Jak otevřít školicí středisko? Algoritmus, jak začít vydělávat na znalostech!

Obsah článku:

Nyní je velmi oblíbené získávat další vzdělání, a to jak v oblasti své profese, tak dalšího sebevzdělávání pro dospělé a děti. Poptávka vytváří nabídky, takže otevření školicího centra pro další vzdělávání je dobrou příležitostí k vydělávání. Zvažte všechny kroky, jak otevřít školicí středisko?

Jak otevřít školicí středisko - vyberte si místo!


Určete, ve kterém formátu chcete trénovat a komu?

Obvykle se dodatečné vzdělávání nachází ve formě kurzů, školení, seminářů, přednášek, mistrovských kurzů, vzdělávacích maratonů.

Jsou podmíněně klasifikovány:

Doba trvání aktivit závisí na deklarovaném programu, který může trvat několik hodin až několik let.
K tak dlouhému formátu výcviku lze přičíst kurzy cizího jazyka, designu a dalších disciplín. Program je rozdělen na několik úrovní školení, jejichž trvání je v průměru od 3 měsíců do 2 let. Dlouhodobá odborná příprava je dobrá, protože dlouhodobý příjem přichází ze studentů formou měsíčních příspěvků.

Krátkodobý trénink může trvat několik hodin, jako je mistrovská třída, až 2 měsíce, jako vzdělávací maraton nebo výcvik.

 1. Na téma kurzů, které mohou být:

Profesionálem je zvyšování úrovně odborných znalostí nebo rozvoje nových profesí, jako účetní, návrhářka, květinářství, manikérka, kadeřnictví, barman atd.

Obecné vzdělávání - při rozvíjení individuálních dovedností, například cizích jazyků nebo čerpání osobních kvalit, tzv. Populárních školení pro osobní růst.

Kreativní kurzy, které se učí kreslit, šít, plést, aby panenky, beadweaving, vyšívání, řezbářství, a jiní ve formátu hobby.

 1. Klasifikace podle věku publika.
  Jsou rozděleny na děti, dospívající, dospělé.

Poté, co jsme se rozhodli pro tréninkový program a publikum, pokračujeme k dalšímu kroku.

Jak vytvořit pracovníky?

K zajištění trvání školního střediska bude zapotřebí administrátor, účetní, učitelé, čistič.

Učitelé mohou být zaměstnanci na plný úvazek nebo pozvaní zvenčí.

Pro specializované školicí středisko, které neustále vyučuje stejné kurzy, potřebujete trvalý učitel na plný úvazek.

Existují vzdělávací centra, která slouží pouze jako platforma pro vzdělávací programy. Nyní je tento formát populární, když si pronajmeme pronajaté prostory od několika hodin až po několik dní, vybavené všemi potřebnými pro vzdělávací akce. V takovém případě není učitel potřebný, dostatek správce, čistší. Účetní je také autory na volné noze.

Jak si vybrat pokoj?

Většina vzdělávacích institucí se nachází v centrálních oblastech, což je velmi výhodné pro lidi ve všech oblastech města. Jak otevřít školicí středisko nákladově efektivní? Vyberte si lepší centrální místo!

Výjimkou mohou být spací prostory, které jsou vhodné pro dětské vzdělávací střediska.

Místnost musí splňovat hygienické normy.
Jeho velikost a uspořádání závisí na zvoleném konceptu výcvikového centra.

Může to být jako velké místnosti nebo malé třídy. Předpokladem je koupelna, kuchyňská místnost, kde si můžete během oběda uvolnit zaměstnance nebo se učit studentům během tréninku.

Jaké potřebné vybavení?

Hlavní zařízení je stůl, židle, tabule nebo flipchart, projektor, psací potřeby.

Z předmětu školicího střediska může stále potřebovat učební metodický materiál, počítače, dětské hračky a koberce na podlaze.

Jak se oficiálně zaregistrovat?

Mohou existovat otázky: jak otevřít školicí středisko, potřebujete licenci. K provedení vzdělávacích aktivit ve formátu kurzů není licence vyžadována. Pouze tam musí být povinné registrace u daňových úřadů.

Vyžaduje se také následující balíček dokumentů:

-seznam vzdělávacích programů střediska;
- doklady o přítomnosti vysoce kvalifikovaného pedagogického pracovníka;
- doklady pro prostory, které odpovídají všem hygienickým normám;
- dokumenty pro poskytování učebního procesu se vším potřebným;
- Informace o registraci nestátní vzdělávací instituce.

Jaké budou náklady?

Je těžké říci určitou postavu, protože Náklady na nájemné a mzdy zaměstnancům z regionů jsou výrazně odlišné.

Aby nedošlo k odhadu odhadu z toho, co jsou přidány:

 1. Pronájem prostor může vyžadovat dodatečné opravy;
 2. Nákup zařízení;
 3. Plat mzdy zaměstnancům;
 4. Reklamní náklady;

Část nákladů lze snížit o plat. Například výpočet platu podle počtu studentů.

Může měnit náklady na reklamu. Záleží na způsobech propagace. Jednou z pracovních cest je online reklama. Nemusíte vytvářet své stránky okamžitě, stačí inzerovat v sociální síti. sítě, inzerovat na fórech, což je v počáteční fázi mnohem levnější než investovat do stránek.

Jak podpořit školicí středisko?

Marketingová strategie rozvoje je založena na zvoleném konceptu.

Pokud vyučujete tuto profesi, měli byste získat podporu od pracovních center, která vás mohou posílat na rekvalifikaci. Publikujte reklamy na fórach města.

Pro dětská centra je nutné zveřejňovat reklamy na fórech, časopisech pro matky. V dětských zábavních centrech. Dokonce i stojící domy mohou projít vedle a postavit reklamu u vchodu.

Obecně doporučuji, že hlavním zdrojem reklamy jsou internetové zdroje.

Ziskové podnikání: jak otevřít školicí středisko. Podnikatelský plán vzdělávacího centra: potřebné doklady a výpočet výdajů

Mnoho lidí sní o založení vlastního podnikání, protože je mnohem zajímavější než být pronajatým pracovníkem a nerealizuje své plány po mnoho let. Dnes začínáte podnikat mnohem jednodušší než před deseti lety. S velkým nápadem, podnikatelskou žilou a malým počátečním kapitálem, můžete vytvořit skutečně prosperující podnik.

Jaký druh podnikání je lepší udělat? Odpověď je jednoduchá: pro ty, kteří jsou nejblíže vám, srozumitelné a zajímavé. Pokud nemáte zájem o léky, neotevírejte lékárnu.

Před pedagogy a absolventy vysokoškolských institucí je otázka stále častěji: "Jak otevřít školicí středisko?" Pokuste se odpovědět na tuto otázku krok za krokem.

Krok 1. Sestavujeme obchodní plán vzdělávacího centra

Bez podnikatelského plánu nemůžete jít daleko, je důležité okamžitě namalovat všechno, co se týká vašeho podnikání. Rozhodněte, jaký typ školení se vám líbí. Chcete například otevřít kurzy cizích jazyků, kruh aplikovaných věd nebo centrum pro rozvoj dětí. To určuje, zda vaše podnikání potřebuje licenci nebo ne (poznámka: vzdělávací aktivity ve formě licenčních kurzů se nevyžadují).

Je třeba si uvědomit, že podnikání v oblasti vzdělávání je zodpovědným obchodem. Musíte mít vysokoškolské vzdělání a pracovní zkušenosti jako učitel nebo učitel, pokud hodláte provádět kurzy samostatně. Přemýšlejte o těchto okamžicích na samém začátku podnikatelského plánu.

Krok 2. Vyberte pokoj

Je to místo, které by se mělo stát dalším bodem, jak otevřít školicí středisko. Samozřejmě by měla být velká, s dostatkem místností. Musí být nutně:

 • Recepce pro nahrávání ve třídách a poradenství;
 • několik tříd, dobře osvětlené a větrané;
 • prostor pro personál, kde si mohou během oběda odpočinout a jíst;
 • toaletou a hygienickou místností, kde uklidňující dáma uloží st.
  inventář.

Pokud chcete, můžete přidat další místnosti: čekárnu pro rodiče (pokud si myslíte, jak otevřít školicí středisko pro děti), šatnu apod.

Umístění místnosti závisí na směru vašeho školicího střediska. Například, pokud chcete otevřít kurzy Applied Science (programování, návrh internetových stránek, a tak dále. D.), je nejlepší umístit své centrum v sousedství s sportovních škol, tělocvičen a velkých firem.

Kurzy aplikovaných věd jsou většinou mladí lidé, kteří mohou snadno kombinovat sport a navštěvovat vzdělávací programy.

Dětská centra by však měla být umístěna v blízkosti zastávek: rodiče budou snadněji přivést své dítě do tříd. Navíc nepůjčujte pokoj nad druhým patrem. Pokud si pronajmete kancelář v obchodním centru, mělo by být snadno dosažitelné.

Krok 3. Koupíme nábytek

Výběr nábytku závisí na typu výcvikového centra. Ale přesto existují určité povinné okamžiky. V obchodním plánu byste měli koupit:

 • stoly a židle;
 • počítač (pokud organizujete kurzy aplikací, počítače musí být několik);
 • skříň pro ukládání vzdělávací literatury;
 • tiskárna s kopírkou;
 • vzdělávací literatura;
 • papírnictví.

Opět platí, že se vztahují k vašemu profilu: Vývoj Child centrum koberce potřebují volně hrát s dětmi na podlaze, hračky, včetně odborné přípravy, a do počítače nebo jazykové centrum bude potřebovat projektoru a interaktivní tabule.

Je samozřejmé, že místnost musí být provedena s kosmetickými úpravami a přispívat k příjemné zábavě při tréninku.

Krok 4. Vybíráme zaměstnance a připravíme program

Co potřebujete k otevření školicího střediska, kromě všech výše uvedených? Samozřejmě, najít profesionální učitele. Máte-li známých učitelů nebo jste praktický učitel, v pořádku. V opačném případě bude vyhledávání trvat déle. Nezapomeňte učinit plán a program výuky, bude vyžadováno, abyste získali licenci na otevření školicího střediska.

Věnujte pozornost pouze těm kandidátům, kteří mají odpovídající vzdělání a pracovní zkušenosti. To je velmi důležité pro vytvoření "tváře" vašeho centra nebo kurzů.

Krok 5. Sběr dokumentů pro otevření

Jaké dokumenty budete potřebovat k otevření školicího střediska? Je jich poměrně málo, protože to je vážná záležitost. Takže složka dokumentů obsahuje:

 • seznam vzdělávacích programů vašeho centra;
 • informace o dostupnosti kvalifikovaných pedagogických pracovníků;
 • informace o dostupných prostorách, které odpovídají normám provádění vzdělávacích aktivit;
 • informace o dostupnosti potřebné vzdělávací a metodologické literatury a technického vybavení;
 • informace o organizátorovi školícího centra a jeho registraci jako nestátní vzdělávací instituci.

Je třeba, samozřejmě, získat licenci na zahájení podnikání tohoto druhu. Charlatané a prostě nekvalifikovaní lidé nebudou přijati do organizace vzdělávací instituce. Ale jak otevřít školicí středisko bez licence, existuje taková cesta?

Nad tím, co jsme již příležitostně uvedli, že pokud zaregistrujete své aktivity pouze jako kurzy (například kurzy designu, programování, jazykové kurzy), nepotřebujete licenci. Ale zaregistrovat se jako soukromý podnikatel to bude vyžadovat.

Krok 6. Hledáme zákazníky a inzerujeme naše školicí středisko

Takže, jak otevřít školicí středisko, už víte. Je čas se postarat o klientelu. Za to stojí za to udělat reklamu. Začněte s internetem: svou vlastní stránkou v sociálních sítích (nejlépe v několika nejpopulárnějších), téma v městských fórech je předpokladem pro realizaci reklamní kampaně.

Vzhledem k tomu, že v našich dnech se téměř všechno a všechno přesunulo na internet, reklama není jen ta nejvhodnější, ale také zdarma. Dále můžete tisknout reklamy, letáky, brožury, ale to není nutné, protože taková reklama není nyní tak účinná a někdy dokonce otravné potenciální zákazníky.

Nezapomeňte, že vaše středisko bude potřebovat původní jméno a dobré znamení, které bude viditelné z dálky. Mnoho lidí si přeje získat novou specializaci, utáhnout jazyky nebo dát dítě do centra pro děti (v závislosti na tom, na čem se budete řídit), ale nevíte, kde najdete kurzy, kde běžet a komu kontaktovat. Jasná vývěska, reklama na fórech a v sociálních sítích bude klíčem k vašemu úspěchu. Postupem času si můžete vytvořit vlastní webové stránky, ale je to pro větší pevnost vzdělávacího centra, nejprve se s tím nemůžete "obtěžovat".

Krok 7. Vypočítejte náklady

Počítáme, kolik vám bude trvat otevření školícího centra. Nákup zařízení tedy bude vyžadovat přibližně 6000 dolarů (opět v závislosti na vašich potřebách - ať už potřebujete velké množství počítačů, projektor atd.). Oprava prostor bude stát 1000-2000 dolarů. Děláme reklamu v sociálních sítích a fórech, to znamená, že ještě neplatíme. Celkem byste měli začít, měli byste být 8000 dolarů.

Nyní měsíční výdaje. Pronájem prostor bude od 1,000 dolarů v závislosti na poloze ve vztahu k centru. Je nutné platit měsíční mzdu zaměstnancům a přidělit peníze na placenou reklamu.

Závěr

Nyní víte, jak vytvořit školicí středisko. Pokud jsou vaši zaměstnanci kvalifikováni, vždy budete mít klienty. Lidé potřebují neustálý vývoj, takže se nebojte - školicí centrum jistě splní vaše očekávání.

Jak otevřít kurz?

Vzdělávací kurzy určené pro krátké studium přitahují stále více lidí. A podnikání v oblasti vzdělávání již ocenilo mnoho investorů, protože ziskovost se zde udržuje na úrovni 30%. Úhrada takového projektu je od šesti měsíců do jednoho roku. A to vyžaduje velmi malý počáteční kapitál. Ne každý však ví, jak otevřít kurzy, kde je třeba zaregistrovat nový vzdělávací podnik, a jaké dokumenty jsou potřebné k získání licence.

Jaké je hlavní tajemství úspěchu?

Dnešní studenti jsou přitahováni vzdělávacími programy zaměřenými na získání návratnosti z jejich znalostí a poskytování profesního růstu. Nejoblíbenější kurzy pro obchodníky, manažery, inzerenty, specialisty na web programování a web design, kurzy cizích jazyků atd. Na druhém místě v popularitě jsou vzdělávací programy, které pomáhají osobnímu růstu a sebeprodukci. A pokud se rozhodnete pro sebe, že chcete otevřít kurzy, musíte určit specifické rysy vaší instituce a také přijít s nějakým druhem "čipu", který přiláká kadeti do vaší instituce.

Pokud jste se rozhodli vytvořit vlastní vzdělávací centrum, musíte začít tím, že připravíte koncept. Měli byste rozvíjet svůj vlastní jedinečný koncept, který bude prospěšný, aby vás odlišoval od konkurence. Zde jsou některé možnosti:

 • vzdělávací centrum pro takové profese jako designér, referent, generální ředitel, účetní nebo daňový specialist;
 • Autorizované vzdělávací centrum specializující se na vzdělávací programy Oracle, 1C, Microsoft Office a další;
 • školení vzdělávacího centra;
 • středisko pro výuku cizích jazyků;
 • učit se jakémukoli neobvyklému nebo originálnímu kurzu: feng shui, školení ženských stráží, školení bonsai nebo specializaci v jednotlivých třídách na těchto kurzech.

Úspěch vzdělávacího střediska závisí na kompetentně vybraném pedagogickém personálu, jelikož personál, jak všichni ví, je vše. Je třeba najít učitele, kteří jsou schopni komunikovat zajímavě a zajímavě, jsou schopni zajímat posluchače a uchvátit je svou prací. Hodně závisí na osobnosti instruktorů kurzů.

Jak nejlépe vyřešit problém s umístěním

Chcete-li otevřít své školicí středisko, nemusíte utrácet peníze na nákup budovy, pořádání učeben, nákup zařízení. Můžete si pronajmout krátkou dobu, několik hodin denně, vzdělávací publikum na univerzitách nebo vysokých školách.

Pokud se rozhodnete koupit samotnou budovu, trénovat 100-150 lidí za měsíc bude vyžadovat plochu asi 200 metrů čtverečních: 40 metrů čtverečních. m. pro recepci a kancelář ředitele, 100 metrů čtverečních. m. pro dvě třídy a 60 metrů čtverečních. m. Přidělen do počítačové místnosti.

Jak zaregistrovat vzdělávací centrum

Pokud chcete otevřít kurzy angličtiny, počítačové kurzy, pokročilé školení apod., Měli byste registrovat centrum právnické osoby jako nevládní vzdělávací instituci a musíte specifikovat hlavní směr činnosti. Nejvhodnější systém zdanění pro školící středisko je zjednodušený a současně pouze 6% příjmu.

Rovněž je třeba vzít v úvahu, že vzdělávací činnost podle právních předpisů Ruské federace podléhá povinnému udělování licencí. Dokumenty pro získání licence by měly být předloženy licenčním orgánům pro dohled v oblasti vzdělávání Ruské federace. Právnická osoba, která předkládá doklady o licenci, musí doložit, že splňuje všechny potřebné požadavky pro vzdělávací instituce.

Seznam požadovaných dokumentů:

 • žádost o licenci s podrobným seznamem všech vzdělávacích programů,
 • informace o pedagogických pracovnících,
 • informace o prostorách, ve kterých budou činnosti organizace prováděny,
 • informace o hmotném a technickém vybavení a poskytování vzdělávací a metodické literatury pro každou oblast vzdělávání,
 • informace o učitelích, kteří budou sledovat vzdělávací programy,
 • informace o zakladatelích a kopie registračních dokumentů

Obvykle jsou všechny doklady do jednoho měsíce posuzovány zvláštní komisí a poté vydaly buď licenci, která povoluje činnost, nebo odmítnutí vydat licenci.

Před zahájením školení budete muset věnovat spoustu času organizačním záležitostem, ale v důsledku toho získáte velmi zajímavý a výnosný obchod. Ve skutečnosti je v našich dnech velký zájem o další vzdělávání a zvyšování vlastní kvalifikace.

Podnikání: vzdělávací kurzy pro jednotnou státní zkoušku

Jak naučit děti vydělat peníze

Předtím se na dvoechniki podíleli pouze studenti středních škol, protože se nemohli vyrovnat se školními osnovami. Pak zavedli USE a nyní se každý angažuje.

Jednotné státní zkoušky jsou zkoušky, podle nichž jsou studenti vydáváni ze škol a vstupují do vysokých škol. Jsou prováděny centrálně po celé zemi, zadávají úkoly do zvláštních tajných laboratoří v Moskvě a uchovávají se v tajnosti až do samého začátku zkoušky.

Pro školu je důležité, aby byla USE dána vše - a to jak inteligentní, tak laganizační. Škola proto obvykle postačuje, když děti pronajme tři. Ale pokud se zaměřujete na dobrou vysokou školu, potřebujete vysoké skóre a škola se obvykle na to nezajímá. Rozdíl mezi školou a vysokými hodnotami pro univerzity uzavírá novou úroveň v ruském vzdělání - učitelé a školicí střediska.

Setkal jsem se s Maximem, zakladatelem jednoho z center pro přípravu školáků pro USE. Řekl, že bylo snadné začít: ihned tam byl prostor, se studenty také, nebyl problém. Teprve potom Maxim viděl, že to nebylo tak snadné. Obecně je tady celý příběh.

Maxim vyučuje studenty matematiky a provozuje firmu

Myšlenka podnikání

Maxim absolvoval Moskevskou státní univerzitu a jako mnoho absolventů začal doučovat. Hledala jsem studenty skrz školní olympiády: S předsedy jsem s školami jednal, přišla s dokončeným programem a vedla soutěže pro vyšší třídy. Mezi studenty byli vždy ti, kteří potřebují pomoc při přípravě na zkoušky. Maxim vzal všechny peníze na výuku a musel najmout za třídu minimálně: papír, pera a kazetu v tiskárně pro tisk. Vše je stejné jako v našem článku o podnikání a samostatné výdělečné činnosti.

Případ pokračoval: dost žáků, pravidelné příjmy a výdaje téměř nebyly. Můžete být samostatně výdělečně činný po celý život a získat normální peníze. Ale za 24 hodin - jeden pár rukou, nebudete moc vydělávat. Po několika letech doučování se Maxim chtěl rozvinout a přemýšlel, jak získat více.

Když jste ponořeni do nějakého zaměstnání, pochopíte, jak je uspořádáno. Není nutné, aby podnikatelské vzdělání a podnikatelský duch otevřely podnikání. Zatímco Maxim pracoval pro sebe, zjistil si komplikovanost tréninku a spatřil dobrý požadavek. Byla myšlenka organizovat práci bez její účasti a zvyšovat obrat.

V roce 2015 Maxim navrhl IP. Forma zdanění je patent. Takový systém je vhodný pro firmy poskytující vzdělávací služby: pokud si koupíte patent na jeden rok, nemusíte pravidelně podávat zprávy Federální daňové službě. Pro Maxima takový patent stojí 20 000 rublů.

Stále všechny IP platit povinné poplatky. Vezmeme-li v úvahu příspěvky, Maxim dává státu asi 50 tisíc ročně.

Maxim si byl jist, že pokud centrum nevydá diplomy, nepotřebuje vzdělávací licenci. Nedávná rozhodnutí Nejvyššího soudu však ukazují, že licence musí ještě být přijata, a teď se Maxim konzultuje s právníky, aby posoudil všechna rizika.

Jak pracovat s klienty

V podnikání je to snadné: zákazník je ten, kdo platí. Pro vzdělávací centrum je všechno jiné.

Na výcvikových kurzech jsou školáci ve třídě 9-11, ale jejich hodiny jsou zaznamenávány rodiči, ale také platí za výuku. Proto existují dvě cílová skupina: děti a jejich rodiče.

Zaprvé musíme rodiče přesvědčit o kvalitě vzdělání. Aby bylo pro ně snadné rozhodnout, jsou pozváni s dítětem na bezplatnou zkušební dobu. V lekci můžete hodnotit práci učitele a situaci žít.

Další třídy se konají bez účasti rodičů a je pro ně obtížnější kontrolovat proces. Ale rodiče jsou informováni: pravidelně dostávají výsledky práce dítěte poštou. Podrobnosti lze s učitelem diskutovat telefonicky, poštou, sms nebo v poslance. Takové centrum průhlednosti bylo vynalezeno, aby ospravedlňovalo důvěru.

Jednou věcí je přilákat studenta a další - že neopustil po prvním měsíci tříd. Zájem o společnou zábavu: chodí s dětmi na výlety a trávit večery. Nyní "odliv" - 15% školáků, je to stále hodně, ale dřív to bylo ještě horší.

Vlastnosti: sezónnost, obrat

Obchod je velmi sezónní, existují dva důvody: prázdniny a obrat. Navíc se oba projevují současně, takže finanční podnikání je stále neklidné.

V letních školách mají prázdniny, nikdo nebude zaměstnán, v důsledku toho neexistují žádné příjmy. Učitelé, správci a všichni ostatní budou sedět bez práce, pokud nebudou něco brát. Současně je zapotřebí zaplatit plat.

Současně je srpen nejžhavějším časem pro nábor nových skupin. Do této doby většina studentů již prošla zkouškami a odešla za dobro, nemohou být vrácena žádnými místy a exkurzemi. K náboru skupin pro nový akademický rok je potřeba vynaložit peníze na atrakci. Je čas najít malé studenty: od srpna do října a trochu v lednu - to jsou měsíce, kdy rodiče zapisují své děti do výcviku. V tomto období jsem nedokázal zachytit své klienty - všechno, v letošním roce nebudou peníze.

Výsledkem je, že podnik nemá stabilní zisk, je vázán na roční období. Srpen je nejdražší měsíc a je to nejvíce peněz ztrácí měsíc. Ztráta způsobená investováním do marketingu dosahuje 500 000 R. Ale v březnu a dubnu jsou příjmy téměř 2,2 milionu rublů, ale to není důvod k radosti - musíme se připravit na mimo sezónu.

S těmito obchodními rysy je důležité udržovat manažerský účet: plánovat budoucí výdaje, porovnávat je s příjmy a vyvážit vše předem. V opačném případě je snadné se dostat do peněžní propasti.

Výsledky práce se odhadují na rok: zisk se považuje za 9 měsíců školního roku, výdaje - za 12 měsíců. Abychom nemuseli pracovat nevidomě po celý rok, všechny výdaje začaly být vázány na příjmy od jednoho studenta, to znamená počítat jednotkovou ekonomiku.

Zisk z studenta 2956 rublů

Zaměstnanci

Nejvíce utratí na platy učitelů - 40% příjmů. Učitelé jsou vydáváni na plný plat nebo na částečný úvazek.

Na počátku byli učitelé mezi přáteli. Když bylo více studentů, propojili stránky, aby vyhledávali zaměstnance a reklamy v sociálních sítích. V prioritním pořadí jsou absolvováni absolventi Moskevské státní univerzity: vytvářejí dobrou reputaci centra.

z výtěžku půjde na platy učitelům

K ovládání práce učitelů jsou v centru dva metodologové. Měli by najít a školit nové učitele: mluvit o práci s dětmi, učit se vést kurzy a učinit program. Další učitelé připravují své vlastní lekce založené na úrovni přípravy skupiny. Plán lekce je předem připraven, teorie a úkoly jsou převzaty z internetu nebo psány nezávisle.

Čím více studentů, tím obtížnější je, aby se s organizací vyrovnali: vytvářet skupiny, naplánovat, připojovat učitele. Objednávání v těchto případech bylo provedeno u dvou vzdálených administrátorů.

Sezónnost podnikání se týká i učitelů. V zimě na dovolené nebudou dovoleni: akademický rok, hodiny podle plánu. Je nutné posílat učitele na dovolenou v létě, zatímco tam nejsou žádné třídy. Ale stále je spousta volného času. Pak mají učitelé příležitost rozhodnout o organizačních otázkách: hledají nové publikum, připravují budoucí studijní programy, přicházejí s úkoly a pomáhají s reklamou centra.

Školení pro USE - sezónní podnikání. Všichni chodí pracovat na podzim a v zimě, a v létě odcházejí na dovolenou

Místnost

Náklady na pronájem jsou druhým největším - 13% tržeb.

Část tříd se uskutečňuje v ústavu. Večer je publikum prázdné, ale pro školáky to je právě ten okamžik, kdy můžete pracovat. Nejprve se známý ústav nechal svobodně osvobodit. Po několika měsících bylo odebráno dalších 3 diváků a začalo platit 25 000 P měsíčně za pronájem. Ve třídách je všechno: stoly, židle, desky, markery a křída.

z výtěžku Maxim utratí za pronájem prostor

Maxim má nyní 5 středisek: tři v institucích, jedno v obchodním centru a jedno v nákupním centru. Nyní půjde na pronájem 280 000 P za měsíc. V případě institucí stále nic nemusíte kupovat. V ostatních pokojích Maxim nepovažuje náklady na nákup nábytku: stoly a židle budou trvat 10 let, ale jsou levné.

V mimosezóně, zatímco není práce, učitelé zaměstnanců monitorují levné nabídky a přejdou na místo, aby zhodnotily umístění a vzhled. Do posledního akademického roku bylo nalezeno ještě tři body.

Výdaje na nábytek - stoly a židle - Maxim nevěří, protože jsou levné a vydrží dlouhou dobu Na stěnách visely motivující citace

Kolik bylo rozšíření obchodu

Před rokem Maxim vydal úvěr na rozvoj svého centra: nebylo to místo, kde by se přilákalo více finančních prostředků. Banka vydala 800 000 R na 17% ročně. Maxim připouští, že v té době neuvažoval, zda potřebuje všechny tyto peníze, prostě vzal všechno, co bylo dáno.

Na začátku vám Maxim doporučuje, abyste si neměli půjčit. Sam šel do banky pouze proto, že středisko dva roky po sobě přineslo zisk a Maxim si byl jistý v budoucích příjmech.

Co strávili 800 tisíc rublů:

 • 65 000 Р - první verze stránky,
 • 91 000 R - revize a podpora lokality,
 • 150 000 Р - kontextová reklama,
 • 150 000 R - pronájem tří nových prostor,
 • 138 000 R - plat nový učitel.

Zbývajících 206 tisíc šlo do malých výdajů: nákup nábytku, vypořádání s obsluhou banky, zaplacení patentu a příspěvků.

Maxim se rozhodl investovat do propagace místa za účelem rozšíření kanálu přitažlivosti. Účinnost této myšlenky ještě nebyla analyzována. Byla založena na skutečnosti, že v podnikání po dlouhou dobu, takže se místo splatit.

Jak otevřít školení

Podrobný návod vám pomůže naplánovat, jak otevřít cizí jazykovou školu, učit se, co je potřeba získat a co budou muset utrácet peníze, kolik peněz může přinést své vlastní podnikání na výuku v této oblasti, a to, co se bude muset podívat na zahájení své jazykové výcvikového střediska.

Organizační otázky týkající se vytváření takové činnosti

Výuku cizích jazyků lze nabízet s různými účely a různými kategoriemi klientů. Tuto oblast podnikání můžete vytvořit ve formě pokročilých kurzů, školení, kurzů cizích jazyků, vzdělávacího centra pro batolata, školáky, studenty nebo dospělé. Od výběru specializace a plánovaného rozsahu činnosti závisí organizační a právní forma organizace.

 1. Registrace jako samostatný podnikatel;
 2. Vytvoření nestátní vzdělávací instituce nebo autonomní nezisková organizace.

Povolení dokumentace a daňové zatížení

Jednotlivé výukové činnosti nepodléhají licencování, ale klientům nebudou poskytnuty žádné státní doklady o absolvování školení ani se nebude provádět závěrečná certifikace. Tato možnost je vhodnější pro výuku dospělých v kurzech, pro ně často není tak důležité mít doklady potvrzující jejich jazykovou kvalifikaci, což je nejdůležitější - skutečná znalost jazyka.

Nebudou mít problémy s náborem dalších učitelů, nová legislativa v oblasti vzdělávání umožňuje přijmout PI pro práci ostatních učitelů (při práci na patentu to není víc než 15 zaměstnanců). Je tu jen jeden kvalifikace: v případě, že majitel pracuje sám a přitahuje na volné noze, licence nepotřebuje, protože v nájmu trvale další učitelé budou muset získat povolení k provádění této činnosti. Jako daňový systém pro vzdělávací aktivity si můžete zvolit "zjednodušený" (6% příjmu nebo 15% rozdílu mezi výnosy a náklady) nebo patent (pro samostatně výdělečně činné podnikatele).

Pokud se očekává školení s vydáním dokladů potvrzujících kvalifikaci absolventů, budete muset zaregistrovat právnickou osobu (LEU nebo ANE) a získat licenci na místním oddělení ministerstva školství. S touto verzí organizace může klient po absolvování školení obdržet certifikát nebo osvědčení o dodatečném vzdělávání. Ale licencí je povinen připravit objemný balíček dokumentů, většinou prokázání vhodnosti prostor pro školení a úroveň materiálního a technického vybavení instituce, profesní kvalifikace učitelů a struktura učebních plánů. Balíček dokumentů a žádost o udělení licence jsou v okrese považováni za 2 měsíce, licence je platná po dobu 5 let, pak je nutné obnovení.

Nezbytná základna pro výuku cizích jazyků

Co potřebujete k otevření školy cizích jazyků? Vedle přímých znalostí jazyka, sklonu k výuce nebo alespoň organizační činnosti, začáteční podnikatel bude potřebovat další zdroje k vytvoření vlastního vzdělávacího centra.

Jednotlivci v seznamu potřebných pro všechny kurzy elm budou lidé. Zaměstnanci mohou zahrnovat rodilí mluvčí nebo rusky mluvící učitele a lingvisty s požadovanou kvalifikací v angličtině, němčině, francouzštině nebo čínštině. Správně vybraný učitel je klíčem k úspěchu vzdělávací instituce. K dobrému učiteli bude pokračovat v doporučení, a podnikatel proto bude moci snížit náklady na získávání zákazníků prostřednictvím slova "ústně".

Dokonce i v případě, že se rozhodnete nezávisle provádět kurzy a učit všechny klienty, budete potřebovat služby podpory zaměstnanců pro účetní služby pro firmu, IT podporu, bezpečnost, úklid apod. Tyto vedlejší služby mohou být outsourcovány a uzavírány smlouvy se specializovanými společnostmi, které poskytují příslušným odborníkům.

Hlavní položky výdajů při zahájení školy cizích jazyků

Existují další obchodní potřeby, které vyžadují startovní investice při startu. Potřebujete utratit následující položky:

 • Prostory (třída, učebna, konferenční místnost, kancelářská plocha 20-50 m2 ve výši cca 2 m2 na osobu) pro požadovaný počet studentů s přihlédnutím k počtu skupin, jejich obsazenosti a rozvrhu. Pro udělení licencí je nutné, aby tyto prostory byly schváleny hygienickou a epidemiologickou stanicí, požárním oddělením a jinými orgány dohledu (je lepší je pronajmout v budově, která již splňuje všechny nezbytné normy).
 • Nábytek a vybavení pro studovny (stoly nebo stoly, židle, desky nebo projektory, počítače pro učitele a studentské tablety, reproduktory a sluchátka, lingaphone).
 • Pomocné školicí materiály (učebnice, doplňková literatura, sešity, zvukové nahrávky a videopřehrávače, plakáty a další vizuální pomůcky), papíry a zásoby.

Nejdůležitější nehmotnou investicí je vzdělávací program a metodické materiály, které pomohou vybudovat proces výuky jazyka s maximálním účinkem ve vztahu k vybraným skupinám zákazníků a zákazníků.

Finanční aspekty výuky jazyků

Podnikatelský plán s doporučeními o tom, jak otevřít škola cizích jazyků, obsahuje seznam potřebných výdajů a možných příjmů z tohoto druhu činnosti. Začněte finanční analýzu s definicí velikosti počátečního kapitálu.

Kolik peněz bude zapotřebí k přípravě na otevření vzdělávacího lingvistického centra:

 • Registrace IP nebo právnické osoby - 1000-5000 rublů, stejně jako náklady na otevření zúčtovacího účtu - další 1000-2000 rublů najednou.
 • Náklady na pronájem a opravy místnosti závisí na stavu a velikosti prostor a jeho připravenosti přijmout studenty, a co je nejdůležitější z regionu, umístění a chuti pronajímatele. Můžete se setkat se sumou 5-10 tisíc rublů pro malou třídu nebo zaplatit první měsíc nájemného ve výši 50-100 tisíc rublů za celý komplex prostor, a dokonce tráví za to, aby to v pořádku několik desítek tisíc rublů.
 • Nákup nábytku a zařízení - počítačová třídě 5-10 studentů bude stát asi 100 až 150 tisíc rublů, ale můžete to udělat minimálně náklady, základním nábytkem a jednoduché zařízení ve výši 5-10 tisíc rublů na úřad...
 • Nákup metodických učebních materiálů a manuálů - soubor vzdělávací literatury může stát od 500 rublů až po několik tisíc rublů pro každého studenta.
 • Expendables - za 1-5 tisíc rublů budou muset být zásobeny kancelářskými potřebami, papírem, spotřebním materiálem pro kancelářské potřeby a dalšími malými věcmi, které budou pracovat se studenty.

Celkový počet začínajících náklady mohou pohybovat v rozmezí od 20-40 tisíc rublů (jedna místnost a celkového počtu 10-50 studentů) na 300-500 tisíc rublů (při zahájení plnohodnotné vzdělávací instituce s mnoha skupinami a několika jednotlivých tříd).

Náklady na práci školícího střediska

To zde nekončí, protože současné aktivity budou doprovázeny jinými konstantními a variabilními náklady:

 • zaplacení nájemného a úplatky - od 5-10 tisíc rublů na 100-150 tisíc rublů měsíčně;
 • Srážky ze mzdy pro zaměstnance (osoby samostatně výdělečně činné pro IP - pouze související příspěvky) může dosáhnout 10-70 tisíc rublů pro učitele v uznání jeho akademického nákladu, obsazení skupiny, průměrné mzdy v regionu, a dalších faktorech;
 • daní a účetních služeb - od 3-5 tisíc rublů měsíčně na 10-20 tisíc rublů měsíčně;
 • nákup nových výhod, kancelářské potřeby, zásoby - 1-5 tisíc rublů a až 10-15 tisíc rublů;
 • platba podpůrných služeb - od 2-3 tisíc rublů. až 10 až 20 tisíc rublů měsíčně;
 • inzerce a údržba stránek - od 1-2 tisíc rublů na 5-10 tisíc rublů měsíčně.

Celková údržba školy cizích jazyků za měsíc může kolísat z 20-30 tisíc rublů na 250-400 tisíc rublů a více v závislosti na rozsahu práce a počtu učitelů.

Výnosy vzdělávacího centra: odkud pocházejí peníze?

Podnik by proto měl přinést více peněz, než je měsíc potřebný k jeho údržbě. Náklady na služby pro výuku cizích jazyků ovlivňují průměrné ceny v konkrétním městě, kvalifikace učitelů a úroveň odborné přípravy. Průměrné tarify mohou být následující:

 • skupinové kurzy (5-10 osob a více) - od 1000 do 5000 rublů měsíčně nebo více;
 • individuální lekce (1-2 osoby) - od 2000 do 10 000 rublů měsíčně.

Podle harmonogramu může být 1 až 2 hodiny týdně po dobu 1-2 hodin. Zatížení na učitele je 10-18 ak. hodin týdně, v průměru může pracovat s 2-3 skupinami a stejným počtem jednotlivých studentů. Na základě toho a potřebujete vypočítat potenciální počet skupin, to znamená, a plánujte příjem.

Pracuje nezávisle s 20-30 studenty (ve skupinách a individuálně), podnikatel může získat asi 30-100 tisíc rublů měsíčně. Taková opatření, jako je přilákání zaměstnanců, konsolidace časového rozvrhu a zvýšení počtu studijních míst, zvýší příjem o stejnou částku na každého nového učitele. Pokud je 5 učitelů a pokud jsou plně načteny, můžete získat měsíčně asi půl milionu rublů. Ale pak musí škola pracovat současně s 100-150 studenty.

Doba návratnosti takového jazykového centra je od 3 do 12 měsíců, ale vše závisí na výši počátečních investic i na měsíčním poměru výše výnosů a výše výdajů.

Je výhodné, aby byla otevřena škola cizích jazyků, závisí pouze na tom, zda začínající podnikatel může získat potřebný počet studentů, aby nejen šel na nulu, ale také aby využil výuku angličtiny, čínštiny nebo jiných jazyků. Hlavním úkolem však je, zda bude schopen udržet kvalitu vzdělání na konzistentně vysoké úrovni, takže tok klientů nevyjde celoročně. Chcete-li to udělat, můžete nabídnout speciální nabídky pro letní tábory, pro ty, kteří se chtějí připravit na zkoušky nebo pro ty, kteří chtějí "zvednout" své znalosti před turistikou.

© 2014 "Ve službě". Internetový časopis pro mladé podnikatele. Použití materiálů "Dejura" je povoleno pouze s předchozím souhlasem správy.

Jak otevřít školicí středisko? Algoritmus, jak začít vydělávat na znalostech!

Nyní je velmi oblíbené získávat další vzdělání, a to jak v oblasti své profese, tak dalšího sebevzdělávání pro dospělé a děti. Poptávka vytváří nabídky, takže otevření školicího centra pro další vzdělávání je dobrou příležitostí k vydělávání. Zvažte všechny kroky, jak otevřít školicí středisko?

Jak otevřít školicí středisko - vyberte si místo!

Určete, ve kterém formátu chcete trénovat a komu?

Obvykle se dodatečné vzdělávání nachází ve formě kurzů, školení, seminářů, přednášek, mistrovských kurzů, vzdělávacích maratonů.

Jsou podmíněně klasifikovány:

Doba trvání aktivit závisí na deklarovaném programu, který může trvat několik hodin až několik let.

K tak dlouhému formátu výcviku lze přičíst kurzy cizího jazyka, designu a dalších disciplín. Program je rozdělen na několik úrovní školení, jejichž trvání je v průměru od 3 měsíců do 2 let. Dlouhodobá odborná příprava je dobrá, protože dlouhodobý příjem přichází ze studentů formou měsíčních příspěvků.

Krátkodobý trénink může trvat několik hodin, jako je mistrovská třída, až 2 měsíce, jako vzdělávací maraton nebo výcvik.

Profesionálem je zvyšování úrovně odborných znalostí nebo rozvoje nových profesí, jako účetní, návrhářka, květinářství, manikérka, kadeřnictví, barman atd.

Obecné vzdělávání - při rozvíjení individuálních dovedností, například cizích jazyků nebo čerpání osobních kvalit, tzv. Populárních školení pro osobní růst.

Kreativní kurzy, které se učí kreslit, šít, plést, aby panenky, beadweaving, vyšívání, řezbářství, a jiní ve formátu hobby.

 1. Klasifikace podle věku publika.

Jsou rozděleny na děti, dospívající, dospělé.

Poté, co jsme se rozhodli pro tréninkový program a publikum, pokračujeme k dalšímu kroku.

Jak vytvořit pracovníky?

K zajištění trvání školního střediska bude zapotřebí administrátor, účetní, učitelé, čistič.

Učitelé mohou být zaměstnanci na plný úvazek nebo pozvaní zvenčí.

Pro specializované školicí středisko, které neustále vyučuje stejné kurzy, potřebujete trvalý učitel na plný úvazek.

Existují vzdělávací centra, která slouží pouze jako platforma pro vzdělávací programy. Nyní je tento formát populární, když si pronajmeme pronajaté prostory od několika hodin až po několik dní, vybavené všemi potřebnými pro vzdělávací akce. V takovém případě není učitel potřebný, dostatek správce, čistší. Účetní je také autory na volné noze.

Jak si vybrat pokoj?

Většina vzdělávacích institucí se nachází v centrálních oblastech, což je velmi výhodné pro lidi ve všech oblastech města. Jak otevřít školicí středisko nákladově efektivní? Vyberte si lepší centrální místo!

Výjimkou mohou být spací prostory, které jsou vhodné pro dětské vzdělávací střediska.

Místnost musí splňovat hygienické normy.

Jeho velikost a uspořádání závisí na zvoleném konceptu výcvikového centra.

Může to být jako velké místnosti nebo malé třídy. Předpokladem je koupelna, kuchyňská místnost, kde si můžete během oběda uvolnit zaměstnance nebo se učit studentům během tréninku.

Jaké potřebné vybavení?

Hlavní zařízení je stůl, židle, tabule nebo flipchart, projektor, psací potřeby.

Z předmětu školicího střediska může stále potřebovat učební metodický materiál, počítače, dětské hračky a koberce na podlaze.

Jak se oficiálně zaregistrovat?

Mohou existovat otázky: jak otevřít školicí středisko, potřebujete licenci. K provedení vzdělávacích aktivit ve formátu kurzů není licence vyžadována. Pouze tam musí být povinné registrace u daňových úřadů.

Vyžaduje se také následující balíček dokumentů:

-seznam vzdělávacích programů střediska;

- doklady o přítomnosti vysoce kvalifikovaného pedagogického pracovníka;

- doklady pro prostory, které odpovídají všem hygienickým normám;

- dokumenty pro poskytování učebního procesu se vším potřebným;

- Informace o registraci nestátní vzdělávací instituce.

Jaké budou náklady?

Je těžké říci určitou postavu, protože Náklady na nájemné a mzdy zaměstnancům z regionů jsou výrazně odlišné.

Aby nedošlo k odhadu odhadu z toho, co jsou přidány:

 1. Pronájem prostor může vyžadovat dodatečné opravy;
 2. Nákup zařízení;
 3. Plat mzdy zaměstnancům;
 4. Reklamní náklady;

Část nákladů lze snížit o plat. Například výpočet platu podle počtu studentů.

Může měnit náklady na reklamu. Záleží na způsobech propagace. Jednou z pracovních cest je online reklama. Nemusíte vytvářet své stránky okamžitě, stačí inzerovat v sociální síti. sítě, inzerovat na fórech, což je v počáteční fázi mnohem levnější než investovat do stránek.

Jak podpořit školicí středisko?

Marketingová strategie rozvoje je založena na zvoleném konceptu.

Pokud vyučujete tuto profesi, měli byste získat podporu od pracovních center, která vás mohou posílat na rekvalifikaci. Publikujte reklamy na fórach města.

Pro dětská centra je nutné zveřejňovat reklamy na fórech, časopisech pro matky. V dětských zábavních centrech. Dokonce i stojící domy mohou projít vedle a postavit reklamu u vchodu.

Obecně doporučuji, že hlavním zdrojem reklamy jsou internetové zdroje.

Doporučuji také číst:

9. září 2015 1:45

Pokud se vám líbil publikovaný materiál - sdílejte to s přáteli:

Doporučené články:

Další informace o všech našich řečnících, máme něco říct

Prohlédněte si celý rozvrh našich školení

 • Jak začít podnikat za 1 den!
 • Nástroje krok za krokem

výkonné prodeje pro vaše podnikání!

 • Přístup k soukromým materiálům webu!
 • TOP-5 realizované obchodní případy

  bez příslušenství!

 • Hlavní problémy při zahájení podnikání!
 • A nejvíce příjemné překvapení na vás čeká na intenzivním základě.
 • Otevření vzdělávacího centra od začátku

  Přidáno do záložek: 0

  Podnikání na vzdělávání

  Vysoká konkurence na trhu práce podněcuje lidi k hledání vzdělávacích programů, které jim umožní udržet poptávku a hledat práci za příznivějších podmínek.

  V posledních letech se objevilo velké množství nových metod výuky, které se zavádějí do praxe. Ve všeobecných vzdělávacích institucích jsou moderní metody výuky extrémně vzácné. Proto se více a více lidí obrací na soukromé školy, školicí střediska a další vzdělávací centra, zatímco procento dospělých, kteří se chtějí učit správně se učit, se zvyšuje.

  Ve prospěch ziskovosti podnikání ve vzdělávací sféře uvádí následující čísla:

  • splacení v rámci 0,5 - 1 roku;
  • ziskovost až 30%;
  • minimální počáteční kapitál - od 10 tisíc dolarů.

  Rodiče jsou připraveni investovat spoustu peněz a času do vzdělávání dětí předškolního a školního věku s nadějí, že to pomůže jejich dětem v budoucnu uspět.

  Na videu: Historie obchodního úspěchu v online vzdělávání

  Kurzy jsou také poptávané mezi dospělé publikum, které chtějí dohonit a jen zlepšit své dovednosti a získat nové poznatky pro získání lepší práce a self-vývoj.

  Mezi nejoblíbenější vzdělávací programy patří:

  Leví podíl na úspěchu vzdělávacího centra je učitelský personál. Studenti jsou přitahovány exkluzivní, inovativní techniky, nové vzdělávací programy, včetně vysoce specializované zaměření, například pro pracovníky marketingu, publicistů či manažerů z uznávaných odborníků v daném oboru.

  Existují různé způsoby, jak rozvinout vzdělávací centrum. Můžete začít s výukou jednoho originálního kurzu, například kurzy rychlého čtení s možností individuálního tréninku.

  Kurzy, které vyučují mnemotechniku ​​nebo techniky pro efektivní ukládání informací, jsou populární, neboť v dlouhodobé paměti je odloženo maximálně 10% informací. V podmínkách obrovského toku informací, kterému se lidský mozek nedokáže vyrovnat, jsou vzdělávací kurzy vyučovány k tomu, aby strukturovaly a memorovaly potřebné informace.

  Na videu: Způsoby propagace vzdělávací činnosti

  Dalším ziskem pro aktivity je vzdělávání pro osobní růst a rozvoj. K vedení takových tříd je nutné najít kvalifikovaného psychologa, trenéra trenéra. Účelem těchto tříd je definovat cíl v životě, uvědomit si vlastní možnosti, rozvíjet se a najít cestu z této nebo té životní situace.

  Dalším směrem pro centrum je specializace v některých vzdělávacích oborech, rekvalifikace pracovníků v určité oblasti, školení v nejnovějších specialitách. Takové vzdělávací programy jsou populární nejen mezi jednotlivci. Je smysluplné uzavírat dlouhodobé smlouvy o školení a rekvalifikaci zaměstnanců velkých podniků a společností, s pracovními středisky.

  Na videu: Centrum pro rozvoj dětí od začátku

  Podniková registrace ve vzdělávání

  Od 1. září 2013 mohou vzdělávací aktivity provádět nejen nekomerční organizace, ale i komerční (CJSC, LLC, OJSC) na základě licence. Vzdělávací činnost podléhá licencování podle čl. 21. Spolkový zákon č. 273-F3 ze dne 29. prosince 2012 (ve znění pozdějších předpisů ze dne 3. července 2013, ve znění pozdějších předpisů ze dne 19. prosince 2016) "Vzdělávání v Ruské federaci".

  Chcete-li získat licenci, musíte zadat následující balíček dokumentů:

  • prohlášení se seznamem všech plánovaných vzdělávacích programů;
  • informace o prostorách, kde bude vzdělávací centrum umístěno;
  • informace o pedagogických pracovnících;
  • očekávaný počet posluchačů;
  • informace o dostupnosti materiálních a technických zařízení a dostupnosti odborné literatury;
  • další informace: registrace, zakladatelé atd.

  Vzdělávací centrum je registrováno jako Nevládní vzdělávací instituce nebo zkratka pro LEU. Zdanění představuje srážky ve výši 6% příjmu. Po obdržení licence musí být vzdělávací středisko, stejně jako ostatní právnické osoby, podléháno státní registraci.

  Pro zjednodušení registračního postupu a snížení nákladů v počáteční fázi je nutné určit směr vzdělávacího centra. V budoucnu to pomůže vytvořit vlastní originální koncepci vzdělávacího centra s cílem zlepšit jeho konkurenceschopnost.

  Místnost

  Moderní vzdělávání jako podnikání

  Vzdělávací centrum by mělo sestávat alespoň ze dvou posluchačů ve vzdělávání a z recepce s ředitelskou kanceláří. Chcete-li to udělat, musíte si pronajmout pokoj asi 150 m². Při výběru místnosti zvažte umístění centra. Nejlepší je, že se nachází v centrálních oblastech a poblíž zastávek veřejné dopravy.

  Vzdělávací centra by měly být spojeny s inovacemi i s jejich exteriérem a interiérem. Proto při plánování náběhových nákladů zvažte náklady na opravy, vybavení a nákup nábytku. Alespoň jedna třída by měla být vybavena interaktivní tabule nebo projektor.

  V předstihu je nutné přemýšlet o výživě studentů, pokud kurzy předpokládají dlouhý pobyt ve stěnách centra. Stačí stačit za kávovary s kávovarem.

  Propagace a reklama

  Podpora vašeho podnikání ve vzdělávání

  Zapojení klientů, propagačních nástrojů přímo závisí na konceptu a plánovaných kurzech vzdělávacího centra. Pokud se více zaměřujete na získávání jednotlivců, měli byste se zaměřit na reklamu v médiích, sociálních sítích, cílení a kontextové reklamě.

  Uzavření smluv s firemními klienty přímo závisí na image a zkušenostech vzdělávacího centra. Chcete-li vytvořit příznivý obraz, můžete provést bezplatné demonstrační kurzy, tematické konference s pozváním potenciálních klientů a zástupců velkých firem za účelem výměny zkušeností.

  Jeden z nejdražších způsobů publikování vlastní vzdělávací literatury. Navzdory vysokým nákladům je to jeden z nejúčinnějších prostředků podpory a přilákání zákazníků, kteří budou pracovat v centru již řadu let.

  Dalších 24 + návodů, jak otevřít svůj malý a střední podnik v podobné oblasti činnosti, z 551 příruček:

  Bohužel, nikdo o tomto článku nekomentoval, budete první!

  • Auto 38
  • Děti 41
  • Zvířata a rostliny 31
  • Internet 71
  • Krása 46
  • Obchod 90
  • Lékařství 15
  • Vzdělání 28
  • Stravování 34
  • Výroba 80
  • Zábava 47
  • Sport a aktivity 31
  • Stavba 86
  • Obchodování 123
  • Služby 243
  • Finance 27

  Business-Prost.ru byla vytvořena pro pomoc malým a středním podnikům v Rusku a zemích SNS. Místo obsahuje ty nejlepší nové podnikatelské nápady, příklady podnikatelských záměrů s videem, kompletní krok za krokem k zahájení podnikání od nuly, výběr starých i nových zařízení, řízení IP, adresář ze zástupců franšízových, vzorových šablon dokumentů, formulářů a formuláře pro rok 2017.

  Pokud zjistíte chybu, zvýrazněte ji a klikněte na ni Shift + Enter nebo klepněte na tlačítko klikněte zde nás informovat.

  Děkujeme za Vaši zprávu. V blízké budoucnosti opravíme chybu.

  Kopírování stránky "Otevření vzdělávacího centra od začátku", přepracování zcela nebo částečně - je vítáno, pouze s aktivním odkazem na zdroj. Mapa webu

  Přihlásit se k odběru novinek

  Děkujeme za Vaši zprávu. V blízké budoucnosti opravíme chybu.

  Jak otevřít školení. Jak prodat školení

  Dnes tisíce lidí touží najít mezi mnoha příležitostmi zlatou žílu, která jim dává možnost navždy zapomenout na nedostatek peněz a přejít na zásadně novou finanční úroveň. A jedním z nejslibnějších obchodních příležitostí, které má průměrný občan k dispozici, jsou výdělky z výcvikových kurzů. Takže v tomto přehledu budeme hovořit o tom, jak otevřít školení.

  Proč jsou školení relevantní?

  Za prvé, stojí za zmínku skutečnost, že žijeme v době, kdy překročily dvě zcela odlišné generace.

  V každém městě, spolu s otočit ty lidi, kteří se narodili v raném post-sovětské kapitalismu a řídí zásadami moderního světa, a ti, kteří najednou měl jasný absorbovat mentalitu sovětské společnosti. Co dělají výcvikové kurzy?

  Faktem je, že mladí lidé často projevují zájem o různé typy aktivit a chtějí se v nich profesionálně rozvíjet.

  Otázky, jak otevřít holičské kurzy a jak začít podnikat s prodejem automobilů, mohou například hrát důležitou roli. A mladí lidé se mohou naučit několik směrů najednou. Jít na univerzity v různých specialitách - to je osud jednotek, které mají dostatek nadšení a peněz pro takový manévr. Navíc v okamžiku, kdy je technologie uvolněna, se trendy dramaticky změnily a význam školení může být nízký.

  Výcvikové kurzy jsou však mnohem méně než vysokoškolské studium a informace poskytované na těchto kurzech mají maximální relevanci.

  Spása pro lidi ve formě kurzů

  Když mluvíme o osobách, které nebyly vědomy zhroucením Sovětského svazu, kurzy, na nichž učí nové povolání, jsou pro ně životně šetrným kruhem. Po poměrně krátkém čase budou schopni zvládnout novou profesi, která je poptávka na trhu práce.

  Kurzy odborné přípravy tedy představují více než skutečný směr podnikatelské činnosti. Pomocí nich můžete spojit např. Obchody s řemesly a sporty.

  Místní výcvikové kurzy

  První možnost, kterou lze využít při výdělku, jsou místní kurzy pro výuku populárních specialit a jednoduše zajímavých aktivit. Můžete je strávit v pronajaté nebo vlastní místnosti. Například majitelé kosmetických salonů mohou otevřít na základě svých firemních kurzů na manikúru nebo kadeřnictví.

  Pokud nemáte vlastní nemovitost vhodnou pro výuku se skupinou, nic nebrání tomu, abyste využili možnosti pronájmu.

  Nicméně, v kurzech samotných, místnost hraje hlavní roli, ačkoli důležitá. Například pro pochopení problému, jak otevřít kurzy sešívání, nemusí být vaše kancelář požadována. Spočítejte se snadno a můžete doma. Zvláště pokud existují příslušné dovednosti.

  Populární školení může být způsobeno recenzemi spokojených zákazníků. Pokud po určité třídě získávají nové specialisty specifické dovednosti dostatečné pro získání zaměstnání nebo samostatné zahájení poskytování služeb, hodnocení kurzů bude vysoké.

  Je třeba najít kvalifikované specialisty

  Abyste pochopili, jak otevřít školení, musíte najít odborníky. V této souvislosti je jasné, že kvalifikace odborníků, kteří budou vyškoleni, by měla být vysoká. Kurzy zpravidla začínají ti, kteří jsou již v určitém oboru aktivní a jsou ochotni přenést znalosti na úroveň hodnou ostatním. Tento faktor je nutné specifikovat při sestavování podnikatelského plánu.

  Kurzy angličtiny vyžadují například profesionální přístup. A pokud nejsou k dispozici potřebné dovednosti, je třeba přilákat externí odborníky. V takovém případě však musí pozvaný odborník zaplatit, což sníží velikost zisku. Přestože v případě náboru zaměstnanců pro výcvik je možné absolvovat poměrně výhodně kurzy, které budou zahrnovat školení v různých specialitách. Takovýto krok poskytne mnohem větší tok lidí, a tudíž i jinou úroveň příjmů.

  Samozřejmě, v případě zahájení multidisciplinárních kurzů budete muset zaplatit více za pronájem místnosti, nicméně se správnou tvorbou ceny za výuku budou všechny náklady snadno kompenzovány.

  Marketingová činnost

  Nezapomeňte na reklamu, chcete-li pochopit otázku, jak otevřít školení. Skutečnost, že mnoho lidí bude poprvé navštěvovat kurzy, závisí přímo na dostupnosti a kvalitě.

  Aby reklama dosáhla cílovému publiku, musíte určit, které zdroje informací o inzerci v regionu jsou nejúčinnější. A teprve poté investovat do reklamní kampaně. Existuje však ještě jeden "ale": počet lidí, kteří mohou platit za výuku, je nejlépe omezen na konkrétní region, v nejhorším případě na město. A to navzdory skutečnosti, že v této oblasti existuje konkurence.

  Aby bylo možné rozšířit nabídku potenciálních zákazníků, je vhodné, aby se jeho vzdělávací systém dostal na internetový prostor, kde se lidé mohou dostat nejen ze všech regionů země, ale také z jiných zemí. Takový krok může několikanásobně zvýšit prodejní trénink kurzu.

  Učení online

  Informační produkt je velmi populární způsob, jak prodávat své znalosti a zkušenosti, stejně jako dovednosti ostatních tisícům uživatelů z celého světa. Tento typ činnosti lze snadno kombinovat s místními školeními. Ale pokud chcete, můžete online školení změnit na základní a stabilní zdroj vysokých příjmů. Jak otevřít školení na webu?

  Podstatou vytvoření informačního produktu je zaznamenat všechny lekce na video, přitahovat je atraktivně a začít se prodávat na internetu.

  K úspěšnému prodeji však bude třeba pečlivě studovat téma infobusiness, protože zákony marketingu na webu mají speciální algoritmus práce.

  Co podnikne podnikání?

  Prvním krokem úspěšné reklamy na internetu je propagace produktu pomocí oblíbených zdrojů, které každý den navštěvují tisíce uživatelů. Čím více lidí vidí příspěvek, který inzeruje úžasné výcvikové kurzy, tím větší je šance, že prodej bude úspěšný.

  Druhým krokem, který může pomoci najít odpověď na otázku, jak prodat školení, je přímo reklama sama. Text inzerce a jeho návrh je lépe svěřen odborníkům, kteří se specializují na prodej objednávek a propagaci produktu na internetu, protože amatérské výkony mohou vést k plýtvání penězi.

  Pomoc odborníků

  Existuje několik dalších zásad pro propagaci produktu na webu. Objednejte profesionální prodejní text s garancí vysoké konverze a kontaktujte ty, kteří vlastní velkou databázi účastníků (e-mailové adresy). Poplatky mohou lidé se slušnou předplatitelskou základnou zasílat na e-mailové adresy svých předplatitelů prodejní text, ve kterém bude výcvikový kurz prezentován správně. Jak ukazuje praxe, tato metoda prodeje na internetu je jedním z nejúčinnějších.

  Současně je nutné vytvořit jednoduchou stránku vizitky, kterou mohou zainteresované uživatele zadat, aby získaly podrobnější informace.

  Registrace volného kurzu je jedním z typů marketingového kurzu

  Dalším způsobem, jak přilákat pozornost cílové skupiny, je reklama, která nabízí bezplatný tréninkový kurz. Zde také potřebujete kompetentní prezentaci. Volné, dobře navržené kurzy přitahují mnoho uživatelů World Wide Web. Na bezplatném kurzu musíte poskytnout vše nejlepší: poskytnout zajímavé, aktuální informace, které by vyvolaly touhu se dále učit.

  Účelem takového zákona je přesvědčit lidi, že potřebují placenou sazbu. Poté, co potřebujete nabídnout několik možností pro placené školení - zkrácenou verzi, plný komplex a VIP.

  Tréninkové kurzy jsou tedy příležitostí říci sbohem navždy s nízkými příjmy a pracují pro "strýce". Je nezbytné organizovat tento druh činnosti kompetentně - a pak bude úspěch nevyhnutelný.

  Nyní pochopíte, jak otevřít školení?

  Vaše výdělečná činnost: jak otevřít školicí středisko

  Poptávka po krátkodobých vzdělávacích kurzech roste. Vzdělávací činnost přitahuje nové investory s vysokou ziskovostí - na úrovni 30%, rychlá návratnost - od šesti měsíců do roka a malé počáteční investice - 13-15 tisíc dolarů.

  Měsíční obrat vzdělávacího centra je na úrovni 10-15 tisíc dolarů. Průměrná cena 40hodinového kurzu činí 2,5-3000 rublů.

  Hlavním faktorem úspěchu vzdělávacího centra je správně zvolený pedagog. Studenti mohou být přitahováni novými vzdělávacími programy, například exkluzivními kurzy pro inzerenty, manažery, obchodníky, které jsou vyvíjeny učiteli-praktiky centra.

  Můžete ušetřit na vybavení a leasingu, pokud otevřete výcvikové středisko pro určitou společnost jako další jednotku, nebo si pronajmout kurzy na vysoké škole nebo vysoké škole na určité hodiny, a nikoli na plný úvazek.

  Výukové centrum: Koncept

  Tato činnost začíná vývojem originálního konceptu, který ho odlišuje od konkurentů. Existují různé možnosti:

  - středisko s řadou standardních kurzů odborné přípravy: účetnictví a daně; tajemník-referent; návrh a rozvržení na PC, atd.;

  - autorizované školicí středisko, například školení v práci s programy 1C, Microsoft, Oracle atd.;

  - školicí střediska;

  - výuka jednoho původního kurzu, například výcvik ženské stráže, feng shui atd., stejně jako individuální výcvik pro konkrétní kurz.

  Zaregistrujte právnickou osobu pro školící středisko jako nestátní vzdělávací instituci (LEU), přičemž je uveden jeho hlavní profil činnosti. Nejjednodušší systém zdanění je zjednodušen s úhradou 6% příjmu.

  Vlastní výcvikové středisko: Zaměstnanci

  Pracovníci školicího střediska se skládají z několika učitelů (jeden na jednoho), dvou nebo tří konzultantů, kteří identifikují odborné předpoklady studentů, sekretářky a účetní.

  Plat mzdy účetního a konzultanta je v průměru $ 300 za měsíc, sekretářka - 200 dolarů. Práce učitele se platí hodinově - 200 rublů za hodinu.

  Vlastní výcvikové středisko: prostory

  Pro organizaci školícího střediska určeného pro školení 100-150 lidí měsíčně ve čtyřech směnách (ráno, dva dny, večer) bude potřebná celková plocha cca 200 m2: 40 metrů čtverečních. m je přidělen kanceláři ředitele a přijímací místnosti, 100 m2 - na dvě třídy 50 m2. m, 60 metrů čtverečních. m - pro třídu počítače.

  Celkem, pronájem prostor o rozloze 200 m2. m bude stát 6 tisíc dolarů za měsíc (z $ 30 za 1 m2).

  Vlastní výcvikové středisko: vybavení

  Minimální soubor zařízení pro školicí středisko zahrnuje:

  - projektor - 1 000 USD.

  - 10 počítačů - asi $ 3-3, 5 tisíc.

  - 30 stolů - 1 tisíc dolarů.

  - 20 židlí - 500 dolarů

  - vzdělávací literatura - 500 dolarů

  Celkem: přibližně 6,5 tis.

  Výukové centrum: licencování

  Vzdělávací činnost je licencována. Seznam dokumentů, které mají být předloženy u Petrohradského správního výboru pro vzdělávání pro získání průkazu, je následující:

  - Aplikace, která označuje rozvinuté vzdělávací programy,

  - informace o počtu zaměstnanců a očekávaném počtu studentů,

  - informace o prostorách,

  - informace o poskytování vzdělávacího procesu s vzdělávací literaturou (pro každý vzdělávací program) a materiální a technické vybavení (ve formě výpisu z rozvahy);

  - informace o pedagogických pracovnících (pro každý vzdělávací program),

  - další informace (osvědčení o registraci, informace o zakladatelích atd.).

  Lhůta pro posouzení žádosti je jeden měsíc.

  Vaše vzdělávací centrum: Studenti

  Ziskové lze považovat za centrum, které se zabývá nejméně 100 lidmi měsíčně - 10 skupinami 10 osob.

  Hlavním kanálem pro získávání nových studentů je reklama v tištěných médiích. Náklady na reklamu činí přibližně 10% obratu, tj. asi 1000 dolarů měsíčně.

  * * *Článek více než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

  Doba návratnosti od 12 měsíců.

  Síť vývojových tříd Baby Sensory

  Metoda Baby Sensory je zaměřena na časný vývoj dětí od 0 do 13 měsíců. Toto je první vývojové aktivity pro děti od narození v Rusku. Program je brzy.

  Doba návratnosti od 6 měsíců.

  Síť dětských jazykových center "Polyglotika"

  "Polyglotics ™" je síť dětských jazykových center, 37 poboček ve 20 městech Ruska a Kazachstánu. Pomůžeme vám vést podnikání, které přináší nejen stabilní příjem, ale také pozitivně.

  Vaše podnikání: jak otevřít jazykovou školu

  Jak otevřít jazykovou školu ve městě s počtem obyvatel více než 1 milionu lidí. Zahájení investic - 635 800 rublů. Čistý zisk - 140 000 rublů, ziskovost - 17,5%.

  Online vzdělávací přehled trhu vzdělávání

  Podle odborníků online trh učení v Rusku vykazuje roční míru růstu 25%. Současně, objem ruského trhu v roce 2016 je pouze 10,5 miliard rublů, zatímco.

  Přehled trhu platebních služeb

  Růst podílu placených služeb na struktuře přidané hodnoty HDP Ruska neustále roste v souladu s globálním trendem. Služby dnes představují 2/3 přidané hodnoty HDP.

  Podnikatelský plán: kurzy čínštiny

  Zahájení investic do zahájení kurzů bude činit 41 000 rublů. Přibližná doba přípravné fáze je 2 měsíce. Doba návratnosti od začátku prodeje je 1 měsíc.

  Vlastní podnikání: Expresní kurz modelu

  Pro organizaci kurzů budete muset pečlivě přemýšlet o programu - nejlepší je, pokud mistrovské kurzy budou poskytovat odborníci z různých oborů, včetně fotografů, make-up umělců, modelů a specialistů.

  Vaše podnikání: jak otevřít kurzy pro čtení kurzů

  Kurzy rychlého čtení jsou výnosným a rychlou návratností, navzdory sezónnosti: v létě dochází k výraznému poklesu poptávky po těchto službách.

  Marketingový pohyb. Nápad číslo 6024. Jazykový kurz, který je nadprůměrný

  Obchodní myšlenka №5857. Art-parties v restauracích

  Obchodní myšlenka №5832. Kurzy mořských panen

  Obchodní myšlenka №5828. Graffiti kurzy pro seniory

  Obchodní myšlenka №5786. Platforma vzdělávacího bankovnictví pro školáky

  Obchodní myšlenka № 5589. Volné kurzy pro opravu jízdních kol pro migrující uprchlíky

  Volná aplikace pro vlastní rozvoj podnikatelského plánu

  Chcete vědět, kdy se podnik vyplatí a kolik můžete skutečně vydělat? Volná aplikace "Business Calculations" již pomohla ušetřit miliony.

  Sada pro vytváření podnikatelských nápadů. Vyvinuté psychology

  Díky tomuto vývoji zvýšíte svůj příjem za měsíc a vytvoříte více nápadů, než si konkurenti v roce mohou přinést.

  Soutěž tržních karet "24 stupňů"

  Investice činí 675 000 rublů. Zisk ročně činí 2.400.000 rublů. Produkty na prodej. Neexistuje žádný royalty.

  Nejlepší franchise v Rusku v hodnocení Forbes!

  Zisk až 600 000 rublů měsíčně, splátka 16 měsíců

  Hotové obchody pro školení a psychologické hry

  Pomůžeme získat profesionální dovednosti, najít klienty a začít vydělávat.

  Finplan reklamní činnost: kancelář a zaměstnanci nejsou povinni

  Investice ze 100 000 rublů, v závislosti na městě. Více než 60 projektů bylo realizováno v Rusku. Další informace.