Myšlenka podnikání: jak otevřít své místo vydání objednávek

Bod vydávání zakázek je relativně novou a vysoce požadovanou službou. Vzhledem k rostoucí popularitě nákupů v internetových obchodech také vzrůstají vyhlídky na tento směr. K dosažení úspěchu vám pomůže správná organizace obchodu.

Než začneme

Zkontrolujte poptávku po této službě ve vaší lokalitě. Obyvatelé velkých měst mají možnost zvolit způsob doručení koupený prostřednictvím internetu, protože mají k dispozici řadu dopravních firem. Malé společnosti tyto společnosti obcházejí, neboť organizace místa s nízkým počtem obyvatel a potenciálními zákazníky není prostě rentabilní. Ale malé městečko se může stát pro začátečníky chytrý začátek, protože jeho obyvatelé musí cestovat na dlouhé vzdálenosti, aby obdrželi svou objednávku.

Hlavní rizika

Jste spojeni s materiální zodpovědností za dodání zboží neporušenou a nedotčenou. Nedostatek účetního systému, nečestnost zaměstnanců se stávají vážnou překážkou rozvoje. Práce zaměstnanců, speciální programy, organizace činností - všechno by mělo fungovat jasně a bez nejmenšího upnutí. Laxita a bezvadná organizace povedou k finanční ztrátě a zničení pověsti.

Místo:

Kancelář v centru je nejlepší volbou, ale náklady na pronájem začínajícího podnikatele mohou být nepřístupné. Alternativy mohou být oblasti v určité vzdálenosti od centra. Hlavním kritériem je pohodlné dopravní spojení a přítomnost nedalekého parkoviště nebo parkoviště, protože mnoho zákazníků přijde na své vlastní vozy. Blízkost zastávek veřejné dopravy je důležitá.

Nepotřebujete zvláštní komfort a drahou výzdobu interiéru. Díky tomu získáte vyšší šance pronajmout pokoj v nejbližší blízkosti centra za nízkou cenu. Existuje názor, že pokud je to nutné, klient je připraven jít na svůj pozemek dokonce i na okraj města. Ale to je velká chyba. Je velmi důležité najít bod, který je stejně vzdálen od všech částí města. Vaši zákazníci by měli být pohodlní, aby se dostali do problému, což dramaticky zvyšuje počet objednávek. Pokud máte v úmyslu nabízet kurýrní doručovací službu, takové uspořádání ušetří na přepravních nákladech.

 • 1. poschodí.
 • Přítomnost koupelny pro zaměstnance.
 • Vytápění a moderní větrání jsou důležité pro správné skladování.

Zařízení

Vybavení místa velkých kapitálových investic nevyžaduje. Potřebujete jednoduché, ale robustní skladové zásobníky a balík dodávek balíků. Pokud máte známého mistra, náklady na jejich výrobu budou stát zhruba 20 000-25 000 rublů.

Zaměstnanci

Aby bylo zajištěno bezproblémové fungování jednoho malého bodu vydání, je třeba najmout dva operátory, kteří budou pracovat na směnách av případě nemoci se navzájem vyměňují. V první fázi je lepší najmout muže, i když ženy jsou také vynikající při výkonu povinností provozovatele. Znamená to, že u zboží existuje určitý podíl celkového nákladu. Pokud pracujete s ženami, budete muset najmout další nakladač. Při vytváření podniku je velmi důležité minimalizovat výdaje, včetně mezd.

Dokumenty a licence

Registrace začíná registračním řízením podnikatelského subjektu. Preferovaná forma je IP, je vhodná pro vaši firmu a je navržena s minimálními náklady. Vyberte OKPD 47.91, pokrývá širokou škálu služeb: maloobchodní poštou nebo prostřednictvím internetu. V průměru je státní poplatek 10 000 rublů. Ale v závislosti na specifikách konkrétního regionu může být nutné vydat další dokumenty. Je lepší odložit registraci a získat potřebná povolení asi 20 000 rublů.

Marketing

Farebná značka, reklama v místních médiích a reklamách přinese do vaší společnosti určitý počet klientů, ale internet bude nejúčinnějším nástrojem. Vytvořte kvalitní web. Budete spolupracovat s online obchody a získáte přístup k jejich katalogům. Nabízíte své služby, budete moci zákazníkům propagovat zboží vašich partnerů. Schopnost kupovat maximální množství věcí s minimálním časem a okamžitě doručovat za zvýhodněných podmínek přiláká mnoho. Pro vás je výhoda zřejmá.

Souhrn

Bod vydávání příkazů - velmi slibný směr, protože každý den více lidí raději nakupuje zboží přes internet. Zisk přímo závisí na počtu objednávek a organizaci práce. Je velmi obtížné předvídat návratnost odměny, protože vaše výdělky činí 1-1,5% hodnoty objednávky. Vše závisí na vaší schopnosti přilákat a udržet zákazníky.

Jak otevřít bod vydání internetových objednávek. Pokyny krok za krokem

Související články

Moderní formát obchodu je pohodlná a rychlá registrace všech nákupů přes internet. Kupující a prodávající se mohou rozhodnout, jak doručit a obdržet zboží. Jedna z nejpopulárnějších možností - problémové body. Neuvěřitelně lukrativní obchodní myšlenka se může stát hlavním zdrojem stabilního zisku, je třeba pouze pochopit jeho nuance při jeho realizaci. Chcete vědět, proč potřebujete otevřít bod vydávání objednávek? Všechny odpovědi jsou v našem článku.

Jak otevřít bod vydání internetových objednávek. Pokyny krok za krokem

Body vydání příkazů jsou skvělým způsobem, jak uspořádat malou (obvykle omezenou na jedno město nebo region), ale velmi stabilní podnikání. Chceš zkusit? Poté je třeba nejprve rozhodnout, které internetové obchody se stanou vaším hlavním partnerem.

Volba je neuvěřitelně skvělá, ale není zaměřena na popularitu konkrétní internetové stránky na webu, ale na významu produktů, které nabízí ve vaší lokalitě. Zde jsou některé prakticky vyspělé varianty směrů komodit, z nichž má smysl začít rozvíjet vlastní podnikání:

 • dámské a dětské oděvy;
 • vývoj zboží a hraček pro děti;
 • kosmetika populárních značek, upřednostňuje síťový způsob distribuce;
 • elektroniky a zboží pro vyšívání.

Chcete-li pochopit, jak může být prospěšná spolupráce a zda je vůbec možné, je nejprve nutné seznámit se s podmínkami na webu samotného obchodu.

Nezapomeňte na příležitost věnovat více času podnikání, předáním některých rutinních funkcí outsourcingu.

Krok 1. Posouzení hlavních rizik

Mezi hlavní rizika tohoto projektu patří:

 • finanční ztráty z důvodu nesprávné organizace dodání, účetnictví a skladování zboží;
 • problémy s kontrolními subjekty v důsledku nedostatečně kompetentního finančního a účetního řízení;
 • ztráta pověsti z důvodu porušení podmínek poskytování služeb zákazníkům;
 • vysokou konkurenci s dopravními společnostmi, proti nimž lze bojovat pouze organizováním široké a pohodlné sítě bodů s maximálním množstvím bonusů.

Krok 2. Provedení dokumentů

Při registraci jako předmětu podnikatelské činnosti je nejlepší vybrat nejpopulárnější a nejjednodušší volbu - IP. Trvalo to jen minimální čas a peníze. Při výběru OKPD je nejlepší zaměřit se na odstavec 47.91, nejlépe odráží specifika vašich činností.

V závislosti na souboru dodatečných dokumentů požadovaných ve vašem regionu může trvat až 20 tisíc rublů, aby se zaregistrovali a zaplatili státní poplatek.

Činnosti jsou zdaněny na zjednodušeném daňovém systému. Navíc bude nutné otevřít bankovní účet platebního agenta a zakoupit pokladnu pro přesné účtování a vykazování.

Krok 3. Vyberte umístění a umístění

Chcete-li zachránit pronájem kanceláře, stojí za to se soustředit na nalezení správné volby v odlehlých oblastech města, ale mít dobrou dopravní dostupnost do okresů města. V počáteční fázi stačí 20-25 metrů čtverečních uspořádat pracoviště a sklad, protože parcely nebudou s vámi dlouho drženy.

Bohatá povrchová úprava - zbytečný přebytek, dostatečný na to, aby byl pokoj čistý a pohodlný, s výhodou umístěný v 1. patře, vytápěný, vybavený koupelnou a kvalitní větráním.

Krok 4. Technologie a internet

Pokud jde o vybavení prostor, pak nebudete mít příliš velké náklady. Vše, co je potřeba: regály pro návrh skladového prostoru a stojan pro obsluhu, vydávání balíků zákazníkům. Musíte si ze zařízení koupit počítač nebo notebook, stejně jako pokladnu, která splňuje minimální požadavky.

Samozřejmě, jakmile budete pracovat přímo s online obchody, budete potřebovat stabilní cestu k globální síti. Je nejspolehlivější používání optického spojení operátora, který poskytuje širokou škálu tarifů a nepřetržitou technickou podporu.

Pokud je to požadováno, můžete nainstalovat v místě CCTV kamery pro bezpečnost a kontrolu zaměstnanců, systém může být připojen k panelu soukromého zabezpečení.

Krok. 5 Nábor

Aby se zabránilo riziku výpadků a selhání práce, je užitečné stanovit dvě pozice operátora s plánem řazení. Pokud máte dodat nadrozměrné nebo těžké zboží, vyberte muže silnější, jinak budete muset zaplatit za práci nakladače.

Vaši zaměstnanci by měli být přátelští a slušní. Po zorganizování místa vydání objednávek pro konkrétní internetový obchod, v očích zákazníků se stanete částí konkrétní značky, společnosti. Vaše pověst přímo ovlivňuje postoj zákazníků k samotnému obchodu.

Jak otevřít bod doručení objednávky Ozone.ru

Ozone.ru je jedním z největších internetových obchodů působících v Rusku a v blízkém zahraničí. 18 let práce na trhu, více než 1,2 milionu návštěvníků a více než 4 miliony zboží. Začněte spolupráci s firmou Ozone.ru tím, že otevřete místo pro vystavení objednávky, budete potřebovat:

 • mít osvědčení o registraci jako právnická osoba nebo individuální podnikatel;
 • pronajmout pohodlný pokoj v přístupné části města s každodenním pracovním rozvrhem nejméně 19 hodin, včetně víkendů;
 • zakoupit a zaregistrovat pokladnu;
 • organizovat stabilní přístup k internetu a podmínky pro volání klientů;
 • umožňují vrácení neoprávněných pozemků a vybírání zisků.

Může vám být odmítnuto, pokud je problémem:

 • není na první lince nebo daleko od zastávek veřejné dopravy;
 • méně než 10 metrů čtverečních;
 • není vybavena systémem poplachového a přístupového systému proti vloupání;
 • dobře větrané;
 • nemá vybavení a potřebné vybavení, stejně jako místa pro zákazníka ke kontrole obsahu objednávky.

CRM systém pro online obchod od Business.Ru má schopnost integrovat se s doručovacími službami, které vám umožní sledovat stav objednávek zaslaných podle čísla stopy. A otevřený API a naši odborníci vám pomohou vytvořit výměnu s doručovacími službami, s nimiž váš internetový obchod funguje.
Prohlédněte si plnou funkcionalitu programu zdarma! >>>

Jak otevřít položku objednávky Wildberries

Wildberries je jedním z největších hráčů na internetovém trhu. Milion návštěvníků a 120 tisíc objednávek denně, více než 15 milionů položek k objednávce.

Zvláštní pokyny pro osoby, které chtějí zorganizovat místo dodání zboží z managementu obchodů s firmou Wildberries, nestanoví. Seznam hlavních požadavků pro partnery však označuje povinnou registraci jako právnickou osobu nebo IP.

Obchod se obecně zaměřuje na výhody vzájemně prospěšné spolupráce, aktivně propaguje myšlenku distribuce sítě zastoupení a rozšiřování zákaznické základny velkoobchodníků. Ve Fóru obchodů jsou ti, kteří chtějí spolupracovat, nabízeni osobní jednání o podmínkách s vedením.

Chcete otevřít prodejní místo tohoto zboží? Doporučujeme vám, abyste se obrátili na odborníka na kontrolu kvality zákaznického servisu společnosti Wildberries a diskutovali o jednotlivých podmínkách spolupráce.

Jak otevřít bod vydání "Lamoda"

Asi 2 miliony produktů, tisíc značek, rychlá dodávka a jedinečná služba: "měřit, vybrat, zaplatit později." Oblíbenost internetového obchodu "Lamoda" je dána nejen skutečností, že zahraniční experti založili a rozvinuli projekt, ale také, že obchod je zcela autonomní. Jak otevřít místo dodání zboží od společnosti "Lamoda"? Na oficiálních webových stránkách takové informace nenajdete.

Velký seznam volných pracovních míst a seznam provozních výdejních středisek spolu s doručením kurýrů zpochybňují relevanci myšlenky spolupráce. Ale pokud chcete vědět jistě, pokud možno, kontaktujte vedení. Za prvé získáte informace z první ruky a diskutujte o jednotlivých podmínkách, a za druhé, budete schopni vidět přesně povahu společnosti orientovanou na klienta a efektivitu formátu B2B, který prohlásil.

Jak otevřít bod vydání "Aliexpress"

Otázka uspořádání místa vydání zboží objednaného na jednom z největších světových internetových stránek "Alyexpress" byla projednána na portálu "Alyekspress pro profesionály". Vzhledem k systému doručování příjemci, který z větší části využívá čínské internetové obchody, vypadá organizace organizací vydávání bodů, mírně a nevhodně.

Odborníci portálu odpovídají na následující otázky: "AliExpress je čínská společnost a je nepravděpodobné, že by to pro ně bylo zajímavé, osoba na webu píše jeho adresu a poštovní index. Potřebujete otevřít poštu, ale nedostanete to - to je území státu. " A přesto je třeba poznamenat, že v Rusku stále existuje taková věc. Nachází se v Moskvě.

Jak otevřít problémový bod Labyrint

Jeden z nejoblíbenějších a největších internetových obchodů, specializující se na knižní výrobu a kancelář, je "Labyrint". Obrovská škála knih, možnost předobjednávky nebo sdílení, vhodný partnerský program, který je určen nejen pro spolupráci s právnickými osobami, ale také s jednotlivci...

A ani slovo o organizaci problémových bodů. A to všechno proto, že firma má širokou síť partnerů po celé zemi, a dobře organizovaný systém kurýrní dostavki.K stejné v téměř každém větším městě v „labyrintu“ má své vlastní body self-dodání zboží, což výrazně snižuje šance na získání individuální podmínky spolupráce s úložišti.

V systému CRM pro internetový obchod od firmy Business.Ru zavedli rozsáhlé možnosti pro práci s vlastními kurýry. Můžete vytvořit seznam objednávek pro doručení do určité oblasti pro kurýr v několika kliknutích a vytisknout list trasy.
Prohlédněte si plnou funkcionalitu programu zdarma! >>>

Jak otevřít položku objednávky Faberlic

Na rozdíl od většiny síťových společností, které prodávají kosmetiku svých vlastních značek, společnost "Faberlic" se nezaměřuje pouze na soukromé distributory. Správa svého vlastního dodávek zboží "Faberlic" však může být daleko pro všechny. K tomu je třeba být "v systému".

To znamená, že musíte být běžným distributorem této kosmetiky ve stavu soukromé osoby. Povolení k organizaci HTP obdržíte, pouze pokud:

 • objem prodejů vaší skupiny nebude menší než 600 bodů;
 • budete registrováni jako IP nebo získáte povolení od nadřízeného učitele;
 • odstranit kancelář v místě s dobrým provozem (ale ne v obchodním centru, a nikoli v bytě);
 • prostor vaší kanceláře bude více než 10 metrů čtverečních.

Jak otevřít položku objednávky pro více prodejen

Při plánování vzájemné spolupráce několika obchodů, aby bylo možné otevřít společné místo dodání zboží, je třeba poznamenat, že:

 1. Jelikož jsou přímými konkurenty, některé společnosti mohou odmítnout partnerství, protože viděly seznam předpokládaných "sousedů". Budete muset vybrat obchody tak, aby nedocházelo ke střetu zájmů.
 2. Poté, co jsme se dohodli na spolupráci s nárokovaným personálem, bude nutné pečlivě prozkoumat všechny požadavky každého obchodu. Buďte připraveni, aby se některé z nich navzájem odporovaly.
 3. Pokud se snažíme splnit všechny požadavky, stojí za to brát v úvahu maximální ukazatele, jinak. Díky rozšíření vašeho podnikání můžete čelit vážným překážkám a odmítnutí další spolupráce.
 4. Nejlepší je v tomto případě řešit organizační záležitosti přímo s manažery nebo vedoucími specialisty v obchodech, pouze v jednotlivých jednáních můžete najít kompromisní řešení problémů, které nastanou.

Otevření místa vydání příkazů v rámci franšízy

Franchising je velmi běžná praxe nejen v zahraničí, ale také v Rusku. Je to prospěšné jak pro ty, kteří pracují pro franšízu, tak pro ty, kteří používají svou značku. První dostane příležitost pro rychlý a úspěšný start, druhý - příliv nových zákazníků a rozšíření obchodní geografie.

Výhody používání franšízy zahrnují:

 • příležitost nejen vidět produkt, o který se zajímá obraz, ale také se ho dotýkat, měřit a vyhodnocovat, což snižuje procento výnosů;
 • jednoduchost a účinnost registrace výměny a vrácení zboží, které se nezhoduje se zákazníkem, což pozitivně ovlivňuje pověst společnosti;
 • snížení nákladů na dodání zboží příjemci.

Pokud jde o mínusy, nejsou tolik. Možná, pouze potřeba dodatečných nákladů na dodávku zboží do bodu, který je snadno pokryt vysokou úrovní poptávky po zboží. Aktivně využijte výhod franšízy takových slavných značek jako jsou Boxberry, CDEC, PickPoint a maxima-express.

Je výhodné otevřít místo vydání objednávek

Chcete otevřít bod vydávání objednávek - jaký příjem vám tento podnik přinese a měl byste začít vůbec? Zkušenost mnoha úspěšných podnikatelů, kteří jednou vsadili na tento projekt, naznačuje: stojí za to! Projekt lze považovat za úspěšný, pokud každý den vydává zboží 10 až 15 balíků v hodnotě 1 000 rublů.

Vzhledem k tomu, že procento převodu zboží kupujícímu je malé, jen asi 1,5-2%, doba návratnosti může být od 3 měsíců do jednoho a půl roku.

Přečtěte si články o online obchodu:

Nezapomeňte na příležitost věnovat více času podnikání, předáním některých rutinních funkcí outsourcingu.

Stále máte otázky ohledně tématu článku?

Zeptejte se odborníka:

Program pro online obchody

 • Obchodní a skladové účetnictví
 • Integrace s daňovými rejstříky
 • CRM, objednávky a nabídky
 • Tisk primárních dokumentů
 • Banka a pokladna, vzájemné dohody
 • Integrace s online obchody
 • Integrace s doručovacími službami
 • Integrace s IP telefonií
 • Distribuce e-mailů a SMS
 • KUDiR, daňové přiznání (USN)

Je výhodné otevřít místo vydání objednávek

Každý rok lidé stále více a více využívají internet, důvěřují mu stále více a více a nakupují více. V tomto článku pochopíme, jak výhodné je otevřít místo objednávání internetových obchodů.

Výdaje


Nebudeme hodně obtěžovat, je lepší okamžitě vypočítat fakta o výdajích, příjmech a uvidíme, jak je vše, co je podnikání obecně ziskové.

Takže řekněme, že nemáme žádné podnikání a chceme zorganizovat dodávkový bod pro některé Ozon, Wildberries nebo dokonce i Boxberry.

Náklady na otevření

1) Počítač, monitor, klávesnice, směrovač, telefon - 30.000r
2) 5 stojanů - 25 000 rub
3) Pokladna - 10 000 rub
4) Tiskárna - 4.000р
5) Dozorová kamera - 10.000r
6) Zrcadlová a montážní místnost - 1.500р
7) Nábytek - 10.000 rub
8) Vývěsní štít - 20.000р

Fixní náklady

1) Pronájem pronajmutí - v provincii přibližně 20.000р
2) Mzda pro 2 zaměstnance - 30 000 rublů
3) Internet - 500r
4) Světlo, topení, voda - 5.000р

Předpokládáme, že pro takovou firmu může být dostatek a jeden zaměstnanec, pak celkem: 40.500r

Máme tedy tři čísla: 110,500r - počáteční náklady, 55,500p nebo 40,500r trvalé náklady v závislosti na počtu zaměstnanců.

Výnos a zisk

Nyní vypočteme, jaký zisk můžeme získat z tohoto.

Boxberry

Boxberry je doručovací službou pro interventní obchody, která podnikatelům umožňuje otevřít své body vydání objednávek.

Platí 30r za objednávku plus 0,8% z platby.
S hodnotou 100.000r dostaneme 800r, což je 0,8% z přijetí platby. Řekněme, že v těchto stovkách bylo 50 objednávek, pak bude 50 * 30 1,500r. V důsledku toho ze 100 tisíc našich příjmů bude 2.300r.

Chcete-li dosáhnout nuly s alespoň jedním zaměstnancem, budeme potřebovat objednávky na 1 800 000 rublů a 900 objednávek. 14.400r je 0,8% platby a 27.000r je 30r za každou objednávku. 14.400 + 27.000 = 41.400r je náš příjem, který vám umožňuje platit stávající výdaje.

900 rozdělit na 31 a dostat 30 objednávek za den.

Na základě všech těchto výpočtů vzniká otázka. Je možné najít takové místo ve městě, v němž bude každý den přijímat objednávky 30 lidí? Záleží na počtu obyvatel města a na pohodlí místa vašeho problému.

Další nákupní a doručovací služby online

Můžete říct, že Boxberry nemá nejvýhodnější podmínky. Ok, další online obchody a doručovatelské služby zaplatí o něco víc. Přibližně 1% nebo 2%. Pro výpočty budeme brát maximálně 3% plateb a 50 rublů za vystavení objednávky, i když je třeba hledat takové podmínky...

Se stovkami tisíc rublů bude získáno kolem 5.500r. Chcete-li pasivně vydělat 20.000r, bude to trvat 1.100.000r a 550 objednávek měsíčně.

Kdo má prospěch z otevření PVZ?

Pokud již máte podnik, například malý sklad, který pracuje pro váš vlastní internetový obchod, pak bude výhodné otevřít ETA. Bude to dodatečný příjem vašeho podnikání.

Pokud v žádném případě nemáte žádnou práci, nedoporučujeme vám začít s otevřením ETA.

Jak získat maximální zisk?

V ideálním případě je nutné pronajmout jednu velkou místnost a vytvořit v ní ETA najednou pro několik doručovacích služeb a několik velkých obchůdek. Pouze v tomto případě budete moci dosáhnout dobrého zisku.

Přečtěte si také: Je výhodné otevřít přijímací středisko pro suché čističe?

Jak otevřít problémový bod

Takže milí čtenáři prostory pronajímá, všechny doklady, které obdržel, začne vyplňovat formuláře, volat všechny možné kurýrní službu a pak si uvědomit, my jsme nechtěli, proč, proč správce, aby zvážila naši kandidáta v každém městě je již desítky EOP, což je další? So musíme být něco lepšího, mnohem pohodlnější, cestoval po celou EOP do města, podívat se na situaci, pohodlí, počet podlaží, služeb (toaletního stolku ke kontrole elektrický, poličky), pracovní rozvrh, podívejme, kdo pracuje s, loga všude přítomen.
Nejčastěji v regionech PVZ jako pomocný podnik jde, zejména pro kurýrní služby, protože prostě není žádný objem.
A tak, kde se vydáváme na vydání:
Ozón je prostě jednoduché pravidlo, neexistuje žádná papírová byrokracie
Hermesová byrokracie, tisíc a jedna pomoc je potřeba, možná jsem tak šťastná.
Boxberry s nimi je těžký, zpětná vazba je téměř neexistující, telefonicky odeslán na místo a cyklus v přírodě (budu spokojen s přímým kontaktem s drogami)
Bezpečnostní vklad DPD, papíry vyplněné a na cestě
SPSR, pokud mají kanceláře již všechny kanály, SDEC povolení, seznam může pokračovat, pokud má někdo zájem o diskusi v komentářích, situace je velmi závislá na regionu do regionu a samozřejmě lidský faktor, na který se dostanete.

Dobrou podporou jsou fóra, sociální sítě jsou často větší objem

Načasování je všechno udělal na dlouhou dobu k vyplnění dotazníku, posílat dokumenty, příprava smlouvy je obvykle ne kratší než jeden měsíc, poslat svůj podpis, můžete odeslat, poslat marketingových materiálů, jste vstoupili na stránky, to vše opravdu protáhl na několik měsíců.
A tak si trochu uschne text, zředěný v číslech, samozřejmě každý má své vlastní výdaje, potřeby a představy o situaci, a tak zavolám své čísla.
Pronájem 30 + komunální + bezpečnost + internet = 40t.r za měsíc (myslím, že v průměru, v zimě samozřejmě s vyšším vytápěním vychází)
Daně, vedení účtu, účetnictví je stále asi 5 t.p. za měsíc
Z / P zaměstnanci, číslo zde se pohybuje od 0 do nekonečna
Pro kancelářské vybavení, dva počítače, notebook, tiskárnu, pokladnu okamžitě, 100+ pěšáků
Recepce nábytku, stoly, regály 100+
Při vystavení jedné objednávky obdržíte 30-50p + procento úroků z hotovosti.
Proč EOP představuje otevřený tento rostoucí trh, je lepší vstoupit, je nyní čím dál tím těžší je, že objem pošty Rusku, obchody v režimu offline bude i nadále pokračovat v tomto segmentu, pokud máte internetový obchod, ty jsou jeho plány na otevření bude zajímavé podívat se na vnitřní straně logistiky Na co psát ve třetí části, napište do komentářů

Jak otevřít místo objednávání online obchodů

K dnešnímu dni neexistují tolik důvodů, proč virtuální obchody ztrácejí na skutečných obchodech. Takže každý kupující chce držet věc v ruce před provedením nákupu, pokusit se o sebe, vyhodnotit jeho kvalitu nebo ujistit se, že funguje. Navíc v důsledku nedokonalých doručovacích služeb musí zboží zakoupené v síti čekat několik týdnů najednou.

Proto je otázka, jak otevřít bod vydání objednávek internetových obchodů, velmi naléhavá. Ve skutečnosti, tato služba nejen snižuje proces dodávání balíků až dva nebo tři dny, ale také umožňuje kupujícímu seznámit s výhodami a nevýhodami výrobku, aby se rozhodnutí o zaplacení nebo vrátit výrobek nesplňuje očekávání, aby byly všechny doklady potvrzující dohodu. Podnikatelé, podle pořadí, se zajímají o možnost vydělávat jednoduchý proces a zadávací řízení, jakož i vyhlídky na použití známých po celé zemi online nakupování značky propagovat své vlastní podnikání.

Vlastnosti podnikání

Při pohledu přes katalogy konkurenčních obchodní platformy, možná zjistíte, že ceny za stejné zboží, které se liší o více než několik desítek rublů. Proto v důsledku dodatečných výhod a doplňkových zákazník obdrží ne obchod, který prodává levněji, a ten, který je schopen nabídnout zákazníkům to nejlepší v dodací hodnota služeb v přiměřeném časovém rámci.

Za takových podmínek se zdá, že otevření bodu vydání objednávky je oprávněným řešením problému nejen pro prodejce, kteří na místě získávají svého pověřeného zástupce v zákaznických vztazích, ale také pro kupce, kteří mohou:

 1. Obdržíte zásilku jen pár minut poté, co dorazí;
 2. Zvolte nejvhodnější bod problému mezi těmi, kteří pracují ve městě;
 3. Počítat s provozními oznámeními o odeslání a příchodu objednávky;
 4. Zkontrolujte kvalitu a úplnost výrobku před platbou.
 5. Počítat s uskladněním zásilky v místě vydání během 7-14 dnů;
 6. Odhlásit se od několika položek zahrnutých ve složeném pořadí;
 7. Získejte potvrzení o zaplacení a značku v záručním listu.

Chcete-li porozumět nuancům práce místa vydání a zajistit zákaznický servis s maximální efektivitou, musí podnikatel jasně představit mechanismus podnikání.

Během provádění pracovního cyklu je třeba:

 • Získejte balík zásilky přímo v internetovém obchodě (pokud se nachází ve stejném městě) nebo v dopravní společnosti;
 • Rozbalte odesílání do samostatných příkazů a balí je;
 • Zadejte informace o objednávkách do databáze a odešlete oznámení příjemcům;
 • Odeslání zásilek zákazníkům osobně nebo prostřednictvím kurýra;
 • Obdržíte poplatek za zboží (v případě potřeby);
 • Přeneste peníze na účet prodávajícího;
 • Očekávejte v obchodě, abyste přenesli odměnu za služby zákazníkům.

Výhody franšízy

 • Podnikatel studuje nabídku franchisorů a vybírá nejzajímavější z nich;
 • Smlouva o franšíze se uzavírá s dodavatelem produktu;
 • S pomocí franchisora ​​podnikatel otevře místo vydání;
 • Mateřská společnost poskytuje školení pro zaměstnance nové služby;
 • Podnikatel obdrží reklamní materiály od franchisora, účastní se marketingových akcí a konzultuje s vedoucím manažerem v otázkách zajištění fungování místa vydání.

Je zřejmé, že takový způsob, jak otevřít místo vydávání příkazů, je jednodušší než vytvářet podnik samostatně. Podle požadavků franchisora ​​však kupující výrobku musí splňovat určité podmínky:

 1. Zaregistrujte FE;
 2. Vyberte pokoj s dostatkem prostoru;
 3. Instalujte pokladnu;
 4. Zajistěte prostor pro instalaci regálového kontejneru franšízy;
 5. Poskytovat zaměstnance pro zpracování těchto příkazů;
 6. Zajistěte instalaci vývěsní štítky s názvem příslušné značky.

Nejslavnějšími franchisery na ruském trhu jsou firmy Maxima-Express, Boxberry, Pick-Up, PickPoint, Hermes a Ozon.

Výběr cílů a hledání partnerů

Na druhou stranu podnikatel při určování rozsahu činností musí vzít v úvahu své vlastní zájmy a znalosti. Dostupnost kvalifikací a pracovních zkušeností v jakémkoli odvětví je důležitým argumentem v otázce, zda je výhodné otevřít místo vydání objednávek, neboť odborník bude schopen:

 • Odborně poradit klientům;
 • Volné pro navigaci v širokém sortimentu zboží;
 • Kvalifikujte kvalitu výrobku a identifikujte závady;
 • Je snadné najít společný jazyk se zaměstnanci specializovaných internetových obchodů.

Je zřejmé, že obliba určité obchodní platformy do jisté závislé na tom, co se prodává v internetovém obchodě rozsahu: 2018 nápadů lze rozdělit do několika hlavních oblastí, každý s desítkami firem různých velikostí pracujících. Hlavní hráči virtuálního obchodního trhu, kteří mají zájem o spolupráci s vydáním bodů, jsou uvedeni níže:

Otevřete místo objednávky online obchodu

Otevřete místo vydání objednávek online obchodů od začátku - myšlenka je lákavá vzhledem k rychlému rozvoji on-line obchodování. Dalším plusem podnikání je minimální investice. Ale je všechno tak hladké, ziskové nebo ne objev takové věci? V tomto se budeme zabývat později.

Realizovatelnost projektu

Celkový prodej internetových obchodů již dlouho překonal miliardy ukazatelů. Obchod prostřednictvím internetu se stal skvělou alternativou k nakupování v reálném čase, šetří čas, zjednodušuje vyhledávání potřebného zboží. Za to není těžké platit, problémy, obtíže vznikají ve fázi dodávání zboží uživateli. To se však nestává závažným problémem: proudy ženského a dětského oblečení, stejně jako další zboží se rychle pohybují po celé zemi.

Zde se zdá, že problémem je optimální řešení problému, a tedy i výnosné podnikání. Ale ne všechno je tak jednoduché, v praxi nemusí vydání příkazů být tak ziskové a úspěšné, jak bychom rádi.

Z hospodářského hlediska je to více než výnosná investice. Jeho otevření bude stát jen 150 000 až 200 000 rublů a finanční plán se bude skládat z několika linií:

 • pronájem pokoje od 20m 2 s měsíční cenou 15 000 rublů;
 • opravu - stačí provést dokončovací práce, osvěžit interiér je možné tematické plakáty, bannery a další atributy. To bude vyžadovat ne více než 30 000;
 • provádění internetu - 5000-7000;
 • nákup regálů pro skladování zboží, regálu, kde bude vydávání provedeny, židle, pokladny, všechno to bude stát více než 50.000;
 • vývěsní tabule - 20 000 - 50 000, je nutná pro přilákání pozornosti kupujících;
 • tvorba stránek - 20 000-50 000 rublů (mělo by to být jednoduché, ale kvalitativní z technického hlediska, stát se motorem podnikání).

Současné výdaje jsou také povzbudivé. Jedná se o platbu zaměstnanců, pokud existují, účty za veřejné služby a daně. Proto je ekonomické otevírání takového podniku velmi výhodné.

Drsná realita

Nyní byste měli zvážit, jak bude fungovat podnik ve světle reality. Okamžitě je třeba říci, že každý internetový obchod usiluje o optimalizaci výdajů, ale oslovuje klienty s zbožím s bezplatným doručením. To znamená, že nejsou připraveni věnovat impozantní částku za službu. Pro snížení nákladů využívají služby ruské pošty. Ačkoli to není rychlý způsob, jak doručit objednávku, je to velmi levné.

Internetový obchod, který se zaměřuje na aktivity v konkrétním regionu, má vlastní kurýrní službu nebo smlouvu s dopravci. Proto bude hlavním problémem nalezení partnerů. Spolupráce s počátečními obchodními platformami nepřinese vysoké procento kompenzací. Bude růst pouze v případě úspěšného spuštění online obchodu, což je problém tváří v tvář šílené konkurenci.

Dalším problémem - místo vydání má omezený rozsah. Jedná se o několik mikroregionů nebo malou část velkého města. Zde je zákazník snadněji využívat služby nejbližšího poštovního úřadu, než jít kamkoliv dostat objednávku. Proto je výhodnější otevřít bod v malé vesnici, kde vzdálenost nebude pro příjemce rozhodující.

Ve velkém městě je výhodnější pracovat na franchisu - stát se součástí již dobře rozvinuté sítě. To však bude vyžadovat dodatečné náklady, které mohou dosáhnout 100 000 rublů. Přesné údaje o tom, jak moc toto oprávnění není k dispozici, protože podnik je poměrně nový a nezískal širokou distribuci.

Vážně před organizátorem je otázka personálu. Zaměstnanec místa vydání musí být kompetentní a svědomitý. Totéž platí pro kurýra. Je nezbytné pro podporu podnikání. Doručení objednávky do domu - zvýšení hodnocení internetového obchodu, ale nikoliv fakt, že náklady budou uhrazeny partnerem. Proto je nutno předpokládat, že pořádání kurýrních doručování bude nerentabilní minimálně rok od zahájení činnosti.

Jednou z zajímavých možností je investování do coworking center a mini kanceláří. Přečtěte si, jak správně investovat a získat dobrý příjem.

Jak vidíte, jsou zde dost problémy. A to jsou jen základní, nemluvě o malých organizačních otázkách. Proto před otevřením bodu problému musíte pečlivě zvážit vše.

Obchodní registrace

Jaké dokumenty jsou potřebné k otevírání příkazů? Jedná se o standardní balíček požadovaný pro registraci IP v zjednodušeném daňovém systému. Postup je podrobně popsán na oficiálních stránkách daňových úřadů.

Otevírání, registraci lze zjednodušit kontaktováním specializovaných firem. Budou mít všechny problémy spojené s dokumentací na sebe. Tyto služby budou stát 5,000-10,000 rublů.

Chcete-li otevřít bod vydání, je nutné zvolit správný kód OKVED:

47.91 - "Maloobchodní služby poštou nebo na informační a komunikační síti internetu".

Související aktivity, příklady úspěšné realizace myšlenky

Chcete-li rozšířit klientské publikum, propagovat zboží online obchod, který je založen spolupráce na základě vydání místa, můžete otevřít showroom. To znamená, že kupující mohou vyzkoušet, dotýkat, poslouchat, hrát si zboží, které internetový obchod nabízí, což platí zejména pro oblečení.

Novým směrem je otevření postsat nebo základny. Objednávka je odebrána kupujícím, který po obdržení platby a přepravě zboží informuje kód skříňky. Takový podnik vyžaduje minimální investice až do výše 100 000 rublů. Existuje příklad úspěšné implementace myšlenky - PickPoint. Pracuje na ruském trhu vydávání objednávek internetových obchodů od roku 2010. Dnes má rozsáhlou síť zastoupení. Jedná se o pooperační a položky se zaměstnanci.

Jak otevřít místo vystavení objednávek

Stále častěji se jedná o vzdálený nákup zboží. Už není problém s internetem na objednávku zboží od prodávajícího na druhé straně světa a získání v co nejkratším čase. Někteří podnikatelé zavádějí systém nákupu prostřednictvím webu a někteří prodávají výhradně na internetu. To je výhodné pro uživatele, který bez opuštění domova potřebuje koupi, je vhodný pro podnikatele, protože může nabídnout své zboží velkému publiku. Ale ve fázi dodávky se mohou vyskytnout obtíže, protože prodávající společnost musí mít ve všech městech buď svou základnu nebo kurýrní službu.

Jedná se o velké náklady, zatímco bod vydávání zakázek na jeden sklad se stává ztrátovým podnikem a kurýři nejsou pro firmu tak výnosní. Velké organizace obsahují kurýry nebo body vydávání zakázek primárně pro služby, které přitahují velké množství zákazníků a umožňují pokrýt velké procento obyvatel.

Pro menší podnikatele se však takové organizační struktury stávají příliš velkým nákladovým prostředkem, a pokud si najmete kurýra ve městě práce a otevřete svůj obchod tam, nemůžete pracovat na jiných místech. Problém dodávky zboží z internetového obchodu je řešen dodáním dopravních společností, jejich cena však nesplňuje řadu zákazníků. Na základě všech těchto skutečností je možné optimalizovat práci celého systému tím, že ho zadáte jako zprostředkovatele s vlastním bodem vydání příkazů mnoha internetových obchodů.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Takový podnik může být bezpečně přiřazen malým podnikům. Nejprve se musíte zaregistrovat jako obchodní subjekt, kód (OKPD 2) 47.91 Služby maloobchodu poštou nebo informační a komunikační sítí Internet. Upřednostňovanou formou je individuální podnikatel, jelikož může být vydán méně času, a to bude trvat méně. Je třeba si uvědomit, že státní poplatek nepřesahuje 10 tisíc rublů, ale pro registraci všech dokladů a dokumentů může být požadováno až 20 osob. Po vyřešení právního problému můžete začít hledat pokoj.

Zde nejsou zapotřebí obrovské plochy, ačkoli je bod vydávání objednávek určitým druhem skladu. Optimální velikost místnosti je 15 m 2, to stačí pro obsluhu a pro všechny pozemky. Důsledkem je, že zboží nebude po dlouhou dobu zanedbávat, ale je to zpravidla během jednoho dne. Vnitřní uspořádání také nepatří k velké částce, protože vše, co potřebujete, je počítač s přístupem k internetu, pokladna a jednoduchý nábytek pro zaměstnance. Za 30 tisíc rublů můžete prostory plně vybavit. Bude to s exteriérem obtížnější, protože bod vydávání objednávek musí mít výrazné znamení a přitáhnout pozornost. To může vyžadovat dalších 20 tisíc.

Tak, pro 50 tisíc rublů, můžete získat dohodnuté místo pro vydávání příkazů, připraven k práci. Předpokladem je nejlépe hledat v centrálních oblastech města, protože to nebude vhodné pro všechny, aby šli na okraj města a osoba by měla nabídnout optimální podmínky pro vlastní dopravu. Mnozí zákazníci se obecně domnívají, že potřebují doručit zboží kuriérovi, ale jsou okamžitě vyloučeni při objednávání v internetovém obchodě, když zjistí, že taková možnost neexistuje. Ale ti, kteří si mohou vyzvednout vlastní zboží, chtějí to udělat s minimálním časem a úsilím. Vzhledem k umístění v centru, pronájem místnosti může dosáhnout 15 tisíc rublů, ve velkých městech a ještě více.

Situace je však možná a když lidé v zásadě nemuseli vyzdvihnout objednávku, jedná se o nákup takového zboží, který není zastoupen prodejci ve městě, nebo má mnohem nižší cenu. V takovém případě mu klient půjde i na předměstí.

Velmi důležitým bodem je výběr zaměstnance. Za jeden malý problém, stačí pouze jeden operátor, který se bude zabývat dodáním zboží, ale musí být poctivý člověk. Provozovatel je zodpovědný za všechny přijaté balíčky a ztráta jednoho nebo několika z nich bude navždy zničit pověst místa vydání zakázek a bude velmi obtížné jej vrátit. Současně se nepočítá s vysokým platem pro takového zaměstnance (ve velkých městech není více než 20 tisíc rublů, v malých městech to je polovina velikosti), což mu dává pokušení ukrást balíček, který stojí více než jen několik jeho platů. K tomu nedojde, je třeba vzít lidi se zkušenostmi a dobrými vlastnostmi, i když to nevylučuje rizika, ale významně je snižuje.

Také, vážně, musíte přemýšlet o pronájmu kurýra, zvláště pokud je vydávající bod umístěn na velmi dobrém místě ve městě. Někteří zákazníci se dohodnou na přeplatku za to, že přinesou zboží do svých domovů, a proto můžete buď najít osobu, nebo si to sami. Nejprve nebude příliš mnoho objednávek a můžete vynaložit pár hodin denně na dodávku balíků a v budoucnosti, kdy se podnik začne rozvíjet, nebude těžké najmout si další osobu. Zpočátku je lepší zaměřit se na klienta, poskytnout mu kvalitní službu - získat jméno.

Samostatně je třeba vzít na vědomí vytvoření vlastního webu. Ve spolupráci s online majitele obchodu budou mít přístup do různých katalogů různých firem z různých oblastí prodeje. Z tohoto důvodu, můžete si vytvořit svůj vlastní online zdroj, kde je zboží všech partnerů bude zastoupen v obecném katalogu, umožní klientovi vidět správnou sadu produktů, které je možné vyzvednout z jednoho místa, partneři získají další informace a reklamní platformu a cílové místo držitele zadávacího urychlí obrat svých fondů a výrazně zvýšit úroveň objednávek. Váš web - dobrý příjem navíc, protože je možné prodávat výrobky, a to pouze u společností, s nimiž je spolupráce, ale také mnoho dalších, které zde působil jako přímý prostředníka. Pokud zjistíte, společnosti, které poskytují možnost poskytování dopravních firem, ale z nějakého důvodu nechtějí spolupracovat s bodem problému, můžete re-prodávat své výrobky, takže malou přirážku a ušetřit na konsolidaci dopravy. Takový směr umožňuje, aby se stal plnohodnotným internetový obchod, ale tato volba by měla být považována za stejně jako budoucí vývoj, protože na první pohled to nebude cílová aktivita. Na stránkách také mohou být použity pro dodání zboží z partnerů, aby jejich internetové zdroje nejsou. V tomto případě můžete očekávat vyšší provizi.

Současně není nutné vést místo z jakéhokoli úřadu nebo z místa vydání objednávek, stačí platit hostování a pracovat jako podnikatel doma, což snižuje náklady na údržbu prostorů a mzdy pro programátory. Současně musíte co nejrychleji spustit vlastní internetový portál - bude to vhodné místo pro vaši reklamu, měla by mít formu, kterou mohou potenciální partneři vyplnit. V tomto druhu podnikání bude nutné komunikovat a spolupracovat s lidmi prostřednictvím World Wide Web, a to i bez vidění mnoha z nich.

Velmi důležitým směrem je rozvoj dopravní logistiky. Spíše schopnost posoudit úroveň logistických služeb od různých dodavatelů. V tomto obchodě bude muset spolupracovat nejen s online obchody, ale také s dopravními společnostmi, protože jejich služby dopravních internetových obchodů téměř vždy nemají. Mohou mít pouze vztahy s tímto dopravcem nebo dopravcem, ale majitel místa vydání objednávky musí posoudit samotnou dopravní společnost, aby zjistila, zda bude taková spolupráce prospěšná. Ne každý dopravce je odpovědný za svou práci, může zboží dodat přesně ve správný čas. A dodavatel by neměl přinést zboží ani později, ani před stanoveným termínem. A pokud je vše se zpožděním jasné, pak neočekávané předčasné dodání zboží může zbavit skladiště nebo jednoduše nechat zboží ležet na polici, což vám nedovolí přijmout objednávku nového. Zákazník, samozřejmě, není nucen vzít parcelu na správné místo vydání, ale najít dodavatele, který objednávku přesně zadá, je-li to nezbytné, je docela reálné.

4 klíčové fáze otevření místa vydání objednávek online obchodů

V online obchodě může kupující najít nějaký produkt, obvykle za příjemnější cenu než v běžných obchodech. Stále více lidí nahrazuje obvyklé nakupování online nakupování - úsporu času, nízké ceny, široký sortiment, bez opuštění domova. Ale mnozí jsou odradeni nekonečnými frontami pošty, ztracenými drahými objednávkami, někdy nepřátelským postojem operátorů, a proto se nesmějí nakupovat na internetových stránkách.

Jaký má smysl vydávat objednávky pro on-line obchody?

Někteří podnikatelé aktivně implementují systém online nakupování, zatímco jiní prodávají pouze prostřednictvím webu, neboť obchodování na dálku získává obliba v zuřivém tempu. Tento způsob nákupu vám umožňuje koupit potřebnou položku za nejlepší cenu téměř v každém koutě světa.

Taková spolupráce je stejně výhodná jak pro kupující, tak pro podnikatele. Avšak ve fázi dodávky mohou vzniknout potíže.

V případě internetových obchodů je uspořádání vlastní kurýrní služby nebo otevření místa vydání v každém městě nákladným obchodem. Tento problém pomáhá vyřešit problémové body online obchodů.

Podstata práce bodů vydávání příkazů

 • vyzvednout zboží od dodavatelů;
 • distribuovat objednávky a zabalit;
 • vydávat zákazníkům.

Jak otevřít online obchod od začátku zdarma? Pokyny krok za krokem jsou obsaženy v článku odkazem.

Jaký je smysl objednávání online obchodů?

Vyberte si obchodní partnery

Slibné oblasti:

 • náhradní díly a příslušenství pro automobily;
 • oděvy, obuv;
 • elektronika;
 • zboží a hračky pro děti;
 • kosmetika a parfumerie;
 • tašky, peněženky, příslušenství.

Oblíbené obchody:

Jak otevřít svůj online obchod s franchisingem a jaké jsou nejoblíbenější franšízy v Rusku - zjistěte zde.

Podrobné pokyny pro otevření bodu vystavení objednávky.

Bod vydávání objednávek internetových obchodů jako podnik: kde začít?

Takovou firmu můžete začít dvěma způsoby:

 • nový bod problému;
 • spolupráce se známými společnostmi (Boxberry, CDEC, atd.).

Podmínky spolupráce a potřebné investice v druhém případě závisí na konkrétní firmě, kterou si vyberete. Samozřejmě, že práce v zastoupení známé značky velmi zjednodušuje řízení případů, ale v tomto případě bude nutné platit poplatky.

Níže uvažujeme o vývoji podnikání v první verzi.

Potřebuji se zaregistrovat a jaké dokumenty budou potřebné?

Nezaregistrovat aktivity nebudou fungovat, takže nejvýhodnější a levnější forma je IP. Tento typ činnosti spadá pod OKPD 47.91. Bude nutné otevřít bankovní účet.

Příprava prostor a nákup zařízení

Při výběru místa byste měli upřednostňovat prostory, které se nacházejí v blízkosti zastávek, metra, a to navzdory skutečnosti, že Pronájem místa na okraji města je mnohem levnější.

V závislosti na podmínkách spolupráce můžete pokoj dodatečně vybavit zrcadlem, fitinkem apod. Není-li místo vydání v nákupním centru umístěno, je důležité vybavit toaletu v místnosti.

Budete muset zakoupit pokladnu, tiskárnu, počítač, připojit internet a nábytek pro zaměstnance (rack a židle).

Co mám hledat při výběru zaměstnanců?

Jedna osoba bude v PVP dostatečná a v počáteční fázi budete moci tyto funkce vykonávat sami. Při výběru kandidáta na práci věnujte pozornost zkušenostem s jeho prací, nedostatku předchozích odsouzení a recenzí z minulých prací, protože náklady na pozemek mohou překročit jeho plat.

Jak se stát textařem od začátku a získat stabilní příjem na internetu, najdete zde.

Místnost a zaměstnanci místa objednávky online obchodu.

Vytváříme kontakty

Doporučuje se, abyste kontaktovali online obchody přímo a podrobně popsali všechny výhody spolupráce s vámi. Proveďte práci co nejrychleji, abyste získali jméno.

Přijaté balíčky by měly být rozbaleny najednou a zákazníci s pomocí telefonních hovorů nebo zpráv oznámili, že objednávka je v ETA s povinným uvedením adresy, režimu provozu a telefonu.

Bude oceněn jak zákazníky, tak dodavateli, a prostory nebudou plné parcel.

Jak otevřít místo pro vydávání objednávek pro online obchody a vytvořit obchodní plán s výpočty?

Náklady na zahájení podnikání:

 1. Registrace činností - 15 000 rublů.
 2. Účet údržba - 1000 rublů.
 3. Servisní pokladna - od 800 rublů.
 4. Investice do opravy prostor a nákupní zařízení (pokladny, počítače, nábytek, atd.) -100 000 rublů (v případě, že není potřeba opravy, náklady se výrazně sníží).
 5. Pronájem od 16 000 rublů v závislosti na regionu.
 6. Saldo zaměstnanců - 25 000 rublů.

Co je to elektronický platební systém a jak si vybrat nejvhodnější platební systém pro váš internetový obchod - přečtěte si zde.

Přibližný obchodní plán pro místo vydání objednávek online obchodu.

Ziskovost a doba návratnosti

V počáteční fázi, při vydání 45 objednávek denně, bude podnikatel schopen vydělat v průměru 30 000 rublů v závislosti na regionu a sazbách. V případě zlomového bodu bude možné odstoupit po 7 měsících za předpokladu, že v FPZ bude vydáno méně než 900 objednávek měsíčně.

Způsoby zlepšení ziskovosti:

 • doporučuje se provést dovoz do FPZ na vlastní dopravu, což snižuje náklady dopravních společností;
 • dodat zboží zákazníkům na vlastní náklady nebo dělat slevy pro stálé zákazníky, takže počet objednávek se zvýší, a tím i váš zisk.

Otevření místa vydání objednávek internetových obchodů franchisingem

Pro spolupráci potřebujete:

 • zaregistrujte se nyní (jako LLC nebo IP);
 • zvednout a opravit prostory na přeplněném místě, v blízkosti zastávek nebo ve velkém nákupním centru;
 • mít dostatečný počet pracovního kapitálu a investičních fondů;
 • být připraven k práci podle norem vybrané společnosti.

Chcete-li požádat o spolupráci, budete muset kontaktovat společnost prostřednictvím zástupce ve vašem městě nebo vyplnit formulář na oficiálních stránkách.

Společnosti, se kterými můžete uzavřít franšízovou smlouvu:

Místo podnikání objednávek online obchodů je zajímavým nápadem pro podnikatele, nicméně tento druh podnikání není bez jeho nedostatků. Vysoká konkurence, nižší průměrná kontrola, odmítnutí zboží zákazníky - tyto a další obtíže mohou bránit rozvoji podnikání.

Více informací o práci vydavatele populárního online obchodu OZON najdete v následujícím videu: