Podnikatelský plán: jak začít obchodovat s masem

Obchod s masem a masnými výrobky se vyznačuje vysokou konkurencí. Inovativní přístup, zajímavé myšlenky, náročný postoj k kvalitě masa a kompetentní cenová politika pomohou dosáhnout úspěchu začátečníků.

Jakékoliv podnikání by se mělo začít studovat poptávku po produktech, které chcete zákazníkům nabídnout. Zjistěte, jaké ceny a rysy práce pro konkurenty, myslete prostřednictvím strategie, jedinečné návrhy a napište skutečný podnikatelský plán s přihlédnutím k možným rizikům.

 • Jaké druhy masa.
 • Pouze čerstvé nebo kuchařství.
 • Další služby.

Najděte spolehlivého dodavatele. Z toho hodně závisí.

Hlavní rizika

Vysoká konkurence v tomto druhu podnikání je jedním z nejdůležitějších rizik. Přemýšlejte o cenové strategii, ve které můžete dosáhnout slušné úrovně návratnosti a přilákat zákazníky.

Místo:

Standardní možností je umístit na nebo v blízkosti zemědělského trhu. Zde je největší koncentrace potenciálních zákazníků, která přichází s cílem nákupu produktů. Podívejte se na oblast, kde je stále ještě málo obchodů s masem nebo na trhu není žádný pavilon na maso.

 • Zkontrolovat shodu s navrženým majetkem.
 • Zjistěte, kolik bude přestavba stát. Existuje vysoká pravděpodobnost, že budete muset zcela změnit kanalizační systém, elektrické vedení.

Jak ukazuje praxe, obyvatelé Ruska nejsou zvláště citliví na elegantní design obchodů s masem. Drahý design není nutný. Co je skutečně důležité pro obyvatele země, je cena masa.

Zařízení

Minimální sada vybavení:

 1. Ledničky
 2. Mraznička (2 000 dolarů)
 3. Pokladna (asi 90 dolarů)
 4. Váhy kvality ($ 50)
 5. Elektrická masová mlýna (450 dolarů)
 6. Řezací stůl, řezací plošina, osy a nože z nerezové oceli

Obecně lze očekávat částku okolo 3 000 USD. Pokud dodavatel masa dodává, přidejte asi 300 USD na přepravní náklady.

Zaměstnanci

Za prvé, existuje dostatek prodejce a zkušeného řezníka. Pokud byste měli pracovat ve dvou směnách, najmout čtyři lidi.

Dokumenty a licence

Shromažďováním standardního balíku dokumentů pro otevření maloobchodního prodejce potravin můžete zaregistrovat LLC nebo IP. Práce s pokladnou vyžaduje její registraci u daňového inspektorátu.

Pravidla sortimentu a nákupu

Zahájení podnikání, nesledují velké objemy a sortiment. Nerealizované zboží přinese významné ztráty. Omezit 20-30 titulů. Přemýšlejte o implementaci souvisejících produktů: ryby, chléb, omáčky, potraviny, džusy, máslo a další produkty. To pomůže přežít sezónní pokles spotřebitelské aktivity bez velkých škod.

Marketing

Pro obchod s potravinami jsou nejúčinnějšími způsoby reklamy staré a známé metody:

 1. Plakátové reklamy poblíž verandy fungují lépe než poštovní zásilky. Nezastavujte se ve všeobecných informacích, uveďte v oznámení o ceně, plánu cestování
 2. Podržte propagační akce a aktivně informujte potenciální zákazníky o slevách.
 3. Protahování po silnici v bezprostřední blízkosti obchodu, vývěsní tabule, rozcestníky, pilíře jsou hlavními způsoby, jak přilákat zákazníky.

Inzerce v novinách, reklama na vzdálených místech o vašich prodejnách nebude mít velký vliv. Lidé kupují potraviny, které jsou vzdáleny více než kilometr od domova. Zaměřte se na své okolí.

Souhrn

Se zdánlivou jednoduchostí se obchod s masem vyznačuje přítomností neuvěřitelných profesních tajemství. Dosáhnout úspěchu a rozšířit síť obchodů je možné pouze s porozuměním veškeré moudrosti. Nemůžete tuto firmu efektivně řídit, pokud neznáte pravidla krájení kostry, celý řetězec zpracování, metody zvyšování ziskovosti.

Franchise

Na franšízovém trhu jsme našli franšízový obchod s masem - "Remit, lahodné klobásy"

Jak vydělat peníze na maso velkoobchod?

Obchod s masem je jedním z nejvýnosnějších, ale dnes není ziskem jednoduchý úkol. Závod je zde také skvělý. Nejenže vydělávat na prodej velkoobchodu s masem, ale jednoduše přežít, není snadné. Trh s masem za poslední 3 roky prošel značnými změnami. Producenti masa se snaží přizpůsobit ostatním parametrům. Sankce, náhrada dovozu, změny ve složení dovozců a nestabilní hospodářství vedly k řadě problémů v podnikání. Přežití v těchto podmínkách vyžaduje nová řešení od účastníků trhu.

Vždy si uvědomte situaci na trhu

Masný průmysl, navzdory obtížím, udržuje relativní stabilitu, růst a atraktivitu investic. Nedávné trendy způsobily potíže v odvětví masa:

· Snížení solventnosti obyvatelstva;

· Změny velkoobchodních a maloobchodních cen;

· Poptávka po "novém masu";

· Problémy s prodejem.

Výrobci masných výrobků nejsou snadní:

· Potíže s nalezením pravidelných dodavatelů kvalitních surovin,

· Nadhodnocení nákladů prodejci,

· Zvýšení cen dovážených složek,

· Problém s implementací produktu;

Když pracujete v této oblasti, měli byste vždy držet ruku na pulsu, vzít v úvahu všechny obtíže, které můžete čelit, přemýšlet nad způsoby, jak je vyřešit.

Co bude dnes výhodnější při prodeji masa?

Politika náhrady dovozu a nerovnováha dovozu některých druhů masa vedla k nasycení trhu. Dodávka překročila poptávku a dovoz neklesl. Možným řešením pro firmy může být vývoz masa do jiných zemí. To může přinést dobrý příjem a konkurence mezi domácími podniky není tak velká.

Je třeba také poznamenat, že silná konkurence a finanční potíže způsobují konsolidaci aktiv a konsolidaci podniků. Menší společnosti nemohou odolat náporu a opustit trh. Možná stojí za to se s většími hráči spojit za výhodných podmínek.

Dnes je nejen módní, ale také zisková integrovaná produkce, která snižuje náklady ve výrobním řetězci. Podniky, včetně všech cyklů od farmy až po pult, snížily náklady a zisky rostly občas. Kromě toho je snadnější ovládat všechny cykly, proces se stává průhlednějším.

Nejoblíbenější jsou dnes drůbeží a vepřové maso. Tím, že se zaměřujeme na tyto druhy masa, může být zajištěno, že kupci budou určitě nalezeni, případ zůstane jen za atraktivní cenu. Je třeba vzít v úvahu nový trend poptávky po "novém masu": jedná se o různé chlazené polotovary. Možná stojí za to přemýšlet o vývoji nových značek v této oblasti.

Koupit velkoobchod s masem může být jednodušší

Chcete-li najít dodavatele masa, můžete pracovat s PF a IP. S nimi je snazší souhlasit, ale není snadné je najít. Často se o sobě v síti nebo v tisku nedostávají jen málo informací. Dalším problémem mohou být prodejci. Podniky pro zpracování masa musí spolupracovat s zprostředkovateli a ty nadhodnocují náklady. Výrobci masa musí předat suroviny prodejcům za směšné peníze, protože nemohou jít samy. Dnešní problémy s nalezením dodavatele a implementace mohou řešit moderní technologie. Nemusíte utrácet prostředky na účast na výstavách, shromažďovat informace o různých zdrojích a pokrývat prahy internetových obchodů. Služby B 2 B pro potravinářský průmysl přesunuly vše na internet. Byly vytvořeny interaktivní platformy, ve kterých se můžete prakticky podílet na výstavě, nabídnout svůj produkt k exportu, jít kupujícímu obchodní sítě, najít spolehlivého dodavatele, studovat sortiment, poptávku, ceny za jakékoliv maso, dokumenty a firemní doporučení. Můžete snadno použít například takovou velkoobchodní platformu pro obchodování v síti, jako trh - fmcg. en. Ušetříte-li čas a náklady na vyhledávání, můžete rychle najít správnou nabídku, okamžitě kontaktujte přímý kontakt. A úspora pouze zvýší zisky.

Ve všech obchodech, které potřebujete žít dnes a nyní, použijte všechny dostupné nástroje a technologie. A to jistě přinese ovoce brzy!

Můj obchod: obchod s masem. Základní kroky

Minimální počáteční kapitál

Zisk za měsíc

Můj obchod s masem je obchod atraktivní, fascinující, ale velmi složitý, vyžadující neustálou účast podnikatele ve všech procesech. Jak začít otevírat obchod s masem a jaké jsou nejzákladnější kroky, které je třeba podniknout?

Mnoho začínajících podnikatelů přemýšlí o otevření řeznictví. Existuje několik důvodů pro vnější atraktivitu tohoto podnikání. První je v samotném produktu. Maso je komodita každodenní poptávky. Maso je vždy poptávané od kupujících, bylo koupeno a bude zakoupeno i v době krize. Obchod s masem je zpravidla velmi živý a živý obchod, velký proud zákazníků, je to druh pohonu. Navíc má prodávající možnost zvýšit svůj zisk tím, že vyrábí a prodává polotovary, klobásy, ravioli atd. Dokonce i vzhled okolí velkých obchodní sítě - „smrt s kosou“ na každém obchodě s potravinami, řeznictví, mohou nejen pobyt na vodě, ale prospívat díky možnosti měnit rozsah a nabídnout zákazníkům nejnovější a jedinečné produkty, které nenajdete v supermarketu.

Za druhé, je možné proniknout do obchodu s masem s malými investicemi (z 600 tisíc rublů na malý bod). Nepotřebuje velké plochy a drahé vybavení, jako například v restauraci nebo v jídelně. Dokonce i v případě selhání je připravená obchodní firma a její produkty snadno prodávat, vyhýbat se vážným finančním ztrátám. Nevyžaduje se od obchodníka a žádné přísné formality - můžete obchodovat s masem bez licence a potřebovat certifikáty pro produkty.

Jak začít s otevřením obchodu s masem? Po analýze poradenství podnikatelů - praktiků můžete odvodit celý řetězec akcí, které by měly vést k úspěchu v tomto typu podnikání. Upozorňujeme na skutečnost, že rozdělení na kroky by nemělo být považováno za přísně regulovanou směrnici, protože řada fází by měla být prováděna v paralelním režimu.

Krok 1. Chci otevřít prodejnu řeznictví

Než začnete podnikat s prodejem masa, musíte nejdříve přemýšlet o tom, zda ji skutečně potřebujete. Zkušení podnikatelé, kteří udělal jméno pro sebe v průmyslu, zdůraznil, že lidé, kteří přišli v masném průmyslu dělí na náhodné, to znamená, že ti, kteří procházejí všemi možnými způsoby výdělku, náhodou zůstal v prodeji masa, a ti, kteří z jakéhokoliv Důvod, proč jsem cítil, že toto povolání je moje vlastní, měla nějakou osobní podnět k tomu. Například, osoba není spokojen s kvalitou masa, které prodávají v městských trzích nebo měl chuť ji rozvíjet ve známém průmysl (například při pěstování prasat nebo telat, a poté je se ziskem prodat). No, nebo jsem hledala novou cestu k mému talentu jako řezník nebo šišák kebab, když srdce a vytáhne celé maso.

Myšlenka je, že pokud v prvním případě je pravděpodobné, že propálit citově přijmout špatný obchod, ve druhém případě je šance na úspěch výrazně vyšší, neboť osoby, má zpočátku imunní vůči selhání, ztrát a jiných těžkostí. Ale hlavní rozdíl mezi "náhodnými" a "náhodnými" lidmi v obchodu s masem není ani tak. Hlavní věc je znalost nebo alespoň jasné porozumění specifikám práce s masem na jedné straně a nevědomosti o těchto rysech v jiných. A rozdíl mezi prvním a druhým začne zobrazovat od prvních minut provozu, jakmile budou „náhodných“ lidí zjistí, že kusy hovězího masa, které mu dal není v řadě, a mezi sebou, z nějakého důvodu se staly zelená. Nebo když si najednou uvědomí, že naprosto neví, kam dát maso, které nebylo několik dní prodané. A sto a jedna nuance. Jednoduše řečeno, úspěšné podnikání prodávání masa (stejně jako jakýkoli jiný podnik obecně) začíná láskou k masu, jasně realizovaným a částečně utrpěným úkolem, cílem, misí. Pokud ve vašem případě to všechno začalo s něčím jiným, měli byste se znovu zeptat na tuto otázku rovnou: "Chci otevřít řeznictví?

Krok 2. Analyzujte místní trh

Pokud je odpověď na tuto otázku ano, pak první věcí, kterou byste měli udělat, je analyzovat místní trh. Nejprve musíte zjistit, co lidé chtějí vidět a za jakou cenu, kdo prodává toto maso, kdo ho přináší a kdo ho koupí. Nebojte si čas strávený na shromažďování informací - v praxi se to opakovaně vyplácí kvůli zabránění chybám. V hlavě by měl být holistický obraz stávajících konkurentů, ceny, možné překážky a způsoby, jak reagovat na určité události. Klíčovým úkolem v této fázi je psychicky přizpůsobit sebe a svůj budoucí obchod v aktuálním snímku. A po analýze situace je někdy nutné opustit původní myšlenky, které se zdají být geniální. Například, když se najednou ukáže, že králík, koně nebo skopové maso v určité oblasti nikdo a nikdo nepotřebuje - prostě proto, že historicky existují další vkusy v populaci.

Krok 3. Určete rozsah, vypočtejte značku a zisk

Po analýze trhu budete mít více či méně jasný obraz o tom, co chcete obchodovat a o jakém druhu obratu mluvíte. Strategickým problémem je hledání dodavatele. Budete potřebovat najít cenově dostupné maso s vynikající kvalitou. Úlovkem je, že nikdo nikdy neřekne, že jeho maso je nedostatečné - všichni vždy prodávají pouze "dobré" a "nejlepší". Hodně v této fázi bude záviset na tom, jak jste analyzovali trh. Je třeba opustit komfortní zónu: komunikovat s kupujícími, prodejci, dodavateli, zemědělci a vyvozovat závěry. Zároveň se obvykle nenachází široká škála cen v rámci jednoho města či regionu. Rozdíl není větší než 10%. Jedním slovem, kopání na povrchu, výhody a nevýhody návrhu lze těžko rozeznat. V tomto čísle neexistují univerzální prostředky - je třeba hledat a vyjednávat, jezdit, sledovat, volat a tak dále.

V této fázi je také nutné vypracovat přibližný finanční plán, který by měl být v budoucnu orientován. Zde je jeden problém - ve srovnání s jinými druhy obchodu v prodeji masa je poměrně složitý cenový systém. Závisí to nejen na nákupních cenách, kupní síle zákazníků, stálých nákladech podnikatele, cenách konkurentů a dalších tradičních faktorech, ale také na charakteristice řezání a smršťování dodávaných výrobků. Když se dostanete do obchodu, jedna jatečně upravená těla se může rozptýlit na desítky pozic a každá z nich musí mít přiměřenou, ale zároveň i ziskovou cenu. Cesta k výpočtu je komplikovaná, choulostivá a dlouhá, a musíte je dělat po celou dobu, protože možná budete muset změnit řezání, dodavatel může náhle zvýšit ceny a zákazník - objednat nestandardní kus. Současně s bezohledným přístupem existuje skutečné riziko, že nejen ztratíme nějaký zisk, ale ztratíme jej úplně. Proto je nejlepší používat automatizované elektronické služby pro prodejny masa, které vám umožní rychle provádět výpočty na připravených algoritmech pro výběr cen. Takové výpočty budou také od počátku rozumné, výběru nejpřijatelnější velkoobchodní ceny, a teprve potom hledat dodavatele.

Značení masa na trhu obecně je poměrně nízké, protože kupující jsou velmi citliví na cenu. Reakce na jakékoliv zvýšení cen je nesmírně bolestivá - maso jednoduše přestane brát, přechází na levnější výrobky. Z toho důvodu marže v obchodech s masem téměř nikdy nepřesahují 20-30% a zisk podnikatele spočívá především v počtu prodejů. Samozřejmě, v závislosti na typu masa, se značka liší. Například na vepřové maso, může to být 40%, a na polotovary může dosáhnout 60-100%, ale v průměru jdou stejné 20-30%. Hodně v otázce stanovení cen bude záviset na regionu - v těch regionech v Rusku, které nemají velké podniky nebo farmy v blízkosti, ceny masa jsou mnohem vyšší. Při výpočtu také nezapomínejte na to, aby se zohlednilo zkazení produktů - na samém začátku ztrát je nepravděpodobné, že byste se jim vyhnuli.

Krok 4. Najděte vhodný pokoj

Krok, který závisí na úspěšnosti obchodu s masem, je správné umístění a umístění. Mimořádně důležité je, že řeznictví je v kontrolním bodě - zisk v tomto druhu podnikání je hlavně kvůli objemům prodeje a nikoli na úkor dodatečných poplatků. Při výběru místa zkušení podnikatelé doporučují strávit den nebo dva a osobně počítat s provozem chodců. Minimální průchodnost za pracovní den je asi 2000 lidí. Z přijatého počtu kupujících obchodu se může stát asi 2-3%. Tyto údaje lze použít při plánování příjmů a čistého zisku.

Zpravidla, pro obchody s masem nevyžaduje velkou plochu: dokonce 90 a 100 metrů čtverečních. metrů - to je hodně, pronájem bude příliš velký a příliš těžký. Za prvé, může to stačit na 10-25 metrů čtverečních. metrů, optimální plocha je asi 30-40 čtverečních. Náklady na pronájem takových prostor může záviset na různých faktorech a může se pohybovat od 15 do 120 tisíc rublů. V tabulce 1 jsme představili průměrnou cenu pronájmu podle webových stránek společnosti Avito pro ruská města s různým počtem obyvatel. Data jsou relevantní pro září 2017.

Tabulka 1. Průměrné nájemné za obchodní prostory 25-60 m2. metry ve městech Ruska *

Koupit hovězí, vepřové maso, drůbeží maso, jehněčí maso, velkoobchod s koňským masem

38197 Na dotaz "Meat, meat products buy" existuje 38197 inzerátů. Reset filtrů

Koupit maso, masné výrobky v Rusku - bezplatné inzeráty na Meatinfo.ru. Pokud chcete v Rusku koupit velkoobchod s masem, umístěte reklamu na nákup. Nebude vám trvat déle než jedna minuta. Také vidět reklamy v rámci: prodej masa.

v Moskvě

 • Všechno
 • Prodej
 • Koupit
 • Ostatní
 • Všechno +1703
 • Maso, masné výrobky +1161
 • Klobásy, klobásy, lahůdky +51
 • Skot v živé hmotnosti +87
 • Vybavení, služby +357
 • Volná pracovní místa +23
 • Logistika, skladování, pronájem +17
 • Import +16
 • Export +0

Vyhledávání podle oblasti, města nebo kraje

Meatinfo Blog

Ostatní oblasti

Hledáte kupce?

- Internetový manažer najde společnosti, které se zajímají o vaše produkty.
- Internetový manažer vám zašle komerční nabídku zainteresovaným společnostem.
- Správce internetu přidělí vaši firmu a reklamy mezi tisíce vašich konkurentů.
- Stačí odpovědět na volání a dopisy a vstoupit do výnosných obchodů.

Rozhodl jsem se, že se zabývám zprostředkováním obchodu s velkoobchodním masem, ale dělám nesmysly?

Dobrý den, jsem se rozhodl udělat zprostředkování obchodní velkoobchodní prodej masa (hovězí), zvýší cenu na jeho vlastní a hodil reklamy jsou „dodavateli“ Kazachstánu v Nakonec odešli, pak jiní prostě zmizel, a další a další... V současné době existují zákazníci v mase, s celkovým objemem 3750 tun. To vede k dvěma otázkám:
1. Ale udělám nějaký nesmysl?
2. Stejně tak, jak je výhodné prodávat tyto 3750 tun s mým přínosem?
Mohou souhlasit s těmi, kteří prodávají živou hmotnost, řídí porážku a zajišťují dodávku? Tam byli také zákazníci na droby a odpad.

To je dobré! Cena masa je známa všem. Zde je vaše rada: "Gazelka" a vesnice, s Běloruskem neexistují žádné hranice. Hodně štěstí.

Zapojte se. Nyní se majitelé velmi zdráhají prodávat maso "prodávačům", protože je jim líto, jsou drzý, hledají kupce sami. "Vykoupení" pro mladé hovězí maso činí maximálně 180. Na trhu je to 350-400. Město s 250 rukama se tedy odtrhne. A teď stále čekají na zvýšení cen (všechny druhy sankcí jsou skoky v dolaru). Pokud by "úplatky" přinesly alespoň 30 rublů s kg, majitelé by souhlasili, a tak - omlouvám se. Nikdo nechce tvrdou práci pro nic.

Obnagley?) A kdo v našem světě nepotřebuje peníze ani pro tvrdou práci?

Obnova, ano. Už jsem maloval všechno. Ano, je vhodné projít celou kostru celku a ne obsazeno, ale cena za takové potěšení v žádném případě by neměla být 60-70 rublů za kg, 15 - 20.000 za kus, více než třetina výnosů. Proto "dodavatelé" zmizeli. Kolik jste očekávali, že koupíte například 18 měsíční výkrm býka?

Julie, děláš práce v domácnosti? Znáte pojem pěstování tohoto býka? A ještě jedna otázka - kolik by pak měl mít druhýkrát obchodník?

Bylo by to neznámé - nepíše! Koupil jsem si v měsíci květnu měsíčně 7000 rublů. Rastila rok a půl. Pro pastviny 8 měsíců 500 na každé + 5 měsíců mléka v dostatečném množství + seno + smíšené krmiva + brambor + péče. Tvůj bratr mi nabídne 370 živých, 220 maso... pozor... 30000. Bývalý tele byl prodán 250 osobám po dobu 3 hodin. Potřebuji prodejce? Teď druhý na trati. Dokonce ani s rozhovory nebudou mluvit.

A jaký druh hovězího masa je třeba? Mladí nebo "kráva", která kategorie? A co platba?

Zapojte se. Nyní se majitelé velmi zdráhají prodávat maso "prodávačům", protože je jim líto, jsou drzý, hledají kupce sami. "Vykoupení" pro mladé hovězí maso činí maximálně 180. Na trhu je to 350-400. Město s 250 rukama se tedy odtrhne. A teď stále čekají na zvýšení cen (všechny druhy sankcí jsou skoky v dolaru). Pokud by "úplatky" přinesly alespoň 30 rublů s kg, majitelé by souhlasili, a tak - omlouvám se. Nikdo nechce tvrdou práci pro nic.

Plně souhlasím, také jsme se stali nevyslovenými spekulanty, které jim nyní předávají jen jako poslední možnost, pokud se to neprojeví, aby se prodalo. Mají nyní obtížné časy, nemají dostatek masa, lavice jsou prázdné a mají cenu. Ale na soukromých reklamách je maso plné jakýchkoli, levnějších a dokonce i bezplatných dodávek do domu.

To je jisté. Pokud jim dávají to, co se ptají... není to ani cikánský obchod. Je mi to 1,5 roků dělat nehera (omlouvám se) a já ve velmi velké ztrátě jsem sám guano pro býky řídil. Obecně by měla být akce organizována jako u benzínu: po dobu několika měsíců nebudou schopny prodávat cokoli všem zemědělcům a soukromým obchodníkům, aby se naučili respektovat práci.

195 rublů maso, hlava a játra jde pro řezání, plus je stále nutné na podváděných vážích a slevu ve výši 3%. Starší lidé se však na těchto podmínkách také setkávají.

Myšlenky podnikání od začátku

Obchod se zmrazeným masem.

merilin »Před více než rokem

Obchod se zmrazeným masem.

Administrátor »Před více než rokem

merilin »Před více než rokem

Ziskovost podniku při obchodování s chlazeným masem

Vyhledat místo k obchodu

Registrace obchodu se zmrazeným masem

Nákup a tvorba cen masa

Tajemství úspěchu v prodeji kuřecího masa

Administrátor »Před více než rokem

Host »Před více než rokem

Administrátor »Před více než rokem

žádný název »Před více než rokem

Administrátor »Před více než rokem

žádný název »Před více než rokem

Obchod s masem: způsoby, jak vydělat peníze

Mnozí věří, že jeden z nejspolehlivějších typů podnikání - souvisejících s potravinami. Koneckonců, lidstvo nikdy přestane jíst, a proto zásobování potravinami obchodů nebo restaurací je skvělý způsob, jak rozvinout jejich podnikání. V tomto článku budeme hovořit o způsobech, jak vydělat peníze na nějaké jídlo, jako je maso.

Způsoby, jak získat z prodeje masa

Takže obchod s masem je druh zisku, který lze získat třemi způsoby:

Prodej na trhu s masnými výrobky

První cesta. Nejjednodušší. Spolupracujete s dodavateli masa a drobných produktů nebo s velkoobchodními organizacemi. Co je to jednoduchost? Ano, v tom, že prostě podáváte žádost o zboží a přinést již hotové maso, které bylo nakrájeno na kusy. Napište jména na cenovky v závislosti na typu zvířete a prodávejte hotové výrobky.

Výhodou této verze obchodování s masem je především to, že nevyvoláváte zbytečné povinnosti a zbytečné papírování. Veškeré potřebné dokumenty, například jako veterinární osvědčení, jste vystaveni dodavatelem. Navíc většina dodavatelů přijímá vrácení peněz v případě, že nemáte čas prodat výrobek a pak jej použijete k výrobě polotovarů nebo zmrazení. Významnou nevýhodou této metody je velmi nízké přirážky a příjem zisků pouze z velkého obratu. Budete muset prodat maso ve velkém množství, abyste měli dobrý příjem.

Tento druh příjmů bude vyhovovat majitelům malé prodejny na trhu, kde si lidé mohou koupit čerstvé maso ve velkém množství a za rozumnou cenu.

Obchod s masem

Druhá cesta. Abyste získali vyšší zisk, najdete dodavatele masa, které vám mohou dát produkt s těly masa. Můžete nezávisle vyřezávat těla, zabalit je nebo je prodávat v chladničce. Zmrazené maso je mnohem horší, takže je nejlepší nejprve prodávat chlazené, pak ho otočit do mincemeat a okamžitě zmrazit kosti. Pokud se mincemeat neprodává, může být zmrazen, ale zároveň mírně zlevněno.

Také můžete rozšiřovat sortiment a prodávat droby - klobásy, klobásy, uzené výrobky a také - mražené masové kuličky a kotlety. V tomto případě lze tento typ podnikání již považovat za samostatnou prodejnu masa.

Jak vidíte, existuje mnoho odstínů této možnosti, ale přirážka je stejná, vyšší než v první. A pokud je místo vašeho obchodu poměrně úspěšné, konkurence není tak silná a mnoho pravidelných zákazníků, pak se nemusíte bát.

Zemědělství

A nakonec třetí cesta. Musíte být majitelem malé farmy, tj. měli byste se zapojit do chovu svých hospodářských zvířat sami. A také se musíme nezávisle zabývat zabíjením dobytka a krájením masa. Nebo si najmete za to speciálně vyškolenou osobu.

A pokud jde o globálnější podnikání, které zahrnuje výrobu polotovarů a dodávku masa a masných výrobků do prodejen, budete muset převzít odpovědnost za to, že budete mít veškerý potřebný personál. Tento druh podnikání lze považovat za maloobchodní i velkoobchodní. Hlavní nevýhodou je, že pro takovou výrobu budete potřebovat značný počáteční kapitál.

Nezapomeňte také, že v tomto případě budete muset vytvořit vlastní vlastní továrnu.

Výběr vybavení

Zařízení pro prodej masa by mělo být velmi pečlivě zvoleno s přihlédnutím k technickým a vnějším charakteristikám. Chladicí vitríny jsou nejlepší k nákupu univerzální, tj. ty, které mohou pracovat jak v plusu, tak i mínus teplotách. Budete také potřebovat mrazničky, váhy a racky pro související produkty.

Oblast maso bod závisí na druhu masného výrobku a způsobu prodeje, a proto může být na trzích, veletrzích, na pronajatém pozemku v obchodu s potravinami, v samostatném pavilonu, a to i v malém nákupním centru. Ale v každém případě by mělo být místo přijatelné a slibné.

Prodejce, který bude pracovat ve vašem oddělení pro maso, by měl být upřímný, zodpovědný a aktivní. Není to tajemství pro někoho, kdo by chtěl prodat prodejci, a zejména prodejci masných výrobků. Jejich potaš může být vyšší než plat. Proto, abyste neztratili pravidelné zákazníky, nezapomeňte nainstalovat kontrolní váhu do svého obchodu a pokud nechcete celý obchod pronajmout, ale jen malý oddělení, projednávejte tento problém s administrací obchodu.

Aleksandrkerimov.com

Vše o otevření řeznictví a tajemství jeho výnosné práce +7 (925) 151-10-78

Kde začít s masem a kam jít?

Kde je lepší začít obchod s masem (od velkoobchodu, výroby nebo obchodu)?

Kde a jak se vyvíjet v obchodě s masem (směry vývoje, horizonty)?

Máte-li řeznictví, pak je otázka: kde a jak se dále rozvíjet, bez ohledu na to, zda je zisk nebo ne.

Pokud se chystáte dostat se do obchodu s masem, je to pochopitelné, uvažujete o možnostech, kde bude větší zisk, ve velkoobchodě, v obchodě nebo ve výrobě (polotovary, lahůdky).

Abychom porozuměli obecnému obrazu (kde se vyvíjet a kam vylézt), nakreslil jsem stručně celý řetězec obchodování s masem (obrázek níže). Je zřejmé, že maximální zisky shromažďuje ten, kdo vlastní celý řetězec, zcela nebo z velké části, ale to je v moci jednotek - potřebujete spoustu peněz a mnoho práce.

Řetěz masa (tlusté linky - hlavní proud masa, tenké - malé objemy zásob, tečkované čáry - vzácné dodávky):

Je-li počáteční kapitál malý - méně než 10 tisíc dolarů, pak jednoznačně klíče do tohoto řetězce z maloobchodu, tam je méně investic.

Spuštění libovolného ze zbývajících odkazů vyžaduje několik objednávek více peněz.

Mnozí se snaží začít s výrobou, dokonce i na nulách, tedy na úkor. Je to stále ze Sovětského svazu, že je dobré vyrábět a prodávat špatně. Je to chyba, stále musíte prodat a prodej je důležitější než produkovat dobře. Ano, ve výrobě je větší zisk, ale na malé počáteční peníze, nemůžete ji žít. Proto musíte nejdříve zajistit prodej masa, tedy začít a přinášíte v obchodě s dobrým ziskem maso. Pak můžete postavit výrobu. Buď v malém měřítku na bázi obchodu a pak růst, nebo samostatný.

O výkrmových farmách, jatkách, primárním zpracování, nebudu mluvit, proto to prostě není jen počáteční, je to vážná investice.

Začněte s velkoobchodní ceny masa (jako prostředníka) je velmi pracná a riskantní v případě, že kapitál činí nejméně deset tun. USD., Jednorázová peněz může dopadnout, ale aby to stálou provozovnu potřeba obíhajících peněz, dobře vyznají v mase, pochopili výrobci slabé místo, co potřebujete pro maloobchod a být silným vyjednavačem.

Je-li zdejší hospodářství, s domácími jatkami apod., Pak je v tomto případě možné vytvořit celý řetězec v malém měřítku. Ale v každém případě musíte začít s prodejem masa, tedy z obchodu. Je zřejmé, že už někde prodáváte skot, vydáváte hromadně nebo na veletrh, ale maloobchodní prodej vám dá větší zisk.

Takže v malém hlavním městě, kde se dostat do tohoto podnikání je pochopitelné. Co dělat, když vylézli, kde se vyvíjejí?

Obecně platí, že před mluvit vážně o tom, jak se připojit k úložišti jsou stále některé odkazy maso řetěz, a je ve skutečnosti, je směr vývoje řeznictví, je nutné, aby byl na jistý 2000 - $ 5.000 případů na měsíc síti. To samé platí i pro otevření druhého obchodu, pokud je otevřen, když první přinese slabý nebo žádný zisk v mínusu, není vývoj a zhoršení problémů. K výsledku je velmi důležité se soustředit a posunout krok za krokem.

Teprve po této fázi (sebejistý zisk) můžete postupně začít klíčet do dalších vazeb. Jeden odkaz, i když je velmi silný, stále není stabilní podnik. Udělej to znovu, je třeba bez škubání, že není koupit nebo pronajmout půdu a stádo výkrm a smluv s dodavateli (zemědělci), s známého, který chová dobytek, a to chápe, že si koupíte pár hlav mladých zvířat a hnal ho stádo „pro růst“, pro pastvu a péči plat, dokončit výkrm poskytnout vše, skóroval ve správný čas a máte v podstatě svůj dobytek.

Stejně jako při výrobě začínáme u prodejny a jdeme s výrobky do jiných obchodů s potravinami a teprve poté, co se kapacity nedokážou vyrovnat s prodejem, má smysl provozovat linku v samostatné místnosti.

Takže to všechno se snižuje na hlavní otázku: jak se potřást obchod pro tento zisk?

Abych odpověděl na tuto obrovskou otázku v každém novém obchodě, zeptal jsem se několika otázek o něco méně. To znamená, že otázky jsou úkoly, které každý týden řeší na malém úkolu, v důsledku toho se vyřeší velký.

Jedná se o otázky (je nejlepší jim odpovědět písemně):

Jaký objem a jaké maso se prodává v obchodě na jeden den, týden?

Jak velký je zisk našeho masa z našich řezů a našich cen, jaké ztráty po řezání?

Kolik zisk po prodeji zůstává na konci týdne?

Kde jde zisk? V odpadu? Kradou? V nádivce? Ztráta na recyklaci? Špatné ceny?

Co změnit v řezu? Jak dobrý a profesionální funguje řezník?

Kolik byste měli snížit kupní cenu, takže v dnešních cenách a řezání můžete dosáhnout 30-40% zisku z jatečně upraveného těla?

Jak je realistické najít za takovou cenu maso od zprostředkovatelů, od přímých dodavatelů?

Kolik zákazníků je v obchodě denně?

Kolik návštěvníků denně?

Proč zákazníci nakupují, co mají rádi?

Proč si návštěvníci kupují, co je zastaví, co je děsí?

Jak se lidé líbí prodejcům?

Co se lidé nejčastěji ptají, jaké produkty?

Proč nemůžeme splnit jejich požadavek? Jak to udělat?

Co o nás můžeme říct pár slov, co si pamatují?

Stručně řečeno, lišíme se od konkurentů?

Jak se o nás lidé dozvědí? Jak nás najdete?

Kolikrát za měsíc uděláme nálepku?

Co vás brání častěji dělat to? Které obavy brání? Jak je překonat?

Jaké naše texty při vkládání člověka chápou a jaká je jeho myšlenka po čtení?

Kolik kilogramů masa za měsíc potřebujeme k prodeji, abychom dosáhli čistého $ 1 000, $ 2, $ 3, $ 4, $ 5 000? Kolik kilogramů denně?

Jak odlišné jsou od dnešních ukazatelů?

Kolik je potřeba zvýšit počet zákazníků denně za účelem dosažení těchto čísel s dnešním procentem zisku z jatečně upraveného těla? Na 30-40% zisku?

Jak realistické je to ve srovnání s dnešním tokem lidí?

Kolik kilogramů masa je realistické prodat den s existujícími pracovníky s jejich pracovní rychlostí?

Co je třeba změnit, aby se zvýšila rychlost práce obchodníka a zaměstnanců? Jaké vybavení je pro to nutné? Posílit školení a instruovat zaměstnance nebo je měnit?

Jaká je slabá strana obchodu? Jaká je síla?

Co je nejvíce ztraceno? Co se děje rychle?

Jaká je maximální částka nákupu?

Jak aktivně prodávají a prodávají prodávající?

Co potřebujete ke zvýšení průměrného nákupu na maximální částku?

Snížit ceny nebo obráceně zvyšovat ceny? Co brání zvyšování cen? Co zabrání zkoušení?

Co potřebujete k rozšíření rozsahu? Kolik peněz? Jaké obchodní zařízení?

Co můžeme v blízké budoucnosti přidat ze sortimentního seznamu? Co je později?

Po zodpovězení těchto otázek je dosaženo konkrétního individuálního akčního plánu po dobu nejméně šesti měsíců. Čím přesnější a podrobnější jsou odpovědi, tím je snazší je v praxi. Pokud potřebujete zvýšit počet klientů na 10 lidí denně pro svůj cíl, pak je to pro mysl jednodušší než jednoduše fráze - musíte zvýšit návštěvnost. A to je také realizováno jednoduše - místo komunikace v sociálních sítích nebo fórech musíte komunikovat den s alespoň 10 návštěvníky, komunikovat tak, aby se stali vaší přáteli. Půl roku je to 1500 lidí, kteří vás osobně znají, je to vážný základ pro obchod.

Pokud pracujete bez zvyku, neurčíte si digitální cíle, pak nic nebude potěšením, a to je velmi důležitá součást podnikání, a to posiluje výsledek. To znamená, že do sortimentu přidali řadu omáček, začali platit 100 rublů každý, pro někoho to je penny a na celkovém obrázku to je 100 dolarů za měsíc, tedy to je totéž - přesun na cíl! Musíte se radovat!

A ještě jedna věc, nebudete schopni odpovědět na všechny tyto otázky najednou, musíte je pokládat sami sebe, odpověď najdete.

Sdílejte výsledky v komentářích.

P.S. Jednou z nejrychlejších metod, jak zvýšit zisk řeznictví, je přidat do sortimentu zmrazené polotovary pro psy.

Líbí se vám článek?

Potom se přihlaste k aktualizacím blogu,

nenechte si ujít nové články o obchodě s masem:

NGS.Biznes - obchodní časopis online

Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu?

od Řeků až po Vikingy

10/08/13 12:32 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

10/08/13 12:35 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Artem_RZ

10/08/13 12:35 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Alippa

08.10.13 12:37 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel marfyntik

10/08/13 12:39 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel marfyntik

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

08.10.13 12:41 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Artem_RZ

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

08.10.13 12:44 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

08.10.13 12:56 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Artem_RZ

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

08.10.13 12:59 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

08.10.13 13:07 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

08.10.13 13:51 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Artem_RZ

10/08/13 13:57 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Artem_RZ

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

08.10.13 14:07 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Asi

Opraveno uživatelem Artem_RZ (08.10.13 14:10)

08.10.13 14:09 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Asi

08.10.13 14:22 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

od Řeků až po Vikingy

08.10.13 15:23 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

08.10.13 15:31 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Alippa

08.10.13 15:44 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Asi

08.10.13 16:13 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel marfyntik

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

08.10.13 16:19 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Asi

08.10.13 16:32 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Artem_RZ

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

08.10.13 16:36 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Asi

08.10.13 16:41 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Pokud by nebyla elektřina, sledovali bychom televizi ve tmě!

08.10.13 16:47 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

08.10.13 16:51 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Dmitrii_B

od Řeků až po Vikingy

08.10.13 17:28 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Artem_RZ

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

08.10.13 17:46 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Asi

od Řeků až po Vikingy

08.10.13 18:16 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel marfyntik

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

08.10.13 19:16 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel marfyntik

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

08.10.13 22:52 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Asi

08.10.13 23:33 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Artem_RZ

>>> Vraťte se do USS. A © >>>
Dolů s pokrytectvím!

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 09:49 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Alippa

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 09:51 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Asi

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 09:53 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

09.10.13 09:56 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

od Řeků až po Vikingy

09.10.13 10:05 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

09.10.13 10:08 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

09.10.13 10:10 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Vladbvbh

09.10.13 10:11 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel marfyntik

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 10:15 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Artem_RZ

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

09.10.13 10:17 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Artem_RZ

Opraveno uživatelem Vladbvbh (10/09/13 10:19)

09.10.13 10:17 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

09.10.13 10:19 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Vladbvbh

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 10:47 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

09.10.13 10:51 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 10:58 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Artem_RZ

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

09.10.13 11:02 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Artem_RZ

09.10.13 11:09 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

od Řeků až po Vikingy

09.10.13 11:10 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Artem_RZ

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

09.10.13 11:18 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Alippa

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 11:55 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Artem_RZ

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 11:56 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

od Řeků až po Vikingy

09.10.13 11:56 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

09.10.13 12:01 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

09.10.13 12:06 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Alippa

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 12:06 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Artem_RZ

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

od Řeků až po Vikingy

09.10.13 12:28 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

09.10.13 12:35 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Alippa

od Řeků až po Vikingy

09.10.13 12:55 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Artem_RZ

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

09.10.13 12:57 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Alippa

09.10.13 13:17 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

09.10.13 13:21 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Asi

Opraveno uživatelem Naaatta (10/09/13 20:33)

09.10.13 13:51 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 13:57 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

09.10.13 14:10 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

09.10.13 14:13 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Alippa

09.10.13 14:15 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel daals

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

09.10.13 14:41 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Asi

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 14:48 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel daals

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 14:50 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel alexklassen

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

09.10.13 15:04 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

09.10.13 15:13 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Čekám na vítr.

09.10.13 16:03 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

od Řeků až po Vikingy

09.10.13 16:59 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel daals

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

09.10.13 17:09 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 17:13 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel daals

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 17:16 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Ilora

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

09.10.13 17:17 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel alexklassen

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

09.10.13 18:28 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Alippa

09.10.13 18:30 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

09.10.13 18:31 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Alippa

09.10.13 18:32 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Alippa

09.10.13 18:34 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel daals

09.10.13 18:41 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel daals

09.10.13 18:45 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel sana72

09.10.13 18:46 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel KSergey

09.10.13 18:53 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel SAIL

09.10.13 18:54 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel SAIL

09.10.13 18:55 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

09.10.13 19:02 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Artem_RZ

09.10.13 19:08 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Chci se zeptat

09.10.13 19:13 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel SAIL

09.10.13 19:17 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Chci se zeptat

09.10.13 19:20 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Chci se zeptat

09.10.13 19:21 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel SAIL

09.10.13 19:26 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Chci se zeptat

09.10.13 19:31 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel KSergey

09.10.13 19:35 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Artem_RZ

09.10.13 19:41 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel daals

09.10.13 20:38 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel KSergey

Překládám daňový kód z ruštiny do ruštiny.
Spousta peněz je, když můžete v nich skrýt knihy.

09.10.13 20:47 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Naaatta

09.10.13 21:04 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

09.10.13 21:08 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Bodrum

Opraveno uživatelem Bodrum (10/09/13 21:13)

09.10.13 21:36 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Bodrum

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

09.10.13 21:49 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Asi

09.10.13 22:53 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel SAIL

Opraveno uživatelem Bodrum (10/09/13 22:55)

09.10.13 23:18 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Bodrum

Překládám daňový kód z ruštiny do ruštiny.
Spousta peněz je, když můžete v nich skrýt knihy.

09.10.13 23:31 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel SAIL

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

09.10.13 23:51 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Asi

10.10.13 00:37 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel strokin83

Buďte sami, bez ohledu na to, co říkají.

10.10.13 00:38 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Asi

Opraveno uživatelem Naaatta (10/10/13 01:09)

10.10.13 08:32 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Asi

Opraveno uživatelem Naaatta (10/10/13 09:35)

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

10.10.13 09:18 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Asi

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

10.10.13 09:22 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel SAIL

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

10.10.13 09:36 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

Překládám daňový kód z ruštiny do ruštiny.
Spousta peněz je, když můžete v nich skrýt knihy.

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

10.10.13 09:46 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Naaatta

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

10.10.13 10:04 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

Překládám daňový kód z ruštiny do ruštiny.
Spousta peněz je, když můžete v nich skrýt knihy.

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

10.10.13 10:16 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Naaatta

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

10.10.13 10:18 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat za normální cenu rustikální maso? Uživatel SAIL

Opraveno uživatelem Vladbvbh (10/10/13 10:23)

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

10.10.13 10:22 Odpovědět na zprávu Kde prodávat za normální cenu rustikální maso? Uživatel Vladbvbh

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

od Řeků až po Vikingy

10.10.13 10:22 Odpovědět na zprávu Kde prodávat za normální cenu rustikální maso? Uživatel Vladbvbh

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

10.10.13 10:26 Odpovědět na zprávu Kde prodávat za normální cenu rustikální maso? Uživatel Alippa

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

10.10.13 10:30 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel Alippa

od Řeků až po Vikingy

10.10.13 10:42 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel OLDMAN

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

10.10.13 11:07 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Alippa

od Řeků až po Vikingy

10.10.13 11:10 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel OLDMAN

Podle mého pokorného názoru
Ελληνες του Πόντου

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

10.10.13 11:42 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel OLDMAN

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

10.10.13 11:49 Odpovědět na zprávu Kde prodávat za normální cenu rustikální maso? Uživatel Bodrum

10.10.13 11:56 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

Překládám daňový kód z ruštiny do ruštiny.
Spousta peněz je, když můžete v nich skrýt knihy.

10.10.13 11:57 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

10.10.13 12:04 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za běžnou cenu? Uživatel KSergey

10.10.13 12:11 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

v životě je všechno jednoduché - podívat se na kořen

10.10.13 16:58 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Naaatta

Osud je velmi pohodlné slovo, které se nedá přijmout.

02.01.14 01:02 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za normální cenu? Uživatel Evgeny NSK2010

02.01.14 14:55 Odpovědět na zprávu Re: Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel yoyoyo

04.04.16 13:36 Odpovědět na zprávu Kde prodávat rustikální maso za obvyklou cenu? Uživatel Artem_RZ

Přejděte na fórum

Přečtěte si, kde je to vhodné

Síťové vydání NGS.NOVISTI (18+)
Registrován Federální službou pro dohled v oblasti komunikací, informačních technologií a sdělovacích prostředků (Roskomnadzor)
Osvědčení o registraci hromadných sdělovacích prostředků čísla EL # FS č. 77 - 70959 ze dne 13. září 2017.
Zakladatel: LLC "Síť městských portálů"
Vydání: LLC "Síť městských portálů"
Šéfredaktor: Agafonov Alexander Sergejevič
Adresa redakce: 630099, Novosibirsk, Novosibirsk, ul. Lenina, 12., 6. patro, telefon +7 (383) 227 00 14
E-mailová adresa redakce: [email protected]

NGS.BIZNES je obchodní internetový časopis v Novosibirsku. Denně čerstvé novinky ze světa podnikání, ekonomiky a financí, komentáře odborníků. Díky webu se můžete dozvědět měnové citáty a vybrat si mezi nabídkami příznivý příspěvek Novosibirsk bank najít reklamy pro nákup a prodej podniků, vybrat hypotéku, auto úvěr, a diskutovat o podnikatelské nápady a dotazy od čtenářů u obchodního fóra.