Podnikání na taxi s pevnou trasou

Obchod s automobily

Trénujte svůj mozek s potěšením

Je otevření raketoplánové taxi ziskovou investicí do finančních prostředků? Takové služby jsou v naší zemi velmi oblíbené. Obyvatelé velkých měst a malých měst preferují tento způsob dopravy pro rychlý pohyb a komfort cesty. V důsledku toho roste poptávka každý den. Lidé denně využívají služby taxi s pevnou trasou. Tento druh veřejné dopravy v městech, kde zaujímá první místo mezi všemi druhy pozemního hnutí, je obzvláště populární.

  • Jak otevřít taxi s pevnou trasou?
  • Jaké dokumenty jsou potřebné pro provoz mikrobusů
  • Které automobily jsou nejlepší pro podnikání?
  • Nastavení vozu na trase
  • Výběr řidičů pro práci na taxi s pevnou trasou
  • Kolik můžete vydělat na taxi s pevnou trasou
  • Jak začít podnikat na taxi s pevnou trasou
  • Kolik můžete vydělat na taxi s pevnou trasou
  • Jak vybrat dopravu pro taxi s pevnou trasou
  • Jaké dokumenty jsou potřebné k zahájení podnikání

Kromě placení za jízdné přináší osobní doprava další zisk, což opět dokazuje ziskovost podniku. Umístění reklamy uvnitř vašeho vozu je dobrým zdrojem dodatečných příjmů. Mohou to být bannery, brožury, letáky a jiné tištěné výrobky. Přinášejí majiteli vozidla dobré peníze. Takové výrobky by měly být umístěny na místech, které jsou pro cestující viditelné.

Jako místo pro reklamu můžete použít tělo auta. Registraci vozidla provádí zaměstnanec reklamní agentury s použitím filmu s barevným vzorem. Navzdory skutečnosti, že se jedná o nejdražší typ reklamy, získává rostoucí popularitu. Majitel vozidla může zajistit autobusové zájezdy a výlety, poskytnout auto k pronájmu. Pokud vám toto vše vyvolalo otevření taxi s pevnou trasou, níže uvedený obchodní plán vám pomůže začít správně.

Jak otevřít taxi s pevnou trasou?

Jaké dokumenty jsou potřebné pro provoz mikrobusů

Především musíte získat povolení k přepravě cestujících. Chcete-li to provést, požádejte městské oddělení inspekce dopravy. Soulad vozidel s požadavky dozorčích orgánů je povinný. Je třeba najmout zaměstnance, kteří mají řidičský průkaz příslušné kategorie a absolvovali certifikaci.

Licence je vydávána po dobu 5 let, abyste ji obdrželi, musíte zaplatit 2 druhy státní daně. Pro každé vozidlo je vytvořena samostatná účetní karta. Registrace společnosti zabývající se osobní dopravou je možná jako IP nebo LLC. Při zahájení podnikání v trase by měl začínající podnikatel vědět, že nejdůležitějším dokumentem je povolení k přepravě. Vydává jej Ministerstvo dopravy.

Které automobily jsou nejlepší pro podnikání?

Druh zakoupených automobilů závisí na finančních možnostech podnikatele. Nesnažte se snížit počáteční investici kupováním ojetých vozů. Při jedné změně minibus prochází dostatečně velkou vzdáleností. Je důležité vědět, kdy jste otevřeli své podnikání. Použité vozidlo nemůže denně překonávat takové vzdálenosti, což vede k trvalému poruchám.

Nejspolehlivějšími vozy jsou Gazelle pro 13 míst. Ne méně často na silnicích je 18místný Ford Transit a 19místný Mercedes-Benz Sprinter. Gazelles mají atraktivní hodnotu, ale nejsou schopni poskytnout odpovídající pohodlí. Při omezených finančních zdrojích byste měli využívat služby leasingu.

Nastavení vozu na trase

Podnikatelský plán pro taxi s pevnou trasou musí obsahovat fázi vývoje trasy.

K získání cesty pro osobní dopravu musí majitel vozidla požádat místní správu. Tam organizují výběrová řízení na organizaci dopravy, ve kterých se může zúčastnit nováček podnikatel. Přeprava cestujících na nejoblíbenějších trasách začíná přinášet příjmy z první pracovní směny. Můžete také vytvořit novou trasu. Chcete-li to udělat, musíte pečlivě prozkoumat infrastrukturu města, je dobré přemýšlet přes všechny jemnosti. Se správným přístupem začnou přepravovat cestující na nových trasách zisky. Nicméně s některými obtížemi se ještě setkáte. Cestující potřebují nějaký čas, aby si zvykli na novou trasu. Malé výnosy nemohou pokrýt běžné výdaje.

Výběr řidičů pro práci na taxi s pevnou trasou

Dalším bodem je výběr pracovníků. Otázka pronájmu řidičů by měla být řešena se zvláštní odpovědností, protože jejich kvalifikace závisí na životě cestujících. Kromě řidiče kategorie D, budete potřebovat účetní, manažer, zdravotnickým pracovníkem, který bude provádět inspekce pre-trip. Nebude nadbytečné nezávisle sledovat stav vozidel. Nepřesnost řidiče je hlavní příčinou poruch automobilů. Zaměstnanec musí mít pět let zkušeností s řízením vozidel této kategorie a lékařský průkaz.

Mzda řidiče se skládá z fixní části a prémií za překročení míry výroby.

Tento přístup dovoluje zaměstnanci motivovat zaměstnance k plnění a překonání plánu. Stejně jako každý jiný typ podnikání vyžaduje taxi s pevnou trasou velkou počáteční investici. Odplata závisí na mnoha faktorech.

Kolik můžete vydělat na taxi s pevnou trasou

Chcete-li zjistit ziskovost obchodování s trasou, je třeba určit denní příjem. Jeden stroj dokáže přinést denně 3 až 5 tisíc rublů. Z těch, kteří v placení práce odečteno řidič 1000 rublů v povinném pojišťovny - 500 rublů, náklady na palivo a opravy automobilů - 1000 rublů. Čistý zisk se tak bude pohybovat od 500 do 2500 rublů. Daňové poplatky jsou od 1 do 7 tisíc rublů na jednotku dopravy. Celková částka závisí na počtu vozidel ve vozovém parku. Aktuální náklady jsou určeny stavem vozu. Například domácí Gazelle spotřebovávají nejméně 15 litrů benzinu na 100 km.

Aby bylo možné ušetřit peníze, je možné pronajmout si území z vozového parku mimo město. Při vytváření velkého podniku je možné uzavřít smlouvy o dodávkách pohonných hmot a náhradních dílů. Nejvýhodnější je zahájit otevření taxi s pevnou trasou ve velkém městě. Na ploché cestě je spotřeba paliva ekonomičtější a zákazníci jsou téměř vždy.

Přemýšlejte o nutnosti nastavit jízdné, nemělo by být příliš vysoké, ale nezapomeňte na potřebu pokrytí provozních nákladů.

Jak začít podnikat na taxi s pevnou trasou

Podnikání pro přepravu cestujících začíná registrací ve státních úřadech. Registrace stavu osobního dopravce vyžaduje 3-4 týdny. Také je nutné získat povolení k přepravě cestujících na ministerstvu dopravy. Tam je nutné schválit cestu dopravy. Je třeba vzít v úvahu povinné pojištění cestujících.

Potřebujeme si koupit dopravu pro flotilu, rozhodujícím faktorem jsou náklady na auto a prostředky, které má podnikatel. Po výběru dopravy je třeba najmout řidiče, organizovat pracovní plán a platit za svou práci. Po odeslání dopravy na trasy.

Kolik můžete vydělat na taxi s pevnou trasou

Ziskovost podniku závisí na denním příjmu z jednoho vozidla. Průměrný příjem z jednoho automobilu činí 4 000 až 5 000 rublů, po odečtení mzdy řidiče, pojistného a nákladů na pohonné hmoty činí čistý zisk asi 1 000 až 2 000 rublů z jednoho auta.

Jak vybrat dopravu pro taxi s pevnou trasou

Hlavní volbou kategorie dopravy je dostupný prostředek mezi zahraničními a domácími vozy, rozdíl v ceně je asi 200%. Auto "GAZelle" má malou kapacitu 8 - 15 cestujících, nízkou bezpečnost a nízké náklady. Dovážené protějšky Peugeot Boxer, Ford Transit a Iveco Daily mají větší kapacitu 16 cestujících - 26 míst k sezení, spolehlivější a déle vydrží. Nákup vozidel s rukama nese velké riziko, které povede k problémům s opravou a údržbou dopravy. Je třeba vyjasnit dostupnost potřebných dokumentů o vozidle, konkrétně OTTS. Certifikovaný prodejce může obdržet rady i záruční servis.

Trénujte svůj mozek s potěšením

Jaké dokumenty jsou potřebné k zahájení podnikání

Pro postup při přepravě cestujících kyvadlovou dopravou na místním ministerstvu dopravy je třeba tyto doklady předložit:

  • doklad o registraci;
  • kopie kontroly vozidel;
  • zakládající smlouva;
  • bankovní účty, adresy a kontaktní čísla;
  • dokument, který označuje daňové účetnictví;
  • statistické kódy;
  • smlouva o parkování;
  • certifikát PC a DB;
  • pracovních knih a řidičských oprávnění zaměstnanců.

Potřebuji povolení ke spuštění mikrobusů?

Je nutné získat státní licenci pro přepravu více než 8 osob po silnici.

Obchodní fórum

Jak otevřít trasu a jak dát gazelu.

Alexey98 09 října 2014

Dobré odpoledne, drahí uživatelé fóra. Moje právní znalosti jsou neustále doplňovány, ale mám pár otázek, o kterých pochybuji, že ještě mám odpovědět.

Takže za rok a půl se chystám otevřít Ip pro přepravu cestujících na silničních trasách. První otázka: jaké další náklady mám očekávat? (gazela, vybavení (lékárnička, hasicí přístroj, gsm), pojištění, právní služby) - to je přibližně 200 000 rublů.

Otázka č. 2: Jak získat povolení od místních úřadů k přepravě cestujících po trase, o které jsem si myslel? existují informace, že ráno mohou být autobusy stávajících společností doplněny, může to být argumentováno?

Třetí otázka: Měli bychom zorganizovat všechny tyto nesmysly pro zdravotní péči zaměstnanců?

RudoznatetZZ 09.10 2014

Je to nezbytné. A licence je nutná.

tubov 09.10.2014

že by všichni učí v této oblasti, získáte kategorie D, Uspořádat pracovat,, vyzkoušet, a pak možná i týden či onak vám jen říct,, Jo to je jen maličko Lika akordeon hraje na akordeon a malé Antoshka vytáhl GA. n.

RudoznatetZZ 10. 10. 2014

Možnost! Skvělá příležitost k podnikání. A najednou - to se vám nelíbí?

Alexey98 14. října 2014

ne, jako to nemůže, protože podle mých výpočtů bude zisk uspokojivý (měřil jsem počet cestujících po dobu tří týdnů).

RudoznatetZZ 15. října 2014

A částka nákladů se nezměnila?

pevgen 15. října 2014

U nás v Tomsku to děláme tak: administrativa prohlašuje nabídku na trasách, která to vyhrála a nese.

GoldenTaurus 15. října 2014

pouze na základě výběrového řízení nebo si koupíte taxislužbu s omezeným počtem míst k sezení a na kteroukoli trasu

Alexey98 16. 10. 2014

Alexey98 18. 10. 2014

A co potřebujete kromě licence, dopravy a všeho ostatního minimálního, aby mi úředníci dovolili otevřít novou trasu?

Stas0212 18. 10. 2014

A co potřebujete kromě licence, dopravy a všeho ostatního minimálního, aby mi úředníci dovolili otevřít novou trasu?

GoldenTaurus 19 říjen 2014

DevelopmentStroy, tedy jsem první vystupující trasu, pak dát do řízení bydlení dobrých argumentů jako „přetížené autobusy, obyvatelé jsou nespokojeni s tím, a tak dále.“ Pak jsem se dostat k licenci dopravní policie pro osobní dopravu na nové trase, a všechno?

jděte a zjistěte všechny nuance. Věc, kterou musíte položit na správnou cestu, a pak všechno sami.

bigmehanik 25 listopad 2014

Ahoj všichni! Nejsem cestující nebo řidič, ale s touto činností jsem velmi blízko, takže nemám s tím nic společného.

Podmínky a požadavky pro otevření trasy se liší od města k městu, my osobně máme vůli a především peníze. Ceny jsou opět závislé na trase, pokud projíždí přes "tučná" místa, pak je cena vyšší. Před šesti měsíci kluci otevřela cestu (cena 750000 str.), Prošel středem města, ale „konechka“ není příliš pohodlné, automobily, respektive majitelé nejsou touží se dostat až na trase (a tímto způsobem závisí příjmy majitele). Vedle ředitele a účetního musíte mít mechaniku (pro kontrolu strojů a vstup do linky) a med. zaměstnanec (zpravidla od 6 do 9 hodin, kontroluje řidiče a dává vstupné). Těmi. Požadavky, zda máte garáž nebo kancelář upřímně nemohu říci, ale mnozí majitelé nových tras předepsat jízdenku v obchodě nebo auto))) z příjmů není velká, ale není špatný a stabilní, mnoho začátek (v dobách, když šli) s malým boxu dvě židle a stoly, nyní mají dobré kancelářské budovy (v majetku) a STO, plus velmi "tučné" trasy.

Prizrak62 25. listopadu 2014

Nafigu vyjedete. Udělejte licenci taxíkem a jděte kamkoli chcete a jděte kdokoli chcete, i když autobusem na kole. Nezapomeňte měnit značky s číslem trasy.

GoldenTaurus 25. 11. 2014

A co potřebujete kromě licence, dopravy a všeho ostatního minimálního, aby mi úředníci dovolili otevřít novou trasu?

mozku, řidiče a nic víc

Nafigu vyjedete. Udělejte licenci taxíkem a jděte kamkoli chcete a jděte kdokoli chcete, i když autobusem na kole. Nezapomeňte měnit značky s číslem trasy.

ale o tom mluvím?

Alexey98 27 listopad 2014

Nafigu vyjedete. Udělejte licenci taxíkem a jděte kamkoli chcete a jděte kdokoli chcete, i když autobusem na kole. Nezapomeňte měnit značky s číslem trasy.

Ve smyslu "změnit tablety"? Nebudu to dělat černou, jen legálně a jen legálně.

Ahoj všichni! Nejsem cestující nebo řidič, ale s touto činností jsem velmi blízko, takže nemám s tím nic společného.

Podmínky a požadavky pro otevření trasy se liší od města k městu, my osobně máme vůli a především peníze. Ceny jsou opět závislé na trase, pokud projíždí přes "tučná" místa, pak je cena vyšší. Před šesti měsíci kluci otevřela cestu (cena 750000 str.), Prošel středem města, ale „konechka“ není příliš pohodlné, automobily, respektive majitelé nejsou touží se dostat až na trase (a tímto způsobem závisí příjmy majitele). Vedle ředitele a účetního musíte mít mechaniku (pro kontrolu strojů a vstup do linky) a med. zaměstnanec (zpravidla od 6 do 9 hodin, kontroluje řidiče a dává vstupné). Těmi. Požadavky, zda máte garáž nebo kancelář upřímně nemohu říci, ale mnozí majitelé nových tras předepsat jízdenku v obchodě nebo auto))) z příjmů není velká, ale není špatný a stabilní, mnoho začátek (v dobách, když šli) s malým boxu dvě židle a stoly, nyní mají dobré kancelářské budovy (v majetku) a STO, plus velmi "tučné" trasy.

Není nutné mít vlastní mechaniku a doktora, stačí mít smlouvy s příslušnými organizacemi. To je 750 000 rublů jako úplatek pro úředníky, takže jim je povoleno otevřít trasu?

Prizrak62 28. listopadu 2014

Ve smyslu "změnit tablety"? Nebudu to dělat černou, jen legálně a jen legálně.

No, pokud ani nepochopíte, o čem lidé mluví o vás (prosím, mějte na vědomí, že nejsem jediný, kdo to řekl), nemusíte se o podnikání vůbec starat. A pak nebudete chápat, kam půjdou peníze, proč autobus nejezdí na trase, proč autobus jede bez řidiče a řidič běží po autobusu atd. Stručně řečeno, vezměte si a přečtěte si zákony tam, kde je napsáno vše (a nezapomeňte přečíst o tom, jak dáte úplatky, a dokonce ani nechcete pochopit, proč jste ve vězení). A mimochodem, řeknu ti to tak legálně a v bílém nic si nic nezískáš.

capitalistt 28. listopadu 2014

Rád bych radil, abych se dozvěděl všechny jemnosti, které jsou stále uspořádány, aby fungovaly jako hnací síla pro podobnou trasu. A uvidíte, jak vše vypadá zevnitř a jak je podnikání postaveno, zjistěte, jak snadné je získat licenci. Požadavky v různých regionech se mohou navzájem lišit.

Prizrak62 29 listopad 2014

capitalistt 29. listopadu 2014

Kl0d 29. listopadu 2014

Prizrak62 29 listopad 2014

Přečtěte si pozorněji význam toho, co je napsáno. Nikdo se nedomnívá, že pravidla ve všech regionech jsou stejná a jsou regulována federálním právem. Ale chápete, že pokud chcete získat lepší cestu a ziskatější, existují určité nuance a požadavky.

Fuck you guess. Všechny požadavky zákona. Není možné žádat vyšší, je to otázka příslušnosti. A také nižší je nemožné požadovat. A jak chápu z textu, člověk chce otevřít svou vlastní cestu.

Prizrak62 29 listopad 2014

Máte pravdu a člověk, který nemá v tomto oboru žádné zkušenosti s organizací takového podnikání, není snadné. Za prvé, je žádoucí zjistit podstatu problémů a pracovat "zevnitř", komunikovat s vlastníky a řidiči autobusů a na základě těchto informací vyvodit závěry.

Takže mu bylo řečeno, že to všechno zabije a jen proto, aby spustil vozík lidí. A on pokrčí rameny a křičí, že jsem tak skvělý Betman a udělám všechno v čistotě a podle zákona. Zde je zákon. Vezměte to a zastavte ho.

A úředníci, dopravní policie, licenční organizace atd. Mu zabrání. ale je nejchytřejší a nejbohatší. Nechte ho.

Navrhuji uzavření tématu.


Příspěvek byl editován Prizrak62: 29. listopad 2014 - 03:06

Alexey98 29 listopad 2014

No, pokud ani nepochopíte, o čem lidé mluví o vás (prosím, mějte na vědomí, že nejsem jediný, kdo to řekl), nemusíte se o podnikání vůbec starat. A pak nebudete chápat, kam půjdou peníze, proč autobus nejezdí na trase, proč autobus jede bez řidiče a řidič běží po autobusu atd. Stručně řečeno, vezměte si a přečtěte si zákony tam, kde je napsáno vše (a nezapomeňte přečíst o tom, jak dáte úplatky, a dokonce ani nechcete pochopit, proč jste ve vězení). A mimochodem, řeknu ti to tak legálně a v bílém nic si nic nezískáš.

Ano, nechte mi pak nechápu, co znamená "změnit tablety". A co tedy? Studiem dopravu a předmět, a je přirozené, že dosud neznám části. To není důvod, proč jsem nervózní. A o licenci, kterou mám psát - zapamatuji si hlavní ustanovení autora. Znám postup a nezáleží na postupu pro získání licence. Téma o trase.

Takže mu bylo řečeno, že to všechno zabije a jen proto, aby spustil vozík lidí. A on pokrčí rameny a křičí, že jsem tak skvělý Betman a udělám všechno v čistotě a podle zákona. Zde je zákon. Vezměte to a zastavte ho.
A úředníci, dopravní policie, licenční organizace atd. Mu zabrání. ale je nejchytřejší a nejbohatší. Nechte ho.

Méně nervy, člověče, s hloupou mentalitou, jste obecně nebezpečný, aby počítač přistupoval.

Trasa: jak otevřít taxi s pevnou trasou. Podnikatelský plán pro taxi s pevnou trasou

Dnes v Rusku jsou taxíky velmi oblíbené. Obyvatelé megaci a malých měst se zamilovali do tohoto způsobu dopravy pro pohodlný a rychlý pohyb. V důsledku toho se podnikání v oblasti tras stále více stává stále oblíbenějším. Tyto služby lidé denně používají, a to navzdory nedostatku výhod při placení za jízdné.

Obzvláště oblíbené jsou taxíky ve velkých městech, kde téměř nahrazují jinou pozemní veřejnou dopravu. Na různých místech jejich popularita roste každým rokem. Pouze v jednom taxi v Moskvě je téměř deset tisíc jednotek. To naznačuje vysokou ziskovost podniku. Proto mnozí mohou mít otázku, jak otevřít taxi s pevnou trasou. To bude popsáno později.

Sekundární příjem

Je třeba poznamenat, že kromě placení za cestu může tento druh dopravy přinést další příjmy. To opět podtrhuje, jak nákladově efektivní může být taxík. Podnikání může a musí být mnohostranné.

  • Reklama umístěná uvnitř vašeho vozidla. Plakáty, vizitky, informační letáky a jiné propagační materiály - to přinese majitel obchodní trasy značné příjmy, jsou-li řádně organizovat všechno. Obvykle jsou takové výrobky, efektivní a chytlavé, umístěny bližší k cestujícím, aby přitáhly jejich pozornost.
  • Použití karoserie automobilu jako reklamní plochy. Tato registrace provádí odborníci příslušné agentury ve formě filmu se živým obrazem. Navzdory skutečnosti, že tento typ reklamy je poměrně drahý, nebrání tomu, aby byl stále více oblíben.
  • Poskytování služeb při přepravě exkurzí a dalších organizovaných skupin.
  • Poskytnutí vozidla pro různé slavnostní události.

Takže pokud všechny výše uvedené jste přesvědčili, abyste otevřeli vlastní trasu, stačí se seznámit s hlavními fázemi tohoto procesu. Budou se dále diskutovat.

Licence

Chcete-li podat dokument pro provádění tohoto druhu činnosti, musíte kontaktovat úřad přepravní inspekce v místě bydliště. Zde můžete také zjistit, jak otevřít taxi s pevnou trasou. Bude povinné přizpůsobit vozidlo požadavkům stanoveným pro tento druh osobní přepravy. Je také nutné mít zaměstnance s lidmi s příslušným řidičským průkazem a projít speciální certifikací. Licence se vydává na dobu pěti let.

Příjem tohoto dokladu je splatný ze státních povinností dvou typů, a to: pro posouzení žádosti o licenci a pro její vydání. Pro každé vozidlo v podniku je vytvořena samostatná účetní karta. V různých regionech země jsou částky, které je třeba zaplatit za licenci, odlišné.

Mohou se pohybovat od 350 do 500 dolarů. Do 30 dnů budete mít připravenou licenci. Bez tohoto dokumentu je osobní doprava přísně zakázána. Za tímto účelem stanoví právní předpisy systém správních sankcí ve formě pokut. Samostatný obchodní umožňuje sledovat tento druh podnikání, můžete také zaregistrovat a jako společnost s ručením omezeným (sro).

Nejdůležitějším dokumentem je však stále licence k přepravě. To je důležité vědět při organizaci obchodu s trasou. Licence je vydáváno ruským ministerstvem dopravy. Vydává se pro přepravu více než osmi osobami autem, který je pro to zvlášť vybaven.

Požadované doklady pro registraci licence

Chcete-li zahájit činnost, potřebujete následující materiály:

- potvrzení o státním zápisu;

- doklady o evidenci daní;

- kódy statistického řízení;

- fyzické a právní adresy;

- pronájem za parkování vozidel;

- cestovní pas vozidel;

- řidičský průkaz DB a PC;

- osvědčení o technické prohlídce vozidel;

- dokumenty řidičů (pracovní knihy, řidičské průkazy).

Výběr a nákup automobilů

V tomto případě by měl být použit individuální přístup. Vaše parkoviště bude tvořeno na základě finančních možností. Nicméně, ušetřit na tomto místě výdajů nestojí za to, nákupu ojetých vozů. Zkušení majitelé taxi s pevnou trasou jistě pomohou s radou, která by měla být věnována pozornost.

Je známo, že pro pracovní směnu, v závislosti na stanoveném letu, může vozidlo cestovat poměrně daleko. Je důležité vědět, zda chcete uspořádat taxi s pevnou trasou. Podnik v tomto případě závisí na výpočtech. Máte-li násobit najetých kilometrů z celkového počtu směn za den, a dokonce i počet dnů v roce, dostanete impozantní postavu.

Taková velká vzdálenost není vždy zvládnuta ani novým cizím vozem. Nejoblíbenějšími vozy jsou dnes GAZel (GAZ-322132) pro 13 sedadel pro cestující. Poptávka je také v modelu Ford Transit pro 18 míst, Mercedes-Benz Sprinter pro 19 míst. Navzdory své cenové atraktivitě, Gazelle není příliš pohodlné a prostorné, a jejich pracovní podmínky opustit hodně být požadovaný.

Pokud jsou finanční možnosti stále omezené, použijte leasing. Ale nešetřete na auta! S tímto druhem půjček snížíte náklady na nákup potřebných strojů a získáte slevu na některé daně.

Vývoj trasy

To je důležitý bod. Chcete-li zjistit, jak získat cestu pro osobní dopravu, musíte kontaktovat městskou správu. Pravidelně pořádáte soutěže o přepravu, ve kterých se můžete a měli účastnit.

Cesty, které jsou již předem známy a "válcované", od prvního dne přinášejí příjmy. S maximálním úsilím v soutěži a spojením nezbytných spojení můžete opravdu vyhrát soutěž a získat jeden nebo více letů k dispozici.

Může být také otázka, jak otevřít trasu. Samozřejmě můžete vyvíjet svůj vlastní let. K tomu, abyste pečlivě prozkoumali vybranou oblast, musíte důkladně promyslet a prozkoumat. S tímto přístupem se brzy vaše nové dítě změní na skutečný Klondike. Nicméně budete muset vydržet těžké časy. Koneckonců cestující potřebují týden nebo dva, aby si zvykli na novou trasu, a minimální výnosy nebudou okamžitě pokrývat všechny výdaje.

Nábor zaměstnanců

K této otázce je třeba přistupovat velmi zodpovědně. Koneckonců, personál bude záviset nejen na vašem příjmu, ale také na životě cestujících. Co by mohlo být důležitější?

Budete potřebovat:

- Řidiči kategorie D;

- zdravotnický pracovník - provede průzkum řidičů před tím, než nastoupí na trasu.

Není někdy zbytečné ovládat auta samy. Koneckonců, nepřesný a nezodpovědný řidič je často příčinou častých poruch taxi s pevnou trasou. Řidič musí mít osvědčení zdravotní způsobilosti a délka jeho práce by měla být nejméně 5 let.

Platba práce

Obvykle je pro řidiče stanovena minimální mzda a příplatek za zvýšenou produkci. Takový mzdový systém je velmi účinným a silným podnětem. Stejně jako každá jiná podnikatelská činnost vyžaduje podnikání na trase vážné investice. Různé faktory ovlivňují jeho návratnost. A je velmi dobré, že můžete vždy využívat možnosti dodatečných příjmů, jako je udržování slavnostních událostí, exkurzí a reklamy mimo a uvnitř vašich automobilů. Každý má své vlastní tajemství úspěšného podnikání.

Výpočet příjmů a výdajů

Jedno auto přináší zisk asi 2200 rublů denně. Náklady na údržbu a provoz jsou asi 1000 rublů. Srážky na mzdový fond - asi 500 rublů, a povinné pojištění - asi 470 rublů. Čistý zisk bude přibližně 230 rublů.

Platba daní v souhrnu bude trvat 600 až 7000 tisíc rublů měsíčně. Čím větší je vozový park, tím větší výnosy a menší odpočet z jednoho minibusu za plat pro řidiče a dispečera. Stejně jako bylo uvedeno výše, v tomto případě je třeba pečlivě vybírat auta. Například GAZel se liší ve značné spotřebě paliva - asi 20 litrů na 100 km. To je důležité pamatovat.

Celkové náklady na pohonné hmoty a servis pro jeden GAZel budou přibližně 1000 rublů za den. Pojištění nákladů taxi - cca 30 - 40.000 rublů ročně, z nichž Hull - asi 12 až 20.000 rublů, což je asi 5-8% z celkových nákladů na autě, a CTP - asi 8000 rublů.

Hlavní body nákladů na taxi s pevnou trasou

Hlavní náklady v tomto případě jsou:

  • zdanění;
  • palivo;
  • pojištění a opravy automobilů.

Podnikatelský plán pro taxi s pevnou trasou

Předpoklady pro flotilu vozidel lze pronajmout mimo hranice města. Jedná se o nejekonomičtější variantu, protože tento pronájem bude levnější než ve městě. Pokud máte velké parkoviště, můžete se dohodnout na přímých dodávkách paliva a náhradních dílů. To také snižuje náklady. Další aspekty implementace této myšlenky byly shrnuty výše.

Důležité body podnikání

Když je dokumentární stránka problému vyřešena, zdá se, že vše je velmi jednoduché a můžete otevřít taxi s pevnou trasou. Podnikový plán je v tomto případě snadný. Nicméně je lepší vyjasnit některé body.

  • Je nutné rozvinout trasu, podle níž se uskuteční přeprava. Velký tok cestujících je vždy pozorován ve městě - zde a silnice jsou dobré a benzin je mírně vyčerpán. Vozidlo bude provozováno pečlivě, protože silnice ve městě jsou mnohem lepší než venku. Zahrňte to do svého podnikatelského plánu, stejně jako způsob, jak získat trasu na taxi s pevnou trasou. To bylo zmíněno výše.
  • Automobily mohou být jak vlastní, tak i pronajaté. A stále víme, že kyvadlová doprava zcela vylučuje používání vozidel jemným způsobem.
  • Nezapomínáme, že ve městě je vždy velká konkurence.
  • Intercity a příměstské trasy jsou jednodušší, konkurence je méně. Existuje však jeden důležitý faktor, který zcela vyvrací tyto výhody - silnice. Mimo města mohou být horší a tok cestujících je poněkud nižší. Tyto aspekty také pečlivě studujeme.
  • Správně přistupujeme k výběru cestovních nákladů. Všechno by mělo být v rozumu. Nezůstávejte za konkurenty, nezapomeňte na ziskovost.

Každé podnikání je vždy obtížné začít. Ale pokud se rozhodnete, úspěch v tomto případě nebude trvat dlouho. Cestovní trasa je poměrně stabilním zdrojem příjmů, protože v naší době člověk skutečně potřebuje veřejnou dopravu jako dopravní prostředek, který zajišťuje mobilitu. Je to jen nutné začít, a kdo ví - najednou se tato záležitost stane záležitostí celého vašeho života?

Pronájem autobusu k pronájmu na obchodování s cenou trasy

Na prodej 5 vozů pevné trasy taxi "Gazelle" (roky vydání 2011-2014). Náklady na automobily činí 2 000 000 rublů. Na těchto 5 automobilech jsou licence na cestu do SAD poskytované společností Autoline. Pronájem trasy s Autoline do roku 2018 s prodloužením. Stroje jsou vybaveny družicovým systémem GLONAS. Vozidla jsou určena pro jednotlivce, licence pro automobily. Řidiči jsou oficiálně uspořádáni v Autoline. V Marino je bezplatné parkoviště, které zajišťuje také údržbu minibusů, ale řidiči dávají před domem automobily. Majitelé jsou připraveni oficiálně představit kupujícího v Autoline. Na víkend jsou 3 minibusy (všechny 5 jsou nerentabilní). Výnosy z každého auta - 7-8 tisíc rublů. v pracovní den. Z toho 1500 1500 rublů. musíte dát Autoline. Příjem vlastníka je 2 tisíc rublů. za den z každého minibusu.

Přístup z vaší IP adresy je dočasně omezen

Mohu si pronajmout minibus pro přepravu cestujících?

Katalog franshizBiznes kanceláře Rusko, Moskva doprava - cestující na požádání Materiál n / a příjmy nejsou k dispozici Estate n / a Profit: utajený Věk (roky) Prostory a zařízení N / A * Pracovníci v ceně ** není zahrnuto v ceně, nebo koupit Budu pronajmout trasu 560 "Moskva - Kurilovo" a 501 "Moskva-Dyatkovo" (oblast Bryansk). Trasy jsou uvedeny v registru MinTrans. Neúčinné. Všechny dokumenty jsou k dispozici Všechny otázky týkající se práce jsou koordinovány.

Podnikání na kyvadlové dopravě nebo otevření "kyvadlové taxi"

Někdy soukromí obchodníci jednoduše zabijí své vozy na trasách, v důsledku čehož nový majitel (tj. Vy) bude muset vynaložit spoustu peněz na opravu běhu a případně motoru. Pokud jde o značku, mnoho podnikatelů používá Sprinter pro městské trasy. Tyto německé "koně" nezabrání řidiči v nečekaném okamžiku.

"GAZelle" je také dobrá volba, ale zde se budete muset připravit na různé nepředvídatelné odpady, protože náhradní díly na ní "letí" téměř každý den. Jaké závěry lze z toho vyvodit? Pokud se váš rozpočet na nákup dopravy pohybuje od 500 000 do 2 000 000 milionů rublů. pro 1 auto, pak samozřejmě lepší než "německá" technologie není nalezena. A za takové peníze můžete koupit zcela normální "Sprinter" s pracovním odpružením a pracovním motorem.

Hledali minibusy na trase Moskvy

V současné době je doprava osob na městských a příměstských trasách pro podnikatele docela lukrativní. Nicméně, aby to bylo opravdu ziskové a nezavázalo "mistra" do dluhů, je třeba pečlivě naplánovat a naplánovat vše předem. Cesta k úspěchu na dopravním trhu je velmi trnitá a nikdo ji nemůže předat.

Ale dnes vám řekneme několik tajemství, díky nimž budete vědět, jak správně organizovat taxi. Výběr vozidla První věc, kterou musíte věnovat výběru automobilu, bude, že v příštích letech bude vaším "chlebovým vítězem". Pokud je váš rozpočet velmi omezen, můžete si koupit podporovanou taxi s pevnou trasou.

Taxikum s licencí na linku autoline

Vlastní minibus: jak otevřít podnik v osobní silniční dopravě

Záloha 10 000 rublů, z čehož je 5000 000 rublů vráceno okamžitě po dodání auta, 5 000 rublů. Vrátit se 21 dní po skončení pronájmu. Objednat Peugeot Boxer 17 míst v roce 2014. MKPP Elektrická okna 17 míst, klimatizace CATEGORY D (sběrnice), sklopná sedadla, závěsy, police pro zavazadla REAL NEW CARS Day 7500 r. s DPH 7-20 dní 6500 rublů od 21 dnů 6000 r přes limit 7 rublů na km. Záloha 20 000 rublů, z toho 15 000 rublů je vrácena okamžitě po dodání auta, 5 000 rublů. Návrat do 21 dnů po skončení pronájmu. Objednat Mercedes Sprinter 9 míst 2017 2017. nový ABS, ESR, GUR Salon Riviera Airbagy Kapacita nákladu 1500 kg Elektricky ovládaná okna Signalizace se sondou. zámek PASS IN CENTER NENÍ NUTNÉ! Sutki 5500 rub 7-20 dní 5300 rub z 21 dní 4500 rub Objednávejte Sobol 4x4, 2015, nákladní a spolujezdce 7 míst, vlečné zařízení 2015 g.v.

Autobusy budu pronajmout v Moskvě

Abyste neztratili čas na nákup automobilů, můžete okamžitě umístit inzerát, jako například "koupit taxi s pevnou trasou s trasou" - na takovém autobusu bude již udělena licence a všechna ostatní povolení. Podnikatelský plán výdajů Při vytváření vlastní firmy je třeba předem naplánovat svůj obchodní plán výdajů. Měla by zvážit následující body:

  1. Placení nájemného vozidla nebo jeho pořízení.
  2. Denní tankování.
  3. Placení daní.
  4. Platba mzdy řidičům.
  5. Náklady na pojištění a údržbu vozidel.

Zjistíte-li přesné náklady, můžete stanovit své jízdné za dopravu, která vás nebude přitahovat do dluhového otvoru a současně nebude zákazníkům vystrašit.

Jak postavit minibusy na trase?

Objednat černý Mercedes Viano, 7 míst automatická převodovka, motor benzín AI 95, kapacita 190 l / s ABS, ESR, posilovač řízení rádio s MP3 Airbag elektrické ovládání oken klimatu Kapacita - 7 míst stůl, DVD, kategorie práv cestujících na území provozu na celém světě! Den 4.999 р. s DPH 7-20 dní 4 700 р. od 21 dní 4500 rublů. nad limit 7 rublů / km. Záloha 20 000 rublů, z toho 15 000 rublů je vrácena okamžitě po dodání auta, 5 000 rublů. Návrat 21 dní po skončení pronájmu. Objednat Volkswagen, Caravelle 8 míst 8 míst, klima. MKPP Elektrické regulátory oken KATEGORIE B, EASY OPERATION Celý svět! Den 4 000 rublů.
s DPH 7-20 dní 3 700 р. od 21 dnů 3 200 rublů. nad limit 7 rublů / km. Záloha 15 000 rublů, z toho 10 000 rublů se vrátí okamžitě po dodání auta, 5 000 rublů.

Prodáváme nebo pronajímáme trasy

Minibusy - Chcete-li objednat, kontaktujte naše operátory telefonicky +7 (495) 13-515-13 nebo objednejte online formulář minibusu, který se vám líbil. U nás je to pohodlné, rychlé a bezpečné! - Minibusy - Modelové charakteristiky Stabilní - Obchod, 2016 NOVÉ 7 míst 2016 г.в. Manuální převodovka ABS, posilovač řízení, panoramatická okna, Rádio stůl s MP3 Airbag 2 elektrické ovládání oken Kožené sedačky kapacita - 7 míst stolek, záclony, lehké kola z lehkých slitin, benzinové AI 92 oblasti provozu na celém světě! Nejlepší nabídka v Moskvě! PRÁVA KATEGORIE B, (cestující) Den 3000 r. 7-20 dní 2500 rublů. od 21 dní 2300 rublů. nad limit 7 rublů / km. Záruční vklad 10 000 rub.

Obchodní plány a nápady

Připravené obchodní plány si můžete stáhnout zdarma

Jak na trase uložit minibus, jak otevřít taxi s pevnou trasou.

Přeprava lidí ve městě se může stát stabilním obchodem. Cesta ke slávě v této oblasti prochází hodně nuancí a plné, vážnou odpovědnost, ale je výsledkem všech obtíží bude vhodné, bude ocenění být nejen lukrativní příjem, ale také chápání užitečnosti své činnosti veřejnosti.

Co je nezbytné pro toto:

1. Park pro přepravu správné třídy (minibusy), skládající se z nejméně 5 vozidel;

2. Základna pro váš park s možností těchto. servis strojů;

3. Zaměstnanci: jezdci, kteří pracují na minibusech, dispečeři, dohodu s příchozími účetními;

4. Cesty vyvinuté pro práci, dohodnuté se správou;

5. Povolení k přepravě cestujících vydané ministerstvem dopravy.

Zaregistrujte se jako individuální podnikatel. Zvažte obchodní plán pro budoucí obchodní park. Pečlivě vypočítat všechny výdaje. Pokud jste se ještě rozhodli otevřít podnik v tomto odvětví, můžete se přesunout ze slov na akce.

Přemýšlejte o tom, které minibusy budete používat jako raketoplán. Můžete použít domácí "Gazelle" nebo jejich dovozní modely. Získejte kreditní schéma nejméně pěti automobilů. Najděte správné místo pro vytvoření základny (lépe mimo město), připravte vše pro jeho efektivní práci.

Najme řidiče minibusů. Je také možné pronajmout dispečery, kteří připravují vozy k odjezdu, budou také muset být najati. Účetnictví vaší společnosti může být svěřeno společnosti, která tyto služby poskytuje.

Pečlivě zvážit plán pohybu hromadné dopravy v oblasti, kde budete pracovat. Buď můžete pracovat na již osvědčených a dostupných trasách nebo vyvíjet nové, které se mohou stát populárními.

Shromáždit všechny dokumenty o vaší firmě a předložit je Ministerstvu dopravy za účelem získání státu. licence. Po obdržení této licence můžete začít bezpečně pracovat.

Taxi taxi jako podnikání

Obyvatelé ruských měst si vybrali dopravu - taxi s pevnou trasou, jejíž charakteristickým znakem je rychlost a komfort. Lidé je ochotně využívají, a dokonce i nedostatek cestovních výhrad jim nezastaví. Spolu s nárůstem poptávky narůstá i popularita trasového obchodu.

Mnohostranné podnikání

Mezi jinými typy městské dopravy jsou lídry na pevných trasách. Jejich počet přesahuje ostatní několikrát. Jen v ruském hlavním městě asi několik desítek tisíc minibusů. Pokud by tento typ podnikání nebyl profitabilní, nerozšířil by se tak rychlostí. To je odpověď na otázku pro ty, kteří stále pochybují o tom, zda otevřít obchodní firmu.

Vedle hlavních příjmů ze sběru jízdného může majitel takové obchodní společnosti očekávat další příjmy z následujících zdrojů:

  • V kabině minibusu je reklama v různých formách: plakáty, brožury, vizitky. Používá se v tomto salonu, z něhož je pro cestující výhodnější. Během pohybu z jedné zastávky do druhé může osoba podrobně studovat informace a dokonce zaznamenat kontakty. Inzerent zaplatí majiteli minibusu za umístění svých materiálů.
  • Vnější plocha vozidla se může stát také místem pro reklamu. Reklamní informace se vztahuje na speciální film, který se vztahuje na auto. Takováto barevná, chytlavá informace stojí inzerentovi levnou, ale dává vysoký účinek, což je přínosné pro obě strany.
  • Přizpůsobená přeprava. Mohou to být výlety, svatební oslavy a další události, které vyžadují pohyb skupin lidí.

Hlavní etapy organizace organizace provozu

Především je nutné objasnit všechny nuance při inspekci dopravy, pokud jde o dostupnost potřebné dokumentace a splnění podmínek. Budoucí podnikatel bude vyžadovat, aby jeho vozidlo splňovalo technické požadavky na přepravu cestujících, a může nést alespoň 8 osob. Bude také nutné vybrat zaměstnance s potřebnou kvalifikací: řidiči, dispečeři a zdravotničtí pracovníci.

Po zaplacení státního poplatku za přezkoumání žádosti a vydání hlavního dokladu vydává ruské ministerstvo dopravy licenci, která je platná po dobu 5 let. Výše poplatku závisí na regionu. Může se lišit v závislosti na rozsahu osídlení: od 350 do 500 dolarů. Pro každou přepravní jednotku je vedena samostatná registrační karta.

Příprava na vydání licence trvá až 1 měsíc. K podnikání bez licence bude následovat správní trest - velká pokuta.

Jaká je výhoda IP na LLC - tento článek vám řekne.

Balíček dokumentů

Chcete-li otevřít soukromou kyvadlovou taxi, je třeba tyto doklady shromažďovat:

  • charter;
  • smlouva zakladatelů;
  • státní zápis (certifikát);
  • osvědčení o registraci;
  • přidělené kódy statistickým úřadem;
  • bankovní údaje;
  • pronájem za použití parkoviště;
  • adresy - právní a fyzické;
  • technické pasy pro automobily;
  • doklady potvrzující průchod technických prohlídek vozidel;
  • řidičský průkaz, pracovní knihy najatých řidičů.

Nákup osobní automobilové dopravy

Existují základní kritéria při výběru dopravy pro otevření agentury trasy, ale jsou předmětem úpravy v souladu s finančními schopnostmi budoucího obchodníka.

Je třeba si uvědomit, že i při nejobtížnějším startovním kapitálu je nákup ojetých automobilů iracionální. Majitelé tohoto podniku, kteří mají dlouholeté zkušenosti, o tom varují.

Je nutné provést výpočty a porovnat náklady na nákup nového a ojetého automobilu, ale vzít v úvahu pravděpodobnost častých poruch. Každá oprava bude vyžadovat náklady na náhradní díly a služby pro automobilový mechanik, což může být mimořádně nevýhodné. Kromě toho bude během opravy nutné odstranit toto vozidlo z trasy, což znamená silnou ztrátu příjmu. V důsledku toho se úspory sníží na nulu a je docela možné, že finanční prostředky budou vynaloženy příliš mnoho.

Na trase budou potřebovat auta, které dokážou zvládnout obrovské zatížení, překonat obrovské vzdálenosti a dělat to po celý den nebo dokonce po celý den.

Ne všechny dokonce nové vozy dokážou zvládnout takové vzdálenosti a trvání jejich provozu. Nejvíce obyčejné a přiměřené ceny dosud zůstávají Gazelle. Za nimi následuje Ford Transit (18 míst) a Mercedes-Benz Sprinter (19 míst).

První z nich zůstávají vedoucími prodejci kvůli dostupnější ceně, nicméně nejsou ideální z hlediska kapacity a dostupnosti komfortních podmínek pro cestující a nejsou příliš "vstřícné" v provozu.

Před výběrem nejlevnější varianty musíte pečlivě zvážit všechny výhody a nevýhody. Odborníci a zkušení obchodníci doporučují ušetřit na dopravě. Je mnohem rozumnější využívat leasing než koupit levnou second-hand Gazelle.

Cesta pro přepravu

Není nutné vyvíjet trasu sami, stačí požádat místní orgány a připravit se. Především je nutné účastnit se soutěže o přepravu na konkrétní trase, kterou pravidelně organizuje městská správa.

To má své výhody, protože trasa "nakatanny" zaručuje přítomnost cestujících, a tím i příjem příjmů. Chcete-li vyhrát soutěž, musíte nabídnout ty nejlepší ceny, pohodlné podmínky pro lidi, abyste dokázali, že vaše motorová doprava je nejspolehlivější a nejbezpečnější.

Při vývoji své vlastní trasy potřebujete přesné výpočty ziskovosti, podrobnou analýzu skutečného počtu cestujících. Pokud je vše dobře promyšlené, abyste mohli vést reklamní kampaň, můžete se spolehnout na vysoký příjem kvůli nedostatku konkurence.

Jedinou nevýhodou je, že budete muset počkat, protože na chvíli nebude příliš mnoho cestujících a je možné, že příjmy nebudou pokrývat náklady. Bude to však poprvé, pokud budou výpočty provedeny správně, a v této lokalitě je dostatek obyvatel, kteří potřebují městskou dopravu.

Personál shuttle bus

Kvalitativní úroveň personálu podniku je nejdůležitější podmínkou úspěšného rozvoje podnikání a záruky pohodlí a bezpečnosti pro lidi

Minimální složení agentury pro přepravu tras zahrnuje nejméně čtyři zaměstnance:

  • Řidiči, kteří mají kategorii V nejlepším případě, aby jejich zkušenosti byly nejméně 5 let. Jejich počet je úměrný počtu dopravních jednotek a saturaci trasy (pro posun nebo výkyv, bude zapotřebí další jednotka).
  • Dispečer.
  • Účetní je pokladník.
  • Zdravotní pracovník.

Pro vlastníka podniku je vhodné řídit chování zaměstnanců, stav vozidel.

Mzdy řidičů jsou obvykle stanoveny na minimální úrovni, doplněny příplatkem pro třídu, časovým zpracováním a dalšími pobídkami. Tento přístup má smysl, protože zaměstnanec bude mít zájem získat více a bude se snažit splnit podmínky, které mu byly nabídnuty.

Podnikatel, který v takovém případě dosáhl vysoké úrovně, využívá získaných zkušeností. Chápe, jak důležité je vybrat "správné" lidi. Celý tým by měl fungovat jako jediný mechanismus, proto kromě profesionality potřebujeme takové kvality jako vzájemná pomoc, respekt, integrita a smysl pro zodpovědnost.

Výpočet ziskovosti podniku

Pokud provedete výpočet, který bere jako základní náklady a výnosy z jedné dopravní jednotky na jeden den, můžete určit čistý zisk:

  • příjmy z jednoho minibusu - 2,200 tisíc rublů;
  • provozní náklady - 1 000 tisíc rublů;
  • plat - 500 rublů;
  • další náklady -470 rublů;
  • zisk - 230 rublů.

To je jen přibližný příklad. Není možné nabídnout ideální výpočty, protože každá situace v podnikání je charakterizována řadou faktorů: počtem vozidel, množstvím daní, které závisí na rozsahu vozového parku, mírou spotřeby paliva v závislosti na značce automobilu.

Pokud se hlavní příjem připočítá k částkám získaným z dodatečných zdrojů uvedených na začátku textu, pak bude zisk mnohem vyšší. Analýza očekávaných příjmů v porovnání s počátečními náklady nám tedy umožní vypočítat, za jakou dobu se daná společnost bude vyplatit.

Různí podnikatelé budou mít odlišné postavy, ale každý z nich se snaží zvýšit ziskovost svého podnikání. Po vrácení peněz přijde doba podnikání. Od této chvíle je žádoucí představit položku výdajů na rozvoj, protože tento druh podnikatelské činnosti vyžaduje neustálé zlepšování. Stabilní technická podpora vozidel, nákup nových vozidel atd.

Podnikatelský plán

Bez podnikatelského plánu je jakýkoli podnik odsouzen k neúspěchu, zejména jako soukromé taxi. Tento dokument by měl obsahovat hlavní části týkající se realizace této myšlenky do reality. Nejdůležitější z nich jsou ekonomické otázky (výpočty nákladů a příjmů), práce s personálem, rozvoj dopravního parku.

Jak správně sestavit podnikatelský plán - přečtěte si zde.

Podnikatelský plán zajišťuje načasování očekávaného výnosu - příchodu a do budoucna. Tento dokument je nástrojem k dosažení cíle.

Vlastník trasy by měl pravidelně upravovat plán podle situace v určitém okamžiku. Nuance, které vyžadují pozornost při přípravě podnikatelského plánu:

  • Při provádění ekonomických výpočtů je nutné vzít v úvahu náklady na pronájem pokoje, pokud vlastník nevlastní. Je důležité vědět, že je výhodnější pronajmout si taková zařízení mimo město, kde jsou mnohem levnější.
  • Vzhledem k vytvoření velkého podniku, dostupnosti velkého počtu vozidel, je vhodné uzavřít dohody o velkoobchodních dodávkách pohonných hmot a náhradních dílů.
  • Vývoj trasy je žádoucí s ohledem na maximální tok cestujících. Upřednostněte městské trasy s kvalitními silnicemi, které pozitivně ovlivní úroveň služeb a stav dopravy. Navíc, na dobrých silnicích, je palivo spotřebováno mnohem ekonomičtěji.
  • Studium výklenku, boj proti konkurenci, jehož maximální úroveň je pozorována na městských trasách. Analýza práce konkurenčních společností.
  • Příměstské a meziměstské destinace jsou méně konkurenceschopné. Vedle toho však dochází k menšímu počtu cestujících a silnice mohou být ve špatném stavu. Porovnejte tento a předchozí aspekty, nakreslete vhodný výstup při plánování.
  • Určete optimální náklady na cestu. Mělo by být dostupné pro cestující, ale bylo výhodné pro podnikání.

Vzhledem k dostupnosti počátečního kapitálu, kompetentně rozvinutých finančních výpočtů lze vždy očekávat, že kvalitní personál bude úspěšný. Hlavní věc je touha vytvořit stabilní agenturu a vůli jednat a také se nemusíte bát prvních neúspěchů, protože se dějí v jakémkoli podnikání.