Je možné vytvořit podnik MLM od začátku?

Dnes se chci dotknout velmi kontroverzního problému v podnikání MLM:

Je možné spustit MLM podnikání na začátku?

Nejprve odpovězím na tuto otázku jedním frázem, který se mi líbil: "Podnikání od začátku - nedělejte mě smát!".

Skutečnost je, že když vyberáte MLM business (MLM společnost), musíte zvolit nejen obchod, je stejně důležité určit konkurence. Dnes neexistuje žádný průmysl, kde by nebyli konkurenti.

Proto při výběru podnikání MLM je velmi důležité vzít tuto chvíli v úvahu. Musíte vzít v úvahu všechny výhody a nevýhody vašeho budoucího podnikání konkurentům.

Pokud chcete mluvit obrazně, pokud jsou vaši konkurenti na úrovni od nuly do pět, a jdete na nulovou úroveň, situace se ukáže jako ve slavné písni "Argentina - Jamajka 5: 0". Takže jste již ztracený.

Chcete-li vytvořit úspěšný MLM podnikání, musíte začít od začátku! A to není o investovaných penězích. Mluvím o tom, co je důležitější než to. Zejména - že vaše MLM podnikání v budoucnu vám přinese stabilní příjem.

Efektivní zahájení podnikání MLM

Existuje několik komponent, které jsou potřebné k vytvoření podnikání MLM.

Vzpomeňte si na mýtus, který jsme všichni inspirovali k otevření podnikání. Údajně každý podnikatel nese rizika. Podnikatel by však neměl riskovat, musí vydělat peníze. A aby si je vydělal, měl by nejprve existovat jeho podnikání. Ale nejen aby existovaly, podnik MLM by měl přinést stabilní a vysoký příjem. A proto je nutné minimalizovat rizika.

Jak se vyhnout rizikům v podnikání MLM

Slavný podnikatel a největší investor na světě, Warren Buffett říká: "Pravidlo jedna - neztrácejte peníze, pokud máte pochybnosti - přečtěte si první pravidlo!".

Existují tři kritéria, která vám pomohou začít MLM podnikání ne od začátku, ale přinejmenším od středu úrovně vašich konkurentů. I v této situaci budete mít řadu výhod.

Kritérium 1 zahájí podnikání MLM.

Měli byste mít chuť v tom MLM podnikání, které vstupujete.

Chuť je druh receptury, který umožňuje rozlišovat rozdíl jednoho produktu od druhého. Tam jsou lidé, kteří mohou pít víno pro 300 rublů, pro 3000 a pro 30,000, zatímco necítí žádný rozdíl vůbec.

Existují muži podnikatelé, kteří dokonale zvládnou klenotnictví a jsou dobře vyznavači v tomto, ačkoli oni nikdy nosí šperky, protože mají vynikající chuť.

Chuť nebo intuice jsou velmi důležitým parametrem. To není nulová úroveň ve srovnání s vašimi konkurenty, ale minimálně tři.

Kritérium 2 zahájí práci s MLM.

Druhá věc, kterou byste měli mít, pokud chcete začít úspěšný podnik, je MLM tým.

Faktem je, že jakýkoli MLM obchod je týmová soutěž. Pokud si myslíte, že vše bude děláno sami a budete mít všechno "popret", rozhodně ztratíte. Určitě budete potřebovat silný věrný, kompetentní tým MLM.

Kritérium 3 zahájí podnikání MLM.

A poslední povinné kritérium pro otevření podnikání MLM jsou zákazníci, kteří čekají na vaše podnikání. Musíte mít někoho, kdo čeká na váš produkt nebo službu.

Pokud tato tři kritéria nejsou splněna, neměli byste podnik MLM otevřít, jinak se nezdaří.

Chcete-li začít podnik MLM, musíte být připraven na všechna tato tři kritéria!

Ještě jednou chci vás varovat, neotevřete MLM od začátku, aniž byste se předem připravili. Žijeme v 90. letech, během divokých obchodů, kdy bylo možné začít podnikat od začátku a to fungovalo.

MLM podnikání je velmi vážná věc, která vyžaduje zvláštní přípravu, výpočty a analýzu.

Vaše podnikání MLM potřebuje lidi!

Pamatujte, že pokud chcete začít úspěšný podnik MLM, musí nutně přinést lidem výhody. Kromě toho ho musíte nechat použít.

Zeptejte se sami sebe na otázku: "Proč je síť McDonald's tak populární?". Faktem je, že tam není jen chutné, populární jídlo, existuje celá síť různých bezplatných užitečných služeb. To například zdarma toalety, Wi-Fi, stejně jako místo, kde můžete vydělat peníze navíc. Vedení společnosti McDonald ví, že je důležité nejen hravat lidi hamburgery, je třeba je nechat sami používat, být užitečné.

Nebo přijměte například Facebook. Skvělá webová stránka, na kterou komunikujeme s přáteli, získává zajímavé nové informace, stejně jako bouřku emocí. To znamená, že používáme Facebook pro naše účely. Právě na tomto principu byl vybudován Facebook ve více miliardách dolarů.

Ukazuje se, že pokud vaše MLM podnikání přinese lidem výhody, bude-li použita, bude velmi výhodné. A kromě toho bude takové MLM podnikání prakticky bez konkurence.

Tři fáze otevření podnikání MLM od začátku.

 1. Musíte být přesvědčeni o svém talentu. Opět existuje chuť, kterou jsem napsal výše. Musíte mít jistotu ve své podnikání MLM. Pokud máte pochybnosti, otevřete MLM obchod nebo neotevřete, připojte se k MLM společnosti nebo ne, rezignujte, neopouštějte svou práci, pak se nic nemělo udělat, stále to nebude fungovat.
 2. Musíte vzít peníze za svůj talent a za svou činnost. A zdůrazňuji, že nerozvíjím talent, a pak za to vydělat peníze, je nutné předem zaplatit poplatek. Vzhledem k tomu, MLM podnikání je v první řadě způsob, jak vytvořit finanční příjmy. Pokud odložíte příjmy později, nikdy nebudete vydělávat.
 3. Posledním krokem je, když vaše MLM podnikání začíná "mutovat". To znamená, že poprvé, když právě vystupujete s vaším produktem nebo službami na trh, nikdo je stále nepotřebuje. A teprve když se o vás lidé začnou naučit, začnu hledat zákazníky, používají své produkty, začínají být populární, vaše společnost začíná "mutovat", začnete vydělávat peníze. Jedná se o nejdelší a nejbolestivější fázi výstavby svého podnikání v oblasti MLM.

Chcete-li shrnout, chtěla bych říct, pokud chcete otevřít MLM podnikání od začátku, neotvírejte ji od začátku.

Smyslem MLM podnikání je vydělávat peníze, ne nést rizika, která je třeba minimalizovat.

Přibližte se k budování MLM obchodu s myslí, analyzujte, výzkum, trénujte a buďte opatrní ve všem. V tomto případě budete určitě uspět!

Pokyny krok za krokem pro vytvoření úspěšného online obchodu

Vytváření úspěšné sítě.

Síťový marketing je v podstatě velmi jednoduchý typ podnikání. Ale stejně jako v jakékoliv činnosti, abychom mohli začít, je třeba se naučit několik jednoduchých, ale nezbytných pravidel.

Při analýze dynamiky vývoje podnikání MLM však nováčci zjistili, že mnoho začátečníků po určitém období stojí. Kvůli tomu, co se děje?

Statistiky jsou následující:

- Více než 65% lidí, kteří začali podnikání v síťovém marketingu, nechte to bez práce po dobu jednoho roku. A nejlépe vyjde s nulovým výsledkem.

- 20-30% lidí, kteří se snaží o síťový marketing, dosáhnou očekávaného výsledku.
"Ale 5-10% lidí dokáže dosáhnout takových výsledků, o kterých ani neměli sen. Jejich příjmy přesahují desítky tisíc dolarů...

Co přesně ovlivňuje výsledky? Kvůli tomu, jaký obrovský rozdíl ve zisku?
Chcete-li to pochopit, musíte rozebrat strukturu podniku a zjistit, co přesně je hnací silou sítě marketingu.

Začneme...

Za prvé, síťový marketing je přítomností společnosti a jedinečným produktem, který je často přenášen pomocí námořní dopravy Ukrajiny ze vzdálených zemí. Samozřejmě, bez těchto komponent by nebyl síťový marketing. Společnost organizuje podmínky pro podnikání a vytváří obrat. Vypočítává také zisky, vyplácí nám peníze a dodává výrobky.

Za druhé, síťový marketing je informace. Ve skutečnosti podnikání v oblasti síťového marketingu je založeno na principu neustálého přenosu informací, ať už jde o prezentaci, školení nebo informační podporu partnerů.

Za třetí, síťový marketing je informativní sponzor, který přebírá odpovědnost za šíření relevantních a potřebných informací. Sponzor je nositelem všech informací, o kterých jsme napsali v druhém odstavci.

To jsou všechny základní komponenty síťového marketingu.

Jak začít podnikat v síťovém marketingu?

Chcete-li začít úspěšně pracovat v síťovém marketingu, musíte se naučit, jak spravovat výše uvedené tři komponenty.

1. Nejprve zvolíte společnost, dohodnete se na marketingovém plánu. Je třeba řídit osobní touhy a ekonomickou účelnost. Měli byste tuto společnost rádi!

2. Musíte mít všechny informace, které jsou nezbytné pro zahájení a podnikání. V závislosti na společnosti mohou informace vypadat zcela odlišně.

3. Musíte se správně naučit, přenést dostupné informace, jinými slovy - musíte se stát sponzorem.

Zde jsou - tři komponenty, které poskytují vývoj v síťovém marketingu.

Objeví se přiměřená otázka: pokud je vše tak jednoduché, proč vzniká takový rozdíl ve výsledcích? Odpověď je jednoduchá: jedna součást chybí.

Tato součást se nazývá SYSTEM. A to je nezbytné pro plynulý chod všech komponent.

Co je to - SYSTÉM?

Pro rozvoj vašeho podnikání při zvyšování se musíte naučit provádět předepsané akce správně, důsledně a včas.

Co se stane, pokud odstraníte konzistenci a včasnost? A pokoušíte se krokovat dvěma nohama najednou... Výsledkem je zřejmé.

Závěr: SYSTÉM - integrální součást podnikání v síťovém marketingu. Potřebujete konzistenci při provádění všech činností a vaše podnikání se neustále posune nahoru. Pokud je sekvence přerušena, únava přichází velmi rychle, a v důsledku toho je vaše podnikání odsouzena k selhání.

Systém je spojením mezi třemi komponenty síťového marketingu.

Rozvíjející se networker je networker, který systém zná a používá ve své každodenní práci. Stabilní podnikání a neustálý vývoj není nic jiného než převod systému jedním distributorem do druhého. Tímto způsobem poskytuje networker sebe a jeho tým úspěšný vývoj.

Jak vytvořit takový systém?

Nejprve se obraťte na své informační sponzory. Doporučujeme odkazovat na nejúspěšnější. Komunikujte s nimi při vytváření SYSTÉMU. Koneckonců, pokud se stali nejlepšími, pak jsou s největší pravděpodobností určité zásady, díky nimž můžete pracovat efektivněji tímto směrem. Sledujte přesně jejich rady. Takže nejjednodušší způsob, jak vytvořit vlastní pracovní systém.

Dále, pokud není blízko vás sponzor úspěšných informací, pak budete muset přemýšlet, vytvořit a implementovat svůj vlastní systém. Jak to udělat:

- Vezměte jako benchmark někdo úspěšný systém a na jeho příkladu vyvíjejte svůj vlastní.

- Pokud vám tato možnost nevyhovuje, pak pro vývoj systému budete muset vážně pracovat na shromažďování potřebných informací.

Jaké informace budete potřebovat?

1. O společnosti. Jak začít pracovat s vybranou společností, jak platit za zboží nebo služby, jak získat odměny atd.

2. O metodách přilákání nových distributorů;

3. provozní statistiky;

4. způsoby konání prezentací, setkání;

5. Způsoby komunikace s různými typy lidí (partneři, klienti, práce s poruchami);

6. způsoby školení nových distributorů;

7. Možné chyby v práci a způsob, jak je opravit;

9. Formuláře pro zaznamenávání výsledků práce.

Shromážděné informace stačí k zahájení vytvoření systému. Je třeba, aby byla přijatá informace v jakémkoli textovém programu uspořádána, vytištěna a sdílena s jejími partnery.

Chcete-li spustit efektivní provoz systému, budete potřebovat:

- Provádějte osobní práci s novými a již osvědčenými partnery. Ukažte jim důležitost práce na jednom systému.

- uspořádat valná hromada distributorů na každé úrovni.

- Provádějte rozsáhlé semináře o podrobném studiu vašeho systému a rozvíjejte jeho efektivní aplikaci.

- Ujistěte se, že distributoři každé následující generace implementují váš systém do své práce a o něm informují každého nově přitahovaného partnera.

Po vytvoření systému bude složitost za sebou. Systém bude velmi usnadňovat práci nejen pro vás, ale i pro vaše partnery, pokud bude mít jednotnost v podnikání.

Jak vytvořit síťovou společnost

Všichni sní o zlepšení své finanční situace. Někdo hledá vysoce placenou práci, ale někdo se snaží začít podnikat. Síťový marketing je již dlouho oblíbený. Koneckonců, takový podnik může začít od začátku a rychle stavět strukturu, která přináší značné zisky. Pokud jste o takovém pohledu již přemýšleli, pak máte přirozeně otázku, jak vytvořit síťovou firmu a nehořit?

Stejně jako jakýkoli obchod, mlm má své vlastní jemnosti, které je třeba vzít v úvahu při jeho vytváření. Pokud jste se již podnikli takového plánu, musíte pochopit všechny nuance a jemnosti síťového marketingu.

Takže základy pro vytvoření síťové společnosti

 1. Kvalita prodaných produktů

Před nástupem do firmy určitě zkontroluje své výrobky na kvalitu. Pokud je výroba dobrá, pak ve své sféře bude na seznamu nejlepších.

Pokud naopak produkty nejsou příliš oblíbené a odrážejí potenciální zákazníky špatné kvality, pak tato společnost nemá žádnou budoucnost. Nakonec se to i tak zhroutilo.

Pokud se tedy rozhodnete otevřít svůj podnik v síti, pak se ujistěte o kvalitě produktů, které chcete prodat.

K tomu, aby byl výrobek v poptávce a prodával dobře, jsou zapotřebí dvě věci: program pro mlm společnosti a zkušený a motivovaný tým. V každé síťové společnosti, sestávající z mnoha úrovní, existuje obrovský počet lidí, kteří pracují. Každá nová osoba je pro tuto společnost důležitá. Nevidejte mnoho těch, kteří nemají dostatečné zkušenosti v této oblasti, protože budou muset věnovat obrovské množství času a úsilí pouze za účelem školení zaměstnanců.

 1. Kvalita vůdce

Není snadné porozumět principu internetového obchodu mlm, stále musíte mít vlastnosti vůdce. Musíte vést lidi za vámi. Tým vašich zaměstnanců by měl věřit ve vás. Jinými slovy, musíte se stát motivovaným vůdcem a podnikání, které jste začali, by mělo být jako vy a vaši zaměstnanci. Pokud máte všechny potřebné vlastnosti a víte, jak řádně řídit a motivovat lidi, vaše společnost rychle poroste a rozvíjí.

Hlavním základem a přesněji motorem síťové společnosti je struktura. V současné době existuje obrovské množství metod, které vám umožňují propagovat váš produkt. Nicméně je to struktura, která je základem podnikání. To může být přičítáno věčnému procesu, jakmile je spuštěn, budete mít zisk po celou dobu.

Síťové společnosti se vyvíjejí mnohem rychleji než jiné. Jejich tempo růstu odpovídá míře vývoje nových technologií, softwaru a internetu. Pokud začnete správně, vaše podnikání bude úspěšné.

Jak otevřít podnik v síti?

Síťový marketing je poměrně oblíbeným a výnosným typem podnikání, proto není divu, že mnoho podnikatelů, kteří vstupují na trh s originálními produkty, má zájem o otevření síťového obchodu.

Chcete-li vybudovat ziskovou firmu, měli byste se nejprve postarat o vytvoření aktuálního produktu, který přitahuje spotřebitele s vysokou kvalitou a přiměřenými náklady. Chcete-li podporovat podnikání, budete potřebovat zkušený tým. Nové společnosti, které dosud nemají popularitu mezi obyvatelstvem, by neměly přijímat nováčky, kteří jsou špatně orientováni při provozování sítě. Při výcviku ztratíte hodně času a úsilí, zatímco zaměstnanci s rozsáhlými zkušenostmi a vlastní sítí spotřebitelů budou moci v krátké době rychle distribuovat váš produkt.

Nezapomeňte, že hlavním hnacím motorem vaší firmy by měly být vaše vedoucí schopnosti a schopnost vytvářet motivaci pro vaše prodejce. Pouze v tomto případě můžete vytvořit společnost MLM se silnou rozvětvenou strukturou. V podnikání v síti hraje důležitou roli schopnost vašich zaměstnanců přilákat nové zákazníky a vytváří tak rostoucí spotřebitelskou síť, která vám poskytne příležitost propagovat váš produkt.

Výhody síťového marketingu

Při tradičním způsobu prodeje výrobků prochází zboží následujícími řetězci:

 1. Výrobce.
 2. Dovozce.
 3. Velkoobchodník (někdy několik).
 4. Maloobchodní prodejna.
 5. Spotřebitel.

V síťovém marketingu je struktura prodeje mnohem kratší:

Tímto způsobem prodeje se režijní náklady sníží, obrat se zvýší a rozšíří se možnosti propagace jeho produktu.

Je možné vytvořit velkou společnost a rozvíjet firmu s minimálním počátečním kapitálem, a to i bez odloučení od hlavního zaměstnání nebo jiné podnikatelské činnosti. Velkou výhodou síťového marketingu je možnost jeho propagace a údržby prostřednictvím internetu, nezávislé určení tempa vývoje a neomezené finanční vyhlídky.

Chcete-li znát společnost, získat pozitivní pověst a úspěch je možný pouze se silným týmem, nezapomeňte na pravidelné pořádání školení, pomozte svým novým členům rozvíjet své podnikání a zvyšovat tržby. Konstantní podpora, kompetentní systém školení, firemní akce pomohou zvládnout tento typ podnikání, což vám dá šanci zlepšit kvalitu života a získat stabilní, neustále rostoucí příjem.

Kde investovat peníze?

Síťová podnikání je víceúrovňová struktura, ve které jsou příjmy dosaženy přímou propagací produktu / služby prostřednictvím sítě bez zprostředkovatelů k běžným zákazníkům. Podstatou obchodního modelu je, že zákazníci jsou také partnery společnosti. Každý nový zákazník se stává partnerem, juniorským článkem v řetězci distributorů, který obdrží nejen produkt, ale také příjem.

Zisky jsou všichni členové organizace celkového obratu, míra zisku příspěvek úměrně - čím více lidí přilákal zaměstnance než delší a vybudoval rozsáhlou síť, tím více dostává.

Distributor zde nekoná jako prodávající, ale podnikatel se zajímá o rozvoj podnikání a zboží.

V současné době je obchodní síť je docela působivý seznam společností - první kdysi kosmetické značky Avon a Oriflame, nyní rovněž prodávat oblečení a kosmetiku, léky, potraviny, výrobky pro osobní péči a mnoho dalšího.

Základem síťového marketingu jsou osobní známí a kontakty. Produkt je propagován prostřednictvím osobního příkladu, doporučení, pokusů nabídnout známým to nejlepší z toho, co používáte sami. Proto je sféra vhodná pro společenské lidi, s širokým okruhem známých, věrohodných, schopných obdivovat a inspirovat důvěru. Ze všeho, co zaměstnanec společnosti prodává, a ze všech následných prodejů, kterých se dopustili ti, které přilákal, obdrží procento.

zvyšuje příjmy v poměru k počtu lidí v zavedené sítě, postupně dosažení bodu, kde si můžete dát sami nic dělat, jen získat dobrý zisk z prodeje ze strany lidí, kteří jsou nižší v řetězci.

Výhody a rysy podnikání v této oblasti

Hlavní výhody podnikání v síti:

 • V případě, že společnost je skutečně důvěryhodný, je možné vždy použít vysoce kvalitní produkty (kromě šance na běh do padělku) a doporučuje najít přátele a známé, přinášet něco dobrého ve svém životě
 • Pokud podnikání nejde, nemějte strach - počáteční velké investice od zaměstnance nejsou potřeba a prakticky nic neztratí, bude prostě možnost koupit výrobky / služby se slevou
 • Minimální počáteční kapitál - realizovaný formou nákupu finančních prostředků / služeb pro osobní potřebu
 • Skvělá příležitost spojit se s hlavní činností
 • Poskytování školení a podpory od osoby, která přilákala
 • Možnost využití informačních technologií pro propagaci
 • Na dobré úrovni se příjem z aktivních změní na pasivní
 • Pracujte podle vlastního plánu v souladu s pohodlným tempem vývoje
 • Dobrá příležitost ke zlepšení osobních vlastností, naučení, jak budovat efektivní komunikaci s různými lidmi
 • Finanční výhled není omezen na nic - jen rámec, který si člověk může nastavit pro sebe

Video Kiyosake o podnikání v síti / marketingu:

Manažer sítě - není nová profese v Rusku, ale zažívá nové kolo popularity a již vstoupila do státního rejstříku povolání Ruské federace, což naznačuje, že uznání a rozvoj této oblasti. Firmy velká množina všech zaměstnanců jsou v neustálém: semináře a videokonference, vedoucí pracovníci neustále mluví o tom, jak pozvat lidi do struktury, podporují vývoj produktů a rozšířit společné úsilí podnikání.

Účastníci sítě organizují výlety do jiných měst a zemí, školení, setkání, kde můžete komunikovat a vyměňovat si zkušenosti. Není to jen práce, je to nový společenský kruh, takže abyste dosáhli úspěchu, musíte skutečně obdivovat výrobky, abyste jim upřímně doporučili a přeměnit práci na životní styl.

Dnes je on-line podnikání na internetu stále důležitější. Přes zvláštnosti komunikace, princip fungování zůstává stejný - přilákat lidi do týmu, propagace výrobku / služby, zvýšení prodeje, procento z prodeje vlastních i všem zaměstnancům, které byly uvedeny.

Dobré příjmy v síti někoho jiného

Přemýšlejte o tom, jak začít správně fungovat v síti, stojí za to zvážit tuto oblast ve dvou směrech: zahájení vlastního podnikání od začátku nebo práce v existující síti.

Chcete-li uspět v existující síti a vytvořit dobrou kariéru, potřebujete:

 • Abyste mohli krásně mluvit, buďte skvělými konverzačními pracovníky, snadno přesvědčte se a buďte lídrem názorů
 • Máte dostatek času na komunikaci s lidmi - potenciálními klienty a budoucími zaměstnanci
 • Vytvořte si pověst pro sebe a svou značku
 • Bude schopen spravovat čas a provádět úkoly, plánovat a nastavovat cíle
 • Cvičit trpělivost a vytrvalost, vysvětlit výhody služby / produktu a klidně reagovat na kritiku
 • Pravidelně přezkoumávat a měnit přístupy, metody přesvědčování, rozvíjet a být vždy zajímavé

Organizace vlastního zisku

Pokud chcete vytvořit vlastní podnikání v síti, budete muset také vynaložit velké úsilí. Možnosti jsou úžasné, můžete růst nekonečně, ale musíte mít možnost organizovat vše kompetentně. Jedná se o organizační dovednosti a charisma, které hrají klíčovou roli při rozvoji podnikání v síti.

Než budeme podnikat v oblasti síťového marketingu,

Je třeba pečlivě zvážit hlavní komponenty a vypracovat obchodní plán:

1) Produkt - produkt nebo služba, které budou požadovány, mají výrazné rysy a jasné výhody. Je žádoucí, abyste přišli s něčím novým a exkluzivním, takže je na trhu méně konkurentů a najít si vlastní výklenky

2) Struktura společnosti - důkladně přemýšlet o všech složkách subsystému, charakteristikách řetězce, pravidlech a požadavcích

3) Motivace je velmi důležitou složkou, která přímo ovlivňuje, jak rychle bude možné propagovat podnikání v síti. Čím více lidí má zájem, tím rychleji začne pracovat. Zde musíte přemýšlet nad bonusy a pobídkami, rozvíjet týmový koncept, přimět k tomu, aby se všichni chtěli stát součástí

4) Příjem je specifické procento, které bude každý účastník obdržet na dané úrovni. Struktura výpočtů může být různá: takže pokud mohou běžní zaměstnanci počítat s určitým procentním podílem prodeje, mají nadřízené nárok na bonusy, provize atd.

5) Dobře zdvojené programy přesvědčování a šíření informací - které bude mít každý zaměstnanec možnost opakovat

Investice jsou v tomto případě poměrně malé - stačí zajistit výrobu produktu nebo poskytnutí služby za účelem zahájení distribuce konečného produktu. Nejprve vyberte několik položek a začněte pracovat, pak se můžete rozbalit a sledováním zájmu spotřebitelů se analyzuje popularita konkrétních jednotek, rozšiřuje se nabídka a zlepšuje se nabídka.

Vlastnosti budování vlastního podnikání v síti

Vzhledem k tomu, že propagovaný produkt může jednat nejen o služby a zboží, ale také o znalostech. Propagace lekcí, různé semináře, užitečné informace atd. každý den je stále populárnější.

Zde je investice obecně minimální, protože nemusíte platit za replikaci produktu, můžete okamžitě začít distribuovat a budovat síť. Ale životnost takových návrhů je malá - to, co bylo dnes důležité a nové poznatky, může být zítra k dispozici pro celý svět.

Ale můžete se prosazovat jako osobní značka a pak bude fungovat reputace, která vám poskytne příležitost propagovat stále více a více nových nápadů. V některých sítích, konečný produkt je dokonce chápat a známý pro spotřebitele malý - to vše postavené na osobní přesvědčení, motivaci k lepšímu životu, víra, že „je třeba se připojit ke skupině,“ a když to přijde až po služby / zboží, zaměstnanec byl již zpracován a je připraven k provozu. Ale tady to často není podnikání v síti, ale pyramida.

Na všech úrovních je třeba pečlivě sledovat proces, přilákat nové lidi, budovat dobré vztahy v týmu a zlepšovat kvalitu produktů. Navíc v tomto případě má jak samotný produkt / služba, tak jeho schopnost prezentovat stejnou hodnotu, je pravdou použít lidský faktor pro své vlastní účely.

Jak podnik v síti ví všechno, ale existuje mnoho způsobů, jak tento úkol splnit. Chcete-li inzerovat produkt pomocí nejrůznějších metod a kanálů komunikace, motivujte zaměstnance, aby přišli s novými originálními nápady.

Hlavní věcí není zastavit to, co bylo dosaženo, studovat sféru, stanovit nové cíle a jít k nim, neustále analyzovat celou síť, eliminovat problémy a hledat úspěšná řešení.

Video na téma - "Síťový marketing. Rozhovor s miliardářem Richardem Bransonem o podnikání a MLM ":

Jak vytvořit sami mlm projekt? Co by měl začátečník vědět?

Nejdůležitější příběhy

 • Co potřebujete vědět o vytvoření projektu na klíč?
 • Co mohu udělat pro vytvoření projektu sám?
 • Hlavní charakteristiky specializovaného obchodního místa

Související články

 • Mohu vydělat peníze na síťový marketing - recenze a možnosti pro získání zisku 08.June
 • Jak vydělat peníze na stávající a vytvořit nový mlm projekt? 0 28.Iyun
 • MLM co je to? Užitečné informace o síťovém marketingu 03.Mar

Tento článek se zaměří na to, jak vytvořit samotný projekt a jaké jsou vlastnosti tohoto druhu podnikání, stejně jako jaké typické vlastnosti je vytvoření projektu mlm na klíč a co by o něm mělo být známo.

Vytvoření projektu MLM na klíč a co potřebujete vědět o tom?

Vytváření vlastního podnikání v síti je velmi důležité rozhodnutí, které otevírá skutečné příležitosti pro uživatele, aby vydělali dobré, dobré peníze. A často se stává, že začínající od malých, mnoho z nich dosáhlo v tomto oboru velmi vážný úspěch.

Osobně jsem se zabývala vytvářením sítě zainteresovaných zákazníků, kteří od nás nakupují hygienické výrobky zahraničních firem, stejně jako kosmetické přípravky několika známých společností. A na základě vlastní zkušenosti mohu říci, že k zahájení takového podnikání nemusíte investovat příliš mnoho peněz, ale prostě počítač a připojit se k internetu. Navíc, relevantní znalosti v této výkleně, přinejmenším počáteční.

Chcete-li vytvořit projekt na klíč, měli byste se obrátit na skutečné profesionály v tomto výklenku. Spravedlně se jedná o společnosti, které už mnoho let působí na trhu, a proto mají v této oblasti mnoho zkušeností, stejně jako velké množství spokojených zákazníků a pozitivní zpětnou vazbu.

Při výběru takové společnosti byste měli věnovat pozornost přítomnosti následujících komponent:

 • plná automatizace účtování na klíč většiny nebo všech směrů;
 • úspěšný a vysoce kvalifikovaný vývoj softwaru;
 • manažerské finanční účetnictví;
 • dostupnost jasných webových systémů, včetně internetového obchodu a platebních modulů, a multifunkční a srozumitelná osobní kancelář distributorů;
 • modulový výpočet bonusů;
 • vynikající řízení zásob a dokonce i možná existence vynikajícího bodového systému;
 • vysoký výkon na moderní platformě;
 • přístupová práva pro uživatele jsou rozdělena;
 • dobrý ukazatel informační bezpečnosti;
 • schopnost udržovat a prohlížet historii uživatelských akcí;
 • získání webového přístupu k hlavním i dalším funkcím systému;
 • přítomnost režimu pro více uživatelů;
 • rychlé zavedení rozvinutého systému a jeho další přizpůsobení požadavkům klienta;
 • vynikající šifrování a šablony;
 • dostupnost školení personálu;
 • podporují systém na velmi vysoké úrovni a vynikající služby;
 • vynikající ochrana proti kybernetickým útokům, a to i od záměrných a masivních.

Jak vytvořit sami mlm projekt a co je třeba udělat

V překladu z angličtiny je MLM označován jako "víceúrovňový marketing" (víceúrovňový marketing). Tento typ podnikání je v podstatě vytvořením víceúrovňové organizace, která byla vytvořena pouze pro poskytování služeb a zboží přímo od producenta spotřebiteli, obcházející obrovský počet zprostředkovatelů.

Nejlépe je rozdělíte prostřednictvím sítě nezávislých obchodních partnerů. Kupují zboží za velkoobchodní cenu, pak se prodávají v maloobchodě a vydělují dostatečné množství hotovosti. No, můžete úspěšně prodávat ty nebo jiné zboží nebo služby, pouze pokud máte dobře založenou základnu pravidelných zákazníků, mezi nimi:

 • příbuzní;
 • přátelé;
 • známí;
 • spolužáci nebo spolužáci;
 • kolegy v práci nebo hobby.

Řeknu ze své vlastní zkušenosti, které vytvářejí nejvíce MLM projekt je možné pouze v případě, že máte spoustu zájemců, a pokud jste sami budou vědět, jak začít tento druh podnikání a neztrácet i ty nejmenší investice.

Co se týče vytváření podnikání v mlm od začátku, je to docela složité podnikání. Jen musíte mít celou řadu podobně smýšlejících zúčastněných stran, která bude upravena k dosažení cíle, a dokonce ochoten pracovat na chvíli bezvýznamnou odměnu, takže v dohledné budoucnosti, mají značný a stále rostoucí příjmy.

Proces tvorby i ty nejjednodušší MLM projektu - e je velmi významná a vážná věc, a pokud tým zapojených do této akce, bude tak velký, jak je to možné, a procenta komise pro prodej zboží nebo různé služby jsou značné.

Spolupráce s mlm společnostmi, jak začátečníci, tak již zkušení podnikatelé, mohou ušetřit spoustu peněz, nákup produktů je mnohem levnější. Kromě toho zcela zmizí možnost aktivního využití reklamy a také údržba široké sítě obchodů.

Při budování partnerské sítě v této oblasti je třeba mít na paměti, že jednání všech osob zapojených do této struktury přímo ovlivňují úspěch tohoto závazku. A že se podnik rozvíjí a dále rozvíjí a přináší významné finanční dividendy, všichni partneři by měli co nejúčinněji podniknout následující kroky:

 1. Poznat co nejvíce lidí, tj. Potenciálních zákazníků, o zboží a službách, které firma poskytuje.
 2. Poskytnout zájemcům veškeré potřebné informace o tom, jak rychle a úspěšně vydělávat peníze, ale jak snadno a bez speciálních dovedností k vytvoření projektu MLM od nuly, v co nejkratším čase, aby ho rozplést a mít solidní peněžní toky.
 3. Být schopen vycvičit partnery, kteří byli předtím pozváni do projektu, umění správných a jistých doporučení, školení a pozvání nových lidí, kteří budou nadále rozšiřovat partnerskou síť.

Vytvoření projektu mlm na klíč a hlavní charakteristiky specializovaného obchodního místa

Nezapomeňte, že stránky webu mlm projektu musí být nezbytně funkční a srozumitelné jak pro běžné zákazníky, tak pro partnery. To znamená, že je lepší svěřit produkce těchto zdrojů skutečných odborníků takové případy rychle vyrovnat s úkolem a okamžitě poskytnout vám nejúspěšnější zdroj. Nemusíte přesně vědět, jak generovat MLM firem na internetu na vlastní pěst, jak po technické práce budete mít možnost platit pro profesionály, se zaměřit na jiné aspekty podnikání.

Existuje mnoho společností a nezávislých webmasterů, kteří se zabývají vytvářením a vývojem mlm projektů tohoto typu. Osobně jsem použil služby jak prvního, tak i druhého. A teď můžu uvést řadu hlavních složek kvalitního obchodního místa, tedy projektu MLM vytvořeného na internetu:

 1. Přiměřené náklady, i když často to nemusíte šetřit.
 2. Jedinečnost šablony.
 3. Kvalita šifrování.
 4. Vynikající konstrukční charakteristiky projektu.
 5. Jasně vyvinutý CMS, který je pro tento typ podnikání zaostřený.
 6. Integrace zdroje s jinými weby (což je velmi důležité v případě dalšího rozšiřování obchodu a vytvoření dalších internetových obchodů a dalších platforem).
 7. Rozvoj tohoto projektu by také neměl trvat příliš dlouho, ale záleží to více na profesionalitě umělců.

Jak vytvořit projekt MLM sami a úspěšně podporovat tento podnik

Vytvoření a následná podpora téměř všech mlml projektu je velmi vážná a zdlouhavá záležitost. A aby se více lidí dozvědělo o vašem podnikání, měli byste plně využívat možností internetu "World Wide Web".

Síťový marketing: Jak otevřít společnost MLM

Je nepravděpodobné, že někdo teď neví, co MLM je, je to také síťový marketing, z víceúrovňového marketingu v angličtině, můžete jej přeložit jako víceúrovňový marketing. Ve své podstatě je MLM konceptem distribuce svých produktů, to znamená, že síťový marketing může být praktikován prakticky jakýmkoli podnikem, bez ohledu na rozsah jeho práce. Není nicméně velmi výhodné rozdělovat služby tímto způsobem, proto se tato zásada obvykle vztahuje na realizaci jakéhokoli zboží. V civilizovaných zemích, kde je MLM již dlouho narodila, a pak přes trní přišel na přiměřenou organizaci práce, existují zvláštní zákony, které regulují velmi specifická a má své zvláštnosti nestranný způsob distribuce produktů. Ve stejné zemi neexistovaly takové legislativní akty, a když se uplatňovaly na ruskou mentalitu a ekonomické prostředí, mělo to neočekávaný účinek.

Je třeba říci hned, že MLM obecně velmi progresivní koncept, který má svá nejen nevýhody, ale významné výhody, pouze jako výsledek jeho realizaci začátek křivky, stejně jako v Rusku, takže obecně bylo patrné zejména oddělení „top“ a " doporučení“, když první, poměrně mnul si ruce, sklízet obrovské zisky, zatímco druhý byli nuceni utrácet své vlastní peníze na jejich zbytečné produktu. Ale o všechno v pořádku. Takže síť marketing - koncept distribuce zboží a (méně časté), služby při zavádění zabývá přilákal zaměstnance, kteří mají právo přilákat nové lidi rozšířit síť a přenos nových členů podobnou jejich práv. Nicméně, cizí definice je poněkud přesnější, protože na konci je postaven nikoli vzájemně provázané a rovnost účastníků v síti, a to pyramida, kde horní vůdce má dobrý příjem, a personál v dolní části se uchýlit k všemi možnými prostředky a výhradně na vlastní náklady prodeje zboží. Hrdě nazývají distributory, méně naše marketingové agenty, a tak se tento sami vidět skoro jako nezávislé obchodníky. Do jisté míry je to tak, jen trochu princip práce je jiný.

U ruského národa MLM varování souhláska s MMM, a jeden i druhý - pyramidy, jen génius Mavrodi zašlo příliš daleko, a proto se nezdařilo. V současné době však přehlížet lidi, kteří poukazy na trhu práce právě slyšeli od svých rodičů, a proto je jen slabě, zastoupena než nebezpečné pyramidy. Zvláště pokud je pyramida vedena osobou zaměřenou pouze na její krátkodobý zisk. To je první problém mnoho moderních MLM-firmy, i když část se může zdát, že společnost má vlastní firemní identitu, a podpůrný personál. Ve skutečnosti, všechno ostatní - je to jen... marketing zaměřený na svých vlastních pracovníků za účelem jejich klamat. A dostal do bodu, je byl vytvořen, které síťového marketingu velmi negativní, a najednou na obou stranách - a populace nelíbilo pečlivé doporučení snaží téměř násilím vnutit nákup jejich zázrak prášku sami Zklamaní doporučení, strávenou všechny své úspory a spoustu času, poté, co seděl uprostřed zakoupené vysavače a pochopit podstatu podvodu, zcela přirozeně začali být rozhořčeni proti tomuto marketingový koncept. Všechno to začalo v roce legrační 90. let, kdy bylo nádobí Zepter je, potravinové doplňky Herbalife, pak netrénovaný trhu byl nepřiměřeně nákladné vysavače Kirby, a je v současné době negativní obraz síťovém marketingu podporuje obrovské množství čínských společností, které působí výhradně v Rusku a některých dalších protože v Číně pro MLM udělují vážné odnětí svobody. V souvislosti s touto společností, která se rozhodla zapojit se do přímého prodeje a MLM zejména bude muset čelit obrovské množství problémů a nedůvěra spotřebitelů i potenciálních zaměstnanců. Zatímco mnoho z těchto organizací se daří až do dnešního dne, s využitím všech stejné nekalé metody realizace svých zázračných produktů, protože určitý kontingent lidí - ne mamuti nejsou zaniklé.

Nabídky franšíz a dodavatelů

Zkusme uvažovat o organizaci svého MLM-koncept, který bude používat pouze „čestný“ techniky, práce jako práce je teď všechno progresivní lidstvo, ale s přihlédnutím k současně ruské realitě. Využití konceptu síťového marketingu může být v zásadě každá společnost, která se zaměřuje na provádění svých výrobků velké množství spotřebitelů. Nejjednodušší a Nejvýraznějším příkladem využití síťového marketingu jen pro velké výrobní podniky, ale vyrábí masové spotřeby výrobku. Pokud nechcete brát v úvahu trpělivá čisticí prostředky (protože obchod v oblasti technologií je obecně složitý proces), je nejčastěji prostřednictvím MLM obchodní kosmetických, non-farmaceutických výrobků, které byly vydány pro léky (BAA) a dalších pánve. To znamená, že se jedná o produkt, který si můžete koupit, obecně spontánně, aniž by plánujete nákup na počátku.

To znamená, že majitel firmy činí výrobek a rozhodne se, že spolupráce s distributorů, firem, obchodů a dalších účastníků trhu známých nebyl ziskový, nebo prostě jen nevhodné, a mnohem jednodušší použít metodu přímého prodeje. Podnikatel přitahuje ke svým zaměstnancům zaměstnance, kteří se musí vyrovnat s těmito velmi přímými prodeji, to znamená, že potřebuje marketingové agenty. Pouze zde začínají rozdíly. V jednoduchém případě obchodník obdrží procento z prodeje, často i malý, ale pevný plat, obdrží všechny sociální dávky a je plně zaměstnán v podniku. Je chráněn. Ve společnosti, která praktikuje MLM, prodejní agent často ani nedostane práci, ale je jednoduše uveden jako zaměstnanec na straně. Proto byl zpočátku zbaven všech svých práv podle pracovního řádu Ruské federace. V případě, že společnost nebere na práci svých obchodních zástupců, jsou velmi ohroženi, protože se zabývají tím, nezákonné podnikání, protože málokterý z nich se po vstupu do MLM-firmy jde o registraci jako individuálního podnikatele, a v tomto případě je vše připraveno také platit daně. Současně mateřská společnost legálně funguje legálně - převedla své zboží na úhradu a zaplatila za tento zisk. Současně neudržuje zaměstnance v personálu, kterému musí odpovídat a obecně platí peníze.

To je podstatou MLM - všechny doporučení ve skutečnosti fungují pouze pro sebe, poskytují v průběhu své práce svého manažera manažera. Faktem je, že dnes v drtivé většině společností, které pracují na principu síťového marketingu, je povinen zaplatit za zboží z vlastní kapsy spoustu práce. To znamená, že manažer jej neúčinkuje za poplatek, doslova prodává svůj produkt svým vlastním zaměstnancům. V krajních případech, tam je také „platnosti“ testované dávky (obvykle měsíc), který je, pokud agent nic neprodává v průběhu vykazovaného období, se stává extrémně své problémy, protože za zboží zaplatil jeho peníze, a je povinen příští měsíc ( ano, je povinen) koupit novou položku. Někdy v prvním měsíci nabízejí "zkušební" šarži, což je pro něho poněkud levnější, později se však zvyšuje. Ukazuje se tedy, že zboží kupují samotní zaměstnanci. Toto získávají "černé" společnosti MLM. V zásadě se nezajímají o propagaci svého produktu pro masy, nemusejí se angažovat v marketingu obecně a udržovat si představu o společnosti a produktu, neboť příjmy jsou generovány výhradně prostřednictvím prodeje na jejich doporučení. Celkově tedy probíhá proces implementace v "normálních" MLM společnostech, pouze rozdíl je v tom, že normální se pokouší uvádět výrobek na trh a podporovat své zaměstnance, spíše než vynakládání výhradně na jejich náklady.

Logická otázka - pokud nikdo koupí produktů, a osoba, která je nucena kupovat to, co nepotřebuje prodat, a že nemůže tak kde dělá příjem, protože i v nejtěžších případech, tito lidé prostě projít 3-4 měsíců. To je pravda, ačkoli existuje procento těch, kteří věří, že "od příštího měsíce bude všechno velmi dobré", ale ve většině případů jsou příjmy generovány neofyty. Obrovský počet studentů, žen v domácnosti a další podobné prvky chtějí najít jednoduchou práci s flexibilním rozvrhem (a v kanceláři s nepříjemným šéfem, neseděte), pro které by se jinak platilo dobře. Síťový marketing slibuje to všechno a skrývá některé důležité detaily. Proto často manažer, měsíční (nebo dokonce často), aby rozhovory, přilákat nové zájemce, kteří prostě zaplatit jednou, a pak odejít, to je nový měsíc bude mít hlad pro příští snadných peněz.

Normální společnost (která prakticky neexistuje na ruském trhu) to dělá jinak. Zakladatel přitahuje své pracovníky k přímým prodejním odborníkům, připravuje je podle LC RF a poté jim dává instalaci, aby našli lidi, kteří se budou také zabývat prodejem zboží za stejných podmínek. Taková práva jsou vytvářena pro všechny členy sítě, to znamená, že i zakladatel se ve skutečnosti rovná svým zaměstnancům, jeho jediná výhoda je, že přímo přijímá zboží. Současně nikdo nikomu nezavazuje, aby okamžitě koupil zboží, ten člověk je najat jako manažer prodeje a nikoliv "distributor", který je zítra obrovsky přislízen obrovským ziskům. Je velmi důležité, aby zdroje byly zkušení a kompetentní lidé, kteří se zabývají nejen prodejem, ale také výcvikem nových zaměstnanců.

Může se zdát, že zaměstnanci a svoboda (a v běžné společnosti by měli být zdarma) školení a sociální dávky a podpora v kombinaci s rovnými právy způsobí ztráty, ale ve skutečnosti to není. Zde je třeba vědět, co je TQM, který je obecně velmi dobře kombinovat s MLM, ale vzhledem k tomu, že TQM (Total Quality Management) je zaměřen na dlouhodobě a vyžaduje mnoho investic, které, i když budou zaplacené zpět mnohokrát, ale velmi brzy se spread se nedostal. Je to jednoduché - síťový marketing byl vnímán přesně jako nástroj rychlého a ne docela upřímného zisku. Moderní progresivní koncept se stal obětí lidské chamtivosti. V této souvislosti rozvíjet síťového marketingu je nutné pouze ve spojení s ještě více sofistikovaných ekonomických a manažerských rozhodnutích (nejen TQM, v ekonomice, tam jsou další dobré nápady), protože to vše povede ke zvýšení příjmů organizace, a nakonec dostane i velký zisk, ale jen čestným způsobem. Bezohlední podnikatelé by si měl uvědomit, že to bude vydělávat, i když o něco později, více peněz s tím, že společnost bude dobrou pověst mezi obyvatelstvem, a tudíž potenciální zaměstnance.

Zde je důležité si uvědomit důležitou věc. Ve většině případů používá společnost MLM společnosti, které vyrábějí, mírně řečeno, ne zcela kvalitní nebo jednoduše nevyžádané produkty. Někdy nepopulární produkty mohou být prodávány pouze tímto způsobem, protože se nejedná více nepříjemná pro nepoctivé podnikové zákony o reklamě, ale často prodávají prostřednictvím sítě marketing je nestandardní produkty. Které jsou realizovány současně za cenu někdy několikrát vyšší než lepší analogie. Samozřejmě, je snadnější oklamat svého zaměstnance, donutit ho, aby něco koupil, a pak ho poslat hákem nebo podvodníkem, aby ho alespoň prodával někomu. V obzvláště zanedbaných případech doporučení nižších kroků dosáhnou bodu, který prostě nazývají každý byt a doslova na prahu se snaží prodat své zboží. Takový způsob prodeje má řadu nevýhod (nějaký malý chytrý marketing člověk to ví), ale posuny v případě MLM všechny problémy na ramenou od postoupení. Některé z nich se snaží prodávat produkty on-line, manažer vůbec, přísně vzato nezáleží na tom, komu a jak se bude produkt prodáván, ale vzhledem k tomu, že „černá» MLM-společnost je zaměřena pouze na počtu vašich doporučení (čím více, tím vyšší příjmy), pak najal více než kdy jindy, absolutně každý. A 99% těchto lidí absolutně neví nic nejen o marketingu, ale o zásadách jednoduchého obchodu obecně. Navíc, často v MLM-firmy spuštění školení o „osobní růst“, „rozvoj prodejních dovedností“ a další nesmysly, které si klade za cíl netrénujete a vymývání mozků. Není divu, že ruská pravoslavná církev je proti síťového marketingu - aby pochopili, že tyto společnosti vytvářejí svůj vlastní kostel s mesiáše jako zakladatele. Chléb obecně je vybrán. A v mnoha případech to znamená, že v tréninku vyprávět příběhy o úspěšných doporučení (většinou imaginární), který nakonec postavené své podnikání, protože to je vlastně zisk mohl dostat pouze ze zakladatelů, které jsou dobře zarazit do hlav lidí, které potřebují nápady. Ano, setkání MLM týmu, které jsou skutečně inspirovány s myšlenkou, pracoval několik měsíců a stále ještě nemůže dovolit, aby se vzdal, jako setkání čarodějnic a ještě více na shromáždění náboženských fanatiků. Zde je třeba poznamenat, dobré psychologické dovednosti manažerů a dosáhnout ještě některé zaměstnance o výsledcích (oni jsou ti, kteří by stále přitahují mnoho z doporučení), protože to není také vymýt mozek někdo může.

Výsledkem je, že obvod je jednoduchý - na vrcholu hlavy, těsně pod chytrých psychology, dokonce nižší než ti, kteří by proxy dělat ošklivé práci a na dně - moře zoufalství a věřil, že v případě, že měsíční nákupu zbytečných někdo zboží a jinak všude prosadit se úspěch přijde. Vzhledem k tomu, že se výrobek prodává, jeho cena se mnohokrát zvyšuje na každé úrovni této zkažené pyramidy. Obzvláště zanedbávané případy, kdy v tomto řetězci není možnost vystoupit na vyšší úroveň, ale můžete vytvořit jen sebe sama. Není potřeba mít ekonomické vzdělání si uvědomit, že při každé následné úrovni ceny zboží se bude zvyšovat, a koncový uživatel (pokud ještě existuje), dostat ji na prémii ve výši několika set procent, a ještě vyšší tisíc.

MLM projekt na klíč

Čím méně podnikových procesů dochází ručně, tím rychleji se společnost rozvíjí a rozvíjí.

Hlavním úkolem společností je vyhnout se chybám při konstrukci a výpočtech, krádeži dat, zmatku v odpovědnosti, ztrátě důležitých údajů.

TheNejdůležitějším přínosem společnosti pracující v oblasti síťového marketingu jsou distributoři. Čím více a tím aktivnější bude jejich práce, tím rychleji mlm (mlm) společnost dosáhne vážných ukazatelů zisku. Ukázalo se, že společnosti, které poskytují distributory pohodlný pracovní nástroj, stejně jako poctivý a přesný výpočet bonusů, téměř neztrácejí zaměstnance, ale přitahují stále více a více nových.

Co zajišťuje úspěch těchto společností MLM?

Správně navržené a zdobené výrobky, energie vůdců a, samozřejmě, jasně fungující mechanismy práce. Od roku 1999 poskytuje naši společnost třetinu úspěchu firem působících v systému víceúrovňového marketingu, který se zabývá vývojem softwaru ve všech oblastech.

Nabízíme automatizaci účtování na klíč všech směrů:

účetnictví zásob s určitým bodovým systémem

Manažerské účetnictví s modulem výpočtu bonusů

webové systémy (internetový obchod, osobní účet distributorů, platební moduly)

Všechny moduly mají následující možnosti:

Schopnost vzdáleně pracovat s databází

Oddělení přístupových práv pro uživatele

WEB přístup k systémovým funkcím

Export dat do formátu aplikace Microsoft Office

Moderní úroveň zabezpečení informací

Vysoký výkon na moderní platformě

Udržování historie aktivity uživatelů

Jakmile specialisté bude provádět systém přizpůsobený potřebám zákazníka, zaškolení pracovníků, poskytují spolehlivé auta firmou IBM servery do databáze umístěné na internetu, poskytovat podporu pro údržbu systému.

Vaše informace chráníme před jakýmkoli pronikáním!