Prodej vánočních stromků pro Nový rok

Anatoly733 »Před více než rokem

Výdělky za nový rok. Vánoční stromky

Anatoly73 »Před více než rokem

Renat »Před více než rokem

Serzhik »Před více než rokem

Administrátor »Před více než rokem

Renat »Před více než rokem

Sasha S. »Před více než rokem

Renat »Před více než rokem

Sasha S. »Před více než rokem

Renat »Před více než rokem

Renat »Před více než rokem

Administrátor »Před více než rokem

slavikvkontakte »Před více než rokem

Renat102 »Před více než rokem

Ildar »Před více než rokem

Webecom »Před více než rokem

Sanya73 »Před více než rokem

Administrátor »Před více než rokem

MTP »Před více než rokem

Podnikání na prodej vánočních stromků

Administrátor »Před více než rokem

Výdělky za nový rok. Vánoční stromky

Světlana C »Před více než rokem

Alexey 1985 »Před více než rokem

Administrátor »Před více než rokem

Alexey 1985 »Před více než rokem

Patrubok »Před více než rokem

Administrátor »23. ledna 2018, 21:29

Obchod na firmě jedle

Přidáno do záložek: 0

Novoroční svátky se nedají dělat bez vánočního stromku. Tato nádherná krása, jako symbol svátku, je obvyklé oblékat se s nejlepšími dekoracemi a vložit do rohu domu jako zvláštní atribut. Kromě toho je vánoční stromek stále skvělou komoditou, pro kterou si mnohí naši občané chtějí vzít. Jste mezi nimi? Následný krátký přehled funkcí této činnosti bude pro vás vynikajícím zdrojem informací.

Vlastnosti podnikání

Za prvé, při zahájení takové práce budete muset připravit předběžný akční plán. Zadejte v něm položky týkající se zjištění zdrojů nákupu zboží, místa pro jeho prodej, podmínky skladování.

Je třeba poznamenat, že prodej vánočních stromků jako podnikání může být možnost dočasných příjmů, protože poptávka po tomto produktu poptávky pouze jednou godu.Elka spadá do kategorie zboží podléhajícího zkáze. Tato vlastnost způsobuje potřebu jejího předčasného prodeje a zvláštních úsporných podmínek. Proto budete muset tuto funkci zvážit tak, aby podnik úspěšně pokračoval.

Příprava dokumentů je nejdůležitějším procesem, který musíte překonat. Začněte tento proces předem. Budete potřebovat:

 1. Registrace jednotlivého podniku - žádné podniky, společnosti s ručením omezeným, které nemusíte vymýšlet. Zákon umožňuje zaregistrovat své podnikání bez nadměrných nákladů na vytvoření statutárního fondu a dalších investic v rámci zjednodušeného postupu. Chcete-li to provést, musíte podat registrační kartu, kopii cestovního pasu a osobní identifikační kód na registrační orgán fyzických a právnických osob. Chcete-li kartu vyplnit, musíte se obrátit na normy klasifikátoru aktivit a vybrat ze sekcí správný název vaší činnosti. Jméno a kód budou zapsány na zadanou registrační kartu. Kromě toho budete muset zaplatit státní poplatek. Po zadání těchto informací z uvedených dokumentů do státního rejstříku. Dále všechny tyto informace se týkají všech státních fondů. Poté obraťte se na daňový úřad o žádost o vydání osvědčení daňového poplatníka, který již dříve zvolil daňový systém dostupný pro tento typ činnosti.
 2. Druhou etapou bude získání povolení pro obchodování na zvláštním oddělení okresní rady;

Pokud vám takový proces způsobuje mnoho potíží, je lepší svěřit tuto záležitost právníkovi, který vám připraví veškerou potřebnou dokumentaci.

Nákup zboží

Pokuste se provést podrobnou analýzu návrhů, které existují na trhu veřejných zakázek. Dobrá pomoc v této věci budete mít fóra, kde je aktivní diskuse o těchto tématech, odkazy na stránky, telefonní čísla dodavatelů a další důležité informace jsou zveřejněny.

Mezi perspektivní prodejní plochy je možné identifikovat školky, které vydávají nákladní listy pro přepravu zboží. V tomto případě budete mít všechny dokumenty v případě inspekcí státních orgánů. U jednotlivých prodejců je situace komplikovanější, jelikož ne všichni provádějí legální obchod. To však znamená nízkou cenu a nedostatek takového prodeje.

Zemědělství často má takový produkt v hojnosti, takže se snažte, abyste nebyli líní a poznejte své zástupce o možnosti marketingu.

Boj proti konkurenci

Chcete-li prodávat vánoční stromky pro nový rok přináší zisk, musíte také vzít v úvahu známky kvality zboží, které věnují pozornost zákazníkům. Mezi ně patří saturace barev, hustota větví, výška a dokonce i vůně a další funkce. Zkuste proto produkt pečlivě vybrat.

Také bych rád doporučil sledovat práci vašich konkurentů a určit jejich nedostatky. Mohou zahrnovat:

 1. Nespolehlivé prodejce - velké procento zákazníků se pokusí koupit zboží od přiměřeného, ​​čistého a zdvořilého prodejce. Pokud najmete pijáka, špinavého prodejce, který je neustále mimo pracoviště, pak se nemůžete spoléhat na ziskovost vašeho podnikání;
 2. Široká škála zboží - nebudou vám zabráněno vkládat tašky nebo čisté krabice s hračky, kříže a další doplňky vedle vánočních stromků, které zákazník bude moci koupit se stromem;
 3. Ceny - což znamená, že budete muset sledovat ceny za takové zboží ve vaší oblasti a zvolit si nejvýhodnější. V takových záležitostech vám pomůže i internet.

Kromě toho se nic nebrání vytvářet letáky s reklamami na prodej vánočních stromků za přijatelné ceny, které můžete dát kolemjdoucím, vstupovat do restaurací, barů, obchodů. Navíc inzerce umístěná na sociálních sítích vám také pomůže při organizaci prodeje a přilákání zákazníků.

Zvažte proto všechny tyto faktory, protože společně vám přinesou požadovaný výsledek.

Vyhledat místo k obchodu

Je třeba poznamenat, že prah nového roku je vždy doprovázen problémy obyvatelstva. Nikdo tedy nebude navštěvovat vzdálené trhy, aby koupil vánoční stromek. A pokud jste se rozhodli prodávat zboží na trhu, otevřete několik bodů najednou, abyste zvýšili možnost přilákání zákazníků.

Nejlepší je najít místo prodeje ve spacích oblastech. To přiláká velké množství zákazníků a zároveň zjednoduší proces dodání vánočních stromků do cíle.

Navíc neexistují žádné požadavky na místa obchodu v platných právních předpisech. Takže můžete snadno uzavřít smlouvy s nájemci obchodů, supermarketů a umístit své zboží na své území.

Každý může proto prodávat vánoční stromky, přičemž na tento proces uplatňuje malé znalosti, trpělivost a kreativitu. Úspěšný prodej vám!

Novoroční podnikání na vánočních stromech (algoritmus krok za krokem)

Brzy - Nový rok. Zatímco pro některé to může být více, a nebude brzy, ale pro ty, kteří se rozhodli do prdele vaše gesheft, zatímco zbytek toužebně přemýšlet o nadcházejícím rutina - jíst salát u televize - je čas přemýšlet o tom, jak vydělávat.

Přejděte k firmě. První krok. Souhlasíme s příslušnou mateřskou školou v lesnictví. Druhý krok vyberte místo prodeje.

Lesnictví obvykle vyžaduje 50% předplacení a nákup hromadně ze strany 100 kusů. Pěstování začíná téměř v polovině prosince 10-15.

Přibližné nákupní ceny. Máme zájem o stromy (nejdražší) a borovice (levnější). Vánoční strom s výškou 1 metr se prodává za nákupní cenu 100-130 rublů; dvoumetrový vánoční strom za cenu 250-300 rublů. A borovice jsou 1,5krát levnější.

Nesmíme zapomínat, že doprava vánočních stromků v autě je sledována policií na dálnici, aby vás pokutovala za pytláctví. Takové zasedání je doprovázeno úplným stažením zboží. Abyste zabránili tomu, abyste se mýlí s pytláky, musíte mít nákladní list, který musí obsahovat (1) čísla vašeho auta a (2) počet kožešin na palubě.

Kde hledat lesníky?

Je to docela jednoduché, protože to není nutné jít do lesa. Když vstoupíte do frází vyhledávače "Prodej vánočních stromků, internet okamžitě rozdá desítky kořenů lesníků, kteří jsou připraveni uzavřít s vámi smlouvu. Google, aby vám pomohl!

Pokud nechcete kontaktovat velkoobchod, pak vám farmy pomohou. Oni, spolu s leshozes, se zabývají rostoucí stromy, ale strany mohou nabídnout jen malé.

Požadované doklady pro prodej vánočních stromků:

Nákladní list
daňová faktura
faktury (pokud existuje nekompenzace)
razítkem na okraji stromu

Výhody a nevýhody nákupu smrky od zemědělců

Firové stromy z farem vám budou prodány dvakrát až třikrát levněji. Proč? Protože dokumenty pro vánoční stromek nebudou dány. Řešení problémů budete na vlastní náklady.

Dokumenty požadované pro přímý obchod

Osvědčení individuálního podnikatele
Koordinace umístění obchodního místa

Co by mělo být vybaveno prodejním místem pro prodej vánočních stromků

vývěsní štít
zábradlí
čisticí nástroje
hasicí přístroj
skládací metr pro měření délky stromu
kabel pro osvětlení
žárovky

Co potěšit kromě jedle, ale s jedlemi?

V lesnictví budete mít volné větve s kužely. Vezměte to, ale je to krásné. Budete je také prodávat.

Také prodáváte dřevěné křížové podpěry pro živý vánoční stromek. Musí být vytvořeny nezávisle, ale trochu - netrvají moc. Proveďte křížení z výpočtu 10 křížek na 100 stromů.

Technologie výroby kříže pro vánoční stromek

Vyrábí paprsek - "čtyřicet" s délkou 1,5 metrů. Z tohoto množství materiálu se vytvoří jeden kříž. Musíte to opravit čtyřmi šrouby. Díra pod stromem se děje na místě nebo ne. Vrtání a tryska na něm jako "korunka" (průměr 40-45 cm) pomůže vytvořit drážku pod kmenem na svém místě.

Kde položit nelikvidní pozůstatky?

Možnost jedna: recyklovat (brousit) a prodávat zemědělcům hnojivo-kompost
Druhá možnost: prodávat na spontánním trhu na hřbitově těm, kteří dělají živé věnce borových jehel.

Prodej vánočních stromků začíná 15. prosince a končí 31. prosince kolem 17:00. A musíte začít myslet právě teď!

* * *Článek více než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Vánoční podnikání zevnitř nebo jak vyrobit milion na vánoční stromky

Novoroční shonu je již za sebou a já konečně mohu odhalit všechny důvěrné informace Vánoční strom, popište to zevnitř a poskytněte podnikatelům doporučení pro příští rok. Ujišťuji vás, je to velmi zábavné vyprávění, protože obsahuje nejcennější osobní zkušenost, nejčerstvější, jako právě chycené a stále vlající ryby. (Leden 2014)

Vánoční stromky

V novém roce mnoho podnikatelů přichází s nápadem udělat něco nového roku a chytit kus slavnostní šílenství. Zamyslete se nad podnikateli takto: "V novém roce se lidé vymykají z policejních obchodů, je vše čisté, takže někam potřebuji někam dát něco a já budu mít 100% návratnost!" A z nějakého důvodu podnikání na prodej vánočních stromků přichází na mysli takové podnikatele mnohem častěji než prodávat cokoli jiného. Je pochopitelné: pyrotechnika potřebuje povolení, alkohol obecně spotřební zboží, kaviár se rychle zhoršuje a prodej vánočních ozdob je nezajímavý a nerentabilní. To je spěch na nešťastný strom.

Živé vánoční stromky jsou zapojeny do obyčejného chlapce do 25 let, a kteří nemají žádnou obchodní zkušenosti a kagorta kavkazských podnikatelé a lidé v letech s hlavní činnosti úplně jiného průmyslu. Přišla jsem na hlavu centra péče o auta, která na vlastní gazelle přinesla velkou párty vánočních stromků. Uspěl by, kdyby stromy nebyly tak mizerné a procházely by stromovým plotem jako vánoční stromek a ne jako smetanové sazenice.

Přítomnost jakéhokoli zdroje dává těmto lidem důvod domnívat se, že jejich podnikání se ukáže dobře.

- Máme řidiče se svou gazela! Tak můžeme prodávat vánoční stromky ve velkém!
- Máme stovky čtverečních metrů pozemků na ulici, na kterých můžete vložit vánoční stromky! Otevřete vánoční bazar!
- Máme navštívené stránky, můžeme o ně požádat inzerci a prodávat vánoční stromky s dodávkou domů!
Nepotřebuji vysvětlovat, že všechny tyto zdroje jsou fiktivní, protože jako gazela s ovladač není zaručeno, že najít velkoobchodní kupující, pozemek v neprůchodné místo nepřináší jediného zákazníka, a navštívili web neposkytuje potřebný a dostatečný objem zakázek na dodávky. Vánoční stromky jsou příliš neobvyklé zboží a jejich nákup je impulsivnější než dobře promyšlené, takže internetový marketing zde funguje špatně.

Jádra na čtvercích

Velké pouliční stromy stoupají od 6 metrů a další - to je nejzajímavější a nejvýhodnější část podnikání vánočních stromků, ale vyžaduje předčasnou přípravu a účast v nabídkách. Nabídky na nákup těchto vánočních stromků se konají v září. Spravováno městskou správou, okresními správami, řetězci supermarketů a dalšími velkými organizacemi.

Vyhraje, jak byste si mohli myslet, nejlepší cenu a největší zpětný odchod. Můžete soutěžit, ale musíte mít zkušenosti s nabídkami. Potenciální příjmy mohou činit více než jeden milion rublů: nákup takových vánočních stromků bude stát 10 000 až 20 000 rublů. za kus a na faktuře za přepravu už půjdou na 100 000 na jednotku. Stačí stačit, aby loď přinesla nejméně tucet, aby získala milion, a zavřela otázku obchodu s vánočními stromy po celý rok.
Nastává, objednávají se velké vánoční stromky a bez nabídky. Objednat nákupní komplexy, sportovní komplexy, organizace, školy, mateřské školy a další instituce, které mají vnitřní prostor, kde si můžete dát a obléknout velký vánoční stromek. S nimi můžete pracovat až do 25. prosince a mají čas skočit do posledního vozu odjíždějícího vlaku. Po 25. dni bude velmi obtížné realizovat velký vánoční stromek.

Vánoční stromky velkoobchod

Od 15. prosince se velkoobchodníci stali aktivními. Vzhledem k tomu, že nikdo nechce převzít zodpovědnost, každý chce nejprve prodávat pár stromů a teprve pak je koupit. Jak to je? Je to velmi jednoduché: hlavní dodavatelé živých stromů jsou v Permu. Koupě je 150 rublů. na jednotku, na velkých zásilkách klesá na 100 a nižší, podmínky přepravy - záloha 50%. Podnikatelé pořadí 1,000 100 rublů (předplacené 50,000), pak se prodávají 200 akcií za 250 rublů., Příjem do úplného zaplacení 50.000 Zálohy dodavatelům a kalení, dokud stromy jít z Perm (2-3 dnů), se dohodly na provádění jiných stran za podobné ceny, přičemž druhou platbu získá dodavatel. Pokud kvalifikovaně vybudovat okruh, je možno vstoupit na trh bez peněz vůbec, a vydělávat 150.000 jedním porodu, ale stále tu bude rozpočet ve výši 50,000-100,000 navíc: můžete nejprve koupit vánoční stromeček, a nemám odrazit jejich práce bude.
V době neurčitosti na trhu (20. - 25. prosince), kdy se velkoobchod postupně dostává do maloobchodu, místní ceny procházejí ve velmi širokém rozmezí: strana 100 kožešin může jít až 150 rublů za jednotku (velkoobchodníci, vycházející z dohody. Je výhodné koupit, pokud si je neobjednáte dávku Perm) a 350 rublů za jednotku (nákup četné prodejny, chaotický otevřel všude a špatně informovaní velkoobchodní ceny).
Po 25 prosinci velkoobchodní cena prudce klesá až na cenu a dokonce ještě nižší: prodejní body jsou již nasycené, všichni velkoobchodníci začnou okamžitě prodávat zůstatky. Nabízejí bezplatnou dodávku do jakéhokoli okresu města, spoustu 10 kusů a ceny asi 100 rublů. (nákup) a někdy i najednou najednou. V těchto dnech už není užitečné dělat velkoobchod, nicméně, maloobchodníci nejsou také vždy hladký.

Jaké dokumenty jsou potřebné pro prodej vánočních stromků

 • nákladní list (standardní TTN)
 • karanténní certifikát (viz příklad)
 • fytopagoskop s holografickou nálepkou (viz příklad)

Vánoční stromky v maloobchodě

Maloobchodní prodej vánočních stromků - je to samostatná píseň a mohu o tomhle druhu podnikání říci hodně.

Vánoční trh

Maloobchod začíná 20. prosince, kdy se na ulicích objevují první vánoční trhy - na stanovených místech KUGI v průchodech před metrem a na křižovatkách. Obvykle jsou tato místa většinou přidělena nájemníkům, stejně jako místa pro prodej melounů v létě, místa pro pivní stany atd. Ke všem je lítost, všechny tyto body obvykle drží lidé z blízké ciziny - Arméni, Ázerbájdžánci a jiní horští. Boj s nimi na těžké místo je obtížné a nebezpečné - můžete skončit špatně. Je možné vyřadit z KUGI nové místo, ale vzhledem k silné inhibici tohoto systému je lepší začít někde za půl roku, ne-li dříve. Další možností - pronájem prostoru z existujícího obchodu, nákupního komplexu, pavilonu. To nevyžaduje dohodu s KUGI a řídí se obvyklou nájemní smlouvou. Vzhledem k tomu, že oblast bude potřeba jen 10 dní, můžete získat zajímavé podmínky. Na druhou stranu může předemanálový rozruch mozku zatěžovat majiteli domu a pro tyhle bídné týdny a půl těla vás zničit. Slyšela jsem, že na některých místech za pronájem části parkoviště před TC, chlapci vyslali 200.000 za půl měsíce. Dokázal jsem se dohodnout na 30 000 rublech. k pronájmu pavilonu o ploše téměř 100 m2 po dobu dvou týdnů. Cenovka je poměrně loajální, vzhledem k tomu, že jsme mohli pověsit reklamy na pavilonu, dát stromy na ulici před ním a spustit promotor k hlavnímu vchodu do TC, kde hlavní proud prochází. Buďte velmi opatrní s těmito druhy investic: nemohou se ospravedlnit a výrazně snížit návratnost celého procesu. Například moji přátelé kvůli pronájmu uzavřeného pro tento nový rok s mínus 80000r., Také jsem se podařilo získat malý plus právě kvůli dobrým podmínkám pronájmu.

Poptávka na vánoční stromky v maloobchodě

Poptávka po vánočních bazářích je poměrně slabá. Existuje několik důvodů:

1. Existuje spousta bazarů. Lidé, kteří hledají nejlepší ceny, jsou navštěvováni v několika zemích a nakupují tam, kde nabízejí minimální cenu
2. Vánoční stromky lze zakoupit ve velkých sítích - pásky, v pořádku atd.
3. Fur-stromy lze objednat s dodávkou (to je popsáno níže)
4. Mnoho umístit umělý vánoční strom doma - to nakonec jde levnější, nejsou tam žádné jehly, obvykle trvá méně prostoru a zdá se být šetrnější k životnímu prostředí (kontroverzně, ale myslíte na spotřebitele?)
5. Někteří si nedělají na svátek na Nový rok strom nebo dokonce skládku do zahraničí.
Výsledkem je, že z hustého toku tisíce lidí se jen několik desítek zajímá o jedle, maximálně desítky, a jen 50% zájemců o nákup. Tok dosáhne maxima poslední neděli před novým rokem a do 31. prosince téměř vyčerpá. Prodávat něco v předvečer nového roku může být jen za směšné ceny.

Kožešiny s dodávkou

Samostatné téma - doručení živých vánočních stromků na dům. Internet zákazníci jsou většinou zkušení a dostatečně zřejmé: znají cenu pouličních tržištích, přezkoumala návrh na internetu. Proto je vhodné, nebo cena dumping (vánoční strom s dodávkou 1000 rublů. Před 25. prosince, a 500-800 rublů. Až 30 čísel), nebo nestandardní nabídka (stromy nad 2,5 m, borovice, jedle a další rarity), nebo obojí obojí najednou. Na nestandardní klauzuli nebude mnoho kupujících nikdy, ale moudře investují do marketingu a vytvořit správnou cenovou politiku, a to i v malém množství objednávek můžete získat. Cena dumping, naopak, to vyžaduje brát hlasitost. Váš návrh by měl být nejzajímavější, a to kdykoliv, takže je třeba sledovat trh každou hodinu.

Organizace dodávky stromu předpokládá následující náklady:

Marketing

 • vývoj webových stránek (nejlépe 1 měsíc před začátkem prodeje) + přímé (nepovinné)
 • zahájení skupiny vkontakte a její propagace (10. - 15. prosince)
 • spam vkontakte (denně od 15. prosince do 30. prosince, velké svazky)
 • Odesílání SMS do místních databází (v prosinci 2013 byla cena poštovních zásilek na úrovni 25-30 kopecks na 1СМС pro objemy od 10 000)
 • reklamy na avito, z ruky na ruku a na jiných webových stránkách reklam (denně pro 5-10 reklam)
 • nabídky v kuponových službách (grupon, kupon, kupikupon atd.)

Provozní

 • skladu
 • řidič se svou gazela (od 1000rub / den)
 • benzín (120 rublů na 100 km tratě)
 • operátor při přijímání objednávek (tuto práci může provést iniciátor podnikového procesu)

Ziskovost podnikání vánoc

Vánoční obchod - velmi rychlé a nepředvídatelné. V tom můžete vyhrát i prohrát. To může sloužit jako dobré školy pro ty, kteří se rozhodli hrát v podnikání a chce „cut přítomné ve spěchu“, protože jasně ukazují, čeho jste schopni.
Dokonce i se zdroji a výcvikem je možné zůstat bez zisku a téměř téměř nulové, dokončit práci několik hodin před novým rokem. Pokud pracujete pouze na velkoobchodě, nemůžeme ani vypočítat a zůstat na nový rok s celým vozem z čerstvě nasekaných vánočních stromků, které nikdo nepotřebuje. Jedinou možností, jejíž ziskovost je nepochybná, je nabídka velkých vánočních stromků, ale prakticky nemáme co dělat bez zkušeností s prací. Mohu jen doporučit, aby se počátkem prosince individuální zakázky shromažďovaly pro různé instituce a organizace v regionálním měřítku, které byly zavedeny do 15. prosince a tiše zůstaly na odpočinek. To je nejlepší strategie, kterou si můžete vybrat.

Pokud jste se i přes varování rozhodli pro tento rok vánoční obchod, můžete mě kontaktovat za placenou konzultaci v otázkách týkajících se podnikání na prodej vánočních stromků.

Náklady na poradenství v oblasti obchodu je 2500 rublů. po dobu 1 hodiny. Platba se provádí na webu Webmoney, Yandex.by penězi nebo přes terminál Svyaznoy

 • 01.10.2014 - Kupte si nemovitost s kladivem - zahraniční zkušenosti krize přehnala váleček na zahraničních trzích s nemovitostmi, snížil cenu bydlení, ale také poslal nádherný zbourat celý stavebnictví. V mnoha ohledech se změnila struktura nabídky na trhu. Doslova před pár lety, prodej bytů na...
 • 24/06/2013 - Na začátku nového podnikání, při jeho vývoji, když se potýká s obtížemi, když podnik přejde na novou úroveň, vstoupí na nový trh, podporuje nový typ zboží nebo služeb, často jsou potřebné kvalitní nápady. Někdy existují nápady a vše, co je potřeba - pouze je realizovat. Ale stane se...

Citace dne

Je známo, že celé argumenty někdy procházejí v našich hlavách okamžitě, ve formě nějakých pocitů, aniž by se překládaly do lidského jazyka, a to i literárně

Prodej vánočních stromků a povolení obchodovat s vánočními stromy

Otázka od Sharipova Rustama:

Dobrý den, Můj kamarád a já jsme chtěli udělat maloobchodní prodej vánočních stromků. Ale tam musíte mít povolení, a tak nevíme, kde se o toto oprávnění ucházet. Mám PI a prodávám další typ činnosti v stanech a na trhu.

Odpověď od Schmidta Nicholase (Autor blogu Jak vydělat peníze):

Je mi líto, že jsem odpověděl na otázku po dlouhou dobu, právě jsem se dozvěděl všechny informace z první ruky, a to od mého přítele, který prodával vánoční stromky. Řeknu nejenom o povolení obchodovat s kožešinami, ale také o dalších jemnostech tohoto podnikání. Takže začneme v pořádku!

Určete místo obchodu

Odkud budete obchodovat, závisí na tom, s kým půjdete na svolení. Pokud budete prodávat vánoční stromky na trhu, pak jděte na tržní správu a dohodněte se na povolení s nimi. Pokud je to jen v nějaké části města, pak jděte do okresní správy.

Rada mého přítele je rada, je lepší obchodovat na centrálním trhu, kde měli největší výnos. Můžete také prodávat v samostatné části města, ale vedle velkého počtu obytných budov.

Získání povolení

Jak jsem již napsal výše, hledám, kde budete obchodovat, jděte tam a požádejte o povolení obchodovat s vánočními stromy.

Pokud se jedná o obecní trh, přejděte na administraci trhu a požádejte o povolení. Doporučuje se vyjednávat o jednom druhu monopolního obchodu na trhu, to znamená, že jste tam byl jediný prodejce. Můžete jednat, je kontrolován! Uzavřete leasing na správném místě pro vás nebo na ten, který trh přidělí, dostanete povolení a můžete pokračovat.

Pokud se jedná o libovolné místo v jednom z okresů města, pak jděte na správní úřad kraje (předvolání) a vyplňte žádost o povolení obchodovat s vánočními stromy. Zjistěte také, jakým způsobem připevněte plán (na označené kartě), kde přesně bude vaší zásuvkou. To může být trochu chaotivnější než s administrací trhu, ale není kritické. Získejte povolení a jděte!

Kde koupit stromy, borovice, jedle

To vše je zakoupeno v lesích. Můžete zavolat na správu lesních lesů a zjistit, jaké jsou ceny, v nichž se leshozes a jít tam, kde je cena pohodlnější. Je lepší jít dál od města, protože tam jsou více kvalitních vánočních stromků a ceny jsou levnější. Můj přítel cestoval 400 km. z města.

Z dokladů, které potřebujete získat z leshoz: smlouva a akt přijetí a převod zboží. Všude by měl být předepsán přesný počet stromů.

Koupit jedle, borovice a jedle! Fir-stromy mají větší rozpětí a jsou dobře zakoupeny kvůli vůni. Navíc mohou být dalším dobrým způsobem, jak získat, řeknu ti to později!

Obchodní místo a příprava na inspekce

Když stromy, které jste koupili a přinesli, můžete prodat. Existuje však také poptávka po obchodním místě.

 1. Vy nebo prodejce musíte mít s sebou všechny dokumenty. Jedná se o povolení k obchodování, dohodu s leshoz, akceptaci a převod, obecně vše, všechno, všechno. Jste-li prodejcem místo vás, Xerokopie bude stačit, ale podpisem a razítkem.
 2. Musí to být označení s nápisem "Vánoční strom" nebo něco takového (zeptejte se správce).
 3. Ujistěte se, že máte označení na vývěsní tabuli, které říká vaše jméno (PI) a telefonní číslo.
 4. Ceny musí být zapsány. Můžete psát ceny za OT, ale neurčte přesné. Ale musí být napsáno nutně! Každý list A4 s informacemi musí být potvrzen pečetí a podpisem. (listy A4 v souboru a upevněte pomocí sešívačky tak, aby se soubor nehubil). Je žádoucí mít více kopií, pokud se náhle stane poškozen nebo roztrhaný, takže je okamžitě vyměněn.
 5. Můžete krásně vyzdobit své obchodní místo. Můj přítel na překližkových deskách kreslil sněhuláky, Santa Clause atd. Přitahuje pozornost zvenčí.
 6. Musí mít tyto nástroje a příslušenství: Pila, sekera, pásky, hasicí přístroj (hasiči přijdou zkontrolovat), obalový materiál (lano oblek, které budou muset být mnohem sooooo pro důlní stromů v prodeji). Zdá se, že jsem na nic nezapomněla.

Není nutné pokrýt obchodní místo, ale je nutné s administrací objasnit. Někteří jsou požádáni, aby jezdili po sloupcích a zametali husté lano na hranici místa.

Důležitá jemnost obchodu

Pokud najmete prodejce, pak se ujistěte, že pro tento výrobek vydáte potvrzení o přijetí. Protože prodejci často oklamávají a ukrádají. Kolik stromů bylo obdrženo, pro tolik zpráv a zpráv.

Pokud ponecháte zboží v noci na trhu, pak je vložte do hromady a doplňte ho o "pavučinu" s tenkým závitovým obalem. Ráno přijdeš a uvidíš, jestli jsi něco odcizil od tebe nebo ne. Pokud je závada poškozená, je vhodně odcizena a můžete si stěžovat na bezpečnostní strážce trhu.

Když vyložíte stromy, nemusíte je umísťovat najednou. Nechte většinu z toho ležet, protože horní stromy rychle spadnou a zbarví ze slunce žluté a dolní části budou moci po dlouhou dobu zůstat zelené a načechrané.

Do stromů můžete přidat podložky. Jsou také dobře koupeny.

Jak jinak získat na firmě

Pokud prodáváte také jedle, pak ji můžete získat samostatně. Během zpracování stromů neházejte dolní větve. Z nich můžete vyrábět košťata a prodávat samostatně. Jsou dobře zakoupeny pro vany a pro dekoraci. Tam jsou někteří lidé, kteří se zabývají pouze jedle, jmenovitě košťata a vydělat si dobré peníze.

Košťata dobře nakupují restaurace a kavárny, aby zdobily sály a pro ně příjemnou vůni. Některé dárkové obchody. Například v novoročních koši na dárky přidejte větvičku jedle. Můžete si vyzkoušet zábavné zařízení a zeptat se, zda potřebují košťata nebo větvičky, nebo ne. No, prostě prodávejte jedle z koště na výpusti.

No, to je asi všechno!

Pokud máte další otázky, napište do komentářů! Zvláštní poděkování mému příteli Sergeymu za pomoc při zodpovězení této otázky!

Obchodní myšlenka prodeje vánočních stromků

Vítězná obchodní myšlenka může být považována za organizaci vašeho nového roku podnikání pro prodej borovic a smrky.

 • Kolik peněz potřebuje k zahájení podnikání prodávajícího stromy a borovice?
 • Kolik můžete vydělat za prodej stromů a borovic
 • Podrobný plán pro zahájení podnikání pro prodej novoročních stromů
 • Kolik můžete vydělat
 • Jaké vybavení si vybrat
 • Které OKVED je nutné specifikovat pro registraci podniku na prodej novoročních stromů
 • Jaké dokumenty jsou potřeba
 • Jaký daňový systém si vyberete
 • Potřebuji povolení
 • Technologie podnikání
 • Podrobný plán pro zahájení podnikání pro prodej novoročních stromů
 • Kolik můžete vydělat
 • Jaké vybavení si vybrat
 • Které OKVED je nutné specifikovat pro registraci podniku na prodej novoročních stromů
 • Jaké dokumenty jsou potřeba
 • Jaký daňový systém si vyberete
 • Potřebuji povolení
 • Technologie podnikání
 • Začátečník v prodeji novoročních borovic a smrku

Tyto stromy jsou považovány za integrální atribut dovolené. Kupují je téměř všechny rodiny.

Výhodou takového závazku je, že není zapotřebí pevného startovacího kapitálu.

Kolik peněz potřebuje k zahájení podnikání prodávajícího stromy a borovice?

Otevřít prodejní místo borovice a smrku může být se skromnou investicí 50 tisíc rublů.

Tyto prostředky budou stačit k pronájmu obchodu, nákupu dávky stromů (ve výši 300 kusů) a také k úhradě nákladů na dopravu.

Můžete si koupit smrk a borovice ve státním lesním hospodářství nebo školkách.

Tam je vhodné jít s lesníkem, který rychle najde místa, kde rostou stromy s požadovanou délkou.

Výhodou nákupu jedlů a borovic ve státní správě lesního hospodářství je, že poskytují doprovodné doklady pro prodávané stromy (komoditní a daňové faktury).

To znamená, že při přepravě a prodeji produktů podnikatel nebude mít problémy s vymáháním práva.

Náklady na jednoho smrku na metr vysokou budou v tomto případě 100 rublů.

Stromy můžete zakoupit v jeslích, jejichž adresy jsou umístěny na internetu.

Výhodou této možnosti je, že stromy lze zakoupit za nižší kupní cenu.

Kolik můžete vydělat za prodej stromů a borovic

Nejvýhodnější způsob nákupu smreku je považován za nákup na farmách.

Mnoho soukromých obchodníků souhlasí s tím, že jim za cenu 60 rublů za kus.

Získáním stromů na farmách je však podnikatel vystaven velkému riziku, protože je propuštěn bez faktury.

Je žádoucí prodávat smrt a borovice na místním trhu. V tomto případě je pravděpodobnost rychlého prodeje celého zásoby komodit vysoká.

Chcete-li jít do zisku, musí podnikatel prodávat alespoň 80% nakupovaných stromů.

Chcete-li zvýšit ziskovost podniku, můžete se zabývat nejen prodejem smrku a borovic, ale také podporujete pro ně.

Dřevěné stánky stojí 60 rublů za kus. Každý, kdo má zkušenosti s obráběním dřeva, je může udělat.

Dodatečný zisk lze přinést i prodejem samořezných věneček z jedle.

Kdo má kreativní myšlení, může to udělat.

Dobrý zisk lze získat z prodeje novoročních hraček a dalších rekreačních atributů.

Pokud podnikatel uspěje v prodeji celé kupované dávky jedle a borovic, může jeho zisk dosáhnout 100 tisíc rublů.

Podrobný plán pro zahájení podnikání pro prodej novoročních stromů

Uvedená firma začíná registrací jako samostatný podnikatel nebo právnická osoba. Poté bude požadováno:

 • uzavřít smlouvu o dodávkách s mateřskou školou;
 • pronájem obchodu.

Kolik můžete vydělat

Tento druh podnikání je sezónní. Výše příjmů bude přímo záviset na zvoleném místě a počtu zákazníků. V průměru je značení na jeden strom 50 až 70%. Na základě toho můžete zjistit výši výdělku na daném produktu.

Jaké vybavení si vybrat

Žádné speciální vybavení pro prodej vánočních stromků není nutné. Obchodní místo však musí být vybaveno:

 • vývěsní štít a plot;
 • inventář pro čištění odtoku a hasicí přístroj;
 • pila a sekera;
 • měřítko pro měření délky vánočního stromku a lampy pro osvětlení;
 • kabel.

Které OKVED je nutné specifikovat pro registraci podniku na prodej novoročních stromů

Při předání registrace jako subjektu ekonomické aktivity je třeba zadat OKVED. V tomto případě uveďte kód 52.48, tedy jiný maloobchod se specializovanými obchody.

Jaké dokumenty jsou potřeba

Pro prodej vánočních stromků v prodejně musí prodávající mít k dispozici následující dokumenty:

 • ТТН (nákladní list pro přepravu zboží);
 • faktura, v případě, že byl vánoční strom zakoupen bankou bankovním převodem;
 • daňová faktura;
 • na řezu stromu musí být stigma.

Jaký daňový systém si vyberete

Ze stávajících daňových systémů bude nejjednodušší verze nejjednodušší. S ní se podnikatel sám rozhodne zaplatit mu 6% ze zisku nebo 15% rozdílu mezi výnosy a náklady.

Potřebuji povolení

Chcete-li realizovat novoroční stromky, musíte získat povolení od příslušného orgánu. V případě prodeje zboží na obecním trhu budete potřebovat příslušný doklad v oblasti správy trhu. V případě prodeje v libovolném místě bude nutné získat příslušné povolení v okresní správě.

Technologie podnikání

Technologie tohoto obchodního směru nezpůsobuje žádné obtíže a spočívá v:

 • v pronájmu prostoru;
 • registrace IP, LLC;
 • získání povolení od příslušného orgánu.

Při prodeji vánočních stromků není třeba provádět reklamní kampaň, protože před novým rokem je poptávka po ní poměrně vysoká.

Podrobný plán pro zahájení podnikání pro prodej novoročních stromů

Uvedená firma začíná registrací jako samostatný podnikatel nebo právnická osoba. Poté bude požadováno:

 • uzavřít smlouvu o dodávkách s mateřskou školou;
 • pronájem obchodu.

Kolik můžete vydělat

Tento druh podnikání je sezónní. Výše příjmů bude přímo záviset na zvoleném místě a počtu zákazníků. V průměru je značení na jeden strom 50 až 70%. Na základě toho můžete zjistit výši výdělku na daném produktu.

Jaké vybavení si vybrat

Žádné speciální vybavení pro prodej vánočních stromků není nutné. Obchodní místo však musí být vybaveno:

 • vývěsní štít a plot;
 • inventář pro čištění odtoku a hasicí přístroj;
 • pila a sekera;
 • měřítko pro měření délky vánočního stromku a lampy pro osvětlení;
 • kabel.

Které OKVED je nutné specifikovat pro registraci podniku na prodej novoročních stromů

Při předání registrace jako subjektu ekonomické aktivity je třeba zadat OKVED. V tomto případě uveďte kód 52.48, tedy jiný maloobchod se specializovanými obchody.

Jaké dokumenty jsou potřeba

Pro prodej vánočních stromků v prodejně musí prodávající mít k dispozici následující dokumenty:

 • ТТН (nákladní list pro přepravu zboží);
 • faktura, v případě, že byl vánoční strom zakoupen bankou bankovním převodem;
 • daňová faktura;
 • na řezu stromu musí být stigma.

Jaký daňový systém si vyberete

Ze stávajících daňových systémů bude nejjednodušší verze nejjednodušší. S ní se podnikatel sám rozhodne zaplatit mu 6% ze zisku nebo 15% rozdílu mezi výnosy a náklady.

Potřebuji povolení

Chcete-li realizovat novoroční stromky, musíte získat povolení od příslušného orgánu. V případě prodeje zboží na obecním trhu budete potřebovat příslušný doklad v oblasti správy trhu. V případě prodeje v libovolném místě bude nutné získat příslušné povolení v okresní správě.

Technologie podnikání

Technologie tohoto obchodního směru nezpůsobuje žádné obtíže a spočívá v:

 • v pronájmu prostoru;
 • registrace IP, LLC;
 • získání povolení od příslušného orgánu.

Při prodeji vánočních stromků není třeba provádět reklamní kampaň, protože před novým rokem je poptávka po ní poměrně vysoká.

Začátečník v prodeji novoročních borovic a smrku

Nejbližší webové semináře

Přihlaste se k webinaru

Nejlepší obchodní nápady z roku 2018

Jak vydělat peníze na aukcích bankrotů bez opuštění vašeho domova

Jak vydělat peníze na Avito - tipy a typy příjmů pro začátečníky

Jaké podnikání je třeba udělat v roce 2018 - tipy pro začátečníky

Prodej živých vánočních stromků. Myšlenka podnikání nového roku.

Nápady pro podnikání -> Další nápady

Prodej živých vánočních stromků. Novoroční obchodní myšlenka.

Poptávka po živých stromech je jen jednou za rok.
Nicméně skutečně podnikající osoba bude moci tuto příležitost využít k získání velmi slušných peněz.

Je zřejmé, že prodej živých stromů neposkytne vám stabilní stabilní příjem, je to jen jednorázový zdroj dodatečných příjmů, ale skutečně můžete dosáhnout velmi dobrého zisku z prodeje živých vánočních stromků v rámci nového roku.

Obchodní myšlenka na prodej živých vánočních stromků může za pár novoročních svátků přinést až 3 tisíce dolarů.

Mělo by se okamžitě poznamenat, že není výhodné stát se samostatně na trhu a prodávat vánoční stromky. Nejlepším řešením je otevření několika bodů najednou najatými prodejci.

Takže, co potřebujete k zorganizování obchodu s novoročními vánočními stromy?

Musíte určitě dostat povolení pro obchod s živými vánočními stromy. Použijte tuto otázku na jednom z oddělení spotřebitelského trhu nebo městské správy. Zde budete vyzváni, kde se můžete otevřít Vánoční trhy.

Vezměte prosím na vědomí, že dokumentaci musíte připravit předem. Koneckonců, tento proces zabere dost času a existuje riziko, že nebude mít čas na zahájení nejžhavější poptávky.

S největší pravděpodobností budou nejúspěšnější a nejschopnější místa již obsazena, ale nezoufejte, určitě najdeš něco. Ačkoli hodně závisí na umístění bodu, nejdůležitější je finanční výsledek. Optimální volba pro vás - spaní oblasti města. Koneckonců, potenciální kupci obvykle koupí vánoční stromek v blízkosti domu, aby to přinesl.

Můžete uzavřít smlouvu s lesnictvím pouze s povolením obchodovat. Lesnická školka uvolňuje vánoční stromky v průměru za cenu 1 dolar za kus ve velkém. Všechny dokumenty musí být zachovány, protože mohou být potřebné v případě ověření ze strany zástupců Státního lesního výboru.

Na každém vánočním stromku musí být pokladna, hasicí přístroj, pravítko a ceník.

Ceny za Nový rok strom jsou stanoveny v závislosti na velikosti, fluffiness a dalších faktorech. Samozřejmě byste měli také cenit své konkurenty a také je vzít v úvahu.

Můžete se pokoušet nabídnout další služby - vánoční stromky s doručením. Přesto ne všichni chtějí běžet po městě a hledat vhodný vánoční stromek. Někdo prostě nemá čas na to. No, pomůžeme!

Propagujeme prodej vánočních stromků s dodávkou. Zákazník na telefonu vysvětluje, jaký druh stromu potřebuje (výška, plynulost). Přijmeme objednávku, vybereme si z dostupných stromů, které máte k dispozici, a vezměte je klientovi. Teoreticky je vše jednoduché, ale kupující jsou fiktivní, takže je lepší nosit několik smreků, ze kterých si můžete vybrat ("Mohu je vidět všechny?").

Prodej skutečných živé stromy byl vždycky a myslím, že bude i nadále velmi důležitý. Navzdory obrovské popularitě umělých stromů je skutečný smrk velmi žádoucí. Vůně skutečných jehel nenahradí vůni. A pro vás je tato okolnost dobrým způsobem, jak vydělat peníze před svatbou.