Výdělečná činnost: jak otevřít manželskou agenturu. Podnikatelský plán manželské agentury

Nezávisle organizovat manželskou agenturu - je to možná jeden z nejvíce mimořádných způsobů, jak generovat příjem. Co by bylo lepší, než aby lidé byli šťastní? Ty si ty, kdo bude hledat lidi za svou druhou polovinu, a ti za to budou vděční. Získáte nejen materiální výhody z toho, co děláte, ale budete morálně spokojeni, protože poslání, které jste si vybralo k "prosazování osudů lidí", je považováno za ušlechtilou a žádanou. Během několika málo měsíců práce dosáhnete v tomto oboru velký úspěch.

Nicméně bez kompetentní organizace vlastního podnikání je to zde nepostradatelné. Otázka, jak otevřít manželskou agenturu, může být některou z nich. Samozřejmě vyžaduje nejpodrobnější analýzu. Následující doporučení bude především užitečná pro ty, kteří mají v úmyslu zapojit se do profesionálního seznámení s lidmi.

Kde začít?

Před otevřením manželské agentury byste měli podrobně studovat situaci v tomto druhu činnosti alespoň v rozsahu vašeho sídla. Přečtěte si materiály tištěných publikací, oznámení, reklamní informace o správném uspořádání případu.

Například analyzujte cenovou hladinu ve vašem městě za služby "profesionálního partnera". Komunikujte se svými přáteli nebo známými - je možné, že jeden z nich má nějaké zkušenosti v oblasti činnosti, která vás zajímá. Nebude nadbytečné, abyste se dohodli na konzultaci se specialisty, kteří pomáhají nalézt svůj osud jako klienta a prozkoumat materiál, abych tak řekl, zevnitř.

Připravte si obchodní plán

Chcete se dozvědět, jak otevřít manželskou agenturu? Nespěchejte. Nejprve byste měli sestavit podrobný obchodní plán pro manželskou agenturu. V tomto dokumentu musíte důkladně zpracovat všechny detaily a vyhlídky vašeho budoucího podniku.

Měli byste například definovat specializaci vaší činnosti, a to: zda budete hledat manželky nebo manželky pouze mezi vašimi krajany nebo ve vaší klientské základně, objeví se také cizí státní příslušníci. Možná chcete otevřít mezinárodní sňatkovou agenturu.

To je důvod, proč „profesionální dohazovač“ služby nyní ve vysoké poptávce: Rusové sní o manžela-cizince, a určitá část našich zástupců silnějšího pohlaví preferuje oženit s dívkou z Evropy, Afriky a USA. Ve svém podnikatelském záměru byste měli také podrobně uvést odhad nákladů (pronájem prostor, nákup zařízení, platy zaměstnanců) a předpovědět, jak dlouho budete moci investovat, kterou jste investovali.

Jak otevřít manželskou agenturu? V tom není nic složitého. Nezapomeňte, že hlavním cílem je výběr ideálního kandidáta na roli manželky nebo manžela. Princip manželské agentury je dost jednoduchý: čím víc se vám podaří "spojit srdce", tím lépe. Tím určíte popularitu vaší společnosti.

Nicméně, nejlepší reklama než slova "vdáme se", říká zákazníci, je těžké přemýšlet o svém podnikání.

Takže podnikatelský plán je vyvíjen a cíl je definován.

Dalším krokem je registrace vaší společnosti u daňového úřadu. Tento postup se zpravidla provádí poměrně rychle (3-7 dní).

V důsledku toho máte na vašich rukou dokumenty, které potvrzují legálnost vašeho podnikání. Co bude dál? Podívejme se na praktickou stránku otázky, jak uspořádat manželskou agenturu.

Vyberte si pokoj

Chcete-li zvolit místo vašeho manželského úřadu, musíte být zodpovědní zodpovědně a vážně. Je lepší vybrat si oblast s rozvinutou infrastrukturou. Budova, ve které si pronajmeme prostory, by měla být umístěna v blízkosti nákupních center, supermarketů, hotelů, kaváren a restaurací. Místo by mělo být slušné. Jeden čtvereční metr nájemného vám může stát asi 2000 rublů měsíčně. Předtím přemýšlejte o návrhu vaší kanceláře.

Zajistěte v místnosti, kde by zástupce slabšího pohlaví přes šálek kávy mohl se svými přítelkyněmi diskutovat o navrhovaných kandidátech na roli "životního partnera". Interiér kanceláře by měl být prováděn v obchodním stylu, který by zároveň klientovi umožnil zapojit se do důvěryhodného dialogu. Je optimální, pokud plocha kanceláře, kterou si pronajmete, není větší než 50 metrů čtverečních. Chcete-li vyzdobit vnitřní prostor a provádět opravy, budete potřebovat asi 200 000 rublů.

Co bude od zařízení vyžadováno?

Měli byste si být vědomi toho, že každý najatý zaměstnanec musí být opatřen pracovním prostorem a musí mít potřebnou sadu kancelářských potřeb: počítač, skener, tiskárnu, kopírku. Také v místnosti budete potřebovat měkký nábytek, aby se zákazníci cítili nejpohodlněji. V důsledku toho bude vaše peněženka vyprázdněna dalších 300 000 rublů.

Zaměstnávání zaměstnanců

Zdánlivě paradoxní, ale v organizaci manželské agentury je především schopnost porozumět psychologii jednotlivce, zatímco finanční stránka této záležitosti je vedlejší. A jedním z hlavních komponent úspěšného podnikání je kompetentní nábor. Budete potřebovat několik inteligentních odborníků, kteří dokážou důkladně porozumět vlastnostem mezilidských vztahů. S jejich pomocí budete schopni co nejpřesněji zjistit, jaké vlastnosti by měl mít zvolený nebo vybraný klient.

Mnohým se položí základní otázka: "Proč mohou být dlouhodobé vztahy mezi lidmi odsouzeny k neúspěchu?" Je to všechno o jejich psychologické neslučitelnosti. K minimalizaci takového rizika potřebují odborníci pomoc.

S pomocí konzultací a testů budou nezbytně vybírat ideální pár pro klienta. Nezapomeňte, že vám zaplatí odborníci: jeden zaměstnanec bude stát přibližně 30 000 rublů měsíčně. Minimálně budete potřebovat dva psychology.

Kromě psychologa budete potřebovat pomoc zkušeného programátora nebo administrátora systému, protože na vaší stránce bude umístěna obrovská množství aplikací na internetu. Samozřejmě, výše uvedené specialisty budou muset také platit mzdy, jejichž průměrná částka je 25 000 rublů.

Ve vašem personálu by měl být zaměstnanec poskytován také jako make-up artist. Leví podíl z vašich zisků bude financován z peněženek mužských zákazníků, kteří vás mohou požádat o "ukázku" zboží. A musíte být na to připraven. Make-up artist pomůže zdůraznit krásu "potenciálních" nevěst. Jeho služby vám budou stát asi 30 000 rublů. Výsledkem je, že k zaplacení mezd v odhadu nákladů musíte položit asi 115 000 rublů měsíčně.

Potřebujeme internetový zdroj

Manželská agentura jako podnik nemůže být představena bez oficiálního zastoupení v runetu.

V současné době má každá organizace, která poskytuje služby pro výběr manžela nebo manželky, vlastní internetové zdroje.

S tím bude mnohem jednodušší proces výběru kandidátů na "společníky života" pro vaše klienty. Dále je možné poskytnout možnost, kterou bude psycholog poskytovat on-line.

Na internetovém portálu můžete také uchovávat záznamy o těch, kteří se ucházeli o vaši agenturu: je pravděpodobné, že budou chtít komunikovat nezávisle prostřednictvím "World Wide Web" s potenciální "polovinou" z jiných měst a zemí. A máte právo poskytnout takovou příležitost. To se může lišit od vašich konkurentů.

Současně by měl být váš portál jasně a krásně navržen. Mělo by být uživatelsky příjemné, a to: rychle načíst a otevřít stránky, mít jasné menu.

Kromě toho se ujistěte, že je váš zdroj nerozkládán, to znamená, že by měl být v horní části všech známých vyhledávačů (například Yandex nebo Mail). Je možné, že pro to budete potřebovat pomoc odborníků, kteří se zabývají "budováním stránek" na profesionálním základě.

Provozní režim

Přemýšlejte o délce pracovního dne a vypracujte jasný harmonogram pro zaměstnance. Otázka, jak funguje manželská agentura, je rozhodnutá jejím vlastníkem, který se řídí pracovními právními předpisy. Práva zaměstnanců by neměla být žádným způsobem porušována.

Jaký zisk můžete očekávat?

Než otevřete svatbu, vypočte si svůj potenciální zisk.

Příjem profesionálního zprostředkovatele se skládá z několika zdrojů. Zaprvé, zákazníci zaplatí za to, že jejich jména jsou zadána v databázi. Tato výsada spravidla stojí zpravidla od 2000 do 5000 rublů. Vše závisí na konkrétním souboru služeb.

Druhou příležitostí získat je prodej aktualizovaných databází, které obsahují nejnovější informace o nevěstě a ženichovi. Jedna adresa může stát od 150 000 do 300 000 rublů. Třetím typem příjmů je organizace zahraničních zájezdů pro známé. Komisionář pro klienta je 6500 rublů. Můžete také vydělat zasláním dopisů dívce, kterou máte rádi - cena této služby je 200 rublů.

Analyzujte odhad nákladů

Při pronájmu místnosti, reklamě, nákupu zařízení, internetových a telefonních službách, placení mzdových a jiných výdajů budete vyžadovat značnou investici.

Navzdory skutečnosti, že náklady se rychle splácejí (přibližně za 1,5 roku), zváží se všechny výhody a nevýhody, než se rozhodnete vážně zapojit do tohoto podnikání.

Jak otevřít vlastní manželskou agenturu

Agentura manželství neustále roste

Moderní rušný člověk nemá téměř žádný čas na živou komunikaci. Pro něj je nesmírně obtížné se seznámit s novými známými. Mnoho jedinců hledá jejich spásu od osamělosti, využívá služeb manželských agentur, které pomáhají při hledání spolehlivého partnera v životě. Ženy se také často ptají: jak najít manžela, s nímž můžete vytvořit silnou rodinu a mít děti. Můžete se pokusit najít život na vlastní pěst, které využívají služeb on-line datování lokalit, ale můžete snadno narazit na profesionálních podvodníků, gigolové, a jen lidé spojených manželstvím, kteří se chtějí bavit na boku. Není divu, že každý rok se stále více jednotlivců obrací na zvláštní manželské agentury.

Kde začít

Chcete-li otevřít vlastní svatební agenturu, nepotřebujete velké kapitálové investice. Stačí, abyste našli kancelářský prostor nebo dokonce nejprve, abyste mohli vybavit kancelář ve svém bytě. Samozřejmě za předpokladu, že máte ubytování v prvním patře v dobré části města.

Okamžitě je nutné definovat pojetí vaší agentury. Budete se angažovat v mezinárodních známostech nebo v Rusku. Chci říci, že bude nejlepší, kdyby se tyto dvě směry okamžitě vyvinuly. Na mezinárodních známých je módní získat mnohem víc, a proto stojí za to okamžitě zahájit spolupráci s oblíbenými zahraničními manželskými agenturami s dobrou reputací.

V počáteční fázi formování vašeho podnikání hraje obrovskou roli reklama, která vám pomůže vytvořit klientskou základnu. Nemusíte ukládat reklamu. Podívejte se na služby reklamní agentury, které vám pomohou vytvořit image vašeho podnikání a poskytnou všem vašim potenciálním zákazníkům naději, že se jim pomůže najít spolehlivého partnera v životě.

Office

Kancelář by měla být v centru města. Doporučujeme provést drobné opravy v kanceláři před otevřením a vytvořit návštěvníky nejpohodlnější atmosféru. Pokoje musí být vybaveny krásným a pohodlným čalouněným nábytkem.

Ze zařízení budete potřebovat počítač s přístupem na internet, skener, tiskárnu, kopírku a telefon. Ujistěte se, že máte dobrý bezpečí, kde uložíte zákaznické profily, které obsahují osobní informace.

Jaký je zisk manželské agentury

Musíte se rozhodnout pro sebe, s kým a v jaké výši si můžete vzít poplatek. V mezinárodních manželských agenturách platí většinou muži.

Zahraniční hosté jsou velmi populární při nákupu databáze potenciálních nevěst. To je další důležitá položka vašeho příjmu. Chcete-li to udělat, stačí vytvořit základ krásné, zajímavé a vzdělané nevěsty. Můžete také vzít poplatky za nevěsty za poskytování databáze nápadníků.

Organizace manželských zájezdů je dalším článkem vašeho příjmu. Takové projekty jsou prováděny společně se zahraničními partnery a přinášejí agentuře dobrý zisk. Účelem takové akce jsou osobní setkání zahraničních ženichů s nevěsty. Na takových večerech známých přicházejí najednou několik desítek mužů, kteří mají vážné manželství. Chcete-li provést úvodní večer, pronajmeme si pokoj v klubu nebo restauraci a vyzvete dvakrát tolik potenciálních nevěst. Muži by měli mít na výběr. Výdaje spojené s organizací takové události zpravidla nese zahraniční strana. Pokud se v důsledku manželského turné vytvoří pár, dostanete solidní odměnu od zahraničních partnerů.

««Expresní datování"- to je další typ příjmů manželské agentury. Jedná se o velmi pohodlný druh datování, který každým rokem získává rostoucí popularitu. Chcete-li to udělat, musíte si pronajmout pokoj a pozvat stejný počet mužů a žen v určité věkové kategorii. Samotná akce je série krátkých 5-10 minutových návštěv. Ukazuje se, že všichni členové strany se navzájem seznámí. Dívky si sednou u stolů a muži si sednou k nim po tom, co přednášející dává signál, že dialog skončil. Každý účastník večera má zvláštní "kartu sympatií", na které jsou čísla žadatelů vyznačena na ruce a srdci. Pokud se sympatie shoduje, agentura pošle kontakty účastníků.

Práce s klienty

V personálu vaší agentury musí být nezbytně kvalifikovaný psycholog, který s každým klientem koná rozhovor.

Naneštěstí někteří lidé považují za velmi obtížné najít vhodnou dvojici. Otevřená diskuse o problémech s psychologem vám v budoucnu pomůže vyhnout se nepřiměřeným nárokům a obviněním vůči vám.

Psycholog je povinen jasně definovat záměry klientů agentury. Koho se chtějí setkat a za jakým účelem: Je nutné, aby pravidelný psycholog vypracoval dotazník vyplněný klienty agentury.

Jak vytvořit svatební agenturu od začátku

Zahraniční hosté jsou velmi populární při nákupu databáze potenciálních nevěst. To je další důležitá položka vašeho příjmu. Chcete-li to udělat, stačí vytvořit základ krásné, zajímavé a vzdělané nevěsty. Můžete také vzít poplatky za nevěsty za poskytování databáze nápadníků. Organizace manželských zájezdů je dalším článkem vašeho příjmu. Takové projekty jsou prováděny společně se zahraničními partnery a přinášejí agentuře dobrý zisk. Účelem takové akce jsou osobní setkání zahraničních ženichů s nevěsty. Na takových večerech známých přicházejí najednou několik desítek mužů, kteří mají vážné manželství. Chcete-li provést úvodní večer, pronajmeme si pokoj v klubu nebo restauraci a vyzvete dvakrát tolik potenciálních nevěst. Muži by měli mít na výběr.

Jak otevřít manželskou agenturu od začátku

Režim práce v agentuře Zamyslete se nad délkou pracovního dne a vypracujte pro zaměstnance jasný harmonogram. O tom, jak bude manželská agentura fungovat, se rozhodne pouze vlastník, aniž by se zapomnělo, že bude řídit pracovními právními předpisy.

V žádném případě by neměly být porušovány práva pracovníků. Jaký zisk můžete očekávat? Před otevřením manželské agentury nezapomeňte vypočítat možný zisk. Příjem profesionální manželské agentury se skládá z několika zdrojů.

 1. Zákazníci platí za zadání jména do databáze na webu.

Tipy pro otevření manželské agentury

 • počítače (3 počítače stojí 15 000 = 45 000 rublů);
 • tiskárna + skener + kopírka (1 = 9 000);
 • klimatizace (2 až 14 000 = 28 000);
 • tabulka (3 tabulky s 3 500 = 10 500);
 • židle (6 až 2 500 = 15 000);
 • pohovka na recepci (1 = 18 000);
 • instalatérství (12 000 rublů).

Celkově proto, abyste otevřeli agenturu, budete potřebovat asi 260 500 rublů, s výjimkou nákladů na opravy prostor. Kolik můžete vydělat Každá manželská agentura si vydělává svou vlastní cestou.

Výdělečná činnost: jak otevřít manželskou agenturu. obchodní plán manželské agentury

Takže budete účtovat pevnou částku za přidání do databáze nebo s ní známou. Navíc většina agentur účtuje za další služby: korespondence, zasílání dalších fotografií, zajištění osobního setkání klientů.
Někdy můžete pozvat další hráče na tomto trhu, aby si koupili shromážděná data. Jedním slovem bude roční obrat asi 2 100 000 r.
Zisk 900 000 rublů umožní dosáhnout prahové soběstačnosti za osm měsíců. Nezanedbávat vypracovat podrobný podnikatelský plán - to pomůže určit velikost investic do podnikání a organizovat pro vás mnoho otázek Souhlasím, případně si zaslouží pozornost.
Vzhledem k nízké investice na začátku, jak si vzpomenete na to, že si nekoupíte kancelář, můžete začít podnikat, má jen 70 000 rublů, ukazatele ziskovosti zde jsou celkem dobré.

Jak otevřít vlastní manželskou agenturu

S tím bude mnohem jednodušší proces výběru kandidátů na "společníky života" pro vaše klienty. Dále je možné poskytnout možnost, kterou bude psycholog poskytovat on-line.

Současně by měl být váš portál jasně a krásně navržen. Mělo by být uživatelsky příjemné, a to: rychle načíst a otevřít stránky, mít jasné menu.

Idea č. 184: Co je nezbytné pro otevření manželské agentury od začátku?

Co bude od zařízení vyžadováno? Měli byste si být vědomi toho, že každý najatý zaměstnanec musí být opatřen pracovním prostorem a musí mít potřebnou sadu kancelářských potřeb: počítač, skener, tiskárnu, kopírku. Také v místnosti budete potřebovat měkký nábytek, aby se zákazníci cítili nejpohodlněji.

Vaše manželství: jak otevřít manželskou agenturu

Agentura pro manželství neustále roste. Moderní zaneprázdněný člověk prakticky nemá čas na živou komunikaci. Pro něj je nesmírně obtížné se seznámit s novými známými. Mnoho jedinců hledá jejich spásu od osamělosti, využívá služeb manželských agentur, které pomáhají při hledání spolehlivého partnera v životě. Ženy se také často ptají: jak najít manžela, s nímž můžete vytvořit silnou rodinu a mít děti. Můžete se pokusit najít život na vlastní pěst, které využívají služeb on-line datování lokalit, ale můžete snadno narazit na profesionálních podvodníků, gigolové, a jen lidé spojených manželstvím, kteří se chtějí bavit na boku. Není divu, že každý rok se stále více jednotlivců obrací na zvláštní manželské agentury.

Jak otevřít ziskovou manželskou agenturu

Věřte mi, i zkušení podnikatelé začnou tuto myšlenku implementovat ihned po vypracování podrobného obchodního plánu. Schéma: statistika manželství agentury Jak otevřít manželství agentury od nuly? Začínající podnikatelé se vždy zajímají o to, v jaké oblasti je lepší otevřít podnik a kolik stojí. Proto nemůžeme takový důležitý bod ignorovat. Je poměrně obtížné určit přesnou částku potřebnou k otevření manželské agentury. Koneckonců, záleží na nákladech na pronájem místa, nákup zařízení, placení zaměstnanců atd. Kde mohu získat potřebnou částku? Hledání peněz pro realizaci vlastního projektu je poměrně obtížné, ale existuje několik možností, které jistě budete mít přístup.

 • Kredit. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak získat peníze, je zajistit půjčku u banky.

Jak otevřít manželskou agenturu?

Agentura, která se nachází v centru města, není příliš obtížná. Takže věnujte pozornost tomuto důležitému bodu;

 • Jméno a znamení. Jasné znamení a zvukové, nezapomenutelné jméno jistě přiláká pozornost zákazníků;
 • Reklama v médiích av televizi. Pokud to finanční prostředky umožňují, můžete propagovat vaši organizaci v populárních časopisech, které si ženy rádi přečtou, stejně jako v televizi a v rozhlase.
 • Reklama na internetu.

Adresář musí být propagován na internetu všemi dostupnými způsoby. Také nezapomeňte na sociální sítě, nezapomeňte vytvořit vlastní skupinu tam.

 • Payback podnikání, samozřejmě, záleží na výkonu vašeho týmu a personálu agentury, stejně jako jeho popularitě a autoritě odvozené z let tvrdé práce.

  Přibližná doba návratnosti manželské agentury činí zhruba 1-2 roky.

 • Otevření manželské agentury. průvodce po akci.

  Myslím, projekční kancelář vnitra, takže to bylo příjemné a pohodlné místo k rozhovoru se zákazníkem vnitřní kancelářské prostory musí být vybavena stolem a židle pro každého zaměstnance, jakož i kartotéce a počtu mobilních stolů. Kromě toho byste měli nakupovat samostatné závěsy pro zaměstnance a hosty. Samozřejmě, že práce nebude možné bez nákupu vybavení: laptop nebo počítač, stejně jako kopírovací a skenovací zařízení. Zabezpečení ukládání dokumentace a hotovosti zajistí bezpečné.

  Obvykle získání tohoto seznamu bude stát zhruba 320 000 rublů. Zaměstnanci zaměstnanců Chcete-li začít, musíte najít dva konzultanty.

  Upozorňujeme, že uchazeči o toto volné místo musí mít vyšší vzdělání, nejlépe filolog nebo psycholog. Koneckonců, budou muset korespondovat se zahraničními partnery a shromažďovat informace o zákaznících.

  Jak vytvořit svatební agenturu od začátku

  Zde jsou některé způsoby, jak vydělat peníze:

  1. Platba za registraci na seznamka.
  2. Prodej databáze potenciálních nevěst a ženichů.
  3. Organizace osobních setkání.
  4. Platba za korespondenci, překlad dopisu, osobní údaje klienta nebo další fotografie.
  5. Systém předplatného pro měsíc nebo čtvrtletí;
  6. Tlumočnické služby pro nevěsty, které komunikují s cizinci.

  Pravděpodobně máte zájem: Krok za krokem při otevření tetovacího salonu Každá z těchto možností má své výhody a nevýhody. Odborníci tvrdí, že návratnost otevření manželství agentury je 1-1,5 roků. V průměru dosahuje roční obrat 100 000 až 150 000 rublů. Přitažlivost klientů Řekneme vám několik způsobů, jak přilákat zákazníky k datování klubu: Umístění. Chcete-li otevřít úspěšnou manželskou firmu, musíte ji otevřít na dobrém místě.

  Idea č. 184: Co je nezbytné pro otevření manželské agentury od začátku?

  Chcete-li propojit osamělé lidi a vydělat si to, pak vzniká jediná otázka - jak otevřít manželskou agenturu od začátku? Řekněte vám, kde začít v tomto případě a jak organizovat tento typ obchodu bezpečně a správně.

  Stále více mužů a žen se obrací na takové služby, kde můžete najít životního partnera bez ztráty času. Zároveň bude testován, spolehlivý, mít určité vlastnosti a bude co nejblíže psychologickým parametrům. To je docela pohodlné a nevyžaduje další čas. Proto je manželská agentura zisková a úspěšná investice.

  Formát vašeho podnikání

  Zkušení podnikatelé sledují slib této myšlenky. Začátek stačí mít malý kapitál a minimální počet zaměstnanců a ziskovost nikdy klesne pod 20%.

  Nejprve se musíte rozhodnout, ve kterém formátu budete pracovat:

  • pouze ve vašem státě;
  • spolupracovat se zahraničními agenturami a vybírat nápadníky v zahraničí;
  • kombinujte obě možnosti mezi sebou.

  Také předem zvážit, kdo bude platit za služby - obě strany nebo pouze muži. Nejoblíbenějším způsobem práce agentur pro dnešní manželství je kombinace vyhledávání partnerů uvnitř i mimo stát, stejně jako platba pouze muži.

  Nuance práce

  Nejslibnější pro podnikání je příležitost představit ženy cizincům. To bude vyžadovat předběžnou práci:

  1. Uzavřete dohodu s manželskými agenturami v některých zemích (Evropa, Afrika, Amerika, Asie). V takovém případě budete s nimi spolupracovat a poskytnete základnu nevěsty a použijete připravený seznam ženích sami nebo naopak.
  2. Hledání vhodných a důvěryhodných zákazníků z jejich strany. K uzavření této spolupráce bude nutné najít nejméně 100 potenciálních nevěst.
  3. Připravte si kvalitní portfolio, abyste své žadatele předvedli z nejlepší strany. Současně bude nadbytečné sestavovat gramotné dotazníky, provádět psychologické testy a dělat krásné fotografie.

  Jak začít hledat lidi? Vytvořte webové stránky na internetu, umístěte reklamy do médií a informujte své přátele o nových příležitostech. Chcete-li přilákat více klientů, nabízíme další služby, například kurzy cizích jazyků, psychologické poradenství, školení v komunikačních pravidlech, školení o osobním růstu apod.

  Stáhněte si zdarma obchodní plán agentury pro svatby jako příklad.

  Registrační formulář

  Chcete-li otevřít manželskou agenturu, budete potřebovat:

  • žádost o založení firmy nebo IP;
  • kopie pasu podnikatele;
  • osvědčení vydané daňovou službou při registraci;
  • doklad o zaplacení licenčních poplatků;
  • zakládající doklady společnosti a jejich kopie;
  • pronájem prostor nebo potvrzení vlastnických práv;
  • závěr ze strany sanitární a epidemiologické stanice a požární inspekce o shodě kabinetu s normami.

  Chcete-li poskytovat manželské služby, potřebujete zvláštní povolení k provedení tohoto druhu práce. Při registraci PI postačí zvolit zjednodušený daňový systém, aby se určitý procentní podíl příjmů každý měsíc (6% z celkového obratu nebo 15% čistého zisku).

  Svou manželskou agenturu můžete vytvořit doma. Tím ušetříte spoustu počátečních výdajů, ale v takovém případě bude obtížné získat důvěru zákazníků a setkat se s nimi pouze v různých kavárnách. Chcete-li poskytnout soliditu a zvýšit pověst společnosti, je lepší mít malou kancelář.

  Zákazníci by měli být schopni sedět na lehátkách na šálek kávy a v uvolněném prostředí, aby zhodnotili profily potenciálních nápadníků nebo nevěst. Pro rozhovory s psychologem je žádoucí uspořádat samostatnou malou místnost.

  Každý zaměstnanec musí mít pracovní místo. Chcete-li to udělat, získejte stoly a židle, trávíte dobré osvětlení. V dnešní době je velmi důležité získat techniku ​​- počítač nebo notebook s připojením k internetu. Kopírovací a skenovací zařízení pomáhají snadno sbírat potřebnou dokumentaci.

  Věnujte zvláštní pozornost přítomnosti trezoru. V něm budete ukládat nejen peníze, ale i firemní dokumenty, stejně jako veškeré osobní záležitosti vašich zákazníků, takže jejich údaje zůstávají v každém případě důvěrné.

  Zaměstnanci

  Je velmi důležité, kdo bude pracovat s návštěvníky. Doporučuje se najmout alespoň jednoho psychologa, který provede testy a bude schopen posoudit kompatibilitu některých párů, konzultovat zajímavá témata a případně pomoci překonat stydlivost.

  K provedení účetní závěrky a předložení požadované dokumentace daňové službě může vlastník společnosti i najatý účetní. Chcete-li pracovat s internetem, vytvářet a propagovat webové stránky, organizovat videohovory potřebuje odborníka. Při poskytování dalších služeb byste také měli najmout zkušený personál pro každé pracovní místo.

  Výdaje

  Když otevřete svou agenturu od začátku, budete muset vytvořit kompetentní obchodní plán a vypočítat všechny odhadované náklady. Zde jsou průměrné ukazatele.

  Počáteční investice

  Jak otevřít manželskou agenturu od začátku

  Původní myšlenkou pro podnikání bude vytvoření datovací agentury. Tento podnik nepotřebuje velké investice a je k dispozici téměř všem. Vzhledem k tomu, že práce shovívavatele je již dlouho očekávaná, můžete s největší pravděpodobností počítat s dobrým příjmem. Jednoduše řečeno, podrobně popisujeme realizaci takového projektu a zvážíme jeho možné způsoby pokroku.

  Přehled podnikání a jeho možných formátů

  Obecně platí, že většina podnikatelů zabývajících se touto oblastí hovoří o pozoruhodných vyhlídkách na rozvoj tohoto povolání. Obvykle bude tato práce vyžadovat pouze základní znalosti o cizím jazyce a organizačních dovednostech. Chcete-li vstoupit do podnikání, musíte otevřít online portál a založit kontakty se zahraničními kolegy. Moderní technologické schopnosti samozřejmě umožňují tyto podmínky splnit s minimálními finančními ztrátami.

  Samozřejmě, abyste získali dobrou pověst a vytvořili si obraz solidní společnosti, je nejlepší, abyste získali kancelář. Ačkoli pro nováčky bude zcela vhodné a pracovat doma. Manželská agentura může zajistit takový formát. Samozřejmě díky rozšíření oblasti působnosti a pokrytí většího segmentu publika budete muset přemýšlet o pokoji, kde můžete přijímat klienty.

  Vezměte v úvahu, že úroveň hospodářské soutěže zde je poměrně vysoká, takže pro dosažení určitých výsledků budete muset ukázat kreativní a nestandardní přístup. Koneckonců, tato oblast zaměstnanosti je dnes jedním z nejvýnosnějších projektů s nízkou investicí kapitálu. Samozřejmě pečlivé zvážení kandidatury každého ze svých klientů vás určitě ušetří před podvody a pomůže posílit mezinárodní vztahy.

  Promluvme si o dalších možných formátech činnosti. Dnes budete moci poskytovat služby známým pouze na domácím trhu země, vstoupit na mezinárodní úrovni nebo kombinovat obě směry. Co se týče možností platby za službu, většina těchto společností nedávno dostává odškodnění pouze od mužů. Přestože můžete samozřejmě uvažovat o tom, že určitou částku uhradíte od všech účastníků.

  Samozřejmě, že nejslibnějším projektem bude poskytnutí detailních osobních údajů ženám s bydlištěm v Rusku, zahraničním agenturám. V takové situaci je vhodné sbírat platby od potenciálních nápadníků. K tomu musíte přistupovat k existující databázi největších západních společností pracujících stejným směrem. Navíc vytvoříte svou vlastní stránku s katalogem budoucích nevěst v anglickém jazyce nebo v několika společných jazycích západní Evropy a pomůže vám částečně získat data zajímající se o služby tohoto druhu mužů.

  Nuance a detaily práce

  Samozřejmě, aby bylo možné průběžně spolupracovat s firmami z jiných zemí, budete muset provést důkladnou práci sběrem ženských dotazníků. Nezapomeňte, že velká základna důvěryhodných a upřímných klientů se jistě stane nezbytnou podmínkou takové interakce. Abyste byli přesvědčeni o záměrech všech příchozích, měli byste osobně mluvit se žadateli a požádat je, aby vyplnili všechny oblasti dotazníku sami.

  Kromě toho nezapomeňte na dokumentární registraci problému - protože podvodníci často používají věrohodnost občanů. Povinným pravidlem vaší společnosti je poskytnout pas potvrzující totožnost návštěvníka. Bylo by také zbytečné připojit kopii tohoto dokumentu k osobnímu dotazníku.

  Sdružení manželských agentur, které existují v mnoha zemích, má obvykle určitý katalog nespolehlivých zákazníků. Pokuste se získat takové seznamy, abyste vyloučili možnost spolupráce s podvodníky. Dále monitorujte vývoj vztahů mezi lidmi, abyste včas dospěli k závěrům o jejich skutečných záměrech a varovali druhou stranu.

  Vždy se snažte přesně zaznamenávat provádění transakcí a plateb za služby na zvláštních formulářích a poskytněte klientovi druhou kopii. Současně zachovávejte důvěrnost a uchovávejte osobní údaje návštěvníků nepřístupných na jiných místech. Nezapomínejte, že můžete vždy rozšiřovat nabídku služeb a následně zvýšit svůj obrat tím, že například poskytnete konzultace o správné komunikaci prostřednictvím školení o osobním růstu nebo kurzů cizích jazyků.

  Realizace projektu

  Je třeba přemýšlet o nejmenších podrobnostech obecné strategie takové myšlenky, jak otevřít manželskou agenturu. Podnikatelský plán a jeho minus by měly být vymalovány nejpodrobněji, aby bylo možné vyhodnotit nadcházející práci a zvolit optimální způsob realizace plánu. Koneckonců kvalita práce v této fázi určí další možnosti růstu. Popište přesný pojem podnikání tím, že provedete srovnávací analýzu konkurentů a identifikujete stávající rizika. Dále zvažte organizační aspekty a shrňte podrobný výpočet nákladů na zahájení tohoto projektu. Samozřejmě, že takové akce budou nějakou dobu trvat, ale bez podrobného plánování případu je nepravděpodobné, že byste tento cíl dosáhli.

  Počáteční fáze

  Když jste se rozhodli s rozhodnutím dělat svou vlastní věc, musíte ji zaregistrovat. Optimálním tvarem bude objev IP. Zpravidla je vhodné zaměřit se na CSS, aby minimalizoval podávání zpráv a zaplatil pevnou částku daně (6% obratu nebo 15% zisku). Poté budete muset vytvořit zákaznickou základnu.

  Jedná se o nejtěžší postup, protože budete muset vytvořit dotazníkový průzkum, vytvořit a dokončit web a vytvořit spolupráci s ostatními účastníky na tomto trhu. Snad v této fázi budete potřebovat radu kompetentního a zkušeného právníka, který vám pomůže pochopit různé nuance těchto aktivit.

  Netřeba vyplnit stránku v síti, lidé potřebují. To znamená, že je nezbytné provádět marketingové aktivity, aby občané přitahovali zájem o takové služby. Obvykle reklama v sociálních sítích a na navštívených místech, stejně jako distribuce letáků na ulici a oznámení známých, vykazuje vynikající výsledek.

  Nyní odhadujeme přibližné náklady na výše uvedené akce. Okamžitá registrace společnosti bude stát tisíc rublů, nákup místa a vyplnění obsahu - z 50 000 rublů. Služby advokáta lze odhadnout na 5 000 a náklady na reklamu - na 14 000 rublů. Jak můžete vidět, minimální možný počet startů podnikání bude číslo 70 000 rublů. Přesto je však vhodné okamžitě přemýšlet o všech podrobnostech, ale zde budete potřebovat další investice.

  Vyhledávání v kanceláři

  Samozřejmě, že k řešení této záležitosti není nutné pronajmout samostatnou místnost. Začátečník v podnikání je schopen uspořádat setkání s klientem v kavárně nebo doma. Při plánování vstupu na mezinárodní úroveň je nicméně třeba najít místo. Koneckonců, vlastní většina lidí způsobuje důvěru v organizaci. To znamená, že můžete získat obraz vážné a vážné agentury, pouze pokud splníte tuto podmínku.

  Takže nejlepší možností je budova v centru města. Dokonalým řešením je pronájem malého pokoje s rozlohou 20 m² v jednom z obchodních center. Samozřejmě, interiér kanceláře by měl vypadat stylově a elegantně. Typicky může kosmetická oprava podobné budovy stát 100 000 rublů a její nájemné je asi 22 000 rublů.

  Vybavení a nábytek

  Řešení problému, jak vytvořit od nuly agenturu pro manželství, nezapomeňte zvážit nákup potřebného vybavení pro práci vaší společnosti. Za prvé zvážit vybavení pokoje. Vzhledem k tomu, že budete muset zjistit různé detaily o osobním životě klientů, snažte se zajistit, aby prostředí co nejvíce podporovalo důvěrný rozhovor. Optimální je koupit pohodlnou, ale kompaktní pohovku a pár křesel se stolem.

  Vnitřní část kanceláře by měla být vybavena pracovním stolem a židlemi pro každého zaměstnance, stejně jako skříně na papíry a několik mobilních skříní. Kromě toho byste měli nakupovat samostatné závěsy pro zaměstnance a hosty. Samozřejmě, že práce nebude možné bez nákupu vybavení: laptop nebo počítač, stejně jako kopírovací a skenovací zařízení. Zabezpečení ukládání dokumentace a hotovosti zajistí bezpečné. Obvykle získání tohoto seznamu bude stát zhruba 320 000 rublů.

  Zaměstnanci

  Chcete-li začít, musíte najít dva konzultanty. Upozorňujeme, že uchazeči o toto volné místo musí mít vyšší vzdělání, nejlépe filolog nebo psycholog. Koneckonců, budou muset korespondovat se zahraničními partnery a shromažďovat informace o zákaznících. Samozřejmě by měly být přítomny i takové kvality jako interpersonální dovednosti, kompetentní řeč a příjemný vzhled. Průměrná mzda za takovou práci činí 18 000 rublů.

  Kromě toho byste měli najít také fotografa, který vytvoří portfolio a návrh místa. Koneckonců, přitahování pozornosti zákazníků přichází pouze na úkor kvalitní práce a originálního designu. Free photo session - kompetentní marketingový kurz pro začínající agenturu. Zde můžete nastavit plat 20 000 rublů.

  Ekonomické výsledky

  Je na čase zhodnotit ziskovost tohoto nápadu. Organizace práce společnosti bude vyžadovat peníze za zaplacení seznamu, který se skládá z těchto pozic:

  • registrace - 1 000;
  • vývoj a obsah místa - 50 000;
  • právní služby - 5 000;
  • primární marketingové aktivity - 14 000;
  • oprava kanceláře - 100 000;
  • vybavení a nábytek - 320 000;
  • ostatní výdaje - 110 000.

  Chcete-li spustit plnohodnotný projekt, musíte se hromadit ve výši 600 000 rublů. Nyní se podíváme, jaký bude objem provozních nákladů. Obvykle se jejich seznam označí takto:

  • pronájem - 264 000;
  • platy - 672 000;
  • daně - 144 000;
  • režijní náklady, reklama - 120 000.

  Jak vidíte, každoroční údržba společnosti bude muset vynaložit 1,200,000 rublů. Budeme diskutovat, kolik to bude užitečné. Takže budete účtovat pevnou částku za přidání do databáze nebo s ní známou. Navíc většina agentur účtuje za další služby: korespondence, zasílání dalších fotografií, zajištění osobního setkání klientů. Někdy můžete pozvat další hráče na tomto trhu, aby si koupili shromážděná data. Jedním slovem bude roční obrat asi 2 100 000 r. Zisk 900 000 rublů umožní dosáhnout prahové soběstačnosti za osm měsíců.

  Souhlasíte, případ si zaslouží pozornost. Vzhledem k nízké investice na začátku, jak si vzpomenete na to, že si nekoupíte kancelář, můžete začít podnikat, má jen 70 000 rublů, ukazatele ziskovosti zde jsou celkem dobré. Nicméně, pouze ten nejvíce tvrdohlavý a účelný člověk může tento výsledek dosáhnout.

  Vaše manželství: Jak otevřít manželskou agenturu

  * * *Článek více než 8 let. Může obsahovat zastaralé údaje

  Automatické podnikání. Rychlý výpočet ziskovosti podniku v této oblasti

  Vypočítejte zisk, návratnost, ziskovost jakékoli činnosti za 10 sekund.

  Zadejte počáteční přílohy
  Příště

  Chcete-li spustit výpočet, zadejte startovací kapitál, klikněte na tlačítko níže a postupujte podle dalších pokynů.

  Čistý zisk (za měsíc):

  Chcete provést podrobný finanční výpočet pro podnikatelský plán? Použijte bezplatnou mobilní aplikaci "Business Calculations" pro Android v Google Play nebo si objednejte profesionální obchodní plán od našeho odborníka v oblasti plánování podnikání.

  Jak otevřít manželskou agenturu?

  Výběr životního partnera je důležitým krokem, který je třeba zodpovědně zodpovědět. Mnoho moderních žen a mužů hledá své štěstí na internetu na seznamovacích stránkách a sociálních sítích. Takový oblíbený způsob známosti by se mohl týkat podvodníků, takže byste měli být velmi opatrní, abyste se nedostali do svých chytře uspořádaných sítí.

  Zabezpečte sebe a najít opravdu vhodného žadatele o roli manžela nebo manželky, která splňuje všechny parametry a požadavky, můžete využít služby manželských agentur. Jedná se o tuto představu o příjmech, o kterém budeme hovořit v naší dnešní publikaci. Jak otevřít manželskou agenturu? Kolik to stojí a jaká je ziskovost tohoto druhu podnikání?

  Podnikatelský plán manželské agentury

  Než začnete provádět tuto vysoce výnosnou firmu s minimálními investicemi, musíte sestavit podrobný obchodní plán s výpočty. Co to je? Faktem je, že s pomocí obchodního plánu můžete nejen řídit krok za krokem při realizaci této myšlenky, ale je také vhodné rozdělit dostupné peníze. V důsledku toho bude návratnost projektu co nejdříve, což je důležité.

  Etapy obchodního plánu manželské agentury:

  1. Vyhodnocení ziskovosti podnikatelských nápadů. V počáteční fázi je třeba řádně analyzovat budoucí projekt, posoudit poptávku po službách, konkurovat ve zvolené oblasti činnosti a určit výši finančních investic;
  2. Obchodní registrace. V této fázi musíte shromáždit a vyplnit celý balík potřebných dokumentů pro otevření manželské agentury;
  3. Vyhledávání a pronájem prostor. Je nutné vyhodnotit všechny možnosti, jejich výhody a nevýhody a udělat správnou volbu;
  4. Získání potřebného vybavení pro produktivní práci;
  5. Hledání zaměstnanců a provádění pracovních smluv s nimi;
  6. Reklamní kampaň pro přilákání zákazníků;
  7. Výpočet zisku a doba návratnosti projektu.

  Nezanedbávejte tak důležitý bod jako vypracování podrobného obchodního plánu. Věřte mi, i zkušení podnikatelé začnou tuto myšlenku implementovat ihned po vypracování podrobného obchodního plánu.

  Schéma: statistika manželských agentur

  Jak otevřít manželskou agenturu od začátku?

  Začínající podnikatelé se vždy zajímají o to, v jaké oblasti je lepší otevřít podnik a kolik stojí. Proto nemůžeme takový důležitý bod ignorovat.

  Je poměrně obtížné určit přesnou částku potřebnou k otevření manželské agentury. Koneckonců, přímo závisí na nákladech na pronájem místa, nákup zařízení, placení zaměstnanců atd.

  Kde získat potřebnou částku?

  Hledání peněz pro realizaci vlastního projektu je poměrně obtížné, ale existuje několik možností, které jistě budete mít přístup.

  • Kredit. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak získat peníze, je zajistit půjčku u banky. Ale je to poměrně riskantní krok, takže než se rozhodnete, musíte pečlivě přemýšlet a vážit klady a zápory.
  • Vyhledejte investora. Jeden z nejúspěšnějších způsobů, jak získat potřebné množství peněz pro investování do podnikání. Ale tato možnost je obtížně realizovatelná, protože najít správnou osobu, která má zájem o vaši představu, není tak jednoduchá.

  Co potřebujete k otevření manželské agentury?

  • Obchodní registrace. Především je nutné stanovit hmotnou a právní formu činnosti. V tomto případě je vhodná a nejméně nákladná možnost registrace jako podnikatel;
  • Vytvořte spolupráci se zahraničními manželskými agenturami, které vám poskytnou základnu pro své klienty, potenciální návyky a nevěsty;
  • Vytvořte seznamka, kde budete inzerovat své služby, registrovat své zákazníky a najít vhodnou kombinaci pro ně;
  • Vytvořte databázi potenciálních nevěst a ženichů. Je nutné pečlivě navrhnout každý dotazník, napsat podrobné informace o kandidátovi a připojit jeho úspěšné fotografie.

  Prostory k pronájmu

  Je vhodné najít vyhledávací službu v centrální části města. Pokud majetek nemá vhodné prostory, měl by být pronajat. Samozřejmě, pronájem místa v centru není levná, ale věřte, že všechny náklady se spláce velmi rychle, pokud se kompetentně přiblížíte implementaci této myšlenky.

  Místnost musí být řádně opravena, nedoporučuji vám ušetřit, pokud budete sloužit elitním zákazníkům. Je velmi důležité, aby se návštěvníci cítili dobře. Proto by měl být interiér, nábytek, kancelářské vybavení, vše umístěno na jeho místě a harmonicky kombinováno.

  Chcete-li vytvořit pohodlné pracovní podmínky, musíte si zakoupit komfortní nábytek. Návštěvníkům je nejlépe nabídnout sedět na měkkých pohovkách a zaměstnanci vybavit své pracoviště se všemi, co potřebují. Technologie bude potřebovat moderní počítače, skener, kopírku, tiskárnu. Kromě toho kancelář potřebuje nainstalovat bezpečnostní schránku, kde budou uloženy důležité dokumenty. Také je nutné nainstalovat do počítače programy ochrany, aby měli k databázi přístup pouze zaměstnanci s osobními informacemi o klientech.

  Vyhledejte zaměstnance, aby pracovali v manželské agentuře

  U zaměstnaných je nutné uzavřít pracovní smlouvy, u nichž by měla být předepsána podmínka nezveřejnění osobních údajů o zákaznících.

  Vedle konzultantů k výběru nápadníků a nevěst, je třeba vzít i fotografa. Jeho úkolem je fotografovat potenciální kandidáty, aby měli příležitost požádat o dotazník portfolio s nejúspěšnějšími fotografiemi.

  Zisk z datování agentury

  • Registrační poplatek můžete zaúčtovat na seznamovací místo;
  • Přiřaďte určitou částku vašim službám. Některé agentury platit pouze od grooms, jiní, od všech potenciálních klientů;
  • Agentura manželství také získává peníze z prodeje databáze nevěsty nebo ženicha;
  • Další způsob, jak vydělat peníze, je organizovat osobní setkání mezi kandidáty, které se vám líbí;
  • Kromě toho se agentuře platí určitá částka za možnost korespondence, poskytování adres a dalších osobních údajů klienta, možnost prohlížení dalších fotografií atd.

  Jak přilákat zákazníky?

  Není možné přilákat lidi bez reklam. Zvažte proto tuto položku výdajů při sestavování podnikatelského plánu.

  Tipy pro otevření manželské agentury

  Podle statistik mnoho lidí nemůže najít lásku po mnoho let. Někteří z nich začnou hledat pár na seznamovacích stránkách nebo kontaktovat manželské agentury. V našich dnech jsou takové stránky velmi oblíbené, ale v nich jsou i velké nevýhody - podvody. Seznamka klubu je osvědčenou a bezpečnou možností. Kromě toho v takovém klubu najdete svou lásku nejen v Rusku, ale iv zahraničí. Pokud jste si jisti, že můžete pomoci lidem a propojit osamělé srdce - tato práce je pro vás. Jak otevřít manželskou agenturu od nuly v roce 2018? V tomto článku se pokusíme odpovědět na tuto otázku.

  Kde začít

  Před otevřením se musíte rozhodnout, která agentura bude. První a nejjednodušší volbou je domácí klub. Pracujete pouze s lidmi, kteří žijí v Rusku. Domníváme se, že takové podnikání není příliš výhodné. Druhá možnost je cizí. Zřizujete kontakty s cizí agenturou a posíláte jim profily pro nevěsty. Oni, podle pořadí, posílají dotazníky ženicha. Nejoblíbenější možností je smíšené. Můžete představit lidi jak v Rusku, tak v zahraničí.

  K otevření agentury budete potřebovat asi 4-5 měsíců. Dva měsíce budou vynaloženy na registraci podniku. Během této doby najdete vhodný pokoj, nákup vybavení, kosmetické opravy. Přibližně měsíc budete muset najít zaměstnance. Totéž je vytvoření webové stránky pro manželskou agenturu a pro aktivní reklamu.

  Vlastnosti podnikání

  Chcete-li otevřít datování klub a vydělat na to, musíte jednat krok za krokem:

  1. Rozhodněte se o podstatné formě činnosti. Registrace jako individuální podnikatel je účelná a méně nákladná.
  2. Pokud se rozhodnete otevřít smíšený pohled, budete muset vytvořit spojení se zahraničními manželskými agenturami.
  3. Třetím bodem při zahájení podnikání bude vytvoření webu. Na tomto místě zaregistrujete zákazníky, hledáte je správný pár a inzerujete služby.
  4. Čtvrtým bodem je vytvoření databáze potenciálních nápadníků a nevěst. K tomu je třeba napsat dotazník, napsat podrobné informace, připojit údaje o pasu a fotky.

  Základní náklady

  Před otevřením manželské agentury musíte jasně pochopit, kolik peněz to bude trvat. Za tímto účelem budeme podrobněji zvážit, co je třeba udělat pro zahájení podnikání.

  Výběr místnosti

  Agentura svateb je nejlepší otevřít v centru města. Samozřejmě, pronájem prostor bude vyšší než v okolí. Ale měli byste si pamatovat, že budete pracovat s elitními klienty. Neměli by být nepříjemní, aby se k tobě dostali. Začátek prostor v rozmezí 40-50 metrů čtverečních. metrů budete dost, bude se skládat z recepce, studovny pro klienty, místnost pro zaměstnance a toaletu. K pronájmu dáte 20 000 rublů. V budoucnu můžete rozšířit podnikání a otevřít pokoj psychologa, fotografické studio, právní poradenství a kurzy pro budoucí nevěsty a ženicha.

  Oprava je lepší provádět ve světlých barvách. Jasné stěny mohou způsobit pocit úzkosti. Nevkládejte interiér. Můžete umístit pár fotografií šťastných a milujících párů se svatební fotkou.

  Vyhledávání zaměstnanců

  V první fázi nenacházejte řadu zaměstnanců. Chcete-li otevřít podnik, budete potřebovat: manažera (plat - 25 000 rublů za měsíc); Tajemník (plat - 18 000 měsíčně); čistič (10 000 za měsíc). Funkci účetního a manažera můžete vykonávat od samého počátku. Také si povšimněte, že pro vytvoření stránky programátor bude muset zaplatit z 50 000 rublů. Harmonogram práce může být od 10:00 do 18:00, den volna - neděle a pondělí. S osobami, které jste najali, byste měli podepsat dohodu o nezveřejňování údajů o zákaznících.