Jak víte, chuť a barva přátel není. Někdo hledá klasické přísné verze tapety a někdo je prostě blázen o jasných sytých barvách. Musíte mít obojí.

Co dělat se zbytky? A oni budou. Jako možnost - je to prodej. Ve skutečnosti existuje mnoho lidí, kteří například pro vkládání kuchyně je dost 2 role tapet a budou vaši zákazníci a prodej tlačí je jen koupit. Snažte se neustále hledat nové dodavatele a nový sortiment, který se bude lišit od konkurence.

Kolik peněz potřebujete začít?

 • Pronájem prostor (20kv.m.) - v závislosti na regionu, brát průměr pro malé město. $ 160 - 200 dolarů.
 • Nákup zařízení - od $ 250 za jeden stán. Vezměte výpočet pro celkem 8 stojanů - 2 000 USD. Stojany s policemi + stůl - 500 dolarů.
 • Počáteční nákup zboží - to vše závisí na tom, co najdete dodavatele. Minimálně musíte mít asi 10 000 dolarů.
 • Plat za prodávajícího - $ 150 - $ 200.
 • Daně.
 • Znamení je $ 70 - $ 90. Reklama - od $ 50 - $ 100 za měsíc.

Co mohu vydělat?

Průměrná značka pro tapety je 35 - 60%.

Chcete-li vypočítat dobu návratnosti, můžete odhadnout, kolik rolí tapetu musíte prodávat, abyste dosáhli návratnosti.

Při zohlednění zpráv na obchodních fórech je průměrná návratnost podnikání 1-1,5 roku.

Jako možnost dalšího rozvoje můžete provozovat online tapetář nebo prodej tapet na sociálních sítích.

Krize samozřejmě zlikvidovala téměř všechny oblasti podnikání, ale pokud neexistuje silná konkurence, otevřením tapety je dobrá volba pro vydělávání peněz.

Doporučení pro otevření úložiště tapety

V důsledku rozvoje technologií v oblasti výstavby a oprav se na trhu objevují nové dokončovací materiály. Přesto tapety zůstávají jedním z nejoblíbenějších zboží. Proto je specializovaný obchod pro jejich realizaci slibným směrem v podnikání, a to navzdory spíše vysoké konkurenci.

Jak otevřít tapetářský obchod a získat vysoký, stabilní zisk? K tomu je třeba znát několik základních pravidel a bude zajištěno úspěch.

Dvě věci jsou nezbytné: počáteční kapitál a řádně vypracovaný obchodní plán.

Spuštění potřebných prostředků pro zahájení podnikání lze půjčit nebo najít partnery, kteří jsou připraveni investovat do nového podnikání. Obchodní plán obchodu určuje postup pro zahájení provozu a také ukazuje ziskovost a měsíční příjmy. Dále obsahuje informace o výši počátečních prostředků a jejich rozdělení. Plán obchodu by měl odrážet takové momenty, jako je sortiment zboží, zvýhodnění výrobků, systém slev a bonusů pro kupující. Nepokládejte se bez nákladů na reklamu. Pokud vezmeme v úvahu všechny podrobnosti a kompetentně přistupujete k problému podnikové organizace, v budoucnu se můžete vyhnout mnoha problémům.

Přípravná fáze

 1. Nejdříve se musíte zaregistrovat u daňového úřadu jako IP nebo LLC. Registrace IP je vhodnější z hlediska účetnictví a výkaznictví. Dále byste se měli zaregistrovat u Penzijního fondu a Fondu sociálního pojištění. Podnikatelský plán stanoví náklady na registraci a platbu daní.
 2. Dále byste si měli vybrat (pronajmout) pokoj pro obchod. Měla by se nacházet na místě, kde je vysoká dopravní dostupnost a jsou zde dobré přístupové cesty. No, pokud jsou v blízkosti obchody s stavebními materiály a jiným podobným zbožím, které lidé nakupují při opravách. V takovém případě bude pozitivní role konkurentů.
 3. Optimální plocha prostor pro obchod je od 50 do 100 metrů čtverečních. metrů. Mělo by mít dostatek místa k umístění stojanů na vzorky tapety. Vedle obchodního sálu potřebujete také sklad, ve kterém budou sklady skladovány a nejlépe kancelářský prostor pro zaměstnance. Pronájem větší místnosti nemá smysl, protože ovlivňuje nájemné a vyžaduje velkou investici v nákupu zboží k vyplnění obchodu. Podnikatelský plán zahrnuje nájemné, stejně jako měsíční účty za služby. Možná bude nutné provést kosmetickou opravu prostor.
 4. Náklady na nákup zařízení jsou uvedeny v obchodním plánu. U tapetárny budete potřebovat speciální regály pro zobrazování vzorků tapet a dalších doplňků. Pokud prodáváte další související produkty, pak stojí za to koupit prodejny a regály. Pro prodejce potřebujete pokladnu a stůl. V interiéru by měl být dekorativní design minimální. Velká pozornost je třeba věnovat dobrému osvětlení a pohodlnému umístění polí s zbožím.

Otevřete obchod

 1. Vytvoření sortimentu je nejdůležitějším momentem při otevírání obchodu. To je závislé na obratu a hospodářském zisku. Wallpaper můžete prodávat za přijatelnou cenu nebo zůstat v exkluzivních sbírkách, které nejsou v jiných prodejnách. V každém případě by měl být sortiment prezentován v široké škále druhů a cenových rozpětí. Je třeba neustále přidávat nové kolekce tapet s ohledem na módní trendy v designu. V průběhu času se vyjasní preference vašich zákazníků a vytvoří se konečný sortiment. Podnikatelský plán tapetárny zohledňuje náklady na počáteční nákup zboží (nejdražší položka plánu) a zahrnuje i další pracovní kapitál.
 2. Výběr spolehlivých a dobrých dodavatelů je důležitý. Stojí za to spolupracovat s dobře známými společnostmi s dobrou reputací. Je lepší mít několik dodavatelů - to bude zajímavý a rozmanitý výběr produktů. Při dlouhodobé spolupráci má většina velkoobchodů systém slev, který ovlivní konečnou cenu zboží.
 3. Není to chaotické uspořádat tapety v obchodním patře, ale rozdělit je na jednotlivé typy, ceny a barvy. Takže kupující bude snadněji navigovat v rozmanitosti zboží.
 4. Sdružené zboží je žádoucí v sortimentu skladu. To může být tapetové lepidlo, kartáče, špachtle, nůžky, speciální nože, rulety. Dále je možné prodat stropní lišty, římsy a další drobné předměty potřebné k opravě.
 5. Výběr personálu je také zodpovědným zaměstnáním. Nezbytně potřebují dva prodejce, pokladníka a případně nakladače, kteří mohou plnit a funkce řidiče, pokud obchod zajišťuje dodávku zboží doma. Je důležité, aby prodejce doporučil kupujícímu vyzvednout tapety podle barvy, vzoru, vědění módních trendů, vždy být zdvořilý a trpělivý. Náklady na platy zaměstnanců musí být zahrnuty do podnikatelského plánu. Účetní služby si můžete objednat podle potřeby.

Vlastnosti prodeje tapety v obchodech

Podnikání při provádění tapety má některé funkce. Hlavní věc je, že kupující, kteří si koupili zboží a provedli opravy, se vrátí do obchodu až po 3-4 letech, i když se jim to opravdu líbilo. Neexistuje možnost pracovat pro úzký okruh běžných zákazníků. Proto je pro tapetářství velmi důležité neustále přitahovat nové zákazníky a neexistuje žádný způsob, jak to udělat bez reklamy. Podnikatelský plán obchodu nutně obsahuje doložku o podobných nákladech.

Typy reklamy mohou být velmi odlišné: můžete rozdávat letáky, viset světlé plakáty, inzerovat v novinách a časopisech, nechat vizitky v obchodě s budovami, zveřejňovat informace v adresářích. Pokud to rozpočet dovolí, můžete reklamu realizovat prostřednictvím místní televize nebo na střižách.

Pro obchod je důležitá značka s názvem: měla by přitahovat pozornost. Samozřejmě také funguje ústní slovo. Dobrou reklamou může být vytvoření vlastních webových stránek. Ale bude muset být neustále podporován a stojí to hodně. Obchod by měl mít určitou „příchuť“ k zákazníkům vybrat si přesně to: rozumné ceny, velký a vzrušující sortiment zboží, přátelské a příjemné mluvit s personálem, systém slev, drobných dárků.

Někteří podnikatelé, kteří otevřou tapetový obchod a nejsou schopni okamžitě investovat do zboží, pracují v katalozích. To je možné pouze v případě výhradních sbírek, kdy kupující jsou ochotni čekat. S prodejem konvenčních tapet to nemá žádný smysl vzhledem k vysoké konkurenci.

Zahájení podnikání pro prodej tapety, musíte pochopit, že tento druh činnosti vyžaduje okamžitě velkou investici. Chcete-li například otevřít skladovou plochu 60 metrů čtverečních. m v malém městě s populací asi 150 tisíc lidí bude potřebovat počáteční kapitál 1,5 milionu rublů.

Vezmeme-li v úvahu všechny výše uvedené body výdajů a za příplatek za zboží v průměru 50-80%, můžete zhruba vypočítat příjem skladu a jeho ziskovost. Vyplatit to bude asi rok, očekávaný čistý zisk bude přibližně 100-150 tisíc za měsíc. Existují možnosti nákupu hotových obchodů, v takovém případě bude doba návratnosti o něco nižší.

Jak otevřít úložiště tapety

Každá osoba je charakterizována touhou vybavit svůj dům, vytvořit útulnou atmosféru, vyjadřovat individualitu prostřednictvím dekorace interiéru. V dnešní době existuje mnoho možností pro zakrytí stěn, ale nejoblíbenější jsou tapety. V tomto článku se podíváme na specifika maloobchodních tapet.

Chcete-li otevřít prodejnu tapety, musíte nejdříve zaregistrovat jako IP nebo LLC, najít si pokoj, zakoupit pokladnu. Pro registraci zvolte kód OKVED 52.48.31, maloobchod s chemikáliemi pro domácnost, syntetické čisticí prostředky, tapety a podlahové krytiny.

Zpravidla se tapetny nacházejí v blízkosti jiných obchodů pro výstavbu a opravy, například obchod s dveřmi, podlahovými krytinami, barvami apod. Povinnou podmínkou je dostupnost pohodlného parkování. Je dobré, jestli je v blízkosti zastávka veřejné dopravy. Čím je snadnější dosáhnout obchodu, tím více zákazníků.

Počet zaměstnanců závisí na tom, jak velký je obchod, který chcete otevřít. Nejméně - je pokladní a prodeje, který by měl znát škálu produktů, umístění produktu v oknech, aby pochopili výrobci a mít alespoň velmi obecnou představu o interiéru, ten pravý okamžik dát zákazníkovi dobrou radu.

Velmi důležitým bodem je výběr velkoobchodního dodavatele. Mnoho z nich je ve velkém městě, ale ne všichni mají v pořádku dokumenty, takže pokud je vaším cílem transparentní účetnictví, pak určete, s kým máte co do činění. Na začátku spolupráce vám manažer nabídne ceník s nejvyššími cenami. V budoucnu, pokud vaše firma začíná běžně, dostanete slevy. Čím více se úspěšně obchodujete, tím levnější si vezmete zboží na velkoobchodní bázi. Někteří podnikatelé doporučují uplácení manažerů velkoobchodů, aby okamžitě poskytovali slevy, ale zdá se nám, že tato rada by neměla být používána vždy a všude.

Teď mluvme o formování sortimentu zboží. Musíte si vybrat, jaké tapety budete nakupovat. Můžete se zeptat velkoobchodního prodejce, který produkt je nejlepší teď, nebo se spoléhat na váš vkus a intuici. A oba nemusí fungovat, a podle vašeho názoru tapety zůstanou na stolech krásné role. Ideální volba - nabídnout kupujícímu na první pohled opravdu široký sortiment, studovat poptávku, a pak už koupit správný produkt na základě. Praxe ukazuje, že pro nákup 500 druhů tapety bude vyžadovat zhruba 2 miliony rublů, a plocha obchodu by měla být nejméně 200 metrů čtverečních. metrů. Pokud nemáte takové rozsáhlé území a prostředky, pak se stále snažíte nabídnout maximální rozmanitost poměru ceny a druhů.

Některé tapety nenavrhují co největší nákup od velkoobchodu, ale místo toho nabízejí návštěvníkům objednávku v katalogu. S touto formou práce můžete čelit řadě potíží. Za prvé, kupující, který se rozhodl koupit tapetu, to chtěl udělat okamžitě a je velice zklamán, když zjistil, že produkt, který má rád, není k dispozici a je třeba objednat a přijít znovu. Ještě více ho čeká zklamání, pokud mu nemůžete přinést tapetu, protože prostě není na skladě. V této situaci nejenže ztratíte klienta, ale získáte také osobu, která negativně reaguje na váš obchod. Navíc zákazníci často odmítají objednávku, protože nacházejí něco vhodnějšího a zajímavějšího jinde. Další nedostatek práce v katalogu - ztráta slev od dodavatele, protože čím více zakoupíte, tím levnější dáte zboží.

Nejpopulárnější typ tapety v naší zemi je papírová tapeta. Jsou levná, snadno se lepí, vhodné pro všechny povrchy. Jejich nedostatkem je křehkost a neschopnost pracovat v mokrých místnostech, ale některé typy papírových tapet jsou určeny pro ošetření vodoodpudivou směsí. Papírová tapeta překvapí různými barvami a strukturami. Jsou hladké, strukturální, vyražené. Opět přicházejí do tapet módních fotografií.

Vinylové tapety se objevily na výlohách ne tak dávno, ale rychle vzbudily zájem spotřebitele. Na spodní vrstvě papíru se aplikuje polyvinyl, který je nahoře zakrytý vzorem nebo reliéfem. Pokud jsou hedvábné nitě přidány k horní vrstvě vinylů, pak se tato tapeta nazývá hedvábnou obrazovkou. Tam jsou také pěnové, těžké a ploché vinylové tapety. Vinylová tapeta je hustší a odolnější než papír. Nespaří na slunci, jsou odolné vůči vlhkosti, to znamená, že mohou být použity v kuchyni av koupelně. Tyto tapety jsou dražší než papír, práce s nimi je obtížnější.

Další typ cenné tapety - textilní. Mají vícevrstvou strukturu: bavlna, viskóza, lněná vlákna, smíšené nitě nebo velurová vlákna jsou aplikována na papírovou základnu. Tapety velour mají sametový povrch. Textilní tapety označují obtížné hoření, mají baktericidní vlastnosti (prádlo), zadržují teplo, absorbují hluk. Vlastnosti struktury textilních tapet jsou takové, že v lepené formě představují spojitý povrch tkaniny, klouby jsou nepostřehnutelné.

Netkané tapety mají dvě vrstvy. Dno - je to netkaný, celulózový materiál připomínající papír. Horní vrstva je vyrobena z polymerového povlaku.

Steklooboi - nový produkt pro ruský trh. Jsou tkané ze speciálního skleněného materiálu. Představují husté plátno s různými vzory. Jedná se o drahý druh tapety, což je šetrný k životnímu prostředí povlak, který nezpůsobuje alergie, které mají vysokou odolnost proti vodě a požární bezpečnost. Steklooboi úspěšně skrývají malé trhliny, švy a spoje a obracejí stěny do dokonale plochého strukturovaného povrchu.

Také existují jutové tapety, korkové tapety, kovové tapety, tapety na bázi srbštiny, na bázi dřevěné dýhy, kobercové tapety, lincrust, tekuté tapety. Posledním druhem je prášek zředěný lakem na bázi vody aplikovaný na betonové nebo sádrokartonové povrchy.

Stropní tapeta je nestandardní řešení stropního dekorace. Jedná se o hustou dvouvrstvou tapetu se vzorem nebo embosováním. Jsou na papírovém nebo syntetickém podkladu.

Kromě tapety v obchodě mohou prodávat i tapety lepidla, štětce, válečky, tapety bordyudy, samolepky na zeď a vzorníky, takže kupující bylo vhodné koupit vše na jednom místě, které potřebujete k dekoraci stěn.

Funkcí prodeje tapety je to, že zákazníci, kteří dokončili opravy, se vrátí za novou tapetu nejlépe za pár let. Příležitosti pracovat v malé oblasti a neuspějí. Tapetářský obchod by měl být známý na velkém území, což znamená, že se musíte vážně zabývat reklamou. Požádejte prodejce o to, aby se zeptali zákazníků, kde se dozvěděli o obchodě. To je nejlepší způsob, jak sledovat efektivitu reklam.

Zvažte nejpopulárnější způsob, jak propagovat obchod. Můžete vytisknout propagační letáky, mluvit o široké škále, nízké ceny, umístit plán cesty a začít obcházet vícepodlažní domy a ponechat letáky v poštovních schránkách. Zkušenost jednoho obchodního domu v Moskvě ukázala, že tento typ reklamy je mimořádně neúčinný. Lidé prostě vyhodí listy, aniž by je četli, a ve skutečnosti jejich distribuce přináší spousty problémů. Je lepší věnovat pozornost bulletinovým deskám a tisknout chytlavé letáky, na kterých bude vypadat vzhled osoby, která hledá tapety. Distribuce reklamy na ulici také nemusí poskytnout požadovaný výsledek, protože se tato intruzivní cesta snaží inzerovat na příliš mnoho organizací. Cestující - buď ignorujte distributora, nebo si vzít letáky a dopravte je do nejbližší urny.

Umístění reklamy na billboardy a striže je účinné, pokud si to může podnikatel dovolit. Pronájmy štítů na přeplněných místech ve velkých městech stojí asi 30 tisíc rublů. V hlavním městě - mnohem dražší.

Každý moderní tapetář potřebuje webové stránky. Za prvé, je to skvělý způsob, jak inzerovat, za druhé, můžete tam umístit katalog výrobků, za třetí, můžete obchodovat prostřednictvím webu. Pro vytvoření webové stránky je lepší kontaktovat profesionály, bude to stát 20-30 tisíc rublů. Dokonce i v případě, že místo získal neobyčejně pohodlné a krásné o tom nikdo nebude vědět, dokud není na horní řádky vyhledávačů, které budou buď muset umístit placené reklamy, nebo se SEO propagace. Poslední, i pro vás, může být odborníky. Budete schopni sledovat, kolik lidí denně jde na vaše stránky a z jakých zdrojů se navigují.

Kromě outdoorové reklamy a propagace na internetu můžete doporučit, abyste informace o obchodu uložili do různých adresářů zboží a služeb.

Chcete-li otevřít sklad o ploše 50 metrů čtverečních, bude muset utrácet asi 1,5 milionu rublů. Z těchto 300 000 půjde na kosmetické opravy, regály a evidence dokumentů a zbytek - na nákup zboží. Prodejci si na tapety zvýší z 80 na 120 procent. S takovou známkou není obtížné pravidelně prodávat, aby se uvolnil prostor na regálech, aby se aktualizoval sortiment. Doba návratnosti závisí na pohodlí umístění a úspěšnosti reklamy, může trvat od šesti měsíců do roku.
Není nutné otevřít od začátku tapetový obchod, je možné si koupit hotovou, již populární firmu. Cena obchodu začíná od 1,5 milionu rublů. Deklarovaný měsíční příjem je ze 100 000 rublů.

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Obchodní fórum

Tapetárna.

Link24 01 listopad 2010

lehiy13 01 listopad 2010

DoOBER 02 listopad 2010

lehiy13 02 listopad 2010

Megion 02.11.2010

25am 17.září 2010

25amsi 23 listopad 2010

Guest_contepartiro_ * 27 listopad 2010

Lucky Jack 04 prosinec 2010

Co se týče tvorby cen. je nutné logicky vycházet z toho, že je lepší získat malý zisk na větším obratu, zatímco velké marže jsou nízké.

Tak, jak říkat - získávat tři ruble a pluh od rána do noci, nebo ne přiměje, aby si je získali za jeden prodej.
Zjevně amatér.

absurdní 04 prosinec 2010

Tak, jak říkat - získávat tři ruble a pluh od rána do noci, nebo ne přiměje, aby si je získali za jeden prodej.
Zjevně amatér.

Malý zisk je znamením stability, velká jednorázová marže je náhodné štěstí.
Jak říkají - lepší pták ve vaší ruce než dudlík. jeřáb na obloze.

Guest_shilin24_ * 14 prosinec 2010

Pahan0212 20. prosince 2010

Guest_altezza41_ * 30. září 2011

domsador 25 říj 2011

50%. Zkoušel jsem různé reklamy, ale peníze na vítr, pomáhá pouze místu, které dává měsíc až 10 novým návštěvníkům (to je odhad), kolik z nich koupilo zboží, které neznám. S místem je velmi obtížné, protože propagace místa vyžaduje spoustu času a peněz, ale doufám, že to bude práce pro budoucnost.
Nedaleko v okruhu 1 km jsou 4 soutěžící, jejich rozpětí (podle mého uvažování) 60-100% návštěvníků byly mnohem jsou také plus pro ně jsou spojeny obchody opravy a výstavba (instalatérské práce, malování, Mabel, koberce, atd..) Jeden z těchto závodníků je Old Khottabych. V tomto případě mnozí zákazníci pohrdají takové obchody jako moje a záměrně koupí stejnou tapetu v Starik Khottabyche (i když jsou dražší).

domsador 02 listopad 2011

vladislav13 15 listopadu 2011

SERG_SEVER 17. 11. 2011

FrayZy 17. listopadu 2011

musíte pochopit, že tapetář nepatří do kategorie obchodů s pohodlím. a za tapetu nebude jít. takže umístění oblastí by mělo být s dobrým přístupem do auta a prostorným parkovištěm

Kousek od domu se nachází tapetárna, další trh (5 minut chůze). Takže zde mnozí raději jdou do obchodu, protože existuje dobrá volba. Tato oblast je někde kolem 60 čtverečních metrů, bez počítání skladů. A ačkoli trh s tapety je levnější, ale existuje mnoho malých obchodů s tapety, rozsah je opakován, menší výběr drahých položek. A pokud najdu něco v obchodě u mého domu, proč bych měl jít někam jinam? Některá babička, která si myslí, že je každý penny, bude vypadat levněji a člověk, který je drahý svou dobu, okamžitě koupí to, co má rád.

domsador 18 listopad 2011

Benny 26 srp 2012

Autor: korney88 dne 13. červen 2013

Guest_FotoJaluzi_ * 03 Srp 2013

pracujeme jako IP, v malém městě objednáváme tapetu 500 km od města, dodává dodavatel. existují konkurenti, ale výběr tapet je tak široký, že v tomto obchodě bude mít zájem někdo a správně si vybere sortiment - ten "na koni".
Chtěl bych vědět o užších oblastech, někdo se vyvíjí, například tapety na objednávku, další cool téma vypadá, že je s fotokopkami, ale to je určitě více na téma fotografických služeb. ale pořád. a také 3 D tapety a kapaliny se objevily na trhu.


Pokud považujeme malé město, pak nejoptimálnějším řešením je tapeta. Všechny ostatní z důvodu poměrně vysokých cen budou obtížné prodat.
Jsem výrobce foto uzávěrů. Můžeme se dohodnout například na spolupráci s prodejci a v budoucnu, pokud chcete, můžete již tuto technologii koupit.

Vyacheslav03 20. října 2013

Dobrý den. Rád bych věděl svůj názor a slyšel jsem rady ohledně otevření obchodu s tapetami a doplňky (lepidlo, basoreliefový foamopularit, případně sokl a římsy). Kdo čelil tomuto zboží, může někdo navrhnout. Zvláště o dodatečných poplatcích za tuto kategorii zboží, o vybavení atd. Díky předem. P.S. Pokud se někdo má něco dozvědět o zdrojích informací o cenové politice nákupu.

Ahoj všichni! V oblasti obchodu tapety, které se zabývají od roku 1998 a nikdy jsem ho litovala, že byla finanční krize a hospodářské soutěže, „boj o místo pod sluncem.“ Za sebe jsem došel k závěru důležitý obchod s tapety, vždy zachovat rozsah, ceny jsou nižší než u konkurence (můžete držet na úrovni, pak vábení slevy), a radu prodejce, ne svou špatnou náladu informovat kupující o obchod se dramaticky ovlivněny.

A dokonce i v této oblasti určitě potřebujete obchodní sál + skladiště, kombinujete tak, jak se to dělá v mnoha nákupních centrech (tapety leží na schránce a vezměte ji), poradci nebudou čekat.

K dispozici je vitrína s tapetami a distribuce na stojanech s výhledem (jednoduchá s jednoduchou, duplexní s duplexem, akrylát s akrylovým, atd.).

A dokonce se podívejte, jaké druhy tapety (jednoduché nebo vinylové, netkané atd.) Jsou obchodovány v jiných obchodech.

Mám rád důraz, který dělám z 80. až 300. let, protože v našem městě je několik supermarketů a obchodují většinou s metrovou tapetou. Co jiní nemají, máte.

Hodně štěstí a úspěch v podnikání.

Guest_AzzyFH_ * 15. června 2015

Dobrý čas všichni! Chci otevřít malý obchod 17 metrů čtverečních pro prodej souvisejících výrobků na tapetu. Plánuji vedle sebe tapetářský obchod. U nich je sortiment příslušenství. Soudruhu. prakticky ne (pár druhů lepidla). Proto se nechci prolínat s jejich sortimentem. Co byste rád nevystavoval právě kvůli nulové poptávce? V zásadě, a tak je místo dost malé, bude také částečně sklad.