Ziskové podnikání: jak otevřít školicí středisko. Podnikatelský plán vzdělávacího centra: potřebné doklady a výpočet výdajů

Mnoho lidí sní o založení vlastního podnikání, protože je mnohem zajímavější než být pronajatým pracovníkem a nerealizuje své plány po mnoho let. Dnes začínáte podnikat mnohem jednodušší než před deseti lety. S velkým nápadem, podnikatelskou žilou a malým počátečním kapitálem, můžete vytvořit skutečně prosperující podnik.

Jaký druh podnikání je lepší udělat? Odpověď je jednoduchá: pro ty, kteří jsou nejblíže vám, srozumitelné a zajímavé. Pokud nemáte zájem o léky, neotevírejte lékárnu.

Před pedagogy a absolventy vysokoškolských institucí je otázka stále častěji: "Jak otevřít školicí středisko?" Pokuste se odpovědět na tuto otázku krok za krokem.

Krok 1. Sestavujeme obchodní plán vzdělávacího centra

Bez podnikatelského plánu nemůžete jít daleko, je důležité okamžitě namalovat všechno, co se týká vašeho podnikání. Rozhodněte, jaký typ školení se vám líbí. Chcete například otevřít kurzy cizích jazyků, kruh aplikovaných věd nebo centrum pro rozvoj dětí. To určuje, zda vaše podnikání potřebuje licenci nebo ne (poznámka: vzdělávací aktivity ve formě licenčních kurzů se nevyžadují).

Je třeba si uvědomit, že podnikání v oblasti vzdělávání je zodpovědným obchodem. Musíte mít vysokoškolské vzdělání a pracovní zkušenosti jako učitel nebo učitel, pokud hodláte provádět kurzy samostatně. Přemýšlejte o těchto okamžicích na samém začátku podnikatelského plánu.

Krok 2. Vyberte pokoj

Je to místo, které by se mělo stát dalším bodem, jak otevřít školicí středisko. Samozřejmě by měla být velká, s dostatkem místností. Musí být nutně:

 • Recepce pro nahrávání ve třídách a poradenství;
 • několik tříd, dobře osvětlené a větrané;
 • prostor pro personál, kde si mohou během oběda odpočinout a jíst;
 • toaletou a hygienickou místností, kde uklidňující dáma uloží st.
  inventář.

Pokud chcete, můžete přidat další místnosti: čekárnu pro rodiče (pokud si myslíte, jak otevřít školicí středisko pro děti), šatnu apod.

Umístění místnosti závisí na směru vašeho školicího střediska. Například, pokud chcete otevřít kurzy Applied Science (programování, návrh internetových stránek, a tak dále. D.), je nejlepší umístit své centrum v sousedství s sportovních škol, tělocvičen a velkých firem.

Kurzy aplikovaných věd jsou většinou mladí lidé, kteří mohou snadno kombinovat sport a navštěvovat vzdělávací programy.

Dětská centra by však měla být umístěna v blízkosti zastávek: rodiče budou snadněji přivést své dítě do tříd. Navíc nepůjčujte pokoj nad druhým patrem. Pokud si pronajmete kancelář v obchodním centru, mělo by být snadno dosažitelné.

Krok 3. Koupíme nábytek

Výběr nábytku závisí na typu výcvikového centra. Ale přesto existují určité povinné okamžiky. V obchodním plánu byste měli koupit:

 • stoly a židle;
 • počítač (pokud organizujete kurzy aplikací, počítače musí být několik);
 • skříň pro ukládání vzdělávací literatury;
 • tiskárna s kopírkou;
 • vzdělávací literatura;
 • papírnictví.

Opět platí, že se vztahují k vašemu profilu: Vývoj Child centrum koberce potřebují volně hrát s dětmi na podlaze, hračky, včetně odborné přípravy, a do počítače nebo jazykové centrum bude potřebovat projektoru a interaktivní tabule.

Je samozřejmé, že místnost musí být provedena s kosmetickými úpravami a přispívat k příjemné zábavě při tréninku.

Krok 4. Vybíráme zaměstnance a připravíme program

Co potřebujete k otevření školicího střediska, kromě všech výše uvedených? Samozřejmě, najít profesionální učitele. Máte-li známých učitelů nebo jste praktický učitel, v pořádku. V opačném případě bude vyhledávání trvat déle. Nezapomeňte učinit plán a program výuky, bude vyžadováno, abyste získali licenci na otevření školicího střediska.

Věnujte pozornost pouze těm kandidátům, kteří mají odpovídající vzdělání a pracovní zkušenosti. To je velmi důležité pro vytvoření "tváře" vašeho centra nebo kurzů.

Krok 5. Sběr dokumentů pro otevření

Jaké dokumenty budete potřebovat k otevření školicího střediska? Je jich poměrně málo, protože to je vážná záležitost. Takže složka dokumentů obsahuje:

 • seznam vzdělávacích programů vašeho centra;
 • informace o dostupnosti kvalifikovaných pedagogických pracovníků;
 • informace o dostupných prostorách, které odpovídají normám provádění vzdělávacích aktivit;
 • informace o dostupnosti potřebné vzdělávací a metodologické literatury a technického vybavení;
 • informace o organizátorovi školícího centra a jeho registraci jako nestátní vzdělávací instituci.

Je třeba, samozřejmě, získat licenci na zahájení podnikání tohoto druhu. Charlatané a prostě nekvalifikovaní lidé nebudou přijati do organizace vzdělávací instituce. Ale jak otevřít školicí středisko bez licence, existuje taková cesta?

Nad tím, co jsme již příležitostně uvedli, že pokud zaregistrujete své aktivity pouze jako kurzy (například kurzy designu, programování, jazykové kurzy), nepotřebujete licenci. Ale zaregistrovat se jako soukromý podnikatel to bude vyžadovat.

Krok 6. Hledáme zákazníky a inzerujeme naše školicí středisko

Takže, jak otevřít školicí středisko, už víte. Je čas se postarat o klientelu. Za to stojí za to udělat reklamu. Začněte s internetem: svou vlastní stránkou v sociálních sítích (nejlépe v několika nejpopulárnějších), téma v městských fórech je předpokladem pro realizaci reklamní kampaně.

Vzhledem k tomu, že v našich dnech se téměř všechno a všechno přesunulo na internet, reklama není jen ta nejvhodnější, ale také zdarma. Dále můžete tisknout reklamy, letáky, brožury, ale to není nutné, protože taková reklama není nyní tak účinná a někdy dokonce otravné potenciální zákazníky.

Nezapomeňte, že vaše středisko bude potřebovat původní jméno a dobré znamení, které bude viditelné z dálky. Mnoho lidí si přeje získat novou specializaci, utáhnout jazyky nebo dát dítě do centra pro děti (v závislosti na tom, na čem se budete řídit), ale nevíte, kde najdete kurzy, kde běžet a komu kontaktovat. Jasná vývěska, reklama na fórech a v sociálních sítích bude klíčem k vašemu úspěchu. Postupem času si můžete vytvořit vlastní webové stránky, ale je to pro větší pevnost vzdělávacího centra, nejprve se s tím nemůžete "obtěžovat".

Krok 7. Vypočítejte náklady

Počítáme, kolik vám bude trvat otevření školícího centra. Nákup zařízení tedy bude vyžadovat přibližně 6000 dolarů (opět v závislosti na vašich potřebách - ať už potřebujete velké množství počítačů, projektor atd.). Oprava prostor bude stát 1000-2000 dolarů. Děláme reklamu v sociálních sítích a fórech, to znamená, že ještě neplatíme. Celkem byste měli začít, měli byste být 8000 dolarů.

Nyní měsíční výdaje. Pronájem prostor bude od 1,000 dolarů v závislosti na poloze ve vztahu k centru. Je nutné platit měsíční mzdu zaměstnancům a přidělit peníze na placenou reklamu.

Závěr

Nyní víte, jak vytvořit školicí středisko. Pokud jsou vaši zaměstnanci kvalifikováni, vždy budete mít klienty. Lidé potřebují neustálý vývoj, takže se nebojte - školicí centrum jistě splní vaše očekávání.

Kurzy pro zahájení podnikání

Praktický kurz pro začínající podnikatele v Petrohradě. Více než třetina posluchačů přijde do centra na doporučení svých absolventů.

Průběh podnikatelských znalostí z předního vzdělávacího centra v zemi, zaměřený na posluchače bez zvláštní přípravy.

Krátký, ale velmi intenzivní kurz. Všechny detaily o otevírání a propagaci podnikání od začátku za pouhých 4 dny školení.

Klasický program školení podnikání v Petrohradě za demokratickou cenu. Pohodlný tréninkový program, který si klient zvolí.

Internetový projekt od světoznámého obchodního trenéra Alexa Yanovského. Během tréninku student pracuje s trenérem přímo a rozvíjí své vlastní podnikání.

Za pouhý měsíc tréninku za demokratickou cenu posluchač vytvoří vlastní obchodní plán, který splní všechny ruské a mezinárodní standardy.

Krátké a profesionální on-line kurzy a webináře organizovat své vlastní podnikání. Získání základních znalostí o zahájení podnikání, bez opuštění domova.

Škola, která je alternativou tradičních obchodních škol. Každý student v průběhu výcviku vytváří vlastní podnikání a studuje a rozvíjí jej.

Původní autorský kurz je intenzivní od charismatického trenéra. Jak vydělat 100 000 rublů za dva měsíce, začíná podnikat od začátku.

Online workshop, jehož cílem je dosáhnout rychlého výsledku - vytváření podnikání s čistým ziskem až 100 tisíc rublů. 82% studentů vrátilo své investice již uprostřed kurzu.

Obchodní akademie IBA City

Pošlete žádost o školení právě teď a získejte úplný volný přístup k první lekci, kde vám řekneme asi 30 tajemství podnikání od úspěšných podnikatelů!


Institut podnikání v rámci MBA Business Academy CITY Vám s potěšením představí moderní kurz distančního vzdělávání v rámci podnikání v rámci programu "Jak otevřít podnikání".

Licence na vzdělávací činnost №034972, 038379

Program kurzu "JAK OTEVŘÍT VÁŠ OBCHOD"


1. Koncepce a klasifikace podnikatelských činností
1.1 Typy podnikání
1.2 Vlastnosti jednotlivých podnikatelů
1.3 Zřízení společného podniku

Jak otevřít školicí středisko

Obsah

Popis

Takže, abychom studovali zvláštnosti tohoto podnikání, přezkoumejte hlavní etapy a klíčové momenty. Budeme popisovat typy vzdělávacích středisek a poskytneme kritéria pro úspěšné příjmy. Rovněž provádíme přibližné finanční výpočty všech výdajů a příjmů.

Prakticky každý moderní člověk v různých věkových kategoriích si myslí o nutnosti navštívit různé vzdělávací instituce. To je vysvětleno mnoha důvody, které jsou obzvláště známé obyvatelům naší země. Často je potřeba vzdělání spojena s nabytím nové specializace pro účely dalšího zaměstnání. Navíc mnoho lidí chce prozkoumat tuto nebo tu sféru pro svůj vlastní vývoj a nové informace, které jim umožní poznat svět novým způsobem. Není žádným tajemstvím, že standardní vzdělávání někdy prostě nedává všechny potřebné dovednosti nebo znalosti. Výsledkem je, že osoba musí využívat služby různých školících středisek nabízejících kvalitní vzdělávací služby v jedné nebo jiné oblasti činnosti.

Tím, že zvyšují své vlastní kvalifikace a zlepšují různé dovednosti, lidé objevují nové horizonty a získávají nové příležitosti k vydělávání. Je přirozené, že vysoce kvalitní vzdělávání je správně považováno za dobrou investici v prosperující budoucnost a finanční stabilitu. Přítomnost osvědčeného certifikátu nebo diplomu je velkým přínosem v historii každého člověka, protože přinejmenším hovoří o jeho všestranném vývoji a způsobuje úctu ostatním. Dostupnost takových dokumentů od podnikatele vytváří věrnost zákazníků a v důsledku toho umožňuje větší transakce. Ve skutečnosti, i když pracujete s nabídkami, to může někdy hrát klíčovou roli.

Samozřejmě, počet školicích center v Rusku neustále roste, ale obecně je tento trh zcela volný. I v těch největších městech jsou takové instituce velmi málo. Je důležité si uvědomit, že většina z nich nabízí řadu služeb, které zákazníkovi umožňují vybrat jednu nebo více oblastí pro vývoj. Je samozřejmé, že mnoho klientů znovu studuje, aby zlepšilo jejich kvalifikaci, nebo například získat další specializaci. Vzhledem k takové vysoké poptávce mnoho podnikatelů přirozeně přemýšlí nad příležitostí otevřít své vlastní vzdělávací centrum.

V současné době jsou nejziskovějšími středisky takové, které nabízejí krátkodobé vzdělávací kurzy, neboť po krátkou dobu si každý může získat všechny potřebné dovednosti a znalosti, které budou užitečné v procesu práce. Na základě toho zvážíme otevření příslušného školicího střediska.

Výhody a nevýhody

Stejně jako každý jiný podnik má tento směr podnikání pluses a minuses. V tomto ohledu je doporučeno před začátkem práce pečlivě prozkoumat všechny funkce školicího střediska, aby nedošlo k vážným chybám a neztráceli zisk. Mezi pozitivní aspekty tohoto podnikání patří:

 • vysokou úroveň ziskovosti, která může někdy dosáhnout až třicet procent;
 • rychlá doba návratnosti, protože s kompetentní organizací a provozováním podnikání můžete po dobu šesti měsíců úspěšné práce počítat s návratností všech investovaných prostředků;
 • vysoká poptávka po službách a poptávka roste každým rokem, takže pokud je úroveň poskytovaných kurzů vysoká a učitelé jsou zkušení a vysoce kvalifikovaní, bude tréninkové centrum vždy naplněno zákazníky;
 • počáteční investice nejsou vysoké, a proto se do této činnosti může zapojit i nováček podnikatel, který nemá podstatný kapitál;
 • možnost rychlého přeorientování aktivit, neboť s dostupností vzdělávacích programů a dobře zavedenou prací kdykoliv je možné úspěšně otevřít nové směry školení.

Nedostatky této práce zahrnují skutečnost, že budeme muset hledat spolehlivé a vysoce kvalifikované specialisty. Zaměstnanci společnosti musí mít potřebné znalosti, protože budou vyžadovat kvalitní školení. Aby přilákali vynikající učitele, jsou stanoveny vysoké mzdy, ale to není vždy možné v prvních fázích nového výcvikového centra.

V závislosti na počtu potenciálních zákazníků mohou být náklady na vzdělávací služby poměrně nízké. Například nízké ceny mohou být v malých městech av městech s více než milionem obyvatel mohou být relativně vysoké. V takovém případě je třeba vzít v úvahu přítomnost soutěže, aby nebyli v docházkové vzdálenosti a neposkytují podobné služby.

Stejně jako u mnoha jiných typů podnikání, finanční centrum a nestabilní situace v zemi přímo ovlivňují efektivitu školicího střediska, což je způsobeno tím, že snižováním mezd a zvyšováním cen budou lidé utrácet peníze pouze na základní potřeby.

Samozřejmě, a zde je třeba poskytnout i možnost dalších investic, které mohou být vyžadovány v průběhu další práce. Kromě toho není jednoduše možné vzít a uzavřít výcvikové středisko, protože lidé obvykle předem zaplatili za školení (mimochodem, můžete v případě potřeby zajistit splátku). To znamená, že člověk musí pochopit, že prudké přerušení takového podnikání může vést k vážným problémům. Takže je nutné zajistit, jakým způsobem bude možné školní středisko uzavřít, abyste se mohli předem pojistit.

Koncepce a směr práce

Před otevřením této instituce je důležité určit, které služby budou v ní poskytnuty, a také označit typ koncepce vzdělávacího centra. To přímo závisí na tom, kteří zaměstnanci musí být najati, aby poskytli tyto nebo ty vzdělávací služby. Jinými slovy, musíte se rozhodnout o specializacích, na kterých bude školicí středisko pracovat. Jak ukazují statistiky, nejoblíbenější dnes jsou následující oblasti:

 • kurzy pro obchodníky;
 • studium různých účetních programů;
 • kurzy pro manažery a osoby z jiných profesí (je možné studovat vysoce specializované oblasti, např. výlučně pracovní speciality);
 • vzdělávacích programů pro začínající podnikatele a poskytování úplných informací o zahájení a vedení podniku.

V prvních fázích práce je žádoucí zvolit jen několik z nejvyhledávanějších oblastí, které v městu vůbec neposkytují jiné podobné organizace, nebo již tyto služby již poskytují, ale na dostatečně nízké úrovni. Opět platí, že stanovení cen je důležité. Možná je smysluplné nabídnout výhodnější sazby a co nejkratší trénink. To přiláká velké množství potenciálních klientů do nového výcvikového centra.

Poté, co jsme se rozhodli pro směr, začíná vývoj zvláštního konceptu. Ta druhá by se měla výrazně lišit od charakteristik hlavních konkurentů společnosti, jinak by to mohlo ovlivnit zisk (což jsme zmínili výše). Samozřejmě, že koncept školicího střediska určuje účinnost své práce jako celku. Existuje mnoho různých směrů, z nichž je třeba zvolit nejvhodnější možnost:

- plnohodnotnou školicí středisko, kde jsou zákazníci nabídl obrovské množství vzdělávacích služeb - pak může být dána možnost získat odbornou přípravu posuzovatelů nebo projektanty, účetních, daňových agentů a dalších odborníků (tj poznání, že může být poskytnuta, a to nejen pro začátečníky, ale i pro klienti s praktickou praxí);

- Autorizovaný Center, která se obvykle zaměřuje na studium různých počítačových programů, bez kterých není možné pracovat v té či oné oblasti činnosti (1C, AutoCAD, CorelDraw, a podobně);

Samostatně, můžeme říci o výběru vhodných specialistů. Tato otázka ve skutečnosti není problém, protože práce v soukromém vzdělávacím středisku nemusí vždy vyžadovat diplomy o vysokoškolském vzdělávání. Kvalita získaných znalostí je navíc důležitější než standardní "vycpávka" předmětu, což se často stává u běžných vzdělávacích institucí. To znamená, že klient zde často chce získat přesně výsledek, a to nejen diplom nebo certifikát. Vzhledem k tomu, že mnozí ruští učitelé jsou s platy nespokojeni, může jim zde podnikatel nabídnout příznivější pracovní podmínky. Navíc, pokud je to možné, můžete zaplatit učitele a za zpracování, stejně jako zadat další třídy pro všechny příchozí. Zde je zde spousta příležitostí k vydělávání, takže je lze plně využít.

Výběr místnosti

Vědomě jsme tento bod uvedli na samém začátku, protože pro registraci společnosti LLC potřebujete právní adresu. Je třeba poznamenat, že tento okamžik je věnován velkou pozornost, protože je důležité, aby prostory splňovaly četné podmínky stávající legislativy. Pokud existují čtyři specializace, pak jsou požadovány alespoň čtyři kabiny. Navíc je pro ředitele a účetního vytvořena kancelář. Nejvhodnější hala je vyrobena. Pokud je to možné, můžete zajistit šatnu a další další prostory.

Ve skutečnosti je výběr prostor pravděpodobně i hlavní otázkou, protože dnešní vzdělávací instituce by měly být otevřeny na nejvhodnějších místech. Asi nejlepším řešením může být nazýván nájemné několik pokojů v jakoukoli vysokou školu nebo do školy, jako v tomto případě, celá platforma je plně v souladu s podmínkami a požadavky, které se vztahují na moderní vzdělávací instituce.

Nákup zařízení

Chcete-li poskytovat vzdělávací služby, pravděpodobně budete muset koupit projektor (nebo velký plazmový panel) a stoly s židlemi. Také jsou zakoupeny počítače a další zařízení, které zajistí jednoduchost a pohodlí učebního procesu. Určitě k dispozici učitelům by měla existovat moderní a relevantní vzdělávací literatura, která také stojí určitou částku peněz.

Obchodní registrace

Pečlivě připraveni na otevření, můžete se zabývat přípravou dokumentů. Práce jsou povoleny pouze oficiálně, proto je nutná registrace. Za tímto účelem je vybrána právnická osoba, protože bude důležité získat licenci na vzdělávací činnost - to je možné pouze při registraci LLC.

Je třeba také poznamenat, že při registraci podniku je v OKVED uvedeno, že společnost bude působit jako nestátní vzdělávací instituce. Tento stav se ve skutečnosti doporučuje specifikovat ve všech dalších smlouvách se zákazníky, takže nemají relevantní problémy.

Pokud jde o daňový systém, v tomto případě je vybrán USN, na kterém se vybírá šest procent příjmů společnosti. Mimochodem, pro řešení těchto problémů se doporučuje zaměstnávat také účetní, který může pracovat jak na trvalém, tak dočasném základě (například outsourcing).

Důležitým bodem registrace je získání licence, bez níž jsou vzdělávací služby zakázány. Tento dokument můžete získat ve zvláštní komisi pro vzdělávání. Za tímto účelem jsou připraveny následující dokumenty:

 • jsou vyvíjeny speciální vzdělávací programy, které budou využívány pro vzdělávání;
 • je vydáno prohlášení, v němž je uveden seznam výše uvedených vzdělávacích programů a dokument rovněž uvádí další důležité skutečnosti o novém vzdělávacím středisku;
 • jsou uvedeny údaje o personálním obsazení, je tedy nutné předem vyhledat učitele;
 • je vypočítán maximální počet studentů, kteří budou přijímat služby ve školícím středisku;
 • jsou poskytovány doklady o právech vlastnictví nebo pronájmu prostor, ve kterých bude práce vykonávána, a musí plně splňovat řadu požadavků na požární bezpečnost, osvětlení, hygienické podmínky a další faktory;
 • informace o dostupnosti specializovaných dokumentů a knih působících jako materiální a technická základna používaná v procesu učení;
 • jsou také uvedeny další informace podle potřeby.


Písemná žádost s dalšími dokumenty je výboru považována do jednoho měsíce, navíc v této době je přísně zakázáno pracovat. Je povoleno otevřít školicí středisko pouze po obdržení veškeré potřebné dokumentace v rukou.

Vyhledávání zaměstnanců

Dalším důležitým bodem při otevření školicího střediska je soubor učitelů. Jak bylo uvedeno výše, jejich kvalifikace, zkušenosti a vzdělání zcela závisí na směru, ve kterém samotné školicí středisko působí. Počet učitelů také přímo závisí na specifikách vzdělávacího centra. Na začátku činnosti se zpravidla volí přibližně čtyři různé kurzy, z nichž každý je zaměstnán jedním učitelem. S nárůstem poptávky po instituci lze zvýšit počet kurzů a tedy i přijatých pracovníků.

Kromě toho by měl existovat sekretář ve státě, který se zabývá přípravou tříd a komunikací s potenciálními klienty, stejně jako účetní, který je zodpovědný za sestavování zpráv a výpočet daní.

Přilákat zákazníky

Aby školící středisko přineslo vysoký zisk, je důležité, aby počet klientů byl velký, a také od 9:00 do 21:00 nejsou prázdné. V takovém případě by měli být klienti přitahováni mnoha způsoby. Pro tyto účely se používají letáky distribuované v různých organizacích a podnicích (možná dokonce profilové). Samozřejmě se reklama provádí v místní televizi a vytváří se webová stránka, kde každý návštěvník najde veškeré informace, které potřebuje o školícím středisku.

Finanční výpočty

 • registrace podnikání a získání licence - 40 000 rublů;
 • pronájem pokoje za měsíc je 55 000 rublů;
 • nákup vybavení a literatury pro práci - 350 000 rublů;
 • reklama a další opatření pro přilákání zákazníků - 30 000;
 • měsíční mzda zaměstnanců je 250 000;
 • Ostatní náklady (například opravy nebo nákup dodatečného vybavení) - 40 000.

Jak ukazuje praxe, celkový příjem za měsíc za trénink sto lidí činí asi 500 tisíc rublů. Čistý zisk v tomto případě je 110 tisíc rublů. Všechny investice se zde vyplácejí přibližně za osm měsíců práce. Současně, pokud počet žáků narůstá a počet vyučovaných předmětů se zvyšuje, pak zisk z činnosti přirozeně poroste.

Závěr

Pokud se k problému přistupujete důkladně, otevření školicího centra nebude problémem. Kromě toho může pracovat po dlouhou dobu. V praxi není potřeba investovat a průměrné náklady na školení mohou být poměrně vysoké. Dnes je každá rozumná osoba připravena investovat do svého vzdělání hodně peněz, protože bez toho není možné představit si komplexní vývoj. Zároveň se může rozvíjet výcvikové centrum samotné. Jak již bylo řečeno, můžete postupně zavádět nové směry a nabídnout svým zákazníkům různé možnosti školení. S pozitivním výsledkem bude počet posluchačů nutně růst, protože zde lidé přijdou na doporučení a podnikatel vyžaduje kompetentní organizaci vzdělávacího procesu. Samozřejmě, bude dobré, pokud jste dříve pracovali v této oblasti, ale obecně můžete úspěšně podniknout takové podnikání a bez praktických zkušeností. Na závěr hlavní práci zde obvykle vykonávají učitelé a na pozici hlavy může být vždy jmenován i zkušený odborník.

Související články

Franchise pivního baru

Pobočka baru piva je dnes jednou z nejvýnosnějších a nejoblíbenějších aktivit. Dále budeme hovořit o několika franšízách z tohoto oboru.

Jak vydělat peníze vytvářením populárních chatových robotů

Chatové boty jsou velmi žádané, protože stále více a více značek propaguje tuto technologii a integruje roboti do svých služeb zasílání zpráv.

Zisk na dárce - všechny geniální je jednoduché, nebo jak získat za několik hodin 315 tisíc?

Zisk na proudech a dárcích je vynikající příležitostí mít měsíce stovek tisíc rublů s minimálními investicemi. Řekneme vám, jak se stát horním koncem a chladně změnit svůj život k lepšímu!

Podnikatelský plán pro knihkupectví

Knihkupectví zahrnuje obchodování s velkým sortimentem zboží, který je poptáván u široké škály lidí. Chcete-li tento typ podnikání otevřít, přečtěte si článek.

© 2016-2018 "Franchise-Top"
Nezávislé recenze na webové stránky o franšízách

Vaše výdělečná činnost: jak otevřít školicí středisko

Poptávka po krátkodobých vzdělávacích kurzech roste. Vzdělávací činnost přitahuje nové investory s vysokou ziskovostí - na úrovni 30%, rychlá návratnost - od šesti měsíců do roka a malé počáteční investice - 13-15 tisíc dolarů.

Měsíční obrat vzdělávacího centra je na úrovni 10-15 tisíc dolarů. Průměrná cena 40hodinového kurzu činí 2,5-3000 rublů.

Hlavním faktorem úspěchu vzdělávacího centra je správně zvolený pedagog. Studenti mohou být přitahováni novými vzdělávacími programy, například exkluzivními kurzy pro inzerenty, manažery, obchodníky, které jsou vyvíjeny učiteli-praktiky centra.

Můžete ušetřit na vybavení a leasingu, pokud otevřete výcvikové středisko pro určitou společnost jako další jednotku, nebo si pronajmout kurzy na vysoké škole nebo vysoké škole na určité hodiny, a nikoli na plný úvazek.

Výukové centrum: Koncept

Tato činnost začíná vývojem originálního konceptu, který ho odlišuje od konkurentů. Existují různé možnosti:

- středisko s řadou standardních kurzů odborné přípravy: účetnictví a daně; tajemník-referent; návrh a rozvržení na PC, atd.;

- autorizované školicí středisko, například školení v práci s programy 1C, Microsoft, Oracle atd.;

- školicí střediska;

- výuka jednoho původního kurzu, například výcvik ženské stráže, feng shui atd., stejně jako individuální výcvik pro konkrétní kurz.

Zaregistrujte právnickou osobu pro školící středisko jako nestátní vzdělávací instituci (LEU), přičemž je uveden jeho hlavní profil činnosti. Nejjednodušší systém zdanění je zjednodušen s úhradou 6% příjmu.

Vlastní výcvikové středisko: Zaměstnanci

Pracovníci školicího střediska se skládají z několika učitelů (jeden na jednoho), dvou nebo tří konzultantů, kteří identifikují odborné předpoklady studentů, sekretářky a účetní.

Plat mzdy účetního a konzultanta je v průměru $ 300 za měsíc, sekretářka - 200 dolarů. Práce učitele se platí hodinově - 200 rublů za hodinu.

Vlastní výcvikové středisko: prostory

Pro organizaci školícího střediska určeného pro školení 100-150 lidí měsíčně ve čtyřech směnách (ráno, dva dny, večer) bude potřebná celková plocha cca 200 m2: 40 metrů čtverečních. m je přidělen kanceláři ředitele a přijímací místnosti, 100 m2 - na dvě třídy 50 m2. m, 60 metrů čtverečních. m - pro třídu počítače.

Celkem, pronájem prostor o rozloze 200 m2. m bude stát 6 tisíc dolarů za měsíc (z $ 30 za 1 m2).

Vlastní výcvikové středisko: vybavení

Minimální soubor zařízení pro školicí středisko zahrnuje:

- projektor - 1 000 USD.

- 10 počítačů - asi $ 3-3, 5 tisíc.

- 30 stolů - 1 tisíc dolarů.

- 20 židlí - 500 dolarů

- vzdělávací literatura - 500 dolarů

Celkem: přibližně 6,5 tis.

Výukové centrum: licencování

Vzdělávací činnost je licencována. Seznam dokumentů, které mají být předloženy u Petrohradského správního výboru pro vzdělávání pro získání průkazu, je následující:

- Aplikace, která označuje rozvinuté vzdělávací programy,

- informace o počtu zaměstnanců a očekávaném počtu studentů,

- informace o prostorách,

- informace o poskytování vzdělávacího procesu s vzdělávací literaturou (pro každý vzdělávací program) a materiální a technické vybavení (ve formě výpisu z rozvahy);

- informace o pedagogických pracovnících (pro každý vzdělávací program),

- další informace (osvědčení o registraci, informace o zakladatelích atd.).

Lhůta pro posouzení žádosti je jeden měsíc.

Vaše vzdělávací centrum: Studenti

Ziskové lze považovat za centrum, které se zabývá nejméně 100 lidmi měsíčně - 10 skupinami 10 osob.

Hlavním kanálem pro získávání nových studentů je reklama v tištěných médiích. Náklady na reklamu činí přibližně 10% obratu, tj. asi 1000 dolarů měsíčně.

Na základě článku Khoroševy Světlany pro noviny Delovoi Peterburg

* * *Článek více než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Kurz vzdálenosti "JAK ZAČÍT VÁŠ OBCHOD"

Zaregistrujte se a získejte 30 bezplatných tajemství v provozování podnikání od úspěšných podnikatelů!

Jak otevřít firmu

Kurzy "Jak začít podnikat od začátku" je program pro školení začínajících podnikatelů pro ty, kteří plánují založení vlastního podnikání. Zahájení podnikání vyžaduje, aby podnikatel vzal v úvahu řadu nuancí, aby podnik přinesl příjmy, ne ztráty.

Podnikatel při zahájení podnikání ví, jak zdůvodnit výběr oblasti činnosti, má jasný obchodní plán, ví, jaké náklady bude muset zaplatit podle právních předpisů za placení daní a mnohem více. Vzhledem k tomu, že tyto znalosti jsou klíčem k podnikání, schopný a vzdělaný podnikatel může vždy vytvářet ziskový obchod.


O procesu výcviku na Business University a získávání dokladů o vzdělání

Univerzita podnikání trénuje manažery a odborníky v oblasti obchodu a obchodu více než 6 let. Více než 5000 studentů svěřilo svůj profesní růst na univerzitě.

Absolventi Business University obdrží na konci podnikatelských kurzů pro začínající podnikatele certifikát o úspěšném absolvování programu "Jak začít podnikat" s mezinárodní přihláškou v anglickém jazyce.

Licence na vzdělávací činnost №034972, 038379

Popis kurzů pro začátečníky

Program volitelného kurzu základů podnikání "Jak začít podnikat" na University of Business zahrnuje velké množství informací potřebných pro úspěšné vytváření vlastního podnikání.

Průběhy malé firmy, se dozvíte, jak otevřít malý podnik, jak se zaregistrovat svůj vlastní podnik a získat živnostenský list (v případě potřeby), jak zvýšit konkurenceschopnost podniku, jak koupit společnost, a co představuje hlavní město a mnoho dalšího.

Jak začít podnikání je jedinečný program, který vám dá příležitost budovat úspěšnou kariéru a profesionálně se rozvíjet a rozvíjet v oblasti podnikání. Kurzy na otevření podnikání na Business University nejen zlepší dovednosti podnikání, ale také se naučí všechny rysy této profese od začátku.

Program školení "JAK ZAČÍT VÁŠ OBCHOD"

„Jak otevřít obchod od nuly“ na University of Business kurz - kurz na základy podnikání, který vám poradí, jak začít podnikat od nuly, jak začít podnikat, a dokonce, jak otevřít podnikání bez investic. Jaké jsou formy transakcí v obchodě? Jaké faktory ovlivňují cenovou hladinu? Jaká je ziskovost organizace? Jak otevřít vlastní podnik? Odpovědi na všechny tyto otázky najdete kurzy pro začátečníky podnikatele v obchodním University №1!

Požádejte o školení právě teď - a brzy se naučíte všechny funkce profesionálního řízení podniku! Staňte se úspěšným obchodníkem s Business University? 1!

Jak otevřít firmu

Podnikání

Tento kurz v našem centru
úspěšně dokončena
2262 lidí!

Zahájení podnikání

Praktický kurz „Jak otevřít podnikání,“ splňuje požadavky na profesionální úrovni „účetnictví, schváleného vyhláškou Ministerstva práce Ruska od 22.12.2014 N 1061n a registrována na Ministerstvu spravedlnosti v Rusku 23.01.2015 N 35697

Pokud jste jako hlavní podnik nebo jako podnikatele zvolili podnikatelskou činnost, je tento kurz pro vás!

Chcete-li být úspěšným podnikatelem, je třeba zvládnout komplex širokého spektra dovedností a znalostí. Díky populárnímu kurzu "Jak otevřít firmu", co nejdříve obdržíte úplné informace o tom, jak začít podnikat a nedělat žádné chyby. V průběhu kurzu jsou teorie a praxe optimálně vyvážené, důraz je kladen na analýzu konkrétních situací.

Kurz bude užitečný pro současné manažery komerčních podniků a majitelů firem. Po celou dobu studia se řeší průřezový úkol "Bezpečnosti podnikání". Zvláštní pozornost je věnována analýze nejdůležitějších současných legislativních požadavků týkajících se snižování podnikatelských rizik v roce 2017.

Hlavním cílem podnikatele je vytvořit stabilní a bezpečné podnikání s optimálním daňovým zatížením v plném souladu s požadavky zákona, proto školicí program kombinuje teoretické a praktické moduly, dává dovednosti do správné dokumentace.

Teoretická část zohledňuje všechny relevantní legislativní a daňové změny z roku 2018 týkající se malých a individuálních podnikatelů. Praktická výuka vám umožňuje učit se:

 • výpočet pojistného a účtování jejich částek pro snížení daní v roce 2018;
 • výpočet pro výběr předmětu zdanění a daňové sazby pro USN v roce 2018;
 • výpočet daňového zatížení systému patentových daní v roce 2018;
 • výpočet výše obchodního poplatku a jeho použití ke snížení daně v roce 2018;
 • použijte podmínku na daňové prázdniny v roce 2018.

Kurz odpovídá na hlavní otázky, které se každý podnikatel ptá:

 • Jak zvolit ziskové zaměstnání s ohledem na vaše cíle a cíle?
 • Jak vytvořit vaši společnost a jak to má být - LLC, IP?
 • Jak spravovat pracovní postup?
 • Jaký daňový systém je vhodnější?
 • Jak předat kontrolu?
 • Jak neporušovat zákon?
 • Jak budovat vztahy s konkurenty?
 • Jak si vybrat tým a komunikovat se zaměstnanci?

Po absolvování kurzu budete schopni samostatně připravit a zaregistrovat podnik, zahájit aktivní práci, uzavřít smlouvy s partnery. Naučíte se vytvořit úspěšný tým a uplatnit talenty vašich zaměstnanců ve prospěch podnikání. Navíc můžete vytvořit finanční systém vaší společnosti a naplánovat potřebné výsledky.

Samostatné místo v učebních osnovách je obsazeno analýzou běžných chyb, které začínající podnikatelé dovolují. Získáte cenné rady od obchodních odborníků, jakož i právní, ekonomické a psychologické doporučení.

Jak otevřít školicí středisko? Algoritmus, jak začít vydělávat na znalostech!

Obsah článku:

Nyní je velmi oblíbené získávat další vzdělání, a to jak v oblasti své profese, tak dalšího sebevzdělávání pro dospělé a děti. Poptávka vytváří nabídky, takže otevření školicího centra pro další vzdělávání je dobrou příležitostí k vydělávání. Zvažte všechny kroky, jak otevřít školicí středisko?

Jak otevřít školicí středisko - vyberte si místo!


Určete, ve kterém formátu chcete trénovat a komu?

Obvykle se dodatečné vzdělávání nachází ve formě kurzů, školení, seminářů, přednášek, mistrovských kurzů, vzdělávacích maratonů.

Jsou podmíněně klasifikovány:

Doba trvání aktivit závisí na deklarovaném programu, který může trvat několik hodin až několik let.
K tak dlouhému formátu výcviku lze přičíst kurzy cizího jazyka, designu a dalších disciplín. Program je rozdělen na několik úrovní školení, jejichž trvání je v průměru od 3 měsíců do 2 let. Dlouhodobá odborná příprava je dobrá, protože dlouhodobý příjem přichází ze studentů formou měsíčních příspěvků.

Krátkodobý trénink může trvat několik hodin, jako je mistrovská třída, až 2 měsíce, jako vzdělávací maraton nebo výcvik.

 1. Na téma kurzů, které mohou být:

Profesionálem je zvyšování úrovně odborných znalostí nebo rozvoje nových profesí, jako účetní, návrhářka, květinářství, manikérka, kadeřnictví, barman atd.

Obecné vzdělávání - při rozvíjení individuálních dovedností, například cizích jazyků nebo čerpání osobních kvalit, tzv. Populárních školení pro osobní růst.

Kreativní kurzy, které se učí kreslit, šít, plést, aby panenky, beadweaving, vyšívání, řezbářství, a jiní ve formátu hobby.

 1. Klasifikace podle věku publika.
  Jsou rozděleny na děti, dospívající, dospělé.

Poté, co jsme se rozhodli pro tréninkový program a publikum, pokračujeme k dalšímu kroku.

Jak vytvořit pracovníky?

K zajištění trvání školního střediska bude zapotřebí administrátor, účetní, učitelé, čistič.

Učitelé mohou být zaměstnanci na plný úvazek nebo pozvaní zvenčí.

Pro specializované školicí středisko, které neustále vyučuje stejné kurzy, potřebujete trvalý učitel na plný úvazek.

Existují vzdělávací centra, která slouží pouze jako platforma pro vzdělávací programy. Nyní je tento formát populární, když si pronajmeme pronajaté prostory od několika hodin až po několik dní, vybavené všemi potřebnými pro vzdělávací akce. V takovém případě není učitel potřebný, dostatek správce, čistší. Účetní je také autory na volné noze.

Jak si vybrat pokoj?

Většina vzdělávacích institucí se nachází v centrálních oblastech, což je velmi výhodné pro lidi ve všech oblastech města. Jak otevřít školicí středisko nákladově efektivní? Vyberte si lepší centrální místo!

Výjimkou mohou být spací prostory, které jsou vhodné pro dětské vzdělávací střediska.

Místnost musí splňovat hygienické normy.
Jeho velikost a uspořádání závisí na zvoleném konceptu výcvikového centra.

Může to být jako velké místnosti nebo malé třídy. Předpokladem je koupelna, kuchyňská místnost, kde si můžete během oběda uvolnit zaměstnance nebo se učit studentům během tréninku.

Jaké potřebné vybavení?

Hlavní zařízení je stůl, židle, tabule nebo flipchart, projektor, psací potřeby.

Z předmětu školicího střediska může stále potřebovat učební metodický materiál, počítače, dětské hračky a koberce na podlaze.

Jak se oficiálně zaregistrovat?

Mohou existovat otázky: jak otevřít školicí středisko, potřebujete licenci. K provedení vzdělávacích aktivit ve formátu kurzů není licence vyžadována. Pouze tam musí být povinné registrace u daňových úřadů.

Vyžaduje se také následující balíček dokumentů:

-seznam vzdělávacích programů střediska;
- doklady o přítomnosti vysoce kvalifikovaného pedagogického pracovníka;
- doklady pro prostory, které odpovídají všem hygienickým normám;
- dokumenty pro poskytování učebního procesu se vším potřebným;
- Informace o registraci nestátní vzdělávací instituce.

Jaké budou náklady?

Je těžké říci určitou postavu, protože Náklady na nájemné a mzdy zaměstnancům z regionů jsou výrazně odlišné.

Aby nedošlo k odhadu odhadu z toho, co jsou přidány:

 1. Pronájem prostor může vyžadovat dodatečné opravy;
 2. Nákup zařízení;
 3. Plat mzdy zaměstnancům;
 4. Reklamní náklady;

Část nákladů lze snížit o plat. Například výpočet platu podle počtu studentů.

Může měnit náklady na reklamu. Záleží na způsobech propagace. Jednou z pracovních cest je online reklama. Nemusíte vytvářet své stránky okamžitě, stačí inzerovat v sociální síti. sítě, inzerovat na fórech, což je v počáteční fázi mnohem levnější než investovat do stránek.

Jak podpořit školicí středisko?

Marketingová strategie rozvoje je založena na zvoleném konceptu.

Pokud vyučujete tuto profesi, měli byste získat podporu od pracovních center, která vás mohou posílat na rekvalifikaci. Publikujte reklamy na fórach města.

Pro dětská centra je nutné zveřejňovat reklamy na fórech, časopisech pro matky. V dětských zábavních centrech. Dokonce i stojící domy mohou projít vedle a postavit reklamu u vchodu.

Obecně doporučuji, že hlavním zdrojem reklamy jsou internetové zdroje.

Jak otevřít kurz

Jak začít s vlastním podnikáním - školení.

Školení jsou prakticky od začátku podnikání, potřebujete pouze znalosti, zkušenosti a schopnost učit.

Jaké kurzy lze otevřít.

Existuje celá řada různých kurzů, všechny kurzy lze rozdělit do dvou kategorií.

První kategorií jsou hobby kurzy a doučování, takové kurzy zahrnují:

 • Poučení o hudebních nástrojích.
 • Kurzy stříhání a šití.
 • Učení se plést.
 • Kurzy pro děti (kreslení, modelování atd.).
 • Choreografie.
 • Feng Shui.
 • Doučování, individuální lekce.

U hobby kurzů není poptávka konstantní, lidé obvykle chodí na takové kurzy, když je volný čas.

Tutoring je vhodnější pro jednotlivé třídy se studenty v takových předmětech, jako je matematika, jazyk a další předměty.

Druhou kategorií jsou odborné kurzy, které vám umožňují získat krátkou profesi, a tím i možnost získat práci.

Profesní kurzy zahrnují:

 • Kurzy kuchaře, cukráře.
 • Floristika, tvorba květinových kytic.
 • Design a dekorace svatebních sálů.
 • Kurzy cizích jazyků.
 • Kurzy obchodní angličtiny.
 • Počítačové kurzy.
 • Kurzy programátorů.
 • Kurzy manikúry.
 • Kurzy kadeřnictví.
 • Účtovací kurzy.
 • Rekreace podnikání.
 • Hotelové obchody.
 • A t d.

Je třeba poznamenat, že odborné kurzy jsou mnohem populárnější než hobby kurzy, protože po dokončení jednoho z těchto kurzů je možné zvládnout povolání a získat práci.

Jak otevřít kurz.

Kurzy, jednorázové přednášky, semináře samy o sobě nevyžadují licenci, protože na konci kurzu není vydán doklad o vzdělání. Osvědčení je vydáno, že osoba dokončila studium, ve skutečnosti je to obyčejný kus papíru s pečetí. Proto k otevření kurzů se můžete zaregistrovat jako individuální podnikatel.

Ale pokud chcete vydat dokument o vzdělání s platovou třídou, například pro kurzy kuchařů s přiřazením kategorie, pak to nemůžete udělat bez licence, je třeba se zaregistrovat jako právnická osoba.

Ukazuje se, že zaregistrujete školicí středisko - toto (LEU) je nestátní vzdělávací instituce. Zdanění je zjednodušeno (6% příjmu).

Vzhledem k tomu, že vzdělávací činnosti podléhají licencování, budete muset kontaktovat Výbor pro vzdělávání a poskytnout seznam dokumentů:

 • Aplikace.
 • Osvědčení o registraci právnické osoby.
 • Doklady pro prostory (pronájem).
 • Kurikulum.
 • Informace o dostupnosti metodických materiálů.
 • Informace o učitelích a kopie dokladů o vzdělání.

Obvykle je aplikace revidována do jednoho měsíce.

Ale nejprve musíte najít místo, kde budete tyto kurzy provádět, jako možnost dohodnout se na hodinovém nájemném v určitých dnech učebny v jedné z vysokých škol. Školní publikum již plně splňuje požadavky SES a požární inspekce.

Dalším krokem je reklama. Můžete začít s letáky, rozdávat letáky v blízkosti středních škol, škol, metra. Místo, inzerujte v místních novinách.

Je třeba provádět reklamní kampaň na internetu, vytvářet skupiny v sociálních sítích a přijímat odběratele, vytvářet stránky vizitky, objednávat kontextovou reklamu ve vyhledávačích.

A nezapomeňte o „slovo z úst“, informovat všechny přátele a známé a dejte jim vědět o kurzech a řekne své přátele, kolegy, příbuzné.

Jak otevřít školení v síti.

Jedná se o takový informační produkt jako video lekce. Autor píše kurz na videu a prodává jej na internetu.

Například jste plynulá v 3D grafice nebo jste schopni vytvářet weby v aplikaci Word Press. S jakýmkoli programem pro nahrávání videa z pracovní plochy (Screen Camera, CamStudio, Desktop Writer, Bandicam) nahrávejte výukové video o školení.

V grafickém editoru vytvoříte kryt pro DVD a prodáte kurzy na internetu na discích nebo odkazem ke stažení.

V současné době existuje na internetu spoustu různých video kurzů a v obchodě s informacemi existuje hodně konkurence, ale pokud vytvoříte dobrý kurz, můžete získat velmi dobré peníze z prodeje.

Podnikání v tréninkových kurzech.

Řada kurzů je poměrně rozsáhlý, některé dobré poptávky, jiné méně, v současné době velmi populární kurzy programování a web designu, květinový, design, pohostinství, kuchař, číšník, Kosmetika kurzy, manikúra, kadeřnictví.

Máte-li dobré zkušenosti v určité oblasti, můžete organizovat podnikání v kurzech školení od začátku.

Škola online

Lidé se chtějí naučit kreslit, anglicky, hrát na kytaru nebo zpívat, ale někdy nemají dostatek času jít do školy. Dnes existuje nová forma školení - on-line kurzy nebo dálkové doučování. Učitel a student jsou na svém území a lekce jsou prováděny prostřednictvím internetu. Výhoda školy online v pohodlí, systematický přístup k učení a kompetentní podporu ve všech fázích školení. Takže, jak otevřít online školu a vytvořit dálkové doučování: všechna tajemství budou nalezena v článku.

Vlastnosti online školy

Online škola funguje bez licence nebo zvláštního povolení, neboť nevydává diplomy ani certifikáty. Jeho úkolem je dálkové vzdělávání, doučování na úrovni odborných konzultací. Stačí se zaregistrovat jako IP a najít zákazníky. Business nepotřebuje pokoj: v domácím režimu se konají lekce v určitém čase, vhodné pro obě strany.

Zájem o on-line doučování jsou většinou lidé se vzděláním a dobrými pedagogickými dovednostmi ve své odbornosti. Mezi takovými učiteli jsou učitelé juniorských a středních tříd, učitelé cizích jazyků, odborníci v oblasti hudby. V zásadě může být online škola otevřena osobou, která má určité znalosti na vysoké úrovni a je připravena sdílet své zkušenosti s lidmi.

Co potřebujete?

Pokud jste učitel a snít o své vlastní online škole, v počáteční fázi pracujte nezávisle. S rozvojem zkušeností a zvýšením klientské základny rozšíříte své podnikání, získáte další učitele. Chcete-li provádět lekce online, budete potřebovat:

 • Počítač s připojením k internetu.
 • Přizpůsobený pracovní program Skype (nebo analogový).
 • Webová kamera.
 • Mikrofon.

Chcete-li trénink zaujmout, použijte kancelářské aplikace a elektronické desky. Během výuky je nutno mlčení a úplnou koncentraci. Pokud nejste sami v bytě, řekněte své rodině, že během lekcí je místnost, kde se kurzy konají, nepřístupná oblast.

Chcete-li přijímat platby, vytvořte elektronickou peněženku a vystavte bankovní kartu.

Vytvořte web

Organizace on-line kurzů vyžaduje tolik síly a znalostí jako otevření běžné školy. Chcete-li se dozvědět co nejvíce zákazníků v celé zemi (a po celém světě), musíte vytvořit vlastní webové stránky. Vyplňujeme je kvalitními a pravdivými informacemi o vzdělání, pracovních zkušenostech, programu výuky. Množství zajímavých informací se bude týkat potenciálních zákazníků. Na webu jsou dokumenty o vzdělání, certifikáty, certifikáty.

Pravidelně aktualizujte informace na webu: je doplněn zajímavými články, video informacemi. Na webu musí být část, která je přístupná pouze vaší skupině. Je důležité, aby žáci mohli kdykoli obdržet osobní informace, učební materiály.

Nuance

V domácnostech je obtížné disciplinovat a včas provádět školení. Při výuce vyučovacích hodin preferujte praktické materiály. Pro studenty je výhodnější poslouchat zvukový rozhovor nebo sledovat videozáznam a pak v lekci upevnit získané poznatky.

Cena jedné lekce je 40 minut. - 1 hodina začíná 400-800 rublů. Aby bylo učení vhodné, studenti a učitelé sestaví individuální plán výuky s přihlédnutím k zaměstnání a osobním preferencím. Jako úvod se nabízejí zkušební třídy: obvykle jsou bezplatné. Pokud klient pochybuje o vaší způsobilosti, nabídněte hodinovou platbu. V případě zrušení je vrácena částka zálohy.

Nakonec,

Tvorba on-line škol je nový směr podnikání v Rusku. Má spoustu výhod a argumentů ve prospěch:

 • Minimální konkurence.
 • Příležitost pracovat po celé zemi i mimo ni.
 • Jednotlivé lekce s každým klientem.
 • Vysoká míra zisku a ziskovosti.

Podnikání nevyžaduje investování obrovského kapitálu na začátku. Vaše bohatství je znalost, profesionalita, schopnost vykonávat kompetentní povolání. S rozvojem pravidelných zákazníků budete moci rozšířit online školu, propagovat stránky a najmout zaměstnance. Projekt se vyplatí za 3-6 měsíce práce.