Obchod bez příloh nebo od nuly: 100 nejlepších nápadů

V souvislosti s finanční krizí, kdy počet pracovních míst klesá, ale spotřebitelské a služby zůstávají v poptávce, myšlenka na zahájení vlastního podnikání bez velkých investic nebo dokonce podnikání od začátku zaujímá mysl obyčejných občanů.

Touha hledat příležitosti pro další příjmy je důležitým důvodem pro nalezení aktivit bez kapitálových investic. Přínos takového podnikání lze považovat za minimální počet rizik a pokud se osoba domnívá, že je v určité oblasti silná, bude to sloužit jako dodatečná záruka úspěchu nového podniku.

Podnikání z celé nuly - je to tak?

Ne, tato činnost se nestane. V každém případě budete muset investovat:

 1. Vzdělávání.
 2. Pokud není vzdělání - čas.
 3. A v každém případě - velké nadšení.

Existuje názor, že všechny navrhované nápady pro začátečníky nejsou obchodní, nýbrž řemeslné. Neexistují však žádné další možnosti při nulovém startu. Nemáte-li žádné finanční prostředky na zaměstnance, musíte být samostatně výdělečně činný. A pouze díky růstu podnikání, vlastním dovednostem, dovednostem a příjmům bude možné delegovat některé funkce na někoho jiného. Navíc velmi často "dospělí" podnikatelé malé sféry jsou nuceni vytvářet léta přiměřenou náhradu za sebe. To je specifičnost malých podniků. Malé podnikání je způsob života. Sen, že za pár let se ozubená kola budou otáčet bez vaší účasti - alespoň naivní.

V tomto materiálu jsou shromažďovány osvědčené nápady, ve kterých můžete stále najít své místo. Přemýšlejte o tom, jaká je vaše chuť mezi masami stejného a dopředu. Každá z těchto myšlenek dokonale zapadá do požadavků "nízkého startu".

Typy podnikání, které můžete začít bez velkých investic

Uvedeme alespoň 100 nápadů, které nám umožní organizovat malý podnik bez zbytečných investic. Neexistuje jasné rozdělení na jednotlivé skupiny, ale pro lepší pochopení oblasti, ve které se můžeme pohybovat, přijmeme podmíněnou klasifikaci podle typů:

 1. Služby. Tato odrůda zahrnuje poskytování pomoci a služeb v jakékoli oblasti a může být spojena se základním vzděláním, které má člověk nebo je v zcela odlišné sféře;
 2. Práce na internetu. Síťové podniky se velmi rychle rozvíjejí a jsou rozšířené kvůli neustálému rozvoji technologií a pronikání síťových služeb do všech sfér lidské činnosti;
 3. Výroba zboží. Tato skupina zahrnuje samoobslužné možnosti podnikání s přitažlivostí počátečního kapitálu, který bude zapotřebí k nákupu potřebného vybavení a nástroje pro výrobu vybraného zboží;
 4. Ručně vyrobené. Další oblast, která se stává stále oblíbenějším, jelikož zboží vyráběné ručně je v neustálé poptávce široké škály spotřebitelů;
 5. Autoservis. Průmysl, který rovněž neztrácí svou poptávku, protože počet osobní silniční dopravy roste každým rokem a vyžaduje pravidelnou údržbu automobilů;
 6. Obchod. Rozmanitost, která neztratí svou relevanci, protože pokud budou ve společnosti existovat komoditní a peněžní vztahy, dojde k obchodu. Jediným rysem tohoto druhu činnosti je neschopnost bez počátečního kapitálu;
 7. Hra na burze. V síti se nabízí velké množství výměnných míst, které se účastní tvorby peněz na rozdíl v kurzech akcií, komodit nebo měn. Úspěšné vedení takového podnikání vyžaduje nejen povrchní pochopení procesu, ale hlubší znalost ekonomiky, která se stane skutečným obchodníkem. Nejčastěji jsou tyto druhy obchodů nabízeny uživatelům s minimálním počátečním kapitálem, který se snaží přilákat potenciální hráče.

Služby

 1. Doučování nebo placené konzultace. Požadavek: dostupnost vzdělání a příslušné literatury, nákup, který bude potřebovat asi 10 tisíc rublů.
 2. Kosmetický salon pro zvířata. Mnoho lidí je ochotno zaplatit spoustu peněz za vzhled svých psů nebo koček. Přílohy zakoupí stříhací stroj, jehož cena začíná od jednoho a půl tisíce rublů.
 3. Opravy počítačů. Pro rozvoj podnikání vyžaduje znalost PC a sadu šroubováků.
 4. Fotografické služby. Každá svatba nebo oslava vyžaduje přítomnost fotografa. Nákup drahého zařízení (cena od 35 000) a dostupnost barevné fototiskárny (cena od 2500) to umožní. Znalost "Photoshopu" je vítána;
 5. Pěší chůze. Další věc, která nevyžaduje žádnou investici, jsou služby pro chůzi domácích mazlíčků, jmenovitě psů. Ne každý člověk, který má zvíře, má dostatek volného času na plnou procházku.
 6. Služba "manžela za hodinu". Díky velkému zaměstnávání mnoha mužů v práci nemají dostatek času na to, aby si dělali domácí úkoly. S dostatečnými dovednostmi v elektrickém, tesařské, truhlářské, mohou být nabízeny na základě takových případech v domácnosti, které budou potěšeni u dveří opraveného nebo opraveného klempířské;
 7. Opravy domácích spotřebičů. Chcete-li uspořádat takový případ, potřebujete znalost základů elektrotechniky a strojírenství, stejně jako schopnost číst schematické diagramy;
 8. Soukromá sauna. Tato možnost je vhodná pro ty, kteří žijí v soukromém sektoru. Zůstává jen vybavit si vlastní lázně a zajistit, aby byl vhodný pro návštěvníky. Dále zůstává pouze rozvíjet koncepci reklamy;
 9. Masáž. Bývalí absolventi lékařských univerzit mohou být doporučeni, aby se zapojili do tohoto typu služeb, jako je masáž. Náklady na kurzy se pohybují od 8 do 9 tisíc rublů a jejich doba trvání bude 2-3 měsíce;
 10. Čištění koberců doma. Pro realizaci je nutné získat kvalitní prací vysavač (15000 rublů) a parník (od 5000 rublů).

Automobilové podnikatelské nápady

Mezi nejlepší nápady v automobilovém průmyslu patří následující položky:

 1. Montáž. Můžete otevřít svůj vlastní bod montáží. Minimální požadavky - přítomnost vlastní garáže, sada nástrojů (cena 30 tisíc rublů).
 2. Mytí aut. Další věc, kterou lze také uspořádat v garáži. V počáteční fázi budete potřebovat mini-mytí a v budoucnu, když se rozšiřujete, můžete přemýšlet o nákupu profesionálnějšího vybavení pro mytí auta. Náklady na prodej činí 15 000.
 3. Malířské a narovnávací služby. Nehoda není neobvyklá a ve většině případů je nutné provést s vozem vhodné kosmetické činnosti včetně zpracování místa nárazu a malby. Náklady na barvu od 400 rublů na litr, brusky od 1500 rublů.
 4. Ladění. Mnoho lidí, kteří chtějí, aby své auto neobvyklé, ale ne všichni mají tuto schopnost. Za přítomnosti těch, kteří jsou schopni opravit auto, můžete otevřít vlastní tuningové studio.
 5. Šití obalů. Služba, která nevyžaduje významné investice, ale může přinést dobrý zisk. K organizaci tohoto druhu činnosti budete potřebovat šicí stroj (cena od 8000) a určitý materiál (od 450 rublů na metr).
 6. Obnova pneumatik. Další koule, která se může také stát populární, je obnovení běhounu pneumatiky a odstranění drsnosti. Chcete-li začít, bude trvat asi 10-15 tisíc na nákup zařízení.
 7. Pronájem garáže nebo auto k pronájmu.
 8. Taxi. S vlastním automobilem můžete provádět soukromou dopravu, stačí se zaregistrovat do aplikace Uber a začít vydělávat.
 9. Demontáž náhradních dílů. Ne každý motorista si může koupit nový náhradní díl. Právě na tom je postavena koncepce této myšlenky. Nákup zlomených nebo starých strojů pro jejich následnou demontáž může v budoucnu přinést dobrý zisk.
 10. Autoservis. Tato myšlenka předpokládá poskytování tradičních oprav. V závislosti na vlastní kvalifikaci můžete organizovat složitější typy oprav.

Zisk na internetu

 1. Psaní textů. Copywriting nebo přepis může být vynikajícím zdrojem dodatečných příjmů. Tato firma nevyžaduje investice, vyžaduje se pouze přístup na internet a počítač.
 2. Vytváření vlastních stránek. K organizaci těchto aktivit je zapotřebí znalosti v oblasti programování a budování stránek.
 3. Psací software pro počítače nebo telefony. Další verze, která je spojena s psaním počítačových programů nebo softwaru pro telefon. Bude to trvat nejméně rok.
 4. Prodej věcí na Avito. V tomto případě se budete muset zaregistrovat na webu. Můžete začít s prodejem vlastních věcí, v budoucnu s dostupností kapitálu, můžete koupit věci a prodat je trochu dražší.
 5. Aktivní propagační systém. Tato možnost znamená výnosy z kliknutí, ale okamžitě by se mělo říci, že tento druh činnosti nepřináší hmatatelný příjem.
 6. Propagace služeb přes internet. Prostřednictvím globální sítě můžete úspěšně prodávat nejen vaše texty, ale také grafické práce, překlady, designové projekty.
 7. Infobusiness. Druh nápadu, který spočívá v prodeji informací prostřednictvím internetu. Informace jsou stránky, audio-video nahrávky, e-knihy, software.
 8. Na volné noze. Vzdálená práce je další oblíbená forma získávání na internetu. V takovém případě můžete zajistit telefonní operátor, manažera prodeje a dokonce i účetního.
 9. Průběh ankety. V síti je velký počet služeb, které nabízejí malou odměnu za provádění hlasování v síti.
 10. Zisk na fórech. Mnoho fór získává lidi, kteří vedou určitou větev a podporují "živost" zdroje. Pro tyto služby mají nárok na odměny.

Pro ženy

 1. Organizace svátků. Jedna z odrůd vlastního podnikání, která se může stát dobrým zdrojem příjmu. Nejdůležitější je správně a správně mluvit a psát dobré skripty;
 2. Hlídání dětí. Obvykle podnikatelský nápad žen, který nevyžaduje investice. Hlavním požadavkem je schopnost léčit děti;
 3. Služby v oblasti krásy. Tato oblast zahrnuje manikúru, pedikúru, make-up nebo kadeřnictví. Ve formě počáteční investice můžete určit nákup potřebného inventáře, jehož náklady budou činit až 15 tisíc rublů;
 4. Soukromá mateřská škola. Další služba, která koreluje s prací chůvy. Chcete-li otevřít vlastní školku, budete potřebovat apartmán;
 5. Sklizeň okurky a džemů na prodej. Vaření je výsadou ženy, takže sklizeň zeleniny a bobulí na zimu může být skvělou volbou pro získání dodatečných příjmů. Cena plechovek je v rozmezí 15 až 20 rublů za plechovku, víko stojí 1 rubl;
 6. Služby v oblasti údržby dokumentace. Ženy jsou úzkostlivější a pozornější než muži. Proto se dokumentační služby pro společnost mohou stát způsobem, jak generovat další příjmy;
 7. Šití oděvů. Pokud máte schopnosti šití a vhodného vybavení, můžete uspořádat vlastní malý ateliér. Současně nemusíte nakupovat tkaniny, protože můžete šit z materiálu zákazníka;
 8. Šití ložního prádla a záclon. Další možností, která je spojena se šitím, je pouze v tomto případě, že budete muset investovat, abyste koupili materiál (od 500 rublů na metr);
 9. Vedení mistrovských tříd. Schopnost dělat něco s vlastními rukama se může stát zdrojem příjmů nejen z prodeje zboží, ale také z prodeje vlastních dovedností vyučováním ostatních;
 10. Síťový marketing. Taková oblast činnosti zahrnuje účast na přidruženém programu jednoho z výrobců organizujících distribuci prostřednictvím síťových marketingových služeb. Nejčastěji se jedná o výrobce kosmetiky. Bude to pro ženy snadnější prodávat kosmetiku než pro muže.

Prohlížení videa

Materiál od společnosti To Biz se zabývá nejnovějšími myšlenkami roku 2017 a autoři tvrdí, že tyto myšlenky jsou opravdu slibné, pracují, ale ještě se nestaly příliš konkurenceschopnými.

Výroba

Výrobní sféra obsahuje velké množství různých myšlenek, ale stojí za to být připraveno, aby bylo zapotřebí určité množství základního kapitálu.

 1. Obnova nábytku. Počáteční investice budou spočívat pouze v nákupu nástroje (1500 rublů) a materiálu, například laku a prvního nátěru (ze 120 rublů kg).
 2. Soustružnické práce. Někdy mohou farmy potřebovat kovové součásti pro určité velikosti, které nemohou být zakoupeny v obchodě. V tomto případě bude výstupem jejich výroba na požádání. Přítomnost soustruhu a schopnost pracovat na něm může být výchozím bodem této práce.
 3. Výroba proutěného nábytku. V tomto případě budete potřebovat schopnost tkát z vinné révy. Tento nábytek je ve vysoké poptávce, což vám umožní rychle získat investice.
 4. Výroba barevných štěrků. V tomto případě stačí koupit jednoduchý drcený kámen (od 800 rublů tunu) a barvu (od 300 rublů). Sutra je dále jednoduše překreslena a zabalena do pytlů (cena pytle 4,5 rublů za kus).
 5. Výroba kombinézy. Investice se uskutečňují při nákupu šicího vybavení (od 12 tisíc rublů), speciálních tkanin (od 300 metrů rulů) a dalšího příslušenství (šavrony stojí od 5 rublů za kus).
 6. Výroba dřevěných hraček. Poptávka po tomto produktu je diktována jeho šetrností k životnímu prostředí. Za prvé, budete muset zakoupit software, materiál a příslušný nástroj.
 7. Poskytování kovářských služeb. Kované předměty jsou vždy v ceně, zejména ty, kteří žijí ve svém vlastním domě. Investice budou spočívat v nákupu kovadliny (ze 40 tisíc rublů) a kovového šrotu pro přetavování. Horn může být vyroben samostatně.
 8. Řezání skla. Často existuje potřeba řezání skla podle jednotlivých rozměrů. V takovém případě je třeba otevřít podnik, potřebujete pokoj, skleněnou řezačku a "rovné" ruce.
 9. Výroba vyřezávaných předmětů. Řezání dřeva přitahuje pozornost a je v zájmu potenciálních kupujících těchto výrobků. K realizaci této myšlenky je zapotřebí pouze dostupnost dovedností a malé množství materiálu.
 10. Výroba kožených bot. Valenki - nejlepší boty pro drsnou zimu. Chcete-li otevřít svou vlastní výrobu, potřebujete znalost technologie plstění a dostupnost materiálu.

Kreativní nápady

Některé obchodní myšlenky mohou být zpočátku zaměřeny na dosažení výsledku, protože se vyznačují tvořivostí a neobvyklostí.

 1. Výroba koláčů. Nemáme na mysli jednoduše pečení jednoduchých cukrářských výrobků, ale dorty na individuální objednávku pro konkrétní případ. Pro otevření výroby vyžaduje dovednost a nákup složek (náklady na dort začíná na 350 rublů).
 2. Cvičení fotografování a natáčení videa z ptačí perspektivy. Taková služba není široce využívaná, ačkoli druhy, které jsou získány z drones jsou zachyceny svou krásou. Za prvé, budete muset koupit skutečné quadrocopter a videokameru (na čínském obchodování podlaží cena začíná od 15 tisíc rublů), a také se naučit, jak to spravovat.
 3. Kosení trávníku. Musíme okamžitě říci, že tato práce má sezónní charakter. Jako start-up investice byste si měli koupit kosačku na trávu nebo motorku (od 6000 rublů).
 4. Hotel pro zvířata. V případě odjezdu před každým majitelem psa nebo kočky vzniká otázka jejich umístění. V takových případech je užitečný speciální hotel. Na pronájem budov a nákupních buněk a "zvířecího doprovodu" bude zapotřebí startovací kapitál.
 5. Chov raků. Varené langusty jsou nejlepší svačinkem pro pivo. Stačí je vařit živý, což je nemožné při nákupu rakoviny v obchodě, kde se prodává zmrazené. Chov raků bude vyžadovat investice do nákupu žen (cena od 8 rublů za kus) a pronájem příslušného bazénu.
 6. Organizace společných her. Existuje mnoho společných her, například mafie, které mají velké množství fanoušků. Na tom můžete uspořádat malý podnik, který bude organizovat a provádět podobné hry.
 7. Šití oblečení pro domácí zvířata. Další neobvyklý nápad, který může najít jeho realizaci v moderní realitě. Za prvé budete potřebovat dostupnost šicích zařízení a schopnost šití.
 8. Organizace party v autobusu. Vytvořte malý autobus z pravidelného autobusu - je to velmi zajímavé a neobvyklé. Současně budou náklady na pronájem vozidla (od 1000 rublů za noc) a nákup příslušných potřeb.
 9. Ekologická zahrada na parapetu. Mnoho lidí monitoruje kvalitu výrobků a upřednostňuje organické a čisté zboží. Můžete začít s rostoucí cibulí, petrželkou nebo koprem na vlastním okenním parapetu s následným prodejem. Investice budou spočívat pouze v nákupu osiva (z 50 rublů sáčku semen).
 10. Razítko pamětní a upomínkové mince. Pro provádění různých akcí a soutěží je zapotřebí, aby mince nebo medaile se staly variantou daru. Náklady na stroj pro výrobu těchto výrobků je od 7 tisíc rublů, a se správnou reklamou od zákazníků nebude uvolnění.

Domácí podnikání

Sedět doma také najít způsoby, jak vydělat peníze. Většina domácích nápadů je spojena s ručně vyráběným průmyslem.

 1. Fusing. Různé techniky pro výrobu suvenýrů ze skla. Technika připomíná vitráže. Chcete-li vytvořit produkty v technice fusing, budete potřebovat dovednosti a touhu učit se.
 2. Jedlý suvenýr. Můžete si vyrobit sladké suvenýry, které mohou být darem pro nezapomenutelný den nebo narozeniny. K výrobě budete potřebovat nákup forem a zásoby čokolády (1500 rublů na kilogram).
 3. Ruční mýdlo. V tomto případě nepotřebujete zvláštní dovednosti a sada na výrobu domácího mýdla se prodává v běžných obchodních hračkách (ze 150 rublů).
 4. Svíčky. Kromě mýdla doma můžete vyrábět svíčky. Pro tyto účely, vhodné pro obyčejné penny svíčky, které stačí tát.
 5. Měkké panenky. Jedná se o výrobu panenky-tildes, které získaly v poslední době popularitu. Investice budou zahrnovat nákup sinteponu na balení (100 rublů na metr) a každý majitel odřízne úseky tkanin v domácích koši.
 6. Chov domácích zvířat. Páni, kteří chovají zvířata a jsou jim schopni pečovat, mohou chovným kočkám nebo psům přinést zdroj příjmu (náklady na krmivo pro jedno zvíře budou od 2500 za měsíc).
 7. Květinové květiny. Pokud jde o chov, zvířata mohou být nahrazena květinami v květináčích. Počáteční investicí bude nákup malých květin (150 rublů za kus), které budou muset v budoucnu růst do dospělých kopií vhodných k prodeji.
 8. Digitalizace videa. Mají starý videorekordér doma, počítač se sadou speciálních programů a video dovedností, můžete digitalizovat záznamy z videokazet, které jsou jistě v mnoha domácnostech. Pro možnost zachování nezapomenutelného natáčení budou lidé připraveni platit peníze.
 9. Masky pro spaní. Další odvětví domácího obchodu, jehož výsledky jsou populární, ale samotný nápad nebyl příliš rozšířen. Investice jsou minimální a spadají do nákupu textilií.
 10. Grumming. Péče o domácí mazlíčky se může stát výnosným podnikem, který nevyžaduje žádné náklady, protože každé plemeno psa nebo kočky vyžaduje dodržování exteriéru, ale nikoli všichni pronajímatelé dokážou sami.

Nápady pro rok 2017

Každý rok se objevují nové typy obchodů, jejichž cílem je přinést malý, ale příjemný a schopný uspokojit potřeby společnosti.

Chov kalifornských červů. Takové podnikání, které nevyžaduje značné výdaje (cena jedné rodiny za rozvod bude 2500 rublů), vám umožní získat dvojí zisk - na prodej červů a pozemků.

 • Outsourcing. Outsourcingové služby se každým rokem stále více a více poptávají, protože firmy, zejména malé, raději ušetří počet zaměstnanců a přitahují odborníky zvenčí, aby vykonávali určité činnosti.
 • Keramická květinářství. Nový druh ručně vyrobeného umění, který spočívá v vytváření jedinečných a krásných kytic z hlíny a slídy. To se můžete dozvědět pomocí hlavních tříd, které jsou umístěny na webu.
 • Vločkování. Navíjení je jedinečná technika pro vytvoření sametového povrchu. Současně tato technologie může příjemně dotek připomínat vzhled nějakého objektu, od krytu po telefon a končící podlahou.
 • Vytvořte foton. Podstatou této myšlenky je uspořádání tematického fotozóna s příslušným doprovodem pro fotografickou schůzku nebo individuální fotografování lidí.
 • Halochamber. Nedávno se ekologická situace zhoršuje a objevuje se velké množství lidí s plicními nemocemi. Halo komora, kde osoba dýchá terapeutické soli, je metoda prevence respiračních onemocnění. Cena soli bude od 1000 rublů za tunu.
 • Prodej dárkových karet. Pro organizaci aktivit bude nutné uzavřít dohodu s velkými obchodními sítěmi a začít vyrábět plastové dárkové certifikáty pod svou značkou.
 • Pátrání po městě. Různé masové hry, které se za poslední rok staly velmi populárními. Pro organizaci tohoto by měla být kreativní a počáteční kapitál pro pronájem místnosti (od 1500 rublů za noc) a nákup doprovod (od 5000 rublů).
 • Účast v partnerských programech. Nejvýhodnější z hlediska zpeněžení je účast na partnerství YouTube, která vám umožňuje vydělávat peníze umístěním reklam.
 • Prodej domén. Podnik, který může přinést miliony. Spodní řádek si rezervuje název domény, který je podobný nebo podobný psaní s populárními názvy zdrojů. Chyba uživatele při zadávání bude mít za následek zásah na webu, což je přínosem pro potenciálního inzerenta.
 • Nápady v krizi

  V důsledku krize byste měli vybírat nápady pro podnikání v oblastech, které zůstávají v poptávce i s nedostatkem potenciálních zákazníků.

  Pronájem banketové haly. Dokonce i když je všechno špatné, lidé nepřestávají slavit výročí a oslavovat svatby, což vyžaduje přítomnost malé banketní haly. Pronajmeme si pokoj a pořádáte slavnosti až o víkendech získáte peníze.

 • Neil bar. Otevřete si svůj vlastní kosmetický salon je drahý a umístěte malý bod, kde každá žena může velmi snadno dostat služby manikérky. Umístění takového stojanu do obchodního centra zvýší obrat zákazníků.
 • Mobilní hot dogy. Tam je člověk nikdy nezastaví a vytvoření mobilního jídelního bodu, jehož specializací bude výroba hot dogů, může přinést dobré zisky.
 • Péče o starší lidi. Ne každý má příležitost starat se o starší rodiče nebo příbuzné, a dát je do sociálního přístřeší bude také zločin. V takovém případě může být poskytnutí pomoci v takové situaci zdrojem podnikání.
 • Udržujte svůj vlastní blog. Podnikatelský nápad, který nevyžaduje žádné náklady. Chcete-li jej implementovat, musíte vytvořit kanál na YouTube a mít znalosti v určité oblasti, které budete muset sdílet s odběrateli.
 • Výroba klíče. Jednoduché podnikání, které se stane zdrojem cesty malého, ale stabilního příjmu. Investice budou přibližně 5-10 tisíc rublů.
 • Opravy obuvi. Nejčastěji se opravy obuvi spojují s výrobou klíčů, což zvyšuje ziskovost podniku.
 • Úklidové služby. Čistič je potřeba všude. Mnozí bohatí lidé pronajmou soukromí čističe, aby se vyhnuli placení za služby agentury.
 • Oprava mobilních telefonů. Teď i děti mají mobilní telefony, které se pravidelně rozpadají. Chcete-li otevřít bod, musíte si pronajmout malý pokoj, koupit sadu nástrojů a mít znalosti v oblasti elektroniky.
 • Doručení domácích večeří. Myšlenka poskytnout každému, kdo chce jíst lahodnou, uspokojivou, ale nenákladnou, může s dobrou realizací přinést dobrý příjem.
 • Myšlenky na podnikání v Moskvě

  Těžko překvapit metropolitní veřejnost a trh je tak otrávený, že jsou potřebné nějaké myšlenky, které ještě nejsou příliš rozvinuté nebo mají konkurenční výhody.

  1. Servis dopravní zácpy. Mnoho kilometrů dopravních zácp, ve kterých lidé stojí hodiny, se mohou stát zdrojem příjmů. Pro realizaci této myšlenky bude vyžadovat koloběžku (z 12 000 rublů) s lednicí pro malé automobily (1500 rublů). Lidem, kteří jsou v dopravní zácpě, lze nabídnout občerstvení, rychlé občerstvení a občerstvení.
  2. Kurýrní služba. Obyvatelé kapitálu jsou líní a neradi jdou nezávisle na parcelách nebo nakupování, a očekávají, že vše, co si objednali, bude přineseno, takže kurýrní služby jsou velmi žádané v hlavním městě.
  3. Vending masáž. Prodejní automat pro umístění káv a sladkostí nepřekvapí někoho. A umístění masážního křesla (cena 35 tisíc rublů) v nákupním centru, kde si každý může užít relaxační procedury, se může stát zdrojem příjmu.
  4. Chov akvarijních ryb a krevet. Aquaristika vstoupila do světa velkých kanceláří, kde se stala normou přítomnost exotického akvária. Můžete začít chovat ryby nebo krevety a hledat způsoby, jak je realizovat.
  5. Expresní termíny. Život v metropoli nepředpokládá dostupnost času pro úplné datum a budování dlouhých vztahů. Podstata metody spočívá v pronájmu malého pokoje, kde budou uspořádány expresní návštěvy pro 10 párů. Během večera budou lidé mít příležitost komunikovat a poznat se blíž.
  6. Reklama na opěrkách hlavy. Přítomnost velkého počtu dopravních cest a malých dopravců umožní získání reklamních jízdenek na opěrkách hlavy. Za prvé, budete muset vyhledat inzerenty, uzavřít smlouvu s dopravcem a tištěnými reklamními materiály.
  7. Sušičky na zemi nebo samoobslužné prádelny. Taková služba bude populární v oblastech, kde je mnoho ubytoven, malých vesnic nebo jen ve spánku. Za prvé, můžete si koupit pouze jedno auto (z 12 tisíc rublů) a zaplatit za pronájem pokoje.
  8. Čerstvě vymačkané šťávy. Na vlně nadšení pro zdravou výživu může být prodej čerstvě vymačkaných šťáv zdrojem stabilního příjmu. Jediná věc, která by zlepšila ziskovost, je nejlépe otevřít několik bodů najednou. Náklady na box pomeranče začíná od 300 rublů, a odšťavňovač bude stát 6-8 tisíc.
  9. Coworking. Myšlenka shromažďovat lidi z různých profesí na jednom místě za účelem uspořádání obecného brainstormingu je zcela nová. V hlavním městě jsou jen tři centra spolupráce. K organizaci aktivit bude nutné pronajmout pokoj a jeho vybavení pro potřeby lidí, kteří se shromažďují.
  10. Automatické čištění bot (cena od 15 tisíc). Další typ podnikání, který se může stát zdrojem stabilních příjmů. Ne každý člověk vyčistí boty ráno před odjezdem, ale na cestě k práci stráví několik minut, aby boty nebo boty leskly čisté a lakované.

  Několik příkladů investic a podmínek návratnosti podnikání

  Hlavní věc, která se bude týkat každého, kdo se rozhodne otevřít vlastní podnik, je částka investice a doba návratnosti projektu.

  Business bez příloh - jak otevřít od začátku. Nápady a povolení pro vlastní malé firmy bez investic s penězi

  Není možné se stát velkým podnikatelem bez základního kapitálu. Proces rozvoje podniku bude trvat dlouho, stejně jako propagace produktu. Po přečtení níže uvedených informací se dozvíte, jak začít podnikat bez peněz, správně posuzovat vlastní zdroje a stav domácího trhu.

  Obchodní myšlenky bez příloh

  Pracovní koncept je jádrem každého zisku. Existují obchodní myšlenky bez investic a jejich tvůrci přinášejí až 500 tisíc rublů měsíčně. Příjmy z nich se po celá desetiletí nezměnily. Podnikání bez počátečního kapitálu je organizováno, když existují investoři nebo práce související s duševní / fyzickou prací. Může se jednat o rostoucí rostliny, šití šatů, opravy smartphonů, návrhy právních dokumentů. Nápady pro podnikání od základů jsou mnohonásobné a závisí na oboru.

  Podnikání na internetu bez příloh

  Web neustále vytváří a zavírá webové zdroje. Některé z nich mohou být nazývány úspěšnými, zatímco jiné online začínající podniky rychle zmizely. Obchodování na internetu bez investic lze provádět několika směry:

  • Za prvé, můžete nabídnout své služby projektantovi, programátorovi, účetnímu na kusovém základě - interakce s klientem se provádí na dálku.
  • Za druhé, můžete otevřít svůj vlastní zdroj a zapojit se do jeho zpeněžení prostřednictvím inzerce nebo účasti v partnerských programech.

  Zahájení podnikání od začátku bez zahájení kapitálu na internetu je snadnější než v jiných oblastech činnosti. Pokud nemáte jasný plán pro rozvoj podnikání, můžete se připojit ke každé síťové společnosti otevřením svého vlastního internetového obchodu. Máte-li nějakou představu, pak není k její realizaci žádné investice, pak můžete organizovat sběr finančních prostředků v sociálních sítích a specializovaných zdrojích, představující koncept budoucích produktů.

  Podnikání v obci bez příloh

  Výnosy ve venkovských podnicích jsou tvořeny kvůli velkoobchodní nabídce produktů do okolních měst. Pokud obchodujete s ovocem nebo zeleninou, můžete vybírat malé množství kapitálu. V obci je možné vytvořit podnik bez investic: můžete začít rybou organizováním malého rybníka na místě. V tomto oboru můžete prodávat produkty jak v maloobchodě na místním trhu, tak ve velkém.

  Příkladem dobrého venkovského podnikání je prodej domácích produktů: zakysaná smetana, kefír, mléko, čerstvé maso zvířat a ptáci jsou poptávka i mezi vesničany. Na velkých pozemcích si zemědělci otevřou vlastní malé pekárny a dodávají zboží městům. Pěstování hub v skleníku vám poskytne výdělky po celý rok.

  Malé podniky bez investic

  Nejjednodušší je uspořádat vaši firmu v osobním prostoru, tj. doma. Nejlepší pro tuto kategorii podnikání bez investice je vhodné doučování a čištění. Můžete se zabývat studenty a studenty doma iv domě klienta. Opravářská dílna je vynikající malý podnik bez příloh. Chcete-li najít zákazníky, můžete vložit reklamy kolem oblasti.

  Snadné podnikání bez příloh

  Předpokládá se, že nejméně úsilí o organizaci podnikatelské činnosti vynakládají zprostředkovatelé. Abyste se s takovou věcí vypořádali, budete potřebovat zvláštní talent při jednání s lidmi. Snadné podnikání bez investic může být organizováno v sektoru služeb. Oprava zařízení, poradenství v oblasti financí nebo organizace svátků může přinést významný příjem bez peněžních nákladů.

  Ziskové podnikání bez investic

  Velký příjem bez významné investice lze získat, pokud se připojíte do hotové franšízy. Nová myšlenka, která se vyvíjí s tím, není nutná, musíte ji dát obyvatelům vašeho města. Ziskové podnikání bez investic - prodej vlastních mistrovských kurzů. Pokud jste znalcem jakékoli oblasti, pak pomocí videokamery a textu můžete vytvořit informační produkt, který se stane klíčem k zisku.

  Domácí podnikání bez příloh

  Oblíbené zaměstnání nebo hobby může přinést významný příjem, pokud je řádně rozvinut. Lidé, kteří vyšívají kříž, kreslí obrázky a vytvoří falešné doklady, budou moci založit úspěšný domovský obchod bez investic na základě prodeje vlastních výrobků. Můžete vyhledávat klienty v sociálních sítích věnované ručním webovým zdrojům. Milovníci mohou komunikovat tím, že vydělávají práci jako dispečer v jedné z městských taxíků.

  Lidé, kteří rádi vaří, budou moci prodávat své jídlo otevřením vlastní domácí restaurace. Dalším řešením je zaregistrovat se jako soukromý šéfkuchař a propagovat vaše služby v podnikatelském prostředí. Lidé s lékařským nebo pedagogickým vzděláním mohou vydělávat organizováním soukromé mateřské školy doma.

  Jak otevřít firmu bez příloh

  Zaměstnanost v podnikání vyžaduje pečlivou analýzu. Před zahájením podnikání bez investic je třeba konzultovat s lidmi, kteří již pracují ve vaší zvolené oblasti: mohou vám varovat před chybami začínajících podnikatelů. Přemýšlejte o tom, jak otevřít firmu od začátku, je třeba vytvořit strategii pro interakci se zákazníky. Lidé mají větší šanci důvěřovat odborníkům v jejich vlastní firmě než mistři pracující na základě smlouvy.

  Potřebujete začít podnikat od začátku

  Začněte podnikatelskou aktivitou s nápadem. Nemůžete-li si to vymýšlet sami sebe, nebo ji vyladit tak, aby odpovídal vašim životním podmínkám, neměli byste začít podnikat. Než začnete podnikat, musíte analyzovat stav trhu. Musíte to udělat bez ohledu na to, zda chcete provádět aktivity na internetu nebo organizovat síť distributorů. Také začít podnikat od začátku potřebujete:

  • Vypracujte obchodní plán;
  • najít peníze na počáteční kapitál (pokud činnost zahrnuje další prodej produktů nebo nákup materiálu);
  • určit daňový systém;
  • Provést předběžné testování podnikatelského záměru bez otevření vlastní firmy.

  Než začnete vyvíjet podnikatelskou koncepci, zjistěte, která firma může začít ve vaší oblasti od začátku. Finanční stránka projektu hraje důležitou roli, stejně jako vaše touha po jeho rozvoji. Můžete pracovat pro sebe jako soukromý dodavatel, aniž byste museli vynaložit peníze na přilákání zaměstnanců, ale můžete rozvíjet podnikání, rozšířit regionální pokrytí společnosti.

  Video: podnikání bez příloh od začátku

  Recenze

  Už 6 let jsem měl rád výrobu hraček vyrobených z vlny. Nějak si nějaký přítel všiml svých řemesel a nabídl, že uspořádá vlastní malou firmu související s jejich produkcí. Rozhodla jsem se, že neopustím hlavní práci a rozhodnu se vyhodnotit poptávku po hračkách. V prvním měsíci bylo 60 objednávek, které blokovaly můj příjem z práce 2,5 krát.

  Александр, 29 let

  Od dědečka a babičky mám zahradu bez chaty. Vzhledem k tomu, že město má malý, jen 30 tisíc lidí, rozhodl jsem se otevřít své malé podnikání spojené s prodejem čerstvé zeleniny po celý rok. Za tímto účelem jsem na území vily postavil skleníky. Po nějaké době jsem se obrátil na společnost z centra regionu, příjem vzrostl z 45 000 na 170 000 rublů.

  Pro nás je obtížné prodávat nějaké výrobky, a proto jsem se rozhodl využít varianty win-win a otevřít vlastní obchodní činnost týkající se přepravy nákladu. Dům měl vlastní Gazelu, takže náklady byly minimální. Objednávky pocházejí převážně od lidí, kteří mění své bydliště. Za měsíc je možné získat až 70 000 rublů.

  Obchod s minimálními investicemi

  Celkem v kategorii: 90 druhů, velikost investice: od 2 000 do 543 000 rublů.

  V rámci této sekce jsou shromažďovány podnikatelské nápady a podnikatelské záměry, které vzhledem ke specifikaci a rozsahu činnosti postačují pro minimální investice, ne více než 200 000 rublů. Hlavním prvkem je účast samotného podnikatele na vytváření hodnot pro spotřebitele. Investice směřují k organizaci jejich činnosti: obrat, výroba nebo obchodní kapitál. Vzorec je následující:

  Osobní účast na trhu práce + kapitál potřebný pro tvorbu služeb (tvorba komoditních zásob) = ziskové podnikání.

  • 10 nápadů pro podnikání v garáži
  • Podnik na prodej zemědělských produktů prostřednictvím prodejních automatů
  • Obchod na exkluzivní výzdobě Vip-Art 133 000 rub.
  • Jak a kolik můžete získat z prodeje zboží a krmení zvířat ze stroje 175 000 rub.
  • Jak vydělat výrobu a prodej deskových her
  • Hračky ze stroje 193 000 rub.
  • Prodejní automat na prodej zmrzliny: požadovaný produkt s dobrou marží 387 000 rublů.
  • Star business: mobilní planetárium 199 000 rub.
  • 7 nápadů s investicemi až 1 milion rublů.
  • 7 podnikatelských nápadů na recyklaci
  • "A my jsme instalatéři ve vysoké nadmořské výšce"
  • Výroba italské fotografické mozaiky a volumetrického dekorace 5 500 rub.
  • Hlavní třídy jako podnik
  • Výroba mramoru, který svítí ve tmě
  • Jak změnit běžné oblečení na exkluzivní model, který svítí ve tmě a dokonce vydělat peníze na to?
  • Mini-business: 7 možností pro spuštění
  • 6 příběhů o vytvoření úspěšného podnikání od začátku
  • Dětské herní franšízové ​​studio
  • 10 reálných nápadů pro podnikání od začátku
  • Odchozí mytí automobilů mobilní aplikací 239 000 rub.
  • Prodej rychlého občerstvení v retro vozu 443 615 rub.
  • Jak otevřít online obchod avtoelekhniki 77 000 rub.
  • Garážová výroba
  • Stroj na vaření a prodej pelmeni 543 000 rub.
  • Vytváření světelných obrazů
  • Jak otevřít firmu od začátku: přehled nápadů pro podnikání bez významných investic
  • Výnosy z prodeje jejich mistrovských kurzů
  • Jak vydělat peníze na prodejních automatech prodávají koláče více než 100 tisíc rublů. za měsíc
  • Jak otevřít dílnu pro ostření nástrojů 167 000 rub.
  • Jak otevřít kancelář advokáta Rozhovor s Marina Gončakovou
  • Světelné kostýmní šperky pro módy je vynikající myšlenkou domácího podnikání s minimální investicí 6000 rublů.
  • 5 důvodů, proč otevřít školení pro dospělé
  • Použitá jako podnik 40 000 rub.
  • Jak vydělat v létě na termálních pracích "Roketpak" 50 000 rub.
  • Pouzdra pro telefony s vlastními rukama
  • Lakování do auta s polymerním kompozitem DEMPINOX 150 000 rub.
  • Podnikání na výrobu sběratelských panenek z textilu
  • Podnikání na krejčích
  • Šití oblečení pro domácí psy 7 000 rub.
  • Prodejní automat na prodej klenotů 200 000 rub.
  • Interaktivní oblečení SUNTEX
  • Výroba odlitků rukojetí a nohou 34 800 rub.
  • Tvorba a propagace stránek Rozhovor s Pavlem Pamukhinem 30 000 rub.
  • Farmářská zelenina Rozhovor s majitelem farmy Gafurov Rasul Usmanovich. 50 000 rub.
  • prodej speciálních protiskluzových fondů 120 000 rub.
  • Otevřeme realitní kancelář, příběh první osoby Rozhovor s majitelem realitní kanceláře Nazarova Larisa 150 000 rub.
  • Prodejní automat na realizaci obalových pokrývek Rozhovor s Nikolayenkem Antonem, majitelem sítě "Bakhilomats" 10 000 rub.
  • Fire + SHOW = Profit Rozhovor s Nikolajem Ushakovem s ideologickým inspirerem klubu "Feyrshikov" "CUBA" 4 000 rub.
  • Jak vydělat peníze vlastním rukama - děláme ozdoby z hlíny 2 000 rub.
  • Popcornmates: nový pohled na realizaci populárního produktu 103 000 rub.
  • Obdélníkové dlaždice (s 3D efektem) 90 000 rub.
  • Jak vydělat na touze odpočinout 10 000 rublů.
  • Světelné disky pro auto 12 000 rbl.
  • Vyděláváme na obchod s Korn-Dogs 70 000 rublů.
  • Jak otevřít studiové vitráže na povolení "Mr-stekolli" 33 000 rub.
  • Spirálové lupínky z brambor 70 813 rub.
  • Obchodní místo pro výrobu a prodej karamelového jablka 65 505 rub.
  • Kolik můžete vydělat při obchodování s měkkou zmrzlinou 90 708 rub.
  • Obchodní místo kvass 86 425 rub.
  • Jak vydělat peníze na popcorn 60 046 rub.
  • Kolik můžete na obchodních hotovkách vydělat 93 112 rublů.
  • Digitální manikúra je zajímavým způsobem, jak získat 39 000 rublů.
  • Jak vydělat peníze na zničení vápnitých usazenin a rezu 49 000 rub.
  • Poskytování oprav domácích spotřebičů v domě zákazníka 15 000 rub.
  • Příprava vozidel pro off-road (kde začít a jak vydělat peníze na to)
  • Kolik je výhodné poskytnout služby pro obnovu lázní 33 000 rublů.
  • Uzený okouník: vaření a prodej 180 000 rublů.
  • Výroba vizitek 75 000 rub.
  • Výroba tuleňů a razítek 200 000 rub.
  • Vařená kukuřice v dvojitém kotli 79 000 rub.
  • Otevřeme mobilní místo pro výrobu a prodej cukrovinek 100 000 rub.
  • Kolik může přinést klíčová výroba? 73 250 rublů.
  • Santa Claus a Snow Maiden na domě 15 000 rub.
  • Jak otevřít svůj vlastní dárkový obchod
  • Tažení nábytku (pohovky, křesla)
  • Kolik můžete udělat pro výrobu sladkých kytic?
  • Mobilní ukládání autodílů
  • Tisk fotografií na hrncích 15 500 rub.
  • Výroba dárkových mincí metodou studeného ražení mincí 50 000 rub.

  Pokyny

  • Populární vending. Kávovary Příručky od spoluvlastníka sítě kávovarů Maria Karpenko 90 000 rub.
  • Otevřeme rychlé občerstvení od země 50 000 rublů.
  • Salon-kadeřník 60 000 rub.
  • Kolik můžete vydělat na kyslíkových koktejlech 70 000 rub.
  • Kávovary jako podnik
  • Kolik můžete vydělat na opravu obuvi
  • Jak vydělat peníze na fotkách 60 000 rub.
  • Agentura tajných kupujících (zjistěte, jak vydělat peníze na to)
  • Opravy a údržba kancelářských přístrojů Rozhovor s firmou Sladelts o údržbě zařízení Evgeni Ilenko 30 000 rub.
  • Agentura BTL (zjistěte, jak vydělat peníze)
  • Otevření cestovní společnosti od první osoby Rozhovor s ředitelem cestovní kanceláře Julia Zolotnitskaya

  Franchise

  • Nebojte se asi 75 000 rublů.
  • Nové vending technologie 239 000 rub.
  • Pane Stekolli 33 000 rub.
  • Genetická zkouška 129 900 rub.

  Články

  O minimálních nákladech na zahájení podnikání

  Jedná se o takovou obchodní činnost, která má řadu charakteristických rysů:

  • možnost organizovat produkce doma;
  • prodej výrobků doma a prostřednictvím internetu;
  • nedostatek zastoupení (kancelář);
  • možnost vzdáleného zákaznického servisu (outsourcing).

  Hlavním prvkem je účast samotného podnikatele na vytváření hodnot pro spotřebitele. Investice směřují k organizaci jejich činnosti: obrat, výroba nebo obchodní kapitál.

  Struktura nákladů je zhruba následující: levné vybavení, nástroje, suroviny a materiály, náklady na nákup zboží k prodeji, registraci IP, objednávání tisku, pronájem, atd.

  Podnikání s malými investicemi bude ideálním řešením pro širokou škálu lidí: studenti, ženy v domácnosti, důchodci a lidé, kteří z důvodu krizové situace zůstali bez práce. Sdílí několik charakteristických rysů: touha získat a nedostatek významných finančních prostředků na start!

  Vlastnosti organizace jejich práce

  Při výběru možností pro malé podnikatelské nápady s minimálními investicemi odpovězte na několik důležitých otázek:

  • v jaké sféře se považujete za odborníka?
  • než se vám opravdu líbí;
  • zda máte zdroje, zařízení a spojení;
  • kolik je vaše myšlenka relevantní a nezbytná pro lidi.

  Všechny nápady lze rozdělit do tří segmentů: služby, prodej a výroba. A v případě, že máte hluboké znalosti v určité oblasti a zvláštní dovednosti, je lepší poskytovat služby. Například učit něco (cizí jazyk, hrát na klavír) nebo dělat něco podle vašeho přání (opravit techniku, dát dlaždice).

  Služby - nejlepší obchodní prostor pro firmy s malými investicemi

  Existuje několik důvodů:

  • počáteční investice jsou minimální;
  • periodické investice - prakticky chybějící;
  • maximální podnikatelská mobilita;
  • rychlý výstup do bodu zlomu.

  Podívejme se na výhody v pořadí. Když hovoříme o aktivitách s minimem výdajů nebo dokonce bez počátečních investic, nejčastěji začínající podnikatelé znamenají oblast služeb. Věc je, že suroviny a vybavení jsou potřebné k organizaci výroby a peníze jsou pro ně potřebné.

  Pohybu služeb se neobejde bez investic: naučit se hrát na hudební nástroj (pokud si můžete zahrát dobře, máte to rozhodně), společné nákupy, práci hudebníka na volání na akcích - cokoliv, která vyžaduje schopnosti, ale ne velké investice. Také nemusíte investovat peníze na údržbu zařízení, protože hlavní nástroj v tomto případě jste sami. Hlavní věc je šíření informací o sobě tím, že zveřejníte reklamy nebo je umístíte na speciální internetové stránky.

  Souhlasím, naléhavě k přepravě na nové místo farmy pro chov rakoviny nebude fungovat. Ale on půjde do sousedního okresu pro práci na částečný úvazek, jako opravářský mistr kancelářského vybavení, je to docela možné. Jedná se o mobilitu odvětví služeb. A její rychlá návratnost je výsledkem nejnižšího možného odpadu na začátku. A například taková myšlenka na podnikání, jako například výroba kytice čokolády, prakticky nevyžaduje investice. Potřebujeme jen dobře rozvinutou představivost. A co riskujete, pokud se vaše sladkosti nebudou vyprodány? Skutečnost, že budete muset jíst sladkosti sám!

  Existuje alternativa k službám?

  Pokud hodnotíte své schopnosti trvale, chápete, že nemůžete poskytovat žádné vysoce kvalitní služby, pak zvažte jako volbu následující nápady pro podnikání, které také znamenají minimální investice:

  • Ulice rychlé občerstvení (karamelové jablka, kukuřice, cukrovinky a tak dále);
  • Výměny (hračky, soda, obaly na boty a jiné);
  • Tisk na hrnky a trička, výroba suvenýrních mincí;
  • Obchod se zmrzlinou, kvass;
  • Rozložení nealkoholických nápojů.

  Stále máte otázky? Zeptejte se je na fóru, naši odborníci vám na krátkou dobu odpovídají a pokusíte se vyřešit problém.

  Jaké podnikání můžete dělat od nuly - 20 nejlepších nápadů [pro 2 typy obchodníků]

  V dnešním čísle budeme hovořit o tom, jak můžete podnikat od nuly, budeme říkat asi 20 podnikatelských nápadů, které byly rozděleny na 2 části, první část je určena pro lidi bez počátečního kapitálu, a druhou část pro osoby se start-up kapitál. Tímto způsobem si každý může najít vhodnou volbu pro sebe.

  Jakou práci můžete dělat od nuly

  Ve skutečnosti myšlenky o tom, co firma může udělat hodně, ale pro vaši potřebu, jak již bylo řečeno, jsme sdíleli všechny nápady na 2 části, první část obsahuje myšlenku on-line podnikání (bez příloh), druhá část myšlenkou offline podnikání (který vyžaduje start kapitál).

  Okamžitě stojí za to říci, že ačkoli on-line podnikání (v průměru) nemůže přinést stejné x velké částky jako podnik offline, je možné vydělat online obchod od 500 do 1000 USD za měsíc. Takže on-line podnikání může být dobrou volbou pro akumulaci počátečního kapitálu.

  10 nápadů, které můžete udělat od nuly bez příloh

  Všechny tyto 10 obchodních možností, s nimiž můžete vypořádat (bez počátečního kapitálu), souvisí s aktivitami na internetu. Ale nebojte se (krok za krokem namalované), co musíte udělat, abyste mohli začít vydělávat v každém z těchto výklenků.

  Pro ty, kteří mají počítač má špatný by se neměli bát, všechno je velmi jednoduché, existuje souvislost pod každým nápadem, kliknutím na kterých najdete všechny potřebné informace o tomto výdělku od kde začít a konec, co musíte udělat, aby se získejte své první peníze.

  Nápad číslo 1 "Zisk na online hrách"

  Každý, kdo si může vydělávat v online hře, zejména tento způsob výhry může zajímat lidi, kteří tráví spoustu času hraním her. Podstata příjmů je velmi jednoduchá, v různých hrách se liší, ale podstatou je prodej zboží, čerpání (hodnost, úroveň), účast na turnajích s výhrou a tak dále. Tuto myšlenku jsme považovali za příklad 4 populárních her s celosvětovým názvem, jako jsou: Dota 2, CS GO, World of Warcraft, AION.

  C Kolik můžete získat:

  z $ 50 na $ 300 (za měsíc).

  Další informace o příjmech z online her najdete v tomto článku - "Jak vydělat peníze na hry online".

  Myšlenka číslo 2 "Sociální sítě"

  Všichni rádi sedíme v sociálních sítích, chatujeme s přáteli, poslouchají hudbu, sledují videa nebo čteme zprávy. Ale ne každý ví, že to může být dosaženo. Ano, to není vtip, existuje mnoho způsobů, jak můžete vydělat ve všech populárních sociálních sítích (vkontakte, spolužáci, facebook).

  C Kolik můžete získat:

  od 10 $ do 4 00 $ (za měsíc).

  Další informace o všech možných způsobech výdělku v sociálních sítích naleznete v článku "Vyděláváme v sociálních sítích". Jedná se o vynikající volbu, kterou můžete udělat doma a vše, co potřebujete, je nějaký volný čas a internet.

  Nápad číslo 3 "Zisk na kopírování"

  Mnoho z vás už asi slyšelo o tomto druhu podnikání, ale pro ty, kteří neví, copywriting píše články za peníze. V tomto případě výška výdělku závisí na zkušenosti (ve skutečnosti, stejně jako ve všech ostatních oblastech). Zisk 2 copywriterů se může lišit o 1000%, o tomto a mnohem více lze přečíst z níže uvedeného odkazu.

  C Kolik můžete získat:

  od 2 0 0 $ do 1 0 00 $ (za měsíc).

  Další podrobnosti o tom, jak vydělat peníze na copywriting bez příloh, naleznete v tomto článku - "Jak vydělat peníze na copywriting od 18 000 do 60 000 rublů měsíčně". Tato sféra je vynikajícím místem k zahájení podnikání s minimálními investicemi (s minimálními investicemi míníme čas strávený).

  Nápad 4: Zisk na YouTube

  Dnes je to velmi aktuální problém, tento typ výdělku již zvládli i školáci. Spodním řádkem je vytvoření vlastního kanálu a nahrávání videa. Videoklipy mohou být jakéhokoli formátu, téměř jakéhokoli předmětu.

  C Kolik můžete získat:

  od 1 0 0 $ do 2 0 00 $ (za měsíc).

  Další informace o tom, jak vydělat peníze na své video v tomto článku - "Jak vydělat peníze na vašem kanálu YouTube".

  Myšlenka číslo 5 "Zisk na svých internetových stránkách"

  Dalším velmi důležitým způsobem, jak vydělat peníze pro mnoho, je vytvořit svůj vlastní blog nebo webové stránky. Vše, co musíte udělat, je vytvořit vlastní webové stránky a začít je plnit informacemi, informacemi mohou být jakéhokoli druhu, od informací (stránky o všem nebo z úzkých témat, například o podnikání), fanatických stránkách seriálů nebo filmů.

  C Kolik můžete získat:

  od $ 100 do $ 3,000 (za měsíc) z 1 webu.

  Pro ty, kteří se zajímají o to, jak vydělat peníze na vašem blogu nebo webových stránkách, doporučujeme si přečíst článek "Jak vydělat peníze na svém blogu". Pro ty, kteří se zeptali, jaký druh podnikání byste mohli udělat v roce 2018, odpovědí je - vytvořit webovou stránku a kvalifikovaně zpeněžit.

  Myšlenka číslo 6 "Zisk na partnerských programech"

  V síti existují speciální stránky (aggátory), kde můžete zaregistrovat a začít prodávat značkové nebo běžné zboží a vydělat z každého prodeje od 20 do 50%. Produkt nebo typ služeb může mít zcela jiný formát, od půjček (půjček) až po prodej kosmetiky nebo elektroniky.

  C Kolik můžete získat:

  od $ 50 do $ 600 (za měsíc).

  Úplné informace o tomto typu výdělku získáte z článku "Jak vydělat na partnerských programech".

  Nápad číslo 7 "Zisk na volné noze"

  Na volné noze - to je práce v kanceláři, jednodušší, budete pracovat pro sebe. Práce v této oblasti může být jakákoli specializace (psaní textů, návrh webových stránek, programování nebo dokonce jednoduchá rutina práce). Takže v této oblasti může člověk, který ve skutečnosti nemá žádné zvláštní schopnosti, začít vydělávat.

  C Kolik můžete získat:

  od $ 200 do $ 100 (za měsíc).

  Veškeré potřebné informace o nuance této profese, kde najdete zákazníky a mnohem víc, si můžete přečíst v článku - "Jak vydělat peníze na volné noze pro začátečníky". Nezávislost je vynikající obchodní možností, kterou můžete řešit v krizi roku 2018, jelikož normální odborníci a zákazníci mají v tomto období už dost.

  Číslo nápadu 8 "Výdělky na vstupu Captcha"

  Je třeba si uvědomit, že někdo může vydělat peníze zadáním Captcha, protože to není nutné zvládnout další dovednosti. Podstata díla je následující: musíte z obrázků zadat písmena a čísla do speciální oblasti na webu. Zaplaťte za to není moc, ale den je docela možné vydělat z 300 rublů a to navzdory skutečnosti, že nebudete potřebovat žádné dovednosti, vše, co potřebujete, je touha a vytrvalost.

  C Kolik můžete získat:

  od $ 200 do $ 100 (za měsíc).

  Kde najdete tyto stránky a jak to funguje, je možné si přečíst v článku - "jak získat na vstupu captcha z 40 rublů za hodinu."

  Myšlenka č. 9 "Výdělky za úkoly"

  Aby bylo možné začít dělat placené zaměstnání, budete muset jít na webové stránky (viz níže odkaz podrobně popisuje všechny kroky) a začnou nést samy placené zaměstnání, obvykle typ úlohy (až do repost konkrétní položku, klikněte na reklamy, napsat recenzi na tento produkt) nebo podobné výrobky Kromě toho. Čím složitější je úkol, tím více na něm můžete vydělat, takže bude obtížnější k provedení než obvykle (kliknutí).

  C Kolik můžete získat:

  od $ 50 do $ 400 (za měsíc).

  Další informace o příjmech za splnění úkolů naleznete v článku "Jak vydělat na internetu při provádění úkolů".

  Nápad 10 "Zisk na kliknutí"

  S jednou je třeba říct, že peníze v této oblasti hodně nefunguje, ale práce odpovídajícím způsobem (jednoduché), vše, co potřebujete udělat, je, aby se kliknutí, nebo spustit program, který bude dělat tuto práci za vás. Tento druh příjmů lze považovat za dodatečný pro ty, kteří často mají počítač. Začali jsme a děláme vlastní podnikání, nedostaneme moc, ale internet může být vrácen a několik koulí lze získat.

  C Kolik můžete získat:

  od $ 20 do $ 100 (za měsíc).

  Další informace o tomto typu příjmů doma naleznete v článku "Jak vydělat peníze za kliknutí".

  10 nápadů, které můžete řešit od začátku. Začínám kapitál

  A teď se podívejme na seznam deseti obchodních možností, které můžete udělat od nuly (s počátečními penězi). Všechny nápady spojené s podnikáním offline jsou obvykle otevřeny obchody s různými produkty.

  Idea číslo 1 "Otevřeme náš internetový obchod"

  Máte-li počáteční kapitál nejméně 20 tisíc rublů, můžete otevřít svůj vlastní online obchod a začít prodávat jakékoli zboží, jakmile je třeba poznamenat, že zde jsou 2 režimy práce, v první si koupit zboží ve velkém (pokud budete potřebovat mnohem více start-up kapitál), 2 varianty, které pracujeme v režimu dropshipping (kde je zboží objednáno poté, co kupující provedl předplacení). Doporučujeme toto téma podrobněji studovat, o čemž jsme o tom již napsali v článku - "dodavatelé pro internetový obchod v systému dropshipping".

  Kolik můžete získat:

  100% každé prodané položky.

  Pro více informací o tom, jak otevřít vlastní internetový obchod lze najít v článku - „Jak si otevřít internetový obchod krok za krokem průvodce“, stejně stojí za přečtení „kolik to stojí otevřít internetový obchod,“ a ve skutečnosti „podnikatelského plánu pro internetový obchod“, takže po načtení Budete mít všechny potřebné informace o tomto tématu a ještě více.

  Nápad číslo 2 "Otevřeme fotografické studio"

  S oday ateliéru otevřené nejen pro fanoušky foto nebo profesionálními fotografy, fotostudiích je nyní majitelé jsou lidé, kteří nemají žádný vztah k obrazu, protože vše, co potřebujete, je mít kapitál Uvedení do provozu a schopnost řádně organizovat všechno.

  Kolik můžete získat:

  od 20 000 do 70 000 rublů za měsíc.

  Pro ty, kteří mají zájem o čtení zajímavých příjmů na fotografickém studiu - "jak otevřít ziskové fotografické studio, obchodní plán".

  Idea č. 3 "Sezónní podnikání"

  Mnoho majitelů sezónních obchodů, za 1 sezónu (několik měsíců) se podaří vydělat částku, která jim umožňuje nechat zbytek sezóny. Existuje mnoho variant sezónního podnikání, pro každou sezónu budou zcela odlišné nápady, pro ty, kteří se zajímají o toto téma, doporučujeme (přečtěte si všechny možné možnosti na níže uvedených odkazech).

  Kolik můžete získat:

  od 40 000 do 150 000 rublů za měsíc.

  Více informací o sezónním podnikání naleznete v tématu "Sezónní podnikání", existuje mnoho různých nápadů jak pro letní, tak pro zimní podniky.

  Idea # 4 "Venkovské podnikání"

  Pokud žijete v obci nebo vesnici a přemýšlíte, jaký druh podnikání můžete udělat v přírodě (níže uvedené informace budou užitečné pro vás). Ve skutečnosti, pro obce existují desítky nejrůznějších podniků, od pěstování I (nejdražší některých druhů ovoce a zeleniny), končit chov některých plemen.

  Kolik můžete získat:

  velikost závisí na zvolené sféře.

  Další podrobnosti o možných možnostech naleznete v článku "podnikání na venkově" a "podnikání v obci".

  Číslo č. 5 "Podnikání pro malé města"

  Pokud jste zvědaví - jaký druh podnikání, můžete udělat v malém městečku, pod článek vám dá hodně k zamyšlení. Business v menších městech nemusí být méně výhodné, než je podnikání ve velkých městech, kromě toho, jak se domníváme, že mají podnikat v malém městě daleko lépe než ve velkých městských oblastech (samozřejmě, hodně záleží na předmětu podnikání), a tak jsme sestavili seznam nápadů, které bude pro obyvatele malých měst nejvýhodnější.

  Kolik můžete získat:

  velikost závisí na zvolené sféře.

  Asi 20 podnikatelských nápadů pro malé město lze přečíst v článku - "obchodní nápady pro malé město". Po přečtení tohoto článku byste již neměli mít otázku, jaký druh podnikání v malém městě.

  Idea # 6 "Bytové opravy"

  Tato myšlenka může být zajímavá nejen pro lidi, kteří mají přímý vztah ke stavebním pracem, ale také pro lidi, kteří mají příležitost organizovat tento podnik. Pokud nechcete pochopit, v této záležitosti, aby bylo možné zajistit tuto firmu, nemusí nutně znát všechny podrobnosti (stačí se naučit základy), nebo najmout člověka, který bude odpovědný za provedení práce, ale budou muset platit více, a to, ale budete mít jistotu, že práce bude prováděna na správné úrovni.

  Kolik můžete získat:

  velikost závisí na zvolené sféře.

  Další podrobnosti o této činnosti lze přečíst v článku - "výdělky z opravy bytů".

  Idea №7 "Otevřeme svatební salon"

  Pro tuto firmu budete potřebovat slušný start-up kapitál, ale splácení zde je bláznivé, za pouhé 1-2 roky můžete získat zpět všechny své investice. Skutečnost spočívá v tom, že u takových salonů se zvýhodnění na každých šatech činí ze 100 až 200%, a proto se skutečně a takových podmínek.

  Kolik můžete získat:

  ze 100 000 rublů na 200 000 rublů (za měsíc).

  Další podrobnosti o tom, co je zapotřebí k otevření svatebního salonu, najdete v článku "Podnikatelský plán pro svatební salon se ziskem 2 000 000 rublů ročně".

  Nápad číslo 8 "Otevřeme rybářský obchod"

  Otevřít prodejny prodávající rybářské potřeby a další vybavení pro rybolov může někdo (samozřejmě pokud bude mít startovní kapitál 500 000 rublů). Ale návratnost takového podnikání může potěšit mnohé, je to asi 1 až 1,5 roku, což je relativně krátké období pro podniky této velikosti. To je vynikající volba pro firmy, s nimiž se můžete vyrovnat, pokud má účet zhruba půl milionu rublů.

  Kolik můžete získat:

  ze 100 000 rublů na 150 000 rublů (za měsíc).

  Více informací o tomto tématu získáte přečtením článku "Podnikatelský plán pro rybářský obchod".

  Nápad č. 9 "Otevřít obchod s budovami"

  Podle velikosti počátečního kapitálu, nákladů na otevření stavebního skladu zhruba rovného otevření rybářského skladu je doba návratnosti přibližně stejná.

  Kolik můžete získat:

  ze 100 000 rublů na 150 000 rublů (za měsíc).

  Další informace o tom, jak otevřít obchod s budovami, se dozvíte z článku - "obchodní plán stavebního skladu".

  Idea číslo 10 "Otevřeme fitness klub"

  V současné době se stala velmi módní být zapojena do fitness a tato skutečnost není překvapující (musíme zajistit, že populární napěchovaný s kluby), což znamená, že dobrý klub otevřel ve špatně soupeř město nebo oblast, můžete to není špatné, aby si vydělaly. Ano, počáteční kapitál zde není malý, nikdo se nedostane do zubů, ale návratnost je vhodná.

  Kolik můžete získat:

  ze 100 000 rublů na 150 000 rublů (za měsíc).

  Kdo se o tento typ podnikání zajímá, doporučujeme si přečíst si celý článek, který popisuje všechny podrobnosti - "podnikatelský plán fitness klubu".

  U dalších možností otevření firmy pro lidi, kteří mají počáteční peníze, můžete v rubrice - "obchodní plány".