RGM-STROY.RU

Navzdory skutečnosti, že dnes je na území Ruské federace obrovský počet stavebních firem, stále více a více lidí získává výhody ve spolupráci se soukromými opravami a stavebními brigádami. Současně se mnozí majitelé stavebního podniku snaží o nezávislost a organizují své vlastní pracovní brigády. Bezpochyby může takové podnikání vytvářet příjmy, ale pouze pokud se k této otázce přistupujete kompetentně a racionálně.

Jak vytvořit vlastní konstrukční a opravárenský tým

První a možná nejdůležitější etapou je vytvoření personálu. V závislosti na jaké služby bude poskytovat tým, budete muset najít mistry konkrétního případu. Zpravidla je minimální zaměstnanci týmů se skládá z tesař, zedník, malíř a elektrikář. Ale pokud chcete pracovat na rozsáhlých projektech, pak samozřejmě personál by měl obsahovat alespoň několik malířů a štukatéři, jakož i klempířské a parketchika.

Aby se brigáda mohla zabývat stavbou a opravou z oficiálních důvodů, je nutné získat zvláštní licenci. Maximální doba platnosti takové licence je 5 let, po jejímž uplynutí bude muset být znovu vydána. Je však třeba si uvědomit, že jako licencovaná organizace musí tým udržovat své účetní oddělení s ohledem na platy a daně. To je důvod, proč se některé nezávislé brigády zabývají "stínovým" obchodem bez licence, což přináší větší příjem, ale může mít za následek nepříjemné důsledky. Takoví podnikatelé v lidu jsou nazýváni "shabashniki".

Co je nezbytné pro práci nějakého stavebního týmu

Rob - to je speciální pracovní oblečení, které by mělo být vybaveno všemi pracovníky týmu. Samozřejmě, je mnohem lepší, když je to speciální hábit z hustého materiálu s logem nebo jménem vašeho týmu. Každý zaměstnanec tak bude nositelem reklamy, která je vždy prospěšná z hlediska podnikání. Pokud brigáda právě začala svou existenci a rozpočet není určen pro takové oblečení, můžete použít staré oblečení.

Nástroj. Každý seberealizující mistr stavebních a opravárenských záležitostí musí mít svůj vlastní osobní nástroj. Ale pokud je tým shromážděn, jak se říká, od začátku, celý nástroj je zakoupen v souladu s požadavky každého velitele. Například je velmi obtížné si představit malíře bez štětce nebo elektrikáře bez šroubováku.

Zařízení na místě stavby nebo opravy je předpokladem. To zahrnuje atributy, jako je vědra na stavbu, roztoku povodí a písek, stavební nosítka, laky a speciální nádobí pro malířské práce. Také je třeba řídit se především potřebami členů brigády. Nelze doufat, že na každém novém zařízení budete mít stejnou práci nosítka na cihly. Proto je lepší předem připravit a koupit vše, co potřebujete. Malá stopa: Abyste se vyhnuli tomu, abyste museli trávit každý čas na nových zařízeních, je lepší koupit kvalitní stavební vědra, mísy, nosítka atd. vyrobené z gumy. Jedná se o velmi levný a trvanlivý materiál, který se nebojí vysokých nebo nízkých teplot, nedochází k prasknutí a snadno se očistí od špíny. Příkladem je sortiment firmy RGM-STROY.RU, kde je prezentováno všechno, co je nezbytné pro váš konstrukční tým.

Propagace a hledání nových zákazníků

Stejně jako v každém podnikání zde funguje zlaté pravidlo správné reklamy. Samozřejmě, zavedené bannery a billboardy, které propagují služby vašeho týmu, poskytnou hmatatelné výsledky. Avšak ne všechny soukromé organizace tohoto druhu si mohou dovolit tyto reklamní pohyby. Proto máte několik jednodušších způsobů propagace.

První, nejdelší, ale efektivní - je vysoká úroveň kvality poskytovaných služeb. Koneckonců, pokud zákazník zůstane spokojen s vaší prací, sám propaguje váš tým a poradí vám jako dobrý mistr ve svém komunikačním okruhu.

Druhá metoda také nevyžaduje obrovské náklady, ale dá to výsledek poměrně rychle - je to reklama na internetu a v místních médiích. Pokud se inzerce v novinách obvykle platí, pak podobné služby na internetu jsou často zdarma. Posílejte informace o svých aktivitách na tematických stránkách a fórech, na virtuálních vývěsních tabulech a tak dále. Praxe ukázala, že taková možnost "funguje".

Třetí cesta je, jak jsme již uvedli, vizuální reklama. Dokonce i když nemáte peníze k nákupu šatů a vybavení s vlastním logem nebo jménem, ​​můžete se vždy dostat ze situace. Můžete například zakoupit levný oblečení žluté barvy, žlutý kbelík koupit pro každého člena brigády také není obtížné. Ale upřednostňovat jednu, jasnou barvu v oblečení a oblečení, budete přitahovat pozornost, a tak se stát reklamou. Zvláště tento krok bude důležitý při opravách v kancelářích velkých firem nebo v odděleních nákupních center, kdy je tým v dohledu.

Jak uspořádat tým stavitelů

V naší době na stavebním trhu existuje mnoho nabídek oprav a stavebních prací. Navzdory skutečnosti, že existuje řada konkurentů v kvalitě těchto služeb, bohužel se ve většině případů výsledek uklidňuje. Je to způsobeno špatným uspořádáním stavebního týmu. Koneckonců, mnoho lidí dělá chybu předpokládat, že jen malý kapitál je zapotřebí k vytvoření konstrukčního týmu. Ale není tomu tak, chcete-li to udělat, měli byste pečlivě prostudovat otázku - jak organizovat tým?

Jak uspořádat tým stavitelů

Pro správnou organizaci stavebního týmu je nutné dodržovat několik důležitých podmínek: nalezení dobrých odborníků, nákup stavebních zařízení, registrace brigád, reklama, hledání potenciálních zákazníků.

Hledání dobrých odborníků by mělo být řešeno s velkou vážností, neboť kvalita realizovatelných stavebních prací přímo závisí na nich. Proto musíte hledat odborníky, kteří znají své podnikání s mnoha zkušenostmi.

Musíte se stát členem opravárenské a stavební organizace a také získat statut právnické osoby. Koneckonců, na základě toho můžete provádět stavební a dekorační práce.

Když splníte všechny formality, seznámíte se s nezbytným nástrojem. Nemusíte na to ukládat. Protože dobrý stavební nástroj může trvat déle.

Pokud nemáte dostatek finančních prostředků, nejlepší možností pro vás bude možnost pronajmout pokoj s následným právem na odkoupení. A Vaši zaměstnanci mohou pracovat s osobními nástroji. Tuto možnost je nutné předem projednat.

Nezapomeňte inzerovat služby stavebního a opravárenského týmu. Za prvé, můžete provést nějaké zkušební práce, a jejich platba může být pozitivní zpětná vazba od zákazníků a foto esej.

Můžete vytvořit speciální web s vlastním přístupem, kde si lidé mohou prohlédnout příklady provedené práce a stavebních materiálů. reklamní služby mohou být umístěny v novinách, časopisech nebo v televizi. To vám pomůže najít první zákazníky.

Nejprve poskytněte stavebnímu týmu několik stavebních objektů, od 2 do 3, aby nedošlo k výpadkům v práci. Koneckonců, stavební tým v celku nemusí být všude užitečný.

Nikdy se nevzdávejte nových zákazníků. Musíte pamatovat na více objednávek, tím méně je pravděpodobné, že váš tým zůstane bez práce a veškeré vaše úsilí o vytvoření konstrukčního týmu bude marné.

Jak vytvořit tým stavitelů: hlavní etapy

Oznámení o poskytování stavebních, kapitálových a kosmetických opravářských služeb zaujímají několik stránek v regionálních novinách. Tato "podnikání" je velmi výnosná, proto máte organizační schopnosti a několik známých nezaměstnaných stavitelů, můžete vytvořit svůj tým stavitelů.

Vyberte cíl

Měli byste přemýšlet o tom, zda chcete "zabalit na malou" nebo chcete vytvořit specializovanou brigádu schopnou provádět vážné rozkazy. V prvním případě můžete řídit i náhodné lidi, kteří mají dobré doporučení. Co se týče druhého, potřebujete vědět o změnách v právních předpisech.

Chcete-li přijímat velké objednávky, musíte se připojit k samoregulační organizaci. Pouze tyto útvary mají právo udělit vstup do SRO, což je druh "známky kvality": potvrzuje, že úroveň služeb konkrétní společnosti plně vyhovuje státním normám a zvláštním předpisům.

Výběr pracovníků

Na první pohled je snadné vytvořit konstrukční tým. Ve skutečnosti je spousta pánů, je jen nutné "házet plakat". Nicméně jejich odborná data se často liší od životopisu, který zaměstnavatel poskytuje. Přijímání není možné, pokud vaši zaměstnanci nemají zvláštní kvalifikaci. Jedná se o první požadavek předkládaný žadatelům o jeho přijetí. Proto je nutné uspořádat casting nebo cíleně zaměřit známé odborníky.

Cesta k velkým, a proto nákladným, objednávkám je trnitá. Bude trvat dlouho, než vytvoříte tým profesionálů. A dokonce i poté je třeba "naplnit ruku", aby pracovala na pověst. Organizátor týmu by měl v ideálním případě mít vzdělání na profilu, aby mohl efektivně řídit a řídit svůj tým.

Podnikatelský nápad: organizace stavebního týmu

Přílohy: od 150 000 rublů

Zpětná vazba: od 5 měsíců

Stavební podnikání je dobře rozvinutá průmyslová oblast se širokými a slibnými příležitostmi pro získání stabilního příjmu. Stavba bude vždy požadována. Podle statistik provádí více než 30% obyvatel každoročně částečné opravy svých bytů a přibližně 10% opravuje životní prostor zcela. Vycházíme z toho, že podnikání ve stavebním týmu vypadá velmi atraktivně. Pojďme analyzovat tento obchodní nápad: jak začít a kolik si můžete vydělat zde.

Obchodní koncept

Podnikatelský nápad "stavebního týmu" je vynikající příležitostí k organizaci a rozvoji podnikání bez významných investic. Pojem "brigáda" se týká drobného podnikání.

Kdo se ale rozhodl zavést takovouto myšlenku, existují široké možnosti pro rozšiřování aktivit a dosažení nových úrovní, možná i celosvětového stavebního trhu.

Stavební trh lze obecně rozdělit na dva typy: legální a nelegální. První typ předpokládá nezávislé plnění soukromých zakázek veliteli, druhé - oficiálně vydané společnosti, jejichž činnost upravuje daňová legislativa, zatímco pracují na základě příslušných povolení a licencí.

Samozřejmě, nejlepší možností by bylo uplatnit na daňové úřady a zaregistrovat nový podnik, jelikož potenciální zákazníci jsou více přitahováni právními podniky.

Co bude nutné pro implementaci?

Abyste úspěšně realizovali tento podnikatelský nápad, musíte vyřešit několik důležitých úkolů:

 • rozvíjet perspektivní obchodní plán;
 • stanovit seznam prací, které mají být provedeny;
 • registrační činnosti;
 • najít kvalifikované specialisty.

Pokyny pro spuštění krok za krokem

 1. Registrační formulář. Licence na nejjednodušší dokončovací práce bude stát asi 1500 rublů, a navíc musíte zaplatit každé konzultace s mistrem (asi 2000 rublů). Minimální pracovníci brigády, kteří vykonávají svou činnost na oficiálním základě, by měli být nejméně pět osob: malíř, malíř, tesař, elektrikář, instalatér. Rovněž budou vyžadovány formuláře smlouvy, ověřené notářem, a otevřený bankovní účet. Pro oficiální registraci jako IP a registraci doprovodných dokladů je nutné zaplatit maximálně 25 000 až 30 000 rublů.
 2. Místnost. Vlastní kancelář vyvolává stav společnosti v očích budoucích zákazníků, ale pokud je to malý tým, to zpočátku nedává smysl pronajmout pokoj. V každém případě, nezáleží na umístění v kanceláři společnosti, protože zákazníci nemusejí hledat umělce, ale starat se o tým, který se neustále pracuje. Pokud se rozhodnete otevřít kancelář, nepokládejte velký prostor. 20 m² je dost. Pronájem za takový metr bude přibližně 10 000 - 15 000 rublů.
 3. Nástroje. Na tým pěti lidí, budete muset zakoupit: dva vysoce kvalitní úder (25 000), dva šroubováky, je napájen z baterie (15 000), laserové úrovni (18 000), vrták (7000 rublů), doprovodných nástrojů - úroveň stavebních pravidla, špachtle, kladiva apod. (20 000 rublů). Jedná se o seznam nejdůležitějších nástrojů. Nesnažte se vše koupit najednou. Je lepší zakoupit chybějící položky podle potřeby.
 4. Zaměstnanci. Aby brigáda měla trvalé objednávky, bude nutné, aby práce byla kvalitativně vyhotovena. Zaměstnanci by tudíž měli sestávat z vysoce kvalifikovaných specialistů - mistrů z oboru, kteří mají alespoň tři roky zkušeností. Je žádoucí, aby nedošlo k přerušení pracovní činnosti. V opačném případě budou muset zlepšit svou kvalifikaci a to jsou další peníze vynaložené.
 5. Reklama a vyhledávání zákazníků. Podnik můžete inzerovat několika způsoby: v médiích, na internetu, pomocí klasických zdrojů - bannery, značení. Abyste se dokázali dobře, můžete poskytnout záruku na všechny druhy oprav a stavebních prací, poskytnout slevy pro stálé zákazníky, mít různé propagační akce. Poté se rychle zvýší tok zákazníků a zisk společnosti se zvýší.

Finanční výpočty

Startovní kapitál

Realizace podnikatelského nápadu spojeného s organizací stavebního týmu nebude vyžadovat velké investice. Investice budou přibližně 150 000 rublů:

 • pronájem prostor - 15 000 rublů;
 • nástroje - 85 000 rublů;
 • reklama - 30 000 rublů;
 • další náklady - 20 000 rublů.

Měsíční výdaje

 • pronájem prostor - 15 000 rublů;
 • platby za veřejné služby - 3 000 rublů;
 • mzda zaměstnanců - 180 000 rublů;
 • reklama - 9 000 rublů.

Celková částka je 207 000 rublů.

Kolik můžete vydělat?

Práce stavebního týmu se platí na základě nákladů na metr čtvereční plochy. Cena je dána složitostí práce a pohybuje se od 1000 do 10 000 rublů za m². Pro opravy ve standardním bytě o rozloze 50-70 m² bude brigáda spravovat 1,5-2 měsíce a vydělat přibližně 500 000 rublů. Čistý zisk bude činit 86 000 rublů za dva měsíce nebo 43 000 rublů za každý měsíc.

Doba návratnosti

Vzhledem k přijatému čistému zisku bude možné získat investice přibližně za 5 měsíců.

Rizika a nevýhody podnikání

První objednávky by měly být prováděny s maximální odpovědností, protože zákazník může týmu doporučit svým přátelům nebo kolegům. Pak se nejen zvýší počet klientů, ale i příjmy týmu. Díky vysoce kvalitní práci na dosažení čistého zisku kolem 200 000 až 300 000 rublů bude možné do jednoho roku.

Závěr

Je lepší vytvořit tým v době, kdy existuje rostoucí poptávka po stavebních službách. Obvykle začíná na konci jara a trvá až do konce podzimu.

Jak vytvořit tým pro opravy a výstavbu

Jak vytvořit tým pro opravy a výstavbu

V tomto článku v stručné a jednoduché podobě jsme se snažili mluvit o prvních krocích, které budete muset udělat v tomto oboru a zabránit možným běžným chybám.

Tipy pro začínající opraváře specialistů naleznete na mnoha internetových stránkách, například http: //www.yamax.ru - informační server: konstrukce, opravy, zlepšení.

Zde naleznete seznam dokumentů upravujících udělování licencí stavebním aktivitám.

1. První krok - výběr pracovníků.

Minimální počet zaměstnanců licencovaného opravárenského týmu je čtyři:
plastikár, tesař, malíř, elektrikář nebo instalatér.

Pro každý typ práce musíte mít alespoň jednoho odborníka.

K získání licence je požadováno, aby stát alespoň měl
polovina specialistů s vyšším stavebním vzděláním.

Zaměstnanci musí mít zkušenosti s výstavbou.

Máte-li "mladého specialistu" (od ukončení univerzity od 3 do 5 let), nemusí potvrdit kvalifikaci. V opačném případě bude třeba, aby byl zaměstnanec poslán na opakovací kurzy na univerzitě. Stojí to od 4 tisíc do 6 tisíc rublů.

Zneužití při práci s mistry je nepřijatelné. Pověsti mezi pracovníky se rychle šíří bleskem a dobrý odborník nebude pro vás pracovat.

2. Druhým krokem je získání licence

Licence lze získat do dvou měsíců až do 5 let.

Získání licence pro nejjednodušší druhy opravárenských prací - dokončení (omítání apod.) Stojí 1,300 rublů plus 1 500 rublů za každou odbornou konzultaci.

Současně s nárůstem počtu provedených prací je získání licence stále dražší.

Pokud si koupíte ready-made společnost spolu s licencí, bude to stát asi 180 tisíc rublů.

Společnost může ztratit své licence předem v předstihu, za přítomnosti velkého počtu soudních sporů od nespokojených zákazníků.

Získání licence a reklamní společnosti pro "propagaci" jsou první dvě fáze, které mohou způsobit potíže.

Po získání licence musí firma udržovat běžné účetnictví. To znamená další náklady na daně a platy pro kádry. Samozřejmě, že být shabashnik, z tohoto pohledu je jednodušší.

3. Třetím krokem je najít zákazníky

Nezapomeňte, že nejlepší reklama v naší zemi je osobní poradenství.

Reklama v médiích téměř nefunguje - noviny jsou plné stejného typu reklam.

Také mnoho společností hledá potenciálních zákazníků velmi jednoduchým způsobem - uvedením reklam na nově zadané domovy. Zisk firem poskytujících opravárenské služby se značně liší v závislosti na množství a kvalitě objednávek. V průměru čistý zisk z malé firmy může být 5 až 10 tisíc dolarů za měsíc.

Velké a středně velké firmy se snaží ovládnout podniky - objednávka na opravy a částečnou výstavbu velkého zařízení může čerpat 1 milion dolarů a společnost bude krmit po dobu jednoho roku. Kavárny a obchodní centra jsou navíc technologicky snadněji opravitelné.

Pro byty firmy, pracující na "bílé" účetnictví, neprovádějte - za ceny týmu shabashnikov již vyhrál. Apartmány, jak odborníci vysvětlují, jíst více času, navíc, "byt" klient je více vybíravý a pečlivý. Mnoho společností zpočátku získává licence na širokou škálu děl a poté se zabývá menšími opravami, kromě oprav.

$ 5-10 tisíc měsíčně je zisk malé opravářské a stavební firmy

Můžete jen udělat svůj vlastní závěr: chcete pracovat velkým způsobem? Pak budete muset zapomenout na opravu "bytu", nebo jste blíž k malým, ale důvěryhodným penězům.

Na základě: Delovoy Petersburg

* * *Článek více než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

Zadejte počáteční přílohy
Příště

Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

Čistý zisk (za měsíc):

Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

Organizujeme budovu brigádu

Stavební podnikání je ziskové odvětví s velkými finančními schopnostmi, které mají velké vyhlídky. Dnes je tento typ podnikání jedním z nejoblíbenějších v Rusku, protože bude poptávka bez ohledu na sezónnost nebo ekonomické výkyvy. Podle statistik činí 30-40% obyvatel v Rusku částečné opravy svých domů v průběhu roku, 10% - opravu domu nebo bytu zcela.

Opravy obchodních nápadů jsou příležitostí uspořádat vaše podnikání bez velké investice. Poskytování těchto služeb patří malým podnikům, avšak vysoká úroveň poptávky umožňuje vybudovat spolehlivý a velkou firmu, pokud bude řádně organizovat práci jejich týmu. Například v Moskvě je trh s opravami služeb asi 50 miliard rublů ročně. V regionech je toto množství mírně nižší, ale také významné.
Domovní trh stavebních a opravárenských služeb je podmíněně rozdělen do dvou typů - nelegální, kde mohou pracovat jak stavitelé s jedním týmem, tak celé týmy. Spravidla pracují na soukromé objednávky, mohou se zabývat dokončovacími venkovskými domy, chatami. Jejich hlavní výhodou jsou nízké ceny. Dalším druhem jsou společnosti, které mají licenci k poskytování svých služeb. Licence jsou vydávány pro:

 • stavební práce;
 • design;
 • inženýrský výzkum.

Obchodní myšlenka na opravy musí být doprovázena registrací licence na stavební práce. Odborníci doporučují nováčkům, aby zahájili svou činnost z právních forem podnikání, protože stále více zákazníků chce spolupracovat pouze s licencovanými společnostmi a pouze firmy, které mají povolení k dokončení dokončovacích prací, jsou přitahovány k práci v nových budovách.

Licencování

Abyste získali licenci, je třeba se obrátit na pobočku federálního licenčního střediska UrFO Rosstroy RF. Můžete požádat o jednu nebo více aktivit. Chcete-li vydat povolení, musíte poskytnout dokumenty o dostupnosti kancelářských prostor, o založení právnické osoby. Mezi najatým personálem musí být inženýr průmyslové a občanské stavby s pětiletou praxí. Tento odborník musí poskytnout certifikát uznávaný státem, který během posledních pěti let absolvoval dokončovací kurzy. Není-li takový dokument k dispozici, musí být zaslán na tyto kurzy. Doba výcviku je 72 hodin.

Výběr místnosti

Obchodní myšlenka renovace bytu vyžaduje počáteční investice. Chcete-li je uložit, někteří nováčci nepůjčují kancelář vůbec a přijímá objednávky doma. Aby nedošlo k přeplatku za sklad, nakupují stavební materiály pro nejbližší objednávku. Ale pokud chcete vytvořit spolehlivou firmu, která přiláká vážné zákazníky - pronájem malého kancelářského prostoru o rozloze 16-20 m². Není třeba ji umístit do centra nebo do přijatelných míst a vynakládat peníze na reklamu. Je také nutné zakoupit nábytek a kancelářské vybavení.
Výběr pracovníků pro opravy kanceláří

Úspěch vašeho podnikání závisí na zaměstnancích, takže máte potíže s výběrem dobrého stavebního týmu. Rozhodněte o kvalifikaci pracovníků. Někteří se například specializují na kosmetické opravy, jiní - na hlavní město; nebo někteří pracovníci se zabývají opravami bytů, jinými - kancelářemi. Podnikatelský nápad s organizací stavebního týmu by se měl skládat z 6-8 specialistů - obkladač, tesař, malíř a štukatér, specialisté z široké škály, které pracují se sádrokartonem nebo tapetami. Pokud vaše firma nemá oprávnění k provádění elektrických nebo instalatérských prací, je nutné přilákat další specialisty. Také nemůžete bez manažerského personálu. Spravidla se majitel podniku stává ředitelem takové společnosti, ale také se zabývá vyhledáváním klientů. Stavební inženýr je inženýr průmyslových a občanských staveb, který řídí kvalitu oprav a stavebních prací. Přijímání účetního v první fázi je nerentabilní, takže někdy ředitel vykonává své funkce. Pokud však nemáte účetní dovednosti, je nejlepší si takové služby objednat v auditorské společnosti.

Reklamní činnost

Jedním z nejúčinnějších typů reklamy je osobní poradenství. Proto je velmi důležité provádět kvalitní práci. Vzhledem k tomu, že právě začínáte, neukládejte na reklamu, s využitím všech warrantů. Toto - umístění informací v místních periodických médiích, distribuce vizitek, vývěska v místě bydliště potenciálních zákazníků (například v nových budovách). Ujistěte se, že ukládáte data na internetu, pro větší pohodlí vytvořte malou vizitku, kde se potenciální zákazníci seznámí se seznamem poskytovaných služeb.

Velmi doporučujeme používat virální reklamu a PR v podnikání - efektivně velmi.

Oprava kanceláří jako podnik: finanční aspekty

Výše kapitálových investic závisí převážně na regionu a rozsahu poskytovaných služeb. Přibližné výpočty pro společnost, která má licenci na dokončovací práce a pronajme pokoj o rozloze 20 m², vypadá takto:

Variabilní náklady:

 • registrace licence - 32 tisíc rublů.
 • nákup nábytku, kancelářské potřeby - 57 tisíc rublů.
 • šití kombinézy na pracovní brigádu - 5 - 6 tisíc rublů.
 • nákup nástrojů pro dokončovací práce - 17 tisíc rublů.

Fixní náklady:

 • nájemné za prostory je 20 tisíc rublů.
 • platy zaměstnanců (brigáda pracovníků, inženýr, mistr, účetní za 0,25 sazby) - 180 tisíc rublů.
 • utility platby - 2,5 tisíc rublů.

Náklady na práce

Oprava bytů jako podnikatelského nápadu zahrnuje poskytování oprav a stavebních služeb. Práce jsou přijímány k zaplacení, vycházející z ceny za 1 m² plochy. Tato částka závisí na složitosti práce a může se pohybovat mezi 1,5 - 8 tisíc rublů. Zákazník si může materiál zakoupit samostatně nebo jej svěřit. V tomto případě můžete spolupracovat s velkoobchodními dodavateli stavebních materiálů. Náklady na služby, které jste přiřadili. K dnešnímu dni je jednoduchá kosmetická oprava nákladů 1-2 tisíc rublů. na m²

Celá řada projektů na klíč stojí zákazníkovi přibližně 6-8 tisíc rublů. a zahrnuje práci designéra, plánování interiérů, dekorace. V počáteční fázi práce se nedoporučuje přecenit náklady na přilákání velkého počtu zákazníků.

Po obdržení první objednávky se snažte samostatně řídit práci, protože vytváříte pověst společnosti. Pokud jsou první zákazníci spokojeni, doporučí vás svým známým a příliv zákazníků se podstatně zvýší. Obvykle s pracovní zátěží 75% můžete počáteční náklady získat po dobu -12 měsíců.