Podnikatelský plán: jak začít obchodovat s masem

Obchod s masem a masnými výrobky se vyznačuje vysokou konkurencí. Inovativní přístup, zajímavé myšlenky, náročný postoj k kvalitě masa a kompetentní cenová politika pomohou dosáhnout úspěchu začátečníků.

Jakékoliv podnikání by se mělo začít studovat poptávku po produktech, které chcete zákazníkům nabídnout. Zjistěte, jaké ceny a rysy práce pro konkurenty, myslete prostřednictvím strategie, jedinečné návrhy a napište skutečný podnikatelský plán s přihlédnutím k možným rizikům.

 • Jaké druhy masa.
 • Pouze čerstvé nebo kuchařství.
 • Další služby.

Najděte spolehlivého dodavatele. Z toho hodně závisí.

Hlavní rizika

Vysoká konkurence v tomto druhu podnikání je jedním z nejdůležitějších rizik. Přemýšlejte o cenové strategii, ve které můžete dosáhnout slušné úrovně návratnosti a přilákat zákazníky.

Místo:

Standardní možností je umístit na nebo v blízkosti zemědělského trhu. Zde je největší koncentrace potenciálních zákazníků, která přichází s cílem nákupu produktů. Podívejte se na oblast, kde je stále ještě málo obchodů s masem nebo na trhu není žádný pavilon na maso.

 • Zkontrolovat shodu s navrženým majetkem.
 • Zjistěte, kolik bude přestavba stát. Existuje vysoká pravděpodobnost, že budete muset zcela změnit kanalizační systém, elektrické vedení.

Jak ukazuje praxe, obyvatelé Ruska nejsou zvláště citliví na elegantní design obchodů s masem. Drahý design není nutný. Co je skutečně důležité pro obyvatele země, je cena masa.

Zařízení

Minimální sada vybavení:

 1. Ledničky
 2. Mraznička (2 000 dolarů)
 3. Pokladna (asi 90 dolarů)
 4. Váhy kvality ($ 50)
 5. Elektrická masová mlýna (450 dolarů)
 6. Řezací stůl, řezací plošina, osy a nože z nerezové oceli

Obecně lze očekávat částku okolo 3 000 USD. Pokud dodavatel masa dodává, přidejte asi 300 USD na přepravní náklady.

Zaměstnanci

Za prvé, existuje dostatek prodejce a zkušeného řezníka. Pokud byste měli pracovat ve dvou směnách, najmout čtyři lidi.

Dokumenty a licence

Shromažďováním standardního balíku dokumentů pro otevření maloobchodního prodejce potravin můžete zaregistrovat LLC nebo IP. Práce s pokladnou vyžaduje její registraci u daňového inspektorátu.

Pravidla sortimentu a nákupu

Zahájení podnikání, nesledují velké objemy a sortiment. Nerealizované zboží přinese významné ztráty. Omezit 20-30 titulů. Přemýšlejte o implementaci souvisejících produktů: ryby, chléb, omáčky, potraviny, džusy, máslo a další produkty. To pomůže přežít sezónní pokles spotřebitelské aktivity bez velkých škod.

Marketing

Pro obchod s potravinami jsou nejúčinnějšími způsoby reklamy staré a známé metody:

 1. Plakátové reklamy poblíž verandy fungují lépe než poštovní zásilky. Nezastavujte se ve všeobecných informacích, uveďte v oznámení o ceně, plánu cestování
 2. Podržte propagační akce a aktivně informujte potenciální zákazníky o slevách.
 3. Protahování po silnici v bezprostřední blízkosti obchodu, vývěsní tabule, rozcestníky, pilíře jsou hlavními způsoby, jak přilákat zákazníky.

Inzerce v novinách, reklama na vzdálených místech o vašich prodejnách nebude mít velký vliv. Lidé kupují potraviny, které jsou vzdáleny více než kilometr od domova. Zaměřte se na své okolí.

Souhrn

Se zdánlivou jednoduchostí se obchod s masem vyznačuje přítomností neuvěřitelných profesních tajemství. Dosáhnout úspěchu a rozšířit síť obchodů je možné pouze s porozuměním veškeré moudrosti. Nemůžete tuto firmu efektivně řídit, pokud neznáte pravidla krájení kostry, celý řetězec zpracování, metody zvyšování ziskovosti.

Franchise

Na franšízovém trhu jsme našli franšízový obchod s masem - "Remit, lahodné klobásy"

Jak výhodné je držet prasata

V článku vám řekneme, jak vysoká je ekonomická účinnost prasat doma a ve chovu prasat. Můžete získat selata pro různé účely - pro maso nebo pro prodej živou hmotností. Podniky samozřejmě musí před zahájením podnikání vyčíslit ziskovost a své vlastní zvířata si udržet na vlastní potřebu. Ale i malý počet hospodářských zvířat může přinést určitý zisk. Učíme se, jak je prospěšné držet prasata pro různé účely.

Zemědělské maso

Vepřové na poličkách obchodů - to je často výroba chovu prasat. Tyto podniky obvykle obsahují velké množství hospodářských zvířat, pro které je třeba vykonat kompetentní péči. To má zajistit čistotu, teplo, správné krmení. Zdá se, že pokud si koupíte malé prasata, zvednete je do správného stavu a prodáváte maso, pak je zisk zajištěn, ale ve skutečnosti je vše složitější.

Vše, co je nezbytné pro podnikání, podrobně uvedeme v článku "Chov prasat jako podnikání v domácnosti". Vzhledem k tomu, že finanční prostředky jsou investovány ne malý, musíte správně vypočítat obchodní plán. Zahrnuje zvážení následujících fází:

 • výstavba chovu prasat (nebo opravy stávající budovy):
 • příprava území, kde budou prasata odcházet;
 • přípravu krmiv;
 • místo prodeje masných výrobků.

Různé dodatečné náklady a menší okamžiky - vše se počítá velmi pečlivě. Jedná se o služby veterináře a rutinní očkování zvířat, pracovníků farmy. Jednou z etap je analýza snížení nákladů ve fázi zahájení výroby.

Obchodní přínosy

Zvýšení prasat na maso v podmínkách chovu prasat bude přínosné s minimálními investicemi, pokud se pokusíte vybavit se všemi potřebnými prostory a územími vlastními zdroji.

Druhým, obzvláště důležitým faktorem je získání správného plemene prasat. Maso a slanina jsou vhodné - landrace, estonská slanina a duroc. Je důležité vybrat dobrý prodejce, který je zodpovědný za chov zvířat a provádí zdravé jedince.

Muži a ženy je třeba koupit od různých prodejců, aby se zabránilo příbuzenstvu. Kromě toho se prasata zakoupí jednou a teprve pak je možné je chovat samostatně. Pokud však nemusíte na zvířatech více utrácet, pak by měly být v budoucnu vždy peníze na jídlo.

Pokud se rozhodne, zda je výhodné držet prasata za účelem prodeje masa, pak je možné odpovědět na to, že ano, jestliže současně došlo k malým nákladům (výhodně zdvojnásobeno) a bylo zakoupeno úspěšné množství prasat. Samozřejmě, že s velkými investicemi nebude podnikání méně výhodné. Současně můžete postupně přenést tuto záležitost na jiný kanál - prodej živých zvířat, který bude dále projednáván.

Živá hmotnost

Velmi často se prasata prodávají prasata živá hmotnost (malé, področennye a zcela připraveny k porážce živých jedinců) a zároveň se zabývají marketingem masných výrobků. To znamená, že tyto dva směry se vzájemně doplňují v jedné produkci.

Získejte prase od osvědčených chovatelů, ale pokud je prasátko již v provozu, pak dostupné prasnice mohou dát i jejich potomkům, což je velmi výhodné. Někteří jedinci jdou k vykrmuti (jestliže se cvičí porážka), část kmene.

Prasata jsou levnější než dospělí prasata a rozdíl je značný. Zvláště se cení cizí plemena zvířat. Obvykle se koupí ve věku 2 měsíců, kdy hmotnost dosahuje 16-18 kg.

Pěstování prasat obecně není obtížné, protože jsou ve výživě nenáročné. Pro velkou farmu s množstvím několika set hlav, můžete mít 2 kančí a 15 prasnic. Toto je pro kmen a zbývající stovky jednotlivců jsou pro výkrm. Je-li podnikání stavěno pouze na prodej živých zvířat, pak je nutné mít několik párů vysoce generických producentů, pak se náklady na selata významně zvýší. Některé farmy nemají kanci pro reprodukci na kmeni, ale jsou pronajímány. Jedná se o dodatečné náklady, ale v budoucnu se stále vyplatí.

Pokud se rozhodnete, které plemeno je nejoptimálnější, je to vietnamský prasátko, které je popsáno v článku "Pěstování vietnamských vlaštovčích prasat". Je výhodné je chovat z hlediska ekonomiky, to je umění utužování. Takto řecké slovo překládá toto slovo.

Zvířata jsou býložravci, jejich samice jsou plodné a mladý růst je rychlý. Z nákladově efektivních ukazatelů můžeme zaznamenat objemy a dobré příchutě mouky z vosku, což je plus, pokud farma stále prodává tyto produkty.

Při prodeji živých zvířat na prezentaci potřebují také dobré jídlo, odbornou péči a veterinární kontroly, což jsou náklady. Je to mnohem výhodnější, když je tento podnik propojen, včetně prodeje jatečně upravených těl masa.

Domácí zvířata

Při chovu prasat pro sebe můžete určit plemeno mini-prasat. Tyto prasata můžete chovat doma v pravém slova smyslu. Jsou tak miniaturní, že se dobře v bytě. V článku "Dekorativní prasátko Mini Pig" se můžete dozvědět o jejich odrůdách. Takové domácí mazlíčky nemají jasné standardy vzhledu, jsou v jídle nepříjemné a jsou docela chytré. Zvířata jsou snadno zvyklí na toaletu a dávají se do tréninku.

Obsah mini prasátka může přinést určitý příjem. Samozřejmostí jsou náklady - jídlo, ošetření, údržba. Ale pokud se otevírají prasata, pak můžete udělat výnosný prodej, protože zvířata nemají malou cenu.

Pokud to místo dovolí, je zde soukromá oblast, pak můžete získat mini-prasata větších plemen. Například stejná vietnamská prasátka, z níž šla všechna ostatní plemena okrasných prasat, je největší mezi příbuznými. Jeho hmotnost může dosáhnout 100 kg a u apartmánu se nezachází. Ale ve dvoře můžete žít jako mazlíček.

Případy chovu tohoto plemene pro maso nejsou neobvyklé. V každém případě je k bydlení nebo k ohradě potřeba bydlení, včasné zásobování rostlinnými potravinami.

Jednoduché zvíře

Pokud mini-prase často vede k duši, pro chov a prodej selat, pak jednoduché prasata nejsou drženy v bytech. Oni jsou zřídka nazýváni domácími zvířaty, protože jsou pěstováni, aby produkovali jakýkoli produkt - maso, slaninu, tuk, kůži, krev.

Pokud je ekonomika malá, pak rodina může poskytovat produkty pouze pro sebe. Ale protože prasata jsou poměrně plodná, počet hlav neustále roste. Proto, když mluvíme o tom, zda je výnosné chovat prasata na soukromém statku, pokaždé, když dospíme ke stejnému závěru - je tu chytit. Za prvé, může to být malý prodej masa nebo jednorázový, ale se ziskem. Za druhé, postupně se to může přenést na stabilní podnikání pro producenty prasat, protože vepřové maso je velmi populární produkt.

Pokud zemědělec pouze plánuje chovat prasata a prodávat masné výrobky, pak, jak jsme uvedli výše, budeme muset vypracovat obchodní plán. Zahrnuje všechny náklady - koupit prasata, stavět stodolu, koupit krmivo. Je-li plánována rolnická farma, je žádoucí koupit 40 kusů. To jsou hlavní body, ale všechno je promyšleno až do nejmenších detailů - kde bude zvíře chodit, kdo se bude zabývat očkováním, léčbou, kam prodat.

Vzhledem k tomu, že plný růst závisí na krmení, provádí se plán výkrmu. Jednou z cenově nejvýhodnějších možností pro domácnost je používání potravinových odpadů v potravinách zvířat (čištění, zbytky jídla).

V létě je jídlo ještě snadnější - tráva, vegetace ze zahrady. Je velmi výhodné uzavřít smlouvy s místy veřejného stravování. Budou zásobovat potravinovými odpady a výměnou za ně poskytnou zemědělci několikrát ročně masné výrobky.

Chov prasat jako podnik doma může také vyžadovat určitý personál, pokud se samotní vlastníci již nemohou vyrovnávat s rostoucími hospodářskými zvířaty. To je také zohledněno v položce výdajů, protože zaměstnanci musí platit plat.

Prodej produktů

Aby ekonomické ukazatele rostly při vedení domácí firmy, je vhodné provádět porážku prasat na zimu. V tomto okamžiku se maso uskladňuje bez nákladů a přepravuje se za účelem marketingu bez znehodnocení.

Při vývoji podnikatelského plánu jsou myšlenky na nákup masa a vzdálenost k nim. Zpočátku to mohou být sousedé, nejbližší obchody a dokonce i trh. Dohodněte se na prodeji hotových výrobků v předstihu.

Můžete prodat nejenom maso, ale prasata živá váha. To je méně výhodné, ale může se stát rychle a snadno. Overexploitery se velmi často zajímají o přebytečné zásoby. Jelikož se dále zabývají všemi potížemi, cena prasat je nízká.

Cena prasete v průměru dosahuje 3 000 rublů. Pokud jde o chov, jedná se o levnější a pokud jde o výkrm, pak o více. Náklady ovlivňují plemeno prasat, věk a velikost.

Profesionální chov prasat

Je výhodné držet prase, můžete jej určit pomocí následujících faktorů. Tento druh dobytka roste poměrně rychle, ale pouze při správném krmení a údržbě. Hmotnost prasete při narození je 1-1,3 kg a po týdnu je více než dvakrát.

Prase dosáhne v průměru 130 kg ročně. Pokud se domníváme, že jedna prasnice může dát 20 prasat ročně, pak lze získat 2-3 tuny živé hmotnosti. A to je jen ziskovost jednoho jedince.

Při výběru mezi různými druhy zvířat je prasečí strana výhodnější v tom, že prase je schopno asimilovat třetí část potravy a kachny jsou například pouze páté. Pokud porovnáte s dobytkem, pak býk potřebuje 20-30% více jídla než prase. Jedná se o kilogram nárůstu hmotnosti. Znovu, otázka chuti - vepřové maso je měkčí, jemnější a poptávka po něm je vyšší. Uzené výrobky jsou také v poptávce. Pro zemědělce to může být další věc.

Pokud se vám tento článek líbil, vložte jej.

Řekni mi v komentářích, je skutečně přínosné držet prasata?

Kde a jak prodávat vepřové maso? pomozte prosím poradit

Otázky je možné požádat až po registraci. Přihlaste se nebo se zaregistrujte, prosím.

Dobrý večer, všichni. Jen si myslím a plánuji začít hospodařit. Z vesnice existuje ekonomika, ale myslím, že ji zaregistruji a rozšiřuji. Tam je otázka: kde a jak prodávat vepřové maso, prosím pomozte s radou.

kde a jak prodávat vepřové maso, prosím pomozte s radou.

Za prvé, vše závisí na vaší oblasti, kde jste.
Například v Tatarstánu nemůže člověk prodat zástavní právo na 80 rublů.
Ve městě většinou chybí známí, nemám ani dost.
Landmark vzít město, pokud chcete rychle prodat, pak by měla být cena není vysoká.
Učíme se od přátel, kde je velký podnik a kde dávají mzdy včas.
Tam je nutně vývěska. Zavěšujeme reklamu s cenou domácího masa (cena by měla být v rozumných mezích, takže se kupující začne zajímat.)
Jsem tak před 5 lety odešel do jídelny, ale neměl jsem moc masa, a obchodníci nefungovalo, protože nejsem připraven odpovídat za kvalitu masa odebraného od ostatních nevyzkoušených lidí.

kde a jak prodávat vepřové maso, prosím pomozte s radou.

Za prvé, vše závisí na vaší oblasti, kde jste.
Například v Tatarstánu nemůže člověk prodat zástavní právo na 80 rublů.
Ve městě většinou chybí známí, nemám ani dost.
Landmark vzít město, pokud chcete rychle prodat, pak by měla být cena není vysoká.
Učíme se od přátel, kde je velký podnik a kde dávají mzdy včas.
Tam je nutně vývěska. Zavěšujeme reklamu s cenou domácího masa (cena by měla být v rozumných mezích, takže se kupující začne zajímat.)
Jsem tak před 5 lety odešel do jídelny, ale neměl jsem moc masa, a obchodníci nefungovalo, protože nejsem připraven odpovídat za kvalitu masa odebraného od ostatních nevyzkoušených lidí.

Jaký je denní čas a jakou cenu za kg prodáváte maso příteli?

Obchodní fórum

Obchod s masem jako obchod. Ziskový prodej.

ToR 19. ledna 2011

Guest_fermersha_ * 19 led 2011

ElenaIvanchenko 21 led 2011

Absolvent 21. ledna 2011

Dobrý den!
Otevřel oddělení prodeje vepřového masa, který čelil problému prodeje tuku a hrudníku (hrudník téměř bez masa), téměř nekupují, z toho důvodu se ztráta přerušila.
Snažil se oddávat hovězí maso, je příliš tučné, cena klesne na 60-80 rublů vseravno mnoho zbytky jsou nyní součástí nakládaných, solené snaží prodat, nesmí Burke, který jako průměr z slaniny, slaninou s půlek jatečně upravených těl v 35 kg?
Sdílejte, stejně jako s ostatky tuku, tučné hrudi?

Bohužel tento problém není jedinečný, ale systémový.
Vezmete tučné vepřové maso, levnější.
K vyřešení problému je nutné přepnout na slaninu nebo koupit již zbavené vepřové maso, ale je to další, vyšší cena. Tuku lze užívat pouze pro sortiment, pro přítomnost tuku nebo čerstvého slaného, ​​ale jde o malé objemy prodeje. Můžete si vezmět tučné vepřové maso, ale pro to je nutné mít k prodeji masné balicí zařízení tuku, zatímco tuk musí být rozdělen na páteř a stranu, plus veterinární doklady, zkrátka, velký problém.

ToR 21. ledna 2011

Absolvent 21. ledna 2011

Ano, samozřejmě chápu, že je lepší mít libového vepřového masa, ale máme problémy s dodavateli (Perm) a jeho prostě není k dispozici, a to i s problémy běžného vepřového poměrně často, tady a přijít s tím, jak snížit ztráty v důsledku tuku.

Pokud je záloha s masem, zůstane pouze najít prodej tuku pro jakoukoliv produkci klobás, ale to nebude velká cena. Je třeba analyzovat prodané p / p v kg a cenu / kg, vyrovnat prodejní cenu a pochopit ziskovost.

sympelx 23 led 2011

BOBR77RUSs 24 Led 2011

samofalov 24 led 2011

sympelx 24 led 2011

Přemýšlíme také o maso... podívali jsme se na místa na trzích. pronájem od 40 do 100 tisíc..
Mluvil jsem s prodejcem na trhu Danilov, bod plný 100-150 kg hovězího (býků) denně, vepřové maso pod 100..
Vepřové maso je koupeno 130, hovězí-160
Ceny od 350 (krk) až 600. zde a zvážit.. Salary prodejce-1000 za den, řez na trhu provide.Moscow..
Živá váha je výhodnější koupit? Od 70 do 89 rublů na kilogram. Uchovávejte je tam, kde..

A co hovězí 160 je rutina. Neexistují takové ceny. I běloruské náklady 175

BOBR77RUSs 24 Led 2011

samofalov 24 led 2011

Dobré odpoledne, řekněte mi, kdo skladuje chladné sklo s vlastními rukama, řekněte mi, jaký materiál byl použit (existují nějaké schémata) a kde vidíte pouze informace, jak to udělat?

sympelx 24 led 2011

Sympelx, ne gon, požádal jsem tady dalšího uzbeckého známého, v teplém táboře udržuje kavárnu, na stavebním trhu, hovězí maso 160, jehněčí 200. Takže se opovažte.

Ano, tak se odvážím? Já, na rozdíl od vás, koupíte každý den. Jehněčí 190. Ale o hovězí maso je velká otázka, nebo ji kupují od zemědělců bez dokladů, nebo něco jiného.

Vážení kolegové, nechtěli si všichni koupit od výrobce chladničku? Neudělali už nebo kteří nechtěli ušetřit peníze na začátku?
Nevěřím tomu!
Pracovní maso baroni reagují!
Chci vytvořit kameru kombinovanou pro mrazení a chlazení z pozinkovaného plechu, několikrát jsem viděl na vitrínách a kamerách na trhu, na internetu jsem to prostě nenašel, a tak se podělte o své zkušenosti

teď všichni dělají hlavní věc ze sendviče. Ale něco mi říká, že to nebude fungovat pro vás s jednou jednotkou a zmrazením a chlazením, protože teplota je jiná. a pokud dáte dva, je jednodušší koupit nějaký druh litru v hodnotě 1 000 litrů pro zmrazení. Nemyslím si, že musíte hned začít hned. Bude to mnohem levnější.

samofalov 25 led 2011

sympelx 25. ledna 2011

No, ty navryatli, že celé bloky zmrazí na okně, aby se stohovaly? jistě budou kusy, mohou být plně kompaktovány do rakve.
Co se týče skříňky, mohu říci, že přijdou pár hovězího masa, pár vepřového masa a pár skopců. Už ne. Opět vše závisí na velikosti. Myslím, že máte dost, pokud si myslíte o skříni. Dlouho jsem měl šatnu, nějak se s ní vyrovnal.

samofalov 25 led 2011

Co se týče skříňky, mohu říci, že přijdou pár hovězího masa, pár vepřového masa a pár skopců. Už ne. Opět vše závisí na velikosti. Myslím, že máte dost


Ve skříni, jako by vážili na háky nebo na regálech!

nabludatel 25. ledna 2011

Guest_Belisimo_ * 27 led 2011

samofalov 29 led 2011

samofalov dobrý den, já jsem tady, takže udělej si kameru: tesař přinesl fotoaparát sám a chlazení korejského znečištěný klimatizační jednotka v chladničce a mrazničky uvnitř radiatory.Sama jednoduchým fotoaparátem vyrobené ze dřeva, který je v rohu místnosti je rámec, který je pokrytý uvnitř potraviny alyuminiema jen mimo OSB, mezi mm pěny 7, dveře je stejný princip gumičkou po obvodu pro germetizatsii.krysha a pohlaví je stejná všechny otvory a pěna tmel zalivayutsya.sverhu je možné umístit jednotku-klimatizace, v případě, že objem místnosti dovolí, a bude muset vytáhnout a dává trubici.
V rámci stejného oddílu (za studena z mrazáku) podle.agregata dvou nuzhno.vnutri skládají z širokého držáků na nich visící trubky kryuchkami.Hranit nih.Osnovnaya lépe tato hodnota jednotek, zbytek levně.


Děkuji za radu, jediná věc o agregátech, jaký typ je použít lepší monobloky nebo rozdělené systémy a chtoto nechápal, co je OSB!
Kde jste získali pěnový plast?
Děkujeme vám za předcházející

samofalov 29 led 2011

Ahoj všichni! Můj manžel se rozhodl začít hospodařit, ale nejprve otevřít obchod s čerstvým masem. Připojil mě, a tady jsem. Vyšívač je známý, rubleman také. Chtěl bych vědět, kdo si myslí, co je, je pravděpodobně výhodnější vzít živou váhu? Nebude to špatné a játra, hlavy, obecně, vše v prodeji.


je to výhodné pro každého, ale pokud sám cestuje po vesnicích, aby si koupil, hospodářská zvířata v malých partiích a dokonce za dobrou cenu se neprodávají. Kolik chápu, že nemáte hlasitost!

nabludatel 31. ledna 2011

Děkuji za radu, jediná věc o agregátech, jaký typ je použít lepší monobloky nebo rozdělené systémy a chtoto nechápal, co je OSB!
Kde jste získali pěnový plast?
Děkujeme vám za předcházející

samofalov 01 únor 2011

Mimochodem, například hol.kamera měří 1,5 m na 1 m, výška 2 m stojí 21250 rublů.


Řekni mi to s candybarem, který si myslíš?
Včera jsem byl v OBi počítání kamery 2x2x2.4 Mám 21000 čisté kamery bez monobloku
a nová 1,35x1,35x2,2,2 stojí 32000 nejvíce deshovaya
Teď už teď trápí vágní pochybnosti, dobře, on je na těchto řemeslech

nabludatel 01 únor 2011

Ano, to je celková cena za všechno, před 2 lety. Nyní se ceny nezměnily. Je lepší, když je fotoaparát snadno tesař, aby se vaše pokyny jasné, nábytek-me 3 krát dražší než myšlenka, že jsou stejné I obvykle counter laminovaná dřevotříska sobrat.32t jako dobrá cena za $ 600, pokud existuje možnost, aby oklamat beri.Tuda vešly 1 hovězí mršinu. jatečně upravená vepřová maso, a pod tím, co můžeš něco jiného, ​​bude to dobře pro obchod.

Můj obchod: obchod s masem. Základní kroky

Minimální počáteční kapitál

Zisk za měsíc

Můj obchod s masem je obchod atraktivní, fascinující, ale velmi složitý, vyžadující neustálou účast podnikatele ve všech procesech. Jak začít otevírat obchod s masem a jaké jsou nejzákladnější kroky, které je třeba podniknout?

Mnoho začínajících podnikatelů přemýšlí o otevření řeznictví. Existuje několik důvodů pro vnější atraktivitu tohoto podnikání. První je v samotném produktu. Maso je komodita každodenní poptávky. Maso je vždy poptávané od kupujících, bylo koupeno a bude zakoupeno i v době krize. Obchod s masem je zpravidla velmi živý a živý obchod, velký proud zákazníků, je to druh pohonu. Navíc má prodávající možnost zvýšit svůj zisk tím, že vyrábí a prodává polotovary, klobásy, ravioli atd. Dokonce i vzhled okolí velkých obchodní sítě - „smrt s kosou“ na každém obchodě s potravinami, řeznictví, mohou nejen pobyt na vodě, ale prospívat díky možnosti měnit rozsah a nabídnout zákazníkům nejnovější a jedinečné produkty, které nenajdete v supermarketu.

Za druhé, je možné proniknout do obchodu s masem s malými investicemi (z 600 tisíc rublů na malý bod). Nepotřebuje velké plochy a drahé vybavení, jako například v restauraci nebo v jídelně. Dokonce i v případě selhání je připravená obchodní firma a její produkty snadno prodávat, vyhýbat se vážným finančním ztrátám. Nevyžaduje se od obchodníka a žádné přísné formality - můžete obchodovat s masem bez licence a potřebovat certifikáty pro produkty.

Jak začít s otevřením obchodu s masem? Po analýze poradenství podnikatelů - praktiků můžete odvodit celý řetězec akcí, které by měly vést k úspěchu v tomto typu podnikání. Upozorňujeme na skutečnost, že rozdělení na kroky by nemělo být považováno za přísně regulovanou směrnici, protože řada fází by měla být prováděna v paralelním režimu.

Krok 1. Chci otevřít prodejnu řeznictví

Než začnete podnikat s prodejem masa, musíte nejdříve přemýšlet o tom, zda ji skutečně potřebujete. Zkušení podnikatelé, kteří udělal jméno pro sebe v průmyslu, zdůraznil, že lidé, kteří přišli v masném průmyslu dělí na náhodné, to znamená, že ti, kteří procházejí všemi možnými způsoby výdělku, náhodou zůstal v prodeji masa, a ti, kteří z jakéhokoliv Důvod, proč jsem cítil, že toto povolání je moje vlastní, měla nějakou osobní podnět k tomu. Například, osoba není spokojen s kvalitou masa, které prodávají v městských trzích nebo měl chuť ji rozvíjet ve známém průmysl (například při pěstování prasat nebo telat, a poté je se ziskem prodat). No, nebo jsem hledala novou cestu k mému talentu jako řezník nebo šišák kebab, když srdce a vytáhne celé maso.

Myšlenka je, že pokud v prvním případě je pravděpodobné, že propálit citově přijmout špatný obchod, ve druhém případě je šance na úspěch výrazně vyšší, neboť osoby, má zpočátku imunní vůči selhání, ztrát a jiných těžkostí. Ale hlavní rozdíl mezi "náhodnými" a "náhodnými" lidmi v obchodu s masem není ani tak. Hlavní věc je znalost nebo alespoň jasné porozumění specifikám práce s masem na jedné straně a nevědomosti o těchto rysech v jiných. A rozdíl mezi prvním a druhým začne zobrazovat od prvních minut provozu, jakmile budou „náhodných“ lidí zjistí, že kusy hovězího masa, které mu dal není v řadě, a mezi sebou, z nějakého důvodu se staly zelená. Nebo když si najednou uvědomí, že naprosto neví, kam dát maso, které nebylo několik dní prodané. A sto a jedna nuance. Jednoduše řečeno, úspěšné podnikání prodávání masa (stejně jako jakýkoli jiný podnik obecně) začíná láskou k masu, jasně realizovaným a částečně utrpěným úkolem, cílem, misí. Pokud ve vašem případě to všechno začalo s něčím jiným, měli byste se znovu zeptat na tuto otázku rovnou: "Chci otevřít řeznictví?

Krok 2. Analyzujte místní trh

Pokud je odpověď na tuto otázku ano, pak první věcí, kterou byste měli udělat, je analyzovat místní trh. Nejprve musíte zjistit, co lidé chtějí vidět a za jakou cenu, kdo prodává toto maso, kdo ho přináší a kdo ho koupí. Nebojte si čas strávený na shromažďování informací - v praxi se to opakovaně vyplácí kvůli zabránění chybám. V hlavě by měl být holistický obraz stávajících konkurentů, ceny, možné překážky a způsoby, jak reagovat na určité události. Klíčovým úkolem v této fázi je psychicky přizpůsobit sebe a svůj budoucí obchod v aktuálním snímku. A po analýze situace je někdy nutné opustit původní myšlenky, které se zdají být geniální. Například, když se najednou ukáže, že králík, koně nebo skopové maso v určité oblasti nikdo a nikdo nepotřebuje - prostě proto, že historicky existují další vkusy v populaci.

Krok 3. Určete rozsah, vypočtejte značku a zisk

Po analýze trhu budete mít více či méně jasný obraz o tom, co chcete obchodovat a o jakém druhu obratu mluvíte. Strategickým problémem je hledání dodavatele. Budete potřebovat najít cenově dostupné maso s vynikající kvalitou. Úlovkem je, že nikdo nikdy neřekne, že jeho maso je nedostatečné - všichni vždy prodávají pouze "dobré" a "nejlepší". Hodně v této fázi bude záviset na tom, jak jste analyzovali trh. Je třeba opustit komfortní zónu: komunikovat s kupujícími, prodejci, dodavateli, zemědělci a vyvozovat závěry. Zároveň se obvykle nenachází široká škála cen v rámci jednoho města či regionu. Rozdíl není větší než 10%. Jedním slovem, kopání na povrchu, výhody a nevýhody návrhu lze těžko rozeznat. V tomto čísle neexistují univerzální prostředky - je třeba hledat a vyjednávat, jezdit, sledovat, volat a tak dále.

V této fázi je také nutné vypracovat přibližný finanční plán, který by měl být v budoucnu orientován. Zde je jeden problém - ve srovnání s jinými druhy obchodu v prodeji masa je poměrně složitý cenový systém. Závisí to nejen na nákupních cenách, kupní síle zákazníků, stálých nákladech podnikatele, cenách konkurentů a dalších tradičních faktorech, ale také na charakteristice řezání a smršťování dodávaných výrobků. Když se dostanete do obchodu, jedna jatečně upravená těla se může rozptýlit na desítky pozic a každá z nich musí mít přiměřenou, ale zároveň i ziskovou cenu. Cesta k výpočtu je komplikovaná, choulostivá a dlouhá, a musíte je dělat po celou dobu, protože možná budete muset změnit řezání, dodavatel může náhle zvýšit ceny a zákazník - objednat nestandardní kus. Současně s bezohledným přístupem existuje skutečné riziko, že nejen ztratíme nějaký zisk, ale ztratíme jej úplně. Proto je nejlepší používat automatizované elektronické služby pro prodejny masa, které vám umožní rychle provádět výpočty na připravených algoritmech pro výběr cen. Takové výpočty budou také od počátku rozumné, výběru nejpřijatelnější velkoobchodní ceny, a teprve potom hledat dodavatele.

Značení masa na trhu obecně je poměrně nízké, protože kupující jsou velmi citliví na cenu. Reakce na jakékoliv zvýšení cen je nesmírně bolestivá - maso jednoduše přestane brát, přechází na levnější výrobky. Z toho důvodu marže v obchodech s masem téměř nikdy nepřesahují 20-30% a zisk podnikatele spočívá především v počtu prodejů. Samozřejmě, v závislosti na typu masa, se značka liší. Například na vepřové maso, může to být 40%, a na polotovary může dosáhnout 60-100%, ale v průměru jdou stejné 20-30%. Hodně v otázce stanovení cen bude záviset na regionu - v těch regionech v Rusku, které nemají velké podniky nebo farmy v blízkosti, ceny masa jsou mnohem vyšší. Při výpočtu také nezapomínejte na to, aby se zohlednilo zkazení produktů - na samém začátku ztrát je nepravděpodobné, že byste se jim vyhnuli.

Krok 4. Najděte vhodný pokoj

Krok, který závisí na úspěšnosti obchodu s masem, je správné umístění a umístění. Mimořádně důležité je, že řeznictví je v kontrolním bodě - zisk v tomto druhu podnikání je hlavně kvůli objemům prodeje a nikoli na úkor dodatečných poplatků. Při výběru místa zkušení podnikatelé doporučují strávit den nebo dva a osobně počítat s provozem chodců. Minimální průchodnost za pracovní den je asi 2000 lidí. Z přijatého počtu kupujících obchodu se může stát asi 2-3%. Tyto údaje lze použít při plánování příjmů a čistého zisku.

Zpravidla, pro obchody s masem nevyžaduje velkou plochu: dokonce 90 a 100 metrů čtverečních. metrů - to je hodně, pronájem bude příliš velký a příliš těžký. Za prvé, může to stačit na 10-25 metrů čtverečních. metrů, optimální plocha je asi 30-40 čtverečních. Náklady na pronájem takových prostor může záviset na různých faktorech a může se pohybovat od 15 do 120 tisíc rublů. V tabulce 1 jsme představili průměrnou cenu pronájmu podle webových stránek společnosti Avito pro ruská města s různým počtem obyvatel. Data jsou relevantní pro září 2017.

Tabulka 1. Průměrné nájemné za obchodní prostory 25-60 m2. metry ve městech Ruska *

Koupit hovězí, vepřové maso, drůbeží maso, jehněčí maso, velkoobchod s koňským masem

38197 Na dotaz "Meat, meat products buy" existuje 38197 inzerátů. Reset filtrů

Koupit maso, masné výrobky v Rusku - bezplatné inzeráty na Meatinfo.ru. Pokud chcete v Rusku koupit velkoobchod s masem, umístěte reklamu na nákup. Nebude vám trvat déle než jedna minuta. Také vidět reklamy v rámci: prodej masa.

v Moskvě

 • Všechno
 • Prodej
 • Koupit
 • Ostatní
 • Vše +1672
 • Maso, masné výrobky +1129
 • Klobásy, klobásy, lahůdky +49
 • Skot v živé hmotnosti +87
 • Vybavení a služby +349
 • Volná pracovní místa +23
 • Logistika, skladování, pronájem +17
 • Import +16
 • Export +0

Vyhledávání podle oblasti, města nebo kraje

Meatinfo Blog

Ostatní oblasti

Hledáte kupce?

- Internetový manažer najde společnosti, které se zajímají o vaše produkty.
- Internetový manažer vám zašle komerční nabídku zainteresovaným společnostem.
- Správce internetu přidělí vaši firmu a reklamy mezi tisíce vašich konkurentů.
- Stačí odpovědět na volání a dopisy a vstoupit do výnosných obchodů.

NGS.Biznes - obchodní časopis online

Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu?

od Řeků až po Vikingy

10/08/13 12:32 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

10/08/13 12:35 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Artem_RZ

10/08/13 12:35 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Alippa

08.10.13 12:37 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel marfyntik

10/08/13 12:39 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel marfyntik

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

08.10.13 12:41 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Artem_RZ

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

08.10.13 12:44 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

08.10.13 12:56 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Artem_RZ

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

08.10.13 12:59 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

08.10.13 13:07 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

08.10.13 13:51 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Artem_RZ

10/08/13 13:57 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Artem_RZ

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

08.10.13 14:07 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Asi

Opraveno uživatelem Artem_RZ (08.10.13 14:10)

08.10.13 14:09 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Asi

08.10.13 14:22 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

od Řeků až po Vikingy

08.10.13 15:23 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

08.10.13 15:31 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Alippa

08.10.13 15:44 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Asi

08.10.13 16:13 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel marfyntik

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

08.10.13 16:19 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Asi

08.10.13 16:32 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Artem_RZ

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

08.10.13 16:36 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Asi

08.10.13 16:41 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Pokud by nebyla elektřina, sledovali bychom televizi ve tmě!

08.10.13 16:47 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

08.10.13 16:51 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Dmitrii_B

od Řeků až po Vikingy

08.10.13 17:28 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Artem_RZ

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

08.10.13 17:46 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Asi

od Řeků až po Vikingy

08.10.13 18:16 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel marfyntik

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

08.10.13 19:16 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel marfyntik

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

08.10.13 22:52 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Asi

08.10.13 23:33 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Artem_RZ

>>> Vraťte se do USS. A © >>>
Dolů s pokrytectvím!

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 09:49 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Alippa

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 09:51 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Asi

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 09:53 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

09.10.13 09:56 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

od Řeků až po Vikingy

09.10.13 10:05 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

09.10.13 10:08 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

09.10.13 10:10 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Vladbvbh

09.10.13 10:11 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel marfyntik

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 10:15 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Artem_RZ

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

09.10.13 10:17 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Artem_RZ

Opraveno uživatelem Vladbvbh (10/09/13 10:19)

09.10.13 10:17 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

09.10.13 10:19 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Vladbvbh

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 10:47 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

09.10.13 10:51 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 10:58 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Artem_RZ

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

09.10.13 11:02 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Artem_RZ

09.10.13 11:09 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

od Řeků až po Vikingy

09.10.13 11:10 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Artem_RZ

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

09.10.13 11:18 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Alippa

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 11:55 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Artem_RZ

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 11:56 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

od Řeků až po Vikingy

09.10.13 11:56 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

09.10.13 12:01 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

09.10.13 12:06 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Alippa

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 12:06 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Artem_RZ

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

od Řeků až po Vikingy

09.10.13 12:28 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

09.10.13 12:35 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Alippa

od Řeků až po Vikingy

09.10.13 12:55 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Artem_RZ

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

09.10.13 12:57 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Alippa

09.10.13 13:17 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

09.10.13 13:21 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Asi

Opraveno uživatelem Naaatta (10/09/13 20:33)

09.10.13 13:51 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 13:57 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

09.10.13 14:10 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

09.10.13 14:13 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Alippa

09.10.13 14:15 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel daals

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

09.10.13 14:41 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Asi

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 14:48 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel daals

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 14:50 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel alexklassen

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

09.10.13 15:04 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

09.10.13 15:13 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Čekám na vítr.

09.10.13 16:03 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

od Řeků až po Vikingy

09.10.13 16:59 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel daals

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

09.10.13 17:09 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 17:13 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel daals

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 17:16 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Ilora

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 17:17 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel alexklassen

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

09.10.13 18:28 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Alippa

09.10.13 18:30 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

09.10.13 18:31 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Alippa

09.10.13 18:32 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Alippa

09.10.13 18:34 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel daals

09.10.13 18:41 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel daals

09.10.13 18:45 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel sana72

09.10.13 18:46 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel KSergey

09.10.13 18:53 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel SAIL

09.10.13 18:54 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel SAIL

09.10.13 18:55 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

09.10.13 19:02 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Artem_RZ

09.10.13 19:08 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Chci se zeptat

09.10.13 19:13 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel SAIL

09.10.13 19:17 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Chci se zeptat

09.10.13 19:20 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Chci se zeptat

09.10.13 19:21 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel SAIL

09.10.13 19:26 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Chci se zeptat

09.10.13 19:31 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel KSergey

09.10.13 19:35 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Artem_RZ

09.10.13 19:41 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel daals

09.10.13 20:38 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel KSergey

Překládám daňový kód z ruštiny do ruštiny.
Spousta peněz je, když můžete v nich skrýt knihy.

09.10.13 20:47 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Naaatta

09.10.13 21:04 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

09.10.13 21:08 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Bodrum

Opraveno uživatelem Bodrum (10/09/13 21:13)

09.10.13 21:36 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Bodrum

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

09.10.13 21:49 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Asi

09.10.13 22:53 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel SAIL

Opraveno uživatelem Bodrum (10/09/13 22:55)

09.10.13 23:18 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Bodrum

Překládám daňový kód z ruštiny do ruštiny.
Spousta peněz je, když můžete v nich skrýt knihy.

09.10.13 23:31 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel SAIL

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

09.10.13 23:51 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Asi

10.10.13 00:37 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel strokin83

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

10.10.13 00:38 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Asi

Opraveno uživatelem Naaatta (10/10/13 01:09)

10.10.13 08:32 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Asi

Opraveno uživatelem Naaatta (10/10/13 09:35)

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

10.10.13 09:18 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Asi

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

10.10.13 09:22 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel SAIL

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

10.10.13 09:36 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

Překládám daňový kód z ruštiny do ruštiny.
Spousta peněz je, když můžete v nich skrýt knihy.

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

10.10.13 09:46 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Naaatta

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

10.10.13 10:04 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

Překládám daňový kód z ruštiny do ruštiny.
Spousta peněz je, když můžete v nich skrýt knihy.

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

10.10.13 10:16 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Naaatta

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

10.10.13 10:18 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat za normální cenu rustikální maso? Uživatel SAIL

Opraveno uživatelem Vladbvbh (10/10/13 10:23)

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

10.10.13 10:22 Odpovědět na zprávu Kde prodávat za normální cenu rustikální maso? Uživatel Vladbvbh

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

od Řeků až po Vikingy

10.10.13 10:22 Odpovědět na zprávu Kde prodávat za normální cenu rustikální maso? Uživatel Vladbvbh

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

10.10.13 10:26 Odpovědět na zprávu Kde prodávat za normální cenu rustikální maso? Uživatel Alippa

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

10.10.13 10:30 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Alippa

od Řeků až po Vikingy

10.10.13 10:42 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel OLDMAN

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

10.10.13 11:07 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Alippa

od Řeků až po Vikingy

10.10.13 11:10 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel OLDMAN

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

10.10.13 11:42 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel OLDMAN

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

10.10.13 11:49 Odpovědět na zprávu Kde prodávat za normální cenu rustikální maso? Uživatel Bodrum

10.10.13 11:56 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

Překládám daňový kód z ruštiny do ruštiny.
Spousta peněz je, když můžete v nich skrýt knihy.

10.10.13 11:57 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

10.10.13 12:04 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel KSergey

10.10.13 12:11 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

10.10.13 16:58 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Naaatta

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

02.01.14 01:02 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

02.01.14 14:55 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel yoyoyo

04.04.16 13:36 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Přejděte na fórum

Přečtěte si, kde je to vhodné

Síťové vydání NGS.NOVISTI (18+)
Registrován Federální službou pro dohled v oblasti komunikací, informačních technologií a sdělovacích prostředků (Roskomnadzor)
Osvědčení o registraci hromadných sdělovacích prostředků čísla EL # FS č. 77 - 70959 ze dne 13. září 2017.
Zakladatel: LLC "Síť městských portálů"
Vydání: LLC "Síť městských portálů"
Šéfredaktor: Agafonov Alexander Sergejevič
Adresa redakce: 630099, Novosibirsk, Novosibirsk, ul. Lenina, 12., 6. patro, telefon +7 (383) 227 00 14
E-mailová adresa redakce: [email protected]

NGS.BIZNES je obchodní internetový časopis v Novosibirsku. Denně čerstvé novinky ze světa podnikání, ekonomiky a financí, komentáře odborníků. Díky webu se můžete dozvědět měnové citáty a vybrat si mezi nabídkami příznivý příspěvek Novosibirsk bank najít reklamy pro nákup a prodej podniků, vybrat hypotéku, auto úvěr, a diskutovat o podnikatelské nápady a dotazy od čtenářů u obchodního fóra.